Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AB Kauno energija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno energija

Atsiliepimai apie AB „Kauno energija“

miestosiluma.lt

Šiluma Jūsų namų jaukumui!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie AB „Kauno energija“

jūsų bendramintis
2021-11-27 19:49:03 IP 65hihncg
Sveiki, berniukai ir mergaitės. Kavos aparatas (ai) veikia, mygtukus spaudot aukštame lygyje. Kontora dirba. Fantastika!!!
jūsų bendramintis
2021-11-27 19:47:00 IP 65hihncg
Jūsų bendramintis 2021-11-06 19:32:19
Sveiki, šios kontoros vadybininkai - vaikinai ir merginos. Ar dar liko gamybininkų? Katilinės operatoriai. Svarstau - reikėtų juos pakeisti vadybininkais. Mygtukus spausti moka, jauni, perspektyvūs. Ar žino jūsų vaikinas Nr. 1 ką jūs darote, kaip atleidinėjate darbuotojus (ne vadybinkus), pagal kokius DK straipsnius atleidinėjate. Sėkmės darbuose. Tik nesugadinti kavos aparato (ų).
Taip pritariu. Ši įmonė atleidinėja darbuotojus, bet kaip kaip tik nori. Siaubinga patirtis ne vienam susidūrus ir padirbtus.
Jūsų bendramintis
2021-11-06 19:32:19 IP 65hihncg
Monika 2021-08-27 08:22:51
Visada internetiniame puslapyje rašo dėl hidraulinių bandymų nuo iki, kada nebus karšto vandens, bet NIEKADA nesilaiko planų, rašo iki 26d 16:30 paslauga atjungta, jau šiandien rašo "pastate galima pajungti paslaugą", bet karšto vandens nėra vis tiek. Arba kas administruoją namą nesiteikia pajungti karšto vandens, nes normalu 21 amžiuje gyventi be karšto vandens, o namų administratoriai niekada neatlieka savo darbų arba jų išvis nėra.

dėkojame Jums už žinutę.

Nors joje Jūs nenurodėte pastato adreso, pagal nurodytą laiką tikėtina, kad tai - hidraulinių bandymų XVII etapo 4 zonoje esantis pastatas. Šilumos tiekimo tinklo remonto darbai minėtoje zonoje buvo baigti numatytu laiku, t. y. 2021-07-26 16 val. 30 min. ir šilumos tiekimas karštam vandeniui ruošti į pastatus minėtoje zonoje buvo atnaujintas, išskyrus vieną pastatą Biržiškų g. 9. Dėl nustatytų papildomų defektų planuojamas šilumos tiekimo atnaujinimo į šį pastatą laikas pratęstas iki 2021-08-27 12 val. 00 min, o informacija bendrovės tinklalapyje atnaujinta:

Tačiau faktinis šilumos tiekimo sustabdymo ir atnaujinimo laikas VISUOMET priklauso nuo to, kada jos tiekimą sustabdo ir atnaujina pastato vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas.

AB „Kauno energija“
Ūdrys Staselka 2021-04-30 11:41:01
Laba diena. Kad galėtume tinkamai atsakyti į Jūsų klausimus, turime Jus identifikuoti. Kreipiantis tik telefonu ar per šį portalą, to padaryti negalime. Maloniai prašome kreiptis į kauniečių aptarnavimo centrą "Mano Kaunas".
O jai ne lietuvoj gyvenam kokiu budu tai pasiulitumete atlikti? Taip, reikalui esant aisku kad atvykt nera problema, bet 9 metu senumo nekilnojamo turto saskaitos uz 2021 metus net neskamba rimtai. Jai pats oficialiai dirbi kauno energijoje buk malonus vietoje to kad sedi cia patikrink elektroninius laiskus ir atsakyk klientam. Nes matau kad i komentarus atrasinet algas moka o klientai palauks. Bankas sugeba indentifikuoti is uzsienio net dokumentus ir banko korteles bei kodu generatorius siuncia o jus matai nesugebesit....
Justas 2021-04-29 17:56:21
Nu kiek galima? Kas per s*******o kontora. Per 2 metus 3 atvejai su nutekinta informacija ir gaunamom saskaitoj is kosmoso firmu uz kosmoa laikotarpius bet visada su jusu rekvizitais.. Siam menesiui gauta saskaita uz "2021 kovo men" bet maza problema kad tas butas parduotas pries 9 metus. Gal galetumet susiimt siek tiek visgi rimta firma turetumet but. Eilini karta telefonu 0 pagalbos apsoliuciai i jomi klausima nebuvo atsakyta, jokia info nesuteikta liepe issiust elektronini laiska. Aisku i elektronini pasta savaite atsakymas irgi del coronos speju leciau eina.
Rita 2021-04-26 08:49:47
2021-04-23 sms žinute Kauno energija informavo, kad nuo gegužės 3 iki 8 d. bus atjungiamas karštas vanduo ir šildymas Laimos g. 9. Tačiau karštas vanduo ir šildymas buvo išjungtas daug anksčiau,. t.y 2021-04-25 iš ryto ir net neinformavus. Kodėl? Ar tai normalu atjungti šildymą, kai lauke naktimis nulinė temperatūrą?
Laba diena, dėkojame Jums už informaciją. Matome, kad buvo įvykęs šilumos tiekimo sutrikimas Jūsų pastato vidaus šildymo sistemoje. Su numatomu karšto vandens tiekimo sustabdymu dėl vamzdyno rekonstrukcijos, šis sutrikimas nesietinas. Informaciją apie įvykusio sutrikimo priežastis Jums galėtų suteikti tik pastato valdytojas arba šildymo ir karšto vandens sistemų priežiūrėtojas. Šių asmenų kontaktiniai duomenys turėtų būti paskelbti Jūsų laiptinėje esančioje informacijoje. Bendrovės žiniomis, šilumos tiekimas šildymui ir karštam vandeniui ruošti Jūsų name jau atstatytas.
Inga 2021-04-21 11:45:46
Kovo mėnesį gavome "Kauno energijos" sąskaitą su permoka, tačiau pasiskambinus darbuotoja negalėjo paaiškinti iš kur atsiradusi permoka. Balandį už dviejų kambarių butą gavome virš 800 EUR "Kauno energijos" skolą, nors visada viską mokame laiku. Ačiū bent kad šiandien pasiskambinus, darbuotoja paaiškino, kad tai klaida. Mano akimis antrą mėnesį klaidingos sąskaitos, nelabai gražu, kai turi gaišti savo laiką, skambintis, aiškintis ir t.t. O vyresnio amžiaus žmogui gavus 800 EUR sąskaitą, gali ir sveikata stipriai sušlubuoti. Tiesiog norėtųsi paprašyti, kad tai daugiau nepasikartotų.
Laba diena, dėkojame, kad parašėte. Labai atsiprašome už patirtus nepatogumus. Taip pat dėkojame, kad kreipėtės į mūsų įmonę ir suteikėte mums galimybę išsiaiškinti ir ištaisyti klaidą. Nuoširdžiai tikime, kad ateityje šių klaidų pavyks išvengti.
Karina 2020-11-16 11:30:53
Kaip nori - taip išsuka situacijas. Buvo moketos įmokos 2017m, dabar neranda jų, nors turime kvitus.
Priteisė įsiskolinimą iš nieko, o dabar reikės antrą kartą mokėti?? Absurdas. Kokiais kontaktais susisiekti, kad išspręsti čia absurdiška situacija, ar į kokias instancijas kreiptis???. Labai pikti...
Laba diena. Situacijų būna labai daug ir įvairių. Kad galėtume tinkamai išsiaiškinti Jūsų situaciją, prašome kreiptis į bendrovę el. paštu info@kaunoenergija.lt, nurodant savo mokėtojo kodą. Iš anksto dėkojame.
Arvydas 2020-10-18 20:19:53
Visur pajugtas šildymas centrinis nuo spalio mėnesio 15 dienos, o pas mane nešyla radijatoriai ir nuo praėjusio ketvirtadienio nėra karšto vandens, o Kauno miesto Energijos klerkai dar tyčiodamiesi iki šiol, norės gauti veltui pinigų, tai nežmonės, aš šalu, o be to dar tik šaltas vanduo.
Labas rytas,

dėkojame Jums už informaciją.

Informuojame, kad šildymą bei karšto vandens tiekimą pastatuose įjungia pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. Tad, jeigu Jūsų bute nešyla arba blogai šyla radiatoriai, maloniai prašome kreiptis į savo pastato šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoją.

Jūsų pastatą prižiūrinčios įmonės ar asmens kontaktinė informacija turėtų būti skelbiama Jūsų laiptinėje.

AB "Kauno energija" tik tiekia šilumą iki pastato.

Ūdrys Staselka 2020-07-21 14:53:51
Laba diena, dėkojame Jums už laišką. Kartu norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad vartotojams siunčiamose SMS žinutėse nurodomas AB „Kauno energija“ iki pastato įvado tiekiamo termofikacinio vandens tiekimo stabdymo arba atnaujinimo laikas. Namo viduje šilumos ir (ar) karšto vandens tiekimą sustabdo / atnaujina Jūsų pastato vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas. Apie tai taip pat nurodoma Jums atsiųstoje SMS žinutėje.

Siekdami, kad gyventojai būtų kaip įmanoma geriau informuoti apie numatomus paslaugų teikimo stabdymus bei atnaujinimus, visuomet prašome pastatų valdytojų, kad jie informuotų gyventojus skelbimais prie laiptinių, tačiau, kaip matome, tai padaroma ne visada.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad visa informacija apie numatomus vykdyti paslaugų teikimo sustabdymus bei atnaujinimus skelbiama bendrovės interneto svetainės skiltyje "Paslaugų teikimo stabdymai / atnaujinimai".

Bet kuriuo atveju, dar kartą dėkojame už pastabą ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

AB "Kauno energija"
Ačiū Ūdriau už detalų atsakymą :) Atsiprašau už tai, kad užsipuoliau.
Atskiras Ačiū bei linkėjimai #UAB "Būsto Valda" už jų nepriekaištingą administravimo talentą...
Radoslav 2020-07-21 12:30:15
Sveiki. Gaunu SMS pranešimus neatitinkančius realybės (dėl planuojamų karšto vandens atjungimo laikų). Gyvenu Geležinio Vilko g., šiemet karštas vanduo atjungiamas jau antrą kartą. Pirmą kartą vanduo buvo atjungiamas trims dienoms o pagal faktą keturioms. Antrą kartą t.y. dabar, pagal SMS nurodytus terminus turėjo atjungti karšto vandens tiekimą šiandien, o pagal faktą atjungė jau vakar apie pietus... Įdomu ar galima pasitikėti nurodyta darbų pabaigos data? Kaip bebūtu - siūlyčiau susitvarkyti naudojamą informavimo sistemą, o jei ne, geriau visai nieko nerašyti...

AB "Kauno energija"
Nepranešė nei sistemoje, nei el paštų, kad skoloje :) o perdavė iškart išieškojimui.... Net nustebau radusi poperinės versijos laišką, kad skoloje išieškojimo įmonei ir Kauno energijai... Vau... Iškart išieškojimui, o ne su klientu bendrauja. Juk reikėjo tik priminimo it jokių ptoblemų... Apie tai, kad būsiu perduota išieškojimui ir jau augančiai išieškojimi sumai nustebino....
Taip tik ir žiūri kaip pasipelnyti iš žmonių, nors skolą dengiame, grasina teismais, sakyčiau, jog piktavališkai nemokėtume iš viso.. o moteris atsakinėjanti į skambučius galėtų ir malonesnė būti..Nors ir pasakiau, kad susidariusią skolą dengiame dalimis, atsakymas buvo mokėkite kaip jus mokate, o aš pasakiau ką mes darysime, t.y kreipsis į teismą, dėl 150eu!su šio men įmoka dėl 100! Nors ir pasakiau, kad auginame leliuką ir visos sumos iškart negalime sumokėti. Todėl ir bėga visi iš lietuvos, o ypač su vaikais, nes grobuonys, be jokio žmogiškumo, žiūri tik kaip kuo daugiau išgręžti pinigų. !
2018-10-31 07:33:56 IP 6a7fhnga
Julius 2018-10-31 07:03:54
Siandien 31d radiatoriai visdar salti, turiu irodymus kas 6valandas, nemokesiu uz jusu nekokybiskas paslaugas :)
Labas rytas,

dėkojame už informaciją. Kad galėtume patikrinti, ar šiluma į pastatą tiekiama be trikdžių, maloniai prašytume Jūsų pranešti savo adresą. Jį pranešti prašome el. paštu info@kaunoenergija.lt. Iš anksto dėkojame.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad, esant bet kokiems šilumos tiekimo sutrikimams pastato viduje, pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo pastato administratorių ar bendrijos pirmininką, nes šilumą tiekianti įmonė neturi teisės vykdyti jokių veiksmų pastatų viduje.

Ūdrys Staselka
Atstovas ryšiams su visuomene
AB „Kauno energija“
Tel. +370 37 30 58 85
Mob. +370 650 96 883
El. p. u.staselka@kaunoenergija.lt
www.kaunoenergija.lt
Susikiskit savo sildymo sezona i viena vieta
2018-04-09 15:56:23 IP 2h85aa4i
Gyvenciau puikiai be jų nevykusių paslaugų. Kai šalta radiatoriai vos šilti, kai karšta visu gazu spirgina. Debi****. KOKS CIA DAR SILDYMO SEZONAS? VISUS METUS SILDO...AS DAUGIAU NEGU PUSE ŠILUMOS I LAUKĄ IŠLEIDŽIU NES REIKIA GYVENT ATVIRU BALKONU. LINKEJIMAI IS BARSAUSKO GATVES http://s2.quickmeme.com/img/bd/bdb7f1b112a2c34efa9a3dd1ac910e3e8cac8e13e4f987b45d548e8a0f261858.jpg
Kada prasidės šildymas, ar laukiat kol seimas priims nutarimą 21%PVM ir netaikyti lengvatų, jau jūs ir tai spalio ir balandžio mėn netaikot, o finansiškai turėtumėt tuos 2 mėn ar 1 ar kt.taikyti, o gal p.Andrius netelpa ant 2-jų kėdžių sėdėti, aš esu invalidė namuose peršalau, ir manau rašyti ieškininį dėl sveikatos sutrikdymo, bet bus 2 egzemplioriai seimui ir savivaldybei (konservatoriams)namuose 15 laipsnių, sakysit renovacija reikalinga, man rodos renovuoti galvas reikia savivaldybės miesto, smegenys jau išsiplovę.Šlykštu, turiu laiko-pradėsiu rinkti parašus, pasikviesiu televiziją, lai mato visas pasaulis, laukit svečių...Savivaldybė ir Kauno energija-perspėti būsit iš anksto, tik atėjus jums į darbo vietą, bus ir nepriklausomi ekspertai.Iki pasimatymo
Laba diena, sakykite kaip butu galima patekti i Jusu elektronini puslapi???
Pagarbiai Danute.
Tai kiek reikia laukti saskaitos uz paslaugas? Siandien jau rugpjucio 27 diena, o dar negavom. Nusivaziavot kaip reikiant.
Nepatenkintas klientas
2012-06-05 23:12:54 IP 2i572u1a
Visu pirma, tai darbus galetu pradeti vykdyti pagal plana, nes gyventi "super" salygomis nusibodo. Atjungiamas karstas vanduo, tada kada norima, ir neribotam laikui, kai patys perspeja apie atjungimom laika, kuris bus kelioms valandoms. Nusibodo toks apatiskumas kitu atzvilgiu.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Enefit
Lietuviška Žalioji Energija

Adresas: Vito Gerulaičio g. 10-101, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
Enefit UAB yra didžiausios Baltijos šalyse Eesti Energia elektros energijos dukterinė įmonė, laisvoje Lietuvos rinkoje veikianti nuo 2007 metų. Eesti Energia – didžiausia Baltijos šalyse energijos gamintoja, vienintelė kontroliuojanti visą energijos gamybos vertės grandinę ir nepriklausanti nuo išorinių energijos...
Elektrum Lietuva
Elektros energijos tiekėjas

Adresas: Rinktinės g. 5, LT-09234 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika.
„Elektrum“ yra moderni, į klientų poreikius atsižvelgianti energetikos bendrovė, kurios tikslas – tapti paslaugų teikėju, geriausiai sugebančiu derinti energijos vartotojų poreikius su tinkamiausiais energetikos sprendimais. „Elektrum“ priklauso „Latvenergo“ šeimai, kuri yra didžiausia elektros tiekimo grupė...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Vyriausybė statybininkų identifikavimui siūlo naudoti "Sodros" sistemą
Vyriausybė statybininkų identifikavimui siūlo naudoti "Sodros" sistemą 12-01 20:36
Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui nuo sausio naudoti "Sodros" informacinę sistemą identifikuojant statybininkus, o ne kurti naują.
JAV ketina labai greitai paskelbti apie naujas sankcijas Baltarusijai
JAV ketina labai greitai paskelbti apie naujas sankcijas Baltarusijai 12-01 20:01
Vienas aukšto rango JAV valstybės departamento pareigūnas trečiadienį pareiškė, kad Vašingtonas "labai greitai" paskelbs naujas sankcijas Baltarusijai dėl jos vaidmens kurstant migrantų krizę prie...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%