Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę J. Gulbinienės įmonė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę J. Gulbinienės įmonė

Atsiliepimai apie J. Gulbinienės įmonė

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie J. Gulbinienės įmonė

Labai nusivyliau jusu tortas konkoreziukas
Labai ačiū už nuostabų tortą tėvelio 90-mečiui.Ir papuošimas ir skoniis 10 balų.Tortas tiesiog tirpsta burnoje
Didelis didelis ačiū
Vilniuje prie CUP labai bjaurus aptarnavimas, maza to ir apgaudineja. Jau labai pavargusios, kiek neuzeik, pastoviai tuscia. Suprantama, kad reikia ir i namus parsinesti saldumynu.
Užėjome išgerti kavos su kanelėmis. Pasažas pas Juozapą. Nuotraukos kalba už save....
Pirkau tortą 23d. Gruodžio labai nusivyliau tortu Konkoriežis visai ne tas skonis kaip buvo. Gal prieš šventes pradėjo taupyti, tik ar apie tai žino savininkai. Labai gaila nusivyliau daugiau nepirksiu jų produkcijos.
Šiandien baisiai nusivyliau tortų puošyba.. Užsakiau vaikui tortą, nusiunčiau net keturias nuotraukas (pirmos dvi nuotraukos), koks turėtų būti, kalbėjau su tą dieną dirbus darbuotoja (visa nepatenkinta, susiraukusi, nemaloni, bet naiviai tikėjausi, kad viskas bus gerai, juk nuotraukas siunčiau, nes ji paprašė). Atsiimant negalėjau patikėti, tai ką matau (trečia nuotrauka)... Nežaismingas, niūrus, o prašiau ryškaus, spalvoto.. Vaikas nusivylė..
Jūratės Gulbinienės įmonė
2018-04-30 22:32:41 IP 213.190.47.250
Lukas 2018-04-28 04:18:11
Su draugu 4 menesius ruosemes Fitneso varzyboms ir jau is anksto buvom suplanave. kad po varzybu valgysim Simtalapi ir Skruzdelyna, nes 4 menesius "sedejom" ant grieztos dietos..
Prisiminiau J.Gulbinienes torta "Kankorezis" kuri valgiau pries kokius 5 metus, bei simtalapi kuri irgi teko valgyti pries pora metu, tad pasiuliau draugui, kad reikia uzsakyma daryti butent pas J.Gulbiniene, taciau tai buvo didele klaida..
Simtalapis buvo tragisko skonio.. Visiskas saldalas. Aguonos paskendusios didelyje cukraus kiekyje, simtalapio teslos praktiskai nerasta, o ta kuri buvo visa permerkusi riebaluose.. Zodziu visiskai nevykes gaminys.
Skruzdelynas irgi labai prastos kokybes, lakstai kazkokie pigaus skonio, cukraus privaryta, medaus skonio net nesijaute..
Pazistami, sake jog neseniai uzsisakinejo torta "Kankorezi, kuris irgi buvo tragisko skonio..
Apibendrinant, J.Gulbinienes imone kazkada buvo tikrai labai auksto lygio, nes matomai nebuvo tiek daug uzsakymu arba tiesiog viskas buvo daroma kruopsciai ir is geru produktu, dabar si imone nusirito iki labai zemo lygio kepyklos, kur cukrus yra pagrindinis ingredientas, bei viskas daroma atmestinai.. Kokybe is puikios tapo TRAGISKA!
Daugiau cia niekada nieko nebepirksiu, teks ieskoti geros kepyklos, kur gaminiai yra verti mokamu pinigu.
Sveiki, Lukai, labai nemalonu, kad Jums papuolė nekokybiški gaminiai. Visuomet reaguojame į klientų pastabas ir mums tai yra svarbu. Labai pagelbėja klientai, kai atneša įvertinti nepatikusius gaminius. Į kokybę tikrai kreipiam didelį dėmesį, tačiau pasitaiko klaidų. Atsiprašome už Jus nuvylusius gaminius ir dėkojame už pastabas, kurios padeda pasitaisyti.
Daug kartų pirkau grybuku, bet jau antrą kartą iš eilės nusivyliau, kadangi teko nusipirkti jau pasenusių grybuku. Tarp šviežių jie pamaiso ir senų. Vieną valgai minkštas kita imi jau daug kietesnis. Prieš paskutinį kartą perkant pasitaikė vienas grybukas su indų ploviklio prieskoniu.
Taigi, Kalėdos... Macaulay Culkin ir vienas namuose, bei tortas kankorėžis iš J. Gulbinienės. Šitie dalykai eilė metų buvo neatsiejama mūsų šeimos Kalėdų dalis. Tik ne šiemet! Su "vienas namuose" viskas tvarkoj, bet kankorėžis... Iš jo likęs tik vardas. Kankorėžio apibrėžimas: spec. kepimo baltyminiai lakštai pakaitomis su trapios tešlos lakštais pertepami trijų dalių virtu sviestiniu kremu su riešutais. Visada mėgavomės šiuo tortu, jame užteko visko, tiek riešutų, tiek kremo, tiek morengo. Bet šiais metais mūsų kankorėžis buvo kažkokios riebios masės kruva su trupučiu lazdyno riešutų. Morengo rasti pavyko tik išrinktiesiems ir tai minimaliai. Jausmas, lyg valgytum margarina sumaisyta su kakava ir šiek tiek lazdyno riešutų. Nežinau, kaip reikės gyvent... Jaučiu lyg dalelė manęs būtų išplėšta kartu su tuo dingusiu morengu iš Jūratės torto. Kalėdos man jau teiks nebe dziaugsmą, bet nerimą ir nusivylimą. Jau smūgis buvo, kai sužinojau, jog Kalėdų senio nėra, o dabar dar ir ivykiai su Kankorėžiu.... Belieka tik viltis, kad tai tebuvo vienkartinis atvejis, o ne sistemingas gaminio sąnaudų piginimas.
Kalėdoms buvau užsakiusi 2kg tortą "Napoleonas" be specialau puošimo, nes "Napoleonas" būna apibarstytas trupiniais ir kažkokio ypatingo puošimo jam nereikia. Kai atsiėmėme, vien nuo vaizdo jau buvo nemalonu, labai neskoningas ir prastas papuošimas, tortas atrodė kaip iš turgaus.......jau vien išvaizda nebuvo panašus i "Napoleoną". J. Gulbinienės puslapyje parašyta, kad šis tortas - tai trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kavos kremu su brendžio arba romo aromatu.....Deja, kremas buvo tragiškas, baltas sviestinis riebus ir visai ne toks plikytas, koks turi būti, vėlėsi visiems burnose, lakštai kieti kaip akmenys, vos galėjome jį pjaustyti, skonis baisus, tai greičiau vaizdu ir skoniu priminė pasenusį ir kietą pyragą "Seklyčia", nei skanų tortą "Napoleonas". Buvo labai apmaudu ir gėda prieš svečius. Visi kraipė galvas, tai buvo tiesiog akibrokštas, už kurį sumokėjome 29 Eurus...... Kaip galima šiais laikais prie tokios konkurencijos žmogui pakišti tokį šlamštą......Ateityje šios firmos parduotuves aplenksime iš tolo ir kitiems patarsime nesikreipti, yra kur kas geresnių firmų.
Gerbiama Jūrate,

nuoširdingai dėkojame Jūsų įmonei už skanų, originaliai, operatyviai, su fantazija ir meistriškumu pagamintą ŠIMTALAPĮ. Jūs esate tikri savo amato profesionalai.

Linkiu Jums kuo didžiausios sėkmės!

Pagarbiai UAB “Manovita”
Direktorė Nona Mazurienė
Sveiki, norėčiau jums padėkoti už nuostabią jūsų kondiceriją, už skanius ir šviežius gaminius!!!Užsakinėju ne pirmą kartą, ir visada gaunu malonių emocijų, jūsų gaminiai visada skanūs ir švieži.Ačiū jums už patarimus ir malonų bendravimą.Sėkmės jūsų visam kolektyvui, gyvuokit ir džiuginkit savo juvelyriniu darbu daug metų!!!AČIŪ!!!
Pirkau spalio 23 d simtalapi. Taciau labai nusivyliau kokybe. Tai buvo panasu i aguonu vyniotini ir net nepanasu i simtalapi.
Pinigai dideli, o skonis vien aguonos ir cukrus, kas tai per receptas? kazkas baisaus. Nerekomenduoju ne vienam pirkejui tai patirti.
Is imones visas pirkdavom torta senuoliukas bet dabar ta kokybe ju labai suprastejo net maximos tortai skanesni atrodo nei cia kur moki gana nemazus pinigus tai galetu ir kokybe atitikti
Pirkome tortą kankorėžis skonis pakites indigrijantai baisūs, moringo neliko, riešutų visiškai nedaug. Šį tortą mes pirkadvome jau 5 ar 6 metai bet po paskutinio pirkimo vakar 2017.03.14 kažkas baisaus!
Nerekomenduoju ir tikrai pats čia į Alaušo g.Kaune negrįšiu, kaip ir į įmonės kitas parduotuves.
Pirma karta kankorezi paragavau bemaz pries 15 metu. Nuo to laiko esu istikima sio torto valgytoja, labai labai skanus tortas!
Tortas už 100 eurų, kurio neįmanoma valgyti
Vaikų gimtadienio proga užsakėme 2-jų dalių tortą, kurio nevalgė nė vienas vaikas (iš 10 vaikų nevalgė nė vienas). Morenginio torto dalis nuo kiekvieno prisilietimo birėjo kaip pienės pūkai, o su šaukštu valgant trupinius atrodė kad ištiks hiperglikeminė koma. Kita dalis buvo lygiai tokia pat saldi, ir jeigu suaugusiems neatrodė vaizdas bjaurus perpjovus, tai vis dėlto vaikų nuomonė buvo visiškai kitokia...dėl pertepimo ir priemaišų su neaiškiais vaisiais, kurie atrodė kaip košė, vaikams kėlė pasibjaurėjimą. Finiše nuo torto buvo nurinkti papuošimai kurie dėl bjauraus saldumo po to buvo išmėtyti kieme. Taigi renkantis tortą vaikams tikrai ko gero sekantį kartą ieškosime geresnių konditerių, kurie išmano ką mėgsta vaikai, kaip turi atrodyti ir kokios konditerinės medžiagos turi būti naudojamos gaminant tortus vaikams...Labai gaila, bet po šitiek metų šitai kompanijai klientas tampa neįdomus. Manau kad už 100 eurų tikrai galima gauti kokybiška tortą
Užsakėme tortą krikštynoms ir tikrai nenuvylė. Tortas skanus, svoris atitiko, papuošimai buvo tokie, kaip ir prašėme. Tad nesigailim, kad būtent čia užsakėme, nors ir pirmą kartą sakėme. Tortas buvo 'Smaližius'. Ačiūū!!
Uzsisakiau torta kaledom...ir labai gaila, bet nuvyle. Prasiau, kad papuostu kalediskai :), tai gavau ant torto eglutes formos lipdini su prideta lazdele nedidele.Matosi, kad moteriskes neturi nei skonio, nei noro pasistengti. Torto skonis irgi ne kas, truko riesutu, kremo privaryta, net trapaus sluoksnio nesijaucia. (tortas buvo Konkorezis) Be to dar uz tai, kad uzsisakiau torta ir paprasiau papuosti kaledu tematika, o ne pirkau parduotuveje, uz kilograma sumokejau po 2 eurus virsaus. Be to visi ju kepiniai yra labai saldus ir brangus. Daugiau tokios klaidos tikrai nedarysiu...Lai Kaune savo ismone rodo, o Vilniuje tikrai rasim ir skanesniu, ir grazesniu.
Uzsisakem torta krikstynom.Atsiimant paaiskejo kad kaina isaugo vos ne dvigubai.1 kg.27eu.Torto skonis baisus.Turejome didele geda pries svecius.Jau geriau parduotuveje butume nusipirke.
Ačiū už skanų vestuvinį tortą.
O Dieve! 4 paskutiniai atsiliepimai iš to paties IP adreso.... siaubas.. kaip gaila, jei įmonės darbuotojai rašo netikrus atsiliepimus....dabar jau galvoju ar užsisakyti iš jūsų..
Gyvuokit dar ilgai.Jūsų tortai ir pyragai visada švieži ir skanūs.Ačiū.Linkiu daug klientų.
Jūsų kepami konditeriniai gaminiai nerealūs.Sėkmės.
Gimtadienio proga kolektyvas užsakė Jūsų tortą "Rududu".Puikus, labai labai skanus.Sėkmės kuriant ir gaminant.Ačiū nerealų skonį.
laba diena, labai noriu padėkoti Jūsų kolektyvui už labai skaniai iškeptą šimtalapį.Pyragas tirpstantis burnoje.Ačiū.Visi svečiai buvo nustebinti.
Aciu J.Gulbinienes imonei uz skanius ir grazius tortus.Boso dienai uzsakinejom sefui torta "Margenis", tai 13 zmoniu vos uzteko 2, 5 kg.Buvo labai skanus ir grazus.Aciu visam Jusu kolektyvui.
Vestuvių tortas nuvylė, papuošimai buvo purvinos žalios spalvos. Juolab svoris neatitiko, truko daugiau nei 1 kg. Gulbinienės įmonėje apskritai problemos su svoriu, tačiau kažkodėl apsirinka į savo pusę. Pinigus grąžino, tačiau kas būtų, jeigu torto pritrūktų svečiams? Juolab antrą torto aukštą padarė visai kitą nei užsakinėjome, labai neprofesionalu,
Labai patiko Gulbinienės tortai, tad artėjant vaikų gimtadieniams išsirinkome tortus šioje įmonėje...pirma- vienas tortas buvo užsakytas liepos 7d. 12val....atvykus šiuo laiku, dar torto nebuvo....galų gale 12.30-atvyko.
Tortas (sumokėta 53, 04 eur. už 2, 3kg tortą) :
1.buvo padarytas nekruopščiai- turėjo būti būti bateliuose užrašyta- Viktorijai 16, taip buvo...bet...16 apsitrynę, vardas įkritęs kažkur viduje batelio ir net nesimato....pardavėja paskė: na, pasitaisysit...
2. neatitiko užsakyto svorio
3. užsakytas buvo "kankorėžis", tačiau...toli gražu...nepanašu (nebent šalia buvęs)... ir riešutų visame torte radome tik 3.
Tikrai esu labai nusivylusi, nes kainos labai didelės, o kokybės nėra.
Pasirinkome Gulbinienės įmonę savo vestuviniam saldžiam stalui - pirkom keletą šakočių ir vestuvinį tortą. Nesitikėjau tokio neprofesionalumo iš ne vienerius metus dirbančios, iki šiol patikimai atrodžiusios įmonės. Atvažiavę pasiimti vestuvinio torto pamatėme, kad ant jo viršūnės nėra jaunavedžių figūrėlės, kuri buvo užsakyta ir už ją sumokėti pinigai. Pardavėja tik gūžtelėjo pečiais, sako, , tai gal rytoj tiktų jums, jei padarytume?'' NE, netiktų, juk rytoj mūsų vestuvės. Kadangi jau kitą dieną mūsų šventė, neturėjome galimybės užsisakyti figūrėlę iš kur nor kitur, juolab buvo vakaras ir niekas nedirbtų. Labai apmaudu, kad tokią svarbią dieną kaip vestuvės nuotaiką sugeba sugadinti kažkieno neprofesionalumas, žioplumas ir nemandagumas - juk galima buvo paskambinti ir pranešti, kad nebus figūrėlės, kad pamiršot, kad nepagaminot ar pan. Niekam nerekomenduočiau rinktis įmonės, kuri šitaip negerbia, nevertina kliento ir net nesuvokia atsakomybės gaminant vestuvinį tortą.
Sveiki, esame labai nusivylę Jūsų produktu... iš tiesų net galima sakyti, jog Jūsų neatsakingų darbuotojų "kūryba" sugadino mums šventę.. nežinau kas čia kaltas bet esame labai liūdni ir pikti todėl ir rašome šį skundą..2015 04 18-ai dienai buvome užsakę tortą pirmąjam vaiko gimtadieniui...prašėme kad būtų 1, 500kg, o gavome 800gramų tortą!!!! Atrodo jis tikrai apgailėtinai... mažas visų pirma....ką mums svečiams duoti reiks? Visų antra, prašėme didelėmis raidėmis užrašyti - KRISTIJONUI 1, o parašyta taip, kad vos matosi, nors žinoma, kur tilps raidės dar ant tokio miniatiūrinio torto... trečia, prašėme, kad tortas būtų su mašinyte, kokia nors mėlyna pasakėme, bet tik ne su žaibu makvynu...o ką gavome? - kažkokį "kamazą" su žaibu makvynu... baisu...tokio negražaus torto niekada nesu mačiusi..tikriausiai namie pati gražiau padrysiu..dar turiu šiek tiek laiko...iš tiesų, vyras paimė tortą, jeigu būčiau aš atvažiavusi, būčiau tikrai neėmusi jo...atrodo, jog tortas padarytas "ant greičio" ir "belekaip", su nuostata, aj tiks... tikrai žadu visur kur tik įmanoma parašyti skundą apie jus, ir juo labiau visiems žmonėms niekada nesiūlyti Jūsų kūrybos.. anksčiau imėme ir vestuvėms ir krikštynoms iš Jūsų, viskas buvo gerai, ir skanu ir gražu...o dabar, net gėda rodyti tokį tortą kažkam...ar kolektyvas pasikeitė, ar kas nesuprantu, bet tikrai esu siaubingai nusivylusi....ačiū už sugadintą šventę.
Laba diena, esu labai nusivylusi Gulbinienes tortu, uzsakinejau vaikams pirmajai komunijai, atrodo uzsakymo pageidavimai nelabai dideli, surase visa torto apibudinima, bet kaip atejau pasiimti, pamaciusi torta apsiverkiau ta ka isvydau.Net pardaveja sutiko su manimi kad pagal tai ka rase neatitinka, nes mat pasirode tortu gamintojoms kad taip bus graziau, negu mes norime.Moku uz torto kilograma 44 litus, ir noriu gauti ka as noriu, drugeliai ant torto vos iziurimi vos 1 cm ir tie patys 5, o kataloge buvo visai kitokie, paskui sakote kad pabrango drugelis iki 5 litu i labai greit kainos kyla vadinasi i diena po lita o jei buciau dar anksciau uzsakiusi butu dar brangiau, manau kad tai jau i ta kaina iskaiciuota, vienam kampe visos gelytes sugrustos o kita puse torto vos ne tuscia, ant sonu norejom drugeliu ir gelyciu o jis tuscias, nes tipo nesilaiko, bet kaip uzsakinejom tai jos kazkaip laikesi ir zodziai turejo buti ant juosteles uzrasyti o jie buvo ant pacio torto uzrasyti, uz visa sita GROZI sumokejau 104 litus, vaikai torto laukia paemiau, nes per para laiko man jau niekas nepadarys torto pagal uzsakyma. Negana to parnesusi torta namo pamaciusi dukra apsiverke nes visai neto norejo.Buciau zinojusi kad jai nepatiks buciau ir neemusi, bet buvau palikusi i 20 lt avanso nors sake nereikia, bet galvaju visur ima ir as duosiu, kaip pasakiau kad neimsiu tai man grazino tik 80 lt, bet kiek teko girdeti, galiu atsisakyti ir man turi visus pinigus grazinti. Zinot tikrai jusu firmos niekam nerekomenduosiu, Ir ACIU jums uzsugadinta musu grazia svente.

Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Kovo 11-osios g. 67, LT-50357 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; kavinės, klubai, barai, restoranai; konditerija, saldumynai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus. Pagrindinis įmonės principas – aukšta produkcijos kokybė, geras skonis, kuris pasiekiamas naudojant...
Ambertonas
Adresas: Taikos pr. 98, LT-51177 Kaunas.
Veiklos sritys: chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; higienos reikmenys; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Vilniaus g. 31, LT-01402 Vilnius.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%