Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kardiolita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kardiolita

Atsiliepimai apie UAB "Kardiolita"

Kardiolitos klinikos

Kulik Company LT Užsisakykite ergonominių kėdžių Test-Drive nemokamai!
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kardiolita"

Ačiū, ačiū nuostabiai gydytojai Jelenai Romanovai-Paškevič, pasitikiu Jumis ir Jūsų Kardiolitos komandai.Nuoširdžiai dėkoju už profesionalumą, gydymą ir pagarbą pacientui.Jaučiau kompleksą dėl paakių, vokų...Dabar drąsiai žiūriu į pasaulį už kurį dėkinga plastikos gyd.Jelenai. REKOMENDUOJU visiems! Jelena -jėga! Kardiolita ir jos komanda-jėga! AČIŪ.Linkiu visiems sėkmės!
virgilijus Ivanovas 2019-10-21 18:24:07
trumpai ir aiskiai 100 procentiniai a*******i........
Gerbiami tautieciai nesinauduokit kardiolitos PASLAUGOMIS......GRAZIAI CIULBA.....9
2019-10-23 23:14:30 IP 2i24uro7
virgilijus Ivanovas 2019-10-21 18:24:07
Sveiki, Virgilijau,

jeigu lankantis mūsų klinikoje susidūrėte su problemomis, prašau nedelsiant el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt. Pasistengsime išspręsti visus kilusius nesklandumus.
virgilijus Ivanovas
2019-10-21 18:24:07 IP 5f4son3t
2019-09-30 14:26:17 IP 2i24uro7
Irma 2019-09-29 08:07:48
Pirmą kartą apsilankiau pas hematologe Egle Urkiene Kardiolitoje ir likau labai nusivylusi... Tokios nekopentencijos iš gyd.dar nebuvau susidūrusi. Pasipūtusi sėdėjo, jokių veiksmų nesiimė, tik sėdėdama prie kompiūterio klaviatūros sugebėjo nustatyti man diagnozę per 2min. Tai net nesupratau, kodėl už 2min.vizitą tūrėjau sumokėti 65e.Veltui išleisti pinigai...
Laba diena, Irma,

visada siekiame išspręsti iškilusias problemas ar neaiškumus ir taip nuolat tobulėti. Kiekvieną atvejį analizuojame atskirai, todėl prašome su mumis susisiekti el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt. Tik pilnai išanalizavę Jūsų situaciją galėsime pateikti išsamų atsakymą.
2019-06-11 18:56:26 IP 2i24uro7
. 2019-06-05 12:50:48
Sveiki, norėjau pasidalinti ir savo patirtimi. Visą laiką važiuodavau į šią kliniką, visada buvau patenkinta paslaugomis ir gydytojais, iki šiol... Užsiregistravau pas gydytoja, laukiau kurį laiką vizito, tai dienai specialiai pasiprašiau išeiginės darbe ir paskutine minute paskambina ir praneša, kad gi mat gydytoja sugalvojo eiti atostogų ir nepriims, ieškotis kitur, tai kokio velnio iškarto registravo! Dabar visa diena skambinėju į visas įmanomas klinikas Vilniuje ir visur yra užimta, plius dar net nevietinė, kad bet kada galėčiau atvažiuoti. Va prašom kaip rūpinamės pacientais. Paskutinis kartas kada čia registravausi!

2019-06-11 18:55:46 IP 2i24uro7
Kastytis 2019-05-28 17:15:05
Siaubas. Eilės kaip tarybiniais laikais.
Tai buvo paskutinis mano apsilankymas.
Visi mano draugai, ir pažystami bus informuoti apie Kardiolitos "nuostabų" aptarnavimą.
Laba diena, Kastyti,

Siaubas. Eilės kaip tarybiniais laikais.
Tai buvo paskutinis mano apsilankymas.
2019-05-17 01:24:58 IP 2i24uro7
Nesvarbu 2019-05-16 00:52:59
Cirkumcizijos Operacija kardiolitos klinikoje buvo atlikta visiskai nekokybiskai, 6menesius dar jauciu skausma, yra melynes bei patinimai. Apsilankiau pas kita gydytoja, pasake, jog blogai atlikta operacija ir pasiule operuot pakartotinai. Nepatarciau niekam cia lankytis

2019-05-07 07:45:34 IP 28mep1vf
Pavel 2019-04-21 21:40:13
Visada tikejausi, kad kardiolitos klinika viena iš geriausiu, deja baisiai klydau.Į šią kliniką o ypač pas ''specialiste'', Ona Garlaite daugiau niekad nesikreipsiu, ir tikrai visus atkalbinesiu kad apeitu šią kliniką.Kovo 19d.kreipiausi del smulkios miezio operacijos kuri buvo atlikta labai nekokybiškai ir ne iki galo (paliktas miezio derinukas), dabar esu priversta kreiptis į kitas gydimo įstaigas pakartotinai operacijai.Uz ką buvo sumokėti pinigai, ir iškentėtas skausmas???Pateikus pretenzijas telefonu, gyditoja net nepanoro kalbėtis.Tokiems gyditojams nedera dirbti gydimo įstaigose.GĖDA.
Sveiki, Pavel,

2019-04-15 09:11:37 IP 2i24uro7
Laba diena, Rymantai,

2019-04-08 14:10:58 IP 2i24uro7
Judita 2019-04-08 11:25:37
Sugaištas laikas...
Paskambinau i Kardiolita..
Maloni registratorė užregistravo pas gydytoją.. Puiku.
Bet nuvykusi i Kauno Kardiolita, man pasakė, kad tokiu laiku pas juos tokio gydytojo nėra ir išvis tokio specialisto nėra šią valandą.
Sako: tikriausiai jus i Vilnių užregistravo, o priminimą žinute ar gavote?
Sakau ne negavau.
Sako tai gal jus į Grožio pasaulis registravotes?
Aš dar kartą kartoju į Kardiolita
Sako tai gal klaida, kad net priminimo negavote.. Nes jūsų niekas čia neužregistravo
Nu ir ką? Teko apsisukti ir namo
Laba diena, Judita,

Sugaištas laikas...
Paskambinau i Kardiolita..
Maloni registratorė užregistravo pas gydytoją.. Puiku.
Sako: tikriausiai jus i Vilnių užregistravo, o priminimą žinute ar gavote?
Sakau ne negavau.
Sako tai gal jus į Grožio pasaulis registravotes?
Aš dar kartą kartoju į Kardiolita
Nu ir ką? Teko apsisukti ir namo
Noriu padėkoti ir tarti nuoširdžiausia ačiū odontologijos skyriaus gyd.od.Ingridai Znamenskienei gyd.od.Justinai Valentei ir gyd.od Jurgitai Grabauskienei, bei jų asistentėms už kokybiškai ir profesionaliai atliktą darbą. Geriausi atsiliepimai apie kliniką ir visą kolektyvą. Dėkoju už sugrąžintą sveikata, šypsena ir pilnavertį gyvenimo džiaugsmą. Sekmės ir ačiū, kad estate!
Absurdas 2018-10-02 15:23:32
Tiek valstybinės ligonių kasos tinklapyje, tiek kardiolitos tinklapyje yra rašoma, jog turint siuntimą, valstybė kompensuoja konsultaciją, tačiau pasirodo, taip nėra. Nesvarbu, jog turi siuntimą, tačiau vistiek reikia mokėti pilną kainą. Kam tada taip teigti savo bei ligonių kasų tinklapyje, jeigu taip nėra? Tik laiko gaišimas. https://www.kardiolita.lt/musu-paslaugos/psdf-biudzeto-lesomis-finansuojamos-paslaugos/126
Skuskit Ligoniu kasoms juos. Man tokia situacija buvo (turejau siuntima ir nenorejau jokiu ju aukstesniu standartu, o tik to, ko reikia). Ligoniu kasos ipareigojo juos grazinti man pinigus. Keista, kad jie vis dar uzsiimineja situo.
2019-02-14 23:38:54 IP 28mep1vf
Ingrida 2019-02-13 15:47:43
Sveiki, siandien teko apsilankyti jusu klinikoj, pas gyd.Ausrele Kuktoriene ir po tokios gydytojos bendravimu su pacientais, tikrai dauiau jusu kinikoj apsilankyti nenoreciau.Pirma soka apturejau vos priejus prie kab., isejus gyd. paklause ar esu, atsiliepiau. Cia ir prasidejo, cituoju, " as jusu jau seniai jau laukiu", nors dar buvo iki mano priemimo lke 5 min., taciau tai buvo pasakyta tokiu tonu, kad netekau amo. Toliau buvo dar "graziau ", kol neatsiguliau po aparatu, tada turejau 15 min. ramybes pertraukele, po to vel tas pats pakeltas tonas kalbant su manim ir su sekanciu senyvo amziaus vyriskiu.Pasijauciau tartum buciau kokia nusikaltele.Per daug neissiplesiu, bet reklamoje parasyta"pas mus gydytojai geriausi", tik noreciau zinoti ar is " etikos " ar prof. puses jusu daktarai geriausi ir ar visi tokie geri ir "malonus" kaip Ausrele?
Gerb. Ingrida,

Ingrida 2019-02-13 16:34:06
Tikrai izeisti nieko nenorejau, bet, kad i
r su manimi taip elgtusi taip pat nenoriu
Juokingi atsakymaiJolitos i visus atsiliepimus, ten ka jau atspausdintas visiems vienodas
Tikrai izeisti nieko nenorejau, bet, kad i
r su manimi taip elgtusi taip pat nenoriu
2019-02-06 23:27:16 IP 28mep1vf
Jolita 2019-02-01 16:59:12
Šiuo metu paskelbta gripo epidemija dėl didelio sergančiųjų kiekio ir spačiai plintančio viruso, žiniasklaidoje skelbiama informcaija, kad gydytojai esant poreikiui gali atvykti į namus, norint išvengti užkrato reiktų vengti karštųjų taškų, ilginamas gydymo įstaigų laikas. Tačiau Kardiolita atrodo ignoruoja visą šį reikalą. Paskambinus į Kardiolitos klinikas darbuotojai negali suteikti jokios informacijos apie tai, kokia situacija atitinkamame filiale. Kiek papiktino ir tai, kad nėra galimybės besilaukiančiai patekti pas ginekologą paprastai konsultacijai išvengiant eilių registratūroje, kur yra didelė rizika užsikrėsti pavojingų virusų, o eilės Jūsų klinikoje nepadoriai ilgos, kartais ten tenka lūkuriuoti ir gerą pusvalandį...Nepykite, bet lankydamasi Jūsų klinikose, aš moku nemažus pinigus už konsultacijas, taigi tikiuosi ir atitinkamo aptarnavimo lygio. Be to labai gaila, kai dėl prasto aptarnavimo lygio tenka ir kito gydytojo ieškot...
Laba diena, Jolita,

2019-01-03 16:49:32 IP 2i24uro7
Kostas 2019-01-02 16:45:39
Kuo toliau, tuo labiau nusiviliu paslaugomis. Lankausi jau daug metų už paslaugas moku didelius pinigus, o vėjai. Skambini šeimos gydytojui niekas nekelia visa diena tik paspaudus vienetą jie neva atskambina per valandą..per visą dieną tris kartus skambinau ir užsakiau, kad perskambintu ir nieko. Prasčiau dirba nei valstybinės poliklinikos. Kažkokia nesąmonė. O vėliau eini pas specialistus susimoki už konsultacijas po šešiasdešimt eurų ir daugiau už dešimt minučių...
Laba diena, Kostai,

2018-12-27 11:27:38 IP 2i24uro7
Karolina 2018-12-19 12:29:33
Registratura antrame aukste prie 100iniu kabinetu ruretu buti mandagesne ir paklausus atsakymu i tam tikrus klausimus, turetu zinoti kaip i juos atsakyti, o ne liepti patiems pasiziureti ar susirasti. Nemaloni patirtis
Laba diena, Karolina,

2018-12-27 11:27:01 IP 2i24uro7
Daina 2018-12-12 16:28:11
Pirmą kartą apsilankiau pas ginekologę Kardiolitoje ir likau labai nusivylusi... Nors pasakė, kad mano atveju reikalingas būklės stebėjimas dinamikoje, leido aiškiai surprasti, kad pas ją daugiau nesilankyčiau. Konsultacijos metu net kelis kartus paminėjo, jog eičiau pas savo poliklinikos ginekologus. Veltui išleisti pinigai...
Laba diena, Daina,

2018-11-05 10:17:04 IP 2i24uro7
Brigita 2018-10-25 17:17:46
Jei siųs jus su ligonių kasomis, ne tik patys žinokit, bet ir kitus informuokit, kad mokėti nereiks ;) Atėjo draugas atsiimti, įsiūlė diską, kurio mano šeimos gydytojui net nereikia ;) NORS ANT LAPO BUVO PARAŠYTA DISKO NEREIKIA. Čia tik keli eurai, dėl kurių labai nuvylėte, nes suvokiu, kad administracija, o kartu ir jumis pasitikėti negalima
Laba diena, Brigita,

2018-10-04 14:42:54 IP 2i24uro7
Absurdas 2018-10-02 15:23:32

apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad mus apie tai informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Siekdami tinkamai ištirti Jūsų atvejį, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: kokybe@cgpklinikos.lt
2018-10-04 14:42:06 IP 2i24uro7
Agne Markauskaite 2018-09-25 20:50:40
Lankiausi klinikoje dėl galvos sutrenkimų ir po to sekusio skausmo pas labai jauną neurologę. Visiškai neplanavau atlikti kompiuterinės tomografijos, net rentgeno vengiu, ką jau kalbėti apie kompiuterinę tomografiją, kuri yra lygi 400 rentgenų. Gydytoja man normaliai nepaaiškino, kokią nuotrauką planuoja mane siųsti atlikti. Nuėjus į rengeno kabinetą bandžiau klausinėti kas čia per nuotrauka, bet rengenologė tik vartė akis ir nemaloniai atsakinėjo į klausimus taip ir nepaaiškindama iki galo, kad tai nėra rentgenas, o kompiuterinė tomografija. SIAUBINGA patirtis šitoj klinikoj, visiškas neprofesionalumas. Rentgenologė dar bandė žemint neva aš čia dėl apmokėjimo taip nervuojuos, kas šitoj vietoj buvo absoliučiai nesvarbu, nes visus tyrimus man dengia draudimas. Siaubinga patirtis, niekam niekada gyvenime nerekomenduoju šitos klinikos. Visiškai prasti atsainūs gydytojai surinkti.
Laba diena, Agne,

2018-09-26 08:55:11 IP 2i24uro7
Rita Remer 2018-09-23 17:29:58
Ar galima lazerine terapija išgydyti senatvinę degeneraciją-
stiklakūnius?
Dalis gydytojų sakė, jog ne, tačiau gydytojas D.Aukštikalnis pažadėjo išgydyti.
Po dviejų lazerinės vitreolizes sensų ką gavau ir ko netekau?
Žinoma, praradau nemažus pinigus. Kairės akies regėjimas pablogėjo keturgubai (Sphere vietoje 0, 5 tapo 1, 75), atsirado stiprus vištakumas (nebegaliu vairuoti tamsoje), pasikeitė cilindras (teko keisti visus akinius), o stuklakūniai liko.
Pažadai..
Laba diena, Rita,

Agne Markauskaite
2018-09-25 20:50:40 IP 28mdr8r6
Ar galima lazerine terapija išgydyti senatvinę degeneraciją-
stiklakūnius?
Dalis gydytojų sakė, jog ne, tačiau gydytojas D.Aukštikalnis pažadėjo išgydyti.
Po dviejų lazerinės vitreolizes sensų ką gavau ir ko netekau?
Pažadai..
2018-09-19 09:45:30 IP 2i24uro7
Rugile 2018-09-19 07:02:14
Na ką, baisu nueini dėl kataraktoks pas aukstikalni, o jis pasako, kad ne cia atejai:DD Ir nurodo kita privacia klinika..
Laba diena, Rugile,

apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad mus apie tai informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Siekdami tinkamai ištirti Jūsų atvej5, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: kokybe@cgpklinikos.lt
Eik tu na..uj su savo supi..tais apgailėstavimais
2018-09-03 10:28:38 IP 2i24uro7
Vytautas 2018-08-25 10:17:16
a*******i.Norejau issiplauti ausis. Nurodyta kaina 26 eurai. Paskambinau. Paaiskino, kad be konsultacijos to padaryti negalima, jos metu galima issiplauti ausis. Kaina 40 euru. Stai taip mus duria, gaistam savo brangu laika.

apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad mus apie tai informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę tiesiogiai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdo joms spręsti ir tobulėti ateityje. Siekdami tinkamai ištirti Jūsų situaciją, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: kokybe@cgpklinikos.lt
2018-08-15 11:00:16 IP 2g5vfssr
Klientas 2018-08-11 13:07:54
Esu labai nusivylęs šią įstaga.
Užsirašiau konsultacijai pas žandikaulių chirurgą 17val. Važiuoju į kliniką išvis iš kito miesto galo, atvažiavęs sulaukiu skambučio iš klinikos, sako chirurgas jūsų priimti negalės nes užsiemęs. Normaliai čia?

Klausiu kada galima užsirašyti artimiausiu metu pas jį vėl? Atsako, tuojaus paklausiu chirurgo ir iškarto jums perskambinsiu pranešiu. Savaitę laiko laukiau skambučio, niekas neperskambino.Čia irgi turbūt normaliai ?

Skambinu po geros savaitės, klausiu kada galima užsirašyti pas chirurgą, atsako - mes tokio chirurgo išvis net neturime.
Šaunu. Abejoju kad ateityje kadanors kreipsiuosi į šią įstaigą.

Esu labai nusivylęs šią įstaga.

Šaunu. Abejoju kad ateityje kadanors kreipsiuosi į šią įstaigą.
2018-05-31 17:02:55 IP 2i24utle
onute 2018-05-24 00:32:56
gaunu siuntima pas krdiologus, bet paskaičius atsiliepimus, kažkaip sunerimau, ir įdomu su siuntimu kiek dar kainuos, jai jų kainos skiriasi jau nuėjus prie kasos
Laba diena, Onute,

visą informaciją apie paslaugų kainas galite rasti atvykę arba paskambinę į Kardiolitos klinikas, o taip pat - mūsų internetiniame tinklalapyje.
2018-05-31 16:43:41 IP 2i24utle
Jurgita 2018-05-25 21:00:27
Lankiausi 2 kartus. 1-a karta gydytojas velavo 60 min. (!), antra karta - 25 min. Tiek gydytojai, tiek klinikos vadybinis personalas visiskai negerbia klientu, nevertina ju laiko. Klientu aptarnavimo kokybe apgailetina. Apie konsultaciju/ gydytoju velavima niekas kliento neispeja, neatsipraso uz sugadinta ir gaisinama jo laika. Aiskina, kad gydytojai "draskosi" per 3-5 darbus ir todel klientas is anksto uzsiregistraves, 10 min anksciau atvykes, mokedamas savo pinigus turi laukti nulenkes galva ir tiketis, kad kazkas kazkada ji priims. APGAILETINA. NEREKOMENDUOJU.
Laba diena, Jurgita,

onute 2018-05-24 00:32:56
kvaila yra ikanuoti sveikata pinigais. Juolab einant i kardiolita

Adresas: Tvirtovės al. 18, šalia Kauno klinikinės ligoninės, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
Pošiūno klinika
HEMANGIOMOS GYDYMAS

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 13, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
MISIJA IR VIZIJA Mes pasiruošę Jums padėti nuo tada, kai Jūsų mažylis kenčia dėl įgimto defekto ar ligos, iki tada, kai žmogus ruošiasi oriai senatvei ir nori išlikti gražus sau ir savo artimiesiems. Mūsų misija - suderinti daugiametę patirtį ir jaunystės entuziazmą, klasikines medicinos žinias ir naujausias...
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių
„Skrendu.lt“ paskelbė TOP 15 lietuvių mėgstamiausių skrydžių krypčių 11-11 15:17
Nepaisant nusistovėjusių tarp Lietuvos žmonių pamėgtų krypčių, lėktuvu lankomos šalys kasmet keičiasi. Pigių skrydžių paieškos ir pardavimo sistema „Skrendu.lt" suskaičiavo 15...
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS
Trys interneto ir mobiliųjų sprendimų tiesos verslui pagal iMAS 11-05 15:29
Verslo aplinka nuolat kinta, bet laiko patikrintos tiesos išlieka. Penktus metus skaičiuojanti internetinių ir mobiliųjų sprendimų įmonė iMAS dalijasi trejomis įžvalgomis, kaip neklystant...
Nemunu planuoja paleisti turistinius laivus tarp Lietuvos ir Kaliningrado srities 11-12 14:33
Lietuvos ir Kaliningrado srities atstovai planuoja atgaivinti turistinę laivybą pasienio upe Nemunu, praneša "Interfax".

Ar reikia apmokestinti bankus papildomai?

Nasdaq 102,53 +1,86%
Goldman Sachs 219,03 -1,74%