Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Juris LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Juris LT

Atsiliepimai apie Juris LT, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Juris LT, UAB

Dal, ba, jo bai.- dal, ba, jo bai.
d********i, d********i.
Faktas 2021-04-24 17:27:33
s*******o kontora, senai reiketu uzdaryti
Reikėtų. Bet reikėtų elgtis teisiškai ir pareikšti prokuratūrai apie įtarimus nusikalstama veikla šiai kontorai.
s*******o kontora, senai reiketu uzdaryti
Nieko gero negaliu pasakyti, bet kaip tam anekdote.. kad sąžiningų teisninkų nebūna;) gauni, kad sumokėti už skola, laiškas ateina kovo 1 ir sumokokėti iki kovo 2, ..aa ir neparašyta už ką.
Skolos? Mes įmonei "Vetfarmas" neskolingi. O tapome skolingi už Jūsų kažkokį darbą??? Kokį??? Tai kad nieko nepadarėte. Jūs naglai žinodami, kad mes neskolingi duodate į teismą. Dar neteko girdėti tokių darbo metodų, bet tai matyt hienų kontoros darbo metodas. Ir liūdniausia, kad įmonė "Vetfarmas" siunčia prekių pasiūlymus, siūlosi į draugus o pasakyti, kad yra užsilikusi skolelė liežuvio neturi. Ir čia tada kontora Juris uždeda mokestį (neaišku už ką) ir dedasi dideliais teisininkais. Su jumis bus atsiskaityta per nutartyje numatyta laiką nuo nutarties gavimo dienos. O per tą laiką pasidomėsime situacija. Ir ne jums komentuoti kiek ir kas turi skolų. Fui, net šlykštu pasidarė.
Kaip netikėtai tapti niekšu skolininku ir dar teismo pripažintu? Juris jums padės. Bendradarbiaujant su viena įmone atsirado nedidelis įsiskolinimas tiek vienai, tiek kitai įmonei (sumos apie 50 eur. ir keletą eur.) galutiniam rezultate viena įmonė perdavė įsiskolinimą Juris, kuris prie 50 eur. skolos pridėjo 40 eur. savo kažkokio darbo, tik klausimas kokio??? Pradėjus aiškintis su įmone, kuri perdavė skola, ši atsiprašinėjo už įvykusį nesusipratimą dėl išlindusios skolos 51 eur., (nes matyt kažkur buvo "pasimetusi" nes nei jie ieškojo, nei kokį priminimą siuntė). Mes skolą apmokėjome o jie dar net dovanų atvežė ir pažadėjo sutvarkyti šį reikalą. Bet gavome raštą iš teismo su nurodymu, kad turime padengti 40 eur. įsiskolinimą Juris už kažkokį darbą. Taigi rezultate su įmone su kuria bendradarbiavome nutraukėme ryšius ir kitiems nerekomenduosime dirbti, nes jie pirmiausiai nesusisiekė su mumis dėl skolelės o perdavė Juris o tai tiesiog mažų mažiausiai nefaina o dėl Juris mes dar pasitarsime su teisininkais (o jų mūsų klientų tarpe yra ir labai garsių) ir arba nurysime šią karčią piliulę, arba pasibylinėsime. Aišku skolininkais geriau nebūti, nes pinigai visiems reikalingi, ir mes turime skolininkų bet verslo kultūra turi būti o Juris kaip suprantu aplamai hienų kontora. Ateityje būsime atidesni renkantis partnerius.
Juris LT - skolų išieškojimo įmonė 2020-04-15 09:54:11
p. Arvydai Zolubai,
Jūsų komentaras be jokių argumentų. Reikėjo rašyti, kad Jūsų vadovaujama įmonė UAB "Vilniaus dagris" neįvykdo finansinių įsipareigojimų ir kad kreditoriams primenat apie buvusį bankrotą UAB "Dagris". Argumentai prisegti žemiau.
Šlykštoka prorusiška būtybė. Ne vieta tokiom firmom ir firmelėm Lietuvoje. Toks pastebėjimas
2020-04-25 15:15:38 IP 28m86ubf
Tomas 2020-04-24 16:53:52
Rekomenduoju sia imone kurie turi problemu su skolininkais, dirba grieztai, bet uztikrintai. Jau buvau prarades vilti atgauti savo skola is apgaviku imones kurie isviliojo pinigus apgaules budu, bet siandien pranese, kad pinigai pervesti i mano saskaista. Aciu jums labai, saunuoliai!!
Ačiū už pasitikėjimą.
2020-04-15 09:54:11 IP 28m86ubf
p. Arvydai Zolubai,
LAIMA NORKUTE UAB JOLATRANS
2019-05-07 13:27:11 IP 2jucaqfk
Juris LT, UAB administracija 2019-05-07 13:03:39
Gerbiama, p. Laima,
Jūs pamiršote paminėti, jog teismo sprendimas įsigaliojo ir jį reikia vykdyti. Dar pabrėžiame, kad įvardintą skolą 340 EUR turėjote padengti lygiai prieš metus 2018.05.18, tai tik parodo kokia patikima yra Jūsų įmonė.
Taip pat galite prisegti patvirtintą iš mūsų pusės Jūsų minimą raštišką garantą. Toks dokumentas neegzistuoja, taip kad apie kažkokius susitarimus diskutuoti neverta.
Su savo mokumu galite susipažinti žemiau.
Aš nieko nepamiršau paminėti- teismo sprendimui neįsigaliojus dar su Jumis buvo sutarta, pagal Jums priimtinas datas, iki kada aš galiu sumokėti ir paprašėte atsiųsti Jums raštiškai įsipareigojimo garantą, bet kad Jūs dar man atsiūsite patvirtinimą, kurio dabar prašote- to nepaminėjote. Ir dabar aišku kodėl- nes tokia Jūsų darbo specifika- Jums negalioja jokie susitarimai.
Taipogi, neprisiimkite garbės, kad aš Jums skolinga metus laiko-lygiai mėnuo, kai išduotas teismo įsakymas. Jei galvojate, kad įkeldami mano įmonės mokėjimo istoriją man padaryste gėdą- tai tikrai ne, man svarbiau, kad skolos yra mokamos, dengiamos dalimis, sunkiai, bet nepaskelbtas joks bankrotas, įmonė neuždarinėjama ir nei vienas buvęs įmonės klientas nebus apgautas ir paliktas su skolomis. Tai tik verslas- kuris nepavyko ir svarbu prisiimti atsakomybę.
Daug bjauriau atrodo Jūsų noras apgaule išsireikalauti pinigus- būtų užtekę tik atsakymo, kad joks atidėjimas negalimas ir laukiate tik teismo sprendimo įsigaliojimo- sekančią dieną perduodate antstoliams.
Juris LT, UAB administracija
2019-05-07 13:03:39 IP 66gk9i4v
LAIMA NORKUTE UAB JOLATRANS- 2019-05-07 11:48:58
Noriu informuoti apie uab juris darbą, kurį jie įvardija, kaip "tokia mūsų darbo specifika" (p. Tatjana Spiridonova
Teisininkė, Skolų išieškojimas ir teisinės paslaugos, UAB "Juris LT"). Jiems perėmus kreditinį įsipareigojimą iš mūsų kliento, kuriam nesumokėjome laiku, buvo sutarta telefonu galima data iki kada UAB JOLATRANS galės sumokėti įsiskolinimą, šią datą kaip įmanomą nustatė pati teisininkė Tatjana, ko pasekoje buvo nusiūstas raštiškas garantas sumokėti įsiskolinimą iki sutartos datos, tačiau "už nugaros" jie padarė kaip jiems reikėjo- perdavė antstoliams 340, 00 Eur sumą išieškojimui, o savo veiksmus telefonu pavadino "tokia mūsų darbo specifika".
Būkite budrūs, jei turėsite savo versle "reikalų" su šia įmone- susidūria juk dažnas versle su sunkumais, tai ši kompaniją piktybiškai Jums pridės papildomų išlaidų, nemalonumų.
Ne korektiška, ne patikima kompanija- ką ir byloja visi čia surašyti komentarai.
Gerbiama, p. Laima,
Su savo mokumu galite susipažinti žemiau.
LAIMA NORKUTE UAB JOLATRANS-
2019-05-07 11:48:58 IP 2jucaqfk
This company is fraud they buy people in court to bribe companies and to steal money from normal companies.

i will attach in this comment the prove that all was paid correctly but still this company Juris tries to get money from us in fraudulent way
2018-12-28 10:48:46 IP 28m86ubf
Negražu 2018-12-27 22:28:40
Žmones pasižiūrėkite: https://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=213.159.37.87 irhttps://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=78.56.246.217 kiek šie dundukai terorizuoja Lietuvos įmonių.
Visas sąrašas nesąžiningų verslininkų ir nemokių įmonių. Žmonės turi žinoti su kuo dirba ir taip apsisaugoti nuo skolų susidarymo. Tikimės Jūsų nėra šitame sąraše.
2018-12-28 10:44:37 IP 28m86ubf
Alvydas 2018-12-27 22:19:23
Atsargiai, rinkoje veikia įmonėlė Juris LT, veikia įžūliai, už nugaros nuperka beviltiškai teisiškai pralaiminčiųjų kreditorines skolas, šiuo atveju iš UAB "Meistritas", kuris mums taip suremontavo automobilio buferį, kad automobilis pirmoje kelionėje užkalė variklį ir vos nesudegė visas, staiga išbėgus antifrizui. "Meistritui" ir jo savininkui Joneliui nėra, kaip apsiginti, ir jie parduoda mūsų skolą, kažkokiam Juris LT, aišku gauna ne 100 proc.,
bet kad ir gavęs 50 proc. p. Jonelis laimingas pasidengęs "remonto" išlaidas, bet pamiršęs mums sumokėti per 6000 eur. variklio atstatymo išlaidų.
Čia Lietuvoje matyti ženklai, įmonių veikiančių, liūdnai Rusijoje pagarsėjusių kolektorių principu. Juris LT manau viena iš jų.
p. Alvydai iš žemiau esančios viešos informacijos, aiškiai matosi Jūsų įmonės hroniški nemokėjimai ir velavimai. Situacija šiek tiek kitokia, dėl Jūsų tariamos žalos mūsų klientas negavo jokio dokumento su prašymų ją atlyginti. Artimiausiu metu dokumentai bus perduoti į teismą. Priminsiu jog visos sąskaitos ir skolų suderinimo aktai pasirašyti ir darbai priimti.
UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas
2018-09-28 09:54:10 IP 66gk9i4v
Dalia Abromavičienė 2018-09-27 12:31:36
Jus rimtai galvojate, kad tokio kvailumo atsakymas padės jums realibituotis? Jus pažįstate visus įmonių akcininkus? "prisistatykite savo vardu" kas per...?!

Mes padarysime viską, kad apsaugoti visus, kas norės į jus kreiptis. Mes ir mūsų draugai, visur kur įmanoma paliksime atsiliepimus, užsakysime strapsnį. Visi sužinos kokio lygio yra įmonė ir jos vadovė Gerda Jarienė, koks yra jos požiūris į užsakovą ir bendrai į žmonės. Jeigu nėra įstatymo, kuris apsaugotu žmonės nuo tokių veikėjų, teks padaryti tai patiems.
Gal galite patikslinti įmonės pavadinimą? Nemanome, kad turėtume reabilituotis, o Jūsų mįslės mums neaiškios. Visada galite pasiskambinti nurodytais telefonų numeriais, Jums bus suteikta išsami informacija.
Dalia Abromavičienė
2018-09-27 12:31:36 IP 2i24unm0
UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas 2018-09-26 21:01:11
Gerbiama Dalia Abromavičiene,
Gal prisistatykite tikru vardu! Su tokiu tariamu asmeniu UAB „Juris LT“ reikalų neturi ir neturėjo.
Nemanome, kad galėtumėte vertinti mūsų kompetencijas, gal reikėtų laiku vykdyti savo finansinius įsipareigojimus!

UAB „Juris LT“, skolų išieškojimas
2018-09-26 21:01:11 IP 2e8oo4uo
Dalia Abromavičienė 2018-09-26 14:18:38
Norime perspėti visus, kas galvoja pradėti ar patikėti savo reikalus šitai įmonei: jokiais būdais to nedarykite.

Ypatingas dėmesys Gerdai Jarienei, kuri drįsta eiti vadovės pareigas. Jai būtų pavojinga patikėti valytojos pareigas, nekalbant apie teisinius dalykus.
Gerbiama Dalia Abromavičiene,
Dalia Abromavičienė
2018-09-26 14:18:38 IP 2i24unm0

UAB Juris LT skolų išieškojimo įmonė
2018-08-30 08:43:30 IP 28m87iu9
Klientas 2018-08-29 23:58:15
Visiska sugriuvusi kompanija, visi ju veiksmai skolu isieskojime rasyti i rekvizitus ir i facebooka, daugiau nelabai ka ir sugeba. Niekam nerekomenduoju kreiptis, geriau tada iskart susitaikyti su ta mintimi, kad pinigai prarasti ir galvoti kaip juos vel uzdirbti. Vien paziurejus i metine apyvarta, cia suma su isieskotais pinigais 10-20t eur
Gerbiamas, p. Tomai Trakeli,
Jūs neesat mūsų klientas, Jūsų vadovaujama įmonė UAB "Transtoma" yra mūsų skolininkė. Kalbėti apie tai kas ka gali, būtų nelogiška, kai nevykdomi įsipareigojimai ir nesumokami mokesčiai.
Artimiausiu metu gausite dokumentus iš teismo.
2018-05-13 20:38:07
š*******o kontora. Apeikit šitą įmonę, tik nekompetetingas žinutes rašinėja, daugiau nieko nepadaro.
Gerb. p. Ryti Sankauskai, kada Jūsų vadovaujama įmonė UAB "Norduva" padengs įsiskolinimą?
Ramunas 2018-01-23 20:40:10
Labai nerimta įmonė, nepatariu su jais prasidėti.
p. Ramūnai ar Eugenijau (emaile toks vardas nurodytas) galima konkrečiau? Paaiškinsim situaciją, kaip spėjame, turite įsiskolinimą. Labai nerimta slėptis už interneto.
Labai nerimta įmonė, nepatariu su jais prasidėti.

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EASY DEBT SERVICE
Skolų pirkimas. Skolų išieškojimas.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: A. Mickevičiaus g. 50, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...
Skola ir teisė
Skolų išieškojimas Europoje

Adresas: Gedimino g. 5-7, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; informacijos teikimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; kontrolės tarnybos; tarpininkavimas; teisinės paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
MB „Skola ir teisė“ siūlo pilną kreditų valdymo paslaugų paketą: Skolų išieškojimas Lietuvoje Skolų išieškojimas užsienyje Kreditų rizikos vertinimas Prevencija Skolų administravimas Teisinės priežiūros paslaugos Dokumentų teismui rengimas MB „Skola ir teisė“ specialistai konsultuoja ir suteikia įmonėms informaciją...

C. Mungeris gailisi dėl kriptovaliutų sėkmės: kinai teisingai pasielgė jas uždrausdami 12-05 15:08
Milijardierius investuotojas Charlie Mungeris iki šiol skeptiškai žiūri į kriptovaliutų egzistavimą ir išreiškė gailestį, kad joms buvo leista atsirasti ir vystytis, rašo CNBC.
Šnipus siūlo bausti griežčiau, o padėjusius teisėsaugai – atleisti nuo atsakomybės 12-05 14:06
Krašto apsaugos ministerija (KAM) parengė pataisas, kuriomis šnipus siūloma bausti griežčiau, o prisipažinusius dar iki įtarimų pateikimo ir padėjusius teisėsaugai, numatyti galimybę atleisti nuo...
Pentagonas: Kinijos operacijos šalia Taivano panašios į repeticijas
Pentagonas: Kinijos operacijos šalia Taivano panašios į repeticijas 12-05 13:51
JAV gynybos sekretorius Lloydas Austinas šeštadienį pareiškė, kad šalia Taivano Kinijos neseniai vykdytos didelio masto karinės operacijos panašėjo į "repeticijas".

Jei būtumėte investuotojas, kur investuotumėte šiuo metu?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%