Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IT darbai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT darbai

Atsiliepimai apie IT darbai, UAB

Turbūt pigiausi kompiuteriai Lietuvoje
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie IT darbai, UAB

Labai platus asortimentas, geros kainos
Viskas tiesiog puiku. Pirkau prebuild. Ir esu labai patenkintas! Viskas aukščiausiam lygmeni, tiek komunikacija, tiek surinkimas tiek pristatymas. Likau nustebintas kiek netikėtų dovanu gavau. Dėkui IT DARBAI jums už tai!
Savo srities specialistai. Visada padės priimti geriausia sprendimą.
Tik patys geriausi atsiliepimai, šaunuoliai vyrukai????
Vilius Kacinskas
2021-09-06 20:18:54 IP 2eehigpd
Pateinkintas kompiuteriu tikrai dziauguosi investaves i puiku pirkini
Gavau kompiuterį ir esu labai patenkintas, tiek supportu, tiek pristatymu, bei komplektacija ir dar gavau keletas netikėtų bonusų.Rekomenduoju visiems! :)))
Sveiki, isigijau is ITdarbai kompiuteri, surinkimas uztruko kiek ilgiau nei nurodoma, taciau laukti buvo verta! Veikia viskas kaip priklauso, korpuso viduje laidu nerasta, viskas tobula! :)
Esu labai patenkintas, nėra jokių problemų. Rekomenduoju.
Kaip pirkejas, labai patenkintas pirkiniu ir labai geru "customer service". Labai patenkintas!
Labai gera parduotuvė, nusipirkau kompiuterį ir monitorių, veikia puikiai, be priekaištų. Tikrai rekomenduoju.
Labai gera kaina pas juos ju surinktu kompiuteriu. Pristate numatytu laiku, gavau su geresniu procesorium bei geresniais ram negu uzsisakiau. Labai patenkintas :)
Problemos su prekių kokybe, problemos su pristatymu, problemos su tiekėjais! Mano manymu, reali padėtis gerokai prastesnė, nei čia komentaruose prirašinėta. Du užsakymus dariau ir abiem atvejais buvo problemų!
Pirmą kartą užsisakiau naują „be quiet dark base 700“ korpusą, tai gavau ištepliotą kažkokiomis dėmėmis virš logotipo ir šonuose, su pirštų pėdsakais, lyg prekė būtų naudota. Nuotraukoje gal ne taip aiškiai matosi (prisegama), bet dienos šviesoje vaizdas buvo žiaurus. Dėmės gadino prekės išvaizdą ir jų niekaip nėjo nuvalyti, tiek buvo įsigėrę į paviršių. Atsirašė, kad tiekėjų kaltė! Tiekėjas - ALSO Lietuva!
Antrą kartą užsakiau procesorių „amd ryzen 4650g“, užsakymas buvo patvirtintas, žadėjo pristatyti per 0-4 d.d., tačiau po kelių darbo dienų gavau pranešimą, kad prekė nebus pristatyta. Klaidinanti reklama! Ir vėl kalti tiekėjai! Tik neaišku kurie!
Blogiausia, kad delsė pranešti! Jeigu būtų informavę bent diena anksčiau, prekę galėjau užsisakyti pas kitą pardavėją! Patarčiau pirkti kitur, jei nenorite streso!
Esu labai patenkintas! Pirkau naują kompiuterį, atvežė laiku, kruopščiai sudėtas, nėra jokių problemų. Rekomenduoju!
Tomas 2021-03-26 22:40:09
Atnaujinimas:
Gyriau tada kai pirkau. Girsiu ir dabar. :) Nusipirkau kompiuterį prieš daugiau nei metus. Nutiko taip kad užduso vargšas. Niekas nieko neklausinėjo. Iškarto pasakė siūsti į garantinį. DPD paėmė pirmadieni. Antradienį jeigu neklystu jie gavo per trečiadieni išsiaiškino probleminius komponentus (GPU ir motininė) pakeitė dar geresniais nei kad buvo prieš tai įdėti ir ketvirtadienį išsiuntė namo kompiuterį. Gavau jį penktadienio ryta. Ir neturiu kuo pasiskūsti. Viskas puiku.:) Net ir brangiausioji nusistebėjo kaip toks geras garantinis, kad nemėgino nei užlaikyt nei nuo savęs bėdos nusimet. Tiesiog paėmė ir sutvarkė be jokių kabliuku. :)
Atnaujinimas nr.2:
Pats stipriausias garantinis kokį tik esu "sutikęs". Kompiuteris supuliavo, atsiuntė kurjerius, paėmė nuvežė, rado defektus, juos ištaisė ir parvežė man kompiuterį namo. Defektai sumažėjo stipriai bet neišnyko. Ir čia prasideda geriausia dalis. Kita firma būtų pasakius kad ką rado tą sutvarkė ir ieškokit bėdų monitoriuose (naudoju du) arba laiduose. O čia vyrai nesismulkina, pasiguodžiau kad taip ivyko. Kitą dieną gaunu atsakymą, kad savaitės pabaigoje surinks ir pasiūs naują kompiuterį man. Kurjeris atveš ir pakeis seną naujuoju. Pamaniau kad pokštas (vistik balandžio 1), bet ne. Gavau naują kompiuterį dvi savaites bandžiau su viskuo ką naudojau senajam. Esu visiškai užtikrintas kad kompiuteris daug stabilesnis ir ne ką prastesnis už senaji, kitos detalės dar geresnės ir naujesnės nei senajam kompiuteryje. Žodžiu ilga pasaka trumpai. Šitą firmą rekomendavau ir toliau rekomenduosiu visiems kam reikės kompiuterio arba komponentų ar dar kažko ką galima pas juos gaut. Ir pats esant reikalui periferija
Pirkau pilnai sutvetą kompiuterį, darbas buvo atlikas kruopščiai bei su kokybiškomis dalimis.
Rekomenduoju!
Tomas 2019-12-08 14:01:02
Pirkau IT5 siek tiek patobulinta dadetas HDD ir galingesnis maitinblokis. Kompiuteris naudojamas jau 4 dienas bent po 12 valandu per para. Viskas veikia nuostabiai. Garso lygis praktiskai nulinis (bent jau lyginant su mano "seneliu"). Zaidziu pagrinde 3 zaidimus World of Tanks, GTA V ir Rust. Tai WOT sitam kompiuteriui yra kaip dulkele, losiu su auksciausiom grafikom, o kompiuteriui tai kaip koks tetris. GTA V siek tiek reiklesnis, bet kadangi zaidimas senas (2015 metu) tai velgi tas pats kompiuteris kuo puikiausiai susitvarko ir dar resursu lieka. O va Rustas mano manymu is visu situ zaidimu yra pats reikliausias (mano "senelis" anksciau dar jy panesdavo, o po keliu grafiniu ir panasiu patobulinimu (update) jau nebegalejau jo zaist. O sitas kompiuteris velgi eina kaip bite ir net nestringa. Zodziu, kompiuteris labai galingas kaip uz tokia kaina ir dar plius atkeliauja su visa reikiama programine yranga, kas man sutaupe laiko. Kalbant apie aptarnavima malonu su tokiais zmonem ir bendrauti. Buvo smulkiu nesklandumu. Viskas buvo isspresta greitai ir profesionaliai. Ir seip vis pasidomi ar viskas gerai ar nieko netruksta. Zodziu tiek kompiuteris tiek #ITdarbai ivertinami auskciausiais balais, jei kam reikes tikrai rekomenduosiu.
Atnaujinimas:
Ačiū visai ITWORK komandai už puikias paslaugas bei aukštos kokybės produktus. Stacionarų kompiuterį sumontavo ir pristatė greičiau nei Elektromarkt pristatė web kamerą :D
Tiesiog puiku! Pirkau mikrofoną, tik užsisakiau ir iškarto priemė užsakymą, labai greita, patogu ir dar dovanų snickersą suteikia!
Viskas operatyvu ir lengva. Vien tik ++
Puikus, greitas aptarnavimas. Pasiūlyta žemiausia kaina.
Patiko ju personalo bendravimas jau nuo pirmo laisko, operatyviai ir maloniai issprendeme visus nesklandumus, gavau puikiu patarimu konfiguruojant komponentus ir surinko nuostabu PC! Aciu! Skambinkite ir busite aptarnauti profesionalu.
Puiki parduotuvė.
Greita ir patogu, kokybiskos prekes
Kiek man teko susidurti su IT darbai, tiek jie mane nustebino savo greitu aptarnavimu bei susisiekti su jais iškilus problemoms labai lengva ir patogu. Greitai susisiekė su manimi ir ištaisė problemą. Labai abejoju ar kitos parduotuvės būtų taip greitai susitvarkę.
Išviso vertinu - 9/10.
Manau verta pamėginti
Klausiau del build'o iskart suteike pagalbos ka ir del ko imti.
Puikiai! Ieškojau prekės, suteikė konsultaciją bei pasiūlė geriausią kainą. Rekomenduoju!
Geras aptarnavimas, malonūs darbuotojai
Puikus ir profesionalus bendravimas bei super greitas prekių pristatymas. Sėkmės jums.
greita ir profesionalu
Pirkome baterijas, tai mūsų pirmas užsakymas IT Works, gavome laiku, kokybiškas ir gera kaina. Kartu su užsakymu gavome dovanėlę. Rekomenduoju.
Puikus ir malonus aptarnavimas, greitas pristatymas, issami informacija apie pati produkta. Tik pliusai.
Labai puikus bendravimas, pristatymas iki namų durų, padeda nusinešti prekes, surinkta labai puikiai, kabeliai sutvarkyti taip gražiai, kaip dar gal mačiusi nebuvau, o dar ir snickersą įdėjo bei instrukcijas, kaip ką prisijungti, jei, netyčia, kokia durnelė ar durnelis pirktų. Ačiū jums <3
Mindaugas Maslauskas
2021-01-29 13:39:49 IP 2g44dmk8
Greitas pristatymas, Labai patogus, intuityvus internetinis puslapis. Iškilus neaiškumams, randa geriausią sprendimo būdą. Žemiausios arba vienos žemiausių kainų Lietuvoje. Jeigu ieškote gaming PC tai tik čia, jie ten turi nerealių RGB setupų.
Tiesiog super! Visiems rekomenduoju ir pats sekanti karta tik pas jus pirksiu. Kokybe, pristatimas, bendravimas visur 10 is 10
Nusipirkau kompiuteri, liuks, labai gerai viskas. Labai viskas tvarkinga. Greitas pristatymas, kolkas viskas veikia puikiai, esu labai patenkintas.
Kokybiški kompiuteriai ir jų komponentai.
Užsakytos prekės atvyko labai greitai (per 2 dienas), viskas veikia nepriekaištingai.
Pirkau sukomplektuota kompiuterį - galbūt dėl dabartinio laikotarpio, bet išėjo pigiau negu pačiam tas pačias dalis susipirkus susimontuoti (tikrinau). Viskas sudėta tvarkingai ir estetiškai, matosi, kad dirba tikri profesionalai ir savo srities specialistai.
Didieji prekybos kompiuterine technika tinklai galėtu pasimokyti iš šitos įmonės bendravimo su klientais paprastumo ir efektyvumo (ką jau kalbėti apie gabenimo terminus ir prekių kokybę...)
Taigi, visiem rekomenduoju ITWork.lt parduotuvę. Tikrai neteks gailėtis, tiek pinigų tiek kokybės atžvilgiu!
Super komanda, greitas pristatymas Rekomenduoju
Jevgenij Salunin
2021-01-12 19:50:20 IP 5cbbrm2s
Nupirkau nauja kompiuteri, labai patenkintas, geras servisas, aciu!
Puikus kompiuteris.Greitas pristatymas.
Puikus kompiuteris!
Superinė kokybė kompiuteris pilnai paruoštas naudojimui įskaitant ir BIOS settingus, kurie retai būna sutvarkyti. Cable management super. Sekmadienį užsisakiau ketvirtadienį jau žaidžiau. Pirksiu tik čia ir draugams siūlysiu
Puiki preke nustebino 10/10. Gražiu ateinančiu metu.
Ačiū labai, už greitą pristatymą, tokių sudėtingų laikotarpiu.
Visada visiems savo pažįstamiems siūlysiu rinktis Jūs.

Laimingų, Pelningų Naujųjų Metų Jums!!!
Tiesiog profesonalu.Bendravimas, Atliktas Darbas,
Puiki parduotuvė, kokybiškos prekės, didžiulis pasirinkimas!
Orestas levickis
2020-12-20 16:11:25 IP 2e7r4266
Labai gera elektronine parduotuvė
Pirkau tik vieną kartą.Prekes gavau sutartu pristatymo terminu, kompiuteris suriktas ir paruoštas darbui kokybiškai.
Rekomenduoju pirkti iš šios įmonės. Sekmės ir toliau.
Tikrai gera įmonė, lb greitai surinko kompiuterį. Padariau užsakymą ir tą pačią dieną gavau jau surinkta tad dirba žaibiškai. Surinkta švariai ir tvarkingai tikrai vertą pirkti iš jų.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

"AIMS International Lietuva" vadovas Š. Dyburis: komandinių darbostogų naudos atsveria jų problematiką 09-20 01:38
Ruduo ne veltui laikomas darbingo sezono startu. Intensyvus periodas sutelkia verslą spręsti naujus iššūkius bei įgyvendinti ambicingus planus. Atostogų džiaugsmai praėjo kartu su vasara, todėl...
Dūmoje toliau karaliaus Putino partija
Dūmoje toliau karaliaus Putino partija 09-19 23:14
Tai, ką Kremlius įvardijo kaip rinkimus į Rusijos parlamentą, iš tiesų labiau priminė jų imitaciją. Ir tai nebuvo netikėta – kelias dienas vykęs "renginys" tapo vienu neskaidriausių rinkimų per du...
Pirmieji Rusijos rinkimų rezultatai: pirmauja "Vieningoji Rusija", "Nauji žmonės" įveikia 5% barjerą 09-19 21:44
Rusijos Federacijos centrinė rinkimų komisija paskelbė pirmuosius rinkimų į Valstybės Dūmą rezultatus. Suskaičiavus 9% biuletenių, į Rusijos parlamentą patenka penkios partijos, nes partija "Nauji...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%

Nafta 72,61 0,00%