Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Katpėdėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Katpėdėlė

Atsiliepimai apie Katpėdėlė, UAB

Išregistruotas: Likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Katpėdėlė, UAB

Saslylas buvo zalias neimanoma valgyt. Vaikui atnese padaza kur vien actas (tomatas). Gira perrugus
Niekada nerašau blogų atsiliepimų, bet aptarnavimas klaikus. Meniu laukėme 15min, galiausiai nesulaukėme tai nuėjome ir meniu pasiememe patys. Priejas vaikinukas paklause ar jau buvo kažkas prie musu priejas, pasakiau, kad ne. Vaikinas atsake, kad turi daug užsakymu ir negali priimti musu, todel sakė, kad pakvies padaveja, kuriai priklauso VAIKŲ ZONA:) Pavargus laukti priejau dar karta ir paklausiau ar kas nors prieis, tas pats vaikinas teigė, kad pakvietė padaveja, bet ji taip ir neatejo. Žodžiu likome be pietu, pralaukusios puse valandos:) Tvarkykites aptarnavima. p.s kai tik atejome žmoniu nebuvo daug, o visi padavejai tiesiog stovejo prie baro:)) Šiauliai, akropolis.
Labai prastas aptarnavimas, meniu pasiemem patys, padavejai stovi prie baro, buvo prašomi prieiti 2 kartus, laukti reikėjo 30min, nesulaukus padavėjų ir neatlaikius kantrybei teko išeiti.
Šiaulių Akropolio Katpėdėlė
Sveiki. Labai gaila, kad turiu kreiptys, bet kitaip niekaip.:)
Aptarnavimas : laukem ilga laika kol prieis jusu padavejos, kodel mes tuo metu kol jos laukiam turime ziureti kaip padaveja buciuojasi su barmenu?
maistas : TRAGEDIJA, saltas, neskanus, vista slyksti, salta.
Kai pasisakem administratorei abi su padavejo ejo besijuokdamos ????
Na gaila, jog taip yra kreipiama i savo klientus. Kodel svecio nera prasoma nuolaidu kortele ir kodel nuolaida pritaiko adminai?) Visiskas nesusipratimas ir niekam nelinkeciau ten valgyti...
Veiksmas buvo Katpedelei prie banginio :)
kadangi vadovamas nusispjaut i tai kad skundas gauna, tegul mato daugiau zmoniu:)
Giedrė Ambrazevičienė
2022-07-01 18:26:44 IP 2cfq6d1k
Labai prastas aptarnavimas sedėjom prie staliuko apie 20 minučių nieks nepriėjo patys pasiėmėm meniu išsirinkom ir laukėm ir taip pastoviai nes ši kabinė arčiau namų dažnai užsukame
Užsisakėme gerimus, šaltibarščius ir cepelinus ir viso šio užsakymo mum teko laukti daugiau nei valandą laiko, dėl ko esame tikrai pasipiktinę, teiraujantis darbuotojų dėl užsakymo tikino jog už +-15 bus atnešta, tačiau taip niekas nieko ir neatnešė. Ši Šiaulių Akropolio Katpedėle paliko pati blogiausia ispudi, jog ir taip turėdami ribota laiko limita ilgiausiai niekas neatnešė nei meniu nei užsakyto maisto bei nei buvo tinkamai komunikuota.
NEREKOMENDUOJU apsilankyti Katpedėlėje.
Nusivilėm aptarnavimu Vilniaus Katpedelej Pilies g. Aptarnavo mus padavėjas kaip atsimenam vardas buvo Vladas. Buvome 4, užsakėme karšta maistą ir užkandį užsakėme kepta duona. Laukiame apie 20 min, atnešė vienam zmogui maistą. Po 10 min atnešė kitam zmogui maistą. Vėliau praėjus dar 10 min, atnešė kitam zmogui. Į pabaiga kai visi pavalgė atnešė paskutiniam zmogui maistą. Paskutinis žmogus prašė Vištienos kotletą be razinų, atnešė su razinais. Kai padavėjo paklausėme “Kodėl atnešė vistiena su razinais, nors prašėme be? Padavėjo atsakymas buvo “Aj” ir išėjo.” 45-50 min bėgyje mes taip ir nesulaukėme keptos duonos. Aptarnavimas nulinis. Pabaigoje mum reikėjo tiesiog atsisakyti keptos duonos. Galų gale nuolaida pritaikė.
Malonus greitas aptarnavimas Katpedelej Madoje. Gerai atrodantis padavejas. Greitas uzsakymu priemimas, bei gerimu pateikimas. Svarus staliukai, lengva staliuku rezervacija. Uz malonu vakara dekojam Taduj.
Labai nusiviliau Katpėdėle Vokiečių gatvėje. Mažos porcijos, salotos sultenė tiesiai is vazinėlio neplautomis šaknimis. Daugiau neateisiu su savo šeima...
Nuvylė aptarnavimas, nesugeba pažiūrėti tinkamai užsakymo, negauta sriubos, o jų buvo ne vienas užsakymas prie pagrindinių patiekalų.
Nusivyliau Katpėdėle esančia Žirmūnuose Vilniuje. Savaitgalį susirinkome ten atšvęsti gimtadienį. Keli svečiai užsisakė cepelinus. Atnešė virtų bulvių cepelinus. Kai pasakėme, kad mes užsisakėme normalius cepelinus, padavėja pasakė, kad kitokių nėra. Ar padavėja neturėjo iš karto perspėti, kad yra tik virtų bulvių cepelinai? Gerai, kad svečiai buvo kultūringi ir sutiko valgyti tokius, bet mačiau, kad valgė nenoriai, be to sakė, kad ir vos šilti buvo. Kiti patiekalai irgi buvo vos šilti. Man, ten pakvietusiai savo draugus, buvo labai nepatogu. Daugiau jokio noro nėra ten lankytis.
Noreciau padekoti Katpedeles (virsuliskiu g.40-mada) 2021.10.06d koletkyvui. Virtuvei uz pagal mano pageidavima padaryta nerealiai skanu maista. Barmenei uz grazu ir skanu alk.kokteili. ir padavejams uz mandaguma, nesuvaidinta sypsena ir greiti. Likau labai patenkinta ir tikrai dar sugrysiu.
Pats geriausias aptarnavimas visame Vilniuje. Rašau čia dar esant. Nuostabus barmenas ir padavėjai. Nuoširdumo kupimi, linksmi ir nuotabiai nusiteikę. Pasirūpina viskuom nuo a iki x.. vertinkite tokį aptarnaujantį personalą kokį turite čia♡ AČIŪ, NUOSTABUS VAKARAS TIK JŪSŲ DĖKA. ♡♡♡
Šiandien užsisakiau maisto iš Akropolio Katpedeles per wolt programėlę, pirmiau rašė, kad laukimas truks 20-30min. Praejus keletai minučių rašo kad reikės lauki 2h. Parašiau wolt suportui, wolt atsiprašė ir pranešė, kad per plančetę neleido pasirinkti kito laiko, veliau pranešė, kad padavėjų prie plančetės nebuvo valandą laiko. Pralaukiau maisto virš valandos laiko. Nusivylimas : ((((
Siandien su draugu nuejom I siaures miesteli esancia katpedele. Kavas atnese saltas, sriubos saltos, stalo vanduo 2.50 uz litra prileisto is krano matesi kalkes, antri patiekalai salti ir beskoniai stiklines nesvarios. Uz 26 eurus isejom alkani ir nepatenkinti.
Marija Daukšaitė
2021-08-21 21:54:07 IP 2e7r3me3
Aptarnavimas tragedija, stalas murzinas jokiu higienos normu, du patiekalai sumaisyti, maistas šaltas. Jeigu virtuves darbuojas neaskiria kas yra rauginta darzove ir marinuota, tai ar jam ten vieta? Gal zmones jums panasūs i arklius, kad tokiais gabalais supjaustote maista? Apie porcijos dydi net nekalbu. Padeja turetu klausytis ka uzsisako klientai, o ne atnesti ka ji sugalvoja. Nuo kada sviezios darzoves tampa raugintomis?? ????????????
Agnė 2021-07-24 22:00:19
Lankomes su seima ne pirma karta,. Maistas tikrai sknanus, atitinka kokybes ir kainos santyki. Bet siandiena 07.24d buvome kaip visada su seima rytineje dienos pusej. Stalai purvini, palei staliuka, langai purvini!!!!! paprasius vaikiskos kedutes, ji buvo taipogi purvina! Issivaliau pati!!!! Nes vaiko pasidint negalejau! Atnesus yrankius, 1 servetele vienkartine tenkinomes visa seima!!! Padavejai uzjuojauta jiems! Nes tai tikriausiai nauji darbuotojai kurie vaiksciojo pasimete tarp lauko staliuku!!! Nespejo nei aptarnaut, nei ka isimint! Gaila, kad ymone gadina savo varda, higienos, darbuotoju atzvilgiu!!
Katpedele kurioje buvome tai Vilniuje Žirmūnuose
Klaipėdos Katpėdėlė prie Danės upės. Gėrimų laukėm 20 min, nors staliukų nedaug, patiekalų laukėm 40 min, vyro cepelinas buvo jau šaltas, o aš va rašau atsiliepimą vis dar savo patiekalo nesulaukusi, o vyras seniai pavalgęs. Siubingiausia vieta kurioje esam buvę...
Jolanta 2021-07-08 13:54:30
Sesuo dirbo Katpedėlėje Klaipėdoje prie Danės upės. Pasakojo, kad darbo sąlygos klaikios, iš darbuotojų reikalaujama daug, darbo valandos apie 12-15 valandų per dieną, nors dirbama "ant pusės etato". Alga vos vos minimumą siekia. Kaip darbuotojams, nei atsisėst, visą laiką stovėt. Ir tai iš per dieną surinktų arbatpinigių, reikia procentą kažkokį ir pačiai įmonei palikt. Tai iš kur noras dirbt ir dar Katpedėlės vardą kelt, kai darbuotojai su žeme lyginami. Tai nekaltinkit aptarnaujančio personalo, kad aptarnavimas blogas, kaltinkit vadovus. Niekada gyvenime ten nesilankysim.
Blogai, kad darbdaviai taip elgiasi, bet klientas dėl to neturi nukentėti. Nuo darbuotojo profesionalumo priklauso, koks išeis klientas. Patenkintas, ar ne.Jei padavėja bent būtų elgusis atsakingiau, nebūtų tokios reakcijos.
Tai jau tikrai, jei norit susigadinti nuotaiką, užsukit į Klaipėdoje esančią Katpėdėlę laive, prie Danės krantinės. Byvau su mažu anūku- per pusvalandį net neatnešė meniu, paprašius, atnešė dar po kurio laiko, tada jau paprašiau to, kas galima gauti greičiausiai- vieno cepelino ir porcijos ledų. Sakė, bus po 20 min. Beje, bendravau su padavėja Aiste. Praėjus daugiau nei pusvalandžiui, nesulaukėme nieko, nors ji ir kita padavėjo sukiojosi aplinkui ir nekreipė į mus jokio dėmesio. Užsėstu buvo gal penki staliukai.Pasibaisėtina! Kaip taip galuma negerbti klientų! Beje, prie gretimo staliuko sėdėję klientai ramino, kad nieko meprarandam, ne cepelinai nevalgomi????
Vyr. Padavėja Viktorija nemandagiai ir nemaloniai aptarnavo staliuką. Kaip vyr. Padavėja turėtų mokėti elgtis su žmonėmis.
Vaje, Banginio katpedeleje mus pasitiko Veronika! Dėl jos jau norisi sugrįžus, maistas jau skanus, ors dar neparagautas, nes bendravimas buvo toks betarpiškas, neformalus, ačiū!!
Užsisakėm per Wolta pietus2021.04.18 iš Katpėdėlės Vokiečių g.Vilnius, bulvynių blynų tarkainiai tai nepanašūs į bulvynius blynus, skonis kaip iš virtų tarkuotų bulvių padaryta, ar bupvių košės
2020.12.16 is Kadpėdės Madoje, Vilniuje, buvo užsakyti trys dienos pietus. Nakti ir šiandiena teko abiems praleisti tualeta. Matomai su higiena Kadpėdėlėje nėra draugaujama. Nerekomenduoju. Daugiau nebesisakysime ir nebeisime.
Su draugu iš Katpėdėlės Kaune per Boltą užsisakėmė maisto į namus-kijevą ir karbonadą. Maistas pasirodė gan neblogas, tačiau ilgai laukti nereikėjo, kad pasireikštų apsinuodijimo simptomai. Dvi dienas gavom pragulėti namie ir gydytis vaistais. Nerekomenduoju:)
Vakar iš mados Katpėdėlės užsisakėmė maltinuką įdarytą sūriu. Abu apsinuodijome, net nėjome į darbus. Jau tikėjausi, kad galėjo maisto kokybė susitvarkyti ir kad nebus atšaldomi produktai nuo pirmo karantino kaip mačiau savo akim :) Deja, klydau. Daugiau niekada neužsisakysiu iš Amber Foodo maisto, nes jau ne vieną kartą teko griebtis vaistų. O ir žmonės, kurie turi skrandžio problemų - būkit atsargūs. Kokybė vis prastėja.
Uzsisakem i namus saltibarsciu per wolt, kurie buvo ne tik kad beskoniai, bet turis net nesieke puses indelio :D ir taip aisku, kad ne sezonas, bet jei jau darot, tai darykit normaliai. Never again. Pinigai i bala
Sveiki 2020-10-18 diena apie 18 val vakaro atvykome į Katpedėle, zirmununuose Lukšio 39 prie Rimi, atvykome su vaikais vežimėliuose kurie miegojo, Adelė barmene priėjo ir pasakė labai kultūringai, kad lauke terasoje ne aptarnauja, mes labai paprašėme ir mums leido, nes vaikai viduje sušiltu labai prašome įvertinti savo darbuotoja už žmogiškumą
Baisu! Užsisakiau šaltibarščius ir karšta patiekalą balandėlius į namus. Per Bolt food. Prisegu nuotraukas kokius gavau balandėlius su bulvių košę.. BAISU! Nusivyliau.
Netrinkite komentarų Šiaulių PC, , Akropolio KATPĖDĖLĖ" MAISTAS ŠLYKŠTUS, ŽEMIAU VALGYKLOS LYGIO!
Buvome klaipedos katpedeleje, maistas tikrai nekoks...bet aptarnavimas super. Aciu didziulis Zivilei, padaveja-naujoke. Jos aptarnavimas nuosirdumas atpirko visa ka valgem ;)
Dar niekada neteko valgyti saltibarksciu be krapu ir svoguno laisku. Bulves virtos pries pora dienu, susvinkusios ir aliejuje apkeptos.
Katpedėlė esanti Mados prekybos centre nuvilia nuolat. Užsisakai patiekalą dėl garnyrų, o gauni tą, kas belikę po dienos pietų
Užsakymas į namus
2020-04-03 12:03:02 IP 2okc2mv2
Dienos pietus 2020-01-14 23:57:07
Pc Mada esanti katpedele, dienos pietus na prašau isvyrkite cepus iki galo
Aš tai pirmą kartą pabandžiau užsisakyti internetu, tai buvo turbūt ir paskutinis kartas, nes lygiai puse užsakymo išmečiau lauk, pyragas buvo panašus į neaiškia masę paskenduse cukraus tirpale, cukraus gabalai net tarp dantų girgždėjo, o guliašinė jautienos, tai toks jausmas, kad druskos daugiau idėta, nei pačio guliašo, su tokiom cukraus ir druskos bombom ir kojas užversti galima. Virtuvės šefė ar šefas su maisto gamybos išmanymu nelabai ką bendro turi.. prieš duodant žmogui, reikėtų paragauti, tai tiek!
Lankėmės Šiaulių PC Akropolyje esančioje kavinėje “Katpedėlė”. Sėdėjome 15-20 minučių, nesulaukėme aptarnavimo, net meniu negavome. 3 padavėjos aptarnavo kur kas vėliau atėjusius klientus, o viena iš jų, žiūrėjo ir tiesiog praėjo, rinko meniu. Nesulaukus aptarnavimo, ėjome iš kavinės lauk.
Pc Mada esanti katpedele, dienos pietus na prašau isvyrkite cepus iki galo
Likau labai nusivylusi Šiaulių PC “Akropolis” katpedėle. Padavėjos aptarnavimas klaikus, laukėme paprasčiausios arbatos ir kavos 30min, karštas patiekalas matomai buvo senas, dešrelės neiškepusios ir sugedusios. Vietoj čederio padažo idėjo grietinės. Pasakius kad nemokėsime sąskaitos pralaukėme 20min.
Esu Akropolio darbuotoja ir karts nuo karto užsisakom su kolegėmis pietus, nes taikomos nuolaidos, kaip Akropolio darbuotojoms
Ir dabar dar AKCIJA surinkus tam tikrą kiekį lipdukų, 8-as kartas dovanų
Šiandien likau šokiruota, ilgai palaukus atnešus maistą, paskaičiavo pilną kainą, bandžiau dar aiškintis, bet pareiškė, kad tik su nuolaidų kortele taikomos nuolaidos, nors ją turime ir telefonu niekas apie pasikeitimus neinformavo
Ir šį kartą maistas ne ypatingai skanus buvo
Daugiau iš šios maitinimo įstaigos nebesisakysime pietūs
Konkurentų daug ir kainos prieinamesnes
Siauliu aido gatveje esanciame akropolyje vakar katpedeleje susiduriau su tokiais nemalonumais, kad daugiau nebeisiu niekada, nors ten buvo pagrindine musu kavine. Nuejus padavejas papuole ta zodzio prasme is kosmoso nusileides (atejo paklause ar issirinkom silta patiekala, atsakem kad taip ir nuejo net neuzsake palaukem dar 15min atejo vel tik tada uzsake) atnese bulviy plokstainius tiek sudegusius kad tik viduriukas valgomas ir dar zaluma uzdeta neplauta zemes girgzdejo dantise. Pasibaisejom aptarnavimu ir maistu
Danguolė Indrašiené
2019-11-05 15:50:24 IP 2i24ru18
Kiekvieną dieną pietauju "Katpedeleje" PC Mada ir esu labai patenkinta aptarnavimo kokybe, skaniu maistu ir puikia kava. Esu nustebinta, kad esant didesniam srautui klientų, salėje visada darbuojasi vadovė su savo plačia šypsena. Ačiū ir sėkmės !!!
Vilniuje Banginyje esančioje katpedeleje labai nemandagus padavėjas. Žodžiu kaip prašau ar panašiai nežino. Užsisakius vedaru atnešė bulvinių blynų. Pasakėme jog sumaišė patiekalą, bet kadangi skubėjome, suvalgėme ir tarkinius blynus vietoje vedaro. Tačiau už savo klaidą negrąžino pinigų. Permokėjome 2e...
Antradienio rytą užėjas į Katpedėle esančia PC "Akropolis" likau maloniai nustebintas siūlomų pyragėlių asortimentu (jis buvo be galo gardus). Aptarnavimas taipogi buvo super! Personalas itin malonus ir paslaugus. Rekomenduoju!
Vakar maloniai buvau nustebintas! KATPEDELES vadove operatyviai sureagavo i mano kritika, o sestadienio vakara mano Seima patyre vien teigiamas emocijas.Puikus aptarnavimas ir maisto kokybe.Profesionalus oficiantas maloniai iir logiskai paaiskino, kodel maisto reikia laukti valanda."vasaros sezono metu zenkliai padidejus lankytoju skaiciui, deja per maza virtuve ir, savaime aisku, vireju skaicius.Kaip bebutu, bet feminizmas nepasiteisina...Tikiuosi, kad ateityje lankytojai Katpedeleje praleis gera laika.Mazai liko tautinio tikro maisto restoranu, nes juos isstumia maisto atlieku gamintojai piceriju, kebibiniu, suki baru "tinklai zmonems".
Zoliniu vakara buvau Labai Nemaloniai nustebintas jusu padaveju elgesiu, uzejes su seima uzskasti i viesojo maitinimo istaiga"katpedele", adresu Pilies g., Vilniuje.Mano nuomone, tai pulinys VILNIAUS centre.Nusprende vakare perkasti paprasto maisto (srriuba ir kukuliukaii) isgirdome kategoriska padavejos pareiskima, kad maisto reikia laukti 1 val., pakvietus administratore suderejom, kad pasildys sriuba ir isvirs atsildytus kukuliukus per 40 min.Sriuba po 42 min.sugebejo atnesti, bet porcijos prakeiktu kukuliuku ne..Praejo 1val., niekas prie musu nepriejo.Asnuejau, susiradau administratore ir pasakiau, kad kantrybe ne gelezine ir tokio kiaulisko ignoravimo pakanka, paprasiau saskaitos uz 2 sriubas ir 3 kavas, nes daugiau laukti nera laiko.Dar po 9min.padaveja atnese"sudeliukus", per tiek laiko juos sugebejo pasildyti ir atnesti, ir pilna saskaita.Man paprasius atnest saskaitabe prakeiktu kukuliuku padaveja pareiske mokek ir uz k...ir esk.Man 60 m., bet per tuos metus, tokio apsurdo nebuvau mates.As esu nuo gymimo vilnetis ir tokio chamiskumo ir periferiniu feminisciu savivaldziavimo ir kiauliskumo suprasti, deje, nelleidzia issilavinimas ir amzius.Administracijos primiktinai prasau issiaiskinti ir Nuaustisavo tarnybinius nuostatus, grubei pazeidusias darbuotojas.Joms isaiskynti, kad neniekintu jusu istaigos prekinio zenklo ir uzsakovu.Mano patarimas atleistiuz neatitikima uzimamoms pareigoms ir kreipti demesi i darbuotoju atranka.Tokio cirko su apsaugom ir policijom dar neteko matyti.Laukiu atsakymo ir jusu vadovu atsiprasimo uz darbuotoju veiksmus ir sugadinta Sventini vakara.Gintaris Dikcius.
Siandien apsilankius garsinamoje Kadpedeleje teko be galo nusivilti....Įėjus į restoraną galvijau su vyru savo vestuvių metines paminėsim gera vakariene..restorane viduj užimti du stalai, vidinej terasoj 3, o lauke 1. 11ta val vakaro...paklausem ar galim atsisesti vidinej terasoj (mielai prasom atsake viena mergaite is 5kiu asmenu aptarnaujacio personalo). Prisėdom..laukėm 15min kol neiškentusi atsistojau ir nuėjau pasiimti meniu kur vienas padavėjų dar pasakė, kad lauke aptarnaus tik pusvalandį, nors mes ir taip viduj...20min vėliau turėjau pasikviesti padavėja valantį salia esantį stalą...paprašiau užsisakyti, o jis man sako kad tai ne jo sekcija!!! OMG 5 stalai pastate, kuriu vienas kazkurio padavejo draigeliai ir jie apsokineti, o cia dar turiu laukti kazkurio sekcijos padavejo malones?! Gabrielius nelabai buvo optimistiskas bet man isreiskus nusivylima prieme uzsakyma....Karka or Astros kepsni atnese po gero pusvalandzio ir tai maistas jau gerai pravėses...liudna, bet šventė nepavyko....
Siandien, valgeme Klaipedos Katpedeleje. Uzsisakeme Kijevo kotleta, kuri atnese neiskepusi, prapjovus buvo zalia vistiena.Kas keisciausia, padavejas nenustebo ir pridure, kad jie turi problemu su siuo patiekalu.
Man visiškai nepatiko antradienį su šeima užėjau visi mes užsisakėme picas reikėjo laukti apie valandą. Kai gavome picas visos buvo šaltos.
Valgėme Šiaulių Akropolio "Katpedėlėje". Ir esame labai nusivylusios, nors čia visada valgome. Užsisakėme "Aviečių ir Obuolių Trupiniuotis" bet deserte aviečių nebuvo nei vienos. Ir dar užsisakėme "Gruzdinti Sūrio Kamuoliukai" pirmą kartą kaip atnešė jie buvo nepilnai pagaminti, nes buvo vidus suledėjęs, o patiekti turėjo būti su česnakinio majonezo padažu, o gavome tik majonezo. O padavėjai tai pasakius, ji šiek tiek nustebo ir nesugebėjo normaliai sureaguoti, o tik nusijuokė ir nuėjo. Aptarnavusi padavėja vardu buvo Korneta. Tikriausiai tai buvo mūsų paskutinis apsilankymas čia
Labai esame nusivylusios!!!!

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Delnora
EASTANBUL

Adresas: Gariūnų g. 56, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maistas į namus, biurą; maisto parduotuvės; patalpų nuoma; sandėliavimas.
Mes MYLIME maistą. MES įsimylėjęs aukštos kokybės maistą ir gėrimus. Mes mylime istorijos apie tai kaip žmonės gamina maistą ir kaip atsirado patiekalas. Maistas vienyja mus visus. Geras maistas vienyja mus visus ir padeda rasti bendrą požiūrį. Manome, kad vienas didžiausių gerio šaltynių yra pietų stalas ir viskas...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...

Lėtai įsibėgėjusi vasara tapo atradimų metu: Baltijos šalių pakrantės aktyvaus laisvalaikio mėgėjus užbūrė savo grožiu 08-04 07:27
Gerokai lėčiau nei pernai ar užpernai įsibėgėjęs šiltasis metų sezonas privertė nerimauti kurortų verslininkus ar pajūryje atostogas suplanavusius šalies gyventojus. Pasirinkusius poilsiauti...
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus
"Bentley" skelbia finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus 08-03 14:48
Nepaisant šiuo metu visoje pasaulio rinkoje tvyrančio neužtikrintumo, "Bentley Motors" šiandien paskelbė optimistiškus finansinius 2022 metų pirmojo pusmečio rezultatus. Kol kas sunku prognozuoti...
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją?
Mažiau yra daugiau: ar šis posakis galioja renkantis IT tiekėją? 08-02 18:37
Dešimt skirtingų tiekėjų – dešimt skirtingų nuomonių. Kai kurie iš mūsų susiduria su panašia situacija remontuodami savo namus: kiekvienas meistras turi savo know-how ir skuba nurodyti ankstesnių...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

JPMorgan 115,76 +3,03%
Starbucks 85,73 -1,32%