Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Kadabra, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Kadabra

Atsiliepimai apie Kadabra, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Kadabra, UAB

Apgailėtina kompanija. Užsakyta prekių vaikams Kalėdų proga, iš užsakyto kiekio ateina 15% uzsakymo. Prieš siunčiant nei kas susisiekė ar norite tęsti užsakymą ar grąžint pinigus, nieko. Atsiuntė dalį užsakymo ir tuo baigėsi. Kokio gabumo žmonės pas jus dirba???
Nesaziningi skelbiant konkursus per facebooka.Begedziai
Faktai su kuriais susidūriau:

1. Parduotuvių darbuotojai nekompetetingi. Tokie žodžiai kaip "pizdu", "karočia" nemanau, kad patraukia kliento dėmesį. Bendraujant darbuotojas įlindęs į telefoną, atsako, kažką kad tik atsakyti. Kitos parduotuvės darbuotojas: "Aš nežinau kas pas mus administracija ir man tiesą sakant vienodai". Jei žaidimo nėra parduotuvėje ir jūs paprašysit, kad praneštų, kai žaidimas atsiras - nesitikėkite, kad taip bus, nes pamainos keičiasi, o paklausus ar tarp kolegų perduoda vienas kitam kontaktus žmonių su prašymais, tai gavau atsakymą "ai kaip kada".

2. Šios parduotuvės administracija dar mažiau kompetetinga. Norint pakeisti žaidimą, neišpakuotą, nepraradusį išvaizdos, reikia praeiti kryžiaus kelius. Bandai įtikinti, kad norima tiesiog pakeisti žaidimą, negražinti, o pakeisti ir pakeisti į dvigubai brangesnį, kas reiškia, kad įmonė daugiau iš to uždirbs.
Taip pat administracija arba visi darbuotojai tarpusavy nekomunikuoja. Užklausą nusiunčiau sekmadienį, atsakymą iš vieno darbuotojo gavau pirmadienį, tačiau netikėtai ketvirtadienį vėl gavau atsakymą iš kito darbuotojo, kuris visiškai nieko nežinojo apie situaciją.

3. Tiek parduotuvių darbuotojai, tiek administracija pasižadėjo pranešti, kai žaidimą gaus kurioje nors Vilniaus parduotuvėje. Visą savaitę žaidimas buvo parduotuvėje, jokio pranešimo nebuvo gauta, tik atsitiktinumo dėka sužinojau, kad mano norimas žaidimas yra parduotuvėje.

4. Žinoma, žaidimas, kurio laukiau apie dvi savaites pabrango. Jis pabrango nuo 55€ iki 60€. Sutapimas? Nemanau. Pirmiausia apie tai net nebuvo pranešta nei parduotuvėje, nei derinant dėl prekės. Tik kai ateina laikas sumokėti už prekę, tik tada sužinai, kad prekė pabrango. Ironiškai paklausus darbuotojo "keliat prekių kainas, jei žaidimo laukiama dvi savaites?", jo atsakymas "tai o kaip jūs galvojat veikia verslas". Tiesiog paprastas darbuotojas ketina mokyti verslumo :)

Visumoje, su visais žemiau esančiais komentarais sutinku. Iki šiol nemačiau įmonės, kuri taip visiškai atsisakytų savo klientų, jokios pastangos, tarimosi. Darbuotojai apskritai perliukai, kurie (Akropolyje pvz.) net nesidomi, kas jų valdžia.
Pirkau rc masinele is sios parduotuves, moketa virs 100 eur, praejus porai menesiu sugedo, reikia dantratuko. Pries perkant patikino, kad su detalem bedu nebus, masinele taisoma. Taciau dabar kai reikia detales dainele visai kita. Panele Daiva, visa savaite zadejo kad detale bus pristatyta i Kauno akropoli, o snd gavau zinute, kad atsiprasome, bet nera jusu detales. Ir dabar jau telefono nekelia. Moralas, pries perkant tokias brangias masineles, pagalvokite ar verta. Nepatikima kompanija ir tiek
Puikus aptarnavimas. Kalėdoms gavome dovanų stalo žaidimą, kuriame trūko žaidimo dalių. Kreipiausi pagalbos į Kadabrą ir darbuotojai labai greitai padėjo ir pakeitė žaidimą.
Ačiū už greitą ir kokybišką aptarnavimą.
Kol perki iš šios įmonės viskas gerai, bet jeigu gausit brokuota/ne atitinkančia jūsų lūkesčių prekę... Sėkmės ši įmonė turi labai agresyvią taktika nepriimti gražinimų ir stengsis visaip išvengti prekės gražinimo. Buvau užsisakęs iš jų žaidimą internetu iš šios įmonės, gavau visiškai ne ta žaidimą ką rodo jų internetinė svetainė. Bandžiau nuvykti i vieną iš filialų teigė jog negali priimti prekės pirktos iš jų internetinės parduotuvės. Susisiekus paštu teigė jog aš nelabai suprantu ką šnekų ir jų prekė yra tikrai ta kas pateikta internetinėje svetainėje. Po ilgos diskusijos pateikė adresą kuriuo galiu gražinti prekę jiems. Išsiunčiau prekę pateiktu adresu po daugiau nei mėnesio prekė buvo gražinta paštu atgal man nes buvo nepriimta. Likau ne tik kvailio vietoje, bet dar ir papildomai už tai susimokėjau.
vaidas 2018-06-27 22:43:55
Pirkome sūnui RC mašinėlę iš Hobbyshop, pasitaikė su defektu, grąžinome remontui. Siuntė į Kauną, teko ilgai laukti kol meistras teiksis apžiūrėti, paskambinęs aiškino kad jokių defektų nėra, tiesiog, neva, pakeitė baterijas. Parsiuntė atgal, apmokestino už pašto išlaidas ir apžiūrą, bet atgavome mašiną aplaužytu kėbulu ir nepilnos komplektacijos, taigi- grąžinome atgal. Vėl apžiūrai..Telefonu atstovas bendravo agresyviai, apgadinimo nepripažino, kaltino esą patys sulaužėm, neva tokią atnešėme ir norime už sulaužytą atsiimti pinigus. Apie jokį remontą nebebuvo kalbos, tiesiog laiką vilkino iki atiduodant, atgavome tik po gero mėnesio tokią pačią aplaužytą. Teko patiems pirktis naują kėbulą, keisti varikliuką ir supirkti trūkstamus niekučius. Va taip dovanos tampa nebemielos...Pagalvokite dukart prieš pirkdami, rinkitės ATSAKINGUS pardavėjus.
1. Gamintojo HPI Racing radijo bangomis valdomi modeliai jau gamykloje yra tikrinami, siekiant išvengti bet kokių nesklandumų. Jūsų modelio defektas nėra gamyklinis brokas, todėl pinigų grąžinimo prašymas, įvertinant, kad prekė priklauso negrąžinamų prekių grupei, pagal LR CK 6.362, buvo netenkinamas.

2. Pirmo pokalbio metu išreiškėte norą grąžinti naudotą modelį. Atsisakėme, kadangi pastarasis buvo neprekinės išvaizdos, turėjo naudojimosi žymių.

3. Savaitės bėgyje kreipėtės dėl modelio „sutrikimų“: sklindančio garso iš dantračių, servo mechanizmo gedimo. Visi išvardinti gedimai buvo pašalinti. Išvalytas smėlis ir akmenukai iš pagrindinių modelio dantračių. Sudėtos naujos baterijos į siųstuvą, už kurias ir susimokėjote. Būtent išsikrovusios siųstuvo baterijos ir neleido valdyti modelio, o su naujomis baterijomis modelis valdėsi be priekaištų.

4. Jūsų pateikta pretenzija buvo nagrinėta VVTAT, o pateiktas prašymas pripažintas nepagrįstu. Išvados: modelis tinkamas naudoti.

Visiems, įsigijusiems radijo bangomis valdomą modelį, primygtinai rekomenduojame perskaityti pridėtas naudojimosi instrukcijas ir įspėjimus. Netinkamai t.y. ne pagal instrukciją naudojant radijo bangomis valdomą modelį, pastarasis reikalauja papildomos priežiūros ar net gali tapti netinkamu naudoti.

Visuomet esame pasiryžę padėti, tačiau ne visada galime dėl vartojimo klaidų atsiradusius gedimus šalinti nemokamai.
Renata 2015-08-04 12:14:38
Man labai gaila, dėl tokios įmonės politikos. Tiksliau absoliutaus klientų siuntimo ant 3 raidžių. Įmonė, kuri žmonėmis turėtų teikti džiaugsmą, deja tokiu darbu nesugeba užsitarnauti net pagarbos. Ir ne esmė čia pinigai ar ginami interesai, tiesiog eilinį kartą leidote įsitikinti, kad žmogiškumo neturite.
Renata, apgailestaujame, tačiau negalime kas karta dovanoti naujų akumuliatorių, kai šie yra naudojami net neperskaičius instrukcijos, o blogiausia, kad įkraunama net ne su LiPo akumuliatoriams skirtu įkrovikliu.

VVTAT apžiūros aktas ir išvados

TECHNINĖS APŽIŪROS AKTAS
2015 08 11
KAUNAS

Apžiūros metu apžiūrėtas vartotos Renatos K... akumuliatorius LRP LiPo 4300mAh 7, 4V pirktas UAB „KADABRA“ 2015 05 23 dieną HOBBYSHOP parduotuvėje Akropolyje Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas.
Nustatyta, kad akumuliatorius yra neveikiantis ir yra pilnai iškrautas.
Akumuliatorius yra pakeitęs savo formą - išsiputęs (netelpa į apsauginį korpusą). Akumuliatoriaus išsiputimo ir gedimo priežastis yra netinkamas akumuliatoriaus įkrovimas naudojant įkroviklį be balansavimo jungties bei naudojant ne gamintojo nurodytą įkroviklį.
Nustatyti kokiomis aplinkybėmis buvo įkraunamas ar iškraunamas akumuliatorius nėra galimybių.

Produkto vadovas Igoris V...

Vyr. valstybinis inspektorius Pavelas U...
Teko palikti rc masinele servisui, tai negana to, kad remontas truko virs menesio laiko per kuri nieko nebuvo padaryta, bet dar ir dingo rc masineles baterija... deja vietoje to nepatikrinau tai ir priekaistus reiksti pasirode beprasmiska. Maza to as pats turejau skambinetis i servisa kuris yra kaune ir i parduotuve vilniuje, kad issiaiskinciau kur apskritai yra ta masinele, nes nei vieni nei kiti nezinojo kur ji yra. Servise man aiskino, kad nieko negavo, o parduotuveje, kad dar negrizo is kauno. Galu gale ja radom salone kuriame ir buvau palikes... Net suabejojau ar is viso ta masinele buvo iskeliavus is to salono... Zodziu ispudis toks, kad dirba ten vieni vaikai, be jokiu kompetenciju ar elementarios atsakomybes...
Sunku su grąžinimu pas juos. Net tą pačią dieną norint grąžinti prekę, su nepažeista pakuotę, to padaryti nepavyks. Kas pvz pavyko kitoje parduotuvėje stalo žaidimų. Nors esu pas juos pirkęs ne vieną dešimtį žaidimų šioje parduotuvėje, lojalūs klientai jiems nerūpi. Nerekomenduoju pirkti, jei ir pirksit, tai gerai pagalvokit ar tikrai verta. Gaila, bet teks šią parduotuvę nuo šiol aplenkti.
patenkinta kliente
2017-07-28 20:42:51 IP 4ljk1d0

Apturėjome puikų aptarnavimą HOBBYSHOP parduotuvėje, PC BIG, aptarnavo konsultantas Rokas (su akinukais), labai malonus bei profesionalus bendravimas. Rekomendavo puikų stalo žaidimą DIXIT. Ačiū Jam. :)

Sėkmės tobulėjant!
Labai nerekomenduoju pirkti iš šios įmonės. Įmonė vadovaujasi principu, kad klientas visada neteisus. Prireikus grąžinti nupirktą prekę jums to tikrai nepavyks padaryti paprastai ir greitai, kaip daugumoj kitų normalių parduotuvių.
napavyksta atsiimti mėnesį laiko, nei žaislo nei pinigu (naudojom 2 minutes, vaiko ašaru neskaičiuoju)

Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai; viešbučiai, moteliai.
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; motociklai; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
American English School
AMES kalbų mokykla

Adresas: Naugarduko g. 4-4, LT-01309 Vilnius.
Veiklos sritys: kalbų kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; aukštosios mokyklos, universitetai; institutai, moksliniai tyrimai; kelionės; mokyklos, bendrojo lavinimo; mokymo kursai; pramogos ir poilsis.
ANGLŲ KALBOS MOKYMAI ĮMONIŲ DARBUOTOJAMS VILNIUJE SU 80% KOMPENSACIJA American English School tikslas – išmokyti Jus anglų kalbos taip, kad bendraudami užsienio kalbomis mėgautumėtės pačiu bendravimu. Todėl didžiausią dėmesį skiriame kalbos mokymo kokybei. Tai patikrinta ir pasiteisina – 95 % mūsų klientų grįžta...
Mūšio frontas
Privačių ir atvirų AIRSOFT žaidimų organizavimas

Adresas: Savanorių pr. 300-38, LT-49455 Kaunas.
Veiklos sritys: ginklai, savisaugos priemonės; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
UAB „Mūšio Frontas” įsikūrė 2017 metų pradžioje ir labai greitai tapo vienu iš populiariausių šratasvydžio organizatorių. Per pirmus gyvavimo metus suorganizavo daugiau nei 100 šratasvydžio žaidimų, kuriuose dalyvavo virš 4000 žaidėjų. Išskirtiniai scenarijai, realios žaidimų situacijos ir specialūs efektai – visa...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Atsargiai: "DPD Lietuva" vardu prisidengę sukčiai bando išvilioti finansinius duomenis 01-19 13:07
"DPD Lietuva" sulaukė pranešimų apie suaktyvėjusį finansinį sukčiavimą, kai internetiniai piktavaliai bando išvilioti asmenų, pardavinėjančių prekes skelbimų portaluose, mokėjimo kortelių duomenis.

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%