Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno grūdai, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno grūdai

Atsiliepimai apie Kauno grūdai, AB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno grūdai, AB

Tai tipo barsztys parduoda visa savo kapitala?! Kazin bus numatomi masiniai atleidinejimai?!
Kas tos Vilmos neturejes (tikuosi kam pagelbesiu) 2020-07-06 12:35:21
Ta Vilma Veinsreideryte valytoja 47 metai + - tamsiais plaukais zekit kad Kauno gruduose jusu vyrui tualete ar duse nieko nepadarytu kad vagia dar cia nieko vyrus savo saugokit geriau. Moterys jei mylit savo vyrus ismeskit is ten ja sakau is patirties. Baisi lapute ji ne i uzpakali o i klynus valdziai lenda. Ji visiems skelbia ir fotkina dzikus nuotraukas gruduose kad paskui pasantazuotu jusu vyrus kurie uzkibo su tom nuotr. Gal ir ligas nesioja
Gerbiamieji, ši informacija klaidinga, ką gali žmogus iš pavydo o gi bet ką pirmiausia išsiaiškinkite, o ne skleiskite paskalas, gana čia tų vaikų žaidimų, nes liūdnai baigsis.
Ačiū už supratinguma.
veltui pralaukiau 2 mėnesius.
2020m sezono metu turėjau dirbti pagalbiniu darbininku Radviliškio padalinyje Kauno Grūduose. Pirmiausiai, po Joninių atvykau į pokalbį dėl darbo, papasakojau apie save, sakė viskas tinka, išrašė pažymą, kad galėčiau tvarkytis medicininę ir buvo sakyta, kad tai atlikti kuo greičiau. Pokalbio metu buvo klausta nuo kada žadama pradėti dirbti tai įvardijo apie liepos 6d.. Susitvarkęs medicininę pažymą kuo greičiau nuvežiau ją į būsimą darbą ir sakė jog su manimi bus susisiekta. Praėjo pora savaičių, praėjo ir liepos 6d, sunerimau ir paskambinau pasiklausti. Teigė, jog dar daug grūdų neveža ir darbo nėra, tačiau, kai tik bus, iškart susisieks su manimi. Praėjo dar savaitė (maždaug liepos pabaiga) neiškentęs vėl paskambinau pirmadienį. Teigė, jog manęs neužmiršo ir kviečia trečiadienį pasirašyti darbo sutartį, o pradėsime dirbti ketvirtadieni ar vėliausiai dar kitą trečiadienį. Atvykus dėl pasirašymo pasirašyti nieko negavau, tariamai pasižymėjo, jog laukiu ir esu pasiruošęs bet kada dirbti ir sakė pirmadieni skambinti jei iki tol nepaskambins. Skambučio nesulaukiau, tai skambinau pirmadieni, sakė vėl skambinti antradieni, tuomet ir pateiks informacija dėl darbo trečiadieni. Skambinau antradieni, teigė jog darbo man neturi, bet teigė, jog veliau tikrai dirbsim ir man reikia laukti skambučio. Praėjus daugiau nei savaitei nuo paskutinio pokalbio, buvo paskambinta dar karta (apie rugpjūčio 5d), buvo paklausta ar dar išvis dirbsime ir kada tai bus, buvo teigta, jog manęs neužmiršo, mano batai jau atvežti į radviliškio padalinį ir dar dirbsime, sakė, jog man paskambins. Šiai dienai, t.y. rugpjūčio 25d. dar nesulaukiau skambučio dėl darbo ir veltui pralaukiau 2 pilnus mėnesius. Esu studentas, tai man šis laiko tarpas buvo labai brangus. Tikiuosi daugiau žmonių nenukentės. Jeigu būtų pasakė, jog nelaukti ar tai tik galbūt reikės, bučiau nelaukęs, šiuo atvėju, visą laiką, kai skambinau ir buvo teigta, jog dirbsiu, jaučiuosi apgautas.
santecninis elektrikas
2020-07-14 17:56:07 IP 27q30gal
Ot kazin Kaune pas ta sukciu barsti isvis verta bent del darbo pokalbio isvis kazka deretis?
Kas tos Vilmos neturejes (tikuosi kam pagelbesiu)
2020-07-06 12:35:21 IP 28merumj
Slapuke 2020-04-22 18:13:29
Sveiki, norejau pranesti kad pas jus dirba tokia darbuotoja Vilma kuri viska vagia, nesa miltus is jusu, visokias valymo priemones ir ji jau dirba ilga laika pas jus!
Sveiki nuvežus grūdus į Alytaus supirkimo padalinį buvo paiimtas mėginys ir pasakyta kad grūdai neatitinka reikalavimų yra su kvapu ir pnš. Tačiau ta pačia diena nuvežus grūdus į Kauno padalinį jie atitiko 1 klasės reikalavimus ir buvo priduoti. Kodėl taip yra ? Ar labaratorijoje dirbančioms, , gražuolėms‘‘ būna prasta nuotaika ar kas ne pirma karta jau taip. Ar dar užsilikus taisyklė jei neatnešiai krepšelio su vaišėmis tai ir nepriimsime? Įdomu ka masto Alytaus padalinio vadovas?
Baklažanas iš Kauno
2019-04-09 09:53:18 IP 5juc29sb
Zajibal jūsų košė, keiskit skonį
Įmonė nevykdo įsipareigojimų, nemoka skolų. Pradelsti įmonės įsipareigojimai, kuriems įvykdyti yra suėjęs terminas.

esu nusivylusi Jūsų produkcija, , Canis" šunų ėdalu. Nusipirkome Canis šunų ėdalą mėlynoje pakuotėje, šerdama šiuo ėdalu iš karto pastebėjau jog šuniui (labradorui) pasireiškė didelė elerginė reakcija (išmėtė snukuti dideliais gūzais, atsirado elerginės raudonos ant odos dėmės), anksčiau tokių atvejų nebūdavo. Norėčiau įspėti visus, kad nepirktumėte šios produkcijos, nes naudoja netinkamas žaliavas su cheminiais preparatais, dėl kurių šuniui gali išmėtyti guzais ir pasireikšti įvairiomis elerginėmis reakcijomis. Ačiū Jums, nes Jūsų dėka teks vežti šunį pas vetirinarus ir daugiau nebepirksiu šios produkcijos.
Tarp Vievio ir Abromiškių, kaimuose, "Kauno grudai" nuomojasi žemes, priveže į kruvas tukstančius tonų paukščių mėšlo kuris skverbiasi į gruntinius vandenis, pastoviai neapsakomai dvokia, tai pagal jus "normalu"? Svarbu ne prie savo namų, ane, svetimam krašte darau "ką noriu" ?
vidas 2014-08-02 22:42:33
Alytaus laboratorijoje kurie susimoka tai pagerinamos grudu klases
Pats mokejot ar eilines paskalos ir isgalvotos istorijos
Alytaus laboratorijoje kurie susimoka tai pagerinamos grudu klases
šiandien pirkau jūsų pagamintus [visaverčius pašarus penimoms kiaulės] JURBARKO MIESTO, parduotuvėje.Ir ką randu, trūksta svorio maiše. ĮPAKAVIMAS siaubingas.MAIŠAS didelis puse jo pripilta. PANEŠTI VIENAM SUNKU, nors 39 kg.KAS PER ĮPAKAVIMAS.
NUSIVYLIAU PIRKINIO ĮPAKAVIMU.DĖL SVORIO TURĖTUMĖT SUSIRŪPINTI.BUSIU ATIDUS IR TIKRINSIU SVORI KIEKVIENĄ NUPIRKTA PRODUKTA.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Eurohorecana
Maisto produktų pristatymas įmonėms ir gyventojams

Adresas: Kirtimų g. 61, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto parduotuvės; mėsa, mėsos produktai; miško gėrybės; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; žuvininkystė, žuvies produktai.
EUROHORECANA, UAB pagrindinės veiklos kryptys: Maisto produktų pristatymas gyventojams į namus Maisto produktų tiekimas restoranams, viešbučiams, kavinėms, valgykloms, mokykloms, kebabinėms, įvairioms kitoms maitinimo įstaigoms Maisto žaliavų tiekimas kepykloms, kepyklėlėms, įvairioms maisto gamybos įmonėms...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Naujas koronaviruso rekordas Lietuvoje: per parą nustatytas 1.001 atvejis, mirė aštuoni žmonės 10-31 11:43
Lietuvoje vėl fiksuotas naujas užsikrėtimo COVID-19 rekordas: per parą nustatytas 1.001 naujas atvejis, mirė aštuoni žmonės, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.
Rusija pažadėjo suteikti "reikalingą pagalbą" Jerevanui, jei kovos pasieks Armėniją 10-31 11:32
Rusija šeštadienį pareiškė, kad suteiks "reikalingą pagalbą" Jerevanui konflikte su Azerbaidžanu dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono, jeigu kovos pasieks Armėnijos teritoriją.
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje
Kontrabandinių rūkalų sulaikoma daugiau, nes išaugo jų gamyba Baltarusijoje 10-31 11:09
Baltarusijoje jau kurį laiką didinamos cigarečių gamybos apsukos, tad sulaikyti daugiau kontrabandinių cigarečių Lietuvos pareigūnai tikėjosi ir tam ruošėsi, sako Muitinės kriminalinės tarnybos...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Google 1621,01 +3,43%
IBM 111,66 +2,53%