Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karštas dūmas, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karštas dūmas

Atsiliepimai apie Karštas dūmas, MB

HOTSMOKE

Kaitinančios cigaretės
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Karštas dūmas, MB

Perspektyvus kolektyvas :)
Sveiki visi! Norėjau kur nors palikti atsiliepimą HotSmoke. Naudojau 7 mėnesius kamry gxg push. Netyčia sušlapinau ir nustojo veikti, o buvau išvažiavus į Anglija kelioms savaitėmis, pakako atsiųsti vaizdo medžiaga kaip neveikia cigaretė ir atsiuntė į Angliją per 3 dienas nauja cigarete. Puikus garantinio aptarnavimas, visuomet galima susikalbėti. Tai pat dar gavau heets be nikotino mėlynių skonio cigarete :-)
Prekes kaina atitiko kokybe.
Malonus kolektyvas kantriai telefonu padėjo išsirinkti sistemą, geras produktas dabar liko išsirinkti tinkamus heets.
Aurelija 2020-08-07 08:13:13
Sveiki, noriu parašyti kad jumis nusivyliau buvo užsakymas padarytas už 14, 47€ 1vnt miško uogų, ir du vnt persikų skonio heets cigarečių siuntinyje radau tik du pakelius nors sumokėta už tris pakelius negana to dar ir sumaišėt adresus siuntimo iš mano adreso į Panevėžį nusiuntėt į Palangą..tikiuosi pasižiūrėsite ateity ką siunčiat ir kur.
Sveiki, atsiprašome galbūt per klaida sumaišė. Antra mes siunčiame ne heets, o ccobato. Trečia mes siunčiame ir iš palangos, tai jums rodė galbūt kad įdėjome palangoje į paštomata, kad pasiimtu kurjeris ir pristatytų Panevėžyje....
Teko bendrauti su savininku, didelis respektas jam. Mokantis dirbti su savo projektais tiek hotsmoke.lt tiek gelbekmane.lt ŠAUNUOLIS taip ir tuoliau.
Pristatė tą pačią dieną. Liuks produktai.
Liuks produktai. Visi tik moka kalbėt apie IQOSA išreklamuotas daiktas. HotSmoke produktai nepalyginami nauodoji tos pačius heetsus bet bent nuo hotsmoke sistemų normaliai parūkai ir ilgiau ir stipresnis dūmas. Išsireklamuos šitie bičai stipriau ir ate, ate iqosui :D
Malonus personalas! Visuomet išaiškina viską labai aiškiai. (Y)
Šaunus kolektyvas! Puikus produktai, gera kokybė, puikus garantinio aptanavimas. Ir sparčiai plėstanti įmonė. Sekmės HotSmoke komandai
Neseniai užsisakiau preke qoq - honor puikus produktas. Daug funkcijų geras dūmas. Geresnis nei IQOS 3.0 Multi. O dėl pristatymo, tai nežinau kaip jums bet man pristatė greitai kurjeriu per 1 darbo dieną. Galbūt užsisakinėjote kaip pas juos vyko atnaujinimai, buvo minėja sociališkai ir savo puslapyje, kad vyks mėnesį atnaujimai. Dabar tai viskas labai liuks!
Sveiki visiems. Esu dažnas hotsmoke.lt klientas užsisakinėju sistemas iš jų jau apie 1 metus. Atlikta mano profilyje 48 užsakymai. Esu patenkintas kokybe bei aptarnavimu. Dabar skaitau komentarus ir galvoju ar papirkti atsiliepimai, ar šiais laikais žmones moka skaityt kas parašyta užsakymo formose? Ar bendraut nesugebat. Aiškiai parašyta koks pristatymo laikotarpis Lietuvos paštu ir kurjeriu. Man per tiek užsakymu, vėlavo tik du kartus ir tai todėl, kad pristatymas buvo per Lietuvos pašta. Tai pat bent kartą atsiverskit savo el.pašta ir patikrinkite ar negavote kokių naujienų dėl užsakymo, o ne sedėkit facebooke ir instagrame. Tai pat irgi galiu pagirti garantinio aptarnavimą nereikėjo siusti atgal jiems sistemos. Atlikau vaizdo medžiaga ir atsiuntė nauja, bei per tiek laiko tik viena sistema buvo sudurniavus. O jeigu čia skundžiates dėl pristatymo nuvažiuojat pas juos ir nusiperkat vietoje. Mažiau verkt reik, o įdėmiai skaityt kas parašyta.
O kiek bendraves su Hotsmoke tikrai malonus kolektyvas. Gerai pašnekėsi papildomai dovanų gausi
Sveiki, buvo draugas užsisakęs maitinimo priemonę Switch ir buvo užsakyta šeštadienį gavo tik ketvirtadienį, kai buvo pranešta kad iki antradienio jau gaus prekę nes draugės gimtadieniui turėjome dovanoti. Buvo pasirinkimas tik baltos spalvos, pasirinkome kad per 1-2 darbo dienas būtų pristatyta, sekimo numerį turėjo gauti bent pirmadienį bet negavo, antradienį jau skambino klausti kur prekė bet kai paklausėme buvo atsakyta kad neturi baltos spalvos ir kad tik juoda yra (kai net internete nebuvo jokio pasirinkimo spalvų) tada pranešė kad trečiadienį ryte jau išsiųs ir po pietų jau turėtų būti prekė. Nebuvo :) teko vėl skambinti ir klausti kur ji yra, kai paskambinome pasakė kad galime pasirinkti iš kitų modelių ir atsiųs nemokamai kai išsirinkome tai pasakė kad net nėra tokios spalvos, tai kam tada siūlyti jei net neturi? Jau galiausiai vėliau pasakė kad ketvirtadienį ryte bus ir rado butent balta kokio norime. Tai kodėl klientas turi skambinti pats ir vis klausinėti kur jo prekė, tada jam atsako kad tokios spalvos sandėlyje net neturi kai net pasirinkimo nebuvo spalvos ir buvo parašyta kad yra, kodėl jokio sekimo numerio neatsiuntė? Kodėl toks prastas komunikavimas su klientais? Ačiū dievui kad gavom galiausiai ir žmogui pavėluotai padovanojom, nemanau kad kažkada dar užsakinėsime bet ačiū už blogą patirtį :)
Sveiki, Prašome skaityti kas parašoma svetainėje pirmame puslapyje. Parašyta jog Iki 08-11 prekių pristatymas vėluos, nes hotsmoke vyksta atnaujinimai ir fizinė parduotuvė uždaryta. Visuomet su mumis galima susisiekti ir išspręsti problema. O ne iškart skelbtis viešai, kad mes atliekame darbus blogai. HotSmoke suteikia prekėms garantija metus. Prekiaujama originaliomis prekėmis. O ne iš aliexpress. Jeigu randate aliexpress prekes, užsisakinėkite, bet ar gausite garantija ir originalia preke čia didelis klausimas.
Sveiki, taigi susisiekite su HotSmoke komanda. Jeigu žmogus yra iš kito miesto ir pasirenka pristatymo būda ATSIIMTI VIETOJE. Tai mes tikrai negalime jums nemokamai išsiųsti siuntinio!!
Laba diena. Užsakiau prekę liepos4 dieną, bet vis nesulaukiu....dar tokioj situacijoj niekad neteko būti.Tai ir rašykit, kad gausit prekę po mėnesio ar vėliau, pirkėjas pasirinks ar jam verta laukti.Esu labai nusivylus Jūsų tokiu operatyvumu.
Sveiki, tam skirtas hotsmoke garantinis. Jeigu sugedo sistema garantinis iškart pakeičia į nauja sistemą.
Sugedo po keliu dienu naudojimo. Ir pasirodo ta pati galima aliexperess nusipirkti (aišku, kaina daug mazesne).

Narų darbai
Hidrotechnikos įrenginių priežiūra ir remontas

Adresas: Šarkuvos g. 17-38, LT-48156 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; kita veikla.
MB "Narų darbai" - tai įmonė, kurios pagrindinė darbų kryptis - povandeninių hidrotechninių įrenginių priežiūra, įrengimas bei remontas. MB "Narų darbai" komandą sudaro tik itin patyrę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys leidimus nerti net į 60-ies metrų gylį po vandeniu. Turime visą reikiamą įrangą...
Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
"Volkswagen" elektromobilis ID.3 pristatytas Vilniuje
"Volkswagen" elektromobilis ID.3 pristatytas Vilniuje 10-01 16:56
Ilgai laukti "1st" serijos modeliai pasiekė klientus, daugiau versijų žadama kitais metais.
Baltarusių sąskaitos Lietuvoje: galimybės ir rizikos
Baltarusių sąskaitos Lietuvoje: galimybės ir rizikos 10-01 16:47
Nors viešumoje girdime įvairių kalbų, Lietuva jau dabar yra atvira Baltarusijos žmonėms ir įmonėms. Lietuvos banko turimais duomenimis, šiuo metu komerciniuose Lietuvos bankuose atidaryta per...

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

American Express 100,25 +2,56%
eBay 52,10 -1,04%