Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Jarr autoservisas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jarr autoservisas

Atsiliepimai apie UAB Jarr autoservisas

JARRAUTOSERVISAS

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie UAB Jarr autoservisas

Turėjau tik teigiamus įspudžius apie meistrų darbą ir toliau čia atvažiuosiu, o jei kainos didelės visada galima pasiraitoti rankoves, apsiginkluoti kantrybe ir remontuotis pačiam savo mažule mažule.
2020.01.10 d. kreipiausi į Jarr servisą, dėl gedimo stabžiuose, nes stabdant mašinos gale aiškiai girdisi kažkoks
bildėjimo garsas. Mašiną atidavė su tuo pačiu nepašalintu gedimu, kažkodėl pakeistais priekiniais diskais ir kaladėlėmis? Mašina arba iš viso nebuvo remontuota arba neaiašku kodėl remontuotas priekis, kai bildėjimo garsas aiškiai girdisi gale, o pinigai paimti labai dideli už neatliktą gedimo šalinimą 175 Eur. Sąžiningas servisas turėtų grąžinti pinigus, kad nesugebėjo pašalinti gedimo, kurį buvo prašoma ištaisyti. Nerekomenduoju naudotis tokio nesąžiningo serviso paslaugomis.
Esu nusivylęs dėl Jarr autoserviso pateiktų kainų bei remonto darbų atlikimo ir apmokestinimo be informavimo ir netgi melagingos informacijos pateikimo.
2019-01-02 palikau jums automobilį Volvo ir sutariau konkrečius darbus, kurie bus atlikti. Apmokėjimo čekius turiu.

Pirmas dalykas. Automobiliui buvo atliktas vienas darbas manęs neinformavus (vieno galinio stabdžio suporto remontas). Suprantu, kad šią dalį galimai reikėjo remontuoti dėl blogos būklės, tačiau jūs privalote gauti sutikimą iš kliento, norėdami atlikti darbus, apie kuriuos nebuvo susitarta. 2019-01-03 atsiimdamas automobilį paklausiau "Kodėl nebuvau informuotas apie šį remonto darbą?". Man atsakė "Jums skambinau, jūsų telefonas buvo išjungtas" ir netgi parodė savo telefone skambutį po 16 valandos ir melagingai teigė "Štai, skambinau jums". Mano telefonas buvo įjungtas visą dieną. Abu skambučius po 16 valandos dariau aš pats. 16:04 susisiekus su Jarr autoservisu man buvo pasakyta, jog yra vykdomas paskutinis darbas - variklio plovimas (darbai su stabdžiais jau buvo atlikti). Taigi, darbai atliekami be informavimo ir netgi meluojama apie bandymą susisiekti.

Antras dalykas. Kai perdaviau automobilį remontui (2019-01-02, ~15:20) Jarr autoservise, man neįteikė jokios dokumentacijos, jokio perdavimo-priėmimo akto. Tik po atliktų darbų specialiai paprašęs gavau perdavimo-priėmimo akto kopiją. Ar jūs esate naujokai šiame versle? Perdavimo-priėmimo aktus įteikti privalote visada ir visiems klientams, iš kurių priimate automobilius, be išimčių.

Paskutinis dalykas. „Autotronas“ autodalių parduotuvė aiškiai įvardijo, jog mano automobilio galinės stabdžių diskų apsaugos (2 vnt.) kainuoja max 60€. Jūsų kaina 90€. Skaičiau ir kitus atsiliepimus, jog labai didelės pas jus dalių kainos. Darbų kainos pas jus tikrai nėra mažiausios Vilniaus mieste. Kam pelnytis už dalis? Išlaidų dokumentus kaupti privalote, įdomu, kiek diskų apsaugos kainavo iš tikrųjų.

Žodžiu, išrašykite priėmimo-perdavimo aktus, skaidriai ir aiškiai suderinkite su klientais darbų ir dalių kainas automobilio perdavimo metu, nemeluokite ir informuokite apie papildomus darbus. Atrodo tai paprasti dalykai. Esate verslas, tad gal reiktų būti suinteresuotais, kad klientai grįžtų pas jus?

Malonu būtų sulaukti kompensacijos.
Greit surado problemą ir sutvarkė. Jei kils kokiu nesklandumų vėl lankysiuos Jarr'e. Ačiū.
Jarrautoservisas
2018-05-04 21:47:49 IP 2i24tas8
Tikrai niekada daugiau nepatykesiu savo automobilio 2018-04-30 11:34:28
Tikrai niekada daugiau nepatykesiu savo automobilio Jarr autoservisui Pilaiteje. a*******i, detaliu kainos kosmines-teisinosi kad uz tokia kaina tiekejai pateike, del darbu irgi apgauna, prasiau pakeisti dvi granatos apsaugos, pakeite viena, kita tik isplove, paeme uz abieju remonta, toj pusej kur keite granatos apsauga -pamirso pastatyti granatos fiksuojanti ivore.
Norėčiau sužinoti kokį automobilį Jūs remontavotės ir kada? Tikrinome paraiškas, kalbėjomės su meistrais, bet jokio panašaus daryto darbo paskutiniu laiku nebuvo.Gal supainiojote servisą? Įmonės savininkas Ričardas.
Tikrai niekada daugiau nepatykesiu savo automobilio
2018-04-30 11:34:28 IP 65fr7g3a
JARRautoservisas 2017-11-23 19:51:57
Ponia Jūrate Oraitė, mes kaip paslaugos teikėjai labai apgailestaujame, kad nesugebėjome įgyvendinti Jūsų lūkesčių ir likote nepatenkinta mūsų paslauga. Galbūt meistras priėmėjas neįvertino Jūsų blogos nuotaikos, kai palikote automobilį remontui, nes kitaip net nesutelpa galvoje Jūsų pretenzijos ir prirašytas melas skunde. Čekį Jums, kaip ir visiems klientams, meistras atspausdino (Jūs tą žinote, sakėte, kad panaikinsite skundą, bet to nepadarėte iki šiol, dėl to pilną teisę turime Jus paduoti už šmeižtą į teismą.Pridedu skanuotą čekį ir paraišką). Sugadinti mes taip pat nieko nesugadinome, o Jūs paprasčiausiai nesugebėjote užtraukti stovėjimo stabdžio, todėl jis nepilnai ir stabdė. Dėl remonto kainų derinimo, tai viskas buvo derinama net 6 kartus, o telefono ragelio tai Jūs pati nekėlėte ir dabar jau antra savaitė nekeliate ir didžiausias prasilenkimas su sveika logika buvo, kad dar apkaltinote dėl 6 veržliarakčių komplekto už 2 eur 25 centus dingimo.Kiekvienas sveikai mąstantis žmogus supras, kad darbuotojai, mūsų servise dirbantys po keliolika metų ir turintys įmonės suteiktus profesionalius įrankius už tūkstančius eurų, nevoks raktų iš Jūsų automobilio daiktažės. Norėtume Jus užtikrinti, kad meistrai pas mus tikrai kvalifikuoti ir sąžiningi, beveik visi dirbantys JARRautoservise nuo jo atidarymo, ir didžioji dalis mūsų klientų remontuojasi taip pat po kelis ir keliolika metų. Manome, kad Jūs dėl kažkokių priežasčių pasikarščiavote ir jeigu turite nors kiek sąžinės ir logikos, nedelsiant išimkite tą melagingą skundą iš šio portalo.
Su pagarba, JARR autoserviso savininkai.
P. Robertai, tikrai neplanuoju isimti savo kometaro del jusu servise teikiamu paslaugu, kadangi kiekvienas zodis yra tiesa. Nesiruosiu daugiau su jumis kalbetis, nes tai yra beprasmiska. Galime susitikti teisme-turiu as filmuota medziaga "kaip nemoku uztraukti stabdzio", jusu viesa prisipazinima, kad irankiai buvo paimti, nes jus juos grazinot, ir pilna skambuciu isklotine, kurioje matosi skambinimo laikai. Reikes -gausim ir pokalbius teismo procesui, kuriu metu papildomau paaiskes ir jusu meistro darbu derinimo subtilybes. Jei jus savo teikiama paslauga vertinate kaip kokybiska, tai as jos taip nevertinu ir tikrai galime savo ginca perkelti i teisma.
JARRautoservisas
2017-11-23 19:51:57 IP 2i24tas8
Buves klientas 2017-11-10 14:10:52
Priemejas turbut savininkas, nes nesuprantu, kaip galima sau leisti taip bendrauti su klientais. Darbu nesuderina, kainu detaliu taip pat, sudeda savo nuoziura, cekiu nera. Negana to, viena tvarko, kita dali sugadina, verzliarakciu komplekta is bardacioko pavagia ir paskui turi vaziuot i vieta aiskintis, nes nekelia ragelio. Norit problemu-kreipkites i Jarr servisa.
Su pagarba, JARR autoserviso savininkai.
Darbuotojai gal ir neblogi bet priėmėjas tai servisų siaubas, kaina dviguba, detaliu kaina dviguba ir jokiu dokumentu.
Masina negalejo uzsivest, atvariau i servisa.Premejas pasake kad starteris gerai dirbo ir ne starterio problemos o jis galejo vos vos prasisukt, ne is nieko pasake kad turbut pramusta variklio galvute, ir reikia keist visa varikli, paprasiau kad sutvarkiket man starteri kad jis nesuka!Remuontot starteri atsisake, todel kad dvidesimt metu stazo motoristas pasake kad cia galas varikliuj.
O elektros dali negali taisyti.Nuvazevau uz dvedesimt metru i kita autoservisa, padare man starteri ir laimingai nuvazevau.
Isvada kad JARRAUTOSERVISAS turi lygi stabzio kaladeliu, pilnas sudas!
Aciu us demesi.
Niekada nebevažiuosiu
2017-01-07 18:39:26 IP 2ktirmpr
Atvežiau mašina taisyti nes nesikure. Atvažiavus ir palikus telefoną buvo pranešta kad su manim susieks už poros dienų kai sutvarys ir paklause ar nera mašinoje slapuko. Laukiau 3 dienas niekas neskambino.Pats paskambinęs po trijų dienų sako oj, nepažiūrėjom nematėm kad eilėj stovi mašina, ar mašinoj yra slapukas? (žmogus antra kart klausia) sakau nėra žadėjot per pora dienų sutaisyti. Skambinu po dar 3 dienu sako: Sveiki nu atsiprašom kad čia taip ivyko, bet pas mus kartais taip nutinka, kad pasistumia eilė ir pražiurėjom. Prižadu, kad rytoj bus sutvarkyta ir ar yra pas jus slapukas? (trečia kart tas pats žmogus klausia).. Kita dieną atvažiavus pagaliau radau užkurta mašina, tačiau už 2 sav vėlavimus ir tokias klaidas kaip pasikartojantis durni klausimai negavau nei vieno euro nuolaidos. Išvažiavau, pravažiavus 3 km mašina nuduso. Paskambinau pasakiau kame reikalas? sako a nežinau pas jus sako yra problema su elektra, mes neturim elektriku vežkit i kitą servisa. Nuvežiau į kitą servisą, nu ir ką sako, kad nereikia jokio elektriko beda buvo starteryje. Parodė, kaip atrodė JARR serviso starterio keista detalė, tą pati surudijųsi dalis šiek tiek apvalyta ir palankstyta. Nesitikėjau, kad tokių šlykščių žmonių pasitaiko gyvenime...
Pastovus klientas
2016-01-26 14:23:03 IP 2i24tas8
Tvarkausi JARR autoservise jau 4 metus. Ir nevieną automobilį. Tiek kėbuliniai darbai tiek pačio serviso paslaugos labai kokybiškos ir niekada neturėjau probemų. O ir kainos tikrai draugiškos žiūrint iš rinkos pusės. Vienas didžiausių privalumų dėl kurių renkuosi būtent šį servisą tai kad remonto metu paprašius visada suteikia pakaitinį automobilį tad nereikia galvoti kaip važiuoti į darbą ar susitikimus. Kai pamačiau komentarus tai labai nestebau ir noriu tas rašliavas (greičiausiai kokių konkurentų) paneikti ir tikrai rekomenduoju patikėti savo automobilį JARR servisui.
P.S. Padėka vyrukams už tai kad šia žiemą mano auto važiuoja be jokių problemų.

Tvarkiau du automobilius po avarijų tai po remonto šitame servise vieno bagažinė neužsidaro iki šiol meistrai sakė reikia stipriau trenkti, nežinau kaip ten trankyti reikia bet tikrai nekažką. Kita automobilį tvarkiau buvo i gale ivažiuot tai vieto to kad buferi sutvarkytų su samariezu privarė prie sparno, po metų dažytos buferio plastmasės jau atsilupinėję.Taigi jusm spręsti, dabar turiu vėl aplankstytą mašiną, bet į šį servisą jau nevažiuosiu.
Jarr ššš paskutinis
2015-07-07 16:31:51 IP 2e7r407t
Dirbau Jarr servise 2mėn, visiškas nesiskaitymas su žmonėmis, iš anksto nepasakė mano būsimo uždarbio, vėliau turėjau išimušinėt atlgą, galiausiai sumokėjo tik 2/3 minimalaus užmokesčio nors dirbdavau 10val per dieną. Darbo sutartyje apiformina puse etato ir už minimalų atlygį. Be galo dažna darbuotojų kaita nuomos darbuotojų ir autoplovėjų sektoriuje. Nepatariu čia nei darbintis nei tvarkyti automobolilį, viskas tvarkoma juodais pinigais!
Po techn. apžiūros mano automobiliui reikiejo pakeisti galinius stabdžio vamzdelius. Serviso meistrai vamzdelius truputi nušveite ir uždažę. Už ta uždažima aš gavau velniu ir techn. apžiūros ne praėjau. a*******i.
Priėmėjas buvo malonus ir mandagus, šypsojosi, viską paaiškino, sutvarkė. Kiti vyrai taip pat.
Anksčiau pas juos teko ekstra tvarkyti stabdžių sistemą, nes buvo žiema, penktadienio vakaras, tad vyrai priėmė šeštadienį, be jokio išankstinio užrašymo, ir viską sutvarkė. Ačiū
Priemejas nemaloniai bendrauja, nei laba diena nei viso gero. Atsakingas uz kebulo remonta tai serga tai atostogauja, pats servisas net teritorija salia saves nesutvarko, patalpos pasenusios.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

"Amazon" pristatė visą tuntą naujų įrenginių
"Amazon" pristatė visą tuntą naujų įrenginių 09-26 16:19
Kasmetiniame renginyje "Amazon" šią savaitę pristatė visą glėbį naujų produktų ir paslaugų, įskaitant skraidančią namų apsaugos kamerą, žaidimų platformą ir su "Tesla" suderintą kamerą automobiliams.
"Sotheby‘s" aukcione – vėl Banksy, vėl už milijonus
"Sotheby‘s" aukcione – vėl Banksy, vėl už milijonus 09-26 13:19
Savo tapatybę slepiantį britų menininką Banksy, ko gero, reikia vadinti geidžiamiausiu šiuolaikiniu kūrėju – jo darbai aukcionuose parduodami už milijonus. Spalio 21 d. greičiausiai bus pasiektas...
Užsidegus "Huawei" pastatui Kinijoje žuvo trys žmonės
Užsidegus "Huawei" pastatui Kinijoje žuvo trys žmonės 09-26 13:18
Didžiuliam gaisrui nusiaubus statomą technologijų milžinės "Huawei" tyrimų centrą pietiniame Kinijos Donguano mieste, žuvo trys žmonės, praneša vietos pareigūnai.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Auksas 1968,63 +6,61%