Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

2018 sausio 17d (stotelėje Taikos pr) 51 maršruto mikroautobuso laukiau nuo 17 val 02 atvažiavo tiki 18 val 10min. Pagal
nurodytus grafikus neatvyko 5-6 "mikriukai". Galiu tik paspėlioti (sutrumpino maršrutą, ar savi reikalai?).Tiesa, 17, val. 50 min vienas pralėkė (keleivių- vos keletas), net nebandė sustoti.O kam gi stoti ? Algą vis tiek gaus. Vairuotojai dirba ne dėl žmonių patogumui, bet dėl nustatyto grafiko. Čia ne pirmas kartas, kai vairuotojai nestoja. kai stabdai, nes jie visada, kaip jie sako "vėluoja. netelpa į nustatytus rėmus". Čia rašau ne apie visus vairuotojus. Yra ir šaunuolių. kurie ir el. bilietus papildo, ir patarimų duoda.

Pasipiktinusi 2018-01-14 13:25:12
Tai galima kita paleisti autobusa. Juk taip daro jei atsitinka kazkas. Bet nesvarbu jau atsibodo cia klausyti tik pasiteisinimu. Buvo kaip buvo yra kaip yra.
Kol kitas atvažiuos tai užtrunka, tikrai ne 10 min. Vakaras, pagalvojo, akd žmonių, gal nebus, nesiuntė kito autobuso. Reiktų pikintis tiem, į kurių rajonus važiuoja vienintelis autobusas, o jums buvo troleibusas.
Julija zvironaite 2018-01-13 02:01:59
As dyrbu mieste ir ta vakara 3 autob stovejo sugedes apie 3 val sugedes.lauke pakol atvyks meistrai.
tai kur tie jusu nauji troleibusai po 1€ uz pravaziavima ? kodel turiu salt troleibuse nr 350 ? (pakeliui isjunge sildyma)
Sausio 11d., 12val.39min.stotelėje "Parduotuvė" sulaukus 28 autobuso, įlipus ir duodama 1e pasakiau "už penkiasdešimt", bet jis, nespėjęs įsiklausyti, kadangi dar ir radija pas jį barškėjo, šmušė už 1e.Tai matydama aš dar pakartojau sumą, bet jis pradėjo aiškinti, kad aš nieko nesakiau.Galų gale aš nenusileisdama už neteisingumą, išsitraukus parodžiau pažymėjimą, o jis man sako:"gali nerodyti".Bet kadangi aš nenusileidau, tai jis mane pavadino" gražia moterim, bet jau aferiste"ir išmušė kitą bilietą.Labai norėjau pasakyti:"gal vairuotojas ir geras, bet glušas, bet susilaikiau ir padėkojus už supratingumą, palinkėjau geros dienos, nors man dieną ir sugadino glušius.Ir taip, manau, ne man vienai.
pasipiktinusi 2018-01-12 21:19:54
Tai aš suprantu, kad valdžia kalta. Bet tai kam tie grafikai sudaryti, jei pvz žmogui tik tas autobusas iki namų tinka, tai ką jam daryti. vaikščioti gal ir susalti. Jei mes kiekvienas dirbantis žmogus taip apie savo darbo sritį galvotume, tai kas čia būtų. Gal parduotuve irgi tegu kada nori dirba, kada nori ne.Išgyvensime kažkaip. Gydytojas kada nori, tada gydo. Irgi pakęsime. Nes gi valdžia mažai moka. Taip čia didžiausias akmuo, tai į valdžios daržą, jeigu autobuso neleidžia, nes mano, gal va nebus žmonių.
Julija zvironaite 2018-01-12 10:43:35
Todel kad truksta vairuotoju, tai galimas toks atvejis kad jis net tuo grafiku is garazo neisvaziavo, nes valdzia pagalvojo kad toks velyvas laikas nebus zmoniu, o ta vairuotoja issiunte i koki pikini grafika.nu aisku kaip visada tik vairuotojas kaltas.dar yra tokia kaip ir valdzia...
As esu labai piktas Sausio 12 diena Penktadienį as laukiau stoteliai 37 autobuso namo ir zinoma sulaukio 17:49 autobusas atvaziavo laiku ir pan. Ir priekije buvo 5 trolebusas ir laukė ar kas įlps ar išlips tai užnugaros 5 troleibuso buvo 37 autobusas aš galvojau gal jis privažiuos prie stotelės kaip visi kiti būna autobusai bet jis atidarė duris galines abi ir jis sustojo prie kiosko aš einu link autobuso ir galvojugal atidarys pag. Duris beto as turejau pinigine pasiruošes ir tiesiog nucažiavo ir aš turejau gaišti savo brangu laika ir turejau šalti ir turėjau vėluoti vakarienes kuri kai gryzau jau buvo atšalusi ir galiu padėkoti tam vairuotojui kuris 17:49 nuo stoteles nuvažiavo net neatidarė pag. Duru taip gad jau čia žemas lygis nuo to vairuotojo taip kad manau ateityje nebus tokiu atveju ir viskas jums duočiau 4/10 dėl to vairuotojo tai jo tikuosi kad atrasysit
pasipiktinusi 2018-01-12 07:51:54
Laba diena.

Esu pasipiktinusi 01.11. važiavimu namo. Po darbo išlipau Juozapavičiaus prospekte rimi.Apsipirkau ir pažiūrėjau, kad man 3 autobusas 20.10 parašyta bus. buvau laiminga, nes galvojau nedaug laukt reiks ir būsiu greit namie. Bet jis vėlavo. Iš pradžių pagalvojau, na gal vėluoja truputį, nes gal kažkur šviesofore strigo ar darkas. Bet kaip po 15 minučių jis neatvyko buvau labai Pasipiktinus! Nes 15 minučių vėliuoti, ne piko metu baisu. Jeigu nespėji važiuoti pagal važiavimo grafiką tai nevažiuok, arba tada pasiskubink!! Nesulaukusi autobuso, įsėdau į troleibusą ir išlipus Tilto g., ėjau namo. LABAI SUŠĄLAU, NES VAKARAS ŠĄLTAS BUVO. Beja iki namų ėjau dar 15 min ir nepravažiavo lauktas autobusas iš vis. Man įdomu kodėl. Jeigu ir kiti žmonės taip laukė autobuso, tai aš Jiems nepavydžių. Didelė padėka 01.11 3 autobuso vairuotojui už neatvykimą.
Laba diena.

Ana 2018-01-09 14:11:08
Kiek galima? Kodėl prašant bilieto už pusę kainos Antanas Peldžius man įmuša bilietėlį už pilną kainą. Prašant ištaisyti klaidą jis nė nesiklauso. Jei žmogus negeba atlikti savo darbo keiskite darbuotojus kompetetingesniais.
Duok kaip parasyta be grazos ir duos koki reikia biletely.
Vesta 2017-12-29 19:12:22
2017-12-29 56 mikriukas neatvažiavo 18:51 (Griunvaldo g.) kaip parašyta grafike. Teko laukti lauke per lietų sekančio mikriuko, kuris atvyko už 20 minučių. Kaip žinoti, kada maršrutinis taksi atvyksta, o kada - ne?
Maršrutiniai taksi priklauso įmonei UAB Kautra, nemaišykit.
Laba diena, Šiandien įšvikau iš Kauno autobusu stoties kautros autobusu Kaunas - Marijampolė - Kalvarija (M-304) 14:10; 2017.12.23
Aš važiavau iki marijampoles važiavimas buvo pakenęiamas tik todėl, kad buvo wifi. autobuse vyravo labai didelis šaltis, vos neperšalau. Autobuso gale buvo duris jos visiškai sugedusios, bet tai pajutau, nes kuo greičiau važiavo autobusas tuo didesnis oro srautas buvo. nors sedęjau autobuso vidury bet šaltis buvo sunkai pakeliamas. Sugedo ne vydury kelianes, o atvažiaves i stoti jau buvo sugedes. nes tik kai pajudejo aš, supratau. Abėjoju ar toks autobusas galėjo apskritai pajudėti iš stoties, ar ka kalbėti apie žmoniu pervežima tolimu reisu.
Egis 2017-12-20 20:36:37
Neveronių pervaža, palemono pervaža ir petrašiūnų pervaža. Būna taip kad ir tenka visose stovėti praleisti traukinio. Ir taip atsiranda tas 20 minučių vėlavimas dar nežiūrint į tai kad mašinų bei keleivių dideli srautai, o laiko duota tarp sustojimų po 1 ar 2 minutes.
iš kitos pusės vėlavimai yra jei kalba eina apie 7 - 9 valandą ryto prasideda iškart jau romainiuose ties sankryža link regitros poto išvažiavimas į baltų prospektą stojama jau nuo 1 romainių kapinių sustojimo, trečia sankryža žemaičių pl - baltijos gatvės, o galutinai stojama ties kauno pilimi. O jei kalba eina apie 18 valandą vakaro tai galima kalbėt apie vos ne visus maršrutus tampa labai sugreitinti kad nespėjama važiuot ir pokolkas esant normaliom sąlygom. O sugreitinti tam kad vairuotojam reiktų kuo mažiau mokėt algos jei nespėja važiuot pats kaltas.
Kol nepadarys normalių grafikų tol ir kartosis, nes esama technika greičiau nepavažiuosi
Egis 2017-12-20 20:36:37
Vėlavimai ne tik iš tos pusės. Važiuojant i Neveronių pusę būna situacija tokia pati. Suprantu retus atvejus, piko valandas galbūt (tuomet lai dėlioja apgalvotai grafika), bet dažni pasikartojantys atvejai nėra gerai. Ateiti į stotelę ir šalti ilgą laika taip pat prie viso to nemalonu. Vėluoti tuo labiau :)
Viktorija 2017-12-20 20:14:45
Nežinau ar verta čia rašyti ir ar kas nors į tai reguoja, tačiau viliuosi jog TAIP, nes jei ne, teks kreiptis kitur.
Kas pasidarė su 39 autobusu? Pastoviai vėlavimai. Ir ne 2min, o prasideda kokios 5-20min intervalu. Ateini į stotelę ir nežinai kiek laiko stovėsi. Ne kartą vėluoti teko į darbą dėl rytinių maršrutų, vėliau dieninių, atsiprašinėti vadovų, jau net gėda. Arba sutvarkykit situaciją su vėlavimais arba bus kreiptasi kitur.
Sveiki. Gal galite viena karta paaiskinti vairuotojams, kad galu gale pradetu sildyti troleibusus, nu neimanoma vaziuoti!!!patys prisisilde savo kabinose, o zmones lai sala, kai ypac dar moki 1€ uz vaziavima saldytuve!!!!!!
Kasdiena į darbą ir kur važiuoju maršutiniu taksi.
Per dvi savaites jau ne karta velavau i darbą. Pvz šiandien 53mikriuko laukiau apie 30min... nes vienas neatvaževo, o kitas velavo apie 10min.
O dar blogiau būna, kai stabdomas nestoja, nes nemato arba negali persirykiuoti iš antros juostos. O autobusu stoteliu nepripažysta... retas ten sustoja stabdomas.
Sveiki.Labai esu iskaudinta ir izeista vairuotojo.Siandien.T.y.gruodzio 10d.16.08val.ilipau Garliavoje i 6A (618)
autobusa Jonuciu sustojime.Kadangi prie vairuotojo buvo nusidriekusi eile, tai kad nestovet gatveje, ilipau i autobusa ir paejau siekt uz vairuotojo kabinos.Vairuotojas pradejo saukti, kad neperku bilietelio.Sakau pirksiu.Rankoj euras.Tada jis pareiske, kad pagal mano judesius, as esu is tu, kurie neperka bilietu.Sory....Gyvenime neesu be bieleto vaziavusi.Man idomu, kokie tu zmoniu judesiai, kurie neperka talonu.Paskui padaviau eura, sakau as rankoj laikau pinigus.O vairuotojas toliau mala nesamones.Esu labai izeista.Labai buvo nesmagu ir geda pries kitus keleivius.Sory...Sekmadienio vakaras sugadino.Aciu Gerb.vairuotojui.
Rutele nepazek 2017-12-02 01:01:02
Tai dabar negalima net bilieto nusipirkti, kokio nori? Kam tada nuolaidos?! Diskriminacija kazkokia
Visada gali lygia suma duoti. Galu gale senuose troleibusuose vairuotojas prašo parodyt, kokio bilieto nori.
Giedrius 2017-10-24 21:18:34
Gerb. Giedre,
Jeigu autobusų vairuotojai pradėtų filmuoti, ir siųsti visą vaizdo medžiagą Policijai, tai tikriausiai jau pusė Kauno vairuotojų be vairuotojo pažymėjimų būtų, o tarp jų ir pati papultumėt.
Privalomi vaizdo registratoriai visose transporto priemonese ira laiko klausimas. Gal pagaliau sugaudysim gaidelius. Neaisku tik, kur labiau jie skuba, ar i kalejima, ar i kapines...
Rūtelė 2017-11-06 19:21:20
Seni troleibusai, tas vairuotojas duoda tokį bilietuką, kiek pinigų davei. Jei nori kito, reikėjo parodyt ant stiklo. Tau jis neprivalo keist bilieto į tokį kokio tu norėjai. :)
Sveiki. Siandien (11.25) kursiu g. stoteleje laukeme 38 autobuso vaziuoti iki stoties. Vienas atvaziavo tuo laiku, taciau lentele priekyje skelbė, jog autobusas vaziuoja i Mega, todel ilipome i autobusa ir paklausėme, kur vaziuoja, o vairuotojas akiplesiskai atsake, ar nematai, kas parašyta. Islipome is autobuso ir pamateme, jog ties sankryza jis pasuko miesto pusen. Netrukus atvaziavo kitas 38, taip pat i mega. Padarykit pagaliau tvarka ir ismokykit savo "vairuotojus" pasikeisti lenteles.
Labas vakaras. Matau daug skundų prirašyta, bet jų nemažėja, o daugėja. Deja ir man teko susidurti su nemandagiu troleibuso vairuotojo elgesiu. Šį vakarą, 19. 38 važiavau 12 maršruto troleibusu iš S. Daukanto stotelės į Girstučio stotelę. Troleibuse be manęs važiavo tik 2 žmonės. Neprivažiavus Girstučio stotelės, viena iš keleivių pamatė, kad gali nespėti į stotelėje stovintį troleibusą, paprašė, kad vairuotojas ją išleistų pro priekines duris. Vairuotojas pasakė, kad tai dar ne stotelė, bet keleivę išleido pro priekines duris. Kitų durų jis neatidarė, kadangi troleibusas stovėjo ne stotelėje, o prie šalimais esančių atitvarų. Kadangi ir man reikėjo išlipti, stovėjau prie neatidarytų durų, todėl neturėjau galimybės išlipti, laukiau kol vairuotojas atidarys likusias duris, tačiau vairuotojas tik stabtelejo stoteleje ir likusių durų neatidaręs pradėjo toliau važiuoti. Aš paprašiau vairuotojo, kad stotelėje jis sustotų ir išleistų. Vairuotojas vietoj išleidimo, tepasakė nerėk ir toliau važiavo. Supratęs, kad aš nepasiduosiu, duris atidarė. Tačiau toks nemandagus vairuotojo elgesys labai nuvylė. Nieko blogo nepasakiau tik tenorėjau, kad jis sustojęs stotelėje atidarytų duris. Vairuotojas aiškiai matė, kad aš stoviu prie durų ir ketinu lipti..
Šį rytą Kauno pilies stotelėje laukiau 20 autobuso, praėjus 15minučių jis taip ir neatvažiavo. Spėju, kad išvažiavo iš stotelės per anksti, kaip dažnai būdinga 20 autobusui. Arba tvarkaraštis netikslus, arba vairuotojas jo nesilaiko. Ta kryptimi važiuoja du autobusai ir maršrutinis taksi, bet ir jų tvarkarasčiai reti, galėtų bent ryte daugiau jų būti, nes dabar nuolatos tenka važiuoti per anksti arba vėluoti, kaip šiandien nutiko man.
Didelis ačiū 10 maršruto troleibuso vairuotojai. Kuri nepatingėjo atidaryti dar kartą troleibuso duris, stovėdama kamštyne Jurbarko sustojime 7:22 (link centro). Gera dienos pradžia. Tikrai paslaugumo grandyne aš šiandiena nenutrauksiu. Geros ir lengvos dienos maloniai vairuotojai.
Diana Kriučkovienė
2017-11-13 07:29:37 IP 90.137.217.52
Labas rytas. Tiesa, man visai ne labas tas pirmadienio rytas. Inkaro g. sustojimas, laikas 07:11, o troleibusas išvažiuoja iš po nosies. Ne stvažiuoja, kaip priklauso pagal tvarkarsštį 07:12. O jau išlaipinęs keleivius nuvažiuoja. Tiesa, dar spėja su manim sužaisti, kažkada labai populiaru, dabar užmirštamą žaidymą: "Spės- ne spės. Oj ne spėjo". Laukė kol pribėgsiu prie užpakalinių durų- uždarė prieš nosį. Tada palaukė kol pribėgsiu prie priekinių- ir nuvažiavo. Kas tai? Pasityčiojimas? Rytais kiekviena minutė svarbi.
41 autobusas į Chemijos g. (autobuso numeris 629) ~15:45. Vairuotojas važiuoja kaip vairuodamas lenktyninį automobilį manevravimo prasme, ne greičio. Stabdo taip, lyg ne žmones, o bulvių maišus vežtų. Durų neatidarinėja, žmonių neišleidžia. stotelėse. Žodžiu, “smagiai” pasiskratėme...
Ernestas 2017-11-05 12:12:56
Ilipau i troleibusa (277), padaviau 2e ir pasakiau aiškiai, man už 50, vairuotoja, paduoda talonėli uz 1e. Aš jai sakau, prašiau uz 50cnt, ji atsako ne neprašei. Sakau pasiimkit atgal ir man duokit už 50cnt. Ji sako: nieko nežinau, kito tikrai neduosiu... bet negana to, ji ir pati turejo paklausti, nes daviau 2e. Chamiška ir nemaloni. O už savo klaidas reikia susimokėt, o ne šokt i akis. Vairuotoja-Irena Kulešienė.
Noriu paklausti ar autobusų vairuotojai turi teisę sustojimus pravažiuoti anksčiau grafike nurodyto laiko. Jau kelintą kartą 34 maršruto autobusas iš Kauno klinikinės ligoninės į Šilainių pl sustojimą atvažiuoja kokiom 2min anksčiau nurodyto grafiko, nors turėtų būti 17.14. Praeitą kartą taip likome 4žmonės, šį kartą 2 žmonės. Anksčiau ateiti ne visada pavyksta, o pagal nurodytą grafiką ateinu laiku. Todėl labai pikta kai autobusas nuvažiuoja "palei nosį", nors, jei atvažiuotų laiku, kuo ramiausiai spėčiau.
Ernestas 2017-11-05 12:12:56
Rasytojau didysis... perki bilieta su nuolaida, duodi dokumenta. Neduodi dokumento, negauni bilieto su nuolaida... Pats kaltas...
2017 11 06 mano vaikas nuo saulėtekio sustojimo važiavo 15 troleibusu, šiam sustojus girtupio sustojime, atsidarius durims vaikas norėjo išlipti ir jam buvo suspausta galva, vairuotojas atidarė duris tik žmonėms pasakius.
Nemanau, kad tokie vairuotojai turi dirbti Jūsų įmonėje.
Šiandien (2017-11-06) laukėme žmonių grupelė 34-jo autobuso Viaduko stotelėje. (34-ojo maršrutas buvo nuo Prancūzų gatvės link centro) 8:14 34-asis autobusas turėjo būti stotelėje, tačiau pravažiavęs 34-tas autobusas stotelėje NESUSTOJO! Tiesiog nuvažiavo. Autobuse žmonių buvo, bet ne daug.
Manau, būtų protinga, kad šis vairuotojas gautų neblogą skundą, nes taip savavališkai Jis negali važinėti, Jo pareiga yra sustoti stotelėje. Taip pat, padėkokite šiam vairuotojui, kadangi jo dėka 10-ių pavėlavo į darbus, kitas reikalingas įstaigas. Taip pat, po tokių įvykių vengsiu viešojo transporto ir geriau važinėsiu su savo mašina.
Edita 2017-11-03 09:27:21
Nesuprantu kam skirti tvarkaraščiai jei pastoviai 38 autobusas vėluoja.. Kaip tik su autobusu taip veluoju i darbą. Kas per nesąmonė. Keiskit vairuitoja jei pastoviai taip. Aš suprantu viena kart nu du.. Blemba jau 5 kart per savaitę.. Ir ne minutę ne dvi jau 4 vėluoja ir dar net nesimato jo... Esu labai nepatenkinta.
Edita, kaip jau ir Egis minėjo, autobusai gali vėluot dėl labai įvairių priežasčių - kamščiai, eismo įvykiai, oro sąlygos, autobusų gedimai, ir t.t... o ir patys keleiviai sukelia autobusų vėlavimus, ypač kas susiję su labai smulkia valiuta - tarkim €1 skaičiavimas pateikus jį 1, 2 centų monetomis, jau nekalbant apie didesnes sumas, visiška tragedija. Būkit tolerantiški ir suprantingi - niekas nevyksta be priežasties. Vairuotojams taip pat nepatinka vėluoti, nes taip kaip jūs prarandate savo laiką, praranda ir jie.
Edita 2017-11-03 09:27:21
Grafikai yra tik oriantaciniai laikai pagal kuriuos reikia važiuot esant idealiomis eismo bei meteorologinėmis sąlygomis.
19.30 val. Karaliaus Mindaugo pr. stabdžiau maršrutinį taksi Ne. 56. Pristabdė, bet man pradėjus bėgti link jo (stabdžiau ne viešojo transporto sustojime, bet bėgau link jo (buvo likę ne daugiau nei 100 m)) - nuvažiavo toliau. Jūsų nuomone tai normalu?!
Rita 2017-10-28 20:01:07
Siandien, spalio 28 dienos ryta, 37N autobusas ptadejes darba 5.50, o ziemgaliu sustojime atcaziaves 5.55 val. Reiktetu vairuotojui pasimokyti bendravimo ir kulturos. Nezinojau kad naktiniu vaziuojant terminuotas elektrininus netinka, vis ilipus buvau aprekta, liepna nesdintis ir laukt kito, ir taip su visais zmobemis kurie norejo atsizymeti nuolatini nes ne kiekviena karta su naktiniu tenka vaziuot. Bet kai moterys islipi kurias ilipant irgi ispludo ir apreke dar papyksejo man truko zodziu. Kokie zmones pas jus dirba. Geda vaziuot, kai esi aprektas nuo pacio ryto.
kokius gyvulius reikia vežioti atitinkami ir vairuotojai parenkami
2017.10.30 8, 28h 37autobusas. Nr 648. Sveiki, pranesu apie labai nemandagu ir nemalonu vairuotoja, kuris iskeike vien del to kad paprasiau parduot taloneli vaziuojant autobusui. Panaudojo rusiskus necenzurinius zodzius. Esu labai nepatenkinta. Aciu uz perskaityta zinute
Giedre 2017-10-24 12:33:44
Laba diena. Noretume paklausti ar jusu vairuotojai atsakingi uz keleiviu sauguma. Siandien ryte leidomes nuo varniu tilto automobiliu musu greitis buvo 65 km/h o jusu parko autobusas tokiu greiciu praleke pro mus ir narste po visas juostas iki paneriu sankryzos. Tai buvo 809 garazinis 17 su raide marsrutas apie 8.48 val. Gaila kad tuo momentu neturejom registratoriaus butume irasa tiesiai i policija nusiunte.
Gerb. Giedre,
Kauno vairuotojai, ypač troleibusu, nemoka tinkamai važiuoti. Kiekviena rytą važiuoju į mokyklą. Košmaras.. Jausmas lyg vežtu malkas, o ne žmones. Stabdymas baisus, net žmones sededami savo vietoj išlekia iš kedės. O ką kalbėti apie nukritimus ir kitus susižeidimus. Ne kartą važiuodama su autobusu kritau. Jie net pereju nemato, karta vos senyvo žmogaus nepartrenkė. Spaudė gazą kiek eina.. Reikėtų atsižvelgti į tokius vairuotojus, nes dar užmuš kažka.
34 autobusas, Viaduko stotele, 17:13 laiku privalejo sustoti sioje stoteleje, stovejau arti ir matomoje vietoje, bet sis vairuotojas nesustojo, pravaziavo lyg niekur nieko ir aciu sitam vairuotojui, nes pavelavau ten, kur labiausiai skubejau.
Visada veluoja, nesilaiko grafiku, pikti nepatenkinti, grubus.Keisciausia buvo tai kai 43autobuso vairuotojas darbo metu sustojo prie parduotuves sanciuose ir pirko alkoholio buteliuka
Labai dziaugemes, kai pradejo vazineti 63 marsruto autobusas. Tikrai labai geras susisiekimas ir nuvykimas i darba Raudondvario plente. Bet paskutiniu monentu darosi kazkas nenormalaus.Ryte vaziuoja autobusas kazkoks hibridas.Jis pastoviai gesta, stovi po to uzsiveda, pavaziuoja puse sustojimo ir vel sustoja.Mes veluojam i darba.Negi negalima rsti kita autobusa, kad galetume ramiai ir laiku nuvykti i darba.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus:Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygosarba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val.Lietuva – Lenkija –...

Finišas: lietuvių rezultatai šių metų Dakaro ralyje – geriausi istorijoje
Finišas: lietuvių rezultatai šių metų Dakaro ralyje – geriausi istorijoje 01-20 18:35
Keturiasdešimtasis Dakaro ralis baigėsi. Finišą pasiekė visi Lietuvos ekipažai. Sportininkai šalia Kordobos (Argentina) nuvažiavo 284 kilometrų kilpą, kurioje greičio ruožą sudarė 119 kilometrų.
Modernios receptų interpretacijos: kas Lietuvoje buvo valgoma prieš 100, 200, 500 metų 01-20 16:10
Likus mėnesiui iki valstybės atkūrimo šimtmečio, trys žinomi Lietuvos virtuvės šefai pristatė pagal šalies gastronomijos filosofiją sukurtus modernius šimtmečio patiekalus. Vasario 16-osios proga...
Turkijos 2017 m. rezultatas: 32 mln. turistų
Turkijos 2017 m. rezultatas: 32 mln. turistų 01-20 16:04
Turkija suskaičiavo 2017 m. turistų srautus. Viduržemio jūros regiono viešbučių asociacijos duomenimis, iš viso šalį pernai aplankė 32 milijonai užsieniečių.

Ko tikitės iš 2018-ųjų?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 67,21 +4,84%
American Express 98,03 -1,83%