Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kauno autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kauno autobusai

Atsiliepimai apie Kauno autobusai, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Kauno autobusai, UAB

9 autobusas eilinį kart neatvažiavo pagal grafika. Čečėnijos aikštės stotelėje vietoje 7:47 atvažiavo 8:00 čia skaityk tas pats kaip praleisti vieną reisą nes sekantis turėjo atkeliauti 8:01. Ir stotelėje aš buvau 4 minutės prieš 7:47. Per tokius važiavimus/neatvažiavimus jau ne kartą teko vėluoti į darbą. Pas mane darbe už neatvykimą laiku yra bauduojama. Nueini į stotelę ir kaskart spėlioji atvažiuos ar ne. Jokio punktualumo ar atsakomybės jausmo nerasta Kauno viešajame transporte.
Sveiki.Nemaloni situacija, speju savaitgaliais 1 Kauno troleibusas vazineja rytais kaip nori savaitgali.negana kad veluoja o sendien 6:40 Juozapaviciaus pr.gelezinkelio stotelei isvis nebuvo.Velavau i darba, ar tai normalu??????HKA
Agne 2021-09-28 13:01:19
Noriu parasyti skunda del 39 autobuso vairuotojo Nr. 914. Nuo silainiu vaziavau i darba, pagal grafika Kipro Petrausko sustojime turejom buti 7:50, kamsciu tikrai nebuvo, kelias laisvas, pati kas ryta vazineju su masina, bet norėdama prisideti prie viesojo transporto naudojimo, nusprendžiau pakeisti iprocius. Puikiai zinau ka reiškia kamsciai. Deja vairuotojas isjunginejo varikli, galbut vagia kura, tai labai taupe, vilkosi vezlio zingsniu. Nors mate kad vėluoja. To pasekoje stoteleje Kipro Petrausko buvome lygiai 8:00. Velavau i darba!! Jeigu Jus cia taip skatinat zmones naudotis viesuoju transportu, samdydami tokius vairuotojus, tai atsiprasau, as ir toliau tada vazinesiu su masina!!
Suklydau, 38 autobuso.
Noriu parasyti skunda del 38 autobuso vairuotojo Nr. 914. Nuo silainiu vaziavau i darba, pagal grafika Kipro Petrausko sustojime turejom buti 7:50, kamsciu tikrai nebuvo, kelias laisvas, pati kas ryta vazineju su masina, bet norėdama prisideti prie viesojo transporto naudojimo, nusprendžiau pakeisti iprocius. Puikiai zinau ka reiškia kamsciai. Deja vairuotojas isjunginejo varikli, galbut vagia kura, tai labai taupe, vilkosi vezlio zingsniu. Nors mate kad vėluoja. To pasekoje stoteleje Kipro Petrausko buvome lygiai 8:00. Velavau i darba!! Jeigu Jus cia taip skatinat zmones naudotis viesuoju transportu, samdydami tokius vairuotojus, tai atsiprasau, as ir toliau tada vazinesiu su masina!!
Teko važiuoti 54 mikroautubusu. Valstybiniai nr.:LEK 658, šeštadienį, 11.41 ilipau prie šilainių poliklinikos. Mikriukas buvo sausakimša. Jeigu žmogus nori išlipti, turi išlipti puse mikroautobuso, vairuotojas atidaro tik vienas duris, negana to lekia kaip akis išdegęs, visi svirduliuoja mikriuke, vienas ant kito. Viso šito dar negana, kad lekia ir stabdo, vairuotojas sugalvoja paskambinti draugui su video, pasako, kad jau baigia darbą ir pradeda tartis ką veiks vakare, gers alų ar lėks žvejoti. Užsižiūrėjes į telefoną, nepamato priekyje mašinos, vėl staigesnis stabdymas... Megos aikštelėje važiuoti ant 60km/h nemanau, kad geras sprendimas... Buvo košmaras, kai sustojome prie Megos stotelės viena moteris garsiai pasakė: Ačiū dievui, pagaliau sustojom.
Dažnai šiuo maršrutu važiuoju, visada labai daug žmonių, visi grūdasi, o kai dar vairavimas toks ir visai neatsižvelgiama, kad žmonės stovi ir kaikurie isikibti neturi kur, tai neturiu daugiau žodžių.
Noriu padėkoti 45 autobuso (Klinikinė ligoninė- Palemonas) vairuotojam už neprarasta žmogiškumą ir supratimą ypač tiems vairuotojams kurie 45 maršruto autobusu važiuoja 22.12 val. nuo Kauno kelegijos link Palemono. NUOŠIRDUS IR DIDELIS AČIŪ JUMS.
Rūta Jank 2021-09-14 22:21:48
Jūrate, kokiais vėjais užsukai? Komentaras skirtas Kauno autobusams ir man visai nerūpi kuo jis dbr užsiima. Svetima gėda už tokius senjorus! Jokio orumo, o pagarbos tai reikalauja. Fu.

Komentara ištryniau, bet jo paties postas dar ilgam liks viešoj erdvėj. Senjoru būrelis.
Su tamsta kiaulių neganiau, todėl prašyčiau "nesitujint". Atsakiau į jūsų komentarą, bet neklausiau ar jums tai ydomu. Nepatinka, tai pati čia nesisukit.
Jūratė 2021-09-14 22:09:45
Šis žmogus atidavė 40metų vežiojimui tokioms ir tokiems kaip tamsta. Jis jau prieš pusantrų metų išėjes į garbingai užtarnautą pensija. Man tik ydomu ar turite to žmogaus sutikimą viešinti jo veidą???? Juk žmogaus teisių pažeidimas! Net žurnalistai negali rodyti žmogaus veido be jo sutikimo. Būtų smagu pamatyti Riazanovo raštišką sutikima viešinti jo asmeninę informacija.

Esu labai nepatenkinta 14 Šleika, kiek vazineju visada kokių 2ar 3nebuna, Laukiu Kęstučio gatvės stoteleje ir mažiausiai pralaukiu po 40min.Niekada neatvaziuoja savo laiku, todėl tenka pačiai visur vėluoti.
Sveiki, 23 maršruto autobusu važinėju visomis savaitės dienomis įvairiu laiku, bet prasidėjus mokslo metams autobuso reisas, kuris išvažiuoja iš Rokų 07:10 dažniausiai yra perpildytas. Iki karantino jis važiuodavo talpesnis. Kadangi Vadovybė seka keleivių skaičių komposterio atžymėjimuose, ar nemano, kad reikėtų paleisti talpesnį autobusą?
Noriu padėkoto 57G mikroautobuso vairuotojui, kad išleido 6-to forto stotelėje sekmadienį po 21 valandos, nors net neturėjo ten sustoti, nes nespėjau išlipti pašilės stotelėje, nes mkroautobusas nuo akropolio buvo sausakimšas, o vairuotojas ir taip vėlavo 8 minutes pagal grafiką, labai Jums ačiū :)
Kelkit algas darbuotojas, nes baisu kaip žmonės dirba, be pertraukų, amžinai kamščiuose, tuoj visi iš ten pabėgs. Toks sunkus ir atsakingas darbas už 700eur, gėda.
Močiutė skubejo į autobusa nr. 11 savanorių pr. Prie McDonald's 2021/08/31
14:56 ir vairuotojas uždare duris prieš pat nosi ir nuvažiavo, pikta buvo matyt, ir gaila mociutes...
Jūratė 2021-08-14 21:37:42
Jus varot savo, užknisot????yra grafikas ir mes, keleiveiviai, orentuojamės į grafikus kada ir kur nuvykti, kad nepaveluot kur vykstam, bet kaip taip veluoja anksti ryte 3 autobusas, mes veluojam, ar suprantat?!!kodėl neveluoja kiti transportai, o būtent 3 nr autobusas pastoviai veluoja, kiek galima
Visi vėluoja 3 maršrutas ne vienintelis nes iki 7 ryto nesveiki grafikai, po to iki 14 valandos daugmaž išsilygina.
Tas pats prasideda nuo 18 valandos vakaro.
Jei atkreiptumete dėmesį skiriama ryte nuo Šilainių ligoninės iki onkologines ligoninės tik 1 valanda 8 minučių laiko. O tame tarpe yra 56 sustojimai ir beveik 30 kilometrų trasa. Tai yra, reikia nesustojus važiuoti laikydamas bent apie 28 kilometrų per valandą greičiu. Prieš tai buvo skiriama 1 Valanda ir 25 minučių.
O vėluoja nes neįmanoma kitaip.
Jonas 2021-08-14 11:34:48
jei nieko nesupratote tai galiu parašyti dar kartą manau bus aiškiau.
Kiekviena pridėta papildoma minutė kainuoja tam tikrus pinigus, o savivaldybė turi tik ribotą kiekį pinigų skirtą viešąjam transportui.
Tai yra skaitykiime dadedam būtent 3 maršrutui tas 10 minučių tai reikia kažkam jas tada nuimti arba aplamai panaikinti kažkurio maršruto grafiką.
Pvz. Jūsų darbe sugalvoja kad vietoj 30 minučių darbo kurį atliekate, nuo šiandien turite atlikti tą patį darbą per 20 minučių. To pasekoje ir vis dedasi tas 10 minučių vėlavimas į sekančius atliekamus darbus.
Sveiki, 54 maršruto mikroautobusu važinėju visomis savaitės dienomis ıvairiu laiku ir dažniausiai būna perpildytas. Rugpjūčio 15d. 14:36 maršruto vairuotojas nebeleido įlipti. Vadovybė seka keleivių skaičių komposterio atžymėjimuose, ar nemano, kad reikėtų daugiau maršrutų, arba paleisti autobusą?
Jūratė 2021-08-13 22:23:42
Apskritai, man sunku jus buvo suprasti ką čia atrašinėjot, bet tik vieną supratau, kad taip bus ir toliau, niekas nesikeis, tvarkos normalios nebus
jei nieko nesupratote tai galiu parašyti dar kartą manau bus aiškiau.
Jonas 2021-08-13 21:57:40
Bet yra aiškiai parašyta kad grafikas nėra kažkoks rimtas dalykas. Tai yra tik orientaciniai laikai pagal kuri negalima greiciau važiuoti, o vėluoti nieks nedraudžia.
Manau suprantant kodėl grafikai yra tokie sugreitinti kad nespėja važiuoti? Ne tik kad vairuotojui mažiau reiktų mokėti atlyginimo.
Jūratė 2021-08-13 21:51:03
Aš vieno dalyko nesuprantu, kam tada reikalinga rašyt nuomonę, jei iš to nieko gero, iš jūsų parašimo galima suprast, kad bus tas pats ir ne kitaip, o mums, važiuojantiems į darbus yra labai svarbu!!!!!!
Jonas 2021-08-13 19:16:28
Kai sugreitinta apie 20 25 minutes tai 10 minučių vėlavimas sakyčiau yra labai mažas.
Nieks nieko nedarys nes vėlavimas yra pagal juos gerai, nes ne tik pagal grafiką visi spėja plius įlipa ir kiti kurie jau būtų nespėja
Jūratė 2021-08-13 07:55:36
Ar jus suprantat, kad 8-10 min.autobusui veluoti kiekvieną rytą yra labai daug!!!!!!! Jei aš taip į darbą veluočiau kiekvieną rytą, tai aš jau senai būčiau išmesta.Kažką darykit, kad taip nebūtų
Jonas 2021-08-13 06:52:30
nereikia nei sniego, nei kitų apsunkinačių eismą aplinkybių yra nerealūs grafikai. Kodėl?
Nes savivaldybė turi tik tam konkrečią pinigų sumą už kurią gali mokėti dotacijas.
Tai yra jei padidina laikus prie grafikų kenčia kiti maršrutai. Gal juos ir aplamai reiktų naikinti.
Jei vienur dadėsi kitur reikės nuimti
Jūratė 2021-08-12 19:48:38
Sveiki, jau trūko kantrybė.Kiekvieną rytą veluoja 3nr.autobusas po 8-10 min.Žiemą dar suprantu, tai sniegas, tai slidu, atėjo pavasaris vistiek veluoja, atėjo vasara tas pats, tai gal pakoreguokit laikus, kiek galima
Jei vienur dadėsi kitur reikės nuimti
08.10 vairuotojas kuris vairavo 20b autobusą, siūlyčiau valdžiai susidomėti jo psichine būklę, staugė ant žmogaus, pagrąsino išlaipinti iš autobuso nes laiku neparodė žiogo programėlei pažymėtą bilietą. Jei skaitai, tai kitą kartą žinokis kad už tokį šlykštų elgesį gali susilaukti problemų. Kol nevėlu važiuok gydytis, o ne autobusą vairuok psichini.
Jus galit b**t sutvarkyt autobusus ar ne?!!nuo savanoriu prospekto neimanoma sulaukt autobuso kuris vaziuoja iki urmo, pusantros valanda laiko stovi lauki nieks neatvaziuoja, aplamai autobusai veluoja po 8min tai 5min neįmanoma nuvaziuot is tasko a i taska b
Pastoviai savaitgaliais veluoja13troleibusas is mituvos sustojimo, kiek galima ar kada nors laiku atvyks, ar jusu atobusai miegodami vaziuoja, nespejam i darba per jusu troleibusus..traukiniai nelaukia taip kaip juose dirbi
Jonas 2021-08-02 20:11:25
ne apie tai kalbu kad nepatinka - nedirbk. Kas supranta apie mandagumą ir pagarbą aplamai net į tokį darbą net nežiūri. O už tokius pinigus suranda tik tokius kurie vežiojo malkas, gyvulius ar pan.
Ir aplamai apie kokį mandagumą dar kalbam jei vairuotojui draudžiama bendrauti su keleiviais tik galima parduoti bilietą, o keleiviams draudžiama kalbinti vairuotoją klausimais nesusijusiais su bilieto įsigijimu.
Norint vežioti gyvulius, išvis, reikia ne tik elementaraus mandagumo, bet ir žmoniškumo, empatijos, nes tu dirbi su gyvuliukais - daug jautresniais padarais už patį save... Malkas vežiojant ir pan. darbus dirbant, ne ką mažiau mandagumo reikia... Bet, kaip tėveliai savo vaikus augina, ko juos išmoko, tą jie ir daro būdami užaugę, matomai...
Jonui 2021-08-02 11:42:37
Nepatinka alga - nedirbkit. Eikit dirbti ten, kur alga patiks. Įsivaizduojat, kad keleiviai yra kalti dėl per mažos algos? Deja, bet ne. Visi visuose darbuose turi laikytis mandagumo ir pagarbos, nepriklausomai nuo jų algos dydžio, o jau viešojo transporto vairuotojai, matai, išimtis? Gėdos turėtumėt, užuot teisinęs savo ar savo kolegų chamiškumą. Ps., aš puikiai suprantu, kad pilna keleivių, kurie, tiesiog, iš neturėjimo ką veikti pri*** ant sprando moraliai ir ne tik, bet kuo kliūva mandagūs keleiviai, kurie, pvz., nespėjo e-kortelės išsitraukti prieš įlipant į transporto priemonę? Gal ir kituose darbuose dirbantiems reikia pradėti sekti jūsų - nemandagių vairuotojų - pavyzdžiu, kad patys už mandagumą, kokias netyčines klaidas, paklausimą ir pan. gautumėt kaip su šlapiu skuduru per žabtus kur nors parduotuvėj, gydymo įstaigoj, kavinėj ir t.t.?
Jonas 2021-08-01 15:27:13
kai bus atlyginimai tokie kaip autobusų vairuotojų, o ne kaip ir minėjote eilinių gatvių marozų kuriems viskas px tada ir bus visapusiška pagarba keleiviui.
Abipusė pagarba - ne pagarba tik iš vienos pusės 2021-08-01 14:36:16
Jūs suprnatate, kad autobuso vairuotojas staugė ant keleivės, kuri iš kuprinės traukėsi e-bilietą? Pagarba turi būti abipusė, taigi, vairuotojas PRIVALO irgi gerbti keleivius, o ne elgtis kaip koks gatvių marozas ar transproto priemonės sąvininkas, kuris kada nori ir ką nori gali priimtii ar išvaryti kada tik panorėjęs.
Abipusė pagarba - ne pagarba tik iš vienos pusės
2021-08-01 14:36:16 IP 28mem388
pagarba turi būti abipusė:) 2021-07-03 22:21:35
Kaune į autobusą ar troleibusą įlipama tik per priekines duris. Įlipęs keleivis BŪTINAI TURI, priglausti kortelę prie komposterio ir pažymėti elektroninį bilietą. Neturintis elektroninio turi galimybę įsigyti vienkartinį bilietą iš vairuotojo, tik šis bilietas nesuteiks galimybės nemokamai persėsti į kitą transportą per 30 minučių. Išlipama per vidurines ar galines duris:).
Eglė 2021-07-14 11:03:03
Norisi paklausti. Ar dar šiais laikais yra autobusų be kondicionieriaus???
Paklausus vairuotojo, kodėl neįjungtas autobuse kondicionierius, atsakė, kad nėra. Tokie karščiai. Kvėpuoti nėra kuo ir žmonės su kaukėm.
Autobuso nr. užsirašiau.
Taip. Visi Iveco castrosua, dyzeliai Solaris ir dauguma dujiniu, beveik visi Vanhool ir kaip kurie Volvo ir Scania.
Beje gali neveikti ir kaip kuriuose ir naujuose MAN autobusuose.
Norisi paklausti. Ar dar šiais laikais yra autobusų be kondicionieriaus???
Autobuso nr. užsirašiau.
2021 liepos 13 dienos rytą, įlipau į 15 troleibusą, nuskanavau savo e.bilietą, skeneris supipsėjo, buvo daug žmonių ir visi skuba skenuoti, todėl aš nuėjau nes supratau, kad sumokėjau kai supipsėjo..Griunvaldo sustojime stovėjo kontrolė, kur pateikus bilietą, pasirodė, kad jis nepažymėtas.Tada mane kaip didžausią vagį ar net nusikaltelę nusivedė į autobusiuką, susimokėti baudą.Bet ne baudoj esmė.Aš jaučiausi pažeminta, nes kontrolieriai elgėsi kaip žvėrys, o ypatingai vienas vyrukas, šaukė ant manęs, kaip ant vagies.
Nesuprantu kokius darbuotojus priima Į darbą, kad jie su normaliais žmonėmis elgiasi kaip su gyvuliais.Reikėtų ir komposterius sureguliuoti, ir darbuotojų kontingentą pareguliuoti.
Sveiki jusu vairuotoja garazini numeris 952 yra be kaukes ir idai tikrai nera apsaugota nuo viruso jis manes papras uzsideti kaune as ja uzsudejau bet keleivie sedi be kaukiu ksip ir pats vairuotoja prasau imkites veiksmu del tokiu vairuitoju arba bus kvieciama policija jiems nesilaikant saugumo reikalavimu.
2021m liepos 9 diena.Įlipau į 37 maršruto autobusą Gedimino g. bilietą priglaužiau prie komposterio, supratau, kad pažymėjau, keliauju...Gėlių rato gatvėje-kontrolė, pateikiu bilietą ir neįgaliojo pažymėjimą (esu silpnaregė)nemaloniai nustembu, nes mano bilietas nepažymėtas.Išlaipino mane iš transporto priemonės, klausė-kodėl aš taip pasielgiau?Kelis kartus bandžiau pasiaiškinti, kad BLOGAI MATAU...
Suprantu, nesu panaši į žmogų kuris iš Lietuvos Valstybės bando pavogti 0.14centų.
Bet kadangi mano pirmas toks "nusikaltimas"išrašė baudą-8eurų.
Apmaudu, nes esu sąžininga Lietuvos ir savo miesto gyventoja, o buvau apvaginta, gal vertėtų atnaujinti vadinamus komposterius ir ne žodžiais o supratingumu ir jautrumu gerbti vieni kitus ir neįgalius miesto gyventojus bei miesto svečius.
Esu pasipiktinusi KVT darbu...snd. 9 val. ilipau i 57G autobusa, prilieciau kaip ir visada bilieta, o pasirodo komposteris nesuregavo ir tai nebe pirma syki kai komposteriai nepriima, ar nederetu ju perziureti, keisti, kad nereikėtu valanda baksnot ir begiot prie kito komposterio aurobusui vaziuojant, kai zmoniu spustis.O kontrolieriai saziningai pilietei del komposterio trigdziu israse bauda...zmogus perka bilieta ir dar moka bauda, gal pakaktu perspejimo.vis dar, deja prasilenkia zmogiskasis faktorius.
Jau kelintą kartą kaip ir šiandien 8:26 maršrutinio autobuso 48 iš Kėdainių gatvės nesulaukiau, o visdelto važiuoja vienas į valandą, tai kam tas grafikas, jau ir taip sunkus su siekimas, darbą reikia atlikti.
Aušra 2021-07-07 19:39:25
Važiavau troleibusu 134.Maršrutas 15.Stovéjau prie galinių durų, norédama išlipti prie Muzikinio teatro, vairuotojas durų neatidaré.Nubégau prie vidurinių durų, jas uždaré ir pradéjo važiuot, teko šaukti, kad atidarytų ir išleistų.Tai buvo šiandien 10val.48min
Gal nestovėjai:)?, gal per arti stovėjai:)? Gal stovėjai pastoviai:D gal kažko nesupranti:)?
pagarba turi būti abipusė:)
2021-07-03 22:21:35 IP 2devl5ip
Greta 2021-07-02 13:54:16
Sveiki, šiandien važiavau 34 G 13.36 val. garažinis nr.
790 iš Alsėdžių gatvės autobusu ir buvau tiesiog pakraupus vairuotojo vairavimu
ir, , mandagumu". Nespėjus išsitraukti nuolatinio iš kuprinės, vairuotojas pradėjo rėkti, kad būsi išvaryta iš transporto.Kai pasakiau, kad tuoj atsižymėsiu, pradėjo grąsinti, kad jokių tuoj nebus. Atsižymėjus bilieta vairuotojas pradėjo važiuoti, bet vežė keleivius, kaip kokius daiktus ar malkas, nestojo visose stotelėse.Toks vairuotojo vairavimas ir bendravimo etiketas nemanau, kad yra priimtinas ir galimas dirbant su žmonėmis.
Sveiki, šiandien važiavau 34 G 13.36 val. garažinis nr.
790 iš Alsėdžių gatvės autobusu ir buvau tiesiog pakraupus vairuotojo vairavimu
Sveiki, vakar teko važiuoti 54 maršruto autobusu.Įlipau stotelėje Savas 10, 07.Autobusas buvo pilnas, sėdimų vietų nebuvo, o ir stovėjo keleiviai susigrūdę, buvo nepaprastai tvanku.Paprašius įjungti kondicionierių, vairuotojas nereagavo;prašymas nebuvo išgirstas pakartojus dar kartą.Po sakinio, kad bus įvykis aprašytas, kondicionierius buvo įjungtas.Vairuotojas keleivius vežė tarsi pagalius, darė staigius posūkius ir greitai stabdė.Galima įsivaizduoti kelionę pilname autobuse.Prašau man paaiškinti, ar tai Kauno Autobusų vadovybės nuoroda neįjungti kondicionierių, ar tai vairuotojų savivalė, nes dažnai tenka girdėti apie tvankius autobusus karščių metu.
Sveiki. Norėčiau pasiteirauti dėl durų atidarymo tvarkos. Kiek žinau, įlipama per priekines duris, o išlipama per kitas esančias duris. Šiandien 36 autobuso (884) vairuotojas tyčia neatidarė priekinių durų (ir tai jau ne pirmas kartas, tik, gaila, negaliu patvirtinti ar tas pats vairuotojas) Tada reikėtų, kad vairuotojas iš karto uždėtų įspėjimą, kad per priekines negalima lipti, nors, jeigu jau keleivis atėjo prie priekinių durų, tai reikėtų jas atidaryti.
Neringa 2021-06-28 20:01:05
Noriu sužinoti, kodėl paskutiniu laiku 41 autobusas pastoviai vėluoja, nes jis vienintelis autobusas kuris veža nuo namų iki darbo Raudondvario plente.Kiek galima vėluoti į darbą.Ir tas autobuso vėlavimas ištisai vakarais, kai jo grafikas ir taip sumažintas
nes jo grafikas yra nežmoniškai sugreitintas ir neįmanoma pagal jį važiuoti. Sakysite tegul prideda laiko. O kam? Nes kiekviena papildoma minutė papildomai ir kainuoja, o šiuo metu visi centus skaičiuoja
Sekmadienį, birželio 27d važiavau 46-o maršruto autobusu, kuris iš galinės Žiegždrių stotelės išvyko 16.27 val.Noriu nuoširdžiai padėkoti vairuotojui, kuris dėjo visas pastangas, kad tik man pavyktų persėsti į priekyje važiuojantį 4-o maršruto troleibusą.Džiaugiuosi, kad yra tokių mandagių, supratingų ir nuoširdžių vairuotojų.Linkiu sveikatos ir sėkmės !
Beje, autobuso nr. 879

ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Palangos vėtra
Viešbutis „Palangos Vėtra" ****

Adresas: S. Daukanto g. 35, LT-00216 Palanga.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; dovanos; kavinės, klubai, barai, restoranai; keleivių pervežimas; pirtys ir baseinai; spa centrai.
Su Jumis sveikinasi viešbutis „Palangos vėtra" – pirmasis Palangoje, įvertintas 4 žvaigždutėmis ir nuosekliai puoselėjantis kokybės tradicijas. Nuo pirmo žingsnio Jus pasitiks išskirtinė viešbučio architektūra, įdomus ir stilingas interjeras, dėmesingas ir paslaugus personalas. Viešbutyje rasite 30 erdvių ir jaukių...
Marbusas
Krovinių gabenimas | Keleivių pervežimas

Adresas: Žvaigždžių g. 6, LT-77116 Šiauliai.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; perkraustymas; sandėliavimas.
Mes jau 10 metų kelyje! Trumpai apie mus: Mes esame Marbusas komanda, kuri supranta ką reiškia krovinių gabenimas. Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be nuolatinio judėjimo, todėl teikiame profesionalias krovinių gabenimo paslaugas. Esame atviri iššūkiams, todėl visada imamės projektų, kuriuose reikia įdėti...
EG EXPRESS
Keleivių pervežimas, keleivių siuntų expressas!

Adresas: Gumbinės g. 5, LT-77166 Šiauliai.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
Keleivių siuntų pervežimas-Vokietija Olandija Belgija.+37063066222. Keleivių Siuntų pervežimas į iš Vokietiją, Olandiją, Belgiją Liuksemburgą. Kiekvieną savaitę vykstame į Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Antradieniais, Ketvirtadieniais, Šeštadieniais. Kiekvieną savaitę vykstame iš Vokietijos, Olandijos...

VSAT įtaria Baltarusijos pareigūną neteisėtai kirtus sieną, per parą apgręžė 149 migrantus 10-19 09:09
Lietuvos pasieniečiai įtaria Baltarusijos pareigūną neteisėtai kirtus Lietuvos sieną – dėl to pradėtas ikiteisminis tyrimas, antradienį pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Vilniaus viešojo transporto profsąjunga nuo lapkričio 8-osios skelbia neterminuotą streiką 10-19 08:35
Vilniaus viešojo transporto darbuotojų profesinė sąjunga nuo lapkričio 8 dienos skelbia neterminuotą streiką, BNS antradienį informavo profsąjungos pirmininkas Algirdas Markevičius.
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur
"Darnu Group" į "Paupio" plėtrą meta dar 8 mln. Eur 10-19 08:16
Aiškėja, kokių dar statinių iškils Vilniuje besiplečiančiame "Paupio" kvartale. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Darnu Group" planuoja dar 8 mln. Eur investicijų.

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

IBM 142,32 -1,58%
Walt Disney 171,14 -3,01%