Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Itella Logistics, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Itella logistics

Atsiliepimai apie Itella Logistics, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Itella Logistics, UAB

Košmaras. Ne tai, kad laiku nesugeba siuntos pristatyti, dar ir meluoja. Su tokiu požiūriu į klientą toli eis.
Siuntų sekimo svetainėje rodė, kad antradienį siuntinys buvo Lietuvoje, o trečiadienį per klaida atsidūrė Estijoje. Kokio velnio, ir kokio avino dėka jis ten atsidūrė. Savaitė, o siuntinys taip manęs vis dar nepasiekia... Ką jau moka, tai tik tampyt klientams nervus ir kantrybę. Jei neturite viso gyvenimo laiko laukti siuntos, su šia kompanija neprasidėkite.
Dar nemaciau blogesnes siuntu pristatymo kompanijos Lietuvoje, kaip ITELLA.
Jau ne pirma karta siunciuos siuntinius is Vokietijos ir NEI VIENO KARTO nebuvo pristatyta sklandziai.
Visus kartus nesulaukes pristatymo ieskojau siuntos pats. Sis kartas lygiai toks pat: siunta Lietuvoje nuo sausio 31 d, dabar vasario 8 d. Pagal tracking rasoma, kad bandyta pristatyti, bet nepavyko ir paliktas pasto dezuteje pranesimas. Niekas i duris neskambino (tikras 100%, nes zmona su kudikiu kiaura para namuose) ir pasto dezuteje pranesimo nera. Darkart pasikartosiu-tas pats snerarijus jau kelinta karta!!!
Neisivazduoju, kaip tokios kompanijos isvis gali egzistuoti??? VENKITE IS TOLO ITELLA !!!
Matydamas tiek daug negatyvių komentarų nusiteikiau pakariaut su šia kontora, jei man siuntos nepristatys. Bet teko nustebti, kai kurjeris paskambino ir paklausė ar po pusvalandžio būsiu namuose. Atvažiavęs dar kartą paskambino, kad jau prie namo. Vairuotojas mandagus.
Sėkmės visiems
Miroslavas 2018-01-25 18:25:00
Blogiausias siuntinių pristatymas... 3 kartus vežė ir visada neranda adresato ir nepalieka pranešimų. Jeigu neturite siuntos sekimo numerio, tai siuntos tikrai negausite...
Nesusidėkite su šia kompanija. Katastrofa....
Dar tokios kompanijos nemačiau. Praneša prieš 5min kad jie atvažiuoja, jei nepakelsi telefono ragelio viskas tavo siunta bus pristatyta rytoj. Išmokite pranešti ankščiau ne paskutine minute. Paskambinus pasakius kad pasiimsiu pati iš sandelio, pareiškė kad sandelyje nieko nėra nors buvo 15h o darbo laikas iki 17h. Tai kaip jus dirbate? Sekanti karta vel neskalndumai. Pasakiau kad atveztu kitu adresu, jie pareiske kad namuose nieko nera nors namuose buvo zmogus ir lauke kol ateis kurjeris.
Sveiki. Siunčiausi siuntinį iš Vokietijos. Išsikrovė Kaune. Kitą dieną jau buvo įdėtas siuntinys į įmonės autobusiuką ir atvežtas į Vilnių. Sekimas internetu buvo nepriekaištingas. Iš karto atsinaujindavo informacija, detqliai parašyta procedūra ir siuntinio buvimo vieta. Kurjeriai malonūs, paskambino pranešė, kad atvyks. Jokių problemų nekilo. Greitas ir malonus aptarnavimas
Kaip ir daugelis siunciau paketa is vokietijos i kauna, paketas strigo itella firmoje paciame kaune, ir 3 savaites nesugeba pristatyti gavejui kuris gyvena apie 6km nuo ju?!???!?!
Bus oficialiai susisiekta su DHL kad jie pasidometu itella darbo pobudziu, bendradarbiauja jie.. idomu kiek ilgai jei tokia situacija ir tiek neigiamu atsiliepimu.
Laba diena.Mano siuntinys lapkricio 19d buvo issiustas is Vokietijos i Kauna.Cia vyko ilga istorija ir nenoriu jos visos pasakoti, tik reikalas tas, kad cia yra nepatikima firma ir siulau niekam su ja netureti jokiu reikalu.Mano siunta i Kauna buvo pristatyta lapkricio 23d, 24d buvo parasytas melagingas pranesimas, po to siunta prastovejo Kaune nejudinama iki gruodzio 19d. ir buvo issiusta atgal i Vokietija.Man iskilo klausimas kas atsakingas uz si darba.Kodel taip ziurima pro pirstus i zmoniu jausmus, buvo sugadinta ir mano sventine nuotaika ir mano anukes nesulauke dovaneliu.Laukiu issamaus paaiskinimo kodel taip ivyko?Sio reikalo as tikrai nepaliksiu ramybeje, nes as patyriau ir financiniu nuostoliu, o taip pat ir moraline zala yra neikainuojama.
Siuntinys iš Vokietijos Kaune buvo 2017-12-23, bet iki šiol aš jo negavau. Nesusidėkite su šia kompanija. Jie nebendrauja su klijentais
Nieko gero negaliu pasakyti apie šią įmonę. Rašo, kad 20 dieną bandė pristatyti siuntinį, tačiau nieko nebuvo namuose. Kažkaip visi buvome namuose ir tikrai niekas nebuvo atvežę jokio siuntinio. Kada pradėjom ieškoti ir skambinėti, siuntinį šiandien gavom. Paklausus kurjerio kaip čia taip vyksta jis atsakė, kad Alytuje jis vienas išvežioja ir tikrai mūsų adresu 20 dieną jokio siuntinio nevežė. Taip, kad labai "didelis AČIŪ" šiai įmonei už vaikams sugadintas kalėdas. Tikiuosi ilgai neegzistuos šita jūsų kontora
Internetas pilnas nuo Itella blogo darbo, o aš kaip tik noriu pasakyti, kad didelių problemų neturėjau, kartais pasitaiko kurjeriai išsiblaškę, bet iš principo viskas gerai ir laiku, tai ačiū Itella, o visiem linkiu kantrybės!
Siunta išsiųsta iš Vokietijos per DHL, tačiau pateko į šios įmonės, , rankas", siuntos sekime rašo, kad nepavyko įteikti, nebuvo namuose, tačiau buvome namuose, bet niekas nieko neatvežė. Šiandien paskambinus, pasakė, jog siunta perduota OMNIVA firmai, paskambinus logistikos vadybininkui, pasakė, jog siunta išsiųsta atgal į Kauną, paskambinus vėl į itellą, praneša, jog siunta yra Šiauliuose, tam tikru adresu, nors tuo adresu esančios firmos visiškai nesusijusios su siuntomis, vėliau paskambinus praneša jog yra siunta Vilniuje :D na.. neaišku ar siuntinį gausim kuris buvo skirtas Kalėdoms :) NEREKOMENDUOJU!!!
Linkiu niekam, niekada neturėti reikalų su šia įmone !!! Tik per juos liko mūsų be kalėdinių dovanų... Siuntinys, išsiųstas iš Vokietijos 2017 11 17, nepasiekė adresato. Blogiausia šitoje situacijoje yra tai, kad aš pati skambinau ir ieškojau siuntinio, tačiau visus kartus man buvo atsakyta, kad siuntinio šioje įmonėje nėra !!! Nei pagal numerį, nei pagal gavėjo adresą, nei pagal gavėjo pavardę, siuntinys nebuvo rastas. Tik staiga, 2017 12 19 ryte, kai siuntinys buvo išsiųstas atgal į Vokietiją, rado informaciją apie jį.
Jie net nebuvo jo atnešę, nes visada kas nors buvo namuose... Ir niekas net nesiteikia prisiimti atsakomybės.
Tikiuosi, tiek kurjerių, kurie daug kartų "nešė", tiek operatorių, kurios daug kartų "ieškojo sistemoje" kada nors kompetetingi darbuotojai pames vaikų kalėdines dovanas...
Nuvilianti patirtis!
Siuntą turėjęs atvežti vairuotojas nesiteikė nė paskambinti. Pasiteiravus nurodytais telefonais žadėjo (skambinta ir žadėta 3 kartus!) priversti pasiskambinti išvežiotoją, bet visą dieną pralaukęs galiausiai sužinojau (vėl pats paskambinęs!), kad vairuotojas ale nieko nerado namie, prisiskambinti negalėjo, laukite kitos dienos vėl namie - gal teiksis privežti. Neapsikentęs nuvažiavau į sandėlį ir pasiėmiau siuntinį pats - nei atsiprašė, nei paaiškino.
Žodžiu, GĖDINGAI DIRBANTI SIUNTŲ PRISTATYMO FIRMA!!!
O ho ho !!! Išskirtinė kurjerių kompanija. Niekada nepasiskambina prieš važiuodami. Niekada neturi telefono numerių. Palieka lapelį, kad nerado, bet nesugeba kontaktų ant jo užrašyti. Turi ieškoti pats kaip susisiekti. Paskambinus apšaukia, kad nesėdi namuose ir jų nelauki. Išskirtinai grubūs, nemandagūs. Tikiuosi daugiau neteks su jais susidurti. Kaip matote daug daug ne :o
Siunta iš Vokietijos į Lietuvą atkeliauja greičiau, negu siuntą pristato Lietuvoje nurodytu adresu. Ne pirmas jau atvejis.
Būtina įmonei pasitempti ir imtis priemonių problemai spręsti.
Venkit Itella kaip maro. Vieną kartą sutarėm kad siuntą pristatys į ofisą o ne į namus, tai rezultate dar du kart į namus pristatė ir išsiuntė atgal į Angliją. Kitą kartą jau sakiau pats pasiimsiu, nes galvoju vėl atgal išsiųs, tai bendravimas kaip kaime.bulves pardavinėjant, aplink terminalą ratą pusės km sukt kol radau kol priėjau. Privažiuoti neleidžia sargas. Atėjus ne "sveiki", ne "laba diena" o "labas" ir nepasitenkinimas kai į šitą atgal "tu" sakau. Jau geriau pėškute nešti siuntinį iš kitos šalies.
Perskaitęs labai daug neigiamų atsiliepimų sudvejojau, ar tikrai gausiu siuntinį laiku ir sveiką. Tačiau jis buvo pristatytas anksčiau nei numatyta, nors kurjeris paskambino tik neradęs nieko namuose.
Toks neigiamas įmonės įvaizdis manau susidaro būtent dėl to, jog klientai rašo atsiliepimus tik tuomet, kai kyla problemos.
Dekoju uz greita siuntos pristatyma. Kurjeris pries atvezant siunta paskambina ir informuoja. Uznesa siunta iki pat duru. Du kartus teko uzsakyti paslaugas, viskas buvo ivykdyta laiku. Bendravimas malonus ir mandagus. Aciu, planuoja sekanti karta naudotis sios imones paslaugomis. Sekmes.
Perskaičiau daugybę blogų atsiliepimų apie šią įmonę, tačiau maniškiai atsiliepimai tik teigiami. Jų paslaugomis naudojausi jau keletą kartų ir nepaisant to, jog gyvenu Pabradėje, siuntas visuomet gaunu laiku, kurjeris visuomet paslaugus ir sukalbamas. Ačiū už paslaugas.
Mano siunta iš Vokietijos atkeliavo i Lietuva lapricio 20d.Jau penkios dienos kaip siunta Lietuvoje, bet niekas man jos nepristate vis rodo, kad siunta pakeliui.Apgailetinas darbas
Kai pamačiau daug neigiamų atsiliepimų pradejau nerimauti del siuntos, bet kaip ne keista, siuntą pristate keliom diemom ankščiau, ir iki pat durų, siuntą tvarkinga, kurjeris malonus, Šiam kartui esu labai patenkintas, gal man pasiseke, o gal firma daro išvadas, o gal tiesiog ne visi atlieka savo darbą blogai.
Pirmąsyk naudojausi Itella, rinkausi jų partnerį -gls kurjerį, užsakiau lapkričio 13d. ir jau lapkričio 17 d.ryte gavau siuntinį / 13 kg.Lietuva-Italija.Super greitai ir pakankamai gera kaina.Atvežė ir pristatė į namus.Nors, aišku, buvo baimės ir nerimo, ypač kai paskaičiau po visko, tiek neigiamų komentarų.Bet turiu pasakyti, kad viskas gerai ir mano nuomonė teigiama.
Apgailetinas servisas. Visa diena laukiau siuntos, bet vakare atsirado siuntos statusas, kad kurjeris "susitare" del kito pristatymo laiko, gavejo pageidavimu. Paskambinus nurodytu telefonau, su kurjeriu operatore susisiekti negali, nes nezino jo numerio. Bandys pristatyti siunta kita diena..Bandys..
Viena neigiama atsiliepima rasiau, todel jauciuosi isipareigojus teigiamus irgi rasyti. Jau trecia karta Itella pristato siuntini labai greitai ir patikimai. Penktadieni issiunciau is Vokietijos siunta (iki 10kg) mamai o treciadieni siuntinys jau buvo pas mama namuose. Super greitai. Aciu!
Letzte Aktualisierung: Freitag, 3. Nov.
09:38
Nicht zustellbar
XX
Transportdienst: DHL, Sendung #: 042931815772
Jau susisiekiau su DHL ir paprašiau, jog nebendradarbiautų su šitokia melagių ir neatsakingų žmonių kontora. Nereikia tylėti, tik skelbiant ir pranešant tarnyboms šitokios kompanijos gali būti pažabotos. Nežadu nuolaidžiauti, siuntinys privalės būti pristatytas iki pat mano namų durų.
Tik patys blogiausi atsiliepimai apie Itella. Man jau nebera kantrybes, nezinau kokiu pagrindu jie perima Deutsche post registruotas siuntas, nes kol nesiojo pastininkas jokiu bedu nebuvo. Istisai irasas sistemoje "nerasta namuose", nors niekas nei skambino, nei i kiema ivaziavo, nei pranesimo paliko.. Pirma kart siuntinio laukiau virs menesio, net nesiteike susisiekti, kalta likau jog tel nr nebuvo prie adreso. Dabar istisai reikia ieskoti siuntiniu nors visad nurodytas mano tel nr kuriuo niekas nesivargina skambinti. Tiesiog BAISU, jokios vadybos ir kokybes, galiu surinkti n zmoniu kurie turi tokia pat patirti.
Siunta kazkokioj parduotuvej paliko, ten nuejus darbuotojai apie jokias siuntas nieko nezino, laimei siunta atradom, o deze suplesyta, matos buvo pradaryta.. Gerai kad niekas nedingo. NUOSTABUS PRISTATYMAS
Itella kurjeriai nagliausi iš visų. Atveždami siuntą paskambino ir pasakė kad jiems dėžė persunki ir jie neneš nurodytu adresu ir liepė man, panelei, pasiimti didelę ir nelengvą dėžę pačiai. Kurjerių kultūra nulinė. Jie juk turi ratukus ir nešti toli niekur nereikia nes pirmas aukštas ir prie pat kelio. Už pristatymą į vietą buvo sumokėta bet mes pristatymo į vietą negavome...Nepatariu dirbti su šia kurjerių tarnyba. Pristatymas buvo Vilniuje į Buivydiškių g.
Dirbau kurjeriu Itelloje. Jeigu skundziates tai bent gatve parasykit, zinos kuri vairuotoja pagydyt.
Jokiais telefonais jie neatsiliepia, į laiškus neatrašo, apie siuntinį jokios informacijos... Šlykštus sukčiavimas. Reikės turbūt į teismą kreiptis dė brangaus siuntinio iš Amazono...
Kęstutis 2017-08-23 16:42:14
Labai daug neigiamų komentarų apie šią įmonę. Kadangi aš turiu visiškai kitokią nuomonę ir patirtį apie šią įmonę, noriu sugaišti kelias minutes ir pasidalinti savo mintimis. Pačiam, , Itella Logistics'' paslaugomis teko naudotis 3 kartus ir visi jie apsiėjo be jokių nesusipratimų, prekės pristatytos buvo greitai, vairuotojai malonūs. Užsakymai pristatyti buvo Klaipėdos apskrityje. PS. Gaila, kad dažniausiai atsiliepimai rašomi tik įvykus kažkokiems nesusipratimams, juk viešai pasidalinti savo gerąja patirtimi ir padėkoti įmonei, kaip juridiniam vienetui, darbuotojams asmeniškai taip pat nėra labai sunku.
Du kartus susiduriau ir abu kartus su keiksmai reikia bendraut su jais......
jie visai nekelia ragelio ir nedirba
siunta atėjo iš Vokietijos ir jie iškart grąžino ją atgal
KODEL? o gal adreso klaida???
Gal gavejas pats paskambins?

Už ką mes mokame pinigus???? tinginiai. bedarbiai.
Tikrai ne kokia kontora.
Meluoja apie tai kad siunta buvo bandyta pristatyti (nepalieka informacinių lapelių, nors sistemoje DHL nurodyta kad gavėjas informuotas)
Chebryte vartotoju teises reikia kreiptis o ne su "tokiais gerais specialistais aiskintis".... tada jau ir itela parklups ant keliu. Patikekit manim
Atsiliepimai apie sia kontora tikra tiesa. Reikalu geriau butu neturet jokiu. I atsiliepimus jai nusispjauti. Ir tai visiskai suprantama. Juk iki auksciau nedaeina. Siulau rasyti ju partneriai kaip DHL, kad ziuretu su kuo turi reiklu. Tuomet gal sureguos ir Itella.
Sigitas 2017-06-14 15:09:24
Greitu laiku gausiu siuntinį sumaltą ir supiltą į maišelį.Kodėl kitos firmos neužsiima pristatymu o tik ši neprofesionalų komanda?Kelintą sykį siunčiuosi, pakuotės sudraskytos, vidui turinys deformuotas.Paskambinus vadybininkui, duoda elektroninį, žinoma neveikiantį kuriuo gali dievui į vartus rašyt laiškus ir reikšt pretenzijas.Rimta firma kelianti tik sau markę..
Jusu pazeidimas yra padarytas Lenkijoje. Juk aiskiai matosi kad lipni juosta yra ne itellos! Tai reiskia kad itella gauna jau sumaltas siuntas ir tokias pat pristato. Pretendzijas reiktu reiksti ne itellai o GLS
Ištiesų likau nustebinta, prisiskaičiau čia atsiliepimų ir tikrai laukiau su didele baime ir panika. Bet! Mano situacija buvo visiškai kitokia - galiu pagirti personalo darbuotojus kurie noriai ir aiškiai teikė informaciją, kurjeris prieš atvežant pasiskambino, pristatė kaip ir žadėta laiku. Ačiū!
Pas mane tai tokia situacija. Gavau SMS, kad mano siunta yra kažkioje parduotuvėje ir iš ten aš ją turiu pasiimti. Bet juk man siuntėjas įsipareigojo, o aš apmokėjau kad siunta bus pristatyta namų adresu nurodytu ant siuntos. Itellos vadybininkai aiškina, kad jie šito nedarys ir siuntą grąžins į Vokietiją. Vadovo kontaktinius duomenis atsisakė pateikti. Baisi savivalė, jiems nusispjaut į visas tarptautines teises apie siuntų pristatymą gavėjui. Kada baigsis šita savivalė ir klijentų negerbimas, juk už tai mes apmokame.
Matau beveik tik neigiamus atsiliepimus. Gal man tiesiog pasisekė? Šiandien apie 12 val. gavau siuntinį iš Vokietijos. Kurjeris dar iš anksto paskambino ir pasiteiravo, ar bus kam priimti siuntą? Ir labai gerai padarė, nes susiklosčius nepalankiai aplinkybėms, nebuvau namuose. Sutarėme dėl jam ir man palankios susitikimo vietos ir siuntinį gavau tvarkingai. Kurjeris jaunas vyrukas, mandagus. Ką galiu pasakyti? Lieku dėkingas.
Jau pavargau plėšti jų lipdukus nuo durų stiklų, reikės išstatyti sąskaitą už stiklų valymą.
Apsurdiška įmonė! Klientų aptarnavimas niekam neįdomus. Kiekviena savaitę siunčiu krovinius ir pastovios problemos. Paskambinus pasiteirauti dėl krovinio jokios informacijos nesuteikia, tik teigia kad vairuotojas susisieks, bet ir jis nepaskambina. Tikrai nerekomenduoju šios įmonės.
Siuntini is Vokietijos issiunciau pirmadieni, o ketvirtadieni buvo siunta pas gaveja! Super greitai. Labai malonu. Praeityje buvo nesusipratimu, bet jau kelinta karta viskas gerai.
Kiekviena karta siunciant siuntinius is Vokietijos i Lietuva tenka nusivilti siuntu pristatymu. Siuntini issiuntus (adresas, tel.nr.nurodomi ant siuntos) gavejas informuojamas ir siunta sekame internetu. Deja..kiek siuntu jau siunteme, o jas siunciame gan daznai.Nepavyko gauti normaliai, ta diena, kai siunta irasoma pristatymui. Darbo dienos pabaigoje matosi, kad yra atzyma..nepavyko pristatyti. Zinoma ir suprantu, kad Kelmes raj.gan toli..vairuotojas taupo savo laika o gal imones kuro sanaudas. Tik pradejus ieskoti siuntos ji buna pristatyta.Ir juokingiausia, kad siunta is Vokietijos i LT atkeliauja greiciau, negu ji pristatoma jau Lietuvoje.
Mi, 19.07.17 16:46 Litauen Die Sendung wurde erfolgreich zugestellt.
Di, 18.07.17 17:35 Litauen Der Empfänger wurde nicht angetroffen.
Di, 18.07.17 09:06 Litauen Die Sendung wurde in das Zustellfahrzeug geladen.
Mo, 17.07.17 09:34 Litauen Die Sendung ist im Zielland eingetroffen.
Fr, 14.07.17 06:32 Radefeld, Deutschland Die Sendung wird ins Zielland transportiert und dort an die Zustellorganisation übergeben. (Homepage / Online Sendungsverfolgung: http://www.itella.lt/english/transport/Track-and-trace-parcels/index.html#/)
Fr, 14.07.17 06:21 Radefeld, Deutschland Die Sendung wurde im Ziel-Paketzentrum bearbeitet.
Do, 13.07.17 17:57 Bruchsal, Deutschland Die Sendung wurde im Start-Paketzentrum bearbeitet.
Do, 13.07.17 11:42 Deutschland Die Sendung wurde vom Absender in der Filiale eingeliefert.
Viktorija 2017-07-17 14:16:44
Likau labai nepatenkinta aptarnavimu itella siuntu pristatimu. Gavau emaila kad šiandien turiu gauti siunta, prasedejau visa diena namuose laukdama siuntos, taip ir nesulaukiau, veliau prie damofono radau lapeli kur buvo parašyta kad "atvežame jums siunta, tačiau Jūsų namuose neradome".Visi kontaktiniai duomenys buvo nurodyti kaip ir tel. numeris.Namuose buvau visa diena, tad nežinau kaip galejo nerasti manes namuose...
Na jei radote lapelį prie domofono, tai matyt tikrai negalėjo įeiti. Nes suprasčiau, kad gaunate sms ar kažką, bet neatveža, o čia gi buvo atvažiavę.

Baltic Marine Spedition
Logistikos paslaugos

Adresas: Šilutės pl. 2-513, LT-91111 Klaipėda.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Teikiame pilnų ir dalinių krovinių pervežimo įvairių tipų sunkvežimiais paslaugas Europos Sąjungos teritorijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Kazachstane ir Uzbekistane. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą. UAB „Baltic Marine Spedition“ teikiamos...
Logistikos paslaugos

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
UAB „Didneriai“ įkurta 1993 metais. Nuo pirmųjų gyvavimo dienų įmonė ypatingą dėmesį skyrė darbuotojų kvalifikacijos kėlimui ir nuolatiniam tobulėjimui, todėl šiandien gali pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas, atitinkančias išrankiausių klientų lūkesčius. Bendrovė specializuojasi transporto ir logistikos...
BALTIC LINE
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; pašto paslaugos, kurjeriai; sandėliavimas; tarpininkavimas; transporto paslaugos.
UAB „Baltic Line“ – 2006 m. įkurta vietinių ir tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, teikianti kompleksines logistikos paslaugas. Profesionalus darbas ir inovaciniai sprendimai mums leidžia sėkmingai vystyti savo veiklą Lietuvoje, vakarų Europoje, Baltijos, Skandinavijos ir NVS šalyse...
Hegelmann transporte
Individualūs logistikos sprendimai

Adresas: Agronomijos g. 55, LT-47480 Kaunas.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
Vokiečių kapitalo krovinių pervežimo bei logistikos bendrovė Hegelmann Transporte Lietuvoje veikia nuo 2004 metų. Įmonė įsikūrusi Kaune, turi filialus Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Turėdami ilgametę praktiką ir reikalingą įrangą, savo klientams teikia standartinių, specialiųjų ir greitųjų (be sustojimų)...
Rusko, UAB
Krovinių gabenimas Baltijos šalyse

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 42B-104, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: ekspedijavimas; eksportas; geležinkelių transportas; importas; logistikos paslaugos; muitinių paslaugos, muitinės; oro transportas, aviacija; pašto paslaugos, kurjeriai; perkraustymas; sandėliavimas; transporto paslaugos; vandens transportas.
Jūsų krovinio saugiam ir greitam gabenimui turime pastovius ir laiko patikrintus maršrutus: Lietuva – Latvija – Estija – Lietuva. Jūsų krovinius nugabensime ypač greitai. Krovinius ir siuntas iki Rygos arba Talino nugabename per 24 val., o į likusią Latvijos ir Estijos teritoriją per 48 val. Lietuva – Lenkija –...

ENDORET GELIS – NATŪRALUS  JŪSŲ UŽPILDAS
ENDORET GELIS – NATŪRALUS JŪSŲ UŽPILDAS 02-15 14:03
ENDORET GELIS yra naujovė grožio medicinos srityje, sukurta Biotechnologijos instituto (BTI, Ispanija) ir atliekama Pošiūno klinikoje. Mokslinių ir praktinių tyrimų dėka, paciento nuosavo...
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas
Sulaikytas Latvijos centrinio banko vadovas 02-18 17:43
Latvijos korupcijos prevencijos biuro pareigūnai sekmadienį sulaikė Ilmarą Rimševičių, šalies kaimynės centrinio banko vadovą.
Stuburo skausmas – mūsų pačių reikalas
Stuburo skausmas – mūsų pačių reikalas 02-18 15:28
Nedaug rasi vyrėlesnio amžiaus žmonių, dirbančių sėdimą darbą, kurie nejustų nugaros skausmų ar bent jau nebūtų girdėję jais besiskundžiančių kolegų. Paklaustos, ar įmanoma apskritai jų išvengti...

Ar naudojatės taksi paslaugomis?

Mamaimam

Red Hat 142,71 +1,88%