Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Katasta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Katasta

Atsiliepimai apie Katasta, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Katasta, UAB

Vilma 2019-11-08 23:50:12
Sveiki!
Ar pavyko rasti problemų sprendimo būdų? Gal pasidalintumėte, jei taip.
Taip. Radau meistrą iš www. skelbiu. Lt. +37063155059. Pas mus neuždegė granulių, dalinai, dūmai ėjo, bet neuždegė. Rado iškritusį uždegiklį. Jis įtartinas, nes per trumpas vamzdis, todėl nesilaiko. Greičiausiai komplektuotas galutinai jau LT, pataupyta ir įdėtas pigesnis.
Jei šis meistras nepadės, turiu kontaktus Lenkijos serviso, kurie bent bandė padėt, nors atvažiuot nesisiūlė. Tiesa, labai ir neprašiau. Ryga irgi konsultavo. Sėkmės
Giedrius 2019-10-14 16:44:03
Pas mus irgi problema. Radau 1 meistrą, atvyks trečiadienį, bus matyti. Kažkiek gali pagelbėti www.ekogren.lv. Mane pakonsultavo, bet atvykti dar neprašiau. Turiu kelis lenkų serviso numerius, gavau šiandien iš ofiso, bet neprisiskambinau. Jei pavyks kažkas, parašysiu.
Sveiki!
Ar pavyko rasti problemų sprendimo būdų? Gal pasidalintumėte, jei taip.
Gintarė 2019-10-11 20:52:57
Deja ne, nieko nepavyko rasti kas suprastu apie šiuos pečius, direktorius Darius taip pat dingęs ir nepavyksta rasti jokiais kanalais.
Bandykit paskambint UAB Inžinerijos slėnis. Jie tvarkė jau ne vieną tokį katilą. Pas mus turi atvažiuoti šiomis dienomis.
Gintaras 2019-10-09 19:05:14
Sveiki.
Ar pavyko rasti meistrus? Pas mus ta pati problema iškilo.
Gintarė 2019-06-28 11:59:57
Tokia pati situacija, katilas meta klaidas, visais kanalais ieškojau, nieko nepavyksta rasti, nei bankrotas nepaskelbtas, blogiausia net meistrų nerandu kas galėtų pagelbėti išspręst problemas. Situacija apsurdiška.
Sveiki.
Ar pavyko rasti meistrus? Pas mus ta pati problema iškilo.
Robertas 2019-03-22 09:49:09
sveiki, gal kas gali padėti surasti išeitį iš situacijos. Prieš tris metus įsigijome iš šios kompanijos granulinį katilą "Ekogren" su garantiniu aptarnavimu. Po metų įmonė nebekelia ragelio, neatsako į el. pašto laiškus, neatlieka katilo profilaktikos darbų ir nėra su kuo pasikonsultuoti dėl iškilusių problemų ir katilo sureguliavimo.
Gal kas nors taip pat yra susidūręs su šia problema ir galėtu pasidalinti savo patirtimi. Ieškau bendraminčių ir išeities iš padėties.
Robertas 2019-03-22 09:49:09
Panašu, kad pas mus bus panaši situacija... Nesigilinant į pačio užsakymo detales, gaunasi, kad įsigijai pečių ir toliau tai jau jūsų problema. Arba skęstančiųjų gelbėjimas, pačių skęstančiųjų reikalas. Net jei garantinis laikas ir pasibaigęs, būtų suprantama gauti konsultaciją ir paslaugas. Deja.

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Medikių g. 5, LT-91275 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...

Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos
Išmokamos pirmosios patalpų nuomos subsidijos 05-27 12:09
Valstybės valdoma UAB "Investicijų ir verslo garantijos" ("Invega") išmoka pirmąsias patalpų nuomos subsidijas – iš viso 40.000 Eur aštuoniems pareiškėjams iš numatyto 100 mln. Eur krepšelio.
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola
"Lords LB" saulės elektrinių projektui Lenkijoje – 18 mln. Eur EIB paskola 05-27 12:02
Europos investicijų bankas (EIB) suteikė 18 mln. Eur paskolą saulės elektrinių projektui Lenkijoje, kurį plėtoja "Lords LB Asset Management" fondo valdoma bendrovė.
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį
SAP ir IBM pasirašė partnerystės Lietuvoje sutartį 05-27 11:49
Vokietijos verslo programinės įrangos bendrovės SAP atstovybė Lietuvoje UAB SAP ir JAV technologijų kompanijos padalinys UAB "IBM Lietuva" pasirašė partnerystės sutartį. Abi kompanijos...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 48,17 +9,23%
Goldman Sachs 196,06 +8,96%