Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Maršrutas 57G 21:06val 05-07d. neatidarė durų žmogui, priėjusiam prie priekinių durų ir kelis kartus pabeldus. Vairuotoja akivaizdžiai nužiūrėjo žmogų, matė, kad šis nori įlipti, tačiau nuspręndė viešojo transporto paslaugų jam nesuteikti...
Smulkmena, paklysianti nusiskundimų jūroje, bet ačiū šiandienos autobuso vairuotojui, atvėrusiam artimesnes duris, kai vos spėjau į autobusą :)
Daiva Bradauskienė
2021-05-07 11:15:15 IP 5f4sotpq
11.10 važiuojant 37G maršruto autobusu aut. 914 viena keleivė demonstratyviai nusiėmė apsauginę veido kaukę. Į pastabas nereagavo. Vairuotojas taip pat... Ką daryti tokiu atveju?
Viešuoju transportu naudojuosi retai, bet šiandien susidūriau su situacija, kuri, manau, sukelia didžiąją dalį žemiau pasisakiusiųjų sukeltų problemų: tiek iš ryto važiuojant 14-to maršruto troleibusu (nuo Girstučio iki muzikinio teatro), tiek ir kiek vėliau važiuojant 23-čio autobuso maršrutu (nuo Laisvės al. iki Šilo parduotuvės Ž. Šančiuose) vairuotojai be pertraukų šnekėjo telefonais. Eismo taisyklių lyg ir nepažeidžia, bet dėmesys nukreiptas ne ten kur reikia. Manau, kad tai yra masinis reiškinys Kauno viešąjame transporte...
Kada atstatysite 46 autobuso rytinius maršrutus nespėjame 8 val. ryto į darbą nevažiuoja nei 68 mikriukas prieš 7 val ryto nei 46 autobusas.Dienos metu važiuoja 46 autobusas viengubas kas dvi valandas Gal laikas atstatyti maršrutus nemanote. Laukiame Prašau atsisukti į žmogų ir dirbti savo darbą.
Motinos dienos savaitgalis, o į Seniavos kapines šeštadienį važinėja mažas autobusiukas - 35 A maršrutas. Argi ne pasityčiojimas iš keleivių? Įlipau Julijanavos stotelėje šeštadienį po 11h, tai buvo sausakimšas iki stoties. Nesuvokiama, nejaugi tokiais atvejais neįmanoma bent vieną dieną leisti didesnius autobusus? Galiausiai šventinis savaitgalis, kai bet koks avinas suvokia, kad žmonės važiuos lankyti kapines. Na tiesiog dugnas.
Rita 2021-04-30 18:41:31
04.30.dieną kuo 783, įlipau į autobusą, kurį vairavo senukas be orentacijos, kuris žmonių mines įleisdavo tik pro priekines duris, jeigu nėra išlipančių.Važiavau nuo sustojimo ketaus liejykla, apie 13-09val.visuose sustojimuose tą patį darė.Štai taip ir plinta virusas.
Tai 39 autobusas, pastebėjau kad vairavo senukas be orentacijos.
Smagu kai prie pat nosies uždaro duris ir nuvažiuoja. Turbūt toks vairuotojų laisvalaikio praleidimas :) nebėkite i Kauno troleibusus :) nr. 038 turbūt. 10 troleibusas
Brigita dvilinskienė
2021-04-28 14:08:12 IP 2ju3kttc
04-28 diena maršrutu Kauno klinikos -šilainiai, stotelėje akiy klinikos 14:11 val stotele autobuso vairuotojas vos ne prispaudė manes tarpduryje, paklausus kodėl nemate, sake neturėjo per veidrodėliai ir pradėjo koliotis
Laba diena, ką tik ant akių vairuotojas 42 autobuso vos neužmušė seno amžiaus moterį. Nespejęs atidaryti galinių durų, jos uždarė moteris pradėjo šaukti, bet jos neišgirdęs pradėjo važiuoti ir ir vilkti ją, jinai vos po autobuso ratais nepakliuvo. Kol aš nepradėjau irgi šaukti visų garsų tada sustojo. Žiauru noriu pasakyti. Viskas vyko sekančiame sustojime po Gedimino stotelės 8:55val. 27 balandžio. Prašau išsiaiškinti šitą įvykį!!!!!!
Noriu paklausti kada bus atstatytas 46 autobuso grafikas sunku grįžti į Vaisvydavą važiuoja kad dvi valandas kodėl taip nesiskaitoma su gyventojais
13 troleibusas (nr. tikriausiai 132). ~15 val. lipant pro priekines duris vairuotojas jas uždarė ir prispaudė.
Vaziuodama namo po darbo 22:17 su 9 trobeibusiu nespejus man islipti uzdarė duris. Jei vairuotojas nenori dirbti tada ieskokite kito zmogaus. Jau cia nepirmas kartas. Kaunas
15.52 įlipau į nr 3 autobusą Griunvaldo st. Įlipdama skenavau žiogo kodą, tačiau vairuotojas pradėjo rėkti, kad nedaryčiau eilės ir greičiau praeičiau, nes niekam čia neįdomus tas žiogas. Tai ar toks bendravimas propoguojamas jūsų įmonėj? Kokią teisę turi rėkti ant manęs, jei darau tai, ko patys reikalaujat taisyklėse. O apie stabdymą autobusu net nėra ką kalbėti, atrodo vežamos malkos, o ne žmonės
Jeigu senjorai ziuretu kur zymi bilietus, problemu nekiltu. Simtus kartu esu mates, kaip prideda bilieta per greitai, per toli, o dazniausiai visai ne ten kur reikia, kad pasizymetu (per aukstai arba isvis prie ziogio qr kodo). Naudojantis viesu transportu dar nesu mates komposterio kuris neveiktu (isskyrus ekraneli), visi bilietus zymi jeigu ziuri kur reikia prideti kortele ir sulauki atsako (zalia lempute / pyptelejimas).
Laba diena
Rašau dėl vakar įvykusio incidento su mano mama. Mama vyko viešuoju transportu 43 maršruto autobusu (Gražinis Nr. 2917) Kaunakiemio sustojime buvo bilietų patikra. Tikrintojai fiksavo, kad ji vyksta be galiojančio bilieto, tačiau mama buvo pasipildžiusi savo elektroninį bilietą ir turėjo tą patvirtinantį čekį, įlipus į autobusą, ten esantis „aparatas“ atsižymint jokių ženklų, kad bilietas tuščias nerodė. Kontrolieriai drastiškai surašė baudos protokolą už bilieto negaliojimą, neatsižvelgdami į tai kad bilietas galioja ir yra papildytas. Kyla daug abejonių apie sprendimo teisėtumą, kodėl dėl galimai autobuse abejotinai veikiančios įrangos baudžiamas keleivis? Ne gana to, nuvykus į Raudondvario pl. esančias Įmonės patalpas, darbuotoja paaiškino, jog peržiūrėti situaciją negalima, to nenumato taisyklės, apgailestavo dėl susiklosčiusių aplinkybių.... bet baudą primygtinai liepė susimokėti. Taip baudą sumokėjau, tačiau negi Įmonėje niekas nenagrinėja tokių situacijų - jei jau surašė protokolą, tai vienareikšmiškai privalu mokėti baudą, net nevertinant aplinkybių? O galbūt Įmonė bijo tik teismo sprendimų... Man labai gerai žinoma, jog teisės aktai numato ir baudų atšaukimą, ir situacijos nagrinėjimą iš naujo, visų aplinkybių tikslinimą, todėl šiuo atveju įžvelgiu neskaidrumą ir nekompetenciją bei senjoro pažeminimą. Manau tokie incidentai Įmonei garbės nedaro, o tik patvirtina, kad dirbama gana aplaidžiai. Nelabai norėčiau viešinti spaudoje, o ten manau būtų apie ką pasvarstyti...
Lauksiu paaiškinimo.
Pagarbiai, nukentėjusios dukra Laura Stankevičienė
Laba diena naudojuosi viesuoju transportu bet keleiviu patikros nera zuikiu nemokanciu pilna.2021-03-05diena vaziavau autobusu nr 6 ilipo piktybinej vairuotojas paprase susimoket tai pasiune ji ir vaziavo toliau ir tokiu matau daug
2021-03-10 7.22 val.autobusas Nr. 3 (garažo Nr. 560) BUVO PRIRŪKYTAS, prašau perspėti vairuotoją, kad autobuse nerūkytų. AČIŪ
Šiandien ryte 3, 9:02 autobuso vairuotojas prispaudė su durim Ukmergės stotelei! Jis aklas ar kas jam yra?! Įlipo vienas žmogus be lipant uzdarynet duris pradėjo! Tegu atsimerkia kai vairuoja! 911 autobuso nr viduj d*****s visiškas!
Kodėl panaikintas 20 autobuso maršutas? Ir taip retai važiavo, dabar nebevažiuoja. Žmonių buvo, nesakyčiau, kad tusčias autobusas būdavo. Sukelia daug problemų su susisiekimu, alternatyvų nėra. Manau Kauno miesto susisiekimas tūrėtų pasirūpinti gėrove ir patogumu, o ne atvirkčiai.
Laima 2021-02-26 13:33:20
Vasario 24 dieną važiavau 40 autobusu iš II ligoninės 14:30. (garažo nr 965). Pradžioj vairavo simpatiška mergina, bet Vilijampolėj vairuotojos pasikeitė, įsėdo šviesi vairuotoja, kuri absoliučiai nekreipė dėmesio į kaukes. Dar baisiau: pro priekines duris įlipo 3 jaunuoliai be jokių kaukių, nežymėjo jokių bilietų, vienas iš jų berūkydamas. Vairuotoja nepasakė nei žodžio. Vienas dar sugrįžo, paprašė pradaryti duris, kad nukratytų cigaretę ir toliau rūkė. Aš padariau pastabą, kad reiktų užsidėti kaukę. Atsakymas: nematai, kad rūkau....Nuėjau prie vairuotojos ir pasakiau, kad turi išlaipinti tokius keleivius, bet ji patylėjo ir nieko nedarė, toliau nuvažiavo. Tai ar tokie vairuotojai turi mus vežioti? Dar norėčiau žinoti, ar Kauno autobusai skaito šiuos skundus ir retus pagyrimus? Nes matosi, kad atsakymų niekur nėra. Kitos įmonės paprastai atsako....
Vairuotojai yra ne policininkai ar dar kokie durnių auklėtojai. Ko pati neauklėjai tokių? Bijojai gaut į nosį? Vairuotojai to nenori tikrai.
Ne vairuotojui reikia sakyti, o pačiai skambinti policijai ir pranešti
Noriu padėkoti Jonui už atkaklumą šiuose atsiliepimuose siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į šios įmonės požiūrį į darbuotojus. Mes turbūt negalime daug prisidėti, kad tai pasikeistų, pokytis turi kilti iš vidaus, bet galime visi stengtis būti pakantesni ir draugiškesni vieni kitiems. Linkiu nepriimti išnaudotojiškos darbo kultūros kaip normos, darbas nebūtinai turi būti lengvas, bet neturi būti tiek sunkus, kad permuštų žmogaus asmenybę, griautų jo vertybes ir nepaliktų vietos žmogiškumui. Nepamirškime vienybės vertės, ji vienintelė pajėgi pasipriešinti tiems nelemtiems "skaldyk ir valdyk", "darbuotojui - pareigos, vadovybei - teisės" požiūriams, kuriais neatsakingai vadovaujasi ne vienos organizacijos vadovybė, nesuvokdama, kad jų ir organizacijos gerovė bei sėkmė tiesiogiai priklauso nuo darbuotojų gerovės. Linkiu šiai įmonei rasti būdus, kaip padaryti, kad vairuotojai noriai eitų į darbą, o iš keleivių pasivažinėjimas neatimtų šypsenos ar juo labiau sveikatos.
Gytis 2021-02-15 19:45:19
Šiandien įlipus į 35 autobusą 19:41, perkant bilietėlį vairuotojas išvadino besmegeniu ir pasiūlė namo pasivaikščioti pėščiomis. Tobulas aptarnavimas
Gal davei kokius 5 eurus ar daugiau?
Greitu metu jei ten viskas ta linkme ir toliau eis, ne tik to sulauksime
antanas 2021-02-09 18:10:18
pastoviai rytais į Šilainių poliklinikos stotelę atvyksta 17 maršruto autobusas 5 min ir vėliau.Turėtų atvykti 6val.50min.Todėl nespėja į 12 maršruto troleibusą link Petrašiūnų, kad galėtume persėsti į 41 maršruto autobusą.Todėl tenka vėluot į darbą.Teko girdėt kalbant keleivius, kad galinėj stotelėj kalbėjo 5min telefonu, todėl ir vėluoja.Tad reik kontroliuot ar laiku išvyksta iš galinės stotelės.Pagarbiai Antanas
Matau kad nežinote kokį gauna vairuotojai atlyginimą?
Tokį kad jiems visiškai px svarbu judėti į priekį.
Sveiki. 2021.01.25d, 17:55 prie topolio stotelės, troleibuso numeriai LEV 554. Tiesiog likau "sužavėta" šio vairuotojo darbu. Man prieš lipant į troleibusą, vairuotojas tiesiog pasižiūrėjo man į akis ir uždarė duris prieš nosį ir nuvažiavo :))) Tiesiog nuostabu!! Nors galėjo atidaryt, palaukt, nes pats dar stovėjo prieš raudoną šviesaforą. Prašau, gal galit paklaust vairuotojo, kuo aš jam nepatikau? Plaukų spalva? Mano dėvima kaukė negraži? O gal akių spalva? Aš pažadu, kad pasikeisiu!! Ir prašau, padėkokit už mane vairuotojui, jog pavėlavau į svarbų darbo susitikimą, nes skirtingai, nei vairuotojas, darbe aš savo pareigas atlieku, tad į darbus paprastai nevėluoju ir atlieku viską, kaip priklauso. Niekada nerašau šiaip atsiliepimų, bet šį kartą tiesiog.. Šokiruota likau! Linkiu Jums kuo daugiau, savo pareigas darbe atliekančių darbuotojų! :)
Troleibusas tiesiog neatvažiavo, nors mačiau kaip judėjo link manęs, nesupratau kur jis dingo. Jau ne pirmas kartas. Kosmosas kažkoks..
Stasė 2021-01-20 09:08:19
Noriu labai nuosirdziai padekot, kad vakar t. y. 2021 01 19 15.45 uzsalus druskininku autobusui, kauno autobuso vadovai nesugebejo rasti kito autobuso pakeist.. Delko su mazu vaiku teko pralaukti 3 valandas stotyje. (kas nors pamegykit)manau patiktu..
O paklausus ar vaziuos kitas autobus, ir kur detis su mazu vaiku jei ir vel uzsals kitas autobus. Dar ir piktai pasiziuri ponia kasininke, o stoties valdzia tuo tarpu staiga karantinuojasi pasak vairuotojo. Tai tikriausia butu teke nakvoti stotyje jei eilinis autobusas butu irgi uzsales.. Nes akivaizdu jog KAUNO STOTIES VALDZIAI visai neidomu, jog zmonem namo reikia Gali salt gali ir gatvei miegot..nesvarbu juk... Negana dar, kad del karantino nuimti beveik visi autobusai. Tai dar ir nesugeba tokiam dideliam mieste rasti pakeist autobuso. Kaip kaimo autobusa per 20 min sugeba pakeisti. Aciu uz tokia idomia patirti. Dar bijosiu vaziuot i kauna
Stase, ar Jūs suvokiate ką čia parašėte?
Kauno autobusai ir druskininkų autobusas kuris priklauso gal tam pačiam Drusininkų autobusų parkui ar dar kam nors kitam yra susiję tik tiek kad užsiima tik ta pačia veikla, o daugiau nieko panašaus.
Jei jūsų kaimyno, ar gretimo kaimo gyventojo automobilis užšaltų Jūs savo jam duotumėte? Manau Jums tai būtų vienodai, kaip ir Kauno Autobusams vienodai, kad nevažiuoja druskininkų autobusas.
Jei ir yra autobusų pakeitimui kiek laiko užima jį atvaryti į Kauną iš Druskininkų?
Asta 2021-01-18 10:09:42
Noriu nuoširdžiai padėkoti 26 maršruto vairuotojui, kuris šiandien 2021 sausio 18 d. 08.34 val. išvažiavo iš Kazliškių sustojimo ir man nespėjus į sustojimą Juodelynės g. 07.36 min., bet jam pamojus ranka, jis pristabdė autobusą ir palaukė, kol aš pribėgsiu. Nuoširdžiausias AČIŪ, šiam nuotabiam Žmogui.
Ir kad sustojo nesustojimo zonoje už gerą širdį kandidatas prarasti priedą už nepriekaištingą darbą
Kada vėl pradės važiuoti 20 maršruto autobusas ? Ar apskritai jis važiuos?
Vilma 2021-01-10 16:24:32
Kada atstatys 18 autobuso tvarkrasti. Neimanoma nuvaziuoti i darba ir is darbo. Dirbu nuo 7.30 tai neimanoma nuvykti iki Akademijos. Ir isviso pleciasi visas rajonas ir i ta puse vaziuoja tik du autobusai. Tikiuosi bus kuo greiciau bent viskas atstatyta
kai vėl važiuos bent daugmaž toks pats keleivių kiekis kaip važiavo iki balandžio mėnesio tada ir atstatys, nes dabar keleivių kiekis sumažėjo apie 70%, o autobusų kiekis tik 40%. Jei keleiviai nevažiuoja nėra pinigų tai iš kur juos paims papildomiems autobusams?
Asilai kada atstatys it 39 autobuso grafiką žmonės į darbą veluoja
Kodel nuemet.6 autobusa kuris vaziavo i Garliava ryte dabar.zmones kaip silkes backoj vaziuoja i darbus ir dar sako laikykites atstumo tai jus gal galit sureguoti i tai
Š.m sausio 2 d. 18val.21min. troleibuso vairuotojas 1 maršruto garažinis 140. Iš ilipančių keleivių paėmias pinigus nedavė bilietukų.
Koks neispruselis grafikus 46 autobuso sudarinėja??? Nei į darbą iš Slienavos į
Ziegzdrius, nei iš darbo is Ziegzdriu į Slienava, darbuotojams nėra kuo pervažiuoti.
vilte 2020-12-22 07:32:39
Siandien (2020-12-22 07:18) laukiau 39 autobuso Kauno Keliu stoteleje, bet taip ir nesulaukiau, prasom susitvarkyt su savo transportu, nes jau ne pirmas kartas, ir jokiu pranesimu apie neatvykima, ar gal kas nors norite kompensuoti mano kelione iki darbo su boltu, kuri privalejau imt, nes kitaip buciau nespejus? mielai priimciau pervedimus
o jei nuo šiandien grafikai pasikeitė?
Jau kelintą kartą atvažiuoja 54 mikriukas į Respublikinės ligoninės stotelę 2 ankščiau, ir manę 20m bėgantį paliko šiandien

(ar nuotraukoje matosi nežinau)
Sveiki, būtų malonu, jeigu 19 autobuso maršrutas vakare (21:31) važiuotu pagal savo nustatytą laiką, nes juo man arba mano bendradarbiams tenka važiuoti į darbą ir jis visada vėluoja mažiausiai 5 minutes. Jeigu vairuotojams neišeina važiuoti pagal paskirtą laiką, būtų malonu, jei jį pakeistumėte, nes kiek važiuoju tiek tenka vėluoti į darbą. Ačiū.
Lukas 2020-11-29 23:24:50
Prašau nušalinti nuo keleivių kontrolės darbuotoją rokas Gadliauskas, jau ne pirmą kartą naudoja smurtą, tikrina ilipant į troleibusą nors turiu galiojantį papildytą bilietą, neleidžia įlipti į troleibusą tai jau 5 kartas kai su manim taip elgiamasi. Manau, kad jam laikas būti atleistas iš šio darbo. Buvau sumuštas.
Kreipkis į policiją jis toks jau yra
6 autobusas 22.25 vėl eilinį kartą nuvazevo ne ten nesuka link valstybinės mokesčių inspekcijos kaip gryzt namo?
Lipant į 1 maršruto troleibusą (024) Savanorių pradžioje 15.30 vairuotojas ne tik fiziškai privertė mane durimis bet dar ir aprėkė įlipus nes nesigrūdau (turint omenyje Covid19) ir žymėjau bilietą žiogo programėle (dėl ko buvau apkaltina 'žiurejimu į telefoną'). Neįtikėtinai nemaloni ir gan pavojinga patirtis, esu labai nusivylusi Kauno viešuoju transportu.
Nijolė Grikietytė
2020-11-23 15:16:46 IP 28mc1ebv
Šiandien Lekėčių stotelėje laukiau 35 maršruto autobuso pagal naują tvarkaraštį 9.07. Autobuso nebuvo, nors galinėje stotelėje autobusas stovėjo. Gal jis laukė savo kito maršruto. Labai nemalonu, kai nusipirkus mėnesinį bilietą, tenka vėluoti į darbą.
Nijolė G.

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
SOSVAN, LTD
Pervežimų birža

Adresas: Kalvarijų g. 300, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: perkraustymas; automobilių pervežimas; keleivių pervežimas; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
www.sosvan.com – tai pervežimų platforma, kurioje rasite įvairias pervežimo paslaugas teikiančias įmones bei asmenis. SOSVAN specializuojasi šiose paslaugose: siuntos, keleivių pervežimas, automobilių bei motociklų transportavimas, perkraustymo paslaugos, gyvūnų pervežimas, krovinių transportavimas, nestandartinių...

Vilniaus savivaldybė mažina jos pastato 20-ojo aukšto nuomos kainą
Vilniaus savivaldybė mažina jos pastato 20-ojo aukšto nuomos kainą 05-08 17:08
Vilniaus savivaldybės valdoma bendrovė Vilniaus vystymo kompanija keičia jos administracinio pastato 20-ojo aukšto įveiklinimo idėjos konkurso sąlygas – gerokai sumažinta pradinė nuomos kaina...
SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente
SNP artėja prie daugumos Škotijos parlamente 05-08 14:54
Rinkimų į Škotijos parlamentą atnaujinto balsų skaičiavimo rezultatai šeštadienį rodo, kad šio Jungtinės Karalystės regiono valdančioji partija yra labai arti daugumos, galinčios leisti jai...
Verslui padės orientuoti veiklą į žaliąją kryptį
Verslui padės orientuoti veiklą į žaliąją kryptį 05-08 14:42
Komunikacijos paslaugų bendrovė "Adverum", bendradarbiaudama su Vokietijos ryšių su investuotojais įmone "Cometis AG”, Lietuvoje pradeda teikti ESG principų diegimo verslo ir viešojo sektoriaus...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%