Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Judex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Judex

Atsiliepimai apie Judex, UAB

SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Judex, UAB

Tokių neskanių cepelinų nesu niekur net valgius. Išsiviriau pagal instrukcijas, kažkoks keistas kvapas buvo, perpjoviau pusiau, supykino nuo kvapo, iškart į šiukšlių dėžę išmečiau. Sakau nusipirksiu tarkuotų bulvių cepelinų su varške.. Nes esu cepelinų mėgėja tiesiog.. Nu kvapas geresnis buvo, bet vis tiek kažkoks ne toks kaip turėtų... Suvalgiau vieną cepeliną ir apsivėmiau.. Nežinau ką į juos dedat, bet po vėmimo realiai gavojau jau kad apsinuodijau.. Niekad nepirkčiau daugiau ir niekam nesiūlyčiu..
Nusipirkom tarkuotų bulvių mamos cepelinai tikrai likom patenkinti dideli mėsos daug įra, labai skanūs ????
Dar tokiu neskaniu koldunu neteko valgyt..
Nupirkau UAB "Judex" " Cepelinai su mėsos įdaru". Gyvenime nebepirksiu, ir kitiems pasakysiu. Viską dariau pagal instrukcij`, užviriau 4, 5 litro vandens, užviriau, šaltame vandenyje išmaišiau krakmolo supyliau, užvirinau, sudėjau cepelinus, ir prasidėjo...atsiskyrimas košės nuo cepelinų. Nebeliko formos, vanduo liko košė.
Buvusi 2021-04-05 17:31:08
Dirbau čia ir galiu pasakyti kad, visiškas siaubas. Darbuotojai patys turi susirasti dėžutes darbui o jų visada trūksta, kas pirmas pagriebia tas gali užsidirbti, vadovybė nereguoja į jokius skundus...
Labai klystate nevisat taip būna
Ar jūs į Lietinius dedat vištienaa čia skaitosi, nes Lietiniu skonis žuvies fuu dar kažkòkie kauliukai, jūs nenuodykit žmonių su savo tokia gamybaa!!!
Siaubas, ar koldūnai su Itališku rozmarinu turi būti pelėsio skonio? Galiojimas dar iki 2022-02-26. Šlykštūs iki apsivėmimo...
Seniau pirkdavau mamos cepelinus budavo tikrai skanus, o vat neseniai pirktoje pakuote kurios galiojimo laikas buvo iki kovo 5 d. vietoje mesos idaro prikista bulviu batono ir dar neaisku ko... Na jeigu taip ir toliau greit vel susidomes valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba...
Visiška VERGOVĖ, dirba daug imigrantų.
Teko pasibandyti dirbti fasuotoja, tai pačia pirma diena įspūdis buvo baisus, darbuotoju manieros virš visko, nemoka nei normaliai su svetimais žmonėmis bendraut, nei tiksliai visko išaiškint. Nėra jokio tikslumo, tiek šnekant apie alga tiek apie visa tvarka, jokio komandinio darbo. Pirma diena atėjus, vos ne pati turi galvot kaip viska daryt, tai čia toks ir apmokinimas. Darbuotojos ka sugeba tik prisikabinėt, nes ale jos jaučiasi aukštas pareigas atliekančios, nors dirba lygiai ta pati. Tai kaip gali ugdytis tolerancija, kaip tokia aplinka ir darbuotojai. Žmones renkasi pagal išvaizda, o ne darba. Tiesiog gėda, kad bendruomene tokia didelė, o visiškai jokios komandinės darbovetės.
Užkalnio koldūnai nebėra kokybes
2021-02-21 16:40:23 IP 2ju3kr3n
Nekokybiški neskanūs, kai išleido buvo geri dabar šlamštas visi kas pirko paskutiniu metu isitikino manau.
Vakar nusipirkau judex mamos koldūnų. Gyvenu ne Lietuvoje tad pirkausi dideli maišelį ir pakraupau. Kol šaldyti jie gražiai atrodo, o išvirus pasimatė puse jų buvo be mėsos. Ant pakuotės rašo 50% mėsos kurios ten išviso beveik nėra. Gėda už Lietuvos gaminius. Pradėjau šaldytus spausdinti, o ten pasirodo kad pusė ispustu koldūnų (prileista oro, kad atrodytų Pilni). Neverta pirkti iš jų. Pirkusi lenkiškus tikrai pasiteisino ir tikrai Pilni mėsos koldūnai.
Skonis tragiskas, deja, bet neradau sitiems koldunams tinkamesnes vietos, nei, , , (pavaizduota nuotraukoje)
Taip teko ir man pasibandyti ten dirbti, košmaras visiškas, nukrito ant žemės norėjau išmesti, nes nu kaip pakuosi tai žmonėms tai buvau aprėkta, kad dėti atgal nėra skritumo ar nukrenta ant žemės ar ne, pačia pirma diena neapmokinus normaliai pradėjo senos bobos darbuotojos stūgauti, kad esu per lėta ir darau beleką, nors net neapmokino ir paklausus nesulaukdavau atsakymo jokio, o jau apie kvapą prie visos mėsos gaminimo ir t.t. tai net neturiu ką ir bepasakyti. Visiška vergovė, ten reikia ne žmonių, o robotų.
Man darbas patinka.... Nėra ten baisiu kaip rašoma viskas savo normose.
Ačiū. Jei Lietuvoj būtų daugiau tokių žmonių kaip tu, apsivalytų Lietuva nuo tokių įmonių. Kur žmogus vergas. Netylėkit visi kalbėkit.
Ar jums negėda gaminti tokį marmalą, kurį vadinate virtų bulvių cepelinais?
Rita 2020-04-15 21:49:11
Sovietinių laikų palikimas alga buvo žadėta 650 negavau 500.Pasirodo norint juos gaut reik dirbt ne po 8h ir dar savaitgalius.Kiek nori tiek prideda.Tipo premijos.Ir išviso betvarkė.
Tikra tiesa, teko dirbti..
Esu nusivyles viskuom,
Pradedant nuo smulkmenu, baigiant elgesiu, tvarka ir kolektyvu...
Pradedant nuo meistru, nei paaiskina kada pertraukos nei kaip kas, darbotuojai neapmokina nieko, girdi tik nusiskundimus, paklausus atsakymo nesulauksi, bet po kiek laiko isgirsi riksmus kaip ne taip kazka darai.
Buvo naujoke, pacios darbuotojos isleido parukyti tas pats kas butu nuejus i tualeta, taciau iskart nespejus nueiti buvo pasakyta meistrei kuri atbegus grazino mergaite atgal, ir vistiek niekas nieko nepaaiskino kada pertrauka ir kas kaip... Tvarka irgi apgailetina...
Tesla nukrenta, dedi atgal, kadangi per daug teslos ismetus gaunasi trukumas ir kiek suprantu alga nuo to priklauso.. pirma diena darbe padare nepamirstama ispudi... Kas nukrenta viska atgal, jokiu paaiskinimu jokiu patikslinimu.. darbuotojai i darbo pabaiga net nepasidomi ar nieko netruksta jei truksta eini pats darytis kadangi jie uzsieme kambariuke ar rubinei bonka tvarko ir ne viena o i vakara kelias..
Karantino laikotarpiu pradzioje buvo bent dezinfekcinio skyscio, paskutiniu metu net jo nebeliko, kaukiu nerasta, idomu kaip butu jei inpekcijos ir komisija apsilankytu neispeja...
Galvojau LT.nėra tokių įmonių kur viskas skaičiuojama iš nieko ir svarbiausia ir direktorius tą toliaruoja, kur toliau.....Mėgsti išgert, neit į darbą, kreipkis, priims
Buvo skauniausi koldunai is visu koldunu! BET, dabar valgyti neimanoma del "mesos" idaro, cia net i mesa nepanasu!!! toks jausmas kad sumalti vien nagai ir ragai su tualetiniu poperiumi!
Labai gaila...buvom nupirke 5 pakelius visus teko ismest!!!
Na mano mamos cepelinai tikrai geresni. Sitie keliauja i siuksline. Dekui.
Skanūs gaminiai. Perku Užkalnio liniją, rekomenduoju.
Sibirietiski koldūnai ""šypsosi" kad tuoj tuoj žiema!
Šiandien vakarienei sau ir mažametei dukrai nupirkau Užkalnio koldūnų. Likome labai nusivylusios, ant pakuotės niekur nė užsiminta, gad koldūnai aštrūs. Valgant stebino visiškas skonio netolygumas - kas antras koldūnas tiesiog degino burną. Pasijautėme apgautos ir smarkiai nusivylėme. Nebevalgėme, nes buvo neįmanoma valgyti. Maniau Užkalnio koldūnai bus vieni kokybiškesnių, tačiau labai smarkiai klydau, tiesiog geras marketingas ir tiek....
Po Judex sibirietisku koldunu atsiduriau ligoninej. Visa seima iskritus namie guli. Atsargiai zmones su ju produkcija!!!
Laimingas klientas
2019-04-05 10:19:47 IP 2ju3kq3u
nuostabaus skonio koldūnai. rekomenduoju !!
Judex Mamos cepelinai patys skaniausi ! Zmones neskaito virimo taisykliu ! Aiskiai nurodyta i verdanti vandeni ipilti krakmolo ! Atsargiai patikrinti ar neprilipo prie dugno cepeliniai ir tegul verda. Mums gaunasi tobulai ! Patys skaniausi, tikro skonio, kaip pagaminti namuose!
Skanus koldūnai. labai man patinka. rekomenduoju.
Atsargiai pirkdami "Sibirietiškus" koldūnus! Neabejoju, kad ir kiti JUDEX gaminiai gali būti užtešti. Šiandien išsiviriau sibirietiškų judex koldūnų, ir į keletą iš jų buvo pridėta kažko labai aštraus, ir sakydamas labai aštraus tai ir turiu omenyje. Aštrumas toks, kad jelapeno pipiras būtų kaip lašelis vandens. Po šių "gardžių" pietų, negalėjau jausi skonio kelias valandas. Tai paskutinis kartas kai perku šios įmonės produkciją, ir siūlau jums padaryti tą patį.
Paskutinį kart perku šios įmonės produkciją. Apie koldūnus patylėsiu. Parašysiu ką šiandien valgiau - ogi šaldytus cepelinus. Aš juos kitų firmų dažnai perku ir puikiai išverda. O Judex - darant viską pagal instrukciją - cepelinai išsiardė, tapo koše. Pinigai į balą.
Mieli skaitytojai, kodėl nesirenkate kitų firmų gaminių jei šie yra blogi? Aš kai tik kokiam prekybos centre pamatau gerą šaldytų gaminių akciją - dažniausiai grįžtu be prekių, nes akcijos taikomos tik judekso gaminiams. O jų pirkti, ir remti seklų komiteto pirmininko tikrai nenoriu. Beje, su akcijomis dažnai šie gaminiai būna patys pigiausi, tai vienintelis kriterijus kodėl jie patenka į didžiausių prekybos tinklų šaldymo vitrinas.
Žinant masinės gamybos įpročius bei žmonių išsidirbinėjimus, vardan pinigų, kad duos man garantiją, kad gaminiuose nebus sėklų ??? Juk kažkas čia labai stengiasi gerinti Lietuvos padėtį...
Aš su protu dar nesusipykau, nesu koks nors atsilikęs gargždiškis, tad mieliau išsivirsiu bulvių puode ir pasibarstysiu krapais su grietine, nei pirksiu šaldytus gaminius, kurie neša pelną pinigų ištroškusiems monopolistams ir cirkininkams. Nenoriu pirkti koldūnų - nenoriu remti cirko pasirodymų.
Apsinuodijimai tebevyksta. Pirkome judex koldūnus už 0.99 kg Lidl, Vilniuje (Karoliniškės) ir 3-4 keturias dienas tikrai buvo labai bloga. Panašu, kad jie nieko nepašalino.
Sveiki, skaitau vien blogus atsiliepimus apie Mamos tarkuotu bulviu cepelinus. As ragavau man labai patiko, bet butinai i vandeni reikia deti krakmolo, nes kitaip sukris, gausis kaip kiti raso kisielius. Gal kas zino kurioje parduotuveje Panevezyje galeciau Mamos tarkuotu bulviu cepelinu nusipirkti?
Vieni prastesniu koldūnų. Pirkau vakar kepimui ir virimui, tai išvires supratau kad paskutinį kart perku šitą, , mėšlą". Vos ne kas antram, trečiam koldūne kremzlės, apgailėtiną.
O dieve koks siaubas rasti koldunuose kirmele!!!! Niekada gyvenime nepirksiu sios firmos produkcijos. Nusipirkau 2kg ir dabar viska ismesti reikes. Ziurekit kaip gaminat !
Ką veikia plasmasės gabaliukas?
Sveiki, na jusu koldubaia galutinai nusivyliau.. kazkada buvo labai skanus tik judex ir pirkdavome, bet jau kelinta karta tenka nusivilti. Kodel jie ipjauti pastoviai??? Pirma karta galvojau, kad papuole su broku, bet jaau kiek bepirktumem visi tokie patys!! Isviri juos, isbeda visas turinys, ir koldunai su bulviu kose ir sonine reiktu pavadint su bulviu tyre ir sonines kvapu. Esam labai nusivyle jusu judex koldunais!!! Suprastejus produkcija labai!!!
Airra 2017-08-16 07:44:36
Keista. O as kalbejau su Ruta-ji gal ju vedeja ar pan. Labai faina moteris, kalbejo taip nepasikelusi visai, maloniai aprode koks bus darbas.Tik kazin kiek uzdirba ten moterys, nes pagal svori moka, bet vidurkis kazkoks vistiek yra...
Gal ne pas tą pačią papuolėm.
Gabija 2017-06-02 15:49:49
Radau darbo sklebimą, kad ieško "Maisto pusgaminių ruošėjas (-a) - operatorius (-ė)" ir nusprendžiau nurodytų numeriu pakambinti ir susitarti dėl darvo laiko, bet moteris, kuri atsiliepė buvo tokianemandagi ir man sako"ko nori", tada nebežinojau ką sakyti, tai sakau, noriu susitartii dėl laiko kada atvykti, sako: "ateik jei nori ir parodysiu, nu ko dar", tada tik pasakiau ačiū ir viso gero. Įmonės lygis krenta akyse nuo nekompetetingų dabuotojų.
ir man istorija su uzkalnio koldunais ne pati geriausia. visa seima uzvalgeme vememe ir viduriavome visa para ilgai prisiminsim si nemalonu uzkalnio veida
Pirmą ir paskutinį kartą pirkau Tarkuotų bulvių MAMOS cepelinus. Košė, o nes cepelinai, nor viriau nurodytame kiekyje vandens. Pridedu nuotrauką, kas gavosi.
Snd maksimoj nusipirkau koldunu sakau kokie pigus:) pareinu Judex koldunai. Nzn kaip elgtis ar nunest atgal ar ka daryt? Ar jie dar uzkresti?
Jau tas Gražulis su savo koldūnais tiek prisišikes savo kaimynams, įmonėms. Nesupratu kas tokius renka nesveikus
pries kelias dienas pirkom Judex koldunu tai zmonai paliko bloga, neduok Dieve kas nors atsitiks rimciau, suvalgysiu gyvus as jus Judex..cia grasinimas!!!!!
Svetlana 2016-01-14 20:32:33
Nusipirkau šiandien 2 pakus tarkuotų bulvių cepelinų "MAMOS" su kiauliena, sumokėjau 5, 70 euro galvojau skaniai pavakarieniausiu su šeima. Deja vietoj cepelinų gavau kažkokia košę, tarkė pasileido nors viską dariau kaip priklauso.Labai nusivyliau daugiau šios firmos gaminių tikrai nepirksiu.
Tas pats nutiko ir mums. Vos įdėjus į vandenį, akyse ėmė tirpti bulvių masė. Buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai pirkau
Nusipirkome koldūnų, išvirėme, pavalgėme ir porą dienų aš, sutuoktinis ir anūkė viduriavome ir vėmėme.
Kas atsitiko Uzkalnio koldunams? Kai tik jie atsirado, buvo labai skanus. O dabar koks slamstas, valgyti nesinori. P.Uzkalnis galetu pakontroliuoti savo varda reklamuojanciu koldunu kokybe, nes tikrai ji visiskai suprastejo. Nepirksiu ju daugiau.

Hilla
Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: šaldyti maisto produktai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Lomista
„Obelių“ produktai, aliejus „Vilnius“

Adresas: Pramonės g. 5, LT-56110 Kaišiadorys.
Veiklos sritys: maisto produktai; daržovės; didmeninė prekyba; gamyba; importas; maisto gamyba; mažmeninė prekyba.
UAB LOMISTA – lietuviško kapitalo įmonė užsiimanti aliejaus importu, gamyba, išpilstymu bei kitų, maisto produktų gamyba. Nuo 2013 metų įmonė užsiima eksportu į Baltijos, Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. „Obeliai“ – labiausiai išvystytas ir geriausiai žinomas šios įmonės prekės ženklas, kurio...
Naujas uostas
Enjoy Meistrai

Adresas: S. Žukausko g. 41, LT-09130 Vilnius.
Veiklos sritys: buities paslaugos; biuro įranga; buitinė technika; didmeninė prekyba; gėrimai (nealkoholiniai); interneto parduotuvės; kava, arbata; maisto produktai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Savo misiją grindžiame kasdieniu nuosekliu darbu keliant žmonių gyvenimo kokybę per geresnę kavos patirtį tiek darbe, tiek namuose. Sąžiningas bendradarbiavimas, profesionalumas ir kokybė - mūsų vertybinis pagrindas, kuriuo vadovaujamės kasdien spręsdami įvairaus lygio problemas mūsų klientams. Mūsų klientai - nuo...

Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai
Baltieji rūmai: JAV taikys diplomatinį boikotą Pekino žiemos olimpiadai 12-06 21:05
Jungtinės Valstijos pirmadienį paskelbė taikysiančios diplomatinį boikotą vasarį vyksiančioms Pekino žiemos olimpinėms žaidynėms dėl žmogaus teisių pažeidimų Kinijoje.
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje
J. Bidenas prieš pokalbį su V. Putinu pasitars su sąjungininkais Europoje 12-06 20:47
JAV prezidentas Joe Bidenas prieš antradienį įvyksiantį pokalbį su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu pasikonsultuos su sąjungininkais Europoje, o po derybų informuos apie rezultatus Ukrainos...
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis
Biokuro rinkoje – jo kilmės atsekamumo įrankis 12-06 20:25
Biokuro rinkoje pradėjo veikti jo kilmės ir žaliavos atsekamumo įrankis (angl. Baltpool Tracebility Tool), kuriuo naudodamiesi pirkėjai ir pardavėjai galės paprastai apskaičiuoti preliminarias...

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

PepsiCo 164,71 +2,55%
FedEx 240,84 +2,35%