Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

2022.09.29 19 val. 47 min., važiuojant 14 troleibuso maršrutu dėl programėlė "Žiogas" klaidos buvau išlaipintas apsaugos
darbuotojų. Dėl programėlės klaidos paskyrė baudą. Puikiai dirba ir nieko nenori girdėti, kad klaida. Iškarto piešia baudas. Turiu kelis aukštuosius kompiuterinių technologijų ir finansų srityse, bet šiuo metu dėl sveikatos negaliu vairuoti. Visada žymiu kruopščiai. Bet dėl klaidos sutrukdė mano laiką ir paskyrė baudą.
Paskyrė 8 eurų baudą, daviau 20 ir sakau: - Arbatą pasilikite. Tai atsakė: paimkite arba atsiųsime likutį prie dokumentų. Paėmiau atgal. Surašė popierių, užuot dėl klaidos leidę pažymėti kelionės metu, nes visada kruopščiai žymiu. Vėl laikas bus gaištamas su popieriumi.
Šiaip visai patogu buvo, bet nuo šiandien geriau jau kviesiu taxi, bet tokiu viešuoju nesinaudosiu.
14 autobuso vairuotoja, 2022-09-28 vakare vėlai apie 22:10-22:15 itin nepagarbiai eglėsi, prieš pat nosį užtrenkė duris utenos g. ir nuvažiavo. Ne karta yra tekę važiuoti su šia vairuotoja, kažkoks siaubas… senų žmonių negerbia, nesugeba stabtelti ir palaukti jų, kai indvalidas norėjo su vežimėliu ilipti, atšovė, kad ko čia jiems važinėti. Manau turėtumėt sureaguoti į ši atsiliepimą, nes nu kažkoks siaubas, norėtūsi, bent šiektiek kažkokios pagarbos… juk 21 amžiuje gyvenam, nelaukiniai esam.
Šiandien apie 12:28h vairuotojas kabinejosi viešajame transporte. Kaltino nebutais dalykais. Provokuoja ne pirma karta. Ir panašiai. Nesamones kalba. 4 maršrutas.
18 autobuso grafikas po darbų visai netinkamas, laukti tenka ypatingai per ilgai, o įlipti gan sunku dėl per didelio žmonių kiekio, ir žmonės paliekami stotelėse, nes netelpa. Vaziuoti kaip šprotui irgi labai nemalonu. Kodel nebėra marsruto17:40 val. nuo stoties. Ir apskritai kas valandą važiuojantis autobusas yra pasityčiojimas, kai jo rekia daugeliui žmonių..
54 autobusas. 14:30 Kauno ligoninės stotelė. Įlipus į autobusą vairuotojas liepė nusiimti kuprines visiems įlipusiems. Nusiėmiau kuprinę nuo vieno peties, ji niekam netrugdė, nei stovėti nei praeiti. Stovėjau prie pat vairuotojo ir laukiau kol praeis vaikai, kad galėčiau praeiti prisėsti. Belaukiant, vairuotojas čiupo už likusios kuprinės petnešios ant mano peties ir ją nutempė, kad kuprinė nukristų nuo peties. Timtelėjo ganėtinai "vyriškai". Vairuotojo paklausiau ar jam viskas gerai, tačiau gavau atsakymą, kurio nelabai supratau : "vat įlipau ir stoviu ane?". Baisu ir gaila, kad autobusus vairuoja tokie agresyvūs ir nemandagūs vairuotojai...
509 autobuso 26 marsruto 2022 09 21 17:20 vairuotojas taip veza zmones kaip malkas, mano 6 metu vaikas susitrenke galva per jusu nuostabaus vairuotojo vairavima.
Danguolė 2022-08-17 20:40:50
Šiandien, 18 autobuse apie 16:13 Marvelėje, vienam vaikinui netyčia iškrito kiaušinių padėklas ir ant grindų išsirideno kiaušiniai. Vaikinas juos surinko, tačiau keletas buvo sudužusių ir šiek tiek ištepė autobuso grindis. Keleviai davė vaikinui servetėlių nusivalyti rankas, tačiau vairuotojo reakcija buvo nesuprantama. Sustojęs stotelėje liepė vaikinui išvalyti grindis, šaukė, lyg būtu tyčia apmėtęs kiaušiniais. Vaikinas nesuprato lietuviškai, kalbėjo rusų kalba, jautėsi ir taip nepatogiai dėl tokio incidento, tačiau vairuoto nepagarba buvo nepateisinama. Keletas keleivių užstojo vaikiną, tačiau vairuotojas buvo įžūlus, kilo konfliktas. Gėda už tokį vairuotoją. Nepateisinamas toks elgesys.
Vakar vakare (2022.09.19), 19.32 val. 18-o maršruto autobuse nuo Vytauto tilto į Akademiją vairuotojas perkant bilietus bendravo nemaloniai, pakeltu, pagiežingu tonu be jokios priežasties. Vyresnio amžiaus vyras su ūsais. Kadangi tai ne pirmas identiškai nemalonus susidūrimas autobuse su šiuo vairuotoju, nusprendžiau pranešti. Rekomenduočiau įmonei darbuotojams priminti darbo etikos taisykles ir įsipareigojimus, tai netoleruotina.
35 autobuso vairuotojas 09-13 14:25 ozeskienes gatve, man įlipant pro pirmas duris, pakomentavo “antros duris buvo arčiau šiaip”. Likau nesupratusi, kuom užkliuvau įlipant pro pirmas duris, kai aiškiai ant jų parašyta “įlipti”. Vairuotojas nemandagus, kabinejasi, tikiuosi darbdavys atkreips dėmesį ;)
2022.09.12 15:40 įsėdu į 35 autobusą, kuris, pasirodo, neatidarinėjo durų. Mano išlipimo stotelė buvo P. Dovydaičio gatvė. Stovėjau ir laukiau prie paskutinių durų. Pašaukiau vairuotoją atidaryti duris, kurių jis sustojęs atidarė tik priekines. Jis neišgirdo. Tuo metu autobuse buvo labai daug žmonių. Šaukiu vėl. O jis išvažinėja. Turiu brautis pro žmones, kad paprašyčiau vėl sustot ir atidaryt duris. Vairuotojas nepatenkintas, murma po nosim man “labai jau tau čia reikia išlipt”. Aišku, kad reik, aš ir taip vėluoju kai kur būt. Vos maldaut nereikėjo, kad dirbtų savo darbą???????? Kauno Autobusai gali geriau.
2 maršruto troleibuso vairuotojas leidžia sau kai kuriose stotelėse nesustoti. Pvz. pirmadienį 09. 12d. 16:27 nesustojo kauno pilies stotelėje. Tai kaip važinėti viešuoju transportu, jeigu jis stotelėse tiesiog nestoja?
5 troleibuso jau kelintas vairuotojas dvi moterys ir vyras visiškai neadekvatūs, šaukia jau kelis kartus mačiau ir vis su užsieniečiais, aprėkia juos iškolioja, tyčiojasi kad senis greičiau su bilietu sustvarkytu nei tas žmogu. Darosi koktu važinėti šiuo maršrutu. Žmonės nespėja įsėst į autobusą bilieto pasižymėti tie jau rėkia nors jei stovi ir bandau nuskenuoti koda, šaukia kad greičiau judėtum. Kažkoks apsurdo teatras.
Kažkoks nesusipratimas su 3 autobuso maršrutu, kuris turėjęs sustoti S.Žukausko stotelėje (7.39min) tiesiog ėmė ir pravažiavo net neketindamas sustoti. Ačiū!! Pavėlavau į darbą:)
Sveiki. važiuojant 29G autobusu iš Kauno geležinkelio stoties apie 21.30 viena keleivė visu balsu šnekėjo telefonu apie 20 min. Kai pasakiau ir jai, po to vairuotojui, tai ji tik nusišaipė, o vairuotojas atsakė, kad jis negirdi. Ar vairuotojas neatsakingas už tvarką autobuse, vadinasi gali rėkti kas nori ir kiek nori?
Nesusipratimas su 9 troleibuso rytiniu grafiku.
Internete rodomas jo laikas 7.46 nuo Kausta stotelės.
Stolelės Kaustos grafike rašoma 7.43.
Bėda ta, kad nei vienu šiuo nurodytu laiku, jis nevažiuoja.
Nuo rugsėjo 2 d.taip.Ateini ankščiau ir taip prastovi iki sekančio.
Nuimkit tą laiką, jeigu tokiu metu 9 troleibusas nevažiuoja.Kad žmonės susiplanuotų laiką ir netrypčiotų pusvalandį laukdami to ko nėra.
Gerbkit kitų laiką.
2022-08-26 08:59 įlipau į 23 autobusą šančiuose vairuotojui padaviau 2€ ir pasakiau pilna bilietą, vairuotojas atidavė man 1€ ir davė bilietą su 50% nuolaida, va kaip dirba vairuotojai nusukinedami pinigus jeigu butų kontrole sustabdžius man tekę butų moketis bauda nes neirodyciau kad jis man išmušė ne tokį bilietą ????‍♀️ Autobuso nr 960
Autobusas 17G pastoviai atvažiuoja anksčiau ir nelaukia. Kiekvieną dieną vos spėjam persėst, važiuojam su dviem autobusais po darbo. Jis privalo būti Urmo stotelėje 16:45, atvažiuoja anksčiausiai ir daug žmonių nespėjam persėst, laukt sekančio reikia ilgai. Darykit kažką arba porą minučių vėlinkit maršrutą, kadangi daug žmonių nespėja persėst, o kaip žinot, į Šilainius susisiekimas tragedija.
54 autobuso vairuotojas vadina keleivius "glušiais".
Važiavimo laikas: 2022-08-24 19:05 Kovo 11-osios gimnazijos st.
Kosmosas kas dabar vyksta su Kauno viešuoju transportu. Negana to kad vasaros metu vairuotojai savo kabinose šaldosi tai keleiviams pajungtas šyldimas? Vėsuma pajauti išlipus iš troleibuso, nes pačiam troleibuse užrakinti visi langai ir šildo kas čia per nesamonės ?
Stasys Jurciukonis
2022-08-07 22:59:39 IP 2ju3ktv9
Patvirtinu ka anksciau parasiau. Negana to, as praleisdamas senjores lipau paskutinis ir mane privere su durim ir dar mane pradejo plusti....ji nenustojo saukti...dejo ant stabziu ir pradejo tikrinti bilietus. Pasikviete net is galo sedinti vyruka, kuris akivadziai turejo bilieta. Kai as Jai pasakiau prie visu " gal tu sergi ir kaip tu gali vezti zmones" tada ji nusiramino
Stasys Jurciukonis
2022-08-07 20:03:57 IP 2ju3ktv9
Jusu vairuotoja troleibusu nr.12
. Nr. 102...19:23 valanda elgesi neadvekaciai su keleviais. Prasymas patikrinti jos nervu sistema. Buciau nieko nesakes, jei nebutu priekabiavus prie kitu zmoniu (pencininku). Tam yra keleiviu kontrole jei itarimas del bilietu. Visi turejom bilietus tik velavo rysys.
Prasau istirti sia situacija.
Sveiki, zinokit yra nenormalu! taip nezmoniskai karsta! ir autobusuose nera jokiu normaliu kondicionieriu! jokiu langu atidarytu kai kir ju neina net atidaryti! bent jau jei nera imanoma atidaryt langu, tai reiktu integruot normalius kondicionierius, juk galima apalpti cia nera normalu…. langai rasoja zmones kvepuoja zmoniu daug….. tikrai kazkas baisaus! anksciau bent duris atidarydavo paligdavo.
Labai pikta, kad laukiant šiandien urmo stotelėje 6 autobuso kuris turėjo atvažiuoti maždaug 17.06 jis taip ir neatvaziavo. Jau nebe pirmas kartas.
Pasikeitus 20 ir 35 autobusų maršrutams dėl Alyvų ir J. Pabrėžos gatvių sankryžos uždarymo, autobusai nebevažiuoja pro Ž. E. Žilibero g. Visgi, prie šios stotelės stovi daugiabučiai ir kiti gyvenamieji namai, o autobusų ir taip mažai važiuoja. Norėtųsi, kad būtų į tai atsižvelgta.
Gerbiamas Mindaugai, taip normaliai ir nepaaiškinote, kaip konkrečiai buvote pažemintas. Per visą isteriją su nelogikos pliūpsniais ir keistais viražais neįmanoma nieko suprasti. Rodyti bilietą yra PRIVALOMA. Aiškią informaciją rasite per 5 sekundes internete. Mažiau patys susireikšminkite - yra aiški tvarka, truputį ne toje vietoje prieš sistemą einate :)) Aš nesinaudoju Žiogu, turiu kortelę, tačiau net ir aš žinau, kad Žiogo bilietą privaloma rodyti. Nebent norėjote kažką kitą čia išrėkauti, bet iš to pliūpsnio niekas neaišku.
Labas vakaras. Kokiu pagrindu yra tikrinami ziogo bilietai DEMOKRATINĖJE LIETUVOJE. Ar nuo lanzbergio karunavimo tapome anarchine imperija ???? Kodėl žemina vairuotojas mane prieš visus, kurie važiuoja kart??? As nerodau ir saves nedemonstruoju ir nezadu rodyti ka turiu, nes vagims tai geriausias masalas apiplesti, uzmusti, apvokti.... Nuo kada autobusai tabo lanzbergine valdzia ??? Tiek sunervavo 10 troleibuso vairuotojas, kad net vemti norisi... jis man grasino, gazdino ir vos neismete is teoleibuso, kad vykdytu neaamoningus nurodymus, kuriais nebuvau supazindintas, o sutikimo tam nedaviau nei zodziu ar barasu. Jis tiek mane zemino (atsiprasau, zemaitiskas kraujas taip pat sureagavo del to gailiuosi, bet kaip kitaip apginti save ir drauge), kad net dryso pasakyti "UŽ DYKA TAVE VEŽU". Kaip už dyka gali jis vežti jei aš jam prisidedu pilnai prie algos, moku kiekviena menesi pilna kaina, o tas drysta mane laikyti benamiu, bomzu ir valkata.... Nuo kada JUMS MOKANTYS ALGAS žmonės yra taip trypiami ir rodoma baisi nepagarba ir gazdinami policija. IKI KO SITA ISTAIGA DAR DASIGYVENS.... NEGI TEN PRIIMTI IS VIS MANKURTU BURELIS... Prasau paaiskinkite savo nurodyma rodyti bilieta... Prasau paaiskinti kokia konstitucine teise galite pritarti sitam nesamoningam reikalavimui reikalauti to ko asmuo nesutinka, nes cia tik jusu leksti interesai ir vagiu bei banditu gausinimas..., nes priaugsim iki tol, kad autobusu negalėsime vaziuoti be paso ar kitu atpazinimo numeriu. As neturiu rodyti savo asmeniniu daiktu viesoje vietoje ir prie visu... PASIBAISEJES JUSU TVARKA - NUOSTATOM IR ORGANIZACIJA... Kur dingo laikas pries 3-4 metu ?????? Kur ????
Nuo kada autobusų vairuotojai nustatinėja savo tvarka. 08:15 Kęstučio g. - Mega 38 autobuso vairuotojas pats nustatinėja bilietų kainas. Dar mokausi, bilietas man 50cnt., aiškiai pasakiau “už pusę”, buvo įmušta 1€, paklausus dėl gražos sarkastiškai šypsojosi ir vaidino neišgirdęs. Rašau, nes jau antras kartas kaip taip įvyksta. Nuostoliai juokingi, labiau pykdo vairuotojo pajuoka. Daryti čia nėra ką, kitiems prieš mokant siūlau pirma pasakyti už kiek važiuojat, tada paduoti pinigus, nes yra tokių kurie “negirdi”.
Noriu paklausti, kaip jums atrodo tokia situacija, kai Kaune 54 maršruto autobusiuke niekada nebūna įjungti kondicionieriai, nebūna atidaryta stoglangis.Žmonių pilna, kaip silkių bačkoj, jokios ventiliacijos, žmonės alsuoja vienas kitam į veidą, prakaktas žliaugia, pasidaro bloga, o paklausus vairuotojo, jis pasako, kad stoglangis neatsidaro, kondicionierius sugedęs.Ir lipk į kurį nori autobusiuką, visur tas pats.Ar jums atrodo, kad tai normalu? Juk covidas niekur nedingęs, kur ventiliacija, kur vėdinimas? Laukiu atsakymo.
Vakar 07 18 laukiau 54 maršrutinio autobusiuko 16.56 Žarėnų g. sustojime. Atvažiavo, sustojo per kelis metrus nuo sustojimo, atidarė duris, nieks neišlipo, uždarė duris, ir nuvažiavo toliau. Man kažką pamojavo vairuotojas. Atseit pilnas, lauk sekančio??? Taip, buvo stovinčių, bet tikrai ne toks pilnas, pati dažnai važinėju šituo maršrutu. Taip ir likau stotelėje toliau viena stovėti. Garažinis nr 368
Laba ryta. Buvau šokiruota 12autobuso vairuotojos elgesiu. Rytas maždaug: 07:42 Pakraščio gatvės stoteleje kryptis link topolio, norėjau įlipti į autobusa nors ji prieš nosį man uždarinėjo duris ir sugebėjo dar aprėkti: Lipk, ko tu stovi?! Tai ar čia normalu? Dirbi aptarnavimo srityje ir nesugebat nei labas rytas gražiai pasakyt. Neišprususi moteris, gaila jos artimuju, kad šake toks pilnas neapykantos žmogus!
Šiandien 15:32h Breslaujos g. 34G autobuso vairuotojas buvo įpač nemandagus, draskė akis dėl neparodyto bilieto, kadangi buvau su neįgaliu vaiku, neturėjau 10 ranku suvesti dviem telefonams kodukus, pasakius kad parodysiu, jis pareiškė kad nepradės važiuoti kol neparodysiu, privertė kitus keleivius laulti pora gerų minučių bambėdamas apie taisykles, kurias puikiai žinau ir kurių visą laiką laikausi, niekada nesu susidurusi su tokiu bjauriu žmogumi, visiškai jokio supratingumo.
Konstantinas Meilutis
2022-07-05 20:22:32 IP 2i24t312
Šiandien vakare troleibuso 11nr garazo nr 072 vairuotojas, matydamas mano draugę neigaliojo vežimelyje, sustabde troleibusa taip jog vidurines durys uzblokuotos stulpu ir siuksliu dėže. Jokio pataisymo ar pagalbos. Kad ilipt ji turejo isokuoti i vidu, as vos sulankstes vezimeli sugebejau per tarpa ikelt... Ji kencia nuo CRPS ir visa tai sukele stipru skausma. Butu saunu jog kaikurie varuotojai daugiau zmogiskumo turetu
Justina Mickeviciute
2022-06-30 19:52:16 IP 2ln0b8c1
Vairuotojas 38 autobuso super nemandagus! Priejus į jų stovėjimo aikštelė nes nežinojau kur stotelė grubiai ir nemandagiai atsakė už uždarytų durų, man nesupratus ką sako ir paprašius pakortoti buvo nemandagus ir gribus. plius kalbėdamas su kitu žmogumi telefonu Ant manęs nusikeikė.
Manau toki žmonės neturėtų dirbti autobusų vairuotojais nes jie yra visiškai nepalankūs.
turiu pastebėjimą, kad 34G maršruto autobuso grafikas yra pakitęs, realus laikas yra vienoks, tuo tarpu informacinėje lentoje ir internete kitos, kada bus atnaujinti grafikai??, nes ateini pagal laiką o matai kad realiu laiku jei nusiskanuoji kodą autobusas bus visai kitu laiku.išspręskite šį klausimą, nes žmonėms tai sukelia didelių nepatogumų.
Šiandien, birželio 30 d.važiavau į darbą 38 maršruto autobusu (garažo Nr.848) į PC Mega.Autobuse buvo taip tvanku, kad net neįmanoma kvėpuoti.Paprašiau kad vairuotojas įjungtų kondicionierių.Atsakė kad neveikia.Langai uždaryti, bandė keleiviai atidaryti-neatsidaro.Ar tokias netvarkingas transporto priemones galima išleisti dirbti ?Ar atsakys įmonė jei keleiviams sutriks sveikata?
Šiandiena atvažiavo prie Kauno saulėtakio 37 autobusas. 510 garazinis numeris. Laiko tiksliai neprisimenu gal 10.20-11.00 tarpe. Įlipo senyvo amžiaus moteris su lazdele prie Kauno saulėtekio ir važiavo iki partizanų galo sustojimo. Atvažiavus autobusui iki Partizanų gatvės galo sustojimo senyvo amžiaus moteris paprašė, kad nuvežtu arčiau. Moteris vos paeinanti. Pasakius vairuotojui kad pavežtu arčiau, vairuotojas pradėjo burbeti, kad aš ne taxsi. Ar negalima arčiau pavežti? Tikiuosi daugiau tokių nesąmonių nebus.
2022-06-24, 07:19val ryte 54 autobusas, atidarė duris, ir greitai uždarė, man prieš nosį nespėjus įlipiti į autobusą, uždarė duris ir nuvažiavo.
Siandien apie 11h važiavau 3 maršruto autobusu, autobuso nr 508. Zoologijos sodo sustojime vairuotojas lipanciam vaikinui i autobusą prispaudė abi rankas, keleiviai pradėjo šaukti, kad vairuotojas atidarytu duris, o prie Akropolio esančioje stotelėje moteriai lipančiai i autobusą vairuotojas vos ne prispaudė galvos, viena puse kliudė akinius ir jie jai nukrito. Moteris pasilenkė ju pasiimti is po nukritusio autobuso, buvo kraupus vaizdas, tada jau tikrai išsigandau. Vairuotojas labai grubiai vairavo, signalino daug kartu kitoms transporto priemonėms, staigiai stabdė ne karta.
Prašau pasidomėkite vairuotoju psichologine būkle pries išleidžiant i darba, jie veža zmones, o ne malkas ar bulvių maišus. Esu pirma karta tikrai išsigandusi, o viešuoju transportu nuolatos naudojuosi.
Šiandien petrašiūnuose važiojant 9 troleibusu (LEU977) apie 14:40val.vairavo pagiringa vairuotoja:trūkčiodama važiavo, žmones prispaudinėjo su durims, ir kvapas sklido nesiškus, iš vairuotojo kabinos.
Sveiki.
Mažytis klausimas kaip nuo Žeimenos sustojimo dabar nuvažiuoti iki Aukštaičiu sustojimo be persėdimo.
Taip pat kaip nuo Aukštaičių sustojimo gryžti iki Žeimenos. Anksčiau tai vežė 1 troleibusas o dabar niekas.
NU JŪS ŠAUNUOLIAI
Rašau atsiliepimą būdama labai pasipiktinusi Jūsų vairuotojos elgesiu. Šiandien ryte, t.y. 2022.06.20 9.27val. įlipau Kaustos stotelėje į 12-tą troleibusą. Troleibuso Nr. 139
Mums pasiekus šalia Pramonės prospekto esančią Maximą, sustojome sankryžoje, dėl šalia įvykusio auto įvykio. Pareigūnams neleidus mums pravažiuoti, pralaukėme apie 10min. Tada viduje buvusi moteris paprašė ją išleisti, kadangi skubėjo pas gydytoją. Vairuotoja ėmė šaukti, kad to negali daryti, nes tai yra važiuojamoji dalis ir pas ją troleibuse filmuojama.
Po dar gal 10min sujudau ir aš, kadangi skubėjau ir negalėjau sau leisti vėluoti, prisijungė ir vaikinas, kuris vėlavo į darbą. Vairuotoja vistiek mūsų neišleido, lyg būtume kokie kaliniai ir akivaizdžiai mus ignoravo. Esu seniau ne kartą patekusi į panašią situaciją, kur vairuotojai visada išleisdavo ar net dar palydėdavo keleivius užsidėję liemenę su atšvaitais. Galiausiai mes išlipome vieno iš keleivių dėka atidarius duris iš vidaus. Negi taip turi elgtis vairuotoja, vietoj to, kad pasirūpintų keliaiviais, geriau asmeniniais klausimais kalba telefonu.
Šiandien 2022 06 14, 17:30val. teko važiuoti Kauno troleibusais, esu iš Vilniaus (važiavau su keliais asmenimis), nepagarba keleiviams ir vairavimo stilius nustebino. Teko važiuoti 13 troleibusu, troleibuso nr.126. Įlipome studentų skvero stotelėje, važiavome iki geležinkelio stoties. Sustojo ne stotelėje, bėgome iki troleibuso, įlipus rėkavo, kad greičiau, desperatiškai daužė į bilietų aparatą, išmušinėjo bilietus ne netokius kokius prašėme. Ar Kaune viskas gerai su vairuotojų emocine būsena?
Vakar 06.08 įlipau į 39 autobusą 16:42val, parko g. Žiogo kodas 910. Išlipt norėjau breslaujos stotelėje. Tačiau man belipant su vaiku ir vežimu, vairuotojas uždarė duris ir pradėjo važiuoti. Šalia manęs laukė išlipti besiruošianti ir kita moteris su vaiku ir vežimėliu. Pradėjau rėkti sustokite. Vairuotojas bevažiuojant man šaukė atgal KAS DAROSI? ir kažką burnojo. Vėliau sustojo. Tai norėčiau paklausti kas jam darosi?
Priemestinis autobusas 150 atvyko į Kalniečių poliklinikos stotelę 14.59. Vairuotojas buvo labai nepagarbus, nemalonus, rodė savo nepasitenkinimą ir blogą nuotaiką. Burbėjo ant kiekvieno keleivio. Kadangi tarpmiestiniu važiuoju pirmą kartą ir nežinau kiek ten reikia mokėti paklausiau kiek kainuotų iki Kauno LEZ1 stotelės. Pasakė, kad čia ne matematika sakykit pilną, pusę. Pasakiau, kad pusę ir jis toliau burbėjo, kad ateina ir nežino kiek ko reikia. Įlipus vienam žmogui, kuris važiuoja toliau jis jį apšaukė, kad neįlipo kai kvietė visus važiuojančius į tą vietą, bet ar žmogus kaltas, jei jis atėjo vėliau ir negirdėjo jo kvietimo? Reikia ant jo rėkti..?
Reikėjo man išlipti Kauno LEZ 1 stotelėje, jau nuėjau prie durų, bet, deja, vairuotojas tiesiog praskriejo pro ją, iš karto paspaudžiau STOP mygtuką, bet ir pro antrąją stotelę (LEZ 2) jis vos nepraskriejo kol nesurikau. Pradėjo burbėti ar nežinai, kad reikia lipri per priekį, nieko nežino ir rėkia, kad sustok… Na, atsiprašau, važiuoju su Kauno miesto autobusais, teibusais, mikrais ir niekada nerėkė vairuotojai, kad lipti būtina pro būtent priekinį įėjimą/ išėjimą. Jei taip nutinka tai yra bent lapelis ant durų ar kitaip praneša, kad išlipimas pro šias duris negalimas… Visada žiūri ar žmogus nestovi ir nelaukia kol jį išleis, o čia to nebuvo… ir dar rėkia, burba. Vairuotojo elgesys tikrai nepriimtinas…
Laba diena, skundų šiaip nerašau, nes manau klysti žmogiška, tačiau šis įvykis pasikartojo jau antrą kartą per pastarąsias savaites. Šiandien važiuojant troleibusu (7), 06:35 (įlipau geležinkelio stotyje, o išlipti turėjau Kauno saulėtekis), tačiau jis nuvažiavo į pakraščio g. nebūtų viskas taip blogai, jeigu nebūčiau velavusi dėl to į svarbų susitikimą ir taip pat ši situacija pasikartoja ne pirmą kartą, praeitą savaitę įvyko analogiška situacija tik su kitu autobusu (57G). Nejaugi dabar įlipus į autobusą reikės bijoti, jog ne ten nuves? Ką daryti tuomet jeigu važiuoji vėlai vakare ir tai paskutinis autobusas ir galiausiai atsirandi nežinomoje vietoje visai neplanuotai?

Vita 2022-05-11 13:17:56
2022.05.11d. 12.57 neatvyko autobusas į Chodkevičių sustojimą iš Romainių galo, rezervinio (jei sugedo) taip pat nesulaukėme.Prašome pasakyti kaip nuvykti į darbus pramonės pr. jei sekantis važiuoja tik 13.28 val.
Pone Vita Stoniene, Jus i darba pavelavote tik 15 minuciu.. Gydytoja Vasyliene tikrai nesupyko, kad velavote. Buna, kad priimate pacientus veliau, nei nurodyta talonelyje.
2) siuo laiku vykstate nekasdien.
Važiuodama 1 troleibusu 05.12 16:28 (žiogo nr. 268) buvau apšaukta nemalonaus, nemandagaus vairuotojo. Nemoka bendrauti, specialiai uždaro duris, kad užspaustų tarpdury (pamoko, kad keleiviai liptų per priekinias duris), kadangi prieš tai susimąsčius ketinau lipti per vidurines duris. Iš karto nuėjau prie priekinių (=pasitaisiau). Atsiprašau, bet man toks elgesys visam vakarui sugadino nuotaiką, nemalonu, kai vyresnio amžiaus žmogaus taip nemandagiai bendrauja, rėkauja!
Patikslinimas:2022.05.11 neatvyko 17 maršruto autobusas, turintis Chodkevičių sustojime būti 12.57
47autobusas, kryptis link onkologijos ligoninės. Labai nemalonus vairuotojas, nemoka bendraut, sugebėjo nuvažiuot ne ten kur reikia

Tolimojo keleivinio transporto kompanija
TOKS

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; transporto paslaugos.
“Po penketo metų užsienyje grįžti į Lietuvą buvo didelis pokytis. Per tiek laiko daug kas pasikeitė ir manyje, ir šalyje, į kurią grįžau. Su TOKS esu tris mėnesius. Trys mėnesiai – tikrai nedaug, dar pati kelio pradžia, bet juk gera pradžia – pusė darbo! Na, šiuo atveju – pusė kelio. O pradžia tikrai gera. Dar...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
2022 m. viešbutis „Palangos Vėtra“ savo svečius pasitinka atsinaujinęs! Vykdant viešbučio atnaujinimo projektą, orientuotasi į aukščiausios kokybės medžiagų bei stilistikos vienovės besitikinčius svečius. Išlaikant modernios klasikos stiliaus vientisumą atnaujinti viešbučio kambariai, registratūra bei įrengti 7...
Transporto centras
savivarčių,tentinių sunkvežim.nuoma,skalda,žvyras

Adresas: Visagino g. 25-34, LT-31102 Visaginas.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; naudingosios iškasenos; transporto paslaugos.
Keleivių vežimas vietiniais reguliariais maršrutais (ANYKŠČIAI, PANEVĖŽYS, ŠVENČIONYS, VISAGINAS) Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais, darbuotojų vežimas į darbą ir iš darbo, Nuomuojame autobusus ir mikroautobusus. Keleivių vežimas užsakomaisiais reisais. Turime autobusų nuo 8 iki 70 vietų. Savivarčių ir...
Autofaktas
Cargobus skubių siuntų pristatymas Pabaltyje

Adresas: Paneriu g. 14/ Algirdo g. 46, LT-01312 Vilnius.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai.
Autofaktas, UAB yra oficialus Cargobus skubių siuntų atstovas Lietuvoje, kurjerių paslaugos Skubus siuntų pristatymas Lietuvoje, siuntų pristatymas Latvijoje ir siuntų pristatymas Estijoje Cargobus siuntų pristatymas Skubios siuntos, skubių siuntų tarnyba, siuntų gabenimas Kurjeriai, kurjerių paslaugos Lietuvoje...

"Luminor": nuotaikos žemės ūkio sektoriuje – geros, tačiau didžiausi iššūkiai laukia smulkiųjų 09-30 10:48
Nepaisant išaugusių sąnaudų ir vis didesnio neapibrėžtumo rinkose, žemės ūkio sektorius šiemet gali džiaugtis geru derliumi. "Luminor" banko duomenimis, šio sektoriaus investicijų ir skolinimosi...
"TGS Baltic" vadovams dovanoja renginių savaitę "Sharp Week: 2030-ieji jau rytoj" 09-30 08:44
Trisdešimies metų jubiliejų mininti advokatų kontora "TGS Baltic" kviečia į tradicinį renginių ciklą verslo lyderiams "Sharp Week", kuris spalio 3–5 dienomis vyks organizacijos biure Konstitucijos...
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos?
Ant kokių kojų stovi banko "Citadele" paslaugos? 09-30 00:42
Kuo skiriasi tradiciniai bankai ir fintech ar naujieji bankai? Ko reikia vartotojui, kad bankas jo nenustebintų neigiamai ir jam nepridarytų bėdos, pvz., kad neatsitiktų taip, jog klientas negali...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

FedEx 152,31 +1,55%
Visa 180,06 +0,49%