Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras

Atsiliepimai apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus.
Parašyk savo nuomonę apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

Dekojame gydytojai Jevgenijai Klevinskienei ir jos kolegai kurie atliko operaciją ir išgelbėjo mūsų vokiečių aviganį :)
Esame labai dėkingi Jevgenijai už jos profesionalumą, rūpestį ir aiškiai iki smulkmenų išaiškinamą situaciją paprastam su veterinarija nesusijusiam žmogui, tik pliusai ir džiaugsmas jog tokių atsakingų, draugiškų, profesionalių ir rūpestingų žmonių vis dar yra, sėkmės ir stiprybės sunkiame darbe, prisiminsim labai ilgai :)
Dekojame ir kartu dirbančioms merginoms kurios puikiai susitvarkė su kateterių statymais, vaistų suleidimais, kraujo paemimu ir visais kitais sudėtingais procesais, žinant, jog šalia ne mažas katinas, o urzgiantis ir nelabai patenkintas vokiečių aviganis :)

Tikiuosi nebesirgsime, bet žinau, jog nutikus bėdai ar sušlubavus sveikatai turėsime kur kreiptis aukščiausio lygio pagalbos-gydymo :)

Linkėjimai nuo Barto :)
Dėkoju gydytojai Ingai,
greitai nustatė diagnozę šunytei Pūkei. Paskyrė gydymą ir ji sveika laksto. Prieš tai kreipiausi pas kitus veterinarus ir jie negalėjo nustatyti skausmo priežasties, tik patarė stebėti ir laukti. Todėl, jeigu vėl reikės pagalbos, pirmiausiai važiuosiu į Jakovo kliniką.
Man nesvarbu, ar kas rūko ar nerūko prie klinikos. Man svarbu, kad čia dirba profesionalai.
Prie įėjimo įJakovo veterinarijos klinikas stovėjo du jaunuoliai ir rūke aš jiems pasakiau kad viešosiose vietose negalima rukiti tuo labiau prie pat įėjimo į veterinarijos patalpas man atsakė vienas iš jaunuolių kad jis yra šeimininkas ir jam galima rukiti toliau diskutuojant ta tema jis pasakė kad mane ne aptarnaus matot užgavo juo ego ir jam nesvarbu kad jis ne mane ne aptarnaus bet gyvūno kuriam gal būt tuo metu reikėjo pagalbos
Esame labai dėkingi gydytojui Mariui Akiškevičiui už mūsų prancūzų buldogės Bitės gydymą.
Atsiradus stipriems nugaros skausmams Bitė buvo priimta konsultacijai artimiausiu metu, buvo atlikti visi reikalingi tyrimai (klinika turi kompiuterinės tomografijos įrangą), diagnozuota stuburo išvarža ir paskirtas gydymas. Gydytojas paskyrė gydymą, papasakojo smulkmenas, galimą tolimesnę eigą, komplikacijas ir t.t. Vėliau gydytojas tiek, kiek reikėjo, konsultavo mus telefonu, pats skambino ir domėjosi apie Bitės būklę, davė rekomendacijas ką daryti, be delsimo priėmė pakartotiniams vizitams.
Į kliniką Bitė buvo atnešta ant rankų nebegalinti paeiti, o po gydymo laksto kaip raketa.
Ačiū, Mariau <3
Norime labai padėkoti gydytojui Linui Piečiukaičiui už puikų Togo akytės gydymą, rūpestingumą. Labai džiaugiamės, kad tokių gydytojų vis dar yra. Malonus personalas ir kuo geriausi atsiliepimai apie šią kliniką.
Norime padėkoti gydytojui Linui, kuris puikiai išoperavo suniukui naviką. Viskas praėjo labai sklandžiai, nors navikas buvo labai didelis, neliko ne randelio.
Apsinuodijus katineliui po bemieges nakties 8.30 ryto stovejau Jakovo klinikos registraturoje (noriu pabrezti, kad buvome sios klinikos klientai) is pradziu pasake kad priims po valandos, kantriai masinoje islaukiau 1, 5 val tuo metu is katino burnos pradejo eiti putos, vyras nubego i registratura, ten pasake jei nepatinka laukt kreipkites kitur.. Internete radau 9drambliai klinika, mus prieme po 15 min, Katinelio bukle buvo kritine. Mes gavom demesi ir gydyma, todel siulau visiem pagalvot ar verta kreiptis i klinika, kuriai tu esi visai nesvarbus! Beje jie paskambino lygiai po 3.15 val!! (gal jau ir nebutu ka gydyt)
bartas 2020-08-26 14:41:27
Atkreipiau dėmesį į VET centro tinklalapyje pateiktos aptarnavimo sutarties 1 ir 4 punktus:

1. Be išankstinio kliento sutikimo ar kliento įspėjimo atlikdamas veterinarines procedūras naudoti ne tik gyvūnams bet ir žmonėms skirtus vaistus, jeigu tokie vaistai yra reikalingi;

4. Vadovaudamasis įstatymais be išankstinio gyvūno savininko/globėjo/kito už gyvūną atsakingo asmens, globėjo sutikimo imtis skubių veiksmų, susijusių su gyvūno gydymu, humaniškumo tikslais eutanazuoti gyvūną;

Augintinių savininkai - atidžiai perskaitykite ir kelis kartus apsvarstykite prieš pasirašydami tokią siūlomą aptarnavimo sutartį.
Šiandien VET centro tinklalapyje pateiktos aptarnavimo sutarties 4 punkto redakcija jau kitokia:

4. Vadovaudamasis įstatymais, be išankstinio gyvūno savininko (globėjo/kito už gyvūną atsakingo asmens) sutikimo imtis skubių veiksmų, susijusių su gyvūno gydymu;

Ir kodėl taip operatyviai suregavo į komentarą ir redagavo sutarties 4 punktą ?

Didžiausias AČIŪ gyd. Mariui Aniškevičiui už operatyvią pagalbą ir sėkmingai atliktą stuburo išvaržos operaciją mūsų 10 metų Gilei.
❤️❤️❤️
Laima Rumbutienė
2020-08-10 08:31:02 IP 2deto0gu
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Mariui už Borytės gydymą. Jos būklė gerėja, kasdien vis geriau remia užpakalines kojytes.
Gyd. Marius labai dėmesingas, paslaugus, labai maloniai bendraujantis. Matosi, kad mėgsta, gilinasi ir supranta savo darbą. Ir dar labai simpatiškas :)
Mes atvykom iš Telšių, bet jokių problemų nebuvo dėl apsilankymų laiko. Labai malonios registratūros darbuotojos.
Ačiū Jajovo klinikai.
Norime labai padėkoti klinikos kolektyvui už mūsų šuniukui Judžinui suteiktą operatyvią ir kvalifikuotą pagalbą. Atskiras didelis ir nuoširdus AČIŪ Neringai ir Mariui.
Ne pirmą kartą pastebiu, kad klinika vengia teikti skubią pagalbą... Vos sulaukus 9 val. ryto kreipiausi dėl skubios pagalbos šuniukui. Atsakė: "laisvų vietų nėra, galime užregistruoti tik 16 valandai (skubi pagalba po 7 valandų!!!), arba geriau kreipkitės kažkur kitur...".LABAI NUVYLĖ JAKOVO KLINIKA.
Vytautas 2019-07-11 12:58:18
Nesijaučiu labai kompetetingas patarinėti, bet iš patirties dėl navikų siūlyčiau apsilankyti pas Viktoriją VetPet klinikoje (Jonava) - jie, ko gero, patys pirmieji Lietuvoje pritaiko naujausias pasaulines veterinarinio gydymo metodikas ir praktikas, ir Marytę Vaidos klinikoje (Vilnius). Negaliu teigti, kad Lietuvoje daugiau nėra gerų specialistų, tiesiog kiek teko susidurti (o teko, deja, nemažai), tai specialistės, kurios yra tikrai kvalifikuotos, myli gyvūnus ir nuoširdžiai suinteresuotos išgydymu.
Taip mano draugo katina numarino nugyde nezine nuo ko i buhenvalda tokius veterinarus siusti pati numarinciau toki uroda
Noriu padekoti Margaritai uz musu katino Ogio isnirusios girneles operacija bei konsultacijas. Po isnirimo kreipemes i keleta veterinarijos kliniku ir tik Margarita is sios klinikos nustate tinkama diagnoze bei gydyma. Rekomenduoju.
Sveiki esu nusivylusi šita gyvūnu gydimo įstaiga atvežiau gydyti Katina bet vietoj to, Katinas buvo numarintas, is Manes išviliojo bendrai apie 170 euru neskaitant ilgo vežiojimo I klinika katinelis padvėsė, detalei nerašysiu, nes pasirašiau sutarti kuria as neskaitydama pasirašiau, dėl to jai Viešinčiau detales gali paduoti i teismą, primigtinai prašau nesikreipti i pinigu viliojimo įstaiga kur numarina mylima augintini.
Labai norime padėkoti gydytojui Linui už mūsų pudeliuko priežiūra. Mūsų situacija buvo nelaimingas atsitikimas katinui išdūrus šuniui akį. Sąžiningai ir kantriai 2 savaites gydėme, bandėme išsaugoti ją. Deja nepavyko (mes suaugę žmonės puikiai supratome kad taip gali būti, kad nėra garantijų jog pavyks, bet bandėme iki galo, įsivaizduoju kad nepatenkinti žmonės sakytų, va gydė ir nepadėjo). Po dviejų savaičių akį pašalino, puikiai atliktas darbas, šuo laimingas. Mes iš visos širdies sakome ačiū LINUI!!. Gydytojas griežtas, sąžiningas (ir vėl viskuo nepatenkintiems žmonėms užklius, kad neblevyzgoja ir nesicackina, bet...nei karto nesijauteme kad blogai apžiūrėjo ar nekreipė dėmesio), profesionalus. Lygiai taip pat jautėmės ir tik atėję į registratūra, nei karto nebuvo jokių problemų, visos merginos malonios.
Ačiū!!
Nuoširdžiai dėkojame gydytojui Mariui už pagalbą ir supratingumą. Anglų kokerspanielio šeimininkai.
YZiauru, kai padaro begale proceduru, tyrimus siuncia net i vokietija, ir gauna velniai zino kokius atsakymus, ir gydo nuo velniai zino ko. Musu bokseriui buvo dvylikapirstes vezys, bet mes 2 men vezem kiekviena diena, statem laselines, ir kai priejo paskutines minutes, kai jau mate kad nebegalima issunkti pinigu tada pripazino, kad nera kitos iseiteis kaip uzmigdyti. Nusivyliau sita klinika, nes dare ne viena karta rentgena, kazka mate, bet nieko ipatingo. Ziauru, kaip galima taip kankinkinti gyvunus, ir tuo paciu, prisirisusius gyvunus prie seimininku ir seimininkus prie gyvuno kaip prie seimosi nario. Zodziu didelibpinigai, bet saziningumo jokio!!!
Susirgo katė Mina. Pakliuvome pas nuostabų žmogų ir specialistą - Konstantiną. Apžiūrįjo, išklausė, patarė, skyrė vaistų. Labai dėkojame ir kardiologei, kuri taip pat labia dėmesingai apžiūrėjo, nuoširdžiai patarė, skyrė vaistų. Dėkojam registracijoje dirbančiom merginom, labai dėmesimgos. Ačiū visam kolektyvui. Visiems pažystamiems rekomenduosiu Tik jūsų gydyklą. Gerų jums švenčių.
Сегодня пришлось обращаться за хирургической помощью к врачам этой замечательной клиники. Наш лабрадор сломал лапу. Хочу сказать, что здесь работают великолепные специалисты и замечательные люди! Профессионально оказанная помощь и прекрасное обслуживание.Огромное спасибо всему персоналу!
Labai blogą įspūdį paliko vizitas su katyte dėl pirmo skiepijimo, pas Saulių Laurusevičių. Gydytojas bendravo šaltai, grubiai. Pasakė, kad gyvūno netgi neapžiūrės, nes pas juos tai nedaroma atvykus tik skiepui. Pasakė, kad jeigu man atrodo, kad gyvūnas sveikas - to visiškai užtenka. Širdies paklausyti nematė reikalo, be to tam pasak gydytoją yra specialus šitos srities darbuotojas. Paklausiau, ar nereikia katytės bent pasverti prieš skiepą, tai gydytojas pasakė, kad neaiškinčiau, kaip jam dirbti.
Veterinarijos klinika, kur ankščiau lankėmės yra toli nuo mūsų namų, todėl atvykome čia, bet kaip smarkiai skiriasi bendravimas su klientu ir tiesiog su žmogumi, kuris ateina su giliu rūpesčiu dėl savo augintinio. Jausmas, kad Jakovo veterinarijos gydykloje konvejeris, jokios pagarbos klientui, jokios šilumos. Keista, juk čia tokia delikati sritis.
Nusprendžiau palikti atsiliepimą apie šios dienos patirtį. Gailiuosi, kad pati pasitikėjau reklama, o ne paskaičiau kitų žmonių atsiliepimų.
Esu nusivylusi jakovo gydytoja Margarita, buvo sutarta operacija, atvezus suneli 9h liepe palikt iki 16-17h, gaunam naujiena 16h kad sinelio neoperavo nes atvaziavo ekstra atvejis. Atvaziuojam pasiimti suns ir issiaiskinti, paklausus daktares kodel taip ivyko sako laiko nebuvo ne taip uzrse jus registraturoje. Net neatsiprase. Suo para needes, visa diena prasedejo uzdarytas pas juos su antsnukiu, ka kalbet apie gamtinius reikalus., ir stresa. Labai apmaudu
Esu labai dėkinga klinikos gydytojui Mariui. Po sudėtingos jo atliktos stuburo operacijos tikrai netikėjom, kad mūsų šuo vaikščios.Jau planuose buvo ratukai, tačiau po argumentuotų p. Mariaus rekomendacijų, kurių stengėmės laikytis, Čipsas jau ir bėgioja. Jaunas, tačiau tikrai labai talentingas specialistas dirba Jakovo klinikoje, noriu padėkoti ir palinkėti gydytojui Mariui sėkmės.
Norime padėkoti gydytojui Mariui Aniškevičiui-šimtaprocentinis dėmesys, atidumas, rūpestis ir profesionalumas! Į kliniką atvežėme galinių kojų nevaldančią kalytę Dorą iš Šiaulių, po atliktos stuburo išvaržos operacijos, atsiėmėme jau vaikščiojančią! Ne gana to, kadangi šunelis buvo paliktas kelias dienas, gydytojas pats, savo iniciatyva, skambino ir informuodavo apie šuns būklę. Nuoširdus Jums dėkui ir sėkmės!
Per nekompetentingus šios klinikos gydytojus, (Inga) mirė mano šeimos narys kalytė Biglė. P.S. po dviejų dienų vizitų (imant pinigus) trečią dieną pakeliui i operaciją (nes nebuvo chirurgo) - mirė.
Katinui susidarė gūziukai, kažkokia jauna veterinOrė skyrusi 2 min. apžiūrai pareiškė kad ai, čia nieko, nuo injekcijų. Pažiūrėkit, ar nejaus diskomforto, ir gal patys pranyks. Rezultatas - katinui vėžys, dabar jau spėjo ir paplisti. Idiotė be kompetencijos, atimti licenciją ir varyt nuo gydymo sumyžtais škurliais. Klinika - su**ktas konvejeris, niekas ten niekam nerūpi, tik kuo greičiau paimti pinigus, ir kuo didesnius. Iš tos reputacijos - moderniausia, geriausia, kitokia -iausia - seniai niekas neliko. Laikas būtų visiems tai sužinoti ir kojos ten nekelti.
Na, praktiškai unikali vieta savo pasibaisėtinu aptarnavimu... Atrodo, kad jie visi už bausmę dirba toje klinikoje - jokios pagarbos, jokio mandagumo, jokios informacijos, jokio kontakto nei su žmoniemis, nei su gyvūnais. Apskritai atrodo, kad jie nekenčia tų šunų, katinų ar kas ten bebūtų, yra pavargę, nusivylę ir netiki tuo, ką daro... Labai prasta komunikacija. Jausmas, tarsi papuolus į skerdyklą.
Elena Jakševičienė
2019-08-01 12:52:21 IP 2h350hm8
Nekompetetingi veterinarai! Būkite budrūs!
Mano auginitinis, pekinų veislės šuniukas, prarijo didelį kaulą. Liepos 26 dieną 2019 m. 19 - 20 val. kreipiausi į Jakovo veterinarijos kliniką. Mus priėmė veterinaras Tomas. Įtariau, jog kaulas įstrigo stemplėje, viską papasakojau. Šuniukui buvo atlikta echoskopija ir rentgeno nuotraukos. Veterinaras užtikrintai tvirtino, kad jokio kaulo nesimato! Sakė galbut šuniukas kosti ir vemia nuo inkstų nepakankamumo. Reikia tiesiog stebėti ir jeigu nebus geriau, atlikti kitus tyrimus. Šuniuko savijauta blogėjo ir sekančią dieną kreipiausi į kitą veterinarijos klinką. Buvo nustatyta, jog kaulas iš tiesų istrigęs stemplėje! Veterinarė norėjo sulyginti rentgeno nuotraukas, susisiekė su Jakovo klinika ir paprašė atsiūsti nuotraukas. Vėliau Jokovo klinikos rengenologė susisieke su manim ir pasake, jog atidžiau pažiūrėjus kyla įtarimas, kad kaulas gali būti įstrigęs stemplėje!

Esu labai nusivylusi Jakovo veterinarijos klinika! Niekada daugiau ten nebesikreipsiu ir niekam nepatariu! Gerai, kad paklausiau savo širdies ir kreipiausi kitur, nes būtų pražudę mano augintinį ir gydę nuo nebūtų ligų.
Diana 2019-07-11 11:47:37
O gal patartumėte kur kreiptis esant rimtai onkologijai (augliams)?
Vytautas 2019-07-10 13:19:53
Labai prieštaringa patirtis. Komplimentai Margaritai, su kelių problemomis rekomenduoju tik ją.
Tačiau jei aplankė bėda susijusi su onkologija - aplenkite juos kuo didesniu lanku. Jei atvejis nėra itin skubus - galite pasidaryti tyrimus (echoskopija, rentgeną ar tomo - įranga pas jus tikrai gera), bet ginkDie nesioperuokit. Jei jau labai skubus atvejis ir kitur operuotis nėra galimybės - susirinkite ligos išrašus ir gydymui/reabilitacijai eikite pas kitus daktarus.
Yra ištirta daugybė šunų vėžio rūšių, daugeliui skiriamas gydymas, tačiau atsilikę Jakovo gydytojai tesugeba išpjauti auglius, baisiai užtikrintu tonu pareikšti, kad histologinių tyrimų daryti nereikia, nes jokio skirtumo, koks čia auglys - gydymo vistiek nėra, kiek jau duota dar gyventi, tiek ir bus. O pasirodo, tai prieš 10-15 metų buvusi praktika, per tą laiką veterinarija onkologijos srityje nuėjo toli į priekį, tik Jakovo personalas pasiliko ten pat. Aš net nekalbu apie pooperacinį "gydymą", kai buvo ignoruojamos akivaizdžios komplikacijos ir nuo visko bandyta gydyti... nospa.
Nuoširdžiai patariu, pasimokykite iš mūsų klaidos ir jos nekartokite. Pasiieškokite pažangių, naujovėmis besidominčių ir jas taikančių gydytojų. Pas Jakovą tokie neužsilaiko.
O gal patartumėte kur kreiptis esant rimtai onkologijai (augliams)?
Šį klinika yra gyvūnų žudymo įstaiga, kur už kosminės sumas nudaigoja mylima gyvūną, kuris yra pilnateisis šeimos narys. Prie kelis metus, ant operacinio stalo, buvo išpjaustyta, kaip skerdykloje, mūsų vidurio azijos kalyte AZA, kuri taip ir neatsigavo po narkozės. Ją visą paplūdusia kraujais mums šios klinikos sadistai liepė pasiimti, net nemegino jos atgaivalioti po narkozes. Po šio siaubo, nebesinaudoju šių gyvunzudziu paslaugomis. Bet, prieš porą savaičių padovanojome ryza, 1, 5 men. Katineli žmonėms. Šiandien jam kažkas nutiko, jie ieškojo kur kreiptis, o kadangi yra sekmadienio 19.oo val, neliko nieko kito, kaip kreiptis skubios pagalbos į šią blogai isgarsejusia klinika. Priėmė vet. Specialistas Edmundas Montvila, ligos nenustatė, private narkozės, Katinelis užduoties. Kas jam atsitiko jis nežino. Tai argi čia daktaras, jeigu diagnozės nenustato? Nuo ko mirė Katinelis, jei pagal analizus jis nieko nerado???????? Rytoj aiškinsimės su situ gyvūnų, , gelbėtojų, ,. Gal jis koks statybininkas, o jo diplomas yra nupirktas, saviugdos šito. Kiek jis žmonėms ašarų yra princesės, nužudymą aš jų augintinius!!!!!
Gegužės 22d. vakare kreipėmės į šią kliniką pagalbos savo šuniukui. Augintiniui buvo atlikti tyrimai. Pagal tyrimus augintinis buvo visiškai sveikas. Užrašė sekančiai dienai pas kitus daktarus.Grįžus namo augintinio būklė buvo visiškai prasta. Atvažiavom sekančią dieną, pakartotinai padarė visus tuos pačius tyrimus (pinigų nepaėmė už tyrimus). Ir vėl pagal tyrimus šuo buvo sveikas. Bet šuniuko būklė dar pablogėjo.Trečią dieną užsirašėme pas Marių. Buvo atlikti tyrimai, vėl nieko nerado. Kadangi nieko nerado, diagnozės nenustatė, pradėjo gydymą pagal mano atsakomybę. Liepė atvažiuoti sekančią dieną, paskyrė kursą vaistų.Augintinis iki ryto neišgyveno.Prieš mirštant pasituštino sukepusiu krauju.Mano nuomone, diagnozės nenustatė dėl laiko stokos.Viskas atliekama skubiai, eina konvejeriu.Kaip sakoma, kam pasiseks, tam pasiseks.
Puikus aptarnavimas, po operacijos, praleidus 3 dienas klinikoje šuniuka atidavė švaru, neišsigandusį labai. Ačiū gydytojui Mariui Aniškevičiui, kurio dėka Luka ne tik vaikšto, bet ir bėgioja, bei šokinėja (buvo visiškai suparaližuotos užpakalinės kojytės dėl stuburo išvaržos).Gydytojas ne tik puikiai išmano savo darba, gerai operuoja, bet ir maloniai bendrauja, viska suprantamai paaißkina. Ir kaina už operacija ir 3dienas klinikoje man pasirodė labai normali. Dar karta ačiū gyd. Mariui už sugražinta mūsu šeimai džiaugsma
Gegužės 1 d. operavome katytę. Noriu padėkoti už nuoširdumą, jautrumą chirurgams Edmundui, Agnei ir visam personalui, o administratorėms už malonų aptarnavimą..
Eglė 2019-04-22 23:36:46
Tikrai, ir aš taip pasijaučiau pas ją. Nustatė šuniui gana rimtą dalyką, o paklausus, ką dabar daryti, ką geriau rinktis, ar šalinti tam tikrą organą, ar nešalinti, pasakė tik “nežinau, čia jūsų pasirinkimas”. Ir viskas. Išėjau iš klinikos visiškai pasimetusi. Kaip žmogus gali tinkamai pasirinkti, kai niekas nepaaiškinama.
Gydytoja (visi žinom apie kurią kalba) viską rėžia tiesiai šviesiai (galiu teigti, jog ji profesionalė. Ne kartą ir ne du gelbėjo mūsų augintinius).
Gal ir stačiokė. Bet į vatą nevynioja. Už tai aš ją gerbiu. Sako kaip yra. O pasirinkimas šeimininkų. Nes tikrai gali būt ir komplikacijų. Nuo to niekas neapsaugotas. Ji išgelbėjo mūsų šunytei gyvybę. Nes būtų miręs dėl kitos klinikos kaltės.AČiŪ gydytojai
Liucija 2019-04-09 12:51:51
Storžievė gydytoja, kuri daro echoskopiją, grubi, nejautri. Pasako tik tiek, už kiek sumokėta. Atrodo, kad nekenčia nei gyvūnų, nei jų šeimininkų.
Dėkoju gyd. Margaritai už rūpestį, kvalifikuotą pagalbą ir kantrybę gydant lūžusią mano jorkšyriukės koją.
Taip pat didelis Ačiū šios klinikos administratorėms ir gydytojų padėjėjoms už paslaugumą ir nuoširdų rūpestį.
labai noriu padėkoti gydytojai MARGARITAI už kantrybę, supratimą ir kompetetingumą.Ji tikrai verta didžiausios padėkos.
AČIŪ
AČIŪ. Margaritos profesionalumas ir gerumas padovanojo mūsų šunytei kelerius metus gyvenimo. Birutė
Karina 2017-07-28 16:44:09
Tai paskutinė vieta kur reikia gydyti gyvūną! Pasibaisėtini gydytojai, kurie neatsako už blogai nustatytas diagnozes ir neturi jokio žmogiškumo jausmo.
Sveiki ! Marius yra labiausiai kvalifikuotas gydytojas Lietuvoje.
Komentaras 2018-06-15 13:04:30
Didelis ačiū vet. gydytojui Mariui Aniškevičiui už šuns stuburo išvaržos operaciją. Po neteisingos diagnozės kitoje klinikoje ir sitpraus blogėjimo tik atvežus ėmėsi veiksmų. Paaiškino visas komplikacijas, bet nedvejodamas darė viską kas buvo galima. Gydytojo profesionalumas ir šuns noras gyventi yra turbūt daugiausiai teikianti džiaugsmo kombinacija tokioje sudėtingoje situacijoje. Dabar praėjus mėnesiui po operacijos šuo pilnai grįžo į savo gyvenimą. Labai ačiū
Laba diena. O kokia operacijos kaina stuburo isvarzos ?
Visą gyvenimą auginame šunis, tad į Jakovo kliniką yra tekę kreiptis ne kartą. Per daug metų čia esame sutikę tikrai gerų specialistų, tokių kaip pvz. daktaras Konstantinas. Sutikti malonių administratorių, deja, turbūt nė karto nėra pasisekę - pasitikimas dažniausiai toks, kad norisi bėgti. Bet po paskutinio apsilankymo galiu pasakyti, kad administratorės - mažiausia klinikos bėda. Gi ne pas jas visi važiuoja :) Pasiskambinę iš anksto sekmadienį vakare atvykom į gyvą eilę pas gydytoją su tikrai rimta problema. Po kelių valandų laukimo patekom pas ją prieš pat darbo pabaigą - turbūt dėl to įėjusi nesugebėjo net pasisveikinti. Visas pokalbis po to buvo kone kaltinamojo pobūdžio - maždaug ko Jūs čia atsivilkote tokiu metu? Po vyro replikos atgal pradėjo šiek tiek žmogiškiau kalbėti, tonas sušvelnėjo, tačiau iš konsultacijos didelės naudos nebuvo. Apžiūrėjo taip kruopščiai, kad net nepamatė, jog ant stalo stovi ne patelė, o patinėlis. Žodžiu - baisus nusivylimas. Tikiu, jog tai ne dėl kompetencijos stokos, bet mylinčiam ir susirūpinusiam savo augintiniu šeimininkui, atvykusiam į kliniką oficialiai nurodytomis darbo valandomis, tikrai nesinori sugerti pavargusių darbuotojų blogų emocijų. Tai galioja tiek administracijos darbuotojoms, tiek ir gydytojoms. Norisi tikėtis, kad tai vieno karto nesusipratimas ir daugiau tokie dalykai nesikartos. Sėkmės.
Mindaugas Kulbis
2019-03-07 14:54:59 IP 28mc077m
Labai dekoju gydytojai - chirurgei Margaritai. Ja dievas atsiunte, kad jinai padetu musu augintiniams. Pirma karta operavo priekines kojos nutrukusia sausgysle, nuostabiai pavyko suniukas neslubuoja begioja. Dabar operavo galines kojos krizminius raiscius. Labai dekojame, nuostabi daktare. Mylime Tave Margarita!
Mindaugas
Šiandien mano tojterjerė Era ir aš esame labai dėkingi chirurgui Linui už atliktą sudėtingą kojytės kelio operaciją. O buvo taip: kojoje pradėjo augti lipoma. Ji vis didėjo. Atlikome operaciją vienoje Vilniaus klinikų, tačiau po pusmečio pradėjo ataugti. Vėl pradėjau kryžiaus kelius, bet niekas nenorėjo operuoti, sakė, tegu dar palaksto, neatlaikys antros narkozės, o po to reikės pjauti koją. Lakstė tol, kol pradėjo raišuoti. Mano galvoje vis kirbėjo mintis, kad reikia dar pabandyti ją nuvežti į Jakovo kliniką. Taip mes atsidūrėme Gydytojo Lino rankose. Jo verdiktas buvo: reikalinga operacija ir greitai.Po savaitės mano kalytė jau striksėjo po kambarį, o toliau viskas buvo tik geriau. Operacija truko 1, 5 val., buvo daktarui labai sunki, pooperacinis laikas irgi ne pyragai, bet dabar ji sveika ir gainioja kates po visą kiemą. Labai, labai ačiū gyd. Linui. ir linkiu Jam laimingiausių švenčių ir sveikatos.
Didelis aciu jums gyd. Margarita uz puikiai atlikta operacija musu suniukui Bellai. Nors nebuvo jokios vilties stoveti ant savu kojiciu o ji jau stovi dar truputis ir ji prades begioti.
Stanislavas Ramonas. Labai dekingas Jakovo klinikai, o ypac gyditojui Mariui Aniskeviciui, kuris suteike pilnaverti gyvenima mano Jorkutei Simbai. Kuri srga stipria epilepsija. Mano manimu siais laikais tokio gyditojo reikia ieskoti su ziburiu ir tai vargu ar rasciau. Pasiseke siai klinikai, kad turi gabu gyditoja. Kuris moka isaiskinti pagyvenusiam kaimieciui, kaip reikia mums laikytis dietos, vartoti vaistus ir t.t. Tad patariau 2 tokiems ligoniukams kreiptis pas si SUPERINI gyditoja. Galu gale patikekit manim, jei ne Mariukas mano Simbute tikrai jau nebesidziaugtu zemiskais malonumais. Tad linkiu Mariui visa ko geriausio ir likti tokiam kos JIS yra dabar. ACIU.
Dėkoju Jakovo veterinarijos centro vadovui, Gerbiamam Gydytojui doc. dr. Jakovui Šengaut, direktoriaus pavaduotojai Indrei Banevičiūtei ir visam klinikos kolektyvui: Gydytojui chirurgui Linui Piečukaičiui, Gydytojui chirurgui Mariui Aniškevičiui, Gydytojams Renatai, Konstantinui, Ingai, veterinarijos felčeriams, operacinės slaugytojoms, taip pat centro registratorėms už sėkmingą mūsų numylėtinio Prancūzų buldogo TIRAMISU gydymą, atliktus instrumentinius ir laboratorinius tyrimus, už sėkmingai atliktą sudėtingą operaciją, konsultavimą, rūpestingą priežiūrą, nuoširdų dėmesį ir moralinį palaikymą.
Klinikos darbuotojai kiekvieną kartą profesionaliai paaiškindavo skiriamą
gydymą, tyrimų rezultatus, paguodė ir palaikė sunkiu metu.
Su didžiausia pagarba dėkoju už profesionaliai suteiktą pagalbą, taikytas inovatyviausias gydymo metodikas, operavusiam Gydytojui Linui Piečukaičiui.
Dėkojame rūpestingoms slaugytojoms už nuoširdumą, pakantumą, už jautrų paguodžiantį, palaikantį žodį ir didelį atsidavimą savo darbui.
Linkiu kuo didžiausios profesinės sėkmės ateities darbuose, stiprybės ir stiprios sveikatos!
Iš visos širdies dėkinga Lilija Rasokaitienė

Alytaus vyriausiasis architektas įtariamas piktnaudžiavimu
Alytaus vyriausiasis architektas įtariamas piktnaudžiavimu 01-26 16:16
Nuo pareigų nušalintas piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu įtariamas Alytaus miesto savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vedėjas, miesto vyriausiasis...
Audines išnaikinti liepusi Danija augintojams ruošia 2,6 mlrd. Eur kompensacijų
Audines išnaikinti liepusi Danija augintojams ruošia 2,6 mlrd. Eur kompensacijų 01-26 15:24
Danija pranešė, kad šalies audinių augintojams, kurie dėl koronaviruso pandemijos buvo priversti atsisakyti ūkių, gali išmokėti daugiau nei 19 mlrd. Danijos kronų (2,6 mlrd. Eur).
Registrų centras atvėrė daugiau duomenų verslui ir visuomenei
Registrų centras atvėrė daugiau duomenų verslui ir visuomenei 01-26 14:52
Registrų centras antradienį atvėrė daugiau Juridinių asmenų registro duomenų. Visuomenė galės nemokamai naudotis informacija apie verslo, valdžios institucijų vadovybę, įstatinį kapitalą ar...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 22,71 +2,95%
American Express 121,15 -3,96%