Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KASPERTA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KASPERTA

Atsiliepimai apie KASPERTA, UAB

Parašyk savo nuomonę apie KASPERTA, UAB

Klounų kontora, pralaukiau prekės beveik 2 savaites, ir pranešė, kad užsakymas anuliuotas, nes prekė išparduota
Pirkau šviestuvus apšviestį kiemą. Puikiai veikia jau metus. Itin greitas pristatymas. Gavau jau sekančią dieną po užsakymo. Labai patenkinti.
Labai patenkinti pirkiniu. Pirkome kalėdines girliandas, kurios švietė ir dar dabar kabo aplink namą laukdamos kitų švenčių.Kaip ir žadėta atlaikė puikiai tiek lauke, tiek ant eglutės! Rekomendavom ir kaimynams.Tikrai geros kainos !
Petras 2020-01-28 15:02:24
Pirkau prekes tinklapyje, pristate kita darbo diena, labai malonus darbuotojai, kalbejau su dviem abu puikiai pakonsultavo apie prekes ir isgirdau tai ko tiksliai ir tikejausi. Apsipirksiu ir ateityje!
Labai ačiū, džiugu kad likote patenkinti
Tomas 2020-02-05 16:18:58
Labai esame patenkinti paspirtuku. Pardavėja rekomendavo ir pasiėmėme geriausią variantą, dabar džiaugiamės :)
Pirmiausiai paskambinome ir pasakė, kad Kaune galime drąsiai atvažiuoti apžiūrėti ir pasibandyti vaikui labiausiai tinkantį paspirtuką. Labai patiko aptarnavimas, nes tikrai nesiūlo pirkti brangiausio varianto, o išklausė mūsų poreikius ir pasiūlė kelis skirtingus variantus. Galiausiai užtrukome besirinkdami spalvą, visą laikotarpį konsultantė maloniai laukė ir atnešė parodyti skirtingų spalvų paspirtukus. Tikrai grįšime, kai vaikui reikės didesnio paspirtuko ir šitą išaugs. Labai AČIŪ!
Labai ačiū jums, labai malonu, kad likote patenkinti mūsų darbu ir prekėmis :)
Pirma karta apsipirkau internetinėje parduotuvėje ir nemokėjau visai kaip, atlikti užsakyma, bet labai džiugu jog visame kelyje lydėjo maloni konsultantė kuriai didelis ačiū! Prekes pristatė per 1 diena, tikrai apsipirksiu dar kart ateityje!
Sveiki, labai džiaugiuosi užsisakes iš jūsų internetinės svetainės prekes. Užsisakiau 2 kartus. Pirmoji preke buvo kolonėlė kuria džiaugiuosi iki dabar (1.5metų laiko veikia puikiai) naudojame kolonele pastoviai, kai darome vakarėlius ir panašias šventes ir daugelis klausė kur gali nusipirkt, tai taip pat iš jūsų jau nusipirko, kitaip sakant kokybiška prekė už preinama kaina. Antroji prekė buvo sūnui retro kompiuteriukas, labai šaunu jog galima buvo surasti savo laikų kompiuteriuka kuri suteikia tiek daug nostalgijos, net kartais su vaiku pešamės kuris žais. Ačiū labai naudosiuos jūsų svetaine ir ateityje!
Pirkom piešimo planšėtę raudoną o atsiuntė juodą kažkokią subraižytą.
Užsakiau prekę. Sumokėjau pinigus. Kitą darbo dieną parašė, kad prekė išsiųstą, po dviejų parų prekės negavome, taciau sulaukeme zinutes, kad prekės nera sandelyje. NEPATIKIMAS IR NEATSAKINGAS PARDAVEJAS!!!
Labai greitas aptarnavimas ! Pirkome dovana vaikui ir likome labai patenkinti! Tikrai grįšime kalėdiniu dovanėliu!
Ačiū už greitai pristatytą prekę. Labai malonūs darbuotojai visada pakonsultuos. Grįšiu dar ne kartą.
Uzsakiau preke atvykes pasimt ji buvo netoke koke uzsakiau tai ir nepirkau gaila tik laiko 1h sugaisau internete raso kad dirba nuo 10h atvykau 10.10h o ant duru kabo lapelis parduotuve atsidaro 11h NEREKOMENDUOJU.
Martyna 2019-09-17 11:12:35
2/10 vertinu šią parduotuvę.
- nupirkau prekę, kurios iš tiesų pas juos nebuvo.
- žadėta paskambinti dėl panašios prekės konsultacijos, skambučio nesulaukta.
- prašyta grąžinti pinigus už prekę, pinigai negrąžinti. Po kelių dienų sulaukiama skambučio kur siūloma panaši prekė.
- po savaitės pinigai negrąžinti.
- praėjus beveik 2savaitėms ir kelių prašymų pinigai grąžinti.
- sugadinta gimtadienio dovana, lėtas aptarnavimas, pažadų klientui netesėjimas, neprofesionalumas.

+ per visus skambinimus bendravau vis su kitu darbuotoju, visi aptarnavo mandagiai.

Nerekomenduočiau apsipirkinėti
Papildymas:
Po atsiliepimo parašymo sulaukiau skambučio ir atsiprašymo už sukeltus nepatogumus apsiperkant jų internetinėje parduotuvėje. Gavau dovanėlę kaip atsiprašymą.
Esu dėkingą už skirtą laiką ir parodytą pagarbos ženklą klientui.
Linkiu, kad asmeniniai reikalai netrukdytų darbui.
2/10 vertinu šią parduotuvę.
- nupirkau prekę, kurios iš tiesų pas juos nebuvo.
- žadėta paskambinti dėl panašios prekės konsultacijos, skambučio nesulaukta.
- po savaitės pinigai negrąžinti.
- praėjus beveik 2savaitėms ir kelių prašymų pinigai grąžinti.

Nerekomenduočiau apsipirkinėti
Pirkome ormaišius, tik gavę apžiūrėjome buvo išterliotas su skylėm vežėme pakeisti, pakeitė, panaudoti neturėjome galimybės per 14d., todėl kaip tik išėjo panaudoti atsisėdus iškarto suplyšo. Nuvežus į parduotuve gražinti prekės, pasakė kad negražins pinigų nes ne per 14d gražinom, pasakėm kad įdėsim bloga komentarą, tai pasakė kad paduos i teismą už šmeištą, nors jo nėra. taipogi palikus ormaišius jų parduotuvei išlėkė šaukdamas, kad šiukšles susirinkt. Jeigu nenorit nusipirkti vadinamų prekių ŠIUKŠLIŲ nepirkit.
Tik geriausi atsiliepimai. Ilgai rinkomės paspirtuką, o pardavėjas buvo kantrus ir malonus. Davė patarimus ir laukė kol visus išbandysim. Prekė yra geros kokybės. :)

Labai Ačiū už malonų aptarnavimą.
Sveiki, vakar pirkau preke, kolektyvas labai draugiskas, issamiai pakonsultuoja, man patiko, kainos tikrai geros
Pirkejas 2018-12-15 21:01:33
Nerekomenduoju pirkti iš šitos parduotuvės, gavome varveklius, kurie puse nedega, su pardavėju sunku buvo susisekti, nepakeitė į kitą, pinigų negrąžino
Pirkau vidaus ir lauko girliandas, vidaus neveikė tik nupirkta ir atsisake pakeisti. Lauko girlenda varvekliai sugedo po 1, 5 men. Nieko gero. Labai nustebino "vadovo" pozicija pilnas arogancijos. Klientas nulis.
Puiki parduotuve. Labai gera kokybe pristate sekanacia diena po uzsakymo
Puiki parduotuve. Uzsakyma padariau vakare sekancia diena jau gavau. Prekiu kokybe tikrai labai gera o kaina zema.
Aciu, preke gavau sekancia diena, kokybe super
Aciu labai puikios prekes, greitas pristatymas
Labai noriu padekoti uz greita pristatyma, prekes buvo kokybiskos, apsilankysime dar karta.
egle.gabseviciute@gmail.com
2018-12-16 16:02:49 IP 2ju3l7jg
Patys geriausi atsiliepimai, ne pirmą kartą perkame šioje parduotuvėje, prekės kokybiškos, aptarnavimas superinis, kainos itin mažos palyginus su senukais, ermitažu ir kitomis panašaus pobūdžio internetinėmis parduotuvėmis, grįšime dar ne kartą pas Jus! Gražių švenčiu Jums
aciu labai grazios girliandos gavome sekancia diena
Sveiki, kodėl negaunu siuntos. Užsakiau prieš keturias dienas, o rašote pristatysime per 1-2 darbo dienas? Kodėl ne vykdote? Ačiū
Edmundas Gudžiūnas
2018-12-04 15:20:25 IP 2eehho87
Taiu prekės pigesnės nei kitur bet servisas labai blogas. Nepasitikėkit jais ir geriau permokėti nei paskiau nusivilti. Prekę užsakiau Šeštadienį ir tik Antradienį teikėsi paskambinti ir pasakyti, kad tokios spalvos neturi. NEPATIKIMI. Jeigu kreipiatės į juos tai po užsakymo tuoj pat skambinkite ir tereukitės. Ir tikrai užtrunka ilgiau nei jie rašo savo internetiniame puslapyje.
Pigu be akcijos sauni parduotuve didelis pasirinkimas konkurencingos kainos.
#pigubeakcijos #pigubeakcijos.lt #pigu-be-akcijos #pigubeakcijos-atsiliepimai

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai
Valstybės įmonių valdybose vyraus valstybės tarnautojai 05-28 19:32
Seime rengiama pataisa, numatanti valstybės įmonių valdybose daugumą formuoti iš valstybės ar savivaldybių tarnautojų. Opozicija stebisi, kad atsisakoma Lietuvos įsipareigojimų ir silpninamos...
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams
Kroatija atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių ES šalių piliečiams 05-28 18:39
Kroatija ketvirtadienį paskelbė, kad atveria savo sienas Lietuvos ir dar devynių Europos Sąjungos valstybių piliečiams be jokių papildomų apribojimų, siekdama išgelbėti jos ekonomikai itin svarbų...
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais
Internetinėje prekyboje – ir apsauginės kaukės su garsiojo Ai Weiwei darbais 05-28 18:26
Garsus Kinijos šiuolaikinio meno kūrėjas ir politinis aktyvistas savo darbais papuošė 10.000 vienkartinių apsauginių kaukių. Jomis bus prekiaujama "eBay", o visi gauti pinigai atiteks labdaros ir...

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Citigroup 52,26 +8,49%
American Express 101,23 +7,33%