Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Dabar sedim pre poliklinikos su temperatūra. I registratura neprisiskambinom. Gydytojai skambinau 18 kartu atmeta. Gal galėtumėte paaiskinti kaip pas Jus patekti? (vaikui 3 metai)
A REVENGE!

WARNING: CONTENT NOT SUITABLE FOR SENSITIVE AND PEOPLE UNDER 18!
I REMEMBER BEING VERY YOUNG
FULL OF LIFE AND PRIDE…
BUT THEN…I THOUGHT I WOULD CRY
FOREVER!
WHEN ALL THE PROBLEMS CAME ALONG…
I WAS PRETENDING TO BE OKAY
AS IT IS NOW MY TIME!
OKAY, SO I’M SICK…
LONELY AND VERY TIRED…
NOW, MY ONLY DESIRE
IS TO SET YOU ALL ON FIRE!
NOW, ALL I NEED IS A TRICK,
AS WELL AS MEDICATION, QUICK!
TO BE HEALTHY AS I USED TO BE…
I’M ALL COVERED IN SCRATCHES*
NOW LET ME GRAB THE MATCHES
AND START THIS GAME…
OH, I WANT TO SEE THESE BIG FLAMES,
FLAMES OF SCREAM AND PAIN!
OH, EVERYTHING IS UP IN FLAMES
YOU ALL LOOK NOW THE SAME
AND YOU ALL WANT ME TO STOP THIS GAME
AS YOU ARE ALL READY TO TAKE THE BLAME!
YOU MADE ME FEEL SO DULL & LAME
SO NO, I WON’T STOP THIS GAME
JUST YET…
REVENGE,
I KNOW I’VE GOT NO RIGHTS
TO MAKE YOU DIE
BUT I’M STILL TAKING THE REVENGE
NOW I GOT BLOOD ON MY HANDS…
I WILL TAKE REVENGE
I SEE THE WORLD COMES TO AN END
NO, I WON’T BE WAITING
TILL WE’RE** FORSAKEN
I’M TAKING REVENGE!
I KNOW I’M NOT ALLOWED TO DO THIS
BUT I’M STILL TAKING REVENGE
NOW THEY’LL BE SUFFERING FROM PAIN
NOW THEY’LL BE CRYING AND BEGGING…
ME TO STOP THIS HORRID GAME!
HOW COULD ANYONE…

REVENGE,
I KNOW I’VE GOT NO RIGHTS
TO MAKE YOU DIE
BUT I’M TAKING THE REVENGE
WITH THAT BLOOD ON MY HANDS…
I WILL TAKE REVENGE
I WILL DEFEND
THIS GAME COMES TO AN END
VICTIMS ARE CRYING!
VICTIMS ARE DYING!
BUT WHO CARES?
NO, I DON’T CARE
AS I AM WINNING THIS GAME!
RIGHT NOW!
MAKING A STAND
ANYHOW!
TRY TO DEFEND!
GO FOR IT,
LET THIS GAME END!
***
You didn’t want to help me
Now I’m sick, very sick
Now I panic, and have annoying nervous tic!
Now I’m scared and unable to move forward…
You were just laughing and staring at me
You didn’t quite understand my needs
But PEOPLE LIKE ME ALWAYS SUCCEED!
And, bare in mind: AN ABUSE IN THE END
MEANS I’M TAKING THE REVENGE!
(…)
YES, NOW I’M TAKING THE REVENGE
THIS GAME HAS TO END!
BUT EVEN YOU
DO NOT DESERVE AS MUCH AS
I HAD TO GET THROUGH…

March 16, 2020
All rights reserved.
Ar įmankma prisiskambinti į šita polikliniką, nes pusantros valandos skambinu ir niekaip nesujungia manęs?
Alicija

Deja, apsirikau, parasiau toki grazu komentara apie gyd. Antropik ir dabar supratau, kad apsirikau. Ji prizada tau, bet po puses valandos jau skambina, kad viskas pasikeite. Ir vel viskas is naujo. As gavau tiek stresu per jos negaliu, jeigu ji rezidente ir nieko negali, tai ir nereikia pradeti gydyti. Viena gydytoja israse mano dukrai Alprazolam, o gydytoja pasake man, kad as darau nusikaltima, duodant dukrai vaistus. Kas daro nusikaltima? Kaip taip galima pasakyti zmogui? Vaikeli, jeigu tau 25 metai ir tu dar gyvenimo nematei ir nesupranti ligu, tai gydyk savo seima, bet svetimu zmoniu, patariu tau, negydyk. Mes jau nebepasitikime tavimi, viskas!
Ta pati Alicija nori padekoti labai jaunai ir labai simpatiskai seimos gydytojai E.Antropik. Taip pat labai simpatiskai seselei. Gydytoja labai jaunute, bet labai zmogiska, su kuria galima surasti bendra kalba. Ji tikrai labai stengiasi, bet, manau, kad jai taip pat apsunkina darba tokie seni, uzsisedeje " specialistai"kaip gyd.neurologe E.Cesniene, kuri nesiskaito ne tik su pacientais, bet ir kitais gydytojais.
Esu pasibaisejusi sita poliklinika ir betvarke, kuri prasideda antrame aukste, kur sedi administracija. Tik reikia atidaryti duris antro auksto, kai jus pasitiks V.Chadauske, atsakinga uz kokybe, kuri nesuprasdama situacijos kisa savo nosi ten, kur jos niekas nepraso. Eina kalba apie zmogaus gyvybe, kuri liudnai galejo uzsibaigti, del gydytojos neurologes E.Cesnienes kaltes. Gydytoja visko bijo, ja sunku pavadinti gydytoja. Ji labai nekulturinga, jai truksta ne tik kompetencijos, bet ir bendravimo kulturos su zmogumi, elementaraus zmogiskumo. Nerekomenduoju sitos gydytojos niekam! Patikekite!
Šiandien sumokėt už kraujo tyrimus prie kasos su sergančiu vaiku laukėm 45 minutes. Ir tai ne pirmas kartas - kasos darbas prieštvaninis, 112 kabineto taip pat o sumokėt už tyrimus iš vakaro irgi nepavyko nes "užstrigo sistema". Dėl tos pačios užstrigusios sistemos prieš du mėnesius vaikui teko pirkt nekompensuojamus antibiotikus nes kompensuojamų išrašyt buvo neįmanoma. O kai pateko pas LOR'ą dėl net su antibiotikais nepraeinančio ausies skausmo, LOR'as net nusikeikė "tik Karoliniškių poliklinikoj taip gali būt!" nes negalėjo padaryti tepinėlio - neturėjo to pagaliuko tepinėliams imti. Apie šeimos gydytojų kompetenciją išvis tyliu - mama eilę metų pravaikščiojo su akivaizdžia Laimo liga, o jos net nenukreipė pas infektologą! (poliklinikoj jo net nėra bet galėjo juk duoti siuntimą) - "gydė" odos gydytoja su chirurgu. Kai jau visai pasidarė blogai, mama ieškojo privataus infektoligo už pinigus. Per tą laiką kol vaikščiojo negydoma, užkrėtė visas sodo erkės, o tos erkės užkrėtė mane ir dar nežinia kiek žmonnių.. Žodžiu, diagnostikoj visiškas bardakas - visi pinigai sukišti į betoną, gražią aplinką ir marmurinius tuoletus, o elementariom būtinom diagnostikos priemonėm ne tik nieko neliko, bet ir nėra sąlygų įsigyti jų už pinigus, tas pats su tyrimaus - nemokamų tyrimų neskiria, o už mokamus sumokėt taip ilgai trunka ir taip sudėtinga kad lengviau jau nuvažiuot į kitą miesto galą į privačią laboratoriją. Žodžiu, tai jau ne gydymo įstaiga o privatus UAB'as - net nejuokinga kai atsiunčia į pašto dėžutę reklamą reklamuojančią kosmetologės (!) paslaugas ir pavasarines nuolaidas "sveikatos ištyrimui" - jau geriau sumokėt pora eurų daugiau, bet nesikankint tose žvėriškose eilėse vėjo perpučiamoj registratūroj - normalioj privačioj laboratorijoj ir sumoki greitai, ir kraują paima iškart be jokių papildomų popierizmų.
Jūra Černiauskienė 2018-10-23 15:11:54
Laba diena, gyvenu Karoliniškėse nuo pat jų įsikūrimo. Poliklinikai priklausau irgi nuo pradžių jos gyvavimo. Apie ankstesnius laikus jau nekalbėsiu, bet apie gerus pasikeitimus - noriu. Jau vien ką reiškia patalpų ir aplinkos atnaujinimas - širdis džiaugiasi. Nereikia stumdytis eilėse, puikiai organizuotas priėmimo darbas. Aš visų gydytojų nepažįstu, bet pas kuriuos lankausi, negaliu nieko blogo pasakyti. Džiaugiuosi, kad man pasisekė pažinti šeimos gydytoją M. Larionovą - tai geriausia mano pažįstama gydytoja. Stebiuosi jos kantrybe ir paslaugumu. Gyd. Samavičiūtė-Metrikienė auksinių rankų, geros širdies ir paslaugumo įsikūnijimas. Cirurgas A. Sadauskas - profesionalas, geras patarėjas, šaunus žmogus. Ačiū, mielieji, kad Jūs esate, kad pakenčiate mūsų kaprizus ir skundus, geriausios Jums kloties ir ilgai mums tarnaukite. Pagarbiai J. Černiauskienė
Sadauskas man pasakė, kad pėdos magn.rezonansas per brangus, o buvo padikaulio lūžis ir paprastas rentgenas nerodė. Ačiū nuostabiam gydytojui Žagminui. Gaila Karol. Poliklinikoje jau nedirba
Bluogas aptarnavimas registratūroje. Daktarės neturi vietų niekam, siunčia priduoti šlapimą neišduoda jokio lapuko. Uzsirasai pas daktarė telefonų, ateini ir pasako ne tu neesi registruota pas daktarė, siaubas. Neaptarnavimas. Klausia kiek tu sveri, neturi svarstyklių kabinete kad pasverti ir pamatyti koks tavo svorįs, užduoda tokius klausimus ligtais tu daktarė ir žinai i juos atsakymus, klausimai būna tokio pavyzdžio, ar tu įsitikinusi kad pas tave geras kraujas arba kraujo grupė?? Ta prasme? Tu daktare ar aš? Kad žinoti, nusiuskite i tyrimųs ir pamatysite viską.
Rasa 2019-08-19 14:33:22
Nuoširdžiai lankausi pas gydytojus retai, bet kai tenka apsilankyti - nebesinori ten kelti kojos.
Ar apskritai kas nors gali paaiškinti tų išansktinių užsirašymų prasmę? Sergu.lt tikrini kas dieną gal atsirado laikas pas gydytoją, skambinėji į registratūra, gal būt gali užrašyti. Kai galiausiai sulauki talono ir ateini į polikliniką, ten vis tiek išsiimi numerėlį ir tavęs niekas nepriima tavo užrašyto laiko metu. Tai kokia prasmė eikvoti laiką savaitę prieš jei poliklinikoje dar prasėdi 1 valandą nors buvai užsirašęs. Visiškai sugedusi sistema. Nekalbu apie gydytojų požiūrį, jūs patys turit žinoti ką daryti. Užsirašai pas šeimos gydytoją dėl nugaros skausmų, tave nusiunčia rentgenai ir kas tada? Turi pats susivokti, kad tau reikia rebilitologo. Absurdas....
Esu labai nusivilusi jusu REAABILITACIJOS CENTRO kai kuriais darbuotojais, atvirai pasakysiu kad dziaugiuosi kad cia pas jus nepasirinkau ambulatorines reabilitacijos, nes nebeistverciau.Procedurų grafikas yra sudaromas byle kaip neatsizvelgdamai pąciento prasymus, reikia po dvi val laukti nuo vienos iki kitos proceduros, aptarnaujantys personalas tik daro vaizdą kad stropiai dirba, yra labai jų tarpe vulgarių ir arogantiskų darbuotojų, nemaloniai bendraujancių ir visai neatsakingai ir nekokybiskai dirbancių,
Patekus pas ergo terapeutą Jevgeniju Zykina buvau sokiruota svelniai pasakius, , tai zmogus, kuris galvuoja kad yra profesorius, daro taip kaip jis nori, taupo poliklinikos ELEKTRA, net siaubas apima kai ieini i tą tamsumą, kap į narvą visiskai neijungia sviesos. savo kab, , pacientai sedi be sviesos, tamsmoje idomu kap jis gali atlikineti tos proceduras be elektros, siaubas, saukiantis, rekiantis, visiskai nesiskaitantys su pacientais.Na bent su manm taip buvo, po pirmo karto kaip įvare paumejimą pabegau nuo to didelio jusų speialisto pas kitą` darbuotoją, neesu zinokit dar sutikusi tokį, negalima nei sutarti kad anksciau paiimtu nors galejo, nei dirba atsakingai, vienu zodziu, supratau kad ne į tas vezias atsisedau pataikusi pas sitą specialista..Ne rekomenduoju niekam..
Ryte pridaviau išmatų tyrimus dėl Helicobacter Pylori ir paklausiau priimančios darbuotojos kada bus atsakymas. Ji nuėjo pas vedėją paklausti ar tikrai bus šiandien nes kaip tik prieš man ateinant pasibaigė tam tikros medžiagos reikalingos šiam tyrimui atlikti. Grįžusi po pokalbio su vedėja darbuotoja patikslino kad šiandien po pietų tikrai bus tyrimo atsakymas nes vedėja ko trūksta užsakys ir šiandien gaus ir viskas bus laiku. Už tyrimą mokėjau pilną kainą ir kadangi man buvo svarbu atsakymą gauti ta pačią dieną dar pasakiau darbuotojai kad jeigu gali kilti kokių tai problemų aš galiu nesinaudoti šiomis paslaugomis. Tačiau ji dar pasakė kad viskas bus gerai nes ji paliks informaciją 15 val. ją pakeisiančiai darbuotojai. Tačiau vakare pasiskambinusi ir paklaususi kur yra tyrimo atsakymas sulaukiau netikėtos žinios kad pasirodo jis bus tik sekančią dieną. Tai kam reikėjo apgaudinėti ir sakyti tai kas nebus padaryta. Juk aš galėjau šį tyrimą atlikti bet kurioje kitoje įstaigoje ir nelaukti visą dieną atsakymo kurio iš viso nėra.
"Gydytojo" Erlando Pševlucko niekam nerekomenduočiau, tinginys iš pašaukimo. Netgi gavus papildomą taloną nesiteikė priimti, mat labai užimtas, nors tuo metu nebuvo nė vieno paciento. Jokio dėmesio pacientui. Ir taip kartojasi periodiškai, Ir dar nemandagus...gal jam reikia primokėti, kad atkreiptų dėmesį, nors visur akcentuojama, kad geriausia padėka AČIŪ...Gal laikas į poilsį tokiems gydytojams...
Jau ne pirmą kartą šioje poliklinikoje susiduriu su tokia situacija, kai garbaus amžiaus gydytojoms labiau rūpi pamokslai dėl asmeninio gyvenimo, negu realios ligų paieškos. Vieną kartą teko ištverti labai nemalonų vizitą pas ginekologę, kuri priekaištavo kodėl dar neturiu vaikų ir elgėsi itin grubiai. O šį kartą susidūriau su kardiologe, kuri sakė, kad niekuo negali padėti dėl mano problemos (gerai, suprantu, mane atsiuntė šeimos gydytoja, gal tikrai be reikalo), bet pakomentuoti, kad "jau būtų pats laikas ištekėti", tai sugebėjo. Taip, man 30 metų, esu netekėjusi, neturiu vaikų, bet gyvenu tvarkingą ir padorų gyvenimą, tad nemanau, kad nusipelniau kiekvieną kartą atėjusi klausytis pastabų apie vaikus ar vestuves... Gerbiami gydytojai, aš ateinu ne savo asmeninio gyvenimo su jumis aptarinėti, o gydytis. Jūsų nuomonė įdomi tiek, kiek ji yra susijusi su sveikata, o jeigu reikės patarimo dėl asmeninio gyvenimo, kreipsiuosi į psichologą :) Nors turiu paminėti, kad tikrai ir Karoliniškių poliklinikoje yra gerų, malonių, atsakingų gydytojų.
Sveiki.lankiausi pas reabilitologe Greblikiene su kulno atauga.paskyre 5magneto proceduras.dar uz 5 susimokejau pati.taciau skausmas nepraejo.daktare net nepaskyre pakartotinio vizito, o nusiunte atgal pas seimos daktare.tai uztruks 2savaites kol pakliusi pas seimos daktare.pas reabilitologa dar bemaz 1men laukti!!-o vaikscioti negali-NEMALONU!malonu susidurt su tokiais specialistais kaip Juskaityte!ZAGMINAS!!
Nežinau ir nesuprantu pusę gydytojų šitos poliklinikos, kai paskambini savo šeimos gydytojai paprašai, kad išrašytų siuntimą į VšĮ nes tu jautiesi blogai, labai blogai, sako užsiregistruokite ir laukite nes visi laukia. Nors buvau kelios dienos prieš pas ją sakiau kokia mano būsena, nukreipė pas šitos poliklinikos specialistą, kuris visiškai nepadėjo man. Ir turiu ieškoti pagalbos kituose centruose ir dar mokėti pinigus, nes ji nesugeba manęs priimti kelioms minutėms, kad išrašytų siuntimą. Tokioj būsenoj, kokioje esu tai kažkas baisaus.Gerbiami gydytojai, aš suprantu, kad jūs turite daug darbo, bet kaip pas jus ateini pralaukęs prie kabineto nežinia kiek laiko ir užėjas matai, kad kava gurkšnoji, ar šiaip su sesele savo temom kalbi, tai kam skųstis kad esate ant tiek užimti tokiu dideliu srautu, jeigu jūs patys per daug atsipalaidavę.
Labai noriu paėkoti muzikos tarapeutei EVELINAI Ibianskaitei už nuoširdų darbą.Iš visos širies atlieka darbą, suteikė daug džiaugsmo ir gražių akimirkų mano dukrai.Jos veikla labai padeda vaikams tobulėti ir su džiaugsmu mokytis.AČIŪ. AUSTĖJA IR MAMA
Gražina Skopienė
2019-06-03 15:07:21 IP 2e914g00
Šiandien (06-02) blondinė seselė netik nenorėjo priimti, bet ir štai taip paėmė kraują iš venos (prisegu nuotr.)
Gerbiamieji administratoriai sitos poliklinokos
Pagaliau ar bus tvarka nors pavirsutiniska jusu istaigoje?.Ar jus nematote kokia visur betvarke, nesiskaitymas su pacientais, savivaliavimas., begalines eiles prie tyrymu kabinetu, ar tokios turi buti paslaugos, Uz ka mes jums mokame musu mokiescius SODRAI?
Vakar laukdama prie duru gyd. Lopsaiienes galvojau kad nakvuosiu., teko uzeiti paciai nes pagal talona lakas priemimui seniai pasibaiges buvo.Uzejau pati o ji linksmai plepejo su sesute, nei spaudimo nepamatavo, nei normaliai apziurejo, atejau su rimta problema ir nesulaukusi jokios pagalbos isejau
.Geda tokiems daktarams ir tokioj darbo komandai...Kur jusu priesaikos gerbiamieji?Kam rinktis tokia profesija nepagalvojant, jus turejote zinoti kad turit buti atsakingi ir kompetetngi..ir nors gerbti pacientus, o netyciotis is ju..
Laukiant su kudykiu pas neurologe J. ŠEŠKENĘ tenka laukti daugiau nei valanda. Nesugeba priimti laiku, nesitikekit, kad priims laiku. Vienintelė gydytoja pas kuria reikia vaikučiams laukti nežinia kiek laiko. Atsieliepimas pats blogiausias apie šia gydytoją!!!!
Ar administracija nemato, kas darosi prie tyrimu kabinetu? Zmoniu gausybe, o priduoti bendram kraujo tyrimui reikia laukti 1, 5 val
Vaiko gydytoja pasitikrinti dėl darinio krūtinės ląstos dalyje nusiuntė tik pas traumatologą (talonėlis už poros gerų savaičių), ignoravo prašymą padaryti plaučių nuotrauką, nors pasakem, kad jau keli metai vaikas sunkiau kvėpuoja kai kada.

Traumatologas M. Jasiukevicius paprašius krūtinės ląstos nuotraukos pasakė, kad tokį siuntimą duoda psichiatras.... Tačiau pareikalavus visgi davė lapelį.

REgistruojantis pas gydytoja naujoje sistemoje prie aparato poliklinikoje, aparatas nemato vaiko duomenų, nes neleidžia rašyti antro vardo, o sistemoje vaikas yra su abiiem vaikais. tai pranešus telefonu bendrai registratūrai, nurodžius problemą vaikų registratūroje gyvai nieko nepeši, tau duoda lapelį pačiam parašyti I specialistui... nors išsakai poreikį, kad poliklinika vidinius procesus turi administruotis pati.

vietoj patogaus sveikatinimosi gauni papildomų darbų ir turi maldauti.... gydymo... jei sunkiai kvėpuojama kodėl nuotraukos gydytojanegali paskirti pati.

Žiūrėsim kaip komentuos plaučių nuotrauką, kurios fotografuotoja nenorėjo rodyti lyg tai būtų slaptas dokumentas, nemaloniai šypsodamasi. Rentgenologė neformulavo aiškiai instrukcijų įkvėpk, nekvėpuok.

Nudžiugino širdies echoskopuotoja vaikų skyriuje, kuri madagiai ir išsamiai aiškino tyrimo metu, paauglį paskatino žiūrėti į echoskopo rodomą vaizdą. Neslėpė ir nekūrė nepasitikėjimo atmosferos.

Vaikų endokrinologė ateinant pasitikrinti ne paaugliui pasako atlenkti apatinių kelnaičių viršų, bet pati tai daro.

Vaikų gydytoja A. Poškuvienė paauglį klausant plaučius patraukė, kad stovėtų jai tarp kojų, nors pati dėvėjo trumpą sijoną. Vaikui traukiantis atgal net neatsistojo, kad apžiūrėti vaikui patogiu ir pagarbiu būdu.

Prieš lankantis šioje poliklinijoe reikia nusiteikti ne, kad tave GYDYTOJAS nukreips, o kad reikia PAČIAM reikalauti ir pasiruo6ti pavadovauti... gydytojui... Ar visada pacientas gali žinoti ko jis gali reikalauti?

Kalbant su šeimos gydytoju apie vartojamą alternatyvų natūralų gydymą (kuris veikia imuniteto stiprinimui) ne klausia profesionaliai apiie naudojamą preparatą, jį paskyrusį gydytoja, o išpūčia akis lyg kalbėtų ne su klientu, o fantazuojančiu vaiku, išgirdusi preparato užsienietišką pavadinimą.

Šeimos gydytoja Žalytė, gydžiusį peršalimą, spaudimo jausmą krūtinės, širdies plotuose (niekada nieko nerado), barė už per ilgą išrašyto vaisto naudojimą : "tu duonos valgytti neturi" (nors simptomai atsinaujino) tačiau neišrašė nieko, kad spręsti problemą. Paradoksalu, kad paėmus iniciatyvą savo rankas atradau, kad duonos būtent ir negaliu valgyti, o natūralius papildus turiu naudoti nuolat.
Esu labai nusivilusi paskutiniu metu kaip vyksta pacientu gydymas ir bendravimas su jais sioje istaigoje.Apsilankiau pas savo daktare Lopsaitiene del mazgelio ant rankos, gana buvo stambus, pasake nei padarusi ehoskopijos be konsultacijos hirurgo ruoskites operuos.Gerai nueinu penktad kovo 22 d pas hirurga Pozera kuris net nemoka isklausyti paciento iskart sureke, prieme net su pavelavimu ta diena, uzejau sedejo viena sesute o vietoj 14.20, patekau tik pas ja 14, 45 i priemima., norejau gauti i Lazdynu ligonine siuntima nes matau kad nesusikalbu su daktaaru ir darosi nesamones, paklause o ko dabar pas mane atejot siuntimo eikit pas savo daktare, ehoskopijai taloneli buvo sake jo sesute kovo 29, tai dave su skausmu balandzio 12 d.
Zinokit baisu esu laai nusivilusi ir daugiau pas hirurga neeisiu Pozera jo neadekvatu algesi pastebejau ne tik as o daugybe pacientu kurie sedejo prie duru kad yra grubus, vulgarus su pacientais ir daro taip kaip jis nori ne pasitares su mumis., Geriau sumokesiu uz konsultacija privacioje klinikoje ir normaliai isityrs kas yra man negu eisiu i eksperimentus pas gyd, kuriu elgesys neatitinka visai etiketo.
jelena 2016-03-03 09:55:36
Girdėjote anekdotą prieš 15-ą metų J.Kotomin įrašė vienam žmogui šizofrenija siūlomas gydymas stacionare be testavimo be ištyrimo net ne esant tam žmogui jos kabinete. Tas žmogus iki šiol gyvas, sveikas ir be jo gydimo turi 6-as specilybės ir du aukštosius išsilavinimus ir gyveno ko puikiausiai be jokių vaistų nuo tos ligos.Ačiū devui kad gana protingas į durnyną ne pateko tiesiog paliko vaistą ir išėjo.Tos sryties specialistai sako žmogus vertas tyrinėjimo.Po susitikimo su jo žmonės rašo per naktį knygas. Jeigu jį ieško vaistą nuo tos ligos galių jai ir kitiems specialystams pasiūlyti paiėškoti vaistus ne nuo smegenų praradimo o nuo plaučių tyrpimo. Bet gal tai pradžia. Tau įdomu Jutatė bet situacija reikalauja analizės ir tyrimo ir archeologų pagalbos gali būti kad pasleptas šalia Akropolio...
Na va dar vienas gyvas pavyzdys, kokia profesionalė kabutėse yra šita kotomin, iš mažos raidės... Kaip tokias dar žemė nešioja, prirašo šizofrenija ir kaip įrodys paprastas žmogus, šios karvės auka, kad tos ligos neturi?
Tamara 2017-12-19 09:59:53
Labai dekinga gydytojai Jūratei Kotomin už labai aukšto lygio profesionalumą, žmogiskumą. Nuoširdžiai linkiu gražių ateinančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
Na jau ne... Šita daktarė turėtų netekti licencijos gydyti... Pražystu 2 žmones kuriems atsitiko toks pats incidentas patekus pas šią šundaktare. Cituoju jos turbūt pamėgta fraze: padarysiu tau neįgalumą, va diagnozę prirašysiu, šizofrenijos, nei mokytis nei dirbt nereikės. Nepadarius nei testų, ne pažiūrėjus net išrašo iš ligoninės, nepaklausius net kaip pacientas jaučiasi... Teko lėkti iš kabineto kol ne prirašė kortelėje nesąmonių ir nepardavė recepto su bukinančiais vaistais. Sveikatą profilaktiškai pasitikrinau Ąžuolyno klinikoje, kur padarė testus, patekau į gydytojų konsultacijas, peržiūrėjo ligoninės išrašus ir atsakymą gavau kardinaliai kitokį nei pas šitą Kotomin. Be to nepagailėjau jos ir pasakiau, kad šią specialybę turbūt dėl savo pačios psichinių problemų pasirinko, matytumėte tos išperos veido išraišką...
Šioje poliklinikoje dirba labai puikių, tiesiog nuostabių gydytojų, tai gyd. endokrinologė Juchnevičienė, gyd.gastroenterologe Vižinytė, gyd.echoskopuotoja Uzelienė.Tai labai malonios gydytojos!!!!
Sveiki! Klausiu, kaip reikia pasiskiepyti Karoliniškių poliklinikoje? Ir pernai, ir šiemet nei spalio, nei lapkričio mėnesiais nepavyko.Kiek kartų patekusi pas šeimos gydytoją (J.Lukaševičienė) siuntimo-vakcinos nėra, vakcinos nėra! Gruodžio pradžioje registratūroje pasakė - vakcinos nebebus.
APMAUDU!

Sveiki, jau ne vieną kartą teko lankytis jūsų įstaigoje 112 kabinete dėl tyrimų apmokėjimo, kaskart pajuntu nostalgija, abejingu 112 kab.persionalo aptarnavimu, nemandagios net nesinori užeiti, trūksta elementaraus dalyko su klijentais kultūros, tiesig atrodo, kad panelės sėdi ne savo vietose.
Jūra Černiauskienė
2018-10-23 15:11:54 IP 66gp4rq1
Labai nemandogios 112 kbn darduotojos. Paklausus kur sliepija nuo geltonojo grudioir ar jos negaletu tai surasti internete atsake, kad cia mano problema ir tuo pokalbis baigesi. Nezinojau ka atsakyti. O gyd. Janukovivius susevalandos veluoja. Net neatsipraso. ir paklausus pasake; ' viska pasakiau'. Nera tvarkos.
Sveiki!
Labai nemandagus regestracijos darbuotoju darbas!
Atvažiavau su 3m vaikų 8:00 val ryto 2018-10-10, kuriam buvo sloga ir sausas kosulis iki ašaru. Tuo metu mūsų daktare dirbo po pietu, paprašiau duot talonelį pas kita daktarę, kuri galetu mums priimt, ir išrašyt nors mikstūrą, palengvinti kosulį ir slogą, pamatuoti temperatūrą kuria iš ryto aš nepamatavau..... Moteriške juodais plaukais (senai dirba, ir ne pirmas skundas apie ją) pasake kad taip negalima staigiai atvažiuot, reikia iš pradžiu skambint, ir gali mus užrasyt pas mūsų daktare tik 14:30 ir kad, cituoju: POLIKLINIKOJ TEMPERATŪRĄ NEPRIVALO MATUOTI TAI TURIU DARYTI AŠ NAMUOSE (c) Po 20 min nemandagaus pokalbio, vis dėlto paskambino dirbančiai daktarei, pasakė kad aš “REIKALAUJU IR NE IŠEINU” (citata), daktare iškart pasake ateiti, su malonumu mus prieme ir apžiurejus vaika, iškart pasiuntė priduot kraujo..... (labai ačiū daktarei iš 228 kab Zitai Dabravolskienėi už operativuma) prie kabineto lauke tik 2 vaikai prieš mus, žmonių ne buvo.
Ar visi jūsų regestraturos darbuotojaj prisiėma atsakomybę už vaiko sveikatą?
Ne poliklinika, o kažkoks nesusipratimas.
Iš vakaro pasiskambinau į registratūra, man buvo pranešta, kad mano šeimos daktarė dirba iš ryto. Kitą rytą nuvykus 30km iki poliklinikos man pasakė, kad daktarė dirba ne nuo ryto, o po pietų. Ir tai jau kartojasi ne pirmą kartą. Po šio eilinio įvykio visa šeima nusprendėme išsiregistruoti iš šios poliklinikos.
Advokatas Tiščenko
2018-10-06 21:11:40 IP 2eehhqat
Rodion 2018-05-30 08:09:51
Siandien (2018-05-29) as (Rodion Rais) su zmona Oksana Rais buvome VŠį karoliniskiu poliklinikoje su sunum Kiril Rais priduoti kraujuko 3-ame aukste. Patekom pas bedrosios praktikos slaugytoja Lareona kuri visu pirma ne is pedutes eme krauja 2menesiu vaikui o is pirstuko ir stai ka padare (zemiau ziureti nuotraukas) mes butinai kreipsimes i sveikatingumk ministerija, kas cia per kanibalai dirba kad taip pirstuka sudraskyt vaikuj ir naglai aiskint kad cia taip turi but. Mes vaiko visa likusia dali dienos nuramint negalejom, tik prisiliecia prie pirstuko iskarto verkia. Is kur tokiu slaugytoju pririnko? Is birzos paeme ir apmoke kaip dirbt. Bardakas ir nieko daugiau, eisim visur del jos atleidimo. Taip nepaliksim kax daugiau vaiku nukentetu
Kaip baigiasi istoriją su Kirillu?
Kokia puiki mano daktarė Ivanova, dėmėsinga, nuoširdi, visada tinkamos nuotaikos, neesu tam kabinete patyrusi jokių neigiamų emocijų.Sėkmės jai ir dėkui.
Nu apsurdas totalus.pradesiu nuo pradziu. kai suzinojau kad laukiuosi iskart skambinau i registratura uzsiregistruoti tai pirminei apziurai, kadangi vietu nebuvo tai uzrase pilaiteje (karoliniskiu poliklinikoj) daktare paziurejo ir tyla, tik uzrase mane antarm vizitui echoskopijai, ir pasidaryti tyrimus. ir sako per antra vizita uzvesim jum kortele, negana to kad pralaukiau valanda atejus antra karta, tai padarius echoskopa ji vel man sako viskas, paklausiau daktares kodel neveda korteles sako kita karta...ir liepia uzsirasyti man kuo skubiau rugpjucio pabaigoj nes reik kortele uzvest. rugpjucio pabaigoj aisku vietu nera tai uzsirasau aisku tada kada yra rugsejo 13 dienai. ir ka jus galvojat rugsejo 13 dienai daktare vizita atsauke nes susirgo (tai gerai kad pati ilindau ir patikrinau per ta sergu.lt) nes iki siol net sms nesulaukiau kad vizitas atsauktas. negana to nei tyrimo rezultatu nezinau nieko, nes daktares nekalba... tai atsiprasau, kada mane zada priimti ? kai as jau pagimdysiu ? o jei su vaiku kas negerai kas uz tai atsakys ka ?????? po to kaip visada kratysites atsakomybes ???? zinot cia yra virsune, pas jus kol televizija nepasirodo jus ziuriu nieko nedarot.
Antanas Lazickas
2018-09-10 21:18:27 IP 28m86inj
Norėčiau paklausti administracijos, kodėl pas radiologą, krūtinės ląstos reikia laukti 18 dienų, nejaugi tiek daug užregistruota.
Aušrelė Poškuviene... Rimtai? Vaikų gydytojas gali keiktis??Bet čia kita iatorija... Dar su tokia antžmoge nebuvau susidūrus. Iš kur traukiamos tokios ala vaikų gydytojos? Nuėjau pasikonsultuot, vaikelį išbėrė, sukilo temperatūra, o ji, juokiasi ir sako "neturit jūs ką veikt, nieko čia nėr". Ar iš foto jums atrodo, jog čia nieko nėr? Kraujas rodo virusą, kūnelis nusėtas spuogais, visas išbertas. Tėveliams siūlau atkreipt dėmesį į daugumos tėvų neigiamus atsiliepimus apie šį asmenį (vaikų gydytojos jos nepavadinčiau).
Dokumente yra irasas, kad paslauga buvo suteikta tam tikru laiku.Tiesa sakant tuo metu net gydytojos kabinete nebuvo.Dokumentus uzpilde med. sesuo, susimokejau, atnesiau ceki o kai paklausiau kada bus imamas meginys man buvo pasakyta, kad bus tiriamas tas pats meginys paimtas pries menesi.
Tai kas man paaiskins kas cia is viso vyksta-parasyta viena, daroma kita.Ar tai nera tik susimokejimas uz kazka?Sekanti karta nuejus gydytoja vel man pasiule mokama paslauga....aciu
Kodel uz paslauga turejau moketi jeigu informaciniame lape teigiama, kad paslauga gali buti nemokama?
Ir kur ir kokio siuntimo neturiu ir is kur ji turejau gauti administracija nepaaiskino
Nesuprantu, kas per tvarka poliklinikoj išvis. Po kraujo tyrimų gavai pranešimą atvykti pakartotino tyrimo. Laiške nenurodytą niekas, tik kvietimas per 5d.d. atvykti. Skambini i registratūra pasiklausti, ar reikia registruotis pas daktare siuntimo, nes pranešime informacijos tokios nėra. atsako kad nereikia. Dieną prieš kankiniesi, kad tyrimai būtų geri, nemiegi, alkanas eini, plius patalpos nevedinamos ir prakaituoji su bliuskute poliklinikoj, kur net silpna, o pries tave 27 pencininkai eilėj. Atlauki iki savo numeriuko. Ateini ir tau pasako, kad -tavęs nėra, reikia pas daktare registruoti. Pasakai, ka sakė registratūroj, kaip laiške nurodyta, kad daktarės dar nėra daabr, o tave išvaro ir liepia su siuntimu ateiti:) ačiū geriau būsiu jau su blogais tyrimais nei eisi ir amžinai nervuosiesi dėl kažkokios netvarkos ir poliklinikos padėjėjų (nes tirkai ne daktarai ir ne seselės jos) bet lygis tai atsiprašau.... neveltui 2m nėjau ten. apsirgau išrašo 1tyrimą, tai paskui metus vos ne vaikščiot reikia nes amžinai nesamonės.
Kaip tokie kaip daktaras petrulis isvis gali dirbti daktaru jeigu jis nesugeba atsakyt i reikiamus klausimus o jei ir atsako tai vos ne reikia jam dekot ? Gal jau metas i pensija ????
Šiandien (2018.04.20) 09:40 ėjau darytis Kardiogramą. Nežinau daktarės pavardės, bet reikėtų pamokyti ją mandagumo. Atėjau visa pikta sėdėjo- suprantu, kad rytas, ateina močiutės sunkiai krutančios erzina, gal šiaip nėra nuotaikos, bet tikrai nereikia kelti balso (rėkti garsiai) ant pacientų ir aiškinti ko nesupranta.
Birute Surniene-neurologe.Is tokiu kaip ji reik licenzijas atimti.Labai nemaloni grubi.Uzejau i kabineta ir puolimas"ko veluojate!!! as sakau mano laikas 10.50 val"-.Man pietus nuo 11 val. paziurekit i laikrodi"ir bede i sienini laikrodi.Rode 10.41val Nors telefonas rode 10.48.Zinot mane padare tokia kalta.....Apziura:beveik nieko neklausinejo, Pagulde pabelde per kelius, pavedziojo plaktuka pries nosi.As gyd sakau :"man skauda peti ir ranka as ja sunkiai valdau"Ji:"as paziurejau, jusu peciu raumenys atsipalaidave (bet prie peciu ji net nesiliete nes as gulejau ant kusetes).Kreipkites pas traumatologa jis suleis vaistus.Apsalau!!!Prie ko tas traumatologas.Juk nesusimusiau, nesusilauziau ir t.t.Gydymo jokio, reabilitacijos jokios.Mieli zmones!!!venkit tos Surnienes!!!Va kenciu skausma naktimis nemiegu, dirbt nelabai galiu nes tai desine ranka.Nejau taip verciama eiti i privacias poliklinikas?
NIJOLĖ TAMULEVIČIENĖ- oftalmologe, noreciau atkreipti demesio, maza to, kad nera is maloniuju, tai pateikus klausimus, atsakineja taip, lygtais daro paslauga. Po jos atsakymo, nesinori testi pokalbio, ar toliau klausineti kas yra svarbu man, kaip pacientui. Greciau norejosi iseiti, ir uzsirasyti pas kita gydytoja, tikra profesionala, kuris adekvaciai atsakytu i visus klausimus, be jokiu - "kai sedesite mano vietoje..." ar "as turbut nenormaliai aiskinu...". Girdejau is nemazai zmoniu atsiliepimus apie sia daktare, bet vistik pagalvojau maza kas buna zmonems, gal nera nuotaikos, gal problemos seimoje. PVZ: Atejes zmogus stovejo klause jos, o ji sau dildino nagus - sededama, ir tuo paciu metu atsakinejo pacientui. Atejus - pati isitikinau, kad siai daktarei truksta mandagumo ir dar daug ka galeciau isvardinti. Daugiau pas sia daktare nesugrysiu ir niekam nerekomenduosiu. Labai retai kada uzsiimineju tokiais dalykais, kaip atsiliepimai (visai nerasau), bet si karta nesusilaikiau.
Sveiki. Noriu parašyti skundą dėl gastroenterologo gydytojo darbo kokybės. Mano vyro mama daug metu gydosi jūsų poliklinikoje, nuo pernai metų pajuto nemalonų pojūtį skrandžio srityje, buvo nukreipta šeimos gydytojos pas gastroenterologą konsultacijai. Jai buvo paskirtas fgds tyrimas, rugsėjo mėnesį atliko pirma karta fgds tyrimą, gydytojas paskyrė gydymą omeprazolio vaistais ir liepė po 1 mėnesio atvykti. Mama atvyko, sake kad vistiek paskauda, išlieka nemalonus pojūtis. Gydytojas vėl paskyrė fgds tyrimą. Kažkur spalio mėnesį pakartojo fgds tyrimą ir vėl buvo paskirtas gydymas medikamentais. Kažkaip paminėjo kad skrandžio gleivinė labai negraži, bet tyrimo metų net biopsijos neatliko ir net ne pasiūlė tai atlikti., tęsėm gydymą. Po Naujųjų metų krito hemoglobinas. Tada jau mes savo keliais kreipėmės į Santaros klinikas, pasimonsultavom, buvo pasiūlyta pakartoti fgds, pakartojo su biopsijos mėginiais, atliko kolonoskopiją, kolonoskopiją be pakitimų, o fgds histologinis atsakymas jau vežiniai pakitimai. Vakar mamai jų klinikoje atliko operaciją, buvo pašalintas skrandis. Klinikoje supratom kad praradom nuo rudens brangujį laiką, nes buvo netinkamas gyventojų gydymas. Kas dabar atsakyti gali už savo klaidas? Mums gėda kad iki šiol poliklinikoje žiūrima į pacientus pro pirštus ir jei patis gydytojai nekompetentingi, net negali nusiųsti į 3 lygio klinikas, kad išvengti tokių pasekmių,. Bet mes taip tai nepaliksim....

Šiandiena 2017 12 30 11.05 dėl pagalbos kreipiausi į Karoliniškių polikliniką, skaudėjo gerklę, 37.5 temperatūra, sloga.Kadangi žinau save, dažnai būna pūliuojanti angina ir niekada neapsienu be antibijotiku, tuo labiau artėja šventės.
Šiandiena buv budinti gyd.Vieversytė ir slaugytojas Matulevičius. Laukiant koridoriuje, išeina slaugytojas Matulevičius ir pradeda man nustatinėti diagnozę visiems aplinkiniams girdint, su tokiu netaktiškumu dar neteko susidurti. Man pasakė važiuoti namo ir gerti arbatas, net neužėjus pas gydytoją. Kai Matulevičiaus paklausiau ar galit išrašyti antibiotikus jis pasakė, kad reikia padaryti kraujo tyrimą, per savo 40 metų lankymasi pas gydytojus pirmą kartą tai išgirdau, visada prie puliuojančios anginos išrašydavo antibijotikus be jokių kraujo tyrimų. Tai jeigu poliklinika dirba, manau aš turiu teisę papulti pas gydytoją, o ne man aiškintu koridoriuje slaugytojas ir nustatinėja diagnozę, Čia yra siaubas!!!
Norėjau paskiepyti vaiką mokamu skiepu, ryte paskambinau į mokamų paslaugų kabinetą, paklausiau ar jų turi ir ar reikia registruotis. 'Turim, registruotis nereikia, dirbam iki 19 h.' Puiku. Atėjus pasirodo, kad skiepai palikti tik juos užsirezervavusiems. Tai kodėl vieni yra registruojami, kitiems tai daryti atsisakoma ir jie paliekami be skiepų?
Ape xirurga Pažera, tei psix žmuogus, geda kad poleklinka leiko tokjus daktorus, !!!!!!!

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino
Konstitucinis Teismas atsisakė priimti individualų skundą dėl karantino 07-05 18:07
Konstitucinis Teismas atsisakė nagrinėti individualų skundą dėl Vyriausybės įvestų judėjimo apribojimų karantino metu.
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris
Paryžiaus Luvras vėl atveria duris 07-05 12:33
Paryžiaus Luvras – gausiausiai lankomas pasaulio muziejus – pirmadienį vėl atvers duris, tačiau dėl koronaviruso galios tam tikri apribojimai, o ir kai kurios komplekso dalys bus uždarytos...
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai
Per parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai 07-05 11:22
Per praėjusią parą patvirtinti penki nauji koronaviruso atvejai, bendras skaičius išaugo iki 1.836, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%