Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Irmanto Jagmino UAB JAGO vairavimo mokykla, Radviliškio filialas

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Irmanto Jagmino UAB

Atsiliepimai apie Irmanto Jagmino UAB

JAGO vairavimo mokykla, Radviliškio filialas

JAGO

JAGO - už geriausius rezultatus!
Parašyk savo nuomonę apie Irmanto Jagmino UAB

rekomenduoju, 95 kodas prasitesimas.greitai ir operatyviai, aciu
jeigu norite ismokti vairuoti gerai, o ne tik vairuoti - rekomenduoju rinktis instruktoriu saruną. ramus ir ne impulsyvus mokytojas.
patikima imonė. rekomenduoju bobcatui.
Rekomenduoju instruktoriu Arvyda, ir vairavimo mokyklą. Egzaminas išlaikytas iš antro karto regitroje. Jaudukys padarė savo.
Rekomenduoju papildomoms pamokoms sauliu ir deivyda. Regitroje egzaminas islaikytas iš pirmo karto!, mokiausi kitoje mokykloje. jago tik papildomai važinėjau, tačiau tikrai bučiau mokiusis jago, jeigu butu buvusi patogi vieta prie namu.
Egzaminas išlaikytas iš pirmo karto! Rekomenduoju.
Instruktoriui virgilijui patys šilčiausi linkėjimai ir padėkos nuo jau esamos motociklininkės! Regitroje egzaminą išlaikiau deja, bet tik iš trečio karto, nes pirmą kartą lietus pamaišė koją, o antrą kartą Regitroje motociklas pagedo ir nenorėjo draugauti su manimi visą likusį egzamino laiką. Trečias kartas nemelavo!
Administracija ne visada atsiliepia telefonu o kai perskambina, buna paprasčiau paskambinti į kitą filiala ir susizinoti to ko reikia. pliusas kad nereikia vyktki i vietą kad susitvarkyti visus reikalus.
truko pravaziavimu radviliskyje. : (šiaip labai gera mokykla. Neturiu nusiskundimu.
Sveiki. Noriu padėkoti už pagalbą baigiant kursa parėjus iš kitos mokyklos. Due.b kategorija išlaikyta pagaliau be vargo ir be jokio streso! Sėkmės jum ir stiprybės dirbant tokį atsakinga darbą ????????
Draugiška administratorė, tylu ir ramu mokytis. Maloni vieta mokytis.
Praktine iskaita iš pirmo karto, teorija laikyta regitroje is antro karto praktinis vaziavimas is pirmo karto. Rekomenduoju!!!1
Yra kur tobuleti taciau vertinu aptarnavima pakankamai gerai.administratore kas karta pranesdavo jeigu kazkas veluodavo arba nutikdavo.paaiskindavo susiklosciuse situacija kad nebuciau nezinioje. mokiausi traktoristo visas kategorijas.truko mazdaug pusantro menesio
Nežinau ar yra geresnių instruktoriu už Antaną! Malonus ir kantrus mokytojas.visiskai jokios įtampos ir streso. Nuo pat pirmo iki paskutinių pravaziavimo likau patenkinta mokytojų ir mokykla. Rekomenduoju!!,
Rekomenduoju instruktorių Virginijų. Paprastas ir tiesą sakantis intruktorius. Jeigu tau dar nelaikas į regitra tai taip ir pasakys.
patirties mokyklose turejau tikrai daug.teko pakeisti daug mokyklų vien todėl, kad instruktoriai nemoka bendrauti kaip žmonės, kaukia, rėkia ir nesupranta, kad ne visiems yra lengva mokytis vairuoti. paskutinė mokykla buvo jago, kurioje islaikiau visas iskaitas, sulaukiau palaikymo ne tik is instruktoriaus bet ir is administracijos. regitroje islaikiau egzaminus is pirmo karto nors pries tai buvusioje mokykloje girdejau "nebuk tokia beviltiska". Aciu uz paskatinima jago mokyklai, rekomenduoju visiems!.
Rekomenduoju. :)
JAGO vairavimo mokykla
2020-07-23 15:20:19 IP 27p49h5p
Gustas 2020-05-19 11:38:27
Norėčiau pas jus auto Krautuvų ir higromanipuliatoriu kursu.ar galima?
Taip. Šiuos kursus lankyti galite mūsų mokymų centre Šiauliuose. Daugiau informacijos apie mokymų centrą rasite www.jago.lt. Maloniai lauksime Jūsų atvykstant!
Pati geriausia mokykla!! ! Ivertinamas klijentas, pagalba viso mokymosi metu ir puiki administratore. Visa informacija ir dar daugiau suteikia, nukreipia kur reikia tvarkytis viska. Jokiu klausimų neturiu. Blogų pastebėjimų irgi. Buvo mokytasi b kategorijos. Regitra is pirmo karto egzaminas. Sekmes didžiausios jusu visai mokyklai!
Norėčiau pas jus auto Krautuvų ir higromanipuliatoriu kursu.ar galima?
Rekomenduoju.verta demesio mokykla.
Jau senai žinojau sia mokykla, dar nuo mokyklos suolo laiku. Galiausiai prisiruosiau islaikyti c ir ce kategorijas ir tam pasirinkau butent sia mokykla. Regitroje abi kategorijas islaikiau is karto be nesklandumų, instruktorius atidziai stebedavo ir priziuredavo kiekviena akimirka pamokų metu. Neturiu jokių nusiskundimų. O dar ir nuolaidą papildomą pritaikė.
Be galo maloni administracija, jeigu kas neaišku iš karto pasiaiskina ir greitai perduoda informaciją. Rekomenduoju instruktoriu Zydruna, malonus ir mėgstantis pajuokauti žmogus. Niekada nereks ir nepyks už padarytas klaidas :)
Sveiki. Noriu pasidžiaugti bet tuo paciu ir siek tiek pasiskusti :) egzaminus islaikiau jau seniai is pirmo karto! Todėl esu patenkinta ir dekinga.ypatingai savo instruktoriams Zydrunui ir Ramunui. Tačiau administracija kartais atrodo pati nezino ko prašo nes kai nusipirkau papildoma pamoka po kiek laiko man paskambino ir pasake kad reikia dar papildomų dokumentų ir dar kartą ateiti i mokykla. Gerai kad gyvenu netoli tai nebuvo problemu atvykti.
A kategorijai labai didelės eilės liepos mėnesį. Bet laukti buvo verta.a2 kategorija jau išlaikyta.
Moko sportinio motociklo vairavimo. Regitroje to nepraso nes ten pravažiavimas vyksta paprastai (pensininkiškai). Aišku įdomiau mokytis vairuoti kai vairavimas sudėtingesnis, šoninis pasilenkimas, ir t.t. Tik kai kuriems gali būti per sunku taip manevruoti pvz tiem kurie niekada net mašinos nėra vairave. O pati mokykla labai gera. Viskas greitai ir aiskiai
Tikrai labai gera mokykla. Instruktorius zydrunas nuostabus. Jauki atmosfera visada maloniai pasitinka su šypsena. Užvakar išlaikiau praktinį egzaminą iš pirmo karto regitroje. Negaliu atsidžiaugti!!!!
Ačiū raimundui ir Arvydui. C ce d kategorijos greitai ir nesunkiai iš pirmo karto. Raimundas be galo malonus instruktorius ir paprastas o Arvydas pakalbus ir smaikštus. Visai mokyklai linkėjimai švenčių proga ir sėkmės jums tolimesniame darbe ! Rekomenduoju tikrai be jokių dvejoniu
Labai dėkoju instruktoriui Ramūnui už kantrybę ir detalių situaciju paaiškinimus ir Vilimui už nestokojama jumorą ir igūdžių pasitobulinimą prieš regitrą
Patikima mokykla. Pasiule tai ko negalejo pasiuliti kitos mokyklos.instruktorius itin kantrus ir komunikabilus. Minusas kad regitroje eiles reikejo laukti apie menesi laiko kai padariau paskutini vaziavima mokykloje. Tai rekomendacija visiems is anksto registruotis i regitra egzaminui.
Jeigu mano nuomone tai tik sita mokykla ir siulau visiems norintiems issilaikyti masinos teises.
Per 16 dienu baigiau kursus. Kadangi gyvenu užsienyje viskas buvo suorganizuota labai gerai ir greitai. Su instruktoriumi vaziavau kada man patogu tai labai gerai. Regitroje viskas is karto islaikyta
Rekomenduoju sia mokykla. Gavau dovanu kursų pradžioj ir labai džiaugiuosi
Tik šią vairavimo mokyklą rekomenduoju! Nereikia jokios reklamos šiai mokyklai, kadangi teikiamų paslaugų kokybė pasako apie mokyklą viską. Didžiausias ačiū vairavimo instruktoriams už pagalbą net ir pačiose sunkiausiose situacijose.
Išmoko lengvai ir be dideliu sunkumų išlaikiau dėl to egzaminus iš pirmo karto. Labai svarbu yra tai kad sita mokykla suteikia laisve daryti pravaziavimus kada man patogu. Pagirtina ir rekomenduotina.
Geriausias dalykas kad pravaziavimus galima daryti daznai. Greitai baigiau kursus. Per menesi mazdaug. Minusas tik kad mano instruktorius ilga laika sirgo ir turejau pasikeisti i kita. Bet daugiau viskas ciki.
Puikus pasirinkimas mokantis D kategorija. Mokymo kokybe puiki ir rekomenduojama.
Super mokykla. Kaina atitinka mokymo kokybe. Rekomenduosiu jus ir kitiems. Aciu.
Labai gera mokykla. Labai geros kainos. B kategorija issilaikiau tik uz 320€ nes dalivavau zaidime. Super.

Rigveda
Mokymo centras

Adresas: Vytauto pr. 57-2, LT-44330 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
Rigveda, UAB UAB „Rigveda “ – vienas didžiausių vairavimo mokymo centrų Lietuvoje ! Būkite tikri – pasirinkote teisingai. Atsakingas požiūris į kiekvieną klientą bei dėmesys kokybei leido sukaupti ilgametę 30 metų vairavimo mokymo patirtį. ,,Rigveda“ – kasmet paruošia daugiau nei 8700 įvairių kategorijų vairuotojų...
ARV-Auto
Vairavimo mokykla

Adresas: A. Mickevičiaus g. 52-18, LT-44244 Kaunas.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos; mokymo kursai.
ARV-Auto, UAB Vairavimo mokymo centras Susisiekimo ministerijos įvertinta kaip GERIAUSIA VAIRAVIMO MOKYKLA Lietuvoje ARV-Auto – pirmaujanti vairavimo mokykla, galinti pasiūlyti ženkliai daugiau: kasmet paruošiame daugiau nei 7000 įvairių kategorijų vairuotojų bei kvalifikuotų vairavimo specialistų mokymo paslaugas...
Elenos vairavimo mokykla
Moderni vairavimo mokykla Utenoje

Adresas: K. Donelaičio g. 10, LT-28141 Utena.
Veiklos sritys: vairavimo mokymo paslaugos.
ELENOS vairavimo mokykla, maloniai kviečia norinčius mokytis vairuoti ! Jei nori būti geras vairuotojas – ateik į mūsų mokyklą !!! Čia dirba profesionalūs dėstytojai ir vairavimo instruktoriai. Susitiksime adresu: K.Donelaičio g. 10, Utena. Iki malonaus! Patogus kursų grafikas; Nedidelės mokymo grupės, dėmesys...
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centras
Adresas: Maironio g. 11, LT-44298 Kaunas.
Veiklos sritys: mokymo kursai; aukštesniojo ir profesinio mokymo įstaigos; vairavimo mokymo paslaugos.
Kauno Naujamiesčio darbo rinkos mokymo centre vykdomi mokymai: vairavimo mokymo kursai A, B, C, CE, D1, D kategorijoms įgyti. Papildomas vairuotojų mokymas, papildomi vairuotojų mokymo kursai po teisės vairuoti atėmimo bei pradedantiems vairuotojams pažeidus taisykles. ADR kursai, pradinė kvalifikacija 95 kodas...
Rigveda Vilnius
Mokymo centras

Adresas: K. Baršausko g. 65-17, LT-51433 Kaunas.

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
"Eurovaistinė internete" darbo užkulisiai: griežtos kontrolės ir intuityvaus aptarnavimo balansas 07-01 01:30
Nors e. vaistinių sektoriaus specifika paremta griežtu reguliavimu ir kontrole, jai galioja bendri e. komercijos dėsniai – vartotojai internetu apsiperka vis drąsiau ir dažniau, tikisi...
D. Libeskindo sukurtame "Artery" net ir dideli vasaros karščiai nevargins žmonių 06-30 01:04
Nors dėmesį paprastai pirmiausiai atkreipia pastatų architektūra, jų eksterjero ir interjero sprendimai, verslo centrų vertė slypi ne tik juose. Ne mažiau svarbu ir tai, kas lieka nematoma, tačiau...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?