Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno interneto sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno interneto sistemos

Atsiliepimai apie Kauno interneto sistemos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno interneto sistemos, UAB

Noriu padekoti uz kulturinga bendravima ir problemos issprendima, 2metus naudojuosi ir jokiu nusiskundimu.Dar karta aciu!Rekomenduoju
Nuoširdžiausiai dėkoju Aptarnavimo skyriaus vadovei p. Brigitai už nuoširdų atsidavimą, ypatingą pagarbą ir dėmesį klientui, sprendžiant sutartyje Nr.2017-9816 numatytų greitaveikos problemų pašalinimo organizavimą. Operatoriaus vadovui p. Raimundui Šlepikui už projekto sumanymą ir įgyvendinimą, už kasmetinį šios tradicijos tesimą ir kolektyvo suteikiamas atrakcijas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Meistrams - už 2018-01-08 operatyviai ir kvalifikuotai atliktą darbą. Visam kolektyvui - kuo geriausios kloties, daug gražių akimirkų kasdienybėje, puikių laimėjimų darbų verpetuose. Susipažinus su lankytojų atsiliepimais drįsčiau tvirtinti, kad komentarus, kaip ir druską dera vartoti saikingai, nes greičio matuoklės rezultatai tiesiogiai priklauso nuo naudojamo kompiuterio ir įrangos parametrų. Tiek aukščiausia, tiek ir žemiausia kritikos forma- savotiška Operatoriaus autobiografija. Nieko baisaus, kai iš Operatoriaus juokiasi. Daug prasčiau, kai jo verkia… Aš asmeniškai pasitikiu šiuo kolektyvu... Pasakykit, kur rasti Operatorių su „nemokamu internetu“, aukšta priėmimo- išsiuntimo sparta...? Nepavyks ! Rizikuoti verta, bet prisiminkit, kad nors krokodilas suvalgė Jūsų priešą, tai dar nereiškia, kad jis tapo jūsų draugu.
Internetas tragiskas televizija irgi nieko gero, o personalas vietoto kad isspresti kiluse problema dar daugiau ju sudaro, ypac ju vadybininke. Kuri isvis nezinau ka ten daro jokios kompetencijos neturi dirbant su klijentais. Sukontaktuoti su direktorium neimanoma, toks jausmas kad papuoliai i kazkokia saraskinu kontora, kuri tik ir ziuri kaip greiciau pasirasyti sutarti, o kaip ja pasirasai visas malonus bendravimas baigesi. Turetu stengtis del savo klijentu, bet tik ne si istaiga, greciau uskraus jus savo nenoru spresti jums kiluses problemas. Pagalvokite ar jums to reike.
2 metus naudoju KS internetą, jokių problemų...jei taip ir toliau, liksiu ištikimas klientas.
Paskaiciau visu komentarus ir man kyla klausimas kokius lavonus marsrutizatorius ir kompiuterius jus naudojat? Jau 8 metus naudoju KIS interneta ir beveik 2 metus televizija, pasijunges nauja marsrutizatoriu, pajungti 3 televizoriai, rodo puikiai, pries keleta menesiu buvo problemu su irasais, bet jas greitai issprende. Daznai tenka pazaisti kompiuterinius zaidimus ir su greiciu, bei pingu problemu nekyla... Del to lb stebiuosi kaip pas kitus tokios problemos...
sveiki visada diena dingineja internetas neimanoma naudotis, uz ka as jums pinigus moku gal man galit pasakyt ?
Tragiska televizija pastoviai strikcioja trukineja, garsas dingineja ir kas idomiausia niekaip nesugeba patvarkyti, internetas letas sako kad 100mb o istikruju vos 40mb, ir neaiskinkit kad geras tiekejas, nes turejau netrumpai, gerai pasakyta kad tragiskas nepatariu niekam.
Peržiūrėti televiziją galima tik savaitės laikotarpy, man asmeniškai valdymas yra labai nepatogus... Internetas tragiškas, žaidžiant kompiuterinius žaidimus signalas trūkinėja, pingas pastoviai svyruoja nuo 40-6000. Gailiuosi pasiėmęs ir praėjus metams žadu keist.
Neskieskit nesąmonų. Internetas jų fantastiškas. Naudojuosi seniai seniai ir per tą visa laiką net nebuvo, kad dingtų ar strigtų.
Greitis fantastiškas. Tai aukščiausio lygio paslaugos.
Sveiki Kis, bent man asmeniskai pasiteisino 100%, iskylant net menkiausiam klausimui, visada yra pagelbejima, aptarnavimo kokybe 100%, dziaugiuosi jog pasirinkau butent kis. Sekmes jums dideles ir aciu uz puiku aptarnavima, belieka didziuotis ;)
Puikus internetas ir televizija, kis paslaugas gaunu gal 7 metai. Buvo trikdžiu, tačiau sėkmingai buvo sutvarkyti. Ačiū kolektyvui ir sėkmės. Galvoju, kad dauguma komentatorių yra konkurentai arba jiems tiesiog nepasisekė, kad gyvena nepasiekiamoj vietoj.
Naudojuosi 2 metus. Problemų nebuvo. Puikus interneto tiekėjas.
Esu k-sistemų klientė virš 12m. Nepatyriau jokių nesklandumų. Turiu nuolat gerus planus su internetu ir bėgti pas kitą operatorių neskubu. Keista skaityti blogus komentarus. Na gal man pasisekė..
Tragiskas internetas, Nuo pat pradziu grybauja, greitis nepastovus, pasijungiau 300mbps interneta bet kad niekuo nesiskiria nuo 100mbps ir dar luzineja pastoviai, turbut nebuvo dienos kad jis normaliai veiktu. Niekam nerekomenduoju.
Įmonė nekreipia dėmesio į paslaugų naudotojo pageidavimus. Buvau pranešęs įmonei 2 kartus, kad nepratęsiu sutarties likus 3 mėnesiams iki sutarties pabaigos, nes išsikeliu į kitą vietą. Apmokėjus visą sutarties laikotarpį gavau dar vieną sąskaitą (2x didesnę) kurią turiu apmokėti, nors paslaugos nenaudojamos seniai!!! STIPRIAI NUSIVYLĘS SERVISU!!!!!
Įmonė, kuri nesirūpina savo pastoviai klientais, neatsako į el. laiškus, pakelia paslaugos kaina ir nepaaiškina priežasties. Neatsižvelgia į kliento pageidavimus (pvz. taupant kliento laiką, negali pasirašyti sutarties nuotoliniu būdu).
Internetas dirba labai tragiskai ko anksciau tikrai nebuvo, o ir gedimu salinimas taip neoperatyvus. Man sioje vietoje istiko sokas. Nesuprantu kodel sios kompanijos yra butent toks ju veiklos credo, todel rekomenduoju tiems, kuriems interneto sutrikimai gali virsti nuosoliais, jo neuzsisakineti.
Labai nekokybiskos paslaugos. Kas galvoja isivesti, siulytume apgalvoti kito tiekejo pasiulymus. Pradzioje kol
tik ivede interneta ir televizija, viskas atrode tvarkoje, taciau atsisuktu tv laidu irasus velesnio laiko negu savaite negali atsisukti, tuomet pradejo isirasineti ne pilna diena, pvz norint atsisukti praeitos dienos laida, diena prasidedavo rytine programa ir baigdavosi 13 ar 14 val laida, o po to laikas sekdavo kitos dienos nuo 19 val. Galiausiai nebegali atsisukti net filmo paziureti, nes visa laika irasas tiesiog strigineja. Baisiai nekokybiskos paslaugos. Labai noretusi atsisakyti paslaugu, bet paskaicius atsiliepimus baisu net pagalvoti koki pragara tektu praeiti. Kas isivedinesit, atidziai perskaitykit salygas ir taisykles pries pasirasant, nes viskas pateikta operatoriaus naudai, i klienta visiskai neatsizvelgta.
Kaina gera. Paslaugos - kitas klausimas. Pusę metų veikė puikiai, be priekaištų. Antrą pusmetį nusibodo registruoti gedimus, nes dinginėjo internetas, televizija neįsirašydavo arba įsirašydavo su stipriais trukdžiais. Kartą atvyko meistrai spręsti problemos, paaiškino, kad mūsų bėda, nes įlūžęs kabelis (neįmanoma toje vietoje, bet skubėjom, tai neiginčyjome). Kadangi ale mūsų bėdos - teko susimokėti už jų darbą. Sumokėjau grynais, kvito negavau, bet pasikartosiu - skubėjau, taigi nesureagavau. Nutraukiant sutartį užsiminiau apie tai, PASIRODO meistrai jų neima grynais ir iškvietimas neregistruotas. IR jie nieko sistemoje nemato, kas kur kaip kada, nors registruotas iškvietimas buvo per jų sistemą. Nusprendė, kad taip nebuvo.
Labai nepatiko, kad norint atsisakyti paslaugų bent keli skirtingi konsultantai su šypsena ir liūdesiu klausė kodėl, kas nepatiko? O pradėjus vardinti veidas pasikeisdavo, atsakymai ir reakcijos tapdavo pasyvios ir galiausiai nutraukdavo temą ar pasakydavo: mes nieko nežinome.
Mokėsi dvigubai kitam tiekėjui, bet gal jis bent mokės sukontroliuoti savo meistrus.
Karolis 2017-10-02 14:08:28
Naudojuosi viskas gerai ! nematau jokiu problemu su paslauga, veikia nuostabiai gerai.
Kam meluoji karoli jei tavo IP adresas is kurio rasiai nurodomas i nyderlandu serveri, is kuriuo tu gali keisti ip adresa ir komentuoti (Prigauti patys k-sistemos raso sau gerus atsiliepimus)
Nusibodo, per 15 metu su Init televizija tokiu nesamoniu nebuvo kiek cia per diena. Strigt pradejo pastoviai, atnaujini, atnaujint jau neleidzia, tada perkrovineji. KIEK GALIMA - NUSIBODO
Pries kiek daugiau nei 2 metus pasiemiau plana 100Mbps tiek LT tiek i uzsieni uz 4.99 men. Is pradziu viskas veike daugmaz gerai ir buvo pigu, tik kazkada pakele kaina ir sumazino plana i 100/25 ir zinoma apie tai nieko nepranse. Kadangi mokejau po 4.99 tai turiu isikolinima, taip pat pastaruoju metu buvo problemu, kad greitis vakarais nei 1Mbps nesiekdavo, tai skundziausi telefonu, galiausiai atejo meistras, kuris tik patrype kojom ir visiskai nieko nepadare, pasakiau jam, kad atsisakau paslaugu jeigu taip, tai jis ok no problem. Pasijungiau is Telios ir ziuriu dar viena saskaita ateina is KIS ir sako, kad net jei dabar nutrauksiu tai dar viena gausiu.

Apibendrintai nerekomenduoju.
K-sistemos, kaip ir visi tokie tiekejai. Patys padaro klaidu o uz jas atsakyt nenori. Neinformuoja, kad pakeite sprendimus ir paskui nusispjauna ant kliento. Sakydami, kad ne musu bedos. Nerekomenduociau niekam tokios s*******o kontoros. Kuo toliau nuo tokiu.
Labai nekokybiškai dirba. Tingėjo atsivesti naują kabelį internetui, tai nupjovė mūsiškį, kuris visai kitos įmonės. Atvykus mano inžinieriui, paaiškėjo, kad jiems nuolat tenka tokie "malonumai". Baisu Kauno interneto sistemos. Gerinkite savo darbuotojų darbo kokybę..
Labai nuvyle mane initas. Pries pasirasant sutarti 2017.02men sake kad pavasari ives paslauga kad galetu atsukti kanalus vien del to emiau o jau ruduo ir dar nera paslauga padaryta tai gerai kad sutarti tik metam dariau baigsis sutartis iskart nutrauksiu o ne pratesiu
Tik šiandien įvedė, o internetas jau nuvylė. Jokio pastovumo, downloadas tai 80mbps tai 3mbps, nepatariu niekam įsivedinėt.
Viskas puikiai veikia isivedziau televizija ir interneta, esu labai patenkina aptarnavimu
Labai geras internetas ir televizija. Aciu kolektyvui uz operatyvu pajungima !
Uzaugo kontora, skersuoja ant visu nepatenkintu, salygas keicia ir neinformuoja, ir viskas tik todel, kad turi 12000 klientu, kai buvau 450-imtas klientas, tai reaguodavo i tel.skambucius ir gana greitai priimdavo klientus tenkinancius sprendimus. Deja, tai daugumos lietuvisku "uzaugusiu" imoniu beda, veliau prasideda gilesnis teises ismanymas ir klientu klupdymas ant keliu, ir visa tai niekas nekontroliuoja, kadangi tai yra LT. Siulau neparsidavineti savo garbes, o tiesiog ieskoti kito tiekejo, kuriu deja nera labai daug.
Nida Petruskeviciene
2017-07-25 21:05:30 IP 83.188.125.100
Darius 2017-04-25 09:42:50
Su ksistemos išmaniaja televizija turėjom problemų nuo pat įvedimo, nes ištisai strigdavo. Kiek kartų meistrai tvarkė, bet problemos nesibaigė. O nutraukus sutartį dėl netinkamos paslaugų kokybės, dar reikalauja apmokėti sąskaitas iki buvusios sutarties pabaigos. Nerekomenduočiau niekam tokio vargo metus laiko.
Esate teisus, nes ir as susiduriau su ta pacia problema.Uz nekokybisku paslaugu tiekima, nutraukus sutarti po savaites idiegimo paprase sumoketi netesybas, nors buvo visi irodymai del nekokybisku paslaugu tiekimo
.Kuo toliau nuo tokiu tiekeju
Nuo 2017 birželio atsirado tinklo aptarnavimo mokestis 3Eur.Atsirado be jokio perspėjimo.Taigi velkasi skola, kurios kaip sulaukiau atsakymo-nepanaikins.Teks kreiptis į vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
Sveiki, kas skaitote. Perspėju kad ir Jūs neįkliūtumėte į šios firmos pinkles. Turiu internetą iš šios kompanijos nuo pat kompanijos pradžios, kol buvo Radvilėnų pl. ką reikėjo tą galima buvo operatyviai ir aiškiai išsiaiškinti. Prieš 3 metus atvykus gyventi dukrai į Kauną užsakiau jos nuomuojamame bute savo vardu antrą abonentą - internetą ir kas metai pratęsiu. Šiais metais atėjus pratęsti savo sutarties darbuotoja pasiūlė pratęsti metams ir antrąjį abonentą, nors aš jai aiškinau, kad dukra vasarą išvyks iš Lietuvos.Pasirašiau patikėjus žodžiais, kad nekils problemų. Atėjus nutraukti sutartį, paaiškėjo, kad nutraukiant reikia sumokėti sutarties keitimo mokestį ir dar netesybas, suma nereali, tad nusprendžiau geriau jau toliau mokėsiu už tai kuo niekas nesinaudoja, kol pasibaigs sutartis ir per tą laiką susirasiu normalų tiekėją. Ir dabar sėdėsiu ir nepasirašysiu, kol raštu neišsiaiškinsiu visos sutarties punktų paslėptų mažomis raidelėmis. Ten sėdinčios darbuotojos informuoja klaidingai, kad tik parduotų paslaugą, Būkite budrūs.
Viskas puikiai veikia su tuo KIS. Naudoju tiek ju interneta (300Mbps), tike televizija.
Dauguma besiskundzianciu greiciausiai naudoja savo senoviskus marsrutizatorius ar dar ka. Senas, nepajegus kompiuteris irgi turi itakos, kad Speedtest rodys daug mazesni greiti.
Prisegtas greicio testas vakarinio piko metu penktadieni.
sveiki. ar man vienam čia pabrangino trimis eurais interneta k-sistemos. mokėdavau 5, 50 eur, o dabar dar plius 3 eurai uz kazkoki administravimo mokesti
Tikrai košmaras! Kol turėjome tik internetą viskas lyg ir buvo tvarkoj. Užsisakėme paslaugą-internetas+tv, įsigijome KIS pasiūlytą maršrutizatorų ir nuo pat pirmos dienos prasidėjo strigimai. Kas svarbiausia negali net meistro pasikviesti, nes naudojiesi paslauga vakare ar per išeigines, kai jie nedirba. Bet kaip matyti iš atsiliepimų tai bergždžias darbas. Bandysime civilizuotais būdais nutraukt sutartį.
naudojuosi šiuo internetu jau kokie trys metai, tačiau prasidejo interneto striginėjimai jau apie tris mėnesius, pastoviai reikai perkrauti tinkla, , , , atvyke meistrai ta pati padaro, sako viskas gerai bet po trumpolaiko vel tas pats, padeties niekaip nepakeite kvietimas meistru, administratorius užsispyręs sako pas mus viskas gerai, tačiau kad ir čia iš komentarų matosi kad ši problema atsirado jau ne pas viena klijentą, , , , todėl atsisakau sio interneto tiekejo kuris neigia esamas problemas ir nesuranda išeities, , , ,
Turiu Kauno interneto sistema televzija su archyvais, nei ten kas stringa nei ka, viskas veikia nuo pirmos dienos, atejo
zmoniski tokie meistriukai, pajunge - parode kaip naudotis. Viska galiu ziuret, atsisukt, ner ka lygint su visokiais initais ar cegeitais. Eurovizija Hd rodo - super viskas.
Esu labai patenkinta K-sistemu rysio kokybe, viskas viekia puikiai ir labai gera kaina.
Televizijos paketas pagal kaina ir kanalu paprastu ar HD kieki, tikrai gaunasi pigiausiai Kaune, jokia kita kompanija nepasiule rinkinio dvigubai pigiau nei k-sistemos. Tikrai rekomenduoju visiems draugams, visi patenkinti.
Internetas labai dažnai dingsta, kartais atsiranda perkrovus modemą, o kartais ir neatsiranda, kol pats nesugalvoja :) Iš pradžių manėme, kad problema kompiuteryje, bet viską patikrinus paaiškėjo, kad tai interneto ryšio kaltė. Tiesa, kol veikia, interneto ryšys gana greitas, tačiau tie striginėjimai LABAI erzina, ypač dirbant svarbų darbą online. Šios įmonės televizija nesinaudoju.
Kosmaras, greiciau pasibaigtu sutartis. Absoliuciai niekam nepatariu rinktis! Klaikus rysys, tv stringa pastoviai. Ypac kai ziuri populiaru rengini, kuri visi ziuri, o tas dar labiau siutina. Isivaizduokit uztringa, kai per futbolo cempionato finala musa baudinius, cia tik siaip pvz.
Ką galiu pasakyti primus 2-3 men. viskas ok. Bet paskui dingsta internetas, televizijos transliavimas sustoja arba glicinasi nezinau manau po metu sutarties pareisiu pas kitus. Ir dar sako kad musu router per silpas norejom is 100mb i 300mb bet sako kad nepavyks nors musu router 2.4ghz rysiu daugiausia isveza 450mb tai kaip 300mb gali buti per daug?
Nuo pat ivedimo pradzios turime problemu su K-sistemomis. internetas namuose veikia tragiskai letai, televizijos taip pat nevisada gausi pasiziureti. Sia savaite jau antra karta nerodo. I laiskus neatsako, balso pasto zinutes nelabai kam idomios. Meistras pasisiulo atvaziuoti pasiziureti kas negerai, tavo darbo metu. O merginos kurios ten dirba operatoremis visada papraso ka nors perkrauti. Gaila tie ju perkrovimo metodai dar nei karto nepasiteisino. O ir nebando jie niekaip uzglaistyti nei situacijos, nei pacios problemos spresti. Nes jie paprasciausiai "buna" su savo niekam tikusiom paslaugom.
Geras dalykas tie rekvizitai. Naudojuosi teo internetu plius televizija, moku 19 eur. Ir per du metus nebuvo kad užstrigtų internetas ar televizija. Radau lankstinuką iš KIS su akcijomis, tas pats planas už 13 eur. Jau planavau pereiti į KIS, bet girdėjau nekokių atsiliepimų, tad gerai kad čia įlindau pasiskaityti, ir atšoko fantazija sutaupyti tuos 6 eurus.
Labai esu nusivylusi sios sistemos tiek internetu tiek televizija.Labai daznai dingsta be jokios priezasties internetas ir tuo paciu televizija, o jei ispuola savaitgalis tai taip ir lieki nieko nepeses, sedi visa savaitgali be tv, ir interneto.Taip pat vakarais, kabeline issijungineja, trukineja laidos, stringa...labai suprastejo K-Sistemos, gali reikst jiems prtenzijas, ar issakyt savo nepasitenkinima ju darbu,..tai tas pats kas i ora pabezdet, niekam neisdomu.Taip kad patarimas pries einant pas juos sudaryt sutarti reiketu pries tai labai gerai pasidometi ir paskaityti komentarus, kad neikliutumet.
Internetu naudojuosi nuo KIS gyvavimo pradzios, Name ju interneta isivedziau pirmas, tai normalu pradzioje siokie tokie nesklandumai, bet daugiau kaip 10 metu viskas OK. Nei vieno priekaisto. Gyvenu A.Sanciuose. Pries 2 savaites isivedziau kabeline, tai siek tiek nusivyles. Kad rodytu TV reikejo kelis kartus ijunginet/isjunginet blokelius, kartais strigineja kanalai. Is rasanciu matau kad siandien isvis TV nemate. Pas mane viskas veikia tik iki pietu nerode kanalu programu.
Vasario 27 diena uzregistravau meistro iskvietima, kad perjungtu kabelius, ryt antra savaite prasides, vel skambinsiu gal du atsius
O aš jau galvojau, kad tik man vienai su televizija problemos šiandien... Jeigu tai būtų pirmas kartas, suprasčiau, tačiau įmonės paslaugomis naudojuosi dar tik 3 mėn, o televizija stringa pastoviai: tai neišsijungia, tai neįsijungia, tai visiškai užtringa ir valandą žiūri į mėlyną foną... džiaugiuosi, kad bent internetas yra... pradedu abejoti savo pasirinkimu...
Kaip suprantu, šiandien televizija neveikia ne vienam vartotojui. Prisiskambinti Jums neįmanoma, telefonai išjungti. Jau metus laiko naudojuosi Jūsų paslaugomis, bet manau, kad teks atsisakyti, nes su televizija tai kažkoks košmaras visą laiką. Manau, kad k-sistemos tikrai ne geriausias pasirinkimas
Ryšys visad buvo geras, tačiau nuolat dingsta televizija. O šiandien, kai kaip matome ji ne mums vieniems neprieinama, jūs net nesiteikiate reaguoti, o tik išjungiate telefonus. Ne taip reikia spręsti problemas.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
Internetas Šviesolaidinis internetas Net 8 iš 10 naujų vartotojų yra patenkinti „Cgates“ teikiamo interneto kokybe. Tai parodė rinkos tyrimų bendrovės SIC birželio mėnesį atliktas naujų „Cgates“ interneto klientų tyrimas. Apklaustieji „Cgates“ interneto vartotojai yra maloniai nustebinti ir patenkinti šios...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Internet Solutions
Adresas: Lyros g. 5-57, LT-78287 Šiauliai.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; reklamos paslaugos.
Inovatyvi IT sprendimų kompanija, sukaupusi daugiau nei 6-ių metų sėkmingą darbo patirtį bei virš 600 sukurtų interneto svetainių. Įmonės esminiai darbo principai: kvalifikacija, patirtis ir naujovės, leidžiantys kiekvienam klientui pasiūlyti originalius sprendimus, kurie orientuoti į Jūsų verslo sėkmę, bei darbo...
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...
Rašytojas
Adresas: Laisvės pr. 125-608, LT-06188 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
UAB „Rašytojas“ užsiima tekstų rašymo veikla. Rašome šiuos tekstus: Tekstai inteneto puslapiams; Straipsniai tinklaraščiams (blogams); SEO tekstai ir straipsniai; Straipsniai interneto žiniasklaidai; Įvairūs reklaminiai tekstai. Redaguojame jau esamus tekstus, optimizuojame juos paieškos sistemoms.

Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti
Uždarbis iš kriptovaliutų gali užstrigti 01-21 17:00
Kriptovaliutų rinkose iškovoto uždarbio kelionė į vadinamųjų Fiat valiutų pasaulį gali būti ne visada sklandi, nes bankai bijo pažeisti pinigų plovimo prevencijos reikalavimus. Prekiaujantieji...
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė
Vasario 16-osios aktą jau gali apžiūrėti visuomenė 01-21 14:50
Signatarų namuose Vilniuje visuomenei pradėtas demonstruoti 1918 m. vasario 16-osios nepriklausomos Lietuvos valstybės atkūrimo Aktas su visais dvidešimties signatarų parašais.
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia"
"Škoda" paviešino pirmąją informaciją apie atnaujinamą "Fabia" 01-21 14:14
Artėjant tarptautinei Ženevos automobilių parodai, Čekijos automobilių gamintojas paskelbė pirmą oficialią informaciją apie paruoštą naujieną.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%