Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jozita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jozita

Atsiliepimai apie Jozita, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Jozita, UAB

Šilalės serviso kainos kosminės. Tachgrafo ir ribotuvo patikra 94 eur... jaučiu niekur nėra tokių kainų, niekur ir nerasi net -20% mažesne kaina... daug kur apie 50 eur ar iki 60 eur. "Superinė" įstaiga....
Šilalės Jozitoje į baką sugebėjo supilti 60 litrų, kai talpa 55 litrai. Sumauti stebukladariai!
Užsipyliau Jozitoj Klaipėdoj "žieminio" dyzelino, kuris prie -10 užšalo į ledą... Niekada daugiau
nesuprantu kaip dar seis laikais negalima atsiskaityti banko kortele degalineje. akivauzdziai slepe mokescius. geda lietuvai. nesipilkit niekas ten kuro
Viskas gerai su ta Jozita. Kelis metus vairuoju tą patį automobilį ir koki 80% kuro piluosi tik Jozitoje esančioje Raseiniuose. Niekada jokių problemų neturėjau.
Penktadieni pirmą karta pyliausi degalų Jozitoje. Po valandos važiavimo užsidegė check engine. Niekada netikėjau blogais atsiliepimais, maniau sutapimas. Bet kai įvyko pačiam pasidarė įtartina. Pirmadienį keliauju į servisą, tikrinsim kas įvyko po apsilankymo šioje degalinėje.
5-dienį užsipylėm benzino Plungėje esančioje Jozitos degalineje. Užsidegė "chech engine" lemputė. Turbūt dėl "geros" kuro kokybės. Tikiuosi nekainuos auto remontas daug.. Nerekomenduoju!
Gintarė 2020-10-11 22:04:03
Turėjau nekokią patirtį Jozitos degalinėje Vijoliuose už Šiaulių
Penktadienį 2020-10-09 17:15val.
Sustojau Jozitos degalinėj prisipilti kuro, tuo metu degalinėje dirbo degalinės operatorė Augustė.
Sustojau 1 stotelėje, bandžiau įsipilti benzino, paėmus vieną pistoletą pistoletas neveikė, paėmiau antrą pistoletą, jį pakėlusi rodė 1 centą, ir neleido piltis man kuro.
Užsidėjusi apsauginę veido kaukę nueinu į degalinę, pasiklausti darbuotojos kodėl negaliu prisipilti kuro, ir pranešti, kad neveikia pistoletai. Taip neneigsiu ji buvo kaip iš medžio iškritusi ir toks jausmas kad nesuvokia nei ko klausiu nei kur pati randasi. Sako ji man, jūs turite susimokėti 30centų, sakau už ką, ji man sako už tai kad pylėt kurą, sakau joks kuras man nebėgo, pistoletai net neveikia, ką aš čia ir veikiu ir klausių kas vyksta. Sako jūs turite susimokėti 30 centų ir tokių tonu kad wow, sakau gerai, imkit, o dabar galėsiu toliau piltis ar kaip? Ji paklausė už kiek norėsiu kuro piltis, norėjau kuo greičiau dingti iš ten, jei nebūtų reikėję dar važiuoti, tikrai nebūčiau pylusi kuro ten..
Atsakiau 10eurų, ir paduodu 20eurų. Ji man atmeta 9.70 (30centų už nebūtą kurą ir 10eur už tą ką įsipilsiu)
NA ką, išeinu piltis kuro toliau... ir ką jūs galvojat :) ogi situacija vėl ta pati, pistoletai neveikia.
Aš vėl atgal pas ją, o ji net nesusigaudo, kad aš už kurą susimokėjusi esu, bet negaliu jo įsipilti. Sakau galbūt galiu prie 2 stotelės privažiuoti ir pabandyti ten įsipilti, sako gerai, atsakiau bet esu jums sumokėjusi 10 euru ji net to nebeprisiminė..... Kol nepasakiau, kad viršūnė, kas čia dedasi, aš turiu susimokėti už orą 30centų ir dar 10eurų nuplaukia, sakau kreipsiuos į vartotojų teises, nes čekius turiu, ir jūsų kameros taip pat yra, tad lengvai turėtumėt viską prisiminti pamačiusi.

Prisipyliau antroje stotelėje kuro, nuėjau susimokėti. Suma 10, 31 eur
Ir dialogas tarp manęs ir degalinės operatorės Augustės :
Augustė : Bus 10, 31eur
Aš : Paduodu 10, 50eur
Augustė : gal turit vieną centą?
Aš : Ne neturiu, už manęs vaikinukas sako aš turiu - duosiu.
Augustė : Labai arogantiškai man atiduodama 20centų, sako lai vienas centas lieka jums už moralinę žalą kas čia įvyko.
Aš : Jūs tyčiojatės lygioj vietoj, ir negalite pripažinti savo klaidos, kad nesate atidi ir kompetetinga.
Ir jūsų bendravimas tikrai neprilygsta čia dirbančiam personalui. Esate labai įžūli.

Tad moralas toks, man tikrai nėra tiek skaudu dėl to 30 centų, kiek jos įžūlus bendravimas su nuolatiniais klientais, visos ten dirbančios kitos moterys tikrai super ir tokių nesamonių nėra buvę..

Tad vadovaujančiam personalui galiu pasakyti, kad atidžiau rinkitės darbuotojus, nes su tokiom merginom nuolatinius klientus prarandate.

Kadangi mane ta mergina įžeidė su savo tokiu bendravimu, ir replikom, pasiskaitinėsiu, kur galėčiau pranešti apie tokias aferas kaip kad už orą 30euro centų reikia susimokėti, o čekis rodo Mokėti : 0, 00.
Zinokit cia nieko keisto kad Jozitoj centai byra uz ora.Ten tai jau iprasta.Ir operatoriai tikrai nezino kodel taip yra.Tiesiog kasos kompas rodo tuos centus uztai operatore ir reikalauja susimoket, kitaip mokes ji pati.Apskritai, manydami zmones kad sutaupo isipyle pigiau kuro Jozitoj, klysta.Oi kaip klysta.
Turėjau nekokią patirtį Jozitos degalinėje Vijoliuose už Šiaulių
Penktadienį 2020-10-09 17:15val.

Prisipyliau antroje stotelėje kuro, nuėjau susimokėti. Suma 10, 31 eur
Ir dialogas tarp manęs ir degalinės operatorės Augustės :
Augustė : Bus 10, 31eur
Aš : Paduodu 10, 50eur
Augustė : gal turit vieną centą?
Aš : Ne neturiu, už manęs vaikinukas sako aš turiu - duosiu.

Nuo atomobilio pirkimo dienos pildavau dyzelina tik Jozitos degalinese ir tik ja rekomenduodavau visiems, neva ji pigiaisia ir geriausia. Bet atejo ta diena kai pasitvirtino kitu zmoniu isakytos nuomones apie tai kad ju backos senos surudyjusios ir jie nepilala jokiu priedu i kura kuris pasalina vandeni ir nuosedas. Tad kelioneje automobilis sustojo turejau kviestis pagalba automobilis ir nuotaika sugadinta ir dideles islaidos uz remonta. Uzsikiso kuro sistema bakas pilnas nuosedu ir gleiviu... Kas netiki siulau i svaru permatoma kanystra isipilti Jozitoj dyzelino palaikyti menesi laiko ir jums bus viskas aisku.
Sveiki, dažnai lankausi degalinėje Jozita, Vilniuje, Naujoji Vilnia, bet nesuprantu, kodėl nakties metu degalinėje neveikia kavos aparatas ir neprekiaujama kava, manau būtų norinčių išgerti kavos puodelį, tikrai...
Laba diena. Vakar pyliau kurą degalinėje ant Palangos kelio. Niekada dar nesusidūriau su tokiu vadybininkės chamiškumu: įžeidinėjo ir replikavo, kai tuo tarpu man pagelbėjęs darbininkas buvo labai paslaugus ir malonus. Nemanau, kad tokie darbuotojai kaip mano minėta vadybininkė gali dirbti aptarnavimo sferoje. Ačiū.
J.Koržova.
Visada stengiuosi uzsipilti pilna baka kai vaziuoju pro Jozita. Daznai vazineju Vilnius-Klaipeda. Niekada nekilo jokiu problemu. Aciu, kad leidziate zmonems sutaupyti.
Jozita Kadagių kaime pardavinėja dyzeliną su vandeniu, kuro talpyklos supuvusios nėra valomos, uzsipylus kuro užsidegė kuro seperatoriuje vandens lemputė keičiasi filtrus tai pusę litro vandens ir dar visokio brudo, pagalvokit ar verta ten vaziuoti
Jei norit užmušti savo variklį, tai tiesus kelias į jozita. Didelis ten nebent Belarus traktoriai atlaikys. 4 kart uasipyliau dujų, tai teko keisti du purkštukus, ir jei normalioje degalinėje užpilu ima 13 Ltd., tai jozitoj 15-16 Ltd. Vat ir visa ekonomija.
Marius 2019-12-11 21:04:55
Kaune, Garliavoje Jozitos degalineje isipyliau benzino, iskart uzkurus ismete "engine check" vadinasi prastos kokybes benzinas, daugiau niekada ten nevaziuosiu, degaline reikia dazniau tikrinti.
Norejau pasakyti man tas pats buvo taurages jozitoja
Rašau su labai dideliu nepasitenkinimu. 2020.03.23, maždaug apie 5h ryto, atvykau į degalinę "Jozita" (esančią Vilniuje, parko g. 69B) su tikslu užsipilti kuro. Kadangi tuo laiku degalus galima piltis tik iš anksto susimokėjus, nuėjau link langelio. Pasibeldus keletą kartų ir prastovėjus maždaug 5 min lauke (temperatūra tuo metu buvo apytiksliai -9°C), pagaliau sulaukiau darbuotojos (trumpų, šviesių plaukų), kuri pasitiko mane labai nepatenkintu veidu (matomai to priežąstis buvo sutrugdytas "grožio miegas"). Kadangi apmokėtas kuro kiekis netilpo, aš vėl grįžau prie langelio, kad atsiimti skirtumą už netilpusius degalus. Teko vėl palūkėti (šį kartą trumpiau), atėjus pardavėja buvo dar blogiau nusiteikusi ir labai piktai "šveitė" grąžą. Aš nusprendžiau už likusius pinigus įsigyti cigarečių ir įvardinau ko noriu. Darbuotojai padavus ne tai ko prašiau, labai maloniai paprašiau pakeistį prekę, į ką man buvo atrėžta (cituoju) : " - Žodis karantinas jūsų rajone nieko nereiškia?! ". Apšalusi nuo gauto pareiškimo, aš pasiemiau cigaretes ir išėjau. Išvažiuojant aš nusprendžiau atkreipti pardavėjos dėmesį garso signalu. Į ką atitinkamai man buvo parodytas "vidurinis pirštas". Visada teigiamai atsiliepdavau apie jūsų degalinę, tačiau po tokio įvykio nebėra noro ten grįžti. Reikalaučiau atsakingiau žiūrėti į atrenkamą personalą. O būtent jai toje pamainoje dirbanti moteris neišsimiega, šis darbas nėra skirtas jai.
Gedas 2019-08-19 16:50:03
Siandien b**t uzsipyliau silaoniu jozitoj.Davaziavau iki taubuciu kalno ir uzgeso ant sankryzos. Uzkurt neina. Uzsikiso kazkas. Teko stumtis link kalno per visa sankryza ir sokt i riedancia masina. Bieriedant oneciau begi ir pramuse kamsti. Tai p*****i jus jobani is jozitos. Eikit jus n***i su ta savo fuflova salerka, gyvenime ten nebepilsiu ir pazistamiems patarsiu. As nesuprantu kaip tu duxu netikrina ir neuzdaro!!!!
Kiek metų tavo autmobiliui pirma nuo to pradėkim rašyti, o ne skiesti nesamones.. Kiek km prabėgęs ir kada paskutinį kartą automobilį savo taisei.
Jei atvažiuoji jau nusistatęs kad auto nevažiuos užsipylus, tavo galvoje problemos.

Viskas gerai su Jozita 3 metus pyliausi į savo dabar, savo reikmėm į darbinę naują pilu, nėra skirtumo nei važiavime nei km nuvažiuotusuose, ne traukoje..

Kiti rašo kad dujų nedapila ar dar ką, pasverkit balioną prieš pilimą ir po ir taip kitose degalinėse, nereiks putotis ne vietoje.

Visose degalinėse yra paklaida, ta pati auto turi greičio paklaidą (bent policija duoda 3 km/h) paklaidą.

Žmonės bukit vieni kitiems tolerantiški ir jei neturi svarių įrodymų (metrologinė patikra) savo nuomonę pasilaikykite sau, niekam ji neidomi!!!
vartotojas 2020-02-22 13:00:42
Degalinese Siauliuose darbuotoju kaita pastovi atlyginimas juokingas o i darba patekti reikia grazuoliu konkursa praeiti.Nors ir dirbti nori atlyginimas tenkintu bet komisijai nepatikai ir eik i darbo birza.Manau kad reiktu paprastesnio idarbinimo
Juokaujat, kokie dar grozio konkursai, greit neberas kas isvis ten eitu dirbt.Ir dabar jau vienoj Siauliu Jozitoj priespensijines dirba.O norintiems ten darbintis tik galiu pasakyt is patirties; kuo toliau nuo tokiu darbdaviu.
Sukčių kompanija. Per mėnesį, dirbant 290 valandų, uždirbi MMA.
1. prieš 2 metų, degalinėje Jozita Jonavos g.51 nusipirkau: Dujų balioną su vožtuvų 7kg, slanga su reduktorium ir dujų šildytuvą. Žiemos sezonu keičiau balionus tik UAB"Jozita" adresu Jonavos g.51.dujų balionai kartais būdavo normalaus stovio, su
su atšokusių dažų sluoksnių ir rūdžių sluoksnių, vieną kartą man kaip pirkėjui, jozitos personalo buvo išaiškinta " kad tai yra normalu" ir visada keisdavo dujų balionus.Prieš porą mėnesių atvažiavęs keisti duju baliona jozitoj Jonavos g.51 gavau kaip visada uzplombuota dujų balioną su nuluptais dažais ir taip kaip jis buvo" paskutintas "kito pasirinkimo neturėjau (nes iš pradziu jozitoje reikia susimokėti už dujų balioną kasoje, kitam personalui parodyti čekį ir gauti
dujų balioną lauke.). Siandien nusprendžiau
pasikeisti dujų balioną, atvažiavęs minėtų adresu Jonavos g.51 dujų balioną man pakeisti atsisakė, nes ten nėra vožtuvo, o dėl priimto įstatymo "del saugių dujų balionų, jie keisti prieš porą mėnesių išduota jų įmonėje balioną nenori, atsisako. Ir siūlo pirkti arba nauja balioną arba nauja vožtuvą.

Paskambinus numeriu užrašyto ant benzinvežio stovinčio prie Jonavos gatvės 51, šaligatvio Jozitos teritorijoje borto 8 610 40840 jozita.lt/kontaktai
Direktoriaus mob. 8 610 40840 Atsiliepė save pavadinęs (jo zodziais : sakykim vadybininkas petras) pavardė asmuo pasakyti nepanorejas. (mano pokalbio įrašas yra) Sprendimo nesurado, problemos pasiuntė spręsti pas Lietuvos valdžia, čekis už praeitą dujų balionų keitimo paslauga jam negaliojantis (nes jo žodžiais jis nežino ar tas balionas jozitoje pirktas), prašė pirkimo čekio, (mano manymu sakykim Petras pats žino kad čekiai per du metus nublanksta) Jaučiuosi apgautas a******u. Nes, mano manymu šis kolektyvas senai žinojo apie saugių dujų įstatymą ir kad pernešti piniginė našta už vožtuvus ant pirkėjų pečių bus lengviau pardavinėti prieš pat naujo įstatymo įsigaliojima uzplombotus nesaugius dujų balionus be vožtuvų kaip " paskutintas likęs ".

P.S
Gerbiamas "sakykim petras " katras atsiliepė numeriu
užrašyto ant bačkos.Man tikrai buvo neįdomu klausyti jūsų nepasitenkinimo Premjerų ar valdančiosios partijos, visą savo negatyvą valdžiai prašom išreikšti balsuojant, o su pirkėjais bendrabutį tik su jūsų įmonė susijusia tematika. Su tokiu aptarnavimu tikrai jums ne į " Gerovės valstybę " Jūsų buvęs klientas
Jau 80000km pravaziavau su dujom ir tik jozitoj kuru, visiškai patenkintas esu, pilu Kaune visose degalinėse, bet dažniausiai Jonavos gatvėj, kur ir dirbantys vyrai kurie užpila toooki mldc! smagu keliais žodžiais persiemst :) visada pahendrauju, speju ir jiem ne taip nuobodžiai darbas einas kaip ranka su kuo pašnekėti, kiek cia yra nepatenkintų aptarnavimu ir t.t.. rimtai???? jūs perkat pigiausia kura Lietuvoje ir dar norit kad vyno taurė prinestu? laba diena 6 kolonele duodat grynus, pasiimat grąža ir viso gero, ko dar jum reikia??????? :D
Žiauriai viskas super Šiauliuose Arhitektu80. Begalo paslaugus žmogus dirba užpileju, šiaip atvažiavau nusiplauti auto savitarnoje, apakau koks aptarnavimas, paslaugumas. Reiktu daugeliui pasimokyt. Rekomend100%.
Noreciau paklaust, kada Telsiuos atsidarysit savo degaline. Nusluostytumet nosi visiem cia brangininkam
Sandra 2019-08-18 15:54:42
Susidūrėm su tokiu šiurkščiu aptarnavimu, kas per nesamonė kad degalinėje negalima atsiskaityt kortele. Pateikus bankomato kortele sulaukėm kasininkės pasisakymo" jug ant duru parašyta kad kortele negalima pavargau aš čia kiekvienam aiškint kad pas mus su bankomato kortele neatsiskaitoma". Paėmė ta mūsų kortele pinigus išėmė per terminala už paslauga nuskaičiuoja 1€ nu gerai galvoju mūsų klaida čia, bet kad mums nuėjus i automobili mus pasivijo moteris stovėjusi eilėje ir mums šaukia a Jūs ir degalų pylėt nes jums imušė tik ledus.... tik atsistojus prie kasos vyras aiškiai pasakė pirma kolonėlė ir padavėm ledus. Pikta ant tokiu žmonių kad atbulom rankom dirba savo darba gryžus ji mums vėl pareiškė kad nesužiūrėsiu aš čia kiekvieno kas ka daro, padarė antra kart atsiskaityma kortele per terimala nu mes nenubėdnėsim nuo tu poros euru nu bet kur žmogiškumas.... netenka mums ten dažnai lankytis nu bet su tokiu aptarnavimu išvis daugiau kojos nekelsim gėda už tokius žmones ka taip neatsakingai atlieka savo darba!
Tai jei pati issiziojusi esi ir nematai uzrasu jog korteles neaptarnaujamos, ko tada cia verksleni.Uzrasyta ten ant kiekvienos koloneles ir dar visur kitur kad kortelem atsiskaitut negalima.O kad susimokejei tik uz ledus ir nerei lauk pro duris tai zinok sitas klientu triukas jau gerai zinomas degalinese.
Nacionalinis.Liuciferis
2019-07-19 11:04:32 IP 2eehheim
nu negaliu kokie jūs vargšai, aš pilu 98 benziną miles plus circle k. nors pinigų mažai turiu bet jis nekenkia varikliui jį valo ir tt. ir toliau galima nuvažiuoti.pas mane 20 metų senumo automobilis benzininis ir be dujų.
Sveiki visi, tikrai puiki degalinė, degalus piluosi tik tai ten, ne tik dėl mažų kainų, bet ir malonaus aptarnaujančio personalo...visiems patarčiau nekreipti dėmesio į tuos asmenis, kurie yra nepatenkinti ne tik degalais, bet turbūt ir visais aplinkiniais žmonėmis, nuolat pikti, surūgę ir ieškantys pretekstų....skaičiau straipsnį, parašytas labai neseniai, anot vyriškio, ištraukus pistoletą degalai nebėgo, o skaitiklis dar vis sukėsi....todėl jis nufilmavo....o kas čia jam neaišku? aš moteris, bet man ir tai yra aišku, degalai subėgo į kuro baką, o skaitiklis taip greitai nespėjo pasisukti (lėčiau sukasi)....jis ten ką daro, degalų lašus skaičiuoja....
Sveiki, esame labai pasipiktine Plungeje esancia jusu degalines operatore kuri dirba siandien 2019-06-29 (vardo nezinom tik raudonais trumpais plaukais) visada susiraukusi nelaiminga aptarnauja siaubingai ko paklausi to negausi. Pastovejus eilej pamatai kad to ko kitosevdegalinese tikrai nera. Ir galiausia nusipirkus kavos L dydzio puodelius paklausiu gal turit dangteliu sako nera sakau ta prasme tai kaip man dabar kava veztis, o ji net nebesiklause. Labai nemaloni moteris, stipriai nemylinti savo darbo ir negerbianti klientu. Kitos darbuotojos tikrai malonios.
Sveiki, brolyčiai... Juokingi man jūsų komentarai. Aš tai prisipilu Jozitoje papigiai ir vaziuoju.... Jusu paskaicius, atrodo, kad jus manote, jog uz maziausia kaina turetu supilti geriausios kokybes kura ir dar kieki tikra.. Dar gal dovanu Jums turetu duoti, kad pyletes? Prasisvieskite smegeneles, ir jei viskas ok, pilkites toliau Jozitoje, kaip kieti bachurai ir ju tarnai.....
Labai, labai blogas, mandagumo jokio, o uzpilejas taip saukė velyku ryta, kad nebaigus plaut masinos isvazevom..
Sveiki, labai smagu kad atsidarėte Tauragėje, bet kas liečia aptarnavimą tai košmaras.Vakar vakare užsukom kavos, tai operatorė neatsakė į pasisveikinimą, kavos aparatas visas apsitaškęs, lentyna kur sudėti dangteliai dulkių sluoksnis, atsiskaitant bambėjo, padavėm smulkiaiz, neva neturi jau kur dėti.Bet yra pliusas, kai dirba darbuotoja su akinukais, lygtai Virginija.Va čia tai operatorė, visada su šypsena, kavos aparatas švarumu šviečia iš toli, prie kasos nesimėto jokių nereikalingų čekių, miela malonu.O kiti operatoriai irgi ne kažką, nez jau senai dirba, tai pripratę bele kaip buvo Sensuse.
Siaip nezinau kodel stumiate ant Jozitos degalu. Vazineju ant duju ir benzino. Vazineju ant duju 15 metu. Dar neturejau bedu kad variklis uzlinktu ar dar kas nutiktu. Savo laiku atlieku aptarnavima tepalu keitima ir viskas ciki.15metu patikrinta. Jozitoje kuras toks pat kaip ir kitose. Veza is tu paciu tasku kaip ir kitos degalines. Tad pigumas tame kad perkate grynais ir bankui uz jus nereikia moketi mokesciu. Gerbiu Jozita, nes mano akimis ir kuras pigus ir kokybe verta demesio. Na o jei nepriziurite purkstuku, variklio tepimo sistemos ir visa kita, naturalu kad nebevaziuoja. Vien zvakes ant duju vaziuojant reikia keisti kas 30.000km. Nekalbant apie kita aptarnavima sistemos. Itariu visi vaziuoja su ta mintimi, nupirkau masina pilu kura vaziuoju, o prieziura dzin. Cia lietuviu bruozas verkti, vardan to kad apsitvarkytu.
Kas zinot kokia situacija vairuotojams su cisterna jozitoj?
Esu labai nepatenkintas. Maza to, kad kuro nedapila akivaizdziai, tai dar ir kuro kokybe apgailetina, tas pats kas baltarusiska piltis, purkstukam iskart viskas, ir dar baka teko issivalyt, neveltui pigiau negu visur, daugiau niekada ten nesipilsim... Naujoji vilnia
stai jiums tira tiesa papasakosiu, nezinau kaip kitur papasakosiu butent apie Raseiniuosia esancia degaline, pastovei pildavausi joje tiek masinai tiek i buitini baliona, kol neisitikinau kad sukciu komanda PVZ- miesta pravazeves uzsipilu jozitos visada 30-32 litrai ant 100km, uzsipiliau kitoje 20-22lt, skirtumas akivaizdus o ir uzpildymo pistoletai visi praleidzia kol atjungi iki alkuniu apipurkstas dujomis buni, kiek atvaziuodavau beveik niekada neateidavo uzpilt tekdavo paciam, kas liecia buitinio baliono uztekdavo vis 3 menesem is kitur uztenka 5menesem, vergiktas toks kad su kiekiu uzpilimo sukciauja ir nementai yraga tikia pasenus kad nebesaugi, zodziu sukciu komanda gaunasi, pabandykit kitose uzpylimo vietose pajausit kainos ir kokybes skirtuma.
gal galėtumet sutvarkyti nesifiksuojanti Nr.3 koloneles pistoleta Vilniuje.2 mėn prašau operatoriu.

Bernardas
Laba diena, esu jūsų klientas, pastoviai pilamės kurą naujai įsteigtoje degalinėje Garliavoje. Užpylus kurą už 42.40e gražos
gavau 7.59e pasiteiravus degalinės darbuotojos "Vyresnio amžiaus, šviesių plaukų, labai nemandagaus žmogaus, nepaslaugaus" atsakymas buvo toksai, kad neįdomu ką rodo ir kiek atiduoti gražos, tiesiog išmetė čekį pro langelį net į rankas nepadavė. Susimąstykite su tokiu darbuotojų elgesiu ir susikalibruokite degalinės rodmenis su kasos aparatu.Kaina neatitinka švieslentės kainos.
Visada piluosi dujas Juozitoj Klaipėdoje nes prie jos gyvenu, kartais važiuju pro Šilute ir ten kelis kart piliausi dujų, nenuvaziavau nei 5k su nauju reduktorium ir baliuonu kai apsinešė reduktorius ir visi filtrai žaliais tepalais visgi manau, kad toki šlamštą man įpylė prie Šilutės nes ten degalinėje jautesu tu tepalu smarvė, nebūčiau rašęs šio komentaro jai šiandien nebutu juos man užšalusios (kondensatas) duju baliona pašildžius pradėjo dirbt ant dujų
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Jie pilsto pries paskutines valymo stadijos frakcija bei Estiskos skalunines naftos subproduktus del to pigiau, jei dabar nepajutai pajusi veliau.Kokia variklio trauka gali buti is tokio misinio?
Dažniausiai piluosi Jozitoje, nes arčiausiai namų ir kaina gera. Su Toyota pravažiavau 70K kilometrų. Per visą laiką kiek turiu variklio nieko nereikėjo remontuoti, užsipylus ir kitoje koloneleje traukia tokia pat skirtumo nesijaučia.
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Įrodymai? Juos gi tikrina valstybinės tarnybos.
Benzino standartai yra.
Konkurentai suėstų jei nesilaikytų.
Vilius 2018-11-13 22:49:01
Pasiskaičiau kokius baubus čia rašo ir nutariau pats nuvažiuoti į Vilniuje esančią Jozitos degalinę.Automobilis naujas, benzinas.Jeigu kas -po teismus užtampysiu.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
Tautiečiai! Gal problema ne Jozitoje o geldose kuriomis važinėjate? Jos tiesiog jau nebegali važiuoti, nes yra labai senos.
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Ramutė 2018-11-02 09:01:36
Šiandien ryte Šilalės JUOZITOJE pyliausi dyzeliną. Automobilio bakas nebuvo visiškai tuščias, talpa 40 l, bet operatorius sugebėjo įpilti dar 47 l dyzelino. Vadybininkė paaiškino, kad tik JUOZITOJ tai sugeba padaryti.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
Paprastai visi bakai yra užpildomi 80-85% tam tikro vožtuvo pagalba. Jei pas jus tas vožtuvas sugedęs, baką pripylė 100%. Atsiprašome, jei Jums tai sukėlė nepatogumų, tačiau savo kaltės čia nematome. Geros dienos.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
2018.10.23 6:15 val. pardaveja atsisake ipilti kuro, neatidare langelio ir neleido susimoketi.Daugiau nevaziuosiu i sita degaline Parko g. nes tai nera patikima degaline, lieki tusciu baku ir turi ieskoti kitos degalines.Apgailetina.
Pyliausi dyzeliną Klaipėdos JOZITOJE kaskart po pilną baką. Kaina gera, tad ir nesiskundžiau, kad eilėj reikėdavo pastovėti... kol kažkas automobiliui pradėjo daryti - atsirado pašalinis garsas ir lyg variklis dustų. Meistrų išvada buvo vienareikšmiška - negeri degalai užkimšo purkštukus. Sumokėjau, sutvarkė. Tik JOZITOJ daugiau nesipilsiu, nes remonto kaina dėl pigesnių degalų tikrai neatsiperka.
Neabejoju, kad suinteresuoti įmonės darbuotojai ar savininkas atsakys į komentarą, kad jų parduodamas kuras atitinka Lietuvoje keliamus reikalavimus:), tačiau viešai juk tikrai nepasigarsinsit, kokia buvo tokio leidimo pardavinėti kaina:)))))

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...
DNV GL Lietuva
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: kuras, naftos produktai, degalinės; autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Vipakus
Prekyba tepalais, alyva bei autochemija

Adresas: V. Krėvės pr. 128G, LT-51108 Kaunas.
Veiklos sritys: tepalai, alyvos; autokosmetika; automobilių dalys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; plovyklų, autoservisų, degalinių įranga; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
Didmeninė prekybą MOBIL, TEXACO, MOL, LOTOS, SHELL, GAZPROM, GOST alyva ir tepalais yra pagrindinė Vipakus, UAB veikla. MŪSŲ KONTAKTAI UAB "Vipakus" Kaunas V. Krėvės pr. 128G, LT - 51108 Kaunas Tel./faks. (8 - 37) 728 949 Mob. 8 - 679 66 786 El. p. buhalterija@vipakus.lt El. p. info@vipakus.lt UAB "Vipakus" Vilnius...

Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas
Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas 03-03 07:23
Jungtinės Valstijos antradienį paskelbė sankcijas Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) direktoriui ir dar šešiems asmenims, siejamiems su Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno beveik mirtinu...
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu 03-03 03:50
Jau daugiau nei 20 metų implantologijos ir estetinės odontologijos klinika "Neodenta" sėkmingai teikia kompleksines odontologijos paslaugas ir yra vertinama pacientų visoje Lietuvoje. Vienas...
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai 03-03 03:44
Solidarizacija su valstybe ir visuomene teikiant paramą pandemijos akivaizdoje ir padidintas dėmesys bemaž tūkstančio darbuotojų komandai – taip viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse "MV...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Starbucks 106,87 -1,07%