Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų kontaktus matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Kauno autobusų kontrolierė Živilė labai bjauriai elgiasi, įžeidinėja už nieką, kabinėjasi. Prašau atsižvelgti į pas jus dirbančius asmenis.
Laba diena, trečiadienį (2018-03-11) vakare važiuojant paskutiniu 3 autobusu link klinikų, buvo pamesta auksine apyranke. Jeigu radote butų malonu atgauti, ačiū
Saulenė Sakavičiūtė 2018-04-07 19:48:57
Susimaišiau, bet manau info nepakenkė niekam :))
Tarpmiestiniuose taiko nuolaida 50% tik su galiojančiu studento pažymęjimu, kas mokos profesinėse mokyklose. O gimnazijų moksleiviam nuolaidos tarpmiestiniuose reisuose-nėra.
Saulenė Sakavičiūtė
2018-04-07 19:48:57 IP 90.142.181.42
Rutele 2018-04-07 19:45:25
Tikriausiai ne čia rašote, autobusų stotis priklauso Kautrai, o ne Kauno autobusam. :)
Susimaišiau, bet manau info nepakenkė niekam :))
Saulenė Sakavičiūtė 2018-04-07 15:42:38
Sveiki. Labai malonu, kad Kauno autobusų stotis yra tvarkinga, gražu ir ja galime didžiuotis, tačiau visa “faina” tvarka yra šioks toks nusivylimas, gražiai pasakius...
Nusipirkau bilietus į Marijampolę - pirmyn ir atgal, kadangi esu visdar moksleivė gimnazijoje pasirinkau 50% nuolaidą, kurią taiko visi. Už viską sumokėjau 3, 76€ kas yra pakankamai juokinga suma. Nuvykus į autobusų stoty parodžiau ir bilietą, ir pažymėjimą, kurį iškart atmetė. Vairuotojas netgi davė lapą pasižiūrėti, kad man nuolaida negali būti taikoma, nes jos taikomos tik 10 mokyklų per visą Lietuvą. Kai paklausiau ką man reiktų daryti, tikėjausi ir vyliausi slaptai, jog reiks tik primokėti, tačiau buvo smagu išgirsti, jog man reikia nueiti ir nusipirkti naują bilietą - pilna kaina :)))) Be keiksmų tikrai neištvėriau ir ėjau nusipirkti tą “auksinį” bilietą, o senuosius išmečiau, nes vairuotojas paminėjo, kad jie tiesiog nebeverti nieko.
Aišku nuėjus, man pasakė, kad nusipirkti bilietą galima tik pas vairuotoją...
Žodžiu, aš “šiek tiek” pasipiktinus, pavargus ir nusivylus, bet vistiek mylėkime savo Lietuvą - ji gi TOKIA NEPAKARTOJAMA!
P.s. Visur kitur gauname 50% nuolaidą, bet ne tarpmiestiniuose autobusuose.
Saulenė Sakavičiūtė
2018-04-07 15:42:38 IP 90.142.181.42
Aišku nuėjus, man pasakė, kad nusipirkti bilietą galima tik pas vairuotoją...
P.s. Visur kitur gauname 50% nuolaidą, bet ne tarpmiestiniuose autobusuose.
Moksleivė 2018-04-04 09:22:17
Įlipusi į 23 autobusą vairuotojui padaviau 1€ ir net nespėjusi pasakyti, kad bilietėlį perku už 50centų vairuotojas neišklausęs įmušė už 1€ ir kaip kelis kartus pakartojau, jog perku už pusę kainos pasakė, jog kitą kartą garsiau pasakyčiau ir neišmušė kito bilietėlio.
Užtat nežioplinėt reik. Duodi pinigus ir iškart sakai. Jis ir neturi dėl ko kito bilietėlio mušti.
Laima 2018-04-02 08:41:39
Marsrutu nr 56 vaziuoju nuo 2006metu visko pasitaike per si laika ir gero ir blogo. Taciau kai marsrutiniai taksi tapo pavaldus kauno autobusams tapo lyg geriau. Bet paskutiniu metu dirba daug vairuotoju kurie jauciasi nepatenkinti savo darbu ir labai nervuoti.O stai kovo 31d. iskilo problema pasipydyti el.bilieta 35eurais pildau pirma karta iki praejusio men. nepirkau. O nesugebejo padaryti ir balandzio 2d. Nes vairuotajai arba nemokejo arba neturejo laiko. Buvo toks ispudis kad prasau paskolinti pinigu...Kam reklamuoti paslauga kiekviename mikro autobuse jei jos nesugebate suteikti
Nuo kada maršrutiniai taksi Kauno autobusam pavaldūs? Pavadinimas Kautra nieko nesako??
Jonavos g. 2018-0-31 nuo 12 iki 12:30 link Romainių nepravažiavo NEI VIENAS 52 numerio mikroautobusas, kai turėjo būti mažiausiai 2. Laikas GPS įdėti ir į juos, nes važiuoja kur nori ir kada nori.
Martynas 2018-03-23 09:20:19
51 mikriukas, kuris turejo isvykti is Tirkliskiai (pirmosios) stoteles 9:04, neatvyko (laukiau nuo 8:55). Eilini karta pastebiu neatitikimus laiku sio marsruto, ACIU UZ PRIDARYTAS PROBLEMAS.
Rekvizitų puslapį susiradai, o pasidomėti, kad maršrutiniai taksi priklauso Kautrai, o ne Kauno autobusam nesugebėjai..
Deimante 2018-03-15 17:28:52
O kur žmogiškumas? Kur normalus bendravimas su žmonėmis, iš kurių pinigų jiems atlyginimas mokamas?
Žmogiškumas žmogiškumu, bet vairuotojui tai yra trumpa atokvėpio minutė, kuomet jis gal sumuštinį nori suvalgyti nestebimas keleivių. Arba apsilankyti WC kas atsakys jog suleisti keleiviai neištuštins kasos ar nepaims asmeninių daigtų?
Labas vakaras. Šiandien turėjau pasiekti Garliavą važiuodamas 102 mikroautobusu. Deja, palydėjau vairuotoją akimis... Atėjau į stotelę apie 18:25, likus maždaug 10 minučių iki mikroautobuso atvažiavimo. Vairuotojas į mane žiūrėjo, matė mane, bet nuvažiavo nekreipdamas dėmesio. Vairuotojo vardas - Artūras. Pastoviai važinėjantys mokiniai maršrutu Juragiai - Veiveriai sulaukia ir sulaukdavo nepagarbaus vairuotojo elgesio, pastabų. Mikroautobusas atvažiuodavo ne savo grafiku, dažnai anksčiai negu turėtų, taip palikdamas mokinius vėluoti į pamokas. Tiek mokyklos administracija, tiek tėvai žino apie šio konkretaus vairuotojo elgesį, tačiau NIEKAS nesikeičia. Šiandien nenuvykau ten, kur turėjau, taip nutinka ne man vienam - tokie įvykiai pasikartoja periodiškas. Lauksiu pokyčių...
Laba diena, šiandien 03-16 teko toks atvejis kad įlipus į troleibusą ir pasakius kad už puse paduodant pinigus išmuša pilna kaina bilietėlį. Kai pasakai kad už pusę kainos dar pasitikslina bet vistiek išmuša pilną kaina. Taip kad norėčiau patarti visus vairuotojus siųsti pasitikrinti klausos ar gerai girdi.
šiandien 2018-03-15 17, 05 Varnių tilto stotelėje sėdėjo močiutė su lazdele, kuri, sustojus 3 maršruto autobusui (autobusas važiavo į onkologinę ligonę) pakilo nuo suoliuko ir ėjo į autobusą, vairuotojas nesulaukęs kol lėtai judanti močiutė įlips nuvažiavo.
Ateik laiku į stotelę 2018-03-15 17:08:43
Vairuotojas neprivalo įleisti keleivių per savo poilsio laiką, ateik į stotelę laiku ir nereiks purkštaut.
Ateik laiku į stotelę
2018-03-15 17:08:43 IP 88.119.188.42
Deimante 2018-03-15 12:00:16
44 Autobuso vairuotojas 2018 03 15 diena apie 11.59 atsisakė įleisti į autobusą, kai lauke buvo ganėtinai šalta. Mano nuomone, taip būti neturėtų kai lauke yra toks šaltis.
Labas vakaras, esu labai nepatenkinta kai kuriais jusu vairuotojais. Siandien apie 18 val.19 min. Breslaujos sustojime turejau persesti is 34 marsruto i 42, bet 42 marsruto vairuotojas uzdare duris pries pat rusiantis man lipti i autobusa ir nuvaziavo, ko pasekoje stipriai uzsigavau ranka. Negi vairuotojams sunku palaukti puse minutes kol persedi is vieno autobuso i kita, nes ir taip tokiu laiku sunku pasiekti namus siuo marsrutu, o Berslaujos stoteleje nesijauti saugiai, ne yra tamsi ir atokiau nuo pagrindinio kelio. Su pagarba, Liuda
Julija zvironaite 2018-03-10 12:11:18
Tai jeigu neatvaziavo autobusas ar troleibusas, tai ir nemoki taip brangei.
Jei neatvaziavo tai nemoku bet kadangi perku menesiui nuolatini uz 28€ tai ar cia skaitosi kad nemoku.?
zilvinas 2018-03-09 20:35:07
Pirmiausia noriu parasyti apie velavimus autobusu bei troleibusu arba isvis neatvaziuoja kiek man tenka vazineti tai 10 troleibusas arba 26 autobusas jo isvis nera pagal grafika. Tai noriu paklaust uz ka mes mokam tiek brangiai uz kelione?
Tai jeigu neatvaziavo autobusas ar troleibusas, tai ir nemoki taip brangei.
Gerb. ponia Nijole, kreipkitės su skundais tiesiai į parką. Čia Jūsų tikrai niekas neišgirs.
03-08 10:15 35 autobuso varuotojas laisvės alėjos stotelėje vos man pribėgus prie durų jas uždarė ir nuvažiavo net nepasižiūrėjęs. Tikrai labai tokiu elgesiu pasipiktinus esu.
Laba diena, esu šokiruota 40 autobuso (Kaunas)vairuotojo elgesio.Atvaževes i Gedimino g.9.44val.sustojima neatidare priekiniu autobuso duru.Žmones lauke, baladojo.Ant kitu duru užklijuoti ženklai"Ilipti draudžiama".Vos spejusi ilipti pro kitas duris, paklausiau vairuotojo, ar priekines durys neatsidaro.Tyla, net i mano puse neatsisuko.Tuomet pasakiau, gal jis taip elgiasi "iš principo".Atsake, taip
Brangindami pravažiavima pasirupinkit kad keleivis nešaltu. Traktoriukus kaime geriau prižiuri
Yra gera lietuviška patarlė kaip moka taip šoka, kadandi atlyginimai ne kažką tai nėra ko stengtis nes nei cento negaus daugiau. O kas dėl baudavimų jau ir taip kiekvieną mėnesį jaučiasi kiekvienas tarsi nubauduotas gaudamas tokią atlyginimą o jei dar nuo tokio atlygimo bauduotų tai daugiau gaunama lidle dėliojant prekes į lentynas. Ir techninė būklė tragiška daugumos autobusų tai tokiom sąlygom eismo toli nenulėksi beveik be stabdžių ar padangomis be protektoriaus.
Julija zvironaite 2018-03-02 17:29:55
Aisku is galinio sustojimo anksciau isvaziuoti kad ten tik laiku butu autobusas kur grazuolis laukia, o kiti nesvarbu kad nespes, nes jau autobusas bus pravazeves daug anksciau.deja uz velavimus nieks nebauduoja, tik uz skubejima baudzia.truksta vairuotoju, eik toky grazuoli tikrai priims, ir laiku atvaziuosi, visur atvyksi pagal laika, uz tai gausi premija ir ne tik.....
Jeigu neturit ką protingo pasakyt tai siūlyčiau net nesireikšt viešoje erdvėje ponia Julija.
Keleivis 2018-03-02 14:35:22
Tu gražuole nyk geriau nuo vaizdo su savo sapalionėmis ir geriau raštingumo bent pasimokink. Yra grafikai nustatyti tam, kad jų laikytis, o ne, kad tiesiog kabėtų. Prastos oro sąlygos? Tai tegul ankščiau išvažiuoja, kad tilptų į nustatytą laiką, jiems gi pinigai už tai mokami, o už vėlavimus bauduoja. Tik bandot kažką teisint, o, kad 20 žmonių stovi ant -15 ir laukia kol vėluojantis autobusas atsiviks tai jau normalu?
Keleivis 2018-03-01 18:08:58
20 autobusas turėjo būti prie Kauno pilies 17:38. Atvažiavo 18:05. Už ką išvis mokat algas jei šitaip vėluoja beveik kiekvieną dieną ir tenka laukt ant šalčio pusvalandį kol pagaliau pasirodys gražuolis.
Šiaip vakar sąlygos buvo prastos. Visi vėlavo. O grafikai yra orentaciniai laikai. Nuokrypiai gali būti. Dėl to kaltinti nereiktų, nes ne jie kalti, kad keliai nepravažiuojami. O jei ištemps grafikus, tai autobusu lauksim ne 10-20mim intervalu, o valandos.
Julija zvironaite 2018-03-02 01:47:31
Grazuoli, ar ant tiek isgrazejei, kad nematai kokios vaziavimo salygos.dziaukis is vis kad atvaziavo.ant kiek grazuolei prarade, tai kas yra protu suvokiama.
Keleivis 2018-03-01 18:08:58
Julija zvironaite 2018-02-13 16:59:12
Tai neuzdavinek durnu klausimu, jeigu veluoja tai priezastis tam velavimui yra, tai negi dabar kiekvienam turi aiskinti kodel veluoja, ir dar atsiprasyti, nes tu to reikalauji.saunuole vsiruotoja.ilipai ir vsziuok, o neieskok ka pakalbinti.lb gerai zinau prie sanciu poliklinikos stovi po kelis taksi automobilius.
Gerai kad pati labai protinga esi ir aptekus pinigais kad į paskaitas taxi vazinet
Aurimas 2018-02-13 09:18:32
Nelabai suprantu ir turiu klausimą. Atėjau į šančių poliklinikos stotele 5 min. ankščiau nei reikia ir pralaukęs tik 14 min. po troleibuso turėjimo buti stotelėję, jį išvydau.... Įlipęs ir paklausęs darbuotojos "Ulita Ustinova" kodėl veluojama? Ji neužtenka to, kad neatsakė, o dar naglai ir pusiau rėkdama atsakė... " O tai ką aš neturiu teisės vėluot? " Kas čia per variantas nelabai suprantu? Ryte mes visi gal anksti keldami, nelabai turim nuotaikos, bet galima ir atsiprašyt, o ne naglai atsikirtinėt... Grafikai manau ne šeip parašyta....
Viktorija 2018-02-11 10:41:46
Zodziu, nesuprantat kame yra problema.. Neverta gincytis. 10 autikas ne viena nuvylė..
Pati važinėju 10 autobusu ir pasitaike, visi labai mandagûs vairuotojai. Bėgu palaukia :) ir važiuoja pagal grafika, o paklaida gali būti
Rūtelė 2018-02-10 07:50:09
Kodėl ne? Juk vairuoja žmonės. Skamba įsomiao, kad atvažiuoja 6mim anksčiau, nes net ir labai skubant negali.
Važiavau 16 troleibusu 22:35 iš Griunvaldo gatvės stotelės į Kauno saulėtekio Stotelę. Iki Kauno saulėtekio stotelės neatvežė, paleido žiedinėje sankryžoje. Ne visi žmonės važinėja troleibusais nuolatos ir niekas nenutuokia tolimesnių troleibuso vairuotojo veiksmų. Nuo kada troleibusai nevažiuoja iki jiems priklausančių stotelių ir išleidžia žmones žiedinėse sankryžose?
Viktorija 2018-02-09 11:40:01
Jis atvažiavo 6min anksčiau, tai ką man 10min ateit ankščiau??
Julija zvironaite 2018-02-08 17:37:58
Tai ateik anksciau i sustojima, vairuotojas vaziuoja pagal grafika.jeigu veluoja tai ir nelaukis.bus sekantis.
Jis atvažiavo 6min anksčiau, tai ką man 10min ateit ankščiau??
Viktorija 2018-02-08 10:04:04
Nu nesamonė, kad troleibusai jeigu atvažiuoja ankščiau tai atidaro duris ir uzdaro.. Nors žmogus jau bėga į jį o jis prieš nosį nuvažiuoja.. Likau nepatenkinta. O galiausiai ir į darbą pavėlavau
Nuo kada taip šiurkščiai elgiamasi? Jei autobusas sustoja stotelėje tik atsidarius durims jos iškart vėl uždaromos ir pradedama važiuoti. O dar sustabdžius ir įlipus į tapatį autobusą tave užsipuola, kad turiu atsiprašinėti jo (vairuotojo) ir kad kitą kartą manęs jis tikrai nelauks. Tai jei jau dirbate su žmonėmis tai bent savo nuotaikų ir emocijų neliekite ant keleivių. Viskas vyko 29 autobuse nr.790 vasario 8 dieną.
2018 02 07 ~13.27 stovėjau laisvės alėjos stotelėje, sulaukus 10 troleibuso, vos tik bandžius lipti į troleibusą vairuotojas suspaudė koją dar nespėjus pilnai įlipti į vidų, jis lyg tyčia staigiai atidarinėjo ir uždarinėjo duris taip kelis sykius spausdamas koją durimis ir neleisdamas įlipti į troleibusą, galiausiai neįlipus ir ištraukus koją jis staiga ėmė ir nuvažiavo, nesupratau tokio šiurkštaus vairuotojo elgesio.
Pasiskaityk keleivio taisykles, pasidomek normaliu zmoniu gyvenanciu mieste, o netrukdyk vairuotojo, dar tokiom oro salygom ir tokiu piko laiku vaziuojanti.dar per graziai pasake, rado ko isivristi, juk teisybe isgirdai.
Austėja 2018-01-23 15:02:34
Šiandien 14.08 nuo Griunvaldo stotelės važiavau 18 autobusu, , Geležinkelio stotis - A.Stulginskio universitetas'' (Autobuso nr. ANA 113). Kitoje stotelėje įlipo mažas berniukas, kuris kratė savo kuprinę ir ieškojo piniginės. S.Daukanto stotelėje vairuotojas jį išvarė iš autobuso, nes neturėjo vaikas pinigųžpametė piniginę. Už kelių stotelių tas pats pasikartojo ir su šiek tiek vyresniu berniuku (bent atrodė aukštesnis). Maršruto pabaigoje (Pilėnų g. stotelėje) vairuotojas apšaukė mergaites, kurios nemokėjo aktyvuotis bilieto. Taip, teoriškai jis nieko blogo nepadarė, bet žinant, kad į Akademijos miestelį arba Marvelę yra vienintelis autobusas, be to yra šalta žiema ir koks sergamumas - išvaryt vaiką ir nepavežti nėra nei moralu, nei sąžininga. Kartais turi būti ir žmogiškumas, ne tik taisyklės.
Tegul teveliai pasirupina kad vaikas nesaltu ir nepadidetu sergamumas.nuperka vaikui nuolatiny ir vaziuoja sau siltai.daug tokiu atsiras kurie krapstysis ir neras nuolatiniu.vairuotojui parduoti bileteliai, tai sudedamoji algos dalis.o kodel jis turi vesti uz dyka, jeigu tu vaiku tevams vienodai, kad vaikas sals, kodel idomu turetu buti vairuotojui kuris atlieka darba pagal taisykles!!!!!!
Rugilè 2018-01-23 12:01:03
Tai tegul pakeicia tvarkarasti ir neraso laiku per kuriuos net nebuna.
Laikus turi rasyti ir kad troleibusas tipo vaziuoja uz tai gauna imone uz nuvaziuotus km atlygi is savivaldybes.ne vairuotojas sugalvoja tuos laikus.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi?
Kaip elgtis, kad jūsų augintiniai būtų sveiki, gražūs ir laimingi? 04-11 18:14
Šiandien jau sunku rasti namus, kuriuose nebūtų augintinio - dažniausiai šeimininkus džiugina bent vienas ar keli naminiai gyvūnėliai. Ko gero, net nereikia ir sakyti, kiek daug...
Mirė populiarusis Dj Avicii
Mirė populiarusis Dj Avicii 04-20 22:31
Sulaukęs vos 28-erių mirė populiarusis Dj Avicii, švedas muzikos prodiuseris iš Švedijos Timas Berglingas.
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks"
JAV demokratai teismui skundžia Trumpo komandą, Rusiją ir "WikiLeaks" 04-20 20:13
JAV demokratai pateikė skundą teismui dėl Rusijos kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Jie kaltina Rusiją, prezidento Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos komandą ir "WikiLeaks" sąmokslu, sumenkinusiu...

Kokį automobilį vairuojate?

Mamaimam