Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jozita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jozita

Atsiliepimai apie Jozita, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Jozita, UAB

Atvykus apie 22 valanda nusipirkti mineralinio pardaveja iskelus rankas isvijo ir sak nediram nedirbam pamainos perdavimas kaip koki suni... Labai nemandagi moteris. Jozita prie arenos. Pasikutai kaip suo isvytas sitaip negalima!! Baisi pardaveja
Brangi kava
2022.07.12 į 60 litru baką su likučiais 100 km įlindo 69 litro benzo. Vargšai!
Vakar benzino uzsipyliau uz 20 km lemdazondas uzdege pries taij 2 metus ir taspats buvo taij manau benzino niekam geriau ten nepilti....
Na kuras ten pusę velnio išskyrus neisvalytas dujas kurios viską užkiša. Bet dirbti jozitoje turi būti arba paskutinis kaimo Jurgis arba tiesiog būti tas paprastas rabatiaginas. Šefo norai belekokii, o atlyginimas vienas mažiausių visoje Lietuvoje. Ima iš darbo biržos ir jam reikia mokėti tik pusę atlyginimo. Todėl jozitoje dirbti gali tik paskutiniai kaimiečiai. Ten bei vieno miestiečio ir nedirba :)
Klientas 2022-06-27 12:48:16
Penktadienį (06.24) vakare jau po to kai kolonėlė užsirakinus ir priima tik prie langelio norėjau su kortele atsiskaityti. Dirbusi mergina paaiškino kad direktoriaus buvo prašyta pakeisti skaitytuvą nes nedaeina iki langelio. Tai vadovų nurodymų operatoriai prašo pin kodo. Mergina apgailestavo suprato kad to daryti negalima. Padėkojo kai pasakiau kad susisieksiu su direktoriu. Pačia degaline nesiskundžiu bet tokie viršininkų nurodymai gali įtruakti į rimtą bėdą.
Šiauliai Girulių 1 esanti jozita
Labai idomi patirtis, pirma kart per 3m. į 50l duju talpa, pripylėme 54l
Na bet Palangos Jozitoi Petrauskiene Akvile nlb moka bendrauti su klientais, gal 9 klases baige????????????pamokykit, patarkit, aciu.
Solana 2022-04-13 13:03:38
Tauragės miesto Koziris degalinės aptarnavimo darbuotoja Rasa vardu, labai nemandagu su klientais, prašome pasitikinti į situaciją aptarnaujant telefonu užsisakant buitinių dujų balioną pakeisti pilnu.2022.04.13 12:56
Koziris degalinės Tauragės !
Vasario 24 dieną užsipyliau pilną baką kuro Jozitoje Kaune, Kuršių gt. - beabejo pyliau, nes norėju sutaupyti... nepaklausiau tuo metu nei draugų, nei kolegų, taip peikiančių šios degalinės kurą - na ir ką jūs manot... valio... šiek tiek pavažinėjus prietaisų skydelyje netikėtai užsidegė "CHECK ENGINE" lemputė. Pamaniau gal sutapimas... išsikviečiau diagnostiką - atlikus patikrą kompiuteris parodė oro srauto matuoklės gedimą. Ok, galvoju, na visko juk pasitaiko... kadangi variklio darbas ausimi nepakito, remontuoti nesiskubinau - išvažinėjau visą tą Jozitoje piltą kurą vos ne iki nulio... visą tą laiką skydelyje degė "CHECK ENGINE"... tuomet užsukau į kitą degalinę (brangesnę) - užsipyliau baką degalų... ir vuale - "CHECK ENGINE" užgeso!!! STEBUKLAS!!!... reziume... daugiau Jozitoje nepilsiu... p.s. kaimynas užsipylė pilną baką prieš keletą dienų, tai visas automobilis net kratosi, variklis dirba netolygiai! Kokį velnią ten pardavinėjat?
Šiandien teko apsilankyti Raseinių "Jozitoje", kur reikėjo užpildyti balioną angliarūgšte. Ačiū, užpildė, bet... nuėjus susimokėti paaiškėja, kad banko kortele NEPRIIMA. Ir tai dabar, kai visur elektroninės paslaugos, net turguje yra prekeivių, kurie turi skaitytuvus. Kadangi nevietinė, tai teko palikti balioną stovėti prie "ofiso" ir važiuoti prie bankomato (vienas, pasirodo, laikinai neveikė, turėjau surasti kitą). Taigi, pasivažinėjau, bet grįžau su grynaisiais. Maniau, gal balionas jau dingo nuo "ofiso" (:)), bet radau. Tiesiog puiku!
Buvau įpratęs, kad Juozitoje kainos mažiausios. Iki vieno įvykio. Važiavau specialiai iš Bižų iki panevėžio, kad užsipilti Juozitoje. Kokia klaida. Pasirodo Pasvalyje galėjau pigiau užsipilti kuro. Paklausiau Juozitos operatoriaus kodėl pas juos kuras brangiau nei kitur. Man mandagiai paaiškino, kad ir kiti turi užsidirbti. Ką gi. Iš tikrųjų. Nuo šiol pilsiu kurą MSI.
dirbkit b**t velniai patys, pati xujoviausia istaiga, fu b**t
KAS gali tokioj debilu firmoj dirbti, vergvaldziai jobani, begti nuo tokiu kuo toliau,
KATIK LANKIAUSI JOZITA DEGALINĖ ARCHITEKTUOSE.
PYLIAUSI DUJAS, PISTOLETAS LEIDŽIA, PURŠKIA, NESU TAIP MAČIUS????
PRADĖJUS PILTIS, PASTEBĖJAU KAD JAU DAUGIAU PRISIPYLIAU LITRŲ NEGU VISADA PILDAMA PILNĄ BAKĄ, SUSTABDŽIAU.
NUEJUS PAKLAUSTI, PASITEIRAUTI, KODĖL TAIP, BUVAU APŠAUKTA, KAD MANO AUTOMOBILIS BLOGAS. PRADĖJO AIŠKINTI KAD DEGALŲ STOTELĖS VISADA RODO PAKLAIDĄ ANT 5/6 LITRŲ. LIKAU NESUPRATUSI????????‍♀️
Užsipylus kuro teko keisti kuro filtrą, nes dingo mašinos trauka. Sunku kaltinti Jozitos degalus, nes kuro filtras buvo seniai keistas. Bet po mėnesio ir pilno bako degalų iš Jozitos ta pati problema - vėl dingo trauka. Skaitau komentarus ir matau, kad ta pati problema ne man vienam. Kokį š... jūs ten pardavinėjate? :)
Vytenis Partikas 2021-12-14 00:42:09
Niekada gyvenime neesu šioje dagalinėje pylęs kuro. Bet vis pro ją pravažiuodamas ir galvodavau kodėl tiek žmonių stovi eilėse ir laukia kuro. Pasirodo kaina gera. Nusprendžiau užsipulti prieš 5 dienas kuro, atrodo užsipyliau žieminį dyzelį ir ką jus manote laukia -12 važiuojant į oro uostą į Kauną man jisai pradėjo užšalti ir krito greitis vis davažiavau. Palikau oro uosto aikštelėje mašina ir grįžęs bandžiau užkurti deja, net neužsikurė. Dabar sėdžiu šalia viešbutyje, pasiskambinau draudimui ir laukiu tralo, kuris atvyks tik 2.00 nakties ir parves mano mašina ir pargabens mus su žmona į Klaipėda į namus. Ir kiek meistrų paskambinau visi pasakė, kad kaltas degalinės kuras. Tai dabar ką kaltinti ar save, kad tenai užsipyliau kurą ar degalinę? Kas turėtų dabar kompensuoti visas išlaidas. Neturiu žodžių! Esu labai piktas‼️
Jei ponas nesate susipažinęs su kuro sistemos darbu, siulau nerašinėti nesąmonių. Kad pastovėjus nebegalėjote užvesti tai čia kaip ir tiesa, jei kuro filtre turėjote kondensato. Bet važiuojant kuras cirkuliuoja ir pašyla. Nebent jūsų automobilis "caro rūriko" laikų.
Pilu dyzeliną tik Jozitoje ir jokių problemų neturiu.
Užsipyliau šioje degalinėje kuro gruodžio 7d pilną baką, o gruodžio 8d negalėjau užvesti savo mašinos, reikėjo stumti mašiną į garažą ir laukti kol atsileis. Taip pat reikėjo keisti kuro filtrą, kuris buvo keistas prieš porą mėnesių. Čia tikrai ne sutapimas, mašina jau kokius metus kaip tik buvo užpiltas kuras iš Jozitos, taip prastai užsivesdavo, net vasarą. Kilometražas nuvažiuotas daug mažesnis su šiuo kuru nei iš kitų degalinių. Aplenkite šią degalinę per 10 KM. Jei šiandien dar nieko nėra, nereiškia, kad ateity nieko nebus.
Vytenis Partikas
2021-12-14 00:42:09 IP 2e7r3v46
Mokka 2020-11-01 13:53:51
5-dienį užsipylėm benzino Plungėje esančioje Jozitos degalineje. Užsidegė "chech engine" lemputė. Turbūt dėl "geros" kuro kokybės. Tikiuosi nekainuos auto remontas daug.. Nerekomenduoju!
Pylimo Šiaulių jozitoje dyzelinas tik iš važiavus iš degalinės pradėjo dingti variklio trauka riedėjom 40km. Greičiu iki Papilės dariedėjom kol visai sustojo automobilis buvo pradėjęs kaisti variklis dingo visas antifrizas
10.25d architektu80 Šiauliai
Noriu padėkoti operatoriai už malonu aptarnavima.Džiugu kad atėjus i degaline susimokėti už kura pasitinka su gera nuotaika.????❤
Kamilė 2021-10-05 20:58:17
Nesusireikšminkite. Nebus jiems pasaulio pabaiga jeigu jūs ten nebesilankysite.
Nesusireikšminu Kamile, ramiai jau ten nebesilankau metus laiko, ir tikiu, kad manęs ten netrūksta, piluosi kokybiškesnį kurą, ir nesuku galvos kas buvo kažkada.
Gražaus vakaro ????????☺️☺️
Gintarė 2020-10-11 22:04:03
Penktadienį 2020-10-09 17:15val.
Sustojau Jozitos degalinėj prisipilti kuro, tuo metu degalinėje dirbo degalinės operatorė Augustė.
Sustojau 1 stotelėje, bandžiau įsipilti benzino, paėmus vieną pistoletą pistoletas neveikė, paėmiau antrą pistoletą, jį pakėlusi rodė 1 centą, ir neleido piltis man kuro.
Užsidėjusi apsauginę veido kaukę nueinu į degalinę, pasiklausti darbuotojos kodėl negaliu prisipilti kuro, ir pranešti, kad neveikia pistoletai. Taip neneigsiu ji buvo kaip iš medžio iškritusi ir toks jausmas kad nesuvokia nei ko klausiu nei kur pati randasi. Sako ji man, jūs turite susimokėti 30centų, sakau už ką, ji man sako už tai kad pylėt kurą, sakau joks kuras man nebėgo, pistoletai net neveikia, ką aš čia ir veikiu ir klausių kas vyksta. Sako jūs turite susimokėti 30 centų ir tokių tonu kad wow, sakau gerai, imkit, o dabar galėsiu toliau piltis ar kaip? Ji paklausė už kiek norėsiu kuro piltis, norėjau kuo greičiau dingti iš ten, jei nebūtų reikėję dar važiuoti, tikrai nebūčiau pylusi kuro ten..
Atsakiau 10eurų, ir paduodu 20eurų. Ji man atmeta 9.70 (30centų už nebūtą kurą ir 10eur už tą ką įsipilsiu)
NA ką, išeinu piltis kuro toliau... ir ką jūs galvojat :) ogi situacija vėl ta pati, pistoletai neveikia.
Aš vėl atgal pas ją, o ji net nesusigaudo, kad aš už kurą susimokėjusi esu, bet negaliu jo įsipilti. Sakau galbūt galiu prie 2 stotelės privažiuoti ir pabandyti ten įsipilti, sako gerai, atsakiau bet esu jums sumokėjusi 10 euru ji net to nebeprisiminė..... Kol nepasakiau, kad viršūnė, kas čia dedasi, aš turiu susimokėti už orą 30centų ir dar 10eurų nuplaukia, sakau kreipsiuos į vartotojų teises, nes čekius turiu, ir jūsų kameros taip pat yra, tad lengvai turėtumėt viską prisiminti pamačiusi.

Aš : Ne neturiu, už manęs vaikinukas sako aš turiu - duosiu.
Augustė : Labai arogantiškai man atiduodama 20centų, sako lai vienas centas lieka jums už moralinę žalą kas čia įvyko.
Aš : Jūs tyčiojatės lygioj vietoj, ir negalite pripažinti savo klaidos, kad nesate atidi ir kompetetinga.
Ir jūsų bendravimas tikrai neprilygsta čia dirbančiam personalui. Esate labai įžūli.

Tad moralas toks, man tikrai nėra tiek skaudu dėl to 30 centų, kiek jos įžūlus bendravimas su nuolatiniais klientais, visos ten dirbančios kitos moterys tikrai super ir tokių nesamonių nėra buvę..

Tad vadovaujančiam personalui galiu pasakyti, kad atidžiau rinkitės darbuotojus, nes su tokiom merginom nuolatinius klientus prarandate.

Kadangi mane ta mergina įžeidė su savo tokiu bendravimu, ir replikom, pasiskaitinėsiu, kur galėčiau pranešti apie tokias aferas kaip kad už orą 30euro centų reikia susimokėti, o čekis rodo Mokėti : 0, 00.
Nesusireikšminkite. Nebus jiems pasaulio pabaiga jeigu jūs ten nebesilankysite.
10.04 apie 21:30 Jozitoje esancioje Architektu 80 Siauliai dirbanti kasininke elgesi neadekvaciai sumokejes uz kura neimuso I kasa, plakioja po degaline lyg nesuprastu Kur randasi. Pabandzius piltis kuro jis nebega, paklausus kodel ji sake nezino. Visiskas neadekvatumas. Tikiuosi jog atsiliepimus skaito atsakingi asmenys ir bus imtasi veiksmu
Panevėžio Jozitos A95 kuras pilnas nuosėdų ir gleivių... teko plaut kuro sistema...
Vilniuje, Naujosios Vilnios rajone, buvo užpiltas"Jozita" kuras, po kurio sugedo kuro siurblys, užsikimšo filtrai ir daug kitų kuro padavimo problemu. Mašina 2011 metu, po šito kuro užlužo ir nebevažiuoja.
Sveiki, piluosi jau kelis metus Šiauliuose esu patenkintas
Šiandien, 9 balandžio, 21.45. Pardavėja vardu ANA S. Rudaminos jozitoj nemaloniai bendravo. Atejus į kolonėlė pirkti prekės, nespėjus prieti prie kasos pradėjo skubint. Paprašius parduoti man preke kuri stovėjo viršutinėje lentynoje, buvo labai nepatenkinta, kad reikia jai pasiimti kopėčias. Ir vis komentavo kad daug žmonių, nors žmonių buvo nedaug tik 3.
Šilalės serviso kainos kosminės. Tachgrafo ir ribotuvo patikra 94 eur... jaučiu niekur nėra tokių kainų, niekur ir nerasi net -20% mažesne kaina... daug kur apie 50 eur ar iki 60 eur. "Superinė" įstaiga....
Šilalės Jozitoje į baką sugebėjo supilti 60 litrų, kai talpa 55 litrai. Sumauti stebukladariai!
Užsipyliau Jozitoj Klaipėdoj "žieminio" dyzelino, kuris prie -10 užšalo į ledą... Niekada daugiau
nesuprantu kaip dar seis laikais negalima atsiskaityti banko kortele degalineje. akivauzdziai slepe mokescius. geda lietuvai. nesipilkit niekas ten kuro
Viskas gerai su ta Jozita. Kelis metus vairuoju tą patį automobilį ir koki 80% kuro piluosi tik Jozitoje esančioje Raseiniuose. Niekada jokių problemų neturėjau.
Penktadieni pirmą karta pyliausi degalų Jozitoje. Po valandos važiavimo užsidegė check engine. Niekada netikėjau blogais atsiliepimais, maniau sutapimas. Bet kai įvyko pačiam pasidarė įtartina. Pirmadienį keliauju į servisą, tikrinsim kas įvyko po apsilankymo šioje degalinėje.
Gintarė 2020-10-11 22:04:03

Aš : Ne neturiu, už manęs vaikinukas sako aš turiu - duosiu.

Zinokit cia nieko keisto kad Jozitoj centai byra uz ora.Ten tai jau iprasta.Ir operatoriai tikrai nezino kodel taip yra.Tiesiog kasos kompas rodo tuos centus uztai operatore ir reikalauja susimoket, kitaip mokes ji pati.Apskritai, manydami zmones kad sutaupo isipyle pigiau kuro Jozitoj, klysta.Oi kaip klysta.

Aš : Ne neturiu, už manęs vaikinukas sako aš turiu - duosiu.

Nuo atomobilio pirkimo dienos pildavau dyzelina tik Jozitos degalinese ir tik ja rekomenduodavau visiems, neva ji pigiaisia ir geriausia. Bet atejo ta diena kai pasitvirtino kitu zmoniu isakytos nuomones apie tai kad ju backos senos surudyjusios ir jie nepilala jokiu priedu i kura kuris pasalina vandeni ir nuosedas. Tad kelioneje automobilis sustojo turejau kviestis pagalba automobilis ir nuotaika sugadinta ir dideles islaidos uz remonta. Uzsikiso kuro sistema bakas pilnas nuosedu ir gleiviu... Kas netiki siulau i svaru permatoma kanystra isipilti Jozitoj dyzelino palaikyti menesi laiko ir jums bus viskas aisku.
Sveiki, dažnai lankausi degalinėje Jozita, Vilniuje, Naujoji Vilnia, bet nesuprantu, kodėl nakties metu degalinėje neveikia kavos aparatas ir neprekiaujama kava, manau būtų norinčių išgerti kavos puodelį, tikrai...
Laba diena. Vakar pyliau kurą degalinėje ant Palangos kelio. Niekada dar nesusidūriau su tokiu vadybininkės chamiškumu: įžeidinėjo ir replikavo, kai tuo tarpu man pagelbėjęs darbininkas buvo labai paslaugus ir malonus. Nemanau, kad tokie darbuotojai kaip mano minėta vadybininkė gali dirbti aptarnavimo sferoje. Ačiū.
J.Koržova.
Visada stengiuosi uzsipilti pilna baka kai vaziuoju pro Jozita. Daznai vazineju Vilnius-Klaipeda. Niekada nekilo jokiu problemu. Aciu, kad leidziate zmonems sutaupyti.
Jozita Kadagių kaime pardavinėja dyzeliną su vandeniu, kuro talpyklos supuvusios nėra valomos, uzsipylus kuro užsidegė kuro seperatoriuje vandens lemputė keičiasi filtrus tai pusę litro vandens ir dar visokio brudo, pagalvokit ar verta ten vaziuoti
Jei norit užmušti savo variklį, tai tiesus kelias į jozita. Didelis ten nebent Belarus traktoriai atlaikys. 4 kart uasipyliau dujų, tai teko keisti du purkštukus, ir jei normalioje degalinėje užpilu ima 13 Ltd., tai jozitoj 15-16 Ltd. Vat ir visa ekonomija.
Marius 2019-12-11 21:04:55
Kaune, Garliavoje Jozitos degalineje isipyliau benzino, iskart uzkurus ismete "engine check" vadinasi prastos kokybes benzinas, daugiau niekada ten nevaziuosiu, degaline reikia dazniau tikrinti.
Norejau pasakyti man tas pats buvo taurages jozitoja
Rašau su labai dideliu nepasitenkinimu. 2020.03.23, maždaug apie 5h ryto, atvykau į degalinę "Jozita" (esančią Vilniuje, parko g. 69B) su tikslu užsipilti kuro. Kadangi tuo laiku degalus galima piltis tik iš anksto susimokėjus, nuėjau link langelio. Pasibeldus keletą kartų ir prastovėjus maždaug 5 min lauke (temperatūra tuo metu buvo apytiksliai -9°C), pagaliau sulaukiau darbuotojos (trumpų, šviesių plaukų), kuri pasitiko mane labai nepatenkintu veidu (matomai to priežąstis buvo sutrugdytas "grožio miegas"). Kadangi apmokėtas kuro kiekis netilpo, aš vėl grįžau prie langelio, kad atsiimti skirtumą už netilpusius degalus. Teko vėl palūkėti (šį kartą trumpiau), atėjus pardavėja buvo dar blogiau nusiteikusi ir labai piktai "šveitė" grąžą. Aš nusprendžiau už likusius pinigus įsigyti cigarečių ir įvardinau ko noriu. Darbuotojai padavus ne tai ko prašiau, labai maloniai paprašiau pakeistį prekę, į ką man buvo atrėžta (cituoju) : " - Žodis karantinas jūsų rajone nieko nereiškia?! ". Apšalusi nuo gauto pareiškimo, aš pasiemiau cigaretes ir išėjau. Išvažiuojant aš nusprendžiau atkreipti pardavėjos dėmesį garso signalu. Į ką atitinkamai man buvo parodytas "vidurinis pirštas". Visada teigiamai atsiliepdavau apie jūsų degalinę, tačiau po tokio įvykio nebėra noro ten grįžti. Reikalaučiau atsakingiau žiūrėti į atrenkamą personalą. O būtent jai toje pamainoje dirbanti moteris neišsimiega, šis darbas nėra skirtas jai.
Gedas 2019-08-19 16:50:03
Siandien b**t uzsipyliau silaoniu jozitoj.Davaziavau iki taubuciu kalno ir uzgeso ant sankryzos. Uzkurt neina. Uzsikiso kazkas. Teko stumtis link kalno per visa sankryza ir sokt i riedancia masina. Bieriedant oneciau begi ir pramuse kamsti. Tai p*****i jus jobani is jozitos. Eikit jus n***i su ta savo fuflova salerka, gyvenime ten nebepilsiu ir pazistamiems patarsiu. As nesuprantu kaip tu duxu netikrina ir neuzdaro!!!!
Kiek metų tavo autmobiliui pirma nuo to pradėkim rašyti, o ne skiesti nesamones.. Kiek km prabėgęs ir kada paskutinį kartą automobilį savo taisei.
Jei atvažiuoji jau nusistatęs kad auto nevažiuos užsipylus, tavo galvoje problemos.

Viskas gerai su Jozita 3 metus pyliausi į savo dabar, savo reikmėm į darbinę naują pilu, nėra skirtumo nei važiavime nei km nuvažiuotusuose, ne traukoje..

Kiti rašo kad dujų nedapila ar dar ką, pasverkit balioną prieš pilimą ir po ir taip kitose degalinėse, nereiks putotis ne vietoje.

Visose degalinėse yra paklaida, ta pati auto turi greičio paklaidą (bent policija duoda 3 km/h) paklaidą.

Žmonės bukit vieni kitiems tolerantiški ir jei neturi svarių įrodymų (metrologinė patikra) savo nuomonę pasilaikykite sau, niekam ji neidomi!!!
vartotojas 2020-02-22 13:00:42
Degalinese Siauliuose darbuotoju kaita pastovi atlyginimas juokingas o i darba patekti reikia grazuoliu konkursa praeiti.Nors ir dirbti nori atlyginimas tenkintu bet komisijai nepatikai ir eik i darbo birza.Manau kad reiktu paprastesnio idarbinimo
Juokaujat, kokie dar grozio konkursai, greit neberas kas isvis ten eitu dirbt.Ir dabar jau vienoj Siauliu Jozitoj priespensijines dirba.O norintiems ten darbintis tik galiu pasakyt is patirties; kuo toliau nuo tokiu darbdaviu.

DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vildega
Graužinių II žvyro karjeras,smėlis, sijotas žvyras

Adresas: Vytauto g. 2D, LT-70137 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; geležinkelių transportas; muitinių paslaugos, muitinės; naudingosios iškasenos.
UAB „Vildega“ įkurta 1998 m. Vilkaviškyje. Įmonės pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba degalais degalinėje, muitinės tarpininko paslaugos, žvyro karjero eksploatavimas. Žvyro, smėlio skaldos pardavimas. Žvyro karjero eksploatavimas. Muitinės tarpininko paslaugos. Ekspedijavimas geležinkeliu tarptautiniais...
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. [email protected] El. p. [email protected] UAB "Vipakus" Vilnius Kuršių g. 2...

"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris
"Kalnapilio-Tauro grupė" klientų buvo įvertinta kaip tvariausias partneris 08-10 00:31
Viena didžiausių Lietuvos alaus ir gaiviųjų gėrimų gamintoja "Kalnapilio-Tauro grupė" buvo įvertinta verslo klientų kaip tvari, aukščiausią reputacijos indeksą Lietuvoje turinti partnerė.
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje
E-komercijos rinka keičiasi iš esmės: "Siųsk24" žengia permainų priešakyje 08-10 00:15
Lietuvos e-prekybos rinkos dalyviams pasaulis tampa pasiekiamas vis paprasčiau ir greičiau – tokias galimybes elektroninių platformų prekeiviams atveria efektyvūs logistikos sprendimai. Vis dėlto...
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus?
"Norfos" efektyvumo sprendimai: iš ko mokėti didesnius atlyginimus? 08-10 00:14
Nuo sumažinto apšvietimo iki išjungiamų šaldytuvų – mažmeninės prekybos tinklai šiandien priversti ieškoti įvairių sprendimų, kurie padėtų atlaikyti augančias energetikos ir žaliavų kainas...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Visa 211,33 +0,12%
Nokia 5,21 0,00%