Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Lipant į 1 maršruto troleibusą (024) Savanorių pradžioje 15.30 vairuotojas ne tik fiziškai privertė mane durimis bet dar ir aprėkė įlipus nes nesigrūdau (turint omenyje Covid19) ir žymėjau bilietą žiogo programėle (dėl ko buvau apkaltina 'žiurejimu į telefoną'). Neįtikėtinai nemaloni ir gan pavojinga patirtis, esu labai nusivylusi Kauno viešuoju transportu.
2020-11-23 15:16:46 IP 28mc1ebv
Šiandien Lekėčių stotelėje laukiau 35 maršruto autobuso pagal naują tvarkaraštį 9.07. Autobuso nebuvo, nors galinėje stotelėje autobusas stovėjo. Gal jis laukė savo kito maršruto. Labai nemalonu, kai nusipirkus mėnesinį bilietą, tenka vėluoti į darbą.
Nijolė G.
Šį rytą. 35 autobusas į stotelę atvažiavo 7:09, nors turėjo būti 7:11, vos spėjus pribėgti prie durų vairuotojas tiesiog pasižiūrėjo ir nuvažiavo. Ar čia normalu? Kad per ne pilno proto vairuotoją turiu vėluoti į darbą?
Manes su esančio su negalia vežimėlyje vairuotojas nepriėmė į 54 numeriu pažymėtą autobusą nuo, , Savas" stotelės šiandien 13h48min, esu pasibaisėjęs, vėlavau pas gydytoją, reiškiasi žmogus su negalia negali naudotis vėšuoju transportu.
Sveiki, 2020 11 04 Garliavoje Tulpių g po 18.11 turėjo būti autobusas ir apsilenkęs 150 autobusą stotelėje nesustojo.
Laba diena. Šiandien, 6 val 21min., ryte, iš Draugystės gt. stotelės, teko važiuoti 36 - ojo maršruto autobusu. Autobusas atvyko laiku, tačiau salone tvyrojo troškus cigarečių kvapas. Šiuo autobusu važiavau tik 10 min., tačiau per tą laiką dūmais prasmirdo plaukai ir rūbai, gerklėje jaučiau kartumą. Dažnai tenka naudotis šiuo maršrutu, deja, bet prirūkytas autobusas iš galutinės stotelės atvyksta ne taip jau ir retai. Daug kartų esu davus pastabų vairuotojams, bet jiems tai kelia juoką arba jie tiesiog nusisuka ir nereaguoja. Ne gana to, kad dėl viruso grėsmės keleiviai priversti kvėpuoti per kaukes, taip apsunkindami kvėpavimą, tai vairuotojai, ignoruodami keleivių teises, dar ir "pagerina' ORĄ kancerogenais. Visada perku nuolatinį bilietą, susimoku į priekį, tai gal galėčiau gauti kokybišką paslaugą, o vairuotojai nuodytis galėtų lauke ? Ačiū, kad perskaitėt mano laišką. Jį parašiau ne vien savo vardu, bet ir daugelio nepatenkintų keleivių prašymui. Tikiuosi, vairuotojams bus paaiškinta, kad pasaulyje ne visi RŪKO.
Šiandien apie 16.25 val. VILNIAUS g. sustojIme.troleibuso (garažo nr. 054) vairuotojas demonstratyviai neatidare pirmu duru.Teko eiti prie antru. Nesulaukęs kol ilipsiu duris uzvėrė ir likau prispausta duru. Pradejus rekti, duris atvere. Patyriau stresa ir skausma. Nenorėčiau, kad tokia situacija pasikartoti netik man, bet ir kitiems keleiviams.
Noriu pagirti ir padėkoti vairuotojai Sandrai, jog palaukė kol atbėgsiu iki jos vairuojamo 38 maršruto. įlipau Utenos g. sustojime. moteris ne tik labai atsakingai ir kruopščiai vairuoja, yra maloni, bet ir atsižvelgia į būsimų keleivių saugumą. Saugokite, gerbkite ir skatinkite tokius darbuotojus kaip Sandra! pasivažinėjus su tokiais vairuotojais/omis kaip Sandra nesinori važinėti nuosavu transportu!
Giedrė Petrauskaitė
2020-10-30 13:14:35 IP 2e7r3na1
45 autobuso maršruto vairuotojas 13:07 nestojo 6 forto stotelėje važiuojant link palemono. Moteriai teko vytis autobusą vidury gatvės.
Kamilę 2020-10-13 15:31:26
Laba diena

Noriu pranešti apie neadekvataus vairuotojo elgesį. Šeštadienį nuo 2 - ojo forto stotelės 16:55 val. 31A autobusą vairuojantis vyras grėsmingai valdė transporto priemonę ir prieš Kauno pilies stotelės (17:18 val.) šviesaforą iš pagreičio pagavusio autobuso sustojo ant raudonos šviesos (tikriausiai neatpažįsta ką reiškia įspėjamieji geltona ir raudonos spalvos ar tiesiog per savo neatsakingumą nespėjo iš lėto stabdyti?). Ko pasekoje, iš autobuso galo nuskridau į autobuso priekį ir šiuo metu esu sugibsuota dešine koja. Ką jau bekalbėti apie mėlynes, galvos sutrenkimą bei stresą. Kadangi esu studentė ir dažnai naudojuosi viešojo transporto paslaugomis, galiu drąsiai teigti, kad jau dauguma vairuotojų pamiršo, kad dirba atsakinga darbą kelyje ir veža gyvus žmones, o ne bulves.
Norėčiau, jog su manim būtų susisiekta ir atsakyta, kokių veiksmų buvo imtasi, kad nepasikartotų tokia situacija ir noriu sužinoti vairuotojo pavardę, kad jeigu kitą kartą taip nutiktų, tikslingai kreipčiausi į teisėsaugą.

Kamilė Valuckaitė
kita karta laikykis o ne stovek issiziojus ir ziurek i telefona!
Edvinas Paulauskas
2020-10-24 14:24:06 IP 2ju3ks49
Didelis dėkui Kauno autobusų vairuotojui ir dispečeriai iš radinių skyriaus už grąžinta kuprinę!!! (kurią per ziopluma palikau 17autobuse) malonus bendravimas ir noras padeti-super, Labai didelis ačiū!!! Gaila, kad radusiam ir perdavusiam vairuotojui žmogui atsidėkoti nėra galimybės.
Kokia erelė vairuoja 6 autobusą ne pirmą kartą ir chamiškiai elgiasi su keleiviais? Šiandien važiavo autobusu, kurio garažinis nr. 775, apie 12.41 buvo Europos pr. stotelėje, važiuojant iš Technikos g.
Ne pirmą kartą tenka su ja važiuoti, tai elgiasi pasibaisėtinai. Durimis privėrė moterį, vos nesutraumavo, neatidarinėja durų, kai salonas sausakimišas, kiekvieną kartą stotelėje, norintys išlipti žmonės, turi rėkti, kad malonėtų atverti duris. Lietuvoje pandemija, visi stengiasi laikytis atstumų, tuo tarpu ponia dirbtinai sudaro kamščius autobuse, verčia žmones spaustis vienam prie kito, grūstis. Kažkaip neadekvačiai atrodo. Beje, labai nemandagi ir akiplėšiška, akivaizdžiai būdama kalta, vos neprivėrus moters, šaukia ir ginčijasi.
Susitvarkykit su savo autobusais niekur nespeja važiuoja kaip bepročiai, šiandien apie 7h ryto 37 autobusas perpildytas visai nėra kur kiptis o vairuotojas stabdo kaip begali stipriai tai žmonės kurie neturi kur laikytis krenta ant žemės ir aš turiu sužalojimu nuo jusu autobusu taip lad spreskit nes del tokiu dalyku nukenčia žmonės.
Indrė 2020-10-20 15:20:01
Kodėl iškart nekvietėt policijos? Kai nugriuvote, nesakėte vairuotojui? Rekvizitų nieks neskaito.
Laba diena

Nes neesu toks žmogus, kad nutikus bet kokiai situacijai iškart pulčiau į paniką ir galvočiau tik apie blogiausia. Tuo labiau veikiant stresui, adrenalinui bei lengvam galvos sutrenkimui, ne tas pirmiausia buvo galvoje. Matant vairuotojui visą situaciją, jog negaliu priminti kojos ir atsisėdus susiėmiau už galvos, nes jaučiausi apspangusi po kritimo, galėjo bent padėti atsistoti ir paklausti ar gerai jaučiuosi, bet jo vieninteliai žodžiai buvo: “Ne ant 140 važiuoju, o ant 40, laikytis reikia.” Komentarų daugiau kaip ir neturiu.

Kamilė
Kamilę 2020-10-13 15:31:26

Kamilė Valuckaitė
Šiandien, spalio 20 d.važiavau 15 maršruto troleibusu nuo Saulėtekio stotelės apie 15 valandą, link Urmo Bazių. Noriu pasidžiaugt ir pagirt vairuotoją, labai nudžiugino malonus, mandagus aptarnavimas ir švelnus, korektiškas vairavimas. Sėkmės šiam Jūsų darbuotojui, saugokite tokius, nes šiais laikais sunku rasti kompetetingą ir malonų klientams darbuotoją!
Šiandien 2020-10-19 07:15 ryte prie autobusu stoties sustojimo, norint įlipti per galines 23 autobuso duris vairuotojas specialiai uždarė duris man lipant į vidų ir prispaudė ranką ir mano rankinė liko viduje, o aš likau stovėti lauke, šaukdama kad jis atidarytų duris. Manau jog specialiai, nes priekinių ir vidurinių durų jis neuždarė ir jos visą tą laiką liko atidarytos. Per tokį elgesį galėjau rimtai nukentėti, o kiek kitiems žmonėms būna tokių atveju, ar šitaip galima elgtis su keleiviu? Juk nelipau per galines duris, kad važiuočiau zuikiu ar tikrai neatrodau taip, kad neįpirkčiau bilieto, tik dėl to, kad nebūčiau spėjus įlipti per priekį. Tad esu labai nusivylusi veiruotojais šiuo klausimu. Prašau apie tai pakalbėti su visais darbuotojais, kad nežinant aplinkybių neuždarinėtų durų.
Keiskite grafikus, nes atitikimas realybei retas :)
35-ojo maršruto autobusas NIEKADA ryte nebūna laiku Julijanavos stotelėje, važiuojant link Vytėnų. Turi būti 6.52, VISADA atvyksta 6.54 arba dar vėliau. Tokiu metu kamščių Fredoje tikrai nebūna. Šis autobusas niekad neatvyksta laiku, tada nespėjama persėsti į kitą autobusą prie stoties. Padarėte tokius maršrutus, kad reikia persėsti, tačiau ir to neįmanoma padaryti dėl nuolatinio vėlavimo.
Beje, čia ne apie 35, bet ar vairuotojai gali rūkyti kabinoje? Pastarosiomis dienomis ne kartą tenka įlipti į prirūkytą autobusą. Kai kurie vairuotojai dar ir keikiasi kaip mužikai, telefonu garsiai aptarinėdami savo asmeninius dalykus.
Dugnas Kauno VT.
Du rytus šią savaitę 14 maršruto vairuotojas nesustojo paimti Islandijos pl. išvažiuodamas iš garažo. 7:14
Noriu pranešti apie nemalonų 38 autobuso vairuotoją (autobuso numeris 558, jei neklystu). Spalio 14d. 18 valandą varnių tilto stotelėje norint išlipti durys neatsidarė, vairuotojas pradėjo rėkti, jog reikia paspausti STOP mygtuką norint išlipti, ir kad taupyčiau jo laiką. Galbūt reikėtų informuoti keleivius, jog norint išlipti reikia spausti STOP mygtuką (ko nereikėjo 4 metus, per kuriuos važinėju Kaune viešuoju transportu), arba išmokyti savo vairuotojus pagarbos keleiviams.

Jonas 2020-10-12 22:29:27
o ryte iki 7 ir vakare nuo 19 valandos nors automobilių sumažėja tampa kosminiai ir net nerealūs grafikai.
Kodėl taip padaryta? Todėl kad reikėtų trumpiau dirbti, mažiau mokėti.
Keleiviai kad laukia visiems ten px ant jų.
Egi, jei vienas nesugebi važiuoti tai nekalbėk už visus, Pagal realaus laiko sistema kiek žiuriu, dažniausiai autobusai tiek dienos metu tiek vakare važiuoja 0 ; -3 nuokrypio nuo tvarkaraščio. O jei vėluoji tai mažiau lok telefonu. Aplamai Kaune autobusu vairuotojai išlepinti kaip bobos. Kiek naudojausi Europoje VT visur važiuoja bendro eismo greičiu, o jei vėluoja nežliaubia niekur kaip nėščios bobos, teko vėluoti ir 40-50min bet vairuotojas važiavo įprastai tvarkingai pagal keleiviu vežimo tvarką ir bendru auto eismu. Kaip suprantu nori kad gražintu vėl laiko trasai įveikti aukojant tavo atstovos laiką kuri gal ir gali turėti

Jei kažkas nepatinka važiuok i užsieni ten gal gausi kažkiek didesne alga, bet už tai bus daug didesni reikalavimai, palyginti Kaune dar vairuotojai atostogauja nes visiškai nėra jokiu reikalavimu, nei tvarkos, nei kontrolės.
Gintaras 2020-10-12 17:22:50
Kai bus viešojo transporto juostos arba nebus automobiliu, nes net durnam aišku kad vėluoja dėl milžiniško skaičiaus automobiliu gatvese.
Kodėl taip padaryta? Todėl kad reikėtų trumpiau dirbti, mažiau mokėti.
Keleiviai kad laukia visiems ten px ant jų.
Asta 2020-10-09 15:25:18
Kodėl vėluoja 20 sutobusas antrą dieną iš eilės. Vėluoja 30 minučių!!!! Per vėlavimą žmonės nespėja į kitus autobus ar troleibusus, vėluoja į darbą ar gaišta laiką laukdami.
Kada baigsis šitas vėlavimas, nes vėluoja beveik kasdiena!?
Kada baigsis šitas vėlavimas, nes vėluoja beveik kasdiena!?
Skundas dar buvo 3laisvos vietos sedimos, ir neprieme vairuotojas i autobusa 54 ortopedijos stotele 7:40val. Vazavo link rokeliu g. Per šita vairuotoja veluosiu i darba.
Norėjau paklausti kodėl autobusai nevažiuoja pagal grafika arba išvis neatvažiuoja?
Jonas 2020-10-06 09:41:14
jei norite išvengti tokių situacijų kol nepasižymėjote bilieto nepraeikite pro vairuotoją kaip per tuščią vietą. Vairuotojų atlyginimai yra šiuo metu juokingi todėl stengiasi bent kelis centus daugiau uždirbti parduodant bilietus. Nemanau kad ir parduotuvej ant jūsų nieks nešauktų jei su prekėmis praeitumėte pro kasą, o tik už kasos pradėtumėte ieškoti piniginės.
O apie žmoniškumo, moralės ar dorovės tema šiuo metu nėra net ko apie tai pradėti kalbėti.
Taip žmonės ir susilaužo kojas, užkliūna jeigu lipdami į autobusą telefoną spaudinėja.O jei aš sustosiu prieš vairuotoją ir spaudinėsiu-kiti keleiviai stums ir pyks kad stoviu.Aš pati dirbu du žmonėmis ir alga lietuviška, bet niekada ant jų nešaukiu..nerėkiu.Manau autobuso negalima palyginti su prekybos centru.Tai du skirtingi dalykai.Jeigu vairuotojui kažkas pasirodė keista-galima tiesiog paklausti.Paprasta ir žemiška...
Loreta 2020-10-05 22:15:43
Ką tik įlipau į autobusą 48 važiuojantį iš Kauno plilies į Raudondvarį.2020.10.05 21.55. Visada pasižiūriu numerį ir mokėjimą darau per žiogo programėlę.Vedu ranka-man taip patogiau.Tik įlipau-iškart vairuotojas pradėjo rėkti..Bet tikra ta žodžio prasme-šaukti ant manęs.Parodykit bilietą..Net išsigandau.Sakau-palaukit..aš net nespėjau telefono įsijungti.Siaubas kažkoks...Pasijutau kaip kokia nusikaltėlė.Gyvenime ant manęs taip nėra niekas šaukęs..Visada sąžiningai žymiu bilietėlius ir net minties nėra nežymėti..Likau šokiruota tokiu vairuotojo elgesiu.
Spalio 1d. Ar vairuotojams jau nebutinas kaukiu devejimas? Kalba eina apie 42 autobusu vairuotojus. Ileidzia tik pro priekines duris, nera jokio uztvaru ir be kaukiu. Vaziuojant su kitais nors ir be kaukiu bet neisileidzia pro prieki
Vida 2020-09-29 11:34:04
Prie ko bausti vairuotoja ? Nepulkit į kraštutinumus ! Vairuotojas neaplenks kamščių, tereikia grafika pakoreguoti šablone. Bet jūs likite prie savo pozicijos, aš prie savosios!
Kiekviena papildoma minutė kainuoja pinigus, todėl grafikai suspausti nuo iš fantastikos zonos iki neimanoma. Negana to jei pridedama pvz. Po 10 min važiavimui kiekvienam ratui iškart pradingsta visa valanda laiko praretėja grafikai.
Jonas 2020-09-29 11:15:52
visi jie pravažiuoja o ne kas trečias tik kad vienas daugiau kitas mažiau vėluodamas. O koks būtų pasiūlymas kad jie laiku atvažiuotų? Vairuotojus baust kad vėluoja?
Matau kad neatkreipiate dėmesio į fantastiškus grafikus ir jiem įveikti skiriamą laiką.
Vida 2020-09-29 10:58:33
Tai tada tegu pakeičia grafika, nebuvo dviejų autobusų 8:28 ir 8:47, juk esam dirbanti liaudis, aš manau kad žiūrima aplaidžiai, juk vargingi autobusu važiuoja, užtai niekam nerūpi tokios spragos. P.Matjošaitis nors diena pavazinetu viešu transportu, įdomu kaip visur spėtų jei sulauktų kas trečio autobuso iš esančio grafiko.
Jonas 2020-09-29 10:41:20
nes tokiu laiku amžinai 3 autobusas vėluoja minimum po kokias 15 minučių
Vida 2020-09-29 08:35:47
Aš nesuprantu kam rašo Šarkuvos g 8:28, 3 autobusas, jau kelintas rytas jo nėra, sustojime stoviu nuo 8:15, nu baikit tyčiotis iš žmonių
nes tokiu laiku amžinai 3 autobusas vėluoja minimum po kokias 15 minučių
Nijolė Grikietytė 2020-09-25 17:23:52
Rugsėjo 25 d. Lekėčių stotelėje laukiau 20 maršruto autobuso, kuris turėjo pagal tvarkaraštį išvykti 7.59. Po 8 dešimt minučių paskambinau į informaciją ir sužinojau, kad autobusas vėluos, kad jau pajudėjo iš galinės stotelės. Vėliau perskambino ir patikslino, kad autobusas sugedo ir jo nebus. Kadangi mačiau 20 autobusą važiuojantį į galinę stotelę, paklausiau, ar jis sugedo. man atsakė, kad galinėje stotelėje būtent šis autobusas sugedo. Teko laukti kito autobuso ir vėluoti į darbą. Nes TAKSI išsikviesti į Pabrėžos gatvę nepavyko. Sulaukus kito pagal tvarkaraštį 20 autobuso paklausiau vairuotojo ar tai jis buvo sugedęs. Jis paaiškino, kad galinėje stotelėje yra sugedęs autobusas, bet jis tiesiog važiuoja pagal savo grafiką. Dispečeris jam nenurodė važiuoti vietoj sugedusio, todėl jis stovėjo ir laukė savo maršruto. Kadangi pokalbis informacijoje įrašytas, norėčiau pranešti, kad man buvo meluojama, jog galinėje stotelėje stovi tik sugedęs autobusas. Labai nemalonu, kad niekas net nenori spręsti operatyviai iškilusių problemų ir dar meluoja.
Trečiadienį tas pats autobusas vėlavo ir galinįs stotelės daugiau nei 10 min.
Norėčiau sulaukti raštiško atsakymo. Kopiją persiųsiu savivaldybei.
Nijolė Grikietytė
pagal nustatytas keleivių vežimo taisykles privalo nutrauktą liniją atstatyti per 1 valandą.
Beje kol bus tokie lenktyniniai grafikai, tol ir niekada niekas nevažiuos pagal grafiką.
2020-09-25 17:23:52 IP 28mc1ebv
Trečiadienį tas pats autobusas vėlavo ir galinįs stotelės daugiau nei 10 min.
Norėčiau sulaukti raštiško atsakymo. Kopiją persiųsiu savivaldybei.
Jonas 2020-09-24 18:39:12
Nesvarbu keli sustojo, o svarbu yra sustojimo ženklas pirmyn ir atgal po 15 metrų yra sustojimo zona. Gali ir pirmas sustojęs netaisyklingai būti sustojes, šiuo atveju nemačiau negaliu nieko ir pasakyti
Gali būti, nesunku ir toliau pabėgėti, bet net į galvą nešautų mintis, kad keleiviai gali būti išlaipinami ant perėjos, durys uždaromos ir toliau sau nuvažiuoja.
Neringa 2020-09-24 17:39:40
Ar gali stotelėje Draugystės parkas link Partizanų g. sustoti vienu metu trys autobusai, trečiasis net siekia pėsčiųjų perėją, ir norint įlipti į trečiąjį kur sustojo ant perėjos, tai buvo 37 maršrutas (rugsėjo 24 d. apie 17.30 val.), atidarė dureles, išleido keleivius, kaip suprantu, neleistinoje vietoje, man su vaiku bėgte pribėgus, užtrenkia duris ir nuvažiuoja!!!!???
Karolis 2020-09-24 14:45:36
Suprantu, kad kinta grafikai ir vairuotojams tenka taikytis ir spėti į grafiką, bet reikėtų nepamiršti, kad žmonės keliauja viešuoju transportu, o ne bulvių maišai. Stabdžio pėdalą naudoją taip tarsi tai būtų kažkoks antistreso kamuoliukas, o ką kabėti kai į stotelę įsuka ir stabdo kaip bolidas. Nenormalu, atrodo įsikimbi ir laikaisi, bet vistiek nuo tokio vairavimo tampo ir mėto tai į kairę tai į dešinę. Ar tai kalta vairuotojų nukritusi motyvacija dėl kažkokių jūsų įmonės vidinių interesų, tikrai nežinau, bet kažką keisti reikia. Skundai po skundų, laikas atrkeipti dėmesį.
Ar žinomas Jums atlyginimas šio darbo? Manau kad ne? Jei žinotumėte manau daug klausimų neliktų. Kodėl bet kaip dirba, kodėl taip bendrauja, ir visi kiti kodėl.
Tuoj atsiras atsakymų kodėl jie čia dirba jei taip blogai?
Gal todėl kad likusius keleivius išbaidyti
Laima 2020-09-23 19:38:12
Labas vakaras.Prašau pagalbos, nes didžioji dauguma vairuotojų vairuoja taip:
1.Sustoja toli nuo šaligatvio, todėl keleiviui (turiu galvoje vyresnius ir neįgaliuosius) tenka nulipti ant važiuojamos dalies ir tada bandyti įsiropšti į autobusą.
2.Įlipus kuo greičiau atsižymėti ir, tvirtai laikantis, skubėti atsisėst, nes pajuda staigiai ir važiuoja kaip per lenktynes.Buvo tik keli atvejai, kai vairuotojai palaukė, kol atsisėsiu, nes matė, kad su lazdele.
3.Išlipant vėl stresas-ar vairuotojas privažiuos bent per pusmetrį iki krašto.Kol nebuvo karantino, eidavau prie priekinių durų ir prašydavau, kad arčiau privažiuotų, nes sunku išlipti.Dabar vairuotojas nepasiekiamas.Jei žiemą bus sniego, važiuojama dalis bus slidi (ypač stotelėse)-galimybė griūti po ratais.
Atrodo tiek nedaug tereikia-tvarkingai sustoti stotelėse ir tolygiai važiuoti.Darykit ką nors ir tikiu, kad vyresni keleiviai bus dėkingi.
1. Sustoja toli nuo šaligatvio, nes dauguma sustojimų vyksya kelio darbai, ar jie jau sutaisyti bet ne pagal autobusą padaryti, jie per aukšti ar per trumpi įmanoma tik skersai įvažiuoti. Už autobusų sugadinimą vairuotojams atskaičiuojama iš atlyginimo (jei atlyginimu tai galima vadint)
2. gal Jūs ir nepastebėjote, bet visi maršrutai lyginant su praitų metų laikotarpiu pagreitėję apie 10 ir daugiau minučių atitinkamai todėl ir jaučiasi kad pradėjo vykti lenktynės, o ne saugus keleivių vežimas. Dėl ko taip padaryta? Pirma vairuotojas padaro darbą greičiau - vairuotojui mažiau reik mokėt, greičiau nuvažiavus atsiranda laiko papildomam reisui, dažnesnis kursavimas.
3. lygiai tas pats ką minėjau ir pirmu punktu.
Labas vakaras.Prašau pagalbos, nes didžioji dauguma vairuotojų vairuoja taip:
kestutis misiunas
2020-09-21 20:10:22 IP 28mbsd5j
pasirodo kad labai panorejus galima suprasti ir paprastus keleivius bei miesto svecius[kurie nezinojo esamos tvarkos su bilietais].Todel kreipesi i mane pagalbos vykstant i KAUNA \\teko vykti automobiliu ''sturmano'' vaidmenyje\\.Dziaugames kad atstatoma buvusi tvarka.Dekojame uz reagavima i pastabą.
2020.09.21. 13val.10min.Breslaujos g. sustojime 57G autobusas (valst. nr. 931)durimis suspaudė mergaitę su dviračiu ir nuvažiavo iš įvykio vietos. Jeigu mergaitės mama ieškos žalos atlyginimo, tai aš padėsiu tai įrodyti. Apie šį įvykį pranešiau įmonės administracijai ir dar kai kam.Arba teikite kokybiškas paslaugas, arba eikite šieno ravėti!
Maloniai nustebino radinių sistema. Palikau Kauno autobusuose piniginę, paskambinau nurodytu numeriu už pusvalandžio - maloni darbuotoja patikino, kad rado bei kaip ir kada atsiimti. Šaunuoliai tiek dėl veikiančios centralizuotos sistemos, tiek dėl malonaus aptarnavimo.
kestutis misiunas
2020-09-17 19:50:49 IP 28mbsd5j
Jonas 2020-09-16 22:43:07
galima nusipirkt elektroninę kortelę kuri kainuoja tik 1, 50 euro ir joje nors ir vieną bilietą galima įsigyti Kauno Spaudos kioske.
O dėl Jūsų vieno turi visi vairuotojai rizikuoti užsikrėsti COVID-19 virusu?
as daug metu gyvenau kaune su pertrauka [nuo 1970 metu] todel man ne tas pats kaip jus menkinate miesto ivaizdi sveciu akivaizdoje.Kuo isskirtiniai priemiestiniu autobusu vairuotojai, pardavinedami autobuse bilietus.Siandien tuo teko isitikinti savo akimis[jusu imones transporto priemone].Be to jusu autobusuose bei troleibusuose vairuotojai yra atskirti nuo keleiviu organiniu stiklu.Gryzes namo perskaiciau dar viena ''GRAZU''komentara apie jusu imone.Kokiu pagrindu jus susikuriate tas pseudo taisykles finansuojami mokesciu moketoju pinigais.Labai laukiu argumentu///////

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Didneriai [DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma]
Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...

JK pareiškė, kad liko tik maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexito" 11-29 18:27
Jungtinės Karalystės užsienio reikalų sekretorius sekmadienį pareiškė, kad jo šaliai ir Europos Sąjungai liko maždaug savaitė pasiekti susitarimą dėl prekybos po "Brexit", o didžiausia kliūtis...
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius susibūrimus prie eglučių 11-29 16:55
Epidemiologai sako su pasibaisėjimu stebintys masinius gyventojų susibūrimus prie šeštadienį įžiebtų kalėdinių eglių didmiesčiuose ir perspėja, kad tai netrukus gali dar padidinti užsikrėtusiųjų...
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę
"Panevėžio ketus" senas lydymo krosnis paliks kaip muziejinę vertybę 11-29 16:10
Nuo praėjusių metų lapkričio ketaus liejinių gamybos UAB "Panevėžio ketus" nutraukė senų koksu kūrenamų ketaus lydymo krosnių eksploatavimą. Tačiau senosios dėl išliekamosios muziejinės vertės...

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%