Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Judex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Judex

Atsiliepimai apie Judex, UAB

Etransport Ko gero pigiausias taksi Lietuvoje! Etransport 86 111 1 111
Parašyk savo nuomonę apie Judex, UAB

Buvo skauniausi koldunai is visu koldunu! BET, dabar valgyti neimanoma del "mesos" idaro, cia net i mesa nepanasu!!! toks jausmas kad sumalti vien nagai ir ragai su tualetiniu poperiumi!
Labai gaila...buvom nupirke 5 pakelius visus teko ismest!!!
Na mano mamos cepelinai tikrai geresni. Sitie keliauja i siuksline. Dekui.
Skanūs gaminiai. Perku Užkalnio liniją, rekomenduoju.
Sibirietiski koldūnai ""šypsosi" kad tuoj tuoj žiema!
Šiandien vakarienei sau ir mažametei dukrai nupirkau Užkalnio koldūnų. Likome labai nusivylusios, ant pakuotės niekur nė užsiminta, gad koldūnai aštrūs. Valgant stebino visiškas skonio netolygumas - kas antras koldūnas tiesiog degino burną. Pasijautėme apgautos ir smarkiai nusivylėme. Nebevalgėme, nes buvo neįmanoma valgyti. Maniau Užkalnio koldūnai bus vieni kokybiškesnių, tačiau labai smarkiai klydau, tiesiog geras marketingas ir tiek....
Po Judex sibirietisku koldunu atsiduriau ligoninej. Visa seima iskritus namie guli. Atsargiai zmones su ju produkcija!!!
Laimingas klientas
2019-04-05 10:19:47 IP 2ju3kq3u
nuostabaus skonio koldūnai. rekomenduoju !!
Judex Mamos cepelinai patys skaniausi ! Zmones neskaito virimo taisykliu ! Aiskiai nurodyta i verdanti vandeni ipilti krakmolo ! Atsargiai patikrinti ar neprilipo prie dugno cepeliniai ir tegul verda. Mums gaunasi tobulai ! Patys skaniausi, tikro skonio, kaip pagaminti namuose!
Skanus koldūnai. labai man patinka. rekomenduoju.
Atsargiai pirkdami "Sibirietiškus" koldūnus! Neabejoju, kad ir kiti JUDEX gaminiai gali būti užtešti. Šiandien išsiviriau sibirietiškų judex koldūnų, ir į keletą iš jų buvo pridėta kažko labai aštraus, ir sakydamas labai aštraus tai ir turiu omenyje. Aštrumas toks, kad jelapeno pipiras būtų kaip lašelis vandens. Po šių "gardžių" pietų, negalėjau jausi skonio kelias valandas. Tai paskutinis kartas kai perku šios įmonės produkciją, ir siūlau jums padaryti tą patį.
Paskutinį kart perku šios įmonės produkciją. Apie koldūnus patylėsiu. Parašysiu ką šiandien valgiau - ogi šaldytus cepelinus. Aš juos kitų firmų dažnai perku ir puikiai išverda. O Judex - darant viską pagal instrukciją - cepelinai išsiardė, tapo koše. Pinigai į balą.
Mieli skaitytojai, kodėl nesirenkate kitų firmų gaminių jei šie yra blogi? Aš kai tik kokiam prekybos centre pamatau gerą šaldytų gaminių akciją - dažniausiai grįžtu be prekių, nes akcijos taikomos tik judekso gaminiams. O jų pirkti, ir remti seklų komiteto pirmininko tikrai nenoriu. Beje, su akcijomis dažnai šie gaminiai būna patys pigiausi, tai vienintelis kriterijus kodėl jie patenka į didžiausių prekybos tinklų šaldymo vitrinas.
Žinant masinės gamybos įpročius bei žmonių išsidirbinėjimus, vardan pinigų, kad duos man garantiją, kad gaminiuose nebus sėklų ??? Juk kažkas čia labai stengiasi gerinti Lietuvos padėtį...
Aš su protu dar nesusipykau, nesu koks nors atsilikęs gargždiškis, tad mieliau išsivirsiu bulvių puode ir pasibarstysiu krapais su grietine, nei pirksiu šaldytus gaminius, kurie neša pelną pinigų ištroškusiems monopolistams ir cirkininkams. Nenoriu pirkti koldūnų - nenoriu remti cirko pasirodymų.
Apsinuodijimai tebevyksta. Pirkome judex koldūnus už 0.99 kg Lidl, Vilniuje (Karoliniškės) ir 3-4 keturias dienas tikrai buvo labai bloga. Panašu, kad jie nieko nepašalino.
Sveiki, skaitau vien blogus atsiliepimus apie Mamos tarkuotu bulviu cepelinus. As ragavau man labai patiko, bet butinai i vandeni reikia deti krakmolo, nes kitaip sukris, gausis kaip kiti raso kisielius. Gal kas zino kurioje parduotuveje Panevezyje galeciau Mamos tarkuotu bulviu cepelinu nusipirkti?
Vieni prastesniu koldūnų. Pirkau vakar kepimui ir virimui, tai išvires supratau kad paskutinį kart perku šitą, , mėšlą". Vos ne kas antram, trečiam koldūne kremzlės, apgailėtiną.
O dieve koks siaubas rasti koldunuose kirmele!!!! Niekada gyvenime nepirksiu sios firmos produkcijos. Nusipirkau 2kg ir dabar viska ismesti reikes. Ziurekit kaip gaminat !
Ką veikia plasmasės gabaliukas?
Sveiki, na jusu koldubaia galutinai nusivyliau.. kazkada buvo labai skanus tik judex ir pirkdavome, bet jau kelinta karta tenka nusivilti. Kodel jie ipjauti pastoviai??? Pirma karta galvojau, kad papuole su broku, bet jaau kiek bepirktumem visi tokie patys!! Isviri juos, isbeda visas turinys, ir koldunai su bulviu kose ir sonine reiktu pavadint su bulviu tyre ir sonines kvapu. Esam labai nusivyle jusu judex koldunais!!! Suprastejus produkcija labai!!!
Airra 2017-08-16 07:44:36
Keista. O as kalbejau su Ruta-ji gal ju vedeja ar pan. Labai faina moteris, kalbejo taip nepasikelusi visai, maloniai aprode koks bus darbas.Tik kazin kiek uzdirba ten moterys, nes pagal svori moka, bet vidurkis kazkoks vistiek yra...
Gal ne pas tą pačią papuolėm.
Gabija 2017-06-02 15:49:49
Radau darbo sklebimą, kad ieško "Maisto pusgaminių ruošėjas (-a) - operatorius (-ė)" ir nusprendžiau nurodytų numeriu pakambinti ir susitarti dėl darvo laiko, bet moteris, kuri atsiliepė buvo tokianemandagi ir man sako"ko nori", tada nebežinojau ką sakyti, tai sakau, noriu susitartii dėl laiko kada atvykti, sako: "ateik jei nori ir parodysiu, nu ko dar", tada tik pasakiau ačiū ir viso gero. Įmonės lygis krenta akyse nuo nekompetetingų dabuotojų.
ir man istorija su uzkalnio koldunais ne pati geriausia. visa seima uzvalgeme vememe ir viduriavome visa para ilgai prisiminsim si nemalonu uzkalnio veida
Pirmą ir paskutinį kartą pirkau Tarkuotų bulvių MAMOS cepelinus. Košė, o nes cepelinai, nor viriau nurodytame kiekyje vandens. Pridedu nuotrauką, kas gavosi.
Snd maksimoj nusipirkau koldunu sakau kokie pigus:) pareinu Judex koldunai. Nzn kaip elgtis ar nunest atgal ar ka daryt? Ar jie dar uzkresti?
Jau tas Gražulis su savo koldūnais tiek prisišikes savo kaimynams, įmonėms. Nesupratu kas tokius renka nesveikus
pries kelias dienas pirkom Judex koldunu tai zmonai paliko bloga, neduok Dieve kas nors atsitiks rimciau, suvalgysiu gyvus as jus Judex..cia grasinimas!!!!!
Svetlana 2016-01-14 20:32:33
Nusipirkau šiandien 2 pakus tarkuotų bulvių cepelinų "MAMOS" su kiauliena, sumokėjau 5, 70 euro galvojau skaniai pavakarieniausiu su šeima. Deja vietoj cepelinų gavau kažkokia košę, tarkė pasileido nors viską dariau kaip priklauso.Labai nusivyliau daugiau šios firmos gaminių tikrai nepirksiu.
Tas pats nutiko ir mums. Vos įdėjus į vandenį, akyse ėmė tirpti bulvių masė. Buvo pirmas ir paskutinis kartas, kai pirkau
Nusipirkome koldūnų, išvirėme, pavalgėme ir porą dienų aš, sutuoktinis ir anūkė viduriavome ir vėmėme.
Kas atsitiko Uzkalnio koldunams? Kai tik jie atsirado, buvo labai skanus. O dabar koks slamstas, valgyti nesinori. P.Uzkalnis galetu pakontroliuoti savo varda reklamuojanciu koldunu kokybe, nes tikrai ji visiskai suprastejo. Nepirksiu ju daugiau.
maloniai nustebinta. surizikavau ir nusipirkau uzkalnio koldunu. o kaaai skanumooo! pirksiu tik juos.na, kol nepages;p
Tarkuotų bulvių didžkukuliai buvo nuleisti į unitazą, nes liko tik buza su frikadelėm. Išmesti pinigai
Labai skanūs "Užkalnio" koldūnai.superiniai. Tikimės, kad nepages skonis ateinančiu metu, kaip dažniausiai būna.
Nusipirkau siandien tarkuotu bulviu dubeneliu, tai gavosi slykstus kisielius, seima liko be vakarienes. Kaip ju kokia kokybes kontrole neprigriebia? Nesuprantu... Idomu jie patys valgytu toki s... Ir kas blogiausia neina grazinti i parduotuve, nebent puoda atnesti ir ispilti kur prie kasu, gal tada atkreiptu demesi.
Nusipirkau siandien Judex tarkuotu bulviu cepelinu. Po poros minuciu gavosi nuostabus kisielius. Kvapas toks, nors bek is namu. Galetu rasyti, smirdantis kisielius su kukuliukais, kuriu skonis irgi neblogas, pastipusios kates kvapas geresnis. Zodziu produktas nuostabus. Kaip negeda gaminti, o dar tipo eksportuoja i uzsieni. Ten tik juokiasi is tokiu gamintoju. Lai patys valgo ir savo seimas maitina tokiais super duper skanestais, tik kazin ar nebutu ligonines paastovus lankytojai.
noretum sulaukti atsakyma nuo administracijos firmos..Judex;, kuri gamina tos virtinukais, kurio as apsinuodijau-nesulaukiau ne atsiprasyma, ne pinigu grazinima uz neverta preke ir sugadinta sveikata
pirkau, , Norfoi, , virtinukai su bulve ir grybais firmos, , Judex'', apsinodijau, eijau pas gydytoja siandien, reikejo pirkti vaistu, skausmai buvo nezmoniski, ir kas uz tasi atsakys?
Nesidangstykit gražiu Tėviškės vardu savo koldūnų, nes jų skonis ir kokybė toli gražu nuo teisybės. Ponučiai pavažiuokit pas bobutes į kaimą ir pasimokykit kaip rėikia daryti koldūnus. Niekam nerekomenduočiau pirkti
Vemalas o ne gaminiai... rimtai apsivemt galima... vien farsho skonis veeeeeeee feeeeeee
nu as nedirbau cia..ejau vienai dienai pabandymui...ir visai ten nieko..aisku darbas nera labai lengvas..bet galima dirbt..zmones draugiski..tie meistrai irgi draugiski.....viskas labai normaliai...neisidarbinau nes man..6valandai yra keblumu su atvaziavimu..bet siaip galvoju buciau darbinesis..tairkiau i pakavimo cecha
Dirbau judex saldytuose gaminiuose pakuotoja, bet po dvieju dienu teko iseiti, nes kruvis moterims tikrai per didelis. pamaciau tokiu vaizdu po kuriu nebesinori jokiu koldunu. nukrinta jie ant zemes juos ir vel atgal I tapati maisa, nors ir su koja uzmynei atgal idedi. teko matyti ir farsa kuris ten gaminamas, stovi vandenyje, manau, kad ir prispjaudo I ji, visi zmones kaip vergai aria be jokio atsikvepimo moterys semia koldunus, pakankamai sunku tai daryti, ir kai gauni tik minimuma niekas ten ilgai nepadirba pabande tuojau pat pabega...
Esu labai užimta, todėl dažnai perku įvairius šaldytus pusgaminius. Dažnai pirkdavau ir Judex produkciją. Pamačiusi Norfos šaldytuve koldūnus "Už Lietuvą, vyrai" su vienos personos atvaizdu ant pakelio, supratau, kad jokio šios firmos gaminamo gaminio nebepirksiu niekada.
Noreciau, kad imone atkreiptu demesi i, , Virtu bulviu cepelinai su varske'' Judex Europos pr, 96c, LT-46351 Kaunas, nes idare nuolat randama popieriaus gabaliukai, buna gan dideli. Siandiena issivirusi valgiau ir vel popierius buvo. Ir randama nuolat mazesnis ir didesnis kiekis, net reikia ismesti i siuksliu deze. Butu malonu, kad atkreiptumete demesi i sio produkto gaminima. Didelis aciu
JUDEX virtiniai su grybais: nieko slykstesnio dar neteko ragauti. Kokie ten grybai?

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Tandemus
MUSHROOMS, BERRIES, IQF PRODUCTS

Adresas: J. Basanavičiaus g. 41, LT-65204 Varėna.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; maisto produktai; mediena, jos gaminiai; miško gėrybės; sandėliavimas; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; tara, pakuotės.
Bendrovė "Tandemus" įkurta 1996 m. kovo 13 d. Varėnoje. Iki 2009 m. gruodžio 24 d. įmonės pavadinimas buvo "Mėlynoji uoga". Pirmus veiklos metus įmonė užsiėmė tik didmenine miško uogų ir grybų prekyba. Nuo 1997 m. pradėjo gaminti medinę pintą bei kaltą tarą grybų, uogų, vaisių, daržovių, duonos ir kitų maisto...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Eurohorecana
Maisto produktų bei žaliavų tiekimas įmonėms

Adresas: Kirtimų g. 61, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: daržovės; didmeninė prekyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; kepyklos; konditerija, saldumynai; maisto parduotuvės; maisto produktai; mėsa, mėsos produktai; miško gėrybės; sveiki produktai; šaldyti maisto produktai; vaisiai; žuvininkystė, žuvies produktai.
EUROHORECANA, UAB pagrindinės veiklos kryptys: Maisto produktų tiekimas restoranams, viešbučiams, kavinėms, valgykloms, mokykloms, kebabinėms, įvairioms kitoms maitinimo įstaigoms Maisto žaliavų tiekimas kepykloms, kepyklėlėms, įvairioms maisto gamybos įmonėms Didmeninė prekyba maisto produktais Maisto produktų...
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame Jūsų užsakymų...

Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai
Pernai partijos gavo per 8,5 mln. pajamų, turtingiausi buvo socialdemokratai 03-29 18:55
Pernai per dvidešimt politinių partijų gavo daugiau kaip 8,5 mln. Eur pajamų, storiausią biudžetą turėjo opozicinė Lietuvos socialdemokratų partija, rodo Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK)...
Sveikatos apsaugos ministras apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą 03-29 18:14
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga papildė sprendimą, kuriuo ribojamas apsaugos priemonių ir dezinfekcinio skysčio pardavimas per karantiną.
Į Europos ūkius nebeatvyksta sezoniniai darbuotojai – ragina gyventojus vykti į kaimus 03-29 17:38
Europos šalys tūkstančius darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu, ragina padėti vietiniams ūkininkams – jie nesulaukia sezoninių darbuotojų, įprastai atvykstančių iš kitų šalių.

Ar dėl korona viruso Jūsų pajamos sumažėjo?

Procter & Gamble 110,17 +2,60%