Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jūros NT, MB

Atsiliepimai apie Jūros NT, MB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Jūros NT, MB

Sveiki.
Noriu padėkoti Laurynui už profesionalią pagalbą perkant ir sudarant sutartį. Manau, kad mums labai pasisekė su tokiu nekilnojamojo turto asistentu Palangoje. Puikiai dirba. Dėkoju Laurynui už nuoširdų bendravimą. Drąsiai rekomenduoju.Dar karta nuoširdžiai dėkoju Ačiū.
Puikiai dirba. Sutvarkė dokumentus be priekaištų. Rekomenduoju kreiptis dėl pardavimo. Ypač ačiū Laurynui už kompetenciją.
agentas laurynas puikiai atlieka savo darba.jei visi taip dirbtu kaip laurynas manau lituvoje butu gyventi lengviau.didelis jam aciu.
Ačiū už pagalbą parduodant. Drąsiai rekomenduoju. Laurynas atsidavęs savo darbui, nuoširdus, patikimas, tiek pirkėjui, tiek pardavėjui vienodai paslaugus. Sėkmės darbuose.
Ačiū Jums. Buvau maloniai nustebinta, kad taip tiksliai ir paprastai pavyko pirkimas. Gavau visą informaciją, kurios reikėjo, patikslino į kokias detales atkreipti dėmesį, niekur nevėlavo.
Dėkoju Jolantai ir Laurynui už nuoširdų bendravimą. Manau, kad Jūs tikrai mylit savo darbą. Visada patarčiau į Jus kreiptis draugams ir pažįstamiems. Sėkmės Jums ir Įmonei.
Tariu dideli AČIŪ komandai už tarpininkavima parduodant buta.Sklandziai ir greitai buvo atlktas darbas.man paciai nieko rūpintis nereikėjo.visi dokumentai sutvarkyti be priekaistų.Tikrai rekomenduoju sita jauna komanda, šaunuoliai
Regina Bugailaitė
2021-06-12 13:00:57 IP 2e7r4186
Profesionalus brokeris, daug patariantis, žinantis rinkos kainas ir padėtį Palangoje ir už jos ribų.Ačiū jums labai, rekomenduoju.
Brokeris Laurynas perkant mums butą Palangoje operatyviai ir korektiškai sprendė visus iškylūsius klausimus, sandorio procedūras organizavo be priekaištų. Patikimas.
Super brokeris ir įmonė.Esu labai patenkinta darbu sugebėjo padaryti tai, ko kiti nepadarė, didelis dėkui ir spaudžia like. Sekmės darbuose.
Nuoširdžiai dėkoju direktoriui Laurynui Šveikauskui už išsamią visokeriopą pagalbą, surandant klientus ir parduodant nekilnojamą turtą Palangoje. Tokios kantrybės ir atsidavimo savo darbui tenka sutikti labai retai. Laurynas yra puikus pavyzdys nuo pat pradžios iki pabaigos, kaip reikia bendrauti, pasitikėti ir nenuvilti, tarpininkaujant tarp abiejų sandorio pusių.
Rekomenduoju 10/10 ir linkiu daug gerų sandorių.
Didelis ačiū Laurynui Šveikauskui už pagalbą įsigyjant būstą Palangoje. Atsižvelgiant į situaciją, esančią dėl Covid-19, viskas vyko greitai, profesionaliai ir labai paslaugiai. Baiminomės, jog nuotoliniu būdu tvarkyti reikiamus pirkimo dokumentus bus gana sudėtinga, tačiau Laurynas viską įvykdė ir suteikė visokeriopą pagalbą.
Tik teigiamos ir pačios nuoširdžiausios rekomendacijos.
Ačiū Laurynui, "Jūros NT" direktoriui už sklandų, greitą tarpininkavimą nusiperkant NT Palangoje. Malonu buvo jausti, kai atvažiuoji iš Kauno ir tave pasitinka Palangos pakraštyje, likus valandai iki sandorio parodo miestą, jūrą. Sandoris buvo labai greitas, neužtruko. Ačiū už tai, kad Laurynas iškart po sandorio susisiekė su Anglijoje gyvenančiu nauju turto savininku ir jį pradžiugino. Paprastume slypi sėkmė :)

Su gimtadieniu, Jūros NT! Linkime sėkmės. Dainius ir Vida Petrauskaitė - Dagilienė
Šaunuolis Laurynas Šveikauskas greitai surado klienta, suruoše visus reikamus dokumentus sandoriui užbaigti. Rekomenduoju 10/10
Esame dėkingi nekilnojamo turto agentui Laurynui Šveikauskui už greitai surastą pirkėją, ir dalykiškai bei profesionaliai įvykdytą pirkimo-pardavimo sandorį. Rekomenduotume pasikliauti šiuo atsakingu, punktualiu ir kantriu agentu, kuris jums padės išspręsti iškilusias problemas.
Esame dėkingi nekilnojamo turto agentui Laurynui Šveikauskui už greitai surastus pirkėjus ir dalykiškai
bei atsakingai įvykdytą pirkimo-pardavimo sandorį. Nuoširdžiai rekomenduotumėme šį punktualų ir kantrų agentą, kuris įkvepia pasitikėjimą.
Teko tureti reikalu su sia imone. Man labai patiko Lauryno Sveikausko uzsispyrimas, tikslo siekimas sugebejimas padeti atrodo net beviltiskiausioje padetyje.Jis sutvarke dokumentus bendravo su antstoliais ir siaip ne taip sandoris ivyko jo deka.Netgi atlikes savo darba jis ir toliau rupinasi kad ir pirkejai butu patenkinti ir neliktu jokiu nesutvarkytu galu.

Rinvest
Nauji butai ir kotedžai Vilniuje

Adresas: Pamiškės g. 2B, Miškinių k., LT-21119 Trakų r.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
UAB „Rinvest“ - nekilnojamojo turto vystytoja, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus, kuriuose ypatingą dėmesį skiria gyvenamajai aplinkai – ją kaskart stengiasi maksimaliai pritaikyti klientų gyvenimo būdui. Nuo 2012-ųjų „Rinvest“ įvykdė daugiau nei 30 įvairių naujos statybos butų, kotedžų...
Indema
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; projektavimas; statyba.
UAB INDEMA - technologiškai pažangi ir šiuolaikišku požiūriu pasižyminti bendrovė, užsiimanti nekilnojamo turto vystymu, statybų valdymu, energetiniais sprendimais bei modulinėmis sistemomis. UAB INDEMA dirba remdamasi socialiai atsakingo verslo principais. Tai atsispindi įmonės darbuose, vertybėse ir įmonės...
Groupinvest
Nauji butai Vilniuje

Adresas: Draugystės g. 17-1, LT-51229 Kaunas.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; statyba.
GROUPINVEST UAB – investicinių nekilnojamojo turto projektų plėtros ir vystymo įmonė, sėkmingai plėtojanti gyvenamosios paskirties pastatų projektus Vilniaus mieste ir rajone. Patikimi parneriai, žinios ir įgyta patirtis investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo srityje užtikrina kokybišką ir efektyvią...
Lithome
Nekilnojamojo turto vystymas

Adresas: Kareivių g. 11B-4a, LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas.
Rūpestingai apgalvoti namai – mūsų išskirtinis požiūris į būsto rinką. Darome viską, jog šeimų gyvenimas būtų patogus – kruopščiai apgalvojame projektų lokaciją mieste, renkamės tik puikiu susisiekimu ir saugia kaimynyste pasižyminčius rajonus. Siekiame, jog naujakuriai su džiaugsmu grįžtų namo – pasirūpiname...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...

balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu!
balduturgus.lt – greita, paprasta ir patogu! 11-17 18:46
balduturgus.lt – Lietuvoje jau septynerius metus sėkmingai veikiantis prekių ženklas, siūlantis platų naujų kokybiškų baldų asortimentą žemomis kainomis! Tiek internetinėje...
Naujo "Eften" fondo pirmasis pirkinys – biurų pastatas iš D. Nedzinsko
Naujo "Eften" fondo pirmasis pirkinys – biurų pastatas iš D. Nedzinsko 12-08 08:02
Visiškai šviežiai Estijos investicijų kompanijos "Eften Capital" įsteigtas žaliųjų investicijų principais besivadovaujantis fondas iš verslininko Dariaus Nedzinsko perka buvusią banko "Danske...
J. Bidenas pokalbį su V. Putinu aptarė su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas pokalbį su V. Putinu aptarė su sąjungininkais Europoje 12-08 07:38
JAV prezidentas Joe Bidenas ir Jungtinės Karalystės, Prancūzijos, Vokietijos ir Italijos lyderiai antradienį išreiškė paramą Ukrainos teritoriniam vientisumui, po vaizdo ryšiu surengto J. Bideno...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

AutoZone 2023,57 +7,64%
Adobe Systems 649,96 +4,49%