Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Išlaužo žuvis, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Išlaužo žuvis

Atsiliepimai apie Išlaužo žuvis, AB

Parašyk savo nuomonę apie Išlaužo žuvis, AB

Darbas prastai organizuotas. Nėra realiai parduodamų žuvų sąrašo. Atlaukus eilėje 3 val sužinai, kad nėra tokių žuvų, dėl kurių atvažiavai, nes tos kurias turi sveria po 4 kg.
Pernai pirkau plačiakakčius 3 didelius po 2, 5 kg ir ~ 15 mažų ~ 200 gr. Didieji išplaukė pilvais į viršų per 2 sav.
Puikios žuvys įžuvinimui. Pirkau pavasarį: karpius, amūrus, plačiakakčius. Viskas tvarkingai ir net žiemą matau, kad žuvys visos tvarkingai pražiemojo. O sąlygų jei namokat užtikrinti, tai gal ir išdvesia. Aš ir šiemet labai laukiu, kada prasidės prekyba, dar pirksiu tikrai. Rašantiems, kad kažkas negerai, tai gal jūs pradžiai susisiekit ir pasikalbėkit.
Pirkau pavasarį placiakaciu ir hibridų sau ir draugui visi išmirė 350€ ir dar užkrėstas prūdas serga raudoniuke darykit išvadas
Pirkau daug įvairios žuvies sau ir dviem draugams.Pradejo pas visus dvesti, labiausiai karosai hibridai, anksciau jokių ligos požymių pruduose pas nei viena nebuvo.Uztersiau tris prudus, savo ir draugų, dar ir pinigų buvo sumokėta apie 500eur.Pikta labai
Apgautas pirkejas
2019-05-14 15:21:47 IP 2e7r3r8l
Šiemet pirkome, plačekakčius, karpių-karosus mišrunus, plačekačiai beveik visi neišgiveno nes visi buvo ligoti, mišrunai tai pat visi ligoti. Švelniai tarent likau kvailio vieto, kosminė kainom, paduoda ligotas žuvis, keli šimtai eurų kaip į šikną.
Pries 5 metus pirkau kapius is klaipedos, augo pora metu ziauriai grazus, pavasary sugalvojau dar keleta isileisti is islauzo, reziume po poros savaiciu visi mano karpiai apie 70 vnt po 2 kg iskilo pilvais i virsu.islauze visos zuvys lifotos
Zigmas 2017-05-26 22:30:32
Pirkau toje vietoje virš 20 hibridų. Kiekvienas po kg ir daugiau. Manau, kad jų mano prūde nebeliko. Kasdien po vieną, po du išpampusiais pilvais ir raudonomis dėmėmis atidavinėjau sliekams. Daugiau į Išlaužą tikrai nevažiuosiu. Geriau į Lenkiją
Zigmas iš Lazdijų
Zigmai, o kur Lenkijoje galima įsigyti žuvyčių, gal gali kokia nuorodą parašyti arba adresą
Dainius 2017-05-31 21:32:37
Sveiki, perskaičiau komentarus ir likau švelniai tariant "sužavėtas"....Mielieji pastaruosius 7 metus šioje įmonėje perku nuostabias žuvis, tą patį dariau ir šiais metais. Jų karpio ir karoso hibridai yra puiki žuvis, kuria žuvinu tikrai ne mažą tvenkinį jau trejatą metų ir be to, kad ji puikiai auga, žiemoja, gero skonio - nei viena neišgaišo.Prisipažinsiu, kad šioje srityje esu ne pirmokas, taip pat praeityje pirkęs produkcijos ne iš vieno Lietuvos ūkio ir patikėkite geresnės produkcijos dar neesu įsigijęs. Prieš pasirinkdamas Išlaužo žuvį daug (ne viešai) domėjausi apie šią įmonę - kaip veisia, augina, maitina, priźiuri ir saugo nuo ligų - tai abejoju ar kas nors lietuvoje - taip sąžiningai ir nuoširdžiai triūsia. Keletas pavyzdžiu komentatoriams - pabandykite jų komerciniuose plotuose pažvejoti prieš tai pasakę, kad žvejojote tvenkiniuose, kur, kas jiems yra žinoma, vyrauja tam tikros ligos- (t.y. ant jūsų valo ir kitų žvejybos įrankių bus užkrato)- jūs už jokius pinigus būsite neįleisti. Kas gali paneigti, kad pardavimo metu jie neklausia kaip toli vešite (nuo to priklauso jų įleidžiamo į maiša deguonies kiekis), kam buvo sudėtos žuvytės į nedezinfekuotą vandenį, kam į maišą ar atsivežtą indą buvo pridėtėta " bele kiek" žuvies (nors kaip jau ir pardavė), bet ne - maišų duos, kad ir dešimtis - bet savo produktą myli ir vertina
Dainiau, tau gal paprasčiausiai pasisekė, arba esi šios š*******o kontoros darbininkas, dėl amūrų norėjau paduoti juos į teismą, bet neturiu tiek laisvo laiko
Anonimas 2017-05-26 10:28:16
Mes pirkome iš ten žuvis ir atsivežeme kažkuom užsikretusias.Bande teisintis, kad mechaninis sužeidimas kaip taip gali būti.Jaigu iš ju pirktos šiemetinės žuvis baigė nustipti ant žuvų yra didžiausi raudoni plėmai.Žmonės nepirkit.
Zigmas iš Lazdijų
Anonimas 2017-05-26 10:28:16
Tikrai, dar du nugaišo karpių- karosų hibridai, šonai su raudonomis dėmėmis, daugiau pas šiuos šarlatanus nepirksiu ir pažystamiems pasakysiu, kad nepirktų
Pirkau 2017-05-13 22:54:34
Pirkau prieš dvi savaites amūrus, pasvėrė pačius mažiausius po 3 kg, kilogramo kaina 8€, šiandien du nugaišo, 50€ kaip į šikną, nepirkite ten, nes kažkuo serga
Nieko asmeniško... Atvažiavom pirkti žuvies tvenkinio (1ha) įžuvinimui. Visos linksmybės prasidėjo jau nuo to, kad iškviestas direktorius mus informavo, kad mes turim - "pusė minutės" laiko pasakyti ko norim. Neužsiimam pramonine žuvininkyste tiesiog turim tvenkinį ir pagal tai, kas skelbiama internete, apie parduodamą produkciją, atvažiavom įsigyti ir galbūt, sulaukti bent jau malonaus bendravimo ir šiokios tokios pagalbos. Kaip vėliau paaiškėjo, veltui to tikėjomės. Pirkti nebuvo to, kas skelbiama internete, kadangi jau atvažiavom, tai pirkom kas yra pardavime. Viskas, lyg būtų ir pateisinama, bet galutinis direktoriaus, ar kas jis ten bebūtų akibrokštas privertė išpūsti akis ir netekti žado.. - "pirkote žuvis, ne vandenį, vandens neduosiu"... Na visgi jam pasišalinus, darbuotojas mums vandens davė. Taigi norėjau tik įspėti, informuoti apie tai, kad jeigu jau kartais nuspręsite ten apsilankyti ir įsigyti gyvos žuvies, turėkite su savimi vandens. Gal čia kokie nors nauji standartai, gal mes kažko nesupratom. Sėkmės darbuose.
neduok dieve tokia firma ir ypac debila direktoriu, ir jo meiluze inga.nesuprantu kaip dar ten kas gali dirbti.nebent toki patys d*****i kaip ir direktorius....

Trofėjas
Mailius.lt - įžuvinimo paslaugos

Adresas: Žalgirio g. 108, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: žuvininkystė, žuvies produktai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; pašarai, gyvulinis maistas; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos.
Mailius.lt - didžiausias mailiaus pasirinkimas tvenkinių, prūdų, kūdrų, ežerų bei upių įžuvinimui! Kokybiški žuvų pašarai, profesionali įranga tvenkinių priežiūrai. Individualūs mokymai, profesionali pagalba žuvų įžuvinimo bei auginimo klausimais.
Arvydai
Mailius, įžuvinimas, žvejyba, eco produkcija

Adresas: Arvydai, LT-15200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; didmeninė prekyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; statybos technika, įranga, nuoma; žuvininkystė, žuvies produktai.
PRAMOGINĖ ŽVEJYBA, TELKINIŲ ĮŽUVINIMAS, MAILIUS ĮŽUVINIMUI, GYVOS ŽUVIES PARDAVIMAS, MEDŽIOKLĖS ORGANIZAVIMAS - “ARVYDAI” PAGRINDINĖS VEIKLOS PREKYBA MAILIUMI, ŽUVIMI TELKINIŲ ĮŽUVINIMUI VILNIUJE Kiekvieną pavasarį ir rudenį prekiaujame žuvimi tvenkinių, ežerų įžuvinimui. Prekyba pradedama nutirpus ledui ir...
Žvejyba Kirneilio ežere
Limituotos žvejybos leidimai

Adresas: Ežerų g. 8, Luokesos sen., Kaulakiai, LT-33163 Molėtų r.
Veiklos sritys: žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; žuvininkystė, žuvies produktai.
Žvejyba natūraliame 57,8ha Kirneilio ežere, Molėtų raj., nutolusiame nuo Vilniaus 60 km. Ežeras Kirneilis intensyviai įžuvinamas lydekomis, šamais ir lynais. Žuvų įvairovė pakankamai didelė, Kirneilyje aptinkama per 15 rūšių žuvys: seliava, šamas, ungurys, ešerys, lynas, karšis, plakis, p. karosas, kuoja, pūgžlys...
Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Dogviga
Adresas: Notariškės g. 11, Gaudikaičiai, LT-87100 Telšių r.
Veiklos sritys: vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; inžineriniai tinklai ir sistemos; naudingosios iškasenos; santechnika; statybos technika, įranga, nuoma; vartai; ventiliacija, kondicionavimas; žemės ūkio technika; žuvininkystė, žuvies produktai.
UAB “Dogviga” veikla: Valymo įrenginiai; Trinkelių klojimas; Žemės kasimo darbai; Santechnikos darbai; Kondicionierių pildymas; Mini ekskavatoriaus nuoma; Bobcat nuoma; Tvenkinių kasimas; Vežame žvyrą, smėlį; Upėtakių mailius. UAB “Dogviga” TRAIDENIS valymo įrangos atstovai vakarų Lietuvoje BIOLOGINIŲ NUOTEKŲ...

Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas
Kaip ieškotis darbo "LinkedIn": kūrybiškumas ne visuomet privalumas 05-16 16:30
Tyrimų duomenimis 9 iš 10 darbdavių ar atrankų konsultantų "LinkedIn" tikrina kandidatų profilius. Tačiau norint susilaukti svajonių pasiūlymo, būtina pasiruošti iš anksto ir tinkamai susitvarkyti...
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu
Rinkliavos dydį savivaldybėms siūloma nustatyti konkurso būdu 05-16 15:52
Savivaldybėms siūloma leisti vietinės rinkliavos įkainius nustatyti konkurso būdu – taip siekiama išspręsti problemą, kai yra daugiau negu vienas pretendentas į paslaugų teikimo leidimą.
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą
"Blue Origin" civilius keleivius į kosmosą skraidins liepą 05-16 15:08
"Amazon" įkūrėjo Jeffo Bezoso bendrovė "Blue Origin" liepos 20 d. "New Shepard" raketa žmonių įgulą trumpam iškels į kosmosą. Skrydis žymės atsinaujinantį komercinį kosminį turizmą, kurio nebuvo...

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Humana 452,75 -0,70%
Walt Disney 173,70 -2,60%