Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jozita, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jozita

Atsiliepimai apie Jozita, UAB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Jozita, UAB

Labai, labai blogas, mandagumo jokio, o uzpilejas taip saukė velyku ryta, kad nebaigus plaut masinos isvazevom..
Sveiki, labai smagu kad atsidarėte Tauragėje, bet kas liečia aptarnavimą tai košmaras.Vakar vakare užsukom kavos, tai operatorė neatsakė į pasisveikinimą, kavos aparatas visas apsitaškęs, lentyna kur sudėti dangteliai dulkių sluoksnis, atsiskaitant bambėjo, padavėm smulkiaiz, neva neturi jau kur dėti.Bet yra pliusas, kai dirba darbuotoja su akinukais, lygtai Virginija.Va čia tai operatorė, visada su šypsena, kavos aparatas švarumu šviečia iš toli, prie kasos nesimėto jokių nereikalingų čekių, miela malonu.O kiti operatoriai irgi ne kažką, nez jau senai dirba, tai pripratę bele kaip buvo Sensuse.
Siaip nezinau kodel stumiate ant Jozitos degalu. Vazineju ant duju ir benzino. Vazineju ant duju 15 metu. Dar neturejau bedu kad variklis uzlinktu ar dar kas nutiktu. Savo laiku atlieku aptarnavima tepalu keitima ir viskas ciki.15metu patikrinta. Jozitoje kuras toks pat kaip ir kitose. Veza is tu paciu tasku kaip ir kitos degalines. Tad pigumas tame kad perkate grynais ir bankui uz jus nereikia moketi mokesciu. Gerbiu Jozita, nes mano akimis ir kuras pigus ir kokybe verta demesio. Na o jei nepriziurite purkstuku, variklio tepimo sistemos ir visa kita, naturalu kad nebevaziuoja. Vien zvakes ant duju vaziuojant reikia keisti kas 30.000km. Nekalbant apie kita aptarnavima sistemos. Itariu visi vaziuoja su ta mintimi, nupirkau masina pilu kura vaziuoju, o prieziura dzin. Cia lietuviu bruozas verkti, vardan to kad apsitvarkytu.
Kas zinot kokia situacija vairuotojams su cisterna jozitoj?
Esu labai nepatenkintas. Maza to, kad kuro nedapila akivaizdziai, tai dar ir kuro kokybe apgailetina, tas pats kas baltarusiska piltis, purkstukam iskart viskas, ir dar baka teko issivalyt, neveltui pigiau negu visur, daugiau niekada ten nesipilsim... Naujoji vilnia
stai jiums tira tiesa papasakosiu, nezinau kaip kitur papasakosiu butent apie Raseiniuosia esancia degaline, pastovei pildavausi joje tiek masinai tiek i buitini baliona, kol neisitikinau kad sukciu komanda PVZ- miesta pravazeves uzsipilu jozitos visada 30-32 litrai ant 100km, uzsipiliau kitoje 20-22lt, skirtumas akivaizdus o ir uzpildymo pistoletai visi praleidzia kol atjungi iki alkuniu apipurkstas dujomis buni, kiek atvaziuodavau beveik niekada neateidavo uzpilt tekdavo paciam, kas liecia buitinio baliono uztekdavo vis 3 menesem is kitur uztenka 5menesem, vergiktas toks kad su kiekiu uzpilimo sukciauja ir nementai yraga tikia pasenus kad nebesaugi, zodziu sukciu komanda gaunasi, pabandykit kitose uzpylimo vietose pajausit kainos ir kokybes skirtuma.
gal galėtumet sutvarkyti nesifiksuojanti Nr.3 koloneles pistoleta Vilniuje.2 mėn prašau operatoriu.

Bernardas
Laba diena, esu jūsų klientas, pastoviai pilamės kurą naujai įsteigtoje degalinėje Garliavoje. Užpylus kurą už 42.40e gražos
gavau 7.59e pasiteiravus degalinės darbuotojos "Vyresnio amžiaus, šviesių plaukų, labai nemandagaus žmogaus, nepaslaugaus" atsakymas buvo toksai, kad neįdomu ką rodo ir kiek atiduoti gražos, tiesiog išmetė čekį pro langelį net į rankas nepadavė. Susimąstykite su tokiu darbuotojų elgesiu ir susikalibruokite degalinės rodmenis su kasos aparatu.Kaina neatitinka švieslentės kainos.
Visada piluosi dujas Juozitoj Klaipėdoje nes prie jos gyvenu, kartais važiuju pro Šilute ir ten kelis kart piliausi dujų, nenuvaziavau nei 5k su nauju reduktorium ir baliuonu kai apsinešė reduktorius ir visi filtrai žaliais tepalais visgi manau, kad toki šlamštą man įpylė prie Šilutės nes ten degalinėje jautesu tu tepalu smarvė, nebūčiau rašęs šio komentaro jai šiandien nebutu juos man užšalusios (kondensatas) duju baliona pašildžius pradėjo dirbt ant dujų
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Jie pilsto pries paskutines valymo stadijos frakcija bei Estiskos skalunines naftos subproduktus del to pigiau, jei dabar nepajutai pajusi veliau.Kokia variklio trauka gali buti is tokio misinio?
Dažniausiai piluosi Jozitoje, nes arčiausiai namų ir kaina gera. Su Toyota pravažiavau 70K kilometrų. Per visą laiką kiek turiu variklio nieko nereikėjo remontuoti, užsipylus ir kitoje koloneleje traukia tokia pat skirtumo nesijaučia.
vairuotojas 2018-11-27 09:22:49
Įrodymai? Juos gi tikrina valstybinės tarnybos.
Benzino standartai yra.
Konkurentai suėstų jei nesilaikytų.
Vilius 2018-11-13 22:49:01
Pasiskaičiau kokius baubus čia rašo ir nutariau pats nuvažiuoti į Vilniuje esančią Jozitos degalinę.Automobilis naujas, benzinas.Jeigu kas -po teismus užtampysiu.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
Tautiečiai! Gal problema ne Jozitoje o geldose kuriomis važinėjate? Jos tiesiog jau nebegali važiuoti, nes yra labai senos.
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Dėl tikslumo-pripylė tiek kiek ir tikėjausi.Viskas normaliai
Dėl kuro kokybės -išvažinėjau baką, variklis dirba kaip laikrodis.
Dėl aptarnavimo.Pinigus padaviau, čekį pasiėmiau.Ko dar reikia?
O Jozita? Galima joje piltis.Viskas ten gerai.
Ramutė 2018-11-02 09:01:36
Šiandien ryte Šilalės JUOZITOJE pyliausi dyzeliną. Automobilio bakas nebuvo visiškai tuščias, talpa 40 l, bet operatorius sugebėjo įpilti dar 47 l dyzelino. Vadybininkė paaiškino, kad tik JUOZITOJ tai sugeba padaryti.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
Paprastai visi bakai yra užpildomi 80-85% tam tikro vožtuvo pagalba. Jei pas jus tas vožtuvas sugedęs, baką pripylė 100%. Atsiprašome, jei Jums tai sukėlė nepatogumų, tačiau savo kaltės čia nematome. Geros dienos.
Vairuotojai būkite budrūs ir nemokėkit už neįpiltą kurą!
2018.10.23 6:15 val. pardaveja atsisake ipilti kuro, neatidare langelio ir neleido susimoketi.Daugiau nevaziuosiu i sita degaline Parko g. nes tai nera patikima degaline, lieki tusciu baku ir turi ieskoti kitos degalines.Apgailetina.
Pyliausi dyzeliną Klaipėdos JOZITOJE kaskart po pilną baką. Kaina gera, tad ir nesiskundžiau, kad eilėj reikėdavo pastovėti... kol kažkas automobiliui pradėjo daryti - atsirado pašalinis garsas ir lyg variklis dustų. Meistrų išvada buvo vienareikšmiška - negeri degalai užkimšo purkštukus. Sumokėjau, sutvarkė. Tik JOZITOJ daugiau nesipilsiu, nes remonto kaina dėl pigesnių degalų tikrai neatsiperka.
Neabejoju, kad suinteresuoti įmonės darbuotojai ar savininkas atsakys į komentarą, kad jų parduodamas kuras atitinka Lietuvoje keliamus reikalavimus:), tačiau viešai juk tikrai nepasigarsinsit, kokia buvo tokio leidimo pardavinėti kaina:)))))
Su vyru esame pastovūs Jozitos klientai Vilniaus miesto Naujosios Vilnios rajono degalinėje Parko g.69 Esame patenkinti puikiu ir labai maloniu operatorių aptarnavimu ! Ypač labai maloniai mus nuolat aptarnauja operatorius Juzefas, kuris mums dujas į automobilius užpila tik su gera nuotaika. Dėkui už puikų aptarnavimą ir mus nuolat pasitinkančią ir palydinčią šypseną.
Atvaziavau ryte, apie puse 6 norejau prisipilti degalu. Buvo parasyta kad nuo 22-7 reikia is prazdiu susimoketi o veliau tik piltis, priejau prie langelio, uz kasos nieko nebuvo, priejau prie duru, galvojau gal atidarytos, bet ne. Pastovejau prie langelio bet taip niekas ir ne priejo:)
Suprantu kad naktine pamaina yra sunki, bet jei parasyta kad dirbate visapara, tai stenkites kad tokiu prikolu daugiau nebutu:)
Paskaiciau atsiliepimus ir jauciu privalantis pasidalinti savo patirtimi. Jozitoje dyzelina piluosi 4 metus, vairuoju pumpedűse (kurui lepesnio) motoro sukama automobili, kaiptik atlikau privaloma servisa, kaip ir pries 4 metus buvo tikrinti purkstukai, bukle nebloga prasto kuro pozymiu nepastebeta.
Aptarnavimas visuomet buvo patenkinamas arba geras, kura pilstantys vyrukai niekada nesuklydo su pistoletu. Suprantu kad kiekvienas atvejis gali buti unikalus, visur kur dirba zmones pasitaiko klaidu, palinkesiu supratimo ir pakantumo tiems kuriems visgi kazkas neitinko. Del korteliu ir taip aisku kad banku tarpininkavimo mokestis yra nepriimtinas todel priimami tik gryni - tebunie, tarsi sunku 50eur popiereli nusivezt karta ar du per savaite norint pigiau uzsipilti. Kolkas dedu stipru 9 degalinei Jonavos g. Kaune. Jusu darbuotojai didziausias turtas - vertinkite ir skatinkite juos.
NESUPRANTU, TIEK PILA P URVO ANT JOZITOS, NIE VIENO GERO ATSILIEPIMO. MAN ATRODO, KAD CIA KONKURENTU DARBAS. AS JAU KELETA METU PILU KURA JOZITOS DEGALINEJE, PALANGOS PLENTE, NEI MAN GESTA VARIKLIS, NEI TRUKCIOJA VISKAS GERAI VAZIUOJU IR PATENKINTAS MAZOM KAINOM. SEKMES JOZITAI.
Raseiniu kolonelej pradejo imt mokesti už turistinio baliono užpildyma 2€, gėda! Turiu dvi mašinas, iš principo daugiau nej kuro, nej duju nebepirksiu, juo lb kad petroliime ir korta galima atsiskaityt, ir kaina ta pati! Pasprinkit!
Retai užsuku į Jozita kolonėlę Klaipėdoje, bet šiandien buvau maloniai nustebinta dirbančių vyrukų paslaugumu. Pagalba, geras aptarnavimas ir keletas šypsenų maloniai nuteikė. Daugiau pozityvo ir gyvenimas visiems gražesnis ;)
Galėtumėt susitvarkyti privažiavimą prie kolonėlių Aido g.nes vis nedauzisu mašinos, praėjo bet koks noras piktus degalus jūsų degalinėje.
sendiena Siauliai Kursenai kelyje uzsukau i jsu degaline kavos ir negalejau atsiskaityti kortele kad jusu degalinese kuras uz grynus tai zinojau bet kava............matyt neveikia ystatymai lt jusu istaigose
Perku Siluteje is Jozitos dujas balionuose jau keletas metu. Paskutinius puse metu dujos labai nekokybiskos. Dalis balionu seni, ju ventiliai visiskai susideveje, uzsukus dujos vis tiek eina is baliono. O duju kokybe TRAGISKA. Ir jie naudojasi tuo, kad per nelyg sudetinga ir ilga procedura pareiksti jiems pretenzijas. Linkiu greiciau sulaukti bankroto. Tokios bendroves Lietuvai nereikalingos.
Uab "Jozita" atstovas
2018-03-30 09:29:02 IP 88.119.134.211
Karina 2018-03-29 16:23:03
Kas yra su jusu duju balionais?kai anksciau degdavo 2men su virs dabar vos vos istempe 1, 5men, o balionas sunkus, o nuvezius i artimiausia jozita patvirtina, kad balionas sunkus atsuka, o ten eina oras...tai kodel turime moketi uz ora?klaipeda
Gerb. Karina Uab "Jozita" buitiniai dujų balionai pildomi pagal visus reikalavimus ir griežtai kontroliuojami.Dujų kiekis atitinka ant baliono šono užklijuotame pildymo lipduke nurodomam svorui. Jei dėl kažkokių priežasčių jums kyla įtarimas apie galimai esamus nuokrypius, kreipkitės lipduke nurodytais tel. numeriais.
2018.03.19 17.30 laiku, Garliavos degalinė, Jozita, degalai pilami akivaizdžiai pažeidžiant vartotojų teises del nekalibruotos, senos įrangos. Informuota operatorė dėl neveikiančio/netinkamai veikiančio degalų pilimo pistoleto (impulsinė srovė, karts nuo karto vos degalai bego srovele) skaikliukas suko litrus kaip sukes, pinigai kapsėjo, nors akivaizdziai tik ora skaičiavo. Mergaitė pati techninių klausimų negalinti spresti susisiekė su valdža, bet deja godus tie viršuje sėdintys, kad sustabdytų darba, anuliuotu suskaiciuotus euru, ipareigojo operatore apmokestinti arba paciai sumoketi uz klientu supiltus degalus, taip parodantys savo nuline kompetencija, kliento negerbima ir beabejo niekini požiūrį į savo darbuotojus ir į kokia padėtį juos stumią nutikus nenumatytiems atvėjams. NEREKOMENDUOJU lankytis sioje imoneje ir netylekit kas buvot panasioje situacijoje, nes kiek supratau siandien buvau toks ne pirmas ir beabejo ne paskutinis.
Garliavos koloneleje 2018.03.09 d. Apie 20h 50min.buvo nedapilta degalu.Perspejus operatore vietoi atsiprasau buvau apsauktas.Gal jauna mergina norejo paspuikuoti pries vaikina kuris sedejo viduje.Aiskiai matesi kad tai pasalinis asmuo.Nemanau kad pigus kuras turi buti tolygus izuliam aptarnavimui.
Zodziu tragedija ne degaline.... Aptarnavimas baisus (kasininkems tarpusavy pasikalbeti svarbiau apie dienos nuotykius nei klientas). Svaros nulis (visur prilaistyta dyzelino, pistoletai purvini sugede net benzino). Na ir svarbiausia grynu pinigu politika gryztam i akmens amziu... Gyvenime nesipilsiu nei vienoj sitoj degalinej!
Gerus metus pildavausi kura tik jozitoje, dyzelina (kaune, jonavos g.), i men pildavau po 5-600ltr, bet paskutiniu metu kuro sanaudos isaugo praktiskai daugiau nei 1ltr ant 100km.isbandziau uzsipilti kito tinklo degalineje, kad isitikinti, ar cia tikrai kuras kaltas, lb gaila, kad jozita, pradejo prekiauti prasto lygio dyzelina, matosi is automobiliu eiliu, anksciau ten eiles laukdavo, o dabar vos kelios masinos pilasi, susigadino sau varda, geriau jau 5-10cnt brangiau sumoketi, bet maziau kuro sunaudos, ir masina geriau vaziuos
Snd pyliau Jozitoje antra karta kura Silainiuose. 2011 m i savo auto benzina 20 ltr. Nuvaziavus gal kokius 5 km pradejo gesti, trukcioja, nesiveda, iki to laiko problemu nebuvo jokiu. Aciu Jozitai greiciausiai vandens bus privare. Gaila cekio nepaemiau. Buciau pasiaiskines.
34 2017-05-13 11:56:22
Nuostabi kompanija, jei ne ji, degalų kainos būtų dar didesnės (ypač Kaune). Kai tik galimybė leidžia piluosi Jozitoje. Absoliučiai jokių priekaištų neturiu, tik galiu pagirti už sąžiningą verslą (kurio Lietuvoje ypač trūksta ir reikia). Dyzelinas geras, pyliau ne į vieną mašiną, niekada nepavedė, nei žiemą nei vasarą. Įtartinai blogi komentarai parašyti, spėju 95% jų -konkurentų užsakymu. Netikėkit propaganda ir drąsiai pilkitės Jozitoj. Už tą patį produktą kitose degalinėse neverta mokėti nepagrįstai daugiau. Palaikykite sąžiningą verslą.
Tikra teisybė
Š.m.10-07.telefonu užsisakiau buitiniu duju.Vairuotojas susisiekė labai operatyviai, tačiau kai atėjau prie sutartos vietos {daugiausiai 5 min.} vairuotojas buvo labai piktas, net sakyčiau isteriškas. Teko atsisakyti Jo pareigų.Jam gal tai ir normalu, bet aš pasijutau nejaukiai.
Tai nutiko Radviliškio raj. Grinkiškijo mst.
Nesenai isipyliau degalu Jozitoj, Siauliuose kuri yra prie naujo viaduko. Dege geltona lempute ir kaip tik pro sali vaziavau ir uzsipyliau pilna baka.... : (poto labai stipriai pasigailejau, rytais vos uzsikurdavau, apsukos pradejo sokineti. Siaip ne taip isvazinejau puse bako degalu ir ant virsaus uzsipyliau is kitos degalines. Po kurio laiko viskas pagerejo... Tai buvo pirmas ir paskutinis mano apsilankymas Jozitoje, o ir siaip labai daug kas is pazystamu sita degaline keike.... geriau mokesiu kelis centus brangiau, negu poto masinos rmontas. (beje pastebejau visi zmones keike sitos degalines kura kuriu masina nesenesne 10 metu, cia tik siaip pastebejimas)
2017-09-16 Palangos plente esančioje degalinėje atvažiavau įsipilti dyzelio. Man dar nespėjus nieko pasakyti, darbuotojas buvo priėjęs atsukęs kamštį. Manęs neklausė kokio kuro pilti, tik paklausė kiek. Pasakiau už 20 eurų. Eidamas pro šalį pamačiau, kad man pila benziną. Greitai sustabdžiau, tačiau buvo įpilta beveik 4 litrai benzino. Man darbuotojas pasakė, eik susimokėk už benziną ir dar dapilsiu 15 litrų dyzelino. Suklydo ir pareikalavo, kad dar sumokėčiau už klaidą! Man pasakius, kad kažką reikia daryti, jis pasakė, kad tai normalu tiek benzo į dyzelį. Nuėjus pas kasininkę, ji nesiaiškino, tik gynė savo darbuotoja. Pagaliau gavus tel. nr. vadybininkės, ją sugebėjau išsikviesti, bet ir ji nebuvo pagalba. Vos išreikalavau, kad man siurbtų kurą. Tačiau darbuotojai siurbdami kurą mane įžeidinėjo, neva mamyčiukas nesąmonių susigalvojo. Po to pasakė, kad jau išsiurbė. Įpyliau 30 litrų, ir manęs paprašė susimokėti už kurą įpiltą kurą. Man paprieštaravus, kad išsiurbė ir mano kurą, man pasakė, kad tai ne jos (kasininkės) problema. Šiaip ne taip darbuotojas grąžino pinigus už išsiurbtą kurą 6 eurus, nes mano kuro išleido apie 7 litrus. Kitą dieną pas meistrus išsiurbiau kurą ir ten dar buvo benzino. pasakė, kad reikėjo piltis pilną kuro baką, o man kolonėlėje to nesakė. Mechanikas pasakė, kad mašina sugadinta. Paskambinus direktoriui, jis pasakė, kad tai ne jo problema ir pats turiu žiūrėti, ką pilu, nors ne aš įpyliau. Per tą valandą, kol laukiau kol siurbs kurą, man ne tik kad nepasiūlė kavos ar kažko, bet dar su manimi elgėsi kaip su kokia šiukšle. Supratau, kad įmonei nesvarbu nei reputacija nei klientai. Padarėm klaida, tai tavo problema. Net atsiprašymo nesulaukiau. Net degalinės direktoriui nusispjaut, sako mašina ir toliau gerai važinės, kas čia tokio. Sako važiuok aiškintis su tuo kas pylė, nors manęs net neklausė ar man įpilti kuro. Visur pats pilu, nesu kažkoks baltarankis. Suprantu, būna klaidų, bet kai suklysta ir tave apkaltina, o po to elgiasi kaip su š.... tai atsiprašau
Agne 2017-08-24 10:24:41
KELIS KARTUS IŠ EILĖS UZSIPYLUS DYZELIO MASINA RYTE VOS KURIASI, ATRODO JOG UZSTRIGTU VARIKLIS
"Jozita" degalinėse parduodamas kuras tenkina Lietuvoje keliamus reikalavimus. Kilus neaiškumų prašome kreiptis į degalinės, kurioje buvo pirktas kuras, vadovybę.
Justas 2017-07-25 00:13:46
Visiskas sudas! 2017-07-10 diena prisipyleme kuro pilna baka Kauno Jonavos g. degalineje pavaziavome gal 100km ir sugedo 5 is sesiu purkstuku vienu metu! Kur tokie bairiai matyti?? Servise ispyle kura is bako, spalva visai kitokia nei normalaus dyzelio, kvapas visai kitoks, kazkoks mazutas pripiltas. Niekad nebesipilsime sitoj sudu kruvoj, o ne degalinej. Brangi pamoka, bet ismokta visam gyvenimui. Gal bent kiti paskaite pasimokins ir nebekartos to ka mes padareme. Sutaupai po kelis eurus, bet jau kai taisyt, tai plauti su inkstu parduodi. Didziausi a*******i Lietuvoje, didesnio sudo bakas gyvenime nera mates kaip kad po Jozitos. Tikiuosi jus viena diena prigaus ir bankrutuosite.
Vakar šilainių Jozitoi užpylėm pylna baka dyzelino, važiuojant pradėjo trukcioti, apsukos šokinėti, netraukia, vesiu į serviza tvarkyt, daugiau gyvenime nepylsim Jozitoi labai nuvylė..
Degaline kaip degaline, bet kad direktorius nepilno proto - tai jau seniai aisku. Visas verslo suvokimas - kaip kaimiecio, t.y. kaip kur ka apgaut ir kuo pigiau. Nesvarbu kas ir kaip - svarbu kad "lietuviskas" ir "pigiau". Vysnia ant torto - jo naivus siekis paversti uzdara Svajoniu kranto gyvenviete jo degalines tranzitine zona... net Maxima nera tokie bukai nagli kai stato savo supermarketus, o cia Karbauskio rinkejas (speju) taigi irgi kaip ponas - kur jau tau tokia DEGALINE bus kazkokioj aikstelej tik nuo pagrindinio kelio ivaziuojamoj (tarsi to butu maza).
Atradom sia degaline kiek daugiau nei pries pusmeti, anksciau pylem is Statoilo, geras kuras tiek Statoilo tiek ir Jozitoje tik dabar tikrai daugiau sutaupom, kiekviena menesi isvazinejam daugiau-maziau apie 300litru.
Cirkai sita degaline Uzsipiliau kuro 19.46 val. Tuo metu sulaukiau skambucio is klientes islipau is masinos zmogui pylusiam kura pasakiau uz kiek ipliti ir ilipau i masina. Uzpilus kura zmogus pyles kura mate kad kalbu tel parode pavaziuot i sona. Pavaziavau i sona degalines teritorijoj.19.52 baigus pokalbi nuejau susimoketi uz kura. Buvo 19.54 val - gerai kad ceki pasiemiau. Dar kasininke paklause ar buvot i sona pavaziavus. Isvaziavau is degalines po 30 min skambina vyras ir sako kad skambino is policijos kad nesusimokejau uz kura. Teko vykti vel i degaline nes paskambinus degalines direktoriaus pavaduotojui paaiskinus situacija tik pasake cia jusu problemos.Jokio atsiprasau. Nuvykus i degaline Jozifa kasininke pasake kad kita masina isvaziavo nesusimokejus. Atejus vadybininke skambino i policija tik man pareikalavus ir ji pasimetus ziurinejo irasus kas ten is tikro nuvaziavo nesusimokejus. Dar gerai kad ceki pasiemiau nes ko geto butu reikeje antra karta susimoketi. Tai klausymas - kokiu pagrindu policija priema pareiskima- vienai bobai pasirode?
Pats susimoviau. Peržiūrėjau čekius. Benzinas! Pyliausi dyzeliną. Sumokėjau už benziną. Buvau pasiruošęs karui. Atsiprašau, mistika kažkokia, matyt, buvau pavargęs...
Kažkada Jozita buvo mėgstama degalinė. Netoli ir pakeliui iš namų į darbą.... Gaila kad buvo. Kojos ten nebekelsiu. Šiemet po žiemos nusipirkau benzino žoliapjovei. Nespėjus nueiti ne 100 metrų žoliapjovė užgeso. Nuvežus pas meistrą ir pradėjus remontuoti, meistras paklausė iš kur pylėm benziną. Na pasakiau. Sakė vandens įsipylei o ne benzino. Suremontavo žoliapjovę išvalė ir įpylė savo benzino. Viskas gerai kol jis nesibaigė. mes dar kartą pamėginom su Jozitoje pirktu benzinu pjauti - tai už 5 žingsnių užduso vėl. O šiandien vyras įsipylė to paties benzino į vibro plokštę ir koks netikėtumas - užduso ir ta. Išvadas pasidariau. Aplenksiu iš tolo....
Gediminas 2017-01-23 10:47:30
2017 01 22 niekada nesu į dujų balioną sutalpines daugiau nei 40l, bet ta dieną likus palei pusę baliono tilpo dar 46l... stebukladariai... Šilainiai
Norime priminti, jog visų Lietuvos degalinių kuro kolonėlės yra nuolat kontroliuojamos valstybinių tarnybų. Be to, Jozitos, kaip ir kitų degalinių, kolonėlių duomenys yra registruojami elektroniškai. Jei manote, kad įvyko klaida prašome kreiptis į degalinės administraciją.
apgavikai 2017-01-14 16:24:39
aferiugu kompanija.uzvakar pyliaus pilna baka dyzelio pripyle 3 litrais daugiau nei telpa i baka nors dar buvo like is seniau apie 10 l.tai kaip suprasti ?greiciausiai bakas issipute :D.tai va tos kainos todel ir zemesnes ir kuro kokybe bloga.as pas juos paskutini karta vaziuoju

UAB koncernas "ALGA"
Adresas: Gamyklų g. 4, LT-68108 Marijampolė.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kuras, naftos produktai, degalinės; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalo konstrukcijos, angarai; patalpų nuoma; statyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės.
PAGRINDINĖ VEIKLA UAB koncerno „ALGA“ pagrindinis tikslas – pateikti kokybiškus ir saugius metalo konstrukcijų gaminius bei kitą gaminamą produkciją, taip pat suteikti projektavimo, statybos bei transporto paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir lūkesčius. Koncerno kokybės, aplinkos apsaugos ir darbuotojų...
DNV GL Lietuva
DNV GL - Business Assurance Lietuva

Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; sertifikavimo paslaugos; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...
Jungent Lietuva, UAB
SHELL

Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; didmeninė prekyba; gėrimai (alkoholiniai); gėrimai (nealkoholiniai); higienos reikmenys; konditerija, saldumynai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto produktai; tepalai, alyvos.
JUNGENT LIETUVA, UAB - tai ilgametę patirtį turinti pardavimų skatinimo bendrovė, veikianti Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Dirbame su daugiau nei 40 tarptautinių ir vietinių tiekėjų bei kuriame stiprią prekinių ženklų šeimą mūsų klientams. Produktų asortimentą sudaro pirmaujantys prekiniai ženklai, užimantys...
Soliris
Q8 Oils, ORLEN Oil

Adresas: Elektrėnų g. 1G, LT-51189 Kaunas.
Veiklos sritys: autokosmetika; automobilių dalys; autoservisai; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; kuras, naftos produktai, degalinės; pramonės įrengimai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos; žemės ūkio technika.
UAB „Soliris“ gali pasiūlyti šių prekinių ženklų produkciją: Q8 Oils, ORLEN Oil, YUKOIL, AGRINOL alyvas taip pat tepalus iš Rusijos ir Baltarusijos (GOST). Be to, UAB „Soliris“ prekiauja įvairiais skysčiais: aušinimo skysčiais, stiklų plovikliais bei AdBlue tirpalu.
Inžinerinė ekologija
IN-ECO

Adresas: Ašigalio g. 6, II korpusas, LT-49142 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; kuras, naftos produktai, degalinės; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
Specializuota inžinerinės chemijos įmonė, įkurta specialistų, turinčių daugiau nei 25-ių metų patirtį diegiant technologines reagentinio apdirbimo programas bei teikiant inžinerijos paslaugas įvairių pramonės sričių įmonėms. Aukšta prekinio ženklo IN-ECO™ cheminių produktų gamybos proceso kokybė patvirtinta...

"Linavoje" bandoma rinkti naują prezidentą
"Linavoje" bandoma rinkti naują prezidentą 04-24 07:33
Šiandien Vilniuje rengiamas XXXV Nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos kongresas, kurio metu ketinama atlikti keletą itin svarbių procedūrų, kurių tarpe – prezidento rinkimai ir įstatų...
Tempą diktuoja laikas
Tempą diktuoja laikas 04-23 22:15
Lietuvos pramonės įmonės vis labiau supranta, kad neskaitmeninant gamybos jų ateitis yra gana miglota. Skaitmeninimo keliu sparčiai žengia inžinerinės pramonės įmonės, tačiau į dabartinį savo...
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2
"Žalgiris" - "Fenerbahče" 1:2 04-23 22:01
Kauno "Žalgiris" antradienį Kaune prarado įgytą "namų aikštelės" pranašumą "Eurolygos" ketvirtfinalyje su Stambulo "Fenerbahče". Kauno klubas antradienio vakarą pralaimėjo 57:66 (19:15, 15:16...

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Hasbro 100,65 +14,23%
Colgate-Palmolive 69,01 -0,85%