VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jurita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jurita

Atsiliepimai apie Jurita, UAB

Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Jurita, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
KLASTOTOJAI ir nekompeteningų asmenų irštva. Užjaučiu tuos kuriuos prijungė prie šios š.. priežiūros.
Atsakyti
Jie klastoja bet kokio balsavimo rezultatus, neaiškai įvyksta balsavimas, tipo nerandami gyventojų pateikti biuleteniai. O jei apklausa vyksta žodžiu tai eina tik pas tuos kurie tipo UŽ. KLASTOTOJAI!!!!
Atsakyti
Tikra "š*******o" kontora!!! Jų atlekama "priežiūra ir administravimas" kelia daug klausimų. O jau vien balsavimas dėl langų laiptinėje keitimo ir šiukšlių šalintuvų ir pamesti biuleteniai daug ką pasako. O pono administatoriaus kompetencija ir neveiksnumas......
Atsakyti
Dėkoju už bendradarbiavimą išvežant stambiagabarites atliekas. Didelis ačiū poniai Sigitai.
Atsakyti
Laba diena. Esu Vilniaus Rygos g. 40 gyventojas. Noriu sužinoti kokius namo atnaujinimo darbus atlikote už mūsų kaupiamasias lėšas. Šiuo klausimu kreipiausi pas pastatų priežiūros įmonę, , Jurita", bet vis jokio atsakymo nesulaukiu.
Atsakyti
"Džiugu", kad įmonei pritrūkus apyvartinių lėšų kažkas staiga susigribo, kad gi nebuvo siunčiamos 1 eur nesiekiančios mėnesinės sąskaitos už beveik 7 metus. Tada gražiai viską susumavo, parašė grasinantį raštą liepos 15 dienos data, įrašė, kad skolą reikia sumokėti iki liepos 21 dienos, kitaip skolą parduos, priskaičiuos delspinigių ir kitų netesybų. Įdomu tai, kad laišką išsiuntė liepos 21 dieną (yra pašto spaudas), neregistruotu paštu, džiugu, kad paštas šauniai dirba ir laiškas mus pasiekė 22 dieną, tai reikia viltis, kad delspinigių už vieną dieną nepaskaičiuos, ir kad skola dar nėra parduota
Atsakyti
Sveiki. Asmeniškai noriu padėkoti "Juritos" darbuotojams už greitą reagavimą ir gerai atliekama darbą. Didelis AČIŪ Albertui Januševičiui ir poniai Liudmilai.
Atsakyti
Visiska darbo nekompetencija Alberto Januševičiaus. Nesuprantu, kaip tokie žmonės dirba tokį darbą. Nuo pavasario buvo pranešta apie namo trūkumą (siūlių tvarkymo reikia), atsakė jog bus sutvarkyta, laikui bėgant buvo kelis kartus klausta kodėl neatliekami darbai, ir nei karto net neatsakė. Gal atostogauja puse metų?
Atsakyti
Tesiant epopeja su Taikos g. 129 5 auksto parapetu ir sienos siuliu remontu... Ponas Albertas pazadejo 100%, kad iki spalio 5 dienos visi darbai bus atlikti. Eilini karta apsimelavo, telefonu sio pono surasti neimanoma. Skambinant penktadieni, atsiliepia administratore ir seka pasakas, jog ji vienintele yra darbe is 40 sios imones apdraustuju! Imones vadovas yra mistine butibe, jo kontaktai saugomi nuo gyventoju. Lieka tik paduoti sia kontora i teisma ir siekti su ziniasklaidos pagalba, kad is sios imones butu atimtos teises dirbti Justiniskiu rajone. Truksta zodziu...
Atsakyti
Laba diena, nuo 2017 vasaros Taikos g. 129 namo 5 aukšto gyventojai laukia sienų plyšių remonto darbų. Visą 2018 vasarą skambiname namo administratoriui Albertui Januševičiui, pastarasis maitina pažadais, jog darbai ant dienų bus pradėti. Šiuo metu jau 2018-09-25 ir sienų remontas iki šiol nėra pradėtas. Ponas Albertas tik žada perskambinti ir vėl dingsta. Bute visos sienos yra padengtos pelėsių, neįgalus žmogus susirgi astma ir UAB Jurita darbuotojams tai yra žinoma. Nepaisant visų pastangų, nepavyksta net gauti sienų remontu užsiimančios įmonės kontaktų, susidaro nuomonė, kad UAB Jurita nieko nedaro, tik meluoja.. Lieka tik kreiptis dėl žalos atlyginimo teismo keliu, kas yra bus padaryta...
Atsakyti
Laba diena. Taikos g. 129 namo gyventojai jau 3 metus skambina, rašo, prašo, užpildė prašymą, kad pakeistų lentelę su namo numeriu 129. Namas prie pat kelio, 6 laiptinės (namų Nr. 129-139). Lentelė labai sena, skaičių nesimato. Nemato nei greitoji pagalba, nei policija, nei kitos tarnybos.
Jau pora metų gauname atsakymą, kad lentelė užsakyta........
Labai prašome sureaguoti į prašymą.
Nuviltas daugiabučio gyventojas
2017-10-25 18:47:25 IP 66gk9h3e
Atsakyti
Dar2016 metais kreipėmės UAB Jurita atstovės LIUDMILA P., kuri užima Energetikos tarnybos vadovės pareigas,
klausėme kokio galingumo naujus radiatorius reikai rinktis, bet patarė kreiptis parengti projektą.
Šildymo prietaisų galingumo nekeičiame, tiesiog norime pakeisti senuosius naujais.
2017-09-04 Liudmila nurodė kreiptis pas projektuotojus ir davė kontaktus, bet nurodyti projektuotojai informavo, kad projektas nereikalingas ir nukreipė atgal pas Liudmilą iš UAB JURITA.
Po 5 laiškų Liudmila paskambino ir pasiūlė rinktis pagal ilgį 1, 2 metro; 1, 1 metro, bet galingumų vatais pasakyti negalėjo. Dar priminus atmestinai parašė, kad riekia skaičiuoti po 100 ar 120 w/m2.

ENERGETIKOS TARNYBOS VADOVĖS paprašius nurodyti šildymo pietaisų galias vatais atsakymo taip ir nesulaukėme. Į laiškus neatsako, nei Liudmila, nei bendruoju įmonės paštu.

Nesuprantama iš kur toks aplaidumas?
Atsakyti
laba diena noreciau tiksliai suzinoti del sildymo atnaujinimo.Nors namo administratoeius pareiske kad nereikia bet kalbant su juo tel. jis pareiske kad ka sutiko gatveje paklause nes jis neturi laiko pas visus eiti ir klausti ar reikiaa sildymo?Ar toks buti namo administratorius gal jo nuomone ir kita ziema visai nereikes sildymo idomu juk reikejo rinkti gyventoju parasus o ne savo nuomone ir keliu pasisakymu spresti! Dar reiketu nors karta i metus surengti gyventoju susirinkima o tai daryti ne vasara kai zmones atostogauja o po darbo! Jai zmogus nenori dirti tai tegul atsisako.Lauksiu atsakymo.Juk cia bendrija turi visi spresti o ne vien jo nuomone!
Atsakyti
2015-02-19 kreipėmės į UAB Jurita atstovą, namo administratorių Albertą Januševičių, dėl dėl neveikiančio šviestuvo prie laiptinės.
2015-03-26 dar vis neturime nei šviestuvo nei lemputės. Aplaidumas stebina, o sąskaitas už pastato priežiūrą atsiunčia.
2016-01-01 šaunuoliai! Šviestuvai pagaliau įrengti metų pradžioje ir gyventojams vaikščioti tamsoje tapo saugiau. Ačiū!
www.taikos87.blogspot.lt
2015-09-20 12:37:50 IP 55pd4tva
Atsakyti
Kaip aplaidžiai elgiasi ši įmonė skaitykite www.taikos87.blogspot.lt
Namo administratorius UAB JURITA atstovas Albertas Januševičius neatlieka tinkamai savo funkcijų elgdamasis labai aplaidžiai.
Atsakyti
Light Year 2015-03-04 11:24:13
Teko bendrauti dėl sąskaitų su įmonės atstove Rūta Radušyte, komunikacija su klientu gera į klausimus operatyviai atsakė.
Su įmonės atstovu Albertų Januševičiumi bendrauti sklandžiai nesiseka: atsako atmestinai arba neatsako.
Įmonė administruoja Taikos g. 87 namą. Namo laiptinėje trūksta įšorinių palangių, taip šlampa pastato konstrukcija ir taip prededa konstrukcija irti. Žalą neatidėliotinai reikia stabdyti ir įrengti nukritusias palanges, bet Albertas Januševičius kažkodėl tuo nesirūpina, o saskaitą kiekviena mėnesį už nuolatinę objektų priežiūrą gauname, tad klausimas už ką mokame 0.04 EUR/m2 jei priežūra neatliekama.
Bendros patalpos rūsyje užkrautos šiukšlėmis, mėtosi gyvūnų išmatos, kabo voratinkliai. Šiukšlių prikrauta net po namo laiptine, o tai griežtai draudžiama. Tokia situacija toli gražu neatitinka higienos normų ir priešgaisrinės saugos reikalavimų.
Kreipėmės 2015-02-19, 02-20 pažadėjo atsakyti pirmadienį, pirmadienį atsakymo nesulaukėme ir teko priminti, antradienį 02-24 sulaukėme atmestinai surašyto atsakymo, kur apie palanges atsakyta kaip apie vidaus ir atseit žmonės turi atsargiai laistyti gėles, kad nešlaptų sienos konstrukcija (tai leidžia teigti kad apie keliolika nesamų palangių administratorius net nežino, nors jau keli metai ten jų nėra).
Atsakymo iki šiol nesulaukėme apie šiuos ir kitus klausimus.
Užklausėme 2015-02-21 dėl paslaugų išvardintų mokėjimo lapeliuose patikslinimo, iki šios dienos atsakymo negavome.
Apmaudu, kad Albertas Januševičius taip vangiai reaguoja ir susidaro vaizdas, kad dirbti su klientais nenori. Bandysime kreiptis į įmonės vyresnybę.
2015-03-04 surašėme pretenziją.
2015-03-10 gavome įmonės atstovės Jūratės Kaštelionienės atsakymą. Ačiū.
Atsakyti
Teko bendrauti dėl sąskaitų su įmonės atstove Rūta Radušyte, komunikacija su klientu gera į klausimus operatyviai atsakė.
Su įmonės atstovu Albertų Januševičiumi bendrauti sklandžiai nesiseka: atsako atmestinai arba neatsako.
Įmonė administruoja Taikos g. 87 namą. Namo laiptinėje trūksta įšorinių palangių, taip šlampa pastato konstrukcija ir taip prededa konstrukcija irti. Žalą neatidėliotinai reikia stabdyti ir įrengti nukritusias palanges, bet Albertas Januševičius kažkodėl tuo nesirūpina, o saskaitą kiekviena mėnesį už nuolatinę objektų priežiūrą gauname, tad klausimas už ką mokame 0.04 EUR/m2 jei priežūra neatliekama.
Bendros patalpos rūsyje užkrautos šiukšlėmis, mėtosi gyvūnų išmatos, kabo voratinkliai. Šiukšlių prikrauta net po namo laiptine, o tai griežtai draudžiama. Tokia situacija toli gražu neatitinka higienos normų ir priešgaisrinės saugos reikalavimų.
Kreipėmės 2015-02-19, 02-20 pažadėjo atsakyti pirmadienį, pirmadienį atsakymo nesulaukėme ir teko priminti, antradienį 02-24 sulaukėme atmestinai surašyto atsakymo, kur apie palanges atsakyta kaip apie vidaus ir atseit žmonės turi atsargiai laistyti gėles, kad nešlaptų sienos konstrukcija (tai leidžia teigti kad apie keliolika nesamų palangių administratorius net nežino, nors jau keli metai ten jų nėra).
Atsakymo iki šiol nesulaukėme apie šiuos ir kitus klausimus.
Užklausėme 2015-02-21 dėl paslaugų išvardintų mokėjimo lapeliuose patikslinimo, iki šios dienos atsakymo negavome.
Apmaudu, kad Albertas Januševičius taip vangiai reaguoja ir susidaro vaizdas, kad dirbti su klientais nenori. Bandysime kreiptis į įmonės vyresnybę.
Atsakyti
Tokia tvarka ir su tokiu savavaliavimu dar nesusidurėme dar niekada kokia yra šiuo metu Juritoj.Gyventojų neatsiklausia, daro viską savavališkai, mokame tūkstančius kiekvieną mėnesį už neva kažkokius remontus.Tai vieną balkoną pariame dviem metaliniais strypais už kuriuos namo gyventojai turi mokėti tūkstantį, tai tarpblokines siūles virš vieno buto užglaisto ir gyventojai vėl turi mokėti tūkstančius, remontuoja katilinę kiekvieną mėnesį ir irgi už tūkstančius. O jūs manote, kad imanoma išsireikalauti sąmatų ar konkursų skelbtų rezultatų atliekamiems darbams.Ne, ne, ne... Viso labo tik sugeba pakabinti skelbimą, kad tą mėnesį mokėsite tiek ir tiek.Gyventojai pasipiktinę.Jų politika, ką noriu tą darau.Visi durni, nieko neišmano, gali sakyti nesakyti taip kaip į sieną, reakcijos jokios.Nu ir prigyvenom laikus. Fu, fu, fu...

Taip pat rekomenduojame

Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Nobaltis
Patalpų valymas | Teritorijų priežiūra

Adresas: Šaltoniškių g. 93, Pikeliškės, LT-15140 Vilniaus r.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Socialinė įmonė UAB ,,Nobaltis“ yra valymo paslaugas teikianti įmonė, kurios specialistai yra sukaupę 20 metų patirtį visose valymo ir pastatų administravimo sferose. Įmonės veikla atitinka šiuos ISO standartus: ISO 14001:2004 , OHSAS 18001:2007 , ISO 9001:2008. Turime visas reikalingas saugumo pažymas ypač...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ofnis
Profesionali valymo įranga

Adresas: Naugarduko g. 29, LT-03227 Vilnius.
Veiklos sritys: plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; autokosmetika; automatizavimas, automatika; automobilių plovyklos; buitinė technika; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; įrankiai; kompresoriai, siurbliai; komunalinė technika; komunalinės paslaugos; miško, sodo, vejos technika; pramonės įrengimai; statybos technika, įranga, nuoma; švaros, valymo paslaugos; technologinė įranga; valymo priemonės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; žemės ūkio technika.
UAB Ofnis pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba profesionalia valymo įranga, plovimo įranga, aukšto slėgio valymo įranga, komunaline technika bei valymo chemija. Pagrindinės Ofnis prekių grupės: patalpų valymo įranga, plovimo įranga, lauko teritorijų priežiūros įranga, gatvių priežiūros įranga, šlavimo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Kokie bus pinigai skaitmeniniame amžiuje
Kokie bus pinigai skaitmeniniame amžiuje 12-02 08:48
Nuo senovės Graikijos laikų pinigų sąvoka tapatinama su grynaisiais – monetos ir vėliau atsiradę banknotai iki šių dienų yra efektyvi ir plačiai priimama kasdienio atsiskaitymo priemonė.
"Salesforce" perka "Slack" už 27,7 mlrd. USD
"Salesforce" perka "Slack" už 27,7 mlrd. USD 12-02 08:35
JAV programinės įrangos kūrėja "Salesfocre" sutiko pirkti komunikacijos įrankių kūrėją "Slack" už 27,7 mlrd. USD.
Apklausa: daugėja "Rail Balticos" projektą teigiamai vertinančių gyventojų
Apklausa: daugėja "Rail Balticos" projektą teigiamai vertinančių gyventojų 12-02 07:55
"Rail Balticos" projekto žinomumas visuomenėje per metus paaugo, o du trečdaliai gyventojų mano, kad europinis geležinkelis Lietuvai yra reikalingas, parodė bendrovės "LTG Infra" užsakymu atlikta...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Karantino metu Jūs:

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Western Digital 47,27 +5,33%
CBS 40,77 +3,63%
Facebook 286,55 +3,46%
Hasbro 96,19 +3,40%
ConocoPhillips 39,27 -0,73%
Avon 5,60 -0,88%
Moody's 279,20 -1,11%
3M 170,52 -1,28%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 58,40 +6,96%
Apelsinai 0,61 0,00%
Kava 3,35 -8,72%
Vištiena 1,50 +2,04%
Ryžiai 471,00 -7,10%
Dyzelis 1,15 +2,68%
Sidabras 24,23 -5,87%
Cukrus 0,61 +3,39%