Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kalga, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kalga

Atsiliepimai apie Kalga, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Kalga, UAB

rolandas 2019-09-11 21:25:09
sutarem su Kalga kad atvaziuos istaisyt savo broko arba kompensuos patirta zala kaip zadejo, bet negaliu prisiskambinti, prasom atsiliepti
tikri melagiai, prizada atvykti istaisyti savo broka, arba kompensuoti patirtus nuostolius, bet jokio demesio, nepasistengia net atvykt apziuret ar paskambinti, i skambucius neatsako, pinigai ismesti i bala, nei silumos nei pinigu, baisu... niekas negina vartotoju teisiu nuo nesaziningu paslaugu tiekeju.
Kad ne, ponas Kalga, jusu darbuotojai galimai apgaudinėja klientus. apgavo, bet neturiu sąskaitos, tai pats kaltas esu.Po kiek laiko buvęs darbuotojas patvirtino, jei žmogus pasiduoda apgaunamas, kodėl jo neapgavus? Rekomenduokit kad klientai susiskaiciuotu atveztas medziagas prieš darba, o tas tuščiu maišu skaiciavimas po darbo buna apgaulingas, pvz ar telpa 140maišu po15 kg i mikroautobusa ir dar plius putimo iranga sutilpoi ta pati auto. Be to Albino ir Uab Kalga atsiliepimai iš to paties IP. patys sau rašote pagyrimus.
Konkurentai kaip matome griebiasi paskutinio šiaudo ir neturedami darbų juodina kitas įmones, per pastarasias dvi savaites rekvizitai.lt puslapyje mūsų įmonės reitingas nukrito 3 žvaidždutėmis. Surinkta papildomai ~30 balsų. Komentatoriai kreipkitės asmeniškai dėl nekokybiškai atliktų darbų. Su visais klientais kurie turi nusiskundimų susitariame dėl žalos kompensavimo arba broko taisymo. Sėkmės darbuose (juodinant kitas įmones) konkurentai :)
rolandas 2018-08-10 14:31:59
UAB Kalga atliko nekokybiskai darbus ir net neistegia atvykt nustatyt kas padaryta negerai, svarbu paima pinigus, o paskui jau tavo bedos, suda mala ir nieko nedaro, kur kreiptis?
Kreiptis galima į Vartotojų teisių gynimo tarnybą, tik klausimas ar turi ką jiems parodyt? Jei sąskaita liko neišrašyta, tai paslauga kaip ir nebuvo padaryta?
Jų naudojama "Glueporas" tai viso labo oro tarpo užpildymas polistireno granulėm (didelio galingumo ~8-10 bar kompresorius dideliu srautu pučia oro srautą į sugręžiotą sieną, kuris venturi efektu pagauna tas granules su savimi), kurios sušlapinamos medžio klijais (gal PVC), atskiestais vandeniu. Iki tikros polistireno plokštės gal tolokai, bet neturėtų sukristi kas paprastai būna iki 5 proc. be klijų. Pasirinkau šį metodą, nes termoputa realiai vadinasi šlapalo formaldehido putom, o su formaldehidu ir dar su šlapimu nesinori turėt nieko bendro.

Patarimai būsimiems klientams:
1. Kainą UAB "Kalga" visada sako be mokesčių, tad jei reikės sąskaitos, teks mokėt brangiau.
2. Maišai, kuriuose atsiveža granules yra tikrai ne po 0, 3 kubo, o po 0, 2 m3 jeigu ne išvis po 190 litrų (po tiek fasuojama sėdmaišiams). Patarimas turėt švarią 200 litrų statinę atviru viršumi, galėsite patys įsitikinti.
3. Perskaičiuokite sunaudotos apšiltinimo medžiagos tuščius maišus, nuo jos gi ir yra paslaugos kaina.
Niekam nerekomendoju sitos imones, apgavo ant kiekio, sakie kad maisai su granulem didesni nei is tikruju buvo, automatiskai getokai permokejau, pastebejau tik uz keliu mienesiu pamates toki pati maisa parduoyuvei su tikru turiu, saskaitos neisrase, pradejo svaigt kad kaina be pvm.. s*******o kontora, reikia manau i vmi skunda parasyti.
Sveiki. Esu labai patenkintas UAB Kalga atliktais darbais 2017 metu pavasari. Vyrai tikrai išmano savo darbą. Mano namas nėra iš mažų, o jie plušo nuo ankstaus ryto iki vakaro, kad pabaigtu šiltinti oro tarpą. Taip pat jie galima sakyti atvėrė man akis, supratau kaip turi būti sutvarkytas namas, kokia reikšme turi sandarumas. Tiesa buvo brangoka, bet kaina verta rezultato. Planuoju šiltinti ir namo perdanga, tai tikrai kreipsiuosi į UAB Kalga.
Norėčiau perspėti visus, kad UAB Kalga yra pati didžiausia a******ų komanda. Prieš du metus apšiltino man namo oro tarpą glueoporu (pilkom granulėm), paėmė pinigus ir jau kaip du metus man vis išrašinėja sąskaitą ir sertifikatą. Kai paskambinu paprašyti dokumentų, sako tu mum be PVM sumokėjai tai mes tau jų ir nerašysim. Pradėjau aiškintis kas tas Gliuoporas, pasirodo tai tokios technologijos niekur Europoje nėra. Glueoporas, tai UAB "Kalga" išmislas. Jie sumalą putplasčio atraižas ir jomis užpildo oro tarpą. Kai išėmi plytą byra tos granulės laukan, nors reklamuoja, kad pučia su klijais. Vaizdo klipuose pas juos parodyta pirminės gražios granulės su klijais, o į sieną pripučia Š.......... ir nuplešia didelius pinigus. BŪKITE ATSARGŪS, JEI RENKATĖS ŠIĄ Š........ ĮMONĘ. Reikalaukite sertifikatų, sutarčių ir sąskaitų.

Titas
Paskambinau i Kalga nr 860864000 (i Alytu) pasiteirauti kokia medziaga pusti tarpus ir kokios kainos. Atsiliepes zmogus kalbejo labai arogantiskai neva as jam dabar trugdau su savo klausimais. Kai paklausiau kokios kainos pasake nuo 60 iki 200 euru priklausomai kokia medziaga puciama. Paklausiau kokia medziaga naudoja uz 60eur 1m3 atsakymas buvo “puciam ora” ar taip turetu bendrauti su klijentu?
Siuo metu dirbu Norvegijoje ir turiu nama kuri noreciau apsisiltinti, tik iskilo toks klausimas "Norvegiskos termoputos Wall-Foam“ nes oficialai tokios putos gamintojo Norvegijoje rasti nepavyko. Idomu, del putos autentiskumo... tikiuosi imone atsizvelgs i komentara ir ikels gamintojo puslapi.

Juodasis gintaras
GAMO

Adresas: Draugystės g. 20, LT-89167 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; fasadas, fasado apdaila; mažmeninė prekyba; projektavimas; statyba; statybinės medžiagos; šiltinimas, renovacija.
Šiltinimo GAMO termovata technologija yra sukurta kompleksiniam pastatų šiltinimui. GAMO termovata užpurškiama ant paviršių arba įpurškiama į oro ertmes. Itin mažas jos laidumas orui leidžia sulaikyti didžiają dalį patalpose išeinančios šilumos. Tai patvirtina šilumos taupymo efektyvumo priklausomybės nuo GAMO...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; pastatų administravimas; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Kontesta
Balkonai, Langai, Roletai, Durys, Terasos

Adresas: Gedvydžių g. 17, LT-06311 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; gamyba; langai; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; stiklas ir jo gaminiai; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB Kontesta viena iš pirmųjų pradėjo gaminti balkonus, bei kitas konstrukcijas iš aliuminio profilių ir šiandien yra viena pagrindinių aliuminio balkonų, langų, durų, pertvarų, lodžijų gamintoja Lietuvoje. UAB „Kontesta“ bendradarbiauja su pagrindiniais profilių gamintojais Europoje: SAPA, PROVEDAL, WIKONA, SCHÜCO...
Stukma
Adresas: Naugarduko g. 91-420, LT-02115 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; šiltinimas, renovacija.
- Mūro darbai (sienų mūras iš blokelių, plytomis; apdailinių plytų išorės sienų mūras; klinkerio plytų sienų mūras; senovinio stiliaus plytų interjerinis mūras); - Monolito darbai (įvairių tipų pamatai, perdangos, sienos, kolonos, sijos, liftų šachtos, rostverkai ir kiti monolito darbai); - Šiltinimo darbai (pamatų...
Kovenda
Adresas: Kalvarijų g. 272A, LT-08339 Vilnius.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB Kovenda nuo 2005 metų dirba statybos srityje. Daugiau informacijos apie įmonę, vykdomus projektus ir teikiamas paslaugas rasite tinklalapyje www.kovenda.lt

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%