Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KASPERTA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KASPERTA

Atsiliepimai apie KASPERTA, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie KASPERTA, UAB

Prasta "firma", su klientasi elgiasi nepagarbiai, atsirašinėja kaip vaikėzai iš gatvės, kultūros - 0, nepasirašinėja emailų - rimtos įmonės taip nesielgia. Nesitikiu atgauti pinigėlių už nekokybišką prekę.. Daugiau reikalų tikrai nenoriu turėti, ir niekam nelinkiu, jei pasiseks- loterija ir tiek.
Tiesa pasakius tragedija.. pirkau prekę iš pradžių viskas atrodė normalu/gerai. Prekė atkeliavo per pora dienų. Tačiau paskaičius gamintojo instrukcijas ir atidžiau apžiūrėjus prekę supratau, kad ji neatitinka pardavėjo aprašymo. Kreipiausi elektroniniu paštu į juos su nuotraukomis, įrodančiomis skirtumus tarp realybės ir jų aprašymo. Gavau atsakymą, kad jų puslapyje aprašyta teisinga informacija (nors akivaizdu, kad taip nėra), ir pasiūlė grąžinti prekę, jeigu man netinka. Nekalbant jau apie tai, kad kilo keblumų susiderinti dėl grąžinimo ir prekės paėmimo.. blogiausia yra su pinigų už grąžintų prekę grąžinimu (antra savaitę laukiu) ir su komunikacija (į elektroninius laiškus atsako tikriausiai pagal nuotaiką).
Taip pat pikta tai, kad dėl klaidingo jų aprašymo sugaišta nemažai laiko siuntinėjant prekę pirmyn ir atgal. O taip pat vėl analogiškos prekės ieškojimas kitur, kai jau atrodo išsirinkai pagal savo poreikius ir galimybes čia.. nu blogai.. labai blogai..
Norėčiau greičiau atgauti savo pinigus, bent jau per tą laiką, per kurį buvo žadėta juos grąžinti...
Po pinigu pervedimo užsakymas atkeliavo per 4d.d. Suglumino tai, jog atlikus pavedima negavau el.laiško, kad gavo apmokėjima. Ketvirtaja para parasiau el.laiska ir iskart sulaukiau atsakymo, kad viskas issiusta ir po keliu val is kurjerio sulaukiau geru ziniu.:) Dabar apie pacia preke. Kainos sukeltos dirbtinai ir padaryta 30%nuolaida, nes kitose el.parduotuvese tokia kaina be nuolaidos. Paspirtukas kokybiskas atrodo, viskas kaip aprasyme ir nuotraukoje. Nenusivylem. BET, dezeje nebuvo saskaitos fakturos. 4/5.++++
Pirkau lenkišką Akumuliatorinį sodo purkštuvą. Srinkus ir pradėjus darbą tirpalas pliūptelėjo per rankeną. Buvo netikėta. Pakliuvo tirpalo ir į akis. Viską nufilmavau. Apvyniojau rankena izoliacija ir šiaip ne taip išpurškiau kas buvo paruošta. Nuvežus pardavėjo "ekspertui" šis pamatė ant rankenos izoliacijos klijų ir nesutiko pakeisti tik rankenos. Filmuota medžiaga jam ne argumentas :)
Nepasimaukit, melagiai! Sako jog siunta issiusta, bet jos net neissiunte, kabina makaronus pokalbio metu
Labai nusivyliau preke, ji neatitiko reklamos. Prekė beveik neveikia- įjungi pazyzia keletą minučių ir išsijungia.
Kyša visokį " fuflo" iš Kinijos. Nepatikimas pardavėjas.
Atsiliepimus apie įmonę sugalvojau paskaityti tik padariusi užsakymą. Ir labai susinervinau, kad užsakytos dovanos krikštadukrai negausiu.
Bet labai nustebau ir apsidžiaugiau kai po paros gavau žinutę apie paštomate laukiančią siuntą.
Man pasisekė, gavau labai greitai ir tiksliai tai ką užsakiau.
Dėkui ir stenkitės dėl visų klientų :)
Uzsakymas atliktas greitai.Preke kokybiska.
Gediminas 2021-01-28 11:44:49

nei prekės nei pinigų, bet vieną kartą pavyko prisiskambinti. Atsiliepė "išvargusi" mergina. Pasakiau jog noriu atgauti pinigus nes prekės jau nėra belekiek laiko. Ji pasakė jog pinigams atgauti reikia jog neatsiimčiau gautos prekės iš pačtomato ir tuomet jie grąžins pinigus :D
Jaučiu susvilinau savo 20e, bet kai kas susvilino ir 200e.
Sekmės išsikrapštyt :)
Patikslinu, pinigus grąžino.

Jaučiu susvilinau savo 20e, bet kai kas susvilino ir 200e.
Sekmės išsikrapštyt :)
Jau beveik dvi savaites negaunu prekės, nors užsisakant, buvo nurodytas pristatymo terminas porą darbų dienų. Prekė buvo pirkta, kaip dovana krikšto dukrai gimtadienio proga, tačiau gimtadienis praėjo ir likom be dovanos. Dėl to esu labai pasipiktinusi. Net nesistengiama informuoti, ar prekė išsiųsta, ar jos išvis nelaukt, nors vieną kartą gavau laišką, kad užsakymas vykdomas ir gal po penkių ar šešių laiškų, šiandien gavau laišką, kad man turėtų būti grąžinti pinigai, be jokio paaiškinimo. Ir pinigų dar neatgavau.
Užsisakius 2020.01.10 dieną dvi prekes, kaip ir rašo laukiau jau ateinančią savaitę pristatymo. Tačiau parašius laišką gavau pažadą kad pristatys kitos savaitės viduryje. Šiandien jau 01.26 diena, prekių dar negavau. Atsakymai į klausimus ateina irgi ne greitai. Nesinori ikyrėti, tačiau jei rašoma kad pristatymas per 1-2 d.d to ir reikėtų laikytis, arba keisti tokius pažadus, arba nors padarius užsakymą informuoti klientus apie realią prekių pristatymo datą. Tikrai labai nusivylus, dar neteko susidurti su tokiais neatsakingas tiekėjais. Nerekelomenduoju !
š*******o kontora :) deklaruojama, kad užsakymas per kurjerį 1-2 dd, bet nuo 01.10 jokio informavimo apie užsakymą per dvi savaites, kai pagaliau prisiskambini, sako, kad išsiųsta, bet paprašius siuntos numerio kurjerių, tai pasiūlo geriau atšaukti užsakymą, bravo už tokį aptarnavimą :) linkiu niekam nepasimauti ir negadinti savo nervų. O jūs, Pigu Be Akcijos, netrinkit komentarų, nes žinokit man neatsibos rašyti :) antireklama garantuota visais kanalais vien už nepagarbą. Išmokit prisiimti atsakomybę ir žmonėms paaiškinti realią situaciją ir pasakyt, kad nespėjat, o ne meluokit per akis dvi savaites vis žadėdami rytoj rytoj rytoj... Gėda
Papuoliau ir aš.Uzsakiau lauko girlianda, dalis jos net nežiba, jokios instrukcijos dėžutė sulankstyta suplešyta.Parašiau laišką laukiu atsakymo, tyla.Nu nemaniau, kad dar galima apgaudinėti žmones.Labai nekokia nuomonė ir niekam NEREKOMENDUOJU!!!!!Galvoju reikia nenuleisti rankų ir kreiptis į vartotojų teises
Prekę užsakiau 2020 12 18, bet dar negavau, dukra liko nusiminusi.Daugiau nenorėsiu pirkti iš tokios nerimtos firmos.Esu nusiminusi ir noriu atgauti pinigus
Parduoda visišką šlamštą, prekės pakuotė buvo suplėšyta, sulankstyta. Buvo pirkta šviečianti susidedanti šviečianti trasa su mašinytėmis berniukui - tokią trasa jau buvau išbandęs ir matęs gyvai, galiu palyginti - mašinytės ir trasa visiškai kitokia ir svarbiausiai visiškai kitokia nei nupiešta ant dėžės, tiltą vos ne vos pavyko sudėti, dalys nekokybiškai išlietos, mašinytės apibraižytos, toks jausmas, kad prekė jau buvo naudota ir grąžinta. Rašytas emailas, laiškas grįžta atgal, susisiekti neįmanoma. Nepirkit iš šitos neaiškios kontoros. Gaila anksčiau nepaskaičiau atsiliepimų prieš perkant
pirkau pas juos lauko girlianda uz 70 eur.tikejausi kokybiskos girliandos, nes aprasyme paskyta lauko girlianda storu laidu, 8mm lemputes.gauta girlianda net neveikia, lemputes 4mm.ant ju uzmautas kazkoks plasmases gabalas, laidai plili, be izoliacijos.
skambinant ar rasant laiskus visiskas ignoras...
a*******i!!!!!!!!!!!
teks kreiptis i vartotoju teises...
Lukas 2020-12-20 02:54:50
Užsisakiau led juostas Užsakymo data: 2020-12-07. Vis dar negavau savo prekės, skambinau kaip paskambinau sake prekė
turėtu ateiti per kelias dienas, taip jis ir neatėjo. Prieš 5 dienas rašė kad užšakymas atsiustas, bet sms nieko jog ir negavau.
Tiesiog visa parduotuvė yra apgaulė, visi teigiami komentarai irgi yra apgaulė, pinigų švaistymas, iš pirmo karto dar atsako į
telefono skambutį, o tada visiškai "ignorina". Kas yra pirkę iš čia, matosi kad yra nepatenkinti. Lauksiu ju atsakymo, pranešiu.
Deja preke atejo, ipakavimas prastas, bek preke gerai veikia.
NEREKOMENDUOJU. Užsakiau kaledines lemputes, bet gavau ne tos lemputes. Išsiūnčiau el. laišką su pretenziją ir nuotraukomis tačiau jokio atsakymo negavau. Šiaip lemputės nėra geros kokybės.
Gautos prekės t.y. dovanos vaikams netinkamai įpakuotos ir gavau jas aplaužytas. Iškarto teko išsiūsti el. laišką su nuotraukomis tačiau kolkas jokio atsakymo negavau. Telefonu taip pat prisiskambinti neįmanoma padeda ragelį. Žiūrėsime kaip čia bus.
Niekam nepatariu pirkt iš čia. Prekės laukiau dvi savaites ir dvi dienas. Iš pradžių skambinau, tai melavo kad sandėlį nėra, poto pradėjo rėkti jos ant manęs, akis draskyti, bet kaip apie pinigų gražinima pradėjau kalbeti, tai pradėjo normaliau kalbeti. Labai nemalonios darbuotojos, specialiai nekelia į mano numerį. Galvojau, kad cia atsiliepimai melagingi kad yra blogi tokie, bet realiai tikrai tokia tiesa. Jau tikrai čia "PIGU BE AKCIJOS" ":DD
Aušra 2020-12-03 11:12:47
NEREKOMENDUOJU.Gavau brokuota preke, blogiausiai sioje situacijoje tai, kad tai buvo dovana 4met. dukrytei, kas pasekoje - sugadinta svente ir asaru jura. I laiskus neatsako, telefonu prisiskambinti neimanoma. Gal kazkam 25eu nera dideli pinigai, bet musu seimai tai pakankamai didelis biudzeto nuostolis.
Dar pamirsau parasyti, kad matosi, jog preke jau naudota, galbut buvo grazinta ir parduota dar karta.
NEREKOMENDUOJU! Užsakinėjau Kalėdines lemputes. Prekė atėjo su defektu, rašiau krūvą laiškų dėl grąžinimo/keitimo, skambinau, kreipiausi FB - jokio atsakymo!
dinas 2020-11-26 21:38:36
Paskaicius atsiliepimus, pradzioj pabandziau siandien uzsakyti prekiu pora. Patestuokime. Jei viskas bus ok, - parasysim gera atsiliepima. Jei nei pinigu nei prekiu, rasysim kitokio pobudzio atsiliepima i atitinkamas instancijas, na kolkas laukiam prekiu.Tikesimes bus viskas OK :)
Tesinys: 26d užsakiau 2 prekes- vaikišką palapinę ir žaisla. Gavau šiandien 12.01 į paštomatą. Viskas ok, supakuota, kokybe gera. Taip kad dėkuj ir gerų švenčių. Man pavyko! Užtai palieku gerą atsiliepimą. Linkiu sėkmės
Nesamonių muziejus. Prekės nėra. Į el.paštą neatsakinėja.. a*******i
Audrone 2020-11-17 20:39:56
Norečiau suzinoti kur mano prekes?
Aciprašome gavosi nesusipratimas, prekes gautos.
Nesulaukiu prekės
Dovydas 2020-09-23 18:31:59
Ne firma, o kosmosas. Niekam nepatariu pirkt iš čia. Prekės laukiau tris savaites. Rašiau, neatrašė, paskambinau, atsakė, kad ale ryt po ryt bus prekė. Taip prekės ir negavau per tas dienas. Galiausiai kai vėl pareiškiau, kad man nereikia prekės ir tegul grąžina pinigus, nes kitu atveju kreipsiuosi į teisėsaugos institucijas - nusprendė atsiųsti prekę, atėjo žaibišku greičiu, per dieną. Liko užsakyta dovana neįteikta žmogui... Geriau neprasidėt su jais...
Parduotuvės savininkas asmeniškai paskambino ir atsiprašė dėl tokios situacijos, kad būtų pamiršti pykčiai. Sakė sekanti kartą pasiskambinti ir pasiteirauti apie užsakymą.
Norečiau suzinoti kur mano prekes?
Pirkau pirmą kartą. Prekė pristatyta sekančią dieną. Kokybė nenuvylė. Rekomenduoju.
Nelabai suprantu kam rašyti, kad pristatymas po 1-2d.d jeigu tai neimanoma jūsu imonei!?
Niekad nerašau blogu atsiliepimu, bet šį kart nesusilaikysiu!
Istorija tokia... ieškojau dovanos mažai mergaitei ir radau kažka panašaus ko ji norėtu, aišku buvo ne viena el. Parduotuvė kuri turėjo tokius daiktus, bet šita parduotuvė pasiulė greičiausia pristatymo laika todėl užsisakiau iš jos.
Na ir ka... laukiu jau po tu 2 d.d, 3, 4... ir galiausia nerimaudama paskambinu pasiteirauti, o konsultantė sako :-prekė dar pas mus neatkeliavo
Viskas puiku, prekę gavau laiku, ačiū pardavėjui
Egle 2020-07-25 14:33:40
Uzsisakiau preke, kuria turejo pristatyti per 1-2 d.d. Prekes negavau, i laiskus neatsakineja, telefonu suzinojau, kad prekes ir nebus, bet pinigu taip pat neatgaunu. s*****i.
Pinigus atgavau, pardavėjas asmeniškai paskambino atsiprašyti ir užsakytą prekę tiesiog padovanojo.
Pardavėjas atsiprašė, užgautą prekę pinigus grąžino, visiškai pakeičiau nuomonę apie šią įmonę. Ateičiai bandysiu draugauti su šia įmone.
Dvi savaites jau laukiu prekės. Bandyta susisiekti el.paštu, tačiau visiškai jokių žinių. Tikrai nerekomenduoju.
a*******i, užsisakiau paint zoom dažymo įrangą, o atsiuntė, kažkokį kinietišką visai kitu pavadinimu, nei tinklapyje reklamuoja, geriau tokių įmonių vengti !!!
Prieš savaitę (06.30) užsakiau prekę - ormaišį. Apmokėjimą įvykdžiau iš karto. Jų pažadas - pristatyti prekę per 3 d.
Iki šiol - nei prekės, nei pinigų.
Savaitės eigoje du kartus rašiau jų email. Klausiau dėl užsakymo statuso - IGNORAS.
Galiausiai paprašiau atšaukti užsakymą bei grąžinti pinigus. IGNORAS.
Spręskite patys, kokia tai kontora ir koks požiūris į klientus.
Martyna 2019-09-26 14:28:09
Papildymas:
Po atsiliepimo parašymo sulaukiau skambučio ir atsiprašymo už sukeltus nepatogumus apsiperkant jų internetinėje parduotuvėje. Gavau dovanėlę kaip atsiprašymą.
Esu dėkingą už skirtą laiką ir parodytą pagarbos ženklą klientui.
Linkiu, kad asmeniniai reikalai netrukdytų darbui.
Papildymas:
Paskambino ir paprašė ištrinti komentarą. Aš atsisakiau.
Tikrai arogantiškų klaunų kontora. Patarčiau vengti.
Pirkau batuta, balandzio 30 diena, siandien jau birzelio 17 dar batutas nepristatytas. ka daugiau galima pasakyti apie tokias imones.
Absoliutus a*******i, susisiekti neimanoma, prekes taip ir negavau...Jus paziurekite gerus atsiliepimus raso patys darbuotojai is tu paciu IP adresu...apgailetina ir juokinga, apeikit kas galit sia imone, sutaupysit ir pinigu ir nervu......
Klounų kontora, pralaukiau prekės beveik 2 savaites, ir pranešė, kad užsakymas anuliuotas, nes prekė išparduota
Pirkau šviestuvus apšviestį kiemą. Puikiai veikia jau metus. Itin greitas pristatymas. Gavau jau sekančią dieną po užsakymo. Labai patenkinti.
Labai patenkinti pirkiniu. Pirkome kalėdines girliandas, kurios švietė ir dar dabar kabo aplink namą laukdamos kitų švenčių.Kaip ir žadėta atlaikė puikiai tiek lauke, tiek ant eglutės! Rekomendavom ir kaimynams.Tikrai geros kainos !

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%