Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB IT verslo grupė

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT verslo grupė

Atsiliepimai apie UAB "IT verslo grupė"

Cartnes.com

El. parduotuvių sprendimai
Parašyk savo nuomonę apie UAB "IT verslo grupė"

Mantui patikėjome savo media kompanijos tinklapio kūrimą. Nuo logotipo sukūrimo iki visos idėjos įgyvendinimo.
Kantrybė - stiprus šios įmonės bruožas. Aš esu iš tų žmonių, kurie nuolat "prisikabina" prie smulkmenų, logotipą kūrėm "kartu" porą savaičių, nes man vis kažkas netikdavo, bet per tą laiką neišgirdau nei vieno "negaliu, nenoriu keisti, palikim kaip yra, kiek galima?" ir t.t.
Darbu patenkintas, REKOMENDUOJU kitiems!
www.eternalraspberry.com
shop.vestuviukarstine.lt
2019-09-24 12:53:14 IP 28mdsmmv
Jau turėdami patirties tinklalapio kūrimo procese, parnerį naujam projektui rinkomės itin atsakingai ir atidžiai. Šios įmonės darbu esame tikrai patenkinti - puikus kainos ir kokybės santykis, atsižvelgia į poreikius ir ypač geranoriška pagalba iškilus neaiškumams ar problemoms naudojantis ir tobulinant svetainę. Tikras malonumas dirbti su profesionalais, kurie visus klausimus sprendžia greitai ir operatyviai. Ačiū už partnerišką požiūrį!
Patikimi specialistai kurie žino savo darba bei labai supratingi. Rekomenduoju ieškantiems kokybės bei profesionalumo savo versle! +++
Patikima įmonė. Nors darbai jau seniai atlikti, pinigai sumokėti, bet įvairius klausimus ir problemas sprendžiam iki šiol ir tavęs nepalieka vieno. Kai esi žalias šitoje srityje svarbu turėti gerą ir patikimą partnerį, kuris tau visada patars IT klausimais. Man asmeniškai patiko jų siūlomos kainos ir suteikiamos paslaugos. Jeigu norit patikimo IT partnerio, siūlau rinktis UAB IT verslo grupe. AČIŪ tau Mantai.
Tikrai gera įmonė mums labai padėjo su el parduotuvę. Norit sutaupyt laiką ir pinigus siūlome bei rekomenduojame jų paslaugas.
Šaunuoliai, puikiai susitvarko su dideliais įšukiais, beto taupo kliento pinigus atsižvelgdami i laika. Didžiausios rekomendacijos renkantis šią kompanija, kadangi kainos ir super kokybes santykis yra aiškiai matomas ir įvertinamas
Džiaugiuosi tai pat profesionaliai ir draugiškai dirbančia komanda. Jokių nesklandumų, punktualu, profesionalu, malonu. Rekomenduočiau visiems. Ačiū ir sėkmės Jums. www.skylounge.lt kolektyvas

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką
A. Veryga po apklausos: daug dalykų reikėjo nuspręsti prisiimant riziką 08-07 21:53
Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad per pandemijos piką daug sprendimų reikėjo priimti prisiimant galimą riziką ir juos lėmė tuo metu turima informacija.
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas
G. Orwello "Gyvulių ūkį" į skaitomiausių sąrašą kilstelėjo Seimo pirmininkas 08-07 20:28
Asociacija LATGA tradiciškai vasariškai paskelbė 2019-aisiais Lietuvos bibliotekose populiariausių autorių ir knygų dešimtukus. Tai, kad tarp populiariausių užsienio literatūros autorių knygų...
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus
JAV paskelbė sankcijų Honkongo lyderiams už autonomijos pažeidimus 08-07 20:26
JAV penktadienį paskelbė sankcijų Honkongo lyderei Carrie Lam ir dar 10 aukšto rango pareigūnų, smarkiai didindamos spaudimą Kinijai dėl naujų suvaržymų pusiau autonominiame mieste.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Adobe Systems 464,11 +3,25%
eBay 55,08 -2,79%