Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Juris LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Juris LT

Atsiliepimai apie Juris LT, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Juris LT, UAB

This company is fraud they buy people in court to bribe companies and to steal money from normal companies.

i will attach in this comment the prove that all was paid correctly but still this company Juris tries to get money from us in fraudulent way
Juris LT - skolų išieškojimo įmonė
2018-12-28 10:48:46 IP 78.56.225.135
Negražu 2018-12-27 22:28:40
Žmones pasižiūrėkite: https://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=213.159.37.87 irhttps://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=78.56.246.217 kiek šie dundukai terorizuoja Lietuvos įmonių.
Visas sąrašas nesąžiningų verslininkų ir nemokių įmonių. Žmonės turi žinoti su kuo dirba ir taip apsisaugoti nuo skolų susidarymo. Tikimės Jūsų nėra šitame sąraše.
Juris LT - skolų išieškojimo įmonė
2018-12-28 10:44:37 IP 78.56.225.135
Alvydas 2018-12-27 22:19:23
Atsargiai, rinkoje veikia įmonėlė Juris LT, veikia įžūliai, už nugaros nuperka beviltiškai teisiškai pralaiminčiųjų kreditorines skolas, šiuo atveju iš UAB "Meistritas", kuris mums taip suremontavo automobilio buferį, kad automobilis pirmoje kelionėje užkalė variklį ir vos nesudegė visas, staiga išbėgus antifrizui. "Meistritui" ir jo savininkui Joneliui nėra, kaip apsiginti, ir jie parduoda mūsų skolą, kažkokiam Juris LT, aišku gauna ne 100 proc.,
bet kad ir gavęs 50 proc. p. Jonelis laimingas pasidengęs "remonto" išlaidas, bet pamiršęs mums sumokėti per 6000 eur. variklio atstatymo išlaidų.
Čia Lietuvoje matyti ženklai, įmonių veikiančių, liūdnai Rusijoje pagarsėjusių kolektorių principu. Juris LT manau viena iš jų.
p. Alvydai iš žemiau esančios viešos informacijos, aiškiai matosi Jūsų įmonės hroniški nemokėjimai ir velavimai. Situacija šiek tiek kitokia, dėl Jūsų tariamos žalos mūsų klientas negavo jokio dokumento su prašymų ją atlyginti. Artimiausiu metu dokumentai bus perduoti į teismą. Priminsiu jog visos sąskaitos ir skolų suderinimo aktai pasirašyti ir darbai priimti.
UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas
2018-09-28 09:54:10 IP 213.159.37.87
Dalia Abromavičienė 2018-09-27 12:31:36
Jus rimtai galvojate, kad tokio kvailumo atsakymas padės jums realibituotis? Jus pažįstate visus įmonių akcininkus? "prisistatykite savo vardu" kas per...?!

Mes padarysime viską, kad apsaugoti visus, kas norės į jus kreiptis. Mes ir mūsų draugai, visur kur įmanoma paliksime atsiliepimus, užsakysime strapsnį. Visi sužinos kokio lygio yra įmonė ir jos vadovė Gerda Jarienė, koks yra jos požiūris į užsakovą ir bendrai į žmonės. Jeigu nėra įstatymo, kuris apsaugotu žmonės nuo tokių veikėjų, teks padaryti tai patiems.
Gal galite patikslinti įmonės pavadinimą? Nemanome, kad turėtume reabilituotis, o Jūsų mįslės mums neaiškios. Visada galite pasiskambinti nurodytais telefonų numeriais, Jums bus suteikta išsami informacija.
Dalia Abromavičienė
2018-09-27 12:31:36 IP 88.119.140.32
UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas 2018-09-26 21:01:11
Gerbiama Dalia Abromavičiene,
Gal prisistatykite tikru vardu! Su tokiu tariamu asmeniu UAB „Juris LT“ reikalų neturi ir neturėjo.
Nemanome, kad galėtumėte vertinti mūsų kompetencijas, gal reikėtų laiku vykdyti savo finansinius įsipareigojimus!

UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas
2018-09-26 21:01:11 IP 84.46.255.64
Dalia Abromavičienė 2018-09-26 14:18:38
Norime perspėti visus, kas galvoja pradėti ar patikėti savo reikalus šitai įmonei: jokiais būdais to nedarykite.

Ypatingas dėmesys Gerdai Jarienei, kuri drįsta eiti vadovės pareigas. Jai būtų pavojinga patikėti valytojos pareigas, nekalbant apie teisinius dalykus.
Gerbiama Dalia Abromavičiene,
Dalia Abromavičienė
2018-09-26 14:18:38 IP 88.119.140.32

UAB Juris LT skolų išieškojimo įmonė
2018-08-30 08:43:30 IP 78.56.246.217
Klientas 2018-08-29 23:58:15
Visiska sugriuvusi kompanija, visi ju veiksmai skolu isieskojime rasyti i rekvizitus ir i facebooka, daugiau nelabai ka ir sugeba. Niekam nerekomenduoju kreiptis, geriau tada iskart susitaikyti su ta mintimi, kad pinigai prarasti ir galvoti kaip juos vel uzdirbti. Vien paziurejus i metine apyvarta, cia suma su isieskotais pinigais 10-20t eur
Gerbiamas, p. Tomai Trakeli,
Jūs neesat mūsų klientas, Jūsų vadovaujama įmonė UAB "Transtoma" yra mūsų skolininkė. Kalbėti apie tai kas ka gali, būtų nelogiška, kai nevykdomi įsipareigojimai ir nesumokami mokesčiai.
Artimiausiu metu gausite dokumentus iš teismo.
2018-05-13 20:38:07
š*******o kontora. Apeikit šitą įmonę, tik nekompetetingas žinutes rašinėja, daugiau nieko nepadaro.
Gerb. p. Ryti Sankauskai, kada Jūsų vadovaujama įmonė UAB "Norduva" padengs įsiskolinimą?
Ramunas 2018-01-23 20:40:10
Labai nerimta įmonė, nepatariu su jais prasidėti.
p. Ramūnai ar Eugenijau (emaile toks vardas nurodytas) galima konkrečiau? Paaiškinsim situaciją, kaip spėjame, turite įsiskolinimą. Labai nerimta slėptis už interneto.
Labai nerimta įmonė, nepatariu su jais prasidėti.

Sostinės teisė
Adresas: Laisvės pr. 115A-57, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; tarpininkavimas; teisinės paslaugos.
UAB „SOSTINĖS TEISĖ" teisinių paslaugų įmonė, kurioje dirba kvalifikuota, per visą įmonės egzistavimo laikotarpį sukaupusi vertingos patirties ir pasiekusi aukštą paslaugų teikimo lygį teisininkų komanda. Teikiame teisines paslaugas bei konsultacijas visose teisės srityse fiziniams bei juridiniams asmenims...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Antstolio teikiamos papildomos paslaugos: Faktinių aplinkybių konstatavimas, turto saugojimas ir administravimas vykdymo procese Atsiskaitymų ir mokėjimų administravimas, skolų administravimas užsienyje ir Lietuvoje Skolos...

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%