Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Jugma

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jugma

Atsiliepimai apie UAB "Jugma"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Jugma"

Evelina, YFU Lietuva 2019-11-12 15:31:06
Su UAB „Jugma" skaičiuojame jau daugiau nei 5-erius sėkmingo darbo metus ir kasdien džiaugiamės operatyvumu, atsakomybe ir kompetetingais patarimais. Esame tikri, kad visos paslaugos - nuo kasdienių užduočių iki iššūkių sprendimo bus aukščiausio lygio. Rekomenduojame ir džiaugiamės bendradarbyste!
Miela Evelina, labai ačiū už bendrą darbą, gražius žodžius bei rekomendacijas! Ir ką čia bepridursi...:)
Evelina, YFU Lietuva
2019-11-12 15:31:06 IP 2cfq60g2
UAB Prosta 2019-09-13 20:54:19
Su UAB Jugma bendradarbiaujame nuo 2018 m. pradžios ir kol kas viskas eina kaip iš pypkės. Labiausiai vertiname sugebėjimus laiku susitvarkyti su kasdienėmis užduotimis. O dar labiau vertiname patarimus nestandartinėse situacijjose. Šiai dienai galime tik rekomenduoti.
Dėkoju už tokį smagų įvertinimą! :) Iš tiesų labai daug dėmesio skiriame naujoms įmonėms, nes būtent joms kyla daugiausiai klausimų dėl apskaitos dokumentavimo ir mokesčių apskaičiavimo. Vadovaujamės patarle: gera pradžia- pusė darbo! :)
UAB "Jono Girskio stuburo ligų gydymo centras" 2019-09-12 12:26:35
Jau metus džiaugiamės JUGMA dirbančių apskaitos darbuotojų kompetencija ir atsakomybe, geranoriškomis ir operatyviomis konsultacijomis. Įmonėje dirba ne tik kompetetingi, bet ir motyvuoti apskaitos specialistai. Rekomenduojame!
Be galo malonu skaityti nuoširdžius Jūsų įvertinimus dėl mūsų visų bendro indėlio į apskaitos tvarkymą ir tobulinimą- visada dalinamės savo ekonominėmis žiniomis bei versliais patarimais! AČIŪ Jums už bendradarbiavimą!
UAB Rusoku technologijos 2019-09-05 17:14:00
Naudojuosi šios įmonės paslaugomis keleta metu.Kolkas viskas gerai.Jokiu netikslumu ar nesusipratimu nebuvo.Galiu rekomenduoti.
Pasitikėjimas privalo būti abipusis- tuomet bendra finansinė sėkmė garantuota! Ačiū Jums už išsakytą nuomonę ir rekomendaciją!
Vaidotas 2019-09-05 13:34:22
Kokybiškos paslaugos ir greitas problemų sprendimas
Ačiū, p.Vaidotai, malonu žinoti, kad mūsų darbas operatyvus ir jums naudingas!
UAB "Jono Girskio stuburo ligų gydymo centras"
2019-09-12 12:26:35 IP 2cfq8l9n
UAB Rusoku technologijos
2019-09-05 17:14:00 IP 28mcri4s
Kokybiškos paslaugos ir greitas problemų sprendimas
UAB vaistinė"Širdažolė" 2018-09-19 18:32:04
Su įmone bendraujam 4 metus.Per šį trumpą laiką sėkmingai dirbame.Visi klausimai sprendžiami operatyviai ir aiškiai.Tikiuosi ir tolau mūsų darbai bus sėkmingi.
vad.Gediminas
Ačiū, p. Gediminai! Darbas verslo įmonėje privalo būti kūrybiškas, o nuosavas verslas yra tikras iššūkis. Dirbame atsakingai- toks mūsų sėkmingo bendradarbiavimo kredo!
UAB vaistinė"Širdažolė"
2018-09-19 18:32:04 IP 28ma3rll
vad.Gediminas
UAB Progresyvūs sprendimai 2018-08-17 08:14:17
Bendraujame su UAB "Jugma" ne vienerius metus. Per šį laikotarpį įmonė užsirekomendavo kaip tikri savo srities specialistai. Iškilę klausimai išsprendžiami itin greitai ir profesionaliai. Niekada nebuvo pavedę ar neįvykdę kas buvo sutarta. Rekomenduoju.
Ačiū už malonų bendradarbiavimą ir gražius žodžius! Džiaugiamės, sugebėję tapti patikimais Jūsų verslo partneriais!
UAB Progresyvūs sprendimai
2018-08-17 08:14:17 IP 2g447j97
Mindaugas 2018-08-08 16:29:07
Džiaugiamės pagaliau suradę buhalterinę įmonę, kuria galima pasitikėti, pasitarti ir operatyviai spręsti buhalterinius/finansinius klausimus. Vadovė tikrai kompetetinga ir pataria finansų valdymo klausimais net ir nemokamai :). Juokauju.
Ačiū, Mindaugai, už įvertinimą! Teisingai, konsultacijos finansiniais ir mokesčių klausimais tiems klientams, kurie sudarę ilgalaikes buhalterinių paslaugų sutartis, yra NEMOKAMOS! :)

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
EUREKA LT
Elektroninė buhalterinė apskaita, Įmonių steigimas

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
ELEKTRONINĖ BUHALTERINĖ APSKAITA NUO 29 € Nuotoliniu būdu teikiame inovatyvias elektronines apskaitos paslaugas virš 150 įmonių iš visos Lietuvos. Specializuojamės naujų, mažų ir vidutinių įmonių, taip pat ir MB apskaitoje. Google paieškoje esame geriausiai klientų vertinama apskaitos įmonė Lietuvoje. Mūsų klientų...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Butrimonių g. 9-203, LT-50218 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Finapa LT
FinApp LT

Adresas: Vytauto g. 118, LT-00153 Palanga.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; vertimas.
MB "Finapa LT" tai įmonė įkūrusi prekinį ženklą FinApp LT FinApp LT - JŪSŲ apskaitą tvarkanti įmonė. FinApp LT- inovatyvi įmonė šiuolaikiškam verslo tempui. Mes orientuoti į: * Visų apskaitos paslaugų suteikimą. * Greitą ir kokybišką įmonių steigimą, veiklos stabdymą, likvidavimą. * Kvalifikuoto asmeninio...

VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės
VIVA LANGAI stiklinės vidaus pertvaros: nauda ir galimybės 12-06 15:49
Stiklinės pertvaros - tai vienas tų įprastų dalykų į kuriuos nekreipiame dėmesio, nors matome kasdien. Biure, parduotuvėje ar sporto klube - stiklinės pertvaros naudojamos visur. Kodėl mus supa...
Veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios "HCL Technologies" paslaugų centrai 12-10 09:55
Trečiadienį Lietuvoje oficialiai veiklą pradeda "Barclays" darbuotojus perėmusios Indijos bendrovės "HCL Technologies" paslaugų centrai.
"Hidrostatybai" iškelta restruktūrizavimo byla
"Hidrostatybai" iškelta restruktūrizavimo byla 12-10 09:47
Teismas pirmadienį iškėlė restruktūrizavimo bylą Gargždų statybos bendrovei "Hidrostatyba".

Ar pritariate mokesčių didinimui individualiai dirbantiems?

Kraft Heinz Co 31,93 +2,70%
Humana 342,28 -1,68%