Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AB Kauno energija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno energija

Atsiliepimai apie AB „Kauno energija“

Šiluma Jūsų namų jaukumui!
Parašyk savo nuomonę apie AB „Kauno energija“

Julius 2018-10-31 07:03:54
Siandien 31d radiatoriai visdar salti, turiu irodymus kas 6valandas, nemokesiu uz jusu nekokybiskas paslaugas :)
Labas rytas,

dėkojame už informaciją. Kad galėtume patikrinti, ar šiluma į pastatą tiekiama be trikdžių, maloniai prašytume Jūsų pranešti savo adresą. Jį pranešti prašome el. paštu info@kaunoenergija.lt. Iš anksto dėkojame.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad, esant bet kokiems šilumos tiekimo sutrikimams pastato viduje, pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo pastato administratorių ar bendrijos pirmininką, nes šilumą tiekianti įmonė neturi teisės vykdyti jokių veiksmų pastatų viduje.

Ūdrys Staselka
Atstovas ryšiams su visuomene
AB „Kauno energija“
Tel. +370 37 30 58 85
Mob. +370 650 96 883
El. p. u.staselka@kaunoenergija.lt
www.kaunoenergija.lt
Susikiskit savo sildymo sezona i viena vieta
2018-04-09 15:56:23 IP 87.247.104.146
Gyvenciau puikiai be jų nevykusių paslaugų. Kai šalta radiatoriai vos šilti, kai karšta visu gazu spirgina. Debi****. KOKS CIA DAR SILDYMO SEZONAS? VISUS METUS SILDO...AS DAUGIAU NEGU PUSE ŠILUMOS I LAUKĄ IŠLEIDŽIU NES REIKIA GYVENT ATVIRU BALKONU. LINKEJIMAI IS BARSAUSKO GATVES http://s2.quickmeme.com/img/bd/bdb7f1b112a2c34efa9a3dd1ac910e3e8cac8e13e4f987b45d548e8a0f261858.jpg
Kada prasidės šildymas, ar laukiat kol seimas priims nutarimą 21%PVM ir netaikyti lengvatų, jau jūs ir tai spalio ir balandžio mėn netaikot, o finansiškai turėtumėt tuos 2 mėn ar 1 ar kt.taikyti, o gal p.Andrius netelpa ant 2-jų kėdžių sėdėti, aš esu invalidė namuose peršalau, ir manau rašyti ieškininį dėl sveikatos sutrikdymo, bet bus 2 egzemplioriai seimui ir savivaldybei (konservatoriams)namuose 15 laipsnių, sakysit renovacija reikalinga, man rodos renovuoti galvas reikia savivaldybės miesto, smegenys jau išsiplovę.Šlykštu, turiu laiko-pradėsiu rinkti parašus, pasikviesiu televiziją, lai mato visas pasaulis, laukit svečių...Savivaldybė ir Kauno energija-perspėti būsit iš anksto, tik atėjus jums į darbo vietą, bus ir nepriklausomi ekspertai.Iki pasimatymo
Laba diena, sakykite kaip butu galima patekti i Jusu elektronini puslapi???
Pagarbiai Danute.
Tai kiek reikia laukti saskaitos uz paslaugas? Siandien jau rugpjucio 27 diena, o dar negavom. Nusivaziavot kaip reikiant.
Nepatenkintas klientas
2012-06-05 23:12:54 IP 88.222.38.58
Visu pirma, tai darbus galetu pradeti vykdyti pagal plana, nes gyventi "super" salygomis nusibodo. Atjungiamas karstas vanduo, tada kada norima, ir neribotam laikui, kai patys perspeja apie atjungimom laika, kuris bus kelioms valandoms. Nusibodo toks apatiskumas kitu atzvilgiu.

EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4, LT-89116 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
A. Žilinskio ir ko UAB
Infrastruktūros sprendimai

Adresas: Užtvankos g. 17, Dainiai, LT-74202 Jurbarko r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; automatizavimas, automatika; elektros instaliacijos darbai; energetika; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; melioracija, melioracijos technika; projektavimas; santechnika; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
STATYBA Statome ir rekonstruojame gyvenamuosius ir negyvenamuosius statinius, susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, hidrotechnikos, sporto paskirties inžinerinius statinius, kitos paskirties, kultūros paveldo statinius. Paslaugos Energetikos objektų statyba ir rekonstrukcija (oro ir kabelių linijų...
PROMONTA
Inžinerinių sistemų projektavimas ir montavimas

Adresas: Raudondvario pl. 162C, LT-47174 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; pastatų administravimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; statyba; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
PROJEKTAVIMAS Rengiame techninius ir darbo projektus, atliekame sąmatų skaičiavimus, konsultuojame klientus iškilusiais techniniais projektavimo klausimais. Pagrindinės projektavimo sistemos: Automatikos Vandentvarkos objektų projektavimas Priešgaisrinių sistemų projektavimas Pastatų valdymo sistemų projektavimas...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Elneda
Projektavimas, montavimas, priežiūra

Adresas: Jonavos g. 204A-2a, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; projektavimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Elneda“ savo veiklą pradėjo 2012 m. ir sėkmingai vysto toliau. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra statinių inžinerinių sistemų projektavimas, montavimas ir priežiūra. UAB „Elneda“ darbus atlieka didžiuosiuose Lietuvos prekybos, sporto, pramogų ir verslo centruose, medicinos įstaigose bei gamybinėse...

Nyderlandų aukščiausiasis teismas: "Jukos" bankrotas buvo neteisėtas
Nyderlandų aukščiausiasis teismas: "Jukos" bankrotas buvo neteisėtas 01-18 18:05
Aukščiausiasis Nyderlandų teismas nepripažino "Jukos" bankroto, kurį 2006 m. paskelbė Maskvos arbitražo teismas. Tai reiškia, kad antrinės "Yukos Finance" bendrovės akcijas neteisėtai perėmusi...
Nuosavybės teisių atkūrimas kaime – iš esmės baigtas
Nuosavybės teisių atkūrimas kaime – iš esmės baigtas 01-18 17:20
Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT) kaimo vietovėse iš esmės baigė atkurti nuosavybės teisę į žemę, kuri iš piliečių buvo atimta sovietų laikais.
ESO strategijoje planuoja 2,6 mlrd. Eur investicijų
ESO strategijoje planuoja 2,6 mlrd. Eur investicijų 01-18 17:13
AB "Energijos skirstymo operatorius" (ESO) atnaujino savo veiklos strategiją iki 2030 m., atsižvelgdamas į pernai gegužę pristatytą naują visos "Lietuvos energijos" grupės veiklos strategiją.

Ko tikitės iš 2019-ųjų?

Caterpillar 134,54 +2,19%