Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Noriu pranešti, kad šiandien apie 17:00 išlipdamas, galutinėje, 40 autobuso, stotėlėje prie Urmo Bazės, dėl vairotojo skubėjimo durimis, man buvo prispausta galva ir suleknti akiniai. Vairuotojas, išvėdė situacija taip, kad aš pats buvau kaltas, pasijuoke ir pasakė, kad nesupranta kame yra problema.
Viešojo transporto taisyklese nurodyta, kad keleiviai turi lipti per PRIEKINIAS duris, dabar jūs pati bandot apeiti taisykles ir dar skundžiatės? Garbės žodis, didžioji dalis kažkokie radiacijos apšvitinti....
Pasidomek pirmiausiai rasydama, kad korteliu su vairuotojo vardu ir pavarde jau nereikia deti.ir tam yra parasyta kad per vidurinias duris ilipti draudziama, patys pazeidziat keleiviu taisykles, ir liekat nepatenkinti.kiekvienas su visokias uodeginkauliu ar galvu operaciju, nesugeba daeiti iki priekiniu duru.tokias taisykles sugalvojo SAVIVALDYBE.nu jeigu nepaeinat tai tegul vaikai ar anukai, o jeigu ir tokiu neuzgyvenot tai tada lieka taksi.zino tik savo bedas, ir patys iziebiat konfliktus.VAIRUOTOJA dyrbo pagal visas darbo sutartyje parasytas taisykles.tokiu vairuotoju kad tik kuo daugiau.SAUNUOLE!!!
Kaip matau, ne vienam žmogui yra problemos su 42 autobuso grafiku. Negana to, kad kiekvieną dieną vėluoja ir neišvažiuoja pagal grafiką 7:17 iš technikumo g, šiandiena jis atvažiavo 07:28 ir net nepaėmęs žmonių apsisuko ir išvažiavo. Net trūksta žodžių, klausimas tik vienas, kam tada grafikas reikalingas?????!
Nusipirkus "Kauno kortelę" paaiškėjo, kad prie jos pridėta ne ta E.Bilietų kontrolės kortelė. Mums ji labai aktuali, nes autobusu važinėja vaikas iš mokyklos, reikalinga, kad galėčiau kortelę papildyti elektroniniu būdu. Viskas suprantama, visko nutinka, skambinuosi nurodytu telefonu, jau keista, kad šiais laikais tokios paprastos problemos negalima išspręsti nuotoliniu būdu, pasiūlo man atvykti į "Mano Kaunas", problema bus išspręsta.
Atsiprašau iš darbo, nes mano darbo laikas sutampa su įstaigos darbo laiku. Atvykus, atstovėjus gan nemažą eilę išgirdau: ATSIPRAŠOM KODAI PASIBAIGĖ, ATVYKIT PO SAVAITĖS!!!!
Tai gal mano vaikas gali važiuoti nemokamai tą savaitę?
Gal man kompensuos kelionės išlaidas (kuro sąnaudas)?
Suprantu, kad galima klysti, bet tyčiotis iš klientų...
12 troleibusas neatvažiavo 05.15 Prie amatininkų g. Stotelės... aš nesuprantu kam aš pildau nuolatinį jai net neatvažiuoja troleibusas. Nesąmonė kažkokia.
Nesuprantu 42 autobuso važiavimo grafiko. Jau kelintas kartas nėra autobuso važiuojant iš Technikumo g. link Respublikinės ligoninės. Turėjo būti Žvalgų stotelėje, pagal grafiką 7, 35. Bet autobuso nebuvo. Dar prieš tai kelios dienos, taip pat nebuvo 7, 18 šio autobuso.
3 autobus kiekvieną ryta vėluoja Gėlių rato stotelėje. Šiandien vietoje 7:59 atvažiavo 8:09. Pikta, nes žmonės planuoja savo laiką ir dėl kitų neatsakingumo kenčia.
Kiekvieną dieną 42 autobusas išvžiuodamas iš galutinės stotelės (technikumo g link Respublikinės Kauno ligoninės) vėluoja. Trūksta žodžių kiek sudaro žmonėms nepatogumi ir rūpesčių. Šiandiena (2018-10-09) turėdamas išvažiuoti 7:17 išvažiavo 7:30.
2018-10-04 17:36 gėlių rato gatvės sustojime 3 autobuso vairuotojas nežiūri į įlipančius žmones ir duris uždaro prispausdamas keleivius. Vairuotojas vidutinio amžiaus. Autobuso numeriai HJF 402
(Autobusas važiavo į link onkologinės ligoninės)
Nesvarbu 2018-10-02 18:55:55
Norejau labai pasiskusti jusu vairuotojais kai kurie nezino kur yra lazdynu ligonine paleidzia zmogu kitoj stotelej. Dar kodel vieni moka iki lazdynu ligonines 2.60 o kiti pilna kaina kaip iki stoties 2.90 3.00 jau nusibodo nebetylesiu !!
O kur Kaune yra Lazdynu ligonine??
Spalio 1 diena, apie 13 valanda. Kauno Kliniku stotelėje, senyvo amžiaus žmonės įlipo į 1 troleibusa Nr.350. Jiems paklausus, ar tikrai autobusas nuveš į stotį, vairuotoja agresyviai pradėjo rėkti, ir pasiėmusi kortelę su troleibuso maršruto užrašu demonstratyviai mojavo ja žmonėms prieš veidus. Buvo skaudu stebėti tokį nepagarbu ir nederama specialistui elgesį su gana senyvo amžiaus žmonėmis.
Aušra Strutienė 2018-09-28 23:12:16
Jau kelintą kartą neatvažiuoja 53 mikroautobusas, kuris turi būti 7.00 val Topolio sustojime maršrutu Partizanai- Rokai. Vairuotojai komentuoja, kad TRŪKSTA mašinų. Tada keiskite tvarkaraštį. Juk ryte planuoji kiekvieną važiavimo minutę.
Rasti radote rekvizitus, o nepasidomėjote, jog mikriukai priklauso UAB Kautrai, o ne Kauno autobusams.
Vesta 2018-09-27 09:03:39
Prieš įdarbinami žmogų siulyciau ji patikrinti pas psichologą! Nes jau baisu darosi lipti į autobusą kai tokie žmonės dirba, keikiasi, rūko autobuse, aprekia žmonės paklausus ar važiuoja tą kryptimi. Jei negalite ir neturite kantrybės nedirbkit tokio darbo. Nes tokie žmonės neaišku ką gali padaryti mūsų vaikams ir mums patiems.
Kokį atlyginimą moka už tokį darbą tokie žmonės ir renkasi. Patys keleiviai ar visi elgiatės kaip priklauso? Lipat per ne tik priekines duris kam patinka susimoka kam ne nesimoka. O bilieto pardavimas tai keletas centų į vairuotojo kišenę.
Kam klaust į kurią pusę? Jei yra ant priekinio stiklo uždėtos krypties lentelės?
O kalbėt vairuotojui nepriklausoma aplamai, tik gali kalbėt kas susiję su bilietais (kaina, nuolaidos).
O ką gali padaryt? Ant tyčių užmušt jei yra neatsižymėjusių ar važiuojančių "zuikiu" keleivių. Jei keleivis neprisiregistravęs savo bilieto prie autobuso komposterio gaunasi kad jo nėra autobuse avarijos ar dar kokiu draudiminiu įvykiu keleivis neturi kaip įrodyti kad buvo autobuse.
2018.09.25 21:32 (Onkologinė ligoninę-Kauno klinikinė ligoninė 3 autobusas.) Mosėdžio stotelei laukiau autobuso, bet deja jis pravažiavo ir net nesustojo. Laukiau tikrai matomoj vietoj, bet visiškai nesvarbu ar žmogus laukia matomoj ar ne visi vairuotojai privalo sustoti nors ir žmonių nėra ar neišlipa. Ne pirmas sykis jau toks. Būna kad išvis būtent 3 autobuso vairuotojas atvažiuoja keliom minutėm anksčiau, man tas nėra blogai bet pagalvokit apie kitus žmones kad jei parasyta kad turi būt 21:32 tai ir turi but ne anksčiau ir ne vėliau. Nes kiti žmonės ateis į stotele ir nespės nes atvažiavo anksčiau, arba išvis veluoja. Tokiems vairuotojams reik duot po įspėjimą o jei nesupras net tada, tada reik mažint algas gal tada pasimokys.
Noriu pranešti, kad esu pasipiktinęs dėl Kauno miesto 52 maršrutinio taksi (Romainiai - Vaišvydava). 2018 09 25 šis mikriukas nurodytu laiku 20:46 turėjo būti geležinkelio stoties stotelėje, tačiau jo nebuvo nurodytu laiku..Ačiū už dėmesį.
Laura 2018-09-25 11:14:13
39 autobusas nuolat vėluoja ir sunku susiplanuot išvykimą į darbą ar kitais reikalais... ir 63 autobuso vairuotojas ar vairuotoja nemato, kad žmogus atbėga ar lipa į autobusą. Šiandien buvo uždarytos durys priešais nosį (laikas 11:02 stotelė žemačių pl)
Nevažinėju viešu transportu ir juo labiau jo nevairuoju, bet mieli komentatatoriai jus, bent kas vyksta gatvęse matote?
Pilna avarijų, spūsčių, vakar VI forto žiedas 2k po 45min buvo užkištas avarijomis, tai kaip tas viešasis transportas neveluos?
Visada galite rinkitis eiti pesčiomis.
Noriu padėkoti atobusų parko vadovybei ir darbuotojams už PUIKIAI organizuotą transportą Kaune Popižiaus vizito metu,
O tai įdomu kaip elgtis kai eilinį kartą autobusas išvis neatvažiuoja. Pvz 19:25 vilniaus g link Domeikavos autobusas išvis neatvažiavo ne vieną kartą. Ir jokio ispėjimo ar pakaitinio autobuso nėra. Dabar turėjo autobusas būti 8:07, o jo nėra. Čia aiškiarėgiams reikia visiems patapti kad žinotume kuris autobusas neatvažiuos? Reikia keliauti su skubiais reikalais ir po to nespėji.
Reda 2018-09-18 07:54:45
63 autobusas nuolat veluoja, vėlavo šiandien 10minučių, o vaikams į mokyklą ar čia taip galima daryt?
autobusai neturi pakylimo ir nusileidimo už eismo kamščio galimybės jie turi laukti su visomis kitomis transporto priemonėmis bendroje eilėje.
Tai Reda išsiblaivyk
Reikia būti atidiems
2018-09-18 00:36:20 IP 84.15.187.148
Komentaras skirtas Jonei ir kitiems. Man ne kartą yra buvę, kad nesuveikė atsižymėjimas. Nors naudoju autobusams ir troleibusams mėnesinį, o mikroautobusams tik pinigine sąskaitą (kortelėje). Gaila, kad nėra bendro mėnesinio su mikroautobusais, nes tenka dažnai važinėti tiek tuo, tiek anuo. Autobuse pasitaiko, kad nesuveikia, bet visada kreipiu dėmesį ar tikrai man atsižymėjo. Jei kartais neaišku su atsižymėjimu, priglaudžiu dar kartą įsitikinti, taip apsidraudžiant, kad tikrai būtų atsižymėtas. Nepraėjus pusvalandžiui tikrai pinigų nenuskaičiuos antrą kartą. Taip, kad neskubant atkreipkite dėmesį į savo atsižymėjimus. Dauguma senyvo amžiaus žmonės taip skuba, kad turėtų kur atsisėsti, kad tik kuo greičiau, skubiau viską padaryti, toks dažniausiai su jais ir būna problemų. Durniausia, kai būna ilgas autobusas, o žmonių nėra daug, visiems pilnai vietos užteks ir dar tos vietos nemažai liks. Senyvi amžiaus kaip maži vaikai, tik braunasi, kad kuo geresnes vietas užimti. Kaip nenormalūs. Tai čia sakyčiau patys esate kalti dėl tokių dalykų, o ne kaltinti prietaisus ir kontrolierius.
Jonė 2018-09-16 11:05:13
Sukčių kontora, neturinti nė gramo sąžinės. Savaitgalį mama (pensininkė) išsiruošė su reikalais. Įlipus į troleibusą, kaip visada, komposteriu pasižymėjo kortelę (su pensininko pažymėjimu-už pusę kainos). Komposteris, kaip ir priklauso, pyptelėjo. Už kelių stotelių įlipo kontrolieriai. Abi negalėjom patikėti, kaip prisikabino prie mamos, kad nepažymėtas talonėlis!! Nors ir vairuotojas, ir visi keleiviai matė, kad kortelę ji žymėjo. Maža to, patikrinus likutį kortelėje, už pravažiavimą pinigai buvo nuskaičiuoti (žinojom koks yra likutis kortelėje). Mamą išlaipino, uždėjo baudą. Ant kiek reikia neturėti sąžinės, kad šitaip sukčiauti! Nežinau, ar čia komposteriai nustatomi taip, kad kartas nuo karto pinigus nuskaičiuotų, bet kortelės nepažymėtų, ar pas kontrolierius tas aparačiukas užprogramuojamas, kad retkarčiais kortelės "nematytų". Bet šitaip skriausti pačias mažiausias pajamas gaunančius žmones reikia būti visiška išgama. Mama po tokio įvykio susinervino, kelionė buvo sugadinta, ir dar nenumatytų išlaidų turėjo. Parėjus namo išmetė tą kortelę, ateity, jei prireiks kur važiuoti, bilietėlį pirks pas vairuotoją. Taip gaunasi pigiau, nei susimokėjus už pravažiavimą dar ir baudas dalinti į kairę ir į dešinę.
Prieš taisykles esame visi lygus, nesvarbu tai pensininkas, ubagas ar turtuolis. Jūsų atveju, mama kalta - turėtoje isitikinti, jog komposteryje užsidegė žalia švieselė ir kortelė tikrai yra atžymėta. Dauguma keleivių ilipa priglaudžia kortele supypsi, jog bilietas neatžymėtas ir nueina, paskui rašo skundus, kad gavo bauda. Jūsų atveju ir greičiausiai taip ir buvo.
Jurgita 2018-09-06 18:06:55
17.50 val. 09.06 41 autobuso vairuotojas nuo Sąjungos aikštės iki Jonavos gatvės sustojimo iki tol kol nepasakiau pastabos naršė telefone. Važiuodamas per posūkį ties Alkavą užvažiavo ant šaligatvio bortuko. Taip pat važiuodamas pavojingai manevravo. Autobuso numeris KCG 85.. kaip jautėsi keleiviai tikriausiai suprantate.
čia yra tylus streikas dėl mažų atlyginimų. Dėlto taip ir dirbama kas taip kaip šiuo atveju kas aplamai neskuba vijantis grafiką jei vėluojama. Yra tokia patarlė kaip moka taip ir šoka.
Oksana 2018-09-06 17:23:37
2018.09.05. mano mama 77metu amziaus vaziavo troleibusu Nr. 8 i Dainavos poliklinika pas kardiologa. Isigijo taloneli uz 50ct - taciau ilipo kontrole ir ja islaipino, nes nepateike pensininko pazymejimo. Mamai teko eiti i poliklinika tris sustojimus, nors ji sunkiai vaiksto ir dusta del astmos. Tai klausimas ar reikejo zmogu islaipinti jeigu jis susimokejes ir ar pamirso ar nezino kad reik pazymejimo, kai akivaizdu kad ji yra pensininke? To pasekoje pakiles spaudimas. Taip zmogu ir i kapus gali greiciau nuvaryti toks nezmoniskumas.
Galejo tiesiog ispeti. Nuostolio Kauno autobusams nebuvo jokio. Geda. Kontrolieriai elgiasi su zmonemis kaip su kriminaliniais nusikalteliais. Nors kriminaliniu pabijotu. O pulti silpnuosius drasus.
Manau, turi buti ne tik baudavimo politika, bet ir ispejimo ir pamokymo. Ypac jeigu norim but samoningi, kulturingi ir lygouotis i pazengusias salis. Mes juk zmones visi.
Tai tik tu zinai kiek tavo mamai metu.lb puikiai dyrba kontrolieriai niekam nera jokiu isskirtinumu visi keleiviai turi zinoti savo pareigas, kad privaloma pateikti dokumenta suteikianti lengvata.jie tik lb greit zino tik kaip skunda parasyti.
Sveiki. Norėčiau, kad atkreiptumėte į tai, kaip vairuotojai elgiasi stotelėse, kai gausiai į jį lipa žmonės. Tarkim, jei lipama per priekines duris ir ten eilė, nes sustoję žmonės perka bilietėlius, o troleibuso vairuotojas uždaro duris prieš nosį ir beldžiant neatidaro ir nuvažiuoja, tada reikia laukti kito troleibuso ar autobuso. Ačiū, kad kreipiate dėmesį. (2018-09-05 15:40 1 troleibusas)
2018 09 04 18:31 vairuotojas, vairavęs troleibusą, kurio nr. 002, valst. nr. CEC 671 (atrodo skaičiai tokie), važiuodamas Kalantos g. sukėlė avarinę situaciją ir rikiavosi iš pirmos juostos į antrą, kai mūsų automobilis jau buvo ties troleibuso priekiu. Papiktino tai, kad rikiavosi be posūkio signalo, nepaisė garsinio signalo, jog važiuoja į mus. Tik tarp kitko, jűsų įmonės darbuotojas veždamas keleivius kalbėjo mobiliuoju telefonu. Retorinis klausimas, ar tai normalu?
Esu ne kaunietis, tačiau apsilankau Kaune. Tikrai kvailai atrodo, kai vairuotojas atidaro visas duris, per vidurines duris įlipa mergina. (Su nuolatiniu). Vairuotojas išlipa iš savo būdos ir eina aiškinti merginai, kad ji turi priglausti tą savo kortelę, vairuotojas į tą merginą pažiūrėjo kaip į nusikaltėlę iš Seimo. Nesikišau, nežinau kokia tvarka pas Jumis, bet iš šalies labai kvailai atrodo kai vairuotojas iš gale sėdinčių 14-mečių treninguotų vaikinų alaus neina atimti, bet piko metu vietoj to, kad vairuotų transportą - įsidarbina kontrolieriaus pareigose ir jos jam svarbesnės, nei autobusas piko metu judrioje stotelėje pastatytas.
Tai tiek apie tai. Dabar iš vis apie Kauno visą sistemą... Negi kaune gyventojai vien pensininkai likę kurie eina 21, 00 pažiūrėję labanakt vaikučiam miegoti? Pažiūrėkite į kitus miestus. Nereikia tų reisų daug... Bet bent jau 3 autobusas galėtų paskutinis ne 1 val. važiuoti savaitgalį. Nu įdėkit dar vieną reisą 23, val. Jauni žmonės dirbantys, po darbų... Na žodžiu paviešėjau Kaune, ir pasijaučiau lyg miestas tuščias būtų....

Dabat akmenukas į pačių keleivių daržą. Mielieji, jei važiuojate autobusu ir vasaros metu pradeda lyti.. Na būkite pilietiškesni, uždarykite langus ar liukus arčiausiai Jūsų esančius. Jei esate neįgalūs - tuomet paprašykite šalia esančių kitų keleivių pagalbos. Tokie abejingi keleiviai esate, kad net pats vairuotojas privalėjo stabdyti transporto priemonę ir pats per visą autobusą pereiti ir viską uždarinėti...
Rugsėjo 2d. Sekmadienį nevažiavo paskutinis 37tas autobusas, kodėl? 21:32 turėjo pajudėti nuo gruso link partizanų, bet nepajudėjo. Aš pats laikiau varniu tiltas stotelėje, kur jis turėjo būti 21:42, buvau atejas 10min aksciau ir laukiau 15min ilgiau...kodel jis nevažiavo? Galėtumėte trafi atšaukti jei žinot kad nebus šito maršruto ar pan. Per jumis velavau į darbą. Dar kartą jei pasikartos toks ivikis, kreipiuosi į aukštesnes institucijas...
sustojimo zona yra konkreti po 15 metrų nuo sustojimo ženklo į abi puses. Durų atidarymas ne sustojimo zonoje vairuotojui užtraukia griežtą papeikimą visą ar dalinį premijos nuėmimą nuo algos. Todėl ir vairuotojas dirba sąžiningai savo darbą ir neklauso ar kas vėluoja į darbą ar dar kažkur.
Rasa 2018-08-31 09:11:42
Laba diena, 2018 m. rugpjūčio 29 ir 30 d. 6 maršruto autobusas (HJF014) turi tik tris liukus, du priekiniai vos vos praverti, o trečias sugedęs. Autobusas pilnutėlis, žmonės stovi visi šlapi, kai kurie išlipo anksčiau, nepasiekę tikslo, nes pasidarė silpna... Dar kartą klausiu, ar mes turim teisę reikalauti ŽMONIŠKŲ vežimo sąlygų? Mokam pinigus už sveikatos sutrikdymą?
P.S.Vairuotojų prašau nebauskite, o spręskite problemą iš esmės.
Pagarbiai.
pagal keleivių vežimo taisykles nuo rugpjūčio 27 dienos (šiais metais) kai įvedamas rudens sezono grafikai nepriklausomai nuo oro sąlygų oro kondicionieriai nėra privalomi. Reik džiaugtis kad vairuotojas dar aplamai kažką stengėsi pakeisti į geresnę pusę praverdamas liukus. Iki spalio mėnesio turėtų autobusuose įjungiamas šildymas kurio daugumoje autobusų vairuotojas nereguliuoja kaip buvo ir su kondicionieriumi. Tiesiog jei veikia tai veikia o kaip pastebėjote kai lauke artėja +30C jo efektyvumas tampa beveik nulinis.
P.S.Vairuotojų prašau nebauskite, o spręskite problemą iš esmės.
Pagarbiai.
Kreipkites i savivaldybeje sedincius protyngus ir paaiskinkit jiems kaip jie suorganizuoja remontuoti centro gatves, ir kodel troleibusas veluoja, gal jie sugebes jums protyngai atsakyti, jeigu patys nematot kas vyksta cento gatveje.vairuotoja pasielge lb teisyngai, nes jus isleidus vel reikes stoti ilaipinti keleivius, ten kur yra nurodyta sustojimo vieta.O KA JAU ISLEISTOS NAUJOS KELIU EISMO TAISYKLES????Ka negalima naudotis telefonu su laisvu ranku iranga, ar su ausinemis?????
Labai ačiū vairuotojams, kad surado mano piniginę ir gražino su visu turiniu! :) džiugu, kad galime jumis pasitikėti.
Jau nepirmas kartas kai daves 1 eura paprasau kad duotu man bilieta uz 50centu (Esu moksleivis ir turiu pazymejima) bet vairuotojai visad tiesiog praignoruoja ir vistiek issmusa uz 1 eura, nesvarbu kad ir kaip garsiai sakyciau, vienu kartu net uzrekiau kad tikrai isgirstu, vistiek uz eura dave.
DEGRADACIJA: „...nei keleivinį autobusą vairavęs pagrindinis nelaimės liudininkas Benediktas Aleknavičius iki atvykstant medikams nesuteikė pagalbos sąmonę praradusiam vaikinui,...“;
„3-iojo maršruto keleivinio autobuso 71 metų vairuotojas B.Aleknavičius aiškino, kad jam reikėjo tęsti reisą. „Tokie aiškinimai - skubėjau, reisas - pateikiami jau ne pirmoje byloje. Vairuotojams nuimami pinigai, jei jie laiku neatvažiuoja į stotelę. Bet yra dalykų, kurių jokiais pinigais neišmatuosi. Palyginti su vaikino gyvybe, skubėjimas į reisą yra niekas“, - sakė prokuroras“
Noriu labai padėkoti, labai didelį AČIŪ pasakyti 35A (2018.08.12) autobuso vairuotojui Edmundui Jakubavičiui, kuris nepasisavino mano brangių daiktų.Aš juos atgavau.Pagarba!Sėkmės Jums!♥️
2018 08 08, 15:48, 18 autobusas nuo Akademijos miestelio. Paprašiau vairuotojo pagalbos padėti aktyvuoti bilietą, kadangi važinėju neilgą laiką ir nežinau, kaip tai padaryti. Vairuotojas ne tik, kad nepadėjo, bet dar aprėkė vartodamas necenzūrinius žodžius. Labai nesmagu, kad dirba tokie nekultūringi ir nepaslaugūs žmonės...
Laba diena norejau pranesti apie Jusu vairuotojo chuliganiska elgesi.vaziudama kovo 11 gatve 8.44 min 12 marsruto vairuotojas net neziuredamas vaziavo i antra juosta, sukeldamas man avarine situacija nes turejau isvaziuoti i priesinga eismo juosta.Dziugu kad nebuvo masinu tuo metu.Ir dar buvau palideta visokeis negrazeis pirstu gestais.tada vairuotuojui dar to neuzteko jisai man blokava ir pirma juosta.Labai piktibiskas ir nemandagus vairuotojo elgesys.Jei zmogui nervai nelaiko gal i pencija laikas.
Jonas Litkauskas 2018-08-04 08:20:28
Laba rytą,
Šiandien, rugpjūčio 4d. 8:11, 18 autobusas praleido stotelę 'Pilėnų g." važiuodamas mašrutu Geležinkelio stotis - A. Stulginskio universitetas. Autobuso vairuotojas iškarto kirto kelia sankryžoje, važiuodamas iš greitkelio, į universiteto bendrabučius.
Dėl to man tenka laukti 1h ir 20min kito autobuso.
Kažkaip spejau į kitą stotele nubėgti. Įlipus padaviau eurą ir aiškiai sakiau PUSE tas vistiek PILNA bilietą padarė, plius dar važiuojant į kitas stoteles jis klausinėja ar gerai važiuoja. Sunervino labai.
Laba rytą,
Dėl to man tenka laukti 1h ir 20min kito autobuso.
Šiandien 2018-07-30, teko važiuoti 37 autobusu, 17:55 turėjęs būti zoologijos sodo stotelėje autobusas šiek tiek vėlavo, na kad vėlavo suprantu visko būna. Blogiausia tai, kad autobuso vairuotojas neatidarė priekinių durų, kai pagal taisykles tik per jas turime įlipti į autobusą, kelias šiek tiek pasimečiau, nes nesuprantau kame reikalas. Įlipus per vidurines duris ir priėjus prie vairuotojo nusipirkti bilietelį likau iškoneveikta... viešuoju transportu naudojuosi labai retai, tad man neapsimoka pirkti nuolatinį bilietą. Žodžiu esmė ta likau iškoneveikta kokia žiopla esu ir trugdau jį laukdama kol atidarys priekines duris, nes jis vėluoja! Tu nematai ble... kad aš vėluoju!?? ko čia trugdai mane su tom priekinėm durim!? Galvoju nu ok... padaviau lygiai pinigus už bilietą, tai teko laukti kol davažiuosime raudoną šviesoforo signalą ir tik sustojus prie jo man buvo ismuštas bilietas. Visą kelią iki paskutinės stotelės V. Krėvės prospekte priekines duris vairuotojas atidarė tik vieną kartą. Tai ar nebūtų buvę greičiau iškart atidaryti priekinių durų nei laukti kol ateisiu iki vidurinių? Juk pagal taisykles lipama tik per priekines duris.
Giedrius 2018-07-30 16:41:14
Sveiki. Vaziuoju du kartus per diena 17 autobusu, Kaune. Kodel nei vienam nebuna ijungtas kondicenierius?
Gal pasitaiko kuriame jo aplamai nėra, nes aplamai tik apie 50 autobusų juos turi

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis
Teismas konstatavo, kad pagrindinis Trakų senamiesčio planas – negaliojantis 10-20 18:30
Teismui neskundžiama nutartimi negaliojančiu pripažinus daugiau nei prieš dvidešimtmetį patvirtintą Trakų senamiesčio specialųjį planą, viliamasi, kad bus išspręsti ginčai dėl statybų mieste.
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit"
Londone – tūkstančiai protestuotojų dėl "Brexit" 10-20 18:07
Jungtinės Karalystės (JK) sostinėje Londone šeštadienį tūkstančiai protestuotojų reikalauja antrojo referendumo dėl galutinio "Brexit" susitarimo su ES.
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas
B. Gatesas ir Europos Komisija 100 mln. Eur rems švarias technologijas 10-20 14:08
Europos Komisija ir Billo Gateso fondas "Breakthrough Energy" pasirašė susitarimo memorandumą dėl jungtinio investicijų fondo "Breakthrough Energy Europe" steigimo. Jis padės Europos bendrovėms...

Ar skiepijatės nuo gripo?

Skoda

Procter & Gamble 87,30 +8,80%