Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Katpėdėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Katpėdėlė

Atsiliepimai apie Katpėdėlė, UAB

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Katpėdėlė, UAB

Dar niekada neteko valgyti saltibarksciu be krapu ir svoguno laisku. Bulves virtos pries pora dienu, susvinkusios ir aliejuje apkeptos.
Katpedėlė esanti Mados prekybos centre nuvilia nuolat. Užsisakai patiekalą dėl garnyrų, o gauni tą, kas belikę po dienos pietų
Užsakymas į namus
2020-04-03 12:03:02 IP 2okc2mv2
Dienos pietus 2020-01-14 23:57:07
Pc Mada esanti katpedele, dienos pietus na prašau isvyrkite cepus iki galo
Aš tai pirmą kartą pabandžiau užsisakyti internetu, tai buvo turbūt ir paskutinis kartas, nes lygiai puse užsakymo išmečiau lauk, pyragas buvo panašus į neaiškia masę paskenduse cukraus tirpale, cukraus gabalai net tarp dantų girgždėjo, o guliašinė jautienos, tai toks jausmas, kad druskos daugiau idėta, nei pačio guliašo, su tokiom cukraus ir druskos bombom ir kojas užversti galima. Virtuvės šefė ar šefas su maisto gamybos išmanymu nelabai ką bendro turi.. prieš duodant žmogui, reikėtų paragauti, tai tiek!
Lankėmės Šiaulių PC Akropolyje esančioje kavinėje “Katpedėlė”. Sėdėjome 15-20 minučių, nesulaukėme aptarnavimo, net meniu negavome. 3 padavėjos aptarnavo kur kas vėliau atėjusius klientus, o viena iš jų, žiūrėjo ir tiesiog praėjo, rinko meniu. Nesulaukus aptarnavimo, ėjome iš kavinės lauk.
Pc Mada esanti katpedele, dienos pietus na prašau isvyrkite cepus iki galo
Likau labai nusivylusi Šiaulių PC “Akropolis” katpedėle. Padavėjos aptarnavimas klaikus, laukėme paprasčiausios arbatos ir kavos 30min, karštas patiekalas matomai buvo senas, dešrelės neiškepusios ir sugedusios. Vietoj čederio padažo idėjo grietinės. Pasakius kad nemokėsime sąskaitos pralaukėme 20min.
Esu Akropolio darbuotoja ir karts nuo karto užsisakom su kolegėmis pietus, nes taikomos nuolaidos, kaip Akropolio darbuotojoms
Ir dabar dar AKCIJA surinkus tam tikrą kiekį lipdukų, 8-as kartas dovanų
Šiandien likau šokiruota, ilgai palaukus atnešus maistą, paskaičiavo pilną kainą, bandžiau dar aiškintis, bet pareiškė, kad tik su nuolaidų kortele taikomos nuolaidos, nors ją turime ir telefonu niekas apie pasikeitimus neinformavo
Ir šį kartą maistas ne ypatingai skanus buvo
Daugiau iš šios maitinimo įstaigos nebesisakysime pietūs
Konkurentų daug ir kainos prieinamesnes
Siauliu aido gatveje esanciame akropolyje vakar katpedeleje susiduriau su tokiais nemalonumais, kad daugiau nebeisiu niekada, nors ten buvo pagrindine musu kavine. Nuejus padavejas papuole ta zodzio prasme is kosmoso nusileides (atejo paklause ar issirinkom silta patiekala, atsakem kad taip ir nuejo net neuzsake palaukem dar 15min atejo vel tik tada uzsake) atnese bulviy plokstainius tiek sudegusius kad tik viduriukas valgomas ir dar zaluma uzdeta neplauta zemes girgzdejo dantise. Pasibaisejom aptarnavimu ir maistu
Danguolė Indrašiené
2019-11-05 15:50:24 IP 2i24ru18
Kiekvieną dieną pietauju "Katpedeleje" PC Mada ir esu labai patenkinta aptarnavimo kokybe, skaniu maistu ir puikia kava. Esu nustebinta, kad esant didesniam srautui klientų, salėje visada darbuojasi vadovė su savo plačia šypsena. Ačiū ir sėkmės !!!
Vilniuje Banginyje esančioje katpedeleje labai nemandagus padavėjas. Žodžiu kaip prašau ar panašiai nežino. Užsisakius vedaru atnešė bulvinių blynų. Pasakėme jog sumaišė patiekalą, bet kadangi skubėjome, suvalgėme ir tarkinius blynus vietoje vedaro. Tačiau už savo klaidą negrąžino pinigų. Permokėjome 2e...
Antradienio rytą užėjas į Katpedėle esančia PC "Akropolis" likau maloniai nustebintas siūlomų pyragėlių asortimentu (jis buvo be galo gardus). Aptarnavimas taipogi buvo super! Personalas itin malonus ir paslaugus. Rekomenduoju!
Vakar maloniai buvau nustebintas! KATPEDELES vadove operatyviai sureagavo i mano kritika, o sestadienio vakara mano Seima patyre vien teigiamas emocijas.Puikus aptarnavimas ir maisto kokybe.Profesionalus oficiantas maloniai iir logiskai paaiskino, kodel maisto reikia laukti valanda."vasaros sezono metu zenkliai padidejus lankytoju skaiciui, deja per maza virtuve ir, savaime aisku, vireju skaicius.Kaip bebutu, bet feminizmas nepasiteisina...Tikiuosi, kad ateityje lankytojai Katpedeleje praleis gera laika.Mazai liko tautinio tikro maisto restoranu, nes juos isstumia maisto atlieku gamintojai piceriju, kebibiniu, suki baru "tinklai zmonems".
Zoliniu vakara buvau Labai Nemaloniai nustebintas jusu padaveju elgesiu, uzejes su seima uzskasti i viesojo maitinimo istaiga"katpedele", adresu Pilies g., Vilniuje.Mano nuomone, tai pulinys VILNIAUS centre.Nusprende vakare perkasti paprasto maisto (srriuba ir kukuliukaii) isgirdome kategoriska padavejos pareiskima, kad maisto reikia laukti 1 val., pakvietus administratore suderejom, kad pasildys sriuba ir isvirs atsildytus kukuliukus per 40 min.Sriuba po 42 min.sugebejo atnesti, bet porcijos prakeiktu kukuliuku ne..Praejo 1val., niekas prie musu nepriejo.Asnuejau, susiradau administratore ir pasakiau, kad kantrybe ne gelezine ir tokio kiaulisko ignoravimo pakanka, paprasiau saskaitos uz 2 sriubas ir 3 kavas, nes daugiau laukti nera laiko.Dar po 9min.padaveja atnese"sudeliukus", per tiek laiko juos sugebejo pasildyti ir atnesti, ir pilna saskaita.Man paprasius atnest saskaitabe prakeiktu kukuliuku padaveja pareiske mokek ir uz k...ir esk.Man 60 m., bet per tuos metus, tokio apsurdo nebuvau mates.As esu nuo gymimo vilnetis ir tokio chamiskumo ir periferiniu feminisciu savivaldziavimo ir kiauliskumo suprasti, deje, nelleidzia issilavinimas ir amzius.Administracijos primiktinai prasau issiaiskinti ir Nuaustisavo tarnybinius nuostatus, grubei pazeidusias darbuotojas.Joms isaiskynti, kad neniekintu jusu istaigos prekinio zenklo ir uzsakovu.Mano patarimas atleistiuz neatitikima uzimamoms pareigoms ir kreipti demesi i darbuotoju atranka.Tokio cirko su apsaugom ir policijom dar neteko matyti.Laukiu atsakymo ir jusu vadovu atsiprasimo uz darbuotoju veiksmus ir sugadinta Sventini vakara.Gintaris Dikcius.
Siandien apsilankius garsinamoje Kadpedeleje teko be galo nusivilti....Įėjus į restoraną galvijau su vyru savo vestuvių metines paminėsim gera vakariene..restorane viduj užimti du stalai, vidinej terasoj 3, o lauke 1. 11ta val vakaro...paklausem ar galim atsisesti vidinej terasoj (mielai prasom atsake viena mergaite is 5kiu asmenu aptarnaujacio personalo). Prisėdom..laukėm 15min kol neiškentusi atsistojau ir nuėjau pasiimti meniu kur vienas padavėjų dar pasakė, kad lauke aptarnaus tik pusvalandį, nors mes ir taip viduj...20min vėliau turėjau pasikviesti padavėja valantį salia esantį stalą...paprašiau užsisakyti, o jis man sako kad tai ne jo sekcija!!! OMG 5 stalai pastate, kuriu vienas kazkurio padavejo draigeliai ir jie apsokineti, o cia dar turiu laukti kazkurio sekcijos padavejo malones?! Gabrielius nelabai buvo optimistiskas bet man isreiskus nusivylima prieme uzsakyma....Karka or Astros kepsni atnese po gero pusvalandzio ir tai maistas jau gerai pravėses...liudna, bet šventė nepavyko....
Siandien, valgeme Klaipedos Katpedeleje. Uzsisakeme Kijevo kotleta, kuri atnese neiskepusi, prapjovus buvo zalia vistiena.Kas keisciausia, padavejas nenustebo ir pridure, kad jie turi problemu su siuo patiekalu.
Man visiškai nepatiko antradienį su šeima užėjau visi mes užsisakėme picas reikėjo laukti apie valandą. Kai gavome picas visos buvo šaltos.
Valgėme Šiaulių Akropolio "Katpedėlėje". Ir esame labai nusivylusios, nors čia visada valgome. Užsisakėme "Aviečių ir Obuolių Trupiniuotis" bet deserte aviečių nebuvo nei vienos. Ir dar užsisakėme "Gruzdinti Sūrio Kamuoliukai" pirmą kartą kaip atnešė jie buvo nepilnai pagaminti, nes buvo vidus suledėjęs, o patiekti turėjo būti su česnakinio majonezo padažu, o gavome tik majonezo. O padavėjai tai pasakius, ji šiek tiek nustebo ir nesugebėjo normaliai sureaguoti, o tik nusijuokė ir nuėjo. Aptarnavusi padavėja vardu buvo Korneta. Tikriausiai tai buvo mūsų paskutinis apsilankymas čia
Labai esame nusivylusios!!!!
Livija Žaliauskaitė
2019-07-07 14:15:01 IP 2e7r3t4u
užsisakėm maisto Šiaulių akropolio katpedėlei, laukėm 20min atnešė tiek šaltibarkščius tiek karbonada vienu metu, šaukštu reikėjo prašyti atskirai, šaltibarkščiai buvo labai skanūs, tačiau suvalgius juos karbonado bulvytės buvo atšalusios, mėsa buvo sausa, net jokio padažo nebuvo, salotos taip pat buvo sausos, net lašelio aliejaus nebuvo... daugiau čia nebevalgysim.
Tikrai nusivyliau šia kavine... Norėjome greitai su draugu pavalgyti kur nors, tai nusprendėme, kad reikėtų nuvykti i Šiaulių akropolio katpėdėlę. Deja, po pusvalandžio laukimo išėjome iš ten, nes mūsų net nesiteikė aptarnauti :) Mes tik atėję, paklausėme ar dar mus aptarnaus, nes buvo netoli 22 val., pasakė taip. Greitai atnešė meniu, bet tik tiek, daugiau visą pusvalandį vaikščiojo aplink, bet prie mūsų nė karto nepriėjo. Nežinau, ar čia taip elgėsi specialiai, kad jau nebepriimt užsakymų ar kas, bet, manau, labai negražu taip elgtis. Vietoje to galėjo prieiti ir pasakyti, kad jau nebepagamins ar kažkas tokio, bet šitaip elgtis negalima...
Šiandiena katpedelei užsirezervavom staliuka, atėjom sutarta valanda pasiklausem kur rezervuotas staliukas, nes rezervavom telefonu ir sakem nesvarbu prie kokio staliuko, ir norejom pasiteiraut kuris staliukas niekad nieko nežino apie rezervacijw, barmenes išsiblaškiusios, poto leido atsisėst prie bet kokio staliuko, atsisėdom laukiam kol menių atneš, išsirinkom susakem ko norim, net neužsiraše ji, pž kiek laiko atėjo sako pakartokit užsakymo užrašiau į kompa tik reik perduot virtuvei viska daro atvirkščiai... maisto laukiam ilgai ir atneše pagaliau šalta, ir tuo suneše ka užsisakem iš patiekalų nesvarbu kad viena valgom o kitas stovi ir šala... užsidakem deserta, ir tai pamiršo kad buvom užsidake kažkokia išsiblaškius, tikrai nusivyliau ir aptarnavimu ir maistu taip negali būti, norėjom su draugu atšvęsti jo diplomu įteikima toje kavineje ir tikrai nusivylem ir daugiau nebeisiim, deserto kaina neverta net tokios kainos 3€už kažkoki pyraga atgnybti neina o deserto dydis tai nėr žodžiu...
Genadij Timofejev 2019-05-17 19:30:05
Viskas super. Personalas dirba greitai.
Daugiau pas jus nesilankysiu ir kitiems ta patį patarsiu ! 1). Ilgiausiai reikia laukti užsakytų patiekalų. 2). Patiekalai būna šalti. 3). Vaikas vos nenusikėlė danties Jūsų patiekaluose radęs papuošalo elementą !!!.. Normaliai taip niekas ir neatsiprašė !!!. Žmonės, kurie nemyli savo darbo turėtų dirbti kažkur kitur (kas gamino ir buvo atsakingas už maistą). Vienintelis pliusas - padavėja buvo maloni, mandagi, bet dėlto tikrai nerizikuosiu vaiko ar savo sveikatą.
Vakar su mama lankėmės Panevėžio Ryo Katpėdėlėje. Užsisakėme bulvinių blynių ir pomidorų sulčių. Buvome įspėtos, kad teks ilgai laukti. Taip ir buvo. Laukėme daugiau nei valandą, bet kai atnešė pusžalius blynus, kurių apatinė dalis dar ir prisvilusi, tai jau nieko nebesinorėjo. Tik ačiū bent už tai, kad sultys buvo nesurūgusios.
Sveiki, noriu pasidžiaugti Šiaulių, , Katpedėlės" restoranu esančiu Akropolyje. Maistas ne tik išvaizdus, bet ir labai skanus. Kas liečia aptarnavimą esu labai patenkinta, nes mergaitė, kuri mane aptarnavo 2019.05.22 10:30-11:00 buvo labai maloni, su šypsena, teiravosi visko, kaip priklauso. Ačiū, rekomenduosiu ir dar kartą užeisiu! Šaunuoliai.
Genadij Timofejev
2019-05-17 19:30:05 IP 2i24uthg
Viskas super. Personalas dirba greitai.
Aptarnavimas mandagus, aplinka nereali ant upės kranto, maista gavome gana greitai.
geriausias restoranas
2019-04-06 07:27:54 IP 2e7r3sb8
begalo skanus maistas puikus aptarnaimas zmonem palineciau patiem pasigaminti namie jaigu yra nepatenkinti pikta kai neetinakitu zmoniu darbo
Katpedele Siauliu Akropolyje jau antra karta nusivyliau...pirma karta padaveje atnese atsalusi maista, tai kai paprasiau pasilde, o antra karta uzsisakiau cepelinu po pusvalandzio paklausiau ar ruosiasi ji atnesti juos, tai pasirodo buvo pamirsusi...neturi jokio atsakingumo, lauk tokius zmones is darbo!
Pasikeiskite darbo laika internete, klaidinate žmones!
Katpedele zirmunuose prie banginio paliko labai prasta ispudi padavejai nemandagus patys suklydo ne ta patiekala atnese bandziau mandagiai issprest problema bet apkaltino kad mes kalti pradejo konflikta.....ir seip ne karta su seima buvom labai letai vyksta aptarnavimas nors ir nera zmoniu....teks keisti pasisedejimo vieta
Su katpedele visai blogai, turiu omeny Vilniuje, Zirmunuose.Šiandien valgiau 13:30 dienos pietus.Barščiai vos šilti.Antras patiekalas buvo vištienos kepsnys.Tai yra vištiena su suriu, burokeliai ir perlines!! kruopos kurios buvo atšalusios!!Kaina tokio patiekalo 4, 7€, jokio džemo ten nebuvo.Idomu, kad meniu kruopos rudos spalvos ir atrodo lyg grikiai, o atneša perlines, šaltos.Padaveja aiškino, kad ji meniu mato rudos spalvos kruopos, bet perlines.Pietus be nuolaidos kainavo 5, 4€.NEI SOTUMO, NEI SKONIO!!
Sekmadienio popietę nusprendėme užsukti į katpėdėlę Šiaulių akropolyje. Buvome maloniai nustebinti meniu struktūra ir informacija, kad ingridientai atkeliauja iš lietuviškų ūkių, meniu gausu skanių kombinacijų (tačiau vegetarišku pasirinkimų stoka šiek tiek apvylė). Viskas buvo puiku, išskyrus, jog maisto ir aptarnaujančio amsens teko laukti labai ilgai. Visi pietūs užtruko daugiau nei 2h, nes niekaip nesulaukdavome aptarnavimo. Patiems teko eiti pas padaveją ir prašyti sąskaitos bei atsisakyti desertų nes ilgiau laukti jau tikrai negalėjome. Labai pagailo padavėjos, nes tą pačią merginą mačiau aptarnaujant net du aukštus. Be abejonės neįmanoma suspėti visko padaryti vienai, kai klientų yra daugybė ir nedirba pakankamai žmonių. Būtu puiki vieta pavalgyti jei būtų sutvarkytas aptarnavimo greitis.
kažkoks košmaras... Šiaulių AKROPOLIO KATPĖDĖLĖ. Nuėjus pavalgyti dienos pietų padavėja informavo kad reiks palaukti apie 40 min. Pietų laikas 1 val. todėl sutikome palaukti. Praėjus 50 min. Paprašėme kad bent dienos sriubą atneštų. Tai išgirdome kad dienos sriuba į dienos pietus neįeina ir ją reikia atskirai užsisakyti. Alio?? Padavėja priimdama užsakymą negalėjo pasiteirauti ar su dienos pietumis norėsim gauti ir dienos sriubą?? Ar kaip čia išeina, kad klientas dar ir kavinės tvarką žinoti turi nes padavėja paklausti nesugeba? Gerai užsisakėm dienos sriubos papildomai. Tai pagirtina, sriubos sulaukėm nepraėjus pusvalandžiui. Bet aišku negali gi būti taip gerai, pakabinus antrą šaukštą sriubos iš jos išlenda gražuolis juodas plaukas. Su šleikštuliu vis dar laukėm savo prieš pusantros valandos užsakytų dienos pietų kepsnių, kurie nuvylė galutinai. Taip kad kavinei linkėčiau labai stipriai susiimti nes taip praras visus savo klientus. nes Mes šią kavinę tai 100 procentų apeisim. Ir patariu kitiems kavinę aplenkti, kurie nenorit gadinti savo brangaus laiko ir dar likti be pietų.
Siauliu akropolio Katpedele - pykit nepykit, bet turejau parasyt. Vakare su kompanija ir vaikais lankemes Katpedelej. Uzsakem maista vaikui (bulvytes, desreles ir sviezias darzoves). Kai atnese, darzoves buvo lyg pjaustytos ryte, palaikytos ir tada pateiktos mums (foto). Zmona taip pat atsisake atnesto lietuvisko karbonado, nes gavo tokias pat “sviezias darzoves” ir bulviu kose, kuri jau buvo uzsitraukusi tokia “plevele” nuo stovejimo. As net nekalbu apie maisto pateikima.

Tiems kas dirba virtuveje ir vadovauja kavinei - mielieji, idekit siek tiek meiles i savo darba.
Labai blogas įspūdis apsilankius Šiaulių akropolio Katpedėlėje. Pralaukus 15 min prie staliuko net nesiteikė niekas prieiti. Paklausus ar kas nors aptarnaus buvome apkaltinti, kad prie staliuko atsisėdome neatiklausę. Žmonių tikrai nebuvo daug. Padavėjai vaikščiojo be užsiėmimo. Niekam nerekomenduoju ten eiti jei nenorite susigadinti dienos. Didelė nekultūra.
Patikslinsiu cia Siauliu Akropolio Katpedele
Labai nekulturingas kolektyvas. Zemas lygis. Aptarnavimas siaubingas. Puse valandos laukeme padavejos ir nesulaukeme. Du kartus prie baro buvo prasyta kad mus aptarnautu. Taciau taip ir nesulaukeme. Teko iseiti. Niekur kitur neteko buti tokioj situacijoje. Klientu negerbimas ir pazeminimas. Ypac mandri buvo tokia mazyte padaveja trumpais plaukais. Kaip tokios darbuotojos gali dirbti tokioje srityje....
Edita 2018-09-15 13:06:37
Atėjus papietauti 15-20 min niekas nepriėjo prie staliuko priimti užsakymo. 2018-09-15 12val 30 min. Teko išeiti.
Panevėžio Rio
Per 20min padavejams nelabai parupo, kad kazkas laukia prie staliuko. Siauliu akropolis. 09.07
Siaures miestelyje.... maistas neturintis prieskoniu... aptarnavimas neturintis sypsenos... cepelinai guminiai... grietines ant ddvieju cepelinu idetas vienas arbatinis saukstas. Picu kainos ir ju kokybe su skoniu neatitinka, kaina didele o be padazo pica labai sausa. Sultys skiestos beskones. Coca cola silta... irankiu nepateikia, tik paprasius... tualete dangciai sulauzyti, smirda siaubingai... muilo nera... isvado - daugiau nebegrisime.. veltui isleisti pinigai... nepatariu.
Seniai bepatyrėme tokį nusivylimą: alus prėskas, be jokios putos, vėdarai apgailėtino plonumo. Argi gali žmogus nuo tokių pavalgyti?! Bet blogiausia - kugelis!..Prisvilusiais kraštais, neatgrandomomis dviem ausimis dubenėlio gale, jas kaip su kokiu kaltu bandė atidaužyti vyras. Pusė bėdos - šaltibarščiai. Gaila sumokėtų pinigų - 17, 65eur. Likome nevalgę.Daugiau nė kojos nekelsime ir kitus įspėsime (pasirodo, daug kas ir žino apie prastą Klaipėdos restoraną. Tik giminaitė pamiršo įspėti, kad ten neitume).Kažin, ką užsieniečiai pagalvotų apie tokius „lietuviškus patiekalus“?Juk mes tai žinome, kokia turi būti lietuviška virtuvė.
Nežinau, kas nutiko Katpėdėlei Šiaurės miestelyje, bet šiandien lankėmės ten tikrai paskutinį kartą. Maždaug pietų metu padavėjų beveik nebuvo, klientų taip pat labai mažai, maisto laukėme tiek ilgai, kad jau planavome išeiti nevalgę. Nemanau kad šaltibarščius reikia gaminti 40min.. ir skonis išties labai prastas tiek sriubos tiek antrų patiekalų. Anksčiau ne kartą yra tekę lankytis čia dienos pietų metu, aptarnavimas dažniausia būdavo malonus ir greitas. O dabar tragedija kažkokia. Padavėjos reikėjo patiems paprašyti, kad nuvalytų stalą, po prieš tai valgiusių žmonių, o ši bevalydama kalbėjo, jog trūksta padavėjų ir niekas nespėja nuvalyti... Žinote, klientams mažiausiai norisi klausytis apie restorano problemas, kurių, akivazdu, ir dėl maisto kokybės, yra ne tik salėje bet ir virtuvėje. Esame labai nusivylę. Tiesa, padavėja buvo maloni, ir matomai tiesiog sukosi iš esamos situacijos. Nors matau iš atsiliepimų, kad niekas čia nesikeičia pas Jus jau keletą metų, tad abeju ar ir šis atsiliepimas pasieks savininkus.
Aušra 2018-07-08 16:26:29
Šiandien buvau užėjusi į katpėdėlę, šiaurės miestelyje. Tačiau pralaukus apie 10minučių kol kažkas prieis, išėjau. Sedėjau priešais pat padavėjas, tačiau jos net nežiūrėjo. Tad esu tikrai nusiminus tokiu, jaunimo darbu.
Pilnai su jumis sutinku!!! Buvau užėjęs į tą patį Katpėdėlę, aptarnavo praėjęs 30-45 min. Maistas buvo nekokybiškas (sugadintas).
Gaila, kad pristatant maista i namus kokybe prasteja. Kalbu apie Siaulius. Salotuose su liezuviu, papuosimas buvo burokeliu ar kitu zaliu salotu lapai, kurie buvo su zememis, pradejus valgyti tiesiog traskejo burnoje..
Šiauliu PPC Akropolis, restorane Katpėdėle aptarnavimas tragiškas. Padavėjai praeidami nesisveikina. Meniu nebuvo padetas, teko eiti patiems ieskoti kur galetume toki rasti. Iskvietimo migtuka spaudrm 5-6 kartus kol padavejas susiprato kad reikia aptarnauti. 14h net nebuvo zmoniu.
Buvau Arenos Katpėdėlėje, Klaipėdoje. Šaunus aptarnavimas ir skanus maistas. Rekomenduoju!
Buvome Katpedėlėje šiaurės miestelyje, patiekalu laukėme 50min, nors prieš tai paklausėme kiek laiko truks maisto gaminimas, buvo pasakyta iki 20 min.
Katpedėlė esanti Šiaurės miestely šeštadienio vakara esant pustuščiam “restoranui” maista gamina valanda laiko ir atneša atšalusį patiekala. Puiku. Gyvenime ten negrįšiu ir pasistengsiu apsaugoti nuo šios nemalonios vietos savo aplinkinius.
Siandien vakare atejau i katpedele siaures miestelyje. Buvau nustebusi Padavejos Dianos paslaugumu ir praeinancio padavejo berniuko tamsaus gymio rupestingumu. Matosi is kart draugiskas kolektyvas. Skaniai pavalgiau ir tikrai sugrisiu dar karta.

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: gėrimai (alkoholiniai); kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...

"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo
"Ignitis grupės" pajamos pirmąjį ketvirtį mažėjo, pelnas augo 05-29 20:54
Tarptautinės energetikos įmonės "Ignitis grupė" koreguotas pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją (koreguota EBITDA) šių metų pirmąjį ketvirtį, lyginant su tuo pačiu...
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę
"Auga group" valdomos įmonės įgijo "Grybai LT" kontrolę 05-29 20:22
AB "Auga group" valdomos įmonės – kooperatinės bendrovės "AgroMilk", "Juodmargėlis" ir "Šventosios pievos" – ketvirtadienį su buvusiais pajininkais pasirašė pajų pirkimo-pardavimo sutartis dėl...
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi
Švedijos ekonomika pirmąjį ketvirtį augo – priešingai nei tikėtasi 05-29 20:08
Švedijos statistikos tarnybos patikslintais duomenimis, per pirmąjį šių metų ketvirtį šalis sukūrė 0,1% solidesnį nei ankstesnį laikotarpį bendrąjį vidaus produktą.

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%