Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

DEGRADACIJA: „...nei keleivinį autobusą vairavęs pagrindinis nelaimės liudininkas Benediktas Aleknavičius iki atvykstant medikams nesuteikė pagalbos sąmonę praradusiam vaikinui,...“;
„3-iojo maršruto keleivinio autobuso 71 metų vairuotojas B.Aleknavičius aiškino, kad jam reikėjo tęsti reisą. „Tokie aiškinimai - skubėjau, reisas - pateikiami jau ne pirmoje byloje. Vairuotojams nuimami pinigai, jei jie laiku neatvažiuoja į stotelę. Bet yra dalykų, kurių jokiais pinigais neišmatuosi. Palyginti su vaikino gyvybe, skubėjimas į reisą yra niekas“, - sakė prokuroras“
Noriu labai padėkoti, labai didelį AČIŪ pasakyti 35A (2018.08.12) autobuso vairuotojui Edmundui Jakubavičiui, kuris nepasisavino mano brangių daiktų.Aš juos atgavau.Pagarba!Sėkmės Jums!♥️
2018 08 08, 15:48, 18 autobusas nuo Akademijos miestelio. Paprašiau vairuotojo pagalbos padėti aktyvuoti bilietą, kadangi važinėju neilgą laiką ir nežinau, kaip tai padaryti. Vairuotojas ne tik, kad nepadėjo, bet dar aprėkė vartodamas necenzūrinius žodžius. Labai nesmagu, kad dirba tokie nekultūringi ir nepaslaugūs žmonės...
Laba diena norejau pranesti apie Jusu vairuotojo chuliganiska elgesi.vaziudama kovo 11 gatve 8.44 min 12 marsruto vairuotojas net neziuredamas vaziavo i antra juosta, sukeldamas man avarine situacija nes turejau isvaziuoti i priesinga eismo juosta.Dziugu kad nebuvo masinu tuo metu.Ir dar buvau palideta visokeis negrazeis pirstu gestais.tada vairuotuojui dar to neuzteko jisai man blokava ir pirma juosta.Labai piktibiskas ir nemandagus vairuotojo elgesys.Jei zmogui nervai nelaiko gal i pencija laikas.
Jonas Litkauskas 2018-08-04 08:20:28
Laba rytą,
Šiandien, rugpjūčio 4d. 8:11, 18 autobusas praleido stotelę 'Pilėnų g." važiuodamas mašrutu Geležinkelio stotis - A. Stulginskio universitetas. Autobuso vairuotojas iškarto kirto kelia sankryžoje, važiuodamas iš greitkelio, į universiteto bendrabučius.
Dėl to man tenka laukti 1h ir 20min kito autobuso.
Kažkaip spejau į kitą stotele nubėgti. Įlipus padaviau eurą ir aiškiai sakiau PUSE tas vistiek PILNA bilietą padarė, plius dar važiuojant į kitas stoteles jis klausinėja ar gerai važiuoja. Sunervino labai.
Laba rytą,
Dėl to man tenka laukti 1h ir 20min kito autobuso.
Šiandien 2018-07-30, teko važiuoti 37 autobusu, 17:55 turėjęs būti zoologijos sodo stotelėje autobusas šiek tiek vėlavo, na kad vėlavo suprantu visko būna. Blogiausia tai, kad autobuso vairuotojas neatidarė priekinių durų, kai pagal taisykles tik per jas turime įlipti į autobusą, kelias šiek tiek pasimečiau, nes nesuprantau kame reikalas. Įlipus per vidurines duris ir priėjus prie vairuotojo nusipirkti bilietelį likau iškoneveikta... viešuoju transportu naudojuosi labai retai, tad man neapsimoka pirkti nuolatinį bilietą. Žodžiu esmė ta likau iškoneveikta kokia žiopla esu ir trugdau jį laukdama kol atidarys priekines duris, nes jis vėluoja! Tu nematai ble... kad aš vėluoju!?? ko čia trugdai mane su tom priekinėm durim!? Galvoju nu ok... padaviau lygiai pinigus už bilietą, tai teko laukti kol davažiuosime raudoną šviesoforo signalą ir tik sustojus prie jo man buvo ismuštas bilietas. Visą kelią iki paskutinės stotelės V. Krėvės prospekte priekines duris vairuotojas atidarė tik vieną kartą. Tai ar nebūtų buvę greičiau iškart atidaryti priekinių durų nei laukti kol ateisiu iki vidurinių? Juk pagal taisykles lipama tik per priekines duris.
Giedrius 2018-07-30 16:41:14
Sveiki. Vaziuoju du kartus per diena 17 autobusu, Kaune. Kodel nei vienam nebuna ijungtas kondicenierius?
Gal pasitaiko kuriame jo aplamai nėra, nes aplamai tik apie 50 autobusų juos turi
Nors ir stovejau stoteleje, ir vairuotojas mane mate 7 troleibusas nesustojo 2018.07.27 21.30 stotelėj Inkraro g., marsrutas Kaniukai - Partizano, del to turejau iskvest taksi. Aciu
Simona 2018-07-27 20:54:13
Siandien Kaune laives alejos stoteleje 18.23 atvaziavo 15 troleibusas sustojo atidare dureles galvoju ilipsiu nespejau padeti kojos su atidarytom durelem toliau nuvaziavo, na gerai galvoju pavaziavo toliau, nes kadangi dabar laisves alejos stotele yra tavrkoma, tai galvoju pavaziuos i prieki, kad kiti galetu stoti, bet sustojo, spejau padeti 1koja ir nuvaziavo gerai, kad spejau patraukti koja, nes butu uzdares dudeles ir toliau nuvaziaves, net baisu pagalvoti apie pasekmes...Ir negana to buvo su juodais akiniais, suprantu saule sviecia ir visa kita, bet kam veidrodeliai duoti ir galva, juk nesunku pajudinti i sonus ir paziureti, kas aplinkui vyksta, o ne lekti akis isdegusiam...
O lipau per preikines dureles, kaip ir priklauso
Lada Larionova 2018-07-25 12:07:07
Vairuotojas kuriam aiskiai pasakiau jog pageidauju bilieto uz puse kainos, pardave uz pilna kaina. Paprasius apkeisti i bilieta uz puse kainos ir atgauti graza is duoto vairuotojui 1€, buvau aprekta, isvadinta negraziais zodziais. Paskutiniai jo zodziai : " Gali skustis man yra pohj."
Vairuotojas neprivalo jums parduoti kito bilieto. Galėtumėte pasiskaityti, parašyta, , prašome pinigus duoti be grąžos". Būtumėte gavus bilietą, kurio prašėte.
2018.07.26 09:51h "Kaniūkai" stotelėje 41 autobuso vairuotojas (valstyb. numer. ANG:994) išleido žmones vidury eikštelės, ir man beeinat link kelkrasčio vairuotojas piktu žvilgsniu pastūmė mane su autobuso priekiniu kampu ir net nestabtelėjęs nuvažiavo (tikrai mačiau kad matė, nes atsisuko..) Nerašyčiau, nes gal žmogui netyčia taip nutiko, bet ne tada kai atsisuka piktu žvigsniu ir nulekia..
Vaida 2018-07-24 17:58:15
Nemanau kad normalu kai 23 maršruto vairuotojas tave suspaudžia su durimis. Gal vertėtų pasitikrinti regėjimą?
jei suspaudė su priekinėmis įlipančią ar su kitomis likusiomis išlipančią taip tada reikėtų, o jei įlipinėjote ne per priekines ir suspaudė pačiai derėtų nueiti pas daktarą.
6a maršrutas nesustijo 2018.07.21 19.44 stotelėj Vilniaud gtv
Sveiki, iškart įspėju, kad pasidalinu savo ir draugo įvykiu ir nelaukiu jokių komentaru nei teigiamų, nei neigiamų, kažkokių pasiteisinimų, ar ginimų, kad visiems būna nenuotaikoj dienų, komentaroriuj, kuris gina viešajį taip pat prašau nekurstyti diskusijų. Ačiū. Tai va, 2018.07.17 dieną po 21valandos važiavome 13troleibusu link geležinkelio stotelės. Autobusą vairavo R. Jackūnienė. Prieš Aukštaičių st. vyksta kelio darbai ir vienintelis iš tiek senų, tiek naujų troleibusų nukrypo toliau nuo šaligatvio ir laidai troleibuso nebepasiekė elektros laidų. Spėju dėl moters išsiblaškymo, nes visa kelia plepėjo per ausinukus telefonu labai garsiai. Troleibusu važiavo aš su draugu ir dar 2merginos. Moteris liepė vaikinui, kuris nėra sportininkas ar raumeningas, o paprastam studentui po darbo pavargus išlipti ir vienam stumti troleibusą, draugui atsisakius, nes tai tikrai nėra nei taktiška nei ką reikalauti, moteris pradėjo rėkti, kad jeigu nepatinka, tegul lipa iš troleibuso ir eina pėsčias, nors prieš porą st susimokėjo už bilietėlį.Pradėjo skūstis telefonu draugei ar kažkam, kad yra vienas vaikinas, kuris negali pastūmti troleibuso ir pradėjo jį apkalbinėti ir tyčiotis iš jo. Paskui paprašė pastūmti darbininkų, kurie dirba fizinį darbą, yra vyrai ir net 2, jiems jau sunkiai sekėsi jį pastūmti..Ji įlipus į troleibusa toliau pradėjo tyčiotis iš mano draugo, kad nesugebėjo pastūmti ir pan... Draugui pradėjus ginčytis ir prašius nurimti ir patylėti, moteris dar labiau įsiplėskė....Draugas nuėjo nusifotografuoti jos vardo bei pavardės, tai vairuotoja dar labiau užsidegė vos ne grasindama tyčiojosi ir toliau keikė draugą. Tikrai nepateisinu tokio elgesio, kai esu susidūrusi su panašiomis situacijomis dar mažesnėmis Vilniuje ir žinau, kad tokie vairuotojai gauna rimtus papeikinus/įspėjimus už tai ar net būna atleisti. Neprašau atleisti šios moters, kurios dėka buvo net baisu išlipti iš troleibuso, kad neprispaustų ir lipome filmuodami, bet už tokius įžeidinėjimus ir pasityčiojimus ji privalo būti sudrausminta, su ją privaloma pakalbėti ir rimtai pasvarstyti apie jos komunikacija su miesto svečiais, jau nekalbu, kad papeikimai ar kas yra priimtina jūsų miestui, privaloma ją įvertinti ir jos elgesį, kuris PRIVALO būti nepateisinamas.Ačiū jei atsižvelgsite į tai.
Rima 2018-07-19 17:27:00
23 autobusas, kurio matšrutas yra pakankamai ilgas, per karščius neįjungia kondicionieriaus, liukai uždaryti. Ne kelionė, o pragaras. Visi stovi permirkę nuo prakaito.
o bent žinote kad kondicionierius turi tik 25 dujiniai Solariai 15 Vanhool 15 Scania ir 10 Man autobusų beje ir iš šitų gal kaip kurių sugedę.
Reda 2018-07-16 12:51:26
Laba diena, norejau atkreipti autobusu parko administracija su prasymu...Del 6 autobuso, kuris veza zmones i darbus pries 8 val ryto.Suprantam kad vasara sumazinta autobusu, bet ne visi atostogauja visa vasara, ryte autobusas perpildytas, karsta, kondicionieriai neijungti, ar per silpni...zmones net alpsta.Langai neatsidaro...Gal ben tai valandai galima butu paskyrti ilgesni autobusa, kad visi tilptu ir nebutu susispaude.Su pagarba Jiesios kolektyvas
Aciu uz greita reagavima i pastabas.Ir dekojame uz gera vaziavima...
Vazineju rytais su 13 troleibusu i darba, vairuotojas Virgilijus G. Pastoviai rytais keikiasi jei ko zmogus paklausia soka i akis, o vaziuojant savanoriais tai isvis tyliu apie zodineli, nezinau visgi darbas kaip ir su zmonem taip pat ir mazameciai vaziuoja ir vska girdi. Kazkaip gaila kad zmogus toks nepatenkintas savo darbu.galima butu susilaikyti kartais nuo issireiskimu ar sokinejinu zmonem i akis.
Edmundas 2018-07-09 21:12:06
Jau eilini karta neatvazuoja 13 troleibusas 21.01 turi but bet vis nera tvarkykit juos nes jau uzpiso
Dėl remonto Savanoriu pr. Troleibusai vėlavo, apie tai nepagalvojate?
Siūlyčiau Kauno viešojo transporto vairuotojams suteikti nemokamas psichologų paslaugas, nes kai kuriems vairuotojams nebegalima leisti vežioti žmonių. Šiandien tiesiogine to žodžio prasme iškritau iš autobuso, kai stotelėje vairuotojas neatidarė durų, o paprašius atidaryti jas atidarė jau bevažiuojant autobusui. Ir lyg pasityčiodamas man pradėjus lipti spaudė gazą. Čia naujas laiko taupymo būdas taip išmesti žmones?
Šiandien 2018 metų liepos 2 dieną 20:34 kuršėnų stotelei įlipus su vaiku nespėjus pastatyti vežimo vairuotojas pradėjo rėkti kad mokėkis nors nespėjau išsitraukti nei piniginės vyras nespėjo pastatyti vaiko buvom apšaukti kiti keleiviai mus užtarė nes matė situacija ir negana to laikiau vaika vyro prašiau kad nupirktų man talonėlį jis neuėjo vėl liko apšauktas kad pažymėjimo tada teko vaika važiuojančiam autobuse palikti viena vežime kad prieiti ir parodyti pažymėjima. Vairuotojo kortelė nebuvo įdėta (buvo įdėta moters).
3 autobusas nuo šilainių pusės link varnių tilto autobuso numeris 643
G.Karpavičienė 2018-06-28 13:10:00
Sveiki, kodėl, kai lauke 30 šilumos, vieni vairuotojsi įjungia kondicionierius ir veža komfortabiliai, o kiti to nepadaroPP ?Karšta neapsakomai. Nuo ko tai priklauso?
Vairuotojai Jūsų “nešutina” iš piktų kėslų - jie patys sėdi iššutusiom nugarom, ir ne 5 stoteles, o 7 ar net 10 valandų.Daugumoje autobusų tiesiog nėra kondicionierių, daugumoje sugedę liukai, kituose tėra vos keletas orlaidžių.
Kristina Brundziene 2018-06-27 10:14:32
Gerb.Kauno tarpmiestiniu autobusu vairuotojai, labai prasau viso Zemaitkiemio Usenu sen Silutes raj.gyventoju vardu.ar negalit sustot musu stoyeleje iki Usenu stoteles
2 km.mums sunku nueit.turim ir neigaliu ligoniu, negi pravaziuojant kada zmones stabdo taip sunku sustot.mazai dabar vaziuoja zmoniu autobusais negi jums nereikia pinigu.kur pazymetos stoteles kartais net nebuna zmoniu.Labai prasom atsizvelgti i musu prasyma aciu
Kauno rajoną ne Kauno autobusai aptarnauja, niekas čia Jūsų neišgirs.
Kristina Brundziene
2018-06-27 10:14:32 IP 90.131.47.78
Raimondas šiaip gana mandagus žmogus, matyt tikrai esate “jobnuta durnelė”, jeigu taip pavadino.
Kaip elgiatės patys, taip ir su jumis elgiasi.
.. 2018-06-14 10:08:33
23 maršrutu Domeikava-Rokai pradėjo vis ilgiau vėluoti. Po laiko pakeitimo vėlavo pora minučių dabar jau beveik dešimt. Gal ankščiau iš Domeikavos išvažiuot reikėtu arba laiką tvarkaraščiuose koreguoti.
Kiek laiko pagreitino grafikus pakeisdami iš rudens į vasaros sezono tiek ir laiko daugiau ir pradėjo vėluot, nes su šitais grabais greičiau kažkur nepavažiuosi, o vairuotojas taip važiuoja kad pasiektų galutinį sustojimą ir saugiai keleivius nuvežtų nekreipdamas dėmesio į grafiką. Taip yra visuose maršrutuose
Jau eilinį kartą 38 autobusas Mega - Geležinkelio stotis neatvaziuoja į Kuršių gatvės stotelę. Turiu laukti apie valandą kad jis pasirodytų. Būtų gerai, jeigu autobusas atvažinėtų, nes neįšeina tada spėti į kitą autobusą ir dabar turėsiu vėluoti, nes kažkokiais neaiškiai būdais neatvažiuoja autobusas. Kitas autobusas Geležinkelio stotis - Mega visada atvažiuoja laiku.
Labai geras viešasis transportas, bet biskuti per retai važinėja autobusai.
Rūta 2018-06-05 22:07:43
Kauno autobusams reikėtų tvarkyti komposterius. Vakare 37 autobuse mama atžymėjo el.bilietą ir aš iš paskos. Tik pasirodo nuo mamos nenuskaičiavo, o nuo manęs nuskaičiavo. "Pasisekė" sustabdė kontrolė. Mama patapo didžiausia nusikaltėle :) Pasirodo prieš žymint bilietą dar reikia žiūrėti lempučių spalvas ir garso klausytis ar teisingai supypsėjo, reikia spec.instruktažą praeiti :) Taip išeina keleivių kaltė, jeigu komposteris nesuveikia. Žymėjom abi tikrai vienodai. Kaip kitaip autobusų parkui užsidirbti?
Ne instruktaza o tiesiog persiskaityti keleivio taisykles kurios yra pridedamos kartu su el kortele.o gal ar kompisteris kaltas, kad mama laiko kartu su bankinem kortelem, ir el kortele isimagnetino, o gal isskalbe ir t.t aisku juk vairuotojas arba komposteris kaltas, tik ne pats keleivis, kad neisitikimo uz apmokejima keliones
Dažnai autobusas 43 vėluoja, arba iš vis neatvažiuoja
Nuo birzelio 4d pakeisti grafikas 45 taip kad mes y darba po pietu negalim vazuoati gal butu ymanoma pakoreguoti nes tikrai daug zmoniu link regitro vazuoajia kaip buna po pietine pamaina kuri prasideda 14:30 tai mes tada turim vazuoati aplinkeleis kaip sis marsutas patogiausias.
2018.06.01 40 autobuso vairuotojas 19.53 dvarcioniu keramikos stoteleje zmonems atskubejusiems prie autobuso pries nosi uzdare duris, nors dar gera minute stovejo, zmones pabarskino kad atidarytu duris, bet jis tiesiog paziurejo ir nuvaziavo. Taip normalu?
23 autobusai nepritaikyti karštoms vasaroms. Dauguma jų neturi langų viršuje tik groteles ir ypač didelis raudonas 23 neturi neivieno atidaromo lango. Autobusas yra rajoninis todėl dažnai tenka ilgesni laiką važiuoti pirtyje ir teke matyti kaip žmonėms pasidaro siplna ir bloga kelionės metu. Prašau ijungti kokius nors kondicionierius ar išardyti groteles nuo langų, nes artėjant karščiams kelionės darosi nebepakeliamos
Andrius 2018-05-30 15:05:01
2018-05-30, 24 maršrutas kuris turi būti Šiaurinės stotelėje 15:00. Vėlavo viena minutę, bet netas kad nespėjo, o stotelėje prieštai stovėjo kokias 2min. Ir visai neskubėdamas pajdėjo link Šiaurinės stotelės, ir čia jau ne pirmas kartas. Kamščio nebuvo, gatvė buvo beveik tuščia ir šis vairuotojas turėjo pilna galimybę išsukti.
Oho, siaubas koks! :D :D :D Dienos anekdotas šitas komentaras :D :D :D
Noriu paklausti koėl autobusas (NR. 48) neatvažiuoja nurodytu laiku? Kėdainių g. stotelėje, autobusas turėjo būti 15:25, tačiau palaukus iki 15:55 autobusas taip ir nepasirodė!!! Baisu
Dekojame uz jusu malonu nora padeti del palikto skecio 26 autobuse, geguzes 20 diena, 20:30min vaziuojanciam i Kazliskius is Mituvos stoteles. Greitas ir malonus aptarnavimas ir greita vairuotojo reakcija ir neabejingumas. Aciu!
05.13 dieną, 18:05 uzvingiu st. norėjusi įlipti į 46 autobusą, važiuojantį link stoties (nr 817) su dviračiu, netikėtai mane durimis prispaudė vairuotojas rekdamas, kad negalima važiuoti autobusu su dviračiu. Aš to nežinojau, bet rašau dėl to, kad vietoj to, kad tiesiog pasakytų, vairuotojas piktybiškai užvėrė duris man esant tarp jų, taip įlenke purvasaugi, nubrozdino ranką, iš karto ėmė rėkti ir vyti lauk, lyg tiesiog paprasto informavimo "veztis dviračio autobusu negalima" nebūtų užtekę. Tai buvo labai nemandagu, neprofesionalu ir visai nemotyvuota iš karto reaguoti fiziškai keliant grėsmę ir gadinant asmenini turtą. Beje, per priekines duris lipancia moterį jis taip pat kiek mačiau vos nepriverė, nes uždarinėjo visas duris (lyg to būtų reikėję). Siulau instruktuoti savo personalą apie tai, kas yra adekvati reakcija į aplinkybes, ir kad pirmiausia reikia tiesiog pasakyti, o ne pulti ir spausti zmoniu tarp durų. Keleiviai kartais gali kažką padaryti iš nezinojimo ir mielai atsižvelgtų į taisyklių priminimą, nereikia kaip piktybisku pazeideju iš karto fiziškai atakuoti. Būtų malonu sužinoti, kokia Jūsų įmonės pozicija tokiose situacijose. Lauksiu atsakymo. Pagarbiai, Julija
Kas vyksta su 9 troleibusu? Kodėl jis VISADA vėluoja? Ir ne, ne 2 minutes. O 5 ar kartais ir 10 minučių. Suprantu, kada jie vėluoja vieną ar kitą kartą, bet čia VISADA, taip žmonės ir į darbus vėluoja. Darykit ką nors, nes jau nebeįmanoma..
Laba diena, norėčiau pasiskųsti dėl 3 autobuso vairuotojo elgesio, kuris mane apšaukė, kad įlipau pro pirmąsias, įlipimui skirtas duris, teigdamas, kad jeigu nesižymiu kortelės (turiu išsipirkus mėnesiui), tai neturiu teisės lipti per priekinias duris. Kaip ir visuose kituose autobusuose, šiame ant kitų dviejų durų pažymėta, kad įlipti draudžiama. Jeigu turite kitokią politiką, prašau apie tai informuoti, o ne viešai žeminti keleivius. Viskas įvyko gegužės 8 d, 9.30 stotelėje Turgavietė, krypris link centro.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai
"15min" komandoje – nauji komercijos ir rinkodaros vadovai 08-20 17:46
Šią savaitę portalo "15min" komercijos direktoriaus pareigas pradeda eiti Aivaras Matulis, o nuo rugsėjo mėnesio rinkodaros vadovu tampa Gediminas Galkauskas, iki šiol bendrovėje dirbęs pardavimų...
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba
Valstybinė miškų urėdija aukcione parduoda jachtą su priekaba 08-20 17:19
Valstybinių miškų urėdija viešame aukcione parduoda 1985 m. pagamintą burinę jachtę "Gilija" ir 2006 m. gamybos priekabą "Bazaltas 4", kuri skirta jachtos pervežimui.
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta
Venesueloje: devalvacija, denominacija, vyriausybinė kriptovaliuta 08-20 17:02
Ekonominės krizės ir hiperinfliacijos kamuojama Venesuela nuo pirmadienio 95% devalvavo savo nacionalinę valiutą, pervadino, denominavo ir susiejo ją su vyriausybės išleista kriptovaliuta.

Primenybe teikiate..

Skoda