VZ.lt
Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nordcurrent Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nordcurrent Group

Atsiliepimai apie Nordcurrent Group, UAB

Nordcurrent

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Nordcurrent Group, UAB
*
*Nurodyk tikrą el. paštą, kitaip negalėsi patvirtinti komentaro!Prašome palaukti, kol užsikraus duomenys...
Nurodyk, jeigu nori, kad su tavimi susisiektų įmonė.
*

(atnaujinti kodą)
Įveskite šį kodą *
* Žvaigždute pažymėtus laukelius būtina užpildyti.
Lankytojai, pateikdami nuomonę apie įmones patvirtina, kad ši informacija yra teisinga ir atsako už jų turinį. Draudžiama talpinti įžeidžiančią informaciją, siekiant pažeminti. Pastebėjus tokius atvejus, ji trinama be perspėjimo. Gavus objektyvių duomenų, kad pateikta informacija melaginga, ji trinama be perspėjimo. Ne iš ES šalių ir naudojant proxy serverius parašyti komentarai gali būti pašalinti dėl sudėtingos autorių paieškos. Kritika apie įmonę yra saugoma, jei ji reiškiama neįžeidžiant, nesiekiant žeminti ar menkinti, o turint pozityvių tikslų – norint išryškinti juridinio asmens ar jo veiklos trūkumus ir siekiant juos pašalinti. Jūsų IP adresas, prisijungimo laikas, el. pašto adresas, telefonas (jei nurodėte) ir komentaro tekstas bus išsaugoti, plačiau apie šių duomenų saugojimo tvarką skaitykite rekvizitai.lt taisyklėse. Rašydami komentarą sutinkate, kad Jūsų pateiktus kontaktus (IP adresą, el. pašto adresą ir, jei nurodėte, telefono numerį) matys įmonės atstovai. Pilnas komentarų rašymo, saugojimo ir panaikinimo taisykles rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą "Susipažinau su Rekvizitai.lt taisyklėmis".
Lankytojų nuomonės ir komentarai
Atsakyti
Jeigu planuojate įsidarbinti, ieškokite kitos įmonės. Iš jūsų bus reikalaujama arti juodai, bet atlyginimas bus mažesnis vidutinio atlyginimo už tokį darbą (neskaitant viršvalandžių ir intensyvumo). Patirsite psichologinį smurtą nuo vadovybės ir jūs nebusite vertinami kaip žmogus. Tai yra labiausiai jaučiama dirbant QA (testavimo skyriuje). To skyriaus vadovas nesuorganizuos kad jūsų darbas eitu sklandžiai, o gavus ragu nuo savo vadovų jis mes kaltę ant jūsų (dėl ko žinau buvo išmesti gabus žmonės). Jūs dirbsite senomis technologijomis ir principais, tai visa patirtis nebus naudinga kituose įmonėse. Jūsų susirašinėjimai (net ir facebooko) būs stebimi. Asmeniškai patiriau mobingą nuo senesnių darbuotojų, dėl ko turėjau išeiti ir kreiptis pagalbos. Džiaugiuos, kad išėjau ir gailiuos, kad išvis čia dirbau.
Atsakyti
Teko dirbti šitoje kompanijoje. Pora dalykų, kuriais norėčiau pasidalinti:
1) arogantiškas vadovybės elgesys. Į tave visada žiūrės iš aukštai, o tai reiškia derybuose yra labai sunku pasiekti kažko naudingo sau.
2) priverstinai reikalauja (net į vidines taisykles yra įrašyta), jog privalai imti atostogas 10 darbo dienų būtent tarpušvenčiu laikotarpiu.
3) tau NEPRIKLAUSO 1 valanda trumpesnė darbo diena prieš švente.
4) Darbuotojai svarbias naujienas gauna paskutiniai - net jeigu tai liečia projekto atšaukimą, kuriame jau ilgai dirbi.
Atsakyti
Teko dirbti šioje įmonėje ilgiau nei pusę metų, per juos pavyko pamatyti ir pliusų ir minusų, kuriuos aprašysiu tiems, kurie nori pasidomėti įmone prieš įsidarbinant. Įmonė sėkminga ir turinti nemažai projektų, kai kurie iš jų populiarūs visame pasaulyje, dėl atlyginimų galima derėtis, nuomonė bus išklausyta ir apsvarstyta.
Darbo pokalbio metu buvo pateikta melaginga informacija, buvo spaudžiama dirbti viršvalandžius (iš anksto nepranešus), kurie neapmokami, o ir valandos negrąžinamos, nors teigiama, kad jos yra kažkur "pažymimos". Taip pat įmonėje projektai valdomi archajišku metodu, naudojamos senos technologijos, nevyksta jokie apmokymai nei vadovams, nei darbuotojams, taigi vadyba kai kurių įmonėje dirbančių žmonių labai žemo lygio ir neprofesionali. Taip pat svarbu paminėti, kad įmonėje labai griežtas darbo grafikas, visi privalo išeiti į atostogas daugiau nei dviems savaitėms šventiniu laikotarpiu, didelė darbuotojų kaita, sena įranga ir nemaloni aplinka bei vidinė kultūra. Buvo ir kitų, mažiau reikšmingų dalykų.
Dirbant įmonėje teko patirti ilgalaikį psicholiginį spaudimą, dėl kurio galiausiai teko kreiptis į gydytojus. Šios įmonės nerekomenduoju, ypač jei norite dirbti testavimo skyriuje. Tačiau yra žmonių, kurie dirba šiai įmonei jau daug metų, taigi galbūt kituose skyriuose sudaromos patenkinamos sąlygos.
Laiko sugaišimas
2017-10-24 19:54:31 IP 65i7nc17
Atsakyti
Mano nuomone, įmonė ieško gabaus, tačiau pusvelčiui dirbsiančio darbuotojo. Darbo skelbimas įkeliamas naujai beveik kas mėnesį. Bet turbūt neatsiranda taip nusipiginusio darbuotojo. Siūlau negaišti laiko ir net nemėginti pretenduoti, na nebent yra noras dirbti iš idėjos, ar vardan praktikos...
Atsakyti
Sveiki,
Sutinku su buvusiu komentatoriumi.
Pokalbio metu neatskleidžiamas konkretus atlyginimas.
Vadovai su potencialiai darbuotojais bendrauja iš aukštai ir įžeidžiai. Pokalbis vyksta tonu, jog atrodo, kad bandai darbintis pardavėju į turgavietę. Neatsako į konkrečius klausimus.
Išbandymui duodama sudėtinga specializuota kūrybiška užduotis, tačiau darbdavis nepateikia vertinimo kriterijų. Kaip jūsų darbas bus vertinamas neaišku. Juolab, jog užduoties sėkmingas atlikimas negarantuoja jog būsite įdarbintas.
Atsakyti
Sveiki,
Būkite atidūs norėdami įsidarbinti šioje įmonėje:
1. Dažnai keičiami darbuotojai.
2. Įdarbinimo specialistas neturi elementarių bendravimo įgūdžių. Nemandagus, įžeidus komunikavimas.
3. Kalbant apie konkrečią darbo poziciją- atlyginimas neatskleidžiamas pirmo pokalbio metu.
4. Pirmiesiems darbuotojo išbandymams duodama techniškai ir kūrybiškai sudėtinga užduotis. Atlikus užduotį, gali būti pasinaudota jūsų sukurta intelektualine nuosavybe neatlygintinai. PVZ. Jūs gerai atlikote užduotį. Jūsų darbas panaudotas ir tapo įmonės nuosavybė. Nepaisant to- jūs nebuvote įdarbintas.
Mano patarimas- labai atidžiai išstudijuokite darbo sutartį prieš pasirašydami. O, jei jau nusprendėte bandyti, tai netgi darant išbandymo užduotys, pasirašykite sutartį dėl darbų autorystės. :)

Taip pat rekomenduojame

Kilobaitas
Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...
VARLE
VARLE.LT

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
KAI REIKIA KAINOS IR PATARIMO VARLE.LT – užsakomųjų parduotuvėlių tinklas, kuriose galima užsisakyti ir atsiimti didžiumą kompiuterinės ir buitinės technikos prekių už internetinę kainą. Mes esame tarsi tarpinis variantas tarp didelių prekybos centrų ir internetinių parduotuvių. VARLĖS dirba su didžiaisiais...
MK TRADE LT
RDE.LT | Internetinė parduotuvė

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Internetinė parduotuvė www.rde.lt – vieno iš didžiausių Latvijoje prekybos tinklo „RD Electronics“ atstovas Lietuvoje. Prekiaujame populiariausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.LT yra oficialus 250 gamintojų atstovas, todėl savo klientams galime...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...
Pigu
Pigu.lt

Adresas: Liepyno g. 2, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; kosmetika, parfumerija; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Po nuoseklių pasiruošimo darbų, visuomenei internetinė parduotuvė Pigu.lt pristatyta jau 2008-aisiais. 2009-aisiais Pigu.lt pirkėjų pripažinta geriausia interneto parduotuve Lietuvoje, 2012 m. paskelbta, kaip sparčiausiai augusi įmonė Vilniaus apskrityje ir apdovanota...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Macy's 7,01 +7,52%
AT&T 28,28 +5,84%
General Electric 7,72 +5,46%
Exxon Mobil 34,86 +5,13%
Nasdaq 130,09 -1,72%
FedEx 275,95 -2,24%
Adobe Systems 483,60 -2,49%
Manchester United 14,18 -2,61%

Žaliavų kainos pasaulyje

Auksas 1968,63 +6,61%
Dujos (JAV) 2,29 +33,14%
Nafta 40,64 +1,52%
Cukrus 0,60 +1,69%
Sidabras 27,00 +30,75%
Jautiena 4,63 -1,49%
Ryžiai 505,00 +5,21%
Anglis 50,34 -2,37%