Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IT darbai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT darbai

Atsiliepimai apie IT darbai, UAB

Turbūt pigiausi kompiuteriai Lietuvoje
Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie IT darbai, UAB

Ką aš galiu pasakyti. Visiškai nerekomenduoju šios įmonės. Kodėl? Pradėsim nuo to, kad kainos užkeltos. Atrodo okei, susidedi kokiam SkyTech su tom pačiom dalim, gaunas keliais eurais brangiau. Bet galima susirinkti ir iš kitų parduotuvių, ir pasirenkant geresnes dalis, ir ką gi matom - gaunasi pigiau. Net nevisada taip, aukštos klasės kompiuterius naudojant tas pačias dalis, tam pačiam skytech ar kilobaite gaunasi bent visu šimtu eurų pigiau. Negana to, kad užsideda nelogiškus antkainius, dar įmaišo ir naudotas dalis (turiu tvirtą pagrindą tam teigti). Demonstruoja savo neišmonę: deda b360 motininę plokštę su 9900k procesorium, ir aiškina kad viskas veiks kuo puikiausiai. Nors greita paieška apie šią kombinaciją, sakykim, youtube, iškart meta rezultatus kad 9900k procesoriaus su B360 motinine griežtai nerekomenduojama naudoti. Galima vardint daug priežasčių kodėl, bet viena pagrindinių: voltažo reguliatoriai paprasčiausiai neatlaikys šio ~210w čipo. Už betkokį sąmoningą negatyvų žodį apie juos feisbuke - itdarbai iškart blokuoja tą anketą. Nesvarbu, ar tai būtų nepagrįsta ar konstruktyvi, pagrįsta kritika. Teko net matyti, kaip ne vienas žmogus buvo engiamas viešai feisbuke, šios įmonės darbuotojų. Dėl jų "konkursų", vienoje IT bendruomenėje puikiai žinoma, kokie jie yra padirbti. Kaip laimėtojai turi vienokį ar kitokį ryšį tarpusavyje. Tačiau USB atmintukų konkursai (kurie yra labai pigūs, tarp kitko) yra tikri. Dar vienas įdomus aspektas: ši įmonė yra Edvino Aksomaičio žmonos Ingridos Aksomaitienės vardu, nors jos indėlio į šią firmą nėra. Išvadas pasidarom patys.
Edvinas Aksomaitis
2019-09-20 15:29:16 IP 2juf518e
Win 2019-09-20 15:11:35
Jei jau pradejot "plautis apatinius viesai", tai pateikite pilna pokalby ir yrodymus apie mela, smeista, kelis yspejimus, pastovius nusiskundimus ir t.t. nes tai yra visiska netiesa is jusu puses. O nustatinet kuri facebook anketa yra suklastota, deja ne jusu kompetencija. Matau jau nepirmas kartas kai jum iskyla problemu su klientais, papilat "pamazgas" ant ju. Tikrai rimtos ymones poelgis.
Būtent rimtos ir tikros įmonės ir atsakinėja į kilusius klausimus ir visas pokalbis yra paviešintas, nes jūs pradėjot meluot apie brangiausius pasiūlymus ir visaip kitaip šmeižti mus, o dabar keliate dar kitus klausimus, neatsakęs i prieš tai buvusius. Kiekvienas klientas kuris kreipėsi į mus, gavo pilną dėmesį, malonų aptarnavimą, gerą surinkimo kokybę ir ktias paslaugas. Turime daugiau nei 500 naujų klientų šiais metais, kurie gali patvirtinti kokybę ir surinkimą, tai galite matyti ir facebooko ar google atsiliepimų skiltyje. Mes dirbame, o vat jūs tai tikrai pilate tas "pamazgas" iš "Win Win" anketos. Geros likusios dienos.
Eligijus Daminaitis
2019-09-20 13:42:58 IP 2i24s6mg
Dar kartą ačiū už puikų sudėta kompiuterį, viskas veikia super, žmonės žino ką daro, išmano savo darbą, greitas aptarnavimas!!! Rekomenduoju ITdarbai, tikrai nepasigailėsite.
Win 2019-09-19 18:11:57
Ju sukis svarbiausia klientas ne kaina prasiliankia su realybe. Kaina gera tik tu kompu kur ydeta naudotos dalys, visu kitu brangiau. Nezinau kaip ten su tais kompais kur jie siulo, bet mano atveju norejau konkrecios komplektacijos kompo ir susiduriau su problemom. Is pradziu bande ysiulyt kitas dalis kur jie pastovei naudoja, nepaejus siam akibrokstui prasidejo problemos bendraujant, kol galu gale gavau pasiulyma su kurkas didesne kaina negu bet kur kitur.
Visų pirma, pradėsime nuo to, kad jūsų facebook paskyra yra visiškai suklastota pavadinimu "Win Win". Jau prieš tris mėnesius jūs labai įkyriai pradėjote mūsų grupėse ir komentaruose meluoti, šmeižti, pastoviai keiktis, įžeidinėti kitus ir t.t. Bet koks kitas administratorius jūs būtų jau senai išmetęs ir uždraudęs prieigą visam laikui. Deja, mes kentėjom, laukėm ir toleravome visus jūsų ižeidžiančius ir melagingums komentarus (juk demokratija sveika). Paskutiniu metu dėl jūsų gavome labai daug skundų, nes komentaruose po jūsų floodintas postais patys žmonės pradėjo rašyti, kad jūs vieną kartą nustokite reikštis, meluoti, šmeižti, keiktis ir t.t. Gavote bent du įspėjimus iš mūsų, kad būsite pašalintas, tačiau viską ignoravote.

Dar toliau pradėjote rašinėti dėl PC komplektacijos kas dieną, keisdamas kiekvieną detalę ir reikalaudas perskaičiavimo. Apsišarvavę kantrybe viską darėme kaip jūs norėjote, kol savo komentarais eilinį kartą neperžengėt vėl visas ribas. Visi paskaičiuoti jums kompiuteriai, realiai buvo be jokio antkainio, kad jūs tik nupirktumėt juos - tačiau jie jums pasirodė brangiausi Lietuvoje - prašome parodykite kur radote pigiau, pritaikysime nuolaidą iškart. Pridedame visus pokalbius, kad žmonės patys galėtų įvertinti viską. Na o rašydamas dėl naudotų dalių ir t.t. eilinį kartą skleidžiate šmeižtą, melą ir neapykantą iš savo fake "Win Win" anketų. Atvykite pas mus į ofisą ir galėsime viską aptarti gyvai bei pasiūlyti geriausią kainą rinkoje (nors ji ir taip jau buvo pasiūlyta)

Pirkau PC IT darbai. Puikus kokybes ir kainos santykis. Taip pat greitas ir operatyvus kolektyvo darbas. Rekomenduoju.
Mindaugas Jonkus
2019-09-11 09:55:49 IP 2e7r3u82
Pirkau kompiuteri, viskas liux. Zmones zino kaip atlikti savo darba. Rekomenduoju
Pirkau nauja pc is IT Darbai. Viskas puikiai. Surinko greit, viskas veikia.
Teko pirkti kompiuteri ir turiu pasakyti, jog Lietuvoje nesu susidures su geresniu aptarnavimu.
Edvinas Aksomaitis
2019-09-07 18:50:17 IP 2juf4kel
Gintaras 2019-09-07 18:41:00
kompiuteriai renkami su naudotomis detalemis, brangiau negu pirkt su naujom is kitur, atsargiai su jais !
Sveiki Gintarai, kaip matau bandote apšmeižti mūsų veiklą tiek čia tiek Facebook, deja tos pastangos yra bevaisės. Mes naudojame tik naujas detales, kurias galima įsigyti tik naujas. Kaip Jūs įsivaizduojate naudotų vaizdo plokščių gavimą, kai viena iš populiariausių vaizdo plokščių RTX 2060 Super tenka ir po 10vnt per savaitę įdėti į kompiuterius, o plokštės išleistos gamintojo prieš mažiau nei du mėnesius? Kaip mes galime pasiūlyti naudotus Ryzen 9 3900X procesorius, Z390 pagr. plokštes, korpusus? Visos detalės yra perkamos iš pagrindinių kompiuterinės įrangos tiekėjų Lietuvoje, Latvijoje ir Lenkijoje ir perkamos tik visiškai naujos. Kiekvienam parduodamam kompiuteriui yra suteikiama 24 mėnesių garantija. Nesuprantame kuo vadovaudamasis bandote mus diskredituoti, tačiau jei jau tai darote, nebūtina slėpti savo IP adreso ir kurti netikrų Facebook anketų.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Veiklos sritys: biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

DIRECTO
Adresas: J. Balčikonio g. 9, LT-08318 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius.

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Statybų inspekcija: R. Karbauskio observatorija įrengta teisėtai
Statybų inspekcija: R. Karbauskio observatorija įrengta teisėtai 09-22 17:22
Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio rezidencijoje ant Kauno marių kranto pastatyta observatorija įrengta teisėtai, nustatė Statybų inspekcija.
Iliustruotoji istorija: Sicilijos operacija
Iliustruotoji istorija: Sicilijos operacija 09-22 16:45
1943 m. liepos 9 d. popietę 2.500 sąjungininkų karo laivų pajuda nuo Šiaurės Afrikos pakrantės. Laivais plaukia 160.000 amerikiečių, britų ir kanadiečių kareivių. Generolų George’o S. Pattono ir...

"Brexit" įvyks..

AT&T 37,91 +2,05%