Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Iverta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Iverta

Atsiliepimai apie Iverta, UAB

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Iverta, UAB

T.T. 2021-02-07 20:46:32
Mano ex-projekto žmonės samdė juos po mano pasitraukimo. Po 4 mėn. jokios senior dev. priežiūros projekte radau totalią betvarkę - beveik joks darbas nebuvo normaliai atliktas, dviračio išradinėjimai, jokio suderinamumo nei su esamu kodo stiliumi, nei su dizainu, production kode palikti komentarai, mx darbo yra per ilgų eilučių stumdymas pirmyn atgal ir viengubų kabučių pakeitimas dvigubomis. Toks vaizdas, kad ten dirba vaikai be jokios patirties ir programavimo standartų, bet ima kaip už lead darbą. Užims savaites vien sutvarkyti visą tą sudarkymą. Nežinau kuo čia reikia būti, kad nematyti eslint klaidų, nesugebėti paprašyti dizaino ir išradinėti nesamą darbą.
"Profesionalusis" Tadai Toleiki prieš rašydami š... apie kitus gal į savo varpinę pirmą pasižiūrėkit. Galim pagelbėti, jei taip prašote.
1. Jei yra kažkokių nusiskundimų dėl projekto, tai tie klausimai yra sprendžiami su užsakovu tiesiogiai, o ne komentaruose aktyvumas rodomas, kas irgi parodo tam tikrą profesionalumo ir brandos lygį.
2. Kas dėl Jūsų paties rašyto projekto ir bendravimo. Tai nuo pat pradžios tiek užsakovui, tiek jums pačiam buvo rašoma ir klausiama, kokia architektūra? ar yra testinė aplinka? kur kokios dalys laikomos? kaip veikia projektas? Į ką jūs atsakėt dviem pastraipom ir kad susižiūrėkit patys, ir kai mes galų env kintamųjų reikšmių ieškojom, tai pasakėt, kad viskas github'e, o pagal faktą atsiuntėt tik po mėnesio, kai mes niekur neradome ir pasakėm, kad negali būt, kad viską perdavėt. Aš apie architektūrą iš vis patyliu. Testinės aplinkos finansiniam projekte nėra. "Profesionalu" nėr ką pridurt. Kai Jūsų buvo prašoma pasidaryt call ir įvest į projektą, pasakėt, kad neturit kada.
3. Mes jau net nekalbam apie tai, kad užsakovas vėlavo 3 mėn atsiskaityt ir dar nėra pilnai atsiskaitęs.
4. Su šituo projektu yra tam tikri sentimentai, nes užsakovas yra bendrapavardis ir santykiai net ir esant visoms nesąmonėms išliko normalūs. Negana to, kad pats užsakovas pripažino, kad pasielgėte nekorektiškai ir taip darbai nevyksta. Jei kam iš skaitančių iš tikro aktualu, galim pateikt įrodymus.
5. Pripažįstam, kad darbus galima buvo atlikt geriau, bet mes nuo pat pradžių komunikavome atvirai ir į visas pastabas buvo reaguojama.

Linkiu sėkmės, ačiū skaičiusiems
Kokybiškai ir profesionaliai atliko HTML, CSS, JS Frontend'o programavimo paslaugas. Net padėjo su SASS. Ačiū Osvaldui ir jo komandai už tikrai malonų ir atsakingą bendradarbiavimą, tikiuosi, kad ateityje tikrai dar galėsimės kreiptis dėl būsimų IT ir programavimų projektų. Tad iš mūsų pusės tik rekomendacijos skrieja ir galiu pasakyti, kad labai nudžiugino teisingas požiūris į verslą ir patį bendravimą su klientu. Sėkmės ateities projektuose.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
DNV Lithuania
Adresas: K. Donelaičio g. 62-501, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: sertifikavimo paslaugos; dujos, dujų įranga; energetika; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; kuras, naftos produktai, degalinės; laivų remontas, statyba; maisto gamyba; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; mokymo kursai; pramonės įrengimai; tyrimai, ekspertizės.
Business Assurance - tai pasaulyje pirmaujanti sertifikavimo įstaiga. Mes bendradarbiaujame su bendrovėmis, siekdami užtikrinti jų organizacijos, produktų, darbuotojų, įrenginių ir tiekimo grandinių veiksmingumą, pasitelkiant sertifikavimo, vertinimo ir mokymų paslaugas. Priklausydami DNV GL Group, 2 000 Business...

Pabradės emigrantų centre kilę neramumai greitai nuslopinti
Pabradės emigrantų centre kilę neramumai greitai nuslopinti 06-23 21:00
Užsieniečių registracijos centre Pabradėje trečiadienį vakare grupei užsieniečių sukėlus neramumus, pareigūnams teko panaudoti ašarines dujas ir imtis kitų drausminimo priemonių.
Ar kada skaičiavote, kiek sutaupytumėte metę rūkyti?
Ar kada skaičiavote, kiek sutaupytumėte metę rūkyti? 06-23 20:23
Rūkančių žmonių Lietuvoje ir didžiojoje pasaulio dalyje kasmet mažėja, tai lemia kelios priežastys. Pirmiausia, žinoma, rūkymo sukeliamos sveikatos problemos, tačiau ne mažiau svarbus faktorius –...
Dalyje Vilniaus sumažės infrastruktūros mokesčiai
Dalyje Vilniaus sumažės infrastruktūros mokesčiai 06-23 20:12
Vilniaus miesto taryba trečiadienį pakoregavo nuo metų pradžios galiojusius miesto infrastruktūros mokesčio koeficientus – dalis tarifų sumažės, kai kurie – padidės.

Ar investuojate į įmonių akcijas?