Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KASPERTA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KASPERTA

Atsiliepimai apie KASPERTA, UAB

Parašyk savo nuomonę apie KASPERTA, UAB

Niekam nerekomenduoju pirkti šioje įmonėje. Deklaruoja, kad prekes pristatys per 1-2 d.d., tačiau prekės nesulaukiau net po 3 savaičių. Tuomet paskambinau ir pasakiau, kad man jau prekė nereikalinga ir grąžintu pinigus, telefonu pasakė jog grąžins. Pinigų nesulaukiau, atsiuntė prekę kurios atsisakiau. Pamaniau tiek to, atsiuntė tai atsiuntė, tačiau prekė pasirodo neveikianti. Parašiau el.paštu dėl grąžinimo, kokia tvarka ir t.t., atsakymo jokio nesulaukiau, teko skambinti kokius 5-6 kartus, iki kol po dviejų mėnesių atgavau savo pinigus.
Kur galėčiau sekti savo siuntą?
Lukas 2022-10-25 18:42:28
Buvo gauta brokuota preke. Sutiko grazinti pinigus, kai gaus ja. Atsiunte kurjeri, tačiau puse metu nebeatraso i laiskus, ir pinigu negrazina. Prisisedu prie kitu, kurie po laiko pamate atsiliepimus : (
Grąžino pinigus!
Darius 2022-12-02 16:23:20
Papuoliau ir as pirma uzsakiau veliau tik komentarus perskaiciau. Kaip ir galima buvo tiketis i zinute neatraso i skambucius neatsako. Papildysiu kaip sekesi.
Preke gavau viskas gerai
Egidijus 2022-11-30 13:06:28
Atsiuntė 4 dėžutes girlendų, visos beveik per pus trumpesnes nei nurodyta ju internetinėje svetainėje, paskaitęs šituos komentarus grąžinti nebenoriu nes kaip supratau galiu likti be prekės ir pinigų.
Norim labai atsiprašyti, nes patis susisieke ir atsiprašė kad pakliuvo brokuotos, tai gražinti net nereikėjo bet atsiuntė dar 4 girlendas dvigubai ilgesnes, ačiū jums labai!!
Ką aš žinau, man veikia jau ne vieni metai, net neįdomu, nes nenoriu pirkti naujų kol tos nesugedo. Aišku tos kur šuo laidus sugriaužė neveikia.
Viskas puikiai, kaina atitiko kokybe pristate greitai, jokiu nusiskundimu
Pirkau varveklius, puikiai veikia ir pristatė labai greitai! Ačiū jums labai ????
Kainos atitinka kokybę rekomenduoju
Pirktos girliandos viskas šaunu rekomenduoju
Esu patenkinta žaislų kokybė, viskas puikiai veikia. Prekės atvyko laiko.
Prekes gavau laiku, aptarnavimas ir bendravimas super.Rekomenduoju.
Pirkau girliandas viskas puiku
10 iš 10 rekomenduoju tik geriausi atsiliepimai
Užsisakius prekę - pristatė greitai. Aptarnavimas geras, jokių keblumų. Kalėdinė nuotaika pasikėlė gavus nuostabias girliandas, puošiančias kiemą! Ačiū! ☺️
Greitai laiku super rekomenduoju
Aš tai jokių pretenzijų neturiu, užsakytą prekę gavau per 2 darbo dienas.Man ji netiko, išsiunčiau atgal nemokamai, grąžinimui viskas paruošta, paskambino ir pasiteiravo kodėl gražinau, paaiškinau ir be jokių problemų per 10 dienų gavau pinigėlius. Ąčiū.
Sugražinau neveikenčią prekę. Paskambino žadėjo pakeisti ar gražinti pinigus. Antra savaitė nieko, prisiskambinti neimanoma.
Pirkau ne elektrinius paspirtukus, po antro pasivėžinimo sulūžo rėmas. Važiuta dviračių taku ir kur yra įvažiavimas toks nuolydis ir pakilimas, tai ties pakilimu max 2cm bortelis, užvažiuojant ant jo ir lūžo. Nors yra amortizatoriai, bet jie nieko verti. Kaip prisistatė parduotuvės savininku, man pareiškė, kad jokia garantija negalioja, gal greitai važiavau (su spiriamu paspirtuku tiesiojoj ????) ir trenkiausi į bortą, nes ten labai tvirtas metalas (aliuminis) taip paprastai negalėjo sulūžti. Tad mano patirtis rodo, kad neverta pirkti tokio "š", nes mano manymu tai nesaugi prekė, gerai, kad atsipirkau nedideliais nubrozdinimais, o savininkas kalbėjo tik apie sertifikatus ir nemokėjimą naudotis.
nusivylusi pirkėja
2022-06-29 14:54:04 IP 66dea5dj
pasimoviau ir aš ant šito kabliuko. Padariau klaidą nepasidomėjusi atsiliepimais. Pateikiau užsakymą ir viskas - tylu ramu. Nei laiškų, nei į skambučius atsiliepia. Nerekomenduoju!!!
Visiškas ignoravimas.preke užsakyta, pinigai sumokėti.i skambučius ir laiškus neatsako.apsimeta, kad negavo pervedimo.nusiunciau pervedimo kopiją, reakcijos nulis. Jokiais būdais nerekomenduoju šios įmonės.nei prekės nei pinigų.
Nupirkta prekė atvažiavo kitokio modelio nei jų puslapyje. Kokybė tragiška. Į laiškus neatsako.
Prekė atkeliavo greit, bet sudužusios dėžutės, smėlis išsibarstęs, turėjo vaikams dovana būti.
Nei prekės, nei pinigų, nei atsakymų į skambučius ar email. Venkite šios įmonės ir jų internetinės parduotuvės. Nelabai suprantu, kaip iš vis tokie veikėjai gali veiklą vykdyt.
Nepasitikėkite šia įmone. Bando, , įkišti" panaudotą daiktà. O gal klientas nepastebės arba tingės ginčytis. Galiausiai susisiekus, pabando apkeisti į panašiå prekę, tik daug prastesnę ir pigesnę, nes tokios pačios nebeturi. Labai nusivyliau bendravimu. Jei jau įmonė gerbtų savo klientà, tai pirmiausiai atsiprašytų ir alternatyviai prekei jei ji šiek tiek brangesnė pasiūlytų nuolaidå. Nes prekės tikrai teks dar ilgai palaukti.. tai va tokia šios īmonės politika.sugadino 2metukų gimtadienį. Taip laukė tos dovanos: (
Įmonė yra nepatikima, aptarnavimas ganėtinai blogas, už ne pristatyta prekę negrąžina pinigų, buvo susisiekė žadėjo grąžinti pinigus bet jau laukiu pusantro mėnesio. Nerekomenduoju nieko pirkti iš jų.
Nerekomenduoju. Prekė užsakyta 01.07 iki šiol jos dar nėra, praėjo daugiau kaip dvi savaitės. Pirmą kartą kažką iš jų užsisakiau ir paskutinį.
Ir aš pakliuvau. Gaila, kad anksčiau nepasidomėjau. Atsiuntė neveikiančią prekę. Norėjo patys patikrinti, paprašė adreso. Davus adresą dingo. Nebeatrašo jau 3savaites. Nerekomenduoju.
Pirkome 3 lauko girliandas po 23 metrus, tačiau realiai pamatavus jos buvo beveik 3 metrais trumpesnės. El. paštu neatsako. Gaila, kad nepasidomėjome, kas per pardavėjas rieš perkant - visgi 90 neigiamų atsiliepimų daug ką pasako.
Labai gaila, kad šitaip apgaudinėjat PIRKĖJUS
DPD tarnyba pagal DPD Tracking number: 05815060796930 gavusi siuntą nustatė, kad siunta PAZEISTA.
ŠI SIUNTA jums gruodio 28 d. 10 val BUVO GRAZINTA. Jusu darbuotoja man paskambino ir pareiškė kodėl aš grazinau siunta ir ar jos man reikia
As nustebau, kad laukiamos siuntos man niekas neatvežė. Tada darbuotoja pareiskė, kad išsius iš naujo.
IR IŠSIUNTĖ TĄ PAČIĄ KURJERIO GRAŽINTĄ APLAUŽYTĄ SIUNTA NAUJU NUMERIU 05815060798275 gruodžio 28 d. vakare
Noriu grąžinti gautą užsakymą. Dėl grąžinimo nurodyta kreiptis el. paštu. Ta padariau, bet 4 dienas niekas neatsako ir neatsiliepia telefonu.
Nulinis bendravimas. Jokios komunukacijos. Totalus ignoravimas ir viskas ju paciu problemu nesprendimas. Gerai pagalvokite pries teikiant uzsakyma.
Žiauri įmonė......kažkokiu mistiniu būdu nemato beveik prieš mėnesį jiems pervestų pinigų.....Iš 16-o karto pavykus prisiskambinti, pareiškia, kad užsakymas dar net nepradėtas vykdyti, nes jis neva neapmokėtas.......
Info! Niekas nieko nepirkite iš įmonės UAB Kasperta, reklamuojasi Pigubeakcijos, jau trečia diena neatsako į skambučius. Apie užsakymą nieko iš vis neaišku, nėra jokios informacijos ir susisiekti nepavyksta. El. pašto laiškus neatsako, telefonu skambinta daugiau nei dešimt kartu irgi neatasako.
Nepatikima nerimta įmonė.
"rimta " chebra. ""Rimtos " ir prekes. Man pasiseke bent vienu aspektu. Greit pristate. Tik tiek.

Pirkom kaledines lemputes https://www.pigubeakcijos.lt/girliandos-ir-dekoracijos/led-girliandos/lauko-200led-varvekliai-flash-standart-plius-kokybe?sort=p.price&order=ASC

Aprasymas.nice. pajungus paaiskejo kad mirga ne paskutine o pirma lempute. Kokybe kazi ar viena sezona istems. Lempikes mazos. Oij mazos. prastokai sviecia !

Ir dar! Trina blogus atsiliepimus savo tinklapyje!

Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju. Komunikacija lygu 0. Pateikus užsakymą gavau laišką apie pinigų užskaitymą (11-27 šestadienį). Kadangi prekių pristatymo terminas nurodomas 1-2dd, nesulaukusi žinių 12-03d skambinu (prieš tai jau buvau parašiusi 2laiškus kurie buvo praignoruoti :)). Mergina su kuria bendravau nurodė jog su manim turėjo būti susisiekta viena iš prekių t.y dvigubo stiklo puodeliai su ąsele, atvyko pas juos sudužę, tad teks palaukti, kitas gaus kitos savaitės pirmomis dienomis, skubos tvarka išsiųs ir informuos mane. (na ok, visko pasitaiko). 12-10d vėl skambinu (nuo dūšios, keletą kartų, nes niekas nekelia ir vėl rašau laišką prašydama nurodyti siuntos kodą). Su manimi susisiekė sekančią dieną, puodelių dar neturi, siūlo didesnės talpos stiklines (sutinku tik todėl, kad būtų greičiau). Vakar atsiėmėme siuntą, puodeliai būtent tokię kokius užsakiau (keistoka). Visi galime suprasti, kad šventinis laikotarpis, bet bent jau komunikuokite su pirkėjais, nes paskaičius kitų atsiliepimus, panašu vyksta ištisus metus.
Nerekomenduoju. Dėkinga esu tik vienintelei konsultantei, vardo nežinau, nes po laišku nepasirašo. Visi kiti su kuo teko bendrauti tai buvo visiškas atmestinumas. Pagarba klientui, nėr net kalbos apie tai. Užsakius prekes laukiau, rašė jog išsiųsta, paskambinus pasakė jog prekė pas juos, nes nėra vienos prekės. Apie tai informuota nebuvau, kompromisas nebuvo ieškomas, keičiama pvz prekė ar pan. Po skambučio staiga prekes gavau per 2d ir su ta preke, kurios minėjo, jog nėra. Tai jei nekontroliuojant nežinau kuo būtų pasibaigę. Laiškų neatraso, teigia jog terminas 7d. Bet joms ir daugiau praėjus nieks neatrasydavo.. Keliamas ragelis iš 10-15karto
Pinigus grąžino, dėl ne to ir plius nekokybiškos prekės. Nors to nepripažino, ir teigė, kad ji ideali. Turiu video ir foto kokia ji 'ideali' plius dar gauta netokia. Tad labai nerekomenduoju, kad jei ypač užsakynesite vaikams, kad neliktų be dovanos... Ačiū konsultantei vienintelei, kuri padėjo išspręsti problemą, viską sutvarkė ir sutvarkė pinigų grąžinimą. Daugiau nesikreipsiu ir niekam nerekomenduosiu:)
Nepirkit iš jų nieko. Užsisakiau prekę, padariau pavedimą, bet iš jų jokių žinių negavau savaite laiko, kai paskambinau pasakė, kad nemato pavedimo, nusiunčiau pavedimo kopijos foto i el.pašta, jie nei atrašo į el.paštą, nieko... kai vėl paskambinau, pasakė kad negavo nieko į el.paštą. a*******i.. sakė susisieks su savo buhaltere ir praneš.. tai vis dar laukiu.. NEPIRKIT !!!
Not recommended.
Užsakiau prekės 2021 11 11, galiausiai gaunu laišką 2021 11 13 kad siunta išsiusta, bet nebuvo nei siuntos numerio nieko
Galvoju tiek to dar palauksiu gal jau kurjeriai praneš kada pristatys, bet 17 diena trūko kantrybė skambinu tai tik pasako kad išsiaiškins ir perskambins, aišku niekas ir neperskambino, kita diena skambinu dar karta tai bent jau siuntos numerį atsiuntė
Gavau iš kurjerių laišką, pasiėmiau siuntą 2021 11 18, o ten tik dalis užsakymo
Paskambinau tai net nesugebėjo paaiškint kodėl taip yra, tai sako kad neturi vietoj mano prekės po kelių minučių jau sako kad gal kurjeriai pametė, žodžiu melavo kaip galėjo
Bet galiausiai sako vėl išsiaiškinsiu ir perskambinsiu, bet kaip visada niekas nepaskambino
Paskambinau vėl pati, tai toks įspūdis kad jiems visiškai nusispjaut ant klientų, nes sako jei norit galim jums atsiųst trūkstamą prekę, bet vėl po savaitės
Niekam nesiūlau susidėt su tokia kontora
Apeikit tokius
a*******i! Prekės užsakytos 10.26. Kad prekės išsiųstos parašė kitą dieną. Šiandien 11.09 užsakymo negaunu. Parašė, kad kurjeris sugadino siuntą, tai peržiūrės ir jei viskas gerai atsiųs. Jei neturite užsakytų prekių tai taip ir sakykite! Taigi vaikui dovanos užsakytos, liko be dovanų!!!!! Nė sąžinės neturite pranešti kokia situacija. Nepirkite nieko iš jų
Sumaiset siuntas.vietoj mano kopeciu teleskopiniu atsiuntet drabuziu.
Prasta "firma", su klientasi elgiasi nepagarbiai, atsirašinėja kaip vaikėzai iš gatvės, kultūros - 0, nepasirašinėja emailų - rimtos įmonės taip nesielgia. Nesitikiu atgauti pinigėlių už nekokybišką prekę.. Daugiau reikalų tikrai nenoriu turėti, ir niekam nelinkiu, jei pasiseks- loterija ir tiek.
Tiesa pasakius tragedija.. pirkau prekę iš pradžių viskas atrodė normalu/gerai. Prekė atkeliavo per pora dienų. Tačiau paskaičius gamintojo instrukcijas ir atidžiau apžiūrėjus prekę supratau, kad ji neatitinka pardavėjo aprašymo. Kreipiausi elektroniniu paštu į juos su nuotraukomis, įrodančiomis skirtumus tarp realybės ir jų aprašymo. Gavau atsakymą, kad jų puslapyje aprašyta teisinga informacija (nors akivaizdu, kad taip nėra), ir pasiūlė grąžinti prekę, jeigu man netinka. Nekalbant jau apie tai, kad kilo keblumų susiderinti dėl grąžinimo ir prekės paėmimo.. blogiausia yra su pinigų už grąžintų prekę grąžinimu (antra savaitę laukiu) ir su komunikacija (į elektroninius laiškus atsako tikriausiai pagal nuotaiką).
Taip pat pikta tai, kad dėl klaidingo jų aprašymo sugaišta nemažai laiko siuntinėjant prekę pirmyn ir atgal. O taip pat vėl analogiškos prekės ieškojimas kitur, kai jau atrodo išsirinkai pagal savo poreikius ir galimybes čia.. nu blogai.. labai blogai..
Norėčiau greičiau atgauti savo pinigus, bent jau per tą laiką, per kurį buvo žadėta juos grąžinti...
Po pinigu pervedimo užsakymas atkeliavo per 4d.d. Suglumino tai, jog atlikus pavedima negavau el.laiško, kad gavo apmokėjima. Ketvirtaja para parasiau el.laiska ir iskart sulaukiau atsakymo, kad viskas issiusta ir po keliu val is kurjerio sulaukiau geru ziniu.:) Dabar apie pacia preke. Kainos sukeltos dirbtinai ir padaryta 30%nuolaida, nes kitose el.parduotuvese tokia kaina be nuolaidos. Paspirtukas kokybiskas atrodo, viskas kaip aprasyme ir nuotraukoje. Nenusivylem. BET, dezeje nebuvo saskaitos fakturos. 4/5.++++
Pirkau lenkišką Akumuliatorinį sodo purkštuvą. Srinkus ir pradėjus darbą tirpalas pliūptelėjo per rankeną. Buvo netikėta. Pakliuvo tirpalo ir į akis. Viską nufilmavau. Apvyniojau rankena izoliacija ir šiaip ne taip išpurškiau kas buvo paruošta. Nuvežus pardavėjo "ekspertui" šis pamatė ant rankenos izoliacijos klijų ir nesutiko pakeisti tik rankenos. Filmuota medžiaga jam ne argumentas :)
Nepasimaukit, melagiai! Sako jog siunta issiusta, bet jos net neissiunte, kabina makaronus pokalbio metu

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Drogas
Grožiui, sveikatai, namams

Adresas: Šeimyniškių g. 3, LT-09312 Vilnius.
Veiklos sritys: kosmetika, parfumerija; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
DROGAS – tai didžiausias mažmeninės prekybos grožio, sveikatos, higienos ir buitinių prekių tinklas Baltijos šalyse. DROGAS savo klientams siūlo daugiau nei 10 000 kasdienio naudojimo prekių: dekoratyvinės kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių, plaukų dažų, plaukų priežiūros ir modeliavimo priemonių...

Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
Kaip perėjimas prie žaliosios energetikos veikia kainas?
"Verslo tribūnoje" apie tai, kokį poveikį infliacijai turi perėjimas prie žaliosios energetikos. Elektromobilio gamybai reikia 5 kartus daugiau metalų nei varomam iškastiniu kuru, paklausa...
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
MO muziejaus mecenatai: krizių metu mecenatystė dar labiau sutelkia
Kasmet MO muziejus savo palaikytojų bendruomenei ir visuomenei pristato išsamią praėjusių metų veiklos ataskaitą. 2022 metai nestokojo iššūkių – susitelkimo pareikalavęs karas Ukrainoje...
Tarptautinė paroda "Ką pasėsi... 2023" – stereotipus laužančios inovacijos šiuolaikiniam agrosektoriui
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje (VDU ŽŪA) 27-ąjį kartą vyks tradicinė tarptautinė žemės ūkio paroda "Ką pasėsi... 2023". Per šį laikotarpį...

Kiek užsienio kalbų mokate?

Meta 188,77 +23,28%
Google 108,80 +7,27%