Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Taip 2019-02-08 08:37:53
Taip, skundžiamės, nes akivaizdžiai buvo šildymo sistemos gedimas. Šildymas, bet ne keptuvė ant ratų. Kas atsakys, jei žmogui bus silpna. Skundžiamės, nes turim tokia teisė nebūti vežami kaip gyvuliai.
Už tuos kurie turi bilietus atsakys ligoninė, o tie kurie neturi bilieto atsakys patys + dar susimokės visas gydymo išlaidas.
Nei minimalios nei maksimalios šilumos salone nėra nustatyta kokia turėtų būti šaltuoju metų laiku nei šiltuoju metų laiku kokia minimali ar maksimali. Nes atsidaro kas kelias minutes durys todėl nėra techninių galimybių konkrečiai temperatūrai palaikyti.
O jei taip karšta ar negalima nusirengti paltus?
Karolis 2019-02-07 17:46:28
Gerb. "KAUNO AUTOBUSAI"!! 2019.02.07. 17 maršrutas turėjęs atvykti 16.19 val. laiku, "URMAS" stotelėje NEATVYKO!!! Įsijungus mobiliąją programėlę "Trafi", rodė, jog minėtas autobusas, yra pakeliui, nors jau gerokai vėlavo. Ir staiga kažkaip stebuklingai dingo. Po poros minučių pravažiavo tuščias autobusas, su išjungta švieslente, matomai į garažą, nes kažkas jam nutiko. Sėdi ant suoliuko sušalusi, pagyvenusi moteriškė, sakau jai jog autobusas nebeatvažiuos, laukit kito. Pats išsikviečiau taksi per "Taxify" programėlę, nes buvo nebeįmanoma laukti, tuščiai tikintis, kad dar tas pats autobusas atvažiuos, nors ir gerokai pavėlavęs, žinant savo pačio patyrimus su šiuo maršrutu. Suprantama, žiūrint į visus faktorius, technika genda. Su kitas autobusais/troleibusais/maršrutiniais taksi, jokių problemų. Bet.. Su 17 autobusų maršrutu PASTOVIOS bėdos. Tai, nežmoniškai vėluoja, tai "dingsta".. GĖDA KAUNO AUTOBUSAMS, jog nesugeba išspręsti tokių problemų. O juk VEŽAT ŽMONES, jie laukia, lauke šalta. Ką daryti seniems, kurie neturi kito pasirinkimo.. Skunde yra nurodytas telefono numeris. Būtų malonu susitikti su žmogumi, kuris yra už tai atsakingas ir pakalbėti akis į akį. NEATLIEKATE savo pareigų, NESILAIKYDAMI grafikų taip, kaip PRIVALOTE. Tai ar jus reikės pradėt raštiškais skundais versti, kad pagaliau atkreiptumėt dėmesį??? Jei nebus padaryta išvadų, bus taip ir daroma, kreipiamasi į tam tikras instancijas tol, kol nepradėsite laikytis savo pareigų! Žmones vežiojat, ne bulves.
o kam rašote tokias nesąmones? Grafikas yra tik - idealiomis sąlygomis (keleivių, kelio, techninėmis) jei gausesnis keleivių srautas, pasnigo, ar autobuso techninė būklė tokia kad negali greičiau važiuoti ar net vairuotojas nesugeba važiuoti ir iškart vėluojama, net variantas galimas toks kad laukė kol gerbiamasis keleivis susimokės už bilietą, nes draudžiama išvažiuoti iš sustojimo jei yra nesusimokėjusių keleivių ir pačiam vairuotojui koks tikslas vežti tokį kuris iš jo vagia?
Jei daug užsivėluojama galima nutraukt maršrutą ir pradėti nuo tokios vietos nuo kurios nelieka vėlavimo.
Egis 2019-02-08 08:24:51
žiema lygtais dabar, o dar skundžiatės kad įjungtas šildymas? Šaltasis metų laikas yra skaitomas nuo spalio 1 dienos iki balandžio 1 dienos ir tomis dienomis privalo autobuso salone veikti šildymas. Vairuotojas daugumoje autobusų (neskaitant Solaris) yra automatinė klimato kontrolė kuri nustatyta gamintojo ir vairuotojas to negali nei pamažint nei padidint.
Ama 2019-02-07 16:33:27
2019 02 07 Julijanavos g. stotelė, 6 maršruto autobusas 6.50 val. Atvyko autobusas, kurio salone buvo it pirtyje. Neįmanoma važiuot. Pavažiavus kelias stoteles teko išlipti, persėsti į kitą autobusą, nes nuo karščio salone ėmė pykinti. Gerai, kad buvo laiko ir kitų alternatyvių maršrutų tuo metu. Kavai įdomu ar yra tikrinama, kokius autobusus išleidžia į gatves. Kiti krovinius veža padoriau nei Kauno autobusai žmones.
2019 02 07
Autobusas 21 Mega-Saliai-Kauno pilis, antrą dieną vėluoja virš 20min. Žmonės stovi, šalą, neturime jokių duomenų apie vėlavimo priežastį.
2019.02.06.apie13val.vaziavau 3.autobusuNr.648.vairuotojui padaviau 40cnt.uz du bilietus su negalia.buvo atsakyta, kad geda pirkti tokius bilietus, Taip elgiasi ir izeidineja keleivius Kaune vairuotojai.
Benediktas Aleknavičius vairuotojas paimė pinigus, už pilno bilietėlio kainą, nors buvo prašoma pusė, net nesileido į kalbas, jog jis suklydo.
Sveiki, 2019 01 31 26autobusas, kai įlipau paklausti ar jis važiuoja iki laisvės alėjos stotelės, pasakė kad važiuja tik iki savanoriu ir uždarė duris. Kai paprašiau, kad atidarytu pasakė dar pakalbėk. O stotelėje stovėjo mano jauniasnioji sesė kuri nesiprato ką daryti. Tuėjau jai paskambinti ir viska gražiai iš aiškinti, kad atvažiuotu pas mane. Tai įvyko 17:28.
domeikava 2019-01-19 23:11:14
siandien laukem 23 autobuso nuo 21 00 h prie sanciu poliklinikos turejusio but 21 07, pralaukus iki mazdaug 21 30 h ir jo nesilaukus, paziurejus i trafik, rodo kad jis jau mosedzio gatvej kaip ir laiku vaziuoja, tai kaip suprat ta ju vaziavima, oras malonus vasariskas.. teko beveik pusantros valandos salt ir laukt paskutinio kuris buna 22 23, axujelino tas parkas visai
jiem nusispjaut atsakymo iki siol nera
Atsiliepimus geriau palikite pačiai bendrovei, o ne čia - vargu, ar čia jūsų žinutės ką nors paveiks. http://kaunoautobusai.lt/kontaktai-2/
39 autobusas rytais nuolat vėluoja. Dėl to ne kartą pavėlavau į traukinį, važiuojantį į Vilnių. Kadangi ryte važiuoja ne taip dažnai, galimybės įsėsti į ankstesnį — ribotos. Pagal tvarkaraštį, autobusas Geležinkelio stotyje turėtų būti dar 10 min. iki traukinio išvykimo, bet ne kartą atvykdavo jau traukiniui pajudėjus.
sveiki 2019 m. 01.26.9, 40 sis autobusas vos nesukele avaryjos, sukdamasi kaire vos neprispaude prie kito autobuso, laime kad teko sustoti ir praleisti nors mano pirmumas buvo, nezinau kaip jie vaziuoja bet sukdami nepasyziuri jiems grafikas svarbiau nei zmogaus givybe nes automobijije sedejo mazas vaikas, prasau atsyzvelgt i tai, aciu kad nesuzalojote vaika.
Benas 2019-01-25 22:27:46
Šiandien apie 22:18 11 maršrutu 336nr troleibuso vairuotuoja prie utenos g. Neatidare nei vienu duru tik priekines, bet ir tas sekundei ir tiesiog nuvažiavo. Teko iš troleibuso galo skubėt į prieki, kad bent dabar sustotu. Galiausiai likau apšauktas, kad miegu ir nestovėjau prie duru nors stovėjau prie pat duru. Tuo metu ji visa laika šnekėjo ar klausė kažko isidėjus 2 ausines i ausis.
siudkit rastu i Kauno Autobusus, nes valdzia ce jusus skundu neskaito
Vakar 35 autobuso maršrutu Vytėnai- Freda 17.20 val. sustojime „Autobuso stotis „ bandžiau įlipti į autobusą, bet nepavyko, teko tik pabaladoti į uždarytos galines duris, pavijus autobusą sustojime „Geležinkelio stotis“ 17.22 val. prilėkus prie autobuso vėl negalėjau įlipti, ši karta užsidarę prekines duris, pro stiklą pamačiau sena, maža, žila, pikta vairuotoja kuris kažką paburbėjo po nosimi, bet durų taip ir neatidarė. Aš ir dar du žmones tai ir likom stovėti... laukti sekančio autobuso, kuris atvažiavo po 45 min.
Norėtųsi, kad, visu pirma, vairuotojas laikytųsi sustatyta grafiką, o antra, savo prasta nuotaika paliktu namuose ir tinkamai dirbtu.
Deimantė 2019-01-20 22:10:27
150 priemestinio autobuso vairuotojas, važiavęs reisu Mastaičiai-Kaunas-Salupiai K.Dulksnio g. 18:22 nesustojo stotelėje.Nepaisant to, yra agresyvaus būdo, itin nemalonaus bendravimo.
ivykio data:2019 01 19
Keleivis 2019-01-18 21:03:40
Bet rimtai, žmonės nesilaiko taisyklių, tvarkos. Pats visados lipu per priekines duris kaip priklauso ir kai noriu išlipti, tai sunkina padėtį, nes žmonės braunasi per išlipimo vietas. Kaip jie erzina. Na sakyčiau išimtys gali tiems būti, kurie vėluoja, atbėga, kad tik suspėti į autobusą. Bet netoleruoju laukiančių stotelėse. Taip pyktis ima, kad išlipant norisi kažką jiems piktybiško (negražiąja forma) pasakyti. O vairuotojai ir turi griežtai uždaryti duris, kai būna išlipę keleiviai. O, kad prispaudžia įlipančius, tai čia jau jų kaltė (palaikau vairuotojus). Nedrįskite skųstis!
Saunuolis, puiku kad dar tokiu keleiviu yra!!!!
Viačeslav 2019-01-15 20:29:45
2019-01-15 14:21 Birželio 23-iosios g. sustojime 3 autobuso vairuotojas nežiūri į įlipančius žmones ir duris uždaro prispausdamas keleivius. Vairuotojas vidutinio amžiaus. Autobuso numeriai KRM 463
Jei tai padaro su vidurinėmis ar galinėmis durimis tada maladiec reik gyvulius mokyt taisyklių
Dalia 2019-01-14 18:14:56
Norint po darbo grįšti namo iš Mituvos stoteles yra problema su 36 autobusu.Tvarkaraštį nurodyta laikai:17:22, 17:41 bet nei vienu iš šių laikų autobuso nebuna jis atvyksta tik 17:59.Valandą tenka stovet stotelej, nes tik šis autobusas tinka namus pasiekti.Kokia problema yra pas jus:autobusų trūkumas?Tai nors tada pakeiskit tvarkaraščio laikus jeigu autobuso tokiu laiku nebus
Kartais pagalvojate, jog galbūt jo trasoje yra kamštis ir vėlavimas? Kitu laiku atvažiuoja tas vėluojantis?
Erika 2019-01-11 09:24:01
Suprantu, kad šiuo atsiliepimus skaito tik tokie kaip aš, gaila, kad jie nepasiekia kompetetingų asmenų. Taikau į kontrolierių ŽMOGIŠKUMĄ!
Mano sūnus, kuriam 16 m. prarado mokinio pažymėjimą prieš Kalėdas ir prieš įstatymą nusižengė, nes važiavo be lengvatinio įrodymo. Pirmą kartą, t.y. tarpušventį į treniruotę vaikas važiavo apie 18 val. Jį išlaipino ir teko 2 valandas laukti šaltyje policijos, kuri nustatys jo tapatybę. Tėvams skambinti, kad privežtume pasą neleido. Sakysit, kvailas, kad neskambino, bet niekas nesitikėjo, kad 2 val teks laukti. Treniruotės nepasiekė ir po 2 valandų paskambino mums visas sustiręs nuo šalčio, ir visai neseniai po ligos.
Antrą kartą pažymėjimas jau užsakytas, todėl vėl važiavo toj pačioj situacijos ir vėl nuolankiai buvo išlaipintas iš paskutinio tą dieną važiavusio autobuso po treniruotės ir po dušo į -13 laipsnių šaltį.
Dabar ir pasą turėjo, bet tai neįrodymas, kad esi moksleivis.
Teisiškai taip suprantu - jie teisūs, bet kaip žmogus nesuprantu ir protu nesuvokiu. Benamių tikriausiai per tokius šalčius taip neskriaudžia, kaip jaunuolį, kuris nesipriešina ir sutinka su tuo, kad nėra teisus.
PO TOKIŲ ĮVYKIŲ LABAI DŽIAUGIUOSI UŽ TUOS, KURIE JUMS PASIPRIEŠINA.
Ponia Erika. Is visos Jusu aprasytos istorijos matyti, kad kontrolieriai nusizenge nebent neuzsakydami siltesnio oro. Si jaunuoli labiausiai skriaudete Jus pati, jei nepaaiskinote sunui, kad neturint pazymejimo teises i lengvata nera. Juolab po pirmo karto. Neisizeiskite. Tiesiog laikykimes taisykliu ir visuotinai priimtinu normu. Sekmes Jums ir atidziau saugokite dokumentus.
Islipau kauno oro uoste ir norejau uz bilieta sumoketi siek tiek apsitrynusiu euru, vairuotojas priimti jį atsisake ir liepe issikeisti arba laukti kito autobuso, visoje Europoje tokius pinigus priima o autobusui susimokėti per prasti.
Prisegu pinigo bei vairuotojo nuotraukas
Dabar ir pasą turėjo, bet tai neįrodymas, kad esi moksleivis.
PO TOKIŲ ĮVYKIŲ LABAI DŽIAUGIUOSI UŽ TUOS, KURIE JUMS PASIPRIEŠINA.
Lina 2019-01-02 23:09:29
Esu labai dėkinga vairuotojui Aidui (6 autobusas) uz grazinta studento pazymėjima :)
Vairuotojo vardas Arnas. :)
Vaziavome su sunumis 3 autobusu. Ilipome zoologijos sodo sustojime. Padaviau vairuotojui 2 € ir pasakiau : "1, pilna." Krapstesi, spaude mygtukus vis ne visus is eiles, galiausiai pareiske:"ismusiau uz 2€. Atiduosi kazkam" Grazos negavau pastovejau lengvo soko busenoje. Cia kaip suprast??? Vairuotojas nustato kaina??? Kiek tokiu zmoniu kaip as buna per diena???
Prisegu bilieto ir vairuotojo korteles foto. Nesiruosiu toleruot tokio elgesio. Man ir 1€ yra pinigai, bet pats elgesys ismuse id veziu.
Sveiki, norėjau pateikti skunda dėl 37 autobuso, jis pastovei veluoja daugiau nei 30minučių, važiudamas i Petrašiūnus, ir tai nutiko daugaiu nei 3kartus.
Vairuotojai miegantys ar užsisvajoję
2018-12-26 06:35:43 IP 84.15.185.95
Dažnai vykstant autobusais, vairuotojai neatidaro durų, kai nori koks žmogus išlipti. Stebiuosi, kad tokių nusiskundimų nematau, nes tai dažnas dalykas. Pačiam nebuvo tokia situacija, bet matau kai kitiems tokie dalykai būna. Tiesiog nėra maloni situacija žmonėms ir kai dar yra senyvo amžiaus žmonės. Ir turi išlipti kitoje stotelėje. Griežtai priminkite vairuotojus, kad jie visada įdėmiai pasižiūrėtų ar nėra išlipančiųjų. Nors yra ir žmonių pačių kaltė, kad stovi vos ar tiesiog prisiglaudę prie durų, galbūt taip pasislepia nuo vairuotojų matymo zonos. Kaip bebūtų, tiek vairuotojams atidumo reikia, tiek žmonės lipdami turėtų būti gerai matomoje zonoje. Kad aiškiai vairuotojas matytų norintį išlipti. Kai lauke šalčiai, nėra malonu, kai beprasmiškai atidarinėja duris jei nėra išlipančių. Jei dar ir pačiam autobuse nėra šilta.
Jau ne pirma karta matau neatsargu vairuotoju elgesi. Uzveria duris net neisitikinanys, ar zmones ilipo, ar dar lipa.
Susiduriau su sia problema vykstant 37 ir 40 autobusais.
Laura 2018-12-17 10:01:48
Bet žmonės, komentuotojai, rimtai jūs su proto negalia, kelius matėt? Spųstis matėt? Pavėlavo į darbą 15min šakės aš su nuosavu automobiliu vėlavau 45min nes keliuose spūstys ir autoįvykiai. Autobusas be matomų gedimų nuvažiavo savo kryptimi, Rasa gal jūs į kokį autoservisą įsidarbinkite galėsite be diagnostikos nustatinėti gedimus.

Nenormalūs garbės žodis. Vairuotojai kantrybės jums tuos slunkiuus vežioti
Pasirodo dar yra suprantanciu zmoniu, apie viesaji transporta, ir suprantancius vairuotojus.

Nenormalūs garbės žodis. Vairuotojai kantrybės jums tuos slunkiuus vežioti
Sveiki
Šiandien, 12.17 dieną ėjau link Sporto gatvės stotelės norėjau su 6 autobusu važiuoti į darbą į Sąvanorių prospektą 321, ir prieš mano akis 6 autobusas 9.31 tiesiog nurūko nup stotelės savo kryptimi, nors turėjo išvažiuoti jis 9.38
Vėlavau dėl šito į darbą 15 minučių, tad siūlau vairuotojams mokytis tvarkaraštį ir stotelių laikus ar ką nes ne pirmą kartą šitaip vyksta
Aš kreipsiuosi į vartotojų teises dėl bendrovės kaltės, kadangi pavėlavau į darbą, puse valandos salau stotelėje. 43 autobusas 06.24 iš viso nepasirodė sustojime Savanorių, sekantis vėlavo, o 20 tiesiog islaipino keleivius ir be jokių matomų gedimų nuvažiavo. Nesugebate rasti normalių vairuotojų - tai jūsų problema. Kai pradėsite mokėti keleiviams kompensacijas, tada gal pagalvosite. Vyresni vairuotojai veža tragiškai, nuolat staigiai stabdo, 26 maršrutas nuolat vėluoja 3-5 minutes, nors dar tik pradeda maršrutą nuo Pramonės pr.
Šią savaitę 45autobusas, kuris turi atvažiuot 6:42, tai arba vėluoja 10min arba išvis ne atvažiuoja... Kas per nesąmonė, žmonėms į darbus reik
Rekonstruojant šaligatvius ir dviračiu takus, stotelėje "Aleksoto poliklinika" buvo nuimta elektroninė viešojo transporto švieslentė. Ar ji bus atstatyta, šaligatvių rekonstrukcija jau baigėsi.
Informacija nuotraukoje.
Keleive 2018-12-12 09:52:50
44 autobusas. Nu pastoviai vairuotojai kazkokie nepatenkinti gyvenimu:)! dar be viso to, kai liucijanavos gatvej stovi ir laukia zmones per didelius salcius ar lietu, tai pats 44 stovi kazkur toliau ir laukia savo laiko mat privaziuot, nes neduok dieve zmones i vidu ileist per lietu ir salti!:D nu siaubas
Tas laikas yra vairuotojo laisvas laikas pailsėti tai ir neturi įleisti, o visa kita nėra geros darbo sąlygos apie atlygį net nekalbu todėl ir daroma kad būtų ant kažko įsilieti. Kaip mokytojai niekas nedaro tokio streiko bet ramiai nepersistengiant dirbama
Liepa 2018-12-11 10:51:53
2018-12-11 10.45 11 troleibusas Žemaičių stotelėje link Centro.
Priėjus prie durų vairuotojas prieš nosį uždarė duris ir nuvažiavo. Bėgau iš paskos ir trankiau į duris, kad atidarytų, bet vairuotojas aklas matyt. Ne pirmą kartą taip atsitinka, kantrybė išseko, dažnai vėluoju dėl tokių vairuotojų
Va per tokius ‘skubančius’ troleibusai ir vęluoja, kas važiuoja į darbus, dažnai vėluoja
2018-12-11 10.45 11 troleibusas Žemaičių stotelėje link Centro.
Egis 2018-12-11 10:09:59
O nemanai kad giliai px ne tik vairuotojui bet visiems aplamai su kuo jis grįš. Kada bus kitas požiūris į darbuotoją tada ir vairuotojai saugos savo darbo vietą. O jei sakysi nepatinka kam - tegu tas nedirba, ne tam jie dirba taip, kad dėl jų sugadintų Kauno autobusų vardą ir kuo mažiau naudotųsi jų paslaugomis.
Jei dėl piko metu kamščių užsivėluojama niekas nesistengia lėkti, kuo greičiau grįžti į grafiką, nes už tai nei cento negauna nei daugiau nei mažiau.
Kiek perzvelgiau Ponuli Egi komentaras ir skundas buvo ne tau, tiesiog kad atkreiptu dėmesį kam reikia, kad kelieiviai pastebi spragas. O Jus Egi maziau komentuokit kur niekas nepraso, visi zmones zino puikiai ta situacija.
Asta 2018-12-10 22:31:01
Siandien gruodzio 10diena 21.52min 47 marsruto autobusas turejo sustoti prie Vileisio tilto sustojimo, bet net nestabtelejes pravaziavo, nors ten stovejo zmogus.
Kazin su kokiu atsakingumu vairuotojas vaziuoja vakariniu marsrutu. Su kuo gryzti zmogui namo jei visi taip vairuotu! Su taksi? Kam saskaita pateikti papildomu zmogaus islaidu, vairuotojui? Kad atsakingiau ziuretu i savo pareigas.
Tikiuosi daugiau nepasikartos!
Tikiuosi daugiau nepasikartos!
34 Autobusas (numeriai GEV 064) nuo šilainių poliklinikos stotelėje buvo laiku 08:09 į klinikų stotelę atvažiavo 08:55, o turėjo (08:24), taigi vėlavo daugiau nei pusvalandžiu.

BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. Naujais mikroautobusais pervežame keleivius, keleivių bagažą (siuntas) į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją. Iš Lietuvos į Daniją (Kopenhagą), Vokietiją važiuojame kiekvieną antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį bei šeštadienį. Iš Danijos...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
D. Grybauskaitė: Lietuva siūlys naujas sankcijas Rusijai, jeigu agresyvi politika tęsis 02-22 18:14
Lenkijoje viešinti prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį pareiškė, kad Lietuva siūlys įvesti papildomas sankcijas Rusijai, jeigu šį tęs agresyvią politiką prieš Ukrainą.
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams
Vyriausybė siūlo įpareigoti farmacininkus teikti duomenis apie paramą medikams 02-22 17:46
Vyriausybė šią savaitę pasiūlė įpareigoti vaistų gamintojų įmones teikti informaciją apie jų paramą medikams.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%