Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kaivana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kaivana

Atsiliepimai apie Kaivana, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Kaivana, UAB

Algirdas 2019-09-11 16:20:05
Pagal paskutinių vizitų metu Jūsų mums suteiktą informaciją, bei gydytojų apžiūros metu gautus duomenis, buvusių simptomų nebeliko, todėl darome išvadą, jog gydymas buvo efektyvus ir tikslingas. Todėl negalime sutikti su teiginiais apie netinkamai suteiktas paslaugas.
Jūsų puikiai žinote savo šuns charakterio savybes, vargu ar gydytojai jam suteikė streso.
Dėl nesusikalbėjimo su gydytoja galime tik atsiprašyti, bet tokios situacijos kartais tarp žmonių atsitinka.
Neprisiimkite nuopelnų sau, nuvažiavome į kitą kliniką, nes gydantis pas jus kaip jau minėjau būklė tik blogėjo, tą rodo ir jūsų atlikti kraujo tyrimai. Kitoje klinikoje mums skyrė visiškai kitokį gydymą nuo kurio ir pastebėjome būklės pagerijimą. Tad neklaidinkite žmonių. Jus mus gydėte noshpa ir vitaminais, o šuniukui reikėjo rimtų priešuždegiminių vaistų.
Aistė 2019-09-06 22:35:55
Niekam nerekomenduočiau šios klinikos, mūsų šuniukas pradėjo namuose vemti, nuvežėme ir paprašėme, kad atliktų kraujo tyrimą. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad padidėję kepenų fermentai, gydytoja Samira Stanionienė suleido vaistukų, davė namuose vartoti papildus ir išleido namo, sakė pasirodyti po 10 dienų ir pakartoti tyrimus. Pakartojus tyrimus jie buvo pablogėję dvigubai, tuomet gydytoja rekomendavo leisti vaistus kasdien ir pasak jos susitaikyti jog mūsų šuo senas ir didelė tikimybė, jog nieko padaryti nebegalima. Leidžiant vaistus kasdien šuniukui akyse kasdien blogėjo, jis pradėjo vemti kasdien, visiškai neteko jėgų. Iš gydytojos negavome jokios rekomendacijos dėl mitybos, sakė galima duoti įprastą maistą, graužalus ir pan. Galiausiai blogėjant būklei nuvežėme į kitą kliniką. Pasirodo labai svarbu prižiūrėti mitybą, šerti tik specialiu maistu, laikantis kito gydytojo nurodymais po truputį sveikstame. Kaivanoje "specialistai" ne tik šuniukui suteikia streso, bet ir atrodo su šeimininkais nemoka bendrauti. Personalas nemandagus, gydytojai nenoriai atsakinėja į klausimus ir bent jau mūsų gydytoja nuolat kartojo, kad greičiausiai pagydyti nepavyks. Labiausiai gailiuosi, kad atvežėme pas netinkamus specialistus ir vietoj gydymo mums paskyrė tiesiog fermentus, be jokių patarimų ir nurodymų dėl mitybos. Žinoma ir už kasdien leidžiamus vaistus mokėjome daug ir manau visiškai nepagrįstai.
Lina 2019-05-02 17:21:50
Lankiausi su katineliu kuri veziau paskiepyti. Deja mano liudesiui teko patirti labai nemalonu aptarnavima. Atvykus i klinika teko laukti 10 min. Nors zmoniu nebuvo ir kuo puikiausiai mate darbuotojai, kad laukiu su katinuku. Po kurio laiko atejus darbuotoja prieme mane su katinuku. Bet aptarnavimas buvo nemalonu ir atzagarus. Katinuko net nepagloste, o siule papildomas paslaugas. Tad jei tik galite venkite sios istaigos. Pirma karta turejau tokia nemalone patirti.
Apgailestaujame, jog teko nusivilti. Mūsų klinikoje pacientai priimami pagal išankstinę registraciją. Natūralu, kad tenka laukti jei nesiregistruojate. Norime paaiškinti, jei nematote laukiančių žmonių tai nereiškia, jog gydytojai laisvi, nes ne žmones, o gyvūnus gydome (stacionare ir operacinėj kasdien virš 10ties jų turime). Taip pat, be vakcinacijos, Jums buvo suteikta papildoma, nemokama konsultacija ir rekomendacijos dėl prastos katino odos būklės.
Kadangi nepateisinome Jūsų lūkesčių, linkime surasti gydyklą, kurioje Jūsų katiną ir glostys, ir taip pat profesionaliai suteiks veterinarines paslaugas.
Fredis 2018-12-16 19:26:42
Neringa Griškiene! Ar nelaikas butų pratęst mokslus, kaip gydyti gyvūnus. Numarinai mūsų mylimiausią šuniuką ir pabrukai uodegą, net nepriėjai atsiprašyti! Niekam nepatariu pas tave vesti savo augintinius, nes ir kitiems užkresi kraują.Netik trūksta kompetencijos, bet ir mandagumo!!!
ačiū už komentarą. Jūsų paminėtos veterinarijos gydytojos kompetencija, praktinėmis žiniomis neabejojame. Kasdien ji dirba su keletu sunkios būklės pacientų, jų būklės gerėjimas neleidžia abejoti šios gydytos sugebėjimais. Dirbant su gyvūnais kartais tenka susidurti su jų mirtimi, nes veterinarijos gydytoja nėra visagalė. Ypač, kai gydomos įsisenėjusios problemos, tokios kaip kepenų, kasos nepakankamumas. Esant ženkliems šių organų pakitimams, gydymas ne visuomet būna efektyvus ir duoda laukiamus rezultatus.
Nepatenkinta 2019-01-20 14:11:14
Jūsų svetainės kainyne rašomos kainos už graužikų dantų kirpimą. Paskambinus paaiškėja, jog neturite egzotinių gyvūnų veterinaro.

"Kaivana", arba pasamdykit tokį specialistą, arba iš kainyno ištrinkit neegzistuojančias paslaugas, nes dabar tiesiog kvailinate žmones.
ačiū už komentarą, atnaujinsime www.kaivana.lt tinklapio informaciją,

Sandra 2018-12-03 13:36:03
Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi- veterinaras Karolis Vainalavičius atliko echoskopinį organų tyrimą ir nustatė, kad mano šuniukui yra vienas inkstas bei inkstu gedelės suirę, kitas inkstas jau irgi pradėjęs irti, žodžiu su inkstais situacija labai bloga, taip paaiškino gydytojas, tačiau nuvežus į kitas klinikas buvo visiškai paneigta gydytojo Karolio nustatyta diagnozė-atlikus pakartotinus echoskopinius tyrimus visi pasakė, kad inkstai pilnai funkcionuojantys ir niekas nesuirę, kam dar reikejo nuodyti gyvūną vaistais, kurių tikrai nereikėjo. Niekada daugiau nesilankysime šioje klinikoje, ir visiems patariu kreiptis i kitas gydymo įstaigas, kur tikrai yra geresnė aparatūra, nes aparatūra, kurią naudoja Kaivana akivaizdžiai yra pasenusi, arba gydytojas neišmano savo darbo.
Mes nevertiname inkstų funkcinės būklės pagal ultragarsinio tyrimo vaizdus. Šiuo tyrimu apibūdinama organų išvaizda, o ne funkcija.
Inkstų išsiplėtimas vertinamas matuojant inksto žievės ir medulos (šerdies) storių santykį, kuris Jūsų šuniui 1, 5 karto viršija normą. Šio parametro tikslumui nei ultragarsinis skaneris nei gydytojo kompetencija neturi jokios įtakos. Atlikto matavimo tikslumu neabejojame.
Ar inkstai funkcionuoja normaliai ar ne, taip pat ir visi kiti ultragarsu matomi pakitimai privalo būti patvirtinti kraujo biocheminiais tyrimais. Būtent tą ir rekomendavome Jums duotame atsakyme.
Šiuo atveju džiugu, jog ultragarsu matomi pakitimai šuns sveikatai neturi įtakos, linkiu kad ir ateityje nepasireikštų jokie simptomai.
Labai esame dėkingi nuostabiam Kaivana kolektyvui už rūpestį, patarimus gydant mūsų šunį.Buvo galima kreiptis bet kada ir visada buvo padedama.Ačiū už jūsų rūpesti ir pagalba gydant mūsų auginti.
Labas

Dekingas :)
Susirgo mano šuniukas Čipas veislė mini toterjeras be dok.iš Garliavos, kuriam 11 metų. Susirgom akmenlige, akmenukai užkimšo šlapimo latakus, labai dažnai ir po truputį šlapinosi, nieko neėdė, nu žodžiu buvo visai blogai. Atvežiau kuo skubiau į UAB Kaivana Veiverių g. Aleksote, skubiai buvo padaryta operacija, Po operacijos atsigavo, bet per tuos akmenukus pasižeidė inkstukai, tai šuniukas vėl buvo daugiau kaip savaitę gydomas vaistais su lašinėm. Dabar jaučiamės gerai, atrodo kad nieko nebūta. Labai noriu padėkoti veterinarui Vainiui Stanevičiui, kuris oeravo šuniuką ir gydė jį visą tą laiką, ir visam šauniam kolektyvui, kurie prisidėjo prie šuniuko gydymo. Sėkmės, ištvermės jums nelengvam jūsų darbe.
Daug metu gydome, profilaktiskai tikriname savo augintinius Kaivana, veiveriu g.buvo pagydyti sunkiai susirgus, puikiai atlikta akiu operacija, visada gauname reikiama informacija, reliom kainom suteikia visas paslaugas.Visada malonus, atsakingas kolektyvas.
Noriu pareiksti pastaba sios klinikos darbuotojoms. Atvezus paskiepyti gyvuna suzinojau, kad tuo metu neturi vakcinos, sake tures po keliu dienu, pasiskambinti ar jau turi. Pasiskambinus po keliu dienu darbuotoja patikino, kad vakcina jau turi, gyvuna galime atvezti, paskiepys. Atvaziavus paaiskejo, kad vis gi neskiepys, nes del vieno gyvuno neples pakuotes. Nors telefonu sake, kad pakuote skirta keliems gyvunams, bet galime atvaziuoti ir paskiepys. Telefonu tam ir skambinu, kad suzinociau, vaziuot ar ne. Poziuris, sakyciau, labai neatsakingas.
Ripsė (http://www.ripse.tk) - nuostabi, apsų veislės kalytė. Ją, sunkiai susirgusią nuo erkės įkandimo operavo ir tiesiog iš mirties nagų išplėšė Kaivanos veterinarijos klinikos gydytojos: Urtė Liaudanskaitė, Viktorija Tvaranavičiūtė, Alina Opulskienė ir Inga Jančiūnaitė. Tai puikios, nuoširdžios, savo darbą išmanančios ir mylinčios veterinarijos gydytojos.

Ypatingai dėkingi Urtei Liaudanskaitė, kuri neabejodama ėmėsi gydyti Ripsę, kai jau mažai kas tikėjo sėkme. Dabar mūsų mylima kalytė yra visiškai sveika, tokia pat žaisminga ir linksma kaip ir anksčiau. Ripsė ir mes, jos šeimininkai, esame be galo dėkingi šioms jaunoms šaunioms veterinarijos gydytojoms, o taip pat Kaivanos veterinarijos klinikos savininkams, sukūrusiems šį puikų kolektyvą. Negaluojančių augintinių savininkai gali drąsiai kreiptis į šią kliniką. Jūsų mažieji augintiniai bus nuoširdžiai priimti ir išgydyti.

Dėkinga Ripsė ir jos šeimininkė Danutė
As tai asmeniskai esu labai dekinga sios veterinarijos klinikos visiems gydytojams, kurie gydo mano siamo katineli, kuriam nuo geguzes menesio kartojasi akmenlige, jam cia jau kaip antri namai, pas mus neeiline situacija, kadangi smelis vis atsiranda ir atsiranda, ji pasilieka patys stacionare ir neima uz tai pinigu ir daro nuolaidas, namuose buna neimanoma laikyti, kai pablogeja bukle, visur slapinasi: ant baldu, kilimu, kaldru ir t.t. tada ir visi seimos nariai buna be poilsio, nes turi lakstyti is paskos, na kas susidure su tokia situacija, tai tikrai zino kaip yra sunku. Galvojom apie katinelio uzmigdyma, nes kencia jisai, bet gydytojai neleidzia, ji labai ten myli, nes katinelis superinis mielas, svelnus ir labai myli vaikus... Ir dabar jau vel pasilike klinikoje, nes tikrai kas tokioj situacijoj jau viskas padaryta ir operacija ir pusles plovimai, ir maistas gydomasis, ir visokie imanomi vaistai maisto papildai isbandyti... Bet vistiek jie visi stengiasi padeti. O is tikro patys kalti kad sukelem katineliui tokia bukle serdami prekybos centru maistu. Taip kad as labai labai dekinga esu sios klinikos gydytojams.

Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Tvirtovės al. 47, LT-50169 Kaunas.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; veterinarija.
Trumpai apie mus Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! RuminaVet gyvūnų klinikose teikiamos...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; sveiki produktai; veterinarija.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
Dainavos Veterinarija
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Pašilės g. 118, LT-51302 Kaunas.
DAINAVOS VETERINARIJOS TEIKIAMOS PASLAUGOS Smulkių gyvūnų gydymas Kaune Rentgeno kabinetas Kaune Ultragarsinė diagnostika Kaune Endoskopija Kaune Lazerinė chirurgija Kaune Inhaliacinė anestezija Kaune Chirurginės operacijos Kaune Gyvūnų vakcinavimas Kaune Gyvūnų ženklinimas Kaune Gyvūnų eutanazija Kaune Infekcinių...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus
Banksy vėl bus parduodamas už milijonus 09-18 17:27
Spalio 3 d. "Sotheby’s" aukcione Londone bus pristatytas britų menininko Banksy nutapytas paveikslas "Devolved Parliament", vaizduojantis bendruomenių rūmuose posėdžiaujančias šimpanzes...

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%