Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

O aš laabai patenkinta poliklinikos darbu, puikiai suplanuotas darbas (Kardiolitai toli iki Jūsų)
1.jokiu eiliu, paskirta 13.00 -ta valanda ir papuoli.
2.perskambina registratura, jeigu ilgai neprisiskambini
3.ateina žinutė, apie rytojaus vizita.
4.nereikia ilgai laukti, kad papult pas specialista.
5.prieš savo operacija gavau tiek zinių (galiu referatą parašyt dbr)

Gydytojai man visą laiką papuola superiniai.
Visi specalistai vienoj vietoj.

O vaikiška poliklinika, man iš vis "fantastika".
Visiems rekomenduoju..

Dantukus remontuojam privačiai, pas mama. Todėl nzn kas ten daros.
Labai apmaudu, kad klinika nesiunčia priminimo žinučių, ir maža to, žmogui susimašius dėl datos, dar imama grasinti, kad nebebus leista registruotis! susitvarkykite sistemą, kaip visos normalios klinikos!
Patys neprofesionaliausi gydytojai, yra geresnių poliklinikų Vilniuje. Jei turite minčių čia užsiregistruoti - nesiregistruokite...nes laiko gaišimas tik.... Registratorės ndeduok dieve kokios arogantiškos...
Alicija 2020-08-16 22:47:40
Karoliniskiu poliklinikos administracija trina neigiamus komentarus apie gyd.Cesnienes netinkama elgesi pacientu atzvilgiu. Buvo labai geras komentaras 2019m. spalio men.15d.

Administracija! Ko jus bijote, jeigu viskas gerai? Dingo komentarai tarp 2019m. 09.03 iki 2019m.12.03. TUSCIA!
Man gyd. Čėsnienė dėl galvos skausmo ir stipraus svaigimo bei pykinimo pasiūlė pas psichologą apsilankyt. Burbėdama išrašė siuntimą pas kraujagyslių chirurgą, kuris apžiūrėjo ir patarė greičiau kreiptis pas kardiologą. Nes gali būti priešinsultinė būsena
Daiva Zemeckiene
2020-12-27 15:52:04 IP 2e7r4456
Laba diena, 2017 liepos menesi, pas jus atveze mano sunu Artura Zemecka 2008-03-01. Kodel pas jus? Del pazinciu ar del nusikalteliu bendrininkavimo?
Man buvo pagrobe du nepilnamecius vaikus 2017-04-20 m nuveze i vaiku namus, vaiko teisiu vyr specialiste reikalavo ispirkos, kad atcisakyciau palikimu, as neatcisakiau, tada liepe uzregistruoti sunu i Raidos centra, uzregistravau, bet kai atejo ta diena as sunu nuvazevus isregistravau ir sunui paskambinau pasakiau, kad niekur nevaziuotu, nes nereike as isregistravau, bijodama, kad neparduotu sunaus organu supirkejams. Bet vaiku teisiu ir Nemencines vaiku namu darbuotoja nuveze sunu i Karoliniskiu poliklinika, yra korteleje irasas, nes mano vaiku yra Centro poliklinika, vaikus is pagrobeju pasivogiau ir islaisvinau tik po 4 menesiu 2017-08-23, ir perejom i Šeškines poliklinika, is pradziu turejome daktare, bet kai atvazevom i poliklinika suzinojom, kad neturim konkrecios daktares, kad mus priims daktarai kurie dirba ta diena.
Sakykit, kokios paslaptys vyksta gydymo istaigose, mes dabar vel Centro poliklinikoje, bet daktare buvo keistai bendraujanti ir bendradarbevo su vaiku teisem. Man tai labai nepatiko, nes vaikus 2018 m gruodzio tarpsventini laikotarpi norejo parduoti ir isvesti i Naujaja Zelandija, mes turejom sleptis nuo nusikalteliu.
Nejau gydytojai neturi vaiku? Nejau jiems visai nesvarbu, ka nori nusikalteliai padaryti nieko detam ir geram vaikui? Nejau nusikalteliai gali viska ir nera zmoniu kas uztartu vaika? Nusikalteliai sieke is musu atimti mano nusipirktus namus, musu palikimus testamentais apie kuriuos nieko nezinojom iki 2020 m ir ketino parduoti vaikus, vaikai patyre toki smurta is suaugusiu vaiku namu darbuotoju, visi melavo vaikams apie mane, man melavo apie vaikus.
Bet musu rysys nugalejo, mes jais nepatikejom, bet vaikams sugriove nuostabe vaikyste, isgasdino ir ivare baime mokyklose, jie saugiai jauciasi tik namuose su manim. Ar tai normalus gyvenimas? Ir gydytojai bendradarbiaija su nusikalteliais kurie isidarbine Vaiko teisese, nereikalauja paaiskinti rastu skleidziamo melo, kad nebutu irodymu? As labai tikiuosi, kad policija isaiskins, nes Vaiku teisiu specialisto Mindaugo Malinausko klausiau ar man ruosetes padaryti taip pat kaip Drasiui Kedziui, nes nusikalteliu dokumentai yra pas atciradusi antstoli, kad as gyvenime neturejau ginklo ir net niekur nesu ginklo rankoje laikius, parasyta pistoletai du ir toliau raso nera. Ka nori išaudyti dabar nusikalteliai ir galimai nori mane apkaltinti. Policijai pranesus, bet ar ras, neaisku.
Linkiu buti sveikiems
Labai man įdomu, kam tie numeriukai ir laikas, jei visvien nepriima laiku. Reikia prie kabineto laukti apie valandą. Stomotologe vietoj manęs priime kita žmogų aplamai be talonelio, nes ekrane naujo numeriuką nebuvo. Kas čia per.?kodėl aš mokesčių mokėtoja man paskirtų laiku negaliu ateiti ir pasidaryti pracedūra. Aš turiu laukti val
romanas Vidmantas Puplauskis
2020-12-11 15:42:03 IP 28memjt0
Sveiki, buvau geros nuomonės apie Karoliniškių polikliniką, bet dabar negavau dviejų vaistų. Nežinau, ar šeimos gydytoja DONATA ŽALYTĖ neišrašė, ar įvyko klaida. Negaliu prisiskambinti į kabinetą
Viztų pavadinimas -
METFORMIN ir NOLITERAX. Pagarbiai - Vidmantas Puplauskis
Apsilankiau pas stomotologę 2020.12.07, ir labai nusivyliau, kas kad virusas užpuolė visą šalį, atėjus susitvarkyti skaudamą dantį pagalbos nesulaukiau, maniau bent vaistų uždės, kad numalšintų skausmą, išrašė antibiotikus ir liepė skalauti sūriu vandeniu, taigi atėjau ir išėjau su skausmais, daktarė su sesele traukėsi kaip nuo raupsuotos, nors apranga kaip priklauso apsisaugoti nuo koronos, juo lab savo sistemoje turi matyti, kad dariau testą covid jis buvo neigiamas, jei toks atsainus darbas, tegul visi nešasi tyrimų atsakymus, gal tuomet savo darbą dirbs, o ne šiaip leis laiką darbo vietoje, už ką pinigus gauna, visai nenori gydyti žmonių.

Venkite sitos poliklinikos, uzsiregisteavau su siuntimu pries 3 savaites gipso nuemimui. Atejus vizitui, daktare Vilija Zeimyte, pareiskia, kad siandien rentgenui ji nesius, ir aplamai nesuteiks konsultaciju, nes mano registracija pas kita daktara, kuris serga. Nors systemoje automatiskai vizitas buvo perkeltas pas ponia Vilija. Is poliklinikos negavau jokios info apie mano registracijos pakeitima. Belieka eiti privaciai, nes per tokias arogantiskas sundaktares turetum papildomai vaikscioti su gipsu dar minimum menesi kol gausi kita registracijos diena.
Atejo sunkus metas visiems ir gydytojams ir pacientama.Bet zmones visi skirtingi.Bedu prispausta privalejau lankytis poliklinikoj, nors esu garbaus amziaus. Noriu isskirti viena gydytoja L.Stasiunaite, kuri taip nuosirdziai aiskino, bendravo, dekoju ir linkiu sekmes
Sergu sunkios formos bronchine astma (BA) daugiau nei tris savaites atgal uzsirasiau pas seimos gydytoja Rasinskiene vizitui nuotolibiu budu. Paskambines paprasiau pratesti elektronini recepta vaistams nuo astmos, pasake tuoj padarys. As nuejau i vaistine bet nieko neisrasyta, taip skambinau 4 kartus skirtingom dienom ir visus kartus girdejau, ta, pati pazada kad tuoj bus, israsytas vaistas (Foster 200/6)
Pradejau labai dusti, kvieciausi kelis kartus greitaja, pats buvau kelis kart nuvaziaves i lygonine, pradejau kenkt sveikatai naufodamas Salbutamol purskala kas valanda, kas pusantros, tik tiek te uztekdavo. Pradeju skambineti direktoriaus pavaduotojams, prasidejo nemalonus pokalbiai, lradejo ginti savo bendradarbe, yra irasyti pokalbiai, yra uzfiksuoti skambuciai daktarei.
Pazadejo pavaduotoja kad man bus paskambinta ir viskas sutvarkyta, isties paskambino, uzrase 2020 10 07, skambinu, bet ta diena, aplamai nepakele ragelio. Iki siol esu be vaistu, aplaidumas siaubingas.
Galiu is, savo puses pasakyt tiek kad, jeigu tau darbas nepatinka, nereiketu jo dirbti, beto su zmoniu sveikata. Pacientai siai daktarei (RASINSKIENE) visiskai nerupi.
Bus, parasyta ir i Sveikatingumo monisterija skundas
antra savaite negalima prisijungti prie Karoliniškių poliklinikos paciento kortelės. Jus turite kompetetingą IT skyrių? dvi savaites nesugeba sutvarkyti sertifikato. Kiek dar reikės laukti?
laba diena skambinau visa valanda tai nepriskambinau, o tai bloga buvo man, gal spaudimas ar ka norejau posikonsultoti del kaukies nesiot negaliu dustu bloga labai, sirdis sustos ir nekam nerupies sveikatos, zmones daktarai ar jus vilkai miskuose

Esu labai nusivilusi jūsu paslaugomis, butent gyd. J.Rasinskienės.Atėjau penkt. pagalbos, bet tikrai jos nesulaukiau ir isejau.Pati esu hipertonikė, jeigu ateina toks ligonis, tai galima butu pamatoti kartu ir spaudimą, viską daro kaip jai patogu, dėl kojos irgi tik uzsirase pas traumatologą.
Nors laikinai nedirbu, bet vis tiek zmogus su kojos trauma, negales iskart kreiptis i LDB, tai reikia suprasti kad ir tokiam ligoniui reikia biliutenio, na dirba labai prastai jūsu personalas, tik dėl varnelės, visai nesinori ir kreiptis, nes akivaizdu kad neieskoma būdu padėti PACIENTUI, o atsikratyti ko greiciau ir per durys isvaryti ta ligonį.Gėda tokiems daktarams.LIŪDNA
Stase Patejuniene 2020-07-13 08:31:35
Kodel nuo 2020-07--07 iki sios dienos 2020-06-13, negaliu prisiskambint nei i Karoliniskiu poliklinikos, nei i Pilaites filialo, registraturas. Ta daro ir mano dukra ir kiti, taciau isskamba nustatytas laikas ir telefonas atsijungia. Jei dar ir toliau taip bus, rasysim skundus i Sveikatos apsaugos ministerija. Su pagarba Stase Patejuniene. 2020-07-13.
Šiuo metu lankausi 217 kab.Magnetoterapijos procedūrose (18 kabina). Norėjau padėkoti šiame kabinete dirbančiai slaugytojai Reginai už jos profesionalumą, gerumą, kantrybę, pakantumą taip reikalingą šiame sunkiame darbe. Didelis ačiū už šiltą žodį, kuris kaip ir magnetoterapijos procedūra padeda sveikti.

Pagaerbiai, Vilė
Esu jaunas asmuo, todėl poliklinikoje lankausi retai. Kreipiuosi tik esant rimtam sveikatos sutrikimui. Liepos mėn. kreipiausi dėl sveikatos pakitimų, šeimos gydytoja nukreipė pas kitus specialistus. Gydytojas siekiant nustatyti pakitimus ir įvertinęs mano nusiskundimus skyrė kraujo tyrimus - tam tikrų hormonų. TYRIMAI MOKAMI. (Dirbančiais gydytojais pasitikiu ir esu patenkinta). Tačiau noriu išryškinti polinkinikos '' trūkumus'' - paskiriami mokami tyrimai! TEISIŠKAI sutvarkyta viskas puikiai, juk pasirašoma, kad pageidaujama, kad būtų atlikti tam tikri tyrimai - mokamai. Paslaugos teikimo pagrindas - jog neturima siuntimo. Tačiau mano sveikatos būklę įvertina ir toliau vertina gydytojas ir jam reikalingi tam tikri duomenys, kad skirtų tinkamą gydymą. Nepamirškite kad dauguma žmonių moka ir privalomą sveikatos draudimą. (Išdėsčiau pastebejimus, nes analogiškose situacijose kitose sveikatos priežiūros įstaigose, tyrimai paskiriami nemokamai remiantis teisės aktų nustatyta tvarka ir pagrindais).
Stase Patejuniene
2020-07-13 08:31:35 IP 5juc2ise
Padėka.
Labai norėčiau padėkoti bendros praktikos slaugytojai Svetlanai Bartoševičienei už jos atsidavimą savo darbui, profesionaliai atlekamas procedūras, nuoširdumą, patarimus. Jau beveik metus Svetlana ateina pas mus į namus pas sunkiai sergančia mano mama. Dėka slaugytojos atsakingo požiūrio ir kompetencijos mamos sveikata pagėrėjo, kiek tai įmanoma mūsų atvejų, mama serga nepagydoma parkinsono ir alzheimerio liga. Atėjusi visada būna geros nuotaikos pilna idėjų ir patarimų. Nuoširdus ačiū Svetlanai!
kazkas baisaus o nepoliklinika!!! Skambini 3 dienas is eiles, niekoo nei atailieps nei ka
Ši poliklinika kažkas baisaus. Jų tvarka priėmimų baisi, pas visus gydytojus nesilankiau, bet pas kiek teko lankytis tai irgi baisu. Kas žada prisirašyti, gerai pasiskaite atsiliepimus rinkitės šeimos gydytojus ir kitus gydytojus. Dėl ko taip sakau galiu papasakoti situacija kuri mane galutinei atbaidė nuo šios poliklinikos, šių metų vasario mėnesį kreipiausi pas Antropik gydytoja dėl temperatūros ir skausmų nugaroje ir juosmenyje. Tai iš gydytojos gavau recepta nimesil pagerti nes čia nieko baisaus. Tada vėl pas tą pačia gydytoja kreipiausi dėl tų pačių skausmų nes kuo toliau tuo labiau skaudėjo. Gavau antra recepta su kitais vaistais ir liepimu mankštintis. Tada trečia karta kreipiausi o čia jau buvo karantinas dėl covid, ji išėjusi atostogų buvo mane paskyrė pas Gasparevičienę nes ji pavadavo, tada gydytoja primti sakė negali bet man išrašė leidžiamų vaistų nuo skausmo. Tada ketvirta kartą kreipiausi kad man yra temperatūra ir kad man vistiek skauda, tada kažkaip vos ne vos užrašė kraujo tyrimui. Pasidariau tą tryimą, CRB mano padidėjas tada paskambinau aš jai pati ir ji man išrašė antibijotikų geremų ir buvo užrašiusi nuotolinei konsultacijai pas kitą gydytoja neurologą dėl tų skausmų. tas gydytojas iš mano nupasakojimų man prirašė dar vaistų. Na aš visą plakinį vaistų vartojau vartojau, skausmas tik didėja, jaučiu kad koja taip pat didėja, namie guliu su nedarbingumu, vyras padeda apsiversti lovoje nes iš skausmo nepajėgiu pati, ant galo man sutrinka žarnynas, aš vos pajėgiu nuo lovos paeiti bet turiu ištisai lakstyti į tualetą, valgyt negaliu nes iškarto į tualetą. Skambinu pavaduojančiai gydytojai per tą laiką vėl kokį porą kartu ji man sako "ojezus" nežinau ką daryti, tai gal kitus tau antibijotikus išrašyti.... Klausit kodėl neskambinau į greitają, skambinau bet kadangi karantinas man tiesiai šviesiai pasakė kad manes nepriims. Tai ant galo turiu omenyje balandžio 1 diena mane vyras nunešė į mašina ir nuvežė į santariškių ligoninę, jo ir ten buvo problemų su pykčiais bet priėmė mane, bet kai apžiūrėjo iš karto guldė nes mano būklė buvo bloga. Dabar pasirodo turiu lėtine liga reumatinę, artritą kurį ir toliau turi gydyti, ligoninei prabuvau iki balandžio mėnesio galo pompavo nežinau kiek antibijotikų man. Paleido iš ligoninės ir liepė toliau tęsti gydymą su šeimos gydytoja. Nu čia kuris laikas buvo ramu po tiek vaistų suleidimo kaip ir viskas gerai. Po to aš pradėjau jaustis nestiprius skausmus, temperatūra minimaliai pakilusi, sakau susisieksiu su savo gydytoja šeimos Antropik. nu žodžiu vėl gavosi nesamonės, tai ji negali priimti tai ji nežino kažko, viskas tik telefonu. Juokingiausia buvo kai mane kita gydytoja užregistravo pas ortopedą tos poliklinikos jis man skambina ir sako kas yra, aš jam sakau skauda ir pan. jis man sako " o tai tave operuoti reikia" ? sakau nu ne, ligoninei man kaip pusiau operacija darė, tai jis man sako o tai dėl ko tu čia užregistruota, sakau nežinau klauskit gydytojos tada :D.Dabar ten tvarka baisi, jei tave užrašo vizitui kai ateini stovi lauke toje eilėje, tau kelios min iki vizito ir tos moterys prie durų kur dirba nespėja, nes letai dirba. Didinkit pajėgumus ar kažką. Kitos poliklinikos neturi kažkaip tokių problemų, sakau nes žinau.
Dabar sedim pre poliklinikos su temperatūra. I registratura neprisiskambinom. Gydytojai skambinau 18 kartu atmeta. Gal galėtumėte paaiskinti kaip pas Jus patekti? (vaikui 3 metai)
A REVENGE!

WARNING: CONTENT NOT SUITABLE FOR SENSITIVE AND PEOPLE UNDER 18!
I REMEMBER BEING VERY YOUNG
FULL OF LIFE AND PRIDE…
BUT THEN…I THOUGHT I WOULD CRY
FOREVER!
WHEN ALL THE PROBLEMS CAME ALONG…
I WAS PRETENDING TO BE OKAY
AS IT IS NOW MY TIME!
OKAY, SO I’M SICK…
LONELY AND VERY TIRED…
NOW, MY ONLY DESIRE
IS TO SET YOU ALL ON FIRE!
NOW, ALL I NEED IS A TRICK,
AS WELL AS MEDICATION, QUICK!
TO BE HEALTHY AS I USED TO BE…
I’M ALL COVERED IN SCRATCHES*
NOW LET ME GRAB THE MATCHES
AND START THIS GAME…
OH, I WANT TO SEE THESE BIG FLAMES,
FLAMES OF SCREAM AND PAIN!
OH, EVERYTHING IS UP IN FLAMES
YOU ALL LOOK NOW THE SAME
AND YOU ALL WANT ME TO STOP THIS GAME
AS YOU ARE ALL READY TO TAKE THE BLAME!
YOU MADE ME FEEL SO DULL & LAME
SO NO, I WON’T STOP THIS GAME
JUST YET…
REVENGE,
I KNOW I’VE GOT NO RIGHTS
TO MAKE YOU DIE
BUT I’M STILL TAKING THE REVENGE
NOW I GOT BLOOD ON MY HANDS…
I WILL TAKE REVENGE
I SEE THE WORLD COMES TO AN END
NO, I WON’T BE WAITING
TILL WE’RE** FORSAKEN
I’M TAKING REVENGE!
I KNOW I’M NOT ALLOWED TO DO THIS
BUT I’M STILL TAKING REVENGE
NOW THEY’LL BE SUFFERING FROM PAIN
NOW THEY’LL BE CRYING AND BEGGING…
ME TO STOP THIS HORRID GAME!
HOW COULD ANYONE…

REVENGE,
I KNOW I’VE GOT NO RIGHTS
TO MAKE YOU DIE
BUT I’M TAKING THE REVENGE
WITH THAT BLOOD ON MY HANDS…
I WILL TAKE REVENGE
I WILL DEFEND
THIS GAME COMES TO AN END
VICTIMS ARE CRYING!
VICTIMS ARE DYING!
BUT WHO CARES?
NO, I DON’T CARE
AS I AM WINNING THIS GAME!
RIGHT NOW!
MAKING A STAND
ANYHOW!
TRY TO DEFEND!
GO FOR IT,
LET THIS GAME END!
***
You didn’t want to help me
Now I’m sick, very sick
Now I panic, and have annoying nervous tic!
Now I’m scared and unable to move forward…
You were just laughing and staring at me
You didn’t quite understand my needs
But PEOPLE LIKE ME ALWAYS SUCCEED!
And, bare in mind: AN ABUSE IN THE END
MEANS I’M TAKING THE REVENGE!
(…)
YES, NOW I’M TAKING THE REVENGE
THIS GAME HAS TO END!
BUT EVEN YOU
DO NOT DESERVE AS MUCH AS
I HAD TO GET THROUGH…

March 16, 2020
All rights reserved.
Ar įmankma prisiskambinti į šita polikliniką, nes pusantros valandos skambinu ir niekaip nesujungia manęs?
Alicija

Deja, apsirikau, parasiau toki grazu komentara apie gyd. Antropik ir dabar supratau, kad apsirikau. Ji prizada tau, bet po puses valandos jau skambina, kad viskas pasikeite. Ir vel viskas is naujo. As gavau tiek stresu per jos negaliu, jeigu ji rezidente ir nieko negali, tai ir nereikia pradeti gydyti. Viena gydytoja israse mano dukrai Alprazolam, o gydytoja pasake man, kad as darau nusikaltima, duodant dukrai vaistus. Kas daro nusikaltima? Kaip taip galima pasakyti zmogui? Vaikeli, jeigu tau 25 metai ir tu dar gyvenimo nematei ir nesupranti ligu, tai gydyk savo seima, bet svetimu zmoniu, patariu tau, negydyk. Mes jau nebepasitikime tavimi, viskas!
Ta pati Alicija nori padekoti labai jaunai ir labai simpatiskai seimos gydytojai E.Antropik. Taip pat labai simpatiskai seselei. Gydytoja labai jaunute, bet labai zmogiska, su kuria galima surasti bendra kalba. Ji tikrai labai stengiasi, bet, manau, kad jai taip pat apsunkina darba tokie seni, uzsisedeje " specialistai"kaip gyd.neurologe E.Cesniene, kuri nesiskaito ne tik su pacientais, bet ir kitais gydytojais.
Esu pasibaisejusi sita poliklinika ir betvarke, kuri prasideda antrame aukste, kur sedi administracija. Tik reikia atidaryti duris antro auksto, kai jus pasitiks V.Chadauske, atsakinga uz kokybe, kuri nesuprasdama situacijos kisa savo nosi ten, kur jos niekas nepraso. Eina kalba apie zmogaus gyvybe, kuri liudnai galejo uzsibaigti, del gydytojos neurologes E.Cesnienes kaltes. Gydytoja visko bijo, ja sunku pavadinti gydytoja. Ji labai nekulturinga, jai truksta ne tik kompetencijos, bet ir bendravimo kulturos su zmogumi, elementaraus zmogiskumo. Nerekomenduoju sitos gydytojos niekam! Patikekite!
Šiandien sumokėt už kraujo tyrimus prie kasos su sergančiu vaiku laukėm 45 minutes. Ir tai ne pirmas kartas - kasos darbas prieštvaninis, 112 kabineto taip pat o sumokėt už tyrimus iš vakaro irgi nepavyko nes "užstrigo sistema". Dėl tos pačios užstrigusios sistemos prieš du mėnesius vaikui teko pirkt nekompensuojamus antibiotikus nes kompensuojamų išrašyt buvo neįmanoma. O kai pateko pas LOR'ą dėl net su antibiotikais nepraeinančio ausies skausmo, LOR'as net nusikeikė "tik Karoliniškių poliklinikoj taip gali būt!" nes negalėjo padaryti tepinėlio - neturėjo to pagaliuko tepinėliams imti. Apie šeimos gydytojų kompetenciją išvis tyliu - mama eilę metų pravaikščiojo su akivaizdžia Laimo liga, o jos net nenukreipė pas infektologą! (poliklinikoj jo net nėra bet galėjo juk duoti siuntimą) - "gydė" odos gydytoja su chirurgu. Kai jau visai pasidarė blogai, mama ieškojo privataus infektoligo už pinigus. Per tą laiką kol vaikščiojo negydoma, užkrėtė visas sodo erkės, o tos erkės užkrėtė mane ir dar nežinia kiek žmonnių.. Žodžiu, diagnostikoj visiškas bardakas - visi pinigai sukišti į betoną, gražią aplinką ir marmurinius tuoletus, o elementariom būtinom diagnostikos priemonėm ne tik nieko neliko, bet ir nėra sąlygų įsigyti jų už pinigus, tas pats su tyrimaus - nemokamų tyrimų neskiria, o už mokamus sumokėt taip ilgai trunka ir taip sudėtinga kad lengviau jau nuvažiuot į kitą miesto galą į privačią laboratoriją. Žodžiu, tai jau ne gydymo įstaiga o privatus UAB'as - net nejuokinga kai atsiunčia į pašto dėžutę reklamą reklamuojančią kosmetologės (!) paslaugas ir pavasarines nuolaidas "sveikatos ištyrimui" - jau geriau sumokėt pora eurų daugiau, bet nesikankint tose žvėriškose eilėse vėjo perpučiamoj registratūroj - normalioj privačioj laboratorijoj ir sumoki greitai, ir kraują paima iškart be jokių papildomų popierizmų.
Jūra Černiauskienė 2018-10-23 15:11:54
Laba diena, gyvenu Karoliniškėse nuo pat jų įsikūrimo. Poliklinikai priklausau irgi nuo pradžių jos gyvavimo. Apie ankstesnius laikus jau nekalbėsiu, bet apie gerus pasikeitimus - noriu. Jau vien ką reiškia patalpų ir aplinkos atnaujinimas - širdis džiaugiasi. Nereikia stumdytis eilėse, puikiai organizuotas priėmimo darbas. Aš visų gydytojų nepažįstu, bet pas kuriuos lankausi, negaliu nieko blogo pasakyti. Džiaugiuosi, kad man pasisekė pažinti šeimos gydytoją M. Larionovą - tai geriausia mano pažįstama gydytoja. Stebiuosi jos kantrybe ir paslaugumu. Gyd. Samavičiūtė-Metrikienė auksinių rankų, geros širdies ir paslaugumo įsikūnijimas. Cirurgas A. Sadauskas - profesionalas, geras patarėjas, šaunus žmogus. Ačiū, mielieji, kad Jūs esate, kad pakenčiate mūsų kaprizus ir skundus, geriausios Jums kloties ir ilgai mums tarnaukite. Pagarbiai J. Černiauskienė
Sadauskas man pasakė, kad pėdos magn.rezonansas per brangus, o buvo padikaulio lūžis ir paprastas rentgenas nerodė. Ačiū nuostabiam gydytojui Žagminui. Gaila Karol. Poliklinikoje jau nedirba
Bluogas aptarnavimas registratūroje. Daktarės neturi vietų niekam, siunčia priduoti šlapimą neišduoda jokio lapuko. Uzsirasai pas daktarė telefonų, ateini ir pasako ne tu neesi registruota pas daktarė, siaubas. Neaptarnavimas. Klausia kiek tu sveri, neturi svarstyklių kabinete kad pasverti ir pamatyti koks tavo svorįs, užduoda tokius klausimus ligtais tu daktarė ir žinai i juos atsakymus, klausimai būna tokio pavyzdžio, ar tu įsitikinusi kad pas tave geras kraujas arba kraujo grupė?? Ta prasme? Tu daktare ar aš? Kad žinoti, nusiuskite i tyrimųs ir pamatysite viską.
Rasa 2019-08-19 14:33:22
Nuoširdžiai lankausi pas gydytojus retai, bet kai tenka apsilankyti - nebesinori ten kelti kojos.
Ar apskritai kas nors gali paaiškinti tų išansktinių užsirašymų prasmę? Sergu.lt tikrini kas dieną gal atsirado laikas pas gydytoją, skambinėji į registratūra, gal būt gali užrašyti. Kai galiausiai sulauki talono ir ateini į polikliniką, ten vis tiek išsiimi numerėlį ir tavęs niekas nepriima tavo užrašyto laiko metu. Tai kokia prasmė eikvoti laiką savaitę prieš jei poliklinikoje dar prasėdi 1 valandą nors buvai užsirašęs. Visiškai sugedusi sistema. Nekalbu apie gydytojų požiūrį, jūs patys turit žinoti ką daryti. Užsirašai pas šeimos gydytoją dėl nugaros skausmų, tave nusiunčia rentgenai ir kas tada? Turi pats susivokti, kad tau reikia rebilitologo. Absurdas....
Esu labai nusivilusi jusu REAABILITACIJOS CENTRO kai kuriais darbuotojais, atvirai pasakysiu kad dziaugiuosi kad cia pas jus nepasirinkau ambulatorines reabilitacijos, nes nebeistverciau.Procedurų grafikas yra sudaromas byle kaip neatsizvelgdamai pąciento prasymus, reikia po dvi val laukti nuo vienos iki kitos proceduros, aptarnaujantys personalas tik daro vaizdą kad stropiai dirba, yra labai jų tarpe vulgarių ir arogantiskų darbuotojų, nemaloniai bendraujancių ir visai neatsakingai ir nekokybiskai dirbancių,
Patekus pas ergo terapeutą Jevgeniju Zykina buvau sokiruota svelniai pasakius, , tai zmogus, kuris galvuoja kad yra profesorius, daro taip kaip jis nori, taupo poliklinikos ELEKTRA, net siaubas apima kai ieini i tą tamsumą, kap į narvą visiskai neijungia sviesos. savo kab, , pacientai sedi be sviesos, tamsmoje idomu kap jis gali atlikineti tos proceduras be elektros, siaubas, saukiantis, rekiantis, visiskai nesiskaitantys su pacientais.Na bent su manm taip buvo, po pirmo karto kaip įvare paumejimą pabegau nuo to didelio jusų speialisto pas kitą` darbuotoją, neesu zinokit dar sutikusi tokį, negalima nei sutarti kad anksciau paiimtu nors galejo, nei dirba atsakingai, vienu zodziu, supratau kad ne į tas vezias atsisedau pataikusi pas sitą specialista..Ne rekomenduoju niekam..
Ryte pridaviau išmatų tyrimus dėl Helicobacter Pylori ir paklausiau priimančios darbuotojos kada bus atsakymas. Ji nuėjo pas vedėją paklausti ar tikrai bus šiandien nes kaip tik prieš man ateinant pasibaigė tam tikros medžiagos reikalingos šiam tyrimui atlikti. Grįžusi po pokalbio su vedėja darbuotoja patikslino kad šiandien po pietų tikrai bus tyrimo atsakymas nes vedėja ko trūksta užsakys ir šiandien gaus ir viskas bus laiku. Už tyrimą mokėjau pilną kainą ir kadangi man buvo svarbu atsakymą gauti ta pačią dieną dar pasakiau darbuotojai kad jeigu gali kilti kokių tai problemų aš galiu nesinaudoti šiomis paslaugomis. Tačiau ji dar pasakė kad viskas bus gerai nes ji paliks informaciją 15 val. ją pakeisiančiai darbuotojai. Tačiau vakare pasiskambinusi ir paklaususi kur yra tyrimo atsakymas sulaukiau netikėtos žinios kad pasirodo jis bus tik sekančią dieną. Tai kam reikėjo apgaudinėti ir sakyti tai kas nebus padaryta. Juk aš galėjau šį tyrimą atlikti bet kurioje kitoje įstaigoje ir nelaukti visą dieną atsakymo kurio iš viso nėra.
"Gydytojo" Erlando Pševlucko niekam nerekomenduočiau, tinginys iš pašaukimo. Netgi gavus papildomą taloną nesiteikė priimti, mat labai užimtas, nors tuo metu nebuvo nė vieno paciento. Jokio dėmesio pacientui. Ir taip kartojasi periodiškai, Ir dar nemandagus...gal jam reikia primokėti, kad atkreiptų dėmesį, nors visur akcentuojama, kad geriausia padėka AČIŪ...Gal laikas į poilsį tokiems gydytojams...
Sveiki.lankiausi pas reabilitologe Greblikiene su kulno atauga.paskyre 5magneto proceduras.dar uz 5 susimokejau pati.taciau skausmas nepraejo.daktare net nepaskyre pakartotinio vizito, o nusiunte atgal pas seimos daktare.tai uztruks 2savaites kol pakliusi pas seimos daktare.pas reabilitologa dar bemaz 1men laukti!!-o vaikscioti negali-NEMALONU!malonu susidurt su tokiais specialistais kaip Juskaityte!ZAGMINAS!!
Nežinau ir nesuprantu pusę gydytojų šitos poliklinikos, kai paskambini savo šeimos gydytojai paprašai, kad išrašytų siuntimą į VšĮ nes tu jautiesi blogai, labai blogai, sako užsiregistruokite ir laukite nes visi laukia. Nors buvau kelios dienos prieš pas ją sakiau kokia mano būsena, nukreipė pas šitos poliklinikos specialistą, kuris visiškai nepadėjo man. Ir turiu ieškoti pagalbos kituose centruose ir dar mokėti pinigus, nes ji nesugeba manęs priimti kelioms minutėms, kad išrašytų siuntimą. Tokioj būsenoj, kokioje esu tai kažkas baisaus.Gerbiami gydytojai, aš suprantu, kad jūs turite daug darbo, bet kaip pas jus ateini pralaukęs prie kabineto nežinia kiek laiko ir užėjas matai, kad kava gurkšnoji, ar šiaip su sesele savo temom kalbi, tai kam skųstis kad esate ant tiek užimti tokiu dideliu srautu, jeigu jūs patys per daug atsipalaidavę.
Labai noriu paėkoti muzikos tarapeutei EVELINAI Ibianskaitei už nuoširdų darbą.Iš visos širies atlieka darbą, suteikė daug džiaugsmo ir gražių akimirkų mano dukrai.Jos veikla labai padeda vaikams tobulėti ir su džiaugsmu mokytis.AČIŪ. AUSTĖJA IR MAMA
Gražina Skopienė
2019-06-03 15:07:21 IP 2e914g00
Šiandien (06-02) blondinė seselė netik nenorėjo priimti, bet ir štai taip paėmė kraują iš venos (prisegu nuotr.)
Gerbiamieji administratoriai sitos poliklinokos
Pagaliau ar bus tvarka nors pavirsutiniska jusu istaigoje?.Ar jus nematote kokia visur betvarke, nesiskaitymas su pacientais, savivaliavimas., begalines eiles prie tyrymu kabinetu, ar tokios turi buti paslaugos, Uz ka mes jums mokame musu mokiescius SODRAI?
Vakar laukdama prie duru gyd. Lopsaiienes galvojau kad nakvuosiu., teko uzeiti paciai nes pagal talona lakas priemimui seniai pasibaiges buvo.Uzejau pati o ji linksmai plepejo su sesute, nei spaudimo nepamatavo, nei normaliai apziurejo, atejau su rimta problema ir nesulaukusi jokios pagalbos isejau
.Geda tokiems daktarams ir tokioj darbo komandai...Kur jusu priesaikos gerbiamieji?Kam rinktis tokia profesija nepagalvojant, jus turejote zinoti kad turit buti atsakingi ir kompetetngi..ir nors gerbti pacientus, o netyciotis is ju..
Laukiant su kudykiu pas neurologe J. ŠEŠKENĘ tenka laukti daugiau nei valanda. Nesugeba priimti laiku, nesitikekit, kad priims laiku. Vienintelė gydytoja pas kuria reikia vaikučiams laukti nežinia kiek laiko. Atsieliepimas pats blogiausias apie šia gydytoją!!!!
Ar administracija nemato, kas darosi prie tyrimu kabinetu? Zmoniu gausybe, o priduoti bendram kraujo tyrimui reikia laukti 1, 5 val
Vaiko gydytoja pasitikrinti dėl darinio krūtinės ląstos dalyje nusiuntė tik pas traumatologą (talonėlis už poros gerų savaičių), ignoravo prašymą padaryti plaučių nuotrauką, nors pasakem, kad jau keli metai vaikas sunkiau kvėpuoja kai kada.

Traumatologas M. Jasiukevicius paprašius krūtinės ląstos nuotraukos pasakė, kad tokį siuntimą duoda psichiatras.... Tačiau pareikalavus visgi davė lapelį.

REgistruojantis pas gydytoja naujoje sistemoje prie aparato poliklinikoje, aparatas nemato vaiko duomenų, nes neleidžia rašyti antro vardo, o sistemoje vaikas yra su abiiem vaikais. tai pranešus telefonu bendrai registratūrai, nurodžius problemą vaikų registratūroje gyvai nieko nepeši, tau duoda lapelį pačiam parašyti I specialistui... nors išsakai poreikį, kad poliklinika vidinius procesus turi administruotis pati.

vietoj patogaus sveikatinimosi gauni papildomų darbų ir turi maldauti.... gydymo... jei sunkiai kvėpuojama kodėl nuotraukos gydytojanegali paskirti pati.

Žiūrėsim kaip komentuos plaučių nuotrauką, kurios fotografuotoja nenorėjo rodyti lyg tai būtų slaptas dokumentas, nemaloniai šypsodamasi. Rentgenologė neformulavo aiškiai instrukcijų įkvėpk, nekvėpuok.

Nudžiugino širdies echoskopuotoja vaikų skyriuje, kuri madagiai ir išsamiai aiškino tyrimo metu, paauglį paskatino žiūrėti į echoskopo rodomą vaizdą. Neslėpė ir nekūrė nepasitikėjimo atmosferos.

Vaikų endokrinologė ateinant pasitikrinti ne paaugliui pasako atlenkti apatinių kelnaičių viršų, bet pati tai daro.

Vaikų gydytoja A. Poškuvienė paauglį klausant plaučius patraukė, kad stovėtų jai tarp kojų, nors pati dėvėjo trumpą sijoną. Vaikui traukiantis atgal net neatsistojo, kad apžiūrėti vaikui patogiu ir pagarbiu būdu.

Prieš lankantis šioje poliklinijoe reikia nusiteikti ne, kad tave GYDYTOJAS nukreips, o kad reikia PAČIAM reikalauti ir pasiruo6ti pavadovauti... gydytojui... Ar visada pacientas gali žinoti ko jis gali reikalauti?

Kalbant su šeimos gydytoju apie vartojamą alternatyvų natūralų gydymą (kuris veikia imuniteto stiprinimui) ne klausia profesionaliai apiie naudojamą preparatą, jį paskyrusį gydytoja, o išpūčia akis lyg kalbėtų ne su klientu, o fantazuojančiu vaiku, išgirdusi preparato užsienietišką pavadinimą.

Šeimos gydytoja Žalytė, gydžiusį peršalimą, spaudimo jausmą krūtinės, širdies plotuose (niekada nieko nerado), barė už per ilgą išrašyto vaisto naudojimą : "tu duonos valgytti neturi" (nors simptomai atsinaujino) tačiau neišrašė nieko, kad spręsti problemą. Paradoksalu, kad paėmus iniciatyvą savo rankas atradau, kad duonos būtent ir negaliu valgyti, o natūralius papildus turiu naudoti nuolat.
Esu labai nusivilusi paskutiniu metu kaip vyksta pacientu gydymas ir bendravimas su jais sioje istaigoje.Apsilankiau pas savo daktare Lopsaitiene del mazgelio ant rankos, gana buvo stambus, pasake nei padarusi ehoskopijos be konsultacijos hirurgo ruoskites operuos.Gerai nueinu penktad kovo 22 d pas hirurga Pozera kuris net nemoka isklausyti paciento iskart sureke, prieme net su pavelavimu ta diena, uzejau sedejo viena sesute o vietoj 14.20, patekau tik pas ja 14, 45 i priemima., norejau gauti i Lazdynu ligonine siuntima nes matau kad nesusikalbu su daktaaru ir darosi nesamones, paklause o ko dabar pas mane atejot siuntimo eikit pas savo daktare, ehoskopijai taloneli buvo sake jo sesute kovo 29, tai dave su skausmu balandzio 12 d.
Zinokit baisu esu laai nusivilusi ir daugiau pas hirurga neeisiu Pozera jo neadekvatu algesi pastebejau ne tik as o daugybe pacientu kurie sedejo prie duru kad yra grubus, vulgarus su pacientais ir daro taip kaip jis nori ne pasitares su mumis., Geriau sumokesiu uz konsultacija privacioje klinikoje ir normaliai isityrs kas yra man negu eisiu i eksperimentus pas gyd, kuriu elgesys neatitinka visai etiketo.
jelena 2016-03-03 09:55:36
Girdėjote anekdotą prieš 15-ą metų J.Kotomin įrašė vienam žmogui šizofrenija siūlomas gydymas stacionare be testavimo be ištyrimo net ne esant tam žmogui jos kabinete. Tas žmogus iki šiol gyvas, sveikas ir be jo gydimo turi 6-as specilybės ir du aukštosius išsilavinimus ir gyveno ko puikiausiai be jokių vaistų nuo tos ligos.Ačiū devui kad gana protingas į durnyną ne pateko tiesiog paliko vaistą ir išėjo.Tos sryties specialistai sako žmogus vertas tyrinėjimo.Po susitikimo su jo žmonės rašo per naktį knygas. Jeigu jį ieško vaistą nuo tos ligos galių jai ir kitiems specialystams pasiūlyti paiėškoti vaistus ne nuo smegenų praradimo o nuo plaučių tyrpimo. Bet gal tai pradžia. Tau įdomu Jutatė bet situacija reikalauja analizės ir tyrimo ir archeologų pagalbos gali būti kad pasleptas šalia Akropolio...
Na va dar vienas gyvas pavyzdys, kokia profesionalė kabutėse yra šita kotomin, iš mažos raidės... Kaip tokias dar žemė nešioja, prirašo šizofrenija ir kaip įrodys paprastas žmogus, šios karvės auka, kad tos ligos neturi?
Tamara 2017-12-19 09:59:53
Labai dekinga gydytojai Jūratei Kotomin už labai aukšto lygio profesionalumą, žmogiskumą. Nuoširdžiai linkiu gražių ateinančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
Na jau ne... Šita daktarė turėtų netekti licencijos gydyti... Pražystu 2 žmones kuriems atsitiko toks pats incidentas patekus pas šią šundaktare. Cituoju jos turbūt pamėgta fraze: padarysiu tau neįgalumą, va diagnozę prirašysiu, šizofrenijos, nei mokytis nei dirbt nereikės. Nepadarius nei testų, ne pažiūrėjus net išrašo iš ligoninės, nepaklausius net kaip pacientas jaučiasi... Teko lėkti iš kabineto kol ne prirašė kortelėje nesąmonių ir nepardavė recepto su bukinančiais vaistais. Sveikatą profilaktiškai pasitikrinau Ąžuolyno klinikoje, kur padarė testus, patekau į gydytojų konsultacijas, peržiūrėjo ligoninės išrašus ir atsakymą gavau kardinaliai kitokį nei pas šitą Kotomin. Be to nepagailėjau jos ir pasakiau, kad šią specialybę turbūt dėl savo pačios psichinių problemų pasirinko, matytumėte tos išperos veido išraišką...
Šioje poliklinikoje dirba labai puikių, tiesiog nuostabių gydytojų, tai gyd. endokrinologė Juchnevičienė, gyd.gastroenterologe Vižinytė, gyd.echoskopuotoja Uzelienė.Tai labai malonios gydytojos!!!!
Sveiki! Klausiu, kaip reikia pasiskiepyti Karoliniškių poliklinikoje? Ir pernai, ir šiemet nei spalio, nei lapkričio mėnesiais nepavyko.Kiek kartų patekusi pas šeimos gydytoją (J.Lukaševičienė) siuntimo-vakcinos nėra, vakcinos nėra! Gruodžio pradžioje registratūroje pasakė - vakcinos nebebus.
APMAUDU!

Sveiki, jau ne vieną kartą teko lankytis jūsų įstaigoje 112 kabinete dėl tyrimų apmokėjimo, kaskart pajuntu nostalgija, abejingu 112 kab.persionalo aptarnavimu, nemandagios net nesinori užeiti, trūksta elementaraus dalyko su klijentais kultūros, tiesig atrodo, kad panelės sėdi ne savo vietose.
Jūra Černiauskienė
2018-10-23 15:11:54 IP 66gp4rq1
Labai nemandogios 112 kbn darduotojos. Paklausus kur sliepija nuo geltonojo grudioir ar jos negaletu tai surasti internete atsake, kad cia mano problema ir tuo pokalbis baigesi. Nezinojau ka atsakyti. O gyd. Janukovivius susevalandos veluoja. Net neatsipraso. ir paklausus pasake; ' viska pasakiau'. Nera tvarkos.

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras – tai iškirtinai specializuotas plastinės ir estetinės chirurgijos centras, kur Jūsų laukia profesionali komanda, teikianti įvairiapusišką pagalbą sveikatos ir estetikos bei grožio klausimais. Per metus SV plastinės chirurgijos centre atliekama apie 1000 plastinių operacijų ir...
SB dantų klinika
CLINIC | DPC dantų priežiūros centras

Adresas: Savanorių pr. 314A-1, LT-49452 Kaunas.
Veiklos sritys: odontologija, paslaugos; medicinos įstaigos, paslaugos.
CLINIC | DPC – didžiausias odontologijos klinikų tinklas Lietuvoje. Čia teikiamos visos įmanomos bendrosios ir šiuolaikinės odontologinės priežiūros paslaugos: Dantų implantacija Momentinė implantacija All-on-4 Zygoma Cirkonio implantai Trefoil sistema Dantų protezavimas Dantų šaknų kanalų gydymas Dantų ir...

Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas
Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas 03-03 07:23
Jungtinės Valstijos antradienį paskelbė sankcijas Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) direktoriui ir dar šešiems asmenims, siejamiems su Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno beveik mirtinu...
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu 03-03 03:50
Jau daugiau nei 20 metų implantologijos ir estetinės odontologijos klinika "Neodenta" sėkmingai teikia kompleksines odontologijos paslaugas ir yra vertinama pacientų visoje Lietuvoje. Vienas...
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai 03-03 03:44
Solidarizacija su valstybe ir visuomene teikiant paramą pandemijos akivaizdoje ir padidintas dėmesys bemaž tūkstančio darbuotojų komandai – taip viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse "MV...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Starbucks 106,87 -1,07%