Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB JW Trade

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę JW Trade

Atsiliepimai apie UAB "JW Trade"

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie UAB "JW Trade"

Seniai dirbau Bikko.lt sandėlį, ten vergas dirba! Kiekvieną dieną užkrauti prekės į furą be krautuvo. Velniop šito darbo, direktorius naudojo darbuotojų vergą dirbti, jis laukiau gauna pinigų dalina mažos pinigų vergams.
Buvau girdėjus gerų atsiliepimų, todėl nutariau pirkti dviratį šioje parduotuvėje. Pirkau el. parduotuvėje, dviratį pirkau jau surinktą. Įsigijau dviratį, kuris buvo iš pigesnių, tai teko smarkiai nusivilti ir remontuoti po įsigijimo labai greitai. Pavažinėjus kelis kartus, nuo dviračio atsilaisvino ir nukrito pedalo kojelė. Kojelę bandėme pataisyti, bet detalės tokios pigios ir nekokybiškos, kad finale teko prašyti dviračių meistro, kad kojelė būtų naujai pakeista. Į garantinį tokio dviračio net siųsti neverta, nes jau taisėme savarankiškai. Aš suprantu, kad iš pigios prekės turbūt negali tikėtis stebuklų, bet tokio vienkartinio daikto irgi nesitiki. Baisu su tokiu dviračiu kur toliau ir išvažiuoti, nes byra dalimis :) Dviratis Romet Rambler R6.1 26". Pirkiniu likau nusivylusi ir, deja, gero atsiliepimo palikti negaliu.
Bikko.lt tikrų profesionalų komanda. Patarė, pasiūlė, protingai paaiškino privalumus prekių, nesiūlė tik brangiausių.
REKOMENDUOJU.
Lenkams prekes pardavinėjate pigiau nei vietiniams nors ten PVM 23%.Pirkti iš Lenkijos ir siųstis per tarpininkus gaunasi pigiau nei iš jūsų tinklapio vietoje pirkti. Ant prekės etiketės viskas surašyta.
TP 2022-02-07 13:47:10
Buvo turbūt viena geriausių vietų Šiauliuose, kur buvo galima nusipirkti dviračiui dalių už palankią kainą, o meistrai vietoje parinkdavo tinkamiausią iki kol neatsidarė tos savo parduotuvės miesto centre, prie kurios nei sustosi, nei ką joje rasi, ar patarimą gausi, kaip tinkamą dalį išsirinkti. Prireikė dalies (beje dviračiui iš jų pačių pirktam, tik jau pogarantiniam), tai užklausus pardavėjo, jis teigia, kad vietoj turi tik kelius variantus, o kiti sandėlyje. Tai sakau, ką man daryti?
Ar užsisakyti visus įmanomus dalių variantų, kad rasčiau tinkamą, o vėliau gražinimą padaryčiau? Tai tik palinksėjo galvą. Prireikė padangos, tai atsiėmimas parduotuvėje neįmanomas, per paštomatą pristatymas dėl dydžio savaime suprantama neįmanomas, turiu laukti kurjerio kelias dienas namie sėdėdamas ir laukdamas kurjerio, nors parduotuvė už kelių šimtų metrų...
Kaip suprantame nepasitenkinimą Jums sukėlė, mūsų parduotuvės atidarymas Šiauliuose, kurios tikslas buvo ir yra patogesnis, priimtinesnis ir kokybiškas klientų aptarnavimas tam skirtose ir pritaikytose patalpose bei atitinkamoje vietoje. Pripažinkime, kad prekyba iš sandėlio, kur pagrinde vykdoma kita kasdienė veikla, nėra ta patogiausia ir geriausia vieta lankytis pirkėjams ar tuo pačiu juos aptarnauti čia dirbančiam personalui, kurio pagrindinės funkcijos yra kitos. O tam, kad būtent klientams būtų visomis prasmėmis geriau, buvo atidaryta specializuota, turinti išskirtinai didelį asortimentą parduotuvė Šiauliuose. Todėl šiuo metu kiekviena vieta gali kokybiškiausiai atlikti savo tiesioginę - parduotuvė parduotuvės, sandėlis sandėlio.
Šiaulių parduotuvė tikrai talpina ir palaiko daugiau prekių nei bet kuri kita dviračių parduotuvė Lietuvoje, todėl tinkamą ir einamą prekę ten rasti ir įsigyti yra lengviausia. Žinoma, mūsų asortimentas yra labai platus ir beveik jokia parduotuvė negalėtų viso jo palaikyti ekspozicijoje, tačiau dėl to yra patogus ir galimas internetinio užsakymo variantas. Jei užsakymas pateikiamas laiku, prekės Jums bus pristatytos jau kitą dieną.
Iš kitos pusės jei nežinote kokia prekė Jums tinkama ir reikalinga, visų pirma tai reiktų išsiaiškinti ir dėl to tikrai galite parašyti mūsų konsultantams arba teirautis parduotuvėje.
Turime paminėti, kad parduotuvės personalas kaupia patirtį gaudami informaciją iš klientų, todėl kaskart planuodami prekių papildymą užsako prekes atitinkamai klientų paklausai. Negalime nepaminėti, kad net ir riboto ploto parduotuvėje vis surandame sprendinių ir vietų kur papildomai patalpinti atitinkamas prekių grupes, dėl ko vis daugiau skirtingų prekių artikulų yra ir bus palaikoma parduotuvėje. Tikimės tai padės ir Jums lengviau apsipirkti tiesiogiai parduotuvėje.
Esu labai patenkintas aptarnavimo kokybe. Gyvai neteko bendrauti, viskas vyko per el.paštą. Darbuotojai operatyviai ir suprantamai atsakinėjo į mano visus rūpimus klausimus. Ir nuoladėlę pritaikė :) Užsakiau gravel dviratį su priedais. Ryte pateikiau užsakymą, o sekančią dieną man skambina kurjeris dėl pristatymo. Superinė komanda ir parduotuvė! Rekomenduoju!
Per Bikko įsigijau ABUS spyą su individualiu raktu. Padėjo išspręsti visus nesklandumus su gamintoju. Labai dėkingas ir rekomenduoju!
Patarčiau pasisaugoti šios įmonės. Pirkau naują dviratį su daugybę defektų, iš dėžės ištrauktas naujas dviratis, buvo subraižytas, galinė kasetė "buktuota", pasirodo problema buvo įvorėje, negana to trūko grandinė, o dviratis visiškai naujas (klausimas ar jis tikrai buvo naujas, ar nebuvo grąžintas iš kito kliento kuris turėjo problemų), patyriau nemažai nuostolių, ne dėl savo kaltės, galiausiai pasiūlė garantinį remontą, nepaisant didelės darbuotojų nekompetencijos ir atmestinų sprendimų priėmimo, atgavau pinigus, deja dėl patirtų nuostolių įmonė net nesileido į kalbas, ką jau kalbėti apie jų esančių partnerių pinigų paėmimą už supakavimą ir išplovimą (20e) - išsiuntimui. Pasiūlė šantažuojančias sąlygas pinigų grąžinimui "liksite mūsų klientas, grąžinsime patirtus papildomus nuostolius", klientui statomos sąlygos ir savotiškas šantažas. Galų gale, po daugybės laiškų ir susirašinėjimu su nekompetetinga komanda ir ilgą laiką ignoruotų laiškų, buvau priverstas susisiekti su įmonės savininku/direktoriumi, kuris informavo, kad spręs šį reikalą. Praėjo jau beveik mėnesis, spėkite ar su manimi kas nors susisiekė. Todėl venkite šios įmonės, nes negana to, kad pardavinėją „neaiškius“ produktus, visiškai nesistengia rasti palankių sąlygų abejoms pusėms. Kai toks sunkus laikmetis dviračių bendrovėms, taip su klientais elgtis neteisinga. Pasistengsiu, kad mano esanti problema atsidurtu spaudoje ir kad apie ją sužinotų kuo daugiau žmonių.
Klientas 2021-05-24 15:35:54
Apeikite ratu, sugaišino laiką. Prekes įsidėje į parduotivę, sumokėjau, nieko neišsiuntė, prekių neturi. Remontuokit dviračius ir išjunkit tą eshopą, su tokiom pseudo paslaugom.
Apgailestaujame, kad likote nepatenkintas bandymu apsipirkti, tačiau nei šis atsiliepimas, nei reali situacija pardotuvėse (ypatingai šiais kriziniais dviračių versle metais) bei sandėlyje, nėra tokia kaip Jūs minite, kad prekių nėra. Tuo sezono metu ir dar tikėtina bent jau metus ar du, yra ir bus probemos su prekių ir dviračių prieinamumu, tačiau mūsų turimi likučiai ir pastangos turėti būtiniausias, dažniausiai leidžia pasiūlyti klientams tinkamas prekes arba jų alternatyvas. Taip pat, nors ir labai abstrakčiai paminėta, tačiau suprantame, kad Jūs užsakėte prekes, kurios tuo metu nebuvo prieinamos, tačiau konsultantai bandė pasiūlyti alternatyvas, jei tokių buvo, ir tikrai susisiekė su Jumis informuodami apie Jūsų užsakymo įvykdymo galimybes.
Dviračio remonto paslaugų nereklamuojame ir neskelbiame, kad teikiame, todėl jų paminėjimas komentare nėra korektiškas, tačiau ir tokiu atveju galime rekomenduoti serviso ir remonto paslaugas teikiančias įmonės, kurios tuo užsiima ir gali padėti.
Grazvydas 2020-06-02 08:24:23
Pirkau du dviračius abu tu ikrai nepigūs- komunikacija prasta- norint sužinot niuansus reikia įdėt daug pastangų- parduotuvėje Vilniuje šeimyniškių g siūlyčiau pakeist darbuotojus' nes kai per dieną skambini niekas neatsiliepa kam jie ten išvis trina šiknas- kitas niuansas norit kad atliktų aptarnavimą dviračio parduotuvėje teks nusivilt- žiūri tėvukas pro pirštus į savo darbą- po dviračio surinkimo teko persidarinėt pačiam'galinis ratas buvo bilenkaip uždėtas- palieki dviratį naują su mintim kad bus tvarkingai surinktas' bet gauni tik ragus apsilaužyt- mano išvada ir rekomendacija būsimam pirkėjui- taisyt dviratį tikrai ne-nusipirkt nusipirksi ko reikia ir patars visa kita nepatiko ir antrą kartą negryšiu
Labai apgailestaujame, kad galutiniame variante, dėl tam tikrų aptarnavimo proceso detalių ar nesusipratimo, likote nepatenkintas bendrai įsigytu produktu, nors tikimės, kad jie buvo parinkti pagal poreikius ir tinkami. Su personalu dirbame, stengiamės, kad klientai būtų tinkamai ir pilnai aptarnauti, o jiems suteikiamos kokybiškos paslaugos. Iš dalies dėl žmogiškųjų resursų situacijos trumpu dviračių sezono periodu ir tikslo kuo kokybiškiau bei pilnavertiškai aptarnauti klientus parduotuvėje, tiesiogiai klientų telefonu Vilniaus parduotuvė nekonsultuoja, tačiau norimus atsakymus tikrai galima gauti skambinanti nurodytais kontaktais.Taip pat esant serviso klausimams turime serviso partnerius, kurie tikrai suteikia kokybiškas ir savalaikes remonto ar aptarnavimo paslaugas.
romet 2020-04-26 08:05:53
Asortimentas didelis, kainos padorios, aptarnavimas puse velnio, bet:
Teko prieš ~2m įsigyti 24 colių romet rambler. Mokėjom papildomai, kad būtų surinktas ir sureguliuotas, tai pinigai į balą, nes viską paskui reikėjo pačiam iš naujo susitvarkyti. Amortizatorius absurdas, nei vaizdo nei naudos. Priekinės žvaigždės perdavimo taip ir nepavyko pasidaryti, kad normaliai veiktų. Lipdukai ir rėmo spalva išbluko, nors dviratis laikomas rūsyje. Ant saulės turbūt po kelių mėnesių nieko nebebūtų likę.
Antras dviratis bmx score, nors dėžė buvo su Romet logotipais. Žinojom, kad perkam ne HI-END'ą, bet kad bus ant tiek prastas, tikrai nesitikėjom. Iškart visas nubraižytas. Ratai buktuoti taip, kad greičiau 10km/h ir nepavažiuosi, nes visas purtosi, mėtosi. Galinė ašis trata, barška, nepadeda nei tepalas.
Atsiprašome ir gaila, kad nepasisekė su pirkiniais, tačiau visada ir būtinai reikia kreiptis į mus, o problemos tikrai bus ir yra sprendžiamos. Kaip žinome, minėtas Score dviratukas, kai kreipėtės buvo detaliai peržiūrėtas ir sutvarkytas meistro, o po to tikime ir visos problemos dingo. Abu minėti dviračiai nors ir nėra profesionalaus lygio, tačiau tikrai kokybiški ir patikimi.
Sėkmės naudojantis dviratukais.
Nepatariu pirkti šios įmonės BIKKO parduotuvėje internetu - nebent ieškote problemų. Prekė nebuvo atsiųsta, likau apkaltinta kad suvedžiau +370 nurodant savo mobilų numerį - atseit dėl to vietoje 8 jų programa įrašė kurjeriams 0 ir šie negalėjo atsiųsti sms apie siuntą. Nors atsiųstame užsakymo blanke mano numeris 100% tvarkingas. Apsipirkinėju internetu virš 10 m., bet apkantinta dėl įmonės programinės klaidos (jei tokia apskritai buvo) esu pirmą kartą. Pasakė kad jei dar kartą apmokėsiu kurjeriams - siuntimą pakartos. Paprašiau grąžinti lėšas, pinigus pervedė laiku. Aišku, mokestį už nesėkmingą jų siuntimą susimokėjau. Tai spręskit patys.
Labai patiko Vilniaus filialo parduotuvės darbuotojai. Tikri savo srities profesionalai. Ačiū!
Malonus ir greitas aptaravimas. Netikusi prekė buvo greitai pakeista į tinkamą. Rekomenduoju!
Eligijus 2020-09-12 04:37:11
Galėčiau prirašyti ilgą litaniją kodėl nerekomenduoju pirkti iš šitos parduotuvės. Bet parašysiu trumpai, nedarykit klaidos kaip aš ir apeikit tolimu ratu šitą įstaigą. Gaila, kad nepaskaičiau atsiliepimų prieš pirkdamas
Atsiprašome, tačiau Jūsų situacijos nežinome, o ir mūsų kolegos, kurių perklausėme neidentifikavo jos, (taip pat negavome jokio atsakymo iš Jūsų bandžius susisiekti el. paštu). Mums aktualu klientų teigiami atsiliepimai (kurių dažniausiai jie nerašo : () ir geros emocijos apsiperkant pas mus ar ieškant dviračio bei jų dalių. Žinoma, kad darbe pasitaiko klaidų, emocijų ir kitų nevadovėlinių ar gyvenimiškų aptarnavimo situacijų, tačiau mes visada stengiamės racionaliai jas spręsti bei taisyti, o esant procedūriniams "defektams" atlikti korekcijas, kad nepasikartotų.
Asortimentas didelis, kainos padorios, aptarnavimas puse velnio, bet:
Nerekomenduoju. Pasipūtę ir arogantiški. Kreipiausi dėl priekio žibinto dviračiui, kuris jų int. parduotuvėje kainuoja 23, 90€. https://www.bikko.lt/apsvietimas/priekines-lempos-zibintai/priekine-lempa-prox-aero-f-ii-1-led-180lm-usb/
Pasiteiravau, kodėl kaina, lygiai kaip varlė.lt :-), centas į centą. Nusiunčiau nuorodą, kad Lenkijoje internetinėje parduotuvėje toks žibintas, su 23% PVM kainuoja 14€. Paprašiau nuolaidos. Atrašė į el. paštą: Sveiki, galime parduoti už 23.89 Eur. Pagarbiai Bikko.lt. Vadybininkas net neprisistatė. Matyt įsižeidė :-). Čia ne man 1 ct nuleidote, čia parodėte, kiek yra vertas bendravimo lygis ir pagarba klientui.

Motobai
Moto-Baysport

Adresas: Savanorių pr. 74, LT-03148 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; didmeninė prekyba; dviračiai, paspirtukai; interneto parduotuvės.
MotoBaysport - didžiausias motociklų ir keturračių parduotuvių bei servisų tinklas Lietuvoje. Veiklą pradėjome nuo 2009m. ir šiuo metu turime parduotuves bei servisus : * Siesikų g. 13, Vilnius * Savanorių pr. 74, Vilnius * Brastos g. 6, Kaunas * Šilutės pl. 56/2, Klaipėda * Žemaitės g. 59, Šiauliai * J.TIlvyčio g...
Altas
Cobra Connex Vodafone

Adresas: Kalniečių g. 104, LT-50184 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; didmeninė prekyba; draudimas; durys, raktai, spynos; dviračiai, paspirtukai; krautuvai, keltuvai, liftai; langai; matavimo prietaisai; motociklai; vaizdo stebėjimo sistemos.
Altas oficialus Cobra Vodofone, Dignita, Mobotix, Dilax, Mobitex, Gerda, Ducati, Ligier ir k.t firmų atstovas Lietuvoje. Automobilių apsaugos, paieškos sistemos, alkoblokai, elektroniniai sprendimai viešajam transportui, didmeninė prekyba elektronikos prekėmis. Šarvuotos durys, metalinės durys, langai, - gamyba...
Aleina
Aleina.lt - Mototechnika, Dviračiai, Dalys

Adresas: Dvaro g. 49-2, LT-76345 Šiauliai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; akumuliatoriai; dviračiai, paspirtukai; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; miško, sodo, vejos technika; motociklai.
MB Aleina – jau ilgai prekyboje esanti įmonė. Prekiaujame tiek internetu, tiek fizinėse parduotuvėse. ALEINA.LT - Mūsų elektroninė parduotuvė, kasdien plečiasi asortimentu. Norime prisitaikyti prie tendencijų, būti lankstūs ir paslaugūs savo klientams. Stengiamės pripažinti ir taisyti savo klaidas. Visada suteikti...
Dviratininkas
Dviračiai, dviračių dalys Kaune, Šančiuose

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 31-3, LT-45257 Kaunas.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB DVIRATININKAS - prekyba dviračiais, dviračių detalėmis, aksesuarais parduotuvėje Kaune, Šančiuose ir internetu elektroninėje parduotuvėje bei dviračių remontas Kaune, Šančiuose. Mūsų asortimente: AZIMUT CORRATEC CTM CUBE DEMA KROSS MERIDA PUKY ROMET ORKAN UNIBIKE LEVIT GEOBIKE UMIT ir kiti žinomų gamintojų...
Provelas
Dviračių Centras

Adresas: Gintaro g. 12, Kretingalė, LT-96330 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: dviračiai, paspirtukai; apranga, drabužiai; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
Įmonė užsiima mažmenine ir didmenine dviračių, jų dalių, aksesuarų ir aprangos prekyba. Uab Provelas fizinės ir internetinės parduotuvės pavadinimas Dviračių Centras. Dviračių prekiniai ženklai: SILVERBACK - auštos ir vidutinės klasės dviračiai (Vokietija). Gamintojas nuolatos siekia pateikti geriausius dviračius...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walmart 139,37 +5,11%
Hasbro 82,42 +2,23%