Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IT darbai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT darbai

Atsiliepimai apie IT darbai, UAB

Turbūt pigiausi kompiuteriai Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie IT darbai, UAB

Profesionalus personalas. Malonus aptarnavimas. Viskas yra aiškiai išaiškinama. Bei didelis pasirinkimas
Didelis pasirinkimas bei gera kokybė, malonus ir dosnus kolektyvas.
Puiki komanda, teikianti aukštos klasės produktus
Puiki kompanija su tikrai gerom prekėmis.
Gal būtų ir nieko, bet kad atrodo neprotingai dideli antkainiai už orą. Paėmus kito pardavėjo kompiuterį su identiškais parametrais ir uždėjus 10% antkainį gaunama itdarbai kainą. Kur bent kokia logika?
O čia bekomentuojantys keisti kažkokie. Įsiciklinę kartoja kad gera kaina, kuria vieta ji gera? Gal galima bent porą pavyzdžių?
Kompiuteris surinktas labai kruopščiai, jokių kabančių ir nepritvirtintų laidų. Kaina, lyginant su konkurentais, puiki. Kompiuterį surinko ir pristatė greitai. Bendrauja noriai, į klausymus intatsakinėja labai greitai.
Didelis prekių asortimentas bei mažos kainos
Vyko konkursas kuriame buvo galima laimėti 200e kuponą ir 50e pritagintam žmogui. Taigi sėkmės būdu pavyko man ji laimėti. Ir gauti keliata nuostabių bei kokybiškų prekių. Aptarnavimas labai geras. Galima konsultuoti ir tikrai jums padės išsirinkti gera ir reikalinga prekę. Jeigu reikės kada įsigyti kompiuterinės įrangos tikrai rinkčiausi juos. Tai ir kitiems siūlau tikrai nepasigailėsite.!!!
Labai gera parduotuvė ir pardavėjai malonūs
Kainos tikrai pacios geriausios, puikus aptarnavimas
Labai puikus aptarnavimas ir puikus pasirinkimas.
Greitas, profesionalus aptarnavimas. Geriausias kokybės ir kainos santykis garantuotas.
Nūūū sūūper
Pirkau kompiuterį iš šios įmonės ir likau labai patenkintas, nes atsakė į visus norimus klausimus ir padėjo su kitais dokumentais. Užsakiau prekę atsiuntė po 2d.d. Super.
Puiki imone, malonus, greitas aptarnavimas. Sekmes jiems ;)
Labai dideli antkainiai lyginant su kitais lietuvos internetinės prekybos taškais. Kodėl pas juos reikia nuo 600EUR vertės kompiuterio mokėti dar 50EUR daugiau aš nelabai suprantu. Realiai paimk kitą pardavėją, susirink kompą už 600EUR ir dar prisumuok 50EUR už snikersą ir gausis itdarbai kaina.
Ačiū nereikia...
Ignas Kurpavičius
2020-06-28 11:30:42 IP 28m85dg2
Profesionalu, kokybiska ir gera kaina.
Puikios prekės bei jū kainos
Turbut vienas geriausiu aptarnavimu, darbuotojai labai paslaugus ir visados pades, duodu 10 is 10, tiesiog nuostabu.
Karolis Januška
2020-06-16 15:07:41 IP 2i582rh4
Nereliai geras aptarnavimas, produktai labai gerai paruošti. Cable management tiesiog puikus. Rekomenduoju visiem iš čia PIRKTI KOMPUS !!!!
Noriu padėkoti, puikus aptarnavimas, pristatymas minutės tikslumu, kolektyvas labai malonus. Nr. 1 šioje srityje, tikiuosi plėsitės, bet kokybė neprastės. Sėkmės darbuose.
Nerekomenduoju nes:
1. Spamina forumus neva prisidengdami pirkėjais.
2. Visi komentarai ir čia ir kitur Geras kainos kokybės santykis. Jūs juokaujate? https://itwork.lt/it4-med kituose populiariuose internetine prekyba užsiimančiuose LT pardavėjų puslapiuose toks surenkamas už 580EUR. Pas jus su superduper akcija 630EUR, o nubraukta kaina 749EUR? Juokaujate. Kainos kokybė santykis tragiškas, geriau snikersų nebedėkite, o pardavinėkite be 50EUR antkainio nuo kitų pardavėjų antkainio...
⭐⭐⭐⭐⭐
Kainos ir kokybės santykis labai geras. Pirktas žaidimąm kompiuteris. Padėjo išrinko geriausia variantą už man leistina biudžetą. Aptarnavimas tikrai superinis. Rekomenduoju. Ačiū
Geras kainos ir kokybės santykis
Kornelijus Jankauskas
2020-05-31 18:13:08 IP 28meqe1h
Geras Kainos ir kokybės santykis
Labai jau spamina kur tik gali prisidengdami teigiamais komentarais. Tūkstančiai tokių, o dar yra žmonių kas susidūrė kad iš senų dalių renka https://www.supergames.lt/topic/322968-surinkite-build%C4%85-~800-900%E2%82%AC/
Labai geras apatarnavimas, puikus pc!
Dėkui už greitą, kokybišką darbą ir pristatymą.
Gerai. Labai daznai daro konkursus. Liuks
Enrikas Geležauskas
2020-05-13 15:34:41 IP 28m9u423
Kokybiški kompiuteriai bei puikus aptarnavimas fizinėse parduotuvėse ir socialinėse medijose
Šaunus konkursai geriausi Lietuvoje :)
Gera kompiuteriu parduotuvė, bet kad būtų akcijos didesnės būtų geriau rekomenduoju šia parduotuvę man tai patiko.
Labai geri kompiuteriai ir ju priedai su garantija rekomenduoju viesiems tikrai!!!!!
Puikiai, Laimejau USB atmintine, preke gavau labai greitai, rekomenduoju!
Dėkui už greitą darbą ir pristatymą
Kokybiškos prekės, puikus aptarnavimas, rekomenduoju.
Dirba greitai ir patikimai!
Sveiki visi!
Labai gera imone, labai mandagus aptarnavimas o labiausiai patiko kad greitas pristatymas!
Uzsakinejau kompiuteri 9men. atgal iki dabar greitai veikia !
Taip pat pirkau Monitoriu, papildomus ramus super veikia!
O karantino metu net dalina snikersus aciu jums!
Labai patiko bendravimas ir pristatymas taip pat labai greitas!
Greitas pristatymas (5 darbo dienos) + snickers = gerai. Rekomenduoju.
Labai puikus aptarnavimas, darbai vyksta labai greitai, viskas profesionalu, rekomenduoju 100%!
Profesionalus darbuotojai, patars ir pasiūlis prekę labiau atitinkančią kliento norus o ne tokią kuri atneš daugiau pelno. Atsako į klausimus greitai ir kompetetingai,
Karantino laikotarpiu prekės pristatė per 2dienas. Kai pažįstamas panašių prekių (iš kitur) laukė 2sav. Labai malonus aptarnavimas. Greitai atsako į klausimus arba iškiluses bėdas. Labai patenkintas aptarnavimu!
Edgaras Purvinis
2020-04-24 12:27:42 IP 28mesm62
Tikrai esu patenkintas kompiuteriu. Greitas ir malonus aptarnavimas. Šaunuoliai, rekomenduoju.
Puikus aptarnavimas, kokybiškos prekės, patrauklios kainos!
Kokybiškos prekės, greitas ir puikus aptarnavimas
Geras aptarnavimas. Neturėjau jokių bėdų
Patatiu tikrai gera firma!!!
Labai malonus aptarnavimas. Kainos prieinamos. Greitai užsakoma. Greitai patvirtinama. Pasiteiraujama apie viską. Kolektyvas super.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Neužimto ploto dalis Rygos biuruose išaugo iki 13,6%
Neužimto ploto dalis Rygos biuruose išaugo iki 13,6% 08-10 17:14
Šiais metais Rygoje neužimto modernių biurų ploto dalis augo, tačiau vėliau, sulėtėjus plėtotojų aktyvumui, vakansija turėtų kiek kristelėti.
V. Budrienė palieka Lietuvos paštą
V. Budrienė palieka Lietuvos paštą 08-10 16:39
Valstybės valdomo Lietuvos pašto korporatyvinių reikalų vadovė Vaida Budrienė palieka pareigas. V. Budrienė BNS sakė gavusi kitą pasiūlymą.
Parama savarankiškai dirbantiems išgraibstyta beveik per pusvalandį
Parama savarankiškai dirbantiems išgraibstyta beveik per pusvalandį 08-10 16:16
Užimtumo tarnybai pirmadienį pradėjus priimti paraiškas savarankiškai dirbančiųjų paramai keičiant veiklą, visa tam skirta 4 mln. Eur suma "išgraibstyta" per rekordiškai trumpą laiką – 25 minutes.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

FedEx 183,53 +6,55%
AIG 30,66 +4,57%