Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Itaka Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Itaka Lietuva

Atsiliepimai apie Itaka Lietuva, UAB

Su ITAKA pasaulis gražus!
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Itaka Lietuva, UAB

Raimondas Slizauskas
2019-05-24 20:06:06 IP 84.15.188.225
Noreciau padekoti uz nuastabias atostogas Kusadasija, ITAKOS atstovams Gretai ir Audriui nuastabus zmones kur vel norisi grysti ir bendrauti.Didelis aciu jiems.2019.05.14/21
Labai bloga agentūra.pirkome 7d.kelione.skrydziai vis nukelinejami.ir iš 7 dienų gaunasi 6.žodžiu nerekomenduoju šios agentūros.
Visa neseniai grįžome iš kelionės po Turkiją "Rytų ekspresas".
Pirmą kartą keliavau su kokia nors agentūra.Nebuvau nusprendusi iš kokios agentūros pirksiu. Daug domėjausi, skaičiau atsiliepimus. Aišku truputį buvo nerimo, bet...Kelionė puikiai suplanuota nuo pradžios iki pabaigos.
Pamatėme daug, sužinojo dar daugiau.Vaizdai pasakiški, emocijos lipa per kraštus. Skrydis su balionais pasitikt kylančios saulės virš Kapadokijos - nerealus.
Kelionių vadovas Margiris taip pat nuostabus, profesionalus, mylintis šį darbą, atidus kiekvienam ir dėmesingas, komunikabilus ir punktualus. Labai daug žinantis, visada su gera nuotaika ir šypsena veide. Tikrai visi jautėsi saugiai.
Visas 8d išbuvome kaip viena šeima, ir taip pat buvome punktualūs ir vieni kitais pasirūpinome iškilus vienokiai ar kitokiai problemai.
Nakvojome kiekvieną naktį kitame viešbutyje. Viešbučiai tvarkingi, maistas skanus.
Vairuotojas ir turkų gidas taip pat buvo super.
Keliavome po Madeirą gegužės 7-14 d. Neapsakomas salos grožis. Labai didelis ačiū gidams Vaivai ir Mažvydui. Jie tikri profesionalai, mylintys darbą ir žmones. Sėkmės Jums.
Mažvydas ir Vaiva tikrai puikūs gidai.
Ką tik grįžome iš kelionės į Madeira su Itaka gegužės 7-14 d. Nuostabi salos gamta ir tokia skirtinga, kur rytinė pusė beveik neturi augmenijos, nes viskas išdžiuvę be lietaus, salos vidyryje lauro ir eukaliptų miškai su savo levadomis ir šiaurinė su vulkaniniais naturaliais baseinais ir šniokščiančiu vandenynu. Ir visa tai padėjo mums pamatyti ir sužinoti daug apie šią salą nuostabūs gidai Vaiva ir Mažvydas. Labai profesionalūs, nuoširdūs, paprasti ir rūpestingi ir su kokia meile dirba savo darbą. Didelis jiems ačiū ir sėkmės. Tikrai norėčiau dar kartą su jais susitikti kitose kelionėse.
Prieš Kalėdas užsakiau"Itakoje" kelionę į Turkiją.Atostogos suplanuotos buvo gegužes mėn.Du kartus atkėlė skrydžius, be jokių paaiškinimų.Teko keisti ir viešbūtį ir atostogų datas.Tai būvo mano paskutinis kartas bendravimo su ITAKA. Gyvenome viešbūtyje Le Bleu, grįžčiau ten dar kartą, labai geras, bet tiktai jau per kitą agentūrą. Prieš 8 metus su Itaka skridau iš Varšuvos, tada dar nebuvo atstovybės Vilniuje, tai buvau viskuo labai patenkinta (vaikas pateko į ligoninę, tai atstovas visapusiškai padėjo) o čia, gidas pusiaukelyje išlipo iš autobuso, net nepalydėjus iki viešbūčio.Itaka Vilniuje akivaizdžiai turi kažkokių organizacinių problemų.Gaila.
Perskaičiau atsiliepimus ir kilo noras pasidalinti savo įspūdžiais apie kelionę "Žydroji Ligūrija" Kelionės kaina nuo 749 eurų iki beveik keturių šimtų eurų šokinėjo, daugelis liko apgauti.....Lėktuvas vėlavo virš dviejų valandų, kas labai suerzino, bet pati kelionė buvo nuostabi, o dar nuostabesne gidė RŪTA. Didelis ačiū jai. Labai komunikabili, punktali, mokanti visus suorganizuoti, labai daug žinanti, aiškiai ir suprantamai mokanti pateikti informaciją, visada su šypsena ir gera nuotaika.Po tokios kelionės norisi dar ir dar keliauti...
Esame labai nusivylę “Itaka” kelionių agentūros kainų politika, siūlomų kelionių atžvilgiu. Užsisakėme kelionę į Madagaskarą, pasirinkome viešbūtį ir už kelionę sumokėjome 1619 Eur asmeniui. Kelionę užsisakėme vasario mėnesį iš Makaliaus puslapio, kur kelionė buvo pristatyta, kaip itin už patrauklią kainą ir, žinoma, nurodyta, kad bilietai tirpsta, todėl vartotojai skatinami greičiau juos įsigyti. Po trumpo laiko tarpo bilietai ženkliai pradėjo pigti, kol galiausiai į tą patį viešbūtį juos buvo galima įsigyti už 900 Eur. Taigi, būkite atidūs, užsisakinėdami šios agentūros keliones, kad nereikėtų permokėti. Linkime nebūti suklaidintais patraukliais pasiūlymais.
Katik gryzo is Bodrumo, isigijome kelione ir pasirinkome Roxy luxury nature, taciau nuvykus suzinojome, kad viesbutis dar neatidarytas, todel teko tenkintis kitu viesbuciu. Siaip viesbutis bors ir netas buvo geras, oras tinkamas, bet gide Rugile, visiskai netinkama darbui, nekompetetinga ir melage. Paklausus apie ekskursijas, nuoma ar kokio kito elementaraus klausimo, suzinojome, kad pati nieko nezino, nes mat ji Kretoje dirba. Pasiule ekskursiju su surasytomis kainomis, taciau perkant kainos pakilo dvigubai, ir paklausus uz ka turi moketi jos pamineta kaina, konkreciai nesuzinojome, kodel jos neatitinka Itakos nustatytu kainu.Tikrai kreipimes i atitinkamas istaigas, del sios gides, kuri klaidina zmones ir siaip nelabai supratima turintis zmogus dirba.
Norėčiau ir aš pasidalinti įspūdžiais apie kelionių agentūrą "Itaka". Kadangi su drauge keliaujame eilę metų, šįmet pradėjome dairytis kelionės dar metų pradžioje. Akis užkliuvo už "Itakos" pasiūlymo "Sugrįžimas į Itakę", kurio metu būtume aplankę 3 Graikijos salas. Kelionė buvo parduodama per "Beta.lt". Kol svarstėme, dėliojome visus "už" ir " prieš", pasiūlymo per kelias dienas neliko- visi kuponai buvo išpirkti. Apkaltinom save, kad per ilgai galvojom ir praleidom tokį puikų variantą, tačiau nudžiugom, kai gal po savaitės vėl pamatėm pakartotą pasiūlymą. Dabar jau nesvarstėm, iš karto užsisakėm kelionę gegužės 19-26 dienai, sumokėjom avansą (2019-02-13), ir, kad tvirčiau būtų, tai padarėm ne per "Beta.lt", o tiesiai agentūros "Itaka" internetiniam puslapyje, žodžiu- nusipirkom be tarpininkų. Viskas tvarkingai- mes pinigėlius, agentūra mums sutartį su įpareigojimu likusią pinigų sumą sumokėti iki balandžio 19 d. Sekėme, kaip senka kuponų skaičius ir buvom labai savimi patenkintos, kad šįkart nepraleidom savo šanso:) Šiek tiek abejonių įsimetė, kai pamatėme, kad eilinį kartą vėl atsiradus naujam kartotiniam pasiūlymui, jo kaina staigiai šovė į viršų- pabrango nei daug nei mažai- 200 Eurų, tačiau net ir tada vietų skaičius tirpte tirpo. Balandžio 02 d. pervedėme likusią pinigų už kelionę sumą ir manėme, kad dabar jau liko tik sulaukti gegužės, išeiti atostogų ir pradėti krautis lagaminus. Deja, deja... balandžio 05 d. iš agentūros sulaukėme pranešimo, kad kelionę mums anuliuoja, nes nesusirinko reikiamas keleivių skaičius. Jei kas kada buvo pakliuvęs į panašią situaciją, puikiai supras, kokias emocijas tas pranešimas sukėlė. Visų pirma, absoliutus nesupratimas, kaip galima, šitaip meluoti? Jei būtume nesekę šių pasiūlymų, gal galėtume patikėti, bet dabar matėme, kad šios kelionės pasiūlymas neužsiguli "lentynoje" net pabrangęs ir staiga "atšaukiama nesurinkus"... Tokios kiaulystės- kitaip negaliu šitos situacijos pavadinti- iš tokio garsaus kelionių organizatoriaus kaip "Itaka" tikrai nesitikėjome : (Beje, nieko doro į tą vietą mums nepasiūlė, siūloma buvo kelionė į Siciliją, kuri mums netiko, o kitų kelionių rinktis neleido. Žodžiu, sutarties jie kaip ir nepažeidė, nes ten toks punktas yra numatytas, tačiau nuotaiką ir atostogas mums sugadino. Dabar laukiam sugrįžtančių įmokėtų pinigų ir labai tikimės, kad neteks tąsytis po teismus. Įdomu būtų sužinoti, ar tas pats nutiko ir tiems keliautojams, kurie pirko šią kelionę per „Beta.lt“ ? Parašykit, pasidalinkit, gal ta informacija kitiems padės kitiems suklusti ir neapsigauti, kaip kad nutiko mums... Šiai dienai „Itaką“, deja, galiu vertinti kaip sukčių ir a******ų kompaniją- mūsų patirtis tik tokia.: (
Mano pirmoji kelionė su ITAKA - Egiptas ("Faraonų lobiai"), 2019 m. balandžio 13-20 d. Įspūdžiai labai geri: geras organizavimas, geras viešbutis, geras kruizinis laivas, geras maistas. Gidas Mantas - profesionalas, kokių reta: apsiskaitęs, subtilus, dėmesingas. Žmogus, mylintis savo darbą. Kainos ir kokybės santykis puikus. Drąsiai galiu rekomenduoti šitą kelionę.
2019-04-03 keliavau su Itaka i Turkija, viskas suorganizuota puikiai ir profesionaliai. Su gide Vaida vaziavome i Pamukale, tikrai nuostabi, profesionali, nuosirdi savo darba ismananti darbuotoja.
Didelis AČIŪ visam Itakos kolektyvui.
Mūsų pirmoji kelionė į Turkija buvo iš ties nuostabi. Viskas puikiai suorganizuota. O geriausia kelionės dalis nuostabi gidė Vaida, kuri tikrai matosi savo darbą be proto Myli, žiuriai šilta, maloni, labai žemiška ir draugiška mergina, bet kokiam klausimui ar bėdelei iškylus gavom visus paiškinimus žmonių kalba. Super Vaidute!
P.S. Brangūs lietuvaičiai būkit biški paprastesni ir daugiau šypsokytės ir gyvenimas šypsosis Jums!
O dėl skrydžių atidėjimo kaltinti agentūrų neverta, tai skrydžių bendrovių ribos.
Modestas 2019-03-20 13:07:36

Norėčiau trumpai papasakoti apie kelionę į Egiptą į kurortą Tabą. Visą kelionė buvo gera, bet tokios prastos gidės dar nesam turėję... Tokio lupikavimo ir nekompetentingumo dar reikia gerai paieškoti. Gidė AUDRONĖ. Pirkome iš jos 2 ekskursijas. Visos ekskursijų kainos yra +25 doleriai negu siūlo vietiniai. Nors po to ji vis tiek veža pas tuos pačius vietinius. Bet čia nėra pats blogiausias dalykas. Ji pati nieko gero nesugebėjo pasakoti, o tik nesėkmingai bandė versti keletą frazių iš rusų kalbos (rusiškai pasakojo egiptietis vietinis). Buvo žadėta, kad nuveš į didelį turgų, kuriame galėsime apsipirkti, bet nuvežė į mažą turgelį, kuriame kainos 5 kartus didesnės negu kitur (pasirodo vietiniai moką pinigus, kad AUDRONĖ ten vežtų žmones). Su nardymo įranga tas pats, nuvežė ten kur kainos po 5 dolerius, vietoje viskas po 1 dolerį. Labai gerai moka atplėšti pinigus iš turistų daugiau nieko. Patarimas keliaujantiems Takoje nepirkti ekskursijų iš gidės, o pirkti iš vietinių. Daug pigiau ir Jums bus viskas labai aiškiai ir gražiai papasakota angliškai.
Sveiki, visiškai sutinku su jūsų nuomone plius mums dar nusuko vieną dieną nuo mūsų atostogų nes paankstino skrydį atgal. Papildomai vietoje pirkome siūlomą ekskursiją kurios metu viena iš pramogų buvo jodinėjimas kupranugariais. Visa priežiūra buvo patikėta vietiniams, kuriems viskas buvo tikrai dzin. Keliantis kupranugariui nukritau ir tai aiškiai parodė kas per neorganizuotumas. Vienintelį dalyką gidė pasiūlė kreiptis į gydytoją ir persisviesti. Tokio atmestinumo organizuojant keliones dar neteko sutikti. Tikrai niekam nerekomenduoju rinktis Įtakos, jeigu jums rūpi jūsų saugumas ir jei norite gerai pailsėti.

Nesu mėgėja rašyti komentarus viešoje erdvėje, bet šį kartą darau išimtį.. Noriu pasidalinti kelione su ITAKA į Egiptą.
Kelionę pirkome prieš kelis mėnesius iki skrydžio iš Varšuvos, nes tuo metu iš Vilniaus nebuvo į Marsa Alamą, o labai norėjome būtent į ten, dėl nerealaus grožio koralinio rifo (tikrai nerealu). Jau likus apie savaitei iki skrydžio gavome žinutę iš ITAKA, kad skrydžiai vėluos tiek į Egiptą, tiek atgal. Į Egiptą 2 valandas, o atgal 17 valandų! Ir tiesiog atsiprašo už nepatogumus, bet tie nepatogumai taip apkartina kelionę, kad pamiršti jog buvai atostogų.. Negana to, nuvažiavus į oro uostą tie skrydžiai dar atidėti kelioms valandoms tiek pirmyn, tiek atgal.. Manau daug kalbėti nereikia kokios emocijos užvaldo, kai iš viešbučio išvažiuoji 1 nakties, o namus apsieki 17 val. Iš Tailando galima per tiek laiko sugrįžti!
Dar nors tiek, kad "išsimušėm" maitinimą, nes turėjome viešbutį palikti 12 val., bet taip iki pirmos nakties prabuvome viešbučio teritorijoje pavalgę, nusiprausę, bet "benamiai"..
Suprantama, kad daugiau niekada nesinaudosiu ITAKA paslaugomis.

Arturas 2019-03-13 18:33:00
Sveiki, trumpai apie Itaka lt. Kelionės pasiūlymai netikslūs, rašoma 8 d., bet faktiškai kaip beskaičiuotum išeina 6 d., na nebent kaip patys teigia, tavo kelionė prasideda išėjus iš namų ir vykstant i oro uostą. O skrydis vėlai vakare. Tuo metu gaunasi 7d. Apie skrydžio laikus informacijos nėra jei užsisakote kelionę iš anksto. Tiesa iš anksto iš Itakos neverta užsakinėti nes permokėsite. Užsakinėjau prieš pusmetį: kaina i Portugaliją buvo 580eur., likus trims savaitėms iki išvykos kaina nukrito iki 560 eur. į ta patį viešbutį. Paskaičiavus keturis asmenis tai susidaro suma, už kuria tris dienas gali nuomotis automobilį. Žodžiu kelias kryptis turi atidirbę, kur visumoje kažkas panašaus į poilsį, o visa kita akių dūmimas. Pas save Lenkijoje jie dirba kitaip, o Lietuvaičius skaito obliais kaip ir senovėje. Nuvykus į atstovybę ir paprašius paaiškinti teikiamos informacijos tikslumą į tai nieko negalėjo atsakyti, žiopčioja kaip žuvys akvariume. Daug keliauju, bet tokio požiūrio dar nemačiau.
Galiu ta pati patvirtinti. Užsisakė 15 dienų poilsio o iš jų stebuklingai liko 13..is Lietuvos skrydis 23 val. Nors turėjo būti 9.25 ryte.skrydis vėluoja 12 h. 45 min. Jie praneša po 5 mėn užsakymo. Ir tu nebeturi ką daryti nes atostogų metas jau prasideda ir kitose agentūrose jau keliones isbrangusios.
Kristina Petrauskiene
2019-03-07 21:30:24 IP 85.206.185.104
Noriu isreiksti padeka nuostabiajai kelioniu gidei Vaidai, kurios istoriju apie Lansarote klausemes istempe ausis. Norejosi klausytis ir klausytis, o laikas tirpte tirpo. Labai puikiai suplanuotas keliones marsrutas. Labai tikiuosi susitikti su ja ir kituose kelioniu marsrutuose. Nuostabi, mylinti savo darba mergina. Aciu jai.
Tikrai rekomenduoju pamatyti Egiptą su Itaka. Atostogavome Marsa Alame. Atostogos buvo nuostabios!!!! Daug pamatyta, pažinta ir pailsėta. Viskas labai gerai organizuota, kelionė sklandi, viešbutis geras, pasitinka ir visą informaciją suteikia, veda nerealias ekskursijas superiniai gidai Indrė ir Mantas. Tikrai profesionalūs, atsakingi ir nuoširdūs ! Ačiū bičiukai!
Tai tik įrodo, kad Itaka rimtas kelionių organizatorius, kuriam svarbūs turistai ir jų poilsis.
Sėkmės visam kolektyvui!
keliavome į Fuerteventūrą vasario 11-18 dienomis. Gidė Vaida su kuria lankėmės Lanzerotėje tikra šaunuolė. Viršijo mūsų lūkesčius :) Sėkmės, dėkojame už puikią kelionę :) Linas ir Violeta
Visiskai neapsimoka skristi su Itaka. Keliones nekokybiskos, lektuvas uzsakytas prastas, o i nusiskundimus nereaguoja! Labai nusivylem.
Sveiki Visi,
Norėčiau įspėti visus, kas pirks kelionę į Taba per agentūrą ITAKA !!!!! Būkite atidūs tie, kurių kelionės tikslas yra pakeliauti. Jūs negalėsite įsigyti ekskursijų pigiau iš vietinių, galėsite tik iš ITAKOS gidės. Itakos agentūra vietiniams pagrasinusi, kad jei parduos ekskursijas Itakos klientam, į Taba nebeveš žmonių. Itakos siūlomos ekskursijos kosminėm kainom, taigi, pasirinkimas arba visai nevažiuot niekur, tik prie baseino arba pirkti tik iš jų.
Lietuvių gidė vardu Audrone nesugebėjo paaškinti, kodėl yra taip. Gryžusi iš kelionės skambinau pačiai Itakai aiškintis situaciją. Itaka pasakė, kad jie pirmą kartą girdi apie tai ir niekad nėra gavusi nusiskundimų.
Jūratė
Kai atsidare ITAKA Lietuvoje buvau labai laiminga, nes prie stai bendradarbiavau su ITAKA Lenkijoje. Taciau labai nusivyliau ITAKA Lietuvoje, visiskas darbo neorganizuotumas. 2 kartus buvo atsaukta kelione, daugiau niekada, niekada nesirinksiu ITAKA Lieruvoje. Aciu uz sugaista laika :) Sekmes toliau
keliavome į Fuerteventūrą vasario 4-11 dienomis. Gidės Vaiva ir Vaida, su kuriomis buvome ekskursijose po Fuerteventūrą ir Lanzarotę - FANTASTIŠKOS!!!! Profesionalios, informatyvios, linksmos, išradingos, rūpestingos, draugiškos... Galėtume vardinti ir vardinti :) Tikrai šaunuolės! Viršijo mūsų lūkesčius :) Sėkmės, merginos ir toliau taip!
Sausio 21-28 dienomis keliavome į Fuerteventūros salą. Kelionę rinkomės visai ekspromtu ir be galo džiaugiamės. Viskas suorganizuota nepriekaištingai, nuo pasitikimo oro uoste iki paskutinės skrydžio dienos. Kelionės pirmąją dieną buvo susitikimas su gide (Vaida) kuri išsamiai papasakojo ką galime aplankyti saloje, ką nuveikti, kur pavalgyti ir t.t. taip pat galėjome rinktis ekskursijaa organizuojamas Lietuvių kalbomis. Pasirinkome dvi: dieną po Fuerteventūros salą bei dieną po Lanzarotę. Gidės savo darbą atliko nepriekaištingai (Vaiva ir Vaida). Labai išsamiai ir profesionaliai visos ekskursijos metu dėstė informaciją, atsakė į visus rūpimus klausimus apie keliones, buvo be galo rūpestingos ir draugiškos visų turistų atžvilgiu. Tikrai vienos geriausių gidžių netikėtai "papuolusių" per buvusias keliones:)
Su kelionių organizatoriumi Itaka keliavau pirmą kartą. Atostogoms pasirinkau Marsa Alamą (Egiptas). Labai džiaugiuosi, nes kelionė buvo tiesiog puiki nuo pat pirmos dienos!
Oro uoste pasitiko puikiai nusiteikę, jaunatviški ir charizmatiški gidai Indrė ir Mantas. Jie suteikė visą reikiamą informaciją, padėjo išspręsti iškilusias problemas, atsakė į rūpimus klausimus. Gidų šypsenos išsklaidė visas nuojautas.
Su gide Indre keliavau į Karnako šventyklą, Karalių slėnį, Kačepsutos šventyklą, Memnokolosus, Elquseiro miestą. Dėkoju Indrei už labai įdomius, išsamius, istoriškai pagrįstus pasakojimus apie Egiptą, jo istorinę praeitį, apie dabartinį vietinių ir beduinų gyvenimą, už puikią nuotaiką, nuoširdumą, šypseną, profesionalumą ir labai sklandžias ekskursijas.
Viešbutis, kuriame apsistojau nenuvylė: maistas, aptarnavimas, kambarys, teritorija - super!
Ateityje kelionėms rinksiuosi kelionių organizatorių ITAKA ir gidus Indrę ir Mantą, nes jie savo srities profesionalai.
Ačiū už puikias atostogas !!!
Egipte Taba regiono viešbučiuose Įtaka neleidžia keliauti į ekskursijas per kitas agentūras. Kažkoks rinkos pasidalinimas? Paprašius priešpiečių dėžutės neužsako, nes keliauji ne per Itaką. Jokio lankstumo. Pvz. ekskursija į Izraelį su Itaka 175 dol. O per rusų agentūrą 100 dol.
2018.12.29 keliavome su Itaka į Egiptą - Faraonų lobiai. Iš 8 dienų Egipte pabūti išeina nepilnai 7. Pirmą dieną viežbutyje būnate apie 21 valandą, tai vienos dienos nėra. Ir paskutinę 8 dieną išveža 3.20 nakties. Tai 8 dienos taip pat nėra. Realiai 6 dienos. Organizatoriai galėtų apie tai informuoti. Taip pat skrydis buvo pakeistas- pavėlintas 2.20 h skrendant į Egiptą. Parskrendant taip pat skrydis atidėtas apie 40 minučių. Perkant kelionę nebuvo nurodyti skydžio laikai. Kruizinis laivas švartuojasi toli nuo centro, taip kad vakare išeiti iš laivo nėra kur, nes miesto centras apie 20 minučių važiavimo autobusu.
Su ITAKA pasaulis gražus!
Pirmą kartą poilsinei kelionei (į Korfu salą) pasirinkau kelionių organizatorių ITAKA ir dabar jau džiaugiuosi.Kelionė puikiai organizuota - pradedant kelialapio įsigijimu agentūroje, (beje, buvau pirma klientė naujai atsidariusiame ITAKOS biure Klaipėdoje) bebūnant Korfu saloje ir baigiant grįžimu į Lietuvą.Viskas vyko sklandžiai, savalaikiai ir, rodos, taip greitai, jog nė nepastebėjome, kad, vos tik nusileidus, oro uoste mūsų jau laukia ITAKOS gidės...Vėliau, visos kelionės metu, o taip pat ekskursijoje po Korfu salą mus globojo gidė Martina, užburianti savo žavia šypsena, profesionalumu ir pasiruošusi padėti netikėčiausiose situacijose...
Ačiū ITAKAI, kad nenuvylėte, ir dar kartą ačiū Martinai už geranoriškumą :) Sėkmės Jums!
Sveiki.Rugsejo pradzioje buvome su mama Kretoje, su Itaka.Kelione buvo nuostabi.Gyvenome viesbutyje Kolymbari Beach, ant juros kranto.Aptarnaujantis personalas nuosirdus, kiekviena diena buvo keiciama patalyne, maistas ivairus.Didziausia aciu noriu pasakyti musu nuostabiajai gidei Audronei, kuri suteike daug idomios informacijos apie sali, jos paprocius.Stiprybes jums Audrone, o gal dar ir susitiksime.Keliaukit su Itaka, viskas cia gerai!!!
skridome su Itaka į Turkiją, tiek pirmyn, tiek atgal laiku neišskridome, skrydžiai buvo atidėti iš Vilniaus 2kartus, vietoj 22:30 pakilome tik 00:20, o atgal vietoj 16:30 pakilome tik 18:30 niekas jokios info neteikė ir net neatsiprašė, Turkijoj registratorės sakė, kad Itaka retai kada išskrenda laiku. siūlyčiau aplenkti šios agentūros skrydžius jei norite ramių atostogų, o netik pasėdėt ilgai oro uostuose.
Su Itaka keliavau i Korfu ir i Turkija. Esu labai patenkinta abiem kelionem. Geras kainos ir kokybes santykis. Kelioneje i Turkija ypatingai patiko gides Vaivos darbas. Aciu jai uz rupesti ir profesionaluma.
Отдыхал в августе в Корфу Греция. 330 евро и все включено. Отель Мелоди. Все понравилось, питание отличное, номер убирали каждый день, постель меняли так же. Персонал приветливый. Море в 3 минутах ходьбы. Все очень понравилось, нареканий к туроператору нет. Спасибо за приятный отдых. Нашим гидом была Мартина. Приятная приветливая девушка. Спасибо за приятный отдых.
Labai nusivylėme itaka.lt. Kai šiais metais atšaukė visus skrydžius spalio mėn. Visų pirma pasiūlė kelionę rugsėjo mėn už daug brangesnę kainą, nors jų taisyklėse parašyta, kad turi pasiūlyti geresnę arba lygiavertę kelionę už tą pačią kainą. Priminus jiems šį punktą, sutiko pasiūlyti kelionę už tą pačią kainą, kai pasakėme, kad netinka data ir norime, kad grąžintų avansą, jo nesulaukėme, nors jų taisyklėse parašyta, kad avansas grąžinamas per 10 d.d., teko pradėti teismines procedūras.
Esame labai nusivylę kelionės organizavimu, renkantiems šią įmonę būkite labai atidūs, nes gražus kelionės aprašymas ne visad pasiteisina realybėje. Šios įmonės planuotoje kelionėje į Kretą likome nemaloniai nustebinti, nes aprašyme žadėtas nuostabus 4* viešbutis virto į nakvinę šlapiam rūsyje. Esmė ta, jog ši įmonė savo turistams užsakė pačius prasčiausius kambarius už nemaža kainą. O paprašius, kad sutvarkytų ši reikalą, nes pinigai sumokėti už normalų kambarį jie tiesiog ''pasiplovė''. Labai nemalonu. Kambarys buvo be langų, drėgnas, su pusiau veikiančiu ventiliatoriumi, be ryšio (koridoriuje turėjome kalbėti telefonu) ir t.t Taip pat nuvylė ir organizuojama kelionė po apylinkes, nes gidas nebuvo labai apsiskaitęs ir pasiruošęs (tai kam tada išvis mokėti gidui?). Nieko nesakau, matyt būna įvairių pas šią įmonę kelionių ir gerų ir blogu, tik BŪKIT LABAI ATIDŪS
Su puikia nuotaika grįžome iš Turkijos. Pasirinkome kelionių organizatorių ITAKA ir tikrai nenusivylėme. Visa kelionė praėjo sklandžiai, gidė Vaida suteikė visą reikalingą informaciją - ačiū jai!! Apsistojome viešbutyje LTI Serra Resort: viešbutis didžiulis, šeši baseinai, čia pat jūra su viešbučio paplūdimiu ir gultais. Žmonių labai daug, tačiau viskas sutvarkyta taip, kad visada rasi gultą prie baseino ir jūros, o patys baseinai dideli, nereikia kovoti dėl vietos juose. Maisto pasirinkimas įspūdingas, skanu, net per piką nėra eilių prie padėklų, o vietos atsisėsti ir pavalgyti nereikia laukti - ją visada rasi. Personalas paslaugus, mandagus ir visada pasirengęs padėti. Daug maitinimų, gėrimai kokybiški, kokteilius vietoje sumaišo/suplaka, o ne tiekia iš "šlangos", kaip kai kuriuose viešbučiuose. Teritorija tvarkinga, nuolat valoma, šiukšlės rūšiuojamos. Apibendrinus - tik geri įspūdžiai!!!
Vaziavome su mama i Korfu sala, buvome apsistoje Gevalia village.kai pirkau kelione, sumokejau po 70 euru extra, kad butu daugiau zvaigzduciu hotelis.Taigi 4 * hotelis buvo siaubingas, sukanziojo erkutes, uodai, ant pagalves is ryto kitoje puseje buvo raudonos demes, kiek suprantu blakes, patalyne nekeite 5 dienas, netgi po tao kai pasiskundziau front desk, ir buvo pasakyta, kad jie5* hotelis, dirbu sioje srityje jau daug metu ir zinau standartus.Patirtis siaubinga, tikrai nerekomenduosiu Korfu keliauti per Itaka, ir seip tvarkos nera visur.Atostogos tikrai nebuvo isimintinos.
Už ką tik puikiai praleistas atostogas Turkijoje dėkoju ITAKAI. Ypatingą ačiū tariu gidei VAIDAI G., kuri dūšią atiduoda dirbdama savo darbą :). Manau, teks sugrįžti, nes Vaida nespėjo visų įdomybių išpasakoti, o ji žino apie Turkiją tiek daug!!!
Sveiki, grįžome iš Turkijos, ITAKA puikiai viską organizuoja, nebuvom palikti" likimo valiai" :), ačiū gidėms Vaivai ir Vaidai už pravestas eskursijas, patarimus, norėtūs, kad eskursijų butų daugiau su lietuviais gidais, tikrai rekomenduoju šią agentūrą nenuvylė, jokių rūpesčių ir manau, neverta vykti vieniems, nes viskuo pasirūpina ITAKA!
Norėčiau padėkoti, , gidėms, , Martinai ir Gertrūdai, kurios dirba Korfu saloje. Ačiū Jums.
Keliavome i Kreta su šia agentūra, organizavimas viskas puiku, skrydis sklandus, savo laiku. Nepatiko tik autobuso vairuotojas isveziojantis į viešbučius, nes kalbėjo tik graikiškai.Viešbutis didelis, patogus, didelis uzimtumas. Pati šalis žavi, vaizdai nuostabūs kas dėl organizuojamų ekskursijų gidas galėtų geriau atlikti namų darbus ir daugiau suzinoti elementarių dalykų, kaip pvz. iš ko gaminama rake. Kitą kartą drąsiai rinkčiausi Itaka agentūra, ačiū uz šauniai praleistą laiką.
Sveiki, tik prieš keletą dienų su drauge grįžome iš atostogų Kretoje. Dar iki šiol gyvename atostogu prisiminimais :) Keliavome su kelionių organizatoriumi ITAKA. Su ITAKA keliaujame pirmą kartą, bet po šios kelionės supratome, kad ir ne paskutini :) Likome labai patenkintos kelione ir aptarnavimu, nors ir buvo nesklandumų dėl atidėto skrydžio, bet tai tikrai nesugadino atostogų nuotaikos :) Ekskursijos Kretoje yra nuostabios, vaizdai gniaužia kvapą. Labai norėtumėme padėkoti gidams kurie mus lydėjo, tai Agata ir Edvinas. Puikus gidai, papasakojo ne tik apie šalies kultūrą bei papročius, bet išgirdome ir linksmų anekdotų :) Taigi su Itaka keliausime dar ne kartą ir rekomenduosime tai kitiems. Su ITAKA pasaulis gražus !!! ;)
Sveiki, atostogavome Corfu saloje, pasirinkome kelionių organizatorių Itaką. Tai mums buvo pirma kelionė į užsienį. Likome labai patenkinti kelione, aptarnavimu, maistu.Gal ir buvo smulkių nesklandumų, bet tai tikrai nesugadino atostogų nuotaikos.
Ypatingai dėkojame šaunioms mergaitėms Gertrūdai ir Martinai mūsų gidėms. Su Itaka patarčiau keliauti ir kitiems, kurie nekelia labai didelių reikalavimų ir vežasi su savimi gerą nuotaiką.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
AVIAZON TRAVEL GROUP
aviamaze.com - pigūs skrydžiai

Adresas: Perkūnkiemio g. 13-91, LT-12114 Vilnius.
Veiklos sritys: keleivių pervežimas; kelionės; oro transportas, aviacija.
Domina pigūs skrydžiai? Norite nebrangių bilietų? Ieškote geriausių skrydžių pasiūlymų? aviamaze.com tuo jau pasirūpino! Išmėginkite mūsų skrydžių paieškos sistemą. Mes rūpinamės savo klientais ir stengiamės surasti tik pačius geriausius skrydžių pasiūlymus, jūsų patogumui, pasirenkamus pagal persėdimų kiekį...
Travelturas
Adresas: Vikingų g. 3, NORDIKOS PREKYBOS SLĖNYJE, LT-02182 Vilnius.
TravelTuras – tai: Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! 2016-2017 metų „Tez Tour“ ir „Novaturas“ auksinė agentė Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 12 metų patirtis...
Kelionių panorama
Adresas: Vytenio g. 46, LT-03229 Vilnius.
UAB "KELIONIŲ PANORAMA" - kelionių agentūra, veiklą pradėjusi 1993 metais. Puikią reputaciją pelnėme nuoširdžiu ir kokybišku darbu, o patenkinti klientai tapo mūsų ilgalaikės sėkmės priežastimi. Kas met aptarnaujame iki 10 tūkst. klientų. Apklausos duomenimis 90 proc. klientų rekomenduotų mus savo draugams. Mes...

Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb"
Buvusi "Apple" prekybos vadovė prisijungia prie "Airbnb" 05-26 01:00
Apgyvendinimo paslaugų įsigijimo tarpininkavimo paslaugas teikiančios interneto platformos "Airbnb" direktorių valdybą papildė aukšto kalibro profesionalė Angela Ahrendts, buvusi "Apple" prekybos...
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus
Lietuva renka prezidentą ir europarlamentarus 05-26 00:47
Sekmadienį Lietuvoje vyksta prezidento rinkimų antrasis turas ir Europos Parlamento (EP) rinkimai.
Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs
Verslas požiūrį į atsakingą vartojimą pradeda keisti nuo savęs 05-25 16:50
Tvarų ir atsakingą vartojimą skatinantys prekybininkai ir gamintojai sako, kad nors jų rinka dar, palyginti, siaura ir nišinė, visuomenės supratimas gilėja. O labiausiai prie atsakingo požiūrio...

Kur atostogausite šią vasarą?