Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nordcurrent Group, UAB

Atsiliepimai apie Nordcurrent Group, UAB

Nordcurrent

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Nordcurrent Group, UAB

Jeigu planuojate įsidarbinti, ieškokite kitos įmonės. Iš jūsų bus reikalaujama arti juodai, bet atlyginimas bus mažesnis vidutinio atlyginimo už tokį darbą (neskaitant viršvalandžių ir intensyvumo). Patirsite psichologinį smurtą nuo vadovybės ir jūs nebusite vertinami kaip žmogus. Tai yra labiausiai jaučiama dirbant QA (testavimo skyriuje). To skyriaus vadovas nesuorganizuos kad jūsų darbas eitu sklandžiai, o gavus ragu nuo savo vadovų jis mes kaltę ant jūsų (dėl ko žinau buvo išmesti gabus žmonės). Jūs dirbsite senomis technologijomis ir principais, tai visa patirtis nebus naudinga kituose įmonėse. Jūsų susirašinėjimai (net ir facebooko) būs stebimi. Asmeniškai patiriau mobingą nuo senesnių darbuotojų, dėl ko turėjau išeiti ir kreiptis pagalbos. Džiaugiuos, kad išėjau ir gailiuos, kad išvis čia dirbau.
Teko dirbti šitoje kompanijoje. Pora dalykų, kuriais norėčiau pasidalinti:
1) arogantiškas vadovybės elgesys. Į tave visada žiūrės iš aukštai, o tai reiškia derybuose yra labai sunku pasiekti kažko naudingo sau.
2) priverstinai reikalauja (net į vidines taisykles yra įrašyta), jog privalai imti atostogas 10 darbo dienų būtent tarpušvenčiu laikotarpiu.
3) tau NEPRIKLAUSO 1 valanda trumpesnė darbo diena prieš švente.
4) Darbuotojai svarbias naujienas gauna paskutiniai - net jeigu tai liečia projekto atšaukimą, kuriame jau ilgai dirbi.
Teko dirbti šioje įmonėje ilgiau nei pusę metų, per juos pavyko pamatyti ir pliusų ir minusų, kuriuos aprašysiu tiems, kurie nori pasidomėti įmone prieš įsidarbinant. Įmonė sėkminga ir turinti nemažai projektų, kai kurie iš jų populiarūs visame pasaulyje, dėl atlyginimų galima derėtis, nuomonė bus išklausyta ir apsvarstyta.
Darbo pokalbio metu buvo pateikta melaginga informacija, buvo spaudžiama dirbti viršvalandžius (iš anksto nepranešus), kurie neapmokami, o ir valandos negrąžinamos, nors teigiama, kad jos yra kažkur "pažymimos". Taip pat įmonėje projektai valdomi archajišku metodu, naudojamos senos technologijos, nevyksta jokie apmokymai nei vadovams, nei darbuotojams, taigi vadyba kai kurių įmonėje dirbančių žmonių labai žemo lygio ir neprofesionali. Taip pat svarbu paminėti, kad įmonėje labai griežtas darbo grafikas, visi privalo išeiti į atostogas daugiau nei dviems savaitėms šventiniu laikotarpiu, didelė darbuotojų kaita, sena įranga ir nemaloni aplinka bei vidinė kultūra. Buvo ir kitų, mažiau reikšmingų dalykų.
Dirbant įmonėje teko patirti ilgalaikį psicholiginį spaudimą, dėl kurio galiausiai teko kreiptis į gydytojus. Šios įmonės nerekomenduoju, ypač jei norite dirbti testavimo skyriuje. Tačiau yra žmonių, kurie dirba šiai įmonei jau daug metų, taigi galbūt kituose skyriuose sudaromos patenkinamos sąlygos.
Laiko sugaišimas
2017-10-24 19:54:31 IP 65i7nc17
Mano nuomone, įmonė ieško gabaus, tačiau pusvelčiui dirbsiančio darbuotojo. Darbo skelbimas įkeliamas naujai beveik kas mėnesį. Bet turbūt neatsiranda taip nusipiginusio darbuotojo. Siūlau negaišti laiko ir net nemėginti pretenduoti, na nebent yra noras dirbti iš idėjos, ar vardan praktikos...
Sutinku su buvusiu komentatoriumi.
Pokalbio metu neatskleidžiamas konkretus atlyginimas.
Vadovai su potencialiai darbuotojais bendrauja iš aukštai ir įžeidžiai. Pokalbis vyksta tonu, jog atrodo, kad bandai darbintis pardavėju į turgavietę. Neatsako į konkrečius klausimus.
Išbandymui duodama sudėtinga specializuota kūrybiška užduotis, tačiau darbdavis nepateikia vertinimo kriterijų. Kaip jūsų darbas bus vertinamas neaišku. Juolab, jog užduoties sėkmingas atlikimas negarantuoja jog būsite įdarbintas.
Būkite atidūs norėdami įsidarbinti šioje įmonėje:
1. Dažnai keičiami darbuotojai.
2. Įdarbinimo specialistas neturi elementarių bendravimo įgūdžių. Nemandagus, įžeidus komunikavimas.
3. Kalbant apie konkrečią darbo poziciją- atlyginimas neatskleidžiamas pirmo pokalbio metu.
4. Pirmiesiems darbuotojo išbandymams duodama techniškai ir kūrybiškai sudėtinga užduotis. Atlikus užduotį, gali būti pasinaudota jūsų sukurta intelektualine nuosavybe neatlygintinai. PVZ. Jūs gerai atlikote užduotį. Jūsų darbas panaudotas ir tapo įmonės nuosavybė. Nepaisant to- jūs nebuvote įdarbintas.
Mano patarimas- labai atidžiai išstudijuokite darbo sutartį prieš pasirašydami. O, jei jau nusprendėte bandyti, tai netgi darant išbandymo užduotys, pasirašykite sutartį dėl darbų autorystės. :)

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%