Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Laura 2018-06-15 17:48:41
Laba diena, ilipus į 36 autobusa, 17.40 stotelėje "Lietuvos tekstilės institutas" autobuso vairuotojas Raimundas Levėris nemandagiai su manim kalbėjosi, paprašiau biletėlio stovint autobusui. Jis man pasiulė telefona susikišt i klyna, nes jis dabar vairuoja. Nors stovėjo. Vėliau išvadino mane "jobnuta" "durnele" Esu isiutusi, kokia teise jis turi šitaip su manim kalbėti. Tokie žmonės neturėtu dirbt tokio darbo. Gražioa dienos.
Raimondas šiaip gana mandagus žmogus, matyt tikrai esate “jobnuta durnelė”, jeigu taip pavadino.
Kaip elgiatės patys, taip ir su jumis elgiasi.
.. 2018-06-14 10:08:33
23 maršrutu Domeikava-Rokai pradėjo vis ilgiau vėluoti. Po laiko pakeitimo vėlavo pora minučių dabar jau beveik dešimt. Gal ankščiau iš Domeikavos išvažiuot reikėtu arba laiką tvarkaraščiuose koreguoti.
Kiek laiko pagreitino grafikus pakeisdami iš rudens į vasaros sezono tiek ir laiko daugiau ir pradėjo vėluot, nes su šitais grabais greičiau kažkur nepavažiuosi, o vairuotojas taip važiuoja kad pasiektų galutinį sustojimą ir saugiai keleivius nuvežtų nekreipdamas dėmesio į grafiką. Taip yra visuose maršrutuose
Jau eilinį kartą 38 autobusas Mega - Geležinkelio stotis neatvaziuoja į Kuršių gatvės stotelę. Turiu laukti apie valandą kad jis pasirodytų. Būtų gerai, jeigu autobusas atvažinėtų, nes neįšeina tada spėti į kitą autobusą ir dabar turėsiu vėluoti, nes kažkokiais neaiškiai būdais neatvažiuoja autobusas. Kitas autobusas Geležinkelio stotis - Mega visada atvažiuoja laiku.
Labai geras viešasis transportas, bet biskuti per retai važinėja autobusai.
Rūta 2018-06-05 22:07:43
Kauno autobusams reikėtų tvarkyti komposterius. Vakare 37 autobuse mama atžymėjo el.bilietą ir aš iš paskos. Tik pasirodo nuo mamos nenuskaičiavo, o nuo manęs nuskaičiavo. "Pasisekė" sustabdė kontrolė. Mama patapo didžiausia nusikaltėle :) Pasirodo prieš žymint bilietą dar reikia žiūrėti lempučių spalvas ir garso klausytis ar teisingai supypsėjo, reikia spec.instruktažą praeiti :) Taip išeina keleivių kaltė, jeigu komposteris nesuveikia. Žymėjom abi tikrai vienodai. Kaip kitaip autobusų parkui užsidirbti?
Ne instruktaza o tiesiog persiskaityti keleivio taisykles kurios yra pridedamos kartu su el kortele.o gal ar kompisteris kaltas, kad mama laiko kartu su bankinem kortelem, ir el kortele isimagnetino, o gal isskalbe ir t.t aisku juk vairuotojas arba komposteris kaltas, tik ne pats keleivis, kad neisitikimo uz apmokejima keliones
Dažnai autobusas 43 vėluoja, arba iš vis neatvažiuoja
Nuo birzelio 4d pakeisti grafikas 45 taip kad mes y darba po pietu negalim vazuoati gal butu ymanoma pakoreguoti nes tikrai daug zmoniu link regitro vazuoajia kaip buna po pietine pamaina kuri prasideda 14:30 tai mes tada turim vazuoati aplinkeleis kaip sis marsutas patogiausias.
2018.06.01 40 autobuso vairuotojas 19.53 dvarcioniu keramikos stoteleje zmonems atskubejusiems prie autobuso pries nosi uzdare duris, nors dar gera minute stovejo, zmones pabarskino kad atidarytu duris, bet jis tiesiog paziurejo ir nuvaziavo. Taip normalu?
23 autobusai nepritaikyti karštoms vasaroms. Dauguma jų neturi langų viršuje tik groteles ir ypač didelis raudonas 23 neturi neivieno atidaromo lango. Autobusas yra rajoninis todėl dažnai tenka ilgesni laiką važiuoti pirtyje ir teke matyti kaip žmonėms pasidaro siplna ir bloga kelionės metu. Prašau ijungti kokius nors kondicionierius ar išardyti groteles nuo langų, nes artėjant karščiams kelionės darosi nebepakeliamos
Andrius 2018-05-30 15:05:01
2018-05-30, 24 maršrutas kuris turi būti Šiaurinės stotelėje 15:00. Vėlavo viena minutę, bet netas kad nespėjo, o stotelėje prieštai stovėjo kokias 2min. Ir visai neskubėdamas pajdėjo link Šiaurinės stotelės, ir čia jau ne pirmas kartas. Kamščio nebuvo, gatvė buvo beveik tuščia ir šis vairuotojas turėjo pilna galimybę išsukti.
Oho, siaubas koks! :D :D :D Dienos anekdotas šitas komentaras :D :D :D
Noriu paklausti koėl autobusas (NR. 48) neatvažiuoja nurodytu laiku? Kėdainių g. stotelėje, autobusas turėjo būti 15:25, tačiau palaukus iki 15:55 autobusas taip ir nepasirodė!!! Baisu
Dekojame uz jusu malonu nora padeti del palikto skecio 26 autobuse, geguzes 20 diena, 20:30min vaziuojanciam i Kazliskius is Mituvos stoteles. Greitas ir malonus aptarnavimas ir greita vairuotojo reakcija ir neabejingumas. Aciu!
05.13 dieną, 18:05 uzvingiu st. norėjusi įlipti į 46 autobusą, važiuojantį link stoties (nr 817) su dviračiu, netikėtai mane durimis prispaudė vairuotojas rekdamas, kad negalima važiuoti autobusu su dviračiu. Aš to nežinojau, bet rašau dėl to, kad vietoj to, kad tiesiog pasakytų, vairuotojas piktybiškai užvėrė duris man esant tarp jų, taip įlenke purvasaugi, nubrozdino ranką, iš karto ėmė rėkti ir vyti lauk, lyg tiesiog paprasto informavimo "veztis dviračio autobusu negalima" nebūtų užtekę. Tai buvo labai nemandagu, neprofesionalu ir visai nemotyvuota iš karto reaguoti fiziškai keliant grėsmę ir gadinant asmenini turtą. Beje, per priekines duris lipancia moterį jis taip pat kiek mačiau vos nepriverė, nes uždarinėjo visas duris (lyg to būtų reikėję). Siulau instruktuoti savo personalą apie tai, kas yra adekvati reakcija į aplinkybes, ir kad pirmiausia reikia tiesiog pasakyti, o ne pulti ir spausti zmoniu tarp durų. Keleiviai kartais gali kažką padaryti iš nezinojimo ir mielai atsižvelgtų į taisyklių priminimą, nereikia kaip piktybisku pazeideju iš karto fiziškai atakuoti. Būtų malonu sužinoti, kokia Jūsų įmonės pozicija tokiose situacijose. Lauksiu atsakymo. Pagarbiai, Julija
Kas vyksta su 9 troleibusu? Kodėl jis VISADA vėluoja? Ir ne, ne 2 minutes. O 5 ar kartais ir 10 minučių. Suprantu, kada jie vėluoja vieną ar kitą kartą, bet čia VISADA, taip žmonės ir į darbus vėluoja. Darykit ką nors, nes jau nebeįmanoma..
Laba diena, norėčiau pasiskųsti dėl 3 autobuso vairuotojo elgesio, kuris mane apšaukė, kad įlipau pro pirmąsias, įlipimui skirtas duris, teigdamas, kad jeigu nesižymiu kortelės (turiu išsipirkus mėnesiui), tai neturiu teisės lipti per priekinias duris. Kaip ir visuose kituose autobusuose, šiame ant kitų dviejų durų pažymėta, kad įlipti draudžiama. Jeigu turite kitokią politiką, prašau apie tai informuoti, o ne viešai žeminti keleivius. Viskas įvyko gegužės 8 d, 9.30 stotelėje Turgavietė, krypris link centro.
Gegužės 8 dieną autobusas 42 per julijanavos stotelė po 08.25 tiesiog pravažiavo taip palikdamas 4 žmones, kurie laukė autobuso. Žmonės turi darbus, vaikams reikia į mokyklas. Suprantu, kaip veluoja, bet čia tiesiog pravažiavo.
Labai nusivyliau Jusu marsrutu laiku planavimu... Jau kelinta karta tenka laukti stoteleje tik del to, kad pakeistas laikas neautampa su rodomu stoteleje ir internete. 2018-05-07 akluju ir silpnaregiu stoteleje 17 autobuso nurodomas laikas 17:45 nesutampa su internete nurodytu 17:04. Tai jeigu keiciate stoteleje bukite malonuas ir informuokite svetaineje...
Biruliškių stotelėje nėra 29 autobuso išvykimo į Kauną tvarkaraščio
Laba diena, noreciau pareiksti labai dideli nusivylima jusu darbuotoju, visiskai neprofesionaliu elgesiu baisias keiksmazodziais ir pavojingu vairavimu, 2018.05.03 diena isedau i 34 autobuso marsruta su savo dukra kuriai 7 metukai, apie 13:15 klinikos, bet tiksliai negaliu pasakyti, kryptimi link prancuzu g autobuso numeris 725 senas raudonas autobusas, vairuotojas sauke ant senoliu kuriems sunku buvo ilipti i jusu sena autobusa su laiptukais, vairuojas keikesi ir skubino kuo greiciau "seniam lipti", paskui pradejo ant kazko saukti, kad kazkas yra "d*****s" ir dar baisesniais zodziais, toliau pajudejus is kliniku leke dideliu greiciu ir baisiais posukiais vos zinokit neiskritau is sedynes, nu siaubas as nesuprantu kas per zmones, gi vaiku yra, o taip sneketi viesoje vietoje siaubas.
laba diena, norėčiau pranešti apie 20-ojo autobuso vairuotojo neatsakinga elgesį. Gegužės 2-aja diena autobusas, važiuodamas maršrutu seniava- urmo turgus- partizanu gatvė 15.11val NET NESUSTOJO vinču gatvės stotelėje. Stotelę pralėkė dideliu greičiu, nors stovėjo NE VIENAS keleivis. Kaip Jūs skatinate važinėtis viešuoju transportu, nors autobuso vairuotojai yra tokie neatsakingi???
Jeigu komposteris veikia netinkamai, tai privalu ji sutvarkyti, o ne i trasa leisti toki autobusa..Kokios dar diskusijos gali buti sia tema?
Kiek pastebejau, kad ta moteris kuri raso del sesers kuri su protine negalia, ir buvo nubausta kontroles, kad jai irgi kazkokie reiskiniai yra paveldeti.
Visi komposteriai yra geri, visi nuskaito kortelės informaciją. Atsiranda koks vienas ar du per visus autobusus ir troleibusus, bet tai retai. Ne vairuotojų darbas perspėti, jų darbas nuvežti keleivius saugiai iš taško A į tašką B. Dauguma pasako, jog bilietas nepažymėtas, geranoriškai paaiškina. Kiek tokių sutinka per dieną ne vieną, nejaugi kartos tą patį per tą patį kaip kokia papūga. Šiaip ir pats keleivis turi pasidomėti, ir tada kontrolė nebaus ir baudos nebus. ;)
Julija zvironaite 2018-04-25 14:03:05
Deja, nelaimingoji keleive, pati dyrbu viesajam transporte, ir visa diena nekartosi kad jusu kortele nesuveike, ar kad jus blogai pridejote, kaip isgirsti is keleiviu neaiskink ne tavo reikalas o dar buna ir taip kad buni pasiustas lb toli...., tai tada ir vaziuokit kaip norit, bus kontrole susimokesit.kontrole dyrba savo darba.o kameros yra, bet pasidomekit ar jos kazka fiksuoja.
Šiaip žmonės patys turi savimi rūpintis ir žiūrėti, kortelė atsižymėjo ar ne. Blogiausiu atveju gali paklausti vairuotojo, juk jie pasakys, tikrai ne visi tokie baisūs kaip kai kurie keleiviai piešia. Pati važinėju kasdien viešuoju transportu ir daug matau, kaip žmonės žymisi kortelę ar elgaisi. Sakau, tegu važiuoja kaip nori, jei tingi paieškoti informacijos. Dar buvo atmintinė apie kortelę.
Rūtelė 2018-04-25 13:32:58
Jei kyla tokie klausimai vertėtų pasiskaityti instrukciją e. Bilieto. Ten aiškiai parašyta ką gerb. Julija Zvironaite parašė. Ta instrukcija būna kartu su kortele, kurią nusipirkote.
Julija zvironaite 2018-04-24 22:25:27
Reik isitikinti kad esi susimokejus uz kelione, o jeigu su negalia tai tegul vaziuja su palyda, jeigu po miesta vazineja vieba tai pati uz savo veiksmus ir atsako.
Pypsejimo garsas skiriasi ir lempute zalia turi uzsidegti.gal kortele buvo salia kitu bankiniu korteliu ir isielektrino, gal buvo suslapus, gal netiksliai prideta, aisku supypsejo bet ne tokiu garsu.CIA IR SKAITOSI, KAD PRIVALAI ISITIKINTI, KOKY GARSA GIRDI, IR AR SPALVAS SKIRI.o dar ir raso ar nusiskaiciavo komposterio ektanelyje!!!!!!!lietuviskom raidem.
Jei nuo pirmadienio (23d) pakeitėte 16 troleibuso grafiką, tai būtų malonu, kad jį pakeistumėte ir savo puslapyje, nes atėjus į stotelę laukti 10min kito, patikėkit, nėra malonu. Dėkui iš anksto.
Nebuvo 23 autobuso kuris turejo isvykti is roku 5.42. prasyciau jaigu butu galima ateiciai issiusti pakaitini autobusa jaigu neatvaziuojia sis kuris turi vaziuoti tuo laiku dekui uz supratinguma
Laba diena, trečiadienį (2018-03-11) vakare važiuojant paskutiniu 3 autobusu link klinikų, buvo pamesta auksine apyranke. Jeigu radote butų malonu atgauti, ačiū
Saulenė Sakavičiūtė 2018-04-07 19:48:57
Susimaišiau, bet manau info nepakenkė niekam :))
Tarpmiestiniuose taiko nuolaida 50% tik su galiojančiu studento pažymęjimu, kas mokos profesinėse mokyklose. O gimnazijų moksleiviam nuolaidos tarpmiestiniuose reisuose-nėra.
Saulenė Sakavičiūtė
2018-04-07 19:48:57 IP 90.142.181.42
Rutele 2018-04-07 19:45:25
Tikriausiai ne čia rašote, autobusų stotis priklauso Kautrai, o ne Kauno autobusam. :)
Susimaišiau, bet manau info nepakenkė niekam :))
Saulenė Sakavičiūtė 2018-04-07 15:42:38
Sveiki. Labai malonu, kad Kauno autobusų stotis yra tvarkinga, gražu ir ja galime didžiuotis, tačiau visa “faina” tvarka yra šioks toks nusivylimas, gražiai pasakius...
Nusipirkau bilietus į Marijampolę - pirmyn ir atgal, kadangi esu visdar moksleivė gimnazijoje pasirinkau 50% nuolaidą, kurią taiko visi. Už viską sumokėjau 3, 76€ kas yra pakankamai juokinga suma. Nuvykus į autobusų stoty parodžiau ir bilietą, ir pažymėjimą, kurį iškart atmetė. Vairuotojas netgi davė lapą pasižiūrėti, kad man nuolaida negali būti taikoma, nes jos taikomos tik 10 mokyklų per visą Lietuvą. Kai paklausiau ką man reiktų daryti, tikėjausi ir vyliausi slaptai, jog reiks tik primokėti, tačiau buvo smagu išgirsti, jog man reikia nueiti ir nusipirkti naują bilietą - pilna kaina :)))) Be keiksmų tikrai neištvėriau ir ėjau nusipirkti tą “auksinį” bilietą, o senuosius išmečiau, nes vairuotojas paminėjo, kad jie tiesiog nebeverti nieko.
Aišku nuėjus, man pasakė, kad nusipirkti bilietą galima tik pas vairuotoją...
Žodžiu, aš “šiek tiek” pasipiktinus, pavargus ir nusivylus, bet vistiek mylėkime savo Lietuvą - ji gi TOKIA NEPAKARTOJAMA!
P.s. Visur kitur gauname 50% nuolaidą, bet ne tarpmiestiniuose autobusuose.
Saulenė Sakavičiūtė
2018-04-07 15:42:38 IP 90.142.181.42
Aišku nuėjus, man pasakė, kad nusipirkti bilietą galima tik pas vairuotoją...
P.s. Visur kitur gauname 50% nuolaidą, bet ne tarpmiestiniuose autobusuose.
Moksleivė 2018-04-04 09:22:17
Įlipusi į 23 autobusą vairuotojui padaviau 1€ ir net nespėjusi pasakyti, kad bilietėlį perku už 50centų vairuotojas neišklausęs įmušė už 1€ ir kaip kelis kartus pakartojau, jog perku už pusę kainos pasakė, jog kitą kartą garsiau pasakyčiau ir neišmušė kito bilietėlio.
Užtat nežioplinėt reik. Duodi pinigus ir iškart sakai. Jis ir neturi dėl ko kito bilietėlio mušti.
Laima 2018-04-02 08:41:39
Marsrutu nr 56 vaziuoju nuo 2006metu visko pasitaike per si laika ir gero ir blogo. Taciau kai marsrutiniai taksi tapo pavaldus kauno autobusams tapo lyg geriau. Bet paskutiniu metu dirba daug vairuotoju kurie jauciasi nepatenkinti savo darbu ir labai nervuoti.O stai kovo 31d. iskilo problema pasipydyti el.bilieta 35eurais pildau pirma karta iki praejusio men. nepirkau. O nesugebejo padaryti ir balandzio 2d. Nes vairuotajai arba nemokejo arba neturejo laiko. Buvo toks ispudis kad prasau paskolinti pinigu...Kam reklamuoti paslauga kiekviename mikro autobuse jei jos nesugebate suteikti
Nuo kada maršrutiniai taksi Kauno autobusam pavaldūs? Pavadinimas Kautra nieko nesako??
Jonavos g. 2018-0-31 nuo 12 iki 12:30 link Romainių nepravažiavo NEI VIENAS 52 numerio mikroautobusas, kai turėjo būti mažiausiai 2. Laikas GPS įdėti ir į juos, nes važiuoja kur nori ir kada nori.
Martynas 2018-03-23 09:20:19
51 mikriukas, kuris turejo isvykti is Tirkliskiai (pirmosios) stoteles 9:04, neatvyko (laukiau nuo 8:55). Eilini karta pastebiu neatitikimus laiku sio marsruto, ACIU UZ PRIDARYTAS PROBLEMAS.
Rekvizitų puslapį susiradai, o pasidomėti, kad maršrutiniai taksi priklauso Kautrai, o ne Kauno autobusam nesugebėjai..
Deimante 2018-03-15 17:28:52
O kur žmogiškumas? Kur normalus bendravimas su žmonėmis, iš kurių pinigų jiems atlyginimas mokamas?
Žmogiškumas žmogiškumu, bet vairuotojui tai yra trumpa atokvėpio minutė, kuomet jis gal sumuštinį nori suvalgyti nestebimas keleivių. Arba apsilankyti WC kas atsakys jog suleisti keleiviai neištuštins kasos ar nepaims asmeninių daigtų?
Labas vakaras. Šiandien turėjau pasiekti Garliavą važiuodamas 102 mikroautobusu. Deja, palydėjau vairuotoją akimis... Atėjau į stotelę apie 18:25, likus maždaug 10 minučių iki mikroautobuso atvažiavimo. Vairuotojas į mane žiūrėjo, matė mane, bet nuvažiavo nekreipdamas dėmesio. Vairuotojo vardas - Artūras. Pastoviai važinėjantys mokiniai maršrutu Juragiai - Veiveriai sulaukia ir sulaukdavo nepagarbaus vairuotojo elgesio, pastabų. Mikroautobusas atvažiuodavo ne savo grafiku, dažnai anksčiai negu turėtų, taip palikdamas mokinius vėluoti į pamokas. Tiek mokyklos administracija, tiek tėvai žino apie šio konkretaus vairuotojo elgesį, tačiau NIEKAS nesikeičia. Šiandien nenuvykau ten, kur turėjau, taip nutinka ne man vienam - tokie įvykiai pasikartoja periodiškas. Lauksiu pokyčių...
Laba diena, šiandien 03-16 teko toks atvejis kad įlipus į troleibusą ir pasakius kad už puse paduodant pinigus išmuša pilna kaina bilietėlį. Kai pasakai kad už pusę kainos dar pasitikslina bet vistiek išmuša pilną kaina. Taip kad norėčiau patarti visus vairuotojus siųsti pasitikrinti klausos ar gerai girdi.
šiandien 2018-03-15 17, 05 Varnių tilto stotelėje sėdėjo močiutė su lazdele, kuri, sustojus 3 maršruto autobusui (autobusas važiavo į onkologinę ligonę) pakilo nuo suoliuko ir ėjo į autobusą, vairuotojas nesulaukęs kol lėtai judanti močiutė įlips nuvažiavo.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Trečiadienio futbolas: trapių pergalių diena
Trečiadienio futbolas: trapių pergalių diena 06-21 00:02
Visose trijose šiandien vykusiose pasaulio futbolo čempionato rungtynėse švęstos vieno įvarčio pergalės. Portugalija įveikė Maroką, Urugvajus - Saudo Arabiją, o viena iš favoričių Ispanijos...
Pilki keleliai dulka...
Pilki keleliai dulka... 06-20 21:37
Susisiekimo ministerijos (SM) ir VĮ "Kelių priežiūra" atliekamas buvusių regioninių kelių įmonių auditas dar nebaigtas, tačiau pagrindinės ydos jau aiškios: lėšų švaistymo mastai – milžiniški...

Sutikimas su interneto svetainėse pateikiamomis "Slapukų" taisyklėmis Jums:

Skoda