Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Šioje poliklinikoje dirba labai puikių, tiesiog nuostabių gydytojų, tai gyd. endokrinologė Juchnevičienė, gyd.gastroenterologe Vižinytė, gyd.echoskopuotoja Uzelienė.Tai labai malonios gydytojos!!!!
Sveiki! Klausiu, kaip reikia pasiskiepyti Karoliniškių poliklinikoje? Ir pernai, ir šiemet nei spalio, nei lapkričio mėnesiais nepavyko.Kiek kartų patekusi pas šeimos gydytoją (J.Lukaševičienė) siuntimo-vakcinos nėra, vakcinos nėra! Gruodžio pradžioje registratūroje pasakė - vakcinos nebebus.
APMAUDU!

Sveiki, jau ne vieną kartą teko lankytis jūsų įstaigoje 112 kabinete dėl tyrimų apmokėjimo, kaskart pajuntu nostalgija, abejingu 112 kab.persionalo aptarnavimu, nemandagios net nesinori užeiti, trūksta elementaraus dalyko su klijentais kultūros, tiesig atrodo, kad panelės sėdi ne savo vietose.
Jūra Černiauskienė
2018-10-23 15:11:54 IP 213.164.126.17
Laba diena, gyvenu Karoliniškėse nuo pat jų įsikūrimo. Poliklinikai priklausau irgi nuo pradžių jos gyvavimo. Apie ankstesnius laikus jau nekalbėsiu, bet apie gerus pasikeitimus - noriu. Jau vien ką reiškia patalpų ir aplinkos atnaujinimas - širdis džiaugiasi. Nereikia stumdytis eilėse, puikiai organizuotas priėmimo darbas. Aš visų gydytojų nepažįstu, bet pas kuriuos lankausi, negaliu nieko blogo pasakyti. Džiaugiuosi, kad man pasisekė pažinti šeimos gydytoją M. Larionovą - tai geriausia mano pažįstama gydytoja. Stebiuosi jos kantrybe ir paslaugumu. Gyd. Samavičiūtė-Metrikienė auksinių rankų, geros širdies ir paslaugumo įsikūnijimas. Cirurgas A. Sadauskas - profesionalas, geras patarėjas, šaunus žmogus. Ačiū, mielieji, kad Jūs esate, kad pakenčiate mūsų kaprizus ir skundus, geriausios Jums kloties ir ilgai mums tarnaukite. Pagarbiai J. Černiauskienė
Labai nemandogios 112 kbn darduotojos. Paklausus kur sliepija nuo geltonojo grudioir ar jos negaletu tai surasti internete atsake, kad cia mano problema ir tuo pokalbis baigesi. Nezinojau ka atsakyti. O gyd. Janukovivius susevalandos veluoja. Net neatsipraso. ir paklausus pasake; ' viska pasakiau'. Nera tvarkos.
Sveiki!
Labai nemandagus regestracijos darbuotoju darbas!
Atvažiavau su 3m vaikų 8:00 val ryto 2018-10-10, kuriam buvo sloga ir sausas kosulis iki ašaru. Tuo metu mūsų daktare dirbo po pietu, paprašiau duot talonelį pas kita daktarę, kuri galetu mums priimt, ir išrašyt nors mikstūrą, palengvinti kosulį ir slogą, pamatuoti temperatūrą kuria iš ryto aš nepamatavau..... Moteriške juodais plaukais (senai dirba, ir ne pirmas skundas apie ją) pasake kad taip negalima staigiai atvažiuot, reikia iš pradžiu skambint, ir gali mus užrasyt pas mūsų daktare tik 14:30 ir kad, cituoju: POLIKLINIKOJ TEMPERATŪRĄ NEPRIVALO MATUOTI TAI TURIU DARYTI AŠ NAMUOSE (c) Po 20 min nemandagaus pokalbio, vis dėlto paskambino dirbančiai daktarei, pasakė kad aš “REIKALAUJU IR NE IŠEINU” (citata), daktare iškart pasake ateiti, su malonumu mus prieme ir apžiurejus vaika, iškart pasiuntė priduot kraujo..... (labai ačiū daktarei iš 228 kab Zitai Dabravolskienėi už operativuma) prie kabineto lauke tik 2 vaikai prieš mus, žmonių ne buvo.
Ar visi jūsų regestraturos darbuotojaj prisiėma atsakomybę už vaiko sveikatą?
Ne poliklinika, o kažkoks nesusipratimas.
Iš vakaro pasiskambinau į registratūra, man buvo pranešta, kad mano šeimos daktarė dirba iš ryto. Kitą rytą nuvykus 30km iki poliklinikos man pasakė, kad daktarė dirba ne nuo ryto, o po pietų. Ir tai jau kartojasi ne pirmą kartą. Po šio eilinio įvykio visa šeima nusprendėme išsiregistruoti iš šios poliklinikos.
Advokatas Tiščenko
2018-10-06 21:11:40 IP 84.240.34.141
Rodion 2018-05-30 08:09:51
Siandien (2018-05-29) as (Rodion Rais) su zmona Oksana Rais buvome VŠį karoliniskiu poliklinikoje su sunum Kiril Rais priduoti kraujuko 3-ame aukste. Patekom pas bedrosios praktikos slaugytoja Lareona kuri visu pirma ne is pedutes eme krauja 2menesiu vaikui o is pirstuko ir stai ka padare (zemiau ziureti nuotraukas) mes butinai kreipsimes i sveikatingumk ministerija, kas cia per kanibalai dirba kad taip pirstuka sudraskyt vaikuj ir naglai aiskint kad cia taip turi but. Mes vaiko visa likusia dali dienos nuramint negalejom, tik prisiliecia prie pirstuko iskarto verkia. Is kur tokiu slaugytoju pririnko? Is birzos paeme ir apmoke kaip dirbt. Bardakas ir nieko daugiau, eisim visur del jos atleidimo. Taip nepaliksim kax daugiau vaiku nukentetu
Kaip baigiasi istoriją su Kirillu?
Kokia puiki mano daktarė Ivanova, dėmėsinga, nuoširdi, visada tinkamos nuotaikos, neesu tam kabinete patyrusi jokių neigiamų emocijų.Sėkmės jai ir dėkui.
Nu apsurdas totalus.pradesiu nuo pradziu. kai suzinojau kad laukiuosi iskart skambinau i registratura uzsiregistruoti tai pirminei apziurai, kadangi vietu nebuvo tai uzrase pilaiteje (karoliniskiu poliklinikoj) daktare paziurejo ir tyla, tik uzrase mane antarm vizitui echoskopijai, ir pasidaryti tyrimus. ir sako per antra vizita uzvesim jum kortele, negana to kad pralaukiau valanda atejus antra karta, tai padarius echoskopa ji vel man sako viskas, paklausiau daktares kodel neveda korteles sako kita karta...ir liepia uzsirasyti man kuo skubiau rugpjucio pabaigoj nes reik kortele uzvest. rugpjucio pabaigoj aisku vietu nera tai uzsirasau aisku tada kada yra rugsejo 13 dienai. ir ka jus galvojat rugsejo 13 dienai daktare vizita atsauke nes susirgo (tai gerai kad pati ilindau ir patikrinau per ta sergu.lt) nes iki siol net sms nesulaukiau kad vizitas atsauktas. negana to nei tyrimo rezultatu nezinau nieko, nes daktares nekalba... tai atsiprasau, kada mane zada priimti ? kai as jau pagimdysiu ? o jei su vaiku kas negerai kas uz tai atsakys ka ?????? po to kaip visada kratysites atsakomybes ???? zinot cia yra virsune, pas jus kol televizija nepasirodo jus ziuriu nieko nedarot.
Norėčiau paklausti administracijos, kodėl pas radiologą, krūtinės ląstos reikia laukti 18 dienų, nejaugi tiek daug užregistruota.
Aušrelė Poškuviene... Rimtai? Vaikų gydytojas gali keiktis??Bet čia kita iatorija... Dar su tokia antžmoge nebuvau susidūrus. Iš kur traukiamos tokios ala vaikų gydytojos? Nuėjau pasikonsultuot, vaikelį išbėrė, sukilo temperatūra, o ji, juokiasi ir sako "neturit jūs ką veikt, nieko čia nėr". Ar iš foto jums atrodo, jog čia nieko nėr? Kraujas rodo virusą, kūnelis nusėtas spuogais, visas išbertas. Tėveliams siūlau atkreipt dėmesį į daugumos tėvų neigiamus atsiliepimus apie šį asmenį (vaikų gydytojos jos nepavadinčiau).
Dokumente yra irasas, kad paslauga buvo suteikta tam tikru laiku.Tiesa sakant tuo metu net gydytojos kabinete nebuvo.Dokumentus uzpilde med. sesuo, susimokejau, atnesiau ceki o kai paklausiau kada bus imamas meginys man buvo pasakyta, kad bus tiriamas tas pats meginys paimtas pries menesi.
Tai kas man paaiskins kas cia is viso vyksta-parasyta viena, daroma kita.Ar tai nera tik susimokejimas uz kazka?Sekanti karta nuejus gydytoja vel man pasiule mokama paslauga....aciu
Kodel uz paslauga turejau moketi jeigu informaciniame lape teigiama, kad paslauga gali buti nemokama?
Ir kur ir kokio siuntimo neturiu ir is kur ji turejau gauti administracija nepaaiskino
Nesuprantu, kas per tvarka poliklinikoj išvis. Po kraujo tyrimų gavai pranešimą atvykti pakartotino tyrimo. Laiške nenurodytą niekas, tik kvietimas per 5d.d. atvykti. Skambini i registratūra pasiklausti, ar reikia registruotis pas daktare siuntimo, nes pranešime informacijos tokios nėra. atsako kad nereikia. Dieną prieš kankiniesi, kad tyrimai būtų geri, nemiegi, alkanas eini, plius patalpos nevedinamos ir prakaituoji su bliuskute poliklinikoj, kur net silpna, o pries tave 27 pencininkai eilėj. Atlauki iki savo numeriuko. Ateini ir tau pasako, kad -tavęs nėra, reikia pas daktare registruoti. Pasakai, ka sakė registratūroj, kaip laiške nurodyta, kad daktarės dar nėra daabr, o tave išvaro ir liepia su siuntimu ateiti:) ačiū geriau būsiu jau su blogais tyrimais nei eisi ir amžinai nervuosiesi dėl kažkokios netvarkos ir poliklinikos padėjėjų (nes tirkai ne daktarai ir ne seselės jos) bet lygis tai atsiprašau.... neveltui 2m nėjau ten. apsirgau išrašo 1tyrimą, tai paskui metus vos ne vaikščiot reikia nes amžinai nesamonės.
Kaip tokie kaip daktaras petrulis isvis gali dirbti daktaru jeigu jis nesugeba atsakyt i reikiamus klausimus o jei ir atsako tai vos ne reikia jam dekot ? Gal jau metas i pensija ????
Šiandien (2018.04.20) 09:40 ėjau darytis Kardiogramą. Nežinau daktarės pavardės, bet reikėtų pamokyti ją mandagumo. Atėjau visa pikta sėdėjo- suprantu, kad rytas, ateina močiutės sunkiai krutančios erzina, gal šiaip nėra nuotaikos, bet tikrai nereikia kelti balso (rėkti garsiai) ant pacientų ir aiškinti ko nesupranta.
Birute Surniene-neurologe.Is tokiu kaip ji reik licenzijas atimti.Labai nemaloni grubi.Uzejau i kabineta ir puolimas"ko veluojate!!! as sakau mano laikas 10.50 val"-.Man pietus nuo 11 val. paziurekit i laikrodi"ir bede i sienini laikrodi.Rode 10.41val Nors telefonas rode 10.48.Zinot mane padare tokia kalta.....Apziura:beveik nieko neklausinejo, Pagulde pabelde per kelius, pavedziojo plaktuka pries nosi.As gyd sakau :"man skauda peti ir ranka as ja sunkiai valdau"Ji:"as paziurejau, jusu peciu raumenys atsipalaidave (bet prie peciu ji net nesiliete nes as gulejau ant kusetes).Kreipkites pas traumatologa jis suleis vaistus.Apsalau!!!Prie ko tas traumatologas.Juk nesusimusiau, nesusilauziau ir t.t.Gydymo jokio, reabilitacijos jokios.Mieli zmones!!!venkit tos Surnienes!!!Va kenciu skausma naktimis nemiegu, dirbt nelabai galiu nes tai desine ranka.Nejau taip verciama eiti i privacias poliklinikas?
NIJOLĖ TAMULEVIČIENĖ- oftalmologe, noreciau atkreipti demesio, maza to, kad nera is maloniuju, tai pateikus klausimus, atsakineja taip, lygtais daro paslauga. Po jos atsakymo, nesinori testi pokalbio, ar toliau klausineti kas yra svarbu man, kaip pacientui. Greciau norejosi iseiti, ir uzsirasyti pas kita gydytoja, tikra profesionala, kuris adekvaciai atsakytu i visus klausimus, be jokiu - "kai sedesite mano vietoje..." ar "as turbut nenormaliai aiskinu...". Girdejau is nemazai zmoniu atsiliepimus apie sia daktare, bet vistik pagalvojau maza kas buna zmonems, gal nera nuotaikos, gal problemos seimoje. PVZ: Atejes zmogus stovejo klause jos, o ji sau dildino nagus - sededama, ir tuo paciu metu atsakinejo pacientui. Atejus - pati isitikinau, kad siai daktarei truksta mandagumo ir dar daug ka galeciau isvardinti. Daugiau pas sia daktare nesugrysiu ir niekam nerekomenduosiu. Labai retai kada uzsiimineju tokiais dalykais, kaip atsiliepimai (visai nerasau), bet si karta nesusilaikiau.
Sveiki. Noriu parašyti skundą dėl gastroenterologo gydytojo darbo kokybės. Mano vyro mama daug metu gydosi jūsų poliklinikoje, nuo pernai metų pajuto nemalonų pojūtį skrandžio srityje, buvo nukreipta šeimos gydytojos pas gastroenterologą konsultacijai. Jai buvo paskirtas fgds tyrimas, rugsėjo mėnesį atliko pirma karta fgds tyrimą, gydytojas paskyrė gydymą omeprazolio vaistais ir liepė po 1 mėnesio atvykti. Mama atvyko, sake kad vistiek paskauda, išlieka nemalonus pojūtis. Gydytojas vėl paskyrė fgds tyrimą. Kažkur spalio mėnesį pakartojo fgds tyrimą ir vėl buvo paskirtas gydymas medikamentais. Kažkaip paminėjo kad skrandžio gleivinė labai negraži, bet tyrimo metų net biopsijos neatliko ir net ne pasiūlė tai atlikti., tęsėm gydymą. Po Naujųjų metų krito hemoglobinas. Tada jau mes savo keliais kreipėmės į Santaros klinikas, pasimonsultavom, buvo pasiūlyta pakartoti fgds, pakartojo su biopsijos mėginiais, atliko kolonoskopiją, kolonoskopiją be pakitimų, o fgds histologinis atsakymas jau vežiniai pakitimai. Vakar mamai jų klinikoje atliko operaciją, buvo pašalintas skrandis. Klinikoje supratom kad praradom nuo rudens brangujį laiką, nes buvo netinkamas gyventojų gydymas. Kas dabar atsakyti gali už savo klaidas? Mums gėda kad iki šiol poliklinikoje žiūrima į pacientus pro pirštus ir jei patis gydytojai nekompetentingi, net negali nusiųsti į 3 lygio klinikas, kad išvengti tokių pasekmių,. Bet mes taip tai nepaliksim....

Šiandiena 2017 12 30 11.05 dėl pagalbos kreipiausi į Karoliniškių polikliniką, skaudėjo gerklę, 37.5 temperatūra, sloga.Kadangi žinau save, dažnai būna pūliuojanti angina ir niekada neapsienu be antibijotiku, tuo labiau artėja šventės.
Šiandiena buv budinti gyd.Vieversytė ir slaugytojas Matulevičius. Laukiant koridoriuje, išeina slaugytojas Matulevičius ir pradeda man nustatinėti diagnozę visiems aplinkiniams girdint, su tokiu netaktiškumu dar neteko susidurti. Man pasakė važiuoti namo ir gerti arbatas, net neužėjus pas gydytoją. Kai Matulevičiaus paklausiau ar galit išrašyti antibiotikus jis pasakė, kad reikia padaryti kraujo tyrimą, per savo 40 metų lankymasi pas gydytojus pirmą kartą tai išgirdau, visada prie puliuojančios anginos išrašydavo antibijotikus be jokių kraujo tyrimų. Tai jeigu poliklinika dirba, manau aš turiu teisę papulti pas gydytoją, o ne man aiškintu koridoriuje slaugytojas ir nustatinėja diagnozę, Čia yra siaubas!!!
Labai dekinga gydytojai Jūratei Kotomin už labai aukšto lygio profesionalumą, žmogiskumą. Nuoširdžiai linkiu gražių ateinančių Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų
Norėjau paskiepyti vaiką mokamu skiepu, ryte paskambinau į mokamų paslaugų kabinetą, paklausiau ar jų turi ir ar reikia registruotis. 'Turim, registruotis nereikia, dirbam iki 19 h.' Puiku. Atėjus pasirodo, kad skiepai palikti tik juos užsirezervavusiems. Tai kodėl vieni yra registruojami, kitiems tai daryti atsisakoma ir jie paliekami be skiepų?
Ape xirurga Pažera, tei psix žmuogus, geda kad poleklinka leiko tokjus daktorus, !!!!!!!
2017.07.28
LAIMA MIKLAŠEVIČIENĖ - gera savo specialistė, bet žmogiškumo trūksta. Pasiprašius priimt be eilės, kadangi turiu atsiradus alergijai gavau siaubinga uždegimą, papeikė pasakė kad sirgti tokiom ligom nemoteriška ir užtrenkė durim prieš nosį, neišklausius iki galo, nes galbūt nereikėjo prašyk visų akivaizdoje be eilės, bet tikrai bučiau sedėjusi ir laukusi kiek reikia. Su ašarom atėjus pas šeimos gydytoją gavau tepalo receptuką, ko padaryti gerbiamoji ginekologė net nenorėjo.
Šeimos gydytojai šioje poliklinikoje yra nuostabūs!!!!!
Registraturos darbas tikrai nekoks bunu retai bet kulruros nulis teko net ait pas pavaduotoja bet atsiprase ir skunda atsiemiau.bet tikrai reikejo neatsiimt
Sveiki.
17.02.14 buvau pas odontologę Alantą Benėtaitę 305 k. Gydytoja labai maloniai ir kultūringai atliko gydymo procedūrą už ką aš jai nuoširdžiai dėkoju.
Kiek daug reiškia gydytojo asmenybė.
Pirmiausia, labai norėčiau pagirti registratūros darbuotojas, nes jos visada malonios ir mandagios, aiškiai suteikia informaciją. Dauguma gydytojų bei sesučių labai malonūs, rūpestingi ir mandagūs. Be abejo, yra ir paniurusių, piktų, nelabai malonių, tačiau dažniausiai jie vistiek išlieka mandagūs ir savo darbą atlieka, o juk ne maloniai pasišnekučiuoti ateiname, svarbu, kad išliktų etiški, profesionalūs ir neperžengtų ribų. Tačiau, labai labai nusivyliau gyd. Dulevičiene. Ši gydytoja mano apsilankymo metu grubiai kalbėjo, apžiūrą atliko skausmingai (ko niekada nėra buvę pas kitas gydytojas), neatsakinėjo į užduodamus klausimus. Tam tikrais klausimais jautėsi šališkumas, nes argumentai buvo pagrįsti ne medicininiais faktais, o labiau asmenine nuomone, bent jau toks vaizdas susidarė. Sulaukiau griežtos kritikos, gal net pasityčiojimo, kad dar negimdžiau, nes man juk net 27 metai, o pasak jos, reikėjo iki 25 prasisukti! Gal ir tiesa, nesiginčiju, bet jeigu neturi vyro/vaikino, tai su kuo tuos vaikus darytis? Su bet kuo? Tokį gyvenimo būdą skatina ši gydytoja? Nesvarbu ar nori vaikučio, nesvarbu su kuo, kad tik iki 25 gimtadienio spėtum? Tačiau kitai šios poliklinikos gydytojai Bražėnienei galiu pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Ši gydytoja maloni, rūpestinga, aiškiai ir suprantamai atsako į klausimus, paaiškina bei pataria.
ODONTOLOGAS
Sausio mėnesio 31d 7val. 10 min. buvau priėmime pas odontologą V.Viršilą ir išėjau sutrikęs ir su galutinai nepritaikyta plomba.
Kadangi pacientą nutildyti galima pridėjus į burną geležinių įrankių tai tada komunikuojama tik su radiju ir asistente ne darbo stiliuje.
Užplombavus ir apytikriai pašlifavus plombą, asistentė pasiūlė pasirašyti. Sakau kad dar turėtų pašlifuoti nes plomba trukdo sukandimui, tai odontologas pasakė kad nušlifuos visus dantis tačiau neatsitraukė nuo monitoriaus.
Taip aš pralaukiau kėdėje keletą minučių, matydamas kad nieks nevyksta, paprašiau asistentę pažiūrėti ar mano ligos istorijoje yra pažymėta kad man inplantuotas širdies stimuliatorius-nerado tokio įrašo nors aš jau ankstesniais apsilankymais esu sakęs.
Ir toliau Viršilui nesitraukiant nuo monitoriaus ir nepratariant nė žodžio, pasirašiau ant pakišto blanko ir išėjau su neužbaigta plomba.
Skaitantysis pats pasidarys išvadas.
Niekam nerekomenduoju šios įstaigos. Kaskart atvykus reikia laukti ~1 val prie kabineto, nors ir turi konkretų vizito laiką. Patarimas nr.1 - palaukit porą mėn, jei skausmas nepraeis, grįškit. Bet registratūros darbuotojus ir gydytojų nekompetenciją lenkia tai, kad pusę metų neįmanoma pakliūsti pas odontologą - nuo pavasario remontuojamas skyrius...
Marija Michalovskaja
2016-10-14 20:43:05 IP 188.69.213.165
Noriu padėkoti daktarui Sergejui Sidorovui už profesionalų gydymą, malonų aptarnavimą ir tiesiog už žmogiškumą.
Gerbiamas daktare geros jums sveikatos, stiprybės nelengvame jūsų darbe ir tegul jus lydi tikėjimas, meilė ir viltis.
Ačiū:) Marija Michalovskaja
Lankydamasi Karoliniškių polikliniką man ne viena karta teko sergančiai grįžti namo negavusi talonėlio ir negana to šeimos gydytojas keičiasi man nežinant. Jei jau išeina iš tokios nekvalifikuotos įstaigos gydytojas aš noriu žinoti. Eilės yra didėles tiek, kad užsiregistravus po poros mėnesiu sugeba paskambinti ir pasakyti kad daktarė susirgo ir galės dar neaišku kada priimti budintis daktaras. Na tokiu atveju gydaisi liaudiškomis priemonėmis ir google pagalba. Ar taip turėtu dirbti įstaigą kuriai mokame kas mėnesi?
Gerb. gydytoja Vilhelmina Buloviene,
jau daug metų esu Jūsų globoje ir labai noriu Jums padėkoti už kompetenciją gydant, rūpetingumą ir nuoširdų bendravimą.Visada gilinatės į problemą, geranoriška, su šypsena, bet atsakingai įsijaučiate į reikalo esmę ir stengiatės padėti.
Stiprios sveikatos Jums ir visokeriopos sėkmės.
Irena Visockienė
Sveiki. Śiandien ryte vyras pastebejo, kad jam iśtino prekinio danties dantiena. Siaubingas skausmas, kreipesi i mums priklausanćia Karoliniskiu poliklinika, kad suteiktu pirmaja pagalba. Registraturoje pasake, kad nera laisvu vietu ir patare ateiti śeśtadieni pas budinćia daktara. Leiskite użklausti nuo kada yra nesuteikiama pirmojo butino pagalba. Reikes kreiptis i sveikatos ministerija, gal ten paaiślins del pakeitimu.
GEDA, DAKTAREI LINAI ČESNAVIČIŪTEI, NIEKAM NEREKOMENDUOJU GYDYTI PAS JA SAVO DANTU.

Esu nustebusi del teikiamu odontologiniu paslaugu Karoliniskiu poliklinikoe. Odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ tvarke man danti 4 kartus, po 4 apsilankymo supratau, kad odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ atlieka savo darba NEKOKYBISKAI bei NEPROFESIONALIAI ir sekanti karta, t.y. 5 karta gydyti ta pati danti jau dingo pasitikejimas daktarei LINAI ČESNAVIČIŪTEI. Reikalas tame, kad pirma karta mokejau uz danties gydyma 13 euru, sekanti karta mokejau 17 euru, 3 karta mokejau 17 euru ir 4 karta teko kazkodel sumoketi net 20 euru ir viskas tai uz 1 DANTIES GYDYMAS, buvo nurodytas ir 5 karto to danties gydymas. Po 4 vizito, kur gydytoja LINA ČESNAVIČIŪTĖ pasake, kad jau deda PLOMBA, paaiskejo, kad buvo uzdeta LAIKINA PLOMBA, t.y. gydytoja LINA ČESNAVIČIŪTĖ NEPERSPEJO del laikinos plombos, kad nieko nevalgyviau pora valandu, kad plomba turi isdziuti, kuri savaime suprantama, po keliu valandu iskrito, nors as galvojau, kad buvo uzdeta normali plomba, kaip ir buvo pazadejusi LINA ČESNAVIČIŪTĖ. Maza to, gydytoja STAIGA isejo atostogu, man 5 vizita uzrase po menesio, t.y. laikina plomba turejo neiskristi apie menesi, gydytoja atostogauja, kas atsakys uz plombos iskritima? Rezultate, buvau nuvaziavusi i Karoliniskiu poliklinika, ten registraturoje pasake kad odontologe LINA ČESNAVIČIŪTĖ atostogauja, teks jums palaukti, kol griz, t.y. pacientei iskrito laikina plomba, Karolinisku poliklinikai tai nerupi, sumokejau 20 euru uz ka? Nei atsiskaitymo lapelio nei ka negavau, del ko buvo priskaiciuota sumoketi 20 euru. Nutariau nebelaukti dar 2 savaiciu, nes dantyje buvo skyle, nuejau i privacia odontologijos klinika. Ten paaiskejo, kad danti sutvarkyti uztektu 3 vizitu.

Esu labai nusivylusi odontologes LINOS ČESNAVIČIŪTĖS darbu ir niekam nerekomenduoju pas ja eiti gydytis dantu, nes buvo pasakiusi, kad yra idedama normali plomba, rezultate idejo laikina, t.y. PAMELAVO. Sumokejau 20 euru uz laikina plomba? Iseina, kad taip. Ir del to, kad jai pritruko sutvarkyti danti per trumpesni laika, man teko papildomai pas ja eiti ir moketi papildomai uz nieko pinigeliu.

Karoliniškių poliklinikoje praėjau reabilitaciją. Buvau nustebinta tokia procedūrų gausa ir tvarka. Personalas dirba atsakingai, mandagiai, šiltai bendrauja. Noriu padėkoti reabilitacijos skyriaus vedėjui T. Sinevičiui ir visam skyriaus personalui už kvalifikuotą, nuoširdų darbą.
Sveikinu visą kolektyvą su artėjančiu poliklinikos 40 metų gimtadieniu!
Norejau atkreiti demesi i gydytojo odontologo padejejos NATALIJOS GUJIENES darba ir chamiska elgesi. Buvau uzsirasiusi pas odontologa 13.40 valandai. Kita diena paskambino ir prisistate odontologo padejeja NATALIJA GUJIENE ir pasake, kad reikes pakeisti mano vizito laika, ir ar as galesiu atvykti VALANDAI anksciau, t.y. 12.40 val., as sutikau. Likus vienai dienai iki vizito, nezinomu numeriu man buvo paskambinta 17.54 laiku, as neturejau galimybiu pakeli rageli, taip kaip turejau kursus ir mobiliajame buvo isjungtas garsas. Kursai baigesi 18 val., pamaciau praleista skambuti, 18.01 perskambinau, niekas nepakele, poto dar perskambinau 18.38 val. - niekas nepakele. Kita diena, taip kaip turejau vizita 12.40 val., atejusi pas odontologe, paaiskejo, kad mano vizitas yra nutrauktas, taip kaip vakar man odontologes padejeja NATALIJA GUJIENE NEPRISISKAMBINO perspeti, kad vizito laika IR VEL reikes pakeisti, ir ateiti jau ne 12.40, o dar ANKSCIAU. T.y. be namo SUTIKIMO buvo pakeistas vizito laikas, ir taip kaip NATALIJA GUJIENE kaip jinai aiskinosi, NEPRISISKAMBINO (nors nam buvo paskambinta tik viena karta, 17.54 val.)., tai ne jos problema, jokiu atsiprasimu nesulaukiau del sito nesupratimo. Likau labai izeista ir nustebinta tokiu neprofesionaliu savo darbo NATALIJOS GUJIENES atlikimu bei elgesiu.
Girdėjote anekdotą prieš 15-ą metų J.Kotomin įrašė vienam žmogui šizofrenija siūlomas gydymas stacionare be testavimo be ištyrimo net ne esant tam žmogui jos kabinete. Tas žmogus iki šiol gyvas, sveikas ir be jo gydimo turi 6-as specilybės ir du aukštosius išsilavinimus ir gyveno ko puikiausiai be jokių vaistų nuo tos ligos.Ačiū devui kad gana protingas į durnyną ne pateko tiesiog paliko vaistą ir išėjo.Tos sryties specialistai sako žmogus vertas tyrinėjimo.Po susitikimo su jo žmonės rašo per naktį knygas. Jeigu jį ieško vaistą nuo tos ligos galių jai ir kitiems specialystams pasiūlyti paiėškoti vaistus ne nuo smegenų praradimo o nuo plaučių tyrpimo. Bet gal tai pradžia. Tau įdomu Jutatė bet situacija reikalauja analizės ir tyrimo ir archeologų pagalbos gali būti kad pasleptas šalia Akropolio...
Gerbiamieji,

Norėčiau sužinoti kodėl Karoliniškių poliklinikos neurologės dirba tik už papildomą mokestį. Aš visą gyvenimą moku nemažus mokesčius ir norėdama užsiregistruoti pas specialistą matau užraša: "mokama paslauga" ir turiu laukti užsiregistravusi konsultacijai mažiausiai pusantro mėnesio? O ką tie medikai veikia tomis valandomis, kuriomis turėtų ateiti "mokami" klientai, bet tokių nėra? Jie gauna atlyginimą už pasėdėjimą kabinete? Reiškia, kad jos pusantro mėnesio gauna atlyginimą už nieko neveikimą? Prašyčiau paaiškinti apie tokią betvarkę.
Rentgeno darbuotoja (gydytoja toki zmogu neapsivercia liezuvis vadinti) Ruta Petruskiene isskirtinio naglumo ir chamiskumo eksponatas. Dar niekada joks medicinos darbuotojas nekalbejo su manimi taip kaip si moteris rekia ir visus aplinkui kaltina. Kam tokie darbuotojai reikalingi?!!!
Esu daug metų prisiregistravusi šioje poliklinikoje. Norėjau padėkoti registratorėm. Man tenka visada bendrauti su mandagiom ir kantriom, o juk mes ne visada būnam kantrūs (dėl ligų, skausmų). Ir ypač malonu buvo bendrauti su registratore Dalia. Prisistatė, kantriai padėjo. Ačiū.
Noriu pasidalinti ispudziais apie gyd.Alina Bobrovska, kuri tikrai daro vaizda kad kazka daro, rupinasi ligoniu, bet is tiesu tai visai abejingai ir saltai atlieka savo darba.
Kankina spaudimas, bet jokiu patarimu, is sitos gydytojos, nesulaukau geru.Kai paskyre kardiologe vaistus, tai ir varo, raso tik receptus.Is vis yra menka specialiste, reiketu begti nuo jos.jai reiketu dar stazeruotis gerokai kad igytu aukstesnes kvalifikacijos ir galetu is tikruju kaska rimtesnio patarti ir del tos, leiskim, hipertenzijos, o ne tik rasyti recetus, vaizduoja, o ne gydo, truksta daug geru savybiukad galima butu vadinti gydytoja, ogailakad su tokiais reikia aiskintis...
2015.12.30 vaikas sulaužė ranka paskambinom į poliklinika registratorė pasakė atvest vaiką į poliklinika pas šeimos gydytoja. Atėjome į poliklinika, mums registratorė pasakė " Važiuokite į Santariškės nes mes šiuo metu neturime traumatologo, , (Prieš atvykus į poliklinika skambinome 2 kartus).Sugaišom apie 1 val. viska galima buvo paaiškinti telefonu.
SPALIO 28 DIENA 14.30 GAVAU KAIRES KOJOS TRAUMA. GREITOSIOS PAGALBOS LIGONINEJE MAN SUGIPSAVO KOJA IR ISSIUNTE GIDITIS I KAROLINISKIU POLIKLINIKA. GYD.RATIUKAS PO 10 DIENU LIEPE NUIMTI GIPSA IR ISSIUNTE RENTGENA DARITI.NET NE ISRASE ITVARO IR PALEIDO NAMO. DAR PO10 DIENU DAKTARAS RIAUBA GRAZIAI VISKA ISAISKINO IR ISRASE ITVARA KURI MAN SIUVO DAR 10 DIENU.SEKANTI KARTA BIULETENI TESE BRUNZA. O TADA KAI JIS SUSIRGO TUREJAU EITI PAS SIDOROVA KURIS LABAI NAHALISKAI MAN PAAISKINO KAD AS SVEIKA IR GALIU EITI I DARBA SU REMENTAIS IR SU ITVARU IR LIEPE PASIRASITI KAD AS SUTINKU BET AS NE PASIRASIAU NES MAN SKAUDA KOJA IR AS DIRBDAMA FIZINI DARBA NEGALIU DAR DIRBTI. TAI KUR GI JUSU GIPOKRATO PRIESAIKA. NIEKAS NE PASIULE NE VIENOS REABILITACIJOS PROCEDUROS. AS ATIDIRBAU 40 METU LIETUVAI BEVEIK NETUREJAU NEDARBINGUMO. ESU TREMTINE BET PASAKISIU KAD JUS PONAI MEDIKAI VYKDOT GENOCIDA
gyd. Kvainauskienė, tai kelia juoką, švelniai tariant. Visiškai nesiklauso ką kalba pacientas, šneka savo.
Mano situacija buvo tokia, kad gydytoja pamatavus temperatūrą, nusprendė, kad aš esu sveika ir liepė eiti namo. Kai pasakiau jai, kad per aplaidų gydytojų požiūrį buvau du kartus atsidūrusi ligoninėje, ji nusprendė pažiūrėti mano gerkle. Pažiūrėjus, kažkaip greitai antibiotikai ir biuletenis atsirado...
Va taip iš "sveikos" per pora minučių tapau labai ligota. o kai atėjau užbaigti biuletenį, išgirdau "ko atėjai?". Nepaklausė kvepavimo, nepažiūrėjo gerklės... tiesiog pasakė, kad eičiau namo, biuletenis užbaigtas.
Levanda 2015-10-20 19:55:03
daktarė Dulevičienė ginekologė, nors man neapsiverčia liežuvis jos taip vadinti.. nemoka nustatyti diagnozės ir dar labai savimi pasitikinti, tinkama dirbti tik skerdykloje.. Lankiausi pas ją neseniai, nes įtariau, kad laukiausi..Ji rankomis man nustatė neštumą. tikras profas :D Aš jai visąlaik sakiau, kad labai prastai jaučiuosi, aukšta temperatūra, siaubingi pilvo, nugaros skausmai, pykinimas ir visi kiti neštukei būdingi simptomai. O ji tik pasakė neštumas ne liga, gerk daug vandens, sveikai valgyk ir folio rūgštį gerk. Kitą dieną prasidėjo dar aštresnis pilvo skausmas, kol nepradėjau kraujuoti.skubiai nulekiau pas ją, o ji pasakė persileidai tikriausiai, o pažiūrėjus ekoskopu pasakė, čia buvo tik menstruacijų susilaikymas..tačiau aš privačioj klinikoj pasidariau HCG ir man nustatė, kad aš tikrai laukiausi..Kam ji ten išvis reikalinga??
Aš irgi neįsivaizduoju kam ta Dulevičienė reikalinga. Prieš kelis metus pas ją lankiausi, tai net nepaskyrus jokių tyrimų pasakė, jog niekuo negali man padėt. Išrašė vitaminų kažkokių ir sudiev. Taip niekuo man per tuos metus tie vitaminai ir nepadėjo.
Doktorkos pacientė
2015-10-24 21:55:29 IP 78.60.102.97
Egle 2013-10-20 10:58:48
Šioje poliklinikoje aptarnavimas baisus. Gydytoja Lapėnienė atrodo gera gydytoja, bet toks jausmas, kad žmogus tiek užkrautas darbu, toks žmonių srautas siunčiamas, kad ji net nespėja normaliai apžiūrėti ir viską daro labai paskubomis, kad suspėtų praeiti visi iki darbo pabaigos. Labai skuba, neišklauso iki galo. Bet palyginus su Paukštiene, Lapėnienė dar auksas. Žinau, kad pas Paukštienę kojos nekelsiu niekada gyvenime. Į simptomus nesigilina, paima tepinėli, echoskopijos niekada nedaro, visada parašo Trichopol nieko neklausus ir viso gero. Gėriau tuos vaistus, nuo jų man buvo žiauriai blogai, beproto sunkūs, pasirodo negalima tiem, kas turi su kepenimis problemų. Ačiū, jai, kad pasidomėjo. Niekada niekas neikit pas Paukštienę, nuoširdus palinkėjimas. Sakau man skaudą pilvą, sakau tikrai man tokio skausmo nebūna, sako čia taip turi būt parašysiu tau labai gerų vaistų nuo skausmo. Ačiū nuo skausmo galiu ir pati namie susirast vaistų, einu tam, kad problemą išspręst, o ne kad nuo skausmo vaistų gaut. Vienu žodžiu likau labai pikta ir nepagydyta.
Apie Lapėnienę panašiai galiu atsiliepti ir jau ne kartą su ja taip. Ji žmogui gyvybę gelbėja tik savo darbo metu, jei tau negera, alpsti, miršti, ji tegali pasakyti: galiu užrašyti po mėnesio, mano darbo laikas baigėsi. Tad jei sugalvotumete mirti, tai pasistenkite darbo metu, taip dar bus tikėtina, kad jus bandys gelbėti... Nors vargu...
ALVYDAS 2014-09-22 14:32:50
Prieš mėnesį buvau nukreiptas pas kardeologą A.Stonienę lig šiol negaliu atsigauti po tokio A.Stonienės priėmimo.Turėjau priėmimą12.30patekau 13.30 pakviestas sesutės pas gydytoją nors dar nebuvo išėje pacientas man paklausus kodėl valanda vėliau priėmė na ir prasidėjo......Ka nematot kokie pas mus d*****i lankosi.Oaš ir sakau ką Jūs čia man taikot.Oman ir atsakė.ka Jūs kitos.Jūsų tas pats laukia.Man tiesiog nemalonu ir gėdinga buvo klausytis ka gydytoja ir sesutė ant mūsų abudviejų šaukė man neištvėrus pasakiau gal baigsite Jūsų pokalbis bus įrašytas.Kaip mat abi nurimo ir pradėjo vartyti mano ligos istorija.Ir štai ka išgirdau, kad man infarktas ir cukraligė nors iš savo šeimos gydytojos S.Pranevičienės kuria aš labai gerbiu ir pasitikiu niekada apie tai negirdėjau po tokio streso dar daug ko nenorėjau girdėti, atsikėliau ir išėjau nieko nesuprates.Bet stresas po to vizito dar pi šei dienai kamuoja.Tai štai kokio Sakrato priesaika.Pagarbiai Alvydas
Toks siaubas cia su odontologais, zodziu nera.Uzsirasyt eiles kilometrines.Turi laukt po 5-6 men.Nors karta atejau ir sedejau valanda stebedama kiek gi ligoniu ateina i ta ilga koridoriu.O, DANGAU, vos vienas kitas.Prie kabinetu jokiu eiliu.Tai kokie cia uzrasymai po 6 men jei gydytojai be darbo sedi?Teko siemet taisyti dantis Vokietijoje. (Dirbu pas senele).Nuejau pas odontologa.Jis ta pacia minute padare nuotrauka visos burnos (nors nieko neskaudejo.)As pasakiau, jog noriu plombas pakeist).Talonas buvo tuj pat duotas ir per 2 sav sutvarkes burna sutvarkiau (6 dantys).Deja uz plombas ir narkoze moket nereikejo.Sakysit Vilnius miestas didelis ir eiles didelis.As dirbau Wupprttaly tai milijoninis miestas, bet yra tvarka ir gydytojam moka uz darbo rezultatus.Cia atlyginimas ir nieks neziuri kiek ligoniu prieme.Visi jie dirba dar privaciai kazkur ar cia pat poliklinikoje tik uz pinigus.Nemokamam gydymui Karoliniskiu poliklinikoje vietos nera.Uz pinigus ir eiles mazesnes.Cia reikia tvarka daryt.Jei nori dirbt privaciai atidaryk savo praxixa.Cia tur but nauda vadovybei.

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%