Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jurbarko Mažieji Autobusai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jurbarko Mažieji Autobusai

Atsiliepimai apie Jurbarko Mažieji Autobusai, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Jurbarko Mažieji Autobusai, UAB

Sveiki, ne pirmą kartą tenka važiuoti su Jurbarko mikriuko vienu vairuotoju. Taip nutiko ir šį kartą šiandien t.y 2020 05 03 08.35h Kaunas-Jurbarkas (mikriuko) numeriai - HZO 856, kuris yra gana nemandagus ir grubus su keleiviais. Kiekvieną kartą konfliktuoja, jeigu bilietai perkami kasose, o ne pas jį autobusiuke. Nusipirkus bilietą kasoje grąsina, kad neveš tų keleivių, kurie perką bilietą kasose. Įmonės vadovą siulyčiau, atkreipti dėmesi i nekultūringą vairuotojo elgesį su keleiviais.
Mokam pinigus o autobusas toks netvarkingas. Vidus tai baisus. Labai blogai ir gėda turėtų būti Jurbarko autobusam.
Nelabai supratau kodėl Kauno autobusų stotyje galima nusipirkti bilietą į '' Jurbarko mažuosius autobusus '', o Jurbarko stotyje tvirtina, kad bilietą būtna pirkti tik autobuse. Net kelis kartus nepardavė.
Važiavome su dukra iš Kauno į Jurbarką. Vairuotojas nedavė lengvatos dukrai, parodžiau jos asmens kortele, dukrai 8 metai. Vairuotojas pareikalavo mokinio pažymėjimo. Nuostatuose parašyta, jog lengvata taikoma vaikams iki 10 metu. Iš principo nuėjau į kasą ir ten pardavė lengvatinį bilietą. Kasininkė pasakė, kad nereikia jokio mokinio pažymėjimo. Turėjome važiuoti vėlesnių mikriuku, nes būtent į tą nespėjome.
Sveiki, kokia mikroautobusų bilieto kaina Kaunas - Jurbarkas (įlipant tarpinioje stotelėje Seredžius), taigi Seredžius-Jurbarkas, Jurbarkas-Šakiai, o jei yra Seredžius-Šakiai...?
Važiavau mikriuku Jurbarkas-Kaunas 5:30 pasitaikė vairuotojas labai nemalonus, grubus, nevaldantis savo emocijų. Bilieto negavau ir dar grubiai liepė persėsti vis ne į mikriuku galą, nes jis po gripo ir bijantis užsikrėsti. Ir apskritai kita keleivį, moterį, apsaukė kad neva ji nepasakė kur važiuojanti, tai pradėjo grasinti kad daugiau nestos stotelese.
Ryte laukiau mikriuko Sudargo stotelėje, NEATVAŽIAVO!
Laikas (7:30 ryto) parašytas ir autobusubilietai.lt ir pačioje stotelėje ir net jūsų pačių internetinėje svetainėje. Siūlau valdžiai stebėti ir tikrinti ar vairuotojai tikrai prasuka maršrute pažymėtus mažesnius miestelius!
P.S aš kaip ir moteris ankstesniame komentare irgi noriu pridurti, jog kai kurie vairuotojai nemuša bilietėlių.
Daznai vazineju mikriuku Kaunas-Jurbarkas. Laukiu Kauno pilies stotelėje. Is tos stoteles niekada nepaima ir tenka laukti autobuso. Mikriukas vaziuoja trecia juosta ir nebando persirikiuoti kad sustotų stotelėje ir paimtų keleivius. Ta pati situacija įvyko ir šiandien. Laukiau stotelėje o jis kaip važiavo taip pravaziavo. Ir dar, vairuotojai niekada neduoda bilietų...
Šiandien teko važiuoti mikriuku 16.40 į svarbią paskaitą. 16.33 mikriukas pro šoną.. nusivyliau tokiu darbu.. kur jie skuba.. tragedija
Tvarkarastyje nurodyta, kad marsrutu Kaunas - Jurbarkas vaziuojantis autobusiukas stoja Jonavos gatves stoteleje. Sestadieni, liepos 25 d., 13.50 val. ir 14.30 val. tureje Jonavos g. stoti autobusiukai pravaziavo trecia eismo juosta, net nebandydami persirikiuoti ir paimti keleiviu. Veltui tiek daug laiko sugaisau ir nenuvykau, kur buvau suplanavusi. Tinklalapyje autobusubilietai.lt pateikta klaidinga informacija.
Sunus turi lengva negalia.Taip jau nutiko, kad daznai tenka jam keliauti autobusu iki Kauno ir atgal iki Jurbarko.Labai gaila, kad jusu firmos vairuotojais tenka nusivilti.Ypac konkreciu vienu vairuotoju, kuris sunui niekada netaiko jam priklausancios 50%nuolaidos bilietui, bet ne tai skaudziausia.Parodes invalidumo pazymejima is sunaus buvo net pasisaipyta, kad lengvas gali buti tik girtumo laipsnis, o ne negalia.Nors sunui 15m.ir alkoholio jis tikrai nevartoja.Bilietai niekada nebuna keleiviui duodami.Be to vairuotojas rodo nepagarba keleiviams, nes istisai keikiasi.Vaziuojant iki Kauno kitos firmos transportu niekada neteko nusivilti.Tikiuosi vadovas atkreips i tai demesi.
vakar, t.y. 2014-11-05, teko važiuoti įmonei priklausančiu autobusiuku iš Šakių į Marijampolę (maršrutas: Jurbarkas-Marijampolė) 15, 05 val. įlipau į autobusą. Be manęs vyko dar keletas keleivių (ir garbaus amžiaus moteris, ir jauna mamytė su dukrele, ir gimnazistas bei vidutinio amžiaus moteris.
Tokio nemandagaus vairuotojo per savo gyvenimą aš dar nesu sutikusi! Keleiviai įlipdami ir išlipdami pasisveikindavo, atsisveikindavo, o vairuotojas, surūgusiu veidu, demonstratyviai net nesivargindavo jiems atsakyti, tik palydėdavo piktu žvilgsniu. Atvykus į Marijampolę, stotyje sustojo ir nedelsiant grėsmingai šūktelėjo-Marijampolė! Užtrukau gal pusę minutės, kol sustojus autobusui užsivilkau paltą - tačiau buvau palydėta replikomis, kad nesinešdinu iš autobuso! Išlipdama atsisveikinau, o jis- nei žodžio!
Paklausiau kodėl su visais nesisveikina, bet buvau palydėta tik pikto nuožmaus žvilgsnio su nebyliu prašymu nešdintis kuo toliau nuo jo vairuojamo autobuso!

Įmonės vadovą siūlyčiau atkreipti dėmesį į šio vairuotojo labai jau nekultūringą elgesį - tokiam tik malkas ar akmenis vežioti (jei jis yra Jūsų giminaitis-turėtų būti už jį gėda, jei ne - siūlyčiau atsisveikinti su tokiu darbuotoju, nes jis tikrai žemina Jūsų įmonės prestižą ir vardą!)
Nuostolių dėl UAB Jurbarko Mažieji Autobusai, turėjęs klientas.
2014-09-02 09:44:08 IP 2e8onu4m
Sveiki, ši įmonė ne pirmą kartą savivaliauja ir iš anksto nepraneša apie autobuso neatvykimą, kaip stotyje dirbanti operatorė įvardijo "nuėmimą". Rugpjūčio 31d. stotyje laukėme autobuso (6 žmonės) iš Vilkaviškio į Jurbarką, kuris pagal www.autobusubilietai.lt duomenis bei Vilkaviškio autobusų stoties tvarkaraštį turėjo išvykti į Jurbarką 18:00, tačiau informacija apie neatvykimą nebuvo paskelbta, o kitas autobusas nebuvo atsiųstas, nors į Jurbarko autobusų stotį buvo bandyta skambinti 4 kartus (žinoma, niekas neatsiliepė). Dėl šios įmonės neatsakingo darbo vykdimo patyriau nuostolių. Kadangi tai ne pirmas atvejis, todėl ketinu kreiptis Valstybinę kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos, Nacionalinę viešojo transporto keleivių asociacija ir Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
2014.03.23 man teko vaziuoti is Raudondvario i Kauna., Jusu autobusas buvo 20.40, viskas gerai, taciau nesustojo jam skirtam sustojime, nors laukem 3 zmones.Kam rasomi grafikai ir kam dirbat jus???,..
Greta Bagdanavičiūtė
2013-08-08 20:26:53 IP 28m936ki
2013-08-08 18:10 val. Klausučių stotelėje, Jurbarko rajone šios firmos autobusas nepasirodė grafike nurodytu metu. Keleiviai, atvykę į stotelę 17:30 val., esant +40 laipsnių karščiui buvo priversti patys pasiekti Seredžiaus stotelę, kurioje autobuso jie sulaukė tik 19:25 val. Tuomet keleiviams (7 nepilnamečiams vaikams) nebuvo leista įlipti į šios firmos transporto priemonę vairuotojui pareiškus, jog "jis neturi laiko laukti". Keleiviai sulaukė kito autobuso, kuris atvyko praėjus dviems su puse valandos nuo jų atvykimo į pirmąją stotelę.
Kadangi įmonių įvaizdį kuria jų darbuotojai, minėtai firmai apie tai derėtų rimtai susimąstyti.
Pateikus moksleivio pažymėjimą nedarote nuolaidos... Gaunu atsakyma jog aš esu iš gimnazijos. Tai norėčiau paklausti, kuo gimnazistai skiriasi nuo kitų mokinių, kuriems darote nuolaidą? Jie ne mokiniai? Kvaila tiesiog...

Eisturas
Keleivių pervežimas!

Adresas: Klaipėdos g. 106-40, LT-37380 Panevėžys.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; transporto paslaugos.
UAB "Eisturas" - Patikimas Jūsų kelionių partneris! Įmonėje dirba ilgametę autobusų vairavimo patirtį turintis kolektyvas, besistengiantis užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą bei patogią, saugią ir malonią kelionę mūsų transportu. Mes džiaugiamės galėdami Jums suteikti kokybiškas paslaugas už itin...
BALTICALL
vezuvezu.lt

Adresas: Dubysos g. 31, LT-91181 Klaipėda.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; logistikos paslaugos; pašto paslaugos, kurjeriai; transporto paslaugos.
UAB "Balticall" - vezuvezu.lt yra nuolat auganti ir besiplečianti įmonė teikianti kokybiškas ir patikimas keleivių, siuntų, krovinių pervežimo paslaugas mikroautobusais į/iš Lietuvos, Vokietijos, Danijos, Belgijos, Olandijos. Siekdami pateisinti klientų lūkesčius investuojame į saugumą, komfortą, greitą ir...
ExpressTrip, UAB
Lycamobile atstovai

Adresas: Vaidaugų g. 1-40, LT-95222 Klaipėda.
ExpressTrip, UAB - licencijuota keleivių ir krovinių pervežimo kompanija. NAUJIENA! Džiugi žinia mūsų keleiviams! Tapome oficialiais Lycamobile atstovais ir nuo šiol visiem savo keleiviams dovanojame 25 kronų vertės Lycamobile SIM kortelę su startiniu 10 kronų paketu! Daugiau informacijos telefonais Lietuvoje ir...
Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Junoma
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Geležinkelio g. 12, Varanausko k., LT-64282 Alytaus r.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą
JAV patvirtino konfiskavusios iš Irano tanklaivių Venesuelai siųstą naftą 08-14 20:52
JAV teisingumo departamentas penktadienį patvirtino konfiskavęs degalų siuntas iš keturių tanklaivių, pasiųstas Teherano į krizę išgyvenančią Venesuelą, o pačius krovinius susiejo su Irano...
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė
Autostradoje – nauja "Circle K" degalinė 08-14 20:26
Degalinių tinklas "Circle K" atidarė naują degalinę šalia Kryžkalnio. Šiai plyno lauko investicijai tinklas skyrė beveik 2,8 mln. Eur ir išsiplėtė iki 89-ių degalinių.
"Thermo Fisher" nepavyko įsigyti Nyderlandų koronaviruso testų gamintojos "Qiagen" 08-14 19:40
Jungtinių Valstijų laboratorinės įrangos gamintojai "Thermo Fisher Scientific" nepavyko įsigyti Nyderlandų bendrovės "Qiagen", kuri gamina įvairius medicininius diagnostinius testus, įskaitant...

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Cisco 42,72 -11,19%