Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno hidrogeologija, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno hidrogeologija

Atsiliepimai apie Kauno hidrogeologija, UAB

Gręžinys visam gyvenimui per 1 dieną ! Visoje Lietuvoje.
Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Kauno hidrogeologija, UAB

Noriu pasidžiaugti ir esu labai patenkintas Kauno hidrogeologijos darbais. Darbai atl;ikti kokybiškai: gręžimas, montavimas. dirbančio personalo buvau maloniai aptarnautas, darbų vykdytojas maloniai aptarnavo viską išaiškino ir darbus atliko anksčiau nei sutartyje nurodyta.
Galiu pasidžiaugti, kad įmonės darbuotojai ne tik savo srities specialistai, bet ir nuostabiai bendraujantys žmonės nuo pardavimų iki darbininko. Tiesa pasakius, tai pirma tokia įmonė su kuria teko susidurti Lietuvoje, kur darbininkai ne "nuo plūgo". Paslaugūs, suteikiantys visą pageidaujamą informaciją ir mandagūs. Saugokite ir vertinkite tokius žmones.
Kokybiškai, laiku, profesionaliai.
Negeras atsiliepimas apie sia imone.
Po 12 metu grezinio eksploatacijos pasiskambinau pasiteirauti, ar nereiktu atlikti profilaktini valyma, praplovima grezinio. Suzinoti, kas man butu geriau, reikalinga. Patarimo neisgirdau, paklause tai ko as noriu ir numete rageli. Nesudominau. Tikriausia reikejo sudominti, kad grezinio naujo noriu. Imone chamiskas darbuotojo elgesys. Nedomina ju paprastu zmoniu, pasalieciu reikalai. Paslaugumo nulis. Chamai ir su tokiais rekomenduoju netureti reikalu, vengit. Kitur tikriausiai rasite daug paslaugesniu.
Negeras atsiliepimas apie sia imone.
Andrius ir Daina
2019-02-25 19:07:28 IP 28mdugfa
Aciu imonei "Kauno hidrogeologija", kuri musu sklype isgreze vandens grezini. Darbai buvo atlikti sutartu laiku, kokybiskai, kaina kuri buvo nurodyta pries atliekant darbus tokia ir sumoketa po ju, atsiradus klausimams del grezinio valdymo imones darbuotojai kita diena atvyko i musu sklypa bei atsake i visus iskilusius klausimus. Pries irengiant grezini vadybininkas Jonas nuosirdziai, profesionaliai ir atvirai pateike visa informacija apie atliekamu darbu technologija, naudojamas medziagas, veikimo principus. Dekoju Jums uz puikiai atlikta darba.
Darius 2019-01-08 19:59:14
As asmeniskai turiu labai bloga muomone apie sia imone. Visu pirma pazadejo grezini isgrezti uz 1500eur. Uzsisakiau grezini is imones Kauno hodrogeologija. Pazadejo per menesi isgrezti. Laukiu menesi, niekas nesirodo, palaukiu dar savaite, niekas nei skambina nei atvaziuoja grezti. Tada paskambinu pats ir paklausiau, kodel neatvaziuoja grezti, isgirstu klausima: o jus avansa ar padaret? Paklausus, kiek tas avansas, sako sumokekite 2000eur avansa, ir tada atvaziuosim isgrezti. Apsurdas!!!! Kodel as turiu moketi 2000 avansa, kai grezinys kainuoja 1500eur. Aferizmas. Tuo labiau, kad kai uzsisakiau grezini, jokio avanso neprase. Uzsisakiau pas kitus ir greziniu jau naudojuosi. Tikrai niekada i juos nebesikreipsiu ir nesiulau kreiptis, nes apgaus!
p. Dariau,
1) Registruojame visus savo klientus ir neradome nei vieno su vardu Darius ir epašto adresu kastutis@......com.
2) Pilnai sutinkame, kad 2.000 EUR avanso suma už 1.500 EUR vertės gręžinį nėra reali ir mes tokios praktikos netaikome.
3) Jeigu visgi mes esame šios istorijos kaltininkai, parašykite mums, norėtume pas save įmonės viduje išnagrinėti šią situaciją, kad ateityje klientus galėtume aptarnauti geriau.
Patyrę, patikimi, kokybišką įrangą naudojantys savo srities profesionalai.Ačiū, daugiau tokių įmonių Lietuvoje!
Apgaudineja zmones daugiau nieko dar nei karto nebuvome susidure su tokia ne sazininga firma kaip si terminu nesilaiko i galiausei ir gresti grezinio ne atvaziuoja kiekviena karta suranda vis kokia nors priezasti. Nepasitikekit zmones sios fyrmos vadybininku Kestuciu.
Man grežinį padarė prieš 12 metų. Visą laiką viskas veikia, kuo puikiausiai, be jokių sutrikimų.
Visiems draugams ir pažystamiems rekomenduoju šią įmonę. Taip pat patariu naudoti įmonės siūlomus siurblius ir kitą įrangą, nes ji tikrai kokybiška
Uzsisakiau sia imone del ilgametes patirties ir neapsirikau. Atvaziavo apziurejo, paaiskino ka kur atlaisvinti technikai, pakonsultavo ir viska kaip taremes taip ir padare. Likau patenkintas ir rekomenduoju.
mums irenge geotermini sildyma su greziniais, kol kas viskas veikia be priekaistu.
UAB “Lomista”, "Obeliu Grupė"
2017-05-25 09:37:09 IP 2be6ck29
Turėjome kritinę situaciją - visa įmonė buvo likusi be vandens. Kreipėmės į UAB “Kauno Hidrogeologija”, savaitės bėgyje ne tik sutvarkė visus dokumentus, bet ir išgręžė gręžinį bei pajungė vandenį. Gamyba buvo atnaujinta. Esame patenkinti bendradarbiavimu su šia įmone.
Mano namų valdoje būvo UAB "Kauno hidrogiologija" įrengtas gręžinys. Darbai buvo atlikti operatyviai ir kokybiškai. Tai rimta įmonė ir atsakingi darbuotojai.
Šią įmonę išsirinkome, dėl patikimo ir suprantančio savo darbą vadybininko Kęstučio, taip bent jau pasirodė iš pradžių, nes aiškino viską kantraiai ir pakankamai logiškai, bet vėliau pradėjo žodžiai nesutapti su darbais, pažada viena bet taip neatsitinka, parengėm plotą pagal reikalavimus, po kelių savaičių kai stipriai vėluodami pagaliau atvažiavo darbininkai gręžti, pasirodo jie negali to padaryti nes vadybininkas nelabai besigaudantis neapžiūrėjo situacijos... jau praėjo keli mėnesiai o grežinio vis dar neturime. Plius kaltina, kad mes patys kalti kad nepadaro grežinio...
P.S. Meistrai sakė kad praitam objekte aptašė kaimynų namą kur buvo už 28 m. nuo grežinio ir t.t.

Stipriai nerekomenduoju šios įmonės.
Nepatenkintas klientas
2015-10-22 16:28:49 IP 2nom5i7s
Esu LABAI nepatenkintas sios imones darbu. Padare bloga grezini, paeme parasa, kad tipo grezinys turi mazai vandens, o kai po keliu menesiu grezinyje pritruko vandens, aiskina, kad "pats pasirasei ant tokio grezinio, kur mazai vandens". Kaimynas turi tokio pacio gylio grezini ir turi daug vandens. Dabar nezinau, kaip priversti sutvarkyti broka, nes parasas yra ant blogo grezinio, o as tai nezinojau, kad jis blogas. Pirma karta dariau grezini, o grezejai sake, viskas cia bus gerai. Grynai apgavo. NEPASITIKEKITE SIA FIRMA!
Likome patenkinti - darbai atlikti profesionaliai!
Rimta firma, kaip sutarem taip ir padare
Man dare grezini pries metus, viskas gerai su jais.
Idomu kokiame amziuje si imone gyvena. Lyg ir dabar XXIa., bet si imone tikrai vis dar tarybiniu laikotarpiu gyvena. Pakalbejus su vadybininku, susidaro ispudis, kad norint uzsisakyti grezini is sios imones, jie tau daro malone. Manau, kad klientas turi buti gerbiamas ir gerai aptarnaujamas.
Gera firma, verta pas juos užsakyti darbus-neapsiriksite.

Buiteka LT
Nuotekų valymo įrenginiai

Adresas: Andriaus Gustaičio g. 25, Pažėrų k., LT-53325 Kauno r.
Veiklos sritys: gamyba; inžineriniai tinklai ir sistemos; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; projektavimas; statyba; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Buiteka LT, UAB yra Buiteka valymo įrenginių gamintoja. Valymo įrenginiai. Nuotekų valymo įrenginių Buiteka gamyba Kaune bei buitinių nuotekų valymo įrenginių prekyba Lietuvoje. Tipinių ir netipinių nuotekų valymo įrenginių pagal užsakovo pageidavimus gamyba. Aerobiniai nuotekų valymo įrenginiai, riebalų ir naftos...
Vandens kodas
Vandens gerinimo filtrai

Adresas: Rinkūnų k., Kauno r.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB Vandens Kodas, veiklos sritis vandens gerinimo (geležies šalinimo,minkštinimo,geriamojo vandens) filtrų montavimo darbai.Įmonė atlieka vandens tyrimus,parenka vandens filtrus.Projektuoja ,montuoja tiek buitinius,tiek pramoninius vandens filtrus.Įmonė profesionaliai sprendžia vandens gerinimo filtrų,bei vandens...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
KARANTINO LAIKOTARPIU, DARBUS VYKDOME, UŽSAKYMAI PRIIMAMI EL.PAŠTU IR TELEFONU! ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra, valymo paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Siekiant aukščiausios klientams teikiamų paslaugų kokybės ir nuolatinio aplinkosaugos veiksmingumo bei darbuotojų saugos ir sveikatos gerinimo, įmonėje įdiegta Integruota kokybės...
Kaminta
Komercinė, pramoninė, gyvenamoji statyba

Adresas: Partizanų g. 47A, LT-49363 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; nekilnojamasis turtas; patalpų nuoma; santechnika; sertifikavimo paslaugos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Kaminta” – tai viena didžiausių statybos kompanijų Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Ilgametė patirtis statybų sektoriuje pasižymi sukauptą darbo branda bei patirtimi, naudojama/naudinga statybos projektuose ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Per visą bendrovės darbo laikotarpį plėtėsi veikla, didėjo...

A. Veryga: dėl infekcijų kontrolės pažeidimų sustabdyta daugelio KUL skyrių veikla 04-04 21:29
Didelės dalies Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) skyrių veiklą nuspręsta stabdyti dėl infekcijų kontrolės pažeidimų, sako sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.
Vienu paskutiniųjų lėktuvų uždarius oro erdvę iš Minsko į Vilnių atvyko 87 keleiviai 04-04 21:22
Lietuvai dėl koronaviruso grėsmės uždarius oro erdvę, Vilniuje šeštadienį nusileido vienas paskutiniųjų lėktuvų – iš Minsko.
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių
Žengti į e. erdvę ne taip sudėtinga, kaip baisu: siūlo nemokamų įrankių 04-04 20:36
Smulkus ir vidutinis verslas, paskelbus karantiną, buvo priverstas uždaryti fizines prekybos ir paslaugų vietas ir ieškoti sprendimų, ką nauja pasiūlyti arba kaip veiklą perkelti į virtualiąją...

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Kraft Heinz Co 25,32 +2,76%
Hewlett-Packard 14,48 -6,52%