Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mano Būstas Sostinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mano Būstas Sostinė, UAB

Irina Kaminskienė
2021-06-26 12:22:31 IP 28mdn72m
Žilvinas 2021-06-23 22:59:35
Trūksta žodžių nusakyti šitos kontoros pateikiamas sąskaitas už atliktus darbus, jų įkainius ir bendravimą su klientais. Vienintelė išeitis kuo greičiau atsisakyti jų paslaugų ir steigti bendriją.
Sakykit, o Jūs kažkokio atsakymo iš Karoliniškių būsto sulaukėte?
Nes kiek bandau įvairiais kanalais susisiekti su Jais,
tai po devyniais užraktais, ne prisibelsti, ne prisiskambinti iki Jų ????
Irina Kaminskienė
2021-06-26 12:00:45 IP 28mdn72m
MANO BŪSTAS PRANEŠIMAI:
2021-05-28 Lifto mašinų patalpos durų užrakto keitimas ir prieš mašinų patalpos duris apšvietimo įrengimas. Butai 235-261
2021-06-08 Lifto mašinų patalpos durų užrakto keitimas ir prieš mašinų patalpos duris apšvietimo įrengimas. 1 laiptinė
2021-06-08 Lifto mašinų patalpos durų užrakto keitimas ir prieš mašinų patalpos duris apšvietimo įrengimas. 2 laiptinė
vėl prasideda 1, 2...laiptinė kur buto numeracija?
Čia viso namo ar korpuso laiptinės?????
Įdomu, kokia bus sąskaita už 06 mėnesį?????

SEKANTIS

Pranešimas įkeltas 2021-06-11

2021-06-11 Šalto vandens ir nuotekų stovų keitimas, 1 laiptinė Skaityti plačiau

Paspaudus nuorodą, skaityti plačiau, ATSIDARO:

2020-11-26 Šalto vandens ir nuotekų stovų keitimas, 1 laiptinė Privalomieji daugiabučių gyvenamųjų namų techninės priežiūros reikalavimai (LR statybos įstatymas) 602.63 21% Mokestis už atliktus darbus paskirstytas butų ir kitų patalpų savininkams proporcingai turimam naudingam plotui

Kaip tai suprasti? DATOS, LAIPTINIŲ, BUTŲ NUMERACIJA, Jums neegzistuoja?
Tai kokią informaciją keliate gyventojams savitarnoje?????
Absoliučiai neįgali kontora, tokio blogumo įmonės dar reikia gerai paieškoti. Džiaugiuosi, kad pagaliau įsteigta bendrija ir atsisakysime šito didelio nesusipratimo uab
Įmonėje oficialiai dirba tik 4 žmones. Dėl darbu atlikimo samdo nežin ką. Sąmatos nepateikineja ir nederina su gyventojais, nepateikeneja ir PVM sąskaita faktūros medžiagoms. Kaina už atlikta darbą / remontą milžninška ir nepagrįsta. Atsakymą pagal tvarką turi pateikti per 10 d.d., bet laukti reikia iki 2-3 mėnesių, arba banda skambinti. Sprendimas tik vienas - rašyti skundas į Vilniaus mesto savivaldybe, arba atsisakyti nuo šios įmones paslaugos.
Nijole Giedraitiene
2021-03-12 22:47:37 IP 28m93fdh
Kaip tura. Laiptines valymas man suprasti Jusu skaiciavimo metodika? TUOLETAS YRA VIENAS, keitimas vambdziu yra skiciojanas pagal kvadra. LAIPTINES VALYMAS TAIP PAT. Gal baigim kvailus skaiciavimus,
Visiškai sutinku, aptarnavimas tragedija, kvalifikacijos "0". Naujas valdymo modelis skesta, visiškas chaosas, gali skambinti kiekvieną kartą tas pat "Dabar nieko negalime atsakyti su Jumis susisieks" ir lauki 1-2 savaitės. Mums 1, 5 mėn. negali pakeisti rusio spynos, paprastos spynos už 78Eur ir padaryti 15 raktų po 10-15 Eur. Siūlo darbus atlikti už 600 Eur.
Visiškai neatliekama namo techninė priežiūra, tik deklaruojami neva atlikti nuolatinės techninės priežiūros darbai ir paimami pinigai.
Vieno velnio bijo - savivaldybės, nes tik ji gali taikyti sankcijas (baudas).
Aptarnavimas tragedija! Zmones nesiskaito, mokejimu neranda, kaltina kad blogai atliktas, nors nesugeba atsakyti kas blogai, nors taip mokejimas jau atliekamas eile metu. Vardu neprisistato! Ju niekas negali kontroliuoti?
A. Domaseviciaus g. 3
2020-09-11 16:07:04 IP 28mc0eue
Esu A. Domaseviciaus g. 3 senbuve.
Tokio prasto administratoriaus kaip Mano bustas ir Gediminas Kilinavicius nesu gyvenime regejusi.
I skambucius nereaguoja, jei kazkokios problemos, nei atvaziuoja, nei pasirupina. Esame apleisti.
Prakeikta ta visa mano bustas su situo vadybininku. Keisim. Ne vienam kaimynui jau igriso.
Demesio ! "Nepasimeskite" tarp "Mano Bustu" ! Yra 4 ATMAINOS UAB : - 1."Mano Bustas Vilnius"; 2. "Mano Busto prieziura"; 3."Mano Bustas"; 4. "Mano Bustas Sostine". Todel, reikia ziureti savo saskaita, ten nuruodita - konkreciau...Visos sios imones registruotos vienu adresu - Ozo g.12 ir turi viena aptarnavimo linija (870055966). Skiriasi imoniu (kai kuriu) kodai/ direktoriai (arba ivys be vadovo)/ rekvizitai.lt...O, koks esminis skirtumas ir kam to reikia... - neaisku ! Zodziu, su imones pavadinimais - tai pat - chaosas ! P.S. As savo Atsiliepima pateikiau i "Mano Busto prieziura"...o, paaiskejo kad "paslaugs teikia" - "Mano Busto Sostine" - cia Lazdynu mikrorajonui... Bet, supratau kad ir Karoliniskiu...Ziurekite - saskaita... (arba i linija skambinkite)
Laba diena. Sakykit, o kuriuos rajonus aptarnauja UAB "Mano Bustas Sostinė" ?
Pirma atrasysiu Anetai : - Reikes surinkti (atitinkama anketa) 50% + 1% (jeigu iki siol niekas nepasikeite) namo gyventoju/ t.y. butu - pritarima - pakeisti namo administratoriu (todel, jeskokite savo name - bendraminciu..., nes Jus viena nieko neiveiksite...) Bet, pirma reikes kreiptys i Savivaldybe/Busto administravimo skyrius, nes issamiau - proinformuos... (Turbut, pirma reikes surasti kita administratori.. arba pasirinkti kurti - "bendrija") Zodziu, cia nera - labai lengva...! Ir, "bustai" TA - zino !........ Man, si imone atima - sveikata (ne TIK pinigus)! As - silpnu nervu zmogus, as - neatlaikau !!! Faktiskai - as turiu palikti si buta...arba parduodant - KA nusipirksi mieste ? Nes, tiems "papildomems darbams/remontams..." (namui 50 metu) - NEBUVO ir NEBUS - PABAIGOS !!! (Ir, ant kiek pagristi.. sie "darbai" - cia misle..!) Ir, koks cia ypatigas komfortas - daugiabutis : - virtuves mazos, koridoriaus beveik nera, centrinis sildymas (kaip/kiek/ kada nori - taip ir sildo...!) Tokiu budu, jeigu sudeti visas jau paaukotas lesas uz papildomus darbus ir perteklini sildyma (mano 2 kamb.b.) - as tureciau namuka - netoli Vilniaus ! Toliau.. - visiska "ANARCHIJA" del pateiktu saskaitu uz papildomu (labai brangiai) apmokamu darbu/remontu ! Sios imones "bendravimo stilius" - ignoruoti klienta (rastiskai neatsakyta ne iviena uzklausa/pareiskima), nuolat zadeti..., sakyti netiesa/ klaidinti...! DIDZIAUSIA PROBLEMA - NERA/ NEBUVO KUR kreiptys del saskaitu - ISASKINIMU/ PAGRISTUMU... ir pan. !!! Stambi, turtinga imone (visa Lietuva) - o neturi/neturejo JOKIO centro (-tru), kur galima butu lengvai/ greitai/ paprastai/ be vilkinimu - gauti VISA informacija del SASKAITU ! ATVIRKSCIAI - imonei rupi (-pejo) - KAIP lengviau/ paprasciau/ be problemu SAU...- paimti is musu pinigus uz "paslaugas" ! Ir, daro/siekia viska, kad namu administravimas butu - virtualus ! T.y. dar maziau namu administratoriu leka (buvo apie 15 namu - vienam administratoriui... dabar nezinau kaip..), cia apie KOKI KOKYBISKA aptarnavima gali /galejo eiti kalba ? Todel. nuolat siuloma/prasoma (turbut, jau nemazai pasinauduojo..) - prisijungti prie mobilios programeles...Imones svajone (kiek supratau), kad mes ISVYS nematitume SASKAITU ir pinigai butu askaiciojami automatiskai (arba - kas ziures saskaita, kai pinigai - nurasyti ?!?) Nes, jeigu atidziau paziureti sasakaitose nurodytu - ikainiu/bendra suma/ proporcinga (atseit) pasiskirstyma, atliktu darbu pavadinima (sasakaitos "galas") su pateikta pagrindine "lentele"... (+ kosminiai tarifai) - Jums (klientui) kils AIBE klausimi ! T.y. gavau saskaita uz vasari - vel papildomi darbai... (beveik be perstojimu..) - tai man, cia eilinis "galvosukis" ir nervu gadinimas...!?! Zodziu, si imone ATSISAKO - ATISKAITYTI prie zmones (mano atsiliepimas - 2020 sausi "Mano busto prieziura" rekvizitai.lt) Man (vel) pazadeta.., kad Ataskaitos (Samatas ?) bus iskabintos - lentoje (laiptineje)... Ir, KA - uz VISUS (visu metu) atliktus papildomus darbus/ remontus.. ?!? KAIP - TA GALIMA BUS ATSEKTI/PATIKRINTI... - stovint ant laiptu prie lentos ? Ten bus - zurnalas priklijotas...? Pasakyti, kad sios stambios imones veikla - NESAZININGA, cia NIEKO NEPASAKYTI ! KAS sugebes priversti (kito varianto nera) dirbti/ teikti paslagas..- SKAIDRIAI/ SAZININGAI/ PRIEINAMAIS TARIFAIS...? O, del saskaitu paprasciausias variantas butu - per savitarna, mums prisijunges matyti - per praieta menesi (t.y. iskart) visus name atliktus darbus / remontus...- ikainius/ samata/ proporcinga paskirstyma...Ir, kad archivas butu. Aplomai - informacija apie nama, pavyzd. kada tiksliai namo pastatymo/"atidarymo" data ?; kiek namas viso turi kv.m. butu ploto ? kiek laiptine (kiek viena) turi kv.m.butu ploto ?...., kad paskaicioti galima butu patiems.. (kiek prisimenu, sake anksciau... - musu namas 5000 kv.m., tai man neatitinka/ nesueina - uz 1 kv.m. ikainis ir su bendra suma ir su proporcingu pasisk. - kazkas..?) Galiu pasakyti. as siaube (senai) nuo sios imones, nuo...nepaslepto pofigizmo ir ziaurumo kliento atzvilgio (turejau labai dideliu problemu su stogo pratekejimu.. daug (periodiskai) metu..., todel teko matyti/"bendrauti" su kelieta namo admin- riumi ir Lazdynu busto ukio direktoriumi)...Todel. teko - DRAUSTI buta ! Turiu papildomu islaidu, del "busto" - pofigizmo... ! O, ikurta "Skolos LT", cia visai - uzribis !!! Del sios imones ikainiu/tarifu/papildomu darbu...- mes tampam "skolininkais" ir... JIE patis mums grasina - teismais !?! Man nepagal sveikata/ kisene - Jusu paslaugos ! (KODEL, ant "viso kito"... as turiu TAUPYTI ???) KA - darom ? Dar daugiau, as galiu pasakyti/parasyti - uz KA - Jus skolingi man/ mano laiptines kaiminams !!!
Zmones kaip atisakyti sitos imones ? Jie ikure viduri 2019 metu UAB Mano būstas sostine tuo pačiu įkūrė UAB Skolos LT sukėlė abejas įmones į interneta kitaip žinoma (virtuali erdvė, interneto platforma) ir neimanoma susikalbeti.nustojo siusti popierines saskaitas... istate skolas... (mizernas)... kaip galima būtų visam namui atisakyti šios įmonės? duokit kas nors patarima kaip ju atsikratyti. Bankai šios įmones savo platofomoje nemato.
Nors ir skelbėsi super įmonė, bet šaragu šaraga. Per vandentiekio šachtą pradėjus bėgti vandeniui, ir užpilant būtą, prisiskambinti į avarinę šansu 0 užregistravome per telefoną, niekas neperskambina, užregistravome per Ebūstas super appsą reakcijos nulis :) Tai gerai kad kaimynai užpilineja tai patis susitvarkė, bet jei ekstra atvejis kas būtų ???? Žodžių marketingas geras, rezultato 0 ir ir melžiam toliau mokančius už aptarnavimą :D.
Pajunkit Whydotui vandeni, joptvaimat
PASKUTINIU METU BLOGAI PRIZIURIMAS VIDO MACIULECIAUS KIEMAS.vAIKSTO KIEMSARGIS SU LAPU PUTIMO
MASINA KELIA DULKES, OSMELI IR SIUKSLES NUPUCIA I KYTA VIETA, NEIMANOMA ATIDARYTI LANGA VISOS MASINOS APDULKA.NIEKAS NEVALO SIUKSLIU KANTEINEIU IEJIMUS/SMARVE, SKRAIDO DIDZIULES MUSES
Karoliniškiu bustas turi keisti vamdzius mano bute vis derina darbys bet iki negali pakeisti.. Laukiu jau eina kaip 4 savaite. O vamdziu bukle bloga patys zino bet net nesistengia su manimi greiciau susisiekti
Kai gavau Karoliniškių būsto sąskaitą už birželį vos nenugriuvau nuo kėdės. Esu dirbanti ir nuolat zuju šiose apylinkėse. Jokių darbininkų, remonto nė kvapo, aplinkui tik slampinėja alkoholikai ir neturintys ką veikt vaikai, pastatas ir aplinka susenę, neturi jokių tvarkymo požymių. Tačiau sąskaitoje šviečia įrašas: "Įėjimo į laiptinės aikštelę remontas" 30 Eur (+visi kiti absurdiški mokesčiai). Nors akivaizdžiai niekas net pirštu nepaliesta. š*******o kontora, ne kitaip!
Rubicono įmone ir tuo viskas pasakyta. Afer.i.stai ir ap.g, avikai.
Numaus paskutines kelnes ir už tai dar sąskaitą išstatys.
Didžiausios sąskaitos Vilniaus mieste už administravimą, jokių darbų neatlieka, o tik pinigus ima, avarines prisikviesti neįmanoma, vadybininkams neprisiskambinsi.
Mūsų namas ačiū Dievui pabėgo nuo šito Rubikono vagių!
Bėkite nuo jų kuo toliau ir kuo greičiau.
- 2017-02-25 21:23:57
Karoliniškių būstui nė motais temperatūros higienos normos - nuolat turi skambinėti ir laukti meistro bute lyg svečio, kad pamatuotų temperatūrą bei kol teiksis ją aplamai sumažinti.
Ne viename name gyventojai kenčia šilumos perteklių ir gyvena atidarytais langais, nes nesugebama reguliuoti šilumos nei pagal gyvenamųjų namų šilumos normas nei pagal šilumą lauke. Savaitgaliais šiluma aplamai siekia 23 (ir daugiau) laipsnius neatsižvelgiant į jokias oro sąlygas. Apie kokybišką miegą naktį karoliniškių gyventojams telieka tik pasvajoti, o dienos metu esi nedarbingas kol neišeini iš namų arba neatidarai visų langų bute. Vaikai suserga vien nuo perkaitimo naktį, kenčia ir senyvi žmonės, nes negali nei išsimiegoti, nei dienos metu kažką aktyviau veikti.
Paskambinus susiduri su įžuliom operatorėm, kurios net nesugeba teisingai užsirašyti adreso, drasko akis kiekvieno atsakymo metu, veliau dar turi laukti remontininko, kuris 2val bėgyje veržiasi į namus, nes vien pasiskundimo neužtenka, turi įrodyti, galų gale temperatūra sumažinama pusdieniui, o savaitgalį gali namuose net nebūti - pažadama reguliuoti tik pirmadienį. Šildomės, mokam pinigus ir šilumą atvirais langais leidžiam lauk! Taupom!
Ir po metų niekas nesikeičia, dieną naktį 25°C bute. Šiuo metu vaikų atostogų metu vėdinam kas pusvalandį po 5minutes, nes neįmanoma namuose išbūti. Kvepavimas sausas, oro trūksta, naktinimis iš viso kankynė. Kamšom radiatorius šlapiais rankšluosčiais, langai atidaryti - šilumos perteklius eina lauk. Koks to tikslas?
A.P.Kavoliuko g....
Dėl aptarnavimo
2016-11-16 08:53:45 IP 2i24tcp3
Anksčiau gyvenau ne tame rajone kur administruodavo Karoliniškių būstas ir buvau labai patenkinta, nes per 2 mėn. apsigyvenusi jų rajone susidūriau su šios įmonės darbuotojų ne kompetencija jau ne vieną kartą. Vieną dieną jie nesusitvarko su mokėjimais ir atsiunčia sąskaitą su skola, kai yra jau sumokėta, bandant teirautis atsiliepia labai nemandagi moteris, kuriai klientų aptarnavime tikrai nevieta... Klaidas radę ir ištaisę net neatsiprašo už nepatogumus kaip iš mandagumo kitos įmonės, jeigu nori kažko paklausti ir paskambini bendru tel. nr. niekuomet negausi atsakymo dėl ne kompetencijos darbuotojų. Esu pakraupusi, , kaimo" lygio aptarnavimu ir darbuotojų kvalifikacija bei mandagumu.
Kaip dirba uab karoliniskiu bustas darbuotojai? Kaip plėšikai, melagiai ir vandalai. Nesuteikia gyventojams info apie planuojamus darbus ir ju samata, dirbdami naikina geles, kurias gyventojai augina prie savo namu, o saskaitos uz darbus, kurie gyventojams nereikalingi ir kuriu nieks neuzsakineja, atrodo kaip tikras gyventoju apiplesimas. Tokiu paslaugu ir tokiu ikainiu Karoliniskiu gyventojams tikrai nereikia. Klausimas vienas - kur kreiptis, kad atsisakyti jusu paslaugu?!

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...

Elektriniams autobusams ketinama skirti 69 mln. Eur iš ekonomikos gaivinimo plano 07-26 20:02
Siekiant paskatinti savivaldybes įsigyti daugiau elektrinių autobusų, iš Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (RRF) lėšų iki 2026 metų numatoma joms skirti 69 mln. Eur, o dar 6 mln...
G. Skaistė: bankų pelno apmokestinimas – Seimo rankose
G. Skaistė: bankų pelno apmokestinimas – Seimo rankose 07-26 20:01
Sprendimą dėl bankų pelno apmokestinimo, kai uždirbus daugiau nei 2 mln. Eur tenka mokėti didesnį mokestį, ateities turėtų teikti Seimas, nes būtent čia anksčiau kilo iniciatyva labiau juos...
Vokietijos verslo nuotaikas temdo tiekimo trikdžiai
Vokietijos verslo nuotaikas temdo tiekimo trikdžiai 07-26 19:03
Vokietijos verslo pasitikėjimas šalies ekonomika liepą sumenko pirmą kartą nuo sausio mėnesio, parodė pirmadienį paskelbti atidžiai stebimo tyrimo rezultatai, o verslininkų nuotaikas slopino...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%