Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Karoliniškių poliklinika

Atsiliepimai apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Karoliniškių poliklinika, VšĮ

Julius Dapkus pats prasčiausias ir šlykščiausiais gydytojas (jei taip galima pavadinti) kokį esu sutikusi, nesiskaito su pacientais, nieko protingo išvis nepasako ir dar prie viso to išsityčioja iš esamos problemos. Nerekomenduoju!!!!!
Raminta Radzevičienė
2021-11-26 21:42:25 IP 4ljilh9
Noriu padėkoti šeimos gydytojai Vilmantei Glinskienei kuri yra ne tik profesionali, tikra gydytoja iš pašaukimo, bet ir be galo maloni, atsidavusi savo darbui ir mylinti pacientus.
Dėkoju registratūros darbuotojoms BOŽENAI ir DANGIRAI už puiku bendravimą telefonu, išsamius ir geranoriškus paaiškinimus, jos man labai padėjo pateikę visa reikalingą info. AČIŪ.
Sveiki, kita karta butu malonu kad krutines lastos rentgeno metu zaliuzes butu uztrauktos kai jau lauke tamsu:) pusnuogei stoveti pries langa tai privatumas?
Noriu padėkoti bendrosios praktikos slaugytojai ROBERTAI KUIZINAITEI uz kvalifikuota pagalba, geranoriškumą, nuoširdumą,
tokie poliklinikos darbuotojai verti dideles pagarbos ir kelia pasitikėjimą poliklinikos teikiamomis paslaugomis ir tikiu, kad tokių darbuotojų yra dauguma. Labai ačiū.
Noriu padėkoti poliklinikos registratorei, kuri 2021 10 27 19 val. 11 min. atsiliepė i mano skambutį ir suteikė visą reikalingą info sprendžiant man iškilusia problema dėl sunkaus ligonio po operacijos. Jos pateikta info buvo labai tiksli, išsami, aiškiai pateikta, kas rodo poliklinikoje dirba kvalifikuota, atsakinga, žinanti apie poliklinikos teikiamas paslaugas darbuotoja. Labai ačiū.
Noriu padėkoti Jūsų poliklinikos darbuotojai NIJOLEI.
2021- 10- 21 vakare, skambinau, norėdama pasiteirauti dėl GP. Labai maloni registratorė išklausė, kantriai ir nuoširdžiai viską išaiškino, nors buvo jau beveik darbo pabaiga.
Esu šios poliklinikos pacientė jau daug metų, iki šios dienos niekada nebuvo noro rašyti padėkos.
Tikiuosi, kad tokių darbuotojų, kaip gerb. NIJOLĖ yra ir daugiau..
Beata 2021-10-18 18:05:45
NEĮMANOMA PRISISKAMBINTI LAUKIAU VALANDA LAIKO IR NIEKAS NEPAKĖLĖ ! SKAMBINAU 3KARTUS PO TIEK PAT ABSURDAS !KUR VALDŽIA ŽIŪRI ? PRAŠIAU LAIŠKĄ DIREKTORIUI ŽIŪRĖSIU AR ATRAŠYS
Po valandos nepakėlimo atsijunge
1. Noredama patekti pas savo seimos gydytoja buvau informuota, kad ji isejo ir siuo metu priima kita gydytoja, bet dar nera jos darbo grafiko, todel skambint reikia po savaites. Kai po savaites paskambinau i registratura, vis dar neturejo grafiko. Dar po savaites isiaiskinau, kad ir sitos gydytojos jau nebera klinikoje, ir mane uzrase dar po 3 savaiciu skambuciui jau))) pas 4 gydytoja. Per ta laika (VIRS MENESIO PRAEJO) man pasibaige kompensuojami vaistai, kurios vartot turiu pastoviai. Galu gale, kai gydytoja paskambino ir paskyre tuos vaistus, nuejus i vaistyne isiaiskinau, kad jie man israsyti nekompensuojami..
2. Kai lankiausi pas jauna ginekologa, kuri neseniai perejo is Antakalnio poliklinikos i Karoliniskiu poliklinika, buvau nemaloniai nustebinta jos elgesiu. Atejau eilinei apziurai, bet patekau po neaiskia apklausa, ar neturiu zalingu iprociu, ar vartoju alkogoli.. Atsakydama i klausimus pastebejau, kad gydytoja negirdi atsakymu, nes nesugebejo pakartoti mano informacijos. I klausimus kaip palaikyti sveikata atsakinejo mzd kaip norit - taip ir gydykites, tai kiekvieno savo sprendimas...
Endokrinologas isvis nebendrauja apziuros metu, toks jausmas, kad pacijentas jai - jau nurasytas is vartojimo elementas.
Vaistineje isgirdau is vaistininkes, kad dabar kas antras Karoliniskiu poliklinikos pacientas susiduria su nekokybisku aptarnavimu, zmones skundziasi del nedemesingumo, nemalonio elgesio...
Dar pries pora metu neturejau ne vieno nusiskundimo, gyriau jusu poliklinika ir galejau rekomenduot kitiems tapti jos pacientu. Kas pasikeite ir kodel jusu geri specialistai dirba dabar kitur sunku suprasti.
Noreciau palinket jums paaukstinti savo darbuotoju aptarnavimo kokybe tai pat, kaip puikiai jus sutvarket savo poliklinikos pastato isvaizda.
Isanksto dekinga.
Tęsiu toliau ir deja, iki šiol nieks nesiteikia pakelti ragelio :) apgailėtinas požiūris į pacientą
Kas liecia registraturos darba … mokamai paslaugai ir tai nekelia ragelio ! Puse valandos prakabejau antru sykiu ir nieks nesiteikia pakelt ragelio ! Alio!
rugpjūčio mėnesį man buvo padaryti kraujo ir šlapimo tyrimai, laukiau kol gausiu atsakymą, nei kas skambino, nei atsiuntė el. paštu rezultatų. Tikrinau esveikatą, jokie rezultatai neįkelti. Skambinau kelias dienas iš eilės gydytojai, kol pagaliau atsiliepė ir piktai pasakė, kad turiu skambinti jos darbo metu (būtent tą, ka ir dariau pastarąsias dienas). Kai pačios gydytojos nurodytą dieną vėl skambinau daugiau nei keletą kartų, niekas neatsiliepė. Nusprendžiau skambinti į registratūrą, ten kaip visada lauki 20 minučių kol galiausiai neatlaiko nervai, nes visi registratoriai užimti. Taigi, praėjo mėnuo laiko, savo rezultatų nežinau - vadinasi, veltui daryti tyrimai?
Lauksiu jūsu atsakymo dėl šios situacijos.
Susirgo vaikas. Keturias dienas bandau prisiskambinti pavaduojančiai gydytojai, nes šeimos daktarė atostogauja. Ragelio nekelia. Skambinu per dieną po 10-15 kartų. Jungia, bet nekelia. Į registratūrą prisiskambint pavyksta po 30min laukimo ir žinoma n bandymų. Vieną kartą pasakė, kad nežino kaip man padėti ir, kad bandyčiau skambinti dar (po pirmų nesėkmingų 15 kartų tą dieną), kitą dieną, vėl po ilgo laukimo, registratorė apatišku balsu man pasiūlo sujungti su vaikų skyrium ir ką jūs galvojate? Vėl po laukimo buvo tiesiog numestas ragelis. Vėl bandant prisikambint - nepavyksta. Būtų juokinga, jei nebūtų baisu. Suprantu, daug darbo turi, bet keturias dienas nepakelt ragelio, o registratorei taip nusispjaut, kad ketvirtą dieną negaliu susisiekt su gydytoja? Neturiu žodžių.
Tragedija, prisiskambint neimanoma visa savaite, uz ka psd mokam?????????????????????
Noriu padėkoti daktarėi reumatologėi V.Misiūnienėi uz dėmesingumą ir kruopstumą, apziūrint pacientus konsultacijos metu.Iš tikrujų labai atidziai apziūrėjo mane vizito metu, paskyrė tyrimus, paaiskino gydymo eigą, išrasė reikalingus vaistus, Nors pastebėjau kad Pincete.lt daug neigiamų atsiliepimų dėl jos gydymo yra, bet man siandien tai patiko, labai taktiska, rami, ne impulsyvi kaip būūna agresyvių, nezinau kaip bus toliau, bet pirmas vizitas buvo tikrai įspudingas.Ačiū daktarėi.
Tikrai paskutiniu metu poliklinikoje yra pilnas haosas ir betvarkė, ką lėčia registracijos pas gyd., bet jeigu ir patenki pagaliau pas tą daktarą, tai mazai tu ten rūpi, ir reikalinga. pvz gyd. traumatologas D.Sukackas kai įėjau neseniai į kab. klausėsi 10 min prie manęs kaip paciento savo video paskaitos, vietoj to kad apziurėti tą atvykusi pacientą.Na tokio cirko dar nebuvo niekada.Nesiskaitymas pilnas, visiškas abėjingumasiš is kai kurių gyd. pusės, nekompentengumas ir nesusiduomėjimas tom ligonių problemomis aplink jauciasi, tik vienas nuo kito siuncia tą vargselį pacientą..
Taipogi labai nemandagios ir nesusikalbamos kai kurios registraturos darbuotojos, nebeįmanoma susitartt kitą kartą dėl vizito.Na ką pasakyti prastas aptarnavimas, nekokybiškas, Mokame mokiescius Sodrai uz dyką, vėjui.Registracijos vedėja visai nesusitvarko su savo darbu, tai jauciasi, nei prisikambinti, nei uzsiregistruotis..Baisu.
Neįtikėtina, kad šiais laikais taip galima elgtis su pacientais! Užsiregistruoti pas gydytoją internetu neįmanoma per artimiausią mėnesį, į registratūrą prisiskambinti nerealu, kad ir kokiu laiku bandytum. Susirgo vaikas-su gydytoju susisiekti neįmanoma- AR TAI JUMS ATRODO NORMALU???
Ka galima gero pasakyti apie poliklinika, ogi nieko.kaip sakant nesu mirties patale, nes kitaip nebutu manes cia rasant.Laukiam gydytojo skambucio nes taip yra dauguma vis dar registruojama nuotoliniu budu, atejus laikui skmabutis is registraturos kad jusu priemimo nebus, tai sega tai pokalbio eigoje kad nebus gydytojos ir ieskos naujos, ieskokites kitose istaigose kas jus priims laukta sio premimo nuotoliniu budu 2 men, kita seimos gudytoja serga nera niekam israsyti vaistu laukit kada pasveiks tada registruokites o pas seimos rgydytoja pakliuti nuotoliniu budu galima del vaistu israsymo reik laukti daugiau nei 2 sav.o vaistai tai jau baiges senai, is neurologo atsakymo del padaryto skano laukta 3 savaites ir taip nesulaukta skambucio 18 geuze 14 val..ir taip galima rasyti be galo aisku nieko nepakeis.Bet kaip ir visose med istaigose nusispiauti i zmogu.Su tokia medicina musu visuomene tik reteja
Visiškas chaosas Karoliniškių poliklinikoje!
PRISISKAMBINTI Į REGISTRARŪRĄ NEĮMANOMA- VALANDŲ VALANDOMIS NIEKAS NEATSILIEPIA IR NEATSKAMBINA!!
Vyras blogai jautėsi jau nuo gegužės 11 d. antradienio- užsirašė Covid testui. Izoliavosi namuose ir niekaip nepavyko prisiskambinti į polikliniką, kad duotų biuletenį. Vakar, gegužės 12 d. neiškentusi, nuvykau užregistruoti vyrą pas gydytoją, gavau registraciją gegužės 13 dienai. Šiandien su vyru susisiekė- pasakė kad atgaline data niekas biuletenio neduos- (dvi dienos 'pragulas' darbe), davė tik nuo šiandien, nes testo rezultatas buvo neigiamas.
TAIP IŠEINA REIKIA SERGANČIAM VAŽIUOTI Į POLIKLINIKĄ, NESVARBU COVID TESTAS TEIGIAMAS AR - NE, KAD GAUTUM NEDARBINGUMĄ!!!!
JEI PRISISKAMBINTI NEIŠEINA- VAŽIUOKIT- RIZIKUOKIT KITŲ ŽMONIŲ GYVYBĖM, KAD PRIEITUMĖTE PAS GYDYTOJĄ- NES KITAIP LIKSITE BE NIEKO!!!
Sveiki, labai blogai su registracija pas gydytojus, netgi pas šeimos gydytoją. Reikia pastovių vaistu, anksčiau kaip prieš dvi savaites daktarė jų išrašyti negali, registracija internetu negalima, nes nedirba, per registratūrą pasiūlo dieną kuri jau praėjusi po vaistų pasibaigimo mažiausiai 10 dienų, vaistai būtini, ką daryti ? Tik labai prašau nenurašykit tos betvarkės COVID-19, ar būtina buvo keisti registraciją internetu būtent pandemijos metu ? Na ir daug, daug betvarkės. Jūs savo darbuotojus nuvarysit iki Šiaulių gydytojos likimo.Nusileiskit į apačią ir pažiūrėkit kas darosi registratūroje, o po gero pusvalandžio prisiskambinus, tel. pranešate, kad skiepui galima reg. tel.Nr., tai ką žmonės kvaili, nesupranta, o Jūs teisinatės, kad padidėjo skambučiai dėl skiepų. Nesąmonė.Manau, kad reikia iš šios klinikos bėgti ir dar su dideli triukšmu.
- Karoliniškių numeris neveikia arba niekas valandomis neatsiliepia;
- Pilaitės numeris neveikia arba niekas valandomis neatsiliepia,
- Sistemoje užsiregistruoti galimybių nėra;
- Gyvai registruotis eilės Karoliniškėse tokios, kad net saugaus atstumo neįmanoma laikytis.

JŪS RIMTAI? KAIP PAS JUS UŽSIREGISTRUOTI PAS ŠEIMOS GYDYTOJĄ? Kažkas baisaus..
Pasityčiojimas. Nuo 7h bandoma prisiskambinti į kliniką, bet neįmanoma. Niekas nekelia. Tai kaip užsiregistruoti vizitui pas gydytoją? Baisiau negali būti. Kas ten dirba ir kas ten ką daro....jei trūksta darbuotojų priimkite papildomai, jei senbuviai nesusitvarko.
Užsikrėčiau covid-19, niekas nekelia ragelio skambinant nuo 7 ryto, paliktas kitas telefonas kviesti, bendrai pralaukta 7-8val...
Visą dieną neįmanoma prisiskambinti!!!!!! Nuo ryto 7h niekas nekelia ragelio
Visą dieną neįmanoma prisiskambinti!!!!!! Nuo ryto 7h niekas nekelia ragelio
Galit pasakyt ka tos registratores veikia? Nesvarbu kada skambinu, vos atsidarius, pries pietus, po pietu, vakare- VISADA maziausiai 20 minuciu turiu laukt kol pakels ragely, o kai pakelia tai atsiprasant nelaiminga boba su savo nemandagumu ir grubumu dar labiau diena sugadina. Bjauru.
Nu kazkokia anomalija. Uzskreciau Covid19 ir reikejo paskambinti i poliklinika, kad israsytu biuleteni. Ryte laukiau 20min kol pakele rageli, kai pakele pasake: Su jumis susisieks daktaras 10val. Tai va jau 14 valanda, daktaras nepaskambino. Ka gi, teko paciam skambintis, tai va, jau 30min kaip laukiu kol atsilieps...
Esu baisiai nusivylusi poliklinika. I registratura nuo ryto skambintis nulis reakcijos. Priejus prie poliklinikos i ja ieiti galima tik turint vizita. Tai kaip man jums dasiskambinti ponai kai pas jus prie langeliu niekas nesedi o registratura numete ragelius salia ir palike viena dirbanti telefona ?? Tai atsiprasau jus ne daktarai ir ne ju darbuotojai.;) atsigaukit nuo savo vakcinu viena diena
Turbūt į prezidentūrą prisiskambinčiau greičiau nei į registratūrą. Antrą savaitę skambinu, kad užsiregistruočiau pas gydytoją. Niekas nekelia telefono, o laukiu ilgai. Pasibaisėtinas registratorių darbas. Niekur dar neteko kažko panašaus matyti. Labai apmaudu : (
Vaikui patekti pas gydytoją specialistą esant ūmiam skausmui nėra galimybės. Nes amžinai nėra talonėlių, siuntimo į kitą kliniką budintis gydytojas nerašo. Vedėja anot vaikų registratūros darbuotojų atostogose. Išvada, mokėk mokesčius bet prireikus pagalbos nesulauksi.
Šiandien apsilankaui pas kardiologę Racickienė.Tikrai nereikėjo ilgai laukti ilgai savo eilės prie durų.Daktarė labai rūpiestinga ir maloni, mielai apziūrėjo, kruopsciaai viską issityrė ir paaiskino dėl gydymo priemonių ir israsė tinkamai vaistus.Esu patenkinta jos aptarnavimu ir jos slaugytojos darbu taipogi, Aciū jums. ir rekomenduoju maloniai kitiems
Šį rytą pajutau nežmonišką danties skausmą iki pat galvos smegenų. Po 7 val. ryto prisiskambinau į polikliniką ir dideliam džiaugsmui man paskyrė pas dantų gydytoją jau 8:15.
Esu be galo dėkingas dantų gydytojai Lukmanovai (303 kab.) ir seselei, kurie mane aptarnavo - padarė nuotrauką, uždėjo vaistų ir paskyrė kitą laiką.
Nuoširdus dėkui !!!
Labai nusivyliau poliklinika (ne pirmą kartą). Vakar dienai buvau užregistruota pilvo organų echoskopijai, Tai pasityčiojimas, ne specialisto darbas. Kelis kartus bakstelėjo, nurodinėdama kaip policininkas (ir tie būna kartais mandagesni). Specialistė šalta, nejautri, nemandagi. Taip-aš senas žmogus, bet ir su jais medicinos įstaigose taip negalima elgtis.
Jau geriau eiti į mokamą koncultaciją, gal ten bus geriau.
Nerijus Jakutonis
2021-03-15 17:13:56 IP 4ljj444
Sendien mano drauge buvo del protezavimo kompencacijos. Stomotologe jai pasake kad negalimas kompencavimas. Bet ji turi 2 grupe. Ir sako skambinkit i sodra. Ten jai pasake ka jai priklauso kompencacija kadangi. Pagal Lietuvos respublikos seimo nutarima kompencuoja pencijinio amziaus ie kas turi negale. Ko jie to nesuteikia. Visiskai noeko nepaaiskino. Nusiviles sia poliklinika.
O aš laabai patenkinta poliklinikos darbu, puikiai suplanuotas darbas (Kardiolitai toli iki Jūsų)
1.jokiu eiliu, paskirta 13.00 -ta valanda ir papuoli.
2.perskambina registratura, jeigu ilgai neprisiskambini
3.ateina žinutė, apie rytojaus vizita.
4.nereikia ilgai laukti, kad papult pas specialista.
5.prieš savo operacija gavau tiek zinių (galiu referatą parašyt dbr)

Gydytojai man visą laiką papuola superiniai.
Visi specalistai vienoj vietoj.

O vaikiška poliklinika, man iš vis "fantastika".
Visiems rekomenduoju..

Dantukus remontuojam privačiai, pas mama. Todėl nzn kas ten daros.
Labai apmaudu, kad klinika nesiunčia priminimo žinučių, ir maža to, žmogui susimašius dėl datos, dar imama grasinti, kad nebebus leista registruotis! susitvarkykite sistemą, kaip visos normalios klinikos!
Patys neprofesionaliausi gydytojai, yra geresnių poliklinikų Vilniuje. Jei turite minčių čia užsiregistruoti - nesiregistruokite...nes laiko gaišimas tik.... Registratorės ndeduok dieve kokios arogantiškos...
Alicija 2020-08-16 22:47:40
Karoliniskiu poliklinikos administracija trina neigiamus komentarus apie gyd.Cesnienes netinkama elgesi pacientu atzvilgiu. Buvo labai geras komentaras 2019m. spalio men.15d.

Administracija! Ko jus bijote, jeigu viskas gerai? Dingo komentarai tarp 2019m. 09.03 iki 2019m.12.03. TUSCIA!
Man gyd. Čėsnienė dėl galvos skausmo ir stipraus svaigimo bei pykinimo pasiūlė pas psichologą apsilankyt. Burbėdama išrašė siuntimą pas kraujagyslių chirurgą, kuris apžiūrėjo ir patarė greičiau kreiptis pas kardiologą. Nes gali būti priešinsultinė būsena
Daiva Zemeckiene
2020-12-27 15:52:04 IP 2e7r4456
Laba diena, 2017 liepos menesi, pas jus atveze mano sunu Artura Zemecka 2008-03-01. Kodel pas jus? Del pazinciu ar del nusikalteliu bendrininkavimo?
Man buvo pagrobe du nepilnamecius vaikus 2017-04-20 m nuveze i vaiku namus, vaiko teisiu vyr specialiste reikalavo ispirkos, kad atcisakyciau palikimu, as neatcisakiau, tada liepe uzregistruoti sunu i Raidos centra, uzregistravau, bet kai atejo ta diena as sunu nuvazevus isregistravau ir sunui paskambinau pasakiau, kad niekur nevaziuotu, nes nereike as isregistravau, bijodama, kad neparduotu sunaus organu supirkejams. Bet vaiku teisiu ir Nemencines vaiku namu darbuotoja nuveze sunu i Karoliniskiu poliklinika, yra korteleje irasas, nes mano vaiku yra Centro poliklinika, vaikus is pagrobeju pasivogiau ir islaisvinau tik po 4 menesiu 2017-08-23, ir perejom i Šeškines poliklinika, is pradziu turejome daktare, bet kai atvazevom i poliklinika suzinojom, kad neturim konkrecios daktares, kad mus priims daktarai kurie dirba ta diena.
Sakykit, kokios paslaptys vyksta gydymo istaigose, mes dabar vel Centro poliklinikoje, bet daktare buvo keistai bendraujanti ir bendradarbevo su vaiku teisem. Man tai labai nepatiko, nes vaikus 2018 m gruodzio tarpsventini laikotarpi norejo parduoti ir isvesti i Naujaja Zelandija, mes turejom sleptis nuo nusikalteliu.
Nejau gydytojai neturi vaiku? Nejau jiems visai nesvarbu, ka nori nusikalteliai padaryti nieko detam ir geram vaikui? Nejau nusikalteliai gali viska ir nera zmoniu kas uztartu vaika? Nusikalteliai sieke is musu atimti mano nusipirktus namus, musu palikimus testamentais apie kuriuos nieko nezinojom iki 2020 m ir ketino parduoti vaikus, vaikai patyre toki smurta is suaugusiu vaiku namu darbuotoju, visi melavo vaikams apie mane, man melavo apie vaikus.
Bet musu rysys nugalejo, mes jais nepatikejom, bet vaikams sugriove nuostabe vaikyste, isgasdino ir ivare baime mokyklose, jie saugiai jauciasi tik namuose su manim. Ar tai normalus gyvenimas? Ir gydytojai bendradarbiaija su nusikalteliais kurie isidarbine Vaiko teisese, nereikalauja paaiskinti rastu skleidziamo melo, kad nebutu irodymu? As labai tikiuosi, kad policija isaiskins, nes Vaiku teisiu specialisto Mindaugo Malinausko klausiau ar man ruosetes padaryti taip pat kaip Drasiui Kedziui, nes nusikalteliu dokumentai yra pas atciradusi antstoli, kad as gyvenime neturejau ginklo ir net niekur nesu ginklo rankoje laikius, parasyta pistoletai du ir toliau raso nera. Ka nori išaudyti dabar nusikalteliai ir galimai nori mane apkaltinti. Policijai pranesus, bet ar ras, neaisku.
Linkiu buti sveikiems
Labai man įdomu, kam tie numeriukai ir laikas, jei visvien nepriima laiku. Reikia prie kabineto laukti apie valandą. Stomotologe vietoj manęs priime kita žmogų aplamai be talonelio, nes ekrane naujo numeriuką nebuvo. Kas čia per.?kodėl aš mokesčių mokėtoja man paskirtų laiku negaliu ateiti ir pasidaryti pracedūra. Aš turiu laukti val
romanas Vidmantas Puplauskis
2020-12-11 15:42:03 IP 28memjt0
Sveiki, buvau geros nuomonės apie Karoliniškių polikliniką, bet dabar negavau dviejų vaistų. Nežinau, ar šeimos gydytoja DONATA ŽALYTĖ neišrašė, ar įvyko klaida. Negaliu prisiskambinti į kabinetą
Viztų pavadinimas -
METFORMIN ir NOLITERAX. Pagarbiai - Vidmantas Puplauskis
Apsilankiau pas stomotologę 2020.12.07, ir labai nusivyliau, kas kad virusas užpuolė visą šalį, atėjus susitvarkyti skaudamą dantį pagalbos nesulaukiau, maniau bent vaistų uždės, kad numalšintų skausmą, išrašė antibiotikus ir liepė skalauti sūriu vandeniu, taigi atėjau ir išėjau su skausmais, daktarė su sesele traukėsi kaip nuo raupsuotos, nors apranga kaip priklauso apsisaugoti nuo koronos, juo lab savo sistemoje turi matyti, kad dariau testą covid jis buvo neigiamas, jei toks atsainus darbas, tegul visi nešasi tyrimų atsakymus, gal tuomet savo darbą dirbs, o ne šiaip leis laiką darbo vietoje, už ką pinigus gauna, visai nenori gydyti žmonių.

Venkite sitos poliklinikos, uzsiregisteavau su siuntimu pries 3 savaites gipso nuemimui. Atejus vizitui, daktare Vilija Zeimyte, pareiskia, kad siandien rentgenui ji nesius, ir aplamai nesuteiks konsultaciju, nes mano registracija pas kita daktara, kuris serga. Nors systemoje automatiskai vizitas buvo perkeltas pas ponia Vilija. Is poliklinikos negavau jokios info apie mano registracijos pakeitima. Belieka eiti privaciai, nes per tokias arogantiskas sundaktares turetum papildomai vaikscioti su gipsu dar minimum menesi kol gausi kita registracijos diena.
Atejo sunkus metas visiems ir gydytojams ir pacientama.Bet zmones visi skirtingi.Bedu prispausta privalejau lankytis poliklinikoj, nors esu garbaus amziaus. Noriu isskirti viena gydytoja L.Stasiunaite, kuri taip nuosirdziai aiskino, bendravo, dekoju ir linkiu sekmes
Sergu sunkios formos bronchine astma (BA) daugiau nei tris savaites atgal uzsirasiau pas seimos gydytoja Rasinskiene vizitui nuotolibiu budu. Paskambines paprasiau pratesti elektronini recepta vaistams nuo astmos, pasake tuoj padarys. As nuejau i vaistine bet nieko neisrasyta, taip skambinau 4 kartus skirtingom dienom ir visus kartus girdejau, ta, pati pazada kad tuoj bus, israsytas vaistas (Foster 200/6)
Pradejau labai dusti, kvieciausi kelis kartus greitaja, pats buvau kelis kart nuvaziaves i lygonine, pradejau kenkt sveikatai naufodamas Salbutamol purskala kas valanda, kas pusantros, tik tiek te uztekdavo. Pradeju skambineti direktoriaus pavaduotojams, prasidejo nemalonus pokalbiai, lradejo ginti savo bendradarbe, yra irasyti pokalbiai, yra uzfiksuoti skambuciai daktarei.
Pazadejo pavaduotoja kad man bus paskambinta ir viskas sutvarkyta, isties paskambino, uzrase 2020 10 07, skambinu, bet ta diena, aplamai nepakele ragelio. Iki siol esu be vaistu, aplaidumas siaubingas.
Galiu is, savo puses pasakyt tiek kad, jeigu tau darbas nepatinka, nereiketu jo dirbti, beto su zmoniu sveikata. Pacientai siai daktarei (RASINSKIENE) visiskai nerupi.
Bus, parasyta ir i Sveikatingumo monisterija skundas
antra savaite negalima prisijungti prie Karoliniškių poliklinikos paciento kortelės. Jus turite kompetetingą IT skyrių? dvi savaites nesugeba sutvarkyti sertifikato. Kiek dar reikės laukti?
laba diena skambinau visa valanda tai nepriskambinau, o tai bloga buvo man, gal spaudimas ar ka norejau posikonsultoti del kaukies nesiot negaliu dustu bloga labai, sirdis sustos ir nekam nerupies sveikatos, zmones daktarai ar jus vilkai miskuose

Esu labai nusivilusi jūsu paslaugomis, butent gyd. J.Rasinskienės.Atėjau penkt. pagalbos, bet tikrai jos nesulaukiau ir isejau.Pati esu hipertonikė, jeigu ateina toks ligonis, tai galima butu pamatoti kartu ir spaudimą, viską daro kaip jai patogu, dėl kojos irgi tik uzsirase pas traumatologą.
Nors laikinai nedirbu, bet vis tiek zmogus su kojos trauma, negales iskart kreiptis i LDB, tai reikia suprasti kad ir tokiam ligoniui reikia biliutenio, na dirba labai prastai jūsu personalas, tik dėl varnelės, visai nesinori ir kreiptis, nes akivaizdu kad neieskoma būdu padėti PACIENTUI, o atsikratyti ko greiciau ir per durys isvaryti ta ligonį.Gėda tokiems daktarams.LIŪDNA

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais
Odontologijos kliniką išgarsino artimas ryšys su pacientais 11-26 08:26
Nuo vienos odontologinės kėdės šeimos centre iki didžiausio odontologinių paslaugų klinikų tinklo šalyje - tokį virsmą patyrė CLINIC | DPC įkūrėjas Simonas Bankauskas ir jo komanda...
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2%
Naujų automobilių rinka šiemet smuko 15,2% 12-01 22:00
Lietuvoje sausio-lapkričio mėnesiais įregistruota apie 32.900 naujų lengvųjų automobilių – 15,2% mažiau nei atitinkamu laikotarpiu praėjusiais metais (38.820).
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje
"KS Holding" už 40 mln. Eur pardavė prekybos centrą Rygoje 12-01 21:26
Suomijos ir Lietuvos kapitalo nekilnojamojo turto bendrovė "KS Holding" pranešė Suomijos investicijų fondui "Titanium Baltic Real Estate" pardavusi prekybos centrą Rygoje "Ozols". Sandorio vertė –...

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

eBay 67,46 -4,38%
AT&T 22,83 -4,44%