Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę KASPERTA, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę KASPERTA

Atsiliepimai apie KASPERTA, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie KASPERTA, UAB

Niekam nepatariu pirkt iš čia. Prekės laukiau dvi savaites ir dvi dienas. Iš pradžių skambinau, tai melavo kad sandėlį nėra, poto pradėjo rėkti jos ant manęs, akis draskyti, bet kaip apie pinigų gražinima pradėjau kalbeti, tai pradėjo normaliau kalbeti. Labai nemalonios darbuotojos, specialiai nekelia į mano numerį. Galvojau, kad cia atsiliepimai melagingi kad yra blogi tokie, bet realiai tikrai tokia tiesa. Jau tikrai čia "PIGU BE AKCIJOS" ":DD
Aušra 2020-12-03 11:12:47
NEREKOMENDUOJU.Gavau brokuota preke, blogiausiai sioje situacijoje tai, kad tai buvo dovana 4met. dukrytei, kas pasekoje - sugadinta svente ir asaru jura. I laiskus neatsako, telefonu prisiskambinti neimanoma. Gal kazkam 25eu nera dideli pinigai, bet musu seimai tai pakankamai didelis biudzeto nuostolis.
Dar pamirsau parasyti, kad matosi, jog preke jau naudota, galbut buvo grazinta ir parduota dar karta.
NEREKOMENDUOJU! Užsakinėjau Kalėdines lemputes. Prekė atėjo su defektu, rašiau krūvą laiškų dėl grąžinimo/keitimo, skambinau, kreipiausi FB - jokio atsakymo!
dinas 2020-11-26 21:38:36
Paskaicius atsiliepimus, pradzioj pabandziau siandien uzsakyti prekiu pora. Patestuokime. Jei viskas bus ok, - parasysim gera atsiliepima. Jei nei pinigu nei prekiu, rasysim kitokio pobudzio atsiliepima i atitinkamas instancijas, na kolkas laukiam prekiu.Tikesimes bus viskas OK :)
Tesinys: 26d užsakiau 2 prekes- vaikišką palapinę ir žaisla. Gavau šiandien 12.01 į paštomatą. Viskas ok, supakuota, kokybe gera. Taip kad dėkuj ir gerų švenčių. Man pavyko! Užtai palieku gerą atsiliepimą. Linkiu sėkmės
Nesamonių muziejus. Prekės nėra. Į el.paštą neatsakinėja.. a*******i
Audrone 2020-11-17 20:39:56
Norečiau suzinoti kur mano prekes?
Aciprašome gavosi nesusipratimas, prekes gautos.
Nesulaukiu prekės
Dovydas 2020-09-23 18:31:59
Ne firma, o kosmosas. Niekam nepatariu pirkt iš čia. Prekės laukiau tris savaites. Rašiau, neatrašė, paskambinau, atsakė, kad ale ryt po ryt bus prekė. Taip prekės ir negavau per tas dienas. Galiausiai kai vėl pareiškiau, kad man nereikia prekės ir tegul grąžina pinigus, nes kitu atveju kreipsiuosi į teisėsaugos institucijas - nusprendė atsiųsti prekę, atėjo žaibišku greičiu, per dieną. Liko užsakyta dovana neįteikta žmogui... Geriau neprasidėt su jais...
Parduotuvės savininkas asmeniškai paskambino ir atsiprašė dėl tokios situacijos, kad būtų pamiršti pykčiai. Sakė sekanti kartą pasiskambinti ir pasiteirauti apie užsakymą.
Norečiau suzinoti kur mano prekes?
Pirkau pirmą kartą. Prekė pristatyta sekančią dieną. Kokybė nenuvylė. Rekomenduoju.
Užsisakiau prekę iš šios įmonės, itvarą skirtą pečiui. Savo užsakymą gavau kitą dieną. Greitas pristatymas super 10 balų, bet pats itvaras gautas dvejuose vietose įplyšes, gaila, jog pastebėjau neiškarto. Aišku suma nebuvo didelė, bet jeigu moku pinigus norisi ir gauti kokybiška prekę. Nemanau ar kita syki užsisakinėsiu iš šios firmos
Nelabai suprantu kam rašyti, kad pristatymas po 1-2d.d jeigu tai neimanoma jūsu imonei!?
Niekad nerašau blogu atsiliepimu, bet šį kart nesusilaikysiu!
Istorija tokia... ieškojau dovanos mažai mergaitei ir radau kažka panašaus ko ji norėtu, aišku buvo ne viena el. Parduotuvė kuri turėjo tokius daiktus, bet šita parduotuvė pasiulė greičiausia pristatymo laika todėl užsisakiau iš jos.
Na ir ka... laukiu jau po tu 2 d.d, 3, 4... ir galiausia nerimaudama paskambinu pasiteirauti, o konsultantė sako :-prekė dar pas mus neatkeliavo
Viskas puiku, prekę gavau laiku, ačiū pardavėjui
Egle 2020-07-25 14:33:40
Uzsisakiau preke, kuria turejo pristatyti per 1-2 d.d. Prekes negavau, i laiskus neatsakineja, telefonu suzinojau, kad prekes ir nebus, bet pinigu taip pat neatgaunu. s*****i.
Pinigus atgavau, pardavėjas asmeniškai paskambino atsiprašyti ir užsakytą prekę tiesiog padovanojo.
Pardavėjas atsiprašė, užgautą prekę pinigus grąžino, visiškai pakeičiau nuomonę apie šią įmonę. Ateičiai bandysiu draugauti su šia įmone.
Dvi savaites jau laukiu prekės. Bandyta susisiekti el.paštu, tačiau visiškai jokių žinių. Tikrai nerekomenduoju.
a*******i, užsisakiau paint zoom dažymo įrangą, o atsiuntė, kažkokį kinietišką visai kitu pavadinimu, nei tinklapyje reklamuoja, geriau tokių įmonių vengti !!!
Prieš savaitę (06.30) užsakiau prekę - ormaišį. Apmokėjimą įvykdžiau iš karto. Jų pažadas - pristatyti prekę per 3 d.
Iki šiol - nei prekės, nei pinigų.
Savaitės eigoje du kartus rašiau jų email. Klausiau dėl užsakymo statuso - IGNORAS.
Galiausiai paprašiau atšaukti užsakymą bei grąžinti pinigus. IGNORAS.
Spręskite patys, kokia tai kontora ir koks požiūris į klientus.
Martyna 2019-09-26 14:28:09
Papildymas:
Po atsiliepimo parašymo sulaukiau skambučio ir atsiprašymo už sukeltus nepatogumus apsiperkant jų internetinėje parduotuvėje. Gavau dovanėlę kaip atsiprašymą.
Esu dėkingą už skirtą laiką ir parodytą pagarbos ženklą klientui.
Linkiu, kad asmeniniai reikalai netrukdytų darbui.
Papildymas:
Paskambino ir paprašė ištrinti komentarą. Aš atsisakiau.
Tikrai arogantiškų klaunų kontora. Patarčiau vengti.
Pirkau batuta, balandzio 30 diena, siandien jau birzelio 17 dar batutas nepristatytas. ka daugiau galima pasakyti apie tokias imones.
Absoliutus a*******i, susisiekti neimanoma, prekes taip ir negavau...Jus paziurekite gerus atsiliepimus raso patys darbuotojai is tu paciu IP adresu...apgailetina ir juokinga, apeikit kas galit sia imone, sutaupysit ir pinigu ir nervu......
Klounų kontora, pralaukiau prekės beveik 2 savaites, ir pranešė, kad užsakymas anuliuotas, nes prekė išparduota
Pirkau šviestuvus apšviestį kiemą. Puikiai veikia jau metus. Itin greitas pristatymas. Gavau jau sekančią dieną po užsakymo. Labai patenkinti.
Labai patenkinti pirkiniu. Pirkome kalėdines girliandas, kurios švietė ir dar dabar kabo aplink namą laukdamos kitų švenčių.Kaip ir žadėta atlaikė puikiai tiek lauke, tiek ant eglutės! Rekomendavom ir kaimynams.Tikrai geros kainos !
Petras 2020-01-28 15:02:24
Pirkau prekes tinklapyje, pristate kita darbo diena, labai malonus darbuotojai, kalbejau su dviem abu puikiai pakonsultavo apie prekes ir isgirdau tai ko tiksliai ir tikejausi. Apsipirksiu ir ateityje!
Labai ačiū, džiugu kad likote patenkinti
Tomas 2020-02-05 16:18:58
Labai esame patenkinti paspirtuku. Pardavėja rekomendavo ir pasiėmėme geriausią variantą, dabar džiaugiamės :)
Pirmiausiai paskambinome ir pasakė, kad Kaune galime drąsiai atvažiuoti apžiūrėti ir pasibandyti vaikui labiausiai tinkantį paspirtuką. Labai patiko aptarnavimas, nes tikrai nesiūlo pirkti brangiausio varianto, o išklausė mūsų poreikius ir pasiūlė kelis skirtingus variantus. Galiausiai užtrukome besirinkdami spalvą, visą laikotarpį konsultantė maloniai laukė ir atnešė parodyti skirtingų spalvų paspirtukus. Tikrai grįšime, kai vaikui reikės didesnio paspirtuko ir šitą išaugs. Labai AČIŪ!
Labai ačiū jums, labai malonu, kad likote patenkinti mūsų darbu ir prekėmis :)
Pirma karta apsipirkau internetinėje parduotuvėje ir nemokėjau visai kaip, atlikti užsakyma, bet labai džiugu jog visame kelyje lydėjo maloni konsultantė kuriai didelis ačiū! Prekes pristatė per 1 diena, tikrai apsipirksiu dar kart ateityje!
Sveiki, labai džiaugiuosi užsisakes iš jūsų internetinės svetainės prekes. Užsisakiau 2 kartus. Pirmoji preke buvo kolonėlė kuria džiaugiuosi iki dabar (1.5metų laiko veikia puikiai) naudojame kolonele pastoviai, kai darome vakarėlius ir panašias šventes ir daugelis klausė kur gali nusipirkt, tai taip pat iš jūsų jau nusipirko, kitaip sakant kokybiška prekė už preinama kaina. Antroji prekė buvo sūnui retro kompiuteriukas, labai šaunu jog galima buvo surasti savo laikų kompiuteriuka kuri suteikia tiek daug nostalgijos, net kartais su vaiku pešamės kuris žais. Ačiū labai naudosiuos jūsų svetaine ir ateityje!
Pirkom piešimo planšėtę raudoną o atsiuntė juodą kažkokią subraižytą.
Užsakiau prekę. Sumokėjau pinigus. Kitą darbo dieną parašė, kad prekė išsiųstą, po dviejų parų prekės negavome, taciau sulaukeme zinutes, kad prekės nera sandelyje. NEPATIKIMAS IR NEATSAKINGAS PARDAVEJAS!!!
Labai greitas aptarnavimas ! Pirkome dovana vaikui ir likome labai patenkinti! Tikrai grįšime kalėdiniu dovanėliu!
Ačiū už greitai pristatytą prekę. Labai malonūs darbuotojai visada pakonsultuos. Grįšiu dar ne kartą.
Uzsakiau preke atvykes pasimt ji buvo netoke koke uzsakiau tai ir nepirkau gaila tik laiko 1h sugaisau internete raso kad dirba nuo 10h atvykau 10.10h o ant duru kabo lapelis parduotuve atsidaro 11h NEREKOMENDUOJU.
Martyna 2019-09-17 11:12:35
2/10 vertinu šią parduotuvę.
- nupirkau prekę, kurios iš tiesų pas juos nebuvo.
- žadėta paskambinti dėl panašios prekės konsultacijos, skambučio nesulaukta.
- prašyta grąžinti pinigus už prekę, pinigai negrąžinti. Po kelių dienų sulaukiama skambučio kur siūloma panaši prekė.
- po savaitės pinigai negrąžinti.
- praėjus beveik 2savaitėms ir kelių prašymų pinigai grąžinti.
- sugadinta gimtadienio dovana, lėtas aptarnavimas, pažadų klientui netesėjimas, neprofesionalumas.

+ per visus skambinimus bendravau vis su kitu darbuotoju, visi aptarnavo mandagiai.

Nerekomenduočiau apsipirkinėti
Papildymas:
Esu dėkingą už skirtą laiką ir parodytą pagarbos ženklą klientui.
Linkiu, kad asmeniniai reikalai netrukdytų darbui.
2/10 vertinu šią parduotuvę.
- nupirkau prekę, kurios iš tiesų pas juos nebuvo.
- žadėta paskambinti dėl panašios prekės konsultacijos, skambučio nesulaukta.
- po savaitės pinigai negrąžinti.
- praėjus beveik 2savaitėms ir kelių prašymų pinigai grąžinti.

Nerekomenduočiau apsipirkinėti
Pirkome ormaišius, tik gavę apžiūrėjome buvo išterliotas su skylėm vežėme pakeisti, pakeitė, panaudoti neturėjome galimybės per 14d., todėl kaip tik išėjo panaudoti atsisėdus iškarto suplyšo. Nuvežus į parduotuve gražinti prekės, pasakė kad negražins pinigų nes ne per 14d gražinom, pasakėm kad įdėsim bloga komentarą, tai pasakė kad paduos i teismą už šmeištą, nors jo nėra. taipogi palikus ormaišius jų parduotuvei išlėkė šaukdamas, kad šiukšles susirinkt. Jeigu nenorit nusipirkti vadinamų prekių ŠIUKŠLIŲ nepirkit.
Tik geriausi atsiliepimai. Ilgai rinkomės paspirtuką, o pardavėjas buvo kantrus ir malonus. Davė patarimus ir laukė kol visus išbandysim. Prekė yra geros kokybės. :)

Labai Ačiū už malonų aptarnavimą.
Sveiki, vakar pirkau preke, kolektyvas labai draugiskas, issamiai pakonsultuoja, man patiko, kainos tikrai geros
Pirkejas 2018-12-15 21:01:33
Nerekomenduoju pirkti iš šitos parduotuvės, gavome varveklius, kurie puse nedega, su pardavėju sunku buvo susisekti, nepakeitė į kitą, pinigų negrąžino
Pirkau vidaus ir lauko girliandas, vidaus neveikė tik nupirkta ir atsisake pakeisti. Lauko girlenda varvekliai sugedo po 1, 5 men. Nieko gero. Labai nustebino "vadovo" pozicija pilnas arogancijos. Klientas nulis.
Puiki parduotuve. Labai gera kokybe pristate sekanacia diena po uzsakymo
Puiki parduotuve. Uzsakyma padariau vakare sekancia diena jau gavau. Prekiu kokybe tikrai labai gera o kaina zema.
Aciu, preke gavau sekancia diena, kokybe super

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

ES ir JK derybininkams įklimpus, iniciatyvos imasi šalių lyderiai
ES ir JK derybininkams įklimpus, iniciatyvos imasi šalių lyderiai 12-05 11:40
Jungtinės Karalystės (JK) premjeras Borisas Johnsonas ir Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, šeštadienį surengs telefoninį pokalbį, per kurį tikimasi išspręsti krizę dėl vėl...
Atnaujinamas Kalnų parko Dainų slėnis
Atnaujinamas Kalnų parko Dainų slėnis 12-05 10:56
Ruošiantis kitąmet planuojamai studentų dainų šventei "Gaudeamus", Vilniuje ketinama atnaujinti dalį senamiestyje esančio Kalnų parko. Darbai Dainų slėnyje jau pradėti, tuo metu Trijų Kryžių kalno...
Europos Parlamentas ir ES Taryba pasiekė susitarimą dėl 2021 metų Bendrijos biudžeto 12-05 10:44
Penktadienį vykusiame Taikinimo komitete Europos Parlamentas ir Europos Sąjungos Taryba preliminariai susitarė dėl 2021 metų Europos Sąjungos biudžeto. 2021-ųjų ES biudžetas bus formaliai...

Karantino metu Jūs: