Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę ISS Lietuva, UAB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie ISS Lietuva, UAB

Valdas 2021-03-17 13:42:42
Papasakosiu istoriją apie įmonę, kuri laiko save garbingesne ir pranašesne už daugelį kitų Lietuvos rinkos įmonių. Veiksmas vyko Klaipėdoje, buvau pakviestas į pokalbį dėl darbo. Viskas įvyko labai gražiai, ISS atstovas paaiškino darbo pobūdį, man jis tiko ir aš tikau, kaip darbuotojas (bent jau tą akimirką taip atrodė). Tiesa ateidamas į šį pokalbį jau buvau sutaręs dėl kitos darbo vietos, kurioje turėjau pradėti dirbti nuo ateinančio mėnesio, pasak ISS atstovo ši įmonė buvo nieko verta palyginus prieš juos pačius ir dėl palankesnių sąlygų buvau perviliotas dirbti jiems, taigi minėtos užtikrintos darbo vietos atsisakiau. Po keletos dienų gavau medicininės apžiūros lapą, praėjau medicininę patikrą (mokėjau pinigus iš savo sąskaitos), informavau atitinkamus asmenis, kad viskas tvarkoje ir artimiausiu metu galiu pradėti darbus. Prasidėjo nauja savaitė ir staiga išlindo sąlyga, kad neva jie turi atleisti vieną darbuotoją, kad atsilaisvintų etatas ir galėčiau užimto jo vietą, bet asmuo, kuris turėjo būti atleistas pasak ISS buvo nedarbingume, todėl turėjo laukti, kol darbuotojas grįš į darbą. Praėjo savaitė, nedarbingumas pratęstas, atėjo kita savaitė - nedarbingumas pratęstas. Taigi laukiu. Per šį laiką dar sulaukiau keletos kvietimų į darbo pokalbį, kurių atsisakiau, nes buvau užtikrintas, jog darbo vieta yra sutarta ir galiu drąsiai laukti savo dienos. Taip praėjo dar savaitė. Informacijos jokios, tenka traukti iš jų pačių, bet nieko užtikrinto negalintys pasakyti, žada paskambinti, bet skambučio jokio. Galiausiai sėdžiu bedarbis, visiškai ignoruojamas.
Įmonė tokia gera, kad elementariausia pagarba žmogui neegzistuoja, papila saują pažadų ir dingsta. Tikiuosi perskaitę šį komentarą susidarysite šiek tiek kitokį įvaizdį apie ISS Lietuva ir atsargiai pasirinksite norite dirbti tokių žmonių apsuptyje ar ne. Geros dienos ir linkėjimai ISS valdžiai.
Ačiū, kad pasidalinote. Kaip jau kalbėjome telefonu, įvyko nemalonus nesusipratimas, todėl dar kartą Jūsų atsiprašome ir patikiname, kad tokia situacija daugiau nepasikartos.
Ir visgi nutariau parašyti. Dirbau daugiau kaip metus. Atėjau dirbti jusdama pagarbą ir rūpestį savo darbuotojais. Tik - keitėsi vadybininkės (viršininkės) - ir pasikeitė požiūris į žmogų. Sutikau dirbti vienu grafiku Kai keitėsi VIRŠINIKĖS - grafikas - taip pat. Teko išeiti. Žinote - kažkodėl jaučiuosi įskaudinta, neįvertinta. Toks pojūtis, kad išnyko pagarba darbuotojui. Vadybininkės žodžiais tariant - perdaug gera jums čia dirbti. Dar tokio požiūrio neteko niekur girdėti. Esu atsakinga, negalvoja apie išėjimą iš darbo. Bet pajutau neigiamą požiūrį į save. Suprantu - nesu juk princesė. Bet ne čia esmė. Požiūris į darbuotoją. Svarbiausia - sauga, o visa kitą - per daug gerai atseit. PERGERAI ĮSITAISIUSIOS. Tiesiog - mobingas???
Gerbiama Bożena, Jus taip graziai rasote apie ISS world firma, bet kodel jums taip buvo gera ten dirbti ir jums nepasiule pilno etato ponia Kristina? Visada gera firma, noredama, kad darbuotojas liktu, pasiulys kita varianta, o jus jo negavote ir taip jau giriate ta firma. Bożeno, gdzie twój rozum i honor?
Laba diena, norėčiau padėkoti įmonei ISS pastatų valda už bendradarbiavimą ir parašyti keletą gerų žodžių, nes ji tikrai to nusipelnė. Visų pirma administracija: p.Kristina viena iš tų, kurios moka ir žino kaip "prieiti" prie darbuotojo. Visada įsiklauso į valytojos žodžius ir paklausia kaip sekasi, niekada nesu mačiusi jos nepatenkintos, suirzusios, kelančios balsą ar panašiai. Tokios vadovės linkiu kiekvienai įmonei ir darbuotojui. Vadybininkės, personalo ir darbo saugos specialistės, visi kiti darbuotojai irgi verti pagarbos žodžio. Sutartis yra aiški, atlyginimai mokami labai laiku, kartais net dieną prieš. Jei ne pasiūlymas dirbti pilnu etatu kitur nebučiau išėjusi iš tos įmonės ir iki pensijos ;) Ačiū Jums labai, visada gerais žodžiais Jus prisimenanti buvusi valytoja Božena.
Tikrai gera firma atliginimas neveluoja mokamos premijos.. uz gera darba. pasistengus tikrai galima uzdirbti daugiau :-)
Gera Firma uzsiimanti maitinimo paslaugomis ir valymais.. vadovai protingi, per pusdieni jei tvarkai koki objekta tikrai gali nemazus pinigus uzsidirbti, atlyginimas mokamas labai laiku.. ir dar prie pliusiu verta pamineti, kad isdirbus ilgiau kylantis atiginimas, tikrai gera firma ir galima uzsidirbti
Labai jau "kreiva" imone, tiek darbo organizavimo principais, tiek darbuotoju atranka

Servico
Pastatų administravimas ir priežiūra | Inžinerinių tinklų ir sistemų priežiūra

Adresas: Savanorių pr. 193, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; atliekų tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; inžineriniai tinklai ir sistemos; komunalinės paslaugos; namų savininkų bendrijos; švaros, valymo paslaugos; vaizdo stebėjimo sistemos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
"Servico" – ilgametę patirtį sukaupusių profesionalų komanda, teikianti kompleksines pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Atitikimas reikalavimams tikrinamas vidaus ir nepriklausomų išorės auditų metu. Gauti rezultatai naudojami vadybos vertinamosios analizės procese, priimant svarbius, su įmonės veikla...
Admi
Adresas: Vydūno g. 17, LT-06206 Vilnius.
Veiklos sritys: pastatų administravimas; komunalinės paslaugos; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos.
UAB "ADMI“ - įmonė, teikianti visas pastatų administravimo ir priežiūros paslaugas. Bendrovėje dirba ilgametę patirtį sukaupę savo srities profesionalai nuolat keliantys kvalifikaciją ir neatsiliekantys nuo naujovių. Administracijos bei techninio skyriaus specialistai puikiai pasirengę operatyviai vykdyti visus...
Šilėja
Pastatų administravimas

Veiklos sritys: pastatų administravimas; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; durys, raktai, spynos; elektros instaliacijos darbai; komunalinės paslaugos; langai; santechnika; šiltinimas, renovacija; švaros, valymo paslaugos; transporto paslaugos; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
ŠILĖJA, UAB PASLAUGOS Pastatų administravimas Pastatų techninė priežiūra Pastatų šilumos ūkio priežiūra Pastatų dujų ūkio priežiūra Pastatų termoviziniai tyrimai Patalpų valymo paslaugos Paslaugos bendrijoms Bendrijų administravimas Plastikinių langų bei durų gamyba ir montavimas Meistras į namus Statybos remonto...
CITUS
Būsto projektų valdymas

Adresas: Lvovo g. 25-701, LT-09320 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; pastatų administravimas; patalpų nuoma.
#CitusDNR Dar vos prieš kelis metus tebuvome NT vystymo kompanija. Šiandien esame išskirtinių būsto projektų bei lanksčių sprendimų verslui generatoriai ir įgyvendintojai, miestų miestuose kūrėjai, interjerų magai. Statybų ir NT rinkoje, kur vyrauja masiniai, visiems tinkantys sprendimai, mes – CITUS – ieškome...
Agentus
Generalinis rangovas. Statybos projektų valdymas.

Adresas: Sandėlių g. 9, LT-45190 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; geodezija, kartografija; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; metalo konstrukcijos, angarai; pastatų administravimas; projektavimas; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB “Agentus” stato naujus pastatus bei renovuoja ir rekonstruoja senus statinius: Naujų pastatų statyba: visuomeniniai pastatai ir prekybos paskirties pastatai, gyvenamieji pastatai bei įvairūs individualūs pastatai, sandėliavimo paskirties pastatai, biurų statyba visoje Lietuvoje Pastatų remontas, renovacija...

Teismas: G. Žiemelio įmonės "Fitsout" pertvarkos planas bus svarstomas iš naujo
Teismas: G. Žiemelio įmonės "Fitsout" pertvarkos planas bus svarstomas iš naujo 09-17 16:08
Aviacijos grupės "Avia Solutions Group" savininko Gedimino Žiemelio valdomos Kauno rajone įsikūrusios baldų gamintojos "Fitsout" restruktūrizavimo planas bus svarstomas iš naujo.
A. Bilotaitė: Lietuva ir Lenkija drauge sieks greitesnių migracijos politikos pokyčių ES 09-17 15:19
Lietuva ir Lenkija drauge sieks, kad Europos Sąjunga greičiau peržiūrėtų migracijos politiką ir atsižvelgtų į hibridinių grėsmių riziką, sako Lietuvos vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.
Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur
Medikų algoms didinti papildomai skiriama 26,2 mln. Eur 09-17 14:21
Gydymo įstaigoms valstybė už paslaugas mokės daugiau, šios lėšos bus nukreiptos didinti medikų darbo užmokesčiui.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Goldman Sachs 396,68 -1,31%