Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Laura 2018-12-17 10:01:48
Bet žmonės, komentuotojai, rimtai jūs su proto negalia, kelius matėt? Spųstis matėt? Pavėlavo į darbą 15min šakės aš su nuosavu automobiliu vėlavau 45min nes keliuose spūstys ir autoįvykiai. Autobusas be matomų gedimų nuvažiavo savo kryptimi, Rasa gal jūs į kokį autoservisą įsidarbinkite galėsite be diagnostikos nustatinėti gedimus.

Nenormalūs garbės žodis. Vairuotojai kantrybės jums tuos slunkiuus vežioti
Pasirodo dar yra suprantanciu zmoniu, apie viesaji transporta, ir suprantancius vairuotojus.

Nenormalūs garbės žodis. Vairuotojai kantrybės jums tuos slunkiuus vežioti
Sveiki
Šiandien, 12.17 dieną ėjau link Sporto gatvės stotelės norėjau su 6 autobusu važiuoti į darbą į Sąvanorių prospektą 321, ir prieš mano akis 6 autobusas 9.31 tiesiog nurūko nup stotelės savo kryptimi, nors turėjo išvažiuoti jis 9.38
Vėlavau dėl šito į darbą 15 minučių, tad siūlau vairuotojams mokytis tvarkaraštį ir stotelių laikus ar ką nes ne pirmą kartą šitaip vyksta
Aš kreipsiuosi į vartotojų teises dėl bendrovės kaltės, kadangi pavėlavau į darbą, puse valandos salau stotelėje. 43 autobusas 06.24 iš viso nepasirodė sustojime Savanorių, sekantis vėlavo, o 20 tiesiog islaipino keleivius ir be jokių matomų gedimų nuvažiavo. Nesugebate rasti normalių vairuotojų - tai jūsų problema. Kai pradėsite mokėti keleiviams kompensacijas, tada gal pagalvosite. Vyresni vairuotojai veža tragiškai, nuolat staigiai stabdo, 26 maršrutas nuolat vėluoja 3-5 minutes, nors dar tik pradeda maršrutą nuo Pramonės pr.
Šią savaitę 45autobusas, kuris turi atvažiuot 6:42, tai arba vėluoja 10min arba išvis ne atvažiuoja... Kas per nesąmonė, žmonėms į darbus reik
Rekonstruojant šaligatvius ir dviračiu takus, stotelėje "Aleksoto poliklinika" buvo nuimta elektroninė viešojo transporto švieslentė. Ar ji bus atstatyta, šaligatvių rekonstrukcija jau baigėsi.
Informacija nuotraukoje.
Keleive 2018-12-12 09:52:50
44 autobusas. Nu pastoviai vairuotojai kazkokie nepatenkinti gyvenimu:)! dar be viso to, kai liucijanavos gatvej stovi ir laukia zmones per didelius salcius ar lietu, tai pats 44 stovi kazkur toliau ir laukia savo laiko mat privaziuot, nes neduok dieve zmones i vidu ileist per lietu ir salti!:D nu siaubas
Tas laikas yra vairuotojo laisvas laikas pailsėti tai ir neturi įleisti, o visa kita nėra geros darbo sąlygos apie atlygį net nekalbu todėl ir daroma kad būtų ant kažko įsilieti. Kaip mokytojai niekas nedaro tokio streiko bet ramiai nepersistengiant dirbama
Liepa 2018-12-11 10:51:53
2018-12-11 10.45 11 troleibusas Žemaičių stotelėje link Centro.
Priėjus prie durų vairuotojas prieš nosį uždarė duris ir nuvažiavo. Bėgau iš paskos ir trankiau į duris, kad atidarytų, bet vairuotojas aklas matyt. Ne pirmą kartą taip atsitinka, kantrybė išseko, dažnai vėluoju dėl tokių vairuotojų
Va per tokius ‘skubančius’ troleibusai ir vęluoja, kas važiuoja į darbus, dažnai vėluoja
2018-12-11 10.45 11 troleibusas Žemaičių stotelėje link Centro.
Egis 2018-12-11 10:09:59
O nemanai kad giliai px ne tik vairuotojui bet visiems aplamai su kuo jis grįš. Kada bus kitas požiūris į darbuotoją tada ir vairuotojai saugos savo darbo vietą. O jei sakysi nepatinka kam - tegu tas nedirba, ne tam jie dirba taip, kad dėl jų sugadintų Kauno autobusų vardą ir kuo mažiau naudotųsi jų paslaugomis.
Jei dėl piko metu kamščių užsivėluojama niekas nesistengia lėkti, kuo greičiau grįžti į grafiką, nes už tai nei cento negauna nei daugiau nei mažiau.
Kiek perzvelgiau Ponuli Egi komentaras ir skundas buvo ne tau, tiesiog kad atkreiptu dėmesį kam reikia, kad kelieiviai pastebi spragas. O Jus Egi maziau komentuokit kur niekas nepraso, visi zmones zino puikiai ta situacija.
Asta 2018-12-10 22:31:01
Siandien gruodzio 10diena 21.52min 47 marsruto autobusas turejo sustoti prie Vileisio tilto sustojimo, bet net nestabtelejes pravaziavo, nors ten stovejo zmogus.
Kazin su kokiu atsakingumu vairuotojas vaziuoja vakariniu marsrutu. Su kuo gryzti zmogui namo jei visi taip vairuotu! Su taksi? Kam saskaita pateikti papildomu zmogaus islaidu, vairuotojui? Kad atsakingiau ziuretu i savo pareigas.
Tikiuosi daugiau nepasikartos!
Tikiuosi daugiau nepasikartos!
34 Autobusas (numeriai GEV 064) nuo šilainių poliklinikos stotelėje buvo laiku 08:09 į klinikų stotelę atvažiavo 08:55, o turėjo (08:24), taigi vėlavo daugiau nei pusvalandžiu.
nuo ledo arenos 6 i garliava važuojantis 17:29 neatvažuoja niekada reikia laukti kito 6 kada atvažuos
Laikytis keleivio taisykliu ilipimasss perrr priekiniassss durissss, ir nesiskusi kad buvai aprektas, nes patys padarot konflikta, ir dar sugebat skustis.dyrba zmogus anksti keliasi velai gulasi, tai ka negali nusipurkti ir vazineti su kokia jis nori masina.ar jums svarbu, kas vairuoja juk tiksla pasieket!!!!truksta vairuotoju eikit dyrbti, tai busit ir nandagus ir nesedeje!!!!
Sveiki. Įdomu būtų sužinot pagal ką statomi autobusų laikai ir grafikai, ypatingai ryto maršrutuose. 37 autobusas nuolat vėluoja arba išvis ne atvažiuoja laiku 7:39. To pasekoje vairuotojai skuba, lekia akis išdegę, skubėdami uždarinėti duris, jomis priveria žmones. Būtų malonu, kad išanalizuotumet ir spręstumėte šią problemą.
Ponas Balsys, vairavęs 24 maršruto autobusą apie 17:45, važiavęs pro ortopedijos centro stotelę, buvo be galo nemalonus, rėkė ant keleivių, man asmeniškai lipant pro duris mane šiek tiek prispaudė, nes nekantravo užverti duris. Keleivius vežė tarsi bulves.
Agne 2018-11-26 09:36:47
Sveiki. Prasau pamastyti apie 46 autobuso marsruto pakeitima. Nuemus mikriuka is Vaisvydavos i Onkologini visas rajonas liko be tiesioginio susisiekimo su ligonine ir darzeliu. Bent 46 autobusas galetu visada sukti pro ten o ne viena karta per diena. Kai tenka pusiau pestute su trimeciu eiti i darzeli o kitiems pasiekt gydymo istaiga - cia jau absurdas. Ne akmens amziuj gyvenam
O man reiktų kad į Vičiūnus visuomet užsuktų manau Matijošaičiui šitas pasiūlymas labiau patiks
Egis 2018-11-23 13:10:44
kodėl nerašote konkrečiai kurias duris uždarė prieš nosį? Jei priekines taip tada vairuotojas kaltas o jei vidurines ar galines jau pati ir kalta kad nori būti gudresnė už visus
Priekines ir uždarė.
Akvilė 2018-11-23 12:00:20
Labai nemalonūs vairuotojai, nuolat visiems užtrenkinėja duris prieš nosis, jei žmogus atskuba prie durų ir jas vairuotojas užtrenkia prieš nosį, tai daugiau ir nebesiteikia jų atidaryti. Ne kartą tokią situaciją mačiau pati, o kai pačiai tai nutiko, pasijutau labai nemaloniai. Pas vairuotojus jokio žmoniškumo. Jau ne kartą esu susidūrus su nemaloniais autobusų vairuotojais ir Kauno autobusais esu labai nusivylus.
Labas rytas... Na baisu kas su tais vairuotojais darosi... Dabar važiuojame 38autobusu link Megos, papuolėme į kamštį ir vaikinukas paprašė, kad jam būtų atidarytos durys, mandagiai paprašė (žinoma galima tik sustojime sustoti), o vairuotojas išlipo, atsidarė savo stiklines duris ir keikdamasis stvėrė vaikiną, keleiviai pradėjo raminti ir vairuotojas atidarė duris su keiksmažodžiais. Baisu.
lapkričio 20 dieną 13: 38. 17 autobusas važiuojantis link Neveronių gatvės Nuokalnės g. stotelėje nesustojo. pravažiavo nestabdydamas, nors stotelėje buvo žmonių
2018.11.14 6G (17:35 Lazdijų g. stotelė) autobusas (GEV 064 berods) įlipus į autobusą pamačiau, kad neturiu su savimi el.bilieto. Padėjau vairuotojui 10 Eur (smulkiau neturėjau). Nuo Lazdijų g. stotelės iki Jonučiai stovėjau ir laukiau grąžos, kadangi privažiavom Jonučių stotelę ir aš turėjau išlipti, pasiėmiau pinigus ir ėjau prie išlipo durų. Tada vairuotojas pradėjo rėkti, kad padėčiau pinigus ir neva "zuikiu" noriu būti. Kai pasakiau tikrai mandagiu tonu, kad "zuikis" nestovi su 10 Eur visą kelią ir nebūtina ant žmonių rėkti, tai vairuotojas pagąsdino neišleisiąs ir dar tirada žodžių koks neva aš "zuikis" esąs. Aš suprantu, kad reikėjo daugiau kantrybės ir laukti bilietėlio, aš suprantu, kad vairuotojo darbas sunkus, tačiau ir aš ne iš SPA centro grįžau ir nebūtina buvo rėkti.
Deimante 2018-11-13 21:14:54
As sedejau visiskai gale ilipau kaniuku aiksteleje.o jus ilipot antrame sustojime.vairuotoja nereke o tiesiog garsiau pasake kad jus ilipus ne i telefona ziuretumet o biletely atsizymetumet.ir cia del teisybes reikia buti nepatenkintai ir isizeidusiai!!!!!!tik kita sugebat smeizti!!!!
O beto galima pagalvoti, kad visiskai nenorejote zymeti biletelio, nes kaip pati sakete vaziavote 5 sustojimus, tai todel ir likote isiziedus.o kodel vairuotoja, turi sakyti, juk yra tokios taisyklrs.Kodel jus uz maista parduotuveje sumokate ir tada ji vartojate???o cia norite gauti paslauga uz ja nesumokejus????pasiimkit is parduotuves produktu suvartokite, o tik paskui sumokekite.per tokius kaip jus nemokius keleivius, todel ir branginami bilietai!!!!!
Lina 2018-11-13 20:50:38
Kai aš važiavau, gal penkias stoteles važiavau viena iš keleivių. Keista, kur Jūs galėjote būti troleibuse...
Aš nevykdžiau savo pareigų, tačiau vairuotoja taip šaukti kaip šaukė neturėjo teisės. GALIMA IR ŽMONIŠKAI ŽMOGUI PASAKYTI.
Deimante 2018-11-13 19:17:00
Priezastis tam buvo nes buvau tam paciam troleibuse ilipote su telefonu ir nevykdete keleivio pareigu, tik telefonas rankojr, nei laikytis, nei biletelio zymeti nereikia.tik sugebat greit parasyti.
Lina 2018-11-13 18:21:05
Laba diena, šį vakarą važiavau nuo Kaniūkų 7 maršruto troleibusu ir buvau vairuotojos taip nemandagiai apšaukta, kad noriu pasakyti savo skundą čia. Tai buvo prieš 18 val, nr. 027 (valst.nr. CHF 758)
Jolita 2018-11-05 21:29:54
Labas vakaras.Šiandien rytą važiuodami 38 maršruto autobusu patekome į milžinišką automobilių "kamštį". Autobusas judėjo vos ne vos ir jame tapo nepakeliamai tvanku ir karšta. Tuomet paaiškėjo, kad ventiliacijos sistema neveikia, langai neatsidaro, o liukai, kaip aiškino vairuotojas, jau užsandarinti žiemai. Autobusas sausakimšas, jame +25 šilumos! Vairuotojas kategoriškai atsisako praverti duris (nors važiuoja pirmąją juosta šalia šaligatvio Nuokalnės gatvės). Jis motyvuoja savo baime, kad jam nuo atlyginimo bus nuskaičiuoti 200 eurų. Alpėdami žmonės nebeištveria ir avariniu būdu atidaro duris....Noriu klausti dviejų dalykų: ar Kauno viešasis transportas iš viso yra saugus ir kodėl vairuotojai taip įbauginti darbdavių, kad nebesugeba paisyti elementaraus žmoniškumo ir keleivių sveikatos?
Pačiam teko su jumis tuo autobusu važiuoti tas karštis nebuvo toks jau nepakeliamas. Pagal keleivių vežimo taisykles nuo spalio mėnesio jau skaitosi šaltasis metų laikas ir privalomas keleivių salono šildymas nepaisant koks tuo metu yra lauko temperatūra. O vairuotojas tvarkingai ir darė kad neatidarė durų nes dabar už bet kokį menką nusižengimą nuima visą priedą. Kadangi durys buvo atidarytos avariniu būdu turėtų vairuotojui nieko negrėst.
Deimante 2018-09-06 21:51:00
Tai tik tu zinai kiek tavo mamai metu.lb puikiai dyrba kontrolieriai niekam nera jokiu isskirtinumu visi keleiviai turi zinoti savo pareigas, kad privaloma pateikti dokumenta suteikianti lengvata.jie tik lb greit zino tik kaip skunda parasyti.
Privaloma tureti dokumentus prie saves. O kas nezino ar pamirso taoi tegul pamirsta ilipti i autobusa. kodel ji nepamirso reikalauti nuolaidos? Kodel nenuejo pesciomis? Kiekvienas dirba savo darba. O kur zmoniskumas jei ji turi turi susimoketi pilna kaina o dukra rekauja, kaip kate kuriai prispaude uodega??? Gal tegul lydi mama ir nesioja visus jos dokumentus... Tada manau nebus skundimu....
Greta 2018-10-29 08:36:38
Siandien 8:31 52 mikroautobuso vairuotojas praleke nesustojes stabdant zmonems, nes nesugebejo isirikiuoti atgal i eile lenkdamas troleibusus.
Dar viena kaip iš dangaus iškritusi. Kauno autobusams priklauso tik autobusai ir troleibusai, bei tie raudonieji mikroautobusai (kurie važinėja kaip autobusai ir troleibusai, stodami stotelėse, o ne juos stabdant).

51-57 mikroautobusai priklauso Kautrai - https://rekvizitai.vz.lt/imone/kautra/
Lina 2018-10-24 17:41:30
PATYRIAU DIDŽIULĮ ŠOKĄ, bet džiaugiuosi, kad be traumų šį kartą.
Šiandien 2018 10 24, apie 14:30 Kovo 11 -osios gatvėje įlipau į 57 mikroautobusą. Atsisėdau į artimiausą pirmąją dvivietę sėdynių eilę. Mikroautobuso vairuotojas vis ”lėkė” dideliu greičiu, tai stabdydamas, tai vėl ”įsilėkdamas”. Vieno tokio staigaus stabdymo metu (mat, stabdė staiga, pamatęs klientą), pajutau, kad lekiu nuo sėdynės su savo darbo portfeliu tiesiai į turėklą priešais mane. Dar spėjau kaire ranka prisidengti veidą. Nuskriejau pro apašią turėklo, atsidūriau visu ūgiu ant grindų. Tik kojomis atsitrenkdama į vairuotojo kabiną, sustabdžiau savo SKRYDĮ.
O, vairuotojas mane dar apkaltino, kad maždaug pati kalta, važiuodama nesilaikiau už turėklų : (.
GAILA, KAD DAR TIK TOKIA KULTŪRA mikroautobusų vairuotojų Kaune (:.
Labai gaila del tokios Jusu keliones. Bet kuo cia deta UAB Kauno Autobusai?
PATYRIAU DIDŽIULĮ ŠOKĄ, bet džiaugiuosi, kad be traumų šį kartą.
GAILA, KAD DAR TIK TOKIA KULTŪRA mikroautobusų vairuotojų Kaune (:.
vakar2018-10-22 d.Žemaičių sustojime nesulaukėme 17:11val. turėjusio atvykti 26 maršrutinio autobuso (maršrutas Kauno pienas - Kazliškiai), norėjau pasiteirauti ar tai netampa ypročiu, šiuo laiku atvykstantis autobusas visada vėluoja 10-15 min., nors kitas transportas važiuoja laiku (jokių kamščių nebuvo), o dabar jau nebe pirmą kartą išvis neatvažiuoja.
Sveiki. Siandiena 5.39 Kliniku stoteleje neatvaziavo 12 troleibusas. Ir taip kartojasi kiekviena savaite. Del ko yra suteikta galymybe persesti is autobuso i autobusa per 30min nemokamai, jeigu paima ir neatvaziuoja. Ir kodel vairuotojai nesugeba atidaryti duru islipti keleiviams.
Noriu pranešti, kad šiandien apie 17:00 išlipdamas, galutinėje, 40 autobuso, stotėlėje prie Urmo Bazės, dėl vairotojo skubėjimo durimis, man buvo prispausta galva ir suleknti akiniai. Vairuotojas, išvėdė situacija taip, kad aš pats buvau kaltas, pasijuoke ir pasakė, kad nesupranta kame yra problema.
Viešojo transporto taisyklese nurodyta, kad keleiviai turi lipti per PRIEKINIAS duris, dabar jūs pati bandot apeiti taisykles ir dar skundžiatės? Garbės žodis, didžioji dalis kažkokie radiacijos apšvitinti....
Pasidomek pirmiausiai rasydama, kad korteliu su vairuotojo vardu ir pavarde jau nereikia deti.ir tam yra parasyta kad per vidurinias duris ilipti draudziama, patys pazeidziat keleiviu taisykles, ir liekat nepatenkinti.kiekvienas su visokias uodeginkauliu ar galvu operaciju, nesugeba daeiti iki priekiniu duru.tokias taisykles sugalvojo SAVIVALDYBE.nu jeigu nepaeinat tai tegul vaikai ar anukai, o jeigu ir tokiu neuzgyvenot tai tada lieka taksi.zino tik savo bedas, ir patys iziebiat konfliktus.VAIRUOTOJA dyrbo pagal visas darbo sutartyje parasytas taisykles.tokiu vairuotoju kad tik kuo daugiau.SAUNUOLE!!!
Kaip matau, ne vienam žmogui yra problemos su 42 autobuso grafiku. Negana to, kad kiekvieną dieną vėluoja ir neišvažiuoja pagal grafiką 7:17 iš technikumo g, šiandiena jis atvažiavo 07:28 ir net nepaėmęs žmonių apsisuko ir išvažiavo. Net trūksta žodžių, klausimas tik vienas, kam tada grafikas reikalingas?????!
Nusipirkus "Kauno kortelę" paaiškėjo, kad prie jos pridėta ne ta E.Bilietų kontrolės kortelė. Mums ji labai aktuali, nes autobusu važinėja vaikas iš mokyklos, reikalinga, kad galėčiau kortelę papildyti elektroniniu būdu. Viskas suprantama, visko nutinka, skambinuosi nurodytu telefonu, jau keista, kad šiais laikais tokios paprastos problemos negalima išspręsti nuotoliniu būdu, pasiūlo man atvykti į "Mano Kaunas", problema bus išspręsta.
Atsiprašau iš darbo, nes mano darbo laikas sutampa su įstaigos darbo laiku. Atvykus, atstovėjus gan nemažą eilę išgirdau: ATSIPRAŠOM KODAI PASIBAIGĖ, ATVYKIT PO SAVAITĖS!!!!
Tai gal mano vaikas gali važiuoti nemokamai tą savaitę?
Gal man kompensuos kelionės išlaidas (kuro sąnaudas)?
Suprantu, kad galima klysti, bet tyčiotis iš klientų...
12 troleibusas neatvažiavo 05.15 Prie amatininkų g. Stotelės... aš nesuprantu kam aš pildau nuolatinį jai net neatvažiuoja troleibusas. Nesąmonė kažkokia.
Nesuprantu 42 autobuso važiavimo grafiko. Jau kelintas kartas nėra autobuso važiuojant iš Technikumo g. link Respublikinės ligoninės. Turėjo būti Žvalgų stotelėje, pagal grafiką 7, 35. Bet autobuso nebuvo. Dar prieš tai kelios dienos, taip pat nebuvo 7, 18 šio autobuso.
3 autobus kiekvieną ryta vėluoja Gėlių rato stotelėje. Šiandien vietoje 7:59 atvažiavo 8:09. Pikta, nes žmonės planuoja savo laiką ir dėl kitų neatsakingumo kenčia.
Kiekvieną dieną 42 autobusas išvžiuodamas iš galutinės stotelės (technikumo g link Respublikinės Kauno ligoninės) vėluoja. Trūksta žodžių kiek sudaro žmonėms nepatogumi ir rūpesčių. Šiandiena (2018-10-09) turėdamas išvažiuoti 7:17 išvažiavo 7:30.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%!
Visiems namų šviestuvam Kalėdinė nuolaida -30%! 12-17 10:07
Vakarams ilgėjant ir tamsėjant, vis daugiau laiko tenka praleisti namuose, todėl labai svarbu pasirūpinti, kad juose būtų tinkamas apšvietimas. Jauki ir šilta šviesa padeda...
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas
Baltijos šalių universitetų diplomams – automatinis pripažinimas 12-18 16:27
Seimas antradienį ratifikavo Lietuvos, Latvijos ir Estijos susitarimą, kad šių šalių aukštųjų mokyklų diplomai būtų pripažįstami automatiškai. Už vienbalsiai balsavo 86 parlamentarai.
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška
M. Dubnikovas: ekonominė padėtis Lietuvos regionuose – ne beviltiška 12-18 16:27
Lietuvos verslo konfederacijos atstovas pareiškė, kad ekonominė padėtis Lietuvos regionuose darosi bauginanti, kita vertus, ji nėra beviltiška. Problemas, anot Mariaus Dubnikovo, konfederacijos...

Jūs esate..

Bank of America 24,47 -0,04%