Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras

Atsiliepimai apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus.
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

Gegužės 1 d. operavome katytę. Noriu padėkoti už nuoširdumą, jautrumą chirurgams Edmundui, Agnei ir visam personalui, o administratorėms už malonų aptarnavimą..
Eglė 2019-04-22 23:36:46
Tikrai, ir aš taip pasijaučiau pas ją. Nustatė šuniui gana rimtą dalyką, o paklausus, ką dabar daryti, ką geriau rinktis, ar šalinti tam tikrą organą, ar nešalinti, pasakė tik “nežinau, čia jūsų pasirinkimas”. Ir viskas. Išėjau iš klinikos visiškai pasimetusi. Kaip žmogus gali tinkamai pasirinkti, kai niekas nepaaiškinama.
Gydytoja (visi žinom apie kurią kalba) viską rėžia tiesiai šviesiai (galiu teigti, jog ji profesionalė. Ne kartą ir ne du gelbėjo mūsų augintinius).
Gal ir stačiokė. Bet į vatą nevynioja. Už tai aš ją gerbiu. Sako kaip yra. O pasirinkimas šeimininkų. Nes tikrai gali būt ir komplikacijų. Nuo to niekas neapsaugotas. Ji išgelbėjo mūsų šunytei gyvybę. Nes būtų miręs dėl kitos klinikos kaltės.AČiŪ gydytojai
Liucija 2019-04-09 12:51:51
Storžievė gydytoja, kuri daro echoskopiją, grubi, nejautri. Pasako tik tiek, už kiek sumokėta. Atrodo, kad nekenčia nei gyvūnų, nei jų šeimininkų.
Dėkoju gyd. Margaritai už rūpestį, kvalifikuotą pagalbą ir kantrybę gydant lūžusią mano jorkšyriukės koją.
Taip pat didelis Ačiū šios klinikos administratorėms ir gydytojų padėjėjoms už paslaugumą ir nuoširdų rūpestį.
labai noriu padėkoti gydytojai MARGARITAI už kantrybę, supratimą ir kompetetingumą.Ji tikrai verta didžiausios padėkos.
AČIŪ
AČIŪ. Margaritos profesionalumas ir gerumas padovanojo mūsų šunytei kelerius metus gyvenimo. Birutė
Karina 2017-07-28 16:44:09
Tai paskutinė vieta kur reikia gydyti gyvūną! Pasibaisėtini gydytojai, kurie neatsako už blogai nustatytas diagnozes ir neturi jokio žmogiškumo jausmo.
Sveiki ! Marius yra labiausiai kvalifikuotas gydytojas Lietuvoje.
Komentaras 2018-06-15 13:04:30
Didelis ačiū vet. gydytojui Mariui Aniškevičiui už šuns stuburo išvaržos operaciją. Po neteisingos diagnozės kitoje klinikoje ir sitpraus blogėjimo tik atvežus ėmėsi veiksmų. Paaiškino visas komplikacijas, bet nedvejodamas darė viską kas buvo galima. Gydytojo profesionalumas ir šuns noras gyventi yra turbūt daugiausiai teikianti džiaugsmo kombinacija tokioje sudėtingoje situacijoje. Dabar praėjus mėnesiui po operacijos šuo pilnai grįžo į savo gyvenimą. Labai ačiū
Laba diena. O kokia operacijos kaina stuburo isvarzos ?
Visą gyvenimą auginame šunis, tad į Jakovo kliniką yra tekę kreiptis ne kartą. Per daug metų čia esame sutikę tikrai gerų specialistų, tokių kaip pvz. daktaras Konstantinas. Sutikti malonių administratorių, deja, turbūt nė karto nėra pasisekę - pasitikimas dažniausiai toks, kad norisi bėgti. Bet po paskutinio apsilankymo galiu pasakyti, kad administratorės - mažiausia klinikos bėda. Gi ne pas jas visi važiuoja :) Pasiskambinę iš anksto sekmadienį vakare atvykom į gyvą eilę pas gydytoją su tikrai rimta problema. Po kelių valandų laukimo patekom pas ją prieš pat darbo pabaigą - turbūt dėl to įėjusi nesugebėjo net pasisveikinti. Visas pokalbis po to buvo kone kaltinamojo pobūdžio - maždaug ko Jūs čia atsivilkote tokiu metu? Po vyro replikos atgal pradėjo šiek tiek žmogiškiau kalbėti, tonas sušvelnėjo, tačiau iš konsultacijos didelės naudos nebuvo. Apžiūrėjo taip kruopščiai, kad net nepamatė, jog ant stalo stovi ne patelė, o patinėlis. Žodžiu - baisus nusivylimas. Tikiu, jog tai ne dėl kompetencijos stokos, bet mylinčiam ir susirūpinusiam savo augintiniu šeimininkui, atvykusiam į kliniką oficialiai nurodytomis darbo valandomis, tikrai nesinori sugerti pavargusių darbuotojų blogų emocijų. Tai galioja tiek administracijos darbuotojoms, tiek ir gydytojoms. Norisi tikėtis, kad tai vieno karto nesusipratimas ir daugiau tokie dalykai nesikartos. Sėkmės.
Labai dekoju gydytojai - chirurgei Margaritai. Ja dievas atsiunte, kad jinai padetu musu augintiniams. Pirma karta operavo priekines kojos nutrukusia sausgysle, nuostabiai pavyko suniukas neslubuoja begioja. Dabar operavo galines kojos krizminius raiscius. Labai dekojame, nuostabi daktare. Mylime Tave Margarita!
Mindaugas
Šiandien mano tojterjerė Era ir aš esame labai dėkingi chirurgui Linui už atliktą sudėtingą kojytės kelio operaciją. O buvo taip: kojoje pradėjo augti lipoma. Ji vis didėjo. Atlikome operaciją vienoje Vilniaus klinikų, tačiau po pusmečio pradėjo ataugti. Vėl pradėjau kryžiaus kelius, bet niekas nenorėjo operuoti, sakė, tegu dar palaksto, neatlaikys antros narkozės, o po to reikės pjauti koją. Lakstė tol, kol pradėjo raišuoti. Mano galvoje vis kirbėjo mintis, kad reikia dar pabandyti ją nuvežti į Jakovo kliniką. Taip mes atsidūrėme Gydytojo Lino rankose. Jo verdiktas buvo: reikalinga operacija ir greitai.Po savaitės mano kalytė jau striksėjo po kambarį, o toliau viskas buvo tik geriau. Operacija truko 1, 5 val., buvo daktarui labai sunki, pooperacinis laikas irgi ne pyragai, bet dabar ji sveika ir gainioja kates po visą kiemą. Labai, labai ačiū gyd. Linui. ir linkiu Jam laimingiausių švenčių ir sveikatos.
Didelis aciu jums gyd. Margarita uz puikiai atlikta operacija musu suniukui Bellai. Nors nebuvo jokios vilties stoveti ant savu kojiciu o ji jau stovi dar truputis ir ji prades begioti.
Stanislavas Ramonas. Labai dekingas Jakovo klinikai, o ypac gyditojui Mariui Aniskeviciui, kuris suteike pilnaverti gyvenima mano Jorkutei Simbai. Kuri srga stipria epilepsija. Mano manimu siais laikais tokio gyditojo reikia ieskoti su ziburiu ir tai vargu ar rasciau. Pasiseke siai klinikai, kad turi gabu gyditoja. Kuris moka isaiskinti pagyvenusiam kaimieciui, kaip reikia mums laikytis dietos, vartoti vaistus ir t.t. Tad patariau 2 tokiems ligoniukams kreiptis pas si SUPERINI gyditoja. Galu gale patikekit manim, jei ne Mariukas mano Simbute tikrai jau nebesidziaugtu zemiskais malonumais. Tad linkiu Mariui visa ko geriausio ir likti tokiam kos JIS yra dabar. ACIU.
Dėkoju Jakovo veterinarijos centro vadovui, Gerbiamam Gydytojui doc. dr. Jakovui Šengaut, direktoriaus pavaduotojai Indrei Banevičiūtei ir visam klinikos kolektyvui: Gydytojui chirurgui Linui Piečukaičiui, Gydytojui chirurgui Mariui Aniškevičiui, Gydytojams Renatai, Konstantinui, Ingai, veterinarijos felčeriams, operacinės slaugytojoms, taip pat centro registratorėms už sėkmingą mūsų numylėtinio Prancūzų buldogo TIRAMISU gydymą, atliktus instrumentinius ir laboratorinius tyrimus, už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją, konsultavimą, rūpestingą priežiūrą, nuoširdų dėmesį ir moralinį palaikymą.
Klinikos darbuotojai kiekvieną kartą profesionaliai paaiškindavo skiriamą
gydymą, tyrimų rezultatus, paguodė ir palaikė sunkiu metu.
Su didžiausia pagarba dėkoju už profesionaliai suteiktą pagalbą, taikytas inovatyviausias gydymo metodikas, operavusiam Gydytojui Linui Piečukaičiui.
Dėkojame rūpestingoms slaugytojoms už nuoširdumą, pakantumą, už jautrų paguodžiantį, palaikantį žodį ir didelį atsidavimą savo darbui.
Linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės ateities darbuose, stiprybės ir stiprios sveikatos!
Iš visos širdies dėkinga Lilija Rasokaitienė
Didžiausia pagarba gyd. Mariui.Aš manau yra gydytojai ir- tikri gydytojai. Mano nuomone jis toks ir yra.
Vilte 2018-10-05 09:15:42
Jurgita, užjaučiu Jus ir suprantu Jūsų situaciją, žinau ką reiškia tai patirti. Patys panašiu metu turėjome tokią situaciją- mūsų katytė buvo prarijusi adatą, skubiai vežėm į Panevėžį pas veterinarą, kuris priėmė po darbo ir išgelbėjo mūsų katytę.
Dekoju neurohirurgui Mariui Aniskeviciui rugpjucio visur the isoperavusiam mano taksiukui Dafniui isvarza. Sunelis nebevaiksciojo, buvo paralizuotos galines kojeles. Kai arvykome, buvo nustatyta galuniu nejautra. Esu laiminga, kad patelsu pas neurrochirurga Mariu. Sis daktaras padare stebukla- po iperacijos suo pradejo jausti galunes, po savaites suo jau vaiksciojo po truputi. Dabar jau Dafnis linksmas lekia po namus. Dar vis atsimenu si gydytoja ir silta bendravima su juo. Marius daznai skambindavo ir klausdavo ar suniukas sveiksta. Manau, is sio specialisto turetu pasimokyt ir zmoniu gydytojai. Drisciau teigti, kad Jakovo klinikoje gyvunais rupinamasi geriau nei kai kuriose ligoninese zmonemis. sekmes, jums Mariau. Nors gyvenu Mazeikiuose, jei butu beda vel pas jus suniuka tiek toli i Vilniu vezsciau. Rupinkites savimi
Ramute Cepauskaite
Operuoto Dafnio seimininke
Jurgita 2018-02-19 00:55:49
Paskambinome i sia klinika ir paklauseme ar skubiai priims uzspringusia kate. Pasake atvaziuoti. Nuvaziave pasakem, kad kate silpna, uzspringus, bet niekas nepriejo, tik liepe uzpildyti informacini lapeli, veliau visus duomenis vede i kompiuteri, kol galiausiai kate nustojo kvepuoti. Tik tada kate buvo paguldyta ant stalo ir konstatuota mirtis. Skubi pagalba buvo nesuteikta, kate neapziureta iskart atvykus, o tik pildomi popieriai, uzduodami klausimai : gal ka suede? Ziurknuodziu, geliu, adata? Parodytas tik abejingumas. Niekam nerekomenduoju sios klinikos, nes skubi pagalba sioje klinikoje neteikiama.
Danguolė Šerstinskaja 2018-08-24 11:09:25
Pati geriausia klinika. Jau 25 metus gydau savo šunis ir kates tik čia. Nei kart nebuvo jokių problemų. Aparatūra aukščiausio lygio, gydytojai taip pat aukščiausio profesionalumo. Kadangi turėjau veislyną, kelios dešimtys mano šunų ir virš šimto mažų šuniukų apsilankė čia. Ne kartą turėjom ir sužeistą akį ir cezario pjūvius, ir uždegimus ir visko buvo ir visokių operacijų, tyrimų ir konsultacijų. Visi šunys pilnai sutvarkyti ir išgydyti. Nepaprasto nuoširdumo, atidumo, atsidavimo darbui bei profesionalumo gydytojai. Ačiū, kad jūs esat! Jūs buvot ir būsit lyderiai šioje srityje!
sveiki Danguole kur gali rasto kainorasti?
sveiki kokia butu kaina polipo operacijos katinui ?
Danguolė Šerstinskaja
2018-08-24 11:09:25 IP 78.56.215.252
Iš visos širdies noriu padėkoti visai Jakovo klinikai, o ypatingas ačiū Gydytojui Konstantinui. Taksė Mylia pakankamai staiga nustojo valgyti, vežėme į kitą kliniką, kur nustatė, kad šuo yra sveikas, tačiau buvo aiškiai matyti, kad jaunas šuo jau skaičiuoja paskutinias dienas. Atvažiavus į Jakovo kliniką daktarai greitai nustatė svetimkūnius šuns skrandyje. Tą pačią dieną Myliai buvo išoperuoti du žaisliniai kamuoliukai. Šunytė greit atsigavo, tikrai didelis rūpestis iš daktarų. Aš esu nuoširdžiai dėkinga už visą Jūsų darbą ir išgelbėta mano šunį!
Dar kartą noriu padėkoti gyd. Mariui už mano šuniuko Gucio išgydymą. Antrą kartą išgydė stuburo išvaržas. Labai profesionalūs, nuosirdus ir rūpestingas gydytojas bei žmogus!!!!! Taip pat noriu padėkoti gydytojai ortodontei Ernestai už profesionalų dantų gydymą!!!! AČIŪ!!!!!! Jūs tikri profesionalai!!!!!!!!!!!!!!!
Julija
Bituko (jorkšyro) šeimininkė
2018-05-12 20:32:33 IP 78.63.167.238
Labai esu nustebinta Jakovo klinikos vadovu ir chirurgu
Mariumi. Galiu pasakyti tik, kad buvau beviltiškoje situacijoje, mano šuniukas Bitis nevaldė užpakalinių kojyčių. Panevėžyje vet. gydytojai įtarė blogiausia stuburo išvarža, geriausia - nervinių
šaknelių uždegimą. Laido vitaminus ir po 3-4 nepraėjus, pavyko operatyviai Jakovo pagalba pristatyti Mariui šuniuką. Padarė tomografiją ir atėjęs pasakė diagnozę Stuburo smegenyse išsiliejęs kraujas, dėl to paralyžavo galūnes. Operacijos nereikėjo. Pamokė kaip daytiti masažą, davė vertingų patarimų, o kas labiausiai nustebino, kad kiekvieną dieną prašė paskambinti ir informuoti kaip mano šuniukui. Siunčiau video, klausinėjau įvairiausių dalykų. Žmogaus gydytojo dar tokio neteko matyti, bet veterinarą pirmą kartą. Rekomenduoju. Pasidalinau šia informacija per facebooka, pasakojau draugams koks nesuvaidintas ir nuoširdus rūpestis pacijentams ir jų šeimininkams. Ačiū dar kart gerb. Jakovui - gydytojui ir chirurgui Mariui. Kuo daugiau tokių savo darbą mylinčių profesionalų veterinarų. Mano Bitis jau vaikšto, nušoka nuo lovos, nors dar negali pasikasyti ausytės, bet Marius gyd. veterinaras sakė, reikia laiko ir masažų. Turime kantrybės, juolab, kad mes jau ne šliaužome, bet bėgame (nors negreitai, bet vistiek) AČIŪ
Tikrai bekite is ten kuo toliau kaip ir rase Donata.
Musu suniukui Edmundas Montvila padare operacija ir pasakyti sugebejo ''nezinau ar slapinsis ar ne ir turi slapintis''. O kad suniui padarius operacija ir toliau nesislapina kelias dienas slapimas kaupiasi, kuri butina buvo pasalinti nors ir buvo isoperuotas. Pasake ''turi stiek slapinsis po biskuti o ka as daugiau bepadarysiu kreipkites i savo gyditoja, turit gera ir dar ieskot kazko''. Kyla klausimas ar isvis buvo atlikta operacija ir tiesiog gal atnesti kito suns akmenys. Atvezus suni net neziurejo jo ligos istorijos ir darytu tyrimu ir net nebande aiskintis kas galetu buti tik greitas pasissakymas operuojame ir viskas akmenys. Kam daryti tuos pacius tyrimus jei jau yra rezultatai. Tai biznis ir geri pinigai 200eu.
Mielieji mes pravaziavome ne 2 ir ne 5 gyditojus per visa lietuva! Isleista ne vienas tuskstantis, ne piniguose buvo esme, bet siais laikais sazines nebera! Kai nori padeti savo gyvunui, niekas nebesvarbu is taves daro sou bizni.
Nei vienas nesugebejo nustatyti diagnozes tik tyrimai ir operacija o kam?- pinigu pasipenymas! Ypac sitoj istaigoj! Nerasite geru gyditoju, nes ju tiesiog nera ir jie nenori jums surasti tikrosios ligos i jus ziuri kaip i pinigus!
Labai gaila, gyvunus kaip as juos myliu, bet daugiau gyvunams sakau ne, nes sunkiai susirgus jus negalite jam niekuo padeti jis ziuri savo akytemis o tu bejegis. Kas susidure su tuo mane supras.
O siems gyditojams savanaudziams ir be sazines nieko blogo nelinkiu, bet gyvenimas galbut parodys nes yra dievas ir jums kai jus pasensite ar susirgsite raitysites skausmuose ir tada jums niekas nebepades sakys tu jau per senas kam su tavim zaistis. Tada prisiminsite ka padarete tiems bejegiams gyvuneliams kurie turejo kenteti is skausmo ir nieko negalejo pasakyti.
Tai busimos saziningos vt komentaras!
Didžiausias ačiū gydytojoms Margaritai ir Gražinai. Jos mano kates pastatė ant kojų net tais atvejais, kai atrodė, jog tai nebeįmanoma.
Mus aptarnavo tikrai profesionaliai, nuoširdžiai, ir norėtume padėkoti visam kolektyvui už kantrybę ir už puikų darbą atliekant tyrimus! Tikrai rekomenduojame šią kliniką!Žibutė ir Aja-Aira.
NESLEPIU VARDO BEI PAVARDĖS, NES SAVO ŽODŽIUS ATSAKAU!
1) KORUMPUOTA ĮSTAIGĄ, KURIAI GYVŪNAI PASKUTINĖJE VIETOJE (UŽ BRANGIAUSIO VISKIO BUTELĮ IR VIKRLĮ JAME) DAKTARAS KONSTANTINAS NET AČIŪ NEPASAKĖ, PAĖMES PRIEŠ KAMERAS!
2) SILPNO VIDURIŲ UŽDEGIMO GYVŪNUI NESUGEBĖJO IŠGYDYTI PER 3mėn!!!!!! (KAM?) PINIGŲ PRISIMELŽTI NORI.
3) PAPRAŠIAU LIGOS IŠRAŠO, NES PASAKIAU, KAD PAS JUOS NESILANKYSIU DAUGIAU, TAI UŽVĖMĖ, KAD TIK 3 KAR BUVAU, NORS BUVO MĖNUO KAI ANTIBIOTIKAMS LEIDŽIAMIEMS KAS 2D SU TAXY VEŽIOJAU.
4) ŠUSNDIEN PASISKSMBINAU UŽDIREGISTRUOTI PAS MŪSŲ GYDYTOJĄ, UŽRĖGINO MALAFKĄ-ATVYKUS PAREIŠKĖ, KAD JIS ŠIANDIEN NEDIRBA! BŪDINTI, STĖRŲ STĖRVA NEKOMPETETINGA, NIEKO NEKLAUSĖ, KLAUSYTIS NENORĖJO PASIUNTĖ ANR TRIJŲ RSIDŽIŲ ATVYKTI KITĄ SAV.
BĖKITE, VENKITE ŽMONĖS TŲ KORUMPUOTŲ IŽGAMŲ, NES NUVARIS GYVŪNUS Į KAPUS IR JŪSŲ NĖRVAMS NE Į SVEIKATĄ...
Biržiečiai šuns pekino vardu Loris, jam- 5 metai, šeimininkai- labai yra dėkingi šios klinikos veterinarijos gydytojui-chirurgui Linui Piečiukaičiui, kuris po naujų metų priėmė mus ir po dviejų dienų atliko jam operaciją. Turbūt kas mylit gyvūnus, kaip savo šeimos narius, galit įsivaizduoti, ką reiškia matyti savo mylimą augintinį, kuris kenčia ir tu tik gali nutuokti, kas galbūt jam yra, nemiegi su juo naktimis ir stengiesi jam padėti.
Gydytojas Linas paprastai ir išsamiai mums paaiškino ir pasakė, kas mūsų šuniukui yra ir ką reikia daryti. Po sėkmingos bambos išvaržos operacijos gydytojas Linas ir jo asistentas, kuris buvo kartu, deja nežinome jo vardo, su mūsų šeimos nariu, šuniuku elgėsi taip, lygtai jų pacientas - žmogus, kaip deja kartais medicinos darbuotojai nesielgia su žmonėmis. Šuo ir mes sulaukėme dėmesio, nuoširdaus ir paprasto žmogiško bendravimo, tačiau svarbiausia mūsų šuo jau -sveikas, o tai-svarbiausia.
Gydytojui-chirurgui Linui ir visam šios klinikos personalui sakau AČIŪ ir noriu patarti kitiems, kad iš karto nepatikėtų savo kaimo, rajono ar, , didesnio miesto " vet. gydytojų diagnoze bei gydymo būdais, manau verta- kreiptis į šią kliniką
Rita 2017-12-29 20:01:35
Noriu padekoti Jakovo veterinarijos centrui, o ypac gydytojui MARIUI ANISKEVICIUI. Didelis Jums ACIU :-) Tuoj bus metai kaip sis gydytojas isgelbejo musu mylima suniuka. Ir toliau lankomes butent cia, pasidarome kraujo tyrima ir dziaugiames kad viskas stabilu. Trumpai parasysiu kas buvo nutike ir kaip mums sekesi. Kad ir kiti susidure su tokiais simptomais nesuklystu. Musu suniukas, jam dabar jau 10 metu, praeita ziema vos tik isvedus pasivaikscioti imdavo stipriai drebeti, galines kojytes silpnos, nebegaledavo pasisioti. Namie nebeuzsokdavo ant lovos, drebedavo ir namuose. Apkabindavau ir verkdavau. Kreiptasi buvo net pas keturis vet.gydytojus. Gydem, kai pamate kad nepadeda o blogeja, visi sake kad stuburas ir ateitis nekokia. Ieskokit neurologo arba ateitis bloga. Tada nenuleidau ranku ir kreipiausi i sia klinika. Gydytojas isklauses iskarto itare skydliaukes sutrikima ir jis buvo teisus.Noriu pasakyti, kad jei mylit savo gyvunus, o jie nuostabus, nepagailekit keliu euru ir pasidarykit kraujo tyrimus ir pan. kad zinotumet tikslia diagnoze. Musu atveju buvo prarasta daug brangaus laiko ir nereikalingu vaistu. Gerai kad nepavelavom. GYDYTOJAU MARIAU, JUS PROFESIONALAS. ACIUUU :-) Linkejimai is Kupiskio
Rita jei Jus matote sia zinute, noreciau pasidalinti suniuko bedomis, parasykite i el.pasta vilija.bakaseniene@gmail.com
Aciu, nekantriai lauksiu

Vilija
Sveiki, gal kam ir pasiseke isgelbeti savo augintinius, bet kai rimta liga ir reikalinga skubi pagalba is sios klinikos jokio nuosirdumo nera.As, jau nekalbesiu apie personalo nelankstuma ir abejinguma.Visiskas abejingumas!!!!!!Sia klinika geriau uzdarytu!!!!!
Gražesnio žodžio nerandu už paprastą lietuvišką Ačiū.Noriu padėkoti gyd.Mariui Aniškevičiui už savo šuniuko sėkmingai atliktą stuburo išvaržos operaciją.Visam kolektyvui už šuniuko priežiūrą po operacijos [šuniukas klinikoje buvo paliktas 3paras] Čia dirba nuoširdūs ir savo darbui atsidavę žmonės.Gyd.Marius labai profesionaliai dirba, žmoniškai bendravo, skambino ir suteikdavo pilną informaciją apie mano augintinį.Dabar šunelis atgauna jėgas, judrus, žaismingas, žinoma, laikomės gyd. Mariaus nurodymų.Ačiū, kad esate, kad mylite savo darbą.Sėkmės gyd.Mariui ir visam Jakovo veterinarijos klinikos personalui.Sveikatos visiems.
Labai džiaugiames, jog pasirinkome strezilizuoti katę šioje vet. klinikoje. Gyd. Edmundas - profesionalus, rūpestingas ir nuoširdus specialistas. Didelis ačiū jam ir kolektyvui už puikų darbą ir rūpestiną aptarnavimą!
Sveiki, noriu padekoti gyd. Edmundui už suteiktą pagalbą mūsų katytei, po nesekmingos sterilizacijos kitoje gydykloje. Labai patiko gydytojo išsamus paaiškinimai, nuoširdumas ir kruopštumas. Dabar mes džiaugiamės vėl linksma mūsų katyte ir linkime visam kolektyvui didelės sekmės.AČIŪ, kad esat....
Laba diena. Gaila bet apie šią veterinarijos gydyklą neturiu gerų atsiliepimų...
Ir tikrai nesiūlyčiau čia daryti diagnozių savo augintiniams. Nes prieš 1, 5 metų mano šuniui diagnozavo viršutiniame žandikaulyje cistą, prirašė antibiotikų, nuskausminamųjų lyg ir buvo pagerėję, bet su laiku ta vadinamoji cista vis didėjo.... Po eilinių apžiūrų šioje klinikoje, nusprendėme kreiptis į Buivydiškių veterinarijos kliniką ir ten mūsų šuniukui nustatė liūdną diagnozę: vėžį... Ir jau tokioje stadijoje jie nieko nebegalėjo mums padėti tad teko atsisveikinti su mylimu šuniuku ir jį užmigdyti. Tad gerbiamieji jeigu imate pinigus už tyrimus bent jau juos tiksliai galėtumėte nustatyti.
Sveiki. Buvom apsilankė šia klinika jau antra karta, nes givenam kitam meste ir užsukam ten tik atsiradus rimtesniu problemu. Galiu pasakiti kad tuoku profesionaliu ir nuoširdžiu žmuoniu reta kur sutinki musu laikais. Sakau ačiū visam klinikos kolektivuj, už supratingumą ir gera aptarnavima. Ir didelis ačiū chirurguj Linui, už jo profesionalumą, žmogiškumą ir gera širdį.
Sėkmės jums ir tuoliau dariti gerus darbus! Ačiū !
Sveiki.Mano nuomone apie Jakovo vet. klinika yra kuo geriausia.Didelis, nuosirdus aciu gyd.Margaritai uz demesi, rupinimasi ir aisku sekmingai atlikta sudetinga kojytes operacija jorksyriukei Deizei.Sekmes JUMS GYDYTOJA, sveikatos ir pasisekimo nelengvame Jusu darbe.
Sveiki, na ir aš įkišiu savo trigrašį.Nelabai esu megėjas rašyti, labiau skaitau komentarus.Visaip gyvenime pasitaiko, ir ne tik vet. gyd. pridaro klaidų.Bet ir gydantis žmones gyd.kai kurie nusipeza.
Taigi turėjome ir mes reikaliukų su šią klinika.Ir tik galiu pasakyti labai labai gerus atsiliepimus.Balandžio mėn. mūsų prancūziukui įvyko bėda.Šokdamas paiimti dešrelės, nusileisdamas įvyko tai kas tikrai buvo skausminga.Esame iš mažo miestelio.Greitai susisiekėme su vet. klinika vietoje.Davė nuskausminamujų, ir prisiprašėmė padaryti rentgeną.
Pasakė, kad pasitempė raiščius kojytei.Ir turime laisvą vietą operacijai.
Pasakėme, kad pagalvosime.
Susiskambinome su gyd.chirurge p.Margarita susitareme Vilniuje apžiūrai.Na ir ką jūs galvojate, ne pasitempė, o buvo lūžęs kauliukas.Ir tuoj jau pat buvo paliktas (su ašarom akyse) operacijai.Operacija buvo sėkmingai atlikta, ir visą gyjimo periodą prižiurėtas mielos chirurgės.
Tad sakau DIDELIS DIDELIS AČIŪ gyd. chirurgei Margaritai, už rūpestį.
Ir Bosiukas atsiprašo, kad paskutiniame apsilankyme įkando į pirštą.Ne iš pykčio, o taip atsidekodamas už profesionalę pagalbą.
Mes turime geru atsiliepimu apie sia klinika. Musu kalytei buvo isnires klubas be jokios registracijos staigiai atvezem i Jakovo klinika, prieme lb greitai, maloniai. Atstate kluba i vieta ir viska aiskiai papasakojo apie galimus niuansus. Papasakojo apie prieziura, ko saugotis ir kiek laiko gis. Viskas labai super, atejom sutvarke, viska papasakojo ir maloniai isleido. As manau nuo kiekvieno musu priklauso malonus bendravimas ir paslaugos. Aciu musu kalyte vel laksto kaip isprotejusi
Rugpjūčio 24d. lankėmės klinikoje. Mes kreipėmės konsultacijos pas gyd.oftalmologą. Taip, mes skaitėme atsiliepimus. Ir kuo daugiau domėjomės, tuo labiau kilo noras kreiptis į kitą kliniką. Tačiau... Dar kartą įsitikinau, kad žmonės dažniausiai tik skundžiasi, o padėkoti pamiršta. Mes turėjom galimybę atvykti visą valandą anksčiau, nei mums buvo paskirtas laikas. Buvom nusiteikę laukti, tačiau mus maloniai priėmė. Profesionaliai, jautriai ir mandagiai buvo atlikta apžiūra, viskas išaiškinta dėl šuniuko priežiūros namuose. Per kabinetų labirintus buvom palydėti iki išėjimo.
Žmonės, tie, kuriems šioje klinikoje buvo gerai, o ne tik tie, kurie nepatenkinti, nepamirškim padėkoti mūsų augintinių gydytojams. Nes nuo tų, kurie tik skundžiasi, gali susidaryti ir klaidinga nuomonė. Įsitikinau, čia dirba puikūs, profesionalūs, mylintys gyvūnėlius gydytojai. Kreipkitės su šypsena, o ne pykčiu, nors ir skauda. Jums bus atiduota visa meilė. Ačiū didžiulis. Mūsų atveju, ypač gydytojui oftalmologui.
Aptarnavimas pasibaisėtinas. Registratūroje dirbanti mergina nesugeba net pasisveikinti, nekalbant apie tai, kad informuotų kiek laiko reikės laukti. Kol laukiamajame kantriai laukia žmonės, dvi darbuotojos rūko tiesiai prie pagrindinio įėjimo. Kiek teko pastebėti čekiai neišduodami, ir pačiai grąža buvo atiduota tiesiai iš atrakintos kasos ir be čekio. Aptarnavimas tikrai žemiausio lygio, toks jausmas kad paslaugos būtų nemokamos.
Liepos 01 d. Mire musu stebuklas, angelas ir tik 5 men. Sokoladinis labradoriukas Koltas. Tikiu, kad jo atimta gyvybe ir blogai nustatyta diagnoze isgelbes kitu suniuku gyvenimus. Birzelio 30 d. Atvykome i klinika, nes suniukas nenorejo valgyti, gerti, viduriavo ir veme. Kai uzdaveme klausima "gal tai babezioze?!" "gydytojas" Konstantinas pasake, abejoju, cia apsinuodijimas. Po ilgos musu mazylio kanciu nakties atvykome i klinika, kur mus prieme panele, kuri dirba laboratorijoje (labai gaila, kad nezinau jaunos paneles vardo). Jai is karto pasirode, kad tai babezioze ir po 2 val. Buvo gautas teigiamas rezultatas....bet buvo jau per velu ir po 5 val. Musu stebuklo sirdele uzgeso. Sirdingai dekoju panelei, kuri nustate nurodyta liga ir sirdingai nekenciu visu kitu "gydytoju", kurie nieko nepadare, kad isgelbeti musu gyvenimo dziaugsma.
Labai prastas klientu aptarnavimas.... Telefonu atsiliepe rusakalbe moteris, kuri visiskai nemoka pagarbiai bendrauti su klientais, atrodo toks jausmas, kad daro paslauga atsakinedama i mano uzduodamus klausimus del suns, kokios konsultacijos reikia kokiu dokumentu norint pasiimti gyvuna i uzsieni ir pan. ir kalbant normaliu ramiu balso tembru, sako "jus man neaiskinkite ir balsa nuleiskite" kazkokia tragedija, o ne klinika... Paskambinus kitai klininkai buvau labai maloniai aptarnauta...
Sveiki. Girdėjau labai daug pačių geriausių atsilėpimų apie Jakovo centrą. Ir pati buvau geros nuomonės. Tačiau, nuomonė pasikeitė po to, kai buvo atlikta operacija mūsų katytei. Po operacijos reguliariai nešdavome ją patikrinti į Centrą, sakėme, kad katytė nusilpo, nebevalgo ir beveik nejuda, o mus patikino, kad katytė sveiksta... Dėję, ne už ilgo mūsų numylėtinę teko užmigdyti... ten pat, Centre. Daugiau komentarų neturiu... Ne man spręsti, ar tai tikrai geriausias veterinarijos centras Jūsų augintiniams...
Šuniukui kraujavo vidiniai organai. Prasidejo nakti. 8.50 jau buvau klinikoje. Uzsiregistruoti niekaip negalejau (klinika dirba nuo 9 ryto) Registraturoje sake palaukti. Laukiau 1.30. Sunuikas kente skausmus. Verke. Daktarai priimdavo pagal uzrasimus... Skiepai...apziura....travscio pakeitimas... Abejingumas tiesiog nustebino ((((Galiausia susiskambinau su kita klinika, ir nuvaziavau i ten. Prijeme be jokios eiles. Iškart. Suteike pagalba. Nustate diagnoze. Daugiau niekad nesikreipsiu i klinika Pas Jakova.
Apie šią kliniką esu labai blogos nuomonės, žinoma, už pinigus jie padaro viską, tačiau gelbstint kažkieno automobiliu sužalotą katinėlį ir atvykus į šią kliniką su kenčiančiu gyvūnu, biurokratai klinikos darbuotojai vietoj to, kad suteiktų bent kokią pagalbą, pradėjo aiškintis kas už atvežtą gyvūnėlį prisiims atsakomybę, o po to apskritai nurodė vykti į kitą veterinarijos kliniką, nepaisant to, kad gyvūnas buvo mirštantis. Baisu, kai veterinarais dirba tokie žmonės, kuriems žmogiškumas, regis, tapo svetimas. Niekam šios klinikos nerekomenduočiau.

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%