Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kaprizė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kaprizė

Atsiliepimai apie Kaprizė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kaprizė, UAB

Tokio apgailėtino požiūrio į klientus elektroninėje erdvėje dar neteko matyti.

Pirkau kolonėlę su mikrofonu. Pasirodo, joje esantis mikrofonas veikia gerokai tyliau nei gali groti muzika, ko pasekoje kolonėlės galingumas netenka prasmės. Taip pat jis jau trijų metrų atstumu pradeda trūkinėti, kai gamintojas deklaruoja veikimą iki dešimties metrų. Gal tada veiktų nenutolus per metrą? Juk metras patenka į "iki dešimties metrų sąvoką".

Man paprašius net ne GRĄŽINTI pinigus, bet PAKEISTI kolonėlę į kitą modelį, man primokant, gavau atsakymą, kad pagal kažkokį tai straipsnį elektroninės prekės LR nėra grąžinamos.

Jų tinklapyje matosi gražaus ofiso nuotrauka. Atvažiavus nurodytu adresu rasite senovinį daugiabutį. Paskambinus išgirsite paaiškinimą, kad jie turi tik sandėlį.

Žodžiu - perki, gauni bet ką ir turi būti patenkintas arba pirkti dar kartą. Tiesa, pavadinimas KAPRIZĖ jiems visai tinka. Tik dar galėtų prisirašyti LOTERIJŲ KOMPANIJA.
Ačiū už malonu aptarnavima ir kokybišką preke:)
Laura 2021-06-08 11:54:50
Pirkom kolonėlę internetu, gavom, namie tik išėmėm iš dėžutės ir supratom, kad ji mums netinka. Paskambinus įmonės direktoriui pradėjo iškart aiškint, kad tai yra dėvėta prekė ir pakeist į kitą nėra galimybių arba 50€ 'bauda' ir galima keist. Apsurdas, nes grąžinus šią kolonėlė, kaip direktoriaus teigimu 'naudotą' daiktą, garantuoju, kad būtų kitam pirkėjui parduodama kaip pati naujausia. Gaila, kad interneto platybės 'išmetė' šią įmonę paieškos laukelyje, tačiau ateityje tikrai aplenksim šią internetinę svetainę ir kitiems rekomenduoju, nes atsitikus kažkokiam nesklandumui, Jūsų problemos ir liks tik Jūsų, nes direktoriui įdomus tik jo sąskaitos tūris.
Laba diena, Laura,

Dėkojame už Jūsų komentarą.

Primenu, jog naudotos elektronikos prekės nėra priimamos, tai reglamentuoja Civilinis Kodeksas.

Labai gaila, kad tenka Jus nuvilti, tačiau žmonių bei klientų neapgaudinėjame (nuoširdžiai tikiuosi to nedarote ir Jūs), todėl Jūsų siūlymas priimti iš Jūsų naudotą prekę ir parduoti ją kaip naują kitiems klientams, deja mūsų nedomina. Ir šio sprendimo nepakeis nei Jūsų, nei Jūsų vyro grąsinimai parašyti blogą atsiliepimą ar komentarą. Norėdami Jums padėti siūlėme atlikti keitimą į kitą (jau šį kartą teisingai), Jūsų pasirinktą prekę. Kadangi įsigyta prekė jau buvo Jūsų naudota (primenu, kad trumpas naudojimo laiko terminas negali užtikrinti prekės naujumo), ko pasekoje sumažėjo jos vertė, sumažinome jos keitimo kainą, motyvuodami tuo, jog ši prekė bus parduodama kaip ekspozicinė prekė (prekės parduodamos mūsų e.parduotuvėje iš ekspozicijos privalo turėti papildomą žymėjimą ir yra pigesnės, nei naujos) žemesne kaina. Beja užmiršote paminėti, jog kolonėlę net tik išpakavote dar ir įjungėte.

Blogų ar piktų komentarų tikrai nebijome, nes siekdami užtikrinti gerą aptarnavimo kokybę įsiklausome į kiekvieno individualų norą ar pageidavimą, tačiau deja ne kiekvieną galime pateisinti. Kiekvieno asmeninis pasirinkimas aplenkti mūsų svetainę ar ne. Nė vieno kliento nenorime versti ir neverčiame pirkti mūsų e.parduotuvėje prieš svo valią.
Sėkmės Jums ir geros dienos!

Linas Kaušinis
Dirba paprastai, operatyviai ir suprantamai.
Rekomenduoju.
Vakar 2021 02 11 pasiskambinau pasikonsultuoti dėl JBL 5.1 soundbar'o. Gavau paprastą, tačiau labai aiškią ir išsamią konsultaciją be raginimo pirkti ar perdėto prekės brukimo, kaip dažnokai pas kai kuriuos pasitaiko.
Ačiū direktoriui Linui už operatyvumą, nes garso sistema buvo atvežta greičiau negu per parą.
Be to, JBL 5.1 skamba tikrai labai puikiai.

Sėkmės!
Super vadyba - kompetencija, viskas laiku ir kokybiškai!!
Šaunus ir aiškus bendravimas, greitas pristatymas, gera kaina.
Sėkmes taip ir toliau

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva?
„Magrės baldams“ 25-eri. Ką reiškia augti kartu su Lietuva? 07-14 11:11
Šįmet „Magrės baldai" mini 25-erių metų jubiliejų - įmonė jau ketvirtį amžiaus auga kartu su vis modernesne Lietuva. Tai įdomių atradimų kupina kelionė, simboliškai atspindinti...
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus
Japonijos bendrovė pradeda vaistų COVID-19 klinikinius tyrimus 07-25 19:10
Japonijos farmacijos bendrovė "Shionogi" pradeda vaistų nuo koronavirusinės infekcijos sukeliamos COVID-19 ligos klinikinius tyrimus, sekmadienį skelbia JAV leidinys "The Wall Street Journal".
Teismo dėl sukčiavimo išvakarėse Vatikanas atskleidė informaciją apie valdomą NT 07-25 17:12
Likus kelioms dienoms iki didelio atgarsio sulaukusio teismo proceso dėl investicijos Londone, Vatikanas šeštadienį pirmą kartą paviešino metinį savo turto ir investicijų valdymo departamento...

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Google 2756,32 +3,37%
Oracle 87,69 -3,31%