Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jaukaus būsto meistras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jaukaus būsto meistras

Atsiliepimai apie Jaukaus būsto meistras, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Jaukaus būsto meistras, UAB

Nesaziningas darbdavys. neatsiskaito uz darba. kai jam skambini jis net ragelio nekelia. manau kad jo vieta teisiamuju suole o ne direktorium buti.. apgavikas o ne direktorius.
Džiaugiuosi savo pirkiniu ir nesigailiu, kad priemiau šį sprendimą, nes paskaičiusi atsiliepimus (gal jie konkurentų)šiek tiek sudvejojau, bet kadangi tai buvo vieninelis toks makiažo staliukas iš daugybės ieškojimų, aš jį užsisakiau ir nusieikiau blogiausiam, , , , ir nenusivyliau nei akimirkai.Atvyko laiku (netgi 1 diena anksčiau)kokybėje taip pat nematau jokių priekaištų.
Ačiū visam JBM kolektyvui, sėkmės ir kūribiškumo naujuose projektuose, Jei Jus apkalba, tai reiškia Jūs priekyje.
www.skoluisieskojimas.pro
2017-10-17 10:24:51 IP 213.159.37.87
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimu!
Esu labai nepatenkinta sios imones darbu, bendravimu bei kokybe. Vietoje 1, 5 men., laukeme 5 men.
Džiaugiuosi jūsų įmonės pagaintais virtuvės baldais. Ačiu visam jųsū kolektivui už kokybišką ir laiku atliktą darbą, naudingus patarimus ir sprendimus. Tikimės ir tolimesnio malonaus bendradarbiavimo su "Jaukaus būsto meistru! IRMA.
Jau velniai nemate tuos velavimus, tai maziausia beda, svarbiausia kokybe! Pas juos tik paveiksliukai grazus, daugiau nieko! Jus, tik isivaizduokit, imone neturi reikalingu stakliu jeigu reikia ispjauti ovalo formos stala, tai pjauna su pjuklu, taip man pasake pati dizainere atvaziavusi paziureti broko, issiveze tipo patvarkyti, o atveze siek tiek geresni, pjuklu pjaunant nusikanzioja stalo pavirsius, o paslepia tuos trukumus su baldine kose.Praejo metai tiktai, ir jau atsoko stalo sonine apdailos juostele.Ovalus veidrodis taipat visi krastai apkeverzoti kose nuo pjuklo...Zodziu bekit kuo toliau nuo sitos firmos!!!I Ir jei kas skaitydamas mano atsiliepima galvos, kad as fantazuoju, tai mielai galesiu paroditi sios firmos kokybe.

Gintaro baldai
Gintaro baldai internetu

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
„GINTARO BALDAI“ – JAUKIEMS NAMAMS! UAB “Gintaro baldai” – viena didžiausių baldų tiekėjų Lietuvoje, kurios veikla - prekyba minkštais bei korpusiniais baldais. 2002 m. įkurta įmonė nuolat auga ir sėkmingai gyvuoja jau penkioliktus metus. Galime pasigirti kone plačiausiu baldų salonų tinklu Lietuvoje. Baldais...
Klaipėdos baldų prekyba
Berry

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; šviesos sistemos, šviestuvai.
BERRY – MALONUMAS RINKTI(S) Siekiame, kad baldų rinkimasis mūsų salonuose Jums būtų toks pat malonus kaip uogavimas saulėtoje miško laukymėje. Pamenate – skaisti dienos šviesa, maloniai gaivinantis vėjelis, nepakartojamas kaitrios vasaros kvapas ir burnoje tirpstančių uogų skonis... Mes nuolat keičiame ir...
Dariaus verslo grupė
Adresas: Suvalkėlių g. 2, LT-46138 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); eksportas; grafika, dizainas; projektavimas.
Konsultuojame, projektuojame ir gaminame nestandartinius baldus. Pateikiame pageidaujamų baldų vizualizacijas bei siūlome platų baldų gamybai naudojamų medžiagų ir furnitūros asortimentą, padedame nepasiklysti tarp daugybės pasirinkimo galimybių, daugiau kaip 200 atspalvių įvairių gamintojų LMDP; medienos masyvas...
Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
Deluxe baldai
Elegancija ir prabanga Jūsų namuose!

Adresas: Baltijos pr. 10, LT-94108 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos.
SOFOS, KOMPLEKTAI Gausi klasikinių ir modernių baldų kolekcija. Kliento pageidavimu yra galimybė pirkti komplektus ir atskiras jų dalis. Sofos ir komplektai gaminami su kelių tipų miegamaisiais mechanizmais, taip pat labai platus apmušalų pasirinkimas. KAMPAI Didelis minkštų kampų asortimentas! Galimi įvairūs kampų...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Teisiamųjų suole atsidūrusio Liberalų sąjūdžio reitingai smuko rekordiškai – apklausa 06-23 09:10
Jei rinkimai į Seimą vyktų dabar, Liberalų sąjūdis nepatektų į Seimą, nes neperžengtų įstatymu numatyto barjero, rodo apklausa.
Čekių loterija atnešė beveik 2 mln. Eur papildomų mokesčių į biudžetą
Čekių loterija atnešė beveik 2 mln. Eur papildomų mokesčių į biudžetą 06-23 08:39
Praėjusių metų pabaigoje prasidėjusi čekių loterija į valstybės biudžetą papildomai atnešė 1,85 mln. Eur pridėtinės vertės mokesčio (PVM), teigia Valstybinės mokesčių inspekcija (VMI).

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Oracle 44,10 +2,32%