Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno interneto sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno interneto sistemos

Atsiliepimai apie Kauno interneto sistemos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno interneto sistemos, UAB

O aš priešingai nei dauguma komentarų noriu pasidžiaugti šios įmonės teikiamomis paslaugomis. Esu labai patenkinta ir internetu ir televizija. Gedimų juk pasitaiko pas visus operatorius, įrangos juk ne amžinos :) ir aptarnaujantis personalas šios įmonės yra labai mandagus, paslaugus, problemas sprendžia tikrai gana operatyviai. Noriu palinkėti tik sėkmės, o piktiems komentatoriams į gyvenimą žvelgti šviesesnėm spalvom.
Hujoviausias internetas. Užsisakiau 600 per laidą duoda 220 per WiFi 21 nesąmonė televizija lagina.
Galima sakyti kartais pigi paslaugų kaina turi savo, deja neigiamų aspektų, nes visą sutarties laiką galbūt būtų tekę bendrauti su tokia vadydybininke Daiva +37065658500, kuriai paskabinus kelis kartus pasiteirauti dėl jos pačios siūlomų paslaugų, jautiesi kaltas, kad paskambinai ir trukdai jos brangų laiką, kalba įsakmiai kaip su savo mama, toks jausmas, kad patys konkurentai ją čia įdarbino, įmonės sėkmė garantuota :) Direktorius atostogauja, bandysim susisiekti po atostogų.
DĖMESIO: neteisingai apmokęstinti šios įmonės klientai, patarimas kreiptis į VVTAT dėl sutarties sąlygų išaiškinimo. Ir tik vėliau jau į RRT, nes pastarieji tai kaip KIS advokatai daugiau... Jų sutarties sąlygos pripažintos pažeidžiančios Vartotojo teises ir interesus, ir neturėtų būti taikomos. p.s.: ir čia atsiliepimas tikrai ne jų konkurentų, su laiku sužinosite patys manau.
Teko girdėti nemažai neigiamų atsiliepimų, tačiau nusprendėme išbandyti ir nei kiek nesigailime, tiek internetas, tiek televizija veikia be jokių trikdžių. Per daugiau nei pusę metų nebuvo dingęs nei internetas, nei televizija, kaip kad kiti sako. (toks jausmas lyg konkurentai neigiamus atsiliepimus rašytų) Kokybės ir kainos atžvilgiu tikrai geriausios siūlomos paslaugos. Rekomenduoju.
Viskas puikiai veikia,. Mandagus aptarnavimas, greitai įvygdė darbus. HD kanalai be strigimų internetas irgi puikus. Jei neveikia : pasikeiskit lempinius televizorius ir išmeskit savo NOKIA 3310, tada viskas veiks
Labai prasta imone.stenkites nesinaudoti sita imone.geriau ir patikimiau kita.suprasit patis po laiko kodel
Ar dar pas ką nors pradeda trukineti TV, ar čia mano vieno problema? Paskambinus sako kabelius tikrink. Bet jie patys viską jungė, po to net nejudinau. Ir trukinejimai prasideda vakarais, o ne pastoviai.
Šudo verta kontora, po 18val sėdi be nieko. Prisegu jų 600mbps greitį routeris jų - matuota su S9 prie pat modemo. Prieš 2 dienas pasijungiau, jau noriu išmest per balkoną.
Jau gal kokie 6metai ar daugiau turime šios imones interneta.Buvo nesklandumu, bet tikrai nebuvo palikti likimo valiai.Sprendesi klausimai taip greitai, kaip buvo įmanoma.Puolantiems rasyti neigiama komentara apie interneto greiti, paskaitykite sutartis, kad ir kitu tiekejų.Jose parašyta aiskiai, kokiom valandom yra garantuojami tie greiciai ir visur parasyta IKI ZODELIS.Strigimai elementariai gali butu dej jusu seno kompiuterio ar jo apkrovimo lygio (pvz trojanai virusai ir tt.)Tad aciu uz gera kaina ir tikrai gera rysi.
Paulius 2018-10-08 21:16:19
Aptarnavimas zemo lygio. Nebuvo skolos, o registruotu pastu laiskus siuncia apie esama skola. Parasius rasta oficialu, net nesugeba atsakyt. Naudojausi paslaugomis gal 10 metu, bet su tokiu poziuriu i klientus perejau pas kita tiekeja. Atvirai pasakius nerekomenduociau naudotis paslaugomis.
Čia tas pats, pritariu, nusirito kompanija žemai žemai ir jiems nusišvilpt kad tuos 10 metų kas mėnesį jiems pelną nešėme
L.Tolusiene 2018-06-06 16:08:50
Laba diena.Noreciau suzinoti, jeigu as pasirenku Jusu imone, ar bus per nauja tesiamas kabelis, ir ar man reikes is Jusu pirkti iranga kad tureciau WAY-FAFE, iranga as turiu savo.Turiu tik kabeline televizija.

Dekoju
Niekas jums Ponia šitoje įmonėje neatsakys, nepuoselėkite tuščių vilčių, nes komunikacija pas juos nulinė ;D
Stebina įmonės atsilikėliškumas, nelankstumas ir nesugebėjimas spręsti nestandartinių situacijų. Iki šiol sutartis negali būti sudaroma jei fiziškai negali būti interneto pajungimo metu arba atvykti į jų biurą (nors kitiems tokių paslaugų tiekėjams priimti skenuotą sutartį ne problema), kadangi negalėjau atvykti sutarties pasirašyti pati iš kito miesto važiavo mano mama (pensinio amžiaus žmogus), tačiau paslaugų pajungti nepavyko, viena info centro konsultantė aiškino, kad pasirašyta sutartis dingo, kita, kad nedingo, bet negalioja, nes joje nurodytas kitas asmuo (informacija kas pasirašinės sutartį buvo pateikta labai aiškiai), bet kokiu atveju pokalbių metu prašant padaryti išimtį ir priimti skenuotą sutartį (visgi ne mano kaltė, o ir nepatogumų sukėlė) gavau atsakymą, kad išimčių jie netaiko ir jei nepatinka galiu rašyti skundą (gan arogantiška mano nuomone), skundą parašiau ir po keleto dienų sulaukiau atsakymo, kad išimtį visgi pritaikytų, bet nesulaukusi jų atsakymo anksčiau jau buvo pajungtas kito tiekėjo internetas (tiek sutartį susiderinom tiek patį internetą pajungė per vieną dieną). Moralas toks - su jais gerai tol kol viskas gerai, visos problemos, net ir jų pačių sukeltos, yra tavo bėdos, todėl tikrai nerekomenduoju, yra ir labiau į klientą orientuotų tiekėjų, o kainų skirtumai labai nedideli
Jokiu budu nesinaudokite ju teikiamomis paslaugomis!!!!! Stigineja pastoviai. O uz meistro iskvietima lupa po 6 eurus del kliento kaltes. O klientas visada kaltas. Geriau rinktis kita tiekeja.
Žema paslaugų kokybė, internetas vos puslapius verčia...
Internetas žiaurus. Treciadieni nuo 6 vakaro nera, ketvirtadieni nuo 6 vakaro nera, penktadieni nuo 6 vakaro nera. Uz ka jus pinigus imat???
Aurimas 2018-07-10 20:54:07
Tragiškas internetas. Atgal grįšiu pas Inita. Gedimai į mėnesi gal pora atsiranda ir kalba lyg pas mane jie egzistuotu. Diena arba pora dienu be interneto lieki. Laukiu va tuoj sutartis baigsis šios tragedijos. Šiuo metu net negaliu naudotis internetu, tai naudojuos telefono...
Pritariu, ne tik internetas prastas bet ir televizija trukinėja. Vaizdai sustoja kokiom 3 min. ir taip pastoviai.
Be to ši įmonė dirba ne kad klientus išsaugotu, o savo labui. Pasibaigus sutarčiai planą parenka standartinį net kliento neinformavus. Pakeitus planą praradau apie 100 eur. Viskas su šią kompaniją daugiau reikalų neturėsiu ir niekam nesiųlau.
NORECIAU JUSU PAKLAUSTI KODEL NUOLAT TRUKINEJA INTERNETO RYŠYS YPAČ I DIENOS PABAIGA PASIRAŠIUS ESU SUTARTI IKI KITU METU IR KAIP JI TIK BAIGSIS TAI JA BUTINAI NUTRAUKSIU IR VEL PEREISIU I INITA ESU LABAI NUSIVYLUS JUSU IMONE

Dekoju
Naudoju kis nuo 2006 metų, pradžioje buvo ir stigmų, retkarčiais neveikdavo išviso gerą pusdienį, dabar gal keletą metų veikia sakykime 90 balų, linkiu prisitempti iki 96 balų ok..../ Šiaip patenkintas jų kainų politika ir dabartine paslaugų kokybe
Nutraukiau sutartį, prašiau nutraukti pagal įstatyme numatytą terminą - 5 darbo dienas, išrašė sąskaitą už visą ateinantį mėnesį. Sunku jiems porą mygtukų paspausti, jei pinigai gali dingti.
Nesirinkit šio paslaugų teikėjo, nes nesugeba pripažinti, kad jų teikiamos paslaugos nekokybiškos ir įrodinėja savo tiesas. Internetas pastoviai stringa, ypač vakarais, neįmanoma naudotis. Užsisakiau kito tiekėjo paslaugas ir visi nesklandumai dingo, viskas puikiai veikia. Sugundo žemomis kainomis, bet eigoje pamatai kodėl kaina tokia maža... Kai skambini ir praneši apie blogai veikiantį internetą, kaltina įrangą, kad blogai veikia ir panašiai. Tikrai nesusigundykit žemomis kainomis, geriau sumokėkit vieną kitą eurą brangiau, bet naudokitės kokybiškomis paslaugomis.

p.s. kad dirbę šioje įmonėje ir matę infrastruktūra, stebisi kaip iš vis veikia jų teikiamos paslaugos.

Su tokiu požiūrių į klientus ir tokia paslaugų kokybę ilgai neišsilaikysite ir bankrutuosite.
Bėkit nuo šitos įmonės kuo toliau. Kompetencija nulinė. Problemas-gedimus po darbo valandų galima registruoti tik auto-atsakikliu.Problemas sprendžia, kada jiems patogu, nusispjauti ant kliento. 18.00val. užkabina spyną ofise, o klientai be tv, gali palaukti ir kitos dienos.
Labai nusivyles sita imone.Ir kitiems nerekomeduociau.Neatsakingai dirba darbuotuojai ir ju vadove Brigita Abromaitiene nekompetitinga
Labas vakaras
Jai jusu gedimus registruojat auto atsakikliu tai bukit malonus ir susitvarkykit adresas siaures 10-79
Aciu
Viskas super tikrai geriau nėra nieko...
Ar buvo kas nors susidūręs su tokia problema, kai atsiranda pašalinė lentelė siunčiant laiškus?
Internetas buvo ne mano, kompiuterį paskolinau ir kai grąžino atsirado tokia lentelė gmail. Pašte nustatymai ištirti nuo a iki z. Kituose kompiuteriuose tokia lentelė neatsiranda, tik tame, kuriame buvo naudotasi K-sistemos paslaugomis. Paslaugų sutartis nutraukta. Prašiau pagalbos ofise, pareiškė kad ne jų problemos. Kompiuterio meistras į kurį kreipiausi tik gūžčioja, sako čia firma turi paaiškint. Kreipiantis į juos sako ne mūsų įmonės kaltė. Tai norint atsikratyt lentelės arba gamyklinius kompiuterio reikės atkurt arba pirkt naują kompiuterį vien dėl to, kad ne jų kompetencija išspręsti šią problemą suteikiant prieigą prie savitarnos sistemos.
Labai idomu, kodel neveda i privacius namus?
Kestas 2017-12-28 15:58:26
Internetas tragiskas televizija irgi nieko gero, o personalas vietoto kad isspresti kiluse problema dar daugiau ju sudaro, ypac ju vadybininke. Kuri isvis nezinau ka ten daro jokios kompetencijos neturi dirbant su klijentais. Sukontaktuoti su direktorium neimanoma, toks jausmas kad papuoliai i kazkokia saraskinu kontora, kuri tik ir ziuri kaip greiciau pasirasyti sutarti, o kaip ja pasirasai visas malonus bendravimas baigesi. Turetu stengtis del savo klijentu, bet tik ne si istaiga, greciau uskraus jus savo nenoru spresti jums kiluses problemas. Pagalvokite ar jums to reike.
pritariu šiai nuomonei, sutartį greit galima su šia įmone pasirašyti, o nutraukti ją - realiai misija neįmanoma.
Noriu padekoti uz kulturinga bendravima ir problemos issprendima, 2metus naudojuosi ir jokiu nusiskundimu.Dar karta aciu!Rekomenduoju
Nuoširdžiausiai dėkoju Aptarnavimo skyriaus vadovei p. Brigitai už nuoširdų atsidavimą, ypatingą pagarbą ir dėmesį klientui, sprendžiant sutartyje Nr.2017-9816 numatytų greitaveikos problemų pašalinimo organizavimą. Operatoriaus vadovui p. Raimundui Šlepikui už projekto sumanymą ir įgyvendinimą, už kasmetinį šios tradicijos tesimą ir kolektyvo suteikiamas atrakcijas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Meistrams - už 2018-01-08 operatyviai ir kvalifikuotai atliktą darbą. Visam kolektyvui - kuo geriausios kloties, daug gražių akimirkų kasdienybėje, puikių laimėjimų darbų verpetuose. Susipažinus su lankytojų atsiliepimais drįsčiau tvirtinti, kad komentarus, kaip ir druską dera vartoti saikingai, nes greičio matuoklės rezultatai tiesiogiai priklauso nuo naudojamo kompiuterio ir įrangos parametrų. Tiek aukščiausia, tiek ir žemiausia kritikos forma- savotiška Operatoriaus autobiografija. Nieko baisaus, kai iš Operatoriaus juokiasi. Daug prasčiau, kai jo verkia… Aš asmeniškai pasitikiu šiuo kolektyvu... Pasakykit, kur rasti Operatorių su „nemokamu internetu“, aukšta priėmimo- išsiuntimo sparta...? Nepavyks ! Rizikuoti verta, bet prisiminkit, kad nors krokodilas suvalgė Jūsų priešą, tai dar nereiškia, kad jis tapo jūsų draugu.
2 metus naudoju KS internetą, jokių problemų...jei taip ir toliau, liksiu ištikimas klientas.
Paskaiciau visu komentarus ir man kyla klausimas kokius lavonus marsrutizatorius ir kompiuterius jus naudojat? Jau 8 metus naudoju KIS interneta ir beveik 2 metus televizija, pasijunges nauja marsrutizatoriu, pajungti 3 televizoriai, rodo puikiai, pries keleta menesiu buvo problemu su irasais, bet jas greitai issprende. Daznai tenka pazaisti kompiuterinius zaidimus ir su greiciu, bei pingu problemu nekyla... Del to lb stebiuosi kaip pas kitus tokios problemos...
sveiki visada diena dingineja internetas neimanoma naudotis, uz ka as jums pinigus moku gal man galit pasakyt ?
Tragiska televizija pastoviai strikcioja trukineja, garsas dingineja ir kas idomiausia niekaip nesugeba patvarkyti, internetas letas sako kad 100mb o istikruju vos 40mb, ir neaiskinkit kad geras tiekejas, nes turejau netrumpai, gerai pasakyta kad tragiskas nepatariu niekam.
Peržiūrėti televiziją galima tik savaitės laikotarpy, man asmeniškai valdymas yra labai nepatogus... Internetas tragiškas, žaidžiant kompiuterinius žaidimus signalas trūkinėja, pingas pastoviai svyruoja nuo 40-6000. Gailiuosi pasiėmęs ir praėjus metams žadu keist.
Neskieskit nesąmonų. Internetas jų fantastiškas. Naudojuosi seniai seniai ir per tą visa laiką net nebuvo, kad dingtų ar strigtų.
Greitis fantastiškas. Tai aukščiausio lygio paslaugos.
Sveiki Kis, bent man asmeniskai pasiteisino 100%, iskylant net menkiausiam klausimui, visada yra pagelbejima, aptarnavimo kokybe 100%, dziaugiuosi jog pasirinkau butent kis. Sekmes jums dideles ir aciu uz puiku aptarnavima, belieka didziuotis ;)
Puikus internetas ir televizija, kis paslaugas gaunu gal 7 metai. Buvo trikdžiu, tačiau sėkmingai buvo sutvarkyti. Ačiū kolektyvui ir sėkmės. Galvoju, kad dauguma komentatorių yra konkurentai arba jiems tiesiog nepasisekė, kad gyvena nepasiekiamoj vietoj.
Naudojuosi 2 metus. Problemų nebuvo. Puikus interneto tiekėjas.
Esu k-sistemų klientė virš 12m. Nepatyriau jokių nesklandumų. Turiu nuolat gerus planus su internetu ir bėgti pas kitą operatorių neskubu. Keista skaityti blogus komentarus. Na gal man pasisekė..
Tragiskas internetas, Nuo pat pradziu grybauja, greitis nepastovus, pasijungiau 300mbps interneta bet kad niekuo nesiskiria nuo 100mbps ir dar luzineja pastoviai, turbut nebuvo dienos kad jis normaliai veiktu. Niekam nerekomenduoju.
Įmonė nekreipia dėmesio į paslaugų naudotojo pageidavimus. Buvau pranešęs įmonei 2 kartus, kad nepratęsiu sutarties likus 3 mėnesiams iki sutarties pabaigos, nes išsikeliu į kitą vietą. Apmokėjus visą sutarties laikotarpį gavau dar vieną sąskaitą (2x didesnę) kurią turiu apmokėti, nors paslaugos nenaudojamos seniai!!! STIPRIAI NUSIVYLĘS SERVISU!!!!!
Įmonė, kuri nesirūpina savo pastoviai klientais, neatsako į el. laiškus, pakelia paslaugos kaina ir nepaaiškina priežasties. Neatsižvelgia į kliento pageidavimus (pvz. taupant kliento laiką, negali pasirašyti sutarties nuotoliniu būdu).
Internetas dirba labai tragiskai ko anksciau tikrai nebuvo, o ir gedimu salinimas taip neoperatyvus. Man sioje vietoje istiko sokas. Nesuprantu kodel sios kompanijos yra butent toks ju veiklos credo, todel rekomenduoju tiems, kuriems interneto sutrikimai gali virsti nuosoliais, jo neuzsisakineti.
Labai nekokybiskos paslaugos. Kas galvoja isivesti, siulytume apgalvoti kito tiekejo pasiulymus. Pradzioje kol
tik ivede interneta ir televizija, viskas atrode tvarkoje, taciau atsisuktu tv laidu irasus velesnio laiko negu savaite negali atsisukti, tuomet pradejo isirasineti ne pilna diena, pvz norint atsisukti praeitos dienos laida, diena prasidedavo rytine programa ir baigdavosi 13 ar 14 val laida, o po to laikas sekdavo kitos dienos nuo 19 val. Galiausiai nebegali atsisukti net filmo paziureti, nes visa laika irasas tiesiog strigineja. Baisiai nekokybiskos paslaugos. Labai noretusi atsisakyti paslaugu, bet paskaicius atsiliepimus baisu net pagalvoti koki pragara tektu praeiti. Kas isivedinesit, atidziai perskaitykit salygas ir taisykles pries pasirasant, nes viskas pateikta operatoriaus naudai, i klienta visiskai neatsizvelgta.

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nors ir iki 600 Mb/s. Patrauklūs...
Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Telekomunikaciniai projektai
Telpro

Adresas: P. Smuglevičiaus g. 21, LT-08311 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; biuro įranga; elektros instaliacijos darbai; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; priešgaisrinė sauga, sistemos; seo paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Telekomunikaciniai projektai – jau 20 metų sėkmingai dirbanti informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonė. Esame kompanijų MITEL (Aastra, EADS Telecom, Matra Nortel), UNIFY ( Siemens ), PLANTRONICS, PLATAN, FUNKWERK, 2N, ALPHATEC, LINKCOM atstovai Lietuvoje. Mumis pasitiki tiek Lietuvoje lyderiaujančios...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%