VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonės UAB "Joglė LT" paskelbti pranešimai ir naujienos

Įmonės Joglė LT, UAB paskelbti pranešimai ir naujienos

PAJAUSK IŠSKIRTINUMĄ!
Norite, kad drabužiai ir avalynė tarnautų ne vieną sezoną? Štai, kaip prailginti jų „galiojimo laiką"?
2021-03-17 21:35

NAUDINGI PATARIMAI.

Norite, kad drabužiai ir avalynė tarnautų ne vieną sezoną? Štai, kaip prailginti jų „galiojimo laiką"?

Pasibaigus šaltajam metų sezonui norisi kuo greičiau į šalį numesti storas pūkines striukes, pašiltintus batus ir peršokti į lengvesnius apdarus, kurie tik dar labiau pabrėžia atėjusio pavasario pradžią. Deja, dažnai apakinti tokio noro, pamirštame tinkamai pasirūpinti žieminių daiktų laikymu ir paruošimu prieš tai, kuomet ir vėl teks jais pasinaudoti.

Naudingais patarimais apie tai, kaip saugoti žieminius drabužius pasibaigus sezonui, dalinasi švarumo centro „Joglė“ vadovė Ilona Račkauskienė. Specialistė teigia, kad, pasibaigus žiemos sezonui, derėtų to sezono drabužius bei avalynę tinkamai sutvarkyti, išvalyti ir sudėti taip, kad vėl juos išsitraukus netektų nemaloniai nustebti. „Prieš perkant drabužį visada svarbu pasidomėti jo sudėtimi ir valymo būdais. Norint, kad drabužis arba avalynė kuo ilgiau tarnautų, būtina tinkama priežiūra. Jeigu matote, kad drabužį namų sąlygomis sutvarkyti sunku, tuomet derėtų kreiptis į profesionalus. Bet kokiu atveju, pasibaigus žiemos sezonui savo striukes, paltus bei avalynę reikia atsakingai išvalyti ir laikyti tinkamose vietose iki kito sezono. Priešingu atveju galite išsitraukti nebeišvalomus ir kandžių sugadintus rūbus“, – sako I. Račkauskienė.

Žieminių drabužių valymas.

Striukes, paltus, šiltus megztinius ar kailinius patartina valyti ne tik pasibaigus sezonui, bet ir periodiškai dėvėjimo metu, nes į juos labai lengvai įsigeria tokie nešvarumai kaip makiažo priemonės, prakaitas, riebalai ar gatvės purvas, o įsisenėjusius nešvarumus pašalinti iš audinio yra sudėtingiau. Visų pirma, apžiūrėkite savo drabužio etiketes ir jose nurodytas priežiūros instrukcijas, nes kiekvienam gaminiui jos gali būti skirtingos. Storas pūkines striukes dažniausiai rekomenduojama skalbti 30 laipsnių temperatūroje ir džiovinti džiovyklėje, tačiau visada derėtų pasitikslinti pažvelgus į priežiūros etiketę.

Namų sąlygomis kai kurias minėtas dėmes galima pabandyti išvalyti bespalviu indų plovikliu. Nors liaudyje populiaru sakyti, kad reikia ant dėmės užpilti druskos, tačiau tiesa tokia, kad druska tik sugers riebalus, o dėmė vis tiek liks ant drabužio. Kailinius ir paltus dažniausiai galima valyti tik sausu būdu, kuris priežiūros etiketėje ženklinamas P arba F raidėmis, todėl būtina juos patikėti profesionalams.

Sausu būdu valomą gaminį namuose išskalbus skalbimo mašinoje, galima likti nemaloniai nustebintiems, nes rūbas bus praradęs formą, o išdžiūvęs taps kietas ir susiglamžęs. Ypatingai vandeniui neatsparūs odiniai ir kailiniai drabužiai, todėl geriausia jų nešlapinti. Jeigu netyčia taip atsitinka, tuomet leiskite drabužiui natūraliai išdžiūti – gerai jį nupurtykite ir pakabinkite ant tinkamo dydžio pakabos. Drabužį džiovinkite kambario temperatūroje, kuo toliau nuo šilumos šaltinio, kuris gali deformuoti odą arba kailį. Kai drabužiai jau sausi, galite juos sušukuoti minkštu šepetėliu.

Kur geriausia laikyti?

Išvalytus žieminius drabužius geriausia laikyti specialiai tam skirtuose medžiaginiuose dėkluose arba sudėti į kartotines dėžes. Tokiu būdu laikomi rūbai nesiglamžo, ventiliuojasi ir neprisigeria pašalinių kvapų. Taip pat tokiu būdu saugomų drabužių nepuola kandys ar kiti vabzdžiai. Jokiu būdu nepalikite drabužių kabėti polietileniniuose maišuose, nes jie skirti tik patogiam drabužių transportavimui, o ne nuolatiniam laikymui.

Avalynės valymas.

Netinkamai prižiūrima avalynė itin greitai susidėvi ir praranda savo estetišką vaizdą. Didžiausias avalynės priešas – druskos. Būtent todėl labai svarbu kaskart, po pasivaikščiojimo lauke, nuo avalynės nuvalyti purvą ir druskas. Rekomenduojama vos nusipirkus avalynę ją impregnuoti dar prieš pradedant avėti, kad užkirstumėte kelią druskos ir purvo daromai žalai. Verstos odos (zomšinių) batų valymui geriausia naudoti valymo putas ir turėti šepetėlį, kuris pašiauštų sugulusį bato plauką ir neleistų nešvarumams įsisenėti. Norint palaikyti lygios odos avalynės spalvą, derėtų naudoti batų tepalus, parinktus pagal avalynės spalvą. Norėdami sužinoti kokios priemonės tinkamiausios, pasikonsultuokite su Joglės specialistais. Norėdami išlaikyti bato formą, galite į juos pridėti popieriaus, o į ilgaaulius batus – kartono.

Kur geriausia laikyti?

Geriausia išvalytus batus laikyti ventiliuojamose dėžėse ir surūšiuotus pagal spalvas. Atkreipkite dėmesį, kad vietoje, kurioje laikote batus, nebūtų drėgmės. Taip pat svarbu į dėžes įdėti priemonių nuo kandžių, pavyzdžiui citrinos žievelių, levandos šakelių, ar įsigyti specialių jau pagamintų kvapų.

Kiti JOGLĖ LT pranešimai » Visi įmonių pranešimai »

Taip pat rekomenduojame

Valau
Valymo profesionalų komanda

Adresas: Raudondvario pl. 242E, LT-46351 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
UAB „VALAU“ profesionalų komanda, nuo 2013 metų teikia įvairias valymo paslaugas visoje Lietuvoje. Mes kasdien rūpinamės komercinių, gamybinių bei privačių gyvenamųjų patalpų švara ir priežiūra. Mūsų tikslas – su kaupu patenkinti klientų lūkesčius. Mūsų darbu patenkintų klientų rekomendacijos – didžiausias UAB...
Vitaresta
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija

Adresas: Butrimonių g. 5, LT-50203 Kaunas.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; buities paslaugos; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; pastatų administravimas; valymo priemonės.
Visos valymo paslaugos, dezinfekcija, deratizacija, spec. dezinfekcija nuo Covid-19 UAB „Vitaresta“ - valymo paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, taip pat ir mūsų kaimyninėje šalyje Latvijoje, Rygoje. Geras valymas - mūsų darbo kasdienybė. NUOLATINĖS VALYMO...
Ainava
Valymo paslaugos, Auto SPA

Adresas: Pilaitės pr. 7, LT-05132 Vilnius.
Veiklos sritys: švaros, valymo paslaugos; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; aukštalipių paslaugos; automobilių plovyklos; buities paslaugos; higienos reikmenys; komunalinės paslaugos; popierius, jo gaminiai.
Ainava, UAB turinti Valstybės akreditavimo sveikatos priežiūros licenciją patalpų dezinfekavimui, atlieka dezinfekavimo garais paslaugą. Ainava, UAB - valymo paslaugos verslui ir ne tik. Jau 24 metus dirbame patalpų valymo ir teritorijos priežiūros srityje, turime sukaupę didelę patirtį. Įmonės darbuotojų tikslas...
Švaros broliai
Automobilių plovyklos | Patalpų valymas

Adresas: Laisvės pr. 77B, LT-06122 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių plovyklos; švaros, valymo paslaugos.
UAB „Švaros broliai“ – švaros paslaugų bendrovė, daugiau nei 25 metus Lietuvoje teikianti aukščiausios kokybės kompleksines automobilių švaros, patalpų valymo ir priežiūros paslaugas. Automobilių švaros srityje bendrovė valdo 6 tunelines plovyklas, 8 bekontaktes savitarnos plovyklas, 6 automobilių švaros centrus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Adresas: Ukmergės g. 222, LT-07157 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

3 sėkmingiausios naujienos parduotuvių lentynose
3 sėkmingiausios naujienos parduotuvių lentynose 04-17 19:03
Pernai greitojo vartojimo prekių gamintojai šalies mažmeninei rinkai pasiūlė mažiau naujų produktų nei ankstesniais metais, rodo rinkos tyrimų bendrovės "NielsenIQ Baltics" duomenys.
Į Signatarų namus grąžinamas Vasario 16-osios Akto originalas
Į Signatarų namus grąžinamas Vasario 16-osios Akto originalas 04-17 19:01
Į Signatarų namus Vilniuje nuo antradienio grįžta Vasario 16-osios Akto originalas: jis nuo pernai lapkričio 15 d. saugotas Lietuvos valstybės istorijos archyvo saugykloje.
A. Navalno sveikata kritinė, bet gydytojams draudžiama jį apžiūrėti
A. Navalno sveikata kritinė, bet gydytojams draudžiama jį apžiūrėti 04-17 18:41
Laisvės atėmimo bausmę atliekantis Kremliaus kritikas Aleksejus Navalnas gali "bet kurią akimirką" patirti širdies smūgį, nes jo sveikatos būklė sparčiai blogėja, šeštadienį perspėjo gydytojai...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Akcijų kainos

Wells Fargo 43,84 +3,79%
Pfizer 38,57 +2,58%
Cisco 52,80 +2,25%
AutoZone 1495,84 +1,94%
FedEx 287,59 -1,24%
NVIDIA 636,50 -1,39%
ConocoPhillips 51,09 -1,56%
Twitter 70,12 -2,22%

Žaliavų kainos pasaulyje

Varis 8470,94 +6,26%
Cukrus 0,66 +4,76%
Vištiena 1,81 0,00%
Sidabras 27,29 +5,45%
Kava 3,66 +3,39%
Dyzelis 1,79 +13,29%
Ryžiai 557,00 +2,20%
Nafta 63,46 +0,49%