Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Kardiolita

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kardiolita

Atsiliepimai apie UAB "Kardiolita"

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie UAB "Kardiolita"

Labai bloga kompanija...nemoka priimti pacientus agresyviai kalba. O registraturai apšneka žmones kuriu nepažista asmeniskai...čie viršune. Gerau kita klinika...
Laba diena. Šiandien labai nusivyliau jūsų klinika Vilniuje. Buvau ryte 7val. Prie durų užsidėjau naują respiratorių (pirkau camelijoj) jūsų darbuotoja pasakė, kad tai ne respiratorius. Matuojant temperatūra nebūtina liesti pacientų rankos, kaip ji darė. Kodėl jūsų darbuotojai vaikšto be jaukių ? Kai pasakiau registratūroje, ji pasakė, kad tai gydytoja. Po to atėjo registratorė prisidengus truputį, bet neužsidėjus. Kita baltai apsirengus su kava vaikšto ant barzdos. Tai todėl pas jus užsikrečia žmonės, viena pažįstama katarakta operavo, dar dabar serga. Nieko nuostabaus. Aišku administracijai neprisiskambinsi, skambinti teks skambinti SAM. Tikrai negalvojau, kad taip nesilaiko reikalavimų, Grybo gv. esu buvus, ten tvarka.
Regina Česnuleviciene
2021-11-30 17:41:32 IP 2eehiavd
Šiandien (2021-11- 30) man buvo atlikta kontrolinė kolonoskopija. Esu sužavėta personalo paslaugumu. Pradedant registratūra ir baigiant Viliaus Kontenio komanda. Ačiū Jums.
Pirma karta susiduriau su tam tikra santazo israiska medicinos istaigoje. Mano mamai dimensija ir iseinant is klinikos ji pamirso sumoketi uz konsultacija. Po keliu dienu paskambinau ryte i registratura su prasymu uzduoti gydytojai klausima, tuomet ir suzinojau apie skola. Registratore pasake, kad neskambins gydytojai kol nebus apmoketa skola. Gal galima rasti iseiti kai zmogus pamirsta ar net nezino kad turi sumoketi. Pavyzdziui gydytoja gali duoti lapeli ar neapmokejus saskaitos galima butu susisiekti su zmogumi. Cia problema???
Esu nusivylusi šios klinikos paslaugomis. Buvau persirgusi prieš mėnesį laiko COVID-19 liga, atėjau pasidaryti antikūnių, tikėjausi, jog bus, nu nes atrodo logiška. Tačiau jų nebuvo, atsakymas NEIGIAMAS!!!! Už poros dienų nuvažiavau į senojo bokšto kliniką, o ten antikūnių virš 100 atsakymas TEIGIAMAS!! Ne tik man taip nutiko, bet ir kai kurioms draugėms, pinigai į balą, o kas juos grąžins? Niekas. Taip, kad žmonės nebesilankykite šioje klinikoje, nes čia negausite tikslių tyrimo atsakymų, tai tik klinika, kuri nori pasipelnyti iš pacientų...
Pritariu, prisisiskambinti į registratūrą (VIlniuje) tiesiog neįmanoma. Skambinu 2 dienas iš eilės jau, nuo pat ryto, niekas nekelia ragelio, autoatsakiklyje sako, kad perskambins, bet niekas neperskambina. Jau lankiausi kartą šioje klinikoje, ačiū, daugiau man tokių paslaugų nereikia, geriau sumokėsiu pinigus bet kokioje kitoje klinikoje, nes kaip matau, jums pacientai ir pajamos nereikalingi.
Esu nustebusi ir nusivilusi klientų registravimo pas gydytojus sistema. Telefonu prisiskambinti neįmanoma - atkakliai skambinau 4 dienas, tačiau ragelio niekas nepakėlė ir neatskambino. Ar klinika nepageidauja klientų, ar nežino apie registravimo sistemos gedimus?
Esu labai nusivylusi gydytojos kardiologės Sigitos Bagdonaitės -Siriukaitienės darbų. Veluojanti į darba apie 25 min, aikštinga, nevertinančiai pacijentu, nesigylinanti į problėmą.Esu pati medikė ir labai nusivilusi kolegės darbų.
Prisiskambinti į registratūrą, misija neįmanoma. Skambini ir tada lauki, lauki, lauki, kol robotas pasako, kad jūsų skambutis užregistruotas, netrukus su jumis susisieksime. Tada vėl lauki, lauki...jau baigiasi trečia para ir absoliučiai nieko. UAB "Kardiolita", čia normali jūsų tokia praktika?
Labai esu dėkinga, tariu dideli ačiū, gyd L.Skikui operavusiam sąnarį, ir suradusiam liga, kur kiti neystenge.aciu sesutei Brigitai Mačenskienei.nuostabu, kad dar yra tokių puikių žmonių, nuostabi, švelni patarianti.tikrai išmano savo darbą!didelis ačiū????
09.27 buvo paimtas kraujas covid antikuniu tyrimui kada gausiu atsakyma buvo pazadeta po 24val
Kauno kardiolita nueivylem labai, kad ligos istorija paskaite is ligonines israsu, vat tokia ir konsultacija ar paskirimas kazkoks gydymui, sumokejom 60eu uz 10min ir isvaziavom su skausmais namo. Idomu cia Lietuvoje ar belike geru specialistu daktaru, kurie tikrai nusimano savo darba, ar tik susodinti rezidentai, kurie kaip is vadovelio paskaito apie liga ir isplesia pinigus is tavos kisenes ir ale taip padeda zmonems sveikti.
Registraturos aptarnavimas idomus. Visa diena nera galimybes prisisiskambinti (laukite, o po keliu minuciu pokalbis baigiamas). Pagaliau paskambinus ir paklausus toks jausmas, kad kaltas jog trukdai, zodis sorry is kitos dimensijos :-) wtf
Birzelio men.buvo atlita operacija alkunes epikondilito, bet ranka skauda labiau nei skaudejo iki operacijos, noriu paklausti ar reiketu vel moketi uz vizita pas traumotologa ir pakartotina operacija jeigu tokios reiketu?
Sweiki mane domina kokia butu kaina, noriu pirma karta apsilankyti pas kardiologa?
Šiandien, 23.08.2021 15.40 val., patyriau patį nemaloniausią aptarnavimą registraturoje. Gaila nepaklausiau vardo. MERGINA, KURI DIRBA SU ŽMONĖMIS ELGIASI TAIP LYG NEKESTŲ ŽMONIŲ, BENDRAUJA LYG VISI JĄ VARGINTŲ, ATSAKO PIKTAI. NORS BUVO VIENA, BET NĖKIEK NESISTENGE LAIKYTI GREITĄ TEMPĄ, TAIP LĖTAI DIRBO, ATRODO, KAD NET VĖŽLYS JĄ BŪTŲ PRALENKĘS.. TAIP LETAI IR NEPAGARBIAI DIRBO.. (NEPASIULE ŽMONĖMS ALTERNATYVŲ KAŽKUR KITUR APMOKĖTI, NIEKO NEPASIŪLĖ IŠSKYRUS SAVO PIKTA TONĄ. Jeigu jai nepatinka dirbti ir reklamuoti tokios geros klinikos varda tada tegu klinika susimasto, NES JI JUK REKLAMUOJA KLINIKOS 'VEIDA'... Geda uz tokius nemalonius darbuotojus
Deividas 2021-08-09 09:03:42
Rugpjucio4 Diena uzsiregistravau pas vidaus daktere, vakare 17.30 pralaukes 1h buvau issiustas namo nes daktare paeme ir namo isejo, kosmaras ne aptarnavimas, nors buvau ir prie langelio pasake laukti eleje nors laikas buvo paskirtas, isejes paskambinau I informacija tai sake perskambins taip iki dabr laukiu registraturoje jokios informacijos ka spausti kur eiti aptarnavimas zemiau 0
Laba diena, p. Deividai,
labai apgailestaujame, jei lankydamasi "Kardiolitos klinikose" patyrėte neigiamų išgyvenimų. Labai prašome susiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume Jus identifikuoti, atlikti detalią šios situacijos analizę ir priimti sprendimus, kurie leistų užtikrinti, kad tokie atvejai nepasikartotų ateityje.
Į kliniką kreipiausi dėl nepakeliamų nugaros skausmų, pas gyd. Andrių Peniką. Didelis AČIŲ...gydytojui! Ir dėkoju klinikos personalui už malonų priėmimą!
Lankėmės Šiaulių Kardiolitos klinikose.
Prie registratūros, ant sienos, kabėjo termometras, kuris rodė +29 karščio. Koridoriuose bei gydytojų kabinetuose tvankumas buvo dar didesnis. Kondicionierių nebuvo arba jie neveikė. Kaip sergančiam žmogui išlaukti priėmimo ir, kaip priėmimo metų išbūti, neįsivaizduoju. Apie darbuotojų darbą, tokioje pirtyje, nebekalbu.
Renata Liutkienė
2021-06-23 13:26:38 IP 2nom61mk
Laba diena, labai neigiama patirtis po apsilankymo pas gyd odontologe dėl protezavimo konsultacijos ir gydymo plano sudarymo.

Pacientei, kuri atvyko į kliniką antrą kartą, nes buvo ka tik užsiregistravusi gydytis šeimos klinikoje, buvo atlikta panoraminė dantų nuotrauka ir suteikta konsultacija, tačiau pacientė išleista neinformuota kad ji turi susimokėti už rentgeno paslaugą. Pacientė senjorė, jai neįteiktas joks mokėjimo lapelis, nenurodyta kur eiti susimokėti už suteiktą paslaugą, tačiau po 2 mėnesių pacientė sulaukė anstolių skambučio dėl susidariusios skolos ir jos padengimo.

Įvertinus tai, kad pacientė yra 1951m gimimo, atvyko į Kardiolitos kliniką antrą kartą, pas gyd odontologą pirmą kartą, iš personalo pusės turėjo sulaukti didesnio atidumo ir teisingo nukreipimo po paslaugos suteikimo jei paslauga buvo mokama. Vietoje to, pacientė patyrė išgastį sulaukusi skambučio apie anstolių išieškomą skolą ir tik atvykusi į kliniką susimokėti išsiaiškino už ką susidarė skola.
2021-05-18 15:54:42 IP 2i24uro7
Владислав 2021-05-03 21:14:01
Был у них 28 апреля делать эхоскопию.Отправили меня на шестой этаж.После заполнения формы девушка попросила документ ID и отправила к врачу.И стала разговарить со своей знакомой.После врача я проходил мимо её но она не обратила на меня внимание продолжая разговаривать.Через пол часа когда я был на другом конце города позвонила мне и сказала что не заметила меня.Пришлось возвращаться за документом.И ещё ждать пятнадцать минут в регистратуре чтоб получить документ.Видно принимают неопытных работников по дешёвке.Помогают друг другу обслуживать клиентов.В государственной регистратуре работают намного быстрее.Это первая клиника где берут документы надолго и ещё забывают вернуть.
Добрый день,

Сожалеем, что не оправдали Ваши ожидания. Благодарны, что нас уведомили об этом, потому что только с Вашей помощью у нас есть возможность быстро реагировать на возникающие проблемы, искать пути для их решения и совершенствоваться в будущем.

Мы обсуждаем каждый случай отдельно, поэтому, пожалуйста, свяжитесь с нами по электронной почте c kokybe@cgpklinikos.lt.
Владислав
2021-05-03 21:14:01 IP ss7djgi
2021-04-13 16:03:10 IP 2i24uro7
Massimo 2021-04-02 19:34:59
Vilnius clinic is the usual Lithuanian rubbish service, usual rude Lithuanian people multiplied and compounded on 3 floors. Plus, the extra fees for pretending to provide an extra service. No foreigner using this clinic, only the Lithuanian that is actually sick of dealing with the public clinic but still comfortable to pay for the same rubbish service. Bottom line is, there are still Lithuanians running and managing this place so there is nothing different other than the fees. I personally don't care to be greeted by a pretty face, mini shirt, and empty skull. I would like to pay my fees for actual medical service but also that is not provided. Seems like these doctors have their license that is valid only in Vilnius, only applicable in Vilnius and they're only doctors within their confined area. Anywhere else their license would be good to make them eligible for some farm work. But I'm sure they are doing a great job for their kinds
Dear Massimo,

we are grateful that you inform us about it. Please contact us directly by email kokybe@cgpklinikos.lt and we will try to find the best way to solve problems.
Massimo 2021-04-02 19:34:59
My apologies good Sir from Africa, but how do you feel on coming down here and offending all the Lithuanian people, while still expecting some sort of service?
I would assume that with this sort of approach the best thing to do would actually be to bugger off back to where you came from and bullying your vets up there.
Next time you get in - try to behave remembering you’re not in jungle or desert any more. You can’t just offend people for nothing. Not in here. Not tolerated. That might actually work on gorillas
Stasė Sipavičienė
2021-03-31 18:55:28 IP 28mdugcq
Laba, diena
Kovo 29d. lankiausi jūsų klinikoje atlikti tyrimus ir konsultuotis pas gydytoją Beną Sakalauską.
Noriu padėkoti gydytojui už malonų priėmimą, puikiai atliktus tyrimus ir paskirtą gydymą.
Gaila, kad nežinau pavardžių slaugytojų ir anesteziją atlikusios gydytojos..
Tai buvo puiki komanda,
kurioms taip pat esu labai dėkinga už šiltą požiūrį į pacientą.
2021-02-24 07:37:54 IP 2i24uro7
Rita 2021-02-23 01:01:06
Vasario 22dieną 16, 05h buvau užsiregistravus mokamai akių konsultacijai.Labai nemaloniai pasijūtau, kai vizito nesulaukiau praėjus pusvalandžiui nuo paskirto laiko.Tuomet kreipiausi registratalorę, kuri nudžiugino kabutėse, kad gydytoja vėluoja.Dar 20 min paukus o tai jau ir visa valanda veltui sugaišto laiko., dar kartą kreipiaus į tą pačia registratorę.Pralaukus daugiau val pagaliau patekau pas gydytoją.Ar šiais visotinio karantino laikais saugu sėdėt laukiamajam?Nekalbant apie sugaištą laiką.Ar tai normalu mokamai konsultacijai?

Norėjau padėkoti gyd. akušerei-ginekologei Birutei Ramanauskienei, gyd.radiologei-echoskopuotojai Ritai Indrišiūnienei, vidaus ligų gyd. Tatjanai Maselienei už malonų bendravimą, greitai atliktus tyrimus, detaliai paaiškintus tyrimų rezultatus bei rekomendacijas. Taip pat didelis ačiū Deimantei Juonytei už puikiai suplanuotus vizitus pas specialistus pagal programą "Moterims20+". Sutaupiau daug laiko ir gavau atsakymus į visus rūpimus klausimus. Ačiū!
Dėkoju, patenkino lūkesčius, neteko ilgai laukti, jaučiausi saugi ir del viruso. Ypatingai dėkoju kardiologei doc. S. Glaveckaitei, labai maloniai bendravo, greitai ir įdėmiai atliko būtinus tyrimus, detaliai paaiškino, atsakė į visus klausimus. Su pagarba visiems, Elena
2021-02-01 09:57:42 IP 2i24uro7
Laimutė 2021-01-30 16:39:58
Šiandien (2021.01.30) 12 val. moteris buvo užsiregistravusi į magnetinio rezonanso procedūrą dėl kelio sąnario “Kardiolitos Klinikoje” KAUNE. Priėmimas tikrai šokiravo. Rašysiu be užuolankų.
Atvykus į kliniką, procedūros kabinete priėmė tikrai nesumeluosiu pasakant nemandagi ir šlykšti “boba” (nors dar ir boba ją vadinant, reiktų gerai pagalvoti ar ji nėra žemiau). Moteris, kuri buvo atvykusi procedūrai turi baimę vadinamą klaustrofobija (nežinau, ar ta “gydytoja” žino kas tai yra, bet panašu, kad ne). Registruojantis procedūrai buvo perspėta ir registratūros pasakyta: viskas su tuo buvo gerai, jokių problemų nebus. Prieš guldant į aparatą dar kartą visi buvo perspėti registratūros net kelis kartus dėl to, jog moteris turi KLAUSTROFOBIJĄ. Na ir prasidėjus procedūrai moteris pradėjo bijoti ir padaryti magnetinio rezonanso neišėjo. Ir dabar prasideda tos “šundaktarės” pasirodymas. Išvadino įvairiausiais žodžiais, cituoju:
“- Durna senė, nesugeba pagulėt. (Kas yra gana ironiška, nes pati gydytoja tikriausiai senesnė nei pati pacientė)
- Eik nervus pasigydyt, jei gulėt negali.
- Pirma eik pas nervų daktarą ir tada vaziuok darytis procedūrą”
O ką jau kalbėt apie NECENZŪRINIUS žodžius, kuriu buvo taip pat nemažai.
Atgal šiai pusprotei “gydytojai” nebuvo sakyta nei žodžio, nes moteris visą laiką elgėsi mandagiai, kaip ir visi normalūs žmonės atvykę pas gydytojus.
Pasakysiu tik tiek, kad moteris, kuri buvo atvažiavusi procedūrai irgi pati yra gydytoja ir ši procedūra jai atliekama buvo ne pirmą kartą. Niekur su ja taip nesielgė, kaip čia. Visada visi yra mandagūs ir supranta, kad žmogus turintis klaustrofobiją ir to aparato BIJO. Jei neišeina atlikti procedūros, pacientą visada yra stengiamasi nuraminti ir bandoma iš naujo. Niekada nebuvo jokių nusiskundimų, bet apsilankius čia buvo kažkoks košmaras.
KAIP GYDYTOJAS GALI ELGTIS TAIP SU PACIENTU?? Išvadinti įvairiais žodžiais ir dėl klaustrofobijos baimės siūloma gydytis nervus, čia yra VISIŠKA NEPAGARBA PACIENTUI ir jei ta “gydytoja” negaus kažkokios nuobaudos ar papeikimo, bus kreiptasi kitur.
Jei nesusitvarkot su savo tokiais darbuotojais, siųskit į pensija, nes akivaizdžiai žmogus yra “nepilno proto”.
Laba diena, p. Laimute,

visų pirma, labai atsiprašome, jei lankydamasi "Kardiolitos klinikose" patyrėte neigiamų išgyvenimų. Labai prašome susiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume Jus identifikuoti ir atlikti detalią šios situacijos analizę.
2021-02-01 09:24:23 IP 2i24uro7
Larisa Junevičienė 2021-01-27 16:09:56
Laba diena, praėjus kelioms savaitėms po gydytojo apžiūros atlikau gydytojo paskirtą pakartotiną tyrimą. Š.m. sausio 22 buvo atliktas tyrimas (nr. 683740723), kurio metu buvo nustatytas Bilirubino kiekis 50, kuris 3 kartus viršija leistiną normą. Gavus atsakymą, bandžiau nedelsiant susisiekti su Kardiolita bendruoju telefonu ir tel. Nr. nurodytais gydytojo vizitinėje kortelėje. Susisiekti nepavyko. Tiesa, vėliau Kardiolita perskambino, tačiau jau aš negalėjau kalbėti dėl objektyvių priežasčių. Kadangi pakankamai dažnai besilankant šioje klinikoje teko nusivilti tiek registratūros, tiek atskirų gydytojų paslaugomis, tyrimus pakartojau kitoje klinikoje. Rezultatas: Bilirubino kiekis 0, sugaišta 1 mano darbo diena, nuostolis apie 360, -EUR, nepagristai sukeltas stresas. Eilinį kartą labai nusivyliau Kardiolitos darbu.
Laba diena, p. Larisa,

labai prašome susiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume atlikti detalią šios situacijos analizę.
- Eik nervus pasigydyt, jei gulėt negali.
- Pirma eik pas nervų daktarą ir tada vaziuok darytis procedūrą”
O ką jau kalbėt apie NECENZŪRINIUS žodžius, kuriu buvo taip pat nemažai.
Larisa Junevičienė
2021-01-27 16:09:56 IP 2cfq7e82
Laba diena, o aš kaip tik noriu padėkoti visam KARDIOLITOS kardiologinio skyriaus personalui už gerą darbą, o ypač gyd. Gintarui Kalinauskui, atlikusiam 2020.08.05 širdies šuntavimo operaciją (AKJO, suformuota 4 jungtys). Jau praėjus kuriam laikui, grįžtu į pilną gyvenimą. Skaitau, daug kas priklauso ir nuo mūsų, pacientų, bendravimo su aptarnaujančių mus personalu. Nesvarbu ar mes mokame už atliktą darbą ar ne. Nes tik abipusiškas nusiteikimas apsprendžia galutinį rezultatą ir gydymo efektyvumą. Dar kartą dėkoju visiems mane prižiūrėjusiems.
Su pagarbą, Jevgenijus
Delfi straipsnis apie teismo ginčą tarp mirusiojo šeimos ir Kardiolitos. Nelabai maloniai nuteikia: https://m.delfi.lt/lietuvoje/article.php?id=86006669
2020.12.08 buvo atlikta epikondilito operacija, nuosirdziai dekoju gydytojui ortopedui traumotologui L.KERVIUI ir visai sauniai komandai uz puiku darba ir demesi pacientui kiek pries operacija tiek po jos.Aciu
2020-12-08 11:42:34 IP 2i24uro7
Vilma Lipinskiene 2020-12-07 12:50:48
Laba diena, labai nusivylėme Jūsų gydytojos kardiologės paslaugomis. Vyras atvyko jau su žinoma diagnoze/problema, atvyko ieškoti priežasties, kodėl didelis pulsas. Apžiūrėjusi kardiologė iš kart puolė rašyti receptą, net nepasiūliusi daryti išsamių tyrimų. Kas ir taip aišku, kad būtina daryti išsamius tyrimus, kol nebus rasta priežastis. Tik, kai vyras pareiškė, kad nori viską nuodugniai išsitirti ir atvyko, kad būtų nustatyta priežastis, gydytoja paklausė, ar dabar jis darys tyrimus. Vyras pasidarė pagrindinius tyrimus: kardiograma, mynė dviratį ir t.t. Tyrimai, kaip ir nieko bloga neparodė. Tad belieka darytis kitus tyrimus ir apsilankyti pas kitus specialistus. Tikrai kardiologės, pas kurią lankėsi vyras požiūris atsainus, juolab, kad konsultacija, tyrimai - mokami. Sumokėjo 220 EUR ir tikrai labai nuvylė. Ne pacientas, o gydytojas turi daryti, siūlyti visas priemones, kad nustatyti ligos priežastį.
Laba diena, p. Vilma,

visų pirma, labai atsiprašome, jei lankydamasi mūsų klinikoje patyrėte neigiamų išgyvenimų. Labai prašome susiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume Jus identifikuoti ir atlikti detalią šios situacijos analizę.
Vilma Lipinskiene
2020-12-07 12:50:48 IP 2i574koe
2020-12-04 16:43:24 IP 2i24uro7
Danutė 2020-12-01 20:58:27
25 lapkričio buvo atliktas širdies kraujagyslių tyrimas. Kiek teko kalbėtis su pažįstamais, niekam nebuvo net žymės, kad atliktas šis tyrimas. Pas mane po tyrimo ranka nuo riešo buvo kaip po didelio sumušimo, po kelių dienų dar labiau patamsėjo. Ar taip turi būti?
Laba diena, p. Danute,

labai apgailestaujame dėl kilusių nesklandumų ir prašome susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt, kad galėtume detaliai išanalizuoti susidariusią situaciją ir įgyvendinti gerinimo veiksmus.
2020-11-23 10:29:41 IP 2i24uro7
Laba diena, Jolanta,

dėkojame, kad informavote apie kylančius nesklandumus ir neaiškumus, pasistengsime kuo greičiau išspręsti kylančias problemas. Jeigu kiltų papildomų klausimų, visuomet galite susisiekti su mumis el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt.
2020-11-16 10:05:14 IP 2i24uro7
Migla Blaževičiūtė 2020-11-13 11:32:32
Pirmą kartą gyvenime likau šitaip nusivylusi kraujo ėmimo 'specialistais'.
Kraują priduoti, deja, tenka gan dažnai, tad išsaugoti venas sveikas - man prioritetas. Rasti jas pas mane lengva, tad kai vietoj to, kad bagst = kraujas bėga, gauti - dūris BET KUR ir tada makalavimas lyg arbatą maišant su adata PO ODA?!? Aš žodžių neturiu.
Kai ateini į šitokio ale lygio 'įstaigą', palieki šitokias sumas už jų 'paslaugas' tai... Be komentarų.
Laba diena, Migla,

Migla Blaževičiūtė
2020-11-13 11:32:32 IP 5f4soupf
Pirmą kartą gyvenime likau šitaip nusivylusi kraujo ėmimo 'specialistais'.
Nuosirdziai dėkoju dr.Dariui Aukštikalniui už puikiai atliktą ir
antros sudėtingesnės akies
Z kataraktos operaciją! Klinika turi didžiuotis turėdama tokį nuostabų savo srities specialistą! Ačiū!!!
2020-11-03 16:43:46 IP 2i24uro7
Justina Grigienė 2020-10-30 11:23:36
Pradėkime nuo to, kad Šiauliuose Kardiolitos klinikoja lankiausi ne pirmą kartą prieš metus užsiregistravau krutų ekoskopui pakliuvau pad gyd. Jankauską nusiskundimu šiuo gyditoju neturiu puikiai viskas vyko padarė ekoskopą paaiškino susimokėjau kaip už ekoskopą. Šiandien atvykus vel po metų, nes kas metus tikrinuosi krūtis pakliuvau pas gyd. Šatkauską registravausi krutų ekoskopui atvykus registratūroja gavau kortelę užkilau laukti prie kabineto vizitas 10val įėjau gal po 10:03val viskas gerai minutę į minutė niekas negyvename. Bet jau po 10:13val as sedėjau mašinoja pongyditojo ir uz paslaugas sumokėjusi. Paslauga baisi paglostė ekoskopu palyginus prieš metus kaip tikrino ir dabar tai taip mane gali ir eilinis zmogus patikrinti ir pasakyti, kad viskas gerai baisus vizitas, dar geriausia atėjus susimokėti registratūroja kai registravausi telefonu pasakiau, kad man reikia ekoskopo tik ir paklausiau kainos nes kas metus keičiasi kainos, paskė 49€. Bet likau nustebusi kai paskė 107€ nes konsultacija buvo kartu as konsultatcjai nesiregistravau ir jos neturėjau, jai konsultacija skaitosi, kai gyditojas paklausia kodėl atvykau, pasakau jog kas metus tikrinuosi ir tuo labiau, kad gyditojas pasake nieko nėra ir mes nieko nekalbėjom tai kokia čia konsultacija. Supraščiau jai butu pakitimų, būtų reikėja gyditojui aiškinti ką daryti ar apie gydimą kažkokį kalbėja bet vos 5min trukusi vizitą 107€ kai man tik ekoskopo reikėjo apsurdas juodas Šiauliuose ši klinika pasibaisėtina. Šį menesi taip pat dariausi procedurą su narkozę skradžio tyrimą 2020-10-21 pasirinkau tokia procedūrą su narkozę, kad tikrai padarytų ramiai patikrinimą. Ši paslaugą ne išpigiūjų, bet problemos su skradžiu jau metai laiko kaip jaučiu, kad yra. Pakliuvau pas gyd. V. Svalbobą nu baisu kas pas jus darosi. Užmigdė tik klausimas ar tikrino kažką nes pažadinus po narkozės pasakė skrandis sveikas jog man migrena. Iškarto ieškojom neurologo ačiū dievui greit pakliuvau pas lietuvoja tikrai gerą neurologe aisku privačiai Kaune padarius išsamiys tyrimus nuo magnetinio iki kitų smulkių tyrimu migrenos požymių nera. Gryžusi toliau kankinuosi su skrandžiu. Užteko atsitiktinai su viena gydotoją pakalbeti ir pasidaryti skradžio tyrimą iš kraujo už 13€ ir gavus atsakymą, kad man bakterija skradžio ir su nemažais rodikliais, atlikus išsamesnius tyrimus ir vežio pakitimų yra. Tai už ką aš mokėjau jūsų klinikoja beveik 200€ per menesi jūsų klinikai atidaviau nemaža pinigų suma. Kad pasidaryti tyrimus turėjau ir darbą derinti ir užmokeščio neuždirbau. Atsiprašymų nereikia uš jūsų kad bent dalį sumokėtų pinigų norėčiau atgauti, nes tokius pinigus sumokėjau per men ir išeini kaip šlapiu škurliu per veidą gavus. Dėl paskutinio tyrimo krūties ekoskopo tai registratūrą patikrinkit, kad žmonių neklaidintu. Dovonoti pinigų sumokėtų už paslaugas neketinu nes paslaugų negavau už tokius pinigus reikiamų. Nors ir kainuos advokato paslaugos žinau, kad geriau dar išleisiu, bet žmonės žinos, kad bent Šiauliuose Kardiolitos nebeklaidintų žmonių. Renkamės kartais privačias klinikas pasitikėdami, kad gausim geresnias paslaugas, bet tik ne pas jus. Pasibaisėjimas aptarnavimu ir teikiamomis paslaugomis. Ir nebeklaidinkit zmonių, kad stengetės tobulėti, jūs tik žrmyn einat, o ne tobulėjat.
Laba diena, p. Justina,

visų pirma, labai atsiprašome, jei lankydamasi mūsų klinikoje patyrėte neigiamų išgyvenimų. Jūsų pateiktos informacijos pagrindu inicijuosime vidinį patikrinimą, su kurio rezultatais Jus supažindinsime asmeniškai. Dėl vidinio patikrinimo eigos Jūs taip pat galite kreiptis tiesiogiai el. paštu kokybe@cgpklinikos.lt.
Justina Grigienė
2020-10-30 11:23:36 IP 2ju3l4t3
Kardiolitos klinikos 2020-10-19 17:08:30
Sveiki, Lukai,

dėl Jūsų užklausos pradėjome neplaninį vidinį patikrinimą, apie kurio rezultatus Jus informuosime el. paštu. Dėkojame, kad kreipėtės!
kaip jau ir atsakiau į jūsų atsiųstą meilą "Laba diena, p. Lukai,
apgailestaujame, jog nepateisinome Jūsų lūkesčių. Esame dėkingi, kad apie tai mus informuojate, nes tik Jūsų dėka turime galimybę greitai reaguoti į kylančias problemas, ieškoti būdų joms išspręsti ir tobulėti ateityje.
Jūsų įvardintą atvejį išnagrinėsime ir Jus informuosime atskirai."
Jūs man geriau pasėlio rezultatus pasakykit, o ne savo patikrinimo išvadas. Bet kur jau ten, svarbu už tyrimą pinigus paimt, o po to galit varinėt klientą kaip norit :)
2020-10-19 17:08:30 IP 2i24uro7
Lukas 2020-10-19 11:29:31
Atvažiavau iš kito miesto, paėmė pasėlį, gydytoja, kuri tai darė sakė rezultatus gausite žinute.
Po 10 dienų skambinu į rgistratūrą, sako: oi ne žinute rezultatų nesiunčiam, o anketoje jūs pašto nenurodėte, tad vinintelė galimybė atsiimti rezultatą vėl atvažiuoti pas mus.
Kam tada aiškinti apie atsakymus žinutėmis? Kodėl registratūroje pildant anketą nepaaiškina, kad be el. pašto jokių atsakymų negausi?
Apgalėtinas mokamos klinikos požiūris į pacientą.
Sveiki, Lukai,

Affidea Lietuva
Gydytojų konsultacijos. Tyrimai. Sporto medicina

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnostinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 27 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija.
Rezus.lt
Kraujo laboratorija | Medicininių tyrimų tinklas

Adresas: Gumbinės g. 33C, LT-77171 Šiauliai.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; tyrimai, ekspertizės.
Rezus.lt kraujo laboratorija - tai medicinos laboratorinių tyrimų tinklas Lietuvoje. Atliekame 10000 įvairių tyrimų kas dieną! 96000 lojalių klientų! Virš 4 milijonų atliktų tyrimų! Užsakius medicininius tyrimus, sukuriame prisijungimus, kad klientai savo tyrimų rezultatus galėtų rasti ir kaupti vienoje vietoje...
"Ave Vita" klinika
Šeimos klinika

Adresas: Kovo 11-osios g. 22, LT-51349 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; psichologai, psichoterapeutai.
UAB „AVE VITA“ klinika – tai medicinos įstaiga, subūrusi aukštos kvalifikacijos sveikatos priežiūros specialistų komandą. Čia Jūsų laukia maloni aplinka, paslaugus personalas ir profesionalios sveikatos priežiūros paslaugos. „AVE VITA“ klinikoje veikia: ŠEIMOS KLINIKA Šeimos klinika, kurioje gydytojai siūlo Jums ir...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.

Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai
Vokietija neleido Estijai perduoti haubicų Ukrainai 01-21 23:52
Vokietija neleido Estijai suteikti karinės paramos Ukrainai, neišduodami leidimo atlikti sandorio dėl vokiškos kilmės 122 milimetrų haubicų perdavimo.
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina
ES ligų centras: omikron Europoje tapo dominuojančia atmaina 01-21 21:52
Pandeminio koronaviruso omikron atmaina tapo vyraujančia Europos Sąjungoje ir Europos ekonominėje erdvėje (EEE), penktadienį pranešė bloko sveikatos agentūra.
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables"
"Ignitis grupė" sumažino paskolą "Ignitis renewables" 01-21 21:14
Valstybės kontroliuojama energetikos bendrovė "Ignitis grupė" nuo 293 mln. iki 260 mln. Eur mažina maksimalią 10 metų trukmės paskolos sumą antrinei bendrovei "Ignitis renewables", o jos...

Ar pateisintumėte PVM mažinimą maisto produktams Lietuvoje?

Citigroup 64,46 +0,34%