Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Jakovo veterinarijos centras

Atsiliepimai apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

VETERINARIJOS KLINIKA VILNIUJE

Čia dirba puikūs aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie padės išspręsti visus rūpimus klausimus.
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Jakovo veterinarijos centras, UAB

Mūsų istorija labai labai liūdna..Begalo apmaudu ir liūdna, kad pasirinkom šia klinika, nes pasitikejom “gydytojais”, bet deja nepasisekė mums, nes del aplaidaus dviejų veterinariu gydymo, netekom savo mylimo šuniuko.. Pirma šeštadienio vakarą) del vėmimo ir nevalgymo)atvežus westuka ir atlikus visus reikiamus tyrimus, pirma gydytoja nieko blogo neįžvelgė (užsiminė kad galimai su tulzimi problema)kraujo tyrimai buvo NORMOS ribose. Paminėjo, jog nedidelis uždegimas ir padare laseline, antibiotikus, nuo uždegimo vaistai. Antra diena, tas pats gydymas be rezultato ir tikslios diagnozės. Trečia diena, atvežus šuniuką priėmė jau kita gydytoja, kuri pagal šeštadienio daryta kraujo tyrimą, echoskopija jau įžvelgė, inkstu nepakankamumą, ko prieš tai kita gydytoja nepastebėjo ! Gaila, bet pirmadieni nedarė pakartotinų kraujo tyrimu ir gydė taip pat, nors buvo atsiradęs naujas blogas simptomas, pūtėsi pilvukas ir kaupėsi skysčiai, suniukas pats nesislapino! Nepasakė, jog prognozes prastos ir reiktų skubiai rimtesnio gydymo. Tik atvežus ketvirta diena ir pavėluotai abejingai priėmus, mano prašymu padarius kraujo tyrimus paaiškėjo, jog prognozes labai blogos ir pasiūlyta šuniuką uzmigdyti, siaubas????????????Atvykus net nepaklausė kaip laikosi suniukas, iškart puolė lašelinė statyti.. Tiesiog negaliu patikėti, jog paklausus dėl ko kaupiasi skysčiai, atsakymas buvo - NEŽINAU! Nors minėjau, jog nesišlapina pats Šuniukas..Kaip neprofesionalu, baisu. Nenuleidome rankų ir vežėme į Kauno klinika dėl inkstu dializės, bet buvo per vėlu, o kad būtume anksciau ta padare, tikrai būtume spėję bent stabilizuoti būkle bei prailginti šuniuko gyvenimą. Kauno Snaucerio klinikos gydytoja nepalyginamai profesionalesne, demesingesne šuniukui (ko nepasakysi apie Jakovo klinikos gydytojas, abejingumas visiskas..) davė vilties kad dar pagelbės, bet deja buvo per vėlu.. Nedemesingumas, negebėjimas nustatyti diagnozės laiku, baigėsi labai liūdnai, netekome šuniuko.. negaliu iki pat dabar patikėti, kad taip nutiko. Mirties Konvejeris kažkoks..kaip kad gaila, tik po laiko pamačiau.. Deja, bet tokia mūsų, labai skaudi patirtis..
Šlykštynė - padugnė Jakovas, palaikantis gyvūnų kankintojus. Teks atsisakyti šio antžmogio įmonės paslaugų.

https://www.youtube.com/watch?v=Fj1m9ib8Qx8 -- Kodėl kankinti gyvūnai grįžta daugintojai? | Jonavos teismo sprendimas
Labai džiaugiuosi, kad atradau tokią gerą kliniką visais aspektais.Ypač noriu padėkoti veterinarijos gydytojai Laimai Labanauskaitei.Gyditoja gydimo darbus atliko l.profesoniai, išgydė mano katiną Rikį, nustatė tikslią diagnozę nes kitoje klinikoje to nesugebėjo.Laima puiki gydytoja, suprantanti, mylinti gyvūnus, dar kartą Laimai Ačiū.
Labai ačiū gydytojui Mariui Aniškevičiui už profesionalią konsultaciją, suprantamą informaciją.Ačiū už malonų ir informatyvų aptarnavimą.
Liudmila Niauroniene
2021-08-05 18:37:01 IP 2ivsp7m5
Nuoširdžiai dėkoju gyd. Konstantinui, gyd Agnei, seselei Rūtai ir visiems šios puikios klinikos darbuotojams už mano MAČIO šunelio profesionališką gydymą, nuoširdumą, dalykiškumą ir kompetenciją. Puiki klinika! Aukštos klalifikacijos specialistai. Labai ačiū
Dina Alai 2021-07-25 01:06:00
Tinkama įstaiga-tai tipo teismas? Ką, jau vėl pinigų užsikalėt iš nelegalių daugyklų, kad teismams užteks? Pirmyn, išmanioji provokatore! Laukiu tos dienos.O kaip tau paskutinis teismo sprendimas, ką ? Visai psichiką matau sudarkė. Ala P. apsiramink, nes uždėsim tramduomuosius marškinius.
Nezinant aklai apsijuokinate. Ziurekite, kad jums tramdomieji nebutu uzdeti. Manote, kad gerai uzsimaskavote ir tulzi galyte lieti, neapykanta pilna. Sproginejate cia ant kiekvieno komentaro. Linkiu nesusprogti is neapykantos ir pikcio.
Agnė 2021-07-30 12:51:08
Gaila, kad jums taip nepasisekė, tačiau gal ir jūs kažkurioj vietoj ne viską gerai supratot arba ne taip čia nupasakojot. Istoriją išgirdome tik iš jūsų pusės.
Mes irgi gydėm kalytę dėl auglio ant kojos pas gyd Viktorą, operavo gyd Linas. Prieš tai darėm KT, tai šią procedūrą šuo pernešė sunkiau nei pačią operaciją, kuri praėjo labai gerai, esam dėkingi chir.Linui su anesteziologe Monika.
Kita galimai laukianti operacija yra taip pat dėl auglio prie skydliaukės, tik mūsų atveju niekur nėra metastazių ir auglys kol kas yra operuojamas. Bet Viktoras sakė, o ir aš pati suprantu, kad kita operacija būtų tikrai pavojingesnė, nes ten daug kraujagyslių, šuo ne jaunas, operacija ilgesnė, tai reikia viską pasverti. Todėl niekas man jokių procedūrų per prievartą negrūda, sprendžiu pati. Net ir dėl kojos auglio mes ilgai laukėm, bandėm alternatyvius būdus, su mityba pagrinde.
Iš esmės esu labai patenkinta aptarnavimu, tiek registratūros, tiek viso medicinos personalo. Daug informacijos dėl tyrimų rezultatų suteikdavo telefonu, kas yra labai patogu. Kai rašot, kad jums skambino naktį, gal gyd Margarita turėjo ekstra operaciją, ją baigė vėlai, o buvo sutarta jums paskambinti? Ta pati Margarita dešimtims prieglaudų gyvūnų atlieka sudėtingas operacijas, galite rasti dau gerų atsiliepimų apie jos gebas kaip gydytojo specialisto.
Gali gydytojas nemokėti gal gerai bendrauti (juk būna tai žodžiai, tai tonas ar dar kas yra mums nepriimtini), tegu tik gydo gerai. Man pvz ramiau, kai žinau, jog šunį operuoja patyręs gydytojas (Linas), negu tą patį atliktų koks jaunas veterinaras. Suprantu, kad gyd nėra dievas, kad gali kažkas nepavykti, bet kai žmogus daro, kas jo jėgose, ką išmano geriausiai, to užtenka.
Kadangi dėl skydliaukės dar lankysimės pas Viktorą, įdomumo dėlei paklausiu, ar tikrai klinika jums siūlė operaciją, kai iš jos faktiškai nėra jokios naudos arba netgi ji mirtina.
Džiaugiuosi, kad jūsų atvėjų viskas praėjo gerai ir linkiu, kad laiku pavyktų išgydyti kalytę dėl skydliaukės. Aš nežinau kokie žmonės/asmenybės gyvenime yra Viktoras ir Margarita, bet aš ne veterinarė ir ne gydytoja, kreipiausi į juos ir į kitas klinikas pagalbos ir esu linkusi tikėti, kad veterinatas priims patį geriausią sprendimą gyvūno atžvilgiu ir atstovaus būtent jų interesus.

Kaip ir minėjau, mūsų atvėju yra per vėlu kažką daryti... rizika operacijos metu neverta, nes metastazių yra per daug ir visame organizme... o klinika siūlo vistiek daryti operaciją. Nors klinikoje padarė tik kaklo srities KT, jau ten matėsi metastazės, nes ataskaitoje buvo tai parašyta, o jie vistiek siūlė operuoti, kai Lenkijoje padarė pilno kūno, tai buvo matyti, kad viskas pilnai yra metastave... ir šanšų gydymui beveik nėra... Kita klinika VETA - iškarto pasakė, kad operuoti negalima...

Dar galiu ir noriu papildyti, kad kai Viktorui paskambinau pasikonsultuoti kelias dienas prieš operaciją ir pasakiau, kad patys radome alternatyvą saugesnę - radioterapiją Lenkijoje ir ką jis mano apie tai - Viktoras iškarto pakeitė poziciją ir pasakė, kad jeigu galime finansiškai ir turime galimybę važinėti į Lenkiją, jis tikrai rekomenduoją ją, o ne operaciją. Kai pati nuvedžiau tema dėl rizikos kalytei mirti operacijos metu, tai irgi pradėjo sakyti, kad rizika labai didelė ir netgi pats jau nesiūlo operuoti... žodžiu...
EGIDIJA 2021-07-14 12:25:41
Parašysiu mūsų kalytės isoriją. Nuomonę sudarykite patys.

Atvežėme savo kalytę į kliniką dėl guzo ant kaklo. Eilėje pralaukiau 40 minučių, poto dar kabinete 15 minučių laukiau paties onkologo Viktoro.

Po atliktų tyrimų (citologijos ir kraujo) buvo įtariama skydliaukės karcinoma. Atsiskaitant už tyrimus administratorė kortelių skaitytuve suvedė ne mažą sumą, paprašiau paaiškinti kodėl tokia suma, o ne kita (kadangi klausiau prieš tai telefonu kiek kainuos procedūros) - ji tiesiog atemė 10 eur ir padavė dar kartą kortelės skaitytuvą. Paprašiau, dar karta paaiškinti iš ko sudaryta tokia suma, ji praignoravo ir arčiau pristumė skaitytuvą. Teko sumokėti, nes po tokios diagnozės ir emocijos ir mintys visai ne apie pinigus... vėliau ji nenorom ant paprasto lapelio surašė kainas ir paslaugas - interente sutikrinau mano sumokėta sumą - su jų kainynu, žinoma nesutapo.

Vakare gydytojas Viktor paskambino, pasakė, kad kraujo tyrimai puikus, vidiniai organai veikia puikiai, kad šuo atrodo super sveikas, viskas normose, bet reikėtų pasidaryti Kompiuterinę tomografiją ir sužinoti ar yra metastazės nuėjusi į kitus organus.

Po tokio nemalonaus vizito pas juos ir abejonėmis, kad tyrimai geri, o diagnozė blogiausia - nutariau kreiptis dėl papildomos nuomonės į kitą kliniką. Kreipiausi į kelias klinikas dėl konsultacijos, o vėliau pasirinkau VETA kliniką dėl detalėsnės diagnozės. Ten atlikome biopsiją - ji patvirtino, kad ten tikrai skydliaukės vėžys. Kad sužinoti jo stadiją ir ar yra galimybė gydyti ir operuoti - reikėjo atlikti Kompiuterinę Tomografiją (KT).

KT reikėjo atlikti vėl Jakovo klinikoje.
Atvykę į kliniką padarėme KT ir vėl sumokėjome ne mažą sumą už 20 minučių darbą.... Prieš KT seselė bandė įdėti kateterį kalytei į leteną 5 kartus, kišo adatą į kelias vietas... dėjo ir nė karto nepavyko... šuo pradėjo nerimauti ir muistytis... (nors iš prigimties ji labai rami ir paklusni) tik atėję kiti gydytojai pradėjo vėl mėginti dėti kateterį... gydytojai paprašė manęs išeiti... nežinau kas vyko vėliau...
Ataskaitą ir visas nuotraukas įrašė į USB raktą, bet atvykę namo pamatėme, kad USB raktas tusčias, todėl teko skambinti jiems vėl ir prašyti, kad atsiųstų info paštu... Ataskaitą gavome tą patį vakarą, el. paštu, bet skambučio iš onkologo Viktoro sulaukėme tik už kelių dienų. Ataskaitoje parašyta, kad invaziją į kitas struktūras... plinta į krūtinę, peraugą į stemplę ir trachėją... kaip mes supratome rezultatai nelabai geri ir metastazė yra išplitusi...

Gydytojas Viktoras pasakė, kad yra galimybė operuoti. Bet po operacijos nereikės nei chemoterapijos nei kažko kito... Kad guzas vėl ataugs ir vėl galima bus operuoti ir vėl ir vėl... Žodžiu kol šuo galės ir iškentės... Iš karto pasiūlė data operacijai.

Operuotų gydytoja Margarita.
Šeštadienį 23 valandą man paskambino gydytoja Margarita, buvau nustebusi, kad taip vėlai yra skambinama. Pakankamai šaltai tiesiai šviesiai sakė, kad operuotų mūsų kalytę, bet yra didelė tikimybė kad mirs, o tai jau ne jų atsakomybei ir kad mes galvotumėme pjauti ar ne. Nes tik mums spręsti. Kiek nustebusi buvau tokiu šaltu bendravimu... tas kiek atbaidė nuo operacijos pas juos....

KT ataskaitą nusiunėme ir į VETA kliniką, chirurgė Agnė. VETA kliniką pasakė, kad jokiu būdu negalima operuoti, kad vėžys yra per daug apglėbęs trachėja ir kt. organus. Vienintelis būdas nors kažkiek prailginti gyvenimą ir jai padėti būtų Radioterapija - kurią daro tik Lenkijoje. Tai prailgintų jai gyvenimą 1-1, 5 metų, netgi pati rado RTWet kliniką ir jų kontaktais pasidalino su mumis.

Kreipiamės į Lenkiją RTWet kliniką. Jie pažiūrėjo mūsų turimą KT ir buvo šoke, kad su tokiu vaizdu kažkas yra pasiruošęs operuoti gyvūną. Su jais apie 30 minučių telefonu konsultavomės dėl galimybių padėti kalytei... Jie patikino, kad vienintelis būdas gali būti radioterapija ir operuoti labai nerekomenduoja nes 90% kad šuo neišgyvens operacijos, nes nukraujuos vietoje, o jeigu per kažkokį stebuklą pavyks išoperuoti, guzas ataugs dar greičiau ir dar labiau metastazuos.

Vakar nuvykome į Lenkiją RTWet kliniką. Kelionė į vieną pusę užėmė 7 valandas... Atlikome naują pilną viso kūno KT, nes mūsų turimi failai buvo tik kaklo srities ir jų formatas netiko radioterapijai. Gydytojas pasižiūrėjęs naują tomografiją liko šoke... Vėžys metastazavo iki kepenų, plaučių... jokių šansų ilgesniam gyvenimui nėra. Tiesiai šviesiai pasakė, kad radioterapija mažai padės šioje situacijoje, nes gydant kaklo sritį, gyvūnas vistiek mirs nuo kepenų ar plaučių.... ir tai bus tik ne mažų pinigų švaistymas ir šuns kankinimas dėl radioterapijos šalutinio poveikio...
Davė vaistų, kurie kažkiek sulėtintų metastazių augimą, labai detaliai paaiškino ir instruktavo ko laukti su tokia diagnoze ateityje, ką galime padėti iš savo pusės kalytei.... Jų nuomone jai liko 1-4 mėnesiai...

Taigi po tokių nesmagių vizitų po skirtingas klinikas, susidarė tam tikras įspūdis... kai vienos klinikos akivaizdžiai nori užsidirbti daugiau pinigų, siūlydamos visas įmanomas paslaugas, nes mato kad gyvūnų šeimininkai besąlygiškai bandys padėti savo augintiniams... o kitos tiesiog žmogiškai paaiškina, kur gali padėti, o kada padėti yra per vėlu ir nėra prasmės....

Labai gaila, kad Jakovo klinika, turi vos ne pačią geriausią diagnozavimo įrangą Lietuvoje, bet kiekvienoje situacijoje atsiranda žmogiškas faktorius iš gydytojų pusės, kai nėra įvertinta tikroji rizika ir kai norimama užsidirbti daugiau pinigų, o ne iš tiesų padėti arba palengvinti gyvūno gyvenimą...
Dina2 2021-07-23 16:14:56
Neveksla, nemastanti butybe. Net sunys protingesni. Ko jus cia spangstat ir spjaudote tulzim nerviskai isitempusi. Nei zinote su kuo bendraujat, nei rasykit nesamoniu. Zinau visu aplinkybiu ir specialiai provokuoju neismanele, kad panaudoti jusu komentarus tinkamoj istaigoj. Nesunku buvo gauti jusu pagiezingas mintys, padejote ant lekstutes. Izeidinejimai akivaizdus cia pat. Laukiu dar komentaru.
Dina 2021-07-19 18:56:19
Pagaliau per jūsų nervinį neapdairumą išlindo jūsų suinteresuotumas čia taip drąskytis, ginti savo užtarėją, kaip sakoma, pagaliau išlindo yla iš maišo.
< norejote pritaikyti mums>. Kas tas mums? Tuo viskas ir pasakyta, daugiau nieko nereikia, išsidavėte. Jums žmonės gatve neleis ramiai praeiti, akmenim kada užmėtys, apgailėtina fašistė.
Dina2 2021-07-19 18:47:49
Jus taip ir nesupratote, kad aprasyti tipo jusu sunu salygas ir bukle ir pagiezingai norejote pritaikyti mums pagal melagingus vet.aprasymus neatitinkancius sunu tikros bukles aiskinate kazka man apie pasisaipima. Jus nieko gero negalite cia isdestyti, kaip pagieza, izeidinejima, mela, kurstyma. Jus supuvusi is vidaus ir puvesys dvasios daeis ir i isore. Ka jums aiskinti bukagalvei. Jus net nezinote apie ka cia eina kalba, sukrovusi i viena visus atviejus. Cha-cha.. Neuropatologinis ligonis. Gyvenkite su savo silpnaprotyste. Lazda tikrai turi du galus ;)
Jūsų visi šitie savo „tiesos„ įrodinėjimai (kaip ir teisme) po kiekvienu žmonių neigiamu atsiliepimu, įžeidinėjimai, pati įrodėte, kad nieko verti.Tai ko daugiau reikia? Jūs gi visą laiką nervingai gynėtės, kad jūs nesat ta pati apgailėtina daugintoja, gyvūnų kankintoja Ala P. Tai va kokia ta jūsų tiesa, daugiau galite net neišsižioti. Teisingai, reikia morališkai atidirbinėti savo geradariui užtarėjui daktarui.Kaip Lietuvoj gyvendama neišmokot teisngai kalbėti lietuviškai, tai ko norėt, kad šitaip baisiai rašote klaida ant klaidos.Baisus tamsta žmogus, kaip tokiems ir vietos atsiranda šioje žemėje.
Dina2 2021-07-19 18:47:49
Dina 2021-07-19 18:30:54
Ar jūs bent suvokiate, kad pasišaipiau iš jūsų? Lygiai taip pat nesuvokiat, kad tie šuniukai buvo laikomi ir dauginami baisiomis sąlygomis.Jums tiesiog neduota suvokti.Dėl tokio suvokimo tiek daug gyvūnų atsiduria gatvėse, pririšami prie medžių, išmetami iš automobilių, ir tiems dvikojams padarams visa tai atrodo normalu.Žmogiškumui taisyklės yra nerašytos.O jūs vis mosikuojate, manipuliuojate kažkokiais už pinigus suregztais raštais.Ech, kur ritasi pasaulis.....Man užtenka, ką aš ir kolegos pamatėme, jokie raštai to negali ištrinti iš atminties.Sėkmės pragare
Dina 2021-07-19 18:11:08
Naivumo įsikūnijimas.Pas mus Lietuvoj daug kas neįrodyta, nes didžiausias dievas pinigai.Jei atsibudote po 5, 5 mėn, tai didesnio įrodymo, kad jus smaugia neviltis, ir būt negali.
Sitoje byloje nei vieno cento nepanaudota neteisetai. Tik atligis advokatam. Ko negaliu pasakyti apie tarnybu veiksmus. Viltis, kaip sakoma mirsta paskutinta. Bet kelios bylos yra sufalsifikuotos ir pristatyta melagingu parodymu, kas leme neteisiga teiseju sprendyma. Be korupcijos neapseita. Faktu galie surasti FB "prieglaudu melas-..." Jei yra noras. Nedarykite isvadu nezinant, tuo lab anksciau laiko.
Dina2 2021-07-19 18:18:08
Tai nespreskite apie kitus, kaip jus aprasete laikymo salygas ir savo gyvunu bukle. Nejaugi tokius ligonius isigyjote, kad niekaip isgydyti negalite? Rasiau anksciau del 8 sunu aprasymu, kurie neatityko tikros ju bukles ir isvaizdos (yra tos dienos nuotraukos, net ju paciu darytos, kaip apie kitus sunis aprasimai).Pakartosiu. Ruminavet net pavarde paviesinsiu nekompetetingu gydytoju. Vaida Velykyte ir 8 Drambliu nekompetetingas gydytojas Robert Masoit. O Vetvilos vet.gydytojo buvo issamus ir kompetetingi vet.aprasymai. Tad nereikia ironizuoti, prirasiusi nebutu dalyku nekompetetingu gydytoju. Geda vet.klinikai turetu buti uz tokius nesvare sazine zmofystas-kaip jus sakote. Apgailietina zmogysta esate jus, nes krapstotes svetimam ir jieskote, kaip apdergti... Gaila man jusu. Pikti zmones ilgai negyvena, o jei ilgai, tai nekaip tas netikes gyvenimelis pagiezingiems..Sekmes pagereti dvasiskai. Neturiu jums daugiau nieko palinketi ir pasakyti. Protingas zmogus supras.
Dina 2021-07-19 17:59:37
Jūs tiesiog apgailėtina žmogysta.Man labai gaila ir užjaučiu, kad jūsų dievas nusisuko nuo jūsų, leido šitaip įklimpti į šitą purvą.Mano gyvūnai gyvena sukišti viename narve, išvarvėjusiom akim ir išdžiūvusiom nosim, šleivom nuo ankštumo galūnėm, perkarę nuo nedašėrimo, bijantys šviesos, nes jų nieks nevedžioja, viduriuojantys ir karščiuojantys ir t.t. O ką? Argi čia kas blogai, čia tik gyvūnai.Netikit, paklauskit Jakovo, jau jis tai nemeluos, visą tiesą pasakys.
Dina2 2021-07-19 18:01:58
Siaip jus nirstate cia ir stengiates ikasti is nevilties. Ir ko jus rasote nezinodama, kad mano verslas isnaudoti gyvunus?! Man yra ka veikti be jusu pavydziu minciu, ir viskas sisija su gyvunais. Jus issisukote nuo klausymo apie jusu gyvunu laikymo salygas, kvadraturos. Musu sunims uztenka vietos 2juose namuose su laisvu isejimu visa vasara ir gera puse rudens. Ziema ju buvo ne daugiau nei pas jus. Jus mano poziurio i gyvunus nezinote ir net negalite suvokti. Jums tusti soviniai, nes jus nusistaciusi nesuvokdama tikru aplinkybiu. Ir gal tuscia jusu galva. Nenorejau izeisti. Gyvenkite savam pasaulyje ir neizeidinekite zmoniu jei 100 % nezinote. Ir neirodyta kitaip.
Dina 2021-07-19 17:47:11
Nepsichuokite, išgerkite raminamųjų vaistukų ir galvokite apie kitą verslą, šitas neišdegė. Teks susitaikyti su tokia realybe, su tokiu žmonių pasmerkimu, kitaip nebus. Tai adekvati reakcija į neadekvatų jūsų visų situacijos aiškinimą, Jūs šaudote tuščiais šoviniais į dangų.
P.S.liga-tai jūsų požiūris į gyvus kenčiančius padarus ir beatodairiškas palaikymas tų alia gerbiamų daktarų.
Dina2 2021-07-19 17:49:45
Idomu kokiam plote gyvena jusu gyvunai. Ir kokio svorio suniukai. Nes yra laikymo norma pagal kvadratura. Abejoju, kad jiem uztenka vietos. Jus manote, kad visam pasaulyje tik jus mylite gyvunus ir rupinates (cha-cha) Idomu paziureti i ju bukle. Nors jus ir veterinare, rastu prie ko prisikabinti, jei butu noras. Del Gerb. Jakovo galetumete nesikartoti. Jis buvo gerbiamas ir liko, o jus ir tokio mastymo kiti nesulauksite tokios pagarbos. Jis labai tiksliai viska isdeste per piara Tapino, kaip jis nenorejo jo suzlugdyti/beje jam nesigavo/Tapinas ne zurnalistas, o menkas piarsikas. Tikras zurnalistas issiaskintu visapusiskai ir nuodugniai visas detales is abieju pusiu ir dar padarytu sensacija. Bet deje, jis kaip ir visi plaukia pasroviui, neprilietes nei pirsto, del nauju aplinkybiu suradimo. Laidoje apsijuoke dvi mergynos ir pakliuvo pacios i spastus rengiancias Gerb. Jakovui. O ne atvirksciai.
Dina 2021-07-19 17:22:12
Mieloji, nesirūpinkit mano metų našta, tai su žmogiškumu nieko bendra neturi. Beje, turiu 5 šuniukus ir 2 katytes, 2 papūgas, triušiuką, jei taip tamsta rūpinatės mano gyvūnų gerove. Gal ir ne tokiom „puikiom sąlygom„gyvena, kaip jūs deklaruojate esant būtent šitoje daugykloje (cha cha), bet laimingi, neišnaudojami dėl pinigų. O tamstos „gerbiamas „gydytojas ir toliau galėjo likti tokiu, jei ne apsurdiški ir apgailėtini jo pasisakymai teisme.Beje, gaila buvo žiūrėt į žmogų, nes atrodė, kaip šebenkštis pakliuvus į spąstus.
Dina2 2021-07-19 17:35:56
Ligu neturiu, dekui Dievui. Ir niekam nelinkiu. Tuo labiau, jei vet.gydytoja ir nesuprantate, kaip galima is vet.aprasymo nustatyti, ar suo serga, ar ne. Vat ir cha-cha i jusu puse. Kodel jus vel izeidinejate nezinant, ar buvo dauginta ir salygu.? Tai vel rodo apie zmogaus mentaliteta jusu ziniai. Jums svetimi pinigai rupi? Paskaiciuokite pinigus veislynu su dokumentais, kurie kasmet daugina visas kales ir 5 kart didesnes sumos nei suniuko verte. As jusu neuzpuoliau, tik komentavau zinomus dalykus, kurie siaip paneigia jusu pagiezingus, negrazius komentarus. Jus cia nirstate. Paskaite komentara-atsakyma, negalite sustoti neizeidinejant. Toks jusu mentalitetas.
Dina 2021-07-19 16:58:44
Cha cha cha. Jūs su savo liga gyvensit, kol pasensit. Deja, aš vet gydytoja.Tik ne tokia „gerbiama„, kaip....cha cha. Beja, laikas būtų pasidomėti, koks yra gyvūnų prieglaudų tikslas.Ir jei ne tokie kaip jūs pridaugintumėte luošų gyvūnų, tai prieglaudos nebūtų perpildytos.O daugyklų tikslas- bet kokiom sąlygom kepami pinigai. Atsiprašau, jūs nors su užpakaliu žemę arkit iš pasiutimo, bet nei vienas normalus žmogus nepalaikė ir nepalaikys jūsų nusipeizėjimų.Gali nors nusprogti rašydama šitas erezijas.
Dina2 2021-07-19 16:59:53
Tik 8ais vet aprasymais galit sluostitis uzpakali kurios sukure Ruminavet ir 8 Drambliai. Tokiem gudytojam reik licenzija atimineti. Nors ir ju aprasymai nenurode ligos ir gydymo. Argi nejuokinga. Namie gyveno sunys su laisvu isejimu i teritorija. Mazai zinote, o pliesotes, kaip pati kazkur buvote. Net logiskai mastant ir durniui aisku, kad salygos buvo sunims puikios. Kiekviename ukyje atsiras stulpas prie kurio butu noras prisikabinti, ka ir stengesi daryti vmvt. Ir keli dar atviejai neteisetu paemimu. Pamaciau vakar daug komentaru ir geda uz tokius zmones, kurie nezinant plaukia pasroviui ir izeidineja tikrai kilnu Gerbiama zmogu ir puiku gydytoja. Kiek jums metu..iki 25?Pagal mastyma sprendziu. Veislynai daugina kasmet visas turimas kales ir nepraleidzia progos. Tik, kad su kilmes dokumentais.Pritruks sunu ir pinigu tarnyboms, prades ir dokumentinius sukuoti. Jau pradejo. Idomu, ar jus pati, ar turite koki gyvuna, kad draskotes neprotingai, neapgalvotai, tik kad izeisti ir pasimegauti tuo. Galima taip spresti.. Tarp kitko apsimelavo Indre P. su Gabija!Norejo pakisti Gerb. gyd. Jakova S. ir dezinformuoti parodymus ikeltus i byla, klaidinant teisma! Kaip jos ten dviese persisiko burbuliuodamos ekrane :D
Dina 2021-07-19 17:05:44
Iš esmės diskutuoti galima tik su išsilavinusiu žmogumi, o ne su tokiu beraščiu, kur kas penktam žody net po kelias klaidas. Man net gėda skaityti jūsų rašliavą. O šiaip-linkiu nepamiršti, kad lazda turi du galus.
Panasu, kad jus neissilavinusi visapusiskai del jusu issireiskimu ir pagiezos. Rastingumo pakanka isreiksti minti. Taip, lazda turi du galus. Gerb. Jakova S. isteisintas pilnai etikos komisijos smulkiuju gyvunu asociacijos Gerb. gydytoju!O jus tokie smeiziantis izeidinetojai praradote pagarba. Apie save galvokite del galu lazdos. Nelinkiu.. Bet dievas viska mato.
Dina 2021-07-19 16:58:44
Dina 2021-07-19 16:40:31
Jau prisilojo tas jūsų „gerbiamas gydytojas„. Tie aprašymai užpakalio pasišluostyt neverti. Teisingai, jūsų supratimu, visus galima laikyti tvarte, kaip ir buvo laikomi tie vargšai suluošinti šuneliai, kurie daug metų jums nešė savo kančiomis pelną.Kad jūs nusprogtumėte vieną dieną, nužmogėję besočiai.Nesiputokoit, situacija man labai gerai žinoma, ir tą dieną, ir dabar.O ko jūs čia taip vėlai po 5, 5 mėn atsibudote? Gal tamstai pačiam kalėjimu pakvipo? Ir išvis, jūs arba ta niekinga daugintoja, arba „gerbiamas„.......
Dina2 2021-07-19 16:42:00
Argi pragaras gyvunams ne daugumoje prieglaudose, kur normuotas darbo laikas ir ant 100 gyvunu 1 darbuotojas?? Kur sunys gyveno visa para po prieziura. Kaip avinas paskui banda.. Klike ne visa Lietuva. Uz visa nekalbekite. Klike tik tokie neismanantys ir nemastantys kaip jus. Nemate nei vienos nuotraukos ta diena ziuri i foto idetas po keliu dienu, kur sunys susirgdinti ir nualinti ir po keliu menesiu net foto idetos ir smeiziantys video. Primeluota, kad tik gyvunus sau pasilikti. Net spaudoje apie tai parasyta. Suinteresuotumas is visu pusiu del graziu sunu. Jus gal kinologijos teiseja, kad galite spresti apie panasuma i veisle? Ir visus tipus zinote ir anatomija?Mentalitetas taip, zemo lygio, net bendrauti zmoniskai nemokate.Vien izeidinejimai.
Dina 2021-07-19 11:27:10
Paties suinteresuotumas ginti šitą žmogų, kuris labai jau „keistai„ prisidėjo prie gyvūnų grąžinimo į pragarą, taip pat kalba pats už save.Mentalitete, tu mentalitete, ar čia reikia būti tolerantišku, kai akivaizdžiai visa Lietuva matė, kokios būklės buvo paimti šuvys iš tų gestapininkų ir kaip jie atrodo dabar.Ar taip turėjo atrodyti veisliniai šuniukai? Jie net nepanašūs buvo į savo veislės atstovus.O va, matrai Jakovui, jie buvo „be pažeidimų„, nes pinigai labai kvepėjo.Slėpkis tu greičiau, apgailėtinas žmogysta.
Dina2 2021-07-19 16:15:40
I kokia prieglauda? Jus ta diena matete? Ir kuria, turetumete zinoti.? Ir kuriems reikejo pagalbos? Jus skaiete visus vet aprasymus? Nei viename nebuvo paskirtas gydymas! Tai reiskia, kad serganciu sunu nebuvo! Ta ir konstatavo Gerb. gyd. Jakovas S. ir visi etikos komisijos nariai gerb. gydytojai. Jus nelokite nezinant ir nieko nesuprantant. Tvarte jums vieta, o geriau kaleime uz smeizima, izeidinejima ir kurstyma. Net nuotraukos ne tos dienos idetos, o po keliu dienu, savaiciu. Datos ta irodo.
Dina 2021-07-19 11:42:34
Lieti tulžį eteryje ant žmonių, tikrai būtų negarbinga, bet ant tokių nužmogėjusių tipų, tai tiesiog privalu.Ir ne tik eteryje.Kad jam sąžinė sudegtų (jums taip pat), tai blogiau negu tvartas.Beja, jūs čia nefilosofuokite apie liudininkus, nes aš taip pat mačiau savo akimis, kokios būklės buvo pristatyti šuniukai į prieglaudą, kuriems reikėjo skubios veterinaro pagalbos.Ir ji buvo suteikta.Tik Jakovui jie atrodė sveiki šunys, GĖDA IR BAISU !!!
Dina2 2021-07-19 10:23:18
Tvarte jus gimete ir gyvenate. Pagal jusu zema mentaliteta matosi. Jokios tolerancijos ir protavimo, ir idomu, kokios jusu vertybes-lieti tulzi ant zmoniu eteryje.... Tik pagieza, noras izeisti, smeizti nezinant tikru faktu. Esme ne rastlevoje menko mastymo zmogeli, o mintyse! Kaip tikra lietuve dziaugiasi, kai kaimyno namas dega ir zibalo i ugni dapila.
Dina2 2021-07-19 10:23:18
Dina 2021-07-18 21:30:45
Pagal Tamstos raštingumo lygį (pradinukai jau turi mokėti rašyti be klaidų), tai labai aišku, kokio tvarto jūs gyventojas ir kokios tamstos dvasinės vertybės.Vietoj to, kad aršiai ginate pinigų vergus, pasimokykite rašybos ir nedarykite sau viešai gėdos !!!
Dina2 2021-07-18 14:42:00
Aidas 2021-02-01 21:01:44
PAZIUREKIT VIDEO KAIP JAKOVAS YRA PAGAUTAS MELUOJANTIS, NAUDOJASI NELEGALIAI GAUTAIS DOKUMENTAIS IR SIAIP MANO NUOMONE YRA MENKYSTA. TEISME ATSTOVAUJA DAUGINTOJU PUSE, MELUOJA APIE GYVUNU BUKLES, KUR NET TEISMAS NEPATIKI JO PAVIRSUTINISKAIS VERTINIMAIS

As matau, kad pas ji legaliai gauti dokumentai su data, vmvt antspaudu ir teismo antspaudu. Nedezinformokite kvailai. Tuo lab apsimelavo Indre P. su Gabija!Norejo pakisti Gerb. gyd. Jakova S. ir dezinformuoti parodymus ikeltus i byla, klaidinant teisma! Kaip jos ten dviese persisiko burbuliuodamos ekrane ;D. Ar zinote, kad etikos komisija pilnai sutiko su Gerb. gydytojo Jakovo S. isvadomis byloje, apie kuria jus dezinformuotas ir priemete uz gryna moneta, ir nirstate neteisetai kaltindamas? Beto visi etikos komisijos Gerb.gydytojai parase atsiliepimus i vet.aprasymus, kurie buvo pateikti byloje. Ir jie nesiskire su Gerb.gyd. Jakovo S. nuomone ir atsiliepimais. Tad pries apsmeiziant zmogu isanalizuokite viska visapusiskai ir nesileiskite vedamas pasipiktinusiu, dezinformuotu ir nustojusiu mastyti savo smegenim zmoniu. O jus tu pagiezingu komentotoju dauguma. Veliava jums i rankas ir pirmyn :D
Leona 2021-02-01 21:01:53
As esu labai nusivylusi šiuo veterinaru. Tokio jo elgesio ir požiūrio aš nesitikėjau. Bet ačiū, atskleistos jo tikrosios kortos šiame "versle". Gali bandyti Jakovai meluoti kitiems, bet saves tai neapgausi - tavo kūno kalba tave vis tiek išduoda kad nesąžiningas asmuo esi.. Bumerangas tau grįš atgal ir tada neklausk kodėl.
Tomas 2021-02-01 21:42:08
Facebooke atsiliepimai trinami vienas po kito. Neapsigaukit, nepatekit pas sita menkysta Jakova. Pinigu vergas ir gyvunu kankintojas
Ar jus esate tokiu veiksmu liudytojas, ar tik nusprendete is surezisuotu, sufalsifikuotu, neistyrtu visapusiskai ivikiu ir tyrimu? Ar jus turite teise daryti isvadas nebudamas, nematydamas, nezinodamas tikroves ir ar jus esate vet. ligu ekspertas?Ar zinote, kad etikos komisija pilnai sutiko su Gerb. gydytojo Jakovo S. isvadomis byloje, apie kuria jus dezinformuota ir priemete uz gryna moneta, ir nirstate neteisetai kaltindamas? Beto visi etikos komisijos Gerb.gydytojai parase atsiliepimus i vet.aprasymus, kurie buvo pateikti byloje. Ir jie nesiskire su Gerb.gyd. Jakovo S. nuomone ir atsiliepimais. Tad pries apsmeiziant zmogu isanalizuokite viska visapusiskai ir nesileiskite vedamas pasipiktinusiu, dezinformuotu ir nustojusiu mastyti savo smegenim zmoniu. O jus tu pagiezingu komentotoju dauguma. Veliava jums i rankas ir pirmyn :D
Laura Laura 2021-02-01 22:56:36
Neičiau gyvenime į jo kliniką! GĖDA!
Ar jus esate tokiu veiksmu liudytoja, ar tik nusprendete is surezisuotu, sufalsifikuotu, neistyrtu visapusiskai ivikiu ir tyrimu? Ar jus turite teise daryti isvadas nebudama, nematydama, nezinodama tikroves ir ar jus esate vet. ligu eksperte?Ar zinote, kad etikos komisija pilnai sutiko su Gerb. gydytojo Jakovo S. isvadomis byloje, apie kuria jus dezinformuota ir priemete uz gryna moneta, ir nirstate neteisetai kaltindama? Beto visi etikos komisijos Gerb.gydytojai parase atsiliepimus i vet.aprasymus, kurie buvo pateikti byloje. Ir jie nesiskire su Gerb.gyd. Jakovo S. nuomone ir atsiliepimais. Tad pries apsmeiziant zmogu isanalizuokite viska visapusiskai ir nesileiskite vedama pasipiktinusiu, dezinformuotu ir nustojusiu mastyti savo smegenim zmoniu. Po tokiu jusu pagiezingu zodziu jus nei viena klinika turetu nepriimti!
Mant 2021-02-01 23:49:21
Brudas padugne
Matomai jusu pilnas vardas. Kas ant ko pasako, ant saves pasisako! Mastysenos sutrikimas tamstai.
Laura Laura 2021-02-01 22:56:36
Neičiau gyvenime į jo kliniką! GĖDA!
Rimantį 2021-02-02 09:06:08
Esu lb nusivylusi ir šokiruota. GĖDA VETERINARUI PALAIKYTI GYVŪNŲ KANKINTOJUS. AR TOKIA TURI BŪTI GYVŪNŲ GYDYTOJO MORALĖ???????
Jurgita 2021-02-04 20:59:05
GĖDA.Tikiuosi neužspringsi kruvinais pinigais!
Eilinis piktas pavydas nemastanciu, pagiezingu zmoniu.
Dina 2021-02-06 22:52:54
Buvo gerbiamas veterinaras, geras savo srities specialistas, daug padėjęs gyvūnų prieglaudoms, per ilgus darbo metus užsitarnavęs gerą vardą ir daugelio pasitikėjimą.Bet viskas sugriuvo per vieną akimirką, kai godumas pinigams užvaldė žmoniškumą ir žmonės pamatė šio, , gyvūnų mylėtojo ir gynėjo, , tikrąjį veidą.Žmonės įtūžo ir ne be reikalo.Ar gali būti šiam žmogui didesnė bausmė? Jį turėtų užėsti sąžinė, jei bent lašą jos turi.Net sunku suvokti, kad aplamai bet koks žmogus galėtų šitaip pasielgti, prisidedant pasmerkdamas tuos vargšiukus grįžti atgal į pragarą.
Parašysiu mūsų kalytės isoriją. Nuomonę sudarykite patys.

KT reikėjo atlikti vėl Jakovo klinikoje.

Operuotų gydytoja Margarita.

Kelis kartus gelbejo musu katuka.Aciu jums.Tai ko gero geriausia klinika kurioje buvome.Neigiamu komentaru daugiau turbut todel kad zmones neuzeina padekoti.O kai kas nutinka blogo pirmyn iekoti rekvizitu.Visos klinikos padaro klaidu.Mums buvo vienoje nustate neteisinga diagnoze ir paskyre visam gyvenimui gydyma.bet po keliu men vaistu vartojimo kreipiames i Jakovo klinika ir diagnoze buvo pakeista
Labai sutinku su išsireiškimu "Mirties konvejeris ir pinigų spaudimo mašina". Šioje klinikoje mūsų šuo buvo nepilnai ištirtas, gydomas neteisingai, dėl to galiausiai viskas baigėsi tragiškai. Per savaitę gydymo, šuns sveikata negerėjo, todėl kreipėmės į kitą vet kliniką. Ten sužinojome, kad šuo visgi sirgo ne tulžies pūslės liga, o inkstų nepakankamumu. Visą savaitę, kai ėjome į Jakovo kliniką ir šuo gavo didžiulius kiekius vaistų, jam buvo dar labiau pakenkta. Galiausiai Niko nebeišgydėme...
Gyvūnai priimami konvejeriu, vienas po kito, vet. gydytojai laksto pirmyn ir atgal, o prie paciento prieina gal tik kelioms minutėms, todėl nenuostabu, kad diagnozė ir tyrimai nebuvo atlikti tokie, kokių reikėjo. Nebuvo suteikta normali informacija apie ligos gydymo eigą, reikalingą mitybą, ligos priežastį. Be to, nesvarbu, kada esate užrašytas, vis tiek lauksite eilėje bent 20-30 min. Taip buvo ir prieš covid, ir per jį.
Jakovo klinikos tikrai nerekomenduoju, jei turite galimybę gydykite savo augintinius kitur.
pyyyyyp 2021-02-02 15:08:10
pradažna škura, tas save vadinantis "vet.gydytoju", greičiau gyvūnų nacis, o naciai turi pūti kalėjime !!
Pas psichiatrą nueik prieglaudine
Pražuvo pas juos mano šuo. Padarė gomurio operaciją pranc. buldogui. Nežinau ar buvo reikalinga. Šuniui ėmė blogėti kasdien. Tada paėmė į stacionarą stebėjimui. Kitą dieną paskambino, kad padarė tomografiją ir kad jam smegenų auglys ir nieko nebegalima padaryti. Nežinau, kaip buvo iš tiesų. Gyd. neparodė nei kompiuterinio tyrimo, nei ką nors paaiškino. Tiesiog nenorėjo matyti. Ką reikėjo galvoti?
P.Jakovas turėtų paaiškinti savo darbuotojams, kaip reikia elgtis. Buvau pritrenkta tokio "bendravimo".
Dove 2021-02-03 19:20:46
Visada galvojau, kad Jakovo klinika pati geriausia Vilniuje... Labai gaila, bet realybė pasirodė esanti kitokia... jei jūsų gyvūnui reikia tik suleisti ar sulašinti vaistų, ar paskiepyti, tai tą padaryti šios klinikos gydytojai tikrai sugebės. Bet jei gyvūnui reikia rimto gydymo, ar reikia nustatyti diagnozę... tai šie veterinarijos gydytojai tik tems iš jūsų pinigus, o padėti nesugebės... Aš pati šioje klinikoje, per plauką, nepraradau savo augintinio. Po kasdienio lankymosi ir pravesto gydymo jie man pasiūlė - užmigdyti (jų žodžiais-autanazuoti!), o juk kalbama apie mylimo gyvūno gyvybę... Gerai, kad aš nesu patikli. Niekada nepriimsiu sprendimo išgirdusi tik vieną nuomonę... Tai ačiū dievui, kad ėmiausi ryžtingų žingsnių, kad jį išgelbėčiau... Kreipiausi į kitą Vet. kliniką. Šiandien mano "nurašytas" draugas po operacijos (kurios nesugebėjo atlikti Jakovo klinikoje), jaučiasi puikiai, laksto, žaidžia, ėda, eina į lauką...Aš taip džiaugiuosi! Būkite visi atsargūs, netikėkite, kreipkitės ir išklausykite kelių gydytojų nuomonę... nepasmerkite savo gyvūnėlių... Nepatikėkite savo augintinių šiems Jakovo klinikos nekompetetingiems veterinarams...
Sakykite į kurią vet. kliniką kreipėtės? Galvojame operuoti, reikia rinktis gerą chirurgą..
olga 2016-08-01 20:11:53
Tokio nemandagumo, erogancijos nesu mačiusi, tikslios diagnozės nebuvo išvardinta, apžiura labai paviršutiniška, informaciją reikia traukti žniplėmis, kainos nerealios.Bandyta skambinti dėl kai kurių klausimų, gyd.nesiteike perskambinti, turbut per žemas lygis...Kreipiausi į kitą vet.gydyklą, -diagnozė nesutapo, šunį išgelbejom.Didelis ačiū Jeruzales vet.klinikos med.personalui.Gyd.Margarita nekompetitinga, mano manymu visiškas nulis, tik begalybė erogancijos ir pasitikėjimo savimi.
Drįsiu paprieštarauti. Gydytoja Margarita yra puiki. Operavo ir vis dar gydo mūsų katytę Mūrką. Prieš vežant operuoti domėjausi gydytoja, keletui žmonių nepatiko jos šaltokas bendravimo būdas (nors su mumis visada bendravo maloniai), bet net ir jie sakė, kad gydytojai "rankos duotos nuo Dievo". Mariumi ir Margarita pasitikiu ir labai gerbiu. Žmonėms nedirbantiems tokio darbo, sunku suvokti ką reiškia gydyti. Nepamatuoti pacientų lūkesčiai, amžinas nenoras mokėti už paslaugas, amžinas pyktis, kad reikia laukti, nors tuo metu galbūt kažkam teiki neatidėliotiną pagalbą... MARGARITA, nežinau, ar perskaitysite šį komentarą, bet esat puiki gydytoja. Jaučiu, kad esat sąžininga ir geros širdies. Nenusivilkite pacientų savininkais, daugelis Jus myli ir gerbia.
Didžiausios sėkmės.

"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur
"Akropolis Group" pirmojo pusmečio pajamos siekė 36 mln. Eur 09-27 20:49
Prekybos ir pramogų centrų plėtros ir valdymo bendrovė "Akropolis Group" pirmąjį 2021-ųjų pusmetį gavo 36 mln. Eur pajamų ir uždirbo 27 mln. Eur pelno prieš mokesčius, palūkanas, nusidėvėjimą ir...
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom"
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su "Gazprom" 09-27 20:37
Vengrija pasirašė naują ilgalaikę sutartį su Rusijos dujų milžine "Gazprom", o dokumento pasirašymo ceremoniją tiesiogiai transliavo Vengrijos vyriausybė.
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą
LB patvirtino Šiaulių banko 250 mln. Eur obligacijų prospektą 09-27 20:24
Lietuvos bankas pirmadienį patvirtino Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko (ERPB) bei vietos akcininkų valdomo Šiaulių banko 250 mln. Eur vidutinės trukmės obligacijų prospektą dėl šių...

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%