Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nordcurrent Group, UAB

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Nordcurrent Group, UAB

Žaidimų dizaineris
2021-09-06 12:05:39 IP 2cfq81t5
Labai įdomu stebėti reakciją į @Darbuotojas komentarą.

Aš šioje įmonėje dirbu jau ketverius metus ir nesu susidūręs nei su psichologiniu smurtu, nei su grasinimais, nei su kitokiais neigiamais dalykais. Mano nuomonė yra išklausoma, darbas yra vertinamas, o kolegos pozityvus ir draugiški. Labai normalu, kad per 19 metų įmonės gyvenimo buvo ir probleminių žmonių (visuose įmonės lygiuose) ir gal nevisai tinkamų sprendimų, bet per pastarąjį penkmetį buvo įdėtos gigantiškos pastangos sutvarkyti įmonės kultūrą ir atmosferą.

Tiek čia rekvizituose akcentuojamos žiemos atostogos panaikintos, valanda švenčių dienomis suteikiama, vykdomos darbuotojų pasitenkinimo apklausos, atnaujinamos technologijos. Kaip ir visur gyvenime, kartais nebus gero fit, bet už betkokį santykį atsakingį yra du žmonės, o ne vienas.

Overall žaidimų dizainerio specialybėje jaučiuosi labai daug išmokęs ir patobulėjęs dėka gan didelės suteikamos laisvės ir labai profesionalių kolegų.
@Darbuotojas

per daug vertini kompanija, kur vienas is vadovo grasina dot per snuki, jai jam kazkas nepatiks :)
ant kiek reik but atitolusiam nuo realybes
kad tokia reklama cia rasyt...
Sioje imone dirbu keleta metu ir, manau, Nordcurrent Group yra patikimas darbdavys ir dabar, ir ziurint i ilgalaike perpektyva.
Imone sekminga pasauliniu mastu, kuriami ir leidziami zaidimai populiarus, o projektai sekmingi. Taipogi, jei patinka mobilieji zaidimai - nuosirdziai siulyciau sekti imones darbo skelbimus. Koks malonumas, kai pvz. Apple paskelbia musu kurta zaidima Game of the Day!). Imone auga bei pleciasi.

Manau, kiekvienoje darbovieteje yra tam tikru smulkiu niuansu, bet kas liecia vadovu ir bendradarbiu elgesi, skiriamas uzduotis - buna viskas aisku, greitai gaunu atsakymus ir kt., todel jei turime kazka padaryti greitai ir gerai - mes galime. O jei neaisku, jauciuosi laisvas klausti. Neretai naturaliai nutinka taip, kad padarai kiek daugiau nei taves praso ir man tai sukelia pasitenkinima, esu naudingas. Laikau save isitraukusiu darbuotoju, “sergu” uz imones sekme.
Vadovai geranoriski, darbuotojo nuomone cia reikalinga ir isklausoma. Taigi, sioje kompanijoje vyksta abipuse komunikacija.

Zinoma, darbuotojas turi stengtis, buti sumanus, orientuotas ir deti pastangas gerai atlikti savo darba, atliepti imones lukescius bei siekti rezultatu, buti lojalus.
Buna, kad darbo daug, bet juk taip jau buna visur, o uzduotys ir ju atlikimas cia planuojami kaip imanoma efektyviau.
Smulkmena, bet darbo diena pries sventes buna 1 valanda trumpesne, kai buna menesinis renginys taipogi darbas baigiamas kiek anksciau.

Jau kelis menesius imones ofisas puikiame, naujame, dazais kvepianciame pastate su patogia parkavimo aikstele, salia daug vietu pavalgyti, Senamiestis pasoneje. Penktadieniais imone vaisina skaniais pusryciais su vaisiu sultimis, kasdien darbuotojai ragauja vaisiu, darzoviu, kokybiskos kavos, vandens ir kt.; rengiami kasmenesiniai renginiai - ju metu darbuotojai sveikinami su gimtadieniu, taip pat svenciamas imones gimtadienis bei Kaledinis vakarelis (zinoma, karantino metu kontaktiniai renginiai nevyksta), patys darbuotojai taip pat kartais susiorganizuoja rengini gamtoje vasara.

Kolegos, su kuriais bendrauju, yra motyvuoti, mandagus, darbstus, protingi, patenkinti ir, kai reikia, pasirenge padeti. Man rodos, naujokui pas mus gana paprasta ir jauku.

Mano geriausios rekomendacijos!
Buvęs Darbuotojas
2020-11-28 14:43:25 IP 5f4socds
Šioje kompanijoje dirbau iki praeitų metų vidurio. Kaip žmogui, svajojusiui apie žaidimų industriją kaip gyvenimo tikslą, man tai pasirodė kaip tobulas šansas žengti pirmąjį žingsnį. Tačiau darbas šioje kompanijoje galiausiai vos ne visiškai sugriovė mano kūrybingumą ir norą dirbti šioje industrijoje. Vadybininkai stebi tavo darbą per giliai ir visiškai ignoruoja tavo nuomonę, nesugeba priimti kritikos apie jų idėjas, ir ieško visų įmanomų būdų išspausti daugiau pinigo iš produkto. Kas yra pilnai suprantama - žaidimas, dienos gale, turi atsipirkti. Tačiau kai tau yra sakoma "Aš žinau kad tai yra bloga idėja, bet vistiek darom taip", na, pasakyti kad burnoje lieka nemalonus skonis neužtenka.

Iš kitos pusės, yra vadybininkai iš kurių niekaip neišpeši komentarų apie tavo darbą. Tavęs paprašo atlikti itin svarbų projektui darbą - tokiais atvejais tu tikrai tikėtumeisi pastovaus kontakto ir abipusės komunikacijos. Tačiau tau atrašo kartą į dieną, dviejų/trijų žodžių atsakymais. Ir kai atiduodi savo darbo variantą, tau yra tiesiog pasakoma "Blogai, taisyk." Nieko daugiau. Tie du žodžiai. Logiška, aišku, yra paklausti - kas blogai, ką taisyti, ar yra specifiškų vietų kurios nepatiko? Bet tu gausi tą patį atsakymą. Tuos pačius du žodžius. Blogai. Taisyk. Jeigu pasiseks, tu taip pat gausi papildomą žinutę - "Ne mano darbas yra tau aiškinti kas yra blogai, ir kur yra tavo problemos." Ir po kurio laiko, tau pasakys kad tavo pagalbos tame projekte nebereikia. Tai buvo vienas iš drastiškiausių mano matytų vadybos nekompetencijos pavyzdžių, kuris tapo žymiai, žymiai drastiškesnis, pamačius kad galiausiai, tas projektas panaudojo mano darbą beveik nepakeistą, o aš likau įžeistas, pažemintas ir atstumtas.

Tačiau tai nebuvo blogiausia darbo šioje kompanijoje istorijos dalis. Iš to, ką man teko matyti, tu arba patinki savo bosui, arba tavo visos idėjos bus nugramzdintos net jų neišklausius, tavo darbas bus niekinamas kiekviename žingsnyje, ir iš tavęs pastoviai reikalaus daugiau ir daugiau. Jeigu tai sugebėsi iškęsti ir patenkinti tuos nežmoniškus reikalavimus, galiausiai iš tavęs atims visą darbo srautą ir iš esmės vers tave maldauti duoti tau daugiau darbo. Taip nėra daroma, tai yra emocinis ir protinis išnaudojimas. Galiausiai, kai tave pilnai sumaišys su purvu, į tave nustos kreipti dėmesį ir pradės laikyti tuščia vieta, kad ir kiek darbo tu įdėtum, kad parodytum savo vertę. Ir tada tave atleis.

Trumpa versija: Jeigu turite svajų apie darbą žaidimų industrijoje, ieškokite kitų variantų - čia jus išnaudos, išsunks, sutryps ir išmes į gatvę kai iš jūsų neliks jokios naudos. Jeigu jums pasiseks, jus atleis anksčiau dėl konfliktų su vyresnybe.
Jei nori pradeti dirbti zaidimu kurimo srityje - apeik sita imone. Virsvalandziai releasuose bus privalomi, bet nera apmokami. Ziema privalesi iseiti atostogom 2 savaitem kartu su visa imone ir naudoti dienas is savo sukauptu atostogu. Darbas bunant developeriu yra chaotiskas, daznai net patys vadovai nezino ko nori, arba ju norai keiciasi vidury viso developmento ir tau buna pranesama paskutiniui - nors tu busi tas, kuris tvarko ir sedi virsvalandzius. Tavo nuomone cia nereikalinga. QA skyrius yra blogiausia imones vieta, jei nepatinki jo vadovui - jis stengsis sutvarkyt viska taip, kad visur atrodytum kaltas ir nekompetetingas. Busi prisegtas emailuose su visa jo komanda ir bus pasiepiami tavo darbai. QA skyrius yra maziausiai apmokamas ir turi didziausia besikeicianciu darbuotoju srauta. Tikrai patvirtinu, kad ka kiti cia komentavo yra tiesa. Imone sako, kad labiausiai vertina lojaluma, nors kas metus yra atleidziami dideli srautai geru darbuotoju vien del to, kad nepatiko vadovam.
Jeigu planuojate įsidarbinti, ieškokite kitos įmonės. Iš jūsų bus reikalaujama arti juodai, bet atlyginimas bus mažesnis vidutinio atlyginimo už tokį darbą (neskaitant viršvalandžių ir intensyvumo). Patirsite psichologinį smurtą nuo vadovybės ir jūs nebusite vertinami kaip žmogus. Tai yra labiausiai jaučiama dirbant QA (testavimo skyriuje). To skyriaus vadovas nesuorganizuos kad jūsų darbas eitu sklandžiai, o gavus ragu nuo savo vadovų jis mes kaltę ant jūsų (dėl ko žinau buvo išmesti gabus žmonės). Jūs dirbsite senomis technologijomis ir principais, tai visa patirtis nebus naudinga kituose įmonėse. Jūsų susirašinėjimai (net ir facebooko) būs stebimi. Asmeniškai patiriau mobingą nuo senesnių darbuotojų, dėl ko turėjau išeiti ir kreiptis pagalbos. Džiaugiuos, kad išėjau ir gailiuos, kad išvis čia dirbau.
Teko dirbti šitoje kompanijoje. Pora dalykų, kuriais norėčiau pasidalinti:
1) arogantiškas vadovybės elgesys. Į tave visada žiūrės iš aukštai, o tai reiškia derybuose yra labai sunku pasiekti kažko naudingo sau.
2) priverstinai reikalauja (net į vidines taisykles yra įrašyta), jog privalai imti atostogas 10 darbo dienų būtent tarpušvenčiu laikotarpiu.
3) tau NEPRIKLAUSO 1 valanda trumpesnė darbo diena prieš švente.
4) Darbuotojai svarbias naujienas gauna paskutiniai - net jeigu tai liečia projekto atšaukimą, kuriame jau ilgai dirbi.
Teko dirbti šioje įmonėje ilgiau nei pusę metų, per juos pavyko pamatyti ir pliusų ir minusų, kuriuos aprašysiu tiems, kurie nori pasidomėti įmone prieš įsidarbinant. Įmonė sėkminga ir turinti nemažai projektų, kai kurie iš jų populiarūs visame pasaulyje, dėl atlyginimų galima derėtis, nuomonė bus išklausyta ir apsvarstyta.
Darbo pokalbio metu buvo pateikta melaginga informacija, buvo spaudžiama dirbti viršvalandžius (iš anksto nepranešus), kurie neapmokami, o ir valandos negrąžinamos, nors teigiama, kad jos yra kažkur "pažymimos". Taip pat įmonėje projektai valdomi archajišku metodu, naudojamos senos technologijos, nevyksta jokie apmokymai nei vadovams, nei darbuotojams, taigi vadyba kai kurių įmonėje dirbančių žmonių labai žemo lygio ir neprofesionali. Taip pat svarbu paminėti, kad įmonėje labai griežtas darbo grafikas, visi privalo išeiti į atostogas daugiau nei dviems savaitėms šventiniu laikotarpiu, didelė darbuotojų kaita, sena įranga ir nemaloni aplinka bei vidinė kultūra. Buvo ir kitų, mažiau reikšmingų dalykų.
Dirbant įmonėje teko patirti ilgalaikį psicholiginį spaudimą, dėl kurio galiausiai teko kreiptis į gydytojus. Šios įmonės nerekomenduoju, ypač jei norite dirbti testavimo skyriuje. Tačiau yra žmonių, kurie dirba šiai įmonei jau daug metų, taigi galbūt kituose skyriuose sudaromos patenkinamos sąlygos.
Laiko sugaišimas
2017-10-24 19:54:31 IP 65i7nc17
Mano nuomone, įmonė ieško gabaus, tačiau pusvelčiui dirbsiančio darbuotojo. Darbo skelbimas įkeliamas naujai beveik kas mėnesį. Bet turbūt neatsiranda taip nusipiginusio darbuotojo. Siūlau negaišti laiko ir net nemėginti pretenduoti, na nebent yra noras dirbti iš idėjos, ar vardan praktikos...
Sutinku su buvusiu komentatoriumi.
Pokalbio metu neatskleidžiamas konkretus atlyginimas.
Vadovai su potencialiai darbuotojais bendrauja iš aukštai ir įžeidžiai. Pokalbis vyksta tonu, jog atrodo, kad bandai darbintis pardavėju į turgavietę. Neatsako į konkrečius klausimus.
Išbandymui duodama sudėtinga specializuota kūrybiška užduotis, tačiau darbdavis nepateikia vertinimo kriterijų. Kaip jūsų darbas bus vertinamas neaišku. Juolab, jog užduoties sėkmingas atlikimas negarantuoja jog būsite įdarbintas.
Būkite atidūs norėdami įsidarbinti šioje įmonėje:
1. Dažnai keičiami darbuotojai.
2. Įdarbinimo specialistas neturi elementarių bendravimo įgūdžių. Nemandagus, įžeidus komunikavimas.
3. Kalbant apie konkrečią darbo poziciją- atlyginimas neatskleidžiamas pirmo pokalbio metu.
4. Pirmiesiems darbuotojo išbandymams duodama techniškai ir kūrybiškai sudėtinga užduotis. Atlikus užduotį, gali būti pasinaudota jūsų sukurta intelektualine nuosavybe neatlygintinai. PVZ. Jūs gerai atlikote užduotį. Jūsų darbas panaudotas ir tapo įmonės nuosavybė. Nepaisant to- jūs nebuvote įdarbintas.
Mano patarimas- labai atidžiai išstudijuokite darbo sutartį prieš pasirašydami. O, jei jau nusprendėte bandyti, tai netgi darant išbandymo užduotys, pasirašykite sutartį dėl darbų autorystės. :)

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%