Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB IT BUSINESS GROUP

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę IT BUSINESS GROUP

Atsiliepimai apie UAB "IT BUSINESS GROUP"

Išregistruotas: Likviduotas bankrutavus.
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie UAB "IT BUSINESS GROUP"

PETRAS ,JONAS ,RIMAS
2015-01-15 23:40:45 IP 27tbnsdk
NEB Finance, IT BUSINESS GROUP TAI TIE PATYS a*******i, JAU PABEGE IS LIETUVOS, PERSIKELE I ESTIJA, (NES KAZKAS JUOS RIMTAI JAU NOREJO ISDULKINTI), SITIE a*******i SIUNCIA KASDIEN ZINUTES DEL PASKOLU, KURIU JIE NEDUODA TIK PRASO 10 LT UZ KREDITORIAUS SURADIMA.SIAIP REIKES TU BALVONU TELEFONUS PAREKLAMUOTI PROSTITUCIU VERSLE, KAD VISI ISTVIRKELIAI JIEMS SKAMBINTU DIENA, NAKTI,.....
wilford granth 2014-10-02 02:01:57
Sveiki visi,
Kaip teisėtų paskolą visada buvo pagrindinis rūpestis klientais, kuriems
buvo problemiška paskolų ir garantijų finansinius poreikius yra kažkas, kad
klientai visada jaudina, kai ieškau paskolą iš teisėtų
skolintojas paskolos Vilfordas Granth, kad skirtumas gali kredituoti pramonę Mes
teikti paskolas, svyruoja nuo $ 2, 000 iki $ 100, 000, 00000 Rašykite mums VIA
* Antra hipotekos
* Verslo paskolos
* Asmeniniai Paskolos
Tarptautiniai paskolos
Nė vienas iš jų, ir ne kredito patikrinimas, 100% garantija, viskas, ką jums reikia padaryti, tai
Leiskite mums žinoti, ką norite, ir mes tikrai jūsų svajonė, Erikas
paskolos bendrovė sako "Taip", kai bankai pasakyti "ne", mes pagaliau Finance Limited
skolinimo įmonė, tarpininkai, nedideli finansines institucijas, nes mes turime
Neribotas kapitalas daugiau informacijos eikite gauti paskolą iš: Prašome
tiesioginis atsakas į šį pranešimą: granth.w@hotmail.co.uk
Asmeninės paskolos paraiška
Sveiki visiems,

Tik niekas neprasykite paskolos is Jose Denison, a******u a*******s, ir aplamai galvoju kazin ar yra nors vienas uzsenietis saziningas zmogus kuris cia skelbiasi, kad teikia paskolas. Nepakliukit i sukciu rankas.
buvau pildziusi paraiska ir as bet sulaukiau skambucio snd is kreditoriaus siule paskola bet man jau nebereikejo.galiu duoti nr to kreditoriaus kam reikia galite pasiskambiti ir pasiziureti gal ir jum pasiulis ka
Aldona 2014-08-13 09:18:32
s*****i, vis turi aktyvuoti paraiska, t.y.siusti po 20 lt.Kai paklausiau kodel, atsake kad neatsirado kreditoriu, jei vel pervesiu 20lt.tai gal atsiras. Tai pora kartu pervedziau ir-nieko, neatsirado.
pasiskambik iuo nr man skambino siule paskola 860783559
Pamastymams : http://www.apiekredita.lt/lietuvos-zinios-ieskanciuju-paskolu-internete-tyko-nuostoliai/
Tikrai a*******i. Nustebino, nes juk mintis tikrai gera, puslapis atrodo rimtas...
viena parasysiu, SAUGOKITES a*******i!!! DAUGIAU NIEKO. Sumokejai, jokiu atgaliniu nei pasiulymu nei nieko...gyvena erkes is musu pinigu svoliai!NEBUKITE IDIOTAIS!
Jų taisyklėse parašyta, kad paskola negarantuota, Kreditubirza veikia kaip skelbimų portalas. Kreditoriai peržiūri skelbimus dėl paskolų ir pasirenka sau tinkamus variantus. Aš kreipiausi, gavau kelis pasiūlymus, viskas normaliai veikia...
s*****i v***s
susikti a*******i, kreipiaus i policija o jie man atsake kad pirma toki skunda girdi, vienu zodziu niekuom man jie nepadejo.
Ir man šie gudručiai atsiuntė laišką, neva teikia paskolas. Gaila, kad Lietuvoje nėra tokios rimtos įmonės, kuri tikrai teiktų tokias paslaugas. Šios firmos įdeja labai šauni ir būtų labai naudinga į skolas įklimpusiems žmonėms bei kreditoriams, tik gaila, kad tai naudojama toli gražu ne gėriau.
AAFERISTAI... v***s IR TIEK
tokios firmos- atviras plesikavimas, ir irodymai kaip ant delno. mazos sumos, pavieniai zmones, gera dirva vogti.
Naivus musu tautieciai, ka cia pridursi.Zinoma, iklimpe i skolas, zmones kreipiasi bet kur, kur tik galetu "padeti".
O kas ta "Kreditu birza", tuscia vieta, net nesuteikia jokiu paskolu, ji tik tarpininkas, net pseudotarpininkas, nes realiai jie net nesuka galvos del tarpininkavimu.Juk nera cia jokio isipareigojimo kam tai padeti.Galima aplamai nieko nedaryti, tik siuntineti emailus ir sms kad neva jie gali "padeti".Ta jie zino, kad tokiu yra ir tai puki terpe gauti pinigus uz nieka.Juolab kad ta s*******o kontora randasi net Lietuvoje.Pabandykite ju tinklapyje paspausti - "nenoriu gauti naujienlaiskiu"-papulsite i Lenkiska puslapi, kur tekstas tik lenkiskai.Pirma eilute (kas nesupranta) patvirtina kad toliau norit gauti naujienlaiskius, reikia spausti paskutine-trecia.Kas nesupranta lenkiskai, gali ir apsigauti.
Tik man idomu ka veikia teisesauga.Uz 20 litu bylos nekelsi, o per tukstancius tokiu nelaimeliu, jau suma nebloga pribyra.Dykai sededami ir banditiskomis akimis rinkdami pinigus.Turetu buti cia tokiai veiklai kieno tai "palaiminimas".Uzsidarys vienu pavadinimu, atsidarys kitu.Tol, kol bus tvarka ivesta, tol tokie a*******s ir vogs pinigus...
Sukciu s*****i viena diena paraso is lietuvisko numerio kita diena jau skambina is uzsienio, zodziu netikekit ir neapsigaukit, normalios imones pacios savo paslaugu nesiulo.
as taipat nukentejau pervedziau 165lt ir nei prisiskambinti nej nieko, a******u kompanija, , nebukit kvaili ir neapsigaukit.
Viktoras 2014-02-26 22:50:57
O as gavau paskola, labai jiems aciu
idomu kur cia ja gavai?niekur nereikia patvirtinimo 20lt siusti, turbut esi vienas is ju, atseit parasei viena teigiama atsiliepima ir galvoji, kad zmones uzkibs
Sveiki noriu perspėt visus kas griebėtės lyg šiaudo ir tikitės nepaskęst, dėja nuskesit.Aš taip pat dėjau dideles viltis užpildžiau paraiška, bet neturėjau pravest tu 20lt juk logiška jei jau prašai paskolos tai vadinasi ir tas 20tau daug.Ėjo žinutės diena diernoi kad susidomėjo 4-7 kurie nori suteikti paskola, galvoju blemba pravesiu pasakutinius juk vistiek gausiu, ir ka jus manot po šiai dienai laukiu nėra jokiu 7iu, eina vėl laiškai pildykite dar viena tikrai susidomės.Noriu pasakyti kad čia tik pinigu plovimas iš vargšu kurie sukrapšto tuos 20litukų, taip kažkam gal ir suteikia kad labai jau nenuskambėtu kaip s*****i, bet abejoju ar papulsit jus į tą sarašą...
Sveiki.....aha....uzsiregistravau ir nesumokejau is pradziu - tai vos ne kasdien siusdavo zinutes I el.pasta- prasau patvirtinti (tipo susimoketi) jusu paraiska susidomejo 5kreditoriai, po poros dienu jau jusu paraiska susidomejo 7kreditoriai....niu itariau kad cia kazkas nesvaraus - bet kai pats nedarai tokiu pingiu plovimu tai atrodo kad ir kiti taip nesielgia:-)
Susimokejau uz ta paraiska 20Lt - hm...o prisijungus....susimokejus...KREDITORIAI VISI ISGARAVO!!!!!!!!
Nepasitikekit - manau tas kas cia rase kad gavo paskola is Ju......ta pati jų šutvė
a*******s netikekit falsas.
daug kartų bandžiau, deja jokio atsakymo.Jausmas toks pinigų surinkimu viskas baigiasi.pritariu Laimonui. Manau turėtų bandyti ir pati firma ieškoti, siūlyti, o ne tik imti pinigus
O as gavau paskola, atsiliepe kreditoriai i mano paraiska.
Laimonas 2013-09-03 15:31:56
As ruosiuosi juos duoti i teisma 100000 ltu, moralinei zalai, jie tik eiliniai a*******i, as tai yrodysiu! Gal kas prisijunks prie manes? Daugiau Lietuvoje tokiu isgamu nebebus!
AS JAU PADAVIAU PARAISKA TEISMUI ATRADAU KAS MAN PADES VEIKLA NETEISETA MAN ASMENISKAI.TEKS ATLYGINTI UZ MORALINE ZALA SIAI TIKETINA SUKCIU FIRMAI.JUS LAIMONAI TEISUS
as jau pervedziau 100lt. paraiskoms pildyti jokio rezultato.a*******i s*****i, reketininkai, pasinaudojantis nesekmemis.as susiradau kas pades isaiskinti sio tinklapio sukcius.jau suderinta.paduotas skundas.iki susitikimo teisme a*******i
pervedinejau po 10 ar 20lt ir net poto prisijungt negalima kreditubirza.lt, raso tipo reikia vel pervesthg lt, kad aktyvuoti kazka. suzinosiu kieno cia sask nr ir tikrai pasigausiu sitas siuksles
Turėjau reikalu su anstoliais, galvojau jau niekas nepades, visiskai praradau vilti... Bet Kreditu birza padejo, buvau labai maloniai nustebinta!
O as gavau paskola, labai jiems aciu
laba dena as rasau nes negaunu paskolos is jusu as buvau pervides pinigus usstata 140lt kad dotum man kredita ce buvo2014 0219dena ir dabar pervidau 20lt 2014 02 20dena bet vis nesulaukiu paskolos kuria as prasiau2000lt i mano SEB BANKE Saskaita prasau perviskit mano tel+3707519640prasou isiaiskinkit as lauksu jusu ziniu aciu
Jo ypac gera terpe jiems, kaip tokie kaip mokejimai.lt suteikia teisia naudotis savo paslaugomis. Ju moto - mes tik tarpinikai ir mums dzin, kad veikla nera teiseta... :)
Tai cia dar nieko 20lt.Yra toks variantas pilnas interneas geru dedziu ir tetu siulanciu padeti uz labai mazas palukanas belekokias sumas skolina, be uzstato, dumenys api juos labai geri, bet viskas gerai kol nepapraso pinigu tipo sumos apmokestinimas pervedant is uzsienio banko, ir sumos ne po 20lt.:)
Nepasimaukit labai tikroviskai atrodo, tik tas mokestis pervedamas ne per banka o privaciai tipo banko darpuotojui nes taip paprasciau :)per Wester union, seme tinklapyja irgi galima rasti geru pvz.kaip apgaudineja ir mulkina
Tad bukime budrus visi, nes daug norinciu pasinaudoti musu silpnumu:)
Jei kas sussidure su tokio tipo apgavikais but smagu paklausyt, labai mazai infomacijos radau is lietuviu, daugiau uzsienieciai pasisako
ilona 2014-01-13 12:55:49
gryni a*******i as ir pravedziau 20lt kaip i siuksline apgaudineja cia zmones o pinigu nera net negali suteikti
NA tikrai a*******i, is pradziu netikejau, pameginau pildyti paraiska, tai vis perveste 20, 18 litu, o pasiulymu kaip ner taip ner, isties kad issigelbeti griebesi siaudo, o kazkam is to pelnas.
As irgi pakliuvau i ju pinkles jau begales sumokejau pinigu bet jie jau keicia vardus kreditu muge isiskilinimas.ir jau pradejo didinti pinigus is pradziu eme po 10lt dabar jau ima po 20lt kur ziuri musu policija.
negaliu patiketi, kad ir as pakliuvau i ju pinkles, nepagalvojau, kad taip viesai galetu apgaudineti zmones, pravedziau 2 kartus po 20 lt, ir informacijos pildyme nebuvo funkcijos kad pazymeti ar dirbantis ar ne, bet be to viska ivedus pasiziuri, kad jau skelbemoje paraiskoje rodoma kad esi nedirbantis, as esu apakes, nes jie net neatsiliepia, negalima prisiskambinti visiskai, kaip taip tokia firmele dar egzistuoja !!!!
Sveiki visi...
kad tai eferistai tai ir taip aisku...Gal kas zynot kokia rimta firma kuri uzsiima ilgalaikem paskolom
as taip pat ikliuvau i kreditubirzos ir kurskolintis aferu, as gal jau koki 10kartu jiems mokejau nuo9 iki 20lt.tai gal juos suseks ir galetumem prisiteisti moraline zala;maziausiai 100 000lt nes visa musu seimos kantrybe isseko;LAUKSIU ATSAKYMO
a*******i jau sekami !!!!!! greitai ju karjera pasibaigs ir visi $ bus surinkti, bylos pradetos !!!!
nesikreipkit niekas cia a*******i, jau du kartus sumokejau ce po 20lt, ramu iki siol, kai pati paskambinau, pasake atciknisk ko ce skambineji, as taip nepaliksiu, nu ir a******u pilna, sukcius, asilas...truksta zodziu....
Pasirodo mane taip pat apgavo šitie padliūgos, kurie sėdi už monitorių ir trina savo rankas, matydami kaip žmonės iš paskutiniųjų bando gelbėtis, bet tik atiduoda šitiems aferiūgoms savo galbūt paskutinius pinigus. Pyktis ima dėl tokio žmonių mulkinimo, ir tokio lengvai pasiekiamo apgaudinėjimo. šlykštu.
cia a******u firmele, sukurta pinigams vilioti (CREDITINFO vertina ju ekonomine bukle kaip labai rizikinga)
Sukciu saika! Bet jei yra adresas reiskia kazkas ten sedi, o jei sedi tai galima ir uzeit ir po darbu pasitikt. Pradangint zmogu siais laikais ne problema. Tai vat chebryte is IT BUSINESS GROUP, siulyciau kartais pasiskaityt komentarus apie save. Teismai cia nepades, bet kelias namo gali labai padulket!
matyt geras zmoniu mulkinimo bizniukas, nes jau atsirado ir kreditumuge, krediturinka, kasdien siuntineja sms'us ir el.laiskus.
as 2013-11-07 19:20:49
Jo man irgi tas pats, 20lt kaip i bala mokant kreditubirzai ir kurskolintis.lt
jokio laisko, jokio skambucio, nieko
sweiki o gal paduodam visi susirinke juos i teisma tegul atsako uz savo veiksmus nes as irgi pervedziau pinigus ir laukiu man reikejo greit pinigu o jie pasake kad reikia laukti mes ieskom kreditoriu nors 9lt vistiek paeme ir neaisku ar ras kreditoriu ar ne ir ar isvis jie iesko kazko!!!
as 2013-11-07 19:20:49
Ta pati kompanija Kurskolintis, lt
as ir sumokejau tuos 9 litus su kapeikom,.bet iki siol jokiu žiniu, jei prašaiau reiškia man ju reikia greit, o ne po metu ar puses metu...o kai parašiau kada gausiu atsakyma, kad viskas pervesta, pasake sakyčiau piktai, kad as ne viena tokia, kuriai reikia...tai db kai paskaičiau visu čia komentarus, tiketis nera ko, ne tik telefoniniai s*****i skambina, dar ir čia knisa prota, jau taip reiškia žmogui blogai, jei ieškom litu, tai dar labiau skandina iš kitu bedos penisi kaip kiaules...: (
s 2013-11-04 14:10:26
Ziauru.Kokioi valstybeje gyvename!!!! nebeimanoma jau, sitie sutraukos vage is zmoniu pinigus, apgavo ir mane, jokio atsakymo, net telefono numerio nera, tai ir rodo kad a*******i.Ereliukai vaiksto su cepukais su naujom masinom vazineja, tai kas is to??? vistiek bomzai esat, nes tai nejusu pinigai!!! Tinginiai.Viena diena ateis ta diena jiem, kada bus labai blogai, patis pamatis.
bet dar ir atcykratyti neimanoma prasai kad nesiustu pasiulymu bet kaip siunte taip siuncia
Antanas 2013-10-14 15:18:44
Viskas ten bgerai, as gavau paskola, manau cia kaip kam pasiseka.Bet as asmeniskai galiu jiems pasakyti aciu, Cia ir asilui aisku, kad kiekvienas tikrai negaus paskolos, bet ka cia aiskinti :)
nieko tu negavai nereikia cia lelekint pat kogero vienas is ju juk kiek zmoniu negavo patc esi a*******s

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
Prieš 14 metų veiklą pradėję kaip lietuviškas aukštos kokybės finansinių paslaugų – vartojimo paskolų – startuolis „General Financing”, gegužės 18-ąją tapome Lietuvos bankinio sektoriaus dalimi GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau banko statusu, o esamiems ir būsimiems...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
„Noviti finance“ skolina verslui, kuriam pinigų reikia apyvartinėms lėšoms arba verslo plėtrai. Kai pateiksite paraišką, sprendimą dėl paskolos gausite per vieną darbo dieną. Su valstybės parama dabar verslo paskola už ne daugiau nei 7% palūkanų per metus. GAUKITE FINANSAVIMĄ BE ŽVAIGŽDUČIŲ. Atveriame galimybes...
Kredito garantas
Adresas: Vėžių g. 10-1, LT-00186 Palanga.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Simple Finance
Automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma

Adresas: Veiverių g. 9B, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; finansai; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas.
SIMPLE FINANCE - automobilių ir nekilnojamo turto išperkamoji nuoma. Siūlome finansavimo, refinansavimo, faktoringo paslaugas palankiomis sąlygomis. Padedame spręsti jūsų financines problemas. IŠPERKAMOJI AUTOMOBILIO NUOMA Išsirinkite bet kokį naudotą automobilį iki 20 000 EUR Mes jį įsigysime ir Jums išnuomosime...
Factris LT1
Adresas: Vokiečių g. 26, LT-01130 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; apskaita; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
Factris - tai nebankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas ir kredito linijos verslui. Mūsų sukurtas Factris sąskaitų finansavimo produktas suteikia galimybę klientams atlaisvinti ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin...

Lenkijos Senato vadovas įspėjo dėl "Polexit"
Lenkijos Senato vadovas įspėjo dėl "Polexit" 11-28 10:47
Lenkijos Senato pirmininkas penktadienį paragino vyriausybę atsisakyti grasinimo vetuoti ES daugiametį biudžetą ir įspėjo, kad tai gali privesti prie šalies išstojimo iš Bendrijos.
Dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto rezervate kreiptasi į prokuratūrą
Dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto rezervate kreiptasi į prokuratūrą 11-28 10:10
Aplinkos ministerija šią savaitę kreipėsi į Generalinę prokuratūrą dėl galimo piktnaudžiavimo Žuvinto biosferos rezervate.
Lietuvoje – 2.121 naujas koronaviruso atvejis, mirė 11 žmonių
Lietuvoje – 2.121 naujas koronaviruso atvejis, mirė 11 žmonių 11-28 09:49
Praėjusią parą Lietuvoje patvirtintas 2.121 naujas COVID-19 ligos atvejis, dėl koronaviruso mirė 11 žmonių, šeštadienį pranešė Statistikos departamentas.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%