Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IT darbai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT darbai

Atsiliepimai apie IT darbai, UAB

Turbūt pigiausi kompiuteriai Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie IT darbai, UAB

Viskas operatyvu ir lengva. Vien tik ++
Puikus, greitas aptarnavimas. Pasiūlyta žemiausia kaina.
Patiko ju personalo bendravimas jau nuo pirmo laisko, operatyviai ir maloniai issprendeme visus nesklandumus, gavau puikiu patarimu konfiguruojant komponentus ir surinko nuostabu PC! Aciu! Skambinkite ir busite aptarnauti profesionalu.
Puiki parduotuvė.
Greita ir patogu, kokybiskos prekes
Kiek man teko susidurti su IT darbai, tiek jie mane nustebino savo greitu aptarnavimu bei susisiekti su jais iškilus problemoms labai lengva ir patogu. Greitai susisiekė su manimi ir ištaisė problemą. Labai abejoju ar kitos parduotuvės būtų taip greitai susitvarkę.
Išviso vertinu - 9/10.
Manau verta pamėginti
Klausiau del build'o iskart suteike pagalbos ka ir del ko imti.
Puikiai! Ieškojau prekės, suteikė konsultaciją bei pasiūlė geriausią kainą. Rekomenduoju!
Geras aptarnavimas, malonūs darbuotojai
Puikus ir profesionalus bendravimas bei super greitas prekių pristatymas. Sėkmės jums.
greita ir profesionalu
Pirkome baterijas, tai mūsų pirmas užsakymas IT Works, gavome laiku, kokybiškas ir gera kaina. Kartu su užsakymu gavome dovanėlę. Rekomenduoju.
Puikus ir malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, issami informacija apie pati produkta. Tik pliusai.
Labai puikus bendravimas, pristatymas iki namų durų, padeda nusinešti prekes, surinkta labai puikiai, kabeliai sutvarkyti taip gražiai, kaip dar gal mačiusi nebuvau, o dar ir snickersą įdėjo bei instrukcijas, kaip ką prisijungti, jei, netyčia, kokia durnelė ar durnelis pirktų. Ačiū jums <3
Mindaugas Maslauskas
2021-01-29 13:39:49 IP 2g44dmk8
Greitas pristatymas, Labai patogus, intuityvus internetinis puslapis. Iškilus neaiškumams, randa geriausią sprendimo būdą. Žemiausios arba vienos žemiausių kainų Lietuvoje. Jeigu ieškote gaming PC tai tik čia, jie ten turi nerealių RGB setupų.
Tiesiog super! Visiems rekomenduoju ir pats sekanti karta tik pas jus pirksiu. Kokybe, pristatimas, bendravimas visur 10 is 10
Nusipirkau kompiuteri, liuks, labai gerai viskas. Labai viskas tvarkinga. Greitas pristatymas, kolkas viskas veikia puikiai, esu labai patenkintas.
Kokybiški kompiuteriai ir jų komponentai.
Užsakytos prekės atvyko labai greitai (per 2 dienas), viskas veikia nepriekaištingai.
Pirkau sukomplektuota kompiuterį - galbūt dėl dabartinio laikotarpio, bet išėjo pigiau negu pačiam tas pačias dalis susipirkus susimontuoti (tikrinau). Viskas sudėta tvarkingai ir estetiškai, matosi, kad dirba tikri profesionalai ir savo srities specialistai.
Didieji prekybos kompiuterine technika tinklai galėtu pasimokyti iš šitos įmonės bendravimo su klientais paprastumo ir efektyvumo (ką jau kalbėti apie gabenimo terminus ir prekių kokybę...)
Taigi, visiem rekomenduoju ITWork.lt parduotuvę. Tikrai neteks gailėtis, tiek pinigų tiek kokybės atžvilgiu!
Super komanda, greitas pristatymas Rekomenduoju
Jevgenij Salunin
2021-01-12 19:50:20 IP 5cbbrm2s
Nupirkau nauja kompiuteri, labai patenkintas, geras servisas, aciu!
Puikus kompiuteris.Greitas pristatymas.
Puikus kompiuteris!
Superinė kokybė kompiuteris pilnai paruoštas naudojimui įskaitant ir BIOS settingus, kurie retai būna sutvarkyti. Cable management super. Sekmadienį užsisakiau ketvirtadienį jau žaidžiau. Pirksiu tik čia ir draugams siūlysiu
Puiki preke nustebino 10/10. Gražiu ateinančiu metu.
Ačiū labai, už greitą pristatymą, tokių sudėtingų laikotarpiu.
Visada visiems savo pažįstamiems siūlysiu rinktis Jūs.

Laimingų, Pelningų Naujųjų Metų Jums!!!
Tiesiog profesonalu.Bendravimas, Atliktas Darbas,
Puiki parduotuvė, kokybiškos prekės, didžiulis pasirinkimas!
Orestas levickis
2020-12-20 16:11:25 IP 2e7r4266
Labai gera elektronine parduotuvė
Pirkau tik vieną kartą.Prekes gavau sutartu pristatymo terminu, kompiuteris suriktas ir paruoštas darbui kokybiškai.
Rekomenduoju pirkti iš šios įmonės. Sekmės ir toliau.
Tikrai gera įmonė, lb greitai surinko kompiuterį. Padariau užsakymą ir tą pačią dieną gavau jau surinkta tad dirba žaibiškai. Surinkta švariai ir tvarkingai tikrai vertą pirkti iš jų.
Prieš šventes, kokybiškai, už gerą kainą, be vėlavimų ir melavimų.
Geri ir kokybiški kompiuteriai.
esu laaabai patenkintas aptarnavimu, prekės pristatymas žaibiškas, net prieššventiniu laikotarpiu pristatė per dvi dienas nuo užsakymo.
Puiki įmonė. Viskas profesionalu ir patikima.
Pirkau tik vieną kartą. Veiksmas vyko prieššventinės psichozės metu. Prekę gavau po 2 dienų nuo užsakymo. Darbuotojų bendravimas - be priekaištų. Apsipirkimu likau patenkintas. Rekomenduoju šią įmonę ir kitiems pirkėjams.
Grantas Ąžuolas Šiuškus
2020-12-09 16:25:54 IP 28m9vgsp
Puiki įmonė! Atsakingi, pareigingi žmonės atlieka savo darbą.
nuostabi imone, geras aptarnavimas
Karolis Šimiliūnas
2020-12-09 12:33:47 IP 5f4soadp
Gera kokybė ir aptarnavimas nenuvylė
Tobulos paslaugos, siūlau apsilankyti pas juos!!!
Draugiškas, malonus aptarnavimas, labai geras kokybės/kainos santykis. Sėkmės!
Domantas Bacevičius
2020-12-09 12:21:13 IP 28matvfq
Labai gera įmonė, kruopščiai ir tvarkingai atlieka savo darbą. Rekomenduoju pirkti iš jų, nes kitur nemanau ar pigiau rastum :D
Tikrai puiki įmonė. Savo darbus atlieka kruopščiai bei tvarkingai, todėl tikrai rekomenduoju pirkti iš jų.
Karolina Romaraite
2020-12-09 11:43:00 IP 2juadmfh
Labai malonus bendravimas ir puikios elektronines technikos
Tikrai gera, mandagi, draugiška įmonė
Aurelij Jašinauskaitė
2020-12-09 11:33:16 IP 2e7r4534
Kokybiški ir su protingom kainom elektronine technika.
Labai šaunūs darbuotojai, pataria, greitas surinkimas bei pristatymas, tikrai rekomenduoju.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: J. Kubiliaus g. 16, LT-08236 Vilnius.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Daugiau nei 28 metus veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas visas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų 03-08 22:23
Vyriausybės ekspertų taryba siūlo atverti daugiau prekybos vietų, informavo premjerės atstovė.
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė
Darbo rinkoje matoma teigiamų pokyčių, sako tarnybos vadovė 03-08 19:42
Oficialiam nedarbui vasarį nusileidus iš rekordinių aukštumų, Užimtumo tarnybos vadovė teigia, kad darbo rinka pradeda rodyti teigiamus pokyčius.
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba"
G. Nausėda diskutuoti dėl žmogaus teisių kviečia "argumentų, o ne pykčio kalba" 03-08 19:08
Prezidentas Gitanas Nausėda, pirmadienį susitikęs su teisingumo ministre Evelina Dobrovolska, pabrėžė, jog būtina spręsti įsisenėjusius žmogaus teisių klausimus ir tai daryti diskutuojant...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Oracle 69,97 +6,65%
Goldman Sachs 327,37 -0,58%