Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jaukaus būsto meistras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jaukaus būsto meistras

Atsiliepimai apie Jaukaus būsto meistras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Jaukaus būsto meistras, UAB

Džiaugiuosi savo pirkiniu ir nesigailiu, kad priemiau šį sprendimą, nes paskaičiusi atsiliepimus (gal jie konkurentų)šiek tiek sudvejojau, bet kadangi tai buvo vieninelis toks makiažo staliukas iš daugybės ieškojimų, aš jį užsisakiau ir nusieikiau blogiausiam, , , , ir nenusivyliau nei akimirkai.Atvyko laiku (netgi 1 diena anksčiau)kokybėje taip pat nematau jokių priekaištų.
Ačiū visam JBM kolektyvui, sėkmės ir kūribiškumo naujuose projektuose, Jei Jus apkalba, tai reiškia Jūs priekyje.
www.skoluisieskojimas.pro
2017-10-17 10:24:51 IP 213.159.37.87
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimu!
Esu labai nepatenkinta sios imones darbu, bendravimu bei kokybe. Vietoje 1, 5 men., laukeme 5 men.
Džiaugiuosi jūsų įmonės pagaintais virtuvės baldais. Ačiu visam jųsū kolektivui už kokybišką ir laiku atliktą darbą, naudingus patarimus ir sprendimus. Tikimės ir tolimesnio malonaus bendradarbiavimo su "Jaukaus būsto meistru! IRMA.
Jau velniai nemate tuos velavimus, tai maziausia beda, svarbiausia kokybe! Pas juos tik paveiksliukai grazus, daugiau nieko! Jus, tik isivaizduokit, imone neturi reikalingu stakliu jeigu reikia ispjauti ovalo formos stala, tai pjauna su pjuklu, taip man pasake pati dizainere atvaziavusi paziureti broko, issiveze tipo patvarkyti, o atveze siek tiek geresni, pjuklu pjaunant nusikanzioja stalo pavirsius, o paslepia tuos trukumus su baldine kose.Praejo metai tiktai, ir jau atsoko stalo sonine apdailos juostele.Ovalus veidrodis taipat visi krastai apkeverzoti kose nuo pjuklo...Zodziu bekit kuo toliau nuo sitos firmos!!!I Ir jei kas skaitydamas mano atsiliepima galvos, kad as fantazuoju, tai mielai galesiu paroditi sios firmos kokybe.

Tarp savaitės reklamų: kitokia "Apranga" ir naujas Rotušės veidas
Tarp savaitės reklamų: kitokia "Apranga" ir naujas Rotušės veidas 01-23 20:27
Tarp naujausių reklamų: kitaip apie darbdavio įvaizdį kalbanti "Aprangos galerija" (studija "Wide Wings"), kitoks Vilniaus rotušės veidas (reklamos agentūra "McCann Vilnius"), naujas ir ryškus...
Kada fizinę parduotuvę atstoja elektroninė
Kada fizinę parduotuvę atstoja elektroninė 01-23 18:28
Dažnai smulkieji prekybininkai verslą pradeda virtualioje erdvėje, tačiau netrukus įkuria ir įprasta parduotuvę. Vis dėlto praktika rodo, kad toks sprendimas nebūtinai pasiteisina.
Kevino Spacey skandalas "Netflix" kainavo 39 mln. USD
Kevino Spacey skandalas "Netflix" kainavo 39 mln. USD 01-23 18:27
Internetinės televizijos kūrėja "Netflix" pranešė patyrusi 39 mln. USD nuostolių, nes nusprendė nebetęsi kai kurių projektų. Nors investuotojams išplatintame laiške nedetalizuojama, koks tai...

Kiek valandų per dieną dirbate?

SANO
Veiksmingesnė buitinė chemija. Kokybė iš Izraelio.

Nike 66,39 -1,22%
Symantec 26,54 -3,35%