Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kaivana, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kaivana

Atsiliepimai apie Kaivana, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Kaivana, UAB

Taigi šiandien naktį netekau mylimo šunelio. Vakar Kaivanoj padarė kraujo tyrimus, diagnozės neišgirdom, bet suleido kokias penkias ampules vaistų. Parvežus namo, pradėjo darytis dar blogiau, jis tiesiog sau vietos nerado. Vakare skambinu į Kaivaną ir prašau priimti, nes šuo kankinasi. Sako nieko čia blogo, suleidom vaistų, ryt atvažiuosit. O naktį šuneliui kapai. Taip, šuo nebejaunas, bet norėjosi, kad nesikankintų ir jei jau negalima pagydyti, nors užmigdytų jį be kančių. Bet nenuvažiavom, nes Kaivanos veterinarai yra analfabetai ir be jokios empatijos. Dar namuose turiu du katinus, tai galėsiu patikėti jiems juos numarinti. Niekada jokio gyvūno ten negydysiu.
Marta 2021-06-12 10:43:09
Pries kelias dienas katinas kuriam tik 2 metai pasijuto blogai, tapo vangus, neede, gulinejo daug.Nuveziau i kaivana.Ten padare jam kraujo tyrimus, istate kateteri ir liepe palaukti rezultatu.Kraujas buvo prastas, taciau diagnozes kas jam tixliai yra pasakyti kaip ir negalejo..pasiliko katina, atvaziavau pasiimt veliau.deja niekas negerejo.kita diena vel nuveziau, apziurejo, pamatavo temperatura buvo normaliu.pati gydytoja pasake kad katinas yra adekvatus todel reikia ir verta gydyti.vel paklausiau kas jam yra taciau diagnozes tixlios nelabai ir isgirdau ir supratau.tuomet pasiule perpilti krauja, teige, kad jam tikrai pageres.taip ir padarem.perpylus krauja iskart isleido namo, bet argi neturejo jis buti dar priziurimas tenai kazkiek ?kad paziuret kaip sureaguos ar nebus soko nuo to kaip savijauta ir panasiai …parsivezus katina namo, praejus mazdaug 1, 5 val jam pasidare visiskai blogai, staiga pagelto akys, atsalo kunelis, pradejo labai sunkiai kvepuoti..galvojau iki ryto neisgyvens …vel nedelsiant nuveziau atgal, pasakiau kad beveik kritine bukle, taciau turejau laukt vel apie 15-20 minuciu nors buvo tik vienas zmogus tuo metu, o gydytoju ten ne vienas..pagaliau atejo gydytoja, kaip paskiau issiaikainau, kad tai tik bendros praktikos gydytoja, mokanti turbut tik temperatura pamatuoti, o katinas jau buvo po kraujo perpylimo beveik kritines bukles..pamatavo temperatura ji buvo labai zema, paklause ar nedaviau vaistu, o kokiu vaistu as galejau duoti, kai man nebuvo sakyta netgi kokiu isigyti ir ka kada duoti ?! Tuomet pasake palikit katina mes ji pasildysim …palikau.grizus namo apeme bloga nuojauta del gydytoju neprofesionalumo, pasiskaiciau apie sia klinika ir pamaciau kad nusisnkundimu panasiu buta pasirodo.ir gydytojai nera labai jau savo srities profesionalai gydyti tokios bukles gyvunus.nedelsiant nuvaziavau atgal norejau pasiimt katina ir pervezti kitur.ir vel zmoniu nebuvo taciau pralaukiau apie 15-20 minuciu kol teiksis ji atnesti.buvo svarbi kiekviena minute.kai atnese tai pakraupau..katinas buvo visiskai kritines bukles, praktiskai mirinejo, nenulaike jau net galvos, liezuvis buvo pusiau pameles, apsiseiliojes.numete man ji ant registraturos stalo, pradejau klausinet kas kaip kodel taciau neisgirdau nei vieno zodZio, paaiskinimo ar dar kazko.baisu.vezdama kitur galvojau, kad jau nespesiu atvezt ir jis mirs.spejau.kitoje klinikoje buvau priimta per minute laiko, gydytojai atbego iskart su deguonies aparatu, kaciukas buvo apziuretas visiskai kitaip nei kaivanoj.paskaicius israsus is tenai, nustate, kad visa diagnoze buvo apsinuodijimas, o kad katinas mirsta kaltas kraujo perpylimas kaivanoj jo neatskiedus, to pasekoje sirdeleje susidare trombas ir kraujas netekejo.taip pat pasake, kad katino puse smegenu jau mire, ko nepasake kaivanoj tik nezinau kodel..po tokiu kaivanos experimentu uz kosmines kainas katineliui padeti jau buvo velu, jis neisgyveno.kaip supratau po to kaivanoj pasiule palikt katina, imete tiesiog ji i narva ir lauke kol nusibaigs be jokios ten pagalbos ar bandymo isgelbeti.labai gailiuosi, kad nepasidomejau zmoniu atsiliepimais sia klinika, kur radau ir nemazai neigiamu, bei gydytoju neprofesionalumu.labai nerekomenduoju sios baisios klinikos.
Nustokit skiest nesamones !katina atvezus bukle buvo visai nebloga, jis buvo adekvatus, neturejo temperaturos, su kvepavimu buvo viskas gerai !krauja perpylus reikejo stebeti matomai ilgiau nes per mazai stebejot, kad parsivezus namo jam pablogejo ne siek tiek o visiskai.saket kad turetu kaip tik pagereti o cia isvis kritine bukle !del tikslios diagnozes metetes iki pat galo tad nemeluokit cia vel !dabar sakot tik kas patogu sakyt kadangi mire katinas reikia juk save pateisint !kitoje klinikoje jis isvis buvo apziuretas kitaip ie nustatyta kad trombas atsirado del kraujo nepraskiedimo !beje bendravimas jusu daktaru tragiskas ypac tu dar nieko neismanaciu ir nepasiekusiu!ta kuri atnese mano katina leisgyvi mumetusi ant stalo salta ir pamelusi nesugebejusi jokio paaiskinimo pateikt ar apgailestavimo !jeigu nekencia gyvunu gal tegu nedirba isvis !tragedija ne klinika
Marta 2021-06-12 10:43:09

Jūsų katinui buvo atlikti visi reikalingi tyrimai ir nustatyta diagnozė: autoimuninė hemolitinė anemija. Tai būklė kuomet organizmas pats ardo kraujo ląsteles (eritrocitus).
Kraujo ląstelių kiekis buvo labai žemas (tris kartus mažesnis už minimalią normą). Tai yra gyvybei pavojinga būklė, ko pasekoje sutrinka visų organų veikla (kepenys, inkstai, širdies veikla).
Jūsų katinui buvo atliktas kraujo perpylimas ir stebimas rekomenduojamą laiką dėl anafilaksinio šoko.
Katino būklei pablogėjus, jūs kreipėtės tik kitą dieną po perpylimo. Būklė buvo labai bloga - išsivystė daugybiniai organų funkcijos sutrikimai, nesuderinami su gyvybe.
Apie ligos eigą, rizikas ir prastas prognozes jūs buvote informuota.
Pirkom mažai katytei/2mėn/ vaistus nuo blusų, kurie kainavo apie 9€, 1 ampulytė/1-1, 5ml/, kurie visiškai nebuvo veiksmingi, katytė vistiek kasosi, gaila, nepažiūrėjau galiojimo termino...daugiau į šią kliniką tikrai negrįšiu ir Kainava paslaugų nesirinksiu.
UAB Kaivana 2021-03-19 18:05:24
Laba diena, apgailestaujame dėl gyvūno netekties, tačiau norėtume įnešti šiek tiek aiškumo į šią situaciją:
Jūsų augintiniui, kuriam buvo 18 metų, pačią pirmą dieną atvykus į kliniką buvo nustatytas 3 stadijos lėtinis inkstų nepakankamumas ir paaiškinta, kad liga yra nepagydoma, progresuojanti, todėl prognozė - bloga. Jūsų prašymu, gyvūnas buvo stacionarizuotas klinikoje, kadangi kaip teigėte, negalėsite juo namuose pasirūpinti ir buvo taikytas simptomatinis gydymas. Gyvūno būklei blogėjant buvo pasiūlyta eutanazija, tačiau jos atsisakėte.
Apie tyrimų kainas buvote informuota pirmo vizito metu, o gyvūną stacionarizavus buvo atsižvelgta į Jūsų gerovę ir kaip informavo gydytoja - tiek vaistams, tiek intraveninėms infuzijoms buvo taikomos nuolaidos.
Kaip gaila, kad nesupratote parašyto komentaro turinio esmės. Formalus, šaltas santykis ir paslaugų "pardavimo" tikslas - tai, kas sukuria tokią situaciją. Belieka viltis, kad pats gyvenimas jautrins Jūsų širdis.
Rasa 2021-03-17 15:58:53
Patirtis labai skaudi ir tokia - darbuotojų kolektyvas labai jaunas ir formalus. Patirties stoka akivaizdi. Galimai stengiasi, taiko turimas žinias tiesiog taip, kaip parašyta algoritme. Individualaus santykio su pacientu nėra. "Šaltos" teorinės žinios ir techninės galimybės atlikti tyrimus realiai paciento sveikatos neužtikrina ir neišsaugo.Dar labai jautru - jei tos labai jaunos mergaitės mato, jog gyvūnui liko mažai ar visai neliko, tai nesielgtų formaliai, nedarytų netikslingų procedūrų (kurios ne tik kainuoja, bet, galimai, gyvūnui net labiau kenkia), o patartų nevilties apimtiems šeimininkams vežti augintinį į namus, kad jis bent numirtų jam įprastoje aplinkoje, kur jam žinomi kvapai, garsai, kur jo namai ir jį mylintys šeiminkai. Šioje vietoje labiausiai trūksta paprasto žmogiško jautrumo. Tai išgyvenę žmonės negali nusiraminti, atleisti sau, kad patys buvo nejautrūs savo numylėtiniui ir paliko jį vieną 'klinikos šaltyje" išeiti. Jei turite galimybę, ieškokite daktarų, kurie gyvūną mato širdimi. Apie mokėjimus : aptariant pacientui taikytinas procedūras, turėtų būti įvardintos ir jų kainos, kad šeimininkas galėtų įvertinti savo mokumą. O ne būti "pastatytas prieš faktą". Čekyje kosminė suma be jokio dertalizavimo už ką. Belieka tikėti, kad viską, ką priskaičiuoja čekyje - realiai tai pacientui atlieka.
Norime pasidalinti slogiu incidentu, kuris nutiko šioje įstaigoje. Mūsų šuniukui, Jorkšyro Terjerui, vardu Modžo (amžius - 8, 5 m.), netikėtai plyšo galinės kojos kryžminiai raiščiai tiesiog bevaikštant lauke. Artėjo ilgasis savaitgalis prieš Vėlines, o šuniuką jo koja labai vargino - jis nepastovėjo, negalėjo vaikščioti bei labai sunkiai tuštinosi. Norėjome šią situaciją spręsti kuo greičiau, kad nutraukti šuniuko kančias ir netikėtai gavome rekomendaciją kreiptis į šią veterinariją. Jau sekančią dieną po raiščių plyšimo šuniuką apžiūrėjo veterinaras Karolis ir pasakė, kad Jorkšyro Terjerams tai labai dažna problema, kad taip turėjo nutikti ir netgi kad ruoštumėmės po 1-1, 5 m. kitos kojos raiščių plyšimui. Po apžiūros jau sekančią dieną šuniukui buvo suteikta operacija. Deja, nutiko dalykas, kurio labiausiai bijojom ir mažiauisiai tikėjomės - mūsų mylimas šuniukas numirė. Kodėl numirė, liko neišsiaiškinta, kadangi skrodimo nedarėm. O nedarėm todėl, nes norėjom šuniuką kremuoti ir jo urną laikome namie, o atliekant skrodimą šuniuko nebebūtume atgavę. Esmė ta, kad nepagautas ne v***s ir galėjo būti visaip - gal šuniukas turėjo užslėptų problemų (pvz. cholesterolis, kurią kaip vieną iš teorijų pasakė Karolis), o galbūt ir veterinarų klaidos. Liksime nesužinoję, nors tikime, kad pati operacija (kaip teigė ir pats Karolis) pavyko, Karolio profesionalumu neabėjojame nė kiek, o širdis pradėjo stoti jau žaizdos užsiuvinėjimo etape. Tačiau dalinamės šia istorija todėl, nes po neilgo laiko paprašėme išrašo apie tai, kas šuniui buvo atliekama ir pastebėjome, kad nebuvo atlikti kraujo tyrimai. Mums buvo paaiškinta, kad kraujo tyrimai nėra privalomi. Taip, tikrai sutinkame, su įstatymais nesiginčijame. Tačiau šioje situacijoje mums šiek tiek pikta, nes atrodo kad pritrūko paprasto žmogiškumo iš specialistų pusės. Neprivaloma, mes irgi nepaprašėm kraujo tyrimo, bet ar negalėjo specialistai geranoriškai jo pasiūlyti patys? Juk šuniukui jau 8, 5 metų, nebe jaunuolis, PLIUS tai yra Jorkšryro Terjeras - lepūnėlių veislė, kurie nepasižymi ištverme. Įvertinus šią situaciją atrodo, kad operacija buvo labai užskubinta, įžvelgiame truputėlį elementaraus abejingumo faktorių. Galbūt kraujo tyrimas ir nebūtų išgelbėjęs, bet kai dabar šuns nebėra, atrodo kad galėjome būti atsargesni ir pasidaryti visus įmanomus tyrimus, galbūt netyčia jie būtų parodę probleminę vietą. O dabar teliko skausmas širdyje ir neatsigauname iki dabar, kai žinome, kad viskas įvyko staigiai, netikėtai, o be to, šuo iš pažiūros buvo sveikas, guvus ir džiaugėsi gyvenimu. Todėl būkite atsargūs: jei veterinarai nesiūlo kokių nors tyrimų, pasidomėkite konkrečia jūsų keturkojo situacija ir prašykite jų patys. Taip pat įvertinkite šuns amžių ir kitas aplinkybes, nes narkozė yra pavojingas dalykas ir gali tapti lemiamu dalyku iki tragedijos. Linkime sėkmės ir saugokime augintinius, kurie yra mūsų gyvenimo džiaugsmas.
Tik praėjus porai mėnesių po to, kai netekome savo namų sargo, draugiško, net šeimos nario Stafordšyro terjero Beko, susikaupiau padėkoti gydytojai Viktorijai. Labiausiai jai, bet esu labai dėkinga ir dirbusiems vaistinėje veterinarams Rasai ir Mariui. Rimtai susirgo jis būdamas 14 metų, o Viktorija padovanojo mums ir mūsų mylimam šuniui dar vienus gyvenimo metus. Ačiū jums, Viktorija, ir jūsų kolegoms, kurie prisidėjo prie Beko gydymo.Ačiū už paguodžiančius žodžius ir didelės jums sėkmės visame kame. Ir nekreipkite dėmesio į piktų žmonių komentarus.
Perskaičius tiek puikių įvertinimų, gaila, jog tenka pasidalinti kiek liūdnesne istorija. Mūsų augintiniui priėdus kaulų buvo nustatytas žarnyno uždegimas. Savaitę jis buvo gydomas dvejais antibiotikais. Praėjus dienai po paskutinio vizito šuniukui pradėjo kilt temperatūra, padažnėjo kvėpavimas bei prasidėjo stiprus drebulys. Vėl kreipėmės pas Veiverių g. "Kaivanos" veterinarus. Kraujyje nieko nerado, "numušė" temperatūrą. Tačiau kitą dieną vėl viskas kartojosi: drebulys, stiprus alsavimas, temperatūra Vėl ėmė kraują - buvo įtariama liga dėl erkės, kraujo mėginiai to nerodė, dėl didėjančios mažakraujystės veterinarė pasakė, kad taip gali būti lėtinės eigos ir suleido priešnuodį. Vėl gavome dozę antibiotikų. Šuniukui negerėjo, alsavimas tankėjo. Kitą dieną gavome diagnozę, jog augintiniui įtariamas pankreatitas. Dar po dienos pasiliko šuniuką klinikoje, kurioje jis ir numirė. Gydytoja teigė, kad plaučiuose susidarė emfizema ir sustojo širdis (ar užduso). Kaip ten buvo, tik ji žino. Priėdus kenksmingo maisto, pakilus temperatūrai buvo galima įtarti kasos uždegimą, dėl kurio galėjo susiformuoti emfizema, tuo labiau, kad vis dažnėjo alsavimas. Tikiuosi, kad gydytoja įgijo patirties, kurią panaudos kitiems gyvūnams. Kalbant apie laikus ir kainas, tai ten didelis kovėjaris - vienam gyvūnui skirta 15 min.; kainyno nerasi; kvite viena suma (už ką kiek tik gali įsivaizduoti). Rezultatas- gyvūnas supakuotas dėžutėje - per 200€.
Ačiū, kad esate. Kaip dažna klientė norėčiau palinkėti kai kurioms gydytojoms šiek tiek daugiau mandagumo ir paprastumo, nes kai kurios smarkiai susireikšminusios ir labai jau mandros :) (vardais nevardinsiu). Vertinu specialistus, bet dažnai sklinda kažkoks atmestinis požiūris ir mandrumas nežinia dėl ko. Apie klinikoje dirbančius (ir vaistiėje) vyrukus bei kitas, jaunesnes merginas, galiu tik geruoju atsiliepti, galbūt jos dar nesužvaigždėjo :)
Meluojat ir meluojat... gaila, šunukio jau neprikelsi, bet norisi perspėti kitus - neapsirikit. Jaunos mergaitės, bet patirties ir supratimo joms dar trūksta. Ir toks pasipūtimas tos Urtės. Abejotina specialistė, net nesiklauso ką jai sakai. Ir dar pyko ant šunelio, kad jis urzgė. Ir mums dar primetė "o sakėt kad nepiktas!" Galit patikėti - taip elgiasi gyvūnų gydytoja. Žiauru. Kaip gali tokia dirbti su gyvūnėliais. Nejautrumas atstumiantis. Klinika arčiausiai namų, todėl vežėm, bet niekada ten daugiau nebeužsuksime. Ir visiems pažįstamiems patarsime - jei galite važiuokite kitur.
Geriausia klinika Kaune! Išgelbėjo mano šuniuką!!!
Rekomenduoju šią kliniką. Mūsų lūkesčius patenkino100%. Didelis ačiū gyd.Viktorijai už nuoširdų, konpetetingai atliktą darbą, gydant Norą.
Mano nuomone viena is geriausiu veterinarijos kliniku Kaune. Tiek telefonu suteikia visa reikiama informacija, pagalba, tiek gyvai aptarnavimas puikus, daktares kompetetingos, mielos ir mylimos gyvunu. Aciu!
Knopkė 2019-12-21 10:31:23
Sveiki, kas tik galit ir randat - vežkit į kitas klinikas savo gyvūnus. Ten tik numarinti padeda. Bendravimas labai nemandagus, užsiregistravom - bet teko laukti ilgai, nes ėjo visokios draugės be eilės... Urtė Liaudanskaitė tiesiog nekompetentinga specialistė - padarėm šuniukui tyrimų už 104 eurus. Nieko nerado, tyrimai geri, tik širdelė, duokit vitaminų sustiprinti širdžiai ir bus gerai. Vis klausėm įvairių klausimų - nieko negalėjo atsakyti, dažnai tiesiog mus nutraukdavo. Arogantiška, susireikšminusi mergaitė. Kainos kosminės, žino kad mylintys šeimininkai neskaičiuoja... Bet jei matai, kad šunelis tuoj mirs, tai nebelupk tų pinigų. Net nepasiūlė jokių vaistų suleisti. O nuo tų papildų ir po patirto streso pas tokią nemalonią ale gydytoją... tą patį vakarą šuneliui pasidarė blogai ir jis numirė... Patarimas - neikit į tą kliniką. Gaila, kad prieš eidamas nepaskaičiau komentarų...
Apgailestaujame, dėl susidariusios situacijos ir kad susidarėte tokią nuomonę. Tačiau išanalizavus visą mūsų turimą informaciją, negalime sutikti su dauguma Jūsų teiginių. Augintinį į veterinarijos kliniką atvežėte pavėluotai - jau po mėnesį laiko trukusių kvėpavimo sutrikimų ir alpimo priepuolių. Klinikoje buvo atlikti tyrimai, kurių metu nustatyta lėtinis širdies nepakankamumas, paskirti vaistai, saugiausi Jūsų augintinio sveikatos būklei ir rekomenduota kardiologo konsultacija dėl tolimesnio gydymo plano sudarymo. Apie paslaugų kainas Jūs buvote informuoti telefonu, kuomet registravotės vizitui. Dėl pacientų kiekio, ne visada juos pavyksta priimti laiku, kartais reikia palaukti 5-15 min iki vizito (Jūsų vizitas buvo paskirtas 17:30, gydytoja Jus priėmė 17:38).
Algirdas 2019-09-11 16:20:05
Pagal paskutinių vizitų metu Jūsų mums suteiktą informaciją, bei gydytojų apžiūros metu gautus duomenis, buvusių simptomų nebeliko, todėl darome išvadą, jog gydymas buvo efektyvus ir tikslingas. Todėl negalime sutikti su teiginiais apie netinkamai suteiktas paslaugas.
Jūsų puikiai žinote savo šuns charakterio savybes, vargu ar gydytojai jam suteikė streso.
Dėl nesusikalbėjimo su gydytoja galime tik atsiprašyti, bet tokios situacijos kartais tarp žmonių atsitinka.
Neprisiimkite nuopelnų sau, nuvažiavome į kitą kliniką, nes gydantis pas jus kaip jau minėjau būklė tik blogėjo, tą rodo ir jūsų atlikti kraujo tyrimai. Kitoje klinikoje mums skyrė visiškai kitokį gydymą nuo kurio ir pastebėjome būklės pagerijimą. Tad neklaidinkite žmonių. Jus mus gydėte noshpa ir vitaminais, o šuniukui reikėjo rimtų priešuždegiminių vaistų.
Aistė 2019-09-06 22:35:55
Niekam nerekomenduočiau šios klinikos, mūsų šuniukas pradėjo namuose vemti, nuvežėme ir paprašėme, kad atliktų kraujo tyrimą. Atlikus tyrimus paaiškėjo, kad padidėję kepenų fermentai, gydytoja Samira Stanionienė suleido vaistukų, davė namuose vartoti papildus ir išleido namo, sakė pasirodyti po 10 dienų ir pakartoti tyrimus. Pakartojus tyrimus jie buvo pablogėję dvigubai, tuomet gydytoja rekomendavo leisti vaistus kasdien ir pasak jos susitaikyti jog mūsų šuo senas ir didelė tikimybė, jog nieko padaryti nebegalima. Leidžiant vaistus kasdien šuniukui akyse kasdien blogėjo, jis pradėjo vemti kasdien, visiškai neteko jėgų. Iš gydytojos negavome jokios rekomendacijos dėl mitybos, sakė galima duoti įprastą maistą, graužalus ir pan. Galiausiai blogėjant būklei nuvežėme į kitą kliniką. Pasirodo labai svarbu prižiūrėti mitybą, šerti tik specialiu maistu, laikantis kito gydytojo nurodymais po truputį sveikstame. Kaivanoje "specialistai" ne tik šuniukui suteikia streso, bet ir atrodo su šeimininkais nemoka bendrauti. Personalas nemandagus, gydytojai nenoriai atsakinėja į klausimus ir bent jau mūsų gydytoja nuolat kartojo, kad greičiausiai pagydyti nepavyks. Labiausiai gailiuosi, kad atvežėme pas netinkamus specialistus ir vietoj gydymo mums paskyrė tiesiog fermentus, be jokių patarimų ir nurodymų dėl mitybos. Žinoma ir už kasdien leidžiamus vaistus mokėjome daug ir manau visiškai nepagrįstai.
Lina 2019-05-02 17:21:50
Lankiausi su katineliu kuri veziau paskiepyti. Deja mano liudesiui teko patirti labai nemalonu aptarnavima. Atvykus i klinika teko laukti 10 min. Nors zmoniu nebuvo ir kuo puikiausiai mate darbuotojai, kad laukiu su katinuku. Po kurio laiko atejus darbuotoja prieme mane su katinuku. Bet aptarnavimas buvo nemalonu ir atzagarus. Katinuko net nepagloste, o siule papildomas paslaugas. Tad jei tik galite venkite sios istaigos. Pirma karta turejau tokia nemalone patirti.
Apgailestaujame, jog teko nusivilti. Mūsų klinikoje pacientai priimami pagal išankstinę registraciją. Natūralu, kad tenka laukti jei nesiregistruojate. Norime paaiškinti, jei nematote laukiančių žmonių tai nereiškia, jog gydytojai laisvi, nes ne žmones, o gyvūnus gydome (stacionare ir operacinėj kasdien virš 10ties jų turime). Taip pat, be vakcinacijos, Jums buvo suteikta papildoma, nemokama konsultacija ir rekomendacijos dėl prastos katino odos būklės.
Kadangi nepateisinome Jūsų lūkesčių, linkime surasti gydyklą, kurioje Jūsų katiną ir glostys, ir taip pat profesionaliai suteiks veterinarines paslaugas.
Fredis 2018-12-16 19:26:42
Neringa Griškiene! Ar nelaikas butų pratęst mokslus, kaip gydyti gyvūnus. Numarinai mūsų mylimiausią šuniuką ir pabrukai uodegą, net nepriėjai atsiprašyti! Niekam nepatariu pas tave vesti savo augintinius, nes ir kitiems užkresi kraują.Netik trūksta kompetencijos, bet ir mandagumo!!!
ačiū už komentarą. Jūsų paminėtos veterinarijos gydytojos kompetencija, praktinėmis žiniomis neabejojame. Kasdien ji dirba su keletu sunkios būklės pacientų, jų būklės gerėjimas neleidžia abejoti šios gydytos sugebėjimais. Dirbant su gyvūnais kartais tenka susidurti su jų mirtimi, nes veterinarijos gydytoja nėra visagalė. Ypač, kai gydomos įsisenėjusios problemos, tokios kaip kepenų, kasos nepakankamumas. Esant ženkliems šių organų pakitimams, gydymas ne visuomet būna efektyvus ir duoda laukiamus rezultatus.
Nepatenkinta 2019-01-20 14:11:14
Jūsų svetainės kainyne rašomos kainos už graužikų dantų kirpimą. Paskambinus paaiškėja, jog neturite egzotinių gyvūnų veterinaro.

"Kaivana", arba pasamdykit tokį specialistą, arba iš kainyno ištrinkit neegzistuojančias paslaugas, nes dabar tiesiog kvailinate žmones.
ačiū už komentarą, atnaujinsime www.kaivana.lt tinklapio informaciją,

Sandra 2018-12-03 13:36:03
Noriu pasidalinti savo karčia patirtimi- veterinaras Karolis Vainalavičius atliko echoskopinį organų tyrimą ir nustatė, kad mano šuniukui yra vienas inkstas bei inkstu gedelės suirę, kitas inkstas jau irgi pradėjęs irti, žodžiu su inkstais situacija labai bloga, taip paaiškino gydytojas, tačiau nuvežus į kitas klinikas buvo visiškai paneigta gydytojo Karolio nustatyta diagnozė-atlikus pakartotinus echoskopinius tyrimus visi pasakė, kad inkstai pilnai funkcionuojantys ir niekas nesuirę, kam dar reikejo nuodyti gyvūną vaistais, kurių tikrai nereikėjo. Niekada daugiau nesilankysime šioje klinikoje, ir visiems patariu kreiptis i kitas gydymo įstaigas, kur tikrai yra geresnė aparatūra, nes aparatūra, kurią naudoja Kaivana akivaizdžiai yra pasenusi, arba gydytojas neišmano savo darbo.
Mes nevertiname inkstų funkcinės būklės pagal ultragarsinio tyrimo vaizdus. Šiuo tyrimu apibūdinama organų išvaizda, o ne funkcija.
Inkstų išsiplėtimas vertinamas matuojant inksto žievės ir medulos (šerdies) storių santykį, kuris Jūsų šuniui 1, 5 karto viršija normą. Šio parametro tikslumui nei ultragarsinis skaneris nei gydytojo kompetencija neturi jokios įtakos. Atlikto matavimo tikslumu neabejojame.
Ar inkstai funkcionuoja normaliai ar ne, taip pat ir visi kiti ultragarsu matomi pakitimai privalo būti patvirtinti kraujo biocheminiais tyrimais. Būtent tą ir rekomendavome Jums duotame atsakyme.
Šiuo atveju džiugu, jog ultragarsu matomi pakitimai šuns sveikatai neturi įtakos, linkiu kad ir ateityje nepasireikštų jokie simptomai.
Labai esame dėkingi nuostabiam Kaivana kolektyvui už rūpestį, patarimus gydant mūsų šunį.Buvo galima kreiptis bet kada ir visada buvo padedama.Ačiū už jūsų rūpesti ir pagalba gydant mūsų auginti.
Labas

Dekingas :)
Susirgo mano šuniukas Čipas veislė mini toterjeras be dok.iš Garliavos, kuriam 11 metų. Susirgom akmenlige, akmenukai užkimšo šlapimo latakus, labai dažnai ir po truputį šlapinosi, nieko neėdė, nu žodžiu buvo visai blogai. Atvežiau kuo skubiau į UAB Kaivana Veiverių g. Aleksote, skubiai buvo padaryta operacija, Po operacijos atsigavo, bet per tuos akmenukus pasižeidė inkstukai, tai šuniukas vėl buvo daugiau kaip savaitę gydomas vaistais su lašinėm. Dabar jaučiamės gerai, atrodo kad nieko nebūta. Labai noriu padėkoti veterinarui Vainiui Stanevičiui, kuris oeravo šuniuką ir gydė jį visą tą laiką, ir visam šauniam kolektyvui, kurie prisidėjo prie šuniuko gydymo. Sėkmės, ištvermės jums nelengvam jūsų darbe.
Daug metu gydome, profilaktiskai tikriname savo augintinius Kaivana, veiveriu g.buvo pagydyti sunkiai susirgus, puikiai atlikta akiu operacija, visada gauname reikiama informacija, reliom kainom suteikia visas paslaugas.Visada malonus, atsakingas kolektyvas.
Noriu pareiksti pastaba sios klinikos darbuotojoms. Atvezus paskiepyti gyvuna suzinojau, kad tuo metu neturi vakcinos, sake tures po keliu dienu, pasiskambinti ar jau turi. Pasiskambinus po keliu dienu darbuotoja patikino, kad vakcina jau turi, gyvuna galime atvezti, paskiepys. Atvaziavus paaiskejo, kad vis gi neskiepys, nes del vieno gyvuno neples pakuotes. Nors telefonu sake, kad pakuote skirta keliems gyvunams, bet galime atvaziuoti ir paskiepys. Telefonu tam ir skambinu, kad suzinociau, vaziuot ar ne. Poziuris, sakyciau, labai neatsakingas.
Ripsė (http://www.ripse.tk) - nuostabi, apsų veislės kalytė. Ją, sunkiai susirgusią nuo erkės įkandimo operavo ir tiesiog iš mirties nagų išplėšė Kaivanos veterinarijos klinikos gydytojos: Urtė Liaudanskaitė, Viktorija Tvaranavičiūtė, Alina Opulskienė ir Inga Jančiūnaitė. Tai puikios, nuoširdžios, savo darbą išmanančios ir mylinčios veterinarijos gydytojos.

Ypatingai dėkingi Urtei Liaudanskaitė, kuri neabejodama ėmėsi gydyti Ripsę, kai jau mažai kas tikėjo sėkme. Dabar mūsų mylima kalytė yra visiškai sveika, tokia pat žaisminga ir linksma kaip ir anksčiau. Ripsė ir mes, jos šeimininkai, esame be galo dėkingi šioms jaunoms šaunioms veterinarijos gydytojoms, o taip pat Kaivanos veterinarijos klinikos savininkams, sukūrusiems šį puikų kolektyvą. Negaluojančių augintinių savininkai gali drąsiai kreiptis į šią kliniką. Jūsų mažieji augintiniai bus nuoširdžiai priimti ir išgydyti.

Dėkinga Ripsė ir jos šeimininkė Danutė
As tai asmeniskai esu labai dekinga sios veterinarijos klinikos visiems gydytojams, kurie gydo mano siamo katineli, kuriam nuo geguzes menesio kartojasi akmenlige, jam cia jau kaip antri namai, pas mus neeiline situacija, kadangi smelis vis atsiranda ir atsiranda, ji pasilieka patys stacionare ir neima uz tai pinigu ir daro nuolaidas, namuose buna neimanoma laikyti, kai pablogeja bukle, visur slapinasi: ant baldu, kilimu, kaldru ir t.t. tada ir visi seimos nariai buna be poilsio, nes turi lakstyti is paskos, na kas susidure su tokia situacija, tai tikrai zino kaip yra sunku. Galvojom apie katinelio uzmigdyma, nes kencia jisai, bet gydytojai neleidzia, ji labai ten myli, nes katinelis superinis mielas, svelnus ir labai myli vaikus... Ir dabar jau vel pasilike klinikoje, nes tikrai kas tokioj situacijoj jau viskas padaryta ir operacija ir pusles plovimai, ir maistas gydomasis, ir visokie imanomi vaistai maisto papildai isbandyti... Bet vistiek jie visi stengiasi padeti. O is tikro patys kalti kad sukelem katineliui tokia bukle serdami prekybos centru maistu. Taip kad as labai labai dekinga esu sios klinikos gydytojams.

Greitoji žirafa
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE | VISĄ PARĄ

Adresas: Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; gyvūnų globa; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
„GREITOJI ŽIRAFA“ VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE VISĄ PARĄ TEIKIA VETERINARINĘ PAGALBĄ ŠUNIMS, KATĖMS IR KITIEMS SMULKIEMS GYVŪNAMS JŪSŲ NAMUOSE IR VETERINARIJOS KLINIKOJE. VETERINARIJOS SPECIALISTAI REKOMENDUOJA GYVŪNŲ PROFILAKTINĮ SVEIKATOS PATIKRINIMĄ BENT KARTĄ PER METUS. VETERINARIJOS KLINIKA DIRBA VISĄ PARĄ:...
Unistark
e-zoo.lt

Adresas: Genių g. 17-81, LT-11213 Vilnius.
Veiklos sritys: naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas.
UAB „Unistark“ įmonė specializuojasi prekių naminiams gyvūnams prekyba. Mūsų tikslas, kad klientas nepermokėtų, būtų laimingas ir sugrįžtų dar kartą. Mes siekiame, kad klientas gautų prekę per kuo trumpesnį laiką, kuo geresnėmis sąlygomis. Mūsų vizija apjungti kuo daugiau gamintojų bei paslaugų tiekėjų, kad mūsų...
Akvazoo
Naminių gyvūnų prekės, akvariumai Kaune

Adresas: Vandžiogalos pl. 100, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
AKVAZOO PARDUOTUVĖS DIRBA LAIKANTIS SAUGUMO REIKALAVIMŲ IR APRIBOJIMŲ Akvariumai, žuvytės - didmeninė ir mažmeninė prekyba akvariumais, žuvytėmis. Akvariuminių žuvyčių veisimas, auginimas, didmeninė, mažmeninė prekyba. Naminių gyvūnų maistas, priežiūros reikmenys - didmeninė ir mažmeninė prekyba. Atstovai Lietuvoje...
Ateities vartai
Adresas: J. Basanavičiaus g. 6a, LT-69415 Kazlų Rūda.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; autokosmetika; higienos reikmenys; kosmetika, parfumerija; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; valymo priemonės.
Tarpininkaujame jau beveik 5 metus! Mes randame geriausias ir naujausias inovacijas ir padedame Jums jas įsigyti už prienamą kainą. Esame tarpininkai ir tarpininkaujame su stambiu inovacijų pardavėju rytuose, todėl Jums galime pasiūlyti ne tik prieinamą kainą ir suderintą pristatymą iki Jūsų durų, bet ir išskirtinį...
Jakovo veterinarijos centras
VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Adresas: Gerosios Vilties g. 1-7, LT-03147 Vilnius.
Veiklos sritys: veterinarija; gyvūnų globa; mažmeninė prekyba; naminiai gyvūnai, maistas, reikmenys; pašarai, gyvulinis maistas.
Jakovo veterinarijos klinika Vilniuje - tai smulkių gyvūnų veterinarijos klinika Vilniuje, besispecializuojanti šunų ir kačių gydyme. Gydykla dirba be poilsio dienų nuo 9.00 iki 22.00 val. vakaro, sekmadieniais iki 21.00 val. vakaro. Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus...

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%