Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

29 autobusas šiandien 7.27 į Karmėlavą-2 neatvažiavo... Kaip žmonėms nusigauti į darbą Kaune, kai autobusų mažai, o ir tie net piko metu nevažiuoja?
Vienintelis autobusas nr. 29 šiandien 7.27 min. iš Karmėlavos ir to nėra...Čia kaip suprasti? Viešojo transporto teikiamų paslaugų kokybės ir atsakingumo nėra.
Viešuoju transportu naudojuosi labai retai, šiandien, t.y. 2020.05.23 ketinau juo pasinaudoti. "Muravos" stotelėje 9 val. 01 min. atvykus 26 maršruto mikroautobusui, net neįlipus, bei dėvėdama apsauginę kaukę, paklausiau vairuotojo ar galima įsigyti bilietėlį pas vairuotoją. Tai buvo mano klaida...kad paklausiau...išgirdau (labai pakeltu "tonu") ko negirdėjusi, iš kur aš atvykusi, kas aš per viena ir t.t., žodžiu, visą savo blogą nuotaiką "išliejo" ant manęs. Nežinau, kaip jums, bet mano nuomone šiam vairuotojui tikrai būtina psichologo pagalba, nes jo psichika tikrai nėra stabili.
Rasa 2020-05-22 10:10:08
20 autobusas Ukmergės stotelėje turi būti 17.32 val.tai keturias dienas iš eilės visada vėlavo, 18 d.-10 min;19 d.- 10 min;
20 d.- jau 15 min, o 21 d.netgi 25 min., jis ir taip vaziuoja beveik kas valandą, tai dar su vėlavimais iš vis tragedija grįžti iš darbo.
jeigu neišeina laiku važiuoti, tai reikia keisti grafiką.
kur dingo Egis komentatorius, jau daug neatsakytų klausimų
jeigu neišeina laiku važiuoti, tai reikia keisti grafiką.
Kiek gali veluot 40 autobusas kreivės prospekte jus būna 04.56 sendien atvažiavo gerokai po 5 buvo kad ir visai neatvažiavo ne tik su salau belaukiant bet ir prie pilies turėjau šalt nes nespėjau į 11 dabar turiu sirgt aš nežinau tvarkykite jus tuos vairuotojus sendien vairavo mergina
Audronė Bortkevičienė
2020-05-20 10:10:22 IP 28men1jm
Gegužės 16 d. šeštadienį apie 21 val. atėjome į stotelę Ožeškienės g.Tablo degė užrašas, kad artimiausias transportas bus tik po 1.5 val. Atėjus vėliau, užrašas buvo tas pats. (37 maršr.). Priartėjus nurodytam laikui staiga užrašas dingo!!! Aišku, dar palaukėm, bet niekas neatvažiavo. Stotelėje laukė 8 asmenys. Kaip suprasti? Direktorius skundžiasi nuostoliais. O kaip pasiekti namus šeštadienio vakarą?
MONTANA PŪRIENĖ
2020-05-18 08:52:52 IP 5f4so9fl
Laba diena. Labai nesmagu, kai autobuso vairuotojas nesilaiko oficialiai paskelbto grafiko. 2020 05 18 d. 8val.
34min.autobusas iš Prūsų g. į Šilainių pl. atvažiavo 8.39. O po to ne važiavo, bet lėkė lyg akis išsideginęs.
Sveiki, norejau paklausti ar taip galima, atejau y stotele laiku o vairuotojas uzdare duris pries pat nosy ir nuvaziavo kai reikejo man skubeti. (44 autobusas 14:54, 05 14)
Sveiki, Aš Inga Nazarovienė 2020, 05, 04 gavau baudą nes važiavau neatsižymėjus nuolatinio bilieto. Viskas įvyko dėl to, kad atžymėjimo aparatas neleido atsižymėti, nors bandžiau per kelis kartus.Ta pati istorija pasikartojo ir 2020, 05, 11d 40maršrute 7 val.19 min.Redos sustojime.Trys moterys tam tarpe ir aš bandėme atsižymėti, bet pavyko tik po kelių min.
Gal kam nors iš aptarnaujančio personalo būtų pravartu atsisukti kameras
.Klausimas kodėl keleiviai turi nervuotis jog aparatai neveikia kaip turi veikt?Prie vairuotojo kabinos taip niekada nebūna.Labai pikta kai tavo nuolatinis pilnas, o turi mokėti baudas.
Gražios dienos.
2020 gegužės 11 vakarą buvau nesąžiningai išprašyta iš autobuso.
Ruošiausi keliauti su savo mama ir šuniu kuris buvo SPECIALIAI TAM PRITAIKYTOKE RANKINIO BAGAŽO DYDŽIO TAŠĖJE dedamoje per priekį, kad netrukdytų žmonėms būtų matomas šuo šeimininkui ir BUVO SU ANTSNUKIU, viskas buvo pagal TAISYKLES. Lipau vienu metu su jaunuoliu kuris ne dėvėjo nei kaukės nei pirštinių ir nepasižymėjo elektroninio bilieto. Išgirdau kaip vairuotojas rėkia negalima, draudžiama. Pagalvojau jaunuoliui pasirodo buvo rėkiama man ir mano mamai, nes šuo tipo ne dėžėje, aš pareiškiau, kad šuo yra pagal taisykles taseje ir su antsnukiu, ant manęs vėl buvo rėkiama, kad aš nesilaikau taisyklių. Nor aš taip su šuniu keliauju jau 4 metus ir man nėra niekas pasakęs, kad nesilaikau taisyklių. Kyla klausimas ar tai yra dvigubi standartai ar kažkas panašaus kad karantino metu žmonės gali važinėti be kaukių, o žmonės kurie yra sąžiningi ir laikosi taisyklių yra išprasomi iš autobusų. Gal galite išaiškinti vairuotojams, kad 21 amžiuje šunų krepšių būna įvairių spalvų ir formų, netik plastikiniai ar šiaudinės pintinės, krepšius su šuniu galima užsidėti ir and savęs, kad būtų galima padaryti vietos kitam keleiviui ir, kad taip šuo neliečia kito žmogaus ir nesiblašys po transporto priemonę.
Sveiki. Kodėl nuo gegužės mėn. 18 d keičiamas autobuso 6 laikas į nepatogų laiką? Iš Garliavos galo jis išvažiuoja 7, 53. Kodėl nuimamas šis laikas jai jis yra patogus? Juk daugelio darbai prasideda nuo 9h
Ir aplamai grafikai taip išretinti tarsi mum nereikia važinėti į darbus!!!
Ar tikrai nėra kam atkreipti dėmesį į 19 maršruto Skubios pagalbos centras-Palemonas autobusą? Iki karantino rytais būdavo pilnas keleivių, dabar vėl pilnas.
Gintarė 2020-04-29 12:45:06
Suprantu šiuo metu susidariusią situaciją, kad karantinas ir panašiai, bet po truputį jį švelnina, o autobusų ir troleibusų grafikai nesikeičia. Yra žmonių, dirbančių pamainomis. Kaip kad jiems prasideda 14.30val ir baigiasi 23val. Kaip po darbo grįžt namo? Važiuoja tik 36autobusas, ne visiem jo maršrutas tinka, kas gyvena Eiguliuose, tenka nuo savo visa pusvalandį naktį eit namo pėstute. Galiausiai naktinė pamaina prasideda sekmadienį 23val.ir šiuo metu negana to, kad joks autobusas jau nebe važiuoja, bet net ir į darbą negali nusigaut. Nėra nei 8troleibuso, nei 6 ar 36 autobuso važiuojančio.
Ant taksi tikrai neuzdirbam, kad naudotis jo paslaugom.
Siuo metu dirbti neprivaloma. Karantinas. Autobusai oro nevezios. Prasome vaziuoti taksi, ar nuosavu transportu. Grafiku nekeisim.
Kauno miesto savivaldybės transporto administracijos melagingą išvadą man pateikta 2020-05-04 Nr. 39-2-97, pažymėtina, kad Kauno miesto savivaldybės administracija nėra priėmusi įasakymo, kuris leistų UAB, , Kauno autobusai " nebausti be bilieto viešuoju transportu važiuojančių keleivių, ar leistų vežti keleivius nemokamai. Kontrolės ne vienas ekipažams buvo mano paklaustas 2020-04-11 dieną, kodėl nesurašo be bilietų važiavusiems keleiviams, pasikartosiu, ne vienas ekipažams UAB, , Dorsimus" kontrolės man vienbalsiai atsakė, kad Kauno miesto transporto administracijos uždrausta bausti keleivius be bilietų važiavusius, o be to 2020-04-11 laiku grunvaldo stotelėje UAB, , Dorsimus " kontrolierė pasipiktinusi, kad nedavė išeiginės, o dėl akių reikia dirbti.
Ant taksi tikrai neuzdirbam, kad naudotis jo paslaugom.
Sveiki, 2020.04.28. važiavau 9 troleibuso maršrutu.Įlipau vienybės.g sustojime13:23min.Norėčiau padėkoti vairuotojui už rūpestingumą, kuris pastebėjęs be apsauginės veido kaukės moterį ją sudrausmino ir liepė išlipti....AČIŪ UŽ TOKIUS DARBUOTOJUS..GALVOJAU KAD MEDIKAI, POLICIJOS PAREIGŪNAI MŪSŲ SAUGUMU RŪPINASI....BET DABAR GALIU PASAKYTI KAD IR TROLEIBUSŲ VAIRUOTOJAI....DAR KARTĄ AČIŪ UŽ RŪPESTINGUMĄ.....IR UŽ TOKIUS ATSAKINGUS, ŠAUNIUS DARBUOTOJUS.
ŠIANDIEN SUPAUDĖ TARP DURŲ MANO MAMA. 36 autobusas, kurio grafikas buvo 19.16h iš jonavos stotetės, suspaudė Strazdo gatv stotelei išlipančia keleive! 76m mano mama. Mama važiavo viena ir lipti pasiruošė ankščiau. Autobuse važiavo visą kelia viena!, TAI KUR ŽIŪRI VAIRUOTOJAS??? Kai tik viena kekeivė??? Ačiū Dievui, kad nesutraiškė, pasėmes matysim kita diena
Kodėl vairuotojai nesilaiko tvarkaraščio? Jei maršruto pradžioje troleibusui laikas važiuoti 08:10, tai kodėl iš stotelės išvažiuoja 08:05?
40 marsruto autobusas 844 neatidarneja abieju duru, kai lipantieji i autobusa yra du zmones. Koks atstumas turi buti atitvertas nuo vairuitojo? Kodel kitu marsruto autobusai issikungia navigacija, kad megalithic matyti orogrameleje kur jie yra, o tai vyksta ypatingai savaitgali 3 narsruto autobusuose
19 autobusas rytais (antras reisas kuris važiuoja apie 6val) visad būna visiškai pilnas. Prašau paleiskit normalų autobusą, o ne tą mikroautobusiuka, arba prašau padaryti kelis reisus tą valandą, nes važiuoji susigrudus kiek įmanoma ir dar moteriškės atsisako kaukes devėt ir tenka su jom trintis. Ačiū.
Ar tikrai dezinfekuojamas visas viešasis transportas? Šiandien ryte važiavau 42nr autobusu.Prie galutinių sėdinių rankena buvo nuklota dulkių.Prie vairuotojo grindys buvo drėgnos ir gaivu.O gale jautėsi ne koks kvapas.
Jovi 2020-03-19 15:23:06
Sveiki norėjau pasiteirauti kodėl Kauno autobusai 26 45 rytais kur važiuoja maršrutu nuo 5.30-6 tarpe į darbą vežantys nesilaiko Lr įsakymų karantino metu vežti tik žmones ant sėdimų vietų??? Autobusai pilni kaip visada nes žmonės važiuoja į tą galą kur dideles įmones kaip Kitron Hydro Regitra ir tt vistiek autobusai pilni žmonės susigrudę kvepyoja vieni kitiems į veidus ar Kauno autobusai nereaguoja į nurodymus ar čia patys vairuotojai savivaliauja?
tai kad nesilaiko istatymu ne Kauno Autobusai o patys keleiviai, jei nera sedimu vietu ne vairuotojas turi kontroliuoti o tiesiog patys keleiviai susiprasti ir nelipti
2020-03-14 15:40 Kreipiuosi į sveiko proto Lietuvos žmones ir prekybininkus.

Viskas žmonės, parduotuvių ir masinio apsipirkimo laikai baigėsi. Prekybininkams neįdomu ar jūs mėgstate riestainius su razinomis ar riestainius su saulėgrąžomis. PREKYBININKAI (tiksliau personalas, salės darbuotojai, kasininkai) - tiesiog nenori susirgti. Gerbkite ir saugokite jų gyvybes. Nors ir viską valdo pinigai, bet dabar juos padedam į seifą jie tikrai bus ten saugūs. ir žiūrime jau ne į pinigus.
Apsiperkate kas būtina, apsipirkimus darote retai, vengiate kontakto, parduotuvėje perkate kuo mažiau rūšių, perkate kas būtina, ir 10 minučių nestovite prie lentynų galvodami ar kečupą pirkti su žolelėmis ar su prieskoniais ar klasikinį ar švelniai švelnų ar nešvelniai švelnų. Šitą galėsite daryti birželio mėnesį. o dabar atėjo laikas kai turime saugoti ne tik savo bet ir visų kitų gyvybes.

1. Turi būti uždaryti visi nebūtini prekybos centrų skyriai.
2. Maisto prekių parduotuvėse prekybininkai turi parduoti tik tai kas būtina. Prekių lentynų pildymas kojinėmis - nėra skubos prekė. Atidedam geresniem laikams. Per mėnesį laiko nebūsit stiliovai apsikirpę - tai bus proga sunešioti ir nestilingas, namie esančias senas kojines.
3. Mintis prekybininkams: Sudaryti pirkinių krepšelį kurį sudaro 1 pakuotė. Joje (30 kiaušinių, 2 kgryžių, wc pop, aliejus, makaronai 5 bananai nu ir panašiai) - mintį supratot. Jei visgi nesupratot nes esat atsilikėliai - aiškinu : Tikslas - kad pirkėjas parduotuvėje kuo trumpiau užtruktų.
4. Maisto prekių parduotuvės turi dirbti 4 valandas per dieną. Didesnių prekybos centrų atsisakome. Mažesnės parduotuvės - gali dirbti visą parą - nes jose visi ras to kas būtina. Dėl mažo lankytojų srauto manyčiau tikrai nereikia laikyti xxx parduotuvės vien dėl to kad per valandą ateis keli žmonės nusipirkti kečupo.
5. Tie, kas esate nepatenkinti trumpu prekybininkų darbo laiku - visada paliekama galimybė patiems įsidarbinti. Internetinių prekių parduotuvė, parduodanti maisto prekes šiuo metu labai stipriai ieško komandos narių. Tad prašom, galit patys be kaukių, parduotuvės salėje dirbti, ir būti visą dieną ten, kur lankytojų srautas yra, žmonės keičiasi. Jeigu esate bebaimiai - tai puiki galimybė užsidirbti pinigų.
6. Moksleiviai sustabdyto švietimo metu turi skirti dėmesį susitvarkyti spintą, padaryti internetinį projektą. Pakalbėti su savo tėvais, paskambinti močiutei, kurios nelankė 5 metus.
7. Turtingi tėveliai vaikų būrelių lankymą - atideda. Nuo to, kad Jūsų vaikas 1 mėnesį pabus be būrelio - nuo to degradu tikrai netaps. Suprantu, kad būrelių lankymas yra noras pasipuikuoti prieš gimines ir kaimynus - bet tą galėsite padaryti vėliau. Tikri talentai nemiršta.
8. Viešuoju transporto naudojamės tik tada, kai tai būtina. jei mūsų kelionė 2 - 5 stotelės - bandome paeiti pėsčiomis.
9. Pradedame darbo vietoje (maisto prekių parduotuvėse) devėti kaukes (ar kitas apsaugos priemones). Net jei vadovui tai nepatiks - būsite pirmasis Lietuvoje pavyzdys - kuris rodys, kad kaukės (ar kažkas kitko) yra svarbu ir sveikata - didžiausias mūsų turtas. Jei dėl to skyriaus vadovas Jus bars - nekreipkite dėmesio. Vadovas Jūsų neišmes, nes tada nebus kam dirbti.
10. Kieti ir krūti bahūrai keliones į cafeina ir silkių pavėžinimus su bmw atidedam - suprantu kad pavasaris, ir norisi užsiversti kokią silkę, ant galinės sėdynės, bet šitą atidedam. Nes ta silkė gali būti korona - pati to nežinodama.
11. Šiandien į prekybos centrą su 4, 2 varikliu nevažiuojame tam, kas nusipirktume 2 dešreles. Galvojame apie ateitį, ir į parduotuvę važiuojame tik kas 2 - 3 dienas.
12. Masinio pirkimo dideliais kiekiais idėjai nepritariu. Būtinų maisto prekių visada rasite. O kol kas valgykite iš virtuvės spintelių tai, kas yra užsistovėję ir neaišku kada pirkta - bus puiki proga sunaudoti ir persižiūrėti likučius.
13. Taupome pinigus, nes panašu, kad atvejų tik daugės. Darbai stos. IR po savaitės Jūs būsite atleisti iš darbo.
14. Internete žmonės juokauja, kad oj ko čia pergyvename... Lietuvoje tik 5 - 9 - 10 - 15 sergančių. Tai Jums sakau, Jūs dar palaukit.... Dar kiek užkrėstų yra... Tuoj pradės jiems ryškėti ligos simptomai - va tada jų didės ir didės. Po savaitės turėsime 200 sergančių. Po mėnesio 1000,
15. Uždarome visas LT sienas. Visus oro uostus. Tie, kas yra išvykę ir dar nenori grįžti - turi suvokti, kad jeigu nenori į Lietuvą - tai turės mėnesiui ir pasilikti toje savo šalyje, už kurią sumokėjo. Jeigu nenori grįžti viendėl to kad sumokėjo už 3 zvaigzdučių viešbutį - tai tegul ten ir sėdi. Ir tegul negrįžta, nes niekams jiems individualaus lėktuvo neskirs.
16. Autobusų parkams siūlau daryti savaitgalio maršrutus visomis dienomis, nes keleivių tikrai yra mažai.
17. Kodėl teikiu pasiūlymus? Todėl matau, kad dauguma žmonių į tai nežiūri rimtai.
18. Trumpuoju numeriu 1808 pradeda veikti koronaviruso karštoji linija. Skambinti į liniją galima visoje Lietuvoje visą parą nemokamai iš visų tinklų. Numerio 112 nenaudojame.

Skaitytojas 2020-03-14 15:40
Net nežinau nuo ko pradėti. Baigiau darbą laukiau autobuso Mituvos stotelėje link Klinikų ir sustojo 41 19:05 autobusas ir atsisakė atidaryti man priekines duris, pro kurias pagal taisykles galim TIK įeiti. Vairuotojas pradėjo šaukt, kad lipčiau pro anas, bet patikinau jį, kad galima įlipti tik pro šitas su mėlynu lipduku. Tada vairuotojas uždarė duris ir pradėjo važiuot. Paskui man paėjus, dar pasišaipydamas sustojo, atidarė paskutines duris ir nuvažiavo.. paskui palaukiau 54 kuris atvyko už kokių 4 min. Ir įlipus į autobusą vairuotojas kalbėjo telefonu vairuodamas. Keikėsi ir kalbėjo asmeninius dalykus, kurie manau visiems keleiviams yra neįdomus. Tikrai nusiskundimų dažniausiai neturiu, bet kai taip tyčiojasi iš žmogaus tai tikrai nesmagu ant širdies.
Džordis 2020-03-12 13:04:10
Sveiki, Noriu paklausti, ar tiesa, kad nuo pirmadienio, dėl koronos viruso grėsmės ir galimo užsikrėtimo viešasis transportas važinės su atidarytais langais?
nuo rytojaus ilipimas per visas duris isksyrus priekines, nebus galimybes nusipirkti bilieto pas vairuotoja
SNI 2020-03-10 16:47:03
Ar normalu, kai kelintą kartą jau vairuotojas paduoda iš kažkur popierinį bilietėli, o ne išspaudžia iš aparato? Laikas tai neatitinka ant bilietelio, ar tai neturi reikšmės?
Nieko baisaus, tiesiog kažkokia kvaila moteris nesugebėjo aiškiai pasakyti ką perka. Vairuotojas atspausdino bilietuką. Tada moteris sako ne tokio norėjau. Tada vairuotojas jai atspausdina tokį kokį reikia, o tą per klaidą bandys kažkam parduoti.
Šiaip nepirkinėkite talonėlių iš vairuotojų. Trukdot jiems vairuoti.
Egis 2020-03-04 19:58:07
kam tokias nesąmones rašote apie didesnius? ar nežinote kokiomis gatvėmis jis važiuoja? Didesnis ten nepravažiuoja, kalba einą apie aukštutinių kaniūkų gatvę
Aukštutinių kaniūkų gatve pravažiuoja ir sunkvežimiai.
Negana to, dabar tas pats 3 autobusas Taikos pr sustojime per tokį savo skubėjimą neįleido moters, stovėjusios prie pat durų, tiesiog nuvažiavo. (9:33min turėjęs būt Rėdoj). Šlykštus poelgis
Autobusas turėjo atvykti 9:33. Atėjau 9:28. Šiuo metu 9:45, o pagal trafi bus 9:47. Normalu? Ne.
PRAŠYMAS 2020-03-04 20:04:43
dar yra kitas kalnas prieš mokiveži kur tikrai puikiai pravažiuotų:)
Bet čia jau kita būtų maršruto trasa, o tai įgyvendinti yra ilgas kelias su visais patvirtinimais maršruto atidarymu leidimų išdavimu ir t t. Ir yra dar kita problema to kalno statumas yra lygtais 12 laipsnių o tai reiškia kad draudžiama tokiomis gatvėmis organizuoti keleivių vežimą
Egis 2020-03-04 19:58:07
dar yra kitas kalnas prieš mokiveži kur tikrai puikiai pravažiuotų:)
PRAŠYMAS 2020-03-04 19:39:36
AR NEGALITE 44 AUTOBUSŲ SKIRTI DIDESNIŲ? ŽMONĖS NETELPA, VAIRUOTOJAI NEATIDARO DURŲ, NESUSTOJA STOTELĖSE, RĖKIA ANT VAIKŲ, BAISU....
Šiandien, kovo 3d., važiavau 23 autobusu. Jame buvo daug žmonių, visi stovėjo susispaudę. Kadangi stovėjau priekyje, nusprendžiau nesigrūsti ir išlipti (16:53) (Varnių g.) per priekines duris, nes prieš tai žmonės per ten išlipo (Sajungos aikštė). Priėjus prie durų, vairuotojas pasakė, kad jų man neatidarys ir neišleis. Mat yra keturios durys per kurias galima išlipti. Pasakius, kad yra labai daug žmonių ir nesinori taip grūstis per visus, vairuotojas dar tvirčiau pakartojo tą patį. Klausimas: kodėl tada vienus išleidžia, o kitus jau nebe. Argi sunku atidaryti duris, ar tiesiog žmogui nėra nuotaikos ir rūpi ją sugadinti kitiems???
Laba diena.Rasau palemonieciu vardu.Palemono gyvenviete skiria gelezinkelio begiai.Mums papulti i kita gelezinkelio puse yra sudetina-o musu puseje vaziuoja tik vienas 45autobusas.Noretume suzinoti kodel nebutu galima 19 autobuso marsruta nukreipti i sia puse gelezinkelio, Kol vyko kelio remontas jis taip ir vazinejo, Gyventojams buvo patogu nuvaziuoti i pasta, i poliklinika, i kirpykla, vaiku darzeli ir mokykla.Dabar kur 19vaziuoja Ateities pl nera nei vieno gyvenamo namo.Labai malonu butu gauti atsakyma.Dar klausimas-kodel yra kaitoliojami grafikai keliomis minutemis?nuo kovo 2d 45 marsrutas kuris isvazioudavo is galinio sustojimo 5.33 kazkodel pakeista i 5, 37.Dar karta kartojane tai yra musu vienintelis autobusas su kuriuo mes galime nuvykti iki miesto ir bet koks grafiko pakeitimas mums sudaro nepatogumuVaziuojant ryte siuo marsrutu zmones dar spedavo prelipti i 19 autobusa.Deja jus pakeitete 19grafika-ryte pats pirmas autobusas isvaziouja 2min anksciau...Nesuprantame kam reikia grafikus keisti taip kad zmogui nuo to butu tik blogiau?Butu labai malonu kad 19 autobusa vel vaziuotu Palemono ir Apascios gatvemisarba bent jau kazkas nepatingetu ir pakoreguotu 45 ir 19 autobusu grafikus taip kad zmones vaziuodami i rytine pamaina Taikos prospekte spetu perlipti is 45 autobuso i 19.Tikimes supratimo ir konkrecios pagalbos!
Rima Žičkuvienė
2020-03-01 15:03:48 IP 5f4sop3s
Vairuotojas vairavęs troleibusą nr. 8 (valstybinis nr. LEU 972) 2020 03 01 apie 14.15 val aklųjų ir silpnaregių sąjungos įmonės sustojime neatidarė galinių durų. Šūktelėjus "atidarykite duris" rezultato nebuvo. Prašymą pakartojo ir moteris, sėdėjusi arčiau vairuotojo. Vairuotojas uždarė visas duris ir pajudėjo iš vietos. Priėjus prie kabinos ir paklausus " ar stotetėje nereikia atidaryti durų?" Atsakymas buvo "ne". Vėliau sekė nemalonus vairuotojo monologas "aiškina čia visokios". Galiausiai atidarė priekines duris.
Nemanau, kad norėdama išlipti iš troleibuso tam skirtoje stotelėje, užsimaniau kažko ypatingo. Ir prie durų priėjau iš anksto, ir mano ūgis yra 164cm. Vairuotojui pastebėti mane reikėjo tik noro.
Labiausiai šioje situacijoje, nuliūdino tai, kad vairuotojas vietoj paprasto "atsiprašau" paleido virtinę nemalonių žodžių. Tikiuosi, kad šito vairuotojo neteks sutikti mano vaikams.
Ačiū, kad perskaitėte. Geros dienos.
Viktorija Butkutė
2020-02-28 07:40:43 IP 5f4sosrc
23 autobusas, važiuodamas iš Domeikavos į Rokus, muitinės g. stotelėje atvažiuoja per anksti
AUTO 2020-02-22 09:11:49
Grafikai darbo dienos vakaro metu (20-22 val.) tiesiog tragiški. Parvykus iš Vilniaus traukiniu tiesiog neįmanoma spėti nei į vieną autobusą, vykstantį Aleksoto link. Negi negalima būtų sureguliuoti laiko, kad jie nenuvažiuotų visi beveik vienu metu? Kodėl tokie dideli tarpai tarp autobusų, vykstančių daugmaž ta pačia kryptimi? Ketvirtadienį grįžus iš Vilniaus, patyriau šoką, kad visiškai nėr kuo grįžti. Žinoma, yra taksi, tačiau 21.30 val. dar nėra toks vėlus metas, kad nebūtų įmanoma autobusu grįžti. Visi nuvažiuoja tuo pat metu, o kito tenka tamsoje laukti apie 20-30 min. Štai tau ir didmiestis. Finale parvažiavau per kelis autobusus šiaip taip nusigavęs iki Senamiesčio ir patekęs į 26 autobusą, su kuriuo pilnai iki namų vis tiek neparvažiavau, dalį kelio įveikiau pėsčiomis. Ką noriu pasakyti, tai tik, kad VT patrauklumą ir prieinamumą tokiais grafikais visiškai naikinat.
Toks vaziavimu grafikas sudarytas kontrolei, patikrina, ir vaziuoja i kita objekta.
37 vairuotojas (10.27 val.). Nespėjus įlipt uždarė duris ir prispaudė kurprinę. Paprašius atidaryt duris toliau dairosi ir nesupranta kas vyksta. Tai teko plėšt kuprinę iš durų, tai dar atšvaitą nuplėšė :) absoliučiai aklas senis.
2020-02-17
Kauno pilis, 10 troleibusas, 17.49. Nu d*****s visiškas. Pasižymėjau žiogą ir matyt nušoko, ar nepamatė. Atsivijo per visa troleibusą atsirėmė ir akis drąsko. Žmonės žiūri, juokiasi...Suvedžiau viską dar kartą, mėnesio limitą seniai viršijau, todėl suma 00...ir jis toliau rėkia žmogus, kad aš zuikiu važiuoju.. Lyg ir normali, adekvati, tvarkinga mergina, bet norėjau tikrai keitis. Tai ar, Jūs, d*****s? Nedirbkit jei nervai tokie ištąsyti. Su žmonėm juk dirbat, ne su malkom. Uniforma tvarkinga, bet pats vairuotojais tai visai iškvaišęs.
43 autobusas (šiandien ryte 02-06) 7.11val. išvažiavo nuo Lozoraičio g. stoteles uždaręs duris praktiškai prieš nosį. Aš atbegau prie pirmutiniu durų kai jos užsidarinejo, bet jau buvau prie jų pribegusi, mojavau ir vyliausi, kad vairuotojas atidarys duris ir įleis į vidų, esu tikra, kad jis matė, nes mojavau, kad atidarytų duris, bet jis net nesiteike atidaryti durų ir nuvažiavo, tai kas čia per kultūra? Baisu! Vakar vakare apie 18.00val. (tas pats 43 autobusas) taip pat Lozoraičio g. stotelėje (Norfos pusėje) negalėjau išlipti iš autobuso nei per galines nei per vidurines duris kol neparašiau kad atidarytų duris? Tai kas čia dabar? Ar taip normalu? Tai kam tas viešasis transportas reikalingas jei nei įlipti nei išlipti negalima. Per tokius vairuotojus žmonės stresą patiria, vėluoja į darbus, pildosi pravažiavimo korteles išleidžia pinigus ir dar nesulaukia normalios paslaugos!!!!
Sveiki, kodel vairuotojai tokie neatsakingi???11autobusas Kaniukai, stotele Atramos gatve, laikas 14.15....apiksliai, diena vakar pries tai irgi buvo du kartai.Yra neatidaromos durys 7vaikams ir nuvezami ten kur reikia jei vaikams kas atsitiks kas atsakys jus???informuokite savo darbuotojus11 autobudo kad privalo visada atidaryti duris!!!!
Laukiau 37 autobuso birželio 23g sustojime. Atvažiavus autobusui pamačiau, kad vairuotojas buvo labai užsiėmęs telefonu ir net nesugebėjo atidaryti durų. Laukiau kol vairuotojas atidarys duris, bet taip ir nuvažiavo man prieš pat nosį.
02 mėn. 03d.
3 autobusas iš eigulių išvažiavo 4min ankščiau. Turėjo išvykti 06:01, išvyko 05:57.
elena 2020-01-29 08:28:11
Labas rytas, norėjau paklausti ar 23 autobuso maršrutas yra su "G" raide nes ne visuose sustojimuose stoja? Vakar mano anūkė 16, 09 važiavo iš mokyklos link miesto bet Radviliškio sustojime jos neišleido ir nuvežė iki Šilainių, gal ir nieko baisaus taip būtų vyresniam mokiniui, bet anukę mes tik pratiname prie savarankiško grįžimo namo, nes ji yra antrokė, todėl patyrė didžiulį stresą kai reikėjo grįžti atgal į Sargėnus. Paklausus gal artėjant prie sustojimo ji neatsistojo prie durų, bet jos teigimu vairuotojas plepėjo telefonu ir kadangi sustojime nebuvo laukiančių jis net nekreipė dėmesio kad ji nori išlipti ir nuvažiavo toliau Ar pagal taisykles vairuotojas gali kalbėti dirbdamas ir ar neturi sustoti kiekviename sustojime nežiūrint ar yra laukiančių ar nėra. Tikiuosi Jūs atkreipsit vairuotojų dėmesį į šias taisykles. Gražios dienos.
Ką teko pastebėti, kad dažnai vairuotojai nepastebi arba yra jiems už matymo lauko, kai keleiviai glaudžiasi (taip pavadinkime) prie durų, o ne laikantis atstumo nuo durų. Kai keleiviai nori išlipti, jie nesupranta, kad saugumo sumetimai glaudžiantis prie durų stovėti negalima. Pats pastoviai važinėju ir tikrai pastebiu šį reiškinį, kad tokiais atvejais tikrai galvoju, kad vairuotojams nesimato, jog keleivis nori išlipti. Ir dažnai keleiviai ant vairuotojų beprasmiškai pyksta, kad jie nesustoja. Patys esate kalti, kad nesilaikote tvarkos. Kai pats visada laikausi normalios tvarkos ir tikrai prie durų nesiglaudžiu, man visada vairuotojas sustoja. Ir tuo labiau reikia iš anksto stovėti prie durų, o ne stotis jau privažiavus.

Eisturas
Keleivių pervežimas!

Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
UAB "Eisturas" - Patikimas Jūsų kelionių partneris! Įmonėje dirba ilgametę autobusų vairavimo patirtį turintis kolektyvas, besistengiantis užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą bei patogią, saugią ir malonią kelionę mūsų transportu. Mes džiaugiamės galėdami Jums suteikti kokybiškas paslaugas už itin...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Alyvų takas 9, LT-62142 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka
Seime stringa Kelių direkcijos pertvarka 05-26 19:06
Seimas kol kas neuždegė žalios šviesos Kelių direkcijos pertvarkai iš biudžetinės įstaigos į valstybės įmonę.
Parodų salėse – vis daugiau judesių
Parodų salėse – vis daugiau judesių 05-26 19:06
Prie jau veikiančių nacionalinių muziejų ir jų padalinių viena po kitos jungiasi galerijos ir meno centrai. Sukaupus kantrybę (į kai kurias parodas reikia registruotis) ir įsimetus į rankinę ar...
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti
"Raketos" tipo laivas gavo leidimą plaukti 05-26 19:05
Po metus trukusių savininkų pastangų greitaeigis kateris leidimą plaukti, apie planuojamus reisus į Nidą bus pranešta vėliau.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 44,10 -2,00%