Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Ar administracija nemato, kas darosi prie tyrimu kabinetu? Zmoniu gausybe, o priduoti bendram kraujo tyrimui reikia laukti 1, 5 val
Vaiko gydytoja pasitikrinti dėl darinio krūtinės ląstos dalyje nusiuntė tik pas traumatologą (talonėlis už poros gerų savaičių), ignoravo prašymą padaryti plaučių nuotrauką, nors pasakem, kad jau keli metai vaikas sunkiau kvėpuoja kai kada.

Traumatologas M. Jasiukevicius paprašius krūtinės ląstos nuotraukos pasakė, kad tokį siuntimą duoda psichiatras.... Tačiau pareikalavus visgi davė lapelį.

REgistruojantis pas gydytoja naujoje sistemoje prie aparato poliklinikoje, aparatas nemato vaiko duomenų, nes neleidžia rašyti antro vardo, o sistemoje vaikas yra su abiiem vaikais. tai pranešus telefonu bendrai registratūrai, nurodžius problemą vaikų registratūroje gyvai nieko nepeši, tau duoda lapelį pačiam parašyti I specialistui... nors išsakai poreikį, kad poliklinika vidinius procesus turi administruotis pati.

vietoj patogaus sveikatinimosi gauni papildomų darbų ir turi maldauti.... gydymo... jei sunkiai kvėpuojama kodėl nuotraukos gydytojanegali paskirti pati.

Žiūrėsim kaip komentuos plaučių nuotrauką, kurios fotografuotoja nenorėjo rodyti lyg tai būtų slaptas dokumentas, nemaloniai šypsodamasi. Rentgenologė neformulavo aiškiai instrukcijų įkvėpk, nekvėpuok.

Nudžiugino širdies echoskopuotoja vaikų skyriuje, kuri madagiai ir išsamiai aiškino tyrimo metu, paauglį paskatino žiūrėti į echoskopo rodomą vaizdą. Neslėpė ir nekūrė nepasitikėjimo atmosferos.

Vaikų endokrinologė ateinant pasitikrinti ne paaugliui pasako atlenkti apatinių kelnaičių viršų, bet pati tai daro.

Vaikų gydytoja A. Poškuvienė paauglį klausant plaučius patraukė, kad stovėtų jai tarp kojų, nors pati dėvėjo trumpą sijoną. Vaikui traukiantis atgal net neatsistojo, kad apžiūrėti vaikui patogiu ir pagarbiu būdu.

Prieš lankantis šioje poliklinijoe reikia nusiteikti ne, kad tave GYDYTOJAS nukreips, o kad reikia PAČIAM reikalauti ir pasiruo6ti pavadovauti... gydytojui... Ar visada pacientas gali žinoti ko jis gali reikalauti?

Kalbant su šeimos gydytoju apie vartojamą alternatyvų natūralų gydymą (kuris veikia imuniteto stiprinimui) ne klausia profesionaliai apiie naudojamą preparatą, jį paskyrusį gydytoja, o išpūčia akis lyg kalbėtų ne su klientu, o fantazuojančiu vaiku, išgirdusi preparato užsienietišką pavadinimą.

Šeimos gydytoja Žalytė, gydžiusį peršalimą, spaudimo jausmą krūtinės, širdies plotuose (niekada nieko nerado), barė už per ilgą išrašyto vaisto naudojimą : "tu duonos valgytti neturi" (nors simptomai atsinaujino) tačiau neišrašė nieko, kad spręsti problemą. Paradoksalu, kad paėmus iniciatyvą savo rankas atradau, kad duonos būtent ir negaliu valgyti, o natūralius papildus turiu naudoti nuolat.
Esu labai nusivilusi paskutiniu metu kaip vyksta pacientu gydymas ir bendravimas su jais sioje istaigoje.Apsilankiau pas savo daktare Lopsaitiene del mazgelio ant rankos, gana buvo stambus, pasake nei padarusi ehoskopijos be konsultacijos hirurgo ruoskites operuos.Gerai nueinu penktad kovo 22 d pas hirurga Pozera kuris net nemoka isklausyti paciento iskart sureke, prieme net su pavelavimu ta diena, uzejau sedejo viena sesute o vietoj 14.20, patekau tik pas ja 14, 45 i priemima., norejau gauti i Lazdynu ligonine siuntima nes matau kad nesusikalbu su daktaaru ir darosi nesamones, paklause o ko dabar pas mane atejot siuntimo eikit pas savo daktare, ehoskopijai taloneli buvo sake jo sesute kovo 29, tai dave su skausmu balandzio 12 d.
Zinokit baisu esu laai nusivilusi ir daugiau pas hirurga neeisiu Pozera jo neadekvatu algesi pastebejau ne tik as o daugybe pacientu kurie sedejo prie duru kad yra grubus, vulgarus su pacientais ir daro taip kaip jis nori ne pasitares su mumis., Geriau sumokesiu uz konsultacija privacioje klinikoje ir normaliai isityrs kas yra man negu eisiu i eksperimentus pas gyd, kuriu elgesys neatitinka visai etiketo.
jelena 2016-03-03 09:55:36
Girdėjote anekdotą prieš 15-ą metų J.Kotomin įrašė vienam žmogui šizofrenija siūlomas gydymas stacionare be testavimo be ištyrimo net ne esant tam žmogui jos kabinete. Tas žmogus iki šiol gyvas, sveikas ir be jo gydimo turi 6-as specilybės ir du aukštosius išsilavinimus ir gyveno ko puikiausiai be jokių vaistų nuo tos ligos.Ačiū devui kad gana protingas į durnyną ne pateko tiesiog paliko vaistą ir išėjo.Tos sryties specialistai sako žmogus vertas tyrinėjimo.Po susitikimo su jo žmonės rašo per naktį knygas. Jeigu jį ieško vaistą nuo tos ligos galių jai ir kitiems specialystams pasiūlyti paiėškoti vaistus ne nuo smegenų praradimo o nuo plaučių tyrpimo. Bet gal tai pradžia. Tau įdomu Jutatė bet situacija reikalauja analizės ir tyrimo ir archeologų pagalbos gali būti kad pasleptas šalia Akropolio...
Na va dar vienas gyvas pavyzdys, kokia profesionalė kabutėse yra šita kotomin, iš mažos raidės... Kaip tokias dar žemė nešioja, prirašo šizofrenija ir kaip įrodys paprastas žmogus, šios karvės auka, kad tos ligos neturi?
Tamara 2017-12-19 09:59:53
Labai dekinga gydytojai Jūratei Kotomin už labai aukšto lygio profesionalumą, žmogiskumą. Nuoširdžiai linkiu gražių ateinančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
Na jau ne... Šita daktarė turėtų netekti licencijos gydyti... Pražystu 2 žmones kuriems atsitiko toks pats incidentas patekus pas šią šundaktare. Cituoju jos turbūt pamėgta fraze: padarysiu tau neįgalumą, va diagnozę prirašysiu, šizofrenijos, nei mokytis nei dirbt nereikės. Nepadarius nei testų, ne pažiūrėjus net išrašo iš ligoninės, nepaklausius net kaip pacientas jaučiasi... Teko lėkti iš kabineto kol ne prirašė kortelėje nesąmonių ir nepardavė recepto su bukinančiais vaistais. Sveikatą profilaktiškai pasitikrinau Ąžuolyno klinikoje, kur padarė testus, patekau į gydytojų konsultacijas, peržiūrėjo ligoninės išrašus ir atsakymą gavau kardinaliai kitokį nei pas šitą Kotomin. Be to nepagailėjau jos ir pasakiau, kad šią specialybę turbūt dėl savo pačios psichinių problemų pasirinko, matytumėte tos išperos veido išraišką...
Šioje poliklinikoje dirba labai puikių, tiesiog nuostabių gydytojų, tai gyd. endokrinologė Juchnevičienė, gyd.gastroenterologe Vižinytė, gyd.echoskopuotoja Uzelienė.Tai labai malonios gydytojos!!!!
Sveiki! Klausiu, kaip reikia pasiskiepyti Karoliniškių poliklinikoje? Ir pernai, ir šiemet nei spalio, nei lapkričio mėnesiais nepavyko.Kiek kartų patekusi pas šeimos gydytoją (J.Lukaševičienė) siuntimo-vakcinos nėra, vakcinos nėra! Gruodžio pradžioje registratūroje pasakė - vakcinos nebebus.
APMAUDU!

Sveiki, jau ne vieną kartą teko lankytis jūsų įstaigoje 112 kabinete dėl tyrimų apmokėjimo, kaskart pajuntu nostalgija, abejingu 112 kab.persionalo aptarnavimu, nemandagios net nesinori užeiti, trūksta elementaraus dalyko su klijentais kultūros, tiesig atrodo, kad panelės sėdi ne savo vietose.
Jūra Černiauskienė
2018-10-23 15:11:54 IP 213.164.126.17
Laba diena, gyvenu Karoliniškėse nuo pat jų įsikūrimo. Poliklinikai priklausau irgi nuo pradžių jos gyvavimo. Apie ankstesnius laikus jau nekalbėsiu, bet apie gerus pasikeitimus - noriu. Jau vien ką reiškia patalpų ir aplinkos atnaujinimas - širdis džiaugiasi. Nereikia stumdytis eilėse, puikiai organizuotas priėmimo darbas. Aš visų gydytojų nepažįstu, bet pas kuriuos lankausi, negaliu nieko blogo pasakyti. Džiaugiuosi, kad man pasisekė pažinti šeimos gydytoją M. Larionovą - tai geriausia mano pažįstama gydytoja. Stebiuosi jos kantrybe ir paslaugumu. Gyd. Samavičiūtė-Metrikienė auksinių rankų, geros širdies ir paslaugumo įsikūnijimas. Cirurgas A. Sadauskas - profesionalas, geras patarėjas, šaunus žmogus. Ačiū, mielieji, kad Jūs esate, kad pakenčiate mūsų kaprizus ir skundus, geriausios Jums kloties ir ilgai mums tarnaukite. Pagarbiai J. Černiauskienė
Labai nemandogios 112 kbn darduotojos. Paklausus kur sliepija nuo geltonojo grudioir ar jos negaletu tai surasti internete atsake, kad cia mano problema ir tuo pokalbis baigesi. Nezinojau ka atsakyti. O gyd. Janukovivius susevalandos veluoja. Net neatsipraso. ir paklausus pasake; ' viska pasakiau'. Nera tvarkos.
Sveiki!
Labai nemandagus regestracijos darbuotoju darbas!
Atvažiavau su 3m vaikų 8:00 val ryto 2018-10-10, kuriam buvo sloga ir sausas kosulis iki ašaru. Tuo metu mūsų daktare dirbo po pietu, paprašiau duot talonelį pas kita daktarę, kuri galetu mums priimt, ir išrašyt nors mikstūrą, palengvinti kosulį ir slogą, pamatuoti temperatūrą kuria iš ryto aš nepamatavau..... Moteriške juodais plaukais (senai dirba, ir ne pirmas skundas apie ją) pasake kad taip negalima staigiai atvažiuot, reikia iš pradžiu skambint, ir gali mus užrasyt pas mūsų daktare tik 14:30 ir kad, cituoju: POLIKLINIKOJ TEMPERATŪRĄ NEPRIVALO MATUOTI TAI TURIU DARYTI AŠ NAMUOSE (c) Po 20 min nemandagaus pokalbio, vis dėlto paskambino dirbančiai daktarei, pasakė kad aš “REIKALAUJU IR NE IŠEINU” (citata), daktare iškart pasake ateiti, su malonumu mus prieme ir apžiurejus vaika, iškart pasiuntė priduot kraujo..... (labai ačiū daktarei iš 228 kab Zitai Dabravolskienėi už operativuma) prie kabineto lauke tik 2 vaikai prieš mus, žmonių ne buvo.
Ar visi jūsų regestraturos darbuotojaj prisiėma atsakomybę už vaiko sveikatą?
Ne poliklinika, o kažkoks nesusipratimas.
Iš vakaro pasiskambinau į registratūra, man buvo pranešta, kad mano šeimos daktarė dirba iš ryto. Kitą rytą nuvykus 30km iki poliklinikos man pasakė, kad daktarė dirba ne nuo ryto, o po pietų. Ir tai jau kartojasi ne pirmą kartą. Po šio eilinio įvykio visa šeima nusprendėme išsiregistruoti iš šios poliklinikos.
Advokatas Tiščenko
2018-10-06 21:11:40 IP 84.240.34.141
Rodion 2018-05-30 08:09:51
Siandien (2018-05-29) as (Rodion Rais) su zmona Oksana Rais buvome VŠį karoliniskiu poliklinikoje su sunum Kiril Rais priduoti kraujuko 3-ame aukste. Patekom pas bedrosios praktikos slaugytoja Lareona kuri visu pirma ne is pedutes eme krauja 2menesiu vaikui o is pirstuko ir stai ka padare (zemiau ziureti nuotraukas) mes butinai kreipsimes i sveikatingumk ministerija, kas cia per kanibalai dirba kad taip pirstuka sudraskyt vaikuj ir naglai aiskint kad cia taip turi but. Mes vaiko visa likusia dali dienos nuramint negalejom, tik prisiliecia prie pirstuko iskarto verkia. Is kur tokiu slaugytoju pririnko? Is birzos paeme ir apmoke kaip dirbt. Bardakas ir nieko daugiau, eisim visur del jos atleidimo. Taip nepaliksim kax daugiau vaiku nukentetu
Kaip baigiasi istoriją su Kirillu?
Kokia puiki mano daktarė Ivanova, dėmėsinga, nuoširdi, visada tinkamos nuotaikos, neesu tam kabinete patyrusi jokių neigiamų emocijų.Sėkmės jai ir dėkui.
Nu apsurdas totalus.pradesiu nuo pradziu. kai suzinojau kad laukiuosi iskart skambinau i registratura uzsiregistruoti tai pirminei apziurai, kadangi vietu nebuvo tai uzrase pilaiteje (karoliniskiu poliklinikoj) daktare paziurejo ir tyla, tik uzrase mane antarm vizitui echoskopijai, ir pasidaryti tyrimus. ir sako per antra vizita uzvesim jum kortele, negana to kad pralaukiau valanda atejus antra karta, tai padarius echoskopa ji vel man sako viskas, paklausiau daktares kodel neveda korteles sako kita karta...ir liepia uzsirasyti man kuo skubiau rugpjucio pabaigoj nes reik kortele uzvest. rugpjucio pabaigoj aisku vietu nera tai uzsirasau aisku tada kada yra rugsejo 13 dienai. ir ka jus galvojat rugsejo 13 dienai daktare vizita atsauke nes susirgo (tai gerai kad pati ilindau ir patikrinau per ta sergu.lt) nes iki siol net sms nesulaukiau kad vizitas atsauktas. negana to nei tyrimo rezultatu nezinau nieko, nes daktares nekalba... tai atsiprasau, kada mane zada priimti ? kai as jau pagimdysiu ? o jei su vaiku kas negerai kas uz tai atsakys ka ?????? po to kaip visada kratysites atsakomybes ???? zinot cia yra virsune, pas jus kol televizija nepasirodo jus ziuriu nieko nedarot.
Norėčiau paklausti administracijos, kodėl pas radiologą, krūtinės ląstos reikia laukti 18 dienų, nejaugi tiek daug užregistruota.
Aušrelė Poškuviene... Rimtai? Vaikų gydytojas gali keiktis??Bet čia kita iatorija... Dar su tokia antžmoge nebuvau susidūrus. Iš kur traukiamos tokios ala vaikų gydytojos? Nuėjau pasikonsultuot, vaikelį išbėrė, sukilo temperatūra, o ji, juokiasi ir sako "neturit jūs ką veikt, nieko čia nėr". Ar iš foto jums atrodo, jog čia nieko nėr? Kraujas rodo virusą, kūnelis nusėtas spuogais, visas išbertas. Tėveliams siūlau atkreipt dėmesį į daugumos tėvų neigiamus atsiliepimus apie šį asmenį (vaikų gydytojos jos nepavadinčiau).
Dokumente yra irasas, kad paslauga buvo suteikta tam tikru laiku.Tiesa sakant tuo metu net gydytojos kabinete nebuvo.Dokumentus uzpilde med. sesuo, susimokejau, atnesiau ceki o kai paklausiau kada bus imamas meginys man buvo pasakyta, kad bus tiriamas tas pats meginys paimtas pries menesi.
Tai kas man paaiskins kas cia is viso vyksta-parasyta viena, daroma kita.Ar tai nera tik susimokejimas uz kazka?Sekanti karta nuejus gydytoja vel man pasiule mokama paslauga....aciu
Kodel uz paslauga turejau moketi jeigu informaciniame lape teigiama, kad paslauga gali buti nemokama?
Ir kur ir kokio siuntimo neturiu ir is kur ji turejau gauti administracija nepaaiskino
Nesuprantu, kas per tvarka poliklinikoj išvis. Po kraujo tyrimų gavai pranešimą atvykti pakartotino tyrimo. Laiške nenurodytą niekas, tik kvietimas per 5d.d. atvykti. Skambini i registratūra pasiklausti, ar reikia registruotis pas daktare siuntimo, nes pranešime informacijos tokios nėra. atsako kad nereikia. Dieną prieš kankiniesi, kad tyrimai būtų geri, nemiegi, alkanas eini, plius patalpos nevedinamos ir prakaituoji su bliuskute poliklinikoj, kur net silpna, o pries tave 27 pencininkai eilėj. Atlauki iki savo numeriuko. Ateini ir tau pasako, kad -tavęs nėra, reikia pas daktare registruoti. Pasakai, ka sakė registratūroj, kaip laiške nurodyta, kad daktarės dar nėra daabr, o tave išvaro ir liepia su siuntimu ateiti:) ačiū geriau būsiu jau su blogais tyrimais nei eisi ir amžinai nervuosiesi dėl kažkokios netvarkos ir poliklinikos padėjėjų (nes tirkai ne daktarai ir ne seselės jos) bet lygis tai atsiprašau.... neveltui 2m nėjau ten. apsirgau išrašo 1tyrimą, tai paskui metus vos ne vaikščiot reikia nes amžinai nesamonės.
Kaip tokie kaip daktaras petrulis isvis gali dirbti daktaru jeigu jis nesugeba atsakyt i reikiamus klausimus o jei ir atsako tai vos ne reikia jam dekot ? Gal jau metas i pensija ????
Šiandien (2018.04.20) 09:40 ėjau darytis Kardiogramą. Nežinau daktarės pavardės, bet reikėtų pamokyti ją mandagumo. Atėjau visa pikta sėdėjo- suprantu, kad rytas, ateina močiutės sunkiai krutančios erzina, gal šiaip nėra nuotaikos, bet tikrai nereikia kelti balso (rėkti garsiai) ant pacientų ir aiškinti ko nesupranta.
Birute Surniene-neurologe.Is tokiu kaip ji reik licenzijas atimti.Labai nemaloni grubi.Uzejau i kabineta ir puolimas"ko veluojate!!! as sakau mano laikas 10.50 val"-.Man pietus nuo 11 val. paziurekit i laikrodi"ir bede i sienini laikrodi.Rode 10.41val Nors telefonas rode 10.48.Zinot mane padare tokia kalta.....Apziura:beveik nieko neklausinejo, Pagulde pabelde per kelius, pavedziojo plaktuka pries nosi.As gyd sakau :"man skauda peti ir ranka as ja sunkiai valdau"Ji:"as paziurejau, jusu peciu raumenys atsipalaidave (bet prie peciu ji net nesiliete nes as gulejau ant kusetes).Kreipkites pas traumatologa jis suleis vaistus.Apsalau!!!Prie ko tas traumatologas.Juk nesusimusiau, nesusilauziau ir t.t.Gydymo jokio, reabilitacijos jokios.Mieli zmones!!!venkit tos Surnienes!!!Va kenciu skausma naktimis nemiegu, dirbt nelabai galiu nes tai desine ranka.Nejau taip verciama eiti i privacias poliklinikas?
NIJOLĖ TAMULEVIČIENĖ- oftalmologe, noreciau atkreipti demesio, maza to, kad nera is maloniuju, tai pateikus klausimus, atsakineja taip, lygtais daro paslauga. Po jos atsakymo, nesinori testi pokalbio, ar toliau klausineti kas yra svarbu man, kaip pacientui. Greciau norejosi iseiti, ir uzsirasyti pas kita gydytoja, tikra profesionala, kuris adekvaciai atsakytu i visus klausimus, be jokiu - "kai sedesite mano vietoje..." ar "as turbut nenormaliai aiskinu...". Girdejau is nemazai zmoniu atsiliepimus apie sia daktare, bet vistik pagalvojau maza kas buna zmonems, gal nera nuotaikos, gal problemos seimoje. PVZ: Atejes zmogus stovejo klause jos, o ji sau dildino nagus - sededama, ir tuo paciu metu atsakinejo pacientui. Atejus - pati isitikinau, kad siai daktarei truksta mandagumo ir dar daug ka galeciau isvardinti. Daugiau pas sia daktare nesugrysiu ir niekam nerekomenduosiu. Labai retai kada uzsiimineju tokiais dalykais, kaip atsiliepimai (visai nerasau), bet si karta nesusilaikiau.
Sveiki. Noriu parašyti skundą dėl gastroenterologo gydytojo darbo kokybės. Mano vyro mama daug metu gydosi jūsų poliklinikoje, nuo pernai metų pajuto nemalonų pojūtį skrandžio srityje, buvo nukreipta šeimos gydytojos pas gastroenterologą konsultacijai. Jai buvo paskirtas fgds tyrimas, rugsėjo mėnesį atliko pirma karta fgds tyrimą, gydytojas paskyrė gydymą omeprazolio vaistais ir liepė po 1 mėnesio atvykti. Mama atvyko, sake kad vistiek paskauda, išlieka nemalonus pojūtis. Gydytojas vėl paskyrė fgds tyrimą. Kažkur spalio mėnesį pakartojo fgds tyrimą ir vėl buvo paskirtas gydymas medikamentais. Kažkaip paminėjo kad skrandžio gleivinė labai negraži, bet tyrimo metų net biopsijos neatliko ir net ne pasiūlė tai atlikti., tęsėm gydymą. Po Naujųjų metų krito hemoglobinas. Tada jau mes savo keliais kreipėmės į Santaros klinikas, pasimonsultavom, buvo pasiūlyta pakartoti fgds, pakartojo su biopsijos mėginiais, atliko kolonoskopiją, kolonoskopiją be pakitimų, o fgds histologinis atsakymas jau vežiniai pakitimai. Vakar mamai jų klinikoje atliko operaciją, buvo pašalintas skrandis. Klinikoje supratom kad praradom nuo rudens brangujį laiką, nes buvo netinkamas gyventojų gydymas. Kas dabar atsakyti gali už savo klaidas? Mums gėda kad iki šiol poliklinikoje žiūrima į pacientus pro pirštus ir jei patis gydytojai nekompetentingi, net negali nusiųsti į 3 lygio klinikas, kad išvengti tokių pasekmių,. Bet mes taip tai nepaliksim....

Šiandiena 2017 12 30 11.05 dėl pagalbos kreipiausi į Karoliniškių polikliniką, skaudėjo gerklę, 37.5 temperatūra, sloga.Kadangi žinau save, dažnai būna pūliuojanti angina ir niekada neapsienu be antibijotiku, tuo labiau artėja šventės.
Šiandiena buv budinti gyd.Vieversytė ir slaugytojas Matulevičius. Laukiant koridoriuje, išeina slaugytojas Matulevičius ir pradeda man nustatinėti diagnozę visiems aplinkiniams girdint, su tokiu netaktiškumu dar neteko susidurti. Man pasakė važiuoti namo ir gerti arbatas, net neužėjus pas gydytoją. Kai Matulevičiaus paklausiau ar galit išrašyti antibiotikus jis pasakė, kad reikia padaryti kraujo tyrimą, per savo 40 metų lankymasi pas gydytojus pirmą kartą tai išgirdau, visada prie puliuojančios anginos išrašydavo antibijotikus be jokių kraujo tyrimų. Tai jeigu poliklinika dirba, manau aš turiu teisę papulti pas gydytoją, o ne man aiškintu koridoriuje slaugytojas ir nustatinėja diagnozę, Čia yra siaubas!!!
Norėjau paskiepyti vaiką mokamu skiepu, ryte paskambinau į mokamų paslaugų kabinetą, paklausiau ar jų turi ir ar reikia registruotis. 'Turim, registruotis nereikia, dirbam iki 19 h.' Puiku. Atėjus pasirodo, kad skiepai palikti tik juos užsirezervavusiems. Tai kodėl vieni yra registruojami, kitiems tai daryti atsisakoma ir jie paliekami be skiepų?
Ape xirurga Pažera, tei psix žmuogus, geda kad poleklinka leiko tokjus daktorus, !!!!!!!
2017.07.28
LAIMA MIKLAŠEVIČIENĖ - gera savo specialistė, bet žmogiškumo trūksta. Pasiprašius priimt be eilės, kadangi turiu atsiradus alergijai gavau siaubinga uždegimą, papeikė pasakė kad sirgti tokiom ligom nemoteriška ir užtrenkė durim prieš nosį, neišklausius iki galo, nes galbūt nereikėjo prašyk visų akivaizdoje be eilės, bet tikrai bučiau sedėjusi ir laukusi kiek reikia. Su ašarom atėjus pas šeimos gydytoją gavau tepalo receptuką, ko padaryti gerbiamoji ginekologė net nenorėjo.
Šeimos gydytojai šioje poliklinikoje yra nuostabūs!!!!!
Registraturos darbas tikrai nekoks bunu retai bet kulruros nulis teko net ait pas pavaduotoja bet atsiprase ir skunda atsiemiau.bet tikrai reikejo neatsiimt
Sveiki.
17.02.14 buvau pas odontologę Alantą Benėtaitę 305 k. Gydytoja labai maloniai ir kultūringai atliko gydymo procedūrą už ką aš jai nuoširdžiai dėkoju.
Kiek daug reiškia gydytojo asmenybė.
Pirmiausia, labai norėčiau pagirti registratūros darbuotojas, nes jos visada malonios ir mandagios, aiškiai suteikia informaciją. Dauguma gydytojų bei sesučių labai malonūs, rūpestingi ir mandagūs. Be abejo, yra ir paniurusių, piktų, nelabai malonių, tačiau dažniausiai jie vistiek išlieka mandagūs ir savo darbą atlieka, o juk ne maloniai pasišnekučiuoti ateiname, svarbu, kad išliktų etiški, profesionalūs ir neperžengtų ribų. Tačiau, labai labai nusivyliau gyd. Dulevičiene. Ši gydytoja mano apsilankymo metu grubiai kalbėjo, apžiūrą atliko skausmingai (ko niekada nėra buvę pas kitas gydytojas), neatsakinėjo į užduodamus klausimus. Tam tikrais klausimais jautėsi šališkumas, nes argumentai buvo pagrįsti ne medicininiais faktais, o labiau asmenine nuomone, bent jau toks vaizdas susidarė. Sulaukiau griežtos kritikos, gal net pasityčiojimo, kad dar negimdžiau, nes man juk net 27 metai, o pasak jos, reikėjo iki 25 prasisukti! Gal ir tiesa, nesiginčiju, bet jeigu neturi vyro/vaikino, tai su kuo tuos vaikus darytis? Su bet kuo? Tokį gyvenimo būdą skatina ši gydytoja? Nesvarbu ar nori vaikučio, nesvarbu su kuo, kad tik iki 25 gimtadienio spėtum? Tačiau kitai šios poliklinikos gydytojai Bražėnienei galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Ši gydytoja maloni, rūpestinga, aiškiai ir suprantamai atsako į klausimus, paaiškina bei pataria.
ODONTOLOGAS
Sausio mėnesio 31d 7val. 10 min. buvau priėmime pas odontologą V.Viršilą ir išėjau sutrikęs ir su galutinai nepritaikyta plomba.
Kadangi pacientą nutildyti galima pridėjus į burną geležinių įrankių tai tada komunikuojama tik su radiju ir asistente ne darbo stiliuje.
Užplombavus ir apytikriai pašlifavus plombą, asistentė pasiūlė pasirašyti. Sakau kad dar turėtų pašlifuoti nes plomba trukdo sukandimui, tai odontologas pasakė kad nušlifuos visus dantis tačiau neatsitraukė nuo monitoriaus.
Taip aš pralaukiau kėdėje keletą minučių, matydamas kad nieks nevyksta, paprašiau asistentę pažiūrėti ar mano ligos istorijoje yra pažymėta kad man inplantuotas širdies stimuliatorius-nerado tokio įrašo nors aš jau ankstesniais apsilankymais esu sakęs.
Ir toliau Viršilui nesitraukiant nuo monitoriaus ir nepratariant nė žodžio, pasirašiau ant pakišto blanko ir išėjau su neužbaigta plomba.
Skaitantysis pats pasidarys išvadas.
Niekam nerekomenduoju šios įstaigos. Kaskart atvykus reikia laukti ~1 val prie kabineto, nors ir turi konkretų vizito laiką. Patarimas nr.1 - palaukit porą mėn, jei skausmas nepraeis, grįškit. Bet registratūros darbuotojus ir gydytojų nekompetenciją lenkia tai, kad pusę metų neįmanoma pakliūsti pas odontologą - nuo pavasario remontuojamas skyrius...
Marija Michalovskaja
2016-10-14 20:43:05 IP 188.69.213.165
Noriu padėkoti daktarui Sergejui Sidorovui už profesionalų gydymą, malonų aptarnavimą ir tiesiog už žmogiškumą.
Gerbiamas daktare geros jums sveikatos, stiprybės nelengvame jūsų darbe ir tegul jus lydi tikėjimas, meilė ir viltis.
Ačiū:) Marija Michalovskaja
Lankydamasi Karoliniškių polikliniką man ne viena karta teko sergančiai grįžti namo negavusi talonėlio ir negana to šeimos gydytojas keičiasi man nežinant. Jei jau išeina iš tokios nekvalifikuotos įstaigos gydytojas aš noriu žinoti. Eilės yra didėles tiek, kad užsiregistravus po poros mėnesiu sugeba paskambinti ir pasakyti kad daktarė susirgo ir galės dar neaišku kada priimti budintis daktaras. Na tokiu atveju gydaisi liaudiškomis priemonėmis ir google pagalba. Ar taip turėtu dirbti įstaigą kuriai mokame kas mėnesi?
Gerb. gydytoja Vilhelmina Buloviene,
jau daug metų esu Jūsų globoje ir labai noriu Jums padėkoti už kompetenciją gydant, rūpetingumą ir nuoširdų bendravimą.Visada gilinatės į problemą, geranoriška, su šypsena, bet atsakingai įsijaučiate į reikalo esmę ir stengiatės padėti.
Stiprios sveikatos Jums ir visokeriopos sėkmės.
Irena Visockienė
Sveiki. Śiandien ryte vyras pastebejo, kad jam iśtino prekinio danties dantiena. Siaubingas skausmas, kreipesi i mums priklausanćia Karoliniskiu poliklinika, kad suteiktu pirmaja pagalba. Registraturoje pasake, kad nera laisvu vietu ir patare ateiti śeśtadieni pas budinćia daktara. Leiskite użklausti nuo kada yra nesuteikiama pirmojo butino pagalba. Reikes kreiptis i sveikatos ministerija, gal ten paaiślins del pakeitimu.
GEDA, DAKTAREI LINAI ČESNAVIČIŪTEI, NIEKAM NEREKOMENDUOJU GYDYTI PAS JA SAVO DANTU.

Esu nustebusi del teikiamu odontologiniu paslaugu Karoliniskiu poliklinikoe. Odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ tvarke man danti 4 kartus, po 4 apsilankymo supratau, kad odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ atlieka savo darba NEKOKYBISKAI bei NEPROFESIONALIAI ir sekanti karta, t.y. 5 karta gydyti ta pati danti jau dingo pasitikejimas daktarei LINAI ČESNAVIČIŪTEI. Reikalas tame, kad pirma karta mokejau uz danties gydyma 13 euru, sekanti karta mokejau 17 euru, 3 karta mokejau 17 euru ir 4 karta teko kazkodel sumoketi net 20 euru ir viskas tai uz 1 DANTIES GYDYMAS, buvo nurodytas ir 5 karto to danties gydymas. Po 4 vizito, kur gydytoja LINA ČESNAVIČIŪTĖ pasake, kad jau deda PLOMBA, paaiskejo, kad buvo uzdeta LAIKINA PLOMBA, t.y. gydytoja LINA ČESNAVIČIŪTĖ NEPERSPEJO del laikinos plombos, kad nieko nevalgyviau pora valandu, kad plomba turi isdziuti, kuri savaime suprantama, po keliu valandu iskrito, nors as galvojau, kad buvo uzdeta normali plomba, kaip ir buvo pazadejusi LINA ČESNAVIČIŪTĖ. Maza to, gydytoja STAIGA isejo atostogu, man 5 vizita uzrase po menesio, t.y. laikina plomba turejo neiskristi apie menesi, gydytoja atostogauja, kas atsakys uz plombos iskritima? Rezultate, buvau nuvaziavusi i Karoliniskiu poliklinika, ten registraturoje pasake kad odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ atostogauja, teks jums palaukti, kol griz, t.y. pacientei iskrito laikina plomba, Karolinisku poliklinikai tai nerupi, sumokejau 20 euru uz ka? Nei atsiskaitymo lapelio nei ka negavau, del ko buvo priskaiciuota sumoketi 20 euru. Nutariau nebelaukti dar 2 savaiciu, nes dantyje buvo skyle, nuejau i privacia odontologijos klinika. Ten paaiskejo, kad danti sutvarkyti uztektu 3 vizitu.

Esu labai nusivylusi odontologes LINOS ČESNAVIČIŪTĖS darbu ir niekam nerekomenduoju pas ja eiti gydytis dantu, nes buvo pasakiusi, kad yra idedama normali plomba, rezultate idejo laikina, t.y. PAMELAVO. Sumokejau 20 euru uz laikina plomba? Iseina, kad taip. Ir del to, kad jai pritruko sutvarkyti danti per trumpesni laika, man teko papildomai pas ja eiti ir moketi papildomai uz nieko pinigeliu.

Karoliniškių poliklinikoje praėjau reabilitaciją. Buvau nustebinta tokia procedūrų gausa ir tvarka. Personalas dirba atsakingai, mandagiai, šiltai bendrauja. Noriu padėkoti reabilitacijos skyriaus vedėjui T. Sinevičiui ir visam skyriaus personalui už kvalifikuotą, nuoširdų darbą.
Sveikinu visą kolektyvą su artėjančiu poliklinikos 40 metų gimtadieniu!
Norejau atkreiti demesi i gydytojo odontologo padejejos NATALIJOS GUJIENES darba ir chamiska elgesi. Buvau uzsirasiusi pas odontologa 13.40 valandai. Kita diena paskambino ir prisistate odontologo padejeja NATALIJA GUJIENE ir pasake, kad reikes pakeisti mano vizito laika, ir ar as galesiu atvykti VALANDAI anksciau, t.y. 12.40 val., as sutikau. Likus vienai dienai iki vizito, nezinomu numeriu man buvo paskambinta 17.54 laiku, as neturejau galimybiu pakeli rageli, taip kaip turejau kursus ir mobiliajame buvo isjungtas garsas. Kursai baigesi 18 val., pamaciau praleista skambuti, 18.01 perskambinau, niekas nepakele, poto dar perskambinau 18.38 val. - niekas nepakele. Kita diena, taip kaip turejau vizita 12.40 val., atejusi pas odontologe, paaiskejo, kad mano vizitas yra nutrauktas, taip kaip vakar man odontologes padejeja NATALIJA GUJIENE NEPRISISKAMBINO perspeti, kad vizito laika IR VEL reikes pakeisti, ir ateiti jau ne 12.40, o dar ANKSCIAU. T.y. be namo SUTIKIMO buvo pakeistas vizito laikas, ir taip kaip NATALIJA GUJIENE kaip jinai aiskinosi, NEPRISISKAMBINO (nors nam buvo paskambinta tik viena karta, 17.54 val.)., tai ne jos problema, jokiu atsiprasimu nesulaukiau del sito nesupratimo. Likau labai izeista ir nustebinta tokiu neprofesionaliu savo darbo NATALIJOS GUJIENES atlikimu bei elgesiu.
Gerbiamieji,

Norėčiau sužinoti kodėl Karoliniškių poliklinikos neurologės dirba tik už papildomą mokestį. Aš visą gyvenimą moku nemažus mokesčius ir norėdama užsiregistruoti pas specialistą matau užraša: "mokama paslauga" ir turiu laukti užsiregistravusi konsultacijai mažiausiai pusantro mėnesio? O ką tie medikai veikia tomis valandomis, kuriomis turėtų ateiti "mokami" klientai, bet tokių nėra? Jie gauna atlyginimą už pasėdėjimą kabinete? Reiškia, kad jos pusantro mėnesio gauna atlyginimą už nieko neveikimą? Prašyčiau paaiškinti apie tokią betvarkę.
Rentgeno darbuotoja (gydytoja toki zmogu neapsivercia liezuvis vadinti) Ruta Petruskiene isskirtinio naglumo ir chamiskumo eksponatas. Dar niekada joks medicinos darbuotojas nekalbejo su manimi taip kaip si moteris rekia ir visus aplinkui kaltina. Kam tokie darbuotojai reikalingi?!!!
Esu daug metų prisiregistravusi šioje poliklinikoje. Norėjau padėkoti registratorėm. Man tenka visada bendrauti su mandagiom ir kantriom, o juk mes ne visada būnam kantrūs (dėl ligų, skausmų). Ir ypač malonu buvo bendrauti su registratore Dalia. Prisistatė, kantriai padėjo. Ačiū.
Noriu pasidalinti ispudziais apie gyd.Alina Bobrovska, kuri tikrai daro vaizda kad kazka daro, rupinasi ligoniu, bet is tiesu tai visai abejingai ir saltai atlieka savo darba.
Kankina spaudimas, bet jokiu patarimu, is sitos gydytojos, nesulaukau geru.Kai paskyre kardiologe vaistus, tai ir varo, raso tik receptus.Is vis yra menka specialiste, reiketu begti nuo jos.jai reiketu dar stazeruotis gerokai kad igytu aukstesnes kvalifikacijos ir galetu is tikruju kaska rimtesnio patarti ir del tos, leiskim, hipertenzijos, o ne tik rasyti recetus, vaizduoja, o ne gydo, truksta daug geru savybiukad galima butu vadinti gydytoja, ogailakad su tokiais reikia aiskintis...
2015.12.30 vaikas sulaužė ranka paskambinom į poliklinika registratorė pasakė atvest vaiką į poliklinika pas šeimos gydytoja. Atėjome į poliklinika, mums registratorė pasakė " Važiuokite į Santariškės nes mes šiuo metu neturime traumatologo, , (Prieš atvykus į poliklinika skambinome 2 kartus).Sugaišom apie 1 val. viska galima buvo paaiškinti telefonu.
SPALIO 28 DIENA 14.30 GAVAU KAIRES KOJOS TRAUMA. GREITOSIOS PAGALBOS LIGONINEJE MAN SUGIPSAVO KOJA IR ISSIUNTE GIDITIS I KAROLINISKIU POLIKLINIKA. GYD.RATIUKAS PO 10 DIENU LIEPE NUIMTI GIPSA IR ISSIUNTE RENTGENA DARITI.NET NE ISRASE ITVARO IR PALEIDO NAMO. DAR PO10 DIENU DAKTARAS RIAUBA GRAZIAI VISKA ISAISKINO IR ISRASE ITVARA KURI MAN SIUVO DAR 10 DIENU.SEKANTI KARTA BIULETENI TESE BRUNZA. O TADA KAI JIS SUSIRGO TUREJAU EITI PAS SIDOROVA KURIS LABAI NAHALISKAI MAN PAAISKINO KAD AS SVEIKA IR GALIU EITI I DARBA SU REMENTAIS IR SU ITVARU IR LIEPE PASIRASITI KAD AS SUTINKU BET AS NE PASIRASIAU NES MAN SKAUDA KOJA IR AS DIRBDAMA FIZINI DARBA NEGALIU DAR DIRBTI. TAI KUR GI JUSU GIPOKRATO PRIESAIKA. NIEKAS NE PASIULE NE VIENOS REABILITACIJOS PROCEDUROS. AS ATIDIRBAU 40 METU LIETUVAI BEVEIK NETUREJAU NEDARBINGUMO. ESU TREMTINE BET PASAKISIU KAD JUS PONAI MEDIKAI VYKDOT GENOCIDA

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas
Daliai parduotuvių dirbant per Velykas, Seime vėl inicijuojamas draudimas 04-20 15:30
Kai kuriems prekybos tinklams ketinant dirbti pirmąją Velykų dieną, Seimo nariai žada grįžti prie įstatymo pataisų, uždraudžiant jiems dirbti per šventes ir kai kuriais sekmadieniais.
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%