Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jozita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jozita

Atsiliepimai apie Jozita, UAB

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Jozita, UAB

Visada stengiuosi uzsipilti pilna baka kai vaziuoju pro Jozita. Daznai vazineju Vilnius-Klaipeda. Niekada nekilo jokiu problemu. Aciu, kad leidziate zmonems sutaupyti.
Jozita Kadagių kaime pardavinėja dyzeliną su vandeniu, kuro talpyklos supuvusios nėra valomos, uzsipylus kuro užsidegė kuro seperatoriuje vandens lemputė keičiasi filtrus tai pusę litro vandens ir dar visokio brudo, pagalvokit ar verta ten vaziuoti
Jei norit užmušti savo variklį, tai tiesus kelias į jozita. Didelis ten nebent Belarus traktoriai atlaikys. 4 kart uasipyliau dujų, tai teko keisti du purkštukus, ir jei normalioje degalinėje užpilu ima 13 Ltd., tai jozitoj 15-16 Ltd. Vat ir visa ekonomija.
Marius 2019-12-11 21:04:55
Kaune, Garliavoje Jozitos degalineje isipyliau benzino, iskart uzkurus ismete "engine check" vadinasi prastos kokybes benzinas, daugiau niekada ten nevaziuosiu, degaline reikia dazniau tikrinti.
Norejau pasakyti man tas pats buvo taurages jozitoja
Rašau su labai dideliu nepasitenkinimu. 2020.03.23, maždaug apie 5h ryto, atvykau į degalinę "Jozita" (esančią Vilniuje, parko g. 69B) su tikslu užsipilti kuro. Kadangi tuo laiku degalus galima piltis tik iš anksto susimokėjus, nuėjau link langelio. Pasibeldus keletą kartų ir prastovėjus maždaug 5 min lauke (temperatūra tuo metu buvo apytiksliai -9°C), pagaliau sulaukiau darbuotojos (trumpų, šviesių plaukų), kuri pasitiko mane labai nepatenkintu veidu (matomai to priežąstis buvo sutrugdytas "grožio miegas"). Kadangi apmokėtas kuro kiekis netilpo, aš vėl grįžau prie langelio, kad atsiimti skirtumą už netilpusius degalus. Teko vėl palūkėti (šį kartą trumpiau), atėjus pardavėja buvo dar blogiau nusiteikusi ir labai piktai "šveitė" grąžą. Aš nusprendžiau už likusius pinigus įsigyti cigarečių ir įvardinau ko noriu. Darbuotojai padavus ne tai ko prašiau, labai maloniai paprašiau pakeistį prekę, į ką man buvo atrėžta (cituoju) : " - Žodis karantinas jūsų rajone nieko nereiškia?! ". Apšalusi nuo gauto pareiškimo, aš pasiemiau cigaretes ir išėjau. Išvažiuojant aš nusprendžiau atkreipti pardavėjos dėmesį garso signalu. Į ką atitinkamai man buvo parodytas "vidurinis pirštas". Visada teigiamai atsiliepdavau apie jūsų degalinę, tačiau po tokio įvykio nebėra noro ten grįžti. Reikalaučiau atsakingiau žiūrėti į atrenkamą personalą. O būtent jai toje pamainoje dirbanti moteris neišsimiega, šis darbas nėra skirtas jai.
Gedas 2019-08-19 16:50:03
Siandien b**t uzsipyliau silaoniu jozitoj.Davaziavau iki taubuciu kalno ir uzgeso ant sankryzos. Uzkurt neina. Uzsikiso kazkas. Teko stumtis link kalno per visa sankryza ir sokt i riedancia masina. Bieriedant oneciau begi ir pramuse kamsti. Tai p*****i jus jobani is jozitos. Eikit jus n***i su ta savo fuflova salerka, gyvenime ten nebepilsiu ir pazistamiems patarsiu. As nesuprantu kaip tu duxu netikrina ir neuzdaro!!!!
Kiek metų tavo autmobiliui pirma nuo to pradėkim rašyti, o ne skiesti nesamones.. Kiek km prabėgęs ir kada paskutinį kartą automobilį savo taisei.
Jei atvažiuoji jau nusistatęs kad auto nevažiuos užsipylus, tavo galvoje problemos.

Viskas gerai su Jozita 3 metus pyliausi į savo dabar, savo reikmėm į darbinę naują pilu, nėra skirtumo nei važiavime nei km nuvažiuotusuose, ne traukoje..

Kiti rašo kad dujų nedapila ar dar ką, pasverkit balioną prieš pilimą ir po ir taip kitose degalinėse, nereiks putotis ne vietoje.

Visose degalinėse yra paklaida, ta pati auto turi greičio paklaidą (bent policija duoda 3 km/h) paklaidą.

Žmonės bukit vieni kitiems tolerantiški ir jei neturi svarių įrodymų (metrologinė patikra) savo nuomonę pasilaikykite sau, niekam ji neidomi!!!
vartotojas 2020-02-22 13:00:42
Degalinese Siauliuose darbuotoju kaita pastovi atlyginimas juokingas o i darba patekti reikia grazuoliu konkursa praeiti.Nors ir dirbti nori atlyginimas tenkintu bet komisijai nepatikai ir eik i darbo birza.Manau kad reiktu paprastesnio idarbinimo
Juokaujat, kokie dar grozio konkursai, greit neberas kas isvis ten eitu dirbt.Ir dabar jau vienoj Siauliu Jozitoj priespensijines dirba.O norintiems ten darbintis tik galiu pasakyt is patirties; kuo toliau nuo tokiu darbdaviu.
Sukčių kompanija. Per mėnesį, dirbant 290 valandų, uždirbi MMA.
1. prieš 2 metų, degalinėje Jozita Jonavos g.51 nusipirkau: Dujų balioną su vožtuvų 7kg, slanga su reduktorium ir dujų šildytuvą. Žiemos sezonu keičiau balionus tik UAB"Jozita" adresu Jonavos g.51.dujų balionai kartais būdavo normalaus stovio, su
su atšokusių dažų sluoksnių ir rūdžių sluoksnių, vieną kartą man kaip pirkėjui, jozitos personalo buvo išaiškinta " kad tai yra normalu" ir visada keisdavo dujų balionus.Prieš porą mėnesių atvažiavęs keisti duju baliona jozitoj Jonavos g.51 gavau kaip visada uzplombuota dujų balioną su nuluptais dažais ir taip kaip jis buvo" paskutintas "kito pasirinkimo neturėjau (nes iš pradziu jozitoje reikia susimokėti už dujų balioną kasoje, kitam personalui parodyti čekį ir gauti
dujų balioną lauke.). Siandien nusprendžiau
pasikeisti dujų balioną, atvažiavęs minėtų adresu Jonavos g.51 dujų balioną man pakeisti atsisakė, nes ten nėra vožtuvo, o dėl priimto įstatymo "del saugių dujų balionų, jie keisti prieš porą mėnesių išduota jų įmonėje balioną nenori, atsisako. Ir siūlo pirkti arba nauja balioną arba nauja vožtuvą.

Paskambinus numeriu užrašyto ant benzinvežio stovinčio prie Jonavos gatvės 51, šaligatvio Jozitos teritorijoje borto 8 610 40840 jozita.lt/kontaktai
Direktoriaus mob. 8 610 40840 Atsiliepė save pavadinęs (jo zodziais : sakykim vadybininkas petras) pavardė asmuo pasakyti nepanorejas. (mano pokalbio įrašas yra) Sprendimo nesurado, problemos pasiuntė spręsti pas Lietuvos valdžia, čekis už praeitą dujų balionų keitimo paslauga jam negaliojantis (nes jo žodžiais jis nežino ar tas balionas jozitoje pirktas), prašė pirkimo čekio, (mano manymu sakykim Petras pats žino kad čekiai per du metus nublanksta) Jaučiuosi apgautas a******u. Nes, mano manymu šis kolektyvas senai žinojo apie saugių dujų įstatymą ir kad pernešti piniginė našta už vožtuvus ant pirkėjų pečių bus lengviau pardavinėti prieš pat naujo įstatymo įsigaliojima uzplombotus nesaugius dujų balionus be vožtuvų kaip " paskutintas likęs ".

P.S
Gerbiamas "sakykim petras " katras atsiliepė numeriu
užrašyto ant bačkos.Man tikrai buvo neįdomu klausyti jūsų nepasitenkinimo Premjerų ar valdančiosios partijos, visą savo negatyvą valdžiai prašom išreikšti balsuojant, o su pirkėjais bendrabutį tik su jūsų įmonė susijusia tematika. Su tokiu aptarnavimu tikrai jums ne į " Gerovės valstybę " Jūsų buvęs klientas
Jau 80000km pravaziavau su dujom ir tik jozitoj kuru, visiškai patenkintas esu, pilu Kaune visose degalinėse, bet dažniausiai Jonavos gatvėj, kur ir dirbantys vyrai kurie užpila toooki mldc! smagu keliais žodžiais persiemst :) visada pahendrauju, speju ir jiem ne taip nuobodžiai darbas einas kaip ranka su kuo pašnekėti, kiek cia yra nepatenkintų aptarnavimu ir t.t.. rimtai???? jūs perkat pigiausia kura Lietuvoje ir dar norit kad vyno taurė prinestu? laba diena 6 kolonele duodat grynus, pasiimat grąža ir viso gero, ko dar jum reikia??????? :D
Žiauriai viskas super Šiauliuose Arhitektu80. Begalo paslaugus žmogus dirba užpileju, šiaip atvažiavau nusiplauti auto savitarnoje, apakau koks aptarnavimas, paslaugumas. Reiktu daugeliui pasimokyt. Rekomend100%.
Noreciau paklaust, kada Telsiuos atsidarysit savo degaline. Nusluostytumet nosi visiem cia brangininkam
Sandra 2019-08-18 15:54:42
Susidūrėm su tokiu šiurkščiu aptarnavimu, kas per nesamonė kad degalinėje negalima atsiskaityt kortele. Pateikus bankomato kortele sulaukėm kasininkės pasisakymo" jug ant duru parašyta kad kortele negalima pavargau aš čia kiekvienam aiškint kad pas mus su bankomato kortele neatsiskaitoma". Paėmė ta mūsų kortele pinigus išėmė per terminala už paslauga nuskaičiuoja 1€ nu gerai galvoju mūsų klaida čia, bet kad mums nuėjus i automobili mus pasivijo moteris stovėjusi eilėje ir mums šaukia a Jūs ir degalų pylėt nes jums imušė tik ledus.... tik atsistojus prie kasos vyras aiškiai pasakė pirma kolonėlė ir padavėm ledus. Pikta ant tokiu žmonių kad atbulom rankom dirba savo darba gryžus ji mums vėl pareiškė kad nesužiūrėsiu aš čia kiekvieno kas ka daro, padarė antra kart atsiskaityma kortele per terimala nu mes nenubėdnėsim nuo tu poros euru nu bet kur žmogiškumas.... netenka mums ten dažnai lankytis nu bet su tokiu aptarnavimu išvis daugiau kojos nekelsim gėda už tokius žmones ka taip neatsakingai atlieka savo darba!
Tai jei pati issiziojusi esi ir nematai uzrasu jog korteles neaptarnaujamos, ko tada cia verksleni.Uzrasyta ten ant kiekvienos koloneles ir dar visur kitur kad kortelem atsiskaitut negalima.O kad susimokejei tik uz ledus ir nerei lauk pro duris tai zinok sitas klientu triukas jau gerai zinomas degalinese.
Nacionalinis.Liuciferis
2019-07-19 11:04:32 IP 2eehheim
nu negaliu kokie jūs vargšai, aš pilu 98 benziną miles plus circle k. nors pinigų mažai turiu bet jis nekenkia varikliui jį valo ir tt. ir toliau galima nuvažiuoti.pas mane 20 metų senumo automobilis benzininis ir be dujų.
Sveiki visi, tikrai puiki degalinė, degalus piluosi tik tai ten, ne tik dėl mažų kainų, bet ir malonaus aptarnaujančio personalo...visiems patarčiau nekreipti dėmesio į tuos asmenis, kurie yra nepatenkinti ne tik degalais, bet turbūt ir visais aplinkiniais žmonėmis, nuolat pikti, surūgę ir ieškantys pretekstų....skaičiau straipsnį, parašytas labai neseniai, anot vyriškio, ištraukus pistoletą degalai nebėgo, o skaitiklis dar vis sukėsi....todėl jis nufilmavo....o kas čia jam neaišku? aš moteris, bet man ir tai yra aišku, degalai subėgo į kuro baką, o skaitiklis taip greitai nespėjo pasisukti (lėčiau sukasi)....jis ten ką daro, degalų lašus skaičiuoja....
Sveiki, esame labai pasipiktine Plungeje esancia jusu degalines operatore kuri dirba siandien 2019-06-29 (vardo nezinom tik raudonais trumpais plaukais) visada susiraukusi nelaiminga aptarnauja siaubingai ko paklausi to negausi. Pastovejus eilej pamatai kad to ko kitosevdegalinese tikrai nera. Ir galiausia nusipirkus kavos L dydzio puodelius paklausiu gal turit dangteliu sako nera sakau ta prasme tai kaip man dabar kava veztis, o ji net nebesiklause. Labai nemaloni moteris, stipriai nemylinti savo darbo ir negerbianti klientu. Kitos darbuotojos tikrai malonios.
Sveiki, brolyčiai... Juokingi man jūsų komentarai. Aš tai prisipilu Jozitoje papigiai ir vaziuoju.... Jusu paskaicius, atrodo, kad jus manote, jog uz maziausia kaina turetu supilti geriausios kokybes kura ir dar kieki tikra.. Dar gal dovanu Jums turetu duoti, kad pyletes? Prasisvieskite smegeneles, ir jei viskas ok, pilkites toliau Jozitoje, kaip kieti bachurai ir ju tarnai.....
Labai, labai blogas, mandagumo jokio, o uzpilejas taip saukė velyku ryta, kad nebaigus plaut masinos isvazevom..
Sveiki, labai smagu kad atsidarėte Tauragėje, bet kas liečia aptarnavimą tai košmaras.Vakar vakare užsukom kavos, tai operatorė neatsakė į pasisveikinimą, kavos aparatas visas apsitaškęs, lentyna kur sudėti dangteliai dulkių sluoksnis, atsiskaitant bambėjo, padavėm smulkiaiz, neva neturi jau kur dėti.Bet yra pliusas, kai dirba darbuotoja su akinukais, lygtai Virginija.Va čia tai operatorė, visada su šypsena, kavos aparatas švarumu šviečia iš toli, prie kasos nesimėto jokių nereikalingų čekių, miela malonu.O kiti operatoriai irgi ne kažką, nez jau senai dirba, tai pripratę bele kaip buvo Sensuse.
Siaip nezinau kodel stumiate ant Jozitos degalu. Vazineju ant duju ir benzino. Vazineju ant duju 15 metu. Dar neturejau bedu kad variklis uzlinktu ar dar kas nutiktu. Savo laiku atlieku aptarnavima tepalu keitima ir viskas ciki.15metu patikrinta. Jozitoje kuras toks pat kaip ir kitose. Veza is tu paciu tasku kaip ir kitos degalines. Tad pigumas tame kad perkate grynais ir bankui uz jus nereikia moketi mokesciu. Gerbiu Jozita, nes mano akimis ir kuras pigus ir kokybe verta demesio. Na o jei nepriziurite purkstuku, variklio tepimo sistemos ir visa kita, naturalu kad nebevaziuoja. Vien zvakes ant duju vaziuojant reikia keisti kas 30.000km. Nekalbant apie kita aptarnavima sistemos. Itariu visi vaziuoja su ta mintimi, nupirkau masina pilu kura vaziuoju, o prieziura dzin. Cia lietuviu bruozas verkti, vardan to kad apsitvarkytu.
Kas zinot kokia situacija vairuotojams su cisterna jozitoj?
Esu labai nepatenkintas. Maza to, kad kuro nedapila akivaizdziai, tai dar ir kuro kokybe apgailetina, tas pats kas baltarusiska piltis, purkstukam iskart viskas, ir dar baka teko issivalyt, neveltui pigiau negu visur, daugiau niekada ten nesipilsim... Naujoji vilnia
stai jiums tira tiesa papasakosiu, nezinau kaip kitur papasakosiu butent apie Raseiniuosia esancia degaline, pastovei pildavausi joje tiek masinai tiek i buitini baliona, kol neisitikinau kad sukciu komanda PVZ- miesta pravazeves uzsipilu jozitos visada 30-32 litrai ant 100km, uzsipiliau kitoje 20-22lt, skirtumas akivaizdus o ir uzpildymo pistoletai visi praleidzia kol atjungi iki alkuniu apipurkstas dujomis buni, kiek atvaziuodavau beveik niekada neateidavo uzpilt tekdavo paciam, kas liecia buitinio baliono uztekdavo vis 3 menesem is kitur uztenka 5menesem, vergiktas toks kad su kiekiu uzpilimo sukciauja ir nementai yraga tikia pasenus kad nebesaugi, zodziu sukciu komanda gaunasi, pabandykit kitose uzpylimo vietose pajausit kainos ir kokybes skirtuma.
gal galėtumet sutvarkyti nesifiksuojanti Nr.3 koloneles pistoleta Vilniuje.2 mėn prašau operatoriu.

Bernardas
Laba diena, esu jūsų klientas, pastoviai pilamės kurą naujai įsteigtoje degalinėje Garliavoje. Užpylus kurą už 42.40e gražos
gavau 7.59e pasiteiravus degalinės darbuotojos "Vyresnio amžiaus, šviesių plaukų, labai nemandagaus žmogaus, nepaslaugaus" atsakymas buvo toksai, kad neįdomu ką rodo ir kiek atiduoti gražos, tiesiog išmetė čekį pro langelį net į rankas nepadavė. Susimąstykite su tokiu darbuotojų elgesiu ir susikalibruokite degalinės rodmenis su kasos aparatu.Kaina neatitinka švieslentės kainos.
Visada piluosi dujas Juozitoj Klaipėdoje nes prie jos gyvenu, kartais važiuju pro Šilute ir ten kelis kart piliausi dujų, nenuvaziavau nei 5k su nauju reduktorium ir baliuonu kai apsinešė reduktorius ir visi filtrai žaliais tepalais visgi manau, kad toki šlamštą man įpylė prie Šilutės nes ten degalinėje jautesu tu tepalu smarvė, nebūčiau rašęs šio komentaro jai šiandien nebutu juos man užšalusios (kondensatas) duju baliona pašildžius pradėjo dirbt ant dujų
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Jie pilsto pries paskutines valymo stadijos frakcija bei Estiskos skalunines naftos subproduktus del to pigiau, jei dabar nepajutai pajusi veliau.Kokia variklio trauka gali buti is tokio misinio?
Dažniausiai piluosi Jozitoje, nes arčiausiai namų ir kaina gera. Su Toyota pravažiavau 70K kilometrų. Per visą laiką kiek turiu variklio nieko nereikėjo remontuoti, užsipylus ir kitoje koloneleje traukia tokia pat skirtumo nesijaučia.
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Įrodymai? Juos gi tikrina valstybinės tarnybos.
Benzino standartai yra.
Konkurentai suėstų jei nesilaikytų.
Vilius 2018-11-13 22:49:01
Pasiskaičiau kokius baubus čia rašo ir nutariau pats nuvažiuoti į Vilniuje esančią Jozitos degalinę.Automobilis naujas, benzinas.Jeigu kas -po teismus užtampysiu.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
Tautiečiai! Gal problema ne Jozitoje o geldose kuriomis važinėjate? Jos tiesiog jau nebegali važiuoti, nes yra labai senos.
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Ramutė 2018-11-02 09:01:36
Šiandien ryte Šilalės JUOZITOJE pyliausi dyzeliną. Automobilio bakas nebuvo visiškai tuščias, talpa 40 l, bet operatorius sugebėjo įpilti dar 47 l dyzelino. Vadybininkė paaiškino, kad tik JUOZITOJ tai sugeba padaryti.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
Paprastai visi bakai yra užpildomi 80-85% tam tikro vožtuvo pagalba. Jei pas jus tas vožtuvas sugedęs, baką pripylė 100%. Atsiprašome, jei Jums tai sukėlė nepatogumų, tačiau savo kaltės čia nematome. Geros dienos.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
2018.10.23 6:15 val. pardaveja atsisake ipilti kuro, neatidare langelio ir neleido susimoketi.Daugiau nevaziuosiu i sita degaline Parko g. nes tai nera patikima degaline, lieki tusciu baku ir turi ieskoti kitos degalines.Apgailetina.
Pyliausi dyzeliną Klaipėdos JOZITOJE kaskart po pilną baką. Kaina gera, tad ir nesiskundžiau, kad eilėj reikėdavo pastovėti... kol kažkas automobiliui pradėjo daryti - atsirado pašalinis garsas ir lyg variklis dustų. Meistrų išvada buvo vienareikšmiška - negeri degalai užkimšo purkštukus. Sumokėjau, sutvarkė. Tik JOZITOJ daugiau nesipilsiu, nes remonto kaina dėl pigesnių degalų tikrai neatsiperka.
Neabejoju, kad suinteresuoti įmonės darbuotojai ar savininkas atsakys į komentarą, kad jų parduodamas kuras atitinka Lietuvoje keliamus reikalavimus:), tačiau viešai juk tikrai nepasigarsinsit, kokia buvo tokio leidimo pardavinėti kaina:)))))
Su vyru esame pastovūs Jozitos klientai Vilniaus miesto Naujosios Vilnios rajono degalinėje Parko g.69 Esame patenkinti puikiu ir labai maloniu operatorių aptarnavimu ! Ypač labai maloniai mus nuolat aptarnauja operatorius Juzefas, kuris mums dujas į automobilius užpila tik su gera nuotaika. Dėkui už puikų aptarnavimą ir mus nuolat pasitinkančią ir palydinčią šypseną.
Atvaziavau ryte, apie puse 6 norejau prisipilti degalu. Buvo parasyta kad nuo 22-7 reikia is prazdiu susimoketi o veliau tik piltis, priejau prie langelio, uz kasos nieko nebuvo, priejau prie duru, galvojau gal atidarytos, bet ne. Pastovejau prie langelio bet taip niekas ir ne priejo:)
Suprantu kad naktine pamaina yra sunki, bet jei parasyta kad dirbate visapara, tai stenkites kad tokiu prikolu daugiau nebutu:)
Paskaiciau atsiliepimus ir jauciu privalantis pasidalinti savo patirtimi. Jozitoje dyzelina piluosi 4 metus, vairuoju pumpedűse (kurui lepesnio) motoro sukama automobili, kaiptik atlikau privaloma servisa, kaip ir pries 4 metus buvo tikrinti purkstukai, bukle nebloga prasto kuro pozymiu nepastebeta.
Aptarnavimas visuomet buvo patenkinamas arba geras, kura pilstantys vyrukai niekada nesuklydo su pistoletu. Suprantu kad kiekvienas atvejis gali buti unikalus, visur kur dirba zmones pasitaiko klaidu, palinkesiu supratimo ir pakantumo tiems kuriems visgi kazkas neitinko. Del korteliu ir taip aisku kad banku tarpininkavimo mokestis yra nepriimtinas todel priimami tik gryni - tebunie, tarsi sunku 50eur popiereli nusivezt karta ar du per savaite norint pigiau uzsipilti. Kolkas dedu stipru 9 degalinei Jonavos g. Kaune. Jusu darbuotojai didziausias turtas - vertinkite ir skatinkite juos.
NESUPRANTU, TIEK PILA P URVO ANT JOZITOS, NIE VIENO GERO ATSILIEPIMO. MAN ATRODO, KAD CIA KONKURENTU DARBAS. AS JAU KELETA METU PILU KURA JOZITOS DEGALINEJE, PALANGOS PLENTE, NEI MAN GESTA VARIKLIS, NEI TRUKCIOJA VISKAS GERAI VAZIUOJU IR PATENKINTAS MAZOM KAINOM. SEKMES JOZITAI.
Raseiniu kolonelej pradejo imt mokesti už turistinio baliono užpildyma 2€, gėda! Turiu dvi mašinas, iš principo daugiau nej kuro, nej duju nebepirksiu, juo lb kad petroliime ir korta galima atsiskaityt, ir kaina ta pati! Pasprinkit!
Retai užsuku į Jozita kolonėlę Klaipėdoje, bet šiandien buvau maloniai nustebinta dirbančių vyrukų paslaugumu. Pagalba, geras aptarnavimas ir keletas šypsenų maloniai nuteikė. Daugiau pozityvo ir gyvenimas visiems gražesnis ;)
Galėtumėt susitvarkyti privažiavimą prie kolonėlių Aido g.nes vis nedauzisu mašinos, praėjo bet koks noras piktus degalus jūsų degalinėje.
sendiena Siauliai Kursenai kelyje uzsukau i jsu degaline kavos ir negalejau atsiskaityti kortele kad jusu degalinese kuras uz grynus tai zinojau bet kava............matyt neveikia ystatymai lt jusu istaigose
Perku Siluteje is Jozitos dujas balionuose jau keletas metu. Paskutinius puse metu dujos labai nekokybiskos. Dalis balionu seni, ju ventiliai visiskai susideveje, uzsukus dujos vis tiek eina is baliono. O duju kokybe TRAGISKA. Ir jie naudojasi tuo, kad per nelyg sudetinga ir ilga procedura pareiksti jiems pretenzijas. Linkiu greiciau sulaukti bankroto. Tokios bendroves Lietuvai nereikalingos.
Uab "Jozita" atstovas
2018-03-30 09:29:02 IP 2i24ui03
Karina 2018-03-29 16:23:03
Kas yra su jusu duju balionais?kai anksciau degdavo 2men su virs dabar vos vos istempe 1, 5men, o balionas sunkus, o nuvezius i artimiausia jozita patvirtina, kad balionas sunkus atsuka, o ten eina oras...tai kodel turime moketi uz ora?klaipeda
Gerb. Karina Uab "Jozita" buitiniai dujų balionai pildomi pagal visus reikalavimus ir griežtai kontroliuojami.Dujų kiekis atitinka ant baliono šono užklijuotame pildymo lipduke nurodomam svorui. Jei dėl kažkokių priežasčių jums kyla įtarimas apie galimai esamus nuokrypius, kreipkitės lipduke nurodytais tel. numeriais.
2018.03.19 17.30 laiku, Garliavos degalinė, Jozita, degalai pilami akivaizdžiai pažeidžiant vartotojų teises del nekalibruotos, senos įrangos. Informuota operatorė dėl neveikiančio/netinkamai veikiančio degalų pilimo pistoleto (impulsinė srovė, karts nuo karto vos degalai bego srovele) skaikliukas suko litrus kaip sukes, pinigai kapsėjo, nors akivaizdziai tik ora skaičiavo. Mergaitė pati techninių klausimų negalinti spresti susisiekė su valdža, bet deja godus tie viršuje sėdintys, kad sustabdytų darba, anuliuotu suskaiciuotus euru, ipareigojo operatore apmokestinti arba paciai sumoketi uz klientu supiltus degalus, taip parodantys savo nuline kompetencija, kliento negerbima ir beabejo niekini požiūrį į savo darbuotojus ir į kokia padėtį juos stumią nutikus nenumatytiems atvėjams. NEREKOMENDUOJU lankytis sioje imoneje ir netylekit kas buvot panasioje situacijoje, nes kiek supratau siandien buvau toks ne pirmas ir beabejo ne paskutinis.

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: Minijos g. 19, LT-91207 Klaipėda.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.

Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri
Diena, kai muzika išmoko vaikščioti: ausinukui "Walkman" – jau 41-eri 07-04 17:13
Daugelis žmonių šiandien neįsivaizduoja pasivaikščiojimų, kelionių viešuoju transportu, laisvalaikio, sporto ir apskritai gyvenimo be muzikos. Ją su savimi nešiojamės jau daugiau kaip 40 metų, nuo...
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu
Vasaros pradžia finansų rinkose – su nerimo prieskoniu 07-04 17:12
Finansų rinkos toliau akylai stebi Vašingtono ir Pekino santykius dėl prekybos susitarimo.
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė
Druskininkų verslai per karantiną patyrė didelį smūgį, bet nė vienas neužsidarė 07-04 17:10
Druskininkų kurortas per tris karantino mėnesius buvo visiškai uždarytas, bet nė vienas verslas nebankrutavo, portalui "delfi.lt" teigė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

Cisco 45,63 -0,93%