Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Julianus Inkaso, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Julianus Inkaso

Atsiliepimai apie Julianus Inkaso, UAB

Kartu rasime sprendimą!
Parašyk savo nuomonę apie Julianus Inkaso, UAB

Tragedija, visomis to žodžio prasmėmis. Įmonė, kuri turi prieigą prie visų asmens ir įmonių duomenų, sugeba atsiųsti "skolą" už parkavimą organizacijai, kuri nė neturi tokio automobilio tokiu valstybiniu numeriu.
Nepakibkite ant išgasčio kabliuko, SMS su turiniu "perduosime teismui" ir "perveskite tokią sumą šiandien" nėra jūsų kaltės įrodymas!
Raimundas 2019-05-25 17:49:29
+ į žmogaus teises
Stai paskaitykite: https://padarykarbatos.wordpress.com/2016/11/29/skolu-isieskojimo-imoniu-reikalavimai-padengti-skolos-isieskojimo-islaidas-yra-neteiseti/

Būtinai niekas netylėkite, imkitės priemonių. Žmogaus teisės, teismai. Sėkmės.
Raimundas 2019-05-25 14:39:43
Visur kur tik įmanoma, tame tarpe netgi įvairiausiuose interneto portaluose, facebook'uose, visur kur tik įmanoma patalpinti informaciją, į kitas įstaigas reikia turėti konkrečius faktus / įrodymus nes pas juos dirba juristai kurie vadovaujasi LR įstatymais kuriuos sukūrė mūsų išrinktieji (kurių vykdymą niekas nekontroliuoja, tokiu atveju ir prisikuria visokiausiu ale pinigų išmušinėtojų :-) gudročių grupuotės). Nepaaiškinamas reiškinys tokios ale įstatymo vardu dirbančios įmonės ir aplamai užblokuokite tel. numerius, el laiškus nukreipkite į šiūkšlių skyrių, o jeigu prisikambins nusiųskite kur jums patogiau ir tiek :-).
+ į žmogaus teises
Daiva 2018-10-01 08:45:28
Nieko jus nesitariat apgailėtini melagiai, ir tikrai nesistengiat ieškoti palankiausių sprendimų ypač su tais, kurie uždirba minimumą!!!! Naglai rašinėjate laiškus su niekingais grasinimais, nors skola yra mokama ir ne po kelis eurus, kad ir kiek jums būtų mokama jus vistiek grasinate ir reikalaujate dar daugiau.Kur jusu ribos ???? Aš nuo skolos nebėgu, moku tvarkingai į mėnesį po sutartą sumą, o konsultantė Evelina B.naglai apsimetinėja, kad nesilaikau susitarimo ir rašinėja, kad vis truksta įmokos dalies.Aiškiai pasakiau po kiek galiu mokėti ir MOKU!!!! Ar žmogus uždirbdamas minimumą, turėdamas nepilnametį vaiką gali mokėti i mėnesį jums pusę savo algos? Juolab suma nėra kosminė ir per daugiau nei metus laiko ji bus išmokėta.Ar žmogui reikia eiti vogti, kad jus būtumėt sotus ? Kur elementarus žmogiškas supratimas?
Taip, žmogiškajį supratimą reikėtų šiek tiek perfrazuoti į žmogaus teises ir būtinai turi visi kas turėjo ar turi reikalų su Julianus inkaso kreiptis į žmogaus teises, tai ir yra būtent tai ką jie pažeidžia 100% grąsinimais, žmonių gąsdinimais ir panašiai. Jie aiškiai tai patys nurodo el.laiškuose bei telefonu "bendraudami" su žmonėmis.
Andrius 2019-05-13 20:07:52
Jei kam dar nežinoma, šita kompanija užsiima scam'u. Stebiuosi, kodėl dar neuždaryti (bandyti reikia kažkur reportuoti). Paskutines dienas gaunu SMS neva turiu skolą TELE2. Į telefono numerį nepriklausantį TELE2, ir niekada nepriklaususį TELE2 ir reikalauja susimokėti 200 eurų į jų nurodytą sąskaitą. Atsargiai, nepakibkite.

Gal kas netyčia žinote kur pranešti tokius? Dėkoju.

Gal kas netyčia žinote kur pranešti tokius? Dėkoju.
Daiva 2018-10-01 09:00:37
Tikrai pritariu visu 100 proc.
Lietuvoje apskritai su skolų išieškojimais yra tragedija, niekur pasaulyje taip nėra kaip pas mus, BETVARKĖ, pažiūrėkit ką daro ne tik tos išieškojimo įmonės, bet ir antstoliai, mano asmeninė nuomonė, kol nebus revoliucijos tol niekas nepasikeis, pirmoje eilėje KORUPCIJA.
Analogiška situacija. Julianus atsiunčia laišką, kad tuoj paduos anstoliams dėl nesumokėtos baudos. Greit susimoku, kas gi nori dar ir antstoliams mokėti. Pasitikrinu banko išrašą. Bauda seniausiai sumokėta. Julianus čia taip pinigaujasi ar kaip? Nepastebi, metus, nepaprašai, kad grąžintų. Julianus gali apsiforminti kaip pagautę.
Turėjau skola Tele2 įmonėje, kuri perdavė i Juliano inkaso. Skola apmokėjau, bet kol Tele2 lauke mokėjimo, grasino užblokuoti telefono aparatą. Paskambinau i Juliano inkaso ir paprašiau kad perduotu jog apmokėta i Tele2, sako nėra mokėjimo, nusiunčiau apmokėjimo įrodimą. Gražiai prašiau, nes su to aparatu dirba žmogus. Pažadėjo padėti. Rezultatas: telefonas užblokuotas, žmogus be darbo ir nusiminimas žmogiškumo, darbuotoju kurie ten dirba. Noriu jiems palinkėti tik LAIMES.
Audra 2018-06-19 15:31:18
Esu šokiruota šios įmonės darbuotojų etika. Skambinau ieškodama patarimo, o gal ir pagalbos, kaip išsimokėti skolą dalimis. Žinoma, suprantu, skola mano ir kaltė mano, aš to neneigiu, bet baisu, kai žmogus, kuris net nežino aplinkybių, ir aplamai, net nepažįsta manęs, leidžia sau aiškinti kaip aš turiu gyventi, teisia mane neturėdamas tam jokios teisės, tai jau atleiskite, baisu ir labai neprofesionalu. Tokio grubumo, neprofesionalumo, chamizmo, cinizmo kupinos šios moterys. Jei jūs negalite dirbti tokio darbo, jei jus nervina žmonės, kurie turi skolų, o jų Lietuvoje tikrai labai daug, nervina jų klausimai, verkšlenimai ir t.t., tai kodėl ten sėdite???? matot ir aš moku mėtytis patarimais, o kas iš to???? Jūs bejausmės, nepadedat žmogui, patekusiam į bėda, jūs ji niekinat ir teisiat. Aš linkiu jums, mielosios, kadanors atsidurt toj barikadų pusėj, kurią šiandien jūs taip teisiat ir niekinat....... Tai pats didžiausias mano palinkėjimas jums.
Tikrai pritariu visu 100 proc.
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-03-10 14:32:07
Gerbiamieji,

UAB „Julianus Inkaso“ priklauso įmonių grupei, veikiančiai Baltijos šalyse. Mūsų grupės įmonės veikia Latvijoje - SIA „Julianus Inkasso Latvija“ ir Estijoje - „Julianus Inkasso“ OU. Esame viena iš didžiausių įsiskolinimų valdymo įmonių grupė Baltijos šalyse. Mūsų klientai - didžiausios Baltijos šalyse finansų, telekomunikacijų, komunalinių ir kitų paslaugų įmonės.

Gerbiame Jūsų nuomonę, tuo pačiu norime priminti, kad įsiskolinimų rizikos valdymą reglamentuoja Europos Sąjungos teisės aktai, Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas ir kiti Lietuvos Respublikos teisės aktai, kuriais vadovaujantis vykdome savo veiklą.

Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos teisės aktai numato Administracinę, Civilinę ir Baudžiamąją atsakomybę už šmeižtą, grasinimus ir įžeidinėjimus, skirtus mūsų darbuotojams, už skolų apmokėjimo vengimą.

Mūsų tikslas - jūsų įsipareigojimų visiškas įvykdymas - to siekiame kartu su Jumis. Esame atviri pokalbiui su Jumis, todėl kviečiame susisiekti šiais rekvizitais:

UAB Julianus Inkaso, A. Goštauto g. 8, I aukštas, LT-01108, Vilnius, Tel. +370 5 2032991, Faks. +370 5 2032992, El. paštas: info@julianus.lt. Darbo laikas: I - V 8 - 18 val. www.julianus.lt, www.julianus.ee, www.julianus.lv. Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT957300010089539434, AB bankas Swedbank, banko kodas 73000, SWIFT: HABALT22.

Pagarbiai, UAB „Julianus Inkaso“ administracija
Labai labai labai NEREKOMENDUOJU !
Esu šoke nuo Lietuvos teisingumo, mano 78m motinai buvo įsiūlytas Bites numeris, Šiaulių Akropolio Bites salono darbuotojai pasistengė. Ji kelis mėnesius mokėjo už ji, paskui išvyko sumokėjus už paskutini mėnesi.
Po kurio laiko radom laišką su grasinamais kad viska areštuos, paduos i teismą, ir panašiai. Sumokėjau, apskambinau ir Bite ir Juliana, kad pranešti ir pasitikslinti ar viskas nutraukta ir ar nera dar kokiu skolų.
Po keliu mėnesiu grizus vel randu Juliano laiškus ir žinutes kad vel reikia mokėti ir grasina areštu!!!!!
Julianas, už ka žmogus kuris nesinaudojo ta Bites kortele turi mokėti? Lietuvos įmones Bite ir Julianas pelnosi is pensininku! Kaip negeda!
padengiau skola siai imonei su permoka permoketa suma sugrazino bet creditinfo sistemoje bylos is aktyvios i apmoketa skola pakeist beveik menesi laiko negali nors tai turi but padaryta per 5 darbo dienas.ir paaiskint kodel vis dar rodomas aktyvus isiskolinimas paaiskint irgi negali
Šiandien, 2018.01.04, atėjo neregistruotas laiškas, o tai reiškia, kad galėjau būti išvykęs arba galima buvo įmesti į kitą pašto dėžutę ir panašiai, o pranešime nurodyta skolą sumokėti iki 2018.01.07, kitaip bauda išaugs iki 200€. Tai sumokėjau baudą ir skambinu - tai kaip Jūs taip darote? Atsakė: nu mes dar rašytume, pakartotinai siųstume laišką? O kur apie tai yra parašyta? Tas Jūsų finansinis pasipelnymas tegul pasilieka Dievo sprendime! Linkiu "gerų metų"!
P.S. laukiu dabar pranešimo, kad pinigus gavote!
UAB "Julianus inkaso" administracija
2017-12-25 17:07:41 IP 188.69.213.83
Gerbiamieji,
dėkojame už kartu praleistus metus. Visos patirtys, kurias patyrėme kartu, buvo įdomios ir naudingos. Mes, kaip ir Jūs, mokomės, siekiame geriausių rezultatų.
Linkime, kad ateinantys metai būtų tvarūs ir konstruktyvūs! Kartu rasime sprendimus!

UAB "Julianus inkaso" administracija
Tavo vardas ar įmonė
2017-11-22 21:26:06 IP 78.60.207.164
„Julianus Inkaso“ trečią kartą tuo pačiu ieškiniu kreipiasi į teismą tam pačiam atsakovui „bandydamas bet kokiu būdu prisiteisti iš atsakovo galimą skolą, klaidinant teismą ir nenurodant, kad šalių ginčas jau buvo sprendžiamas“, teismas konstatavo, kad skolų išieškojimo bendrovės veiksmuose yra piktnaudžiavimo procesinėmis teisėmis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/teisejai-skaudziai-pamoke-skolu-isieskotojus-ta-pacia-skola-bande-issireikalauti-tris-kartus.d?id=76430647
Nesuprantu koki s... Jie ce mala bet jau antra menesi negaunu atsakimo i paprasta klausima ar as dar jiems skolingas ar jau nebe ir man kiekviena karya kai parausau atsako kai patikrinsime pranesime bet tokiu pranesimus jau nusibodo begaut..... Taigi kaip suzinot kiek as jiems dar skolingas?
Evelina 2017-09-01 21:07:15
Pas mane labai panaši situacija. Baudos jokios nesu gavusi bet prašo susimokėti ir teigia kad buvau pastačiusi mašiną B2B parking 2016-12 men... žada atsiųsti nuotraukas su vietos išplanavimu kur turi matytis kad ten tikrai yra ženklai ir pastatyta mano mašina. Kadangi esu sąžininga, visada susimoku už parkingą. Gal kas gali rekomenduoti kaip elgtis. Aš manau kad jie neteissėtai reikalauja iš manęs susimokėti. Gal kam buvo panaši situacija, pakomentuokite ka darėte. Ačiū
Parasykite man s.kulvinskyte@gmail.com, galesiu daugiau pakomentuoti
Paskaitykit:
SK 2017-08-21 12:32:29
Na ka as galiu pasakyti, penktadieni rasytas mano komentaras kazkaip dingo. Is pacios imones nesulaukiu jokiu ziniu jau 3dienas, nors skambinau, rasiau laiskus, kaip i niekur... Nei perskambina nei atraso. Suka bizniuka B2B Park ir sita imone, nes kiek matau daug zmoniu sulaukia jau teismo priteistu skolu, niekas neinformuoja. Beje man irgi pradejo eiti laiskai su didelem raidem "GALIMAS TURTO ARESTAVIMAS" del neegzistuojancios skolos. Kai emiau aiskintis kokia cia skola, nes susimokejau viska, tai paskambino Gintare is Julianus inkaso, normaliai nesiteike paaiskinti kodel cia viskas vyksta, pasakiau, kad turiu mokejimo pavedima, persiusiu ir noriu, kad issiaiskintu kuo greiciau, o man niekas nebuvo paaiskinta, vos ne saukti eme ant manes, kad jie patikrins viska, tada kada patikrins ir dingo. Oficiali imone, bet elgesys kaip kokiu sukciu. grasina paduoti i teisma rugseji, tai man idomu, cia dabar temps tol kol i teisma nueis ir prisiteis? Nes nebera kur dingti? Zmones, jei jums sita imone kazka atsius, tai nestresuokit, kreipkites i advokata ir jie iskart apsiramins, viskas veikia grasinimo ir gasdinimo pagrindu, jus gal net skolu neturit. Kitus vercia susimoket uz ju darbo islaidas, tai cia didele nesamone, ne zmoniu kalte, kad jie uzsiima nesvariu bizniu!!
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/akancinian-kokias-islaidas-turi-teise-reikalauti-atlyginti-skolu-isieskotojai.d?id=67771918
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-21 14:09:34
Gerbiamieji,

dėl šmeižiamo pobūdžio komentarų, taip pat neteisėtai viešinamos informacijos apie asmens duomenis internete jau yra kreiptąsi į policiją ir advokatus. Esam įsitikinę, kad kalti asmenys bus išaiškinti ir patraukti atsakomybėn.

UAB "Julianus Inkaso" administracija
Julianus Inkaso, del jusu taip pat kreiptasi i advokatus, nes jus apgaudinejate zmones ir neteikiate jokios informacijos apie tai kas vykstas su konkreciom situacijom, dar tokie komentarai viesoj ervej... Matosi kaip saziningai atliekate savo darba, sugebate tik gasdinti zmones...
2017-08-21 14:09:34 IP 88.119.193.243

UAB "Julianus Inkaso" administracija
Pasitikrinkite ar nebuvote paduotas jau i teisma, nes pasirodo mano teismas jau buvo, tik as nieko nezinau, jau ir nutartis priimta, viskas. e.teismas.lt taip jie sukasi. dabar nori antra karta paduoti, prisiteisti dar 200, nors skolos isvis net nera, susimokejau kada reikejo.
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-17 13:59:17
Gerbiamieji,

Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir norime priminti, kad už gautas paslaugas reikia susimokėti.

Mes visuomet esame linkę tartis su Jumis ir rasti Jums geriausią sprendimą. Mes esame Jūsų partneris tarp paslaugos teikėjo, kuris suteikė Jums paslaugą ir Jūsų. Mūsų valdomas skolų portfelis yra labai platus - tiek paslaugų įvairove, tiek valdomu kiekiu, o darbuotojų kiekis ribotas, todėl nuoširdžiai prašome priimti mūsų siūlomą bendradarbiavimą.

Linkime Jums nedelsti ir kreiptis į mus - kartu rasime sprendimą. Jeigu esame nepasiekiami telefonu, mes Jums perskambinsime. Taip pat raginame rašyti mums el. paštu: info@julianus.lt - atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt
Tai, kad zmones cia jusu paslaugu neperka, jus prisistatot su skolom realiom arba ne ir reikalaujat pinigu, grasinat, apgaudinejat zmones. Kas jumis uzsako, tas lai ir uzsimoka, nenusisnekekit.
Su jumis susisiekti tai neimanoma, kazkoks pasityciojimas.
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-17 13:59:17

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt

Deja niekaip nepavyko Jums prisiskambinti. Taip pat nesuliaukiau jokios informacijos is Jusu. Kaip ir kokiais kontaktiniais numeriais galima susisiekti?
Ponia Toma iš Julianus inkaso, kodėl Jūsų bendrovė nepasiekiama - niekas neatsako telefonu ir beje nepersakmbina, nors autoatskiklis informuoja, kad susisieksite? Kokia gali būti skola mano skola UAB Bitė, jei gyvenime nesinaudojau UAB Bitė paslaugomis? Prašom paaiškinti.
2017-08-17 13:59:17 IP 88.119.193.243

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt
Įmonės veikla apgailėtiname lygmenyje. Vietoje to, kad pirma informuoti skolininką apie skolą kreipiamasį į teismą. Teismui atmetus pareiškimą nusprendžiama informuoti skolininką apie turimą skolos teisę... Išieškodami "skolas" pirma atlikite procesinius veiksmus ir tik poto eikite į teismą. Šabloninės formos kurias gavote Riomeryje nevisada veikia...
Aš pirmą kartą matau, kad skolos administravimo suma sudarytų 50% skolos! Kokiu pagrindu jie reikalauja sumokėti, kai su jais aš neturiu jokios sutarties? Gal kas galite atsakyti? Kokiu pagrindu jie gąsdina turto areštu ir pan? Mes su tiekėju esame senai atsiskaitę, sąskaitos išrašomos pagal savivaldybės nutarimą (šiuo atveju, Kauno švara). Bet jei Kauno švara pasiprašė, kad Julijanus teiktų paslaugas ir "išmuštų" skolą, tai tegul ir susimoka už suteiktas paslaugas. Pritariu ketinimui kreiptis dėl moralinio spaudimo ir reketo. Jei reikės parašo, pasirašysiu. mano el.paštas: astaskom@gmail.com
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-05-18 21:17:19
Gerbiamieji,

UAB "Julianus Inkaso" yra skolų išieškojimo įmonė. Mes dirbame tiek su mūsų partneriais advokatais, tiek su mūsų partneriais antstoliais, kad padėtume susigrąžinti skolas mūsų klientams. Linkime nedelsti ir grąžinti skolas, kadangi kiekviena skola gali būti pateikta teismui, antstoliui - tuomet skolos išlaidos didėja.

Pagarbiai, UAB „Julianus Inkaso“ administracija
Sveiki, O Jūs neprivalote pranešti skolininkui apie skolą prieš perduodant į teismą išieškai? Mūsų įmonė net nežinojo apie skolą. Ačiū už atsakymą
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-05-18 21:17:19

Pagarbiai, UAB „Julianus Inkaso“ administracija
Kodel su jumis neimanoma susisiekti, sako kad siuo metu negali niekas atsiliepti ir greitu metu perskambins, bet taip niekas ir neperskambina.
o jus isitikinusi kad skola ira? sutartis skaitete? issiustas saskaitas matete?
lipdote ir tiek.
2017-05-18 21:17:19 IP 188.69.196.105

Pagarbiai, UAB „Julianus Inkaso“ administracija
jo imone nei skaiciuoti nemoka arba vaikiskai lipdo.tik teismas lietuvoje priteisia solas o ne tokie kaip sita imone. zmones maziau reguokite i tokiu imoniu grasinimus tik teismas priteisia skolas. jai teismas priteisia tai anstoliu tikrai neisvengsite. isbandyta ant mano kailio. nemaitinkite situ gudruciu. is 59 euru priskaiciavo 271 su kapeikom. ir mano kad kas mokes.naivuoliai.
2017-03-10 14:32:07 IP 88.119.193.243

Administratorius 2017-01-09 15:10:25
O man isvis ragelio nekelia ir kolegija teisinasi jognieko apieantoliushnezino, nors pati ji samdo tuos anstolius, na svarbiausia- dabar ramia sazinine miegosite:)
Pas mane kolegija irgi teisinosi, bet ant galo prisipazino, "aceit" ju toks darbas, o pinigus sumoketus jiems man grazins. taip ir negrazino.... o dalis studentu kurie nemokejo sitiems isieskotojams, po mano iskelto skandalo pati kolegija uz kitus sumokejo....
nukentejusioji 2017-01-09 14:55:48
as jau susimokejau... nes tokiais dalykais prigrasino.... bet nuo siol kolegija geru atsiliepimu is mano puses gali nesitiketi...
Administratorius 2017-01-09 14:31:22
Sveiki, katik turėjau tokį patį incidentą, kolegija sako vieną o jie kitą sumą, manau kreipsiuosi į teismą, nes įi kontora yra sudariusi ne su viena kolegija tokias sutartis. Ir jeigu delsite manau tikrai nieko iš to gero nebus.
Ligita 2016-09-01 22:57:55
Marijampolės kolegija studentus šiai įmonei perdavė už menkiausias sumas, nuo 1 euro, iki 40-50, mano atveju nesumoketa suma kolegijai buvo 27 eurai, už tai gavau laišką iš šios įmonės, jog turiu sumokėti 88, 50 Eur. Nors būtent tuomet kada buvome perduoti šiai įmonei, aš sumokėjau visą įsiskolinimą kolegijai (nes per vasaros atostogas buvau pamiršus), bet jie pareiškė, kad kolegija jiems nepranešė ir jie nieko padaryti negali. Žodžiu, siunčiau sąskaitos išrašą, sumokėjau pinigus (anot jų jie man padarė nuolaidą, iš minėtų 88, 50 man reikėįjo sumokėti 50 eur.) Kokia garantija kad jie prie manęs neprisikabins ateityje? IR BEPROTIŠKAS AČIŪ MARIJAMPOLĖS KOLEGIJAI.
Puikiai bando užsidirbti ir kartais gal ir užsidirba!!!
Iš tiekėjo sąskaitą gavome rugsejo mėn. Per 30 dienų ją apmokėjome (be jokių priminimų, raginimų ar pan.) Po 2 mėnesių atsiranda iš kažkur tokia JULIANUS INKASO ir REIKALAUJA mokėti jiems už skolos administravimo išlaidas. Už kokias administravimo išlaidas??? Nei vieno skambučio, nei vieno laiško, nieko iš jų nesame gavę ir nieko apie juos nesame girdėję.

Gal, kolegos, kurie juos samdotės, kad jie (neva) suteiktų Jums skolos administravimo paslaugas, pagalvokite apie savo įvaizdį...

Beje, kas papulsite ant jų kabliuko, žinokit, kad pas juos labai gerai galima nusiderėti. Daro nuolaidas iki 50 procentų :)
Absurdas kazkoks, siuntineja kad as jiems 16 eur skoloj, ir kad pervesciau i ju UAB'o saskaita :D haha, as pirma karta juos isvis matau gyvenime, o tokiu sms/emailu pats galiu issiuntineti visai lietuvos telefonu knygai. Prasau kad atsiustu koki oficialu dokumenta, su israsu ka uz kiek as jiems skolingas, kokias paslaugas ar prekes jie man pardave - nieko neturi, bet toliau siuntineja grasinimus per visus galus. Reikia rasyt pareiskima policijai, email'u priima. Tai jei dar skambins suzinosiu darbuotojo pavarde ir parasysiu du pareiskimus - viena ant viso UAB'o, kita asmeniskai ant skambinusio darbuotojo. Kaip 1990 metais cia jie elgiasi...
Parašykite man: rokasimovaite@gmail.com. Turiu milžiniškų nusiskundimų šiai įmonei.
Jelena 2016-10-13 09:47:46
Turiu pildyk kortele, jokiu isiskolinimu...
Siandien gaunu zinute:
Janusaitis Gintautas, Jusu UAB tele2 skola tvarko Julianus Inkaso. Isvenkite teismo, mokant 830, 20 eur, a.s......, paskirtis....
Nesupratau visiskai ka norejo pasakyti.
Is kur skola???
Niekas nebuvau abonementu...
Sveiki Jelena, aš irgi gavau iš Julianus Inkaso sms žinutė apie skola, kad Jusu UAB Tele2 tvarko Julianus Inkaso, kad sumokėti reikia 203.20 euro, bet tokiu skolu neturiu, už telefona irangą turiu skola bet ne tiek, kodėl taip daug prisiskaičiavo nieko nesuprantu?O ką Jus Jelena nusprendet daryti?Moketi ar ką?Kur kreiptis reikia? Ačiu.
Turiu pildyk kortele, jokiu isiskolinimu...
Siandien gaunu zinute:
Nesupratau visiskai ka norejo pasakyti.
Is kur skola???
Niekas nebuvau abonementu...
Skolą turiu bankui ''Snoras" Su šita firma sutarties nepasirašiau. Rašo įvairias žinutes, rimta firma galėtų paskambinti.

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: Laisvės al. 101A-12, LT-44291 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Antstolio teikiamos papildomos paslaugos: Faktinių aplinkybių konstatavimas, turto saugojimas ir administravimas vykdymo procese Atsiskaitymų ir mokėjimų administravimas, skolų administravimas užsienyje ir Lietuvoje Skolos...

Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus
Aukcione pardavė L. Coheno meilės laiškus 06-17 21:15
"Christie’s" aukcione parduota daugiau kaip 50 meilės laiškų, kuriuos savo mūzai ir vienai iš gyvenimo draugių Marianne‘ai Ihlen parašė kanadiečių atlikėjas Leonardas Cohenas. Iš viso už juos...
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei
B. Netanyahu meilikauja D. Trumpui – pavadino miestą jo garbei 06-17 20:42
Trump Heights arba Ramat Trump – į tokį miestą Golano Aukštumose, kurias Izraelis laiko savo teritorija, neužilgo bus galima nuvykti. Užrašą su gyvenvietės pavadinimu sekmadienį atidengė Izraelio...
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD
"Huawei": JAV apribojimai mums kainuos 30 mlrd. USD 06-17 20:06
Dėl JAV veiksmų, nukreiptų prieš "Huawei", kompanija šiemet negaus beveik 30 mlrd. USD planuotų pajamų, pirmadienį pareiškė Kinijos technologijų milžinės vadovas. Šiemet prognozuojamas ir apie 40%...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%