Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Judra Plius, UAB

Atsiliepimai apie Judra Plius, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Judra Plius, UAB

atsakymas 2018-08-06 20:56:14
Gavome užklausa, kad reikia juodo šaldytuvo.el.paštu ir sms pateikėme pasiūlymus.Dirbome nuo 2018.08.03 iki 2018.08.06 pirkėjui foto su aprašymais pateikti. Informacijos vaizdinės negalime telef ir sms perduoti.Jei jums pateiktos nuorodos neužtenka, galima rasti YouTube.
O jei yra klausimas, kaip su garantija ? nukreiptas jus į garantinį servisus.Nes į klausimus dėl remonto negalime atsakyti. Čia garantinio serviso reikalai. Parinktas modelis jums tiko. Dėkui niekas, net nepasakė.Raskite, kad skirs 4 val tik jums. Tiek darbo buvo skirta juodo šaldytuvo parinkimui, pagal užklausas ir kainas.Tik pamiršote parašyti, kad jus daug keismažodžių panaudojote mūsų darbo vietoje.Turime vaizdo ir garo informacija.Pirkėjas nekreipė dėmesio, kad pirkėjai matė jo elgesį, Įmonė pasilieka sau teise ginti savo įdirbi teisme.
Buvo pateikta detalį informacija.Padaryta garų surinkėju aprašymai +lyginamoji lentelė.Pateiktos nuotraukos. Dėl smulkesnės info nukreipti pas atstovus LT. Pateiktas telefonas ir kontaktinis asmuo.Su atstovu sutarta dėl pagalbos. Į užklausas atsakėme per 15 min.Pirkėja telef nebendravo tik el.paštu. Pirkėja nepaskambino atstovui.
Pirkėjas 2018-08-06 18:13:24
Ko klausi apie ju parduodamas prekes to nesuzinosi. Viska liepia ziureti internete-kaip pvz youtube :) paklausus apie garantini nesugeba isaiskinti kas uz ji atsakingi ir kas ji atliktu. siulo kreiptis i atstovus. Pas moteriske (pardaveja) etikos 0, paklausus ar taip dera elgtis su pirkejais dar didesni nepasitenkinima isreiske. Po tokio aptarnavimo niekam nerekomenduociau.
Susiduriau su tą pačią problemą! Sausi ir nepilni atsakimai (kuriu pilna internete) susirašinėjant el.paštu, kaip mažai nusimanantis žmogus norėjau patarimo.Bet susidarė jausmas, kad niekam neįdomu, atseit pirk bet ką ir už bet kiek.Išsakius savo nuomonę gavau atsakimą, kad pasiūlimo aš negausiu. Manau kad toks atsinešimas nepriimtinas, jiems irgi nepatiktu.Gaunasi eilinis "Lietuviškas biznis ", tik užmiršta, kad Lietuvėlė labai maža, pasiūla didelė o paklausa maža.
Pirkėjas 2018-08-06 18:13:24
Perkame interneto parduotuvėse, jau daugiau nei 20 metų. Šį kart įsigijome Philips FC6408/01 el-šluotą iš JUDRA plius e-parduotuvės. Kaip buvo pažadėta, prekė buvo pristatyta jau sekančią dieną. Nors prieš pirkdamas visada ieškau atsiliepimų apie kiekvieną e-parduotuvę ir perskaičius teigiamus atsiliepimus apie JUDRĄ plius jie pasirodė kiek perdėtai giriantys, - mus nustebino padidintas dėmesys perkėjui, labai greitas ir atsakas ir ataskaita apie užsakymo būklę, greitai įvedamos korekcijos, žodžiu klientas yra gerbiamas ir branginamas. Rekomenduojame šią e-parduotuvę :) :)
Puikiai ir lanksčiai dirba, stengiasi įtikti klientui, greit atsako žinutes. Po užsakymo jau sekančią dieną pristatė prekę. Drąsiai rekomenduoju.
Pirkome indaplovę, pristatė tai, ko reikia, laiku. Viskas tvarkoj. Patiko, kad reaguoja į kiekvieną žinutę.

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos
Už ekstremistinį turinį JAV milžinams Europoje grės baudos iki 4% apyvartos 04-20 14:39
Europos Parlamentas (EP) pritarė pasiūlymui bausti tokias įmones kaip "Facebook", "Google" ir "Twitter" net iki 4% pasaulinės apyvartos siekiančiomis baudomis, jei jos per valandą nuo valdžios...
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai
Stresas darbe: pagrindiniai kaltininkai 04-20 12:31
Beveik pusė darbuotojų šiuo metu jaučia stresą savo darbe, rodo "LinkedIn" tyrimas, kuris taip pat identifikuoja penkias didžiausias nerimo priežastis.
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė
Reitingų lentelėje į pirmą vietą pakilo I. Šimonytė 04-20 12:13
Konservatorių kandidatė prezidento rinkimuose Ingrida Šimonytė pakilo į pirmąją reitingų lentelės poziciją, nedidele persvara aplenkusi iki šiol apklausose pirmavusį ekonomistą Gitaną Nausėdą...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Pfizer 39,38 -1,25%