Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Judra Plius, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Judra Plius

Atsiliepimai apie Judra Plius, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Judra Plius, UAB

atsakymas 2018-08-06 20:56:14
Gavome užklausa, kad reikia juodo šaldytuvo.el.paštu ir sms pateikėme pasiūlymus.Dirbome nuo 2018.08.03 iki 2018.08.06 pirkėjui foto su aprašymais pateikti. Informacijos vaizdinės negalime telef ir sms perduoti.Jei jums pateiktos nuorodos neužtenka, galima rasti YouTube.
O jei yra klausimas, kaip su garantija ? nukreiptas jus į garantinį servisus.Nes į klausimus dėl remonto negalime atsakyti. Čia garantinio serviso reikalai. Parinktas modelis jums tiko. Dėkui niekas, net nepasakė.Raskite, kad skirs 4 val tik jums. Tiek darbo buvo skirta juodo šaldytuvo parinkimui, pagal užklausas ir kainas.Tik pamiršote parašyti, kad jus daug keismažodžių panaudojote mūsų darbo vietoje.Turime vaizdo ir garo informacija.Pirkėjas nekreipė dėmesio, kad pirkėjai matė jo elgesį, Įmonė pasilieka sau teise ginti savo įdirbi teisme.
Buvo pateikta detalį informacija.Padaryta garų surinkėju aprašymai +lyginamoji lentelė.Pateiktos nuotraukos. Dėl smulkesnės info nukreipti pas atstovus LT. Pateiktas telefonas ir kontaktinis asmuo.Su atstovu sutarta dėl pagalbos. Į užklausas atsakėme per 15 min.Pirkėja telef nebendravo tik el.paštu. Pirkėja nepaskambino atstovui.
Pirkėjas 2018-08-06 18:13:24
Ko klausi apie ju parduodamas prekes to nesuzinosi. Viska liepia ziureti internete-kaip pvz youtube :) paklausus apie garantini nesugeba isaiskinti kas uz ji atsakingi ir kas ji atliktu. siulo kreiptis i atstovus. Pas moteriske (pardaveja) etikos 0, paklausus ar taip dera elgtis su pirkejais dar didesni nepasitenkinima isreiske. Po tokio aptarnavimo niekam nerekomenduociau.
Susiduriau su tą pačią problemą! Sausi ir nepilni atsakimai (kuriu pilna internete) susirašinėjant el.paštu, kaip mažai nusimanantis žmogus norėjau patarimo.Bet susidarė jausmas, kad niekam neįdomu, atseit pirk bet ką ir už bet kiek.Išsakius savo nuomonę gavau atsakimą, kad pasiūlimo aš negausiu. Manau kad toks atsinešimas nepriimtinas, jiems irgi nepatiktu.Gaunasi eilinis "Lietuviškas biznis ", tik užmiršta, kad Lietuvėlė labai maža, pasiūla didelė o paklausa maža.
Pirkėjas 2018-08-06 18:13:24
Perkame interneto parduotuvėse, jau daugiau nei 20 metų. Šį kart įsigijome Philips FC6408/01 el-šluotą iš JUDRA plius e-parduotuvės. Kaip buvo pažadėta, prekė buvo pristatyta jau sekančią dieną. Nors prieš pirkdamas visada ieškau atsiliepimų apie kiekvieną e-parduotuvę ir perskaičius teigiamus atsiliepimus apie JUDRĄ plius jie pasirodė kiek perdėtai giriantys, - mus nustebino padidintas dėmesys perkėjui, labai greitas ir atsakas ir ataskaita apie užsakymo būklę, greitai įvedamos korekcijos, žodžiu klientas yra gerbiamas ir branginamas. Rekomenduojame šią e-parduotuvę :) :)
Puikiai ir lanksčiai dirba, stengiasi įtikti klientui, greit atsako žinutes. Po užsakymo jau sekančią dieną pristatė prekę. Drąsiai rekomenduoju.
Pirkome indaplovę, pristatė tai, ko reikia, laiku. Viskas tvarkoj. Patiko, kad reaguoja į kiekvieną žinutę.

Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Sirenitas
Elektronikos prekės, buitinės technikos dalys

Adresas: Ukmergės g. 13, LT-35177 Panevėžys.
Veiklos sritys: automobilių garso ir apsaugos sistemos; buitinė technika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; matavimo prietaisai; šviesos sistemos, šviestuvai; telekomunikacijos, ryšio priemonės; tvirtinimo detalės, elementai; vaizdo stebėjimo sistemos.
„Sirenitas“- įkurtas 1990 m. Didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, nuotolinio valdymo pultais, buitinės technikos atsarginėmis dalimis bei jų priedais, elementais, akumuliatoriais, maitinimo šaltiniais, įrankiais ir medžiagomis, garso ir šviesos technika, automobiliniais ir buitiniais...

SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs
SEB: vežėjų augimas lėtėja, bet metai bus šviesūs 02-22 18:26
Krovininio transporto sektoriaus plėtra pernai buvo triskart lėtesnė nei 2017-aisiais, bet Lietuvos vežėjų finansiniai rezultatai išlieka geri, nepaisant jaučiamo spaudimo pelno maržoms, skelbia...
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių
Teismas: per brangiai akcijas pardavę Tumos turi sumokėti 53.000 Eur mokesčių 02-22 18:23
Klaipėdos krovinių vežimo geležinkeliais bei uosto krovos grupę "Kamineros grupė" kontroliuojantis verslininkas Arūnas Tuma ir jo sutuoktinė, už daugiau kaip 350.000 Eur pardavę bevertes įmonės...
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES
Metinė infliacija Lietuvoje – kiek didesnė nei vidutiniškai ES 02-22 18:23
Suderinta metinė infliacija Lietuvoje sausį buvo kiek didesnė nei vidutiniškai Europos Sąjungoje (ES), skelbia Eurostatas.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Microsoft 109,41 +2,11%
Coca-Cola 45,86 +1,69%