Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno interneto sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno interneto sistemos

Atsiliepimai apie Kauno interneto sistemos, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Kauno interneto sistemos, UAB

Kazkokia nesamone, priskambint neina interneto nera, jokios reakcijos. Saraskinu kontora, nerekomenduoju niekam tureti reikalu su jais.
Visą dieną neveikia šilainiuose
2020-07-07 09:56:27 IP 2e7r3n9q
Vis dar nėra, jau greit 20 valandų bent. Absurdas visiškas. Paskambinau, sakė "paskambinkit vėliau, užregistruosim meistrą". Kokį meistrą? Sutvarkykit savo problemas, ne man vienam neveikia blyn. Aš iš namų dirbu ir tikrai neplanuoju savaitę laukt kol jiem užplauks sutvarkyt pagaliau.
Nesamone vapšė 2020-07-06 18:30:58
Šilainiuose vis dar nėra. Visą naktį trūkinėjo, ir dabar bent dvi valandas visai kaput. Nejuokinkit su tokiom paslaugom, absurdas visiškas. Dar per šventinę dieną irgi.
Turbūt darbo valandos baigėsi, tai visas bėdas iki rytojaus atidėjo... : (
kreipkimes i valstybine kokybes inspekcija. Gal tada atsiras greitai internetas
Reikalaukim pagal 28.3 ir 37 nekokybiskos paslaugos ir nepaiskina kodel nera interneto
Nesamone vapšė
2020-07-06 18:30:58 IP 2e7r3og5
Kreves pr 17 jau atsirado, saunuoliai chebra- bukim vieningi, neleiskim musu apisinet
Kaunas 2020-07-06 16:23:16
Jabal as tokius televizijos ir interneto tiekejus, nei tv nei interneto, greiciau prisiskambintum i vatikana nei k-sistemas nurodytu tel.nr
Jei imat pinigus, tai ir paslaugas teikit. Dabar nei interneto nei televizijos, na ačiū jūsų kompanijai, šventės tiesiog nuostabios, ir gedimų neįmanoma užregidtruot, pasirinkus 1, iškart atjungia.
Aš esu pasipyktines. Visa diena nera interneto ir nerodo televizija. I tech pabalba neimanoma prisiskambint nes nesujunge. Jūs esat pati pigiausia kompanija kainos ir paslaugos tiekymo sritije. Nebuvo ne vienos savaites kad neturiečiau problemu.Rytoi atvyksiu ir parašysiu prašyma dėl paslaugu nutraukymo o visiems savo draugams pasakosiu kad jus esat blogiausia kompanija. Man apmaudu bet jums visai nerupi jusu klientai.
Blogesnes televizijos nei ši turbut nera.. Beveik kiekviena diena strigimai, neveikia tai internetas, tai televizija arba abu iskart.. Dabar šventinė diena, vel neveikia niekas, prisiskambinti neina. Praranda taip klientus, baigsis sutartis tikrai jų daugiau nesirinksiu ir niekam nerekomenduoju rinktis, nors kainos ir mažos, bet kokybės visiškai jokios.
Eiguliai 2020-07-06 16:34:22
Parašiau į Facebook aš jiem. Sakė turi gedimą ir tvarko ale. Spėju šiandien tai tikrai visa diena bus be interneto;)
Ir man tą patį atrašė... Turim gedimą. Problema sprendžiama...
Kazkur 2h nakties dingo, dabar kazkur nuo 16h irgi dingo, tai nei tv, nei interneto. O ju ta duota iranga slamstas visiskas. Jei tv pajungtas per wifi, tai vis strigineja po darbo diena is dienos, tada perkrauk ta priedeli ir tplink marsutizatoriu kas kartais padeda, kartais ne, nes perdavimo greitis sokineja, jei priedelis pajungtas per laida tada veikia gerokai stabiliau be greicio sokinejimu. Tplink marsutizatorius itariu, kad nera skirtas iptv ziurejimui ir interneto naudojimui vienu metu ir cia reikia rimtesnes irangos, kad paslaugos veiktu stabiliai. Turiu normalu android box, bet per ji neleidzia tv ziuret, turi naudotis tuo ju lievu priedeliu ant kurio youtube funkcija yra kaip pasityciojimas is klientu. Ir kaip visada jei savaitgalis ar sventines dienos technines pagalbos neprisisauksi.
Užkniso juodai šita televizija su internetu. Tik perskambins iškart nutrauksiu sutartį.
Neveikia jau kelias valandas, tiekėjo interneto puslapis neveikia.
Zajabal ju tos televizijos, nei parado paziuresi nieko..
Moki uz televizija 17€, bet nei internetas veikia nei televizija. Beda kartojasi i savaite po karta kaip minimum. Mokestis i ora. Puikiai!
Kreve turbut visa jau neveikia, prisikambint neimanoma- nes tik paspaudi kad gedimai numeta ragali, ateis sutarties termimo pabaiga atsisakysuu
Klientas 2020-07-06 16:00:32
Neveikia internetas!! Krėvės pr. 10. Į techninę prisiskambinti neina.
Neveikia daugumai manau....
Neveikia internetas!! Krėvės pr. 10. Į techninę prisiskambinti neina.
Nuo vakar sedim seimyna namiw ir nera televizijos isprotejimas kazkoks sitiek laisvu dienu nieks nekelia ragelio nezinau virsune visko, pati kad strigineja skambinau dar ketvirtadieni bet nieks nesiteike atvaziuoti
Neveikia TV. Skambini 339900, pasikalbi pats su savimi ir penktadienio vakarą sugadinta nuotaika blaškaisi iš kampo į kampą. O priekyje išeiginės dienos...... Štai tokia tikrovė, kai esi KIS klientas. Kodėl ten niekas nedirba ir nepaaiškina kada pašalins gedimą? Nenoriu sakyti blogų komentarų, bet keiktis tai norisi.
Tik mėnesį laiko turim interneta su televiziją, na ir ką šiuo metu sėdžiu ir žiūriu į neveikiantį televizoriu... Nerekomenduoju niekam k sistemų...
Tvarkykit televizija!
Neveikia, gailiuos kad sutarti pratesiau, reikes keist tiekeja
Neveikia intenetas ir aisku nera televizijos. Paskambinau vieninteliu tel. o ten automatas siulo palikti zinute. Penktadienio vakaras, tai nejaugi iki kitos savaites ksistemos paliks savo klientus be interneto ir televizijos!!!
V. Krėvės pr. neveikia televizija. Internetas yra.
Nesuprantu, ar man čia vienai užlūžo sistema? Neveikia nei wifi nei televizina.. Viską išbandžiau
Kaip tik penktadienio vakaras taip televizija neveikia. Ir daznai taip kartojasi. Reikes turbut keisti televizija jei reikalai nepageres.p
Genovaite Stanislovaitiene
2020-06-22 20:09:34 IP 2fcphlv6
Apmokėjimas vykdomas laiku.Grįžti po darbo - TV nerodo.Kam skambint?Viduramžiai, gaila kad sutartį pratęsiau, manau paskutinį kartą.Su tokia paslaugų kokybę bus kaip su Telekomu, kai vadovavo Tapio Parma
Tragedija. Ankstenis ir pigesnis internetas kartais strigdavo, tad uzsisakem brangesni ir ale viskuo geresni, bet situacija pablogejo dar labiau. Su brangesniu internetu gavome du wifi, vienas geriau per sienas tipo veikia, bet koks skirtumas, jei dingsta ir tas, ir anas, kada tik nori. Nesvarbu, ka darai. Televizijos kanalu daugybe, puiku, bet ir ta kartais stringa taip, kad per valanda 10 kadru gal ir parodo. Siandien nuo mazdaug 17/18h neveikia niekas. Tad prisidedu prie 99% atsiliepimu. Imones paslaugos patiktu tik tiems, kas nori mazint laika prie ekranu, nes netures pasirinkimo.
Turejau kazkada tv tai visiska tragedija, paskui internetas buvo pasilikes tai dar kazkaip puse bedos, po Naujuju metu KISas, , SUSIRGO, , taipat kazkoki covida, , pasigavo, , sekmadieni vakare pamatavus buvo vos 8Mbt/s.kompiuteriu vos uzkraudavo puslapius.Aptarnavimas ciulba kol Seeee isiulo, o tada kaip nori, taipat dingsta ir seno tiekejo bonusai.Taip, kad mielieji, kas pigu-tai dar nera, ir nebuvo gera.Laikas karantinuotis nuo KISo.
Aptarnavimas ir paslaugos visiška tragedija. Internetas ir televizija beveik neveikia, šiaip ne taip susisiekus atkreipia dėmesį ir "perduoda meistrui mūsų kontaktus" po dviejų mėnesių joks meistras nesusiekia ir niekam neįdomu, svarbiausia sumokėjo pinigus ir sedek be neto. Niekam nerekomenduoju!!!!
Prieš metus paskambino KIS konsultantė ir pasiūlė rinktis jų TV paslaugas. Labai abejojau, nes turėjau pakankamai sau palankias kito tiekėjo sąlygas. Naudojausi 3-mis TV prietaisais, žinoma, ne tuo pat metu. Kadangi buvo gaila prarasti tokį patogumą (TV, gi, nesinešiosi iš kambario į kambarį), be to KIS netransliuoja TNT kanalo, kurį mėgau žiūrėti. Žodžiu, su konsultante sutarėm, kad aš prarandu TNT, bet per seną TV, kuris yra virtuvėje aš galėsiu žiūrėti, nes gausiu nemokamai naudotis viena papildoma įranga, t.y. pritaikys nuolaidą. SUDERINOM... Praėjo metai. Paskambino KIS konsultantė ir liepė gražinti 3-čio TV įrangą arba už ją mokėti. Ne gana to, kad karantino metu padidino planų kainas, bet ir nesilaiko susitarimo. Žodžiu, prieš metus ne aš kreipiausi, bet man pasiūlė (Iki tol daug metų naudojausi tik KIS internetu). Aš, kaip kvailė, atsisakiau seno TV tiekėjo. Esu apgauta. Norisi iš principo bėgti iš KIS.
Paslaugos kokybe tragedija, moku uz brangiausia plana, gaunu KAKALA, o pasakius kad internetas vos juda, O teliko is vis per visa diena 12 kadru pamatai kurie pasikeicia kas 1val., gauni telefonu atsakyma : MES MOTOME KAD PAS JUS INTERNETAS NUOSTABUS.
Sveiki, malonu tureti toki greiti kaip siandiena, dekoju KIS.
Sveiki, norejau pasiteirauti kada bus interneto greitis toks kaip buvo kazkada, mano planas 100mb/s, bet jau senokai siekia vos 41-48mb/s.Ar grazinote sena plana uz nauja kaina?Teks keisti tiekeja.
Sveiki, neįmanoma žiūrėti televizijos, trūkinėjimai ištisi šį vakarą, paskambinus info pakalbi su robotu ir palieki žinutę. Ir kas iš to? Labai dažnai pradėjo tie trukdžiai darytis, ar nereiks keist paslaugos teikėjo?
arba sutvarkykit trigdžius.arba atsisakysiu jusu paslaugu!!!!!!!!!!!!!!!!!neimanoma ziuret.strigineja Baltijos 71-47 Kaunas.ir tai jau darosi pastoviai savaitgaliais.kam man tokia paslauga, jei ja negaliu normaliai naudotis????????????
Neveikia televizija
Eilinį kartą neveikia televizija.
Neveikia televizija
Rasele Orloviene
2020-05-03 08:26:34 IP 2nom51hp
Neveikia sekmadienį televizija
Gruodzio menesi pasiskambinau, kad ivestu interneta su televizija. Atvyko sausio viduri. Ivede interneta su kabeline televizija. Televizija neveike sklandziai, neveikia youtube, televizija streikavo. Paskambinau, prizadejo atvykti meistras. Po menesio meistras atvyko, pakeite ale “sena” blokeli ir uztrukes pora minuciu, nepaziurejas ar veikia-isvaziavo. Skambinau i kiss sistemas, papasiau kad perskaiciuotu pirmo menesio saskaita, nes paslaugu negavau uz kurias praso susimoketi. Laukiau perskaiciavimo, keturis menesius... Tai Jus isivaizduokit jie ne tik kad neperskaiciavo, jie nutrauke sutarti ir dar plius paskaiciavo uz blokelius ir priedelius. Tai ar cia normalu? Niekam nerekomenduoju sitos supuvusios kontoros
Kas cia per s*******o kontora. Eilini karta dingo inetnetas. Televizija taipat.. Savaitgalis. Prisiskambint neimanoma. Skambuciu niekas meregistruoja. Nes niekas nedirba.. Laukit, kol ponai i darba ateis pirmadienį.. O saskaita menesio pradzioj patys pirmieji atsiuncia..
Nera interneto, savaitgali telefonai nekeliami ir cia interneto paslaugas skaitos teikia.. supportas ir infrastruktura, tai visiskas shit..
Vel nera interneto, savaitgalis, niekas nekelia. Smagu kad 20 amziuj turi laukt pirmadienio kad turetum interneta :)
Puikiai veikia internetas kaip už tokia kaina, atsiradus gedimui pranešta buvo telefonu, kita diena buvo sutvarkyta (iš sekmadienio į pirmadienį), taip pat keista buvo net, kad paskambino pasiteirauti ar viskas gerai, ko net jokia Telia nedaro.
Iš vis neveikia televizija šiandien vakare. O šeip vakarais pastoviai stringa. Išeinam į Parabolę, ten tokių problemų nebūna.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas 07-16 15:44
Vyriausybė pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą. Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ar žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 d. didinamas...
Skaitmeninti negalima spausdinti: kur dėti kablelį kintančiai verslo aplinkai ir poreikiams? 07-16 15:43
Popieriaus technologijų novatorius "Xerox", prieš daugiau nei pusę amžiaus pristatęs pirmąjį pasaulyje komercinį kopijavimo aparatą, dabar tą patį pasaulį moko dokumentus skaitmeninti...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%