Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jonavos Ligoninė, VŠĮ

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jonavos Ligoninė

Atsiliepimai apie Jonavos Ligoninė, VŠĮ

Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Jonavos Ligoninė, VŠĮ

Sveiki visi, esu pasibaisėjusi gydytoju Pagiedruliu Velyčka, buvau pirmą kartą pas odos gydytoją ir paskutinį daugiau gyvenime nesilankysiu šioje įstaigoje, nesu nei gyvulys nei antžmogis kad galėtu su manim šitaip grubiai elgtis ir įžeidinėti įšėjau žado netekusi, o šiam gydutojui patarčiau įšeiti į pensiją nes jau metas nes tikrai ne savo rogese žmogus, o jei kas erzina tai atsidaryti langą ir įkvėpti gryno oro.
Dar norėjau pridurti, kad chirurgas net nepriėjo, nors buvo jau po operacijos, norėjau trumpos konsultacijos.Gal tai neįeina į jo, kaip gydytojo, pareigas ?
nuoširdus ačiū šiandien [18 d.] dirbusiam priėmimo personalui, o ypač p. Jonei Jūsų atsakingas darbas turėtų būti deramai įvertintas.sėkmės ir kantrybės V.Z.
Sveiki, dukra nusidegino koja balandzio 25d. 23val. Gyvename Užusakuose. Iskvieteme greitaja, greitai atvyko, maloniai pasirupino, uzdejo tvarsti.
Tvarsti galime laikyti iki ryto, po to reikalingas tepalas, kadangi sekanti diena sekmadienis greitosios pagalbos darbuotojai nurode kreiptis i Jonavos vaiku skubios pagalbos skyriu, gauti recepta isigyti vaistams. Sulfargin.
Seip ne taip prisiskambinom, pakele darbuotoja, bet nezinau ar verta jo vadinti medicinos darbuotoja. Atpasakosiu visa pokalbi nuo pradziu. Skambinome numeriu 8 349 69126, 23:43 laikas. Paaiskinau situacija, kad reikia recepto, itikinejo kam mums jo reikia nakti, niekas nedyrba. Skambinkit rytoj ir jums israsys, man ilsetis reikia paaskino darbuotoja. Truputi sutrikau, pasitikslinau ar paskambinau i skubia vaiku pagalbos skyriu, tos pacios tetos buvau patikintas, kad taip cia. Tada sakiau, jus gi vistiek esate darbe, dyrbate, mums reikia recepto. Pradejo kalbeti, nezinau kada pavyks, kada cia atvazuosit prie langelio... atsakiau, kad tikuosi elektroninio recepto ir del esamos situacijos nevazuosiu popierinio. Darbuotoja pradejo pykti ant manes, destiti kad nezino ar pavyks, ar iseis, kalbejo labai grubiai, atgrasiai. Pasakiau, jei nezinote ar pavyks, gal paskambinsiu po pusvalandzio pasiteirauti nes noriu buti tikras kad gausime vaistu. Ir patikekit ka isgirdau is vaiku skyriuje dyrbancios medikes: d*****s, nakti receptu reikia, yra durniu visokiu... galiausiai reze, skambink, bet ar as tau pakelsiu rageli... nutrenke telefono rageli ir tuo musu bendravimas baigesi...
Nezinau ar jusu istaigoje cia normali praktika?! Bet toks darbuotojas neturi ygudziu net bendrauti su zmonemis, pyktis, neapykanta, nenoras dirbti. Ir dar!!! Cia gi vaiku skyrius: ((liudna, tiek kiek buvome patenkinti greitosios darbuotojais, sia ponia ir ypac aptarnavimu kelis kartus nusivyle ir kyla daug klsusimu ar toks zmogus gali dirbti tikioje istaigoje. Jei turite galimybe, butinai perklausykite sita pokalbi... manau nustebins ir jus.
Grazios dienos, pagarbiai, Marius Peciulaitis
Dėkoju savo ir visos šeimos vardu visam VŠĮ Jonavos ligoninės Ginekologijos ir akušerijos skyriaus personalui už nuolatinį ir išskirtinį rūpinimąsi ir dėmesį mano vaikučio ir mano sveikata! Ačiū už pagalbą bet kuriuo paros metu, už šypsenas ir visa, ką darote dėl kiekvieno! Jūs esate nuostabūs, norisi grįžti ir grįžti! :)
Norime padėkoti priėmimo skyriaus slaugytojai Jonei Matarienei ir gydytojui Jonui Šarkevičiui už operatyvią, profesionalę ir nuoširdžią pagalbą, kurią suteikė sūnui po traumos. Nuoširdus ačiū. Pagarbiai: Irma Daunoravičienė
Teko ir man pabendrauti su Jonavos ligoninės priėmimo skyriumi, tiesa netiesiogiai, bet... Sausio 12osios vakarą greitosios pagalbos ekipažas į priėmimą atvežė mano anyta, kuri nugriuvo ir išsinarino ranka per petį. Kadangi mes gyvename kitame rajone, tai kol atvykome į priėmimo skyrių, anytai buvo jau atlikta operacija ir ranka atstatyta. Tačiau skausmas begalinis, o jai pasakė, kad išgersit bet kokiu vaistų nuo skausmo. Tačiau recepto, deja taip ir negavome... Bet nuėjus į vaistinė vaistų nuo skausmo stiprių niekas be recepto neparduoda..... Laimei, kad turėjome tam vakarui vaistų namuose. Parsivežus ja į namus vyras pastebėjo., kad kažkas ant rankos, o tai pasirodo, kad labai "profesionalus" Jonavos priėmimo medikai nepasivargino ir paliko kateteri. Va štai tokia nesėkminga pažintis vyko su Jonavos ligoninės priėmimo skyriumi.
Neduok dieve ligoninės vadovu būtų ponas V KAČIUŠIS. Galiu atsakingai pareikšti, kad jis yra prie buvusios direktorės melavęs, išsisukinėjęs, , neturintis takto, mėgstantis atsidėkojimus, nes teko gulėti skyriuje, taip pat su skubiai iškreiptu veidu ir kūno kordinacijos praradimu neguldė skyriun, kol kita neurų skyriaus gydytoja jam paaiškino mano sudėtingą būklę. Neduok dieve tokio gydytojo.
Lapkričio šeštąją dieną teko atvesti mergaitę pas gyd. P.Veličką. Tiesa, ją apžiūrai pakartotinai liepė atvesti pats gydytojas, nes jis sakė parašysiąs siuntimą tolimesniam ištyrimui, nepaisant to, ar situacija pagerės, ar pablogės. Atėjus pas jį maždaug po trijų savaičių, pasakiau, kad atėjau dėl siuntimo, kurį žadėjote parašyti. Jis, kad pradės vos ne šaukti ant manęs, kad jis jokių siuntimų nerašinėja ir ko maždaug aš noriu. Atsileidęs šiek tiek liepė mergaitei sėstis ant kėdės apžiūrai, vėl pakeldamas toną ir taip įsakmiai pareikšdamas rodyti man mergaitės galvoje bėrimus, nes jis po galvą nesiblusinės! Paskutiniai jo žodžiai mane be galo pritrenkė! Kaip jis gali sau leisti taip kalbėti, tai juk jo profesija? Nedaug trūko, kad aš su mergaite nebūčiau atsistojusi ir išėjusi. Tokio chamizmo, tokio nesiskaitymo su klientu dar nei iš vieno gydytojo nesu patyrusi. Jei tokio darbo negali dirbti, tai, manau, turi jo ir atsisakyti.
Beja, išrašė jis vis dėlto tą siuntimą. Atsidūrėme mes Kaune pas kitą profesionalų gydytoją, kuris šio gydytojo diagnozę visiškai nuneigė. Pasirodo, dar ir kompetencijos stoka. Su vaiku jis elgėsi visiškai priešingai nei šis- maloniai, atsargiai, neįžeisdamas. Po vizito vaikas pareiškė, jog dar norėtų pas tokį gydytoją sugrįžti.
Žodžiu, yra iš ko pasimokyti, yra ir kur tobulėti...
Sveiki, teko ir man apsilankyti po galvos traumos ligoninės priėmimo skyr., Jaunas gydytojas sutvarkė žaizdą, budinti slaugytoja (sesutė) sutvarkė dokumentus ir be jokių problemų iš leido tolesniam gydymuisi.Ačiū Jums mielieji medikai už profesionalu gydymą.Sėkmės Jums nelengvoje tarnyboje.
Nesuprantu kam registraturoje yra mygtukas informacija, jaigu niekas nesugeba jos suteikti!!!??? Keiskit darbuotojus, nemoka net isigilinti i situacija! Mane pertraukia nepabaigus kalbeti ir rekia, kad nieko nesupranta.. Toks jausmas jog priimat 10klasiu baigusius darbuotojus.. jau ne pirma karta susiduriu. Baisu!
2019.07.11 dieną teko lankytis pas ponią reabilitologę Elvyrą Šmitienę. Talonas 13.10, kabinetas užrakintas. Laukiam 4 žmonės. Ant durų nieko pažymėto kada ateis, kuriam laikui išėjo neaišku. 14, 10 atėjo, nei'' laba diena''nei ''atsiprašau'', kad laukėte. Užėjau, piktai pažiūrėjo, lyg būčiau jai nusibodusi iki gyvo kaulo. Paaiškėjo, kad mano talonas yra papildomas, liepė atsinešt kortelę. Kai atsinešiau prasidėjo pretenzijos, kad turėjau eiti bendra eilės tvarka, o ne su tokiu talonu. Pasakiau, kad galiu išeiti, laukti kada ji galės priimti. Supyko ir į kortelę nei akies krašteliu, ten yra visi tyrimų rezultatai ir traumatologų išvados. Kas yra? sako ji man, atverčiau magnetinio rezonanso rezultatus, įklijuotus i kortelę, ji lyg pykdama, pradėjo kalbėti, kad nesąmoningi tie tyrimai.Su metru pamatavo kelių apimtis, lyg siuveja, sako negali čia taip būti, ką tas magnetinis rodo.Tegul chirurgai traukia tą vandenį. Sukilo man spaudimas, turiu hipertenziją, tylėjau, galų gale, paskyrė Ponia Šmitienė procedūras ir išėjau, kaip būčiau kankinta visą dieną. Prieš 7 metus pas ją buvau, tada verkiau išėjusi, dabar žinojau ir tikėjausi kas laukia pas ponią. Kodėl taip gali elgtis su manim moteris, kuri man niekas? Dėl ko taip?
Ligonines priemimas tai isvis kazkoks kosmaras. Pirma karta kai kreipiausi ten, buvo savaitgalis, man buvo angina, temperatura 40, kadangi mano gydytoja savaitgali nedirbo, man reikejo pagalbos. Tai kai nuvaziavau ten, man pasake "ateinat cia tik su temperatura ar persalimu, o pas savo gydytojus, kurie turi jus gydit neinat, tai kodel as cia kazka turiu daryt?". Kita karta kai kreipiausi i priemima buvo vel savaitgalis, man labai uztyno zandas ir galvojau kad man dantenu uzdegimas, bet i mane pasiziurejo kaip i kokia durnele, ir su tokiu veidu, lyg buciau jom sutrukdzius. o kai kalbejau su gydytoja, tos seseles sedejo sone ir zvenge ir girdejau "oj uzdegimas". Labai idomu, esu mokesciu moketoja, dirbanti, kodel manes negali aptarnauti, jei as moku sveikatos draudima kas menesi po 30 euru?
Brangusis mano Daktare, aš Tau dėkoju už tai, kad plaka dėl žmonių Tava širdis.Už tai, kad dėl visų sveikatą Tu aukoji grąžindamas tyras gyvenimo viltis.Dėkoju gydytojui V.Vasiliauskui už profesionalu gydymą, už sugrąžinta sveikatą.Tai pat dėkingas anesteziologui G.Ramanauskui, asistentėms budėjusioms operacijos metu ir visam chirurginio skyr.kolektyvui-sesutėms, slaugutėms kurios gydė, slaugė ir globojo mane nelengvomis valandomis.
Nijolė Tiškuvienė
2019-03-01 15:49:06 IP 28mbsb3a
Nuoširdžiausiai dėkoju už mano mamai Jašmontienei Teresei sėkmingai atliktą klubo sąnario operaciją.Mamai 90 metų, ji silpnos širdies, todėl Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojai jos nesirįžo operuoti. Ieškojome išeities ir Jonavos ligononėje radome puikius specialistus traumatologą Ivaną Dorošą ir anesteziologą Gediminą Ramanauską, kurie kruopščiai išanalizavę mamos sveikatos būklę, ryžosi operacijai-klubo sąnario pakeitimui.Ačiū šiems nuostabiems Gydytojams iš didžiosios raidės už padarytą stebuklą - mama stojasi ir vaikšto! Gerai, kad yra tokių stiprių specialistų rajono ligononėje, kur nesijauti bejėgiu padarėliu.Ačiū Jonavos ligoninės traumatologinio skyriaus slaugytojoms, visoms ten dirbančioms moterims.Jūs esate nuostabios savo darbe.
Ačiū, ačiū, ačiū.
Jašmontienė Teresės dukra Nijolė Tiškuvienė iš Plungės
Laba diena.Jaudinuosi rinkdama zodzius.Miela gydytoja dekinga jums uz gydyma, uz jusu nuosirduma, uz svelnius zodzius.Juk gydytojo svelnumas, geras zodis, ne maziau svarbus pacentui nei medikamentai.Aciu Jums ir jusu kolektyvui, -kantrioms sesutems ir darbscioms slaugutems, Laimes jums ir Jusu seimoms.Mano zodziai skirti I-mojo terapinio skyriaus gydytojai O.Sargelienei ir visam kolektyvui. Ona Vaskeviciene
Dovilė 2017-07-17 09:26:02
Atėjome į ligonine išsirašyti biliotenio, nes susižiaidė mano brolis koja ir jam siuvo. Koja pradėjo tinti ir skaudėti bet seseliai nerūpi. Atejome gana anksti ir vis dar nesulaukiame. musu neskuba priimti. Kiti atėje vėliau greiciau pieina nei mes. Kodėl tokia neteisybėb. Laukiam daugiau nei valanda ir musu net resiruoša priimti. Kurie atejo veliau laukia 10 min labai greitai piima.
Dovile, ligoninėje nedirba šeimos gydytojai, jei ką. Bet matyt tai ne jums suprasti.
Agne 2018-12-07 11:47:17
Lopai paskutiniai. Nekenciu jusu abejingumo.Visi padeje bybi ant zmoniu gyvybes. Na...tada jie numirsta.Tik tiek norejau parasyt.Bet deja ne tik is savo patirties. Daug zmoniu ten mirsta nuo paprastos zaizdos ar pan. Nes nesiuncia i kauna. O cia tik lopai sedi ir marina zmones. Linkiu jums to paties.
Ponia Agne, jūs pati galite vykti į Kauną, Klaipėdą ar nors Londoną. Niekas nedraudžia. O tokius faktus reikia pagrįsti arba už šmeižtą galite sulaukti teisinės atsakomybės.
Labai baisu. Tetai pūna koja prasmirdes visas kolidorius palata. Nuejus i chirurgini man budinti sesele pasake, , na ir ka pas ja jau ne pirma diena jinai pūna'' paprasiau kad pakviestu i palata chirurga. Tai pareiške kad jis neturi laiko. Galiausiai po 4val atejas chirurgas 3diena iš eiles sako: Tai teks operuot. Ir nieko nedaro. Taip zmogus ir be kojos liks
Didžiausią AČIŪ tariu visam nuostabiam Jonavos akušerijos skyriaus personalui, ypatingai gyd. I. Vanagienei ir akušerei G. Žurauskienei už sklandų komandinį darbą gimdymo metu! Gimdžiau čia antrą sūnelį ir abu kartus tik geriausi atsiliepimai apie skyriaus darbą nuo...iki! Priežiūra po gimdymo puiki. Taip pat buvome nustebinti gavę didžiausią dėžę dovanų kūdikėliui :) Abejojančioms tikrai rekomenduoju gimdyti Jonavoje.
Tenka daznokai gydytis del letines ligos 1-ajame terapiniame skyr. ir niekada neteko nusivylti del gydymo ir skyriaus darbuotoju aptarnavimo.Gydytojos patyrusios su 15-30m.stazu puikiai ismano savo darba.O, darbas ne is lengvuju. Skyriuje daug, , sunkiu''ligoniu, kuriems reikalingas sudetingas gydymas.Kartais giminaiciai reiskia priekaistus, bet nepagalvuoja, kad ir jie daznai kalti palikdami savo senuolius apleistus del ivairiu priezasciu, o ir pacentai nesaugo savo sveikta.Jaunimas isgalvuoja vis imantriausiu priemoniu sveikatai zlugdyti. Mane si karta gyde gydytoja O.Sargeliene.Galiu pasakyti Aciu gydytoja! uz jusu nuosirduma, uz patarimus-kaip reabilituotis po gydymo.Tai pat dekoju seimos gydytojai A.Kmitenei, kuri maloniai aptarnauja pacientus, gydo, o reikalui esant nukreipia pas antro lygio specialistus arba ligonine.Dar karta aciu jums mielosios gydytojos, stiprybes jums ir sekmes darbe.
sveiki.Noriu padekot xirurgijos skyriui ACIU.SESUTEI kuri budejo kovo 23, 24 diena buvau ruosemas kojos venu operacijai.didelis nuosirdus ACIU.Taip pat didelis nuosirdus ACIU gerbuvio darbuotojai.gulejau 204 palato prie lango.labai jum aciu.
Sveiki, noriu nuoširdžiai padėkoti gydytojui traumatologui Evaldui Kubiliui ir visam Jūsų šauniam personalui už profesionalumą ir puikų aptarnavimą dirbant kasdienį darbą operacinėje. Dukrai buvo operatyviai atlikta reikalinga operacija. Dėl skausmingo traumuoto riešo ji kankinosi pusę metų, kol pateko pas gerb. gydytoją Evaldą Kubilių, kuris iš karto nustatė problemą. Dar kartą ačiū ir sėkmės Jums visiems.
Esu pasibaisejusi terapijos skyriumi. Čia gulėti yra kažkas baisaus.... Maistas klaikus. Termometrų nėra, stiklinių nėra, bintu, pleistru ir aplamai ten nieko nėra ko reikia. Stovu pakabinti lasalinems net nėra... Kažkoks burdakas. Jei nori išsimaudyti irgi nėra kur nes neveikia dušai. Aplamai net tualete negali pasėdėt ramiai nes jie nerakinami ir bet kada užeina seselė šiukšlių paimti arba šiaip koks kitas pacientas..... Seselės ne visos blogos. Bet vieną tokia rusė tai Dieve padėk.!! nemoka statyti kateterio, bestatant taip pramušė veną kad ta iššoko ir patapo didziausiu guzu ir melyne. Net pati išsigando... Žodžiu žmonės norit gydytis o ne merdet prašau nevaziuokite čia!!! Sėkmės visiems ir SVEIKATOS!!!
Nuoširdžiai Dėkoju akušerei Vilijai Kunigėlienei ir visam Jonavos ligonines akuserijos ginekologijos skyriui už puikią priežiūrą ir pagalbą gimdymo metu. Jūsų dėka, gimdymas praėjo sklandžiai ir liko gražūs prisiminimai.
Noriu padekoti mane gydziusiai gydytojai G.Pribusauskienei, syr.vedejai O.Sargelienei, malonioms sesutems ir kantrioms slaugutems.Aciu Jum, sekmes jum gydand mus nekantrius ligonius.
Dziaugiuosi pasirinkus gimdymui Jonavos ligonine. Aciu visam personalui uz puikia prieziura ir malonu bendravima ☺
Esu pasibaisejusi Jonavos priemimo skyriumi.Sesute EGLE jeigu dar ja galima taip vadinti, turbut moteriske sedi ne savo vietoj, isdidumo pasiputimo neadekvati, mandagumo stoka jai.Esu sokiruota jos poelgiu, taip pat gyd.Vilkaitiene.Atrodo kad mes i ta priemima vaziuojam is neturejimo ka veikt sove i galva ir vaziuojam ale sergam.Dauguma zmoniu skundziasi bet niekam
Neidomu ka jos ten su raudonais lakuotais nagais pasistaciusios savo sukuosenas veikia...Nespeji pradaryt priemimo duru jos jau susisukusios nemoka labas vakaras atsakyt...taip taip butent atsakyt kai tu pirma pasisveikini...nes su mumis jos nesisveikina, nemoka zmogui kuriam reikia pagalbos graxiai pasakyt prie kokio kabineto ateit, negi jos taip elgiasi su savais..?..ar nuejusios i mita viesa vieta taip pat nepatenkintos sedi?..kreipiuosi i tave EGLE!Ar tikrai sedi sau skirtoje vietoje...pamastyk jei kas su tavim taip kazkada pasielgs, kaip tu su zmonem...negi jau tokia dora esi?..
Noreciau padekoti jonavos ligonines akuserijos ginekologijos skyriui uz nuostabu sunu Everesta ir uz puikiai atlikta darba gimdymo metu
Esu pakraupusi Jonavos ligoninės darbų. Aš buvau po anginos operacijos 2d. Ir prasidėjo kraujavimas. Nuvykome į priimaji. Mus pasitiko susiraukusios 2 seselės. Matė aiškiai kad iš burnos teka kraujas sako kas yra. Kai paaiškinome viską mūsų net neregistravo. Sako važiuok ten kur operavo tai yra Kauno klinikosas. Ar gi į ligoninę važiuojam šiaip sau? Manau pirmos pagalbos? Nuo Ruklos mstl iki Kauno yra kelio gabalas. O tipo Jonavos ligonine dėl vaizdo stovi kad pagelbėti negali. Negana to vyras sako tai nuveskite ją į klinikas juk ir nukraujuoti gali seseliu atsakymas buvo ; sėsk lauk 2val gal nuvesim. Čia normalu???? Žiauru aš žodžiu neturiu kas per įstaiga.... Kiek važiavau ten pagalbos nėra normalios pašaukia lauki 3val kraujo atsakymo ir t.t žodžiu nėra. Kur valdžios akys??? Košmaras O ne ligonine!!!! Gėda..
Esu labai pasipiktinusi gyd. E.Rupšiene. Manau nenormalu, kad nėščioji su siuntimu, su išankstine registracija pas antro lygio ginekologe turi laukti beveik 2valandas, šaltoje laiptinėje-"laukiamajame". Pirmenybė be eilės buvo priimti moteris "pasiskambinusias" ar "susitarusias". Kam ta registracija reikalinga tada.
Šiandien teko pasipiktinki Jonavos ligoninės priimamojo skyriumi, mama serga vėžiu, jei reikia leistis vaistus į pilvą, ir kadangi nedirba gydytojai, tai teko eiti į priimamajį. O ten ji išgirdo kad reikia susimokėti 15 euru, užtai kad suleis vaistus. Viską turėjo savo tereikėjo tik įdurti. Negi visą gyvenimą dirbęs žmogus nenusipelnė kad, jam būtų suteikta pagalba nemokamai. Ir dar sako kad mūsų gydymas yra nemokamas....tik mes už viską patys mokam.
teko slaugyti artima zmogu vidaus ligu skyriuje teko matyti kaip elgesi sanitares su sunkiais ligoniais atrodo kad jos skyriaus vadovai.tiesiog zaizdota zmogu keiciant pampersus neziuri zmogaus skausmo iskolioja visokiais zodziais zmogus rekia is skausmo nuo pragulu, o maitino duoda kelis saukstus maisto sakydamos maziau siksi.Nejau jos sanitares neturi savo serganciu tevu artymu.neturi nei kiek atjautos ligotam zmogui
Labai diekoju Jonavos ligonines priemimo skyriaus darbuotojoms uz suteikta pagalba
Deja, man labai gaila, bet Jonavos ligoninės reanimacijos skyriuje jau įsitikinau ne pirma kartą - dirba ne žmonės o kiborgai, neturintys nei jausmu nei pašaukimo savo darbui, apmaudu žiūrėti ir klausyti jų netaktiškos kalbos, užgauliojimų, manau tokie daktarai yra neverti nei pagarbos nei sudilusio skatiko. Aparatūra neveikianti reanimacijos skyriuje, slaugytojos ir daktarės sulindusios geria kavą ir visiškai nusispjauti kad miršta žmonės, o juk kažkada ir jų pačių artimieji atsidurs ten, ar daktarai lygiai taip pat žiūrės ir savo artimuosius ? BUKIM BĖDNI, BET TEISINGI, NETURIT ŽMOGIŠKUMO NEDIRBKIT TOKIO DARBO IR NE PAPRASTI ŽMONĖS KALTI, KAD JUMS" ATLYGINIMŲ NEMOKA, AR PER MAŽAI MOKA " DAKTARAI IŠ PAŠAUKIMO TURI DIRBTI SU IŠ VISOKIŲ SLUOKSNIŲ ŽMONĖMIS
Teko lankytis Jonavos ligonineje.Atvykom sesta ryto, atvezem mama su nugaros skausmais[pries kelis metus Vilniuj operuotas stuburas].islindo apsimiegojusi priemimo skyriaus darbuotoja visa pasipiktinusi, bambedama ir tokiu tonu kalbedama, kad mes pasijutom kalti, kad prikelem varkse moteriske.sulaukem gydytojos neka malonesnes ir susidare toks yspudis, kad pas mus padoriu mediku vienetai.Mieli medikai kartais serganciam zmogui graziai pasakytas zodis gaug daugiau padeda nei vaistai, nejau pas mus niekas negali atlikti savo darbo saziningai be papildomo atlygio?
Labai kad priemimo skyriaus slaugytojos nežino Pacientu žalos atlyginimo įstatymo.Per kiek laiko turi buti suteikta skubi pagalba.Noriu priminti, kad po avariju, klininikines mirties turi buti iškart, o kitais atvejais skubi pagalba turi buti suteikta ne veliau kaip per puse valandos (kaip ir greitoji mieste turi nuvykti per15min, o kaime per 25min) o pas jus tik žodžiai- neskubekite greičiau nebus ypač dažnai kalba tuos žodžius slaugytoja BERODS vardu LARISA (Vairuoja audine nr686)o juk nesuteikus pagalbos per nurodyta laika galima slaugytoja ar gydytoja apskusti PACIENTU ZALOS ATLYGINIMO KOMISIJAI PRIE SAM.KALTIEMS ASMENIMS GRESIA NETEKTI NET LICENZIJOS TAD PRAŠOM NEUŽMIRŠTI TU LAIKO TERMINU IR NEVARTOKITE ŽODŽIU GREIČIAU NEBUS-JUK TAI SKUBIOS PAGALBOS SKYRIUS.ŽINOKITE KAD KALTAS GALI BUTI NE TIK GYDYTOJAS BET IR SLAUGYTOJA NETEKTI DARBO
Nemalonų įspūdį paliko gyd. D. Vilkaitienė. Vietoje pasisveikinimo buvau apšaukta, kad ko čia šokinėju. Nors atsistojau, norėdama parodyti pagarbą daktarui, kuris atėjo konsultuoti mano sūnaus priėmimo skyriuje. Ir dar keista, daktarė neturi savo kabineto, - ligonius darbo dieną darbo valandomis apžiūri priėmimo skyriuje.

Affidea Lietuva
Radiologijos paslaugos

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos; laboratorijos, įranga; tyrimai, ekspertizės.
„Affidea Lietuva“ yra Europoje pirmaujančio diagnsotinio vaizdinimo ir ambulatorinių paslaugų „Affidea“ tinklo, veikiančio 16-oje Europos šalių, dalis Lietuvoje. „Affidea Lietuva“ turi 26 asmens sveikatos priežiūros įstaigas, kuriose dirba per 600 savo srities profesionalų ir kiekvienais metais aptarnaujama beveik...

Adresas: Europos pr. 122, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: grožio salonai ir kirpyklos; kosmetika, parfumerija; medicinos įstaigos, paslaugos.
AND KLINIKA
Privati medicina prieinama kiekvienam.

Veiklos sritys: laboratorijos, įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; optika, akiniai; tyrimai, ekspertizės.
AND KLINIKA profesionalūs gydytojai ir personalas pasirūpins Jūsų sveikata, pasiūlys efektyviausias profilaktikos priemones, kad ilgiau išliktumėte sveiki, energingi, darbingi. Juk ne paslaptis, kad nuolatinis skubėjimas, didelė nervinė įtampa, nesibaigiantis kasdieninių rūpesčių srautas gali tapti Jūsų sveikatos...
Sveika oda, UAB
Dermatologijos ir estetinės medicinos klinika

Adresas: Gervėčių g. 14, LT-50152 Kaunas.
Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SAULIAUS VIKŠRAIČIO PLASTINĖS CHIRURGIJOS CENTRAS
PLASTINĖ, REKONSTRUKCINĖ CHIRURGIJA

Veiklos sritys: medicinos įstaigos, paslaugos.
SV plastinės chirurgijos centras, įsikūręs pačiame Kauno centre – Savanorių prospekto pradžioje, turintis strategiškai patogų susisiekimą su kitais miestais, Vilniaus bei Kauno oro uostais, o miesto širdis - senamiestis, matomas tiesiog pro langus. SV plastinės chirurgijos centras – tai prestižinis plastinės ir...

DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams!
DEXTERA pergola pavėsinės – tobula erdvė jums ir jūsų svečiams! 07-08 13:25
Įsirengdami terasą svajojame apie tingius lėtus pusryčius, šurmulį per pietus ir šiltus jaukius vakarus. Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leis jums kurti naujas...
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas
Didinamas renginių žiūrovų skaičius, nuo rugsėjo jis nebebus ribojamas 07-16 15:44
Vyriausybė pakoregavo Kultūros ir sporto renginių dalyvių (žiūrovų) skaičiaus didinimo planą. Jame numatyta, kad leistinas dalyvių ar žiūrovų skaičius uždarose erdvėse rugpjūčio 16–31 d. didinamas...
Skaitmeninti negalima spausdinti: kur dėti kablelį kintančiai verslo aplinkai ir poreikiams? 07-16 15:43
Popieriaus technologijų novatorius "Xerox", prieš daugiau nei pusę amžiaus pristatęs pirmąjį pasaulyje komercinį kopijavimo aparatą, dabar tą patį pasaulį moko dokumentus skaitmeninti...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%