Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Julturas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Julturas

Atsiliepimai apie Julturas, UAB

Mes siūlome daugiau nei tik autobusų nuoma!
Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Julturas, UAB

Noriu padėkoti šios įmonės personalui ir jos vadovui už labai puikų aptarnavimą.Nuomojomės du kemperius, kurie buvo nepriekaištingai paruošti ir kelionė mūsų ėjosi sklandžiai. Keliavome tokiu būdu pirmą kartą ir tikrai nenusivylėme. Kol rinkomės kemperius teko apsilankyti keliose įmonėse, bet pasirinkome Julturas ir tikrai likome patenkinti.Ačiū.
Autobuso keleiviai
2019-10-29 13:26:32 IP 5juc2isd
Julturas 2019-10-28 17:15:44

labai dėkojame už išreikštą nuomonę ir pastebėjimus.
Mikroautobuse 23 v keleiviams. Iš kasos parduota 7, o vairuotojas pardavė 6 bilietus.
Labai keista, kad transportas buvo perpildytas (buvo laisvos bent jau 9 vietos).
kas liečia vietų numeravimą-būtinai pasidomėsime ir jei kažkur nėra numeriukų-pripildysime.
Deja, situacija buvo kitokia. Pirmiausia, autobusas buvo ne 23 vietų, o 19 vietų (jame tiek buvo vietų ir net ant emblemos autobuso šone nurodyta būtent tiek). Mes įlipome dviese. Nors turėjome išankstinius bilietus su nurodytomis vietomis, visos sėdimos vietos jau buvo užimtos. Iš Vilniaus stoties važiavome dviese stovėdami. Fabijoniškėse įlipo dar mažiausiai 3 keleiviai, kurie taip pat važiavo stovėdami. Taigi, be vairuotojo, važiavo mažiausiai 24 keleiviai. Arba jūs patikrinote ne tą reisą, arba vairuotojas priėmė keleivių, kuriuos įlaipino be bilieto už mažesnę kainą (taip irgi būna), arba jie patys važiavo visai nemokėję.
Julturo keleiviai 2019-10-25 17:49:27
Julturo kompanijos autobusas, šiandien vykstantis iš Vilniaus į Anyksčius 18.50 priima stovinčius keleivius. Išankstinius bilietus turintys keleiviai nebeturi, kur atsisėsti, jų vietas užėmę kiti keleiviai, o sėdimos vietos net nesužymėtos, nors bilietuose jos nurodytos. Autobusas tiesiog perpildytas. Pagal taisykles dabar stovinčių keleivių net neturėtų priimti. Prašome patikrinti šį reikalą ir sutvarkyti, kad tokie dalykai nepasikartotų.

labai dėkojame už išreikštą nuomonę ir pastebėjimus.
Julturo keleiviai
2019-10-25 17:49:27 IP 2ju3ku05
siandien Julturo vairuotojas 2019 09 24 --- 17 47val vazioudamas Pilaities prospektu suko i kaire i mazvydo gatve degant raudonam sviesaforo signaluij ir staigiai stabdydamas - valstybinis nr KEJ772, sustojus autobusuj prie Pilaities mokyklos pamaciau kad is autobuso islipo apie 50 moksleiviu - Priejes prie vairuotojo paklausiau kodel jis vaziavo per sankryza degant raudonam sviesaforo signaluij - jis atsake kad skuba ir uzdares duris nuvaziavo. AS MANAU KAD TOKIE VAIRUOTOJAI NETURETU DIRBT TOKIOJ IMONEJ KURIE PERVEZA VAIKUS - MANO VAIKO JIE TIKRAI NIEKADA NEVES
Indre 2018-12-02 18:16:29
Siandien ryte 6:30 vaziavau jusu autobusu nuo anyksciu iki vilniaus. Kelione buvo labai nesmagi. Kai lauke -10 laipsniu, toks jausmas kad autobuse lygiai tiek pat. Po dvieju valandu keliones autobusas visiskai nesusilo. Vairuotojas nesugeba pasisveikinti ir kas antroje stoteleje islipa pasikalbeti su kazkuo. Jusu autobuso deka teks imti nedarbingumo lapeli. Niekada negalvojau kad galima taip susalti vaziuojant autobusu ir mokant pinigus. labai liudna.
Laba diena, Indrė

ačiū už pastebėjimus. Būtinai aiškinsimės dėl susiklosčiusios situacijos.

Julturas

Tolimojo keleivinio transporto kompanija [EUROLINES]
EUROLINES. Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: Sodų g. 22, LT-03211 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas; transporto paslaugos.
UAB Tolimojo keleivinio transporto kompanija užsiima ne tik keleivių pervežimo paslaugomis, bet ir autobusų ir mikroautobusų nuoma. Rūpinamės, kad klientai keliautų patogiai kartu su 19 žmonių grupe: tai itin patogu vykstant į vestuves, pristatant projektą kitame mieste ar organizuojant savaitgalio kelionę kitoje...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Vytauto paslaugos
Transportas ir Logistika

Adresas: Partizanų g. 15A, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; autobusų, mikroautobusų nuoma; logistikos paslaugos.
MŪSŲ PASLAUGOS Tarptautinis krovinių pervežimas sausumos, oro ir jūrų transportu Krovinių gabenimo paslaugos visoje Vakarų Europoje Tolimųjų reisų vairuotojų įdarbinimas Mikroautobusų nuoma TARPTAUTINIS KROVINIŲ PERVEŽIMAS Daugiau nei 20 metų teikiame krovinių transportavimo paslaugas. Pagrindinė veiklos sritis –...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Walmart 139,37 +5,11%
Hasbro 82,42 +2,23%