Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę IT darbai, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT darbai

Atsiliepimai apie IT darbai, UAB

Geriausiai vertinami kompiuteriai Lietuvoje
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie IT darbai, UAB

Prekė pristatyta greitai. viskas puiku. Ir ačiū už SNICKERS :) (čia tikriausiai buvo įdėta tam, kad siunta turėtų svorį kaip suprantu).
Puikus aptarnavimas, prekes pristato greitai, o jose dar ir šventiniai siurprizai laukia.
Puiki įmonė, super konsultavimas ar patarimas dėl reikiamų dalių, veikia viskas puikiai, greitas detalių pristatymas
Kol kas viskas veikia, jokių priekaištų :))) šokoladai padėjo išgyventi nuobodų programų instaliavimą :D
Gera įranga. Patiko aptarnavimas.
Greitas pristatymas, kokybiskos prekes.Perku jau ne pirma karta. Rekomenduoju!
malonus bendravimas, laiku pristatytos prekes, patariu
Pirmą kart perku, nesigailiu
Kaip visada aukšta klasė, greitas pristatymas, geros kainos, kokybiški produktai, ačiū.
Be galo malonus aptarnavimas, viskas atkeliavo laiku kaip ir žadėta, o patys kompiuteriai būna surinkti be priekaištų
Pirkau 2 vnt. nešiojamus komoiuterius. Per DPD į paštomatą atkeliavo viskas tvarkingai.
Ir kainą paderino ir komunikacija greita ir draugiška.
Atsiuntė per 3 d.d.
Sakau ačiū, likau nustebintas paslauguų kokybe. Malonu buvo pirkti.
Perku antra karta, nuostabi firma. Pristatymas greitas, kainos žemesnės nei konkurentu, pasirinkimas tikrai turtingas.Šokoladukas smulkmena, bet kaip smagu, kai parodo dėmesi klientui.
Tiesiog super. Žmonės žino ką daro ir ko reikia klientui, tikri profai. Daugiau tokių įmonių ir gyvenimas palengvėtų...
Osvaldas Vilutis
2022-10-05 20:42:49 IP 28m81u88
Labai gera komunikacija ir bendravimas su klientu. Paslaugūs ir supratingi darbuotojai. Surinktas stacionarus kompiuteris veikia geriau nei gerai. Ačiū :)
Puikus aptarnavimas ir bendravimas. Rekomenduoju
Viskas ivyko sklandziai, servisas buvo puikus, kompiuteris atkeliavo sveikas veikiantis ir be defektu. Kaina prieinama. Rekomnduoju
Amazing customer service, professional work from start to finish, and fast
Puikus darbas, surinkimo kokybė ideali, profesionali komanda.10/10
Labai profesionalūs žmonės.
Padėjo išsirinkti kompiuterį ir atsakė į visus man rūpimus klausimus.
Visi komponentai buvo parinkti pagal mano poreikius.
Šiandien kompiuterį gavau, viskas nepriekaištingai supakuota, dar ir dovanų pridėta. Kompiuteris pilnai paruoštas darbui, pridėtos instrukcijos kaip viską sujungti. Matos, kad žmonės daro su meile ir taip lyg darytų sau. Labai labai rekomenduoju! Retai tenka susidurt su tokio lygio paslaugomis ♥
Puikus darbas, greitai surinktas kompiuteris ir pristatytas nesugadintas. Visada maloniai bendrauja. Tik geriausi atsiliepimai :)
Na komentarų ar pagyrimų dažnai nerašau bet ši situacija labai nustebino, pirkau kompiuterį prieš maždaug 8 mėn, nesenai pastebejau jog kažkas yra netaip, kompiuteris lagina, sumažėjo našumas ir taip pat FPS skaičius žaidžiant žaidimus (kur ankščiau viskas buvo gerai) na tai pasidomėjau ir pamačiau jog mano cpu temperatūros skaičiai kosminiai, taigi pasiskambinau telefonu į ITdarbai ir viskas man buvo paaiškinta kaip kas greičiausiai atsitiko (sugedo aušinimo sistemos pompa), ITdarbai darbuotojas užregistravo DPD, tiesiai iš namų paemė mano kompiuterį ir viskas buvo labai operatyviai sutvarkyta ir gražinta atgal, dabar kompiuterio darbu esu apstulbęs, labai didelis dėkui ITdarbai komandai!
Labai gera parduotuvė. Profesionalūs aptarnavimas.
Komentarų niekada nerašau ir tai nėra blogas atsiliepimas apie IT Work, labiau problema garantinis servisas, bet kai kuriuos faktus aprašysiu, kad kiti prieš perkant žinotų ko galima tikėtis.
Atsirado poreikis naujam kompiuteriui ir pagrindiniai kriterijai buvo du geras ekranas ir baterijos veikimo laikas (pagal apžvalgas realus darbo laikas naudojant naršyklę ir 50% ekrano ryškumą ~9-10 val.). Pasirinkęs modelį ir pasiskaitęs gerus atsiliepimus apie šią parduotuvę, nedvejodamas čia ir užsisakiau. Kompiuteris atkeliavo per žadėtą laiką, aptarnavimas malonus kaip ir viskas gerai.
Per kelias dienas pastebėjau, kad kompiuteris visgi pakankamai greitai išsikrauna per 4-5val. esant minimalioms apkrovoms. Nedetalizuosiu, bet problema panašu susijusi pagrindine plokšte ir to pasėkoje aušinimu.
Buvo bandytos skirtingos OS, tvarkyklių kombinacijos ir panašiai. Pasiieškojus informacijos internete, konkrečiai apie šį modelį yra daug nusiskundimų dėl analogiškos situacijos. Kitoje šalyje tiesiog galima grąžinti brokuotą prekę, pas mus kitaip.
Susisiekiau su IT Work ir papasakojau detaliai apie šią situaciją. Iškarto kreipiausi su raštiška pretenziją, bet jos niekas nesutiko man pasirašyti t.y. niekas nenorėjo prisiimti atsakomybės. Darbuotojas patvirtino, kad jo nuomone tai tikrai nėra normalus veikimas ir pasiūlė, kad kaip įmonė kreipsis į garantinį servisą ir pagelbės sprendžiant šį klausimą. Dar įdomus dalykas šioje vietoje Lenovo puslapyje pagal serijinį numerį patikrinus garantinį laikotarpį sužinome, kad garantijos laikas prasidėjęs 2mėn. dar prieš nusipirkus kompiuterį, bet čia gal tiesiog klaidinga informacija.
Garantinis servisas ~3sav. pralaikė kompiuterį, problemos nerado ir priėjo išvados, kad aš tiesiog tik noriu tą kompiuterį sugrąžinti. Kiek nustebino, kad net nebuvo buvo bandyta patikrinti termo pastą, o ir garantinio darbuotojas darė prielaidą, kad gali būti problema su pagrindine plokšte, bet šioje vietoje ar aš turiu spėliot kur problema ir bandyti įrodyti, kad kompiuteris brokuotas? Paminėsiu IT Work susimokėjo garantiniam už diagnostiką.
Vėlgi pakartotinai kreipiausi į IT Work, bet jų argumentas buvo, kad nieko daugiau šioje situacijoje padaryti negali nes jie tik parduoda kompiuterius. Žodžiu garantinis sako, kad sprendimą turi priimti pardavėjas, o pardavėjas atvirkščiai. Tik pakartosiu, kad pardavėjas pats sutinka, kad toks veikimas nėra normalus.
Tokioje situacijoje lieka vartotojų teisės, o gavus jų išvadas ir teismas nes nepanašu, kad kažkuri iš šalių sutiktu su sprendimu, bet nesinori papildomai kokius 3 mėn. neturėti kompiuterio, nes yra reikalingas kaip papildoma darbo priemonė. Tai kaip ir gaunasi, kad dabar turime brokuotą/netinkamai veikiantį kompiuterį.
Kaip visada viskas super patogu paprasta greita ;) ir "snikeris" dovanų p.s gaila kad ištirpo ;)
Klientų aptarnavimas išties puikus, buvo atsakyta į visus kilusius klausimus bei pateiktos rekomendacijos. Kompiuterio teko palaukti 7 d.d., kol IT Works sulaukė reikiamų komponentų kompiuterio surinkimui, tačiau apie tai buvau informuotas ir laukimas nebuvo veltui, kompiuteris surinktas nepriekaištingai, laidai sutvarkyti puikiai, o dar ir pridėta saldi dovanėlė tikrai pakėlė nuotaiką! Rekomenduoju!
Geriausia IT prekių parduotuvė Lietuvoje. Užtikrinta kokybė, garantija, malonus bei greitas aptarnavimas, o dar tos mažos dovanėles ir rašteliai. ITworks tikrai įrodė, kad klientai ir prekės kokybė yra prioritetas.
Geriausia vieta pirkti kompiuterį. Darbus atlieka greitai, kokybiškai, aptarnavimas malonus. Rekomenduoju visiems.
Labai tvarkingai surinktas kompiuteris. Lūkesčiai patenkinti 110%. Kompiuteris surinktas daug greičiau nei tikėtasi. Dirba savo srities profesionalai. Rekomenduoju.
Labai puikus kompiuteris greitai atvyko, nenusivyliau, Rekomenduoju!
Pirkau pilnai visas detales stacionaraus kompiuterio surinkimui, patiko greitas ir kokybiškas aptarnavimas, rekomenduoju.
pirkau ssd m2 diska.kaina super.pigiau neradau niekur.pristatymas labai greitas
viskas puikei. laikui ir kokybiskai. 10balu
Pirkau kompiuterį, kadangi senas užlūžo o studijos nelaukia, užsisakiau pirmadienį vakare. Nors ir rašė, kad jų renkami kompiuteriai pristatomi nuo 4 iki 10 dienų viską paruošė ir gavau jau šiandieną po 3. Buvo keletas problemų su užsakymu tačiau pasiskambinus viską išklausė ir pataisė ką reikėjo, džiugu matyti tokį darbą su klientais, dėkoju iš visos širdies.
Pirkau RAM ir CPU. Kainos geros, pristatymo terminai taip pat. Pirksiu cia ir kita karta.
Ačiū IT komandai už operatyvumą malonų bendravimą, orientaciją į klientą, atsakingumą, vaikui patiko ir kompiuteris ir saldi staigmena, džiaugiuosi pasirinkusi jūs.
Nors esu gan negeras pirkėjas, bet pardavėjui užteko kantrybės. Tai ką galiu parašyti? Aptarnavimas puikus, bendravimas irgi. Darbų eigoje teko keisti dalys, bet viskas pavyko puiku, manau kompiuteris veiks ilgai. Bet dabar žinau, jei bus problemų tai nekur kitur nesikreipsiu, o tik čia.
Robertas 2022-02-01 00:58:19
Kompiuteris crashina per diena bent 1 karta neskaitant to kad svarbiais momentais, neminint blue screen del stringanciu drivers
Sveiki, jei turite problemų su kompiuteriu, visada prašome kreiptis į garantinis servisą. Padarysime viską, kad jūsų kompiuteris vėl veiktų kaip naujas per trumpiausią įmanoma laiką: 1-2 darbo dienas. Savo surinktiems kompiuteriams vieninteliai Lietuvoje siūlome tokias paslaugas kaip: 1. Nemokamas kompiuteris paėmimas ir atsiuntimas atgal iš bet kurios Lietuvos vietos. 2. Sugedęs arba brokuotas komponentas bus iškart keičiamas nauju arba pakaitiniu be jokių savaičių ar mėnesių laukimo. 3. Kompiuterį pažadame sutvarkyti neilgiau kaip per 48 darbo valandas po gavimo į servisą. 4. Galite "upgradint" bet kurį kompiuterio komponentą į galingesnį jei tik norite ir t. t. Turbūt jau pastebėjote, kad prietaisą sudaro aštuoni, o kartais ir daugiau komponentų, todėl retai, bet pasitaiko, kad vienas iš jų būna brokuotas ar sugenda, ko pasekoje gali pradedi rodyti Blue Screen. Taip pat, kaip jau ir pats minėjote, juos gali pradėti rodyti ir dėl blogų draiverių arba kitų Windows problemų, kurias jau gali sukelti ir pats vartotojas dėl klaidingų veiksmų ar programų. Bet kuriuo atveju lauksime jūsų skambučio ar laiško ir sutvarkysime viską kaip įmanoma greičiau. Gražios dienos ir iki pasimatymo :-)
Pavyzdingai aukšto lygio customer service'as ir geriausios kainos rinkoje.
Top choice. PC was delivered fast. Got it with better components than originally ordered + sweet gifts. ITwork made my dream come true, would highly recommend and order again.
Puikiai surinktas kompas, komanda dirba puikiai ir kainos neblogos.
Labai gerai dirbanti komanda. Nuoširdžiausiai dėkoju.
Puikiai atliktas darbas, viskas suprantamai paaiškinta+ saldi dovanėlė. Rekomenduoju
Puikus aptarnavimas, rinkausi kompiuterio komponentus ir man tai yra pirmas kartas todėl reikėjo patarimo.Sekmadienio vakara parašiau jiems, o pirmadienio ryta jau radau atsakymą :) Na, o užsakytus komponentus gavau vos už dviejų dienų, puiku ! + dovanėlė :))) pakėlė nuotaiką :)))
Labai patenkintas aptarnavimu, malonus darbuotojai ir operatyvus darbas. Operatyviai surinko ir pristatę kompiuterį, pokalbio telefonu metu pasakiau, kad kompas vaikui, tai dar trys Mars šokoladus į dėžę įdėjo, buvau maloniai nustebintas. Sėkmes IT Darbai komandai!
Labai fainas kolektyvas, greit įvykdytas užsakymas (surenkant kompiuterį).
Супер магазин! Купите не пожалеете !! Спасибо.
Puiki komanda, puikiai pakonsultavo padėjo išsirinkti geriausią variantą, greitai pristatė užsakytas prekes. Esu labai patenkintas ir rekomenduoju kitiems, SUPER!
Vyrai dirba sviesos Puiki aptarnavimo ir tiekiamu komponentu kokybe.Nesitikejau, kad dar yra imoniu gerbianciu klienta.Labai malonu buvo bendrauti
Labai gera kaina, Super greitas aptarnavimas ir atsiuntimas, užsakius kompiuterį jau kitos dienos rytą gavome, ačiū esame labai patenkinti įsigytų prekių kokybę.

Internetinė parduotuvė | Kilobaitas.lt

Adresas: Piliakalnio g. 23, Karmėlava, LT-54447 Kauno r.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; biuro įranga; buitinė technika; interneto parduotuvės; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; prekybos įranga; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Kilobaitas“ – kompiuterių, kompiuterinės ir programinės įrangos parduotuvė, siūlanti žinomų gamintojų nešiojamus, stacionarius ir planšetinius kompiuterius, kompiuterių priedus, profesionalią vaizdo ir garso techniką, programinę įrangą ir žaidimus, buitinę techniką, IT prekes, telefonus ir jų priedus. UAB...

Veiklos sritys: interneto parduotuvės; buitinė technika; didmeninė prekyba; įrankiai; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių remontas, it paslaugos; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaikų prekės; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
Rivilė
Buhalterinės apskaitos, finansų ir verslo valdymo sistema

Adresas: Geležinio Vilko g. 5-48, LT-03131 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; apskaita; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Rivile - patikimas partneris augti norinčiam verslui! Jau tris dešimtmečius veikianti UAB „Rivilė“ - viena populiariausių verslo valdymo ir apskaitos sistemų Lietuvoje. Programos funkcionalumas, lankstumas ir patikimumas lėmė, kad su Rivile GAMA vedama beveik kas trečios Lietuvos įmonės apskaita ir/ar valdomas...
DIRECTO
Adresas: Juozo Balčikonio g. 9, LT-08247 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; informacijos teikimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Esame verslo valdymo sistemos „Directo“ platintojas ir diegėjas Lietuvoje. „Directo“ sistema apima tokius modulius kaip finansai, sandėlis, pirkimai, pardavimai, CRM, žmogiškieji ištekliai, projektų valdymas, elektroniniai dokumentai, darbo laiko apskaita, gamyba. Mūsų siekis – padėti klientams rasti optimizuotą ir...

Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Pasaulio banko ekspertai perdavė Lietuvos statistikos departamentui mikrosimuliacijos įrankius, kurie padės kuriant teisingesnę ir į verslo augimą orientuotą mokesčių sistemą.
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovams kalbėti apie organizacijos sveikatą ir jos rodiklius atrodo įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Tačiau apie poreikį rūpintis savimi ir savo lyderyste sau ir kitiems garsiai...
Inovacijos keičia požiūrį į pakuotes: sukurtas atsparus drėgmei popierius, iki 25 kartų perdirbamas kartonas
Jau ne pirmus metus kalbama apie būtinybę įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus šalyje bei Europos Sąjungoje. Lietuvos ekonomika pagal šį rodiklį vis dar gerokai atsilieka nuo ES vidurkio, kur...

Ar ketinate pradėti investuoti?

3M 126,35 +1,42%
Kraft Heinz Co 39,89 +1,19%