Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Rusnė 2019-04-17 08:07:14
Jau eilini kartą 7:28, 26 autobusas atvažiuoja viengubas. Kodėl tai problema? Nes rytais prisigrūda nesveikos masės žmonių jau nuo pat Parduotuvės stotelės, ir jame neįmanoma normaliai važiuoti iki savo tikslo. Kai kur net žmonės negali įlipti į tą patį autobusą.

Prie to pačio, dar dažnai pasikartojantis įvykis, kai 26 autobusų vairuotojai atsisako atidarytis galimes duris, nors ir būna pilni autobusai. Kas per nesąmonės?
Nes įlipimas per priekines duris ir vairuotojas žiūri ar visi keleiviai su bilietais. Tas laikas yra autobusui pritaikytam vežti neįgaliajam (joks prailgintas autobusas netinkamas yra tam)

Turbūt dėl darbuotojų kaitos, bet paskutiniu metu labai daug vairuotojų važiuoja kaip išprotęje. Nuolat trūkčiojanti transporto priemonė, staigiai stabdoma. Ar čia nauji autobusai dar tokie 'jautrūs'. Kasdien važinėju jau daug metu, tikrai nesu priekabi, bet tiesiog toks pastebėjimas.
beje, pritariu anksčiau pasisakiusiam komentatoriui, kad 20 maršruto autobusas dažnai nesilaiko tvarkaraščio. Balandžio 12 d. į Krėvės pr. stotelę turėjęs atvykti 15.28., atvyko 15.38. Suprantama, kad yra kamščiai ir pan. faktoriai, bet šiame maršrute labai jau dažni neatitikimai. Žmonės vis tik planuoja savo laiką, derinamės prie VT.
P. S. Žmonės - keliaiviai kurie žinoma sąžiningai apsimoka už pravažiavima į transporto kontrolės darbą turėtų žiūrėti neabejingai, kadangi nuo tokio atmestinai kontrolierių žiūrimo darbo kaip tikrinimo metu randa be bilieto keleivį ir paleidžia nesuraše pažeidimo protokolą, tai mums visiems reikia apmokėti brankstančiais transporto bilietais, o kontrolieriai tikrai yra labai nesąžiningi jau dabar įsitikinau 100%. Tad siūlyčiau Kauno miesto keleiviams kontrolės tikrinimo metu filmuoti, kadangi jau įsitikinau, kad betkokia kaina meluoja paleidę vyrą važiavusį be bilieto nesuraše protokolą.
Norėčiau visiems akcentuoti, kad aš parašiau pareiškimą dėl kontrolės darbo, kad paleido vyrą kuris važiavo be bilieto, o gavau atsakymą, kad įvykio metu tokio atvejo nebuvo, kontrolieriai neprisipažino, kad tai būtų buvę, o kontrolierių vaizdo įrašuose atseit nėra tokio įrašo, nors tikrai taip buvo, bet matosi kaip vieningai viena ranka tai daro, šlykštu kai vieni sąžiningai perka bilietus miesto transporte, o kiti kurie naglesni yra paleidžiami pažeidėjai neturėję bilieto kontrolės metu, o kurie tikrina transporto kontrolės darbą atseit nemato įrašų vaizdo kuriuose tikrai turėjo būti pažeidėjas kuriam buvo kontrolės pasiūlyta išlipti iš autobuso, po to pažeidėją paleido nesuraše protokolą.
Važiavau šiuo autobusu. 17h jis normaliai važiavo kaip įprastai. Nebuvo kur kam vartytis. Jei jau esate tokia jautri viešajam transportui yra alternatyvos. Senjorai griūna dažnu platveju patys kalti, nes įlipa kaip į muziejų ir nesirupina savo saugumu,
Kur galima būtų rasti tikslų 20 autobuso maršrutų tvarkaraštį? Nes su pakabintu stotelėse realus laikas ryškiai prasilenkia. Šiandien 619 autobusas atvažiavo 11 min vėliau, negu nurodyta. Autobusas NIEKADA neatvažiuoja nurodytu laiku.
Irma 2019-04-04 15:27:03
Užvakar 6 maršruto autobuso vairuotojas staigiai stabdė, to pasekoje griuvo zmones, moteris ligonineje. Kas atlygins zala??? Isvis gal laikas irengti kameras ir filmuot ir vairuotoju elgesį????
O ko pasekoje jis stabdė? Kaip įsivaizduojate jei kyla grėsmė padaryti eismo įvyki, vairuotojas vistiek turi nestabdyti?
Žinot komentatoriai ačiū dievui, kad jūs visi viešu transportu tik ir važinėjate
Laba diena. Norėjau paklausti kokiu tikslu važinėja 53 maršruto autobusas. Šiandien ryte su dar viena keleive laukėme mikroautobuso važiuojančio link Partizanų g. Akių klinikos stotelės gale, kad būtų galima patogiai sustoti paskui priekyje mikroautobuso atvažiuojantį troleibusą. Deja netoli stotelės mikroautobusas išsirikiavo į antrą juostą ir nuvažiavo. Sustabdyti nebuvo galimybės.
Supykusi pavažiavau du sustojimus iki Topolio, kur 8:44 turėjo atvažiuoti sekantis mikro autobusas. Kadangi prie šviesaforo, esančio prieš stotelę, jis stovėjo už troleibuso, tai dar ryškiau paėjau į stotelės galą. Deja pravažiavęs šviesaforą mikroautobusas vėl išsirikiavo į antrą juostą, taip pasislėpdamas už troleibuso ir nuvažiavo. Nors laukiau stotelės gale, kad būtų galimybė sustoti už troleibuso, tačiau vairuotojui tai nerūpėjo. Pasirodo, kad jam troleibusas važiuoja per lėtai, o keleiviai visai nerūpi. Ačiū.
Irma 2019-04-04 15:27:03
O ar keleiviai kada taip laikysis, kad ir netikėtai staigiai stabdant išsilaikytų?
Kaune autobuso marsruto nr.26, valstyb.nr. JHC 951 vairuotojas 15:00 val., Savanoriu pr., Aukstaiciu sustojime, nenorejo isleisti pro galines duris keleiviu, nors buvo sakom, kad atidarytu duris, taciau paziurejes pro veidrodeli duru taip ir neatidare.Klausimas, kaip tokius neadekvacius darbuotojus priema tokiam darbui ?
Inga Juozulevičienė
2019-04-02 15:26:58 IP 90.131.38.70
04.01. Mamai vykstant 35 autobusu (nr.106), kaškur 8.15 netoli Gedimino stoteles taip staigei stabdė, kad net sėdintys žmonės krito, to pesekoje mama su langete. Kas atsakingas, kas apmokės gydymus? Plius vairuotojas nemandagus, grubei bendraujantis.
11:22 Utenos stotelėje atbėgus prie 38 autobuso, jaunas vairuotojas uždarė duris pamojo ranka, sumurmėjo kažka po nosimi, lyg norėdamas pasakyti “lauk kito autobuso”. Suprantu kad autobusas pagal grafika turėjo būti 11:20, bet yra ir žmogiškumo faktoriai, o ir autobuso durų atidarymas nėra toks sunkus ir ilgas procesas. Manau jauniesiems vairuotojams reikėtu daugiau supratingumo ir mažiau arogancijos.
Kaunas, 3 autobusas, 04-02, Kuršių g. 07:58. Labai nemalonus ir pagiežingas vairuotojas. Du kartus garsiai pasakius kad noriu bilieto už pusę kainos, atspausdino pilna kaina, ir neatidavė grąžos. Dar apšaukė. Iš kur būna tokių žmonių...
Labas, norėčiau paklausti, kodėl 2019-03-30 17:25 laiku, sporto stotelėje į miesto centrą pusę maršrutinis autobusas 43, garažinis kuris Jums siunčiamas faile, tikrino kontrolė keleivius ir buvo keleivis be bilieto, kontrolieriai paliepė išlipti minimą keleivį, bet keleiviui nebuvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, keleivis nuėjo šaligatviu toliau. Pageidauju raštu Jūsų atsakymo, kodėl tam keleiviui išimti padarė, kad nebuvo baudžiamas? Pagarbiai, Arvydas Živulinskas
43 autobusas velavo apie 9 min i pramones stotele ir pravažiuodamas net nesustojo paiimti keleiviu Kovo 27 d 16:24
Laura 2019-03-27 08:35:21
63 autobusas turintis išvykti iš Žiemgalių g. (link Apuolės g.) 8:17, kadien vėluoja 10 minučių, jeigu nespėjate, tai keiskite tvarkaraštį ir neklaidinkite žmonių.
Nes jis po 7 valandos važiuodamas link megos užsivėluoja virš 20 minučių tai gaunasi, kad jau tik pradėdamas reisą iš megos vėluoja virš 10 minučių neatsižvelgiant į tai kad vairuotojas paaukoja jam poilsiui skirtas keletą minučių.
Keleivė 2019-03-21 07:26:12
Tai jei vairuotojo netenkina darbas ir alga jis turėtų kito darbo pasieškoti, o ne keleiviams nuotaiką gadinti ir versti juos veltuj stovėti stotelėse.
Dėl atlyginimų čia kita kalba, bet dar yra virsesnis darbo ir poilsio įstatymas kuris nusako kad kas valandą turi ne mažiau po 10 min autobusas pastovėti ir vienas poilsis ne trumpesnis pietums 30 minučių. Tai tas grafikas yra tik orientacinis yra patys matėte kas po grafikais apačioje parašyta? *nuo nenumatytų sąlygų galimi neatitikimai ir poto įvardyta n priežasčių. Net lėktuvai traukiniai vėluoja nors jie net bendrame sraute nedalyvauja
Silvija Chmieliauskaitė 2019-02-28 17:17:59
Laba diena, rašau atsiliepimą apie Kauno viešojo transporto vairuotojų elgesį su keleiviais. Skundžiu. Šiandien 2019 metų Vasario 28 dieną apie 14 valandą važiavau viešuoju transportu, 20 autobusas, maršrutu Kauno pilis-Prezidento V. Adamkaus gimnazija. Autobuso numeris 655, autobuso valstybinis numeris JZK-934. Įlipusi Vilniaus gatvėje, norėjau įsigyti moksleivio bilietą už 0, 50€, įlipusi į autobusą vairuotojui padaviau 2€ ir paprašiau moksleivio bilieto, vairuotojas mane ignoravo, ir net kelis kartus, manau, kad tai yra neetiška. Po kelių minučių vairuotojas paprašė perskaityti ant jo durelių užrašą kaip įsigyti bilietą, tuomet aš vairuotojui uždaviau klausimą: -Neturite grąžos ?, tą patį klausimą uždaviau kelis kartus, bet vairuotojas mane ir toliau ignoravo. Galų gale teko važiuoti be bilieto. Taip pat išlipus iš autobuso J. Pabrėžos g. ir nufotografavus autobuso valstybinius numerius, autobuso vairuotojas nuvažiuodamas, pakankamai piktai pasižiūrėjo, aš kaip keleivis pasijaučiau nepatogiai.
Manau tokią problemą nėra sunku išspręsti, bet gi 2€ gi ne kokie 10€, todėl manau vairuotojas tūrėtų turėt galimybę iškeisti pinigėlius, o kitą kartą su keleiviais elgtis etiškai, taip kaip ir turėtų būti.
Suomijoj gali ir 50 eu autobuse paduot ir gražos vairuotojas atiduos 48 eu besišypsodamas. Tik čia neretai vairuotojai dar ir aprėkia keleivius jei ne tikslią sumą paduoda.
Egis 2019-03-21 06:00:38
Ar jus tiksliai matėte kada įvažiavo tas 44 autobusas į Kauno pilies sustojimą iš praito rato? Gal atvažiavo ir veluodamas tas minetas 7 minutes todėl į sekantį ratą ir išvažiavo su 7 minučių vėlavimu. Niekas nedirba per laisva laiką skirta poilsiui. Būtent kad alga ne pasaka tai ir dirbama be pastangų
Keleivė 2019-03-20 17:37:53
2019.03.20 autobuso nr. 44 (važiuojančio link Liucijanavos g.) vairuotojas vėlavo išvažiuoti iš pradinės maršruto stotelės Kauno pilis net 7 min., ir vietoj to, kad dirbtų savo darbą mieliau plepėjo su 49 autobuso vairuotoju. Vietoj to, kad iš pradinės stotelės pajudėtų 17.15 (kaip priklauso pagal tvarkaraštį), jis iš aikštelės išvažiavo tik 17.23, o antroje Kauno pilies stotelėje pasirodė tik 17.27, nors turėjo pasirodyti 17.18 val. Visas šis vėlavimas buvo vien dėl vairuotojo kaltės. Kyla klausimas už ką algą moka tokiems vairuotojams, kurie per plepėjimus nesugeba laiku išvažiuoti net iš prradinės maršruto stotelės???
Vairuotojai iš vis išmandrėjo. Ne vieną kartą girdžiu kaip ant vaikų šaukia. Bardakas, kitaip nepavadinsi. Kaip tokius silpnų nervų prileidžia prie tokios darbo vietos!
Šiandien (2019/03/08), kartu su drauge Milikonių stotelėje įlipome į 17G autobusą [Kauno klinikinė ligoninė - Urmas], (valstybiniai numeriai - KUO 786). Įlipau pirma ir norėjau priglausti nuolatinį, bet už manęs buvo keli žmonės, todėl nespėjusi to padaryti, norėjau nueiti prie kito komposterio ir ten atsižymėti. Vairuotojas pakėlė didelį skandalą, apšaukė mane ir pravardžiavo. Mano draugė įlipusi norėjo pasidėti kuprinę, jog galėtų irgi atsižymėti nuolatinį, tuo metu vairuotojas ją apšaukė ir taip sakant iškoliojo. Privažiavus A. Baranausko stotelę, prieš išlipdama moteriškė dėl savo elgesio vairuotoją išvadino “durneliu”, tad šis greit išlipęs iš autobuso, nuėjo prie moters ir smarkiai ją apšaukė. Yra ir kitų nusiskundimų dėl šio vairuotojo. Vairuotojas yra labai nemandagus ir neadekvatus. Manau tokie zmonės neturi teisės dirbit tokio darbo. Apie vairuotoją buvo pranešta “Trafi” mob. programėlėje.
Nubėgau i autobusa 2019-03-07 07:43 43 autobusa geležinkelio stoty vairuotojas piktybiškai neatidarė duru prieš nuosi uždarė ir rankom pamojavo tokius vairuotojus mest lauk iš darbo jei nesugeba duru miktuko paspaust!!!!
vaziavau siandien nauju jusu autobusu vos ilipau aukstai pakeltas visas ilipimas dar vairuotojas sustoja toliau nuo kelkrascio kaip ilipti senjoram visai prastas autobusas kuo jisai geresnis uz sena kad kedes naujesnes prastas tas jusu srendimas pasirenkant kokybe
Mantas 2019-02-27 17:38:21
Norėjau pranešti, kad i respublikine kauno ligonune (3 ligonine) vezancio autobuso vairuotojas 17:14 dave pasenusi biletieli. Ilipau stoteleje mokesciu inspekcija (aleksote) autobuso garazinis numeris 515.
rasykit tiesiogiai i imone, ce niekas neskaito
Kokia teise turi kontrolierei bausti 16 m sunu bauda jri jis pamirso mokinio pazymejima o parode pasa.pagal pasa mato d*****i jog jis mokosi?ir vistiek reikalauje mokinio pazymejimo nes matai elektroninio pazymejimo negana..jau tie jusu pragerti snukei atsibodo tegul pradeda dirbt atsakingai tie sunys nes iskvieziu sroves ir issiaiskinsiu pr televizije.laukiu atsajymo
Eg 2019-02-08 08:38:50
o kam rašote tokias nesąmones? Grafikas yra tik - idealiomis sąlygomis (keleivių, kelio, techninėmis) jei gausesnis keleivių srautas, pasnigo, ar autobuso techninė būklė tokia kad negali greičiau važiuoti ar net vairuotojas nesugeba važiuoti ir iškart vėluojama, net variantas galimas toks kad laukė kol gerbiamasis keleivis susimokės už bilietą, nes draudžiama išvažiuoti iš sustojimo jei yra nesusimokėjusių keleivių ir pačiam vairuotojui koks tikslas vežti tokį kuris iš jo vagia?
Jei daug užsivėluojama galima nutraukt maršrutą ir pradėti nuo tokios vietos nuo kurios nelieka vėlavimo.
Nutraukt pavelavima gali centre ir ilipt i kita, , pabandyk 26 autobusu nuvaziuot nuo kalvarijos g iki kalnieciu st. sugedo na sugedo. ir ku, , , o jei tau persedimas kazkur toliau, prisipirko ale nauju autobusu reklamuojasi o jau 2 kart neatvaziuoja, ,
2019, 02, 28 26 autobusas 6-21 turejo nuvaziuoti nuo kazliskiu... sugedo..paleido kita nuo vilniaus g, gerai, o kuo iki kalnieciu jei nuo ten i Utena autobusas tuoj po 26
. prisipirkom nauju autobusu.,.reklamuojames, , nepirmas kartas siais metais kai nesulaukiam...gaidynas
Silvija Chmieliauskaitė
2019-02-28 17:17:59 IP 86.38.184.44
Taip 2019-02-08 08:37:53
Taip, skundžiamės, nes akivaizdžiai buvo šildymo sistemos gedimas. Šildymas, bet ne keptuvė ant ratų. Kas atsakys, jei žmogui bus silpna. Skundžiamės, nes turim tokia teisė nebūti vežami kaip gyvuliai.
Už tuos kurie turi bilietus atsakys ligoninė, o tie kurie neturi bilieto atsakys patys + dar susimokės visas gydymo išlaidas.
Nei minimalios nei maksimalios šilumos salone nėra nustatyta kokia turėtų būti šaltuoju metų laiku nei šiltuoju metų laiku kokia minimali ar maksimali. Nes atsidaro kas kelias minutes durys todėl nėra techninių galimybių konkrečiai temperatūrai palaikyti.
O jei taip karšta ar negalima nusirengti paltus?
Karolis 2019-02-07 17:46:28
Gerb. "KAUNO AUTOBUSAI"!! 2019.02.07. 17 maršrutas turėjęs atvykti 16.19 val. laiku, "URMAS" stotelėje NEATVYKO!!! Įsijungus mobiliąją programėlę "Trafi", rodė, jog minėtas autobusas, yra pakeliui, nors jau gerokai vėlavo. Ir staiga kažkaip stebuklingai dingo. Po poros minučių pravažiavo tuščias autobusas, su išjungta švieslente, matomai į garažą, nes kažkas jam nutiko. Sėdi ant suoliuko sušalusi, pagyvenusi moteriškė, sakau jai jog autobusas nebeatvažiuos, laukit kito. Pats išsikviečiau taksi per "Taxify" programėlę, nes buvo nebeįmanoma laukti, tuščiai tikintis, kad dar tas pats autobusas atvažiuos, nors ir gerokai pavėlavęs, žinant savo pačio patyrimus su šiuo maršrutu. Suprantama, žiūrint į visus faktorius, technika genda. Su kitas autobusais/troleibusais/maršrutiniais taksi, jokių problemų. Bet.. Su 17 autobusų maršrutu PASTOVIOS bėdos. Tai, nežmoniškai vėluoja, tai "dingsta".. GĖDA KAUNO AUTOBUSAMS, jog nesugeba išspręsti tokių problemų. O juk VEŽAT ŽMONES, jie laukia, lauke šalta. Ką daryti seniems, kurie neturi kito pasirinkimo.. Skunde yra nurodytas telefono numeris. Būtų malonu susitikti su žmogumi, kuris yra už tai atsakingas ir pakalbėti akis į akį. NEATLIEKATE savo pareigų, NESILAIKYDAMI grafikų taip, kaip PRIVALOTE. Tai ar jus reikės pradėt raštiškais skundais versti, kad pagaliau atkreiptumėt dėmesį??? Jei nebus padaryta išvadų, bus taip ir daroma, kreipiamasi į tam tikras instancijas tol, kol nepradėsite laikytis savo pareigų! Žmones vežiojat, ne bulves.
Egis 2019-02-08 08:24:51
žiema lygtais dabar, o dar skundžiatės kad įjungtas šildymas? Šaltasis metų laikas yra skaitomas nuo spalio 1 dienos iki balandžio 1 dienos ir tomis dienomis privalo autobuso salone veikti šildymas. Vairuotojas daugumoje autobusų (neskaitant Solaris) yra automatinė klimato kontrolė kuri nustatyta gamintojo ir vairuotojas to negali nei pamažint nei padidint.
Ama 2019-02-07 16:33:27
2019 02 07 Julijanavos g. stotelė, 6 maršruto autobusas 6.50 val. Atvyko autobusas, kurio salone buvo it pirtyje. Neįmanoma važiuot. Pavažiavus kelias stoteles teko išlipti, persėsti į kitą autobusą, nes nuo karščio salone ėmė pykinti. Gerai, kad buvo laiko ir kitų alternatyvių maršrutų tuo metu. Kavai įdomu ar yra tikrinama, kokius autobusus išleidžia į gatves. Kiti krovinius veža padoriau nei Kauno autobusai žmones.
2019 02 07
Autobusas 21 Mega-Saliai-Kauno pilis, antrą dieną vėluoja virš 20min. Žmonės stovi, šalą, neturime jokių duomenų apie vėlavimo priežastį.
2019.02.06.apie13val.vaziavau 3.autobusuNr.648.vairuotojui padaviau 40cnt.uz du bilietus su negalia.buvo atsakyta, kad geda pirkti tokius bilietus, Taip elgiasi ir izeidineja keleivius Kaune vairuotojai.
Benediktas Aleknavičius vairuotojas paimė pinigus, už pilno bilietėlio kainą, nors buvo prašoma pusė, net nesileido į kalbas, jog jis suklydo.
Sveiki, 2019 01 31 26autobusas, kai įlipau paklausti ar jis važiuoja iki laisvės alėjos stotelės, pasakė kad važiuja tik iki savanoriu ir uždarė duris. Kai paprašiau, kad atidarytu pasakė dar pakalbėk. O stotelėje stovėjo mano jauniasnioji sesė kuri nesiprato ką daryti. Tuėjau jai paskambinti ir viska gražiai iš aiškinti, kad atvažiuotu pas mane. Tai įvyko 17:28.
domeikava 2019-01-19 23:11:14
siandien laukem 23 autobuso nuo 21 00 h prie sanciu poliklinikos turejusio but 21 07, pralaukus iki mazdaug 21 30 h ir jo nesilaukus, paziurejus i trafik, rodo kad jis jau mosedzio gatvej kaip ir laiku vaziuoja, tai kaip suprat ta ju vaziavima, oras malonus vasariskas.. teko beveik pusantros valandos salt ir laukt paskutinio kuris buna 22 23, axujelino tas parkas visai
jiem nusispjaut atsakymo iki siol nera
Atsiliepimus geriau palikite pačiai bendrovei, o ne čia - vargu, ar čia jūsų žinutės ką nors paveiks. http://kaunoautobusai.lt/kontaktai-2/
39 autobusas rytais nuolat vėluoja. Dėl to ne kartą pavėlavau į traukinį, važiuojantį į Vilnių. Kadangi ryte važiuoja ne taip dažnai, galimybės įsėsti į ankstesnį — ribotos. Pagal tvarkaraštį, autobusas Geležinkelio stotyje turėtų būti dar 10 min. iki traukinio išvykimo, bet ne kartą atvykdavo jau traukiniui pajudėjus.
sveiki 2019 m. 01.26.9, 40 sis autobusas vos nesukele avaryjos, sukdamasi kaire vos neprispaude prie kito autobuso, laime kad teko sustoti ir praleisti nors mano pirmumas buvo, nezinau kaip jie vaziuoja bet sukdami nepasyziuri jiems grafikas svarbiau nei zmogaus givybe nes automobijije sedejo mazas vaikas, prasau atsyzvelgt i tai, aciu kad nesuzalojote vaika.
Benas 2019-01-25 22:27:46
Šiandien apie 22:18 11 maršrutu 336nr troleibuso vairuotuoja prie utenos g. Neatidare nei vienu duru tik priekines, bet ir tas sekundei ir tiesiog nuvažiavo. Teko iš troleibuso galo skubėt į prieki, kad bent dabar sustotu. Galiausiai likau apšauktas, kad miegu ir nestovėjau prie duru nors stovėjau prie pat duru. Tuo metu ji visa laika šnekėjo ar klausė kažko isidėjus 2 ausines i ausis.
siudkit rastu i Kauno Autobusus, nes valdzia ce jusus skundu neskaito

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%