Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kasybos sprendimai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kasybos sprendimai

Atsiliepimai apie Kasybos sprendimai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kasybos sprendimai, UAB

Geriau su šitu alia verslininku alkanu kapitalistu neprasidėti, nes jis neturi garbės, jis niekada nepasakys turiu garbę, nes jam akyse tik pinigai o ant klijento jam nusispjaut. Jis savo puslapį KASYBOS SPRENDIMAI ir skelbimuose rašo, kad pataria padeda klijentui apsispresti, nieko jis nepataria, jis pataria tik taip, kad jam būtų kuo mažiau kasti o pinigų būtų kuo daugiau, nes jis alkanas. Jis mums kasė 15 arų prūdą 4 metrų gylio, tačiau kažkaip mistiškai išsikasė mažiau kaip 12 arų. Siūlau visiems kam jis kasęs pasisamdyt matininką ir persimatuot, nes jis moka patart tik kaip prūdą kast užapvalintais kampais pavingiuotą, kad negalėtumėte jo patys pasimatuoti. Jis kasdamas jei matys, kad prūdo visai nebus, nebus, nesilaikys vanduo, nebus gylio jis jums nesakys o vistiek kas, nes jam juk reikia paimti pinigus, nes jis alkanas. Prisegu prūdo nuotrauką, ši nuotrauka yra ir jo puslapyje tai šito prūdo gylis likęs mažiau metro, jis net savo puslapyje prie nuotraukos parašęs 12 arų tačiau kai matininkas permatavo tai net 12 nėra o turėjo būt iškasta 15 arų, kai jis iškasęs paėmė pinigus o, tada ir sako stebėkit krantus nes gali krantai kylt nes durpė lengvesnė už vandenį. Bet įmirkusi durpė sunkesnė už vandenį, o gylio nėra todėl, kad po kietu metriniu sluoksniu durpės yra durpės košė, skysta durpė, kai mes atvažiuodavom pažiūrėt kai kasė tai jie nekasdavo užgesindavo ekskavatorių ir nuo pat pradžių matydami, kad prūdo nebus jį vistiek kasė ir kažkaip mistiškai iš 15 arų pasidarė mažiau nei 12 arų, jo, teisingai kam jam reikėjo kast sąžiningai 15 arų jei jis nuo pradžių kasimo matė, kad prūdo nebus. O iškastas žemes sklype paskleidė tai neduok dieve, kiti kasėjai paskleidžia lygiai gražu žiūrėt o šitas išmėtė išmėtė kupstais o pinigus už tai gerus nulupo. Taigi Jum spręst ar prasidėt su alkanu kapitalistu ar samdyt sąžiningus verslininkus.
Šita UAB Kasybos sprendimai turi susidomėti valstybinė mokesčių inspekcija arba net ekonominė policija taip kaip jis galimai nemoka mokesčių valstybei, ir taip kaip jo firma per mėnesį iškasa mažiausiai 4 - 5 prūdus neskaitant kitų atliktų darbų už kuriuos jis irgi gauna pinigus grynais į rankas, tad yra nesunku paskaičiuoti kiek jis turi sumokėti mokesčių per mėnesį ir tuo pačiu per metus. 2018.12.22 aš šiam verslininkui Andriui Prapieščiui už 15 arų prūdo iškasimą ir kitas paslaugas, tokias kaip žemės paskleidimas, kelmų rovimas sumokėjau 4500 eurų, kai aptarinėjome sumą Andrius Prapiestis sakė, kad suma bus mažesnė jeigu jis prūdą kas be sutarties ir jam nereikės mokėti mokesčių. Sutarties mes nedarėm, vadinasi mokesčių valstybei galimai nemokėjo. Šis verslininkas yra be sąžinės ir be garbės.

GOTAS
Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Adresas: Linkmenų g. 37, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; buitinė technika; daržininkystė, sodininkystė; elektros dalys ir įranga; hidraulika, pneumatika; higienos reikmenys; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; miško, sodo, vejos technika; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; švaros, valymo paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai; žemės ūkio technika.
UAB “GOTAS” pirmoji įmonė Lietuvoje nuo 1993 m. pradėjusi teikti statybos įrankių nuomos paslaugas. Statybinės įrangos nuoma – tai naudingesnis pasirinkimas tiek privatiems klientams, tiek stambioms statybų bendrovėms. GOTAS teikia ir statybos technikos remonto paslaugas, atlieka įrankų aptarnavimą, parduoda naują...
Universalūs pastoliai
Fasadiniai pastoliai, moduliniai pastoliai, statybiniai bokšteliai

Adresas: Žiedo g. 2B, Sudmantų k., LT-96327 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; įrankiai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB „Universalūs pastoliai“ įkurta 2003 metais kaip bendra Lietuvos ir Vokietijos įmonė. Taip pat įmonė yra pastolių nuomos ir montažo „Wilchelm Kunkel Gerustbau GmbH“ grupės narė. Wilchel Kunkel yra atestuotas aukščiausios kategorijos specialistas, kuris dalyvauja komisijose atliekant pastolių pastatymo, statinio...
Cramo
Statybos įrankių nuoma

Adresas: Verkių g. 50, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: įrankiai; komunalinė technika; krautuvai, keltuvai, liftai; matavimo prietaisai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai; šildymas, įrenginiai.
„Cramo“ – tai statybinės technikos ir modulinių patalpų nuomos paslaugas teikianti įmonė. Nuomojamos įrangos ir technikos asortimentas yra itin platus, taip pat įmonė teikia papildomas su nuoma susijusias paslaugas. „Cramo“ užima pirmaujančias pozicijas tarp Europos įmonių. "Cramo" grupė turi 360 padalinių, nuomoja...
Topros technika
TNC technikos nuoma

Adresas: Šaltinių g. 18A, Dėdeliškių k., LT-21401 Trakų r.
Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; griovimas, gręžimas; kelių tiesimas, remontas, tiltai; statyba; statybos technika, įranga, nuoma.
Technikos parko pagrindą sudaro visame pasaulyje gerai žinoma moderni "BOBCAT" ir "MANITOU" technika, tinkama plačiam darbų profiliui – krovimo, kėlimo, statybos darbams, sklypų formavimui, statybvietės paruošimui, sniego valymui, pamatų poliams gręžti ir pan. Turime pagrindinius “BOBCAT” technikos priedus ir...
Rentalis
SINC įrankių nuoma

Adresas: Verkių g. 42, „Medžio centras“ teritorijoje, LT-09108 Vilnius.
Veiklos sritys: įrankiai; miško, sodo, vejos technika; statybos technika, įranga, nuoma; suvirinimas ir suvirinimo aparatai.
UAB „Rentalis“ SINC Įrankių nuoma – statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuomos centras, sėkmingai vykdantis veiklą Vilniuje ir Kaune. Pagrindiniai mūsų klientai – statantys, remontuojantys ar aplinką prižiūrintys privatūs asmenys ir statybinės organizacijos. Įmonė operatyviai ir kokybiškai teikia...

Advokatūra ir ministras sutarė dėl valstybės teikiamos teisinės pagalbos reformos vizijos 12-06 14:31
Lietuvos advokatūra ir teisingumo ministras Elvinas Jankevičius sutarė dėl valstybės garantuojamos teisinės pagalbos (VGTP) reformos vizijos.
Vokietijos pramonės susitraukimas – didžiausias per 10 metų
Vokietijos pramonės susitraukimas – didžiausias per 10 metų 12-06 13:06
Vokietijos pramonės sektoriaus gamybos apimtis spalį krito tempu, nematytu nuo 2009 m.
GM ir LG investuoja 2,3 mlrd. USD – statys vieną didžiausių baterijų gamyklų pasaulyje 12-06 12:21
General Motors" (GM) ir "LG Chem" pranešė investuojantys 2,3 mlrd. USD į elektrinių automobilių baterijų gamyklą Ohajuje – ją pastačius tai bus viena didžiausių tokių gamyklų pasaulyje.

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Nike 95,79 +2,21%
3M 164,37 -1,66%