VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kaivana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kaivana

Atsiliepimai apie Kaivana, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kaivana, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Tik praėjus porai mėnesių po to, kai netekome savo namų sargo, draugiško, net šeimos nario Stafordšyro terjero Beko, susikaupiau padėkoti gydytojai Viktorijai. Labiausiai jai, bet esu labai dėkinga ir dirbusiems vaistinėje veterinarams Rasai ir Mariui. Rimtai susirgo jis būdamas 14 metų, o Viktorija padovanojo mums ir mūsų mylimam šuniui dar vienus gyvenimo metus. Ačiū jums, Viktorija, ir jūsų kolegoms, kurie prisidėjo prie Beko gydymo.Ačiū už paguodžiančius žodžius ir didelės jums sėkmės visame kame. Ir nekreipkite dėmesio į piktų žmonių komentarus.
Atsakyti
Perskaičius tiek puikių įvertinimų, gaila, jog tenka pasidalinti kiek liūdnesne istorija. Mūsų augintiniui priėdus kaulų buvo nustatytas žarnyno uždegimas. Savaitę jis buvo gydomas dvejais antibiotikais. Praėjus dienai po paskutinio vizito šuniukui pradėjo kilt temperatūra, padažnėjo kvėpavimas bei prasidėjo stiprus drebulys. Vėl kreipėmės pas Veiverių g. "Kaivanos" veterinarus. Kraujyje nieko nerado, "numušė" temperatūrą. Tačiau kitą dieną vėl viskas kartojosi: drebulys, stiprus alsavimas, temperatūra Vėl ėmė kraują - buvo įtariama liga dėl erkės, kraujo mėginiai to nerodė, dėl didėjančios mažakraujystės veterinarė pasakė, kad taip gali būti lėtinės eigos ir suleido priešnuodį. Vėl gavome dozę antibiotikų. Šuniukui negerėjo, alsavimas tankėjo. Kitą dieną gavome diagnozę, jog augintiniui įtariamas pankreatitas. Dar po dienos pasiliko šuniuką klinikoje, kurioje jis ir numirė. Gydytoja teigė, kad plaučiuose susidarė emfizema ir sustojo širdis (ar užduso). Kaip ten buvo, tik ji žino. Priėdus kenksmingo maisto, pakilus temperatūrai buvo galima įtarti kasos uždegimą, dėl kurio galėjo susiformuoti emfizema, tuo labiau, kad vis dažnėjo alsavimas. Tikiuosi, kad gydytoja įgijo patirties, kurią panaudos kitiems gyvūnams. Kalbant apie laikus ir kainas, tai ten didelis kovėjaris - vienam gyvūnui skirta 15 min.; kainyno nerasi; kvite viena suma (už ką kiek tik gali įsivaizduoti). Rezultatas- gyvūnas supakuotas dėžutėje - per 200€.
Atsakyti
Ačiū, kad esate. Kaip dažna klientė norėčiau palinkėti kai kurioms gydytojoms šiek tiek daugiau mandagumo ir paprastumo, nes kai kurios smarkiai susireikšminusios ir labai jau mandros :) (vardais nevardinsiu). Vertinu specialistus, bet dažnai sklinda kažkoks atmestinis požiūris ir mandrumas nežinia dėl ko. Apie klinikoje dirbančius (ir vaistiėje) vyrukus bei kitas, jaunesnes merginas, galiu tik geruoju atsiliepti, galbūt jos dar nesužvaigždėjo :)
Atsakyti
Meluojat ir meluojat... gaila, šunukio jau neprikelsi, bet norisi perspėti kitus - neapsirikit. Jaunos mergaitės, bet patirties ir supratimo joms dar trūksta. Ir toks pasipūtimas tos Urtės. Abejotina specialistė, net nesiklauso ką jai sakai. Ir dar pyko ant šunelio, kad jis urzgė. Ir mums dar primetė "o sakėt kad nepiktas!" Galit patikėti - taip elgiasi gyvūnų gydytoja. Žiauru. Kaip gali tokia dirbti su gyvūnėliais. Nejautrumas atstumiantis. Klinika arčiausiai namų, todėl vežėm, bet niekada ten daugiau nebeužsuksime. Ir visiems pažįstamiems patarsime - jei galite važiuokite kitur.
Atsakyti
Geriausia klinika Kaune! Išgelbėjo mano šuniuką!!!
Atsakyti
Rekomenduoju šią kliniką. Mūsų lūkesčius patenkino100%. Didelis ačiū gyd.Viktorijai už nuoširdų, konpetetingai atliktą darbą, gydant Norą.
Atsakyti
Mano nuomone viena is geriausiu veterinarijos kliniku Kaune. Tiek telefonu suteikia visa reikiama informacija, pagalba, tiek gyvai aptarnavimas puikus, daktares kompetetingos, mielos ir mylimos gyvunu. Aciu!
Atsakyti
Knopkė 2019-12-21 10:31:23
Sveiki, kas tik galit ir randat - vežkit į kitas klinikas savo gyvūnus. Ten tik numarinti padeda. Bendravimas labai nemandagus, užsiregistravom - bet teko laukti ilgai, nes ėjo visokios draugės be eilės... Urtė Liaudanskaitė tiesiog nekompetentinga specialistė - padarėm šuniukui tyrimų už 104 eurus. Nieko nerado, tyrimai geri, tik širdelė, duokit vitaminų sustiprinti širdžiai ir bus gerai. Vis klausėm įvairių klausimų - nieko negalėjo atsakyti, dažnai tiesiog mus nutraukdavo. Arogantiška, susireikšminusi mergaitė. Kainos kosminės, žino kad mylintys šeimininkai neskaičiuoja... Bet jei matai, kad šunelis tuoj mirs, tai nebelupk tų pinigų. Net nepasiūlė jokių vaistų suleisti. O nuo tų papildų ir po patirto streso pas tokią nemalonią ale gydytoją... tą patį vakarą šuneliui pasidarė blogai ir jis numirė... Patarimas - neikit į tą kliniką. Gaila, kad prieš eidamas nepaskaičiau komentarų...
Apgailestaujame, dėl susidariusios situacijos ir kad susidarėte tokią nuomonę. Tačiau išanalizavus visą mūsų turimą informaciją, negalime sutikti su dauguma Jūsų teiginių. Augintinį į veterinarijos kliniką atvežėte pavėluotai - jau po mėnesį laiko trukusių kvėpavimo sutrikimų ir alpimo priepuolių. Klinikoje buvo atlikti tyrimai, kurių metu nustatyta lėtinis širdies nepakankamumas, paskirti vaistai, saugiausi Jūsų augintinio sveikatos būklei ir rekomenduota kardiologo konsultacija dėl tolimesnio gydymo plano sudarymo. Apie paslaugų kainas Jūs buvote informuoti telefonu, kuomet registravotės vizitui. Dėl pacientų kiekio, ne visada juos pavyksta priimti laiku, kartais reikia palaukti 5-15 min iki vizito (Jūsų vizitas buvo paskirtas 17:30, gydytoja Jus priėmė 17:38).
Atsakyti
Sveiki, kas tik galit ir randat - vežkit į kitas klinikas savo gyvūnus. Ten tik numarinti padeda. Bendravimas labai nemandagus, užsiregistravom - bet teko laukti ilgai, nes ėjo visokios draugės be eilės... Urtė Liaudanskaitė tiesiog nekompetentinga specialistė - padarėm šuniukui tyrimų už 104 eurus. Nieko nerado, tyrimai geri, tik širdelė, duokit vitaminų sustiprinti širdžiai ir bus gerai. Vis klausėm įvairių klausimų - nieko negalėjo atsakyti, dažnai tiesiog mus nutraukdavo. Arogantiška, susireikšminusi mergaitė. Kainos kosminės, žino kad mylintys šeimininkai neskaičiuoja... Bet jei matai, kad šunelis tuoj mirs, tai nebelupk tų pinigų. Net nepasiūlė jokių vaistų suleisti. O nuo tų papildų ir po patirto streso pas tokią nemalonią ale gydytoją... tą patį vakarą šuneliui pasidarė blogai ir jis numirė... Patarimas - neikit į tą kliniką. Gaila, kad prieš eidamas nepaskaičiau komentarų...
Atsakyti
Algirdas 2019-09-11 16:20:05
Laba diena,
Pagal paskutinių vizitų metu Jūsų mums suteiktą informaciją, bei gydytojų apžiūros metu gautus duomenis, buvusių simptomų nebeliko, todėl darome išvadą, jog gydymas buvo efektyvus ir tikslingas. Todėl negalime sutikti su teiginiais apie netinkamai suteiktas paslaugas.
Jūsų puikiai žinote savo šuns charakterio savybes, vargu ar gydytojai jam suteikė streso.
Dėl nesusikalbėjimo su gydytoja galime tik atsiprašyti, bet tokios situacijos kartais tarp žmonių atsitinka.
Neprisiimkite nuopelnų sau, nuvažiavome į kitą kliniką, nes gydantis pas jus kaip jau minėjau būklė tik blogėjo, tą rodo ir jūsų atlikti kraujo tyrimai. Kitoje klinikoje mums skyrė visiškai kitokį gydymą nuo kurio ir pastebėjome būklės pagerijimą. Tad neklaidinkite žmonių. Jus mus gydėte noshpa ir vitaminais, o šuniukui reikėjo rimtų priešuždegiminių vaistų.
Atsakyti
Aistė 2019-09-06 22:35:55
Niekam nerekomenduočiau šios klinikos, mūsų šuniukas pradėjo namuose vemti, nuvežėme ir paprašėme, kad atliktų kraujo tyrimą. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad padidėję kepenų fermentai, gydytoja Samira Stanionienė suleido vaistukų, davė namuose vartoti papildus ir išleido namo, sakė pasirodyti po 10 dienų ir pakartoti tyrimus. Pakartojus tyrimus jie buvo pablogėję dvigubai, tuomet gydytoja rekomendavo leisti vaistus kasdien ir pasak jos susitaikyti jog mūsų šuo senas ir didelė tikimybė, jog nieko padaryti nebegalima. Leidžiant vaistus kasdien šuniukui akyse kasdien blogėjo, jis pradėjo vemti kasdien, visiškai neteko jėgų. Iš gydytojos negavome jokios rekomendacijos dėl mitybos, sakė galima duoti įprastą maistą, graužalus ir pan. Galiausiai blogėjant būklei nuvežėme į kitą kliniką. Pasirodo labai svarbu prižiūrėti mitybą, šerti tik specialiu maistu, laikantis kito gydytojo nurodymais po truputį sveikstame. Kaivanoje "specialistai" ne tik šuniukui suteikia streso, bet ir atrodo su šeimininkais nemoka bendrauti. Personalas nemandagus, gydytojai nenoriai atsakinėja į klausimus ir bent jau mūsų gydytoja nuolat kartojo, kad greičiausiai pagydyti nepavyks. Labiausiai gailiuosi, kad atvežėme pas netinkamus specialistus ir vietoj gydymo mums paskyrė tiesiog fermentus, be jokių patarimų ir nurodymų dėl mitybos. Žinoma ir už kasdien leidžiamus vaistus mokėjome daug ir manau visiškai nepagrįstai.
Laba diena,
Pagal paskutinių vizitų metu Jūsų mums suteiktą informaciją, bei gydytojų apžiūros metu gautus duomenis, buvusių simptomų nebeliko, todėl darome išvadą, jog gydymas buvo efektyvus ir tikslingas. Todėl negalime sutikti su teiginiais apie netinkamai suteiktas paslaugas.
Jūsų puikiai žinote savo šuns charakterio savybes, vargu ar gydytojai jam suteikė streso.
Dėl nesusikalbėjimo su gydytoja galime tik atsiprašyti, bet tokios situacijos kartais tarp žmonių atsitinka.
Atsakyti
Niekam nerekomenduočiau šios klinikos, mūsų šuniukas pradėjo namuose vemti, nuvežėme ir paprašėme, kad atliktų kraujo tyrimą. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad padidėję kepenų fermentai, gydytoja Samira Stanionienė suleido vaistukų, davė namuose vartoti papildus ir išleido namo, sakė pasirodyti po 10 dienų ir pakartoti tyrimus. Pakartojus tyrimus jie buvo pablogėję dvigubai, tuomet gydytoja rekomendavo leisti vaistus kasdien ir pasak jos susitaikyti jog mūsų šuo senas ir didelė tikimybė, jog nieko padaryti nebegalima. Leidžiant vaistus kasdien šuniukui akyse kasdien blogėjo, jis pradėjo vemti kasdien, visiškai neteko jėgų. Iš gydytojos negavome jokios rekomendacijos dėl mitybos, sakė galima duoti įprastą maistą, graužalus ir pan. Galiausiai blogėjant būklei nuvežėme į kitą kliniką. Pasirodo labai svarbu prižiūrėti mitybą, šerti tik specialiu maistu, laikantis kito gydytojo nurodymais po truputį sveikstame. Kaivanoje "specialistai" ne tik šuniukui suteikia streso, bet ir atrodo su šeimininkais nemoka bendrauti. Personalas nemandagus, gydytojai nenoriai atsakinėja į klausimus ir bent jau mūsų gydytoja nuolat kartojo, kad greičiausiai pagydyti nepavyks. Labiausiai gailiuosi, kad atvežėme pas netinkamus specialistus ir vietoj gydymo mums paskyrė tiesiog fermentus, be jokių patarimų ir nurodymų dėl mitybos. Žinoma ir už kasdien leidžiamus vaistus mokėjome daug ir manau visiškai nepagrįstai.
Atsakyti
Lina 2019-05-02 17:21:50
Lankiausi su katineliu kuri veziau paskiepyti. Deja mano liudesiui teko patirti labai nemalonu aptarnavima. Atvykus i klinika teko laukti 10 min. Nors zmoniu nebuvo ir kuo puikiausiai mate darbuotojai, kad laukiu su katinuku. Po kurio laiko atejus darbuotoja prieme mane su katinuku. Bet aptarnavimas buvo nemalonu ir atzagarus. Katinuko net nepagloste, o siule papildomas paslaugas. Tad jei tik galite venkite sios istaigos. Pirma karta turejau tokia nemalone patirti.
Apgailestaujame, jog teko nusivilti. Mūsų klinikoje pacientai priimami pagal išankstinę registraciją. Natūralu, kad tenka laukti jei nesiregistruojate. Norime paaiškinti, jei nematote laukiančių žmonių tai nereiškia, jog gydytojai laisvi, nes ne žmones, o gyvūnus gydome (stacionare ir operacinėj kasdien virš 10ties jų turime). Taip pat, be vakcinacijos, Jums buvo suteikta papildoma, nemokama konsultacija ir rekomendacijos dėl prastos katino odos būklės.
Kadangi nepateisinome Jūsų lūkesčių, linkime surasti gydyklą, kurioje Jūsų katiną ir glostys, ir taip pat profesionaliai suteiks veterinarines paslaugas.
Atsakyti
Lankiausi su katineliu kuri veziau paskiepyti. Deja mano liudesiui teko patirti labai nemalonu aptarnavima. Atvykus i klinika teko laukti 10 min. Nors zmoniu nebuvo ir kuo puikiausiai mate darbuotojai, kad laukiu su katinuku. Po kurio laiko atejus darbuotoja prieme mane su katinuku. Bet aptarnavimas buvo nemalonu ir atzagarus. Katinuko net nepagloste, o siule papildomas paslaugas. Tad jei tik galite venkite sios istaigos. Pirma karta turejau tokia nemalone patirti.
Atsakyti
Fredis 2018-12-16 19:26:42
Neringa Griškiene! Ar nelaikas butų pratęst mokslus, kaip gydyti gyvūnus. Numarinai mūsų mylimiausią šuniuką ir pabrukai uodegą, net nepriėjai atsiprašyti! Niekam nepatariu pas tave vesti savo augintinius, nes ir kitiems užkresi kraują.Netik trūksta kompetencijos, bet ir mandagumo!!!
Laba diena,
ačiū už komentarą. Jūsų paminėtos veterinarijos gydytojos kompetencija, praktinėmis žiniomis neabejojame. Kasdien ji dirba su keletu sunkios būklės pacientų, jų būklės gerėjimas neleidžia abejoti šios gydytos sugebėjimais. Dirbant su gyvūnais kartais tenka susidurti su jų mirtimi, nes veterinarijos gydytoja nėra visagalė. Ypač, kai gydomos įsisenėjusios problemos, tokios kaip kepenų, kasos nepakankamumas. Esant ženkliems šių organų pakitimams, gydymas ne visuomet būna efektyvus ir duoda laukiamus rezultatus.
Atsakyti
Nepatenkinta 2019-01-20 14:11:14
Jūsų svetainės kainyne rašomos kainos už graužikų dantų kirpimą. Paskambinus paaiškėja, jog neturite egzotinių gyvūnų veterinaro.

"Kaivana", arba pasamdykit tokį specialistą, arba iš kainyno ištrinkit neegzistuojančias paslaugas, nes dabar tiesiog kvailinate žmones.
Laba diena,
ačiū už komentarą, atnaujinsime www.kaivana.lt tinklapio informaciją,
Atsakyti
Jūsų svetainės kainyne rašomos kainos už graužikų dantų kirpimą. Paskambinus paaiškėja, jog neturite egzotinių gyvūnų veterinaro.

"Kaivana", arba pasamdykit tokį specialistą, arba iš kainyno ištrinkit neegzistuojančias paslaugas, nes dabar tiesiog kvailinate žmones.
Atsakyti
Sandra 2018-12-03 13:36:03
Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi- veterinaras Karolis Vainalavičius atliko echoskopinį organų tyrimą ir nustatė, kad mano šuniukui yra vienas inkstas bei inkstu gedelės suirę, kitas inkstas jau irgi pradėjęs irti, žodžiu su inkstais situacija labai bloga, taip paaiškino gydytojas, tačiau nuvežus į kitas klinikas buvo visiškai paneigta gydytojo Karolio nustatyta diagnozė-atlikus pakartotinus echoskopinius tyrimus visi pasakė, kad inkstai pilnai funkcionuojantys ir niekas nesuirę, kam dar reikejo nuodyti gyvūną vaistais, kurių tikrai nereikėjo. Niekada daugiau nesilankysime šioje klinikoje, ir visiems patariu kreiptis i kitas gydymo įstaigas, kur tikrai yra geresnė aparatūra, nes aparatūra, kurią naudoja Kaivana akivaizdžiai yra pasenusi, arba gydytojas neišmano savo darbo.
Sveiki,
Mes nevertiname inkstų funkcinės būklės pagal ultragarsinio tyrimo vaizdus. Šiuo tyrimu apibūdinama organų išvaizda, o ne funkcija.
Inkstų išsiplėtimas vertinamas matuojant inksto žievės ir medulos (šerdies) storių santykį, kuris Jūsų šuniui 1, 5 karto viršija normą. Šio parametro tikslumui nei ultragarsinis skaneris nei gydytojo kompetencija neturi jokios įtakos. Atlikto matavimo tikslumu neabejojame.
Ar inkstai funkcionuoja normaliai ar ne, taip pat ir visi kiti ultragarsu matomi pakitimai privalo būti patvirtinti kraujo biocheminiais tyrimais. Būtent tą ir rekomendavome Jums duotame atsakyme.
Šiuo atveju džiugu, jog ultragarsu matomi pakitimai šuns sveikatai neturi įtakos, linkiu kad ir ateityje nepasireikštų jokie simptomai.
Atsakyti
Neringa Griškiene! Ar nelaikas butų pratęst mokslus, kaip gydyti gyvūnus. Numarinai mūsų mylimiausią šuniuką ir pabrukai uodegą, net nepriėjai atsiprašyti! Niekam nepatariu pas tave vesti savo augintinius, nes ir kitiems užkresi kraują.Netik trūksta kompetencijos, bet ir mandagumo!!!
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi- veterinaras Karolis Vainalavičius atliko echoskopinį organų tyrimą ir nustatė, kad mano šuniukui yra vienas inkstas bei inkstu gedelės suirę, kitas inkstas jau irgi pradėjęs irti, žodžiu su inkstais situacija labai bloga, taip paaiškino gydytojas, tačiau nuvežus į kitas klinikas buvo visiškai paneigta gydytojo Karolio nustatyta diagnozė-atlikus pakartotinus echoskopinius tyrimus visi pasakė, kad inkstai pilnai funkcionuojantys ir niekas nesuirę, kam dar reikejo nuodyti gyvūną vaistais, kurių tikrai nereikėjo. Niekada daugiau nesilankysime šioje klinikoje, ir visiems patariu kreiptis i kitas gydymo įstaigas, kur tikrai yra geresnė aparatūra, nes aparatūra, kurią naudoja Kaivana akivaizdžiai yra pasenusi, arba gydytojas neišmano savo darbo.
Atsakyti
Labai esame dėkingi nuostabiam Kaivana kolektyvui už rūpestį, patarimus gydant mūsų šunį.Buvo galima kreiptis bet kada ir visada buvo padedama.Ačiū už jūsų rūpesti ir pagalba gydant mūsų auginti.
Atsakyti
Labas

Dekingas :)
Atsakyti
Susirgo mano šuniukas Čipas veislė mini toterjeras be dok.iš Garliavos, kuriam 11 metų. Susirgom akmenlige, akmenukai užkimšo šlapimo latakus, labai dažnai ir po truputį šlapinosi, nieko neėdė, nu žodžiu buvo visai blogai. Atvežiau kuo skubiau į UAB Kaivana Veiverių g. Aleksote, skubiai buvo padaryta operacija, Po operacijos atsigavo, bet per tuos akmenukus pasižeidė inkstukai, tai šuniukas vėl buvo daugiau kaip savaitę gydomas vaistais su lašinėm. Dabar jaučiamės gerai, atrodo kad nieko nebūta. Labai noriu padėkoti veterinarui Vainiui Stanevičiui, kuris oeravo šuniuką ir gydė jį visą tą laiką, ir visam šauniam kolektyvui, kurie prisidėjo prie šuniuko gydymo. Sėkmės, ištvermės jums nelengvam jūsų darbe.
Atsakyti
Daug metu gydome, profilaktiskai tikriname savo augintinius Kaivana, veiveriu g.buvo pagydyti sunkiai susirgus, puikiai atlikta akiu operacija, visada gauname reikiama informacija, reliom kainom suteikia visas paslaugas.Visada malonus, atsakingas kolektyvas.
Atsakyti
Noriu pareiksti pastaba sios klinikos darbuotojoms. Atvezus paskiepyti gyvuna suzinojau, kad tuo metu neturi vakcinos, sake tures po keliu dienu, pasiskambinti ar jau turi. Pasiskambinus po keliu dienu darbuotoja patikino, kad vakcina jau turi, gyvuna galime atvezti, paskiepys. Atvaziavus paaiskejo, kad vis gi neskiepys, nes del vieno gyvuno neples pakuotes. Nors telefonu sake, kad pakuote skirta keliems gyvunams, bet galime atvaziuoti ir paskiepys. Telefonu tam ir skambinu, kad suzinociau, vaziuot ar ne. Poziuris, sakyciau, labai neatsakingas.
Atsakyti
Ripsė (http://www.ripse.tk) - nuostabi, apsų veislės kalytė. Ją, sunkiai susirgusią nuo erkės įkandimo operavo ir tiesiog iš mirties nagų išplėšė Kaivanos veterinarijos klinikos gydytojos: Urtė Liaudanskaitė, Viktorija Tvaranavičiūtė, Alina Opulskienė ir Inga Jančiūnaitė. Tai puikios, nuoširdžios, savo darbą išmanančios ir mylinčios veterinarijos gydytojos.

Ypatingai dėkingi Urtei Liaudanskaitė, kuri neabejodama ėmėsi gydyti Ripsę, kai jau mažai kas tikėjo sėkme. Dabar mūsų mylima kalytė yra visiškai sveika, tokia pat žaisminga ir linksma kaip ir anksčiau. Ripsė ir mes, jos šeimininkai, esame be galo dėkingi šioms jaunoms šaunioms veterinarijos gydytojoms, o taip pat Kaivanos veterinarijos klinikos savininkams, sukūrusiems šį puikų kolektyvą. Negaluojančių augintinių savininkai gali drąsiai kreiptis į šią kliniką. Jūsų mažieji augintiniai bus nuoširdžiai priimti ir išgydyti.

Dėkinga Ripsė ir jos šeimininkė Danutė
Atsakyti
As tai asmeniskai esu labai dekinga sios veterinarijos klinikos visiems gydytojams, kurie gydo mano siamo katineli, kuriam nuo geguzes menesio kartojasi akmenlige, jam cia jau kaip antri namai, pas mus neeiline situacija, kadangi smelis vis atsiranda ir atsiranda, ji pasilieka patys stacionare ir neima uz tai pinigu ir daro nuolaidas, namuose buna neimanoma laikyti, kai pablogeja bukle, visur slapinasi: ant baldu, kilimu, kaldru ir t.t. tada ir visi seimos nariai buna be poilsio, nes turi lakstyti is paskos, na kas susidure su tokia situacija, tai tikrai zino kaip yra sunku. Galvojom apie katinelio uzmigdyma, nes kencia jisai, bet gydytojai neleidzia, ji labai ten myli, nes katinelis superinis mielas, svelnus ir labai myli vaikus... Ir dabar jau vel pasilike klinikoje, nes tikrai kas tokioj situacijoj jau viskas padaryta ir operacija ir pusles plovimai, ir maistas gydomasis, ir visokie imanomi vaistai maisto papildai isbandyti... Bet vistiek jie visi stengiasi padeti. O is tikro patys kalti kad sukelem katineliui tokia bukle serdami prekybos centru maistu. Taip kad as labai labai dekinga esu sios klinikos gydytojams.

Taip pat rekomenduojame

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ: 8-606 98886: VETERINARIJOS KLINIKOS REGISTRATŪRA VISĄ PARĄ VETERINARO IŠKVIETIMAS Į NAMUS VISĄ PARĄ...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas.
AKVAZOO PARDUOTUVĖS DIRBA LAIKANTIS SAUGUMO REIKALAVIMŲ IR APRIBOJIMŲ Akvariumai, žuvytės - didmeninė ir mažmeninė prekyba akvariumais, žuvytėmis. Akvariuminių žuvyčių veisimas, auginimas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Naminių gyvūnų maistas, priežiūros reikmenys - didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovai Lietuvoje...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas; veterinarija.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...
Indrės veterinarijos gydykla
Veterinarinė pagalba visą parą Vilniuje

Adresas: Žemynos g. 1, LT-06126 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Indrės veterinarijos gydykla įkurta 2002 metais. Mes siūlome platų paslaugų spektrą Jūsų augintiniui – nuo ligų profilaktikos iki gyvybiškai svarbių operacijų. Gydykloje dirba tik kvalifikuoti, daug patirties turintys veterinarijos specialistai, visada pasiruošę padėti Jūsų augintiniui. Mūsų tikslas – profesionali...
RUMINAVET
Veterinarijos klinika Kaune

Adresas: Baltijos g. 26A, Šilainiai, LT-48251 Kaunas.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba.
APIE MUS Veterinarijos klinika RuminaVet dirbanti daugiau nei 14 metų kartų su Jumis. Tai viena seniausių veterinarijos klinikų, teikianti paslaugas smulkiems gyvūnams Kauno mieste. Mes pelnėme Jūsų ir Jūsų augintinių pasitikėjimą. Mums rūpi Jūsų augintinių sveikata! PASLAUGOS Gyvūnų rentgeno tyrimai: Skaitmeninis...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus
"Vilniaus festivaliai" skelbia rudens koncertus 08-04 18:55
Galėtum pagalvoti, kad "koronos" akivaizdoje VšĮ "Vilniaus festivaliai" žaidžia su ugnimi vieną po kito skelbdami išties įspūdingus koncertus rudenį. Vienas tokių – britų muzikos garsenybės...
Teismas atsisakė priimti R. Kurlianskio skundą dėl VSD, prokurorų ir teisėjų veiksmų
Teismas atsisakė priimti R. Kurlianskio skundą dėl VSD, prokurorų ir teisėjų veiksmų 08-04 17:47
Vilniaus apygardos administracinis teismas praėjusią savaitę atsisakė priimti buvusio koncerno "MG Baltic" viceprezidento Raimondo Kurlianskio skundą dėl Valstybės saugumo departamento, prokurorų...
Futbolininkams už tyčinį apkosėjimą grės išvarymas iš aikštės
Futbolininkams už tyčinį apkosėjimą grės išvarymas iš aikštės 08-04 17:44
Futbolininkai gali būti išsiųsti iš aikštės, jeigu teisėjai nuspręstų, kad jie tyčia apkosėjo savo varžovus arba rungtynių pareigūnus, paskelbė šios sporto šakos taisykles nustatanti organizacija...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Nokia 5,06 +5,86%
Microsoft 216,54 +5,62%
Manchester United 14,52 +3,79%
NVIDIA 440,41 +3,73%
Coca-Cola 46,30 -1,99%
Keurig Dr Pepper 29,92 -2,19%
Goodyear 8,80 -2,33%
Xerox 16,01 -3,84%

Žaliavų kainos pasaulyje

Nafta 40,27 +0,88%
Apelsinai 0,65 0,00%
Anglis 52,21 -0,53%
Kava 3,12 -5,45%
Vištiena 1,57 +3,29%
Jautiena 5,10 +0,39%
Benzinas 1,12 +27,27%
Varis 5754,60 +9,82%