Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jundos stalių gaminiai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jundos stalių gaminiai

Atsiliepimai apie Jundos stalių gaminiai, UAB

Junda

Mes priimame iššūkius
Parašyk savo nuomonę apie Jundos stalių gaminiai, UAB

Mūsų bloga patirtis su šia įmone:
12.23 kreipėmės dėl vidaus ir lauko durų pirkimo
01.19 gavome pasiūlymą (lauko durų kaina 2736 eur, ąžuolas).
02.19 patviritnome pasiūlymą lauko durims, apmokėjome avansą.
03.31 po matavimo, gavome patikslintą pasiūlymą jau už 4400 eur.
Kaina mums netiko. Prašėme peržiūrėti kaip atpiginti ir grįžti prie pradinės arba atsisakyti užsakymo.
04.01 gauname naują pasiūlymą už 2855 eur, pušis. (pasiūlyme nurodyta, jog apmokėjimas avansu, be garantijos?)
Informuojame, kad gaminys be garantijos mums netinka joks ir už jokią kainą.
Daugybę kartų prašome finalizuoti sutartį arba pateikti gaminį su garantiją artimą pirminio pasiūlymo kainai (už kurią sumokėjome avansą) arba atsisakyti projekto.
Junda darbuotojas žadą, jog pateiks tą pačią dieną, kitą dieną ir dar kitą nepateikia. Telefono neatsako.
04.15 Kantrybė išseko ir paprašome grąžinti visą avansą ir informuojame, jog durų nepirksime.
04.15 Junda darbuotojas nurodo, jog viso avanso negrąžins, pasiliks kažkokią sumą už projektavimą ir atvykimą į objektą.
04.15 Kreipėmės į įmonės direktorių. Kolkas jokio rezultato.
04.19 Gavome Junda darbuotojo atsakymą, kad pilnai avanso negrąžins, reiks sumokėti 360 eur + PVM.
04.21 Prašome gaminti duris pagal suformuotą užduotį, pateiktą pasiūlymą ir sumokėtą avansą.
Kitu atveju grąžinti pilnai sumokėtą avansą arba kreipsimės į teismą.

Vedrana
Vilniaus Medienos Centras

Adresas: Liepkalnio g. 35, LT-02105 Vilnius.
Veiklos sritys: mediena, jos gaminiai; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos.
VILNIAUS MEDIENOS CENTRAS Didžiausias sandėliuojamos medienos kiekis Vilniuje ir Vilniaus apskrityje. Nereikia laukti išpjovimo ar išdžiovinimo terminų, nereikia derintis dėl susitikimo, nereikia važiuoti į tolimas lentpjūves - viskas čia pat, vietoje ir mes Jūsų visada laukiame! Jus pasitiks profesionalūs...
Araneta
balduturgus.lt

Adresas: Drobės g. 62, LT-45181 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); audiniai, patalynė; baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai; siuvimas, medžiagos.
balduturgus.lt – nauji baldai žemomis kainomis! Mes siūlome platų naujų baldų asortimentą, tinkantį įvairiai namų erdvei ir skoniui, bet svarbiausia – įvairiam biudžetui. Nepriklausomai nuo Jūsų stiliaus ir turimos sąmatos, paverskite savo namus vieta, atspindinčia Jūsų asmenybę! Mūsų asortimentas yra nuolat...
Baldai PL
Lenkiški baldai internetu

Adresas: Naugarduko g. 55A, Baldų namai SKRAJA, 2 aukštas, salonas "ARO ELEGANCE", LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); didmeninė prekyba; gamyba; importas; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Baldai PL – tai elektroninė lenkiškų baldų parduotuvė www.baldaipl.lt. Baldais prekiaujame ne tik internetu, bet ir turime baldų saloną, kuriame rasite minkštų baldų, sofų-lovų, minkštų kampų, klasikinio ir modernaus stiliaus svetainės baldų kolekcijų, svetainės stalų bei kėdžių. Salone patogiai galite apžiūrėti ir...
Finesa
Vidaus durys, lauko durys, rankenos

Adresas: I. Simonaitytės g. 1-20, LT-06244 Vilnius.
Veiklos sritys: durys, raktai, spynos; didmeninė prekyba; eksportas; langai; mažmeninė prekyba; mediena, jos gaminiai.
Didmeninė ir mažmeninė prekyba vidaus ir lauko durimis, rankenomis, durų paruošimo ir montavimo darbai. “Finesa” įkurta sujungus tris įmones, užsiimančias vidaus durų tiekimu ir prekyba, bei paslaugomis, susijusiomis su durų paruošimu galutiniam vartotojui. Duris tiekiame tiesiai iš gamintojų Lietuvoje, Latvijoje...
Lenex
Grindys, durys

Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; durys, raktai, spynos; gamyba; mediena, jos gaminiai.
UAB Lenex – didžiausias durų ir grindų specializuotas pardavėjas. Čia rasite plačiausią durų ir grindų pasirinkimą visame Kaune. Naujas prekybos salonas Vilniuje. UAB Lenex produktai: Grindų dangos, priemonės Parketlentės Dvisluoksnės parketlentės Trisluoksnės parketlentės Parketlentės eglute 90 laipsnių...

Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių
Vilnius gyva eile išdalino 100 likusių vakcinos dozių 05-08 20:23
Vilniaus miesto savivaldybė išdalino apie 100 "Astra Zeneca" vakcinos dozių "gyvos eilės" principu – visiems pilnamečiams miesto gyventojams.
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19
Vokietijos kanclerė paragino JAV eksportuoti vakcinas nuo COVID-19 05-08 19:45
Vokietijos kanclerė Angela Merkel šeštadienį atmetė Vašingtono raginimą panaikinti vakcinų nuo COVID-19 patentinę apsaugą ir paragino amerikiečius eksportuoti Jungtinėse Valstijose pagamintus skiepus.
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos
Vilniuje pagerbtos Antrojo pasaulinio karo aukos 05-08 18:00
Minint Antrojo pasaulinio karo pabaigos Europoje 76-ąsias metines gegužės 8 d. Vilniuje surengtos pagerbimo ir gėlių padėjimo ceremonijos aikštėje prie Krašto apsaugos ministerijos, Panerių...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Nike 137,81 +3,24%
Walmart 140,20 -0,60%