Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Katpėdėlė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Katpėdėlė

Atsiliepimai apie Katpėdėlė, UAB

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
Parašyk savo nuomonę apie Katpėdėlė, UAB

Vakar su mama lankėmės Panevėžio Ryo Katpėdėlėje. Užsisakėme bulvinių blynių ir pomidorų sulčių. Buvome įspėtos, kad teks ilgai laukti. Taip ir buvo. Laukėme daugiau nei valandą, bet kai atnešė pusžalius blynus, kurių apatinė dalis dar ir prisvilusi, tai jau nieko nebesinorėjo. Tik ačiū bent už tai, kad sultys buvo nesurūgusios.
Sveiki, noriu pasidžiaugti Šiaulių, , Katpedėlės" restoranu esančiu Akropolyje. Maistas ne tik išvaizdus, bet ir labai skanus. Kas liečia aptarnavimą esu labai patenkinta, nes mergaitė, kuri mane aptarnavo 2019.05.22 10:30-11:00 buvo labai maloni, su šypsena, teiravosi visko, kaip priklauso. Ačiū, rekomenduosiu ir dar kartą užeisiu! Šaunuoliai.
Viskas super. Personalas dirba greitai.
Aptarnavimas mandagus, aplinka nereali ant upės kranto, maista gavome gana greitai.
geriausias restoranas
2019-04-06 07:27:54 IP 84.15.182.184
begalo skanus maistas puikus aptarnaimas zmonem palineciau patiem pasigaminti namie jaigu yra nepatenkinti pikta kai neetinakitu zmoniu darbo
Katpedele Siauliu Akropolyje jau antra karta nusivyliau...pirma karta padaveje atnese atsalusi maista, tai kai paprasiau pasilde, o antra karta uzsisakiau cepelinu po pusvalandzio paklausiau ar ruosiasi ji atnesti juos, tai pasirodo buvo pamirsusi...neturi jokio atsakingumo, lauk tokius zmones is darbo!
Pasikeiskite darbo laika internete, klaidinate žmones!
Katpedele zirmunuose prie banginio paliko labai prasta ispudi padavejai nemandagus patys suklydo ne ta patiekala atnese bandziau mandagiai issprest problema bet apkaltino kad mes kalti pradejo konflikta.....ir seip ne karta su seima buvom labai letai vyksta aptarnavimas nors ir nera zmoniu....teks keisti pasisedejimo vieta
Su katpedele visai blogai, turiu omeny Vilniuje, Zirmunuose.Šiandien valgiau 13:30 dienos pietus.Barščiai vos šilti.Antras patiekalas buvo vištienos kepsnys.Tai yra vištiena su suriu, burokeliai ir perlines!! kruopos kurios buvo atšalusios!!Kaina tokio patiekalo 4, 7€, jokio džemo ten nebuvo.Idomu, kad meniu kruopos rudos spalvos ir atrodo lyg grikiai, o atneša perlines, šaltos.Padaveja aiškino, kad ji meniu mato rudos spalvos kruopos, bet perlines.Pietus be nuolaidos kainavo 5, 4€.NEI SOTUMO, NEI SKONIO!!
Sekmadienio popietę nusprendėme užsukti į katpėdėlę Šiaulių akropolyje. Buvome maloniai nustebinti meniu struktūra ir informacija, kad ingridientai atkeliauja iš lietuviškų ūkių, meniu gausu skanių kombinacijų (tačiau vegetarišku pasirinkimų stoka šiek tiek apvylė). Viskas buvo puiku, išskyrus, jog maisto ir aptarnaujančio amsens teko laukti labai ilgai. Visi pietūs užtruko daugiau nei 2h, nes niekaip nesulaukdavome aptarnavimo. Patiems teko eiti pas padaveją ir prašyti sąskaitos bei atsisakyti desertų nes ilgiau laukti jau tikrai negalėjome. Labai pagailo padavėjos, nes tą pačią merginą mačiau aptarnaujant net du aukštus. Be abejonės neįmanoma suspėti visko padaryti vienai, kai klientų yra daugybė ir nedirba pakankamai žmonių. Būtu puiki vieta pavalgyti jei būtų sutvarkytas aptarnavimo greitis.
kažkoks košmaras... Šiaulių AKROPOLIO KATPĖDĖLĖ. Nuėjus pavalgyti dienos pietų padavėja informavo kad reiks palaukti apie 40 min. Pietų laikas 1 val. todėl sutikome palaukti. Praėjus 50 min. Paprašėme kad bent dienos sriubą atneštų. Tai išgirdome kad dienos sriuba į dienos pietus neįeina ir ją reikia atskirai užsisakyti. Alio?? Padavėja priimdama užsakymą negalėjo pasiteirauti ar su dienos pietumis norėsim gauti ir dienos sriubą?? Ar kaip čia išeina, kad klientas dar ir kavinės tvarką žinoti turi nes padavėja paklausti nesugeba? Gerai užsisakėm dienos sriubos papildomai. Tai pagirtina, sriubos sulaukėm nepraėjus pusvalandžiui. Bet aišku negali gi būti taip gerai, pakabinus antrą šaukštą sriubos iš jos išlenda gražuolis juodas plaukas. Su šleikštuliu vis dar laukėm savo prieš pusantros valandos užsakytų dienos pietų kepsnių, kurie nuvylė galutinai. Taip kad kavinei linkėčiau labai stipriai susiimti nes taip praras visus savo klientus. nes Mes šią kavinę tai 100 procentų apeisim. Ir patariu kitiems kavinę aplenkti, kurie nenorit gadinti savo brangaus laiko ir dar likti be pietų.
Siauliu akropolio Katpedele - pykit nepykit, bet turejau parasyt. Vakare su kompanija ir vaikais lankemes Katpedelej. Uzsakem maista vaikui (bulvytes, desreles ir sviezias darzoves). Kai atnese, darzoves buvo lyg pjaustytos ryte, palaikytos ir tada pateiktos mums (foto). Zmona taip pat atsisake atnesto lietuvisko karbonado, nes gavo tokias pat “sviezias darzoves” ir bulviu kose, kuri jau buvo uzsitraukusi tokia “plevele” nuo stovejimo. As net nekalbu apie maisto pateikima.

Tiems kas dirba virtuveje ir vadovauja kavinei - mielieji, idekit siek tiek meiles i savo darba.
Labai blogas įspūdis apsilankius Šiaulių akropolio Katpedėlėje. Pralaukus 15 min prie staliuko net nesiteikė niekas prieiti. Paklausus ar kas nors aptarnaus buvome apkaltinti, kad prie staliuko atsisėdome neatiklausę. Žmonių tikrai nebuvo daug. Padavėjai vaikščiojo be užsiėmimo. Niekam nerekomenduoju ten eiti jei nenorite susigadinti dienos. Didelė nekultūra.
Patikslinsiu cia Siauliu Akropolio Katpedele
Labai nekulturingas kolektyvas. Zemas lygis. Aptarnavimas siaubingas. Puse valandos laukeme padavejos ir nesulaukeme. Du kartus prie baro buvo prasyta kad mus aptarnautu. Taciau taip ir nesulaukeme. Teko iseiti. Niekur kitur neteko buti tokioj situacijoje. Klientu negerbimas ir pazeminimas. Ypac mandri buvo tokia mazyte padaveja trumpais plaukais. Kaip tokios darbuotojos gali dirbti tokioje srityje....
Edita 2018-09-15 13:06:37
Atėjus papietauti 15-20 min niekas nepriėjo prie staliuko priimti užsakymo. 2018-09-15 12val 30 min. Teko išeiti.
Panevėžio Rio
Per 20min padavejams nelabai parupo, kad kazkas laukia prie staliuko. Siauliu akropolis. 09.07
Siaures miestelyje.... maistas neturintis prieskoniu... aptarnavimas neturintis sypsenos... cepelinai guminiai... grietines ant ddvieju cepelinu idetas vienas arbatinis saukstas. Picu kainos ir ju kokybe su skoniu neatitinka, kaina didele o be padazo pica labai sausa. Sultys skiestos beskones. Coca cola silta... irankiu nepateikia, tik paprasius... tualete dangciai sulauzyti, smirda siaubingai... muilo nera... isvado - daugiau nebegrisime.. veltui isleisti pinigai... nepatariu.
Seniai bepatyrėme tokį nusivylimą: alus prėskas, be jokios putos, vėdarai apgailėtino plonumo. Argi gali žmogus nuo tokių pavalgyti?! Bet blogiausia - kugelis!..Prisvilusiais kraštais, neatgrandomomis dviem ausimis dubenėlio gale, jas kaip su kokiu kaltu bandė atidaužyti vyras. Pusė bėdos - šaltibarščiai. Gaila sumokėtų pinigų - 17, 65eur. Likome nevalgę.Daugiau nė kojos nekelsime ir kitus įspėsime (pasirodo, daug kas ir žino apie prastą Klaipėdos restoraną. Tik giminaitė pamiršo įspėti, kad ten neitume).Kažin, ką užsieniečiai pagalvotų apie tokius „lietuviškus patiekalus“?Juk mes tai žinome, kokia turi būti lietuviška virtuvė.
Nežinau, kas nutiko Katpėdėlei Šiaurės miestelyje, bet šiandien lankėmės ten tikrai paskutinį kartą. Maždaug pietų metu padavėjų beveik nebuvo, klientų taip pat labai mažai, maisto laukėme tiek ilgai, kad jau planavome išeiti nevalgę. Nemanau kad šaltibarščius reikia gaminti 40min.. ir skonis išties labai prastas tiek sriubos tiek antrų patiekalų. Anksčiau ne kartą yra tekę lankytis čia dienos pietų metu, aptarnavimas dažniausia būdavo malonus ir greitas. O dabar tragedija kažkokia. Padavėjos reikėjo patiems paprašyti, kad nuvalytų stalą, po prieš tai valgiusių žmonių, o ši bevalydama kalbėjo, jog trūksta padavėjų ir niekas nespėja nuvalyti... Žinote, klientams mažiausiai norisi klausytis apie restorano problemas, kurių, akivazdu, ir dėl maisto kokybės, yra ne tik salėje bet ir virtuvėje. Esame labai nusivylę. Tiesa, padavėja buvo maloni, ir matomai tiesiog sukosi iš esamos situacijos. Nors matau iš atsiliepimų, kad niekas čia nesikeičia pas Jus jau keletą metų, tad abeju ar ir šis atsiliepimas pasieks savininkus.
Aušra 2018-07-08 16:26:29
Šiandien buvau užėjusi į katpėdėlę, šiaurės miestelyje. Tačiau pralaukus apie 10minučių kol kažkas prieis, išėjau. Sedėjau priešais pat padavėjas, tačiau jos net nežiūrėjo. Tad esu tikrai nusiminus tokiu, jaunimo darbu.
Pilnai su jumis sutinku!!! Buvau užėjęs į tą patį Katpėdėlę, aptarnavo praėjęs 30-45 min. Maistas buvo nekokybiškas (sugadintas).
Gaila, kad pristatant maista i namus kokybe prasteja. Kalbu apie Siaulius. Salotuose su liezuviu, papuosimas buvo burokeliu ar kitu zaliu salotu lapai, kurie buvo su zememis, pradejus valgyti tiesiog traskejo burnoje..
Šiauliu PPC Akropolis, restorane Katpėdėle aptarnavimas tragiškas. Padavėjai praeidami nesisveikina. Meniu nebuvo padetas, teko eiti patiems ieskoti kur galetume toki rasti. Iskvietimo migtuka spaudrm 5-6 kartus kol padavejas susiprato kad reikia aptarnauti. 14h net nebuvo zmoniu.
Buvau Arenos Katpėdėlėje, Klaipėdoje. Šaunus aptarnavimas ir skanus maistas. Rekomenduoju!
Buvome Katpedėlėje šiaurės miestelyje, patiekalu laukėme 50min, nors prieš tai paklausėme kiek laiko truks maisto gaminimas, buvo pasakyta iki 20 min.
Katpedėlė esanti Šiaurės miestely šeštadienio vakara esant pustuščiam “restoranui” maista gamina valanda laiko ir atneša atšalusį patiekala. Puiku. Gyvenime ten negrįšiu ir pasistengsiu apsaugoti nuo šios nemalonios vietos savo aplinkinius.
Siandien vakare atejau i katpedele siaures miestelyje. Buvau nustebusi Padavejos Dianos paslaugumu ir praeinancio padavejo berniuko tamsaus gymio rupestingumu. Matosi is kart draugiskas kolektyvas. Skaniai pavalgiau ir tikrai sugrisiu dar karta.
Esu nusivylusi Panevežėžio Ryo katpedėle, nemandagus aptarnavimass”kuris maistas kuriam?”neskanus maistas.Kavineje nebuvo daug žmoniu, bet padavėjos reikia laukt labai ilgai.
Anksčiau labai mėgome Katpėdėlę Krėvės 57, Kaune, dažnai čia lankydavomės. Iki šiol prisimenu, kokie skanūs čia būdavo lietiniai su varške ir ledų kauburėliu, bei braškių užpilu. Arba bulvių salotos su silke... Arba grikių blynai su silke ir gražgarstėmis... Deja, laikai pasikeitė, ir čia užsukame vis rečiau. Ir ne vien todėl, kad dabar čia labai sukeltos kainos, bet ir todėl, kad vis dažniau tenka nusivilti patiekalais, bei aptarnavimu. Štai neseniai buvau čia užsisakius grikių blynus su silke, kurie anksčiau čia būdavo super - minkšti, purūs; dabar jie buvo sudžiūvę ir kieti, lyg šildyti mikrobangėje. Silkė - kažkokių pamazgų skonio ir dar su vandeniu... Žodžiu, kažkiek paknaibiau, ir palikau. Beje, padavėja, kuri, kai suvalgai visą sriubą, paklausdavo, ar skanu buvo, šį kartą nepaklausė, ar kas negerai... Po to karto, ilgai man čia nesinorėjo eiti, bet šiandien vėl surizikavau ir vėl likau nusivylus. Atnešė cepelinus - vos šiltus (dėl to ir už manęs sėdinti moteriškė skundėsi), padažo svogūnai, spirgai - sudeginti iki juodumo... Padavėja, irgi, , super"' - paėmė pinigus su arbatpinigiais, ir nuėjo sau nė žodžio netarus... Kokią išvadą galima padaryt šiuo atveju? Matyt, ši įstaiga nenori, kad pas ją klientai sugrįžtų...
Sventeme gimtadieni Katpedeleje siaures miestelyje. Labai nusivyleme aptarnavimu. To net nepavadinsi aptarnavimu, greiciausiai tai buvo savitarna. Padaveja net nesistenge aptarnauti 15 asmenu stalo. Sultis teko gerti is brendzio tauriu, o brendi is degtines stikliuku. Paprasius atnesti vyno tauriu, buvo atsakyta :"bandysim" leksciu stalo irankiu taip pat teko prasyti kelis kartus. Alkoholio taip pat tekdavo prasyti labai ilgai ir net kelis kartus, nes turbut vis pamirsdavo. Administratore Katazina taip pat iki galo nesuziurejo uzsakyto meniu. Buvo neviskas patiekta ko buvo prasyta per pirma susitikima, teko vel eiti ieskoti padavejos ir uzsakineti. Taigi pasikartosiu tai buvo panasiau i SAVITARNOS RESTORANA.
Šiandiena t.y. 2015-05-02 teko apsilankyti resterone Katpedėlė, Klaipėdoje, Žvejų gatvėje. Užsukome su šeima puodeliui kavos su desertu. Nuotaika buvo puiki, nors ir diena buvo niūri, bet sugadinti ją sugebėjo aptarnaujantis personalas t.y. padavėje Evelina, kuri elgėsi nemandagiai ir arogantiškai. Gėrimus atnešė greitai, bet desertų teko laukti ilgai (nors žmonių buvo tikrai nedaug, užimti buvo keli staliukai). Gurkšnojant kavą po 10 -15 min. priėjo padavėja Evelina ir pasakė, kad obuolių pyrago nėra tada užsakėm kitą desertą, kurį atnešė dar po 15-20 min. Tiesa desertai buvo užsakyti 4 vnt. seka buvo tokia austriškas pyragas po 30 min. po kavos, spurgytės po 35 min. ir dar vienas austriškas pyragas po 40 min.. Paprašius sąskaitos buvo paprašyta padaryti nuolaidą, nes kavą gėrėm šaltą, o desertus valgėm atskirai, atskiru laiku vieni kitų laukdami. Atsakyta buvo grubiai, kad taip lengvai nuolaidų netaiko, o desertus reikėjo prašyti kartu su kava (mat Katpedėlėje tokia tvarka).Paprašius pasakyti vardo pavardės, buvo negirdima, o klientų aptarnavimo knygos atsakyta "tokios neturiu tam yra internetas". Manau, kad šiai darbuotojai turėtų būti pritaikyti klientų aptarnavimo mokymai bei primintos elementarios mandagumo taisyklės.
Gaila turime tik viena nuotrauka, bet.. Is pradziu svyturio alus kalnapilio bokaluose, paskuj calsbergo ir dar kazkokiame neaiskiame bokale, prie keptos duonos atnestas jau panaudotas lyg apgriauztas cesnakas... Geda! Zirmunu katpedele nusirito labai zemai. Siandien aptarnavimas neprastas, bet dazniausiai reikia bent 10min laukti kol paduos meniu, o apie uzsakymo papildyma nera net ka kalbeti, "pasvajok ir praeis"...
Labas vakaras, nuo kada zirmunu katpedele 22:45 nebekepa picu, kepejas iseina namo?
Nusprendėme mes su vyru šį šeštadienį t.y. 2014-11-08 papietauti "restorane Katpėdėlėje", esančiame prie Banginio Žirmūnuose, kadangi reikėjo užvažiuoti į Banginį ir maisto prekių parduotuvę (tuščiu skrandžiu juk neisi). Atėjome 16.04 val. Mus pasitiko šviesi mergaitė ir paklaususi, ar būsime dviese, palydėjo prie dviviečio staliuko bei padėjo meniu. Atsisėdus prie stalo ant suolo, po pagalvėlėmis, nemaloniai nustebino "radinys" - tuščias Švyturio alaus butelis. Na tiek tos, visko būna. Butelį pastatėme ant stalo ir pradėjome rinktis. Šiaip tokio maisto nevalgau, tačiau šį kartą išsirinkau mėsainį, ir kavos su pienu, o vyras nusprendė pasekti mano pavyzdžiu ir pasiimti tą patį. Pradėjome kviesti padavėją, spaudydami mygtuką ant iškvietimo pultelio. Po keleto nevaisingų bandymu ir laikrodžio rodyklei slenkant link 16.25, aš galų gale pagavau pro šalį einančią padavėją trumpais juodais plaukais ir paklausiau "kur mūsų padavėja, nes mes jau išsirinkome ir norime padaryti užsakymą". Ji atsakė, kad priims iš mūsų užsakymą ir pasiruošė įdėmiai klausyti. Man pradėjus užsisakinėti, ji pasakė, kad, deja, mėsainių neturi. Še tau - teko prasėdėt 20 minučių, kad išgirsti, kad tavo pageidaujamo patiekalo nėra. Aš paklausiau ko dar nėra, ir gavau atsakymą, kad daugiau viskas yra. Na yra, tai yra. Paprašėm atnešt kavos, trintos moliūgų sriubos (man) ir pratęsėme meniu tyrinėjimą iš naujo. Po kokių 10 minučių, atnešusi mums kavas, padavėja, graudžiai šypsodamasi pasakė, kad trintos moliūgų sriubos nėra. Vis dar bandžiau nepasiduot susierzinimui ir pagalvojusi, kad nevalgius sriubos, sutaupysiu kalorijų ir galėsiu pasiimt pyrago, užsisakiau salotas su silke ir sūrio pyrago gabalėlį. Vyras, nusprendęs, kad sveikas gyvenimo būdas nepamaišys, užsisakė salotų su silke ir turkiškas salotas. Na va, atėjus į "restoraną'' 16.04 val. užsakymas buvo priimtas 16.40 val. Vėl pradėjome kantriai laukti maisto. Apie 16.50 val. aš priėjau prie baro ir paprašiau padaryti man kavos su pienu, nes mūsų padavėja vis neturėjo laiko prie mūsų prieiti, o į spaudžiamą iškvietimo mygtuką, nereagavo. Galų gale 17 val. mums buvo patiektos salotas su silke ir maloniai pranešta, kad turkiškų salotų dar teks palaukti. Mano kantrybė pradėjo sekti... Pyrago nėra, salotos vis gaminamos.... Vis dar laikiausi. Keista, tačiau su lupenomis kepta bulvė prie salotų buvo šalta?! Pasiūliau vyrui susimokėti už tai ką gavome ir eiti į šalia esančią "Iki" parduotuvę ir nusipirkti po bandelę su dešrele. Vyras, pareiškęs, kad vis dar yra alkanas, nusprendė toliau didvyriškai laukti savo užsakytų turkiškų salotų. Laikas slinko... Nei pyrago, nei salotų...Galų gale iškilmingai 17.15 buvo atneštos salotos ir pasakyta "prašome, jūsų TAILANDIETIŠKOS salotos". Va čia mano kantrybė trūko. Pasakiau, kad mes užsisakėme ne tailandietiškas salotas, o turkiškas. Padavėja paėmusi lėkštę nubėgo aiškintis su virtuve. Aš atsistojau ir pradėjau rengtis. Priėjau prie baro ir paprašiau paskaičiuoti tai ką mes jau suvalgėme ir išgėrėme ir pasakiau, kad daugiau užsakymo nelauksiu. Prie baro stovėjusi mergaitė pradėjo ieškoti, kuris mūsų stalas. "48 stalas 8 zona" atsakiau aš, nes jau buvau ištyrinėjusi iškvietimo mygtukų aparatą. Aš pateikiau nuolaidų kortelę ir galų gale buvo išmuštas kvitukas. Vyras ištraukęs kortelę, pradėjo atsiskaitinėti, ir, čia, aš žvilgtelėjau į čekį, kokią nuolaidą gavome, ir pamačiau, kad mums įmušta dienos sriuba (kurios nei mes užsakinėjome, nei valgėme)!!! Tada kvituką mušusi mergina pradėjo atsiprašinėti ir taisyti čekį. Paprašiau, kad ji taip pat patikrintų, ar yra įmuųštas sūrio pyragas. Žinoma, kad ne! Galiausiai 16.30 buvo atsiskaityta ir su visiškai sugadinta nuotaika bei urzgiančiu pilvu išeita iš šio "prabangaus restorano".
Mano pastabos ir nepasitikenkinimas yra nukreiptas ne į padavėją, o į kavinės administraciją ir savininkus. Tai, kad jūs primate žmones už minimumą, nereiškia, kad jų neturi prižiūrėti ir kuruoti kavinės administatoriai. Jei padavėja yra naujokė, pirmiausia, ji turi turėti lentelę su užrašu “mokinys”. Jei neatsimena užsakymu, tegu užsirašinėja. Kad reikia nurinkti stalą, išėjus lankytojams, tai, mano nuomone, turėtų būti elementaru. Beje, atėjus į restoraną, netoli mūsų sėdėję žmonės atsiskaitė ir išėjo. Mums išėjus iš kavinės (t.y. po pusantros valandos), staliukas vis dar nebuvo nurinktas… Labai gaila, kad tokį gražų apipavidalinimą ir skaniai atrodantį meniu turinti įstaiga, taip sugadina nuotaiką su savo virtuve ir aptarnavimu.

Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Sūkuriškės
Karpynė

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkų k., LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Jazz Villa
Sodyba Trakų rajone

Adresas: Senojo Tarpupio k., Senųjų Trakų sen., LT-21148 Trakų r.
Veiklos sritys: individuali veikla; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; viešbučiai, moteliai.
Apie Jazz Villa Konferencijų ir pokylių centras Jazz Villa yra 30 min. važiavimo atstumu nuo Vilniaus centro, šalia kelio Vilnius-Druskininkai, 24-ame km. Villa ir salės įvairioms progoms Turite galimybė organizuoti savo šventę ar susitikimą pasirinkdami vieną ar kelias renginių sales iš karto: Villa, Panoraminę...

Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose
Lietuva planuoja pati statyti švietimo ir kultūros centrą Suvalkuose 06-18 21:22
Lietuvos Vyriausybė planuoja, kad švietimo ir kultūros centrui Suvalkuose, Lenkijoje, reikės statyti naujas patalpas, nes Lenkijos pasiūlyti objektai tam netiko.
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas
Vilniaus festivalio finalui – muzikos ir literatūros chuliganų darbas 06-18 20:10
Vilniaus festivalį birželio 21 d. Lietuvos rusų dramos teatre užbaigs katalonų režisieriaus Calixto Bieito ir norvegų rašytojo Karlo Ove’s Knausgardo bendras darbas – simfoninė pasija "Laukimas"...
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų
Rusija įveda elektronines vizas ir tikisi 25% daugiau turistų 06-18 19:43
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nurodė užtikrinti, kad nuo 2021 m. sausio 1 d. užsienio turistams būtų įvesta vieninga elektroninė vienkartinė viza, leidžianti įvažiuoti į Rusiją. Lietuvos...

Kur atostogausite šią vasarą?

Keurig Dr Pepper 30,04 +4,92%
Citigroup 66,54 -1,39%