Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Katino svajonė

Atsiliepimai apie Katino svajonė, VšĮ

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Katino svajonė, VšĮ

Paėmėm kačiuką prieš mėnesį, tai mėnesį ir vargstam.Kačiuką atidavė sergantį, vaistai, daktaro paslaugos jau kainavo 200€, ir dar ne pabaiga.Kai rinkomės kačiuką jau kilo įtarimas, kad kai kurie gyvunėliai iš vis neišgyvens, liūdni, pasišiaušę.Labai blogą įspūdį paliko ši prieglauda, gyvūnai negydomi, o kurie gal sveiki buvo, tai užsikrėtę nuo paliegusių, nes vienoj patalpoj.Darbuotoja pasakė, kad galėsim gražinti, jei kas, bet čia juk ne kėdė, kuri sulūžo, mes jau nenorim jo prarasti.Šios prieglaudos niekam nesiūlyčiau...ten juos kankina, o ne prižiūri, geriau iš kart užmigdytų, gyvunėliai šitaip nesikankintų!
Melagiai laukem su sunum tipo kol pasveiks kaciukas. O po savaites tipo rezervuotas sunus net apsiverke. Nesivarginkit ten net eiti nes tik laika ir nervus sugadinsit. Nori iskisti senus ir ligotus. Siuksles ne zmones man tik sunaus gaila nes lauke labai.
Sekmes, kantrybes ir nebijokite reklamuotis, prasyti finansines pagalbos. Jusu labai grazi bei prasminga veikla. Aciu
Puiki jauna organizacija Kaune, besirūpinanti katinėliais.