Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Itina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Itina

Atsiliepimai apie Itina, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Itina, UAB

Dainius 2020-11-09 17:58:27
Nepatikima imone, nevykdo isipareigojimu.
Ačiū už komentarą. Pagal jį negalime suprasti, koks šio komentaro tikslas. Prašau jei galite pateikti aiškiai, ko neįvykdome? Mūsų klientai mumis yra patenkinti. Visus ginčus sprendžiame klientų naudai. Tai žino daugelis mūsų grįžtančių klientų. Todėl tikimės, kad susisieksite ir mes Jums išspręsime Jūsų dilemą.

Linkėjimai!
Nepatikima imone, nevykdo isipareigojimu.
Rugpjūčio mėn. buvo pirktos veido kaukės per kaukes24.lt. Užsakytos buvo brangesnės kaukės (apie 12 eur), tačiau pagal faktą gautos pigesnės, kur pakuotė apie 9 eur. Paskambinus nurodytu telefonu ir išdėsčius problemą susitarėm, kad bus grąžinta permoka, padiktuotas SF nr. (3790), tačiau kaip negaunu permokos taip negaunu. Nepatikimi ir nerekomenduoju.
Dėkoju už kokybiškas prekes, malonų bendravimą ir sąžiningumą.
Nuoširdžiai - likau labai maloniai nustebintas įmonės gebėjimu bendrauti, bendradarbiauti ir atsižvelgti į pirkėjo poreikius. Dešimt balų iš dešimties galimų. Taip pat greitas pristatymas, puiki komunikacija, geros kainos. Linkiu sėkmės.
VšĮ Kauno Panemunės socialinės globos namai
2020-05-06 15:16:16 IP 2i250fb0
Esame dėkingi už greitą ir operatyvų respiratorių pristatymą Kauno Panemunės socialinės globos namams. Dėkojame už rūpestį dėl priemonių patekimo mūsų personalui net šventinę dieną. Komunikacija ir operatyvumas aukšto lygio. Respiratoriai kokybiški atitinkantys aprašymą.

Globos namų administracija

Norėjome padėkoti, nes praeitą savaitę įvykdėte 3 užsakymus vienkartinių medicininių kaukių (120, 61, 240 dėžučių). Jūsų partneriai DPD visas siuntas atsiuntė per 1 dieną po užsakymo į Klaipėdą. Šiandiena jau gavome penktadienio siuntą. Puikus darbas! Šiuo laikotarpiu dalinamės rekomendacija, nes prieš tai teko susidurti su problemom.

Stiprybės
Įm. Vadovas
Man atveze normaliai, neturiu nusiskundimų. Geriau nei parduotuveje tai tikrai. Vienkartines veido kaukes su nosies forma, labai kokybiskos, i Kauna per Omniva gavau per 3 dienas.
Užsakiau vakar ir maloniai nustebau - išsiųsta irgi vakar! Super! Laukiu kaukių ir rekomenduoju. Pasirinkau vaikiškus ir kaukes su vožtuvu. Palyginau vienkartinių kainą - pigiausia kiek radau. :)
užsakiau prekės - respiratorius FFP3, vaikiškus FFP2, akinius dar 03-30d. Reikėjo kažkiek palaukti, nes reikia realiai įvertinti pristatymą šiais laikais. Bet viska gavome, prekės kokybiškos. Dar iš anksčiau esu užsakės panašiu prekių iš Kinijos, bet atėjo tik 1 siunta iš 10 (4 siuntas 2sav. rašo kad jau LT, bet nera dar pristatytos). Ir kinietiškų respiratorių kokybe labai prasta - atrodo kaip servetėles supresuotos.
Iš kaukes24 atejo tikrai kokybiškos prekės. Dareme bandymus, purškėme su aerozolių ir kinietiška KN95 kiaurai praleidžia.
3 vieta 3M FFP1, 2 vieta vaikiškos FFP2 ir geriausios 1 vieta FFP3. Su FFP3 reikėjo kokius 4-5 bandymus daryti, kad kažka biški užuosti. FFP3 kaukes tikrai kokybiškos ir patogios. Kaina aišku kerta, bet šitos kaukės yra žymiai patvaresnės, ilgiau tarnaus.
Šiandiena padariau dar viena užsakymą is kaukes24 - 10FFP3, 10FFP2 ir paprastu pakeli. Manau dabar su kaukėmis reikės ilgai draugauti, tai kaip gausiu pasidalinsiu informacija.
Visiems sveikatos ir laisvės.

Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Apskaita ir turtas
Buhalterinė apskaita | Finansinis auditas

Adresas: J. Savickio g. 4-1, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB "Apskaita ir Turtas" buhalterinės apskaitos ir audito įmonė, įsikūrusi Vilniuje, teikia finansinio, projektų ir vidaus audito bei buhalterinės apskaitos paslaugas verslo įmonėms ir viešosioms įstaigoms visoje Lietuvoje. BUHALTERINĖ APSKAITA UAB „Apskaita ir turtas“ teikia buhalterinės apskaitos tvarkymo...
Sakurų sodas
Buhalterinės apskaitos paslaugos

Adresas: Kovo 11-osios g. 100-15, LT-50407 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; teisinės paslaugos.
UAB "Sakurų Sodas" jau daugiau nei 5 metus sėkmingai teikia buhalterinės apskaitos ir finansų paslaugas įmonėms, bei konsultuoja įvairius verslo sektoriaus subjektus. Galime pasigirti atsakingais darbuotojais, stabiliu augimu ir kompetencija siekiančia daugiau nei 2 dešimtmečius patirties buhalterijos ir finansų...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Konstitucijos pr. 9-45, LT-09308 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
VAKARŲ FINANSAI
Adresas: Plytų g. 10, LT-92121 Klaipėda.
UAB „VAKARŲ FINANSAI“ - tai Klaipėdoje įsikūrusi buhalterinių paslaugų įmonė. Jums įgaliojus tvarkysime Jūsų įmonės apskaitą, ruošime veiklos ataskaitas, analizuosime finansinius rodiklius, konsultuosime Jums rūpimais klausimais. Mūsų siūlomos paslaugos: įmonių steigimas, pardavimas, likvidavimas; buhalterinė...

SAM smarkiai išplėtė COVID-19 paveiktų šalių sąrašą, izoliuotis reikės beveik visiems 01-22 21:46
Dėl naujų COVID-19 mutacijų ir jų išplitimo rizikos Europos Sąjungos (ES) šalyse, Lietuva griežtina reikalavimus keliautojams – jie privalės turėti neigiamą testą ir izoliuotis atvykę iš daugelio...
B. Johnsonas: gauta duomenų apie britiškosios COVID-19 atmainos didesnį mirtingumą 01-22 20:35
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas penktadienį pranešė, jog esama "tam tikrų duomenų", jog naujos atmainos koronavirusas, pirmąkart aptiktas Britanijoje, yra ne vien...
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas"
Vėjo parko Baltijos jūroje vietą parinks "Ardynas" 01-22 20:19
Lietuvai ketinant Baltijos jūroje statyti 700 MW vėjo jėgainių parką, konkrečią teritoriją jam parinks bei pasekmes aplinkai vertins konkursą laimėjusi projektavimo, poveikio aplinkai vertinimo...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Intel 62,46 +6,46%