Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Visi skundus rašo dėl aptarnavimo o aš parašysiu apie šitos kontoros (všį karoliniškių poliklinika)kita puse.Parašysiu kaip vyras, kurio žmona ten vargsta.Maniškė dirba slauge su šeimos daktare.Dirbs greit turbūt jau parom.Nes apkrauna darbais vis daugiau ir daugiau.Dirba po 12h darbe, tai dar prieš darbą ir po darbo dirba namie po 4-6h.Gryžta su ašarom dažnai.Sakiau mesk tą darbą, kiek tu su ta čiučela gali vargti, mesk išvis tą mediciną supuvusią.Visur tas pats mobingas.Pastoviai turiu girdėti tą žertvišką balsą iš darbinio žmonos telefono, su nurodymais.Taip norisi kartais atimti ir pasiūsti ją link rusų laivo.Bet nenoriu kad žmonai atimtu licenziją.Bet teks kažką jau daryti.Kadangi žmona bijo, teks pačiam turbūt koki slaptą tyrimą užsakyti dėl mobingo.Nes niekas kitaip nesikeis.Kol kas nei pavardžių neminėsiu, bet tai pencininkei vadinančiai save šeimos gyditoją nuo ruso, laikas būtu išvykt link laivo.
Rita Pažusinskienė
2023-05-25 19:36:53 IP 28m83j0i
Atsakyti
Ačiū gydytojai burnos higienistei Kristinai Miladovskajs už gerą darbą ir kantrybė.
Atsakyti
Šiandien 7.20 teko apsilankyti pas neurologe Birute Šurniene.Teko isklausyti nemalonaus tono.Kas neaisku?? Kas negerai?? Kas yra?? ??? Ka negirdi, ka sakau??? Teko atsistoti ir iseiti neuzbaigus vizito, kurio laukiau 2 savaites.Gal man poliklinikos vadovas atsakytu? Kaip man gyditis toliau?? Turint rimta beda su nugara..
Atsakyti
Pašiurpusi esu pilaites polikninikos elgesiu kur dirba su Ramanauskiene padejeja jos, pagyvenusi moteriške...koks elgesys....paskambini tai nu nu.... ir nemaloniai taip...atleisti tokia
Atsakyti
Sveiki, Visi pastebejome kaip dirba daktarai ir registratura Karaliaučiaus g. Pilaiteje, nežinau kur reiktukreiptis del darbuotoju skudu, tačiau turime daug medžiagu nufilmuotu kaip poliklinikos darbuotojai dirba, Jeigu yra norinčiu registruotis butent i šia poliklinika tai negaiškit laiko nes čia jus tikrai neišgidis, tuo labiau daktaru grafikas dirba iki kada nori opapult pas juos tikrai neimanoma, o apie daktare E.Ilguniene tai tikrai dauguma labai blogiu nuomoniu pacientai, ir pas tokia daktare tikrai nelinkečiau papulti niekam, o jeigu paskirs tai mano jums patarimas, Nelaukit ir iškarto keiskit daktara. Ačiū už jusu dėmesi.
Atsakyti
Labai blogas ir nekokybiškas pacientų aptarnavimas.Reikėjo tyrimus EKG atlikti, prie kab.zmonių minios, terminalas, kurus išduoda talonus sugedęs,.EKG darbuotojos dirba nesklandziai, varinėja zmones nuo vieno kab.iki kito, tik užėjau iškart skubina, netaktuškai bendrauja.Pas kardiologą reikia lsukti vos ne 2 mėn.tai ar tai tvarka, tai kitą kartą vargu ar išvis sulsuks zmogus tos pagslbos?Gal greičisu iškart į ligoninę patekt niegu tokios pagalbos laukt.Netvarka.
Atsakyti
Wow, pasiskambinus sestadieni, pasirinkus "Mokamos paslaugos", registratura atsiliepia ir net iki galo neisklause situacijos, pagal raktazodzius apsaukia, kad "siandien sestadienis ir dirba tik budintis gydytojas" bei numeta rageli. Tai o registraturoje budintis gydytojas ir atsiliepineja i skambucius, kad negali informacijos suteikti?
Neatsimenu, ar isvis kada yra teke susidurti su tokiu klientu aptarnavimo lygiu. Manau, teks pakeisti poliklinika po tokio malonaus pokalbio.
Atsakyti
Mano gydytoja Dovilė Ilgūnienė, gydžiaus pas ją, esveikatoj yra jos rašyti receptai. Dabar susirgau, norėjau registruotis ir man aiškina, kad mano gydytoja ne Ilgūnienė ir pas ją negaliu rašytis. Dar bando įtikinti kad tai ne mano gydytoja, lyg aš ne prisiminčiau ir neturėčiau įrodymų. Tai perašė pas kitą gydytoją man nežinant? Kaip taip galima. O dar ir pas gydytoja neįmanoma patekti net ir esant ūmiai būsenai.
Atsakyti
Lankomės jau ne vienerius metus, neteko dar nusivilti poliklinikos daktarais, išskyrus šiandieną 2022.11.21 dieną mamai buvo paskirtas vizitas pas gastroenterologą, po ligoninės operuota nugara ir pilvo organų skausmų, buvo liepta pilvo organų echoskopija, bet mama pakliuvo pas Paulių Bielskį, kuriam šiandieną ne pacientai galvoje, piktas buvo vien pamatęs pacientę, klausė "ko nori" "ko atėjai" šis gastroenterologas visiškai nekompetetingas, buvo siuntimas iš daktarės, kompiuteryje visi duomenys, ar šitaip reikia elgtis, nenori nedirbk, jei erzina visi, taigi nepatikrino, neatliko savo darbo, mama grįžo susinervinusi, ir vėl iš naujo reikia registruotis, laukti mėnesius kada priims kitas daktaras echoskopijai, vėl reikia siuntimo, praeiti pragaro kelius, bet pas P.Bielskį niekada daugiau neduok dieve nesiregistruosime
Įsiminkite šią pavardę !!!
Atsakyti
Laba diena.
Noriu nuoširdžiai padėkoti Karoliniškių poliklinikos šeimos gydytojai Saulei Dumašienei ir sesutei už kvalifikuotą darbą, profesionalų požiūrį, išskirtinį dėmesį.
Jūs esate nuostabūs!
Atsakyti
Šeimos gydytoja - Saulė Dumašienė.

Ematiška, maloni, paslaugi, labai mandagi ir atsakinga. Didžiausios rekomendacijos ir geriausi atsiliepimai.
Atsakyti
Visiškai neprofesionali įstaiga, kurioje dirba nekompetentingi darbuotojai ir kuri nesaugo nei savo pacientų medicinos istorijos, nei jų sveikatos.
Pirmiausia, registratūros darbuotojai ir visa administracija, įskaitant direktorių Vismantą Matulą, teikia viena kitai prieštaraujančią informaciją ir panašu, kad nesuvokia aplinkos, kurioje dirba, bei joje vykstančių procesų. Viskas prasidėjo, kai dėl kelionės užsienyje reikėjo pažymos apie vaikystėje darytus skiepus nuo tymų, raudonukės ir poliomielito. Man dabar trisdešimt, paskutiniai skiepai dėl minėtų ligų daryti maždaug prieš 15 metų, o jų įrašai yra mano ambulatorinėje knygutėje, kuri po reformų poliklinikoje buvo atiduota mano šeimai.
Įrašų apie reikiamus skiepus nei mano esveikata.lt paskyroje, nei archyvuose neradome. Todėl paskambinome į polikliniką ir registratorė pasakė, kad pereinant prie elektroninės sistemos, visa informacija iš medicininių (ambulatorinių) knygučių buvo suarchyvuota kompiuteriuose, o popierinės kopijos buvo įteiktos pacientams arba sunaikinamos. Mano tėvai pageidavo knygutę atsiimti po to, kai buvo pranešta, jog jose esanti informacija buvo suarchyvuota. Jeigu dėl kažkokių priežasčių tos informacijos nesimato sistemoje ir archyvuose, reiktų atvykti su ambulatorine knygute į polikliniką.
Kadangi esu užsienyje, o mano elektroninius užklausimus dėl reikalingos pažymos tiek Vismantas, tiek administracija, tiek registratūra ignoravo, paprašiau savo mamos nuvykti į polikliniką su mano ambulatorine knygute ir gauti pažymą. Deja, tada sužinojome, kad ta knygutė nebegalioja, nes ji buvo ne poliklinikoje, bet pas mus namuose! Kai papasakojome, kaip knygutė atsirado pas mus (žr. Pastraipą viršuje), supratome, kad mes esame faktiškai v***s. Vismanto teigimu, mano šeima, , dėl nežinomų priežasčių kažkokiu būdu įstaigai priklausantį dokumentą pasisavino.“ Visi likome šokiruoti...
Taip pat mano šeimos gydytojas Irmantas Aleksa aklais seka registratūros ir administracijos nurodymus bei visiškai nesaugo savo pacientų sveikatos. Parašęs elektroninį laišką Irmantui, gavau atsakymą, kad pažymą nebus išduota, nes įrašų nėra archyve, ir jis pasiūlė pasiskiepyti vakcinomis nuo tymų, raudonukės ir poliomielito dar kartą. Panašu, kad gydytojas nežinojo, jog tymų ir raudonukės skiepai apsaugą suteikia 20 metų, o poliomielito skiepas galioja visą gyvenimą. Šiuo metu esu užsienyje, kur revakcinacija tokių ligų atveju net neleistina ir laikoma pavojinga žmogaus sveikatai, todėl nesuprantu, kaip Irmantas, turėdamas gydytojo licenciją, gali rekomenduoti tokius veiksmus, kurie tam tikrose šalyse yra net nelegalūs. Vėlgi, šokas...
Apibendrinant, niekam nesiūlau susidėti su šia poliklinika, nes ir administracija, ir gydytojai čia yra empatiški darbuotojams, teikia neprofesionalius (ir net sveikatai pavojingus!) patarimus ir netvarkingai dokumentuoja pacientų medicinos istoriją. Dėl tokių žmonių net nesinori grįžti į savo tėvynę.
Atsakyti
2022-09-01d. Teko lankytis pas Chirurgę Vilija Žeimytę su kojos traumą, apžiūrėjo, nusiuntė rentgeno nuotraukai, atliko rentgeną, chirurgė apžiūrėjusi pasakė jog galimai yra lūžis. Kaip taip? Atliko rentgeną ir tiksliai įvardinti negali lūžio? Konsultacijos metu apžiūrėjo, įtarė lūžį, bet gipso neuždėjo, elastiniu tvarsčiu bintuoti ne rekomendavo, įtvaro taip pat. Tik tepalai ir ramybė.
Kaip taip neatsakingai apžiūrėti pacientą? Kodėl nenusiųsti kojos traumą pas traumatologą jei kompetencijos šioje srityje mažai?
09.04d. Situacija čiurnos vietoje tik blogėjo. Paskambinus į Karoliniškių poliklinikos registratūrą užsiregistruoti pas šeimos gydytoją Sigita Mednikovą, gauti vizito neįmanoma. Sakoma, kad skambinkit tiesiai gydytojai. Paskambinus šeimos gydytojai, atsiliepus slaugytoja sako registruotis vizitui per registratūrą, nes pas juos limituoti vizitai ir ji pati užregistruoti negali, nors situacija buvo paaiškinta.
Laukti tikrai negalime, nes kasdien vis labiau skauda, todėl kreipėmės į pražystamus traumatologus. Parodėme rentgeno foto, apžiūrėjo, nustatė raiščių plyšimą, pasakė įsigyti įtvarą, rekomendavo NVNU ir nuo skausmo vaistų. Šiuo metu paciento kojos skausmai mažesni.
Ties tuo neapsiribosim, kreipsimės į privačią kliniką.
Jeigu situacija neišsispręs ir teks per gydytojos aplaidumą pacientui operuoti koją, kreipsimės į pacientų sveikatai padarytos žalos atlyginimo komisiją.
Atsakyti
2022-08-31, 16 val. 26 min. 07 sekundės, vizito metu gydytoja chirurgė VILIJA ŽEIMYTĖ, 608 kab., neišrašė receptinių vaistų nuo skausmo, nesuteikė pirmosios skubios medicinos pagalbos po patirto nelaimingo atsitikimo. Fizinį kojos skausmą teko kęsti iš viso 9 valandas. Niekada nesikreipkite į šią neetišką ir nežmonišką gydytoją, nes laiku nesiėmus veiksmų žala Jūsų sveikatai gali tik dar padidėti.
Atsakyti
Sveiki rentgenologas G. Rumša nors ir jaunas tačiau nemandagus, nekompetetingas. Atėjus šaiposi iš paciento, rentgenograma buvo daryta pirmadienį tyrimo rezultatai atsirado tik ketvirtadienį vakare (pacientas pats kreipėsi į poliklniką nes eškojo savo rentgeno atsakymo kurio tiek dienų nesugebėjo įjeltą į esveikata sistemą).
Baisu tokio neatsakingo asmens dar neteko sutikti kaip tokie išvis dirba. Tragedija jaunimas visiškai nesiskaito su žmonėmis atrodo mes atėjom iš jų pinigų ar šiaip ko prašyt.

GĖDA GĖDA
Atsakyti
Sveiki, kada planuojate paleisti Lazdynų sveikatos priežiūros centro el. registraciją? Registracija neveikia apie 3 mėn., dėl to jau praleidome vizitą pas gydytoją. Tikiuosi po sistemos atnaujinimo nedings rezervuoti į priekį laikai. Pasamdykite pagaliau rimtą specialistą ir sutvarkykite tą nelemtą el. registraciją.
Atsakyti
Paskambinau į poliklinika - pasitairauti ar įmanoma užsiregistruoti pas šeimos daktarė anksčiau, nes koja skauda. Pasakiau kad savaidgali buvau lazdinose ten padarė kraujo tyrimus ir nustatė uždegima. Bet!!! Man antibijotikei netinka tie kurios išprašė. O atsakimas buvo toks kad net žodžių nebeliko!!! " Jei jums lazdinose nepadėjo- tai kom mes jums padėsime!" Kai užeini į ligoninę ji beveik tuščia vos 5-7 žmonės sėdi laukinė, o kai paskambini reikia laukti 10min kol pakels ragelį! O kai pakelia pareiškia kad neturi talonų pas jos lb daug žmonių ir mėnesį reikia laukti. Bet juokingiausių tai kad kai papuoli pas daktare ji kažkokį blefa šneka. Atėjau dėl kojos o ji tarytum negirdi ką sakau ir kažkokias nesąmones šneka. Geriau eit pas privatų nes kantrybė jau senka.
Atsakyti
Tragiška poliklinika su tragiškais gydytojais. Kelis kartus nustatytos neteisingos diagnozės, paskirtas neteisingas gydymas. Nesusidomėjimas pacientu, jokio įsigilinimo į situaciją, vizito laiko nepaisymas.
Atsakyti
Tragedija...
Atsakyti
2022-04-12 laikas 14.11, Karoliniškių poliklinika.
Pasakykite, gal aš nesuprantu, ką turi daryti medikai bei med. personalas, ar neturėtų padėti, ar neturėtų gelbėti gyvybę????
Ne. Karoliniškių poliklinikos darbuotojai to nedaro, jie kažkokie ypatingi, jiems visiškai neįdomu, kas darosi už jų poliklinikos durų. Gaila, liūdna, skaudu. Tikiuos, kad Jūsų artimi žmonės nepatirs to, ką šiandien patyrė gulintis netoli poliklinikos ant žemės žmogus, kuriam Jūs "gerbiamieji" nesugebėjot suteikti pagalbos.
Tikiuos, kad atvažiavę medikai, spėjo nuvežt į ligoninę ir padėti 93 metų žmogui, o jo artimieji negavo liūdnos žinios.
Pagalvokit, ar norėtumėte atsidurti kitoje pusėje.... man atsakymo nereikia...
Atsakyti
Nustebau Karoliniškių poliklinikos registratūros darbuotojų abejingumu. Šiandien senyvo amžiaus žmogui pasidarė šalia poliklinikos blogai, nualpo. Iškvietėme greitąją pagalbą kol važiavo senyvo amžiaus žmogui pasidarė dar blogiau. Nuskubejome pagalbos ieškoti poliklinikoje. Tai mane nustebino kad dirbantys darbuotojai ten pasiūlė išsimušti talonėlį ir laukti. Net nepasivargino savo užpakalių pakelti ir suteikti pirmąją pagalbą. Labai liūdna.
Atsakyti
Nuoširdžiai norėčiau padėkoti gydytojai akušeriai - ginekologei Justinai Gailiušienei už nėštumo priežiūra. Labai profesionali daktarė, atidžiai atliekantį savo darbą. Labai maloni ir nuoširdi daktarė. Sėkmės darbe.
Atsakyti
Noriu išreikšti nuoširdžią padėką šeimos gydytojai Virginijai Svetlauskienei už pastovų, ilgametį gydymą, už profesionalumą, žmogiškumą, pareigingumą, supratimą ir kantrybę.
Gyvenimo siūlas toks trumpas ir trapus, kad irstantis siūlas nenutrūktų gelbėja nuostabūs tam atsidavę žmonės.
Atsakyti
Niekam nesiūlau kreiptis į gydytoją Viktoryia Gabrune! Ne savo noru turėjau garbės su ja susidurti, pakilus aukštai temperatūrai ir esant kitiems covid-19 simptomams registratūros darbuotojos 2022.02.02 buvau užrašyta būtent pas šitą gydytoją. Gydytoja paskambino 19.20, tuo metu važiavau darytis PGR testo. Pakonsultavo, pažadėjo atidaryti nedarbingumą ir perskambinti 2022.02.04 (penktadienį) po pietų. Dėja gydytojos skambučio taip ir nesulaukiau! Pastebėjusi, kad telefonas, iš kurio ji skambino yra mobilus, 20.17 min paskambinau gydytojai, ji neatsiliepė. Parašiau žinutę apie pamirštą pacientą, cituoju:
"Labas vakaras, labai neatsakinga pamiršti pacientą. Jūs taip nemanot? Pagarbiai, Daiva Šilinskienė"
Praėjus kelioms minutėms sulaukiau gydytojos skambučio. Ji man pasakė, kad savo nei vieno paciento nepamiršo ir su manimi iš viso niekada nekalbėjo, nes trečiadienį po pietų nedirbo. Kai pradėjau pasakoti, tada gydytoja staiga prisiminė, kad vis tik dirbo ir su manimi kalbėjo. Tada pradėjo teisintis, kad pacientus registruoja registratūra ir man, ko gero, turėjo paskambinti kitas gydytojas, nors pati žadėjo. Vėliau perskambino dar kartą, pasakė, kad pasirodo jos slaugytoja, manęs neužregistravo pakartotiniam skambučiui ir man paskambins rytoj 2022.02.05 (šeštadienį) budintis gydytojas ir pratęs mano nedarbingumą (nes PGR patvirtintas covid-19). Gaila, kad pokalbis nebuvo įrašytas. O baisiausia tai, kad gydytoja net nepaklausė kaip aš jaučiuosi... Pirmą kartą sutinku tokią gydytoją, kuri dirba neatsakingai, rizikuoja pacientų sveikata, nes jaučiuosi prastai, turiu temperatūros ir nežinau kaip gydytis, nes gydytoja neatliko savo pareigos, kurią yra prisiekusi.
P. S. Tikiuosi mano laišką perskaitys administracija ir padarys atitinkamas išvadas šios gydytojos atžvilgiu.
Atsakyti
Neįmanoma dasiskambinti, nuo 7 ryto iki dabar (12:08) skambinau tiek į registratūrą, tiek direktoriui niekas nekelia ragelio. O man skubiai reik susisiekt ir uzsiregistruot…
Atsakyti
Noriu padėkoti už gerą komandinį darbą, profesionalumą, mandagumą ir geranoriškumą jūsų SLAUGA NAMUOSE darbuotojoms:
slaugytojos padėjejai Natalijai Kliosovai, slaugytojai Gėnei ir šeimos gydytojai Tatjanai Makarsinai.
Šita pagalba labai reikalinga gulinčiam lygoniui.
Atsakyti
2021m. Birzelio menesi pirma karta pasiskepijau Jassen vakcia LITEXPO centre,
2022m. Lapkricio menesi atlikau revalcinacija (Sustiprinanciaja doze), ta pacia Jassen vakcina,
ten pat LITEXPO centre. Siu metu Sausio menesi pastebejau - kad negaliu atsinaujint Galimybiu Pasa,
del ko negalejau nei normaliai dirbti, nei net atsiimti ansciau uzsakitu prekiu is paruotuves.
Prasidejo ilgiausi aiskinimasi - kodel negaliu gaut Galimybiu Paso - nors esi vakcinuotas ir revakcinuotas pagal pilna scrhema.
"KARSTAJA LINIJA 1808" - ISVIS nepavyko prisikambint savaites begyje. Galu gale prisiskambinus prie Registru centro -
paaiskejo, kad Karoliniskiu poliklinika, kuriai priklause „Litexpo“ vakcinacijos centras, netinkamai uzpylde
Vakcinacijos irasa E-Sveikatos portale.
Kila daug pilnai pagrisu ir logisku klausimu: jai valstybines istaigos nesugeba deramai uztikrint net vakcinacijos apskaita -
kuo galima akivaizdiai patikrint ir isitikinti - kaip jos gali uztikrinti vakcinu kokybe, tinkamos jos gabenimo ir laikymo salygas (ka patikrint labai sunku)???
Kodel Galimybiu pasas, turintis galioti neribota laika pasiskiepijusiems pagal pilna schema - REALIAI galioja tik 2 menesius???
Kokius dar istatimus siurksiai pazedziancius zmogaus teisias ir pagrindines laisves ketinama priimt prisidengiant COVID-19 pandemija???
Dėl skiepų Covi19
2022-01-19 14:04:56 IP 2e7r3rbo
Atsakyti
Koks siaubas patekti skiepytis į Erfurto g. Deklaruoja kad vaikiškus skiepus turi, o realybe visiškai kita. 12 metu vaikams leidžia suaugusiųjų vakcina. Po skiepu pacientų būkle niekas nestebina. Vakcinacijos patalpos neatskirtos nuo kitu ligoniu. Tiesiog gali susirgti klinikoje. O apie švara patalpų ir personalo paslaugumą net trūksta žodžių. Netvarka ir purvas ne tik patalpose, bet ir personale. Fui.
Atsakyti
Laba diena,
Pats laikas jums atnaujinti sistema vidinę, nes kuo toliau tuo blogiau pas jus…
Buvau užsirašęs pas gydytoja prieš 2 savaites, likus 30 minučiu iki vizito skambina sako, kad gydytojos nėra-yra kitas gydytojas po savaitės… Ta prasme nėra gydytojos ir yra kitas gydytojas??? Jūs juokaujat? Gal jau laikas pranešti apie kėblumus diena prieš, o ne 30 minučiu likus iki vizito pradžios !!! Reikia keisti sistema pas jus, nes žiūriu, kad visi bėga iš jūsu polikninikos…
Atsakyti
Labai daug pasiskiepytų trečią Covid vakciną pacientų, taipogi ir aš esame nepatenkinti, kad seimos daktarai, slauga neperspėja apie gana stiprus ir neigiamus šalutinius povekius po sitos vakcinos, ypatingai alergiskiems asmenims.
Taip daryti tikrai negalima ir dzraudziama, nes kelia pavojų sitą vakcina alergiskų zmonių sveikatai
Išskart po vakcinos, buvo daryta Karpol gruodzio 29 d. susvaige galvą, ištino iki vakaro baisiai ranką, pasidarę kaip bumbulas, paraudo ir vietomis pamelynavo, Ir ne tik man tai atsitiko, Jau seniai yra spaudoje straipsnių kad būkite būdrus del trecios dozės vakcinos Covid nes, ne visiems pacientams placiai galima daryti sitą vakcin1ą, bet niekas nieko neperspeja, visi kaip visada tyli, o vis delto tai nusikaltymas taip elgtis nepadoriai su pacientais ir aklai durti ir leisti tą įtartinai abėjinga vakcina.Baisu...
Atsakyti
Labai pasigailėjau, kad grįžusi iš užsienio vėl registravausi šioje poliklinikoje. Niekas nepasikeitė, kai rezervuoji laiką pas gydytoją, atvykus tavęs nepriima kadangi arba serga (jokio išankstinio pranešimo), arba buvo klaida sistemoje įvedimo metu. Taip ir dabar, tik šiuo metu jau laukiuosi, tai registratūra ignoruoja, skambini šeimos gydytojai - ignoruoja, vizitas pas akių gydytoją G.ACIENĘ atidedamas jau trečią kartą (4mėn. Laukiau), priežastys: 1-klaida sistemoje, niekas nepranešė ir nepriimė tą dieną, 2-susirgo, o 3-vėl susirgo. 3 kartą paskambino, tai tiesiogine to žodžio prasme ir pasakė "tai Jūs kitur susiraskite". Tyrimus, kad pasidaryti nešciąjai, misija neįmanoma, kol nepasakai, kad laukiesi ir tai yra skubu. Rezultatas: išsiregistruoju iš šios poliklinikos.
Atsakyti
Laba diena,
Noriu pasidalinti konkrecia situacija.
Beveik pries 1 men. registravausi patekti pas seimos gydytoja J.Latauskiene, registruodamasis nurodziau priezasti (siuntimas pas specialista), vizitas buvo paskirtas 2021-12-14.Diena pries paskambino J.Latauskienes med.sesuo ir pranese, kad gydytoja nedirbs ta diena ir ar as sutinku patekti pas kita gydytoja. Sutikau ir dar paklause, ar nuotoliniu budu ar i tiesiogiai, pasakiau, kad reikia tik siuntimo ir gerai ir nuotoliniu.14d. apie 9:40 paskambino paskirta gydytoja, galbant pasake, kad ji gydytoja ir siuntimo nuotoliniu budu negali duoti ir pasake, kad vel turiu registruotis is naujo ir vel greiciausiai laukti kelias savaites.Nesuprantu, kodel, del darbuotoju klaidu, nepatekau pas specialistus?, turiu keleta traumu, stuburo pazeidimus ir negaliu siuo metu dirbti.
Atsakyti
Julius Dapkus pats prasčiausias ir šlykščiausiais gydytojas (jei taip galima pavadinti) kokį esu sutikusi, nesiskaito su pacientais, nieko protingo išvis nepasako ir dar prie viso to išsityčioja iš esamos problemos. Nerekomenduoju!!!!!
Atsakyti
Dėkoju registratūros darbuotojoms BOŽENAI ir DANGIRAI už puiku bendravimą telefonu, išsamius ir geranoriškus paaiškinimus, jos man labai padėjo pateikę visa reikalingą info. AČIŪ.
Atsakyti
Sveiki, kita karta butu malonu kad krutines lastos rentgeno metu zaliuzes butu uztrauktos kai jau lauke tamsu:) pusnuogei stoveti pries langa tai privatumas?
Atsakyti
Noriu padėkoti bendrosios praktikos slaugytojai ROBERTAI KUIZINAITEI uz kvalifikuota pagalba, geranoriškumą, nuoširdumą,
tokie poliklinikos darbuotojai verti dideles pagarbos ir kelia pasitikėjimą poliklinikos teikiamomis paslaugomis ir tikiu, kad tokių darbuotojų yra dauguma. Labai ačiū.
Atsakyti
Noriu padėkoti poliklinikos registratorei, kuri 2021 10 27 19 val. 11 min. atsiliepė i mano skambutį ir suteikė visą reikalingą info sprendžiant man iškilusia problema dėl sunkaus ligonio po operacijos. Jos pateikta info buvo labai tiksli, išsami, aiškiai pateikta, kas rodo poliklinikoje dirba kvalifikuota, atsakinga, žinanti apie poliklinikos teikiamas paslaugas darbuotoja. Labai ačiū.
Atsakyti
Noriu padėkoti Jūsų poliklinikos darbuotojai NIJOLEI.
2021- 10- 21 vakare, skambinau, norėdama pasiteirauti dėl GP. Labai maloni registratorė išklausė, kantriai ir nuoširdžiai viską išaiškino, nors buvo jau beveik darbo pabaiga.
Esu šios poliklinikos pacientė jau daug metų, iki šios dienos niekada nebuvo noro rašyti padėkos.
Tikiuosi, kad tokių darbuotojų, kaip gerb. NIJOLĖ yra ir daugiau..
Atsakyti
Beata 2021-10-18 18:05:45
NEĮMANOMA PRISISKAMBINTI LAUKIAU VALANDA LAIKO IR NIEKAS NEPAKĖLĖ ! SKAMBINAU 3KARTUS PO TIEK PAT ABSURDAS !KUR VALDŽIA ŽIŪRI ? PRAŠIAU LAIŠKĄ DIREKTORIUI ŽIŪRĖSIU AR ATRAŠYS
Po valandos nepakėlimo atsijunge
Atsakyti
NEĮMANOMA PRISISKAMBINTI LAUKIAU VALANDA LAIKO IR NIEKAS NEPAKĖLĖ ! SKAMBINAU 3KARTUS PO TIEK PAT ABSURDAS !KUR VALDŽIA ŽIŪRI ? PRAŠIAU LAIŠKĄ DIREKTORIUI ŽIŪRĖSIU AR ATRAŠYS
Atsakyti
1. Noredama patekti pas savo seimos gydytoja buvau informuota, kad ji isejo ir siuo metu priima kita gydytoja, bet dar nera jos darbo grafiko, todel skambint reikia po savaites. Kai po savaites paskambinau i registratura, vis dar neturejo grafiko. Dar po savaites isiaiskinau, kad ir sitos gydytojos jau nebera klinikoje, ir mane uzrase dar po 3 savaiciu skambuciui jau))) pas 4 gydytoja. Per ta laika (VIRS MENESIO PRAEJO) man pasibaige kompensuojami vaistai, kurios vartot turiu pastoviai. Galu gale, kai gydytoja paskambino ir paskyre tuos vaistus, nuejus i vaistyne isiaiskinau, kad jie man israsyti nekompensuojami..
2. Kai lankiausi pas jauna ginekologa, kuri neseniai perejo is Antakalnio poliklinikos i Karoliniskiu poliklinika, buvau nemaloniai nustebinta jos elgesiu. Atejau eilinei apziurai, bet patekau po neaiskia apklausa, ar neturiu zalingu iprociu, ar vartoju alkogoli.. Atsakydama i klausimus pastebejau, kad gydytoja negirdi atsakymu, nes nesugebejo pakartoti mano informacijos. I klausimus kaip palaikyti sveikata atsakinejo mzd kaip norit - taip ir gydykites, tai kiekvieno savo sprendimas...
Endokrinologas isvis nebendrauja apziuros metu, toks jausmas, kad pacijentas jai - jau nurasytas is vartojimo elementas.
Vaistineje isgirdau is vaistininkes, kad dabar kas antras Karoliniskiu poliklinikos pacientas susiduria su nekokybisku aptarnavimu, zmones skundziasi del nedemesingumo, nemalonio elgesio...
Dar pries pora metu neturejau ne vieno nusiskundimo, gyriau jusu poliklinika ir galejau rekomenduot kitiems tapti jos pacientu. Kas pasikeite ir kodel jusu geri specialistai dirba dabar kitur sunku suprasti.
Noreciau palinket jums paaukstinti savo darbuotoju aptarnavimo kokybe tai pat, kaip puikiai jus sutvarket savo poliklinikos pastato isvaizda.
Isanksto dekinga.
Atsakyti
Tęsiu toliau ir deja, iki šiol nieks nesiteikia pakelti ragelio :) apgailėtinas požiūris į pacientą
Atsakyti
Kas liecia registraturos darba … mokamai paslaugai ir tai nekelia ragelio ! Puse valandos prakabejau antru sykiu ir nieks nesiteikia pakelt ragelio ! Alio!
Atsakyti
Sveiki,
rugpjūčio mėnesį man buvo padaryti kraujo ir šlapimo tyrimai, laukiau kol gausiu atsakymą, nei kas skambino, nei atsiuntė el. paštu rezultatų. Tikrinau esveikatą, jokie rezultatai neįkelti. Skambinau kelias dienas iš eilės gydytojai, kol pagaliau atsiliepė ir piktai pasakė, kad turiu skambinti jos darbo metu (būtent tą, ka ir dariau pastarąsias dienas). Kai pačios gydytojos nurodytą dieną vėl skambinau daugiau nei keletą kartų, niekas neatsiliepė. Nusprendžiau skambinti į registratūrą, ten kaip visada lauki 20 minučių kol galiausiai neatlaiko nervai, nes visi registratoriai užimti. Taigi, praėjo mėnuo laiko, savo rezultatų nežinau - vadinasi, veltui daryti tyrimai?
Lauksiu jūsu atsakymo dėl šios situacijos.
Atsakyti
Susirgo vaikas. Keturias dienas bandau prisiskambinti pavaduojančiai gydytojai, nes šeimos daktarė atostogauja. Ragelio nekelia. Skambinu per dieną po 10-15 kartų. Jungia, bet nekelia. Į registratūrą prisiskambint pavyksta po 30min laukimo ir žinoma n bandymų. Vieną kartą pasakė, kad nežino kaip man padėti ir, kad bandyčiau skambinti dar (po pirmų nesėkmingų 15 kartų tą dieną), kitą dieną, vėl po ilgo laukimo, registratorė apatišku balsu man pasiūlo sujungti su vaikų skyrium ir ką jūs galvojate? Vėl po laukimo buvo tiesiog numestas ragelis. Vėl bandant prisikambint - nepavyksta. Būtų juokinga, jei nebūtų baisu. Suprantu, daug darbo turi, bet keturias dienas nepakelt ragelio, o registratorei taip nusispjaut, kad ketvirtą dieną negaliu susisiekt su gydytoja? Neturiu žodžių.
Atsakyti
Tragedija, prisiskambint neimanoma visa savaite, uz ka psd mokam?????????????????????
Atsakyti
Noriu padėkoti daktarėi reumatologėi V.Misiūnienėi uz dėmesingumą ir kruopstumą, apziūrint pacientus konsultacijos metu.Iš tikrujų labai atidziai apziūrėjo mane vizito metu, paskyrė tyrimus, paaiskino gydymo eigą, išrasė reikalingus vaistus, Nors pastebėjau kad Pincete.lt daug neigiamų atsiliepimų dėl jos gydymo yra, bet man siandien tai patiko, labai taktiska, rami, ne impulsyvi kaip būūna agresyvių, nezinau kaip bus toliau, bet pirmas vizitas buvo tikrai įspudingas.Ačiū daktarėi.
Atsakyti
Tikrai paskutiniu metu poliklinikoje yra pilnas haosas ir betvarkė, ką lėčia registracijos pas gyd., bet jeigu ir patenki pagaliau pas tą daktarą, tai mazai tu ten rūpi, ir reikalinga. pvz gyd. traumatologas D.Sukackas kai įėjau neseniai į kab. klausėsi 10 min prie manęs kaip paciento savo video paskaitos, vietoj to kad apziurėti tą atvykusi pacientą.Na tokio cirko dar nebuvo niekada.Nesiskaitymas pilnas, visiškas abėjingumasiš is kai kurių gyd. pusės, nekompentengumas ir nesusiduomėjimas tom ligonių problemomis aplink jauciasi, tik vienas nuo kito siuncia tą vargselį pacientą..
Taipogi labai nemandagios ir nesusikalbamos kai kurios registraturos darbuotojos, nebeįmanoma susitartt kitą kartą dėl vizito.Na ką pasakyti prastas aptarnavimas, nekokybiškas, Mokame mokiescius Sodrai uz dyką, vėjui.Registracijos vedėja visai nesusitvarko su savo darbu, tai jauciasi, nei prisikambinti, nei uzsiregistruotis..Baisu.
Atsakyti
Neįtikėtina, kad šiais laikais taip galima elgtis su pacientais! Užsiregistruoti pas gydytoją internetu neįmanoma per artimiausią mėnesį, į registratūrą prisiskambinti nerealu, kad ir kokiu laiku bandytum. Susirgo vaikas-su gydytoju susisiekti neįmanoma- AR TAI JUMS ATRODO NORMALU???
Atsakyti
Ka galima gero pasakyti apie poliklinika, ogi nieko.kaip sakant nesu mirties patale, nes kitaip nebutu manes cia rasant.Laukiam gydytojo skambucio nes taip yra dauguma vis dar registruojama nuotoliniu budu, atejus laikui skmabutis is registraturos kad jusu priemimo nebus, tai sega tai pokalbio eigoje kad nebus gydytojos ir ieskos naujos, ieskokites kitose istaigose kas jus priims laukta sio premimo nuotoliniu budu 2 men, kita seimos gudytoja serga nera niekam israsyti vaistu laukit kada pasveiks tada registruokites o pas seimos rgydytoja pakliuti nuotoliniu budu galima del vaistu israsymo reik laukti daugiau nei 2 sav.o vaistai tai jau baiges senai, is neurologo atsakymo del padaryto skano laukta 3 savaites ir taip nesulaukta skambucio 18 geuze 14 val..ir taip galima rasyti be galo aisku nieko nepakeis.Bet kaip ir visose med istaigose nusispiauti i zmogu.Su tokia medicina musu visuomene tik reteja

Taip pat rekomenduojame

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Adresas: Savanorių pr. 184, LT-44150 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...
ESTETUS KLINIKA
LAZERINĖS IR ESTETINĖS DERMATOLOGIJOS KLINIKA

Adresas: Tvirtovės al. 18, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Estetus Klinika atidaryta 2010 m rugpjūčio mėn. Kaune, Plastinės chirurgijos centre. Po dvejų metų atvėrė duris ir Vilniaus širdyje. Tai privati medicinos, estetikos ir grožio įstaiga, kur Jūsų laukia profesionali komanda, pasiruošusi padėti ir patarti. Estetus klinikos specialistai ne tik pritaiko savo daugiametę...
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija – auganti ir nuolat ieškanti įmonė. Rezus.lt teikia medicinos laboratorines paslaugas, gydytojų specialistų konsultacijas, atliekame sveikatos patikras, teikiame mamografijos ir rentgeno paslaugas. Visos paslaugos pasiskirsčiusios pagal miestus, pagal tai kas aktualiasia vietos...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Savanorių pr. 79, LT-44208 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
Teisingai sakoma, kad oda yra viso organizmo veidrodis. Sveika oda spinduliuoja vidinį ir išorinį žmogaus grožį bei harmoniją. Vis tik daugelis mūsų nors kartą gyvenime susidūrėme su mažesnėmis ar didesnėmis odos problemomis. Klinika „Sveika oda’’ – specializuota odos ligų ir estetinės medicinos klinika. Joje dirba...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

R. Ežerskienė apie skaitmenizaciją ir bankų platinamą draudimą: "Atėjo laikas inovacijoms"
R. Ežerskienė apie skaitmenizaciją ir bankų platinamą draudimą: "Atėjo laikas inovacijoms"
Bankai, kaip neatsiejama šiuolaikinio gyvenimo dalis, nuolatos siekia patenkinti besikeičiančius savo klientų lūkesčius. Dėl šios priežasties finansų bendrovės itin daug dėmesio skiria dar per...
Skaitmeninė teisės sektoriaus transformacija: nuo popierinių sutarčių iki el. parašo
Skaitmeninė teisės sektoriaus transformacija: nuo popierinių sutarčių iki el. parašo
Sparčiai besivystančios technologijos nūdienos visuomenėje keičia daugelį sričių. Teisės sektorius – ne išimtis. Tradicinės, popierinės sutartys ir dokumentų pasirašymas jau kurį laiką nuklojęs...
Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją
Technologijos muziejuose padeda moderniai ir patraukliai papasakoti istoriją
Pastaruoju metu stebimas vis glaudesnis ryšys tarp technologijų ir meno. Daugelis menininkų pasikliauja technologijomis norėdami perteikti savo kūrybą ir idėjas. Ne išimtis ir muziejai, tokie kaip...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Naujausias finansines ataskaitas jau pateikė įmonių:

Pelnai labiausiai auga
Pelnai labiausiai krenta

Apklausa

Ar skaitote knygas?

Akcijų kainos

Macy's 15,42 +12,15%
3M 102,53 +8,75%
Caterpillar 226,63 +8,40%
Xerox 14,78 +5,20%
Oracle 105,89 -0,09%
Texas Instruments 175,23 -0,33%
NVIDIA 393,27 -1,11%
AT&T 15,21 -3,80%

Žaliavų kainos pasaulyje

Ryžiai 501,00 +5,25%
Jautiena 5,67 +1,43%
Kava 5,06 +3,27%
Apelsinai 1,46 +13,18%
Auksas 1999,77 +4,55%
Sidabras 25,01 +13,79%
Dujos (JAV) 2,16 -6,09%
Benzinas 2,77 +9,92%