Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Itaka Lietuva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Itaka Lietuva

Atsiliepimai apie Itaka Lietuva, UAB

Su ITAKA pasaulis gražus!
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Itaka Lietuva, UAB

Lapkričio pradžioje plaukėme aukštutiniu Nilu ir lankėme senovines Egipto šventyklas su gide Aurika. Ačiū mielai gidei Aurikai - mes tiek daug sužinojome, pamatėme, bet kartu jautėmės saugūs ir globojami. Mes aplankėme ne tik šventyklas, bet ir siauras Egipto gatveles, pamatėme įprastą Egipto gyvenimą, žavėjomės Nilo pakrantėmis, vakarėjant plaukėme laiveliu tarp Nilo salų, ryte auštant virš šventyklų stebėjome oro balionų skrydį, Neišdildomi vaizdai. Programa keitėsi itin dažnai, bet Aurikos įkvėpti mes lengvai prisitaikėme. Labai miela buvo ir gidė Agnė, kuri vadovavo kitai mūsų grupės daliai. Laive maistas labai geras, personalas paslaugus, bet šiek tiek trūko švaros kajutėse. Vienas rimtas dalykas - Itaka turėtų pasirūpinti, kad klientus pasiektų reikiama informacija dar prieš kelionę. Tai, ką pasako gidės apie įvairius mokėjimus, ekskursijų tikslesnį planą per pirmą susitikimą, - privalu žinoti dar prieš kelionę. 1. Kelionės kaina su viskuo, o ne kažkur dar kažkas prirašyta. 2. Privalomos ekskursijos - kokios, kada ir kokia kaina 3. Papildomos ekskursijos - kokios, kada ir kokia kaina. Tai turėtų būti atsiųsta iš anksto.
Nepaisant organizacinių smulkmenų - kelionė buvo fantastiška, viskas praėjo puikiai. Ačiū!
Su sūnumi pasirinkome kruizą Nilu ir pažintinę kelionę, , Faraonų lobiai". Nuostabiai praleistas laikas, ačiū gidei ir visiems, kas rūpinosi mūsų patogumu. Aplankėme ne tik gražiausias šventyklas, bet ir plaukiant laivu, negalėjome atitraukti akių nuo nuostabios Egipto širdies ir gyvybės - Nilo pakrančių panoramos...net nesinorėjo išsiregistruoti iš laivo ir vażiuoti į viešbutį. Kitąkart norėtume dar ilgesnio ir lėtesnio kruizo. Sūnui labai patiko Bananų sala, o man nubių kaimas. Vienintelis trūkumas, kad nubių kaime viešėjome labai paskubomis, tikrai dar norėjosi bent kelių minučių pasidomėti nubių turgelio įdomybėmis. Ačiū už nepamirštamą laiką.
Grįzome iš Makaliaus parduotos pažintinės kelionės - kruizo Nilu, kurią organizavo Itaka. Buvom nemaloniai nustebinti gidės neprofesionalumu, ypač kelionės dalyje į Luksoro vakarinį krantą. Gidė nei į vieną objektą nelydėjo. Pateikė tik primityvią informaciją apie lankomus objektus. Hatčepsut šventyklai buvo skirta tiek laiko, kad vos spėjom nubėgti iki šventų švenčiausiosios, ir negana to vistiek pavėlavome grįžti sutartu laiku priversdami visą grupę laukti. Karalių slėniui apžiūrėti ir 4 kapams aplankyti gidė skyrė 50 min klaidingai nurodydama, kad slėnio gale atidarytas Ramzio II kapas. Teko lėkti ir klausinėti vietinių prižiūrėtojų kur tas kapas. Pasirodė, kad jis uždarytas ir lankymui niekada nebuvo atidarytas. Taip pat klaidingai gidé nurodė, kad Ramzio III kape yra gražiai nupiešta Nut. Apžiūrėjom visą kapą, taip ir nepavyko rasti tos Nut, kuri ryte pagimdo Saulę ir vakare ją prarija. Kad spéti apžiūrėti pasaulinés reikšmės objektą teko bėgte bėgti. Ne dėl tokio įspūdžio mokėjome tikrai didelius pinigus. O prie Memnono kolosų skyré 5 minutes. Kaip pažintinėje kelionėje galėjo supažindinti ir su Ramzio II pomirtine šventykla. Taigi, pažintinę kelionę į Tėbų vakarų krantą vertiname blogai. Negana to neaišku dėl kokių tikslų įkišo bananų salą Luksore vietoj programoje numatyto botanikos sodo Asuane. O plaukti su feliuga išvis neteko, nors buvo numatyta programoje. Kitoms mažutėms šventykloms ant Nilo kranto irgi buvo skiriama po 50 min kaip ir Karalių slėniui. Kam? Buvo pasiūlyti papildomi lankomų objektų paketai. Nebuvo įvardinta kaip bus organizuojamos tos papildomos ekskursijos. Tada jas sugrūdo į 2 dienas, kiekvieną dieną po 2 ekskursijas. Į Nubių kaimą teko plaukti naktį neapšviestame laive. Tikrai nebuvo saugu. O patį kaimelį vėl nakties metu turėjome paskubomis pralėkti. Taip organizavus perkrautą kelionę, kuri nepagrįstai vadinama pažintine, nes nebuvo suteikta išsami informacija nei apie Egipto istoriją, nei apie Faraonų dinastijas, tekdavo išvykti 3.30 val. uš viešbučio ir kratytis valandų valandas nepravažiuojamais keliais. Itakai linkiu atsakingiau ziūréti į savo darbą, rinktis kompetentingus darbuotojus, organizuoti keliautojams patogesnes kelionių sąlygas. Džiaugiuosi, kad jau Tez Tour sudarys Itakai konkurenciją. Daugiau Itakos paslaugomis nesinaudosiu
Keliavom į Albaniją su Itaka. Viešbutyje neveikė nei vienas baras lauke (iš žadėtų penkių), vandens kalneliai (4 dienos iki kelionės uztvirtinto, kad veiks), viešbutyje šilto maisto nebuvo, valgėm pusiau šiltą ir tt ir tt. Grįžus, pareiškė, jog jų kaltės čia niekur nėra ir pasiūlė 5% nuolaidą kitai kelionei su Itaka :) :)
Rugsėjo 4-11 dienomis atostogavome Albanijoje, Goleme, Grand Blue Fafa viešbutyje. Buvome apgyvendinti kambaryje, kuris neatitiko nei su Itaka sudarytos sutarties, nei 5 žv viešbučio reikalavimų. Pokalbiai su viešbučio tarnautojais nedavė jokių rezultatų. Teko kreiptis į mus aptarnavusią gidę Martiną (deja, nežinome jos pavardės), kurios dėka per valandą gavome padorų kambarį. Su ja vykome ir į ekskursiją į Beratą, nustebino Martinos Albanijos istorijos, kultūros, tikybos žinios.
Nusivylimas "Itaka"dėl pažintinės kelionės"Iškyla ant uolų".Kelionės 2022.08.30-09.06 organizavimas paliko labai blogą įspūdį. Ji nepelnytai vadinama pažintine. Iš to pažinimo buvo tik 1, 5 dienos ekskursijų su nervinga prastai pažįstančia Madeirą ir nelabai mokančia dirbti su grupe gide Marina. Kitas ekskursijas po salą pirkome ir papildomai mokėjome! Kelionė kainavo po 1049€/asm, o buvome apgyvendinti nuošaliame 3*všb "Dom Pedro Garajau" pigiausiame numeryje, kai tuo tarpu už 500€ poilsinę kelionę nusipirkę bendrakeleiviai gyveno Funšalyje 5* všb., dalyvavo tose pačiose dviejose ekskusijose primokėję 60+35 = 95 €. Jie turėjo galimybę pasirinkti viešbutį, o mes ne. Negana to, patyrėme stresą oro uoste Funšalyje, kai dėl "Itakos"vadybininkų klaidos mes su vyru buvome neįtraukti į sąrašą grįžimui ir daugiau kaip pusvalandį vieninteliai stovėjome su lagaminais prie besibaigiančios registracijos į skrydį.
Esame nemažai "Novaturo", "Guliverio kelionės"pažintinių kelionių turėję. Puikiai viskas vykdavo. Niekam nepatarčiau keliauti su "Itaka". Bent jau nepirkti iš anksto kelionių, nes paskutiniu momentu nusipirksit daug pigiau ir turėsit tas pačias sąlygas ir pasirinkimo galimybę.
Tik ką grįžome iš Itakos rugsėjo 4-11 d. organizuotos turistinės kelionės, , Albanijos ereliai". Kaip už firmos pasiūlytą kainą viskas sakykim, , normalu"..., nors pastebėjimų viešbučiams yra nemažai, ypač labai skurdžiam maitinimui. Čia yra kur Itakai pasistengti. Tačiau labai noriu padėkoti gidei Vaivai A. už jos profesionaliai pateiktą informaciją, už toleranciją, jautrumą ir kantrybę išklausant kiekvieno turisto norus ir įgeidžius. Viskas vyko tiesiog skandžiai ir kokybiškai! Linkiu jai kuo geriausios sėkmės ir mielai važiuočiau su ja į kitas keliones. Ačiū jai už profesionalumą! Tai Gidė iš didžiosios raidės!!!
Albanija, Grand blue fafa. 7 naktys, bet tik 6 dienos + velyva vakariene, nes taip kvailai sudelioti ir veluojantys skrydziai..
Viesbuciui tikrai toli iki 5*.
Maistas visa laika tas pats, vienas kitas pakeitimas, vaikams visai liudnai. Eilese irgi stoveti reikia prie maisto. Gultu visada mazai, prie baseino isvis nerasi. Kambarys buvo paruostas dviems, nors atvykom tryse. Internetas beveik neveikė, viena diena visai dingo vanduo????
Baseino/papludimio tualetai visada nesvarus, nuvemti ir dar baisiau.. aš išsigandau pamacius...durys net neuzsirakina kas antram, popieriaus rasi tik kartais..
Ranksluosciu papludimio viena diena reikejo laukti pusvalandi ???? nzn ar 5* viesbuciuose gali buti toks balaganas.
Dar "faina" gide Martina apie kuria skaiciau daug blogu atsiliepimu..pasitvirtino-paprasem kad sustotu i tualeta, nes vaikas norejo, sako tuoj va vienus zmones paleisim ir galesim nubegti, tai praejo apie 30 min.paleido tuos zmones, bet tualeto ten nebuvo, tada sako kitoj vietoj, uz 15 min galesit nueit i tualeta.. tai finise vaikas kentejo apie 45 min. kol uzmigo... Ar cia normalu?! Spreskit patys.
Laimutė Radinienė 2022-08-12 09:53:56
Esu Druskininkų "Bočių" linijinių šokių būrelio vadovė. Su Lietuvos gimnastikų associacija 13 šokėjų turėjome skristi į Madeirą spalio 1ą dieną, į ten vyksiantį Europini Gimnastikos festivalį "Aukso amžius" 10.02-10.07 (iš Lietuvos turėjo skristi net 4 grupės). Itakai pakeitus skrydžio laiką į 10.04 mes netenkam galimybės dalyvauti festivalio atidaryme. Dingsta pusė dienų, kai buvo užsakytos ekskursijos, pasirodymai ir "workshop'ai". Visi esame nusivylę tokia organizacija. Festivaliai vyksta kas du metai ir visas mūsų pasiruošimas nueina veltui. Jei Itaka nežada mums atlyginti moralinių nuostolių, manau niekad daugiau nesinaudosim jos paslaugomis.
Su pagarba Laimutė Radinienė
Sveiki!
Esu lietuvis 18 metų gyvenantis Madeiroje!
Žinau kad su Iraka turit keblumų patekti į salą spalio mėnesį.
Pasiziurėkite skrydžius su Novaturu pirmadieniui.
Jei bus noras pamatyti gražiausias salos vietas kreipkitės, ekskursijas organizuoju kiekvieną dieną.
Audrius
madeirasala.lt
+37069277267
Laimutė Radinienė
2022-08-12 09:53:56 IP 28mesn4u
Su pagarba Laimutė Radinienė
UAB Itaka Lietuva neįvykdė savo įsipareigojimų, išdėstytų sutartyje dėl turistų grąžinimo į pradinę išvykimo vietą lygiavertės rūšies transportu. Pavėluotas skrydis iš Zakinto į Varšuvą ir pervežimas autobusu iš Varšuvos oro uosto į Vilniaus oro uostą nėra lygiavertis tiesioginiam skrydžiui iš Zakinto į Vilnių, už kurį buvo sumokėta.

Dėl atšaukto skrydžio 2022-06-24 Zakinthos - Vilnius (Electra Airways AMQ 515):

Apie skrydžio laiko pakeitimą sužinojome 2022-06-23 18:29, t.y. likus 14 val. iki numatyto išvykimo. Naujas skrydis buvo numatytas 2022-06-28. Apie perkelto skrydžio galutinį atšaukimą sužinojome 2022-06-25 13:00. Skrydis Zakinthos - Vilnius, kuris turėjo vykti 2022-06-28 buvo atšauktas dėl "operacinių priežasčių". Buvo organizuotas naujas skrydis su kitomis oro linijomis Zakinthos - Varšuva ir autobusas maršrutu Varšuvos oro uostas - Vilniaus oro uostas.
Daiva 2022-06-28 09:45:06
Norime parašyti puikų komentarą kelionę į Albaniją su Įtaką, viskas puikiai organizuota, nepatyrė nė jokių nepatogumų, viešbutis puikus, ekskursijos nuostabios, bet labiausiai norime paminėti mūsų gide Martiną, kuri yra profesionale savo srityje, išsamiai, aiškiai ir įdomei nupasakojo viską, kad kelionė tapo tobula, didžiausi jai pagirimai ir linkėjimai
Apie gide martina, is mazosios nes tarpines tarp dideles ir mazos nera, o ko ji verta tai max viduriuko, ypac po to kai ekskursijos metu pradejo vos ne naglai prasyt duot arbatpinigiu vairuotojui, tas tai buvo geriausias jos kompetencijos bajeriukas, jau net nerasant ant kiek arogantiska persona jinai yra.
Vilma 2022-07-27 23:36:05
Gal jūs supainiojote Mariną su Monika? Nes nuostabi, taktiška buvo Monika, o Marina labai prasta gidė.
Patvirtinu, kad turėjau galvoje būtent Mariną. Monika puikiai išmano botaniką, bet daugiau jos privalumų nepavyko įžvelgti.
Marija 2022-07-13 14:12:19
Laba diena, apie Itaką neturiu svarbių komentarų. Rašau norėdama informuoti apie tai, kad gidė Madeiroje, vardu Marina yra nuostabi ir verta, kad tai būtų žinoma. Mano galva, yra malonumas ją matyti ir jos klausyti. Žinios, tobulas charakteris, taktas, skonis renkantis pasakojimo temą, lyg ji būtų ne mūsų vadybinio amžiaus žmogus, o iš moteris iš aukštuomenės. Labai ačiū
Puiki sala ir jos gamta, tačiau... pažintinėje kelionėje negali rinktis viešbučio ir Itaka parenka, žinoma, patį prasčiausią. Visur kitur skaitosi tokie viešbučiai dviejų žvaigždučių, nes pastate nėra registratūros. Mums iki restorano reikėjo eiti nuo gatvės pradžios iki beveig pabaigos. Maistas prastas. Pusryčiams beskomis omletas, aliejuje permirkę dešrelės, pupelės ir sumuštiniams sūris ir šlapias kumpis. Arbatos padidaryti buvo neįmanoma, nes vanduo bėgo iš aparato pro šoną. Vakarienė baisi, du kartus niėjome, o po to net nėjome. Pažintinės kelionės metu priklauso tik dvi ekskursijos, viena iš jų kelių valandų po Funšalį. Taip nieko gero ir neparodė, išskyrus turgų ir vyninę, kuriiose aiškiai buvo juntamas suinteresuotumas. Na ir daugumai mūsų grupės labai nepatiko gidė Marina. Labai bivome vis nusivylę, kad ne Momika važiuoja su mumis. Monika nerealiai gera, žibančiomis akimis, besidominti, mielai bendraujanti. Marina neatsakė nei į bieną mūsų klausimą dėl savarankiško keliavimo, transporto ir pan. Jinai su pašaipa bendrauja su turistais vėluoja visur o visa grupė tik jos turi laukti. Grįžus ne atsiprašo o aiškina kad galvojo, kad kas nors vėluos. Nesilaiko žodžio, pasako, kad atėję po žygio prie levados užeikit atsigert ir į tualetus, o po to padkutiniems neleidžia užeiti o kitiems priekaištsuja kad turi laukti. Kalba neaiškiai, neįdomiai, juntama, kad jai neįdomi Madeiros gamta istoroja ir kultūra. Beveik visą laiką tik kalba, ko kur už kiek galima nusipirkti Labai ja nusivylėme, reitinguojant jai duočiau 2 iš 10. Monikai iš 10 duočiau 10 su pliusu.
Lankėmės Albanijoj per Itaka 2022-07-10. Dėl gidės Martynos.. nusivylėme, nes akivaizddžiai išreiškia nepasitenkinima, jei turistas atsisako pirktis pietu, kuriu kainos dalis krenta i jos kisene. Be to, ji melao, kad taxi brangus o su autobusu isvis neimanoma vaziuot ir primygtinai siule nuomotis jos taxista uz 40 euru iki Diureso ir atgal.. kai mums tik isejus is Hotelio sustodavo taxi ir vezdavo uz 10 euru o karta uz 9 i viena puse iki Diureso. Linkejimai gidei.. jums toli dar iki gero aptarnavimo.. turetumete apie ekskursijas ir kita svarbia info teikti dar autobuse vaziuojant is Tiranos, o jus surinkot zmones ir kalbejot 2 valandas!!!
Sveiki.

(Per pusantros paros po laiško ITAKA LIETUVA siuntimo bendruoju el. paštu - jokios reakcijos, tad dalinuosi situacija bei laišku ir čia.)

Kadangi vietoje esanti jūsų atstovė minėjo, jog, net žinodami situaciją, nesiimsite veiksmų, negavę oficialaus kreipimosi, tai kreipiuosi.
Iš jūsų įsigijome kelionę į Albaniją, 2022.07.10 - 17 dienoms, su apgyvendinimu Fafa Aqua Blue viešbutyje.

Pirkome, patikėję jūsų aprašymais (prisegu ekrano foto) apie kokybę, poilsį, patenkintus išrankiausius klientus.
Už tai ir mokėjome: už 5 žvaigždučių kokybę (taip, mes žinome, kad skirtingose šalyse ji labai skiriasi, vienok, čia jomis net nekvepia), „stilingą naujutėlaitį viešbutį".
Realiai mus apgyvendino STATYBŲ AIKŠTELĖS CENTRE, nes viešbutis dar net nebaigtas! Tokioje, kur nuo 8val ryto iki vidurnakčio kala, pjausto, gręžia etc.
Nesiplėsiu laiške, visą išsamų dėstymą, foto ir video iliustracijas papunkčiui galite rasti čia :

Kad abiems pusėms būtų vienodai aišku, rašau konkrečiai:
PRAŠAU GRĄŽINTI PINIGUS UŽ ŠIĄ KELIONĘ, NES REALIAI NEGAVOME TO, KĄ PIRKOME.
Čia švelniai tariant. Nes greta dar galėčiau pateikti daug sąskaitų už apsinuodijimo maistu pasekmes, sugadintų nervų atstatinėjimą, emocinę žalą ir ką tik norit.
Toks nusispjaunantis požiūris į klientą yra mažų mažiausiai žema.

(Po paros nuo kreipimosi, sulaukėm gidės žinios, kad galim keliauti į kitą pastatą, bet esminio požiūrio į klientą ir realybės neatitinkančių parduodamų paslaugų tai niekaip nekeičia, o apie žmogiškumo faktorių vertėtų pasidomėti tiek organizatoriui, tiek gidei.)

Nelinkėsiu geros dienos, nes to gerumo resursus jūs sėkmingai sunaikinot patys.
Keliavome su ITAKA 2022 gegužės 7-14 d. d. į Madeirą. Pažintinė kelionė labai patiko. Nors iki kelionės pradžios nežinojome koks bus pažintinės kelionės viešbutis, gavome puikų ir brangų 5 žv. Quinta Da Serra viešbutį. Visos ekskursijos buvo puikiai organizuotos, labai skaniai maitino pietų metu. Papildomai pirktos išvykos taip pat labai patiko. Rekomenduoju.
Birželio 5 dieną, keliavome su Itaka į Albaniją, dviem savaitėm. Iš mūsų pusės geriausi atsiliepimai. Viskas labai operatyviai. Tiek greitas skrydis, tiek pasitikimas oro uoste, tiek nuvežimas į viešbutį. Gidai - Martina ir Kasparas. Ekskursijos brangokos, bet tikrai įdomios. Vertėtų daugiau dėmesio skirti jų pasiruošimui.Gidai turėtų žinoti ką papasakoti ar su kuo supažinditi keliautojus. Susumuojant nuostabi kelionė į Albaniją !!!! Gyvename dar atostogų įspūdžiais.
Birželio 23-26d. su Itaka buvome pažintinėj kelionėj Paryžiuje. Kelionė pranoko lūkesčius. Viskas puikiai suorganizuota!!! Viskuo pasirūpinta, iki smulkmenų!!! Atskirą ačiū noriu pasakyt gidei Daliai???? Nuostabus žmogus, išmanantis savo darbą???? Dalyte, jūs nepakartojama!!! Nebuvo jokių nesusipratimų nei su ekskusijom, nei su skrydžiais. Ačiū Itaka, kad mūsų kelionę padarėt neįtikėtiną???? P.S. Itaka, o kur toliau? Mes su jumis nors į pasaulio kraštą!!!
A. 2022-06-21 02:13:57
Madeiroj dabar yra pilnas lektuvas lietuviu kurie negali grizti i LT, nes perkele vienus i Varsuva kitus i Poznan. Grizimas laukia tiesiog nuostabiausias!!!!
norite sutaupyti rinkdamiesi neaiskias ITAKAS, tai ir neverkslenkite!!!!!.as skrendu su TUI (ne lietuvoje).TAIP IR JIE ATSAUKIA KELIONES, GRAZINE PINIGUS DAR DUODA IR APIE 400€ NUOLAIDA KITAI KELIONEI.
Pas mus tapati situacija, negalim išskristi iš zakintos turėsim skristi į Lenkija poto autobusu į vilniu, gal kas iš jusu pildet kompensacija? Ar skunda su moralės žala?
Mums skrydis į Zakintą turėjo vykti penktadienį iš Vilniaus, ketvirtadienio vakarą gauname žinutę, kad skrydis nukeliamas į antradienį. Jokių paaiškinimų, jokių atsiprašymų. Penktadienį skambiname į Itaką ir sužinome, kad skrydį atidėjo, nes “lėktuvas buvo paruoštas, viskas pagal planą, bet nebuvo įgulos. Žmonės, kurie turėjo skristi iš Zakinto į Vilnių, grįš irgi tik antradienį”… Pranešimas šeštadienio ryte “Labai atsiprašome, bet 28 dienos skrydis Vilnius-Zakintas keičiamas į skrydį Varšuva-Zakintas. Grįžimo skrydis vyks Zakintas-Vilnius.” Na, nežinau ką čia bandote apgauti, bet tikrai smarkiai abejoju, kad grįšime mes į Vilnių, o su autobusu trankytis į ir iš Varšuvos yra absurdas. Ne tokią poilsinę kelionę užsisakėme. Iš vis, kas čia per agentūra? Šarlatanų gauja… jokiu būdu nesiūlau rinktis šios melagių kompanijos. Atostogos sugadintos joms dar neprasidėjus.
Zita 2022-06-15 10:37:00
Keliavome į Zakinto salą su ITAKA kelionių agentūra pirmą ir paskutinį kartą.
Kelionės metu mums buvo paskirta labai neprofesionali, vis nusišnėkanti ir mažai ką apie salą nusimananti gidė Vilija, per kurią nugadinome ne vieną valandą savo atostogų...
Ekskursijų organizavimas kelionės metu prasto lygio: autobusai prastos būklės, vienas iš jų net sugedo prieš pat ekskursiją, o plaukimo laikai buvo labai trukšmingi..
Kelionės pabaigą dar labiau sugadino pakeistas grįžimo į Vilnių skrydis. Skrydis buvo paankstintas daugiau 4 valandomis. Iš viešbučio teko iškeliauti naktį 3 val 20 min, o mus atvežus į oro uostą dar apie 30 min teko laukti prie oro uosto durų, nes šis dar net nedirbo.. Kelionė atgal su mažu vaikų virto tikru iššūkiu. Skydžio lėktuvas taip pat buvo prastos būklės..
Tikrai nerekomenduoju šios kelionių agentūros.
Gerai, kad Jums buvo tas skrydis iš viso, mes turėjom va išskristi penktadienį, o dabar sėdėsim čia iki antradienio ???? niekas nieko neaiškina, tipo nėra lėktuvo, o kad žmonėms jau pirmadienį reikia būti darbe niekam neįdomu ????
A. 2022-06-21 02:13:57
Pas mane skrydis taip pat buvo atidėtas 3 dienom!!!!!!!!!!!!
Pati didžiausia klaida kuria padarėmė, kad patikėjome savo atostogų planus ir pasirinkome ITAKA, skrydis kuris buvo numatytas birželio 18 d perkelė į birželio 21 d, gerai sutikome laukti iki numatytos datos, 20 dienos ryta skambinome vėl ITAKAI klausti ar tikrai viskas tvarkoje, nes numatyto skrydžio dar nebuvo skrydžių grafike, gavome patikinima, kad normalu viskas tvarkoje skrydis bus, lektuvas pilnas bei uzsakytas, tiesiog dar neaiškus skrydžio laikai. 2022 06 20 17:05 gauname sms pranešimą, kad skrydžiai atšaukti kelionės nebus atostogų planai sugriauti. Itaka pati didžiausia melagių kompanija, kuri jau iš anksto buvo paruošusi pranešimą spaudai apie neivykusia kelione į Madeira, o tuo pačiu laiku informacija nuo keleiviu nutylima, sako kad viskas bus gerai....Alternatyvų, net nepasiūlė, o po paros/skrydžio atšaukimo paaiškino, kad buvo galimas išvykimas iš Varšuvos, kai atostogos suplanuotos ir sėdi ant lagaminų, su didžiausiu malonumu būtume nuvažiave iki Varšuvos, kad tik atostogas išsaugoti. Finalas: atostogos namie, nuotaika visai Šeimai ilgam sugadinta, auto rezervacija Madeiroje - 350 EUR, auto parkingas oro uoste - 50 Eur, dėl nukelto skrydzio 3 dienos darbe nemokamu atostogu - negautos pajamos ir t.t. Tai tokios atostogos su ITAKA.
Miroslav 2022-06-19 15:15:12
Kėliavome su Itaka į Madeirą, hotelis Dom Pedro Garajau.
Hotelis atitinka aprašymą, personalas draugiškas ir bendradarbiaujantis. Maistas pusryčių metu buvo labai skanus. Ši sala yra pasakiška visom prasmėm, o vietiniai žmonės labai geri ir paslaugūs. Pasakoti detaliau neverta, nes reikia PAMATYTI pačiam.
Dėkojų gerb. Marinai už gerumą, šypseną, puikų bendravimą, profesionalumą, žmoniškumą, rūpestį ir pagalbą visos kelionės metu. Matosi, kad įdedama daug pastangų darbe. Žadu pakartoti kelionę į Madeirą, nes atrodo, kad vis dar negrįžau.
Atostogaujame paskutinę dieną Madeiroje. Deja, atostogas labai apkartino būsimas grįžimas į Lietuvą. Turėjome grįžti 06 21 lėktuvu į Vilnių. Skrydžio laikas buvo slepiamas iki 06 20 Lietuvos laiku 17 val. 59 min. Informacija labai nuliūdino, nes paaiškėjo, kad skrisime į Varšuvą, o iš jos būsime parvešti autobusu į Vilnių. Ne tokią kelionę pirkome, ne tokį keliavimo būdą pasirinkome, kokį pasiūlė ITAKA. Baisu net pagalvoti, kokia ilga ir varginanti kelionė namo laukia. Į priekį taip pat buvo perkelta kelionė iš 11 dienos į 14.
ITAKA aiškiai nesusitvarko su kelionių organizavimu. Jokių kompensacijų nesiūlo. Tiesiog nusiplauna rankas kaltę permesdami nežinia kam. Jų reikalas garantuoti kokybišką kelionę kaip kad skelbiasi. Jeigu nesugeba, tai tegul organizuoja tiek kelionių, kiek sugeba ir, , nemulkina" žmonėms akių. Imsimės priemonių tikrai.
NESIRINKITE ITAKOS
2022-06-20 23:25:55
Lenkus į Madeirą išvežė, o lietuvius pavedė kelionės išvakarėse, kai lagaminai sukrauti. Prieš tai datą pakeitė ir dar iki paskutinės minutės melavo, kad skrydis bus. Ačiū ITAKA už sugadintas atostogas.
Įmonei nerūpi jų klientai. Kelionė užsakyta prieš 2mėn., likus savaitė iki kelionės pranešama, kad kelionė atšaukta, nepasiūloma jokių alternatyvu kitai kelioniai panašia kaina. Agentūra suinteresuota dirbti tik savo naudai, nepaiso klientu planuojamo laiko.
1. Likus 10 dienų (birželio 8 dieną) parašo, kad kelionė perkeliama į 4 dienom į priekį (iš birželio 18 į birželio 21). Jokių kompensacijų, jokių atsiprašymų, tik paaiškinimas, kad ne mes priimam sprendimus ir nieko negalim padaryti. Gerai, susitaikėm, paėmėm tas relias papildomas dienas atostogų.
2. Birželio 20 dieną 17 h gaunam žinutę, kad skrydis atšauktas (!!!). Kelionės išvakarėse, kai lagaminai sudėti, metinės dviejų savaičių atostogos paimtos! Jokių alternatyvių kelionių nesiūlo, paklausus paaiškina, kad visur skrydžiai artimiausiomis savaitėmis išpirkti, o jie gali tik grąžinti pinigus ir jokios kompensacijos. Puiki kelionių agentūra, jeigu norit praleisti savo metines atostogas namie!
Savo pažadus, kad bus ieškoma alternatyvių variantų tuo metu, jeigu būtų problema dėl kelionės, išvis pamiršo...
P.s. kelionė turėjo būti į Madeirą.
Nerimantas
2022-06-20 18:28:49
Ar norite paskutinę minutę keisti visus planus? Ar norite sužinoti kad jūsų kelionė nukelta ir atkelta ir jūsų išankstinės rezervacijos dėl automobilių nuomos, draudimų ir t.t. nuplaukė? Sveikinu, papuolėt būtent ten kur reikia! Tik su šia kompanija galėsit trys dienos prieš skrydį sužinot, kad jo nebus ir jis bus perkeltas kelioms dienom į priekį. Tada kelionės gale galėsit sužinot, kad ir tiesioginis skrydis į Vilnių atšauktas ir teks iš Poznanės tįstis 12 valandų iki Vilniaus autobusu. Jei norit streso, nežinios ir nenumatytų nuostolių tai galit pas juos tiesiai kreiptis.
Tiesiog tragedija. Keliavom į Madeirą, savaitei likus iki skrydžio, perkėlė skrydį 4d į priekį, o buvo jau išnuomotas automobilis, teko atšaukti - kas kainavo. Išskridimo laiką ir datą gavome dieną prieš skrydį. Ir kas blogiausia, kad nusileisime ne Vilniuje, o Lenkijoje Poznan mieste kuris yra 10h kelio. Tai 6h lėktuve, ir dar papildomai 12h autobuse. Dėl viešbučio irgi daug džiaugsmo nebuvo - dvi lovos viengulės sustumtos, kolidoriuose pilna skruzdėlių, kambaryje baisiai drėgna, spintoje jaučiasi pelėsio kvapas. Pirmą ir paskutinį kartą rinkomės Itaka.
Kėliavome su Itaka į Madeirą, hotelis Dom Pedro Garajau.
Mano atsiliepimas apie Itaka pats blogiausias. Spalio mėnesį nusipirkone kelionę į Fuerventūrą. Labai laukėm to skrydžio, kuris turėjo vykti birželio men. Kovo mėnesį gavom pranešimą, kad skrydis nevyks. Teko keisti kelionės kryptį. Pasirinkom Madeirą (primokėjom). Ruošiamės birželio 18d atostogoms. Tačiau birželio 8d. gaunu sms žinutę, kad skrydžio nebus (skraidins tik antradieniais). Užsakytas automobilis Madeiroje, paimtos atostogos, suplanuoti darbai. Skambinu į būstinę, paklausti, ką daryti. Labai nemaloniai atsako, rašykit laišką. Patyriau didelius nuostolius ir jokios kompensacijos. Vel perkėlė skrydį į birželio 21d. Vėl iš naujo tenka viską užsakinėti. Liko 5 d, tačiau skrydžio laiko dar vis nėra. Labai nepatikima kelionių organizatorė Itaka.
Keliavome į Zakinto salą su ITAKA kelionių agentūra pirmą ir paskutinį kartą.
Tikrai nerekomenduoju šios kelionių agentūros.
Noriu padėkoti mano poilsio Albanijoje globėjams gidams Kasparui ir Martinai už nuoširdų dėmesį ir atidumą garbaus amžiaus žmogui, už supratimą ir pagarbą "žilam plaukui". Jų dėka mano pažintis su šalimi buvo nuostabi, nevarginanti ir nepakartojama. Didelis didelis dėkui! Sėkmės jiems ir visam jūsų kolektyvui!
NEREKOMENDUOJU. Esu keliavusi per kelias kelionių agentūras ir nesusipratimų neturėjau. Ši buvo prasta. Nuolat keičiamos aviakompanijos (samdomi prasti, pigūs vėžėjai išklerusiais lėktuvais), keičiami skrydžių laikai para iki skrydžio...net kelionės sutartis buvo neaiški, su klaidom, reikėjo skambintis ir aiškintis kas ten prirašyta. O dar ta istorija su dingusiu keleivių bagažu...
Absoliučiai tragiška kelionių agentūra - neprofesionalūs atstovai (ekskursijų metu atsakymai į klausimus apie regioną iš gido "grįžę pasižiūrėkite Wikipedijoje", "neturėjau laiko pagooglinti", "sunku rasti šią info Google"). Siūlyčiau peržiūrėti ir šį straipsnį, jeigu vis dėlto planuojate rinktis ITAKĄ: https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/aktualijos/2022/06/12/news/tokiu-atostogu-nepamirs-ilgai-grize-i-lietuva-beveik-visi-lektuvo-keleiviai-suzinojo-kad-ju-daiktai-liko-graikijoje-23651297
Keliautoja
2022-06-13 14:20:40
Labai apmaudi patirtis, o dar labiau juokinga, kad šitoje bagažų praradimo istorijoje ITAKA visiškai kratosi atsakomybės. Taigi jūs rinkot skrydžių bendrovę, ne mes patys. Taigi jūs siekdami susidėti didesnes krūvas pinigų nusamdėt turbūt pačią pigiausią įmanoma skrydžių bendrovę, tai kaip tai atsakomybė už tai jums nepriklauso? Vakar straipsnyje buvo parašyta "Mūsų žiniomis, bagažas jau skrenda į Vilnių", šiandien gautame iš jūsų atsakyme "Mūsų žiniomis, bagažas jau skrenda į Vilnių". Kiek žinau mes iš Zakinto parskridom per 2, 5 valandos, o čia jau parą bagažai skrenda? O kur dar visas savaitgalis per kurį niekas veiksmų nesiėmė. APGAILĖTINA.
Keliautojų šeima
2022-06-13 11:47:25
Keliavau pirmą ir PASKUTINĮ kartą su Itaka. Ypač su mažais vaikais.
Užsisakius kelionę išvykimo ir grįžimo laikai buvo normalūs ir logiška trukmė - 7 paros 8 dienos.
Artėjant išvykimo datai, laikas buvo pakeistas į vakarinį, todėl atskridome į Graikiją ~ 22 val.
Vėliau grįžimo laikas vietoj rytinio pakeistas į ankstesnį - vidurnaktį, o daug šeimų su mažais vaikais keliavo.
Likus 1 d. dar kartą pakeitė laiką - pietinį, apsidžiaugėme, bet pasirodo linksmybės tik prasideda. Oro uoste atvykus skrydis buvo nukeltas beveik 1 val, tuomet susodinus į lėktuvą dar teko palaukti pakilimo. O grįžus pasirodo beveik visi keleiviai nesulaukė bagažo, nes jo nepakrovė kažkodėl (vežėjas Electra Airways, kurio nepasirinksi, kai renkiesi kelionę).
skrydziu laika paskelbe likus 2 d. skrydzio :D planuotis nieko normaliai iki to laiko negalejom. o skrydzio laikas 22:55 :D cia gal del to ir neskelbe? :D atostogu diena prarasta, reik ieskot kaip nakti nusigaut nakti atskridus, moket uz taksi 25€ ir dar veluoja skrydis ~2, 5h :D jau geriau su ryanairu butume skride :D pasirinkom brangesni skrydi, galvojom kaip zmones nuskrisim :D aciu jums, Itaka!
Atostogas praleidau Madeiros saloje, įspūdžiai puikūs. Nusipirkau atskirai keturias keliones, gidė Monika superinė, charizmatiška, puiki istorijos žinovė......, esu labai patenkinta. Tik vienas niuansėlis, yra 7 naktys, o dienos tik 6????
Puikiai suorganizuota kelionė Egipte faraonų lobiai (Kruizas Nilu) gidė Aurika 10 balų.
Laba diena
Noriu padekoti už nuostabe kelione i Marsa Alama ir Nilo slenį
Labai patiko visos ekskursijos, kures pravedė gidai Margiris ir Achmedas. Nuostabūs neabejingi turistams gidai. AČIU.
Noriu pasidalinti savo patirtimi apie itaka.
Keliavau į Fuertoventura. Tiesioginis skrydis Vilnius - Fuertoventura.
Kelionė atitiko lūkesčius, buvo šiokie tokie niuansai, dėl viešbučio bet tikrai ne esminiai.
Turbūt didžiausias minusas, kad patys Lietuviai kai kurie glušiai nepasiskaito visos tvarkos kaip reikia keliauti ir turėti QR kodus grįžtant į Lietuvą ???? po to per juos eilės susidaro oro uoste.
Kelionė pavyko gerai, ačiū Itakai!
Iki kitų susitikimų!
Itakos pateikta iformacija viena, nuvykus kita, tiesiog apgavyste vidury baltos dienos!!! Egiptas, MarsAlam, Brayka Bay resort 5* po renovacijos
kabutese.foto
Kęstutis Kaščiokaitis
2021-12-28 16:59:28 IP 28mdp0gh
Su Itaka pasaulis nėra puikus. Tiketi Itaka negalima!!! Egiptas, Mars Alam, Brayka Bay resort 5* puikus! Gaila negalima idet daugiau foto.

Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
Kelionių akademija
Adresas: S. Žukausko g. 35, LT-09129 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Egzotinės, pažintinės ir poilsinės kelionės, kruizai. Siūlome didelį kelionių pasirinkimą internete. Atrenkame Jums tik gerus viešbučius ir kelionių pasiūlymus, organizuojame egzotines keliones su vadovu iš Lietuvos. Taupome Jūsų laiką ir pinigus, o Jums belieka mėgautis atostogomis be rūpesčių! Mes organizuojame...
Tropi Tour
Kelionių agentūra

Adresas: Kaunakiemio g. 40, LT-44332 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; pramogos ir poilsis.
Tropi tour, UAB kelionių agentūra Patraukliausi atostogų pasiūlymai Viešbučiai geriausiomis kainomis Pažintinės ir poilsinės kelionės Skrydžių bilietai Viešbučių rezervavimas Apartamentų nuoma Atostogų namelių nuoma Kelionių draudimas Parkingas oro uostose
Baltic Tours Group
Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv

Adresas: Vašingtono a. 1-66, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; konsultacijų paslaugos; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius, turizmo paslaugų rinkinio pardavėjas ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m. Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių...
TravelTuras
Adresas: Vikingų g. 3, (PS Nordika), LT-02182 Vilnius.
Veiklos sritys: kelionės; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
TravelTuras – viskas tobuloms atostogoms! Karščiausi paskutinių minučių pasiūlymai! Poilsinės, pažintinės, egzotinės kelionės lėktuvu bei autobusu! Kelionės iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Vokietijos! Aviabilietų ir viešbučių rezervavimas, kelionių draudimas! 15 metų patirtis turizmo sferoje! Aplankyta daugiau...

Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Ofšorinis verslo veikimas: privalumai ir trūkumai
Luxlex LAW Firm Direktorė ir teisininkė Goda Avižienė: Sąvoka „Offshore" pirmą kartą buvo paminėta 1950 m. Jungtinių Amerikos Valstijų (toliau - JAV) Rytų pakrantės laikraštyje...
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Saugumo rizikų mažinimas 2023 metais: debesijai teks kertinis vaidmuo
Besibaigiantys 2022 metai nepagailėjo saugumo iššūkių tiek stambioms įmonėms, tiek smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV), dar sykį paskatindami ieškoti sprendimų informacijos saugumui didinti...
Kad energijos kainos netaptų iššūkiu: VIPA finansuoja organizacijų investicijas į energijos vartojimo efektyvumą
Pastaruoju metu ženkliai išaugus energijos išteklių kainoms, vis daugiau organizacijų skiria itin didelį dėmesį energijos vartojimo efektyvumo didinimui. Tai leidžia ne tik kontroliuoti ir mažinti...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Google 97,60 -1,23%