Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Juta Jazz Kava

Atsiliepimai apie Juta Jazz Kava, UAB

restoranas...Grey, Brexit, Coffee Republic

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie Juta Jazz Kava, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Iš užsienio parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Brexit grill house garnyro kaina nepažymėta meniu, garnyras parduodamas atskirai nuo pagrindinio patiekalo. garnyro užsakymo metu padavėjai apie kainą neinformuoja. Kai atneša sąskaitą garnyro (2 indelių kaina) pasidaro lygi pagrindinio patiekalo kainai, supranti, kad kažkas su meniu ir kainodara nesutvarkyta.
Atsakyti
Prisegu vaizdus iš jūsų kavinės oro uoste. Staliukai nevalytos, žmonės neturi kur sėstis, sūrio pyragas senas, apdžiūvęs, staliukas be kojos, klubą, o kainos kažkodėl kosminės. Jeigu įsitrynėt į oro uostą, tai bent gerbkite keleivius, kurie didelio pasirinkimo čia neturi.
Atsakyti
Įmonės vadovas nedraugauja su realybe. Gali deti lytini organa ant darbuotoju... bet kol dirbi tokioje vietoje kaip oro uostas malonek skaitytis su klientais...