Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno interneto sistemos, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno interneto sistemos

Atsiliepimai apie Kauno interneto sistemos, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno interneto sistemos, UAB

Totali š*******o kontora, niekam nerekomenduoju, kokybės nulis, požiūris į klientus baisus, ten tragedija ne televizija, jau kambarinė antena ir ta geriau rodo
Nusibodo tą patį kartoti. Be jūsų dar kažkas (pvz., kaimynystėj gyvenantys) turi galimybę prisijungti? Prašome nustoti savivaliauti, priešingu atveju, bus pateikti kaltinimai.
Tokio tragisko interneto dar nesu turejusi. Paskambinus, zada kad susisieks meistrai. KADA? KITAIS METAIS? Turbut reikia kreiptis kazkur rimciau. Melegiu melagiai. Sedim dabar be televizijos. Paskutis kartas, kada naudojames paslaugomis.
Du mėnesiai kaip esame pasirinkę televiziją su internetu ir jau pradedame nusivilti. Po 18 val. jeigu gedimas, tai niekam nebeįdomu. Meistrai susisieks tik kitą dieną. Kai rinkomės, tai kalbėjo labai gražiai, bet realybė visai kitokia.
Super. Televizija. Kaip tik sventines dienos taip pas juos gedimai, kiek galima tyciotis is klientu?dejau ant tokiu televiziju. Absurdas, geda!!!!!!
Nesąmonė, o ne tiekėjas
2020-12-27 17:08:09 IP 2nom5mtn
Opa, kokia staigmena! Ir vėl sekmadienis, ir vėl nerodo TV. Tikriausiai vėl „netikėtas gedimas“???
Juodasis penktadienis... Grįžtu po darbo, jau galvoju atsipalaiduosiu, kokių nuolaidų pamedžiosiu ir nėra interneto... Tai va dabar (sekmadienio ryta) tupiu prekybos centre ir naudojuosi nemokamu wifi, kad parašyt šitą komentarą, nes interneto vis dar nėra.
Neveikia internetas, ir net neimanoma prisiskambinti. Jungia, jungia po to numeta rageli.
Nusibodo 2020-11-15 22:16:02
Jūs rimtai?? Eikit žinot kur su tokiom paslaugom. Sekmadienis - dovana nuo KIS savo klientams - jokios tv ir jokio aptarnavimo. Baigsis sutartis - čiau bambino.
Lygiai tas pats ir mums buvo!!!!
Balaganas visiškas. Pasitikrinkite dar interneto greitį. Pas mane turi būt 300 mg per s. O kaip 40 taip 40. Paskambinęs sakau, kad kai buvo sutartis su 100mgbs, veikė daug geriau. Ir prasidėjo, gal pas mane laidas blogas, gal ruteris blogai veikia ir t. T. Aš manau kad dėl paslaugų susitarimo ir nevygdymo, sutartį galima nutraukt nesibaigus sutarties terminui.
Kiek galima juokaut su tais gedimais musu saskaita.. bent is saskaitu isminusuotumete tiek, kiek laiko buvome be paslaugos. Nuostabi kompanija, neuzilgo baigsis sutartis, laukiu nesulaukiu.
Ir vėl sekmadienio siurprizas, neveikia televizija. Jus juokaujat? Nuolat tai kartojasi. Ar kažka darot dėl to? Ar tiesiog nusispjaut į nuolatinius gedimus ir klientų komentarus?
Net nenumaniai, kad tokiam informacinių technologijų amžiuj gali būti tokia prasta kokybė, nuolat dingsta internetas, su meistru susitart neįmanoma, kažką nerišliai vapalioja kažkoks berniukas iš kaimo. Suprantu, paslauga pigi, bet net tiek neverti
Nuolat dingsta internetas be jokio pranešimo ir po poros valandų (kartais pusės dienos) vėl įsijungia. Įmonėi prisiskambinti neįmanoma, paaiškinimo jokio. Su televizija tas pats- tai šlubuoja, tai dingsta kuriam laikui visai. Vien tik bloga patirtis, gaunant įmonės paslaugas, neįsivaizduoju kažko teigiamo ką būtų galima pasakyt.
Ir vėl sėdim be televizijos. Kainos kiekvienas metais kyla o kokybė prasta. Jokios informacijos, prisiskambinti neįmanoma. Taip negerbti savo klientų dar mokėt reikia.
Irgi tv nerodo, o internetas veikia. Gerai, kad tuoj sutartis baigiasi, tai teks imt telia, nes visiems kitiems toli iki ju pagal kokybe.
Sekmadienio vakaras, 22 val. Televizijos atstovai nusprendė, kad užteks stebėti jų televiziją, taip supisdami sekmadienio vakarą, kurį nori ramiai atsipalaiduot žiūrėdamas filmą ir nusiteikt pirmadieniui. Jau matau pirmadienis bus ne koks tik jūsų dėka “geriausios televizijos”
Super 2020-08-30 22:20:00
Prasideda... reguliariai atjungia tv
Reguliariai atjungia tv, o mokam kaip už pilną saskaitą. Mulkina žmones tai juodai. Prasčiausia kompanija Lietuvoj!
Prasideda... reguliariai atjungia tv
Na ką, vėl be TV...:) Įdomu, kuriam laikui strigom dabar...
Sutartis sudaryta 300mb/s internetui, bet pusę metų sėdžiu su 80mb/s :)))) Atvažiuoja, kažką name pakrapšto, paskambinėja, tada atsiranda tie 300mb/s, kurie po dviejų dienų vėl nukrenta iki 80mb/s. Šauni įmonė,
Nelabai suprantu kodėl pateikta sąskaita yra pilna kaina, kai kokias 7 dienas per mėnesį neveikia televizija ir internetas? Gal kas bandėt nutraukt sutartį nesibaigus terminui? Kaip sekėsi?
Baigsis sutartis, be jokių abejonių bus pakeistas tinklas, kažkokia tragedija, anksčiau taip dažnai nedingdavo televizija ir internetas, o dabar net po kelis kartus per savaitę.
Snd vel neturim nei interneto nei televizijos uzregistravo gedima pazesim per kiek sutvarkys ar meistras paskambins
Ramūnas Šakalys
2020-08-05 18:14:19 IP 5f4soo3t
Po 3.5 metų sugedo internetinės tv priedėlis, tai nutiko po programinės įrangos atnaujinimo.. tiesiog priedėlis nebepasijungė. Atvyko, pakeitė kitu. Po gero mėnesio sulaukiau skambučio, kad mano turėtas priedėlus yra sudaužytas arba numestas, nors tv spintelė yra 20 cm nuo grindų, o priedėlio laidai yra dar yrumpesni..nu žodžiu, finale reikalauja sumokėti už jį, nes jis ne garantinis.. manau nenormalu.. kreipsiuos į vartotojų teises ir ryšių reguluavimo tarnybą..sakė sutarty taip parašyta, kad jų priedėlis sugenda tik numetus :-D
Nuolat stringa tv ir internetas. Suprantu, kad visko būna, bet pas juos jau per dažnai. Ir jei pastrigo ne darbo metu, daryk ką nori, jokio budinčio telefono.
Nėra interneto. Ir tai ne pirmą kartą. Maniau - maršrutizatoriaus problema. Pasikeičiau, pirkau brangų... deja. Pratestavom. Rodo, kad paslaugų teikėjo serverio problema. Prisiskambinti, aišku, be šansų. Maniau, tik po darbo valandų neatsiliepia. Kiti tiekėjsi bent jau turi techninės pagalbos visą parą numerius. Čia - nėra... kas belieka?! Paskaičiau skundus ir supratau, kad visiems jų klientams tos pačios problemos eilinį kartą. Žiauru. Geriau jau brangiau mokėsiu, bet tikrai nutrauksiu sutartį. Neketinu daugiau rizikuoti - brangiai man naujas maršrutizatorius kainavo, nors, akivaizdu, be reikalo buvau nurašiusi senąjį. Už sutarties sąlygų pažeidimus ir kokybės reikalavimų teikiamai paslaugai pažeidinėjimus, tiekėjui gali grėsti teisinė atsakomybė, jei nebus kompensacijos ir sudarys kliūtis (finansines) nutraukti sutartį. Tą aš pažadu - daugiau nesiruošiu būti kvailinama. Manau ir kiti jų klientai galėtų kreiptis į teisines institucijas dėl tokių pažeidimų.
Labai neatsakingas požiūris į vartotoją. Jau 4val nėra interneto ir jokios pagalbos ar komentaro. Prisiskambinti nėra jokio numerio, o tas kuris duotas, tai įjungtas atsakyklis. Patys verčia po 7metų atsisakyti jų paslaugų. NEREKOMENDUOJU, kurie planuoja juos pasirinkti !!!!!!!
Apsurdas, jokios pagarbos klientui. Internetas televizija visa diena neveikia. Informacijos jokios nėra apie pastovius gedimus, telefonai išjungti, atistogos Kauno interneto sistemoms. Tikri a*******i!!
Geresnis internetas budavo 1998 metais per suknista telefonini modema. Neprofesionali, nepagarbi ir nepatikima imone, dedes 'UABo' lygis.

Atsisakysiu siandien, k-sistemos kaip 9/11 - never again.
N metu pas juos tęsiau ir tęsiau sutartį, šiandien trūko jau kantrybė ir susitariau su kitu tiekėju, kažkoks košmaras, ragelis nukeltas šiandieną pas juos, kad niekas neknistų proto.. Gaila žmonių tik.
Aurimas P 2020-07-30 15:01:43
Esu klientas 4 metus. Su kiekvienu sutarties pratęsimu kelia kainas. O atsiradus problemoms prisiskambinti neįmanoma.
Ryskiai siuo metu viskas uzlinke. Gaila kad jie nieko patys neparaso kiek truks tvarkymas ar kazkoki atsiprasyma. Px visiems.
Bl*t kelinta kartą jau per mėnesį atjungiat interneta lodoriai, laukiu pusantros valandos jau vis dar nepakuriat. Pasigailėjau, kad pasirašiau sutartį, kai tik ji baigsis iškarto atsisakau šito š.
Eee chebra sutvarkykit intika negaliu lola lošt
Vel sedim be paslaugu nors saskaita gausim. Neveikia nei tv nei internetas. Jei pasiseka priskambinti del gedimo tai ponai sugeba susisiekti po 3-4d kai jau buna viska susitvarke pas save. Toliau sutarties tikrai nebetesiu....
Vėl nėra interneto ir neįmanoma prisiskambinti, rodo kad užimta..
Tania 2020-07-30 14:39:34
Tikrai kazkas baisaus paskutiniu metu, Kovo 11-osios g.vel nera interneto, prisiskambint neimanoma, tvarkykit gedimus pagaliau, parom paslaugas nutraukiat, o saskaita pilna atsiunciat, malonekite bent nuolaida suteikti uz toki pasityciojima.
Na kam tos nuolaidos? Dadeciau eura prie saiskaitos ar net du kad tik kokybiskesnes butu paslaugos. Kazkokia nesamone paskutiniu metu. O svarbiausiai tai niekam neprisiskambinsi
Visiškas Š, ir vėl nėra nei interneto nei televizijos. Kiekvieną dieną problemos su internetu, siaubingai stringa viskas, internetas trūkinėja, tai atsiranda, tai vėl dingsta. Moki pinigus, o naudotis negali.
Paskutiniu metu, reguliariai dingsta internetas, bet televizija. Nesusitvarkote savo sistemos, pagal įstatyma turiu galimybę nutraukti sutarti.
Visiska nesamone.saskaitas atsiuncia pirmom menesio dienom, o kokybe paslaugu tragiska.vel nera nei interneto nei televizijos.ir taip ne viena kart per menesi.neturekit su jais reikalu jokias budais.
Kas per s*******o kontora? Intiko jau 2 valandas nera. Prisiskambint niekur neina. Neprasidekit niekas kiek skaiciau komentarus tai pas mane irgi su tuo perkrovimu problemos. Silainiai. PEACE
Iš tikrųjų labai suprastėjusi kokybė. Pastoviai stringa, meistrus teko kviesti n kartų. Kai paskambinus paklausi kodėl stringa, pasiteisinimas, kad įrangą reikia perkrauti. Bet kai kasdien tenka perkraut po kelis kartus tai ką žinau.. kartais nei tas perkrovimas nepadeda. Yotube irgi neveikia, nors puslapyje rašo prie tv paslaugų. Susimąstyti reikėtų dėl paslaugų kokybės, nes kalbos greitai sklinda, niekas nenorės tokių prastų paslaugų. Geriau jau brangiau sumokėti, bet gauti kokybiškas paslaugas, o čia tik nervų gadinimas. Kokie kvaili buvom, kad pakeitėm ankstesnį tiekėję, tikėjomės tik geriau, o likom baisiai nusivylę...
Kas cia darosi, su tuo internetu ir vel nera Kreves pr.
Kazkokia nesamone, priskambint neina interneto nera, jokios reakcijos. Saraskinu kontora, nerekomenduoju niekam tureti reikalu su jais.
Visą dieną neveikia šilainiuose
2020-07-07 09:56:27 IP 2e7r3n9q
Vis dar nėra, jau greit 20 valandų bent. Absurdas visiškas. Paskambinau, sakė "paskambinkit vėliau, užregistruosim meistrą". Kokį meistrą? Sutvarkykit savo problemas, ne man vienam neveikia blyn. Aš iš namų dirbu ir tikrai neplanuoju savaitę laukt kol jiem užplauks sutvarkyt pagaliau.
Nesamone vapšė 2020-07-06 18:30:58
Šilainiuose vis dar nėra. Visą naktį trūkinėjo, ir dabar bent dvi valandas visai kaput. Nejuokinkit su tokiom paslaugom, absurdas visiškas. Dar per šventinę dieną irgi.
Turbūt darbo valandos baigėsi, tai visas bėdas iki rytojaus atidėjo... : (
kreipkimes i valstybine kokybes inspekcija. Gal tada atsiras greitai internetas
Reikalaukim pagal 28.3 ir 37 nekokybiskos paslaugos ir nepaiskina kodel nera interneto

Cgates
Internetas | Televizija | Namų telefonas

Veiklos sritys: interneto paslaugos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; televizija ir radijas.
„Cgates“ – tai vienas didžiausių interneto ir televizijos tiekėjų Lietuvoje, teikiantis sumanios skaitmeninės, šviesolaidinio interneto bei fiksuoto namų telefono ryšio paslaugas. Kodėl verta rinktis „Cgates“: Neriboto šviesolaidinio interneto planai – rinkitės norimą greitį, nuo standartinio 100 Mb/s iki ypač...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
BSS IT
BSS ERP

Adresas: V. Krėvės pr. 26A-1, LT-50412 Kaunas.
Veiklos sritys: kompiuterių programinės įrangos kūrimas; apskaita; automatizavimas, automatika; interneto paslaugos; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos.
UAB BSS IT - verslo informacinių sistemų kūrėjai. Mūsų sukurta BSS ERP verslo valdymo sistema apima šias sritis - Dokumentų valdymas - Buhalterinė apskaita - Personalas valdymas - Prekybos valdymas - Nekilnojamo turto valdymas Dokumentų valdymo sistema skirta centralizuotai kaupti visus įmonės sukuriamus bei...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...

Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti
Išleidžiamas pašto ženklas archeologei B. M. Alseikaitei-Gimbutienei atminti 01-21 20:53
2021 m. keliose šalyse bus minimas garsios lietuvių archeologės Birutės Marijos Alseikaitės-Gimbutienės šimtmetis (1921-2021), ta proga Lietuvos paštas serijoje "Garsūs pasaulio žmonės, kilę iš...
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija
J. Bidenas siūlo penkeriems metams pratęsti branduolinę sutartį su Rusija 01-21 20:45
JAV prezidento Joe Bideno administracija siūlo Maskvai penkeriems metams pratęsti naujosios Strateginės ginkluotės mažinimo sutarties (START), ribojančios Amerikos ir Rusijos branduolinių arsenalų...
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet
Glastonberis nerizikuoja – nevyks ir šiemet 01-21 20:36
Pietvakarių Anglijoje kasmet organizuojamas Glastonberio muzikos festivalis paskelbė dėl koronaviruso pandemijos jį atšaukiantis antrus metus iš eilės.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Google 1886,90 +5,36%
Microsoft 224,34 +3,65%