Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kalifornijos kryptis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kalifornijos kryptis

Atsiliepimai apie Kalifornijos kryptis, UAB

Feeria

Interneto svetainių ir parduotuvių kūrimas, programavimas ir web dizainas, logotipų kūrimas
Parašyk savo nuomonę apie Kalifornijos kryptis, UAB

Rekomenduoju kreiptis į Feeria, jeigu norit greitai ir kokybiskai atlikto darbo!
UAB ,,Žaliasis tropikalis"
2018-05-15 12:23:57 IP 2jucc8ah
Reaguodamas į jūsų atsiliepimą apie jūsų sukurtą svetainę, papildau, kad 2018.05.08 d. rašto yra grynai išreikšta mano nuomonė, kad UAB, , Kalifornijos kryptis“, kurios vadovas yra Aleksander Mukbil yra nepatikimas partneris ir kad jo atsiliepime yra ne tiesos! Vilkinote svetainės įkėlimą nuo 2015.03.17 d. iki 2016.10.25 d (1, 7 metų), kurią įkėlėte 2016.10.25 d., yra ftp išrašai, susirašinėjimai ir kt. neginčytini įrodymai.
Jokios organizacijos ar programuotojai, nebuvo prisilietę prie šios nekokybiškai jūsų atliktos svetainės, tiesiog senai jau laikas buvo ją išmesti į šiukšliadėžę.
Toks elgesys, požiūris į klientus ir darbą, nepriklausomai nuo tesimo sprendimo Lietuvoje yra nepriimtinas.
Aleksandras, Feeria
2018-05-09 09:25:36 IP 2e8oo54c
Laba diena p. Vidai!

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įvykdėme pilnai ir tinkamai visus mūsų sutartinius įsipareigojimus. Sutartis buvo sudaryta 2015-03-17. Darbai buvo atlikti pagal visus Jūsų reikalavimus ir papildomas pastabas, bei laiku, apie tai byloja pasirašytas Jūsų priimtų darbų perdavimo aktas. Jūsų kreipimasis į mus praėjus 3 metams ir 2 mėnesiams po svetainės perdavimo byloja apie tai, kad iš pradžių svetainė funkcionavo kaip reikia. Garantinis laikotarpis taip pat praėjo.

Mes neatsakome už darbus, kuriuos vykdė kitos organizacijos ar kiti programuotojai po svetainės perdavimo Jums ir atliktų darbų akto pasirašymo, o taip pat pasibaigus garantiniam laikotarpiui.

Mes manome, kad Jūsų atsiliepimas nepagrįstas ir kenkia mūsų įmonės įvaizdžiui, dalykinei reputacijai ir ekonominės veiklos rezultatams. Prašome jį panaikinti ar kitaip pašalinti iki 2018-05-15, priešingu atveju būsime priversti kreiptis į teismą, dėl įmonės dalykinės reputacijos gynimo.
UAB ,,Žaliasis tropikalis"
2018-05-08 12:18:27 IP 5ju95m5r
www.feeria.lt UAB, , Kalifornijos kryptis’’ vadovas Aleksander Mukbil yra nepatikimas internetinių svetainių programuotojas - tiekėjas. Pusantrų metų vilkino e-svetainės maketavimo darbus, nesugebėjo kokybiškai ir laiku baigti darbus. Prajus tokiam terminui, pareiškė, kad šiuo metu internetinių svetainių kainos yra didesnės, negu nurodyta mūsų sutartyje ir jeigu norime, kad kokybiškai užbaigtų darbus, išreikalavo iš mūsų papildomai 50 proc. sutartyje nurodytos kainos.
Prieš perkeliant mūsų e-svetainę į mūsų serverį, susitikimo metu prie kavos, A. Mukbil pakišo darbų-priėmimo aktą atbuline datą, kurios mes nepatikrinome ir įsipareigojo raštiškai pabaigti darbus po įkėlimo, tačiau viską metė, į skambučius neatsako ir motyvuoja pasirašytu aktu.
Internetinėje svetainėje www.tropikalis.lt tituliniame puslapyje nėra elementarių dalykų: tvarkingo meniu ar Responsive design mobiliosios versijos atvaizdavimo, vartotojai nesupranta ką mato, dažniau įignoruoja tokį tinklapį.
Mūsų įmonė UAB, , Žaliasis tropikalis“ dirba virš 22 metų ir neturėjo tokios blogos patirties svetainės atnaujinime. Dažniausiai internetinių svetainių programuotojai, dizaineriai stengiasi ištaisyti trūkumus ir pabaigti darbus laiku, tačiau Aleksandrui Mukbilui tai nerupi, jam svarbu pinigai, kuriuos mes 100 proc. visą sumą pervedėme prieš darbų pradžia ir papildomai 50 proc. svetainės vertės primokėjome.
Manau daugeliui gali būti naudinga susipažinti su Vykdytojo atsiliepimais ir rekomendacijomis prieš pradedant darbus. Vidas Gudavičius
Visiems labai rekomenduoju kreiptis i sia imone, puikus darbu rezultatas ir prieinamos kainos, atskirai noreciau isskirti vadybininka Germana, puikus savo srities profesionalas, kokybiskas bei malonus klientu aptarnavimas auksciausiu lygiu! Sekmes darbuose.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių
Vokietijoje nuo koronaviruso paskiepyta daugiau nei 1 mln. žmonių 01-16 18:44
Vokietijoje nuo koronaviruso jau paskiepyta daugiau kaip milijonas žmonių, o Ispanijos vyriausybė žada iki vasaros paskiepyti didelę dalį šalies gyventojų.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%