Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę AB Kauno energija

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno energija

Atsiliepimai apie AB „Kauno energija“

Šiluma Jūsų namų jaukumui!
Parašyk savo nuomonę apie AB „Kauno energija“

Karina 2020-11-16 11:30:53
Kaip nori - taip išsuka situacijas. Buvo moketos įmokos 2017m, dabar neranda jų, nors turime kvitus.
Priteisė įsiskolinimą iš nieko, o dabar reikės antrą kartą mokėti?? Absurdas. Kokiais kontaktais susisiekti, kad išspręsti čia absurdiška situacija, ar į kokias instancijas kreiptis???. Labai pikti...
Laba diena. Situacijų būna labai daug ir įvairių. Kad galėtume tinkamai išsiaiškinti Jūsų situaciją, prašome kreiptis į bendrovę el. paštu info@kaunoenergija.lt, nurodant savo mokėtojo kodą. Iš anksto dėkojame.
Arvydas 2020-10-18 20:19:53
Visur pajugtas šildymas centrinis nuo spalio mėnesio 15 dienos, o pas mane nešyla radijatoriai ir nuo praėjusio ketvirtadienio nėra karšto vandens, o Kauno miesto Energijos klerkai dar tyčiodamiesi iki šiol, norės gauti veltui pinigų, tai nežmonės, aš šalu, o be to dar tik šaltas vanduo.
Labas rytas,

dėkojame Jums už informaciją.

Informuojame, kad šildymą bei karšto vandens tiekimą pastatuose įjungia pastatų šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojai. Tad, jeigu Jūsų bute nešyla arba blogai šyla radiatoriai, maloniai prašome kreiptis į savo pastato šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtoją.

Jūsų pastatą prižiūrinčios įmonės ar asmens kontaktinė informacija turėtų būti skelbiama Jūsų laiptinėje.

AB "Kauno energija" tik tiekia šilumą iki pastato.

Ūdrys Staselka 2020-07-21 14:53:51
Laba diena, dėkojame Jums už laišką. Kartu norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad vartotojams siunčiamose SMS žinutėse nurodomas AB „Kauno energija“ iki pastato įvado tiekiamo termofikacinio vandens tiekimo stabdymo arba atnaujinimo laikas. Namo viduje šilumos ir (ar) karšto vandens tiekimą sustabdo / atnaujina Jūsų pastato vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų prižiūrėtojas. Apie tai taip pat nurodoma Jums atsiųstoje SMS žinutėje.

Siekdami, kad gyventojai būtų kaip įmanoma geriau informuoti apie numatomus paslaugų teikimo stabdymus bei atnaujinimus, visuomet prašome pastatų valdytojų, kad jie informuotų gyventojus skelbimais prie laiptinių, tačiau, kaip matome, tai padaroma ne visada.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad visa informacija apie numatomus vykdyti paslaugų teikimo sustabdymus bei atnaujinimus skelbiama bendrovės interneto svetainės skiltyje "Paslaugų teikimo stabdymai / atnaujinimai".

Bet kuriuo atveju, dar kartą dėkojame už pastabą ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus.

AB "Kauno energija"
Ačiū Ūdriau už detalų atsakymą :) Atsiprašau už tai, kad užsipuoliau.
Atskiras Ačiū bei linkėjimai #UAB "Būsto Valda" už jų nepriekaištingą administravimo talentą...
Radoslav 2020-07-21 12:30:15
Sveiki. Gaunu SMS pranešimus neatitinkančius realybės (dėl planuojamų karšto vandens atjungimo laikų). Gyvenu Geležinio Vilko g., šiemet karštas vanduo atjungiamas jau antrą kartą. Pirmą kartą vanduo buvo atjungiamas trims dienoms o pagal faktą keturioms. Antrą kartą t.y. dabar, pagal SMS nurodytus terminus turėjo atjungti karšto vandens tiekimą šiandien, o pagal faktą atjungė jau vakar apie pietus... Įdomu ar galima pasitikėti nurodyta darbų pabaigos data? Kaip bebūtu - siūlyčiau susitvarkyti naudojamą informavimo sistemą, o jei ne, geriau visai nieko nerašyti...

AB "Kauno energija"
Nepranešė nei sistemoje, nei el paštų, kad skoloje :) o perdavė iškart išieškojimui.... Net nustebau radusi poperinės versijos laišką, kad skoloje išieškojimo įmonei ir Kauno energijai... Vau... Iškart išieškojimui, o ne su klientu bendrauja. Juk reikėjo tik priminimo it jokių ptoblemų... Apie tai, kad būsiu perduota išieškojimui ir jau augančiai išieškojimi sumai nustebino....
Taip tik ir žiūri kaip pasipelnyti iš žmonių, nors skolą dengiame, grasina teismais, sakyčiau, jog piktavališkai nemokėtume iš viso.. o moteris atsakinėjanti į skambučius galėtų ir malonesnė būti..Nors ir pasakiau, kad susidariusią skolą dengiame dalimis, atsakymas buvo mokėkite kaip jus mokate, o aš pasakiau ką mes darysime, t.y kreipsis į teismą, dėl 150eu!su šio men įmoka dėl 100! Nors ir pasakiau, kad auginame leliuką ir visos sumos iškart negalime sumokėti. Todėl ir bėga visi iš lietuvos, o ypač su vaikais, nes grobuonys, be jokio žmogiškumo, žiūri tik kaip kuo daugiau išgręžti pinigų. !
2018-10-31 07:33:56 IP 6a7fhnga
Julius 2018-10-31 07:03:54
Siandien 31d radiatoriai visdar salti, turiu irodymus kas 6valandas, nemokesiu uz jusu nekokybiskas paslaugas :)
Labas rytas,

dėkojame už informaciją. Kad galėtume patikrinti, ar šiluma į pastatą tiekiama be trikdžių, maloniai prašytume Jūsų pranešti savo adresą. Jį pranešti prašome el. paštu info@kaunoenergija.lt. Iš anksto dėkojame.

Taip pat norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad, esant bet kokiems šilumos tiekimo sutrikimams pastato viduje, pirmiausia turėtumėte kreiptis į savo pastato administratorių ar bendrijos pirmininką, nes šilumą tiekianti įmonė neturi teisės vykdyti jokių veiksmų pastatų viduje.

Ūdrys Staselka
Atstovas ryšiams su visuomene
AB „Kauno energija“
Tel. +370 37 30 58 85
Mob. +370 650 96 883
El. p. u.staselka@kaunoenergija.lt
www.kaunoenergija.lt
Susikiskit savo sildymo sezona i viena vieta
2018-04-09 15:56:23 IP 2h85aa4i
Gyvenciau puikiai be jų nevykusių paslaugų. Kai šalta radiatoriai vos šilti, kai karšta visu gazu spirgina. Debi****. KOKS CIA DAR SILDYMO SEZONAS? VISUS METUS SILDO...AS DAUGIAU NEGU PUSE ŠILUMOS I LAUKĄ IŠLEIDŽIU NES REIKIA GYVENT ATVIRU BALKONU. LINKEJIMAI IS BARSAUSKO GATVES http://s2.quickmeme.com/img/bd/bdb7f1b112a2c34efa9a3dd1ac910e3e8cac8e13e4f987b45d548e8a0f261858.jpg
Kada prasidės šildymas, ar laukiat kol seimas priims nutarimą 21%PVM ir netaikyti lengvatų, jau jūs ir tai spalio ir balandžio mėn netaikot, o finansiškai turėtumėt tuos 2 mėn ar 1 ar kt.taikyti, o gal p.Andrius netelpa ant 2-jų kėdžių sėdėti, aš esu invalidė namuose peršalau, ir manau rašyti ieškininį dėl sveikatos sutrikdymo, bet bus 2 egzemplioriai seimui ir savivaldybei (konservatoriams)namuose 15 laipsnių, sakysit renovacija reikalinga, man rodos renovuoti galvas reikia savivaldybės miesto, smegenys jau išsiplovę.Šlykštu, turiu laiko-pradėsiu rinkti parašus, pasikviesiu televiziją, lai mato visas pasaulis, laukit svečių...Savivaldybė ir Kauno energija-perspėti būsit iš anksto, tik atėjus jums į darbo vietą, bus ir nepriklausomi ekspertai.Iki pasimatymo
Laba diena, sakykite kaip butu galima patekti i Jusu elektronini puslapi???
Pagarbiai Danute.
Tai kiek reikia laukti saskaitos uz paslaugas? Siandien jau rugpjucio 27 diena, o dar negavom. Nusivaziavot kaip reikiant.
Nepatenkintas klientas
2012-06-05 23:12:54 IP 2i572u1a
Visu pirma, tai darbus galetu pradeti vykdyti pagal plana, nes gyventi "super" salygomis nusibodo. Atjungiamas karstas vanduo, tada kada norima, ir neribotam laikui, kai patys perspeja apie atjungimom laika, kuris bus kelioms valandoms. Nusibodo toks apatiskumas kitu atzvilgiu.

ARGO ENERGIJA
Saulės energetika | Saulės elektrinės

Adresas: M. K. Paco g. 4, LT-10309 Vilnius.
Veiklos sritys: energetika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; projektavimas; statyba; šildymas, įrenginiai.
ARGO ENERGIJA, UAB – Saulės elektrinės ir saulės elektrinių parkai: projektuojame, įrengiame, priduodame VEI, teikiame garantinio ir pogarantinio aptarnavimo paslaugas. Dirbame jau 15 metų, esame Lietuvos Saulės energetikos asociacijos nariai ir šios asociacijos rekomenduojami saulės elektrinių montuotojai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
EV Sprendimai
Adresas: Taikos g. 4-1, LT-89166 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros instaliacijos darbai; energetika; kompresoriai, siurbliai; mažmeninė prekyba; santechnika; šildymas, įrenginiai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB „EV sprendimai“ – 2009 m. įsikūrusi įmonė, savo prioritetu pasirinkusi atsinaujinančią energetiką. Mūsų tikslas - atsinaujinančių energijos šaltinių rinkoje pirmaujanti, patikima, visuomenės gerbiama kompanija. Atsinaujinanti energija yra itin svarbi žmonijos gerovei – ji gali sumažinti aplinkos degradavimą...
Jukata
Technologinė galios įranga, montavimas, derinimas

Adresas: Piliakalnio g. 3, LT-46224 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; automatizavimas, automatika; energetika; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; matavimo prietaisai; pramonės įrengimai; projektavimas.
Jukata, UAB šiuo metu ieško darbuotojų: reikalingas elektromontuotojas! Skambinti tel. 8 644 05449 UAB „Jukata“ PASLAUGOS: Technologinės galios įrangos montavimas, technologinės galios įrangos derinimas ir technologinės galios įrangos paleidimas Kaune, Kauno regione Automatikos ir valdymo skydų surinkimas...
Elektra LT
Elektros prekių didmeninė ir internetinė prekyba

Adresas: Ateities pl. 31D, LT-52167 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros dalys ir įranga; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; energetika; statybinės medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
Didmeninė prekyba elektros komponentais, instaliacijos medžiagomis, dalimis ir įranga - pagrindinė Elektra LT, UAB veikla. Elektra LT, UAB yra: V-TAC oficialūs atstovai Lietuvoje Energokomplekt oficialūs atstovai Lietuvoje Elettrocanali oficialūs atstovai Lietuvoje Zext oficialūs atstovai Lietuvoje Tibox oficialūs...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
VMU: pirkėjams užtikrinama medienos sortimentų įvairovė, rangovams – darbų stabilumas 01-18 02:25
Medienos ruošos proceso efektyvumas, patikimų partnerių turėjimas ir lankstus reagavimas į rinkos pokyčius padeda Valstybinių miškų urėdijai gerinti savo rezultatus.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%