VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Julianus Inkaso, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Julianus Inkaso

Atsiliepimai apie Julianus Inkaso, UAB

Kartu rasime sprendimą!
Dextera
Parašyk savo nuomonę apie Julianus Inkaso, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Gavome 4ta karta is tos nasarniku kontoros del 4tos skolos! siuntineja bile ka, skola priskiria bile kam, susikalbeti nimanoma, prisiskambinti taip pat, vienu zodziu nasarniku kontora, gal kas uzkips! Nepasitikekite jais nepasitikrine informacijos!
Atsakyti
Sumokėjus skolą dar tris dienas gausite žinutes grasinančias teismais (net jei mokėsite per el. bankininkystę, per jų duotą mokėjimo nuorodą). Permokėjote? Nieko baisaus. Užuot tiesiog atgavę pinigus į sąskaitą iš kurios mokėjote, jums tereikės su jais susisiekti el. paštu, kad gautumėte prašymo gražinti permoką formą, kurią turėsite atsispausdinti, pasirašyti, nuskenuoti ir išsiųsti. Jei pradėsite per daug klausinėti kam sukurti šie papildomi, jums priklausančių pinigų atsiėmimą apsunkinantys žingsniai, bus priimtas sprendimas, kad vis gi prašymo rašyt nereikia, net asmens kodo pateikti nebereikia. Atgausite pinigus. (Arba būsite vienas iš daugybės žmonių, kurie dėl nepagrįstai apsunkintos pinigų atsiėmimo tvarkos nusprendė nesivarginti dėl 10 eurų ir paliksite juos šiai nuostabiai įmonei)
Atsakyti
Noriu padėkoti Gintarei D. už malonų bendravimą ir žmogišką supratimą. Visad susitarsi, be grasinimų, greitai atsako į žinutes. Profesionaliai atlieka savo darbą. Daugiau tokių.))
Atsakyti
Daro psichologinį spaudimą siunčia žinutės savaitgaliais, susikalbėti su Gerb. Vaida neįmanoma. Baisiai žemina savo pamokymais, neleidžia pasakyti nei žodžio.........
Atsakyti
metinė palūkanų skaic 38%
Atsakyti
a*******i.
Atsiunte baltikum tv skola kurios net niekada nebuvo.
edvardas zidonis
2020-07-01 18:33:39 IP 2e7r3v5u
Atsakyti
Laba diena noreciau pasiteirautii ar galetumete atsiusti rekvizitus nes per terminala noriu sumoketi imoka
Atsakyti
Raimundas 2019-05-25 17:47:37
Taip, žmogiškajį supratimą reikėtų šiek tiek perfrazuoti į žmogaus teises ir būtinai turi visi kas turėjo ar turi reikalų su Julianus inkaso kreiptis į žmogaus teises, tai ir yra būtent tai ką jie pažeidžia 100% grąsinimais, žmonių gąsdinimais ir panašiai. Jie aiškiai tai patys nurodo el.laiškuose bei telefonu "bendraudami" su žmonėmis.
Tikrai Evelina visiškai neadekvatus asmuo
Atsakyti
Ačiu labai Gintarei už labai malonu žmogišką bendravimą
Atsakyti
Man irgi labai įdomi šita nesamoninga įmonė. Atsiuntė skolą už parkavimą, paskambinus reikalauja asmens kodo... Na, kažkaip visiškai neteisiškai dirba. Kas jie tokie, kad siųstu tokią informaciją. Ir šiaip, tokius grąsinančius laiškus galima visiems žmonėms persiųsti, ale skola yra ir mokėkite. Nėra nei nuotrauku, kad ten buvau prisiparkavusi, nei dar kažkokių įrodymu. Mąstau, ar apsimoka šitiems aferistams mokėti už "baudą", ar bandyti ignoruoti jų raginimą.
Atsakyti
Blogiausia kontora kokia tik gali būt. Skelbe kad atsakys per 48val. Menesiai laukiu atsakymo o elektroniniu laisku issiumciau maziausiai simta jau
Atsakyti
Kokia kontora gali du kartus siusti ta pacia bauda, nors rastiskai po pirmosios parase, kad nutraukta del klaidos?
Negi reikia paduoti i teisma, kad istrintumet is savo sarasu? kas mokes uz gaiztama laika del jusu nemokejimo dirbt?
Atsakyti
Dar taip nemačiau....jie jokių veiksmų neatlikę po mano kreipimosi į juos atsiuntė tik tada sms su reikalavimu, o dar po kelių dienų gavau paprastuoju paštu voką, ant kurio 'kreipimasis į teismą užrašas' (ką mano pažįstamas paštininkas pagalvojo...) ir voke laiškas, kad nepadengus visos sumos (skola apie 1700 EUR, jų išlaidos 300 EUR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) jie kreipsis į teismą. Nei įstatymų nei ekonominės logikos. Neturėtų kreditoriai su jais sutarčių sudaryti, kur mūsų LB priežiūra.....Išsisprendžiau su kreditoriumi, nors ir iki tol sprendėme taikiai, tiesiog techninis nesusipratimas su sąrašais.
Atsakyti
Sveiki norejau paklausti ar gali jie po 3mensiu vel man atsiusti laiska kad as skoloj ir as nezinau ka daryti as apmokejau skola viena buvo laiska del moment credit bet atseit kita skola
Atsakyti
Gavau sms zinute is sitos "imones" galiausiai sumokejau pinigus imonei kuriai buvau skolingas, nes matau reikalo moketi siai kompanijai pinigu kuri negali atsakyti i klausima uz ka buvo prideti pinigai. Laisko negavau nieko negavau, ir atsakymas: PRIVALAI SUMOKETI, tai turiu pasakyt kad tom naglom mergaitem uz telefono laido kurios labai savim pasitiki reiktu pasimokinti bendravimo manieru nes tikrai "kartu karviu neganem" ir na pabaiga tokia kad dabar del savo ADMINASTRACINIO mokescio kuris is ko susideda nemoka paaiskinti grasina teismais... ta prasme juokinga labiau negu gali buti... Jokiu veiksmu neatliko kad isieskoti suma ir grasina nepagrystais mokesciais... va cia LIETUVOS IMONE....
Atsakyti
Ir aš gavau iš jų laišką, kad jeigu per tris dienas nesusimokėsiu, gausiu šaukimą į teismą.
Tame dokumente iš viso nieko neparašyta, tik tai, kad esu skoloj 30e. Ir jeigu nesumokėsiu, bus byla perduota į teismą. Parašiau jiems laišką, kad parašytų infomaciją, už ką. Tai jie paprašė mano asmens kodo.
Taip, imsiu ir paprastai savo asmens kodą dalinsiu.
Aiškiai pasakiau, kad jeigu jie man nepasakys konkrečių aplinkybių, aš juos pati paduosiu į teismą.
Toks laiškas nėra siunčiamas "automatiškai", ir tokius įspėjimus jie turi būti parengę atsakyti ir be mano asmens kodo. Jeigu siunti jau kvietimą į teismą, tikrai žinai, ką tas žmogus "prisidirbo" ir visas kitas aplinkybes.
O apie bendravimą tai neturiu komentarų. Neišprūsusi moteris kažkokia.
Gal ir aš čia kiek neišprūsusi, tačiau piktį kelia tokios kontoros.
Atsakyti
Aš norėčiau visai įsidarbinti Jūsų įmonėje ir gauti už, ką reikia daryti, taippat esu tinginys, praleidžiu skambučius, vengiu klientų, nekokybiškai pavestus darbus suteikdavau klientams jau išanksto atsiskaičius už paslaugas, darbo pokalbio metu plačiau papasakočiau, truputį linkęs į aferas, bet su Jūsų pagalba išmokčiai dirbti įmonės naudai, Ačiū už dėmesį, mano numeris 862981325, Geros Jums darbingos dienos, skanaus pietaujant ir nieko neveikiant :)
Atsakyti
Tragedija, visomis to žodžio prasmėmis. Įmonė, kuri turi prieigą prie visų asmens ir įmonių duomenų, sugeba atsiųsti "skolą" už parkavimą organizacijai, kuri nė neturi tokio automobilio tokiu valstybiniu numeriu.
Nepakibkite ant išgasčio kabliuko, SMS su turiniu "perduosime teismui" ir "perveskite tokią sumą šiandien" nėra jūsų kaltės įrodymas!
Atsakyti
Raimundas 2019-05-25 17:49:29
+ į žmogaus teises
Stai paskaitykite: https://padarykarbatos.wordpress.com/2016/11/29/skolu-isieskojimo-imoniu-reikalavimai-padengti-skolos-isieskojimo-islaidas-yra-neteiseti/

Būtinai niekas netylėkite, imkitės priemonių. Žmogaus teisės, teismai. Sėkmės.
Atsakyti
Raimundas 2019-05-25 14:39:43
Visur kur tik įmanoma, tame tarpe netgi įvairiausiuose interneto portaluose, facebook'uose, visur kur tik įmanoma patalpinti informaciją, į kitas įstaigas reikia turėti konkrečius faktus / įrodymus nes pas juos dirba juristai kurie vadovaujasi LR įstatymais kuriuos sukūrė mūsų išrinktieji (kurių vykdymą niekas nekontroliuoja, tokiu atveju ir prisikuria visokiausiu ale pinigų išmušinėtojų :-) gudročių grupuotės). Nepaaiškinamas reiškinys tokios ale įstatymo vardu dirbančios įmonės ir aplamai užblokuokite tel. numerius, el laiškus nukreipkite į šiūkšlių skyrių, o jeigu prisikambins nusiųskite kur jums patogiau ir tiek :-).
+ į žmogaus teises
Atsakyti
Daiva 2018-10-01 08:45:28
Nieko jus nesitariat apgailėtini melagiai, ir tikrai nesistengiat ieškoti palankiausių sprendimų ypač su tais, kurie uždirba minimumą!!!! Naglai rašinėjate laiškus su niekingais grasinimais, nors skola yra mokama ir ne po kelis eurus, kad ir kiek jums būtų mokama jus vistiek grasinate ir reikalaujate dar daugiau.Kur jusu ribos ???? Aš nuo skolos nebėgu, moku tvarkingai į mėnesį po sutartą sumą, o konsultantė Evelina B.naglai apsimetinėja, kad nesilaikau susitarimo ir rašinėja, kad vis truksta įmokos dalies.Aiškiai pasakiau po kiek galiu mokėti ir MOKU!!!! Ar žmogus uždirbdamas minimumą, turėdamas nepilnametį vaiką gali mokėti i mėnesį jums pusę savo algos? Juolab suma nėra kosminė ir per daugiau nei metus laiko ji bus išmokėta.Ar žmogui reikia eiti vogti, kad jus būtumėt sotus ? Kur elementarus žmogiškas supratimas?
Taip, žmogiškajį supratimą reikėtų šiek tiek perfrazuoti į žmogaus teises ir būtinai turi visi kas turėjo ar turi reikalų su Julianus inkaso kreiptis į žmogaus teises, tai ir yra būtent tai ką jie pažeidžia 100% grąsinimais, žmonių gąsdinimais ir panašiai. Jie aiškiai tai patys nurodo el.laiškuose bei telefonu "bendraudami" su žmonėmis.
Atsakyti
Andrius 2019-05-13 20:07:52
Jei kam dar nežinoma, šita kompanija užsiima scam'u. Stebiuosi, kodėl dar neuždaryti (bandyti reikia kažkur reportuoti). Paskutines dienas gaunu SMS neva turiu skolą TELE2. Į telefono numerį nepriklausantį TELE2, ir niekada nepriklaususį TELE2 ir reikalauja susimokėti 200 eurų į jų nurodytą sąskaitą. Atsargiai, nepakibkite.

Gal kas netyčia žinote kur pranešti tokius? Dėkoju.
Visur kur tik įmanoma, tame tarpe netgi įvairiausiuose interneto portaluose, facebook'uose, visur kur tik įmanoma patalpinti informaciją, į kitas įstaigas reikia turėti konkrečius faktus / įrodymus nes pas juos dirba juristai kurie vadovaujasi LR įstatymais kuriuos sukūrė mūsų išrinktieji (kurių vykdymą niekas nekontroliuoja, tokiu atveju ir prisikuria visokiausiu ale pinigų išmušinėtojų :-) gudročių grupuotės). Nepaaiškinamas reiškinys tokios ale įstatymo vardu dirbančios įmonės ir aplamai užblokuokite tel. numerius, el laiškus nukreipkite į šiūkšlių skyrių, o jeigu prisikambins nusiųskite kur jums patogiau ir tiek :-).
Atsakyti
Jei kam dar nežinoma, šita kompanija užsiima scam'u. Stebiuosi, kodėl dar neuždaryti (bandyti reikia kažkur reportuoti). Paskutines dienas gaunu SMS neva turiu skolą TELE2. Į telefono numerį nepriklausantį TELE2, ir niekada nepriklaususį TELE2 ir reikalauja susimokėti 200 eurų į jų nurodytą sąskaitą. Atsargiai, nepakibkite.

Gal kas netyčia žinote kur pranešti tokius? Dėkoju.
Atsakyti
Daiva 2018-10-01 09:00:37
Tikrai pritariu visu 100 proc.
Lietuvoje apskritai su skolų išieškojimais yra tragedija, niekur pasaulyje taip nėra kaip pas mus, BETVARKĖ, pažiūrėkit ką daro ne tik tos išieškojimo įmonės, bet ir antstoliai, mano asmeninė nuomonė, kol nebus revoliucijos tol niekas nepasikeis, pirmoje eilėje KORUPCIJA.
Atsakyti
Analogiška situacija. Julianus atsiunčia laišką, kad tuoj paduos anstoliams dėl nesumokėtos baudos. Greit susimoku, kas gi nori dar ir antstoliams mokėti. Pasitikrinu banko išrašą. Bauda seniausiai sumokėta. Julianus čia taip pinigaujasi ar kaip? Nepastebi, metus, nepaprašai, kad grąžintų. Julianus gali apsiforminti kaip pagautę.
Atsakyti
Turėjau skola Tele2 įmonėje, kuri perdavė i Juliano inkaso. Skola apmokėjau, bet kol Tele2 lauke mokėjimo, grasino užblokuoti telefono aparatą. Paskambinau i Juliano inkaso ir paprašiau kad perduotu jog apmokėta i Tele2, sako nėra mokėjimo, nusiunčiau apmokėjimo įrodimą. Gražiai prašiau, nes su to aparatu dirba žmogus. Pažadėjo padėti. Rezultatas: telefonas užblokuotas, žmogus be darbo ir nusiminimas žmogiškumo, darbuotoju kurie ten dirba. Noriu jiems palinkėti tik LAIMES.
Atsakyti
Audra 2018-06-19 15:31:18
Esu šokiruota šios įmonės darbuotojų etika. Skambinau ieškodama patarimo, o gal ir pagalbos, kaip išsimokėti skolą dalimis. Žinoma, suprantu, skola mano ir kaltė mano, aš to neneigiu, bet baisu, kai žmogus, kuris net nežino aplinkybių, ir aplamai, net nepažįsta manęs, leidžia sau aiškinti kaip aš turiu gyventi, teisia mane neturėdamas tam jokios teisės, tai jau atleiskite, baisu ir labai neprofesionalu. Tokio grubumo, neprofesionalumo, chamizmo, cinizmo kupinos šios moterys. Jei jūs negalite dirbti tokio darbo, jei jus nervina žmonės, kurie turi skolų, o jų Lietuvoje tikrai labai daug, nervina jų klausimai, verkšlenimai ir t.t., tai kodėl ten sėdite???? matot ir aš moku mėtytis patarimais, o kas iš to???? Jūs bejausmės, nepadedat žmogui, patekusiam į bėda, jūs ji niekinat ir teisiat. Aš linkiu jums, mielosios, kadanors atsidurt toj barikadų pusėj, kurią šiandien jūs taip teisiat ir niekinat....... Tai pats didžiausias mano palinkėjimas jums.
Tikrai pritariu visu 100 proc.
Atsakyti
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-03-10 14:32:07
Gerbiamieji,

UAB „Julianus Inkaso“ priklauso įmonių grupei, veikiančiai Baltijos šalyse. Mūsų grupės įmonės veikia Latvijoje - SIA „Julianus Inkasso Latvija“ ir Estijoje - „Julianus Inkasso“ OU. Esame viena iš didžiausių įsiskolinimų valdymo įmonių grupė Baltijos šalyse. Mūsų klientai - didžiausios Baltijos šalyse finansų, telekomunikacijų, komunalinių ir kitų paslaugų įmonės.

Gerbiame Jūsų nuomonę, tuo pačiu norime priminti, kad įsiskolinimų rizikos valdymą reglamentuoja Europos Sąjungos teisės aktai, Lietuvos Respublikos Civilinis kodeksas ir kiti Lietuvos Respublikos teisės aktai, kuriais vadovaujantis vykdome savo veiklą.

Taip pat primename, kad Lietuvos Respublikos teisės aktai numato Administracinę, Civilinę ir Baudžiamąją atsakomybę už šmeižtą, grasinimus ir įžeidinėjimus, skirtus mūsų darbuotojams, už skolų apmokėjimo vengimą.

Mūsų tikslas - jūsų įsipareigojimų visiškas įvykdymas - to siekiame kartu su Jumis. Esame atviri pokalbiui su Jumis, todėl kviečiame susisiekti šiais rekvizitais:

UAB Julianus Inkaso, A. Goštauto g. 8, I aukštas, LT-01108, Vilnius, Tel. +370 5 2032991, Faks. +370 5 2032992, El. paštas: info@julianus.lt. Darbo laikas: I - V 8 - 18 val. www.julianus.lt, www.julianus.ee, www.julianus.lv. Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT957300010089539434, AB bankas Swedbank, banko kodas 73000, SWIFT: HABALT22.

Pagarbiai, UAB „Julianus Inkaso“ administracija
Nieko jus nesitariat apgailėtini melagiai, ir tikrai nesistengiat ieškoti palankiausių sprendimų ypač su tais, kurie uždirba minimumą!!!! Naglai rašinėjate laiškus su niekingais grasinimais, nors skola yra mokama ir ne po kelis eurus, kad ir kiek jums būtų mokama jus vistiek grasinate ir reikalaujate dar daugiau.Kur jusu ribos ???? Aš nuo skolos nebėgu, moku tvarkingai į mėnesį po sutartą sumą, o konsultantė Evelina B.naglai apsimetinėja, kad nesilaikau susitarimo ir rašinėja, kad vis truksta įmokos dalies.Aiškiai pasakiau po kiek galiu mokėti ir MOKU!!!! Ar žmogus uždirbdamas minimumą, turėdamas nepilnametį vaiką gali mokėti i mėnesį jums pusę savo algos? Juolab suma nėra kosminė ir per daugiau nei metus laiko ji bus išmokėta.Ar žmogui reikia eiti vogti, kad jus būtumėt sotus ? Kur elementarus žmogiškas supratimas?
Atsakyti
Labai labai labai NEREKOMENDUOJU !
Atsakyti
Esu šokiruota šios įmonės darbuotojų etika. Skambinau ieškodama patarimo, o gal ir pagalbos, kaip išsimokėti skolą dalimis. Žinoma, suprantu, skola mano ir kaltė mano, aš to neneigiu, bet baisu, kai žmogus, kuris net nežino aplinkybių, ir aplamai, net nepažįsta manęs, leidžia sau aiškinti kaip aš turiu gyventi, teisia mane neturėdamas tam jokios teisės, tai jau atleiskite, baisu ir labai neprofesionalu. Tokio grubumo, neprofesionalumo, chamizmo, cinizmo kupinos šios moterys. Jei jūs negalite dirbti tokio darbo, jei jus nervina žmonės, kurie turi skolų, o jų Lietuvoje tikrai labai daug, nervina jų klausimai, verkšlenimai ir t.t., tai kodėl ten sėdite???? matot ir aš moku mėtytis patarimais, o kas iš to???? Jūs bejausmės, nepadedat žmogui, patekusiam į bėda, jūs ji niekinat ir teisiat. Aš linkiu jums, mielosios, kadanors atsidurt toj barikadų pusėj, kurią šiandien jūs taip teisiat ir niekinat....... Tai pats didžiausias mano palinkėjimas jums.
Atsakyti
Esu šoke nuo Lietuvos teisingumo, mano 78m motinai buvo įsiūlytas Bites numeris, Šiaulių Akropolio Bites salono darbuotojai pasistengė. Ji kelis mėnesius mokėjo už ji, paskui išvyko sumokėjus už paskutini mėnesi.
Po kurio laiko radom laišką su grasinamais kad viska areštuos, paduos i teismą, ir panašiai. Sumokėjau, apskambinau ir Bite ir Juliana, kad pranešti ir pasitikslinti ar viskas nutraukta ir ar nera dar kokiu skolų.
Po keliu mėnesiu grizus vel randu Juliano laiškus ir žinutes kad vel reikia mokėti ir grasina areštu!!!!!
Julianas, už ka žmogus kuris nesinaudojo ta Bites kortele turi mokėti? Lietuvos įmones Bite ir Julianas pelnosi is pensininku! Kaip negeda!
Atsakyti
padengiau skola siai imonei su permoka permoketa suma sugrazino bet creditinfo sistemoje bylos is aktyvios i apmoketa skola pakeist beveik menesi laiko negali nors tai turi but padaryta per 5 darbo dienas.ir paaiskint kodel vis dar rodomas aktyvus isiskolinimas paaiskint irgi negali
Atsakyti
Šiandien, 2018.01.04, atėjo neregistruotas laiškas, o tai reiškia, kad galėjau būti išvykęs arba galima buvo įmesti į kitą pašto dėžutę ir panašiai, o pranešime nurodyta skolą sumokėti iki 2018.01.07, kitaip bauda išaugs iki 200€. Tai sumokėjau baudą ir skambinu - tai kaip Jūs taip darote? Atsakė: nu mes dar rašytume, pakartotinai siųstume laišką? O kur apie tai yra parašyta? Tas Jūsų finansinis pasipelnymas tegul pasilieka Dievo sprendime! Linkiu "gerų metų"!
P.S. laukiu dabar pranešimo, kad pinigus gavote!
UAB "Julianus inkaso" administracija
2017-12-25 17:07:41 IP 5f4sossr
Atsakyti
Gerbiamieji,
dėkojame už kartu praleistus metus. Visos patirtys, kurias patyrėme kartu, buvo įdomios ir naudingos. Mes, kaip ir Jūs, mokomės, siekiame geriausių rezultatų.
Linkime, kad ateinantys metai būtų tvarūs ir konstruktyvūs! Kartu rasime sprendimus!

Pagarbiai,
UAB "Julianus inkaso" administracija
Tavo vardas ar įmonė
2017-11-22 21:26:06 IP 28mc0f1s
Atsakyti
„Julianus Inkaso“ trečią kartą tuo pačiu ieškiniu kreipiasi į teismą tam pačiam atsakovui „bandydamas bet kokiu būdu prisiteisti iš atsakovo galimą skolą, klaidinant teismą ir nenurodant, kad šalių ginčas jau buvo sprendžiamas“, teismas konstatavo, kad skolų išieškojimo bendrovės veiksmuose yra piktnaudžiavimo procesinėmis teisėmis.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/teisejai-skaudziai-pamoke-skolu-isieskotojus-ta-pacia-skola-bande-issireikalauti-tris-kartus.d?id=76430647
Atsakyti
Nesuprantu koki s... Jie ce mala bet jau antra menesi negaunu atsakimo i paprasta klausima ar as dar jiems skolingas ar jau nebe ir man kiekviena karya kai parausau atsako kai patikrinsime pranesime bet tokiu pranesimus jau nusibodo begaut..... Taigi kaip suzinot kiek as jiems dar skolingas?
Atsakyti
Evelina 2017-09-01 21:07:15
Pas mane labai panaši situacija. Baudos jokios nesu gavusi bet prašo susimokėti ir teigia kad buvau pastačiusi mašiną B2B parking 2016-12 men... žada atsiųsti nuotraukas su vietos išplanavimu kur turi matytis kad ten tikrai yra ženklai ir pastatyta mano mašina. Kadangi esu sąžininga, visada susimoku už parkingą. Gal kas gali rekomenduoti kaip elgtis. Aš manau kad jie neteissėtai reikalauja iš manęs susimokėti. Gal kam buvo panaši situacija, pakomentuokite ka darėte. Ačiū
Parasykite man s.kulvinskyte@gmail.com, galesiu daugiau pakomentuoti
Atsakyti
Paskaitykit:
http://verslas.lrytas.lt/mano-pinigai/2017/08/24/news/skolu-isieskotojai-isigudrino-pinigus-grazinti-reikalauja-dukart-2300699/
Atsakyti
SK 2017-08-21 12:32:29
Na ka as galiu pasakyti, penktadieni rasytas mano komentaras kazkaip dingo. Is pacios imones nesulaukiu jokiu ziniu jau 3dienas, nors skambinau, rasiau laiskus, kaip i niekur... Nei perskambina nei atraso. Suka bizniuka B2B Park ir sita imone, nes kiek matau daug zmoniu sulaukia jau teismo priteistu skolu, niekas neinformuoja. Beje man irgi pradejo eiti laiskai su didelem raidem "GALIMAS TURTO ARESTAVIMAS" del neegzistuojancios skolos. Kai emiau aiskintis kokia cia skola, nes susimokejau viska, tai paskambino Gintare is Julianus inkaso, normaliai nesiteike paaiskinti kodel cia viskas vyksta, pasakiau, kad turiu mokejimo pavedima, persiusiu ir noriu, kad issiaiskintu kuo greiciau, o man niekas nebuvo paaiskinta, vos ne saukti eme ant manes, kad jie patikrins viska, tada kada patikrins ir dingo. Oficiali imone, bet elgesys kaip kokiu sukciu. grasina paduoti i teisma rugseji, tai man idomu, cia dabar temps tol kol i teisma nueis ir prisiteis? Nes nebera kur dingti? Zmones, jei jums sita imone kazka atsius, tai nestresuokit, kreipkites i advokata ir jie iskart apsiramins, viskas veikia grasinimo ir gasdinimo pagrindu, jus gal net skolu neturit. Kitus vercia susimoket uz ju darbo islaidas, tai cia didele nesamone, ne zmoniu kalte, kad jie uzsiima nesvariu bizniu!!
Pas mane labai panaši situacija. Baudos jokios nesu gavusi bet prašo susimokėti ir teigia kad buvau pastačiusi mašiną B2B parking 2016-12 men... žada atsiųsti nuotraukas su vietos išplanavimu kur turi matytis kad ten tikrai yra ženklai ir pastatyta mano mašina. Kadangi esu sąžininga, visada susimoku už parkingą. Gal kas gali rekomenduoti kaip elgtis. Aš manau kad jie neteissėtai reikalauja iš manęs susimokėti. Gal kam buvo panaši situacija, pakomentuokite ka darėte. Ačiū
Atsakyti
Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/mano-eurai/akancinian-kokias-islaidas-turi-teise-reikalauti-atlyginti-skolu-isieskotojai.d?id=67771918
Atsakyti
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-21 14:09:34
Gerbiamieji,

dėl šmeižiamo pobūdžio komentarų, taip pat neteisėtai viešinamos informacijos apie asmens duomenis internete jau yra kreiptąsi į policiją ir advokatus. Esam įsitikinę, kad kalti asmenys bus išaiškinti ir patraukti atsakomybėn.

UAB "Julianus Inkaso" administracija
Julianus Inkaso, del jusu taip pat kreiptasi i advokatus, nes jus apgaudinejate zmones ir neteikiate jokios informacijos apie tai kas vykstas su konkreciom situacijom, dar tokie komentarai viesoj ervej... Matosi kaip saziningai atliekate savo darba, sugebate tik gasdinti zmones...
UAB "Julianus Inkaso" administracija
2017-08-21 14:09:34 IP 2i250bkr
Atsakyti
Gerbiamieji,

dėl šmeižiamo pobūdžio komentarų, taip pat neteisėtai viešinamos informacijos apie asmens duomenis internete jau yra kreiptąsi į policiją ir advokatus. Esam įsitikinę, kad kalti asmenys bus išaiškinti ir patraukti atsakomybėn.

UAB "Julianus Inkaso" administracija
Atsakyti
Pasitikrinkite ar nebuvote paduotas jau i teisma, nes pasirodo mano teismas jau buvo, tik as nieko nezinau, jau ir nutartis priimta, viskas. e.teismas.lt taip jie sukasi. dabar nori antra karta paduoti, prisiteisti dar 200, nors skolos isvis net nera, susimokejau kada reikejo.
Atsakyti
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-17 13:59:17
Gerbiamieji,

Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir norime priminti, kad už gautas paslaugas reikia susimokėti.

Mes visuomet esame linkę tartis su Jumis ir rasti Jums geriausią sprendimą. Mes esame Jūsų partneris tarp paslaugos teikėjo, kuris suteikė Jums paslaugą ir Jūsų. Mūsų valdomas skolų portfelis yra labai platus - tiek paslaugų įvairove, tiek valdomu kiekiu, o darbuotojų kiekis ribotas, todėl nuoširdžiai prašome priimti mūsų siūlomą bendradarbiavimą.

Linkime Jums nedelsti ir kreiptis į mus - kartu rasime sprendimą. Jeigu esame nepasiekiami telefonu, mes Jums perskambinsime. Taip pat raginame rašyti mums el. paštu: info@julianus.lt - atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Linkime gražios likusios vasaros.

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt
Tai, kad zmones cia jusu paslaugu neperka, jus prisistatot su skolom realiom arba ne ir reikalaujat pinigu, grasinat, apgaudinejat zmones. Kas jumis uzsako, tas lai ir uzsimoka, nenusisnekekit.
Su jumis susisiekti tai neimanoma, kazkoks pasityciojimas.
Atsakyti
Na ka as galiu pasakyti, penktadieni rasytas mano komentaras kazkaip dingo. Is pacios imones nesulaukiu jokiu ziniu jau 3dienas, nors skambinau, rasiau laiskus, kaip i niekur... Nei perskambina nei atraso. Suka bizniuka B2B Park ir sita imone, nes kiek matau daug zmoniu sulaukia jau teismo priteistu skolu, niekas neinformuoja. Beje man irgi pradejo eiti laiskai su didelem raidem "GALIMAS TURTO ARESTAVIMAS" del neegzistuojancios skolos. Kai emiau aiskintis kokia cia skola, nes susimokejau viska, tai paskambino Gintare is Julianus inkaso, normaliai nesiteike paaiskinti kodel cia viskas vyksta, pasakiau, kad turiu mokejimo pavedima, persiusiu ir noriu, kad issiaiskintu kuo greiciau, o man niekas nebuvo paaiskinta, vos ne saukti eme ant manes, kad jie patikrins viska, tada kada patikrins ir dingo. Oficiali imone, bet elgesys kaip kokiu sukciu. grasina paduoti i teisma rugseji, tai man idomu, cia dabar temps tol kol i teisma nueis ir prisiteis? Nes nebera kur dingti? Zmones, jei jums sita imone kazka atsius, tai nestresuokit, kreipkites i advokata ir jie iskart apsiramins, viskas veikia grasinimo ir gasdinimo pagrindu, jus gal net skolu neturit. Kitus vercia susimoket uz ju darbo islaidas, tai cia didele nesamone, ne zmoniu kalte, kad jie uzsiima nesvariu bizniu!!
Atsakyti
UAB "Julianus Inkaso" administracija 2017-08-17 13:59:17
Gerbiamieji,

Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir norime priminti, kad už gautas paslaugas reikia susimokėti.

Mes visuomet esame linkę tartis su Jumis ir rasti Jums geriausią sprendimą. Mes esame Jūsų partneris tarp paslaugos teikėjo, kuris suteikė Jums paslaugą ir Jūsų. Mūsų valdomas skolų portfelis yra labai platus - tiek paslaugų įvairove, tiek valdomu kiekiu, o darbuotojų kiekis ribotas, todėl nuoširdžiai prašome priimti mūsų siūlomą bendradarbiavimą.

Linkime Jums nedelsti ir kreiptis į mus - kartu rasime sprendimą. Jeigu esame nepasiekiami telefonu, mes Jums perskambinsime. Taip pat raginame rašyti mums el. paštu: info@julianus.lt - atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Linkime gražios likusios vasaros.

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt
Sveiki,

Deja niekaip nepavyko Jums prisiskambinti. Taip pat nesuliaukiau jokios informacijos is Jusu. Kaip ir kokiais kontaktiniais numeriais galima susisiekti?
Atsakyti
Ponia Toma iš Julianus inkaso, kodėl Jūsų bendrovė nepasiekiama - niekas neatsako telefonu ir beje nepersakmbina, nors autoatskiklis informuoja, kad susisieksite? Kokia gali būti skola mano skola UAB Bitė, jei gyvenime nesinaudojau UAB Bitė paslaugomis? Prašom paaiškinti.
UAB "Julianus Inkaso" administracija
2017-08-17 13:59:17 IP 2i250bkr
Atsakyti
Gerbiamieji,

Džiaugiamės Jūsų aktyvumu ir norime priminti, kad už gautas paslaugas reikia susimokėti.

Mes visuomet esame linkę tartis su Jumis ir rasti Jums geriausią sprendimą. Mes esame Jūsų partneris tarp paslaugos teikėjo, kuris suteikė Jums paslaugą ir Jūsų. Mūsų valdomas skolų portfelis yra labai platus - tiek paslaugų įvairove, tiek valdomu kiekiu, o darbuotojų kiekis ribotas, todėl nuoširdžiai prašome priimti mūsų siūlomą bendradarbiavimą.

Linkime Jums nedelsti ir kreiptis į mus - kartu rasime sprendimą. Jeigu esame nepasiekiami telefonu, mes Jums perskambinsime. Taip pat raginame rašyti mums el. paštu: info@julianus.lt - atsakysime Jums kaip įmanoma greičiau.

Linkime gražios likusios vasaros.

UAB „Julianus Inkaso“ administracija, www.julianus.lt
Atsakyti
Įmonės veikla apgailėtiname lygmenyje. Vietoje to, kad pirma informuoti skolininką apie skolą kreipiamasį į teismą. Teismui atmetus pareiškimą nusprendžiama informuoti skolininką apie turimą skolos teisę... Išieškodami "skolas" pirma atlikite procesinius veiksmus ir tik poto eikite į teismą. Šabloninės formos kurias gavote Riomeryje nevisada veikia...
Atsakyti
Aš pirmą kartą matau, kad skolos administravimo suma sudarytų 50% skolos! Kokiu pagrindu jie reikalauja sumokėti, kai su jais aš neturiu jokios sutarties? Gal kas galite atsakyti? Kokiu pagrindu jie gąsdina turto areštu ir pan? Mes su tiekėju esame senai atsiskaitę, sąskaitos išrašomos pagal savivaldybės nutarimą (šiuo atveju, Kauno švara). Bet jei Kauno švara pasiprašė, kad Julijanus teiktų paslaugas ir "išmuštų" skolą, tai tegul ir susimoka už suteiktas paslaugas. Pritariu ketinimui kreiptis dėl moralinio spaudimo ir reketo. Jei reikės parašo, pasirašysiu. mano el.paštas: astaskom@gmail.com

Taip pat rekomenduojame

Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
EASY DEBT SERVICE
Skolų pirkimas. Skolų išieškojimas.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-1101, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: skolų išieškojimas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
SKOLŲ PIRKIMAS Galime nupirkti Jūsų skolas į Lietuvos ir užsienio bendroves, juridinius ir fizinius asmenis. Įmonės ekspertai turi daugiau kaip 8 metų patirtį perkant skolų portfelius. Galime sudaryti tiek vienkartinius, tiek periodinius sandorius. Jeigu nusprendėte parduoti susikaupusias skolas, susisiekite su...
Advokatės Kristinos Raulinaitienės kontora
Advokatė

Adresas: Laisvės al. 45-303, LT-44309 Kaunas.
Veiklos sritys: įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Teikiame kokybiškas, aukščiausius standartus atitinkančias teisines paslaugas, visapusiškai bendradarbiaujame su klientais ir stengiamės maksimaliai patenkinti jų lūkesčius. Konsultuojame klientus teisiniais klausimais, atstovaujame savo klientus teisme, ikiteisminio tyrimo metu, neteisminėse institucijose bei...
Advokatų kontora Marcinkevičius ir partneriai
JURIDICON

Adresas: Totorių g. 5-7, LT-01121 Vilnius.
Veiklos sritys: teisinės paslaugos; apskaita; konsultacijų paslaugos; skolų išieškojimas.
„Teisės departamentas kaip paslauga Allaw“ tradiciniuose Lietuvos verslo konfederacijos organizuojamuose prestižiniuose „Metų paslauga 2019“ apdovanojimuose laimėjo nominaciją „Metų teisės paslauga“! Mokesčių advokatai - Mokesčių konsultacija - Įmonių apmokestinimas - Mokestiniai tyrimai ir auditas - Mokesčių...
Antstolio Valdo Zubino kontora
Antstolio paslaugos Kaune ir Kauno rajone

Adresas: A. Mickevičiaus g. 50, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: antstoliai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
Antstolio Valdo Zubino kontora Kaune, antstolių kontoros (antstolis), antstolių paslaugos. Tarpininkavimas vykdant turtines prievoles, priverstinis skolų išieškojimas, ikiteisminis skolų išieškojimas, atsiskaitymų administravimas. Profesionalus procesinių ir kitų dokumentų įteikimas. Teisinės paslaugos bei faktinių...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Vilniaus prekybos" valdybos pirmininku ir vadovu paskirtas P. Mencas
"Vilniaus prekybos" valdybos pirmininku ir vadovu paskirtas P. Mencas 05-18 15:45
Vienos didžiausių Lietuvoje verslo grupių "Vilniaus prekyba" valdybos pirmininku ir direktoriumi paskirtas Paulius Mencas, iki šiol dirbęs Nerijaus Numos šeimos biuro "Metodika B.V." valdyboje...
Būsto kainos Kinijoje kyla sparčiausiai nuo praėjusio rugpjūčio
Būsto kainos Kinijoje kyla sparčiausiai nuo praėjusio rugpjūčio 05-18 15:29
Naujos statybos būsto kainų augimas Kinijoje balandžio mėnesį buvo sparčiausias nuo 2020 metų rugpjūčio.
Iki 2025-ųjų šalyje planuojama sukurti 150 "Tūkstantmečio mokyklų"
Iki 2025-ųjų šalyje planuojama sukurti 150 "Tūkstantmečio mokyklų" 05-18 15:03
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) planuoja iki 2025-ųjų šalyje sukurti 150 vadinamųjų "Tūkstantmečio mokyklų", užtikrinant šiuolaikišką mokymosi infrastruktūrą ir ugdymo metodus...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Apple 127,45 0,00%
General Electric 13,26 0,00%
Ford 11,84 0,00%
Walt Disney 173,70 0,00%
Moody's 334,04 0,00%
Humana 452,75 0,00%
Manchester United 15,80 0,00%
AutoZone 1527,58 0,00%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kava 3,71 +0,82%
Benzinas 1,99 0,00%
Sidabras 25,69 +0,16%
Jautiena 5,17 +9,53%
Dyzelis 1,86 +0,54%
Cukrus 0,69 +2,99%
Auksas 1760,04 +2,43%
Varis 9324,82 +3,74%