Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Atsiliepimai apie Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Parašyk savo nuomonę apie Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla

Daugiau nei nieko 2015-02-10 19:35:31
Labas vakaras !
matau, keletą komentarų tikrai neatspindinčių realybės, o tiesiok žeidžiančių.. Taigi, kalbant apie budėtojas tai kaip naujokė šiame bendrabutyje galiu pasakyt tiek, kad jos dirba savo darbą, ir atsižvelgus į kaikuriuos praeityje ėbvykusius incidentus, tai aš ir pareiškimus būčiau "supylus" ant kaikurių žmonių už nepagarbų elgesį. Tai nejaugi kai maximoj perkat, ir pritrūksta pinigų irgi keikiat visus? :D Manau, reikėtų suprast kad bendrabutis - yra bendrabutis, ir čia turi būt taisyklės. Toliau auklėtojos, na taip, kartais tikrai auklytės nervuoja, bet ir jos yra tik kelios, o mūsų daugm visi su prioritetais, "paniatkėm", nusistatymais, ir kita galybe dalykų.. Tai tikrai tikiu, kad daugumai auklytės nepatinka. :) Kalbant būtent apie Auklėtoją Gurskyte, tai drasiai galiu teigti, kad tai ne tik auklėtoja, bet ir draugė, tikrai galima su šiuo žmogumi pasikalbėti ir paprašyti patarimo. Ne kartą esu atsidūrusi situacijoje, kai reikėjo budėtojos supratingumo, ir nebuvo jokių nemalonių situacijų, žmonės mielai mane suprato. :) Tai kodėl aš, pirmakursė, pirmieji gyvenimo bendrabutyje metai, galiu sutarti su auklėtojomis, budėtojomis, ir suprasti, kad jei patys norim tvarkos ir ramybės, tai nereikia pasidaryti gėdos kitų akyse, reikia išlikt žmogum, ir suprast, kad čia nėra namai, čia turi būti - taisyklės. O kiti negali? :D Čia kai paskaičiau pora komentarų tai juokas paėmė, kad ir nepilnamečiai būtų rašę vistiek ne 10 metų vaikai, kad tokius komentarus dėliotų, Man įdomu, jei jie gali taip apie žmogų atsiliepti, tai kas per asmenys patys yra? Pavyzdžiui, kai kalba, a apie merginų nevalyvumą, na tai palauk, su kokiom panelėm tu bendrauji? Mano plaukai visada ištrinkti, ir esu išsimaudžiusi, kadangi bendrauju tik su švariomis panelėmis, nė nepastebiu kitų "gėdos". Taigi esmė - vietoj to, kad verktumėt, ir čia viešai skelbtumėt kas koks yra, pasižiūrėkit į save. O jei tiesiok, realybė bado akis, tai jūs parašykit kas, kaip yra, tačiau ne taip baisiai išsireikšt reikia, nes čia iryra - atsiliepimų svetainė, bet parodykim - kad esame labiau išprusę, ir mokame susidariuses situacijas spresti ramiai, išlaikant orumą, ir šaltus nervus. P.S atsiprašau už klaidas, ir gal kai kam nemalonius išsireiškimus, įžeisti kąnors - tikrai nenorėjau.
Ačiū už jūsų sugaištą laiką
Draugė iš bendrabučio
Laba diena diena.Gal kas zino aukletojos Gurskytes kontaktus kaip su ja butu galina susisiekti
Sveiki ;) Planuoju mokytis šioje mokykloje ir pasirinkti aukles profesija.. Gal kas čia dar lankotes ir galėtumet parašyti ar verta čia mokytis ir t.t.? :D
Parašykit į fb: Martyna Norkevičiūtė
Sveikos, gal yra merginu kurios stoje po 12 kl. Į siuvejas arba smulkiojo verslo administravima ir noretu susipazintu? :)
Sveiki... Ar tikrai čia taip baisu kaip rašo?? Pasiskaičius, net baisu darosi.. Jau užsirašiau į šią mokykla, ar nepadariau klaidos??
Sveiki, turiu kelis klausimus apie šią mokyklą. Taigi ar iš teisų bendrabutyje vaidenasi? Ar dušai yra rusyje? Ar bendrabutyje nuolat vyksta vakarėliai? Nuo ko priklauso stipendija? Iš karto dėkoju už atsakymus. Geros likusios dienos:))
Būsima studentė 2015-02-25 19:34:13
Labas vakaras visiems! :) Turiu keletą klausimų apie šią mokyklą. Taigi, kaip yra su mokymu, šioje mokykloje jis mokamas? Jei taip, tai gal žinote studijų kainas "nekilnojamo turto agentams" ? :) Iš karto dėkoju už atsakymus. :) Gero Jums likusio vakaro. :)
mokslas šioje mokykloje nemokamas. Manau geriausia būtų susisiekti su mokyklos administracija - pakonsultuos tiesiogiai ir išsamiai.
Baigiau universitetus, bet norėjau išmokti ir amato (šioje mokykloje tokių, kuriems tai ne pirmas mokslas yra daug). Mokslas NEMOKAMAS!!! Tai didelis privalumas. Visokių kursų kaina yra aukšta, o trumpas jų mokymosi terminas atsiliepia ir kokybei. Yra valgykla, bendrabutis, moksleiviškos nuolaidos, stipendija, konkursai, būreliai.
Rekomenduoju!
Ačiū už jūsų sugaištą laiką
Draugė iš bendrabučio
BendrabucioBalsas
2015-02-06 13:22:35 IP 2g5ve94h
Puse panu is bendrabučio iseina nesčios dauguma ruko zole arba haša (geriause kas gali nutikti tai rukys baigusios mokslus) daugiause kas lieka sekmadieni pragere visus pinigus paskui ubagauja neturi ka valgyt visi vieni is kitų viska voge, mergu tvarka perzenge ribas randami su pelija puodai ir maistas, nesvarus apatiniai (tiesiog is juodu patepe geltonai, taip is juodų patape geltonais...) daug nimfomaniu kurioms reik pastatyt gert, randami nestumo testai su ivairiais atsakymais... bendrabutija vaidenas poltergeistai siandien pasieke zinia, kad bendrabutis pastatytas ant pelkes (del veliu buvo musu sviesuoliu susirupinta ir bus degemos sventintos zvakes) panos vaisto po triusikais koridoriais jokios gedos, kiek kurie koridoriuja grabosi ir laizosi bando meile ispaust... Mano drauges kambarioke buvo uztikta ziurint pornografija savaite laiko indu nesiplauna lovos niekada nekloja miega be paklodes (nesuvokia kam reikia klot lova) bendrabutyje tuoletinio poperiaus deficitas. Isidziau interneta buvo nukapoti laidai ryte atsikele kazkoks balvona apie 7h ryte ir saukia aaaaaaaaa.... visi vieni is kitu skolinas pinigus ir niekas niekam negrazina arba bendrai pragere (iesko sau naudos) velnias (budetoja) be 1: 30 min skaito morala neiseina is kambario jai pamato siukslele tai turi persluot visa kambary ir perplaut Prancuze (budetoja) iseina anksciau is darbo nieko is vis nedirba gurske ateina pliotku pasiklausyt arba sukurt. Birka (birut.budetoja) rusti kaip kempine rytine budetoja, nesuprantu ko is vis ateina i darba (kavos atsigert?) tik vieninteles budetojos Jolanta, Feja, valytoja ir mokytoja normalios velnias irgi butu visai nieko jai nebutu įkyri. Valdytoja astralinej busenoj, o kart nuo karto pagauna Coma. Kartais jos usirakina i kambarioka ir islenda raudonos (gal nuo sporto?) :DD
katazina 2014-09-25 14:34:26
Tautvydas Zlotkus yra storas ir tikrai eina per visus kambarius ir valgo visu maista. neimanoma buti atsirakinus kambario, nezinau ka daryti gal pradeti saldytuva rakinti ???????!!!!!
Už įžeidžiančius komentarus duodami įspėjimai. Komentaras įtrauktas į juodąjį sąrašą. Bendrabučio vadovybė su jumis susisieks artimiausiu metu.
Jomante Barkauskaite ir Giedre Laurynaityte is 327 kambario yra pavojingos, pribega is nugaros, nurengia rubus, ir ju neatiduoda kol neduodam joms maisto. Maisto praso daug, nes valgo jo labai daznai ir gausiai. Saugokites siu dvieju, net nezinau kaip jas pavadinti. Nepatarciau cia gyventi...
Einoras Stankus vaiksto per bendrabuti su apatiniais ir nejaucia jokio gedos jausmo, baisu net praeiti, tiesiog yra nepilnameciu ir jie viska mato, o ypac paneles... negana to is duso iseina is vis be apatiniu apsijiuoses ranksluosciu kuris lipant laiptais nukrenta
O kaip dėl baigimo atestatų? Girdėjau, kad baigus 12kl rašo atestate, jog baigtos gimnazinės klasės, tai tiesa?
Sveiki, gal kas nors galėtų papasakoti apie šią mokyklą? Apie stipendijas, bendrabučius ir mokytojus? Ar mokytis sunku? Labai įdomu būtų sužinoti, nes galvoju čia atkeliauti. :)
Sweiki, Nepatarčiau eit nei i šia mokykla nei i bendrabuti, mokykloje nieko nemoko nueini i pamokas is grupes 2 esat, nieks nieko nemoko, apie bendrabuti patilesiu.,.. nera tvarkos dauzos spardo duris gasdina visus, bet nemeta nieko lauk...
Baigiau sia mokykla. Istojau i kolegija - baigiau. Veliau MRU magistra baigiau. Dabar ir vel einu i sita profke. Ne del diplomo, o del saves. Prisiminimai tik patys geriausi. Kai tiek visko baigus ir jei ten nebutu gerai, tikrai negrizciau.
O cia tiems, kuriems ten blogai: yra zmoniu, kuriems visur blogai. Jie paprasciausiai konfliktiski zmones.
Besiruosiant eit
2014-08-12 18:23:38 IP 28merulr
Sveiki, as ruosiuosi eiti i sia mokykla, tad mane labai domina kokia ten mokytojai yra, o ypac domina tai kokia yra matematikos mokytoja, ar ji sukalbama, ar griezta?
Sveiki, noriu keliauti į kelionių agente :) gal kas čia žada studijuoti? Jei taip, prašau, parašykit į mano labas numeri 863395014 :) Noriu susibendrauti.
Tiek prisikaiciau kad nebezinau ka daryt... kuo tiket.. zmones padekit apsisprest ar vis del to verta cia mokytis zadu uzsirasyti, aukles profesijaaa. !!!!!! del bendrabucio irgi laukiu nuomoones nes zadu gyventi
Pasakysiu visa tiesa apie sia mokykla. Mokiausi 2 metus sioje mokykloje ir niekam NErekomenduoju sios mokyklos, kadangi mokytojai mokiniu neismoko kaip turetu ismokyti. Dirba pagal sena mokymo programa. Baigiau mokykla ir gailiuosi del to. Kas nori mokytis rimtai, kazko pasiekti ir ismokti tikrai cia to nepadarysite.
Tuos metus praleidau veltui... Gaila to laiko... Mokykla tiesiog nebesurenka grupiu. Jei norite praleisti laika veltui, stumti durniu, mielai prasom si mokykla kaip tik jums.
Nera ji jau tokia bloga, pati cia baigineju mokykla, aisku nesakau yra minusu, bet kas liecia mokykla viskas cia gerai mokytojos tikrai geros sukalbamos, o ir pavaduotoja man palikusi tik gerus ispudzius taip ji grieztoka, bet teisi, direktore tai isvis sedi kabinete uzsidarius nelabai kada tu ja pamatysi viska tvarko pavaduotojas, bendrabutis istikruju nera jau toks ispudingas bet pasitvarkius imanoma siltai ir jaukiai issikurti
blogasis bendrabutis
2014-04-28 22:55:10 IP 2e7r3q7u
iš bendrabučio baigia išsilakstyti visi mokininiai, o likusieji tiesiog engiami, 5 auklytojos auklėja 10 vaikų, aplamai ką jos čia veikia. Atėjusios tik ignoruoja vaikus, liepa valytojos darbus dirbti, o ka veikia bendrabučio valytojos? Kur ateina į savaite kelis kartus, valanda palaksto su šluota ir darba baigia... Ar mokiniai turi valyti virtuves? Visiems nepatariu gyventi šios mokyklos bendrabutį nebent norite dirbti už tai kad turetai ramybe...
Perskaiciau komentarus ir negaliu sutikti kad si mokykla yra labai bloga. Pati baigiau sia mokykla ir visai nesigailiu. Mokytojos visos labai geros!!! Per 4 mokslo metus neturejau jokio konflikto su mokytojom, visada maloniai bendrauja ir padeda jeigu reikia. Zinoma, jeigu nemoki elgtis normaliai kaip mokinys, tai tokiam zmogui visos mokyklos bus blogos. Apie bendrabuti nieko negaliu parasyti, nes man ten gyventi neteko :)
buves bendrabucio gyventojas
2014-02-14 09:56:38 IP 28m9591e
Sveiki ka galeciau apie sita mokykla papasakot? na ypatingo nieko jai sengiesi i paskaitas vaikstai viskas tvarkoje bet tikrai kaikurie yra keli mokytojai kurie spaudzia bet tai normalu :) Derektore- nera nesukalbama maloni suprantanti, soceline - super :) stewngesi del mokiniu organizuoja kiek gali teko ir paciam dalyvauti tik rodyti reikia incetyva, Renginiu organizavimo specelybes mokytoja Dalia labai sauni. ir isvis dauguma moktytoju i tave neziuri kaip i paprasta mokino i kaip i pilnavwerti asmeni. Specialybes savotiskai idomios ir tikrai. pats mokinuosi ir nesigailiu. del pacios mokyklos ir mokytoju visiskai partenkintas. bet pradekim apie bendrabuti..... jis nera labai prastas aisku langai kaikur ne plastikiniai bet ziema netaip ir salta.budetojos tikrai nekazka... vedejai neidomu niekas tik svarbu pinigus susirinkti o jai ir nori nomuotis tai baisu vos ne reketuoja. (paciam teko skolintis pinigus kad galeciau ramei bent jame butciau. nes jai tave pamatys sakys ne laba diena o kada pinigus atnesi?, kur pinigai?) zodziu baisu auksto budetojos kaip ir cia apibudintos taip ir istikruju yra jai miegi kambari ir neatidarai duru patikek atsirakins jai (jai raktas ne spinoje) jos tikrai skirsto gyventojus, ir jai tu nepatinki joms tai i diena bent viena karta tave aplankys, savaitgali likt nelabai ymanoma nes budetojos reikalauja kad vaziuotum namo! penkto auksto budetoja ne taz zodis kokia baisuokle. ketvirto aukstobudetojos saunios is bet aisku kaip joms susiviecia... pragyvenau ten metus ir tai buvo baisiausi mano metai.. iseit is bendrabucio turejau nes nebeiskenciau. gyventojais tikrai naudojas, (vagysciu pasitaiko bet retokai. beje penkto auksto auklyte megsta konfiskuoti daigtus. ir ju nebegrazinti. o jai ir konfiskuoja turta ar tai butu sildytuvas ar kas tau nepranes. dznai bendrabutije vartojamas alkohlis. tad verdiktas tame jai nori mokytis prasom gera mokykla su tikrai gerais pedagokais bet bendrabutije negyvenk.. nebent pasikeis vedeja. td kitas reikalas.
Svieto lygintojas
2013-12-30 21:27:46 IP 5f4so9cc
sveiki as ir ten mokiaus bandziau isspresti keleta problemu deja nepavyko nes direktore pasake kad ju nera, bendrabuti gyvenau 5 aukste kur priziuri ji baltasis velnes mes taip vadindavom mokytoja kuri priziurejo kad vaikam sunkiau gyventi butu. litus ringdavo ir is musu bet neduodavom buvom i baraka ir tevus atsiveze tai visos dingo visom nedarbo diena pasidare. mokytojai padeja ant mokiniu ziauru prie mokyklos gere ir puldineja mokinius n********i ir niekam tai nerupi.
G. 2013-12-17 20:42:35
Mokykla yra tikrai normali. mokytojai sukalbami. bendrabutis tvarkomas ir puoselejimas. nu bendrabucio ten tos aukles kaip aukles. visko buna. tvarka priziuri. taip ir turi but. aisku, jei nelankysi mokyklos darysi bispridielus tai ir y tave ziures ne taip kaip i gerai lankanti mokini. viskas priklauso nuo pacio taves. ! as pati cia mokausi. ir baigiau tikrai geru ir vidurkiu ir gerais atsiliepimais apie save. tai kaip save pateiksi taip ir visiems atrodys :) tad sekmes :)
Nenusisnekek...
Nieko gero sioj mokykloj sumokejau didelius pinigus, priemones pigios, destytojams vienodai piesia, zodziu neko neismoksi ten tik pinigus sukisi.
:} 2013-11-13 12:34:47
Sveiki. Ka patartumet sioje mokykloje studijuot
?
Nepatariu net i sia mokykla eiti... Cia mokaus ir zinau kas per mokykla, pusej profesiju net nesurenka grupiu.
As iegi cia mokiausi. Ne tas zodis, kad niekam ir nieks nerūpi. Tik pašnekėti sugeba.
Zmogus 2013-11-10 16:18:51
Taip. Pritariu tau.
Sveiki. Ka patartumet sioje mokykloje studijuot
?
As 2013-11-06 12:51:21
Niekam nepatariu eiti i sia mokykla, o ypac i bendrabuti. Cia valdzia yra ziauri, tik ir siekia pasidaryti sau naudos, sutvarkai kambari, tave iskart nori perkelti kitur, kad galetum sutvarkyti ir dar baisesni kambari, kad galetu ileisti nuomininkus gyventi. Bendrabucio valdytoja darosi sau pinigus i kisene, perrasydama, kad nuomininkai yra KBPVM mokiniai ir kad pinigai kristu jai i kisene, tie kas sako, kad sis bendrabutis ir mokykla yra geri, tai reiske yra skundikai, kurie kiekvieno bloga elgesi raportuoja ir lenda i sikna, jei lysi i sikna, tave perkels i geresni kambari. Bendrabutije dirba tik kelios normalios budetojos, apie kitas patylesiu, nes dirba arba jau pensininkes arba tos, kurios net puse etato neturi. Naktine budinti dirba isvis manyciau nelegaliai, nes ateina 10h vakaro, o dingsta jau 12h, tai 2 valandos priklauso puse etato dirbanciam zmogui? Nepasakyciau. Tokia jinai ir naktine budinti. Vaiksto po kambarius ir prikaisioja tiems, kuriu nemegsta. Viskuo lieki kaltas tu ir tau niekas tam bendrabutije nepades. Jeigu nesi bendrabutije ozys, tave engs ir bandys tau viska sugadinti, tavo tevams ir mokyklai apie tave pliurps mela, kad tik butum ju ozeliu. Viduri metu, sumasto pakilnoti puse mokiniu po kitus kambarius, kad i ju sutvarkytus kambarius, galetu atkelti nuomininkus ir gautu papildo pelno i savo kisene. Kai buna atostogos arba kai iseini i mokykla, jos atsirakina tavo kambari ir kuiciasi po tavo daigtus. Elektrikas ieina i tavo kambari kai taves nera, pavalgo tavo maisto, isuka kokia lempute ir poto praso 5lt uz suknista lempute, kuri kainuoja duok dieve 2lt. Patariu niekam neiti i sia mokykla, o juo labiau i bendrabuti, nes gyvenimas jame pragaras...
Taip. Pritariu tau.
Jau sklando gandai, kad direktore, pavaduotoja ir kita mokyklos, bendrabucio valdzia sunerimo ir praso mokyniu parasyti cia kazka gero.. Ot, pavaro. Teisybe akis bado, tai maldauja is mokiniu bent vieno gero zodzio.. Nemanau, kad atsiras tokiu kurie labai jau noretu rasyti cia kazka gero, kai nieko gero ten nera. GEDA!!!!!!!!
Kaskas 2013-08-20 21:32:19
Na mokykla kaip mokykla. Mokytojos fainos, vyksta nemazai rengyniu. Na kaip cia visi pasakoja, kad viskas baisu na as tuo nepasakyciau nera taip jau labai apsoliuciai viskas baisu. Bendrabutis na nera is paciu geriausiu. Vienoje puseje sudeti plastikiniai langai o kitoje puseje ju nera. Beveik visuose kambariuose yra jau naujos lovos, virtuves jau nera tokios labai baisios. Bendrabucio aukletojos nevaiksto taip daznai (zinoma jei esi tvarkinga- (as) ir nekeli visokiausiu triuksmu. Bendrabutis nera jau toks brangus. Jei nori gali iseiti is bendrabucio ir grysti net 1h, 2h ar net 3h nakties, tik reikia perspeti budetoja. Ketvirtadieniais isleidzia i klubus. Na as eidama i sia mokykla mokytis taip pat perskaiciau nemazai blogu atsiliepimu, bet vistiek nuejau mokytis ten ir nepasigailejau ten nuvykusi.
Neskiesk nesamoniu, nes meluoji....
valdzia sitoj mokyloj ir bendrabuty yra ziauri.. dauguma nemato ir nesistengia gilintis, kas vyksta cia..
Sveiki. Ačiū, kad parašėte atsiliepimus.Kaip tik mano dukra žada ten stoti, bet kaip paskaičiau pasibaisėjau, nors pažystama da rusų laikais te mokėsi jau baisybės darėsi o aš nepatikėjau, nežinau kur daba mergitei stot ji norėjo į aukles
Labai prasta mokykla.... Direktore problemu nemato ir net nesistengia spresti ju, o jei pasakai kad kazkas negerai gali visa kalte suversti ant taves nors tu ir skundiesi... Apie bendrabuti net nekalbu siaubingas buvo nuotraukos ikeltos visiskai ne tokios, kambariai baisus, virtuve ziauri... Valdytoja pinigus kisa tik sau i kisene, aukletojos visiskai neziuri tvarkos, kas nori tas gere gali ir vartot ka nori. Jei nepatiksi auklytems ar valdytojai iskarto galima issikraustyti, nes tada jos tave engs kiek tik eina. Faktiskai privatumo neturi, nes jos kada nori ateina pas tave i kambari, net kai butni isvazeves savaitgaliuj namo jos atsirakina tavo kambary ir kuiciasi po daiktus tavo visus... Labai daug vagysciu pasitaiko, nes raktai kambariu beveik vienodi.... Jei kas nors ir sugalvos eiti cia mokytis neapsigaukit, kad su jumis maloniai kazkas bendraus, nes cia tik bando pirma ispudi susidaryti, kad istotumete cia...
As irgi cia mokiausi. Ne tas zodis kaip nusivylus cia mokykla. Vakarinej suaugusiuju mokykloje labiau rupinasi mokiniais negu pas juos ir dar sarmata prisipazint kad nieks nerupi.
Labai prasta mokykla, o apie bendrabuty geriau nekalbeti, per langus kiaurai traukia, kambariai kosmariski, bendrabucio valdytoja baisuokle, pinigu ploveja. Visos bendrabucio darbuotojos melages, kuiciasi po daiktus kai iseini is kambario. Bendrabucio stalius storas ir nesveikas, jokio maisto negalima palikti kambaryje, nes jis viska suvalgo. Zodziu tikrai gailiuosi istojus i sia mokykla, pasibaisejau bendrabuciu ir mokykla

American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kalbų kursai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; mokymo kursai; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
WARISTI
NidaLingua

Adresas: Užupio g. 30-301, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; kalbų kursai; kelionės; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
Įmonė Waristi, UAB veikianti NidaLingua vardu, specializuojasi užsienio kalbų mokymo srityje vaikams ir suaugusiems, rekomenduodama trumpalaikes ir ilgalaikes kalbų mokymosi programas pripažintose, tarptautinių apdovanojimų turinčiose kalbų mokyklose ir stovyklose užsienyje. ● Kam skirta: moksleiviams nuo 10 metų...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Cisco 48,50 +3,28%
American Express 124,40 -0,18%